Saha Raporu – Rahip Modu Uygulama biçimim ve gelişim evrelerim

Rahip modu‘nu uygulayış biçimimi ve gelişim evrelerimi anlatacağım size.

-dizi/film izlemek yok!
-devamlı sosyal medyada takılmak yok!(sözlük yazarlığım, twitter hesabım gitti)
-oyun oynamak yok!
-mastürbasyonu azaltarak bıraktım artık yok!
-dengesiz uyku düzenimi çok zorlandığım halde düzene soktum.
-alkol ve uyuşturucuyu hayatımdan tamamiyle çıkardım, sigara hariç onu da her hafta deniyorum illa ki bir gün olacak.
-ağırlık kaldırmayı aksatmıyorum, gitmediğim günlerde açık havada bisiklet ile kardiyo yapıyorum, dağ tepe dolaşıyorum.
-halihazırda piyano çalmayı biliyorum ama piyanom yok onu da en kısa zamanda temin edicem.
-ders çalışmayı çözemedim.

Ve tabi bunları yaptıktan sonra bazı zamanlarda ortaya çıkan şey “SIKILMAK ve BOŞLUK”. Her sıkıldığımda ya ingilizce çalıştım ya dışarı çıkıp sosyalleştim. Bunları yapmak benim için zordu çünkü 2 sene önce annemi, anneannemi, iki çocukluk arkadaşımı ve pek tabii betalık olarak gördüğüm son darbeyi sevgilimden yemiştim. Şimdi düşünüyorum da doğru yapmış beni terk etmekle. Çünkü 114 kilo olan ben bütün bu olanlardan sonra 80 kiloya düştüm ve şimdi daha kararlıyım.

“Uyuşturucuya ve alkole sürüklenirseniz olacak şey sadece sağlığınızın mahvına çaresizce bakmaktır.”

Dostlar bir sürü motivasyonla ilgili postlar yazıldı bu siteye, üstüne ben de tabi yabancı kaynaklardan okuduğum ve çözümlediğim kadarıyla her şeyin başı “BEN YETERLİYİM!çerçevesi. Kim ne derse desin bu çerçeveyi içselleştirdiğiniz zaman her zaman ve mekanda başarıya istemsizce sürükleniyorsunuz çünkü matematiğe çalıştığınızda veya bir kıza yürüdüğünüzde kafanızda oluşan “ben bu matematiği anlamıyorum/yapamıyorum.” “bu kız bana bakmaz/ya tatmin edemezsem?” gibi kalıplaşan otomatik düşünceler sizi kilitliyor.

Üstüne bir de saha raporu vereyim bu gelişmelerden sonra;

Bana bakınca çoğu kişinin vereceği puan HB6-7‘dir. Etrafımda hep yakışıklı herifler var lakin ayrıldığım nokta genel kültürüm, bilgi zenginliğim ve özgüvenim.

Arkadaşlarım kızlarla birlikte bir mekanda muhabbet ediyorlardı ben de hastaneden dönüp bir uğrayacağımı söylemiştim. Berk, İsmail, Dilber ve İrem. Berk HB8-9, İsmail HB7, Dilber HB6-7 ve İrem ise HB9 diyebileceğimiz tipler. Berk daha 18 yaşında ve çok zor olduğunu bildiğim kendinden büyük kadınla ilişki içerisine girdi girecek, neyse. Ben mekana geldim bir kaç sohbet muhabbet üstüne kaynaştık. Berk anti depresan kullandığı için sohbeti domine edemiyor, İsmail 2 gündür uykusuz. Bekliyorum yapsınlar diye çünkü hem ben sıkıldım hem de hatunlar. Sohbeti ben devraldım ve bütün ilgi bana yöneldi. Abi, ben güzel miyim, sence biz beyinsiz miyiz, bizden nefret ettin galiba gibi envaitürlü shit testi savurucam diye bir ara daraldım ama yine dayandım. Hayatımda bu kadar shit test yediğimi hatırlamıyorum sanırım hatun çok güzel olduğu ve iki kanattan bu shit testleri aldığım içindir. Ne kadar çok shit test yiyorsanız o kadar çok beğeniliyorsunuz demektir. Bir tek “yukarıda otursak olur mu?” shit testini savuşturamadım, boşluğuma geldi kızların istediği yere oturduk.

Peki ben ilgiyi nasıl çektim?

-Güzelliklerini görmezden geldim.
-Ne kadar el ve kol titremem varsa bastırdım.
-Göz temasını kusursuz gerçekleştirdim.
-Dik durup göğsümü öne çıkardım.
-Düşünüp tane tane ve yavaşça konuştum.
-Mekana gelen kızları kestim ki kıskansınlar. (Hele hele bir kızın götünü çok beğendiler ben de dönüp baktım çünkü neden bakmayayım :D)
-Herhangi bir fiziksel temasta geri adım atmadım üstünü bacaklarımız birbirine değdiği anda ben daha da bastırdım.
-Yabancı bir erkekle konuştuklarında kıskançlık belirtisi vermedim.
-Alaycı ve güler yüzlü oldum.(Her dediğine gülmedim yalnız yanlış anlaşılmasın, dalga geçerken nasıl baba kız çocuğunu severse aynen öyle.)
-Dediklerini yapmadım, çoğu zaman domine eden oldum.

Peki ben neler kazandım, neler kaybettim, ne yapacağım?

Berk’in yoluna taş koymuş oldum ama benim amacım HB9 olan hatun ve HB6-7 olan hatuna arada iltifatlar dizdim ki beni friendzone’a alsın Berk’e sorun çıkartmayayım ve HB9 hatun kıskansın. HB9 hatunu durmadan yerin dibine gömerken diğerine böyle yaptım. Burada iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum orası ayrı. Berk’e de bu işleri ufaktan öğrettim ki hatunu başımdan alsın. Ufaktan kırmızı haplı bir kardeşimiz oldu hem de daha ölmediğimin farkına vardım :D.

Kayıplarımsa yatakta bitmeyen bir ilişki ve zaman.

Hala monk mode içinde bitiremediğim şeylerden ötürü bunları da yoluna koyup çıktığımda bir ilişkiye, tabak çevirmeye vs. kendimi hazır ve vicdanım rahat olarak çıkıcam.

Öğrenin öğretin, sevgiler…

Konuk Yazar : stilo

Not : Stilo’nun bu raporu aslen yorumlarda idi ama orada kıyıda köşede kalmasın, yazı olarak ortada olsun istedim.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

26 thoughts on “Saha Raporu – Rahip Modu Uygulama biçimim ve gelişim evrelerim”

 1. “stilo”

  Seni tebrik ediyorum kardeşim.

  Bu yazı büyük ibretler içeriyor; TRP’nin pratikte uygulanmasının ve doğru düşünce sisteminin kısa bir özeti resmen.

  – Disiplin
  – Kızlarla “Eğlenen Ustalık” uslübü ile konuşmak (rollo reis)
  – Hayatın merkezine kendini koymak
  – Feminenleştiren saçma sapan Dizilerden-Filmlerden uzak durmak
  – Kötü bağımlılıkları bırakmak (mastürbasyon,porn)
  – Ağırlık kaldırmak ve testosteronu arttırmak
  – Çerçeveyi korumak (Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak – Yazısı. Bunu okumayan, içsel oyunum iyi demesin mümkünse, TRP’nin bana göre en sağlam yazılarından)
  – Beden diline hâkim olmak ve TİTREMEMEK.

  Hepsi bi arada paket yapıp kendinde birleştirmişsin çalışarak kardeşim, tebrik ederim.

  Kırmızı Hap’ı yutan herkes yol haritası olarak bu yazıyı bir kez okumalı. En azından ilk 4-5 Ayı kendinize ayırmalı, kaybettiğiniz ERKEKLİĞİ ortaya çıkarmalı, özgüveninizi toplamalı, kadınları tanımalı, kötü alışkanlıkları bırakmalı vesaire.. Bir gelişim sürecine adamalısınız. Meyvelerini çok yiyeceksiniz aha bu arkadaşın yediği gibi.

  Öğrenin,öğretin. Hayat böyle güzel.

  1. Teşekkür ederim ve üstüne aynı gün hastanede bir kızla sıra beklerken tanıştım. Ve tabi bu benim monk modedan çıkarken ilk girişimim yani 😀

 2. Hocam bizim kızları değerlendirme kritiremiz fizikseldir genelde ama ilerde uzun dönemli ilişki için yada evlilik için kızın eğitimine , ailesine çok önem veriyorum .
  Eğitimsiz , cahil ama taş gibi kız bana iyi ilişki materyali gibi gelmiyor
  Ayrıca böyle kızların ellerindeki tek materyal fizikleri güzellikleriyse ilerde daha bilinçsizce kararlar alması da olası
  Aldatma , aptalca kavgalar çıkarma gibi durumlar vs.
  Meslek lisesi mezunu hb9 luk bir kız ile
  fen lisesi mezunu tıp okuyan hb6 lık bir kızın hipergami kontrol seviyeleri bence çok farklı
  Mesela okuduğum üni ve meslek itibariyle ben de belirli bir eğitim seviyesine kızlarla birliktelik yaşıyorum ve yaşamaya çalışıyorum.Yürümeye başladığım dönemlerde aynı ünide ama daha alt seviyedeki fakültedeki kızlarla tecrübe kazanana kadar ilerliyorum
  Bu sefer de o kızların hipergami eşiği artıyor .Kendi bölümdekilerine böcek muamelesi çekmeye başlıyorlar.
  Yeterli tecrübeye sahip olunca kendi seviyemdeki kızlarla takılmak daha mantıklı geliyor.Eğitimsiz düşük statülü ama hb8 lik kızdansa hb6 lık ama eğitimli tıp okuyan bir kızı tercih ederim .İkinci profildeki kızların hipergamilerini daha iyi kontrol altına alacağını düşünüyorum
  Gelişmemiş ülkelerde kendinden olmayan çocuğa bakan erkeklerin oranının %40 lara çıktığını okumuştum bir yerde .Kısa süreli ilişki olarak tabi ki eğitim, zeka , aile gibi faktörler önemli değil ama uzun dönemde etkili olduğunu düşünüyorum.Benim durumum erkek hipergamisi olamaz sanırım
  Blue pill le alakası yoktur umarım bunun
  Bu konuda sizlerin fikirleri nelerdir arkadaşlar ?

  1. Bu işler karakterle elbette alakalı ama gençliğinde kucak dansı yapmaktan leğen kemiği aşınmış bir kızdansa , geleceği için çalışmış az da olsa mantıklı kız daha iyi olabilir .
   Geçen yıllarda zengin aile zenci bebek skandalı gibi haberleri de gördük statü her şey elbette değil
   Yanlış anlaşılma olmasın

  2. Daha önce birkaç kere yazdım ama kıyıda köşede kalmıştır. IQ hem anneden hem babadan alınan ve çoğu genetiğe bağlı bir özellik. IQ 120 ama HB6 bir kız mı, IQ 90 HB8 (Türkiye IQ ortalamasının 2 puan üstü) kız mı? İkisinin de karakteri iyi (zeka ile ilgisi yok) ve olgun (yine zeka ile alakası yok). Hangisi? Çocuk yapmak istiyorsan bence 1cisi daha iyi. Senin doğal seçim mekanizman tersine meyilli olsa da.

   Yüz yıl öncesine kadar IQ 70 ile IQ 120 aynı tarlada çalışıyordu. Şimdi ikisinin kazanç ve mesleki avantajları tamamen farklı dünyalar. Bunlarda bilinçli tercih şart.

   1. Bence her ikisinin de dengi bulmak şart .Fiziksel özellik, eğitim , kişilik gibi birçok etmen işin içine girince bahsettiğim uzun süreli yada evlilik konusuna daha yıllar var gibi görünüyor

  3. Valla kardeşim HB9 dediğimin hiç aptal bir tarafı yoktu, aksine diğer tam olarak öyleydi. Evlenmeyeceğim sonuçta 😀

   1. Sosyal açından hb9 lar ergenlikten beri onlara yürüyen erkek sayısından dolayı , insan sarrafıdırlar emin ol.
    Bir erkeğe bakınca her hareketinden anlarlar ne olduğunu.

    Ayrıca Sosyal Zeka ile Sayısal Zeka farklı şeyler bilirsiniz
    Bu kızlar işte sosyal ortamın Elon Musk ı gibidirler ama normal hayatta , güzellikleri sayesinde baya rahat yaşadıklarından bir sik olmaz bunlardan.
    Geneli betalarla evlendiklerinden dolayı ilerde gri eşofmanı götüne çekip dır dırdan başka bir şey yapmazlar
    Sorumluluk sahibi kadın lazım ..

 3. Bana öyle geliyor ki, masturbasyon koonusuna gereğinden fazla takılıyoruz, tıpkı porno konusuna olduğu gibi, odak noktası halline gelmediği sürece, bence abartmadan yapılabilir, alkol de keza müptezelin biri değilsen sosyalleştiğin ortamlarda abbartmadan içersin (1.5 yıldır alkol kullanmayan biri olarak söylüyorum), onun dışında güzel bir yazıydı, eline sağlık.

 4. BEn bir aralar kadınlarla çok uğraşırdım. Gönlüm de isterdi aşk denilen bir şey olsun ama yok. Sonunda kadınlarla olan ilişkimi kestim ve sevgisizlik kaldı geriye. Açıkçası boşver in kadını kızı hiç biri uğraşılmaya değmez. Onun yerine ücretli seks daha makul geliyor bana. Porno ve mastürbasyon da var hem . Böyle hayat yaşarım daha iyi. Ha öbür türlü yaşasam param desen yok. Sosyallik desen yine para yok eve yıkılmış bir tipim.

  Böyle sistemlere bilgilere başına yeterli maddi durumumuz varsa ibaresi koymak lazım. Gelişim ayrı konu ama iş kadınlara geldiği zaman para baş tacıdır.

  Parayı elde edin o sırada maskülenitede gelir zaten.

  Bunlar benim fikirlerim. Kimseyi kötülemek için demedim ama şu sıralar ağır basıyor bunlar

  1. Bir aralar bir hocam, imkan yoksa yaratacaksın demişti. Öylesine geçiştirmek için demiş diyebilirsin ama bunu dediğinde deli gibi sarhoştu. Ve mahallede büyüyen nesilden olarak kendisine imkan yaratmış kırmızı hapı belki de sen doğmadan önce yutmuş birisi. Demek istediğim hiç birşeyi olmadığını söyleyen birisinden çok elindekini kaybetmekten korkuyor gibi davranıyorsun. Eğer hiçbirşeyin yoksa kaybedecek hiçbirieyin de yoktur. Ha aksi durumda ise elindekini kullanmayı bilmiyorsun.

 5. Alemin hızlı delikanlısının bir suali var.”Kadınların algısı sonuna kadar açıktır,bir alfayı görür görmez tanırlar.”Bu söz ne kadar doğru doğruysa neden doğru yanlışsa da neden yanlış cevaplarınızı bekliyorum tatlı uykular genjler.

 6. Hocam o bahsedilen sıkılma ve boşluk anları zaten asıl sıkıntı olan. Çoğu kişi bu anlarda ya dizi izliyor ya da oyun oynuyor. O boş anlarda daralmamak için kendini zorlamak da daha fazla mutsuzluğa yol açabilir. Kötü hissettirdikten sonra çok da zorlamanın anlamı yok bence. Diğer şekilde gündelik ve rutin alışkanlıklar amenna. Ben okuyup, yazıyorum genelde. Ama gözlerim yorulmaya başladığı için eskisi gibi okuyup, yazamıyorum. O sıkılma anlarını doldurmak için ideal. Senin adına sevindim.

  1. Bir de arkadaş, “Ne kadar çok shit test yiyorsanız o kadar çok beğeniliyorsunuz demektir” demiş. Şimdi shit testin iki türü olduğunu düşünüyorum: 1-Beğenilme 2-İğrenme ve nefret etme. İkisini birbirinden nası ayırırız? Kadının attığı shit testler, kırmızı haplı erkek tarafında “sevişme ihtimali” olarak görülüyor. Peki hatun samimi ve ciddi şekilde iğrendiyse veya nefret ettiyse ve memnuniyetsizliğini dile getirdiyse bunun ayrımını nasıl yapıcaz?

   1. Baştaki 10 dakikada shit test görmek iyidir ama ne kadar shit test o kadar iyi mantığı yanlış. Tam tersi ne kadar shit test varsa kadın sizin gerçekten erkek olmadığınızdan o kadarşüpheleniyor demektir. Yani ayırt edecek birşey yok. Shit testin başta olup azalması lazım. Çoğalıyorsa ordan ekmek şansı azalır.Gerçi pratikte siktir yersiniz. Hiçbir kadın oturup da shit test atmayadevam etmez.

 7. Çok iyi… ben de monk mode u uyguluyorum ama buradaki yazılara daha paralel . Yapılan işin alışkanlığa dönüşmesi için 21 gün geçmeli muhabbeti vardı , o şekilde adım adım oturtuyorum ve gayet memnunum. Trp den haberim yokken de sürekli bana zarar verdiğini düşündüğüm / faydası olmayan alışkanlıklarımı bir anda kesmeye çalışırdım ve hep patlardım . Şimdi yavaş ama sağlam adımlarla gidiyorum . Ciddi bir şok geçirmemiş veya ekstrem derecede fazla iradesi olan biri olmadıkça , bir anda her şeyi birden yoluna koymak çok zor . Kendi gittiğim yolu tavsiye edeceğim .

 8. BenLark hocam siz de tıpçısınız galiba ya da doktor. Ben de tıpçıyım intörnüm. Ben de valla ne yalan söyleyeyim çevrenizde anlattıklarınızın benzerini gördüm, tabii tıpçıların arasında da diğer bölümlere benzer kızlar çok ama cidden çok ağır başlı, hipergamisini kontrol edebilen kızları da tıpçıların arasında gördüm diyebilirim. Mesela diger bölümlerde hiç tahmin etmeyecegim kızların degisik hipergamiye yönelik davranışlarını gördüm, ama yanılıyor da olabilirim ama tıpçı kızların bi kısmında farklı gibi. Sebebini bilmiyorum 😀 Belki de çok ders çalıştıkları dışarıya kapalı oldukları için bu hale gelmişlerdir 😀 ya da zeki oldukları için hipergamilerini kontrol ediyorlardır 😀 😀

 9. Sevgili arkadaşlar, ben sizin kırmızı hapınızla yeni tanıştım sayılır ve ilgiyle okuyorum. Sitedeki tüm yazıların yarısından fazlasını okudum bile. Her zaman hemcsinlerimi cesaretlendiren ve onlardan hak edenlere yardımcı olmaya çalışmış/çalışan biri olarak bu çalışmayı, bu çabaları, bu destek ortamını çok takdir ettim. Ancak, beni yanlış anlamazsanız, ben zaten kendiliğinden sizin hapı yutup alfa olmuşum denebilir. Hayatta pek çok dezavantajı olan biri olarak birçok defa karşısında konuşmaya cesaret edilemeyen kadınları koluna takıp umursamayan cool adam oldum. Velhasıl, minyon ve hatta bana sorarsanız çocuksu tipime rağmen oldukça kalabalık bir “eskiler” listem oldu. Neler neler… Elbette hayatın her alanında pek çok yenilgi ve zaman zaman utançlar da yaşadım. Ancak, zannederim içgüdüsel olarak her zaman üstesinden gelmek için çabaladığımdan bunları kazanca çevirip daha deneyimli ve daha cesur bir erkek oldum. Tabii ki eksiklerim de vardır. Eğer ilginizi çekerse spesifik sorularınızı yanıtlayarak saha çalışması örneği olabilecek uygun anılarım varsa paylaşarak genç arkadaşları cesaretlendirmek ve bir nebze olsun rehberlik edebilmek isterim. Sevgiler, selamlar.

  1. Olur ama uyarayım ki senin bahsettiğin doğal olarak fişten çekik olanlar genelde fişe takılı olanlara uyanma taviyesi veremez. Zira süreci yaşamamışlardr.

 10. 2 gün sonra ben de anti depresan kullanacağım. Umarım berk gibi olmam ya. Uzun süre kullanmam lazım. Eğer olursamda kendime (spor,kitap vs.) Odaklanırım artık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *