Varlığında ıslanarak eridim bakışı

Wonder Woman Gal Gadot’un Kaptan Kirk Chris Pine’a eriyip dudak ısırarak bakışı ve kamera önünde olduğunu hatırlayarak toparlanışı. Sevimli ve efsane 😀

Videodaki yorumlardan biri süper : Hatun çam ağacını istiyor! (Pine, çam demek).

Heartiste der ki, eğer bir kız göz teması kurduktan sonra gözlerini aşağı veya yukarıya kaçırıyor ise, bu yürüme davetiyesidir. Eğer sağa ya da sola bakıyorsa, muhtemelen sizinle ilgilenmeyecektir. Bu benim yazdıklarımdan biraz farklı dikkat ederseniz. Ben yukarı bakmayı seninle işim olmaz olarak algılama taraftarıyım zira genel kabul budur ve pratik de bunu gösterir.

Eğer hatun bu videodaki gibi dudaklarını ısırıyor ise umarım cebinizde kondom ve aklınızda hızlıca gidebileceğiniz tenha bir yer vardır 🙂

Biri de şu yorumu yapmış haklı olarak : Evli bir kadına evli olduğunu kısa sürede olsa unutturmak (Gal Gadot evli ve 2 çocuk annesi). Eğer hatun kocasından başka birine böyle bakıyorsa, o koca için çanlar çalmaya başlamıştır. Hatta çam ağacı yerini çoktan bulmuş bile olabilir.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

60 thoughts on “Varlığında ıslanarak eridim bakışı”

 1. Kadın gülümsedikten sonra dudağını ısırıyor gerçekten müthiş bir ilgi işareti .Bu erkeğin cocky funny olma ihtimali çok yüksek
  Adamın giyinişi de tam piç gibi gömlekten bile anlaşılıyor 😄

  1. Hocam şimdi Hollywood skandalı yaratmak istemem ama benim kitabımda bu erkeğin bu hatunu daha yeni çamların altına atmış olma ihtimali de yüksek.

   1. Dikkat … Nofaptakiler Okumasın!!!!

    Raylene isimili bir Porno film oyuncusu kadın vardı
    Gerçekten inanılmaz seksi bir kadındı 3-4 sene önce emekli oldu zaten.Evliydi bu kadın bir çocuğu bile vardı.Emekli olduktan sonra kocasından boşandı bu kadın.
    Her türlü filmde oynayan bu kadın kocasına saygı duyup ilişkiyi devam ettirmesi imkansızdı zaten
    Google yazınca çıkıyor zaten

 2. Evliliğin insan doğasına aykırı olduğunun göstergesi resmen video. En azından bu tarz bir kadınla.

  Kadın çok güzel ve sosyal hayatı-iş hayatı var. Sürekli yeni erkekler ile haşır neşir. Bundan daha da önemlisi bu sektördeki erkekler popüler ve muhtemelen kocasından daha zengin-maskülen.

  Yani kadının böyle bir ortamda hipergamisine engel olması imkânsız denecek kadar zor. Aldatma oranı %90’lara varıyor resmen. Kadındaki arzunun kocasına karşı bitmemesi için kocasının sürekli kadının hipergamisini tatmin ediyor olması gerek.

  Yani şu videoda ki etrafa testosteron yayan (yavaş ve ağır konuşma, dik bir duruş,kalın bir ses tonu) adamdan daha maskülen olması gerek.

  Veya karısına yavşayan milyoner bir adamdan daha da zengin olması gerek.

  Karısının sektörde bolca gördüğü kaslı-yakışıklı efsane genetiğe sahip erkeklerden daha da iyi bir vucüda sahip olması gerek.

  Bunların hepsi lazım ki; kadının hipergami okları sadece kocasını göstersin. Ancak bunlar imkansız denecek derecede zor olduğu için bu tarz popüler-ünlü, üstüne üstlük ve en önemlisi ÇOK GÜZEL BİR KADIN İLE evlenmek saçma.

  Sen bu kadın ile evlenir üstüne bide ortaya salarsan al olacağı bu; senden daha maskülenini gördüğü an’da içi TİR TİR TİTREMEYE BAŞLAR, dilini yalar, feminen gülüşler atar, dudaklarını ısırır, bir başka erkek karşısında yere bakar, yürüme davetiyeleri atar.

  Ve ne yazık ki bu oluşan arzuyu KADIN “MANTIKSAL DÜŞÜNEREK” engelleyemez. İçgüdüsel olarak duyar bu arzuyu.

  Aynı videoda görüldüğü gibi: İçgüdüsel olarak bir arzu duyuyor ve beden dili seviyesinde-iletişimi kurarak “senden hoşlandım,of ıslattın beni,keşke beni döllese” sinyallerini karşıya gönderiyor. Daha sonra birden bire ne yaptığını fark ediyor ve MANTIK DEVREYE GİRİYOR ; “Ay ben ne yapıyorum evliyim 2 çocuğum var kendime gelmeliyim.” DİYEREK HEMEN Hipergamisini törpülemeye ve arzu etmeye devam etse de , bunu yansıtmamaya çalışıyor.

  Fakat malesef hissettiği çekim, mantık duvarını YIKARSA olacak olan üçüncü çocuk, kocasından olmayabilir 😀 Ki bu çekim, çoğu zaman mantık duvarını yıkıyor. Kadın arzu konusunda kendine hâkim olamıyor, hipergami okları birine çevrildiyse onu düşünüp arzuluyor, kocasını değil. Aynı erkeğin plaj topu karısının yerine; ince belli bir V.Secret mankenini arzuladığı gibi.

  Yani bu videodan çıkaracağımız ders şudur ki: Bu tarz çooh güzel bir kadın ile evleniyosanız, sizden güçlü erkeklerin olduğu PİYASAYA salmayın. DÖLLERLER Karıcığınızı affetmezler. Sonra “orospu aldattı beni” diye ne kadar ağlasanız da, SUÇ KADINDA DEĞİLDİR. Suç; “hipergamiyi” bilmeyip, kadınları tanımadan evlendiğiniz için sizdedir. Suç, midenizde hâlen mavi hap varken evlenmenizdir.

  Aldatmak kadının elinde değil, sizden güçlü birini görürse arzular. Ancak onu göstermemek biraz kadını yöneterek sizin elinizde olmalı. Bu yüzden DİK BAŞLI,ÇALIŞACAM BENN Diyen ve iş hayatı bakımından,maddi bakımdan size ihtiyaç duymayan, hatta sizden daha çok para kazanan-popüler bir kadın ile EVLENMEYİN.

  Bu kadın evliliği çoğunlukla çocuk için yapar. Size çok aşık olduğu için değil. Eğer size aşık olduğu için evlilik yapmışsa da korkmayın; Eğer sizden üst erkeklerin olduğu bir ortamda çalışmaya devam ederse ve o ÜST ERKEKLER Kadınınızdaki güzelliği fark edip İŞ ATTIĞI AN; ARTIK AŞIK OLMAYACAKTIR.

  Evlendiğiniz kadın maddi açıdan, tip açısından, her açıdan sizden 1-2 LEVEL Altta olsun ve İTAATKAR olsun mümkünse, dik başlı ve sizden güçlü olmayı kafaya koymuş, hatta bu konuda sizle rekabet eden (feminist manipülasyonuna uğramış kısaca.) bir kadın ile evlenmeyin. Sonucu bilin ki MUTSUZLUK-ALDATILMA-BOŞANMA-ATM KOCA Olmanız olacaktır.

  Özet: Bu herif, Gal Gadot’a (bu nasıl isim aq) HUNHARCA ÇAKMIŞTIR, KAÇARI YOK. Hele ki erkeğin “ağlayarak,kadını bıçaklayarak; neden beni aldattın lan?” diye SORMA HAKKININ Bulunmadığı ve bu agresiflik ile yetişmediği bir memlekette “KOCAM BENİ ÖLDÜRÜR” Korkusuda bulundurmayan bir kadın ortada var ise; KESİNLİKLE ALDATMASININ KAÇARI YOOOK…. %100 BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM.

  Evlenecem diyen süt çocukları, kadınları TANIMADAN evlenmeyin. İyi ki varsın RED PİLL.

  1. Gal Gadot İsrailli. İsrail feminizmin elinde inim inim inliyor şu aralar.

   https://www.youtube.com/watch?v=yfQ1QCH_seE

   Hollywood extreme bir yer. Rollo’nun en son yazısında dediği gibi kadın hipergamisine belli bir koşulda yenilebilir :

   “Eklemeliyim ki, bu evrede (adet döngüsünün alfa evresi), “doyurucu bir ilişki içinde olan” (yani kocasına veya erkek arkadaşına hala ateşli bir çekim duyan) kadınlar, partnerlerine karşı artan bir arzu raporlamışlar. Birçok erkek yanlış bir şekilde HER kadının alfa döneminde aldatma fırsatlarının peşinde koştuğunu düşünür. Bu sadece kadın şimdiki partnerine ilgili değilse geçerlidir.”
   Transactional vs Validational Sex

   1. Yani hocam, kadında adet döneminden sonra, yumurta oluştuğu an’da kadın kızışma DÖNEMİNE giriyor. Ve arayış başlıyor, bu arayış = Çevremdeki en “iyi” erkeğe çaktırmalıyım diyor.

    Kısaca hipergami.

    Hipergami okları hemen bir arayışa giriyor ve erkeklerde; PARA-TİP-MASKÜLEN KARAKTER. (Oyun ile öğrenilebilir. “Öğrenilmiş karizma”.) Bu 3 madde açısından çevresindeki erkekleri inceliyor ve üçü bakımından en iyi erkeği seçiyor ve ona kendini dölletiyor.

    Bu arayışda kadının erkeği seçmesini sağlayan en büyük faktör “MASKÜLEN KARAKTER”dir. Yani erkeksi davranışlar-özgüven-karizma. Bu ALFA SİKER kısmı. Eğer paranız’da var ise KAYNAK SAĞLAYICI’DA oluyorsunuz ve hoop = Kadının hayallerindeki erkeksininiz. Hem maskülen, hem zengin.

    Tip ise sadece işin %10-20’lik kısmı bence. Tipin şöyle bir avantajı var ki eğer kadın dış görünüşüzü beğenirse (uzun boy,geniş omuz, simetrik bir yüz vesaire) gözleri ile gözlem yaparak hipergamiye diyor ki; “bu çocuğun genleri sağlam, çocuğum güçlü bir erkek olabilir.” ve Tip sebebiyle kadın, çocuğa “yürüme davetiyesi” atıyor. ATMA ORANI ARTIYOR. Veya çocuğu hiç görmese ve çocuk birden bire karşısına çıksa bile iyi bir tip’e, genetiğe,kaslı bir vucüda sahip ise kadın bunu hemen 1-2 saniye içinde yorumlayarak İLK izlenimde ve ilk muhabbet de dış görünüşe göre nasıl davranacağına karar veriyor.

    Yani tip-dış görünüş sadece ilk izlenim ve kadının erkeğe iş atması kısmında biraz önemli. Eğer engelli gibi yamuk kemikleriniz yoksa, tipin etkisini (%20) işin içinden çıkartırsak, yakışıklı+zengin+maskülen bir erkeğin şansı %100 ise, zengin+maskülen bir erkeğin şansı %80 kalıyor.

    Oranları kendim belirledim ve bu işin yaptığım gözlemler,tecrübeler ve okuduklarım sonucu böyle olduğunu düşünüyorum.

    Kadında HAS arzuyu oluşturan şey, “BU ALFA!” dedirten olay MASKÜLEN olmak, yani çerçevenizin SARSILMAMASI. (Bakınız: Savaş lordu gibi hatun kaldırmak yazısı, maskülen olmayı en iyi anlatan yazı)

    Sırf bu arzu için size vurdurabilir.

    İlişkiyi devam ettirme isteği için ise ikinci özellik olan SUNDUĞUNUZ İmkanlara, yani evinize-arabanıza, doğacak çocuğu nasıl yaşatacak oluşunuza; kısaca paranıza bakarlar. Bu madde de “BU İYİ BİR SAĞLAYICI” dedirtiyor kadına.

    Hipergami 3 maddeye bakıyor demiştik: Para,tip,maskülenlik.. Şuana kadar İkide iki.

    İşte bu ikisi yeterli.

    Tip ise; VARSA İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIR, OYUNU Daha rahat-hızlı OYNARSINIZ. Ancak “AŞIRI SAĞLIKSIZ” Bir görüntünüz yoksa (aşırı obez,aşırı zayıf,fiziksel engelli olduğunuzu belirten yamuk kemikler,detaylar vesaire) TİPİN BİR ÖNEMİ FALAN YOK.. Son sırada

    Kadınlar yumurtladıktan sonra neler aradığının, hipergami oklarının nelere baktığını, neler aradığını söyledik.

    Eğer burada bu üç maddeyi KOCA’DAN Daha iyi tatmin edecek bir erkek hâli hazırda varsa veya O DÖNEMDE BİR ANDA ORTAYA ÇIKARSA; KADIN BÜYÜK BİR İHTİMAL İLE HİPERGAMİSİNE KARŞI GELEMEZ ve ONLA YATAR. Daha sonra sosyal açıdan sıkıntı çıkmaması için ilişkiyi kesebilir, zaten daha sonraki evrelerde İLK YUMURTA OLUŞTUĞU AN’daki kadar azgın olmuyor. Hipergamiyi engellemek daha basit.. Ancak ilk an’da ALFA görürse; içgüdüsel OLAYLAR DEVREYE GİRECEK VE VİDEODAKİ Gibi “İSTEMESE DE” Yürüme davetiyesi atacak ve beden diliyle “gel sik beni” diyecektir, erkek gereken cesareti gösterip (insifiyatifi eline almak) kadına adım atarsa; DİREK DUDAKLARINA YAPIŞMAK bile olabilir bu. Kadın KENDİNE ve İÇGÜDÜSEL Hislerine, çekime karşı koyamaz.

    “Bu sadece partnerine ilgili değilse geçerlidir” Yani hocam bu lafın açılımı yukarıda yazdığım gibi, yumurtlama döneminde HİPERGAMİ Hâlen kocayı gösteriyorsa, arzu KOCADA. Dölleyecek olan kişi belli. Ve KADININ SEKS Arzusu çok fazla artıp, yatağın yayları bayağı bir zorlanıyor bir hafta boyunca.

    Arzu(hipergami) başka birindeyse BUNUN TAM TERSİ, BETAYA ÇAKTIRMAMAK İçin ve yumurtasını boşa harcamamak için (kocası) ELİNDEN GELENİ YAPIP, yataktan kaçar ve kocasına “başım ağrıyor” der. Hâlbu ki EN ÇOK SEKSE MÜSAİT OLDUĞU DÖNEMDEN GEÇİYOR. Ama kendini koruyor, bir anlık azgınlığa kapılıp seks yapsa bile MUTLAKA KONDOM kullandırır ve “içime boşal” demez. O seks’de kadının “mastürbasyon” niyetine yaptığı bir sekstir. Sebebi keyfi’dir, üremek değildir. Hipergami ve arzu ile alakası yoktur.

    özellikle yumurta oluştuğu an da mümkünse kadınlarınızı TEK BAŞINA DIŞARI YOLLAMAYIN EY KOCALAR 😀 Sonra bu gerçekler ile yüzleşirsiniz.

    1. Eğer burada bu üç maddeyi KOCA’DAN Daha iyi tatmin edecek bir erkek hâli hazırda varsa veya O DÖNEMDE BİR ANDA ORTAYA ÇIKARSA; KADIN BÜYÜK BİR İHTİMAL İLE HİPERGAMİSİNE KARŞI GELEMEZ ve ONLA YATAR.

     Bunun büyük ihtimal olması birçok faktöre bağlı. Bakınız Kaplan terbiyecisi. Kadın bir kere çoğunlukla o kocasından iyi adamın ilgisini çekemez. Herkes böyle güzel değil. İkincisi, kocası yeterince maskülin ise muhtemelen hipergamiye karşı koyar. Zira eldekinin maskülenliği çarpı eldeki dal olması, çakışacağı erkeğin maskülenliği çarpı çaktırmanın riskini yener. Üçüncüsü, koca / erkek arkadaş böyle bir aldatmada affetmez terk eder imajını yarattı ise cesaret edemez. Dördüncüsü, kadının kendi inançları vs. etkilidir.

     Sen neden HB6 kızla çıkarken HB7 kıza çakmıyorsun. Bir kere karşına çıkan çoğu HB7 yüzüne bakmıyor. İkincisi, eldekini kaybetme korkun var. Üçüncüsü, uzun süreli ilişki sözün var yani ahlaken yanlış. Erkek doğan fırsatı buldun mu çak diyor ama çoğu erkek gibi her fırsatta önüne gelene çakmıyorsun muhtemelen.

     Yani hipergamiyi güçlü bir dürtü olarak bilin ama vakumda tek başına çalışan bir güç olarak görmeyin.

     1. Yani hocam tabiki de öyle.

      Ben TAMAMEN “Ahlak/namus/din” gibi kavramları göz ardı ederek; “KADININ Hipergamisi başka birini gösterirse= DİREK YATAR” Mantığı ile böyle bir yorum yazdım.

      Ancak bunu engelleyen bir çok KORKU-DÜŞÜNCE-HAYAT ŞARTLARI olabilir.

      Ama videodaki kadının zaten “hayat şartları” gayet iyi olduğu,kendi parasını kazandığı,çocukları yetiştirmek için kocasına ihtiyaç duymadığı bir DURUMDA İSE; KADIN HİPERGAMİSİNE DAHA KOLAY UYABİLİR. Bu sebeple kadının size sadece arzu açısından değil, başka açılardan da MUHTAÇ olduğu bir İLİŞKİ BULUN ve EVLİLİĞİNİZ Bu ilişkide gerçekleşsin. SADECE ARZUYA DAYALI OLURSA, Hipergami kusursuz İŞLER.

      Arzu var fakat KORKU var ise , korku arzunun önüne geçip engelleyebilir.

      Hipergaminin önünü kesen faktörler olabilir ancak, BENCE Erkek sanki HİÇBİR ENGEL YOKMUŞ ve Kadının arzusu BAŞKA YERE KAYARSA KENDİSİNİ DOĞRUDAN “ALDATACAKMIŞ” Gibi HAREKET ETMELİ!

      Aksi takdirde ERKEK, bahsettiğiniz “ahlak-namus” ve benzeri kavramları ortaya atarak; “ya zaten Allah’dan korkar, yapmaz öyle şey” diyerek KENDİNİ TEMBELLİĞE,ÜŞENGEÇLİĞE Salıverebilir.

      “Sürekli kadınını tavlamaya çalışan başka erkeklerle mücadele-rekabet içindesin.” Bence bu zihniyet, ERKEĞİN OYUNDAN DÜŞMEMESİ İÇİN SAHİP OLMASI GEREKEN Bir zihniyet.

      Bu korkunun erkeklerde oluşması için ise; ” HİPERGAMİ OKU BAŞKA YERE ÇEVRİLDİYSE, SANA GÜLE GÜLE.” benzeri bir üsluple yazdım. Amaç erkeğin tembel olmaması.

      Ayrıca ben şöyle düşünüyorum. Arzu başka yerde ise, KADIN ALDATMASA Bile, fiziksel olarak o erkekle seks yapmasa bile, size karşı olan arzusunun kaybı KÖTÜ SONUÇLARA SEBEP OLACAKTIR.

      Bu kötü sonuçlar ne midir?

      – DIRDIR (Hipergaminin sürekli sizi o erkekle kıyaslaması. Dırdırı, yani shit testleri aşabilirseniz, belki hipergami size dönebilir. Aslında arzuyu geri kazanmak için bir şans.)
      – SADAKA SEKSİ (Kadının sizi arzulamadığı için sekssiz bırakması ve sizin yalvararak seks yapmanız)
      – Mutsuzluk, Kadını mutlu edemediğiniz için, ev de hoş bir sohbet olmayabilir. Veya sevgiliyseniz; “sıkıldım” ayakları baş gösterebilir. Ancak bu da bir nevi dırdıra dahildir, shit test’dir.. Hemen ağlayıp ağlamayacağınızı görmek ister, sağlam durmak zorundasınız!

      Özetle hipergami HER DURUMDA BAŞARILI olmaz ama, SİZ HEP BAŞARILI OLACAKMIŞ gibi davranın ki; OYUNDA HEP “ONLİNE” KALASINIZ..

     2. Güzel yazmışsın neym. Özellikle para, tip, maskülenlik dağılımın hiçte fena değil. Tipin ön sıralarda olduğuna gönülden inanırdım fakat yavaş yavaş artan bilgim ve çevremde gördüğüm birliktelikler para-maskülenlik(statü-ağır adam) olarak seyrediyor. Evlilik konusuna geldiğimizde ise zaten hocamızda daha önce benzer bir düşünce ifade etmişti ama bende söyleyeyim. Evlendikten sonra en garanti yolun sürekli maskülenlik üzerine gelişimine inanıyorum zira para ve tip kısmı evlenme eleğinden geçmiş olabilir ama maskülenliğin yani oyunun kadın hipergamisinde bir sınırı yok. Testesteronun ne kadar fazla salgılanması, kadının gözünde kaybetme riskini artırabileceği gibi erkeğe olan çekiminide artırıyor ve potansiyel rakipler azalıyor. Şahsi kanaatim ortalama ve hafif üstü bir kadına(5,6,7 lik cpdli) sahip olabilmek için “bağımsız, umursamaz, maskülen, sporcu, parasını kazanabilen, ortalama konuşabilen ve kırmızı hapı iyi bilen ve hedefleri olan” bir erkek yetecektir.

     3. “BayDooku”

      “Tip kadınlar için ilk sıradadır” Diyen bir erkek HAYATI GÖRMEMİŞTİR. En ufak bir bilgisi-tecrübesi yoktur.

      Tip öyle mi? 😀

      Bunu diyen bir erkeğe “ne olursun siktir git ve dışarıda bir tur at, çok film izlemişsin” demek istiyorum.

      Fiziksel görüntünün çekiciliği açısından kadın ve erkeği karşılaştırırsak, kadınların içinde bulunan güzel oranı, erkeklerin içinde bulunan “yakışıklı” oranından daha azdır.

      Eğer tip birinci sırada olsa “güzel” gördüğümüz her kadın yakışıklı olmayan herkesi elerdi.

      Ancak ortalama bir tipin varsa bile kadın seni TESTE ALIR. Geçersen deliğe ulaşırsın.

      Kadın eğer tipine bakınca “engelli la bu, hastalıklı herhalde” falan demiyorsa, bu kadar kötü değilsen TİPİ DERT ETMENE GEREK YOK.

      Kadın, daha derinlere bakar. Altta yatan DUYGUSAL GÜCE BAKAR, testlerine verdiği yanıtlardaki “umursamazlığa” bakar (çerçeveyi korumak) , erkeğin ona nasıl davrandığına bakar (eğlenen ustalık) , erkeğin TİPİNDEN ÇOK; o tipi KAÇ TANE KADININ Arzuladığı ile ilgilenir. Sen çirkin ol fakat 5 kadının 5’ide seni arzuluyorsa, altıncı kadın olan HB8’de seni arzulayacaktır. Kadınlar sürü psikolojisiyle hareket eder. Somut şeylerden çok soyut şeyler ararlar. Özgüveni olan ve kadına hangi dili kullanması gerektiğini (eğlenen ustalık) bilen , onun testlerinden geçmeyi bilen (çerçeveyi korumak) bir erkeğin; TİPİNİN ÖNEMİ FALAN YOKTUR. En önemli olan OYUN’DUR.

      Yoksa Neil Strauss “Game” kitabı yerine “Game Over” kitabı yazardı. Espriyi anladın sen..

      Ayrıca EN ÖNEMLİ OLAN PARA’DIR Diyen erkekte potansiyel ATM KOCADIR Benim gözümde.

      Sen EĞER en önemli olan PARADIR dersen, PARA kazanmaya odaklanır ve oyunu (maskülen olmayı) siklemezsin. ŞUNU BİL Kİ; PARA, Arzu DOĞURMAZ. Para ile sadece kadına iyi İMKANLAR SUNARSIN ve SUNDUĞUN İYİ İMKÂNLARI Kadın, DOĞACAK ÇOCUĞU için önemser. Para, kadının duygularını satın alamaz, sadece çocuğuna iyi yaşam şartları satın alır (beta öder). Bu kadının çocuğu için önemlidir, KENDİSİ İÇİN DEĞİL. Kadın sana; “bu çocuğuma iyi bakar” gözüyle bakar, “bu beni iyi SİKER” gözüyle değil. Farkı anlıyor musun? Ve kadına şunu desen, EMİN OL %100 Kabul eder: “Tatlım git kendini alfaya siktir, cinsel hayatını onla yaşa, ben sadece çocuğa bakmaya talibim” Aha kadın için uygun olan durum budur.

      Eğer amacın ATM KOCA olmak ve çocuk bakıcılığı yapmak ise senin için en önemli madde PARA olabilir.

      Ancak amacın kadının TUTKULU bir biçimde arzuladığı erkek olmak ise: Amacın oyunu pratik yaparak geliştirmek ve kadınları yönetmeyi öğrenmek olmalı. GERİSİ YALAN. Arzuyu karakterin oluşturur, ne paran-ne de tipin. Bu ikisi ilk izlenimde “maskülen karakter” belirtisidir ve ferrarin veya kasın olduğu için kadın sana YÜRÜME DAVETİYESİ atabilir ancak, Gerçekte içinde birer MERİÇ-BETA-ANTİ MASKÜLEN-Duygusal GÜÇSÜZ Bir erkek yatıyorsa kısa sürede sana olan bakışları değişir.

      Arzuyu oluşturan, ÇERÇEVENİN SARSILMAMASIDIR, DUYGUSAL GÜCÜNDÜR,SHİT TESTLERİ SAVUŞTURMANDIR,KADINLA EĞLENEN USTALIK DİLİNDE KONUŞMANDIR.

      Başka hiçbir şey, o kadının bacaklarını “canı gönülden” sana açmasını sağlayamaz.

      Ne kağıt parçası, ne de 3-5 ağırlık kaldırman solucu oluşan kas lifleri.

      3 MADDE DE ÖZETLERSEK =

      1-) EN ÖNEMLİ OLAN OYUN’DUR (Maskülen Karakter). Oyun ile arzu oluşur ve arzu, kadını sikmenizi sağlar.

      2-) PARA – Kadın oyununuz sebebiyle size kendini siktirir, ondan sonra paranıza bakar, eğer o da varsa HAYALLERDEKİ ERKEKSİNİZ. Para İLİŞKİNİN DEVAM ETMESİ İÇİN ve İYİ HAYAT ŞARTLARINDA YAŞAMANIZ İçin önemlidir. İkinci plândadır.

      3-) TİP – Bu maddeyi kadınlar için yapan, boşa yapmasın. BİR SİKİME YARAMAYACAK. Ne kadar spor salonu faresine dönüşseniz de; BAŞARIYI GETİREN KASLAR DEĞİL, KARAKTERDİR-OYUN’DUR. Bir erkek daima en iyi biçimde görünmelidir, bu maskülen benliği besler. Özgüveni stabil tutar. Testosteron dengesini sağlıklı orana çeker. Yani bunların hepsi sizin benliğiniz için. Kadın için değil, eğer kadın için yapıyorsanız; boşa yapmayın. Tipine – Kasına güvenen adam ALFA-MASKÜLEN DEĞİLDİR. Yarın omuz sakatlığı geçirse ve spor yapamayıp götü büyütse bütün güveni gider. Yani tip ve paranın daima kalacağına dair bir garanti yok ama, Beyninizde bulunan görünmez silahınız OYUN; ÖĞRENİLİRSE, HAYAT BOYU KALIR. Oyun ile her zaman kız sikersiniz, para-tip ikilisinde ise eğer sadece işler iyi giderse BELKİ sikersiniz. Ayrıca para-tip ikilisine gelen kız, kalitesiz bir kızdır. Onunla asla karakterinizle tavladığınız kızdan aldığınız hazzı alamazsınız. Seksi karakteriniz ile TAKAS edin, paranızla-tipiniz ile değil. Parayı kendiniz için kazanın, vucüdu iyi hissetmek için geliştirin. OYUNU İSE Kız sikmek için öğrenin.

      Kadının hakim olamadığı içgüdüsel ÇEKİM ancak MASKÜLEN KARAKTER karşısında ortaya çıkar. Gerisine yaptığı her şey; rolden ibarettir. Orgazm taklidinden tut, Para avcısı olmak için “hoşlandım” rollerine kadar. HEPSİ YALAN. Fabrika ayarlarında arzunun karşılığı karakterdir… İŞTE O KADAR.

      Saygılar

     4. Yok Neym üstad, tiple ilgili sıkıntım yok Allaha şükür 10/7 civarlarındayım. Tip konusundaki yorumların oldukça isabetli olmuş orda zaten dikkati çekti. Çünkü genelde girdiğim ortamlarda(kafeler, derslikler, forum vs) benden 2-3 aşağıda seyreden elemanların 10/8, hatta 10/9 larla takıldığını çok fazla görmeye başladım. İşin en tuhaf yanıda tipli erkekler için durumun tam tersi olması. Geçen mesela kafede oturuyoruz arkadaşlarla, kaslı, yakışıklı bir o kadarda giyimine dikkat eden bir elemanın yanında 10/6 lık kız var, diğer masada ise 10/6 diyebileceğim bir abinin yanında 10/8 lik bir afet var. Hani bu olay ekstrem bir olay olsa eyvallah diyecemde artık çevremde hep bu denklemi gözlemlemeye başladım. Sanırım maskülenlik ve statü, yakışıklı olarak nitelendirilecek erkekleri baya bir sollamaya başlıyor.
      Tabi bunlar bir anlık şeylerde olabilir, şöyle bir düşünürsek yakışıklı elemanlar düşük kızları uzun vadede kontrol etme amaçlı olarak kasıtlı seçmişte olabilir ama her tiplininde bu zekayı taşıdığını düşünmüyorum.

     5. Bu arada eklemeyi unuttum. Sana ilginç bir denklem sunmak isterim.(yanlışlık varsa cevabını bekliyorum).
      Maskülenlik-para-tip üçgeninde maskülenliğin zirvede olduğu kesinlikle doğrudur. Basit bir universite ortamını düşünürsek kızın aklının başlarda maskülenlik üzerine oynadığı aşikar fakat iş hayatı geldiğinde durumlar değişiyor zira “uzun ilişki+mezuniyet=ayrılık ” formülü var. “Atm koca ve çoçuk bakıcısı” tanımın çok mantıklı ama işin içine hayatta kalma ve kaliteli yaşam girince maskülenlik=para olayı oluşuyor. Burda zaten tipin katkısını söylemiyorum çünkü o sadece katalizör görevi görüyor. Ama 2.planda olan para konumunu maskülenlikle eşitlemeye başlıyor.

      Uzun ilişki düşünen erkekler bana kalırsa baya bir ötesini hesaplamak mecburiyetindeler çünkü gördüğümüz gibi paranın değeri ilerde yükseliyor 🙂
      Maskülenlik hep 1.sırada olmalıdır ama diğerlerinin gücünü hafife almamak kendi menfaatlerimiz içinde baya bir önem taşıyor.

      Bana göre, “bir erkek ya güç için yada kadın için kendini değiştirir.” Gücün saygı, para, şöhret, erkek hiyerarşilerindeki konum, asil karakter vs olduğunu düşünürsek, kadın için am, yalnızlık hissi ve çoçuk nesli kalıyor.Aşkı katmadım bile farkederseniz çünkü kadınlar, erkeklerin ideallerindeki melekler olmadığı için(hipergami) bütün uğraşlar soyun devamına kalıyor. Yalnızlıkta zaten erkeğin en büyük kabusu ama bunada karşı koyabilmek sınırları aşmayı vadeder. Mutluluksa ikisi için ortaktır ama birisi için tesis edilmiştir.
      Nasıl mutlu olacağınıza inanıyorsanız o yolda gidin.

     6. “BayDooku”

      Maskülenlik – Para – Tip üçlüsü dedik.

      Bunların ETKİ ALANLARI Farklıdır.

      Maskülenliğe kısaca= KARAKTER diyeceğim.

      Karakter = Arzuyu yönetir
      Para = Kaynakları yönetir
      Tip = Süreci hızlandırır

      “Maskülenlik=Para” demişsin..

      Burada demek istediğin şey; “Kadın, söz konusu evlilik ise veya çeşitli durumlarda EŞ SEÇERKEN ONU ARZULAMAKTAN ÇOK, ONUN SUNDUĞU İMKÂNLARA DEĞER VERİR. Ya da sadece ARZU duyduğu için evlenmez, işin diğer %50’sini SUNULAN İMKÂNLAR OLUŞTURUR. Arzu=SUNULAN KAYNAKLAR Durumu vardır”

      Demek istediğin olay bu sanırım.

      OLAY EĞER EVLİLİK İSE, KADIN “PARA-TİP-KARAKTER” ÜÇLÜSÜNÜN TAMAMINI YORUMLAR ve ÖYLE KARAR VERİR.

      Söz konusu EVLİLİK İSE = AŞIRI Olmadığı sürece Arzu’da tek başına yeterli değildir, Aşırı olmadığı sürece PARA’da yeterli değildir, Aşırı olmadığı sürece Tip’de yeterli değildir.

      Kadının yorumundan ortaya çıkan denklemler değişiklik gösterebilir =

      Para>Tip>Karakter = ATM KOCA.

      Karakter>Tip>Para = Bunun adı evlilik olmaz, ERKEĞİN KRALLIĞI demek daha iyi.

      Tip>Karakter>Para = Avantaj başlangıçta erkekte. Ancak BURADA ÇOK AMA ÇOK YAKIŞIKLI Bir ERKEKTEN BAHSEDİYORUZ. Fakat karakter eksik olduğu için zamanla üstün taraf kadın olacak.

      Bahsettiğin PARA=KARAKTER>Tip , durumunda ise DENGELER; adamın iş hayatındaki ve shit testler karşısındaki performanslarına göre DEĞİŞKENLİK GÖSTERECEK. Shit testten kalırsa bazen sadaka seksi yapacak, para kazanamazsa temel ihtiyaçları gidermek zorlaşacak ve SUÇLU konumuna düşecek.

      Kısaca, “para-tip-karakter” faktörlerinin HEPSİ Farklı alana etki eder. Fakat söz konusu evlilik ise ve üçünden herhangi biri AŞIRI DERECEDE yoksa, kadın üçünü yorumlar ve ona göre hareket eder.

      Kadın eğer bir “ALFA DUL” ise Parayı daha çok önemser.

      Gençlik çağlarında; para ihtiyacı ailesi tarafından karşılanan bir kız ise = Karakteri (%80) ve tipi (%20) daha çok önemser.

      Bu faktörlerin önemi, kadına göre-duruma göre-adama göre değişkenlik gösterebilir.

      Ben evlilikten bahsetmedim, benim bahsettiğim olay; ERKEKLER Arzunun YOLUNUN KARAKTERDEN GEÇTİĞİNİ BİLSİN.

      Eğer evlilik istiyorlarsa; BUNUN YOLUNUN DA PARA+KARAKTER’DEN Geçtiğini bilsinler.

      YİNE 3 MADDEDE ÖZET=

      1-) KIZ SİKMEK İSTİYORSANIZ = Oyunu ÖĞRENİN. Oyun; kadınları tanımak ve yönetmeyi bilmektir. Bu da ancak PRATİK ve TECRÜBE ikilisi ile olur. Okuyarak ve deneyimleyerek.. (zengin veya yakışıklı olmanıza gerek yok.)

      2-) Evlenmek İSTİYORSANIZ = Evin REİSİ olduğunuz bir evlilik için YİNE OYUNU Öğrenmek zorundasınız, aksi taktirde EV SİZİN İÇİN BİR CEHENNEME DÖNER, mutsuz olursunuz. Oyun demek, kadını yönetebilmek demektir. Ve bir de buna ek olarak MADDİ Durumunuzun, kadının HİPERGAMİSİNİ TATMİN ETMESİ GEREK.

      Köylü kızıyla evlenecekseniz ÖĞRETMEN OLUN. Tıp ÖĞRENCİSİYLE Evlenecekseniz, PROFESÖR olun. Mühendis ile evlenecekseniz, MÜTEAHHİT OLUN (mümkünse 1 dikili binanız olsun). Hemşire ile evlenecekseniz, BAŞ HEMŞİRE OLUN.

      Maddi olarak kadının 2-3 TIK ÜSTÜNDE olmadığınız bir EVLİLİK GERÇEKLEŞTİRMEYİN. Tabiki de bu x2, x3 KAT ÖNDE OLMA MUHABBETİ SADECE MİNİMUM. Gönül ister ki x15 kat kadından MADDİ AÇIDAN ÜSTÜN OLASINIZ Kİ; HİPERGAMİSİ DOYSUN TAŞSIN. Çalıştığı işyerindeki sizden üstün mal varlıklı kimselerin hayatına-İMKANLARINA özenmesin.

      3-) SAYGI DUYULMAK İSTİYORSANIZ= Kendinize,vucüdunuza İYİ BAKIN ve EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNÜN. Vucüdunuza değer vermeniz, kendinizi sevdiğinizin göstergesidir. Özgüven belirtisidir. Evlendikten sonra GÖTÜ BÜYÜTMEMENİZ, Kadına “korku oyunu” oynamanızı sağlar, hâlen spora devam etmeniz ve DÜZENLİ ALIŞVERİŞ Yapmanızı emin olun kadın; “acaba başkası mı var” diye düşünerek yorumlar ve sizi kaybetmekten korkar. Sizi kaybetmekten korkmuyorsa zaten KÖTÜ GÜNLER YAKINDIR. En iyi şekilde görünmek, yabancı kadınların size YÜRÜME DAVETİYESİ atmasını SAĞLAR. Hâlen arzulandığınızı ve flört edebildiğinizi görmeniz, beyninizdeki BOLLUK ZİHNİYETİNİ canlı tutar. Bolluk zihniyetinde olmak, OYUNUN EN ÖNEMLİ PARÇASIDIR. Otomatik olarak karınıza bu zihniyetle davranırsınız ve gelen shit testleri DAHA KOLAY GEÇERSİNİZ. Çünkü, doğru birer kafa yapısındasınız.

      Mutlu birer evliliğin formülü bunlar.

      Karakteriniz ile kadını yönetiyorsunuz, paranız ile iyi imkânlar sunuyorsunuz, dış görünüşüz ile arzuyu daha hızlı tetikliyor (katalizör etkisi) ve aynı zamanda bolluk zihniyetinden taviz vermiyorsunuz.

      ANCAK ŞUNU ASLA UNUTMAYIN = PARA veya TİP, KADININ Sizle TUTKULU BİR SEKS YAPMASINI SAĞLAMAZ. Çekimi ve iyi bir seksi KARAKTER SAĞLAR. Amacınız seks ise karakterinizi kullanmayı ve onu pazarlamayı öğrenin. Para ve tip’i takas ederek yaptığınız 100 tane seks, KARAKTERİNİZİ TAKAS EDEREK yaptığınız 1 TANE SEKS KADAR KEYİF VEREMEZ Size! Taşşaklarınızın AĞIRLIĞINI Size karakterinizle yaptığınız seks hissettirir. Kadın, GERÇEKTEN ORGAZM OLUR, TAKLİDİNİ YAPMAZ. Onu şaplaklamanızı ister, “ay aşkım yapamam onu ya iğreniyorum” demez, O SİZİ Arzuluyordur; SİZİNLE İLGİLİ HER ŞEY ONA ÇEKİCİ GELİR. Zorlama ile SPERMLERİNİZİ Yutturup “yapay bir erkeklik hissi” HİSSETMEZSİNİZ, Boşalmanızın ardından KADIN, AÇIKTA BİR TANE BİLE SPERM BIRAKMAZ ^^ Çünkü ONLAR YUMURTALARI İÇİN ÇOK DEĞERLİ. Karakteriniz ile yaptığınız seks’de, Kadın; kendisinin içine boşalmanız için HER ŞEYİ YAPAR, Kucağınızda ise ve “kalk lan boşalıcam” deseniz bile TEKME ATMADIĞINIZ SÜRECE Kalkamaz. Sizin onu döllemenizi arzular anlatabildim mi? Karakter ile yapılan seks ve para ile yapılan seks arasındaki fark bunlardır. Bir escorta gidin ve bir de karakteriniz ile bir kızı yatağa atın. Aradaki fark size “GERÇEK SEKS”in hangisi olduğunu anlatacaktır.

      Özenmeyin şu parası ile harem kurmuş keko heriflere. Sizin karakteriniz ile yaptığınız 1 tane seks’de aldığınız zevki İNANIN BANA; ONLAR PARASINI VEREREK YAPTIKLARI GRUP SEKS’DEN ALAMIYOR. NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANCAK VE ANCAK HİSSEDEN BİLİR, YAŞAYAN BİLİR. Onlara bakıp “vay amq” diyen ergenlerden olmayın, onların hepsi aciz adamlar. GERÇEK ERKEK DEĞİLLER. Sekse PARAYLA ULAŞAN ADAM ERKEK DEĞİLDİR. ERKEK OLMAYI BECEREMEMİŞTİR. Ve İSTEDİĞİ KADAR SEKS YAPSIN; ERKEK OLAMAYACAKTIR. Erkek olamadığı için ise, asla gerçek seks’in tadına ulaşamayacaktır. Sizin hedefiniz “gerçek seks” olsun, para kazanıp grup yapmak değil. ZATEN EĞER İkisini de yaparsanız ve gerçek seks’in farkını görürseniz, İNANIN BANA PARAYLA ADRİANA LİMAYI Bile kucaklama fırsatınız olsa; GERÇEK SEKS’İ TERCİH EDERSİNİZ. Erkekliği damarlarında hissetmeyi, kağıt parçası sağlayamaz. Maskülen benliğin-karakterin sağlar.

      OYUNU ÖĞRENMEDEN EVLENMEYİN. Paranız varsa atm koca olursunuz, tipiniz varsa süs erkeği olursunuz. Para-Tip “kaybedilebilecek” değerler olduğu için ise, ASLA Kadının sizin yanınızda kalma garantisini vermez. Ancak OYUN ORTADA VAR İSE, PARA-TİP’DEN Dolayı başkasıyla evli olan kadın bile SİKİŞMEK İÇİN SİZE GELİR.. Sizle MUTLU OLUR.

      OLAY BU.

      Teşekkürler bu arada güzel tepkiler için.

 3. küçük bir üniversite ortamı için ilk geceden eve gelen kadını ertesi gün gönderdikten sonra nasıl bir yol izlememiz gerekiyor? kızın benimle fuc buddy olsrak takılmaya niyeti var. mesaj atan biz mi yoksa o mu olmalı? bize tekrar ulaşmazsa hicbir sey yapmamalı mıyız?

   1. kız oyunun karşısında direnemedigi icin kompleks oluştu. hatta giderken kız okulda beni görürsen sakın saçma sapan hareketler yapma dedi. ama selam verebilirsin izin veriyorum diyip güldü. bunun üzerine okulda görünce nasıl tepki vermeliyim. her zaman arkadaşlarıyla dolaşır.

    1. Hocam gerçekten çok ayrıntı soruyorsun, bu kadar ayrıntıyı takma. Sen daha ne olduğunu anlamadan kafanı bu kıza takmanın en kestirme yolu. Alt tarafı tek gecelik kız. Kafana göre takıl.

  1. sabah mızmızlık etmedi, biz şimdi neyiz ayakları yapmadı, hatta oyle yapanlarla dalga geçtik, ben eğlenceme bakarım ayakları yaptı, ilişki istemedigini de çaktırdı.

 4. Kocasının yerinde olsam direkt boşarım. Kamera önünde sevişemeyeceklerine göre…

  Hayır şunları görüp de kadınlardan nefret etmemenin yolu var mı acaba ? En iyi eşi bulma iç güdünüzü sizin ben…

  1. Hocam abartmayın. Bu bizim super memelere açılan dekolte görünce attığımız bakış gibi bir şey. Doğadan nefret etmeyin, zorluklarına kadar içinde yaşayacak kadar güçlü olmayı öğrenin.

   1. Kadınlar “en iyi eşi bulma içgüdüsüne” sahip olmasa, insanlar şuan kısa boylu, çirkin, doğan çocukların çoğu engelli olurdu.

    Senin beynin muhtemelen bu kadar gelişmiş olmazdı ve bu yorumu atamazdın.

    Kadınlar “en iyi eşi” arzulamasalardı, kendisine tecavüz eden babalarına karşı bir savunma yapmazlardı, sonuçta o da gen(?!). Ve birinci dereceden akraba olduğu için doğacak olan çocukları sen tahmin et artık.

    Kadınlar “en iyi eşi” arzulamasalardı, şuan AMPÜL YOKTU, Elektrik yoktu, einstein hiç olmamıştı, ATATÜRK hiç olmamıştı.

    Çünkü “en iyi eş” özelliklerinin içinde zekâ da vardır. Kadınların hipergamisi paralı erkek de arar ve zeki olmayan adam para kazanamaz. Dolayısıyla kadın zeki erkeklerle çiftleşir ve ortaya zeki nesiller çıkar.

    Eğer bu güdü olmasaydı kadın bir doktor yerine, sokakta karton toplayan biriyle çiftleşirdi. Sence toplumun zekâ durumu nasıl olurdu?

    Kadınlar “en iyi erkeği” bulmayı arzulamasalardı, SEN DE EN İYİ ERKEK OLMAK İÇİN ÇABALAMAZDIN, KISACA HAYATIN BİR AMACI KALMAZDI!

    Şuan hayatın amacı ne?

    KADIN= EN GÜÇLÜ ERKEĞİ BULMAK ve ONDAN ÇOCUK YETİŞTİRMEK
    ERKEK = EN GÜÇLÜ ERKEK OLMAK.

    Bu arzu olmasa DÜNYA HAYATI Devam etmezdi yani.

    ÜREME olmazdı, OLSA BİLE VERİMLİ BİRER ÜREME OLMAZDI, TOPLUM SAÇMA SAPAN GENETİĞE SAHİP İNSANLARDAN OLUŞURDU. Güçlü erkek piyasada olmadığı için, güçlü çocuklar da olmazdı. Şöyle düşün: Her gün çocuğunu ekmekle besleyen bir adam ile her gün çocuğunu ceviz-brokoli-balık ile besleyebilen bir adamın çocuğu arasında ZEKÂ Farkı vardır öyle değil mi? Bu farkı ne oluşturur? Adamın zengin-paralı olması, bu nasıl oluşur? ADAMIN ZEKİ OLMASI SONUCU. Adam zeki olduğu için ne oldu? KADIN ONU TERCİH ETTİ ve ORTAYA Doğru beslenip; zeki olma POTANSİYELİ YÜKSEK OLAN BİRER ÇOCUK ÇIKTI..

    ANLADIN MI? En ama en temel doğa yasası olan ÜREME yasasına ve hipergami kanununa isyan etmek; beyindeki BETAYI BESLEMEKTİR.

    “Ben alfayım” zihniyetine eriş. Bu şekilde düşünürsen; “Hipergami okları hep beni gösteriyor” bilincinde hareket edersin. İÇSEL OYUNUN BU OLURSA, Dışarı yansıttığın sinyaller (beden dili,davranış) MASKÜLEN olur. VE MASKÜLEN DAVRANIŞ-BEDEN DİLİ, Bir kadınla çiftleşmeni sağlayan en temel maddedir. Para ve tip ikinci plânda..

    Yapmamız gereken sadece İYİ anlamak, kızgınlık evresinde takılmadan; OLGUN bir biçimde yorumlamak gelişen olayları.

    Umarım yardımcı olmuştur bu yorum bu şekilde hipergamiye isyan edenlere.

    ÖZET= Hipergami olmasa, OLMAZDIK.

    1. Kadınların en iyisini bulma içgüdüsü olmasa şu an insan olmaz, şempanze gibi bir kuyruksuz maymun (ape) türü olurduk.

     1. Aynen öyle Hocam.

      Kırmızı hapı yeni yutmuş kişilerin kızgınlık evresinde EN ÇOK İSYAN ETTİĞİ KANUN olan “hipergamiye” bu açıdan bakmaları gerekiyor.

      Hipergami olmasa, sadece insanlarda değil; DÜNYADA ŞUAN YAŞAM OLMAZDI. Çünkü Aslan-kaplan v.b resmen her hayvanda işleyen bir kanun.

      “Hipergami Olmasa” diye bi yazı lazım bu siteye 😀

      VEYA “Kızgınlık evresini atlatmanın yolları” şeklinde. Çünkü mavi hapı tam KUSAMAYANLAR malesef takılıp kalıyor. Belki de vardır böyle bir yazı aklıma gelmedi şimdi. Top sizde hocam.

     2. Bak işte orası öyle değil. Hipergami her hayvanda yok. Şempanzelerde yok mesela. Şempanze dişisi kızıştı mı önüne gelenle yatar. Yatmasına tek engel alfanın diğerlerini kovalamasıdır. İnsan dişisinin hipergamisinin insan zekasının bu hale gelmesinin nedeni olduğunu düşünebilirsin. Kutsal kitaplarda anlatılan Adem Havva hikayesinde elmayı (farkındalığı) Adem’e yediren Havva’dır. Jung’un arketip mantığıyla bakarsan bu hikaye biyolojik bir gerçekliğe işaret eder. Aslına bakarsan çoğu erkeğin kendisinin ne halt olduğunu ya da olmadığını farketmesi, bir kadının işleyen hipergamisinden yediği tokatla olur ve erkek (Adem) bu tokatla cennetten (oneitisli masalsı ve performans kaygısı olmayan hayattan) gerçek dünyaya düşer 😀

      Çoğunuz kızgınsınız zira bir kadın elmayı ağzınıza tıktı ve cennetten gerçek dünyanın acımasız çölüne düştünüz. Kadına pek kızmayın. O arketip rolünü oynamış, o olmasa muhtemelen başkası atacaktı tokatı. Hikaye ise sizin kendi hikayeniz, kadın sadece figüran (onun da başrolünde kendisi olduğu ayrı bir hikaye var).

     3. Hipergamiyi hayvanlarda incelemek bambaşka bir DÜNYA hocam. Ancak hayvanların çoğunluğunda da “cinsel seçilim” olayı “en iyi eşi” bulmak üzere evrimleşmiştir. Ya erkek seçer,ya dişi.

      Şempanzeler cidden garip yaratıklar, o dişi seksten keyif aldığı için bile herkese bilinçsizce vurduruyo olabilir. İnsana en çok benzerlik gösteren ve zeki bir akrabamız sonuçta.

      Veya tesadüf eseri incelenen şempanze HB4 Kaşarın tekidir hocam ne bilecez 😀 😀

      Tabiki de genelleme yapmak her zaman yanlış fakat hipergami olmasa canlıların ÇOĞUNUN bu hâle gelemeyeceği kesin bir gerçek

      Ek olarak, hipergaminin işlemediğine KESİN EMİN OLDUĞUM TEK CANLI ŞUDUR 😀 :

      http://www.bbc.com/turkce/haberler/2015/06/150602_testere_baligi

     4. Homo sapiens zaten bir kuyruksuz maymun türüdür. Şurada bir eksiğin var, aslında hiçbir hayvan rastgele başka biriyle çiftleşmez. Her türün dişi bireyinin içinde de insan dişisinin içindeki arzular az ya da çok benzer şekilde var aslında.

     5. “Bildiğim kadarıyla şempanzelerde yok.”

      “Bak işte orası öyle değil. Hipergami her hayvanda yok. Şempanzelerde yok mesela. Şempanze dişisi kızıştı mı önüne gelenle yatar.”

      Hayır, bu doğru değil:

      Öncelikle bonobolar ile şempanzeleri karıştırmadığımıza emin olmamız gerekir. Senin dediğin, her önüne gelenle yatan tür şempanzeler değil bonobolardır. Bunun da nedeni, aşağıdaki makalede 10. maddede de görülebildiği üzere bonoboların çiftleşmeyi sosyal bir davranış olarak algılamasıdır. Yani insanların el sıkışması veya sarılması gibi bir şey aslında:

      https://evrimagaci.org/article/tr/en-yakin-kuzenlerimize-bir-bakis-sempanzeler-ve-bonobolar-benzerlikler-ve-farkliliklar

      “Şempanze dişisi kızıştı mı önüne gelenle yatar.”

      Makaleden de görebileceğimiz gibi, şempanzelerde ataerkil bir yapı var ve alfa erkek diğer erkeklerin dişilerle çiftleşmesine asla izin vermiyor. Şempanzelerin aksine bonobolarda ise anaerkil bir yapı vardır. Ek olarak, hipergami dediğimiz şey aslında homo sapiens dişisinin cinsel seçilimidir ve cinsel seçilim dediğimiz şey evrim mekanizmalarının en önemlilerinden birisidir. Yani aslında hiçbir canlı rastgele başka bir karşı cins ile çiftleşmez:

      https://evrimagaci.org/article/tr/evrim-mekanizmalari-4-cinsel-seksuel-secilim-rastgele-olmayan-ciftlesme

     1. Hayır da hocam mesela sen o kadının kocası olsan alacağın aksiyon ne olurdu bu durumda?

 5. Hatun güzelmiş, çamcı arkadaşta hal ve hareketleriyle ilgi çekecek bi arkadaş zaten. Bunun dışında bir sorum var. Abi bugün evdekiler bana donuk davrandığımı söylediler ve birine mi aşıksın diye sordular. Çok şaşırdım gerçekten. Oysa ki benim amacım aptal aptal espriler yapmayan, gelinlik kız gibi her şeyi ailesine anlatmayan, son derece maskülin olan birine dönüşmekti. Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum anlayamadım.

  1. İnsanın ailesi olunca üzülüyor, bunu söyleyen babam değil. Annem ve kız kardeşim, belki de kadın olmalarıyla alakalı.

   1. Evet değişimi en iyi kadınlar farkeder. Efendi imajından nasıl kurtulabilirim diye soran sendin herhalde eğer oysan bu değişimde daha çok tepki alacaksın ama üzülmen gereksiz çünkü sen aslında üzerinden ağırlıklarını atıyosun, kendi hayatının iplerini eline alıyosun, karar veren sensin ve uzun vadede bakarsan ailen içinde en iyisi bu değişim şimdi bu yaptıkların onlara enteresan gelicek sadece kendini üzme bu tepkileri değişiminin olumlu belirtileri olarak düşün tepki veriyolar demek ki yaptıkların işe yarıyor. Başarılar

   2. Doğru yoldasın, Çerçeveni bozma, Oyun’a devam et, Shit test ömür boyu sürer unutma. Eğlenen ustalıkta iyi ol.

  1. Benim düşüncem şöyle: Maskülin erkek kendini ezdirmez ve hakkını gasp edene ya da başkasının hakkını gasp edene kim olursa olsun tepki gösteren erkektir. Her zaman ağırlığı vardır ama atarlı değildir. Christian Grey karakteri bana göre bu konuda iyi bir örnek. Hem durduk yere insanların kalbini kırmaya gerek yok.

   1. Bence bu tarz sorular, epey HASTALIKLI bir zihin ve düşünce yapısından ortaya çıkıyor.

    Soruya bak : “Agresif ve sinirlilik hâli, maskülenlik midir?”

    Senin bu soruyu sorma amacın nedir?

    – Evet, maskülenlik. Alfa her daim sinirli-agresif olmalı, dışarı “siker atarım, yakarım limanları haa” sinyalleri vermelidir

    Cevabı gelse, “Ooo, o zaman hemen öyle DAVRANMAYA ÇALIŞMALIYIM” şeklinde mi hareket edeceksin? (Dünyanın EN BÜYÜK HATASI)

    – Hayır, değil. Alfa adam GÜLER.

    Bu cevap gelse, alakalı âlakasız her şeye gülen bir insana mı evrilirsin? (kasıntılık)

    Eğer bu soruyu sorma amacın= Maskülen davranışların ne olduğunu öğrenmek ve öğrendikten sonra ONA UYGUN DAVRANMAYA ÇALIŞMAK İSE, BENCE BU HASTALIKLI BİR zihin!

    Maskülen-Erkeksi kelimeleri insanda “sert,mafya babası” uslübü-çerçevesi oluşturuyor farkındayım.

    Ancak, herkesin ALFA Çerçevesi DEĞİŞKENDİR. Parmak izi gibi düşün. Sen küçüklükte çok fazla kavga etmeden yetiştiysen muhtemelen, karakterin SAKİN-ILIMLI olacak. Bu sebepten dolayı senin özün o olacak. Onu değiştirmek zor. Öteki yandan başka birinin çocukluğu kavga ile geçmiş olsun ve hiç kitap okumamış olsun, bu kişinin karakteri ise en ufak olayda “kavga çıkartabilen” bir tip olarak gelişmiştir.

    Demek istediğim : Herkesin karakteri biraz genler sayesinde oluşsa da, çoğunlukla çevresel faktörler tarafından belirlenir ve herkesin ayrı bir DÜNYASI OLUR.

    Maskülen olmak, BELLİ BİR ERKEK ÇERÇEVESİNE SAHİP OLMAK DEĞİLDİR. (Aşırı ciddi,aşırı gevşek)

    Maskülen olmak, kadın; sizi TESTE aldığı an’dan itibaren DUYGUSAL OLARAK STABİL-Güçlü kalmanızdır.

    Duygusal tepkiler göstermemeniz, karı gibi ağlamamanız, cesur olmanız, umursamazlık dozunuz, RİSK ALABİLME Cesaretiniz, arzularınızı belli etmeniz ve SAKLAMAMA özelliğiniz, erkeksi arzularınızdan UTANMAMANIZ , kadına BOYUN eğmemeniz, kadının yönetimi altına girmemeniz, onu SORUMLULUK ALMAKTAN kurtarmanız, KADINI; YÖNETME YETENEĞİNİZDİR.

    Maskülen davranışlar bunlardır. Belli bir erkek profiline SAPLANIP KALIP, Onun ile bütün TESTLERİ GEÇMEYİ Ummak değildir.

    Temel-öz olan = Duygusal olarak GÜÇLÜ olmanız. MASKÜLENLİĞİN Özü budur.

    Kadın, duygusal olarak sizi ele geçirememeli, en azından;HEMEN. Tam tersine siz onun DUYGULARI feth etmelisiniz. Maskülenliğin özü burada yatar.

    Nasıl duygusal olarak güçlü kalacağınız, ne tarz cevaplar vereceğiniz ve nasıl bir ruh hâli izleyeceğiniz ise KARAKTERİNİZE Göre değişkenlik gösterir.

    Ben, testleri aşırı dalgaya alarak savuştururum. Ancak tanıdığım bir arkadaşım İNAN BANA Mahkeme duvarı gibi suratı var ve pek ESPRİLİ bir tip değil, o ise duruşundan taviz vermeyerek savuşturur.

    Ben, farklı tepki vererek kadını şaşırtıyorum, arkadaşım; stabil kalarak çerçevenin etkilenmediğini yansıtıyor.

    Tamamen karakter farkı. Temel MANTIK= Duygusal tepkiler vermemek, depresyona girmiş gibi davranmamak, yokluk zihniyetinde cevaplar yazmamak.

    Erkeğin maskülen benliği, çevirdiği TABAK SAYISI ARTTIKÇA ARTAR. Bolluk zihniyetine kavuştukça, maskülen BENLİK GÜÇLENİR. Erkeğin maskülenliği; “kadına duyduğu İHTİYAÇ” ile belirlenir, kadın; erkeğin ne kadar kendisine az ihtiyaç duyduğunu hissederse, aynı oranda arzusu artar. Kadın, erkeğin Kendisini arzulamasını ister fakat ASLA “MUHTAÇ” olmasını istemez.

    Eğer senin sorun sadece aşırı “agresif ve sinirli” bir insan isen ve “bu maskülenliğe zararlı mı?” gibi bir soru ise o zaman üstte yazdıklarımı üstüne alma.

    Agresif ve sinirli olmak, dışarıya = ben mutsuz bir insanım. Sinyalleri yakmaktır.

    Bir kadına en çekici gelen karakter özelliği, erkeğin “eğlenceli,mutlu” bir hayata sahip olmasıdır. Kadın, buna dahil olmak ister. Pastada çilek olmayı arzular.

    Kimler agresif olur?

    – düzenli seks hayatı olmayan erkekler
    – iş hayatında başarısız erkekler
    – sosyal anlamda sıkıntı çeken, asosyal erkekler
    – hayatı sevmeyen,kopuk,yıkık erkekler.
    – değersiz erkekler.

    İşte bunlar son derece agresif ve sinirli erkeklerdir, bunların tam tersini yaşayan adamlarda genelde agresifliğin yerini GÜLÜCÜKLER ve MUTLULUK ALIR.

    Sen agresif ve sinirliyken, çevreye; “hayatımda bazı şeyler yolunda gitmiyor, istediğim-arzuladığım şeyleri elde edemiyorum ve bundan dolayı agresifim” sinyali gönderiyorsun. Sence kadın böyle bir adamı arzular mı?

    Bu bir zayıflık belirtisidir ve kadın zayıf adam istemez. ZAYIFLIK; R’leri söyleyemeyen bir adam olmak değildir. Bir kadın için zayıflık = Erkeğin hayatından mutsuz olması ve istediklerini elde edememesidir.

    Kısaca kadın, kendi hayatını yönetemeyen erkeğe güvenemez,ona saygı duyamaz. Bunun öyle olduğunuda çoğunlukla o erkeğin yüz ifadesinden,sinirinden anlar.

    Asık suratlı biçimde gezerken sana bakan yüzünü çevirir fakat gülerek gezersen bırak arzuladığın kadınları, bütün insanlar senin yanında olmak ister. Şu dünyada herkes en çok MUTLU OLMAYA AÇ. Öyle bir insan gördüğümüz an’da ya kıskanıyoruz, ya da hayatına dâhil olmak istiyoruz.

    Yapın agresif ve sinirli ise, bu çevrede gelişen olaylardan dolayı ortaya çıksın, hedeflerine ulaşamamandan dolayı değil. Birincisi MASKÜLENLİK, İkincisi zayıflıktır.

    Şöyle bir örnek vereyim : Metroda yolculuk yapıyorsunuz, çevrende bir haksızlık olayı gerçekleşti ve sen “agresif-sinirli” yapıya sahip olduğun için hemen müdahale ettin ve ADALETİ SAĞLADIN. Agresif ve sinirli olman burada işe yarar ve kadına çekici gelirsin. Ancak Metroda çevresel hiçbir etken yok iken DURDUK YERE “SOMURTGAN” Biçimde yolculuk yapıyorsan, kadın bunun sebebini; “bu erkek istediklerini elde edemiyor,kendi hayatını yönetemiyor,güçsüz-zayıf biri” BUNA BAĞLAR ve seni zayıf bir erkek olarak görür.

    Kendini “alfayım” zihniyetine sok. Gerçek bir alfa neden agresif olsun ki? Kadınlarla arası iyidir, seks hayatı vardır, ilgi odağıdır, çoğu zaman liderdir falan filan. Böyle bir adam sence agresif ve sinirli mi gezer? Bence daha çok olumlu ve gülerek gezer. Çünkü ona olumlu duygular yaşatan bir hayatı vardır. VE EĞER SEN KENDİNİ BÖYLE BİR ADAM GİBİ DÜŞÜNÜR ve bu düşünceyi içselleştirene kadar bunu yapmaya devam edersen, yüzün asıldığında; sanki dün gece 2 karıya aynı anda çakan bir alfayım lan ben moduna girersen ve buna kendini inandırabilirsen emin ol o yüz hemen gülmeye başlar. Alfa olana kadar taklidini yap, alfa mutludur-mutsuz değil. Bir yandan da çabalamaya-gelişmeye devam et. Taklidin altını zamanla başarılar dolduracak-temellendirecek ve düşünce içselleşecek. Üstündeki olumsuz hava gidecektir.

    Özetle= Agresif ve sinirli bir yapın varsa ve bu GÜÇLÜ ERKEK OLARAK Gözükmende yardımcı oluyorsa. İyi bir özellik. Maskülen olmayı agresif-sinirli olmak sanıyorsan, HATA YAPIYORSUN. Agresif-Sinirli biçimde dolaşmayı maskülenlik sanıyorsan yanılıyorsun; AGRESİF-SİNİRLİ BİÇİMDE MASKÜLENLER DEĞİL; BETALAR DOLAŞIR. Çünkü onlar friendzonededir, onlar sadaka seksi yapıyordur, onlar ilgi odağı değildir; BİR ALFA DEĞİL. BETALAR Kötü şeyler yaşar, çünkü doğasına aykırı, feminen biçimde sosyalleşmiştir, ERKEK OLANA KADAR DA ÇEKTİĞİ ACI, DİNMEYECEK VE DOLAYISIYLA AGRESİF-SİNİRLİ YAPISI BİTMEYECEKTİR. Suçu; kız sikememek sanıp escorta gitse veya kazayla bir tane düşürüp sikse bile yapısı değişmeyecektir. Çünkü SUÇLU OLAN Cinsel hayatı değil, bu sadece onun ERKEK OLMAYIŞININ BİR SEMPTOMU. Suç=FEMİNEN BEYİN. Ve bundan dolayı ERKEK gibi davranamaması. Gerçek suçu keşfedip tedavi olmayana kadar (tek tedavi=the red pill) ACI GEÇMEYECEK, GÜLÜCÜKLER ORTAYA ÇIKMAYACAK.

    Her açıdan ele almaya çalıştım soruyu, umarım isabet etmiştir.

    sevgiler

    1. Dostum uzun cevabın için öncelikle teşekkür ederim.
     Sinirli olmayı, bağırıp çağırmayı maskülenlik olarak görecek konumu çoktan geçtim. Sorumdaki mevzu sadece kadınlara karşı değil, genel olarak herkese karşılaştığım olaylara binaen verdiğim bir tepki. Tabii ki sinirli ve agresifliği bir hayat gayesi yapmadım. Buradan okuduklarımdan yola çıkarak problemler ve olaylar karşısında sakin reaksiyon vermeyi ilke edindim lakin yapım gereği çok canımı sıkan bir olay karşısında sert bir takınıyorum. Bu erkeksel bir içgüdü yoksa düzeltilmesi gereken bir durum mu bunu soruyorum

 6. hocam evli bayanlarda bu daha fazla oluyor gibi.evde tam bir betayla hapis hayatı yaşadıkları için mi?sonuçta seçimlerini yapmışlar başları bağlanmış yani bu bakışlar falan daha aleni oluyor evli bayanlarda.ben böyle düşünüyorum

 7. Chris Pine gerçekte de piçin önde gideni bi abimizdir zaten. Gal Gadot gibi kimleri ovalamıştır kimbilir. Zaten filmde de Chris’in çıplak sahneleri var. Setin arkasında hatta set tuvalet kabininde bile kaymış olabilir harbiden böyle bi dudak ısırma yok amk.

   1. şu göz teması ile ilgili söyledikleri şeyler için ne düşünüyorsunuz? sağa-sola yukarı vs..bunlardan anlam çıkarmış bu herif?

    1. Yürüme Davetiyesi değerlendirmede bunlardan anlam çıkarılabilir. Tamamen istatistikidir, her durumda anlamı 100% budur diyemezsin. Örneğin kantinde otururken kızla göz göze geldiğinde kız gözünü aşağı kaçırıyorsa ve yerde gezdirirse, yürümek istiyorsan yürüyebilirsin demektir.

     Bu tür işaretler ONEitis’in bakışlarından anlam çıkarmak üzere kafada evirilip çevirilecek birşey değil. Zira büyük sayılar kuralına uyar. Tek bir kadının tek bir hareketinin tam anlamını çıkarmada yanıltıcı olabilir. Anlık bir şey. Hatunu beğendim yürüsem mi sorusuna yürü, muntemelen yürümesen daha iyi gibi ipuçları olarak alırsan belli sayıda hatunda yürüme performansını arttırır.

 8. Birincisi bakislar sahte.amacsiz eglenmek istemis hatun.adam cekici degil mi?cekici.farzedelimki bakislar gercek olsun:

  Gal gadot u ayartip bir de cocuk yapan adam karisi aldatmis aldatmamis pek de umrunda olmaz.kimse sizin kadar ezik degil.eminim ki bu kadar yuksek statulerde aldatilmalar vs gormezden geliniyordur.herkes car car otmus yok kocasi elinde tutamamis da elden gitmis de.kardesim evlendigin insan istedigin kadar cekici olsun o ilgi eninde sonunda bitecek.istedigin kadar red pill ol karin sana ayni heycanla bakmayacak.senin kadar baska erkeklerin de guclu oldugunu bilecek fakat geriei vicdanina kalmis.zenginin mali zugurdun cenesini yorarmis.gal gadot un kocasi gal gadot a gelene kadar kimleri duduklemistir.cocuk yaptigi karisi aldatmis aldatmamis umrunda olmaz kaldi ki yabancilarin ahlaki citasi epey bi dusuk.red pill le kafayi bozmussunuz yav

  1. “Gal gadot u ayartip bir de cocuk yapan adam karisi aldatmis aldatmamis pek de umrunda olmaz.” anlıyorum kankacım. ilerde çocuk yaptığın kadını bizlerle paylaşmak istersen buralarda olacağız.

    1. Hocam ben ne zaman bi kızla göz teması kursam ya başını aşağı eğiyor ya da gözlerini benden kaçırıyor. Bazen de bi kız bana baktığı zaman bilinç dışı ben kaçırabiliyorum. Sizce kızlar için konuşuyorum bir yürüme davetiyesi midir?

     1. Hocam naptın sen, yürüme davetiyesi ayrıntılı yazısında yazdık bunu :))

      “Erkeklerin ezici çoğunluğu, kestikleri kız kendilerine bakınca gözlerini kaçırırlar ve o anda yenilirler. Onlardan olmamaya bakın. Neden korkup kaçırıyorsunuz ki? Kız “ne bakıyon lan” mı diyecek? Hiç başıma gelmedi. Kızların hanzosunu önden elerseniz başınıza gelmez. Bunun için tespih testi yapın. “Bu kızın eline tespih koysam sırıtır mı?” testi. Eğer kafanızda canlandırdığınızda kıza tespih yakışıyorsa, kızı hemen eleyin. Memlekette bu testte kalan azımsanamayacak sayıda kız var maalesef.

      Neyse, siz gözlerinizi kaçırmayınca, kız da size uzun uzun bakacak ve sonuçta birbirinize koşup sarılarak aşk şarkısı söyleyeceksiniz ve ortamdakiler de sizinle şarkıya başlayacak ve herşey bir müzikale evrilecek değil mi? Değil tabii, kız hemen gözlerini kaçıracak. Siz en azından bir 5 saniye daha gözünüzü kaçırmadan bakmaya devam edin. Bu aşamada :

      Bazı kızlar gözlerini uysal ve feminen bir edilgenlikle aşağı doğru eğerek kaçırırlar. Bu yaldızlı davetiyedir, hemen gidip merhaba deyin. Yürümemenin bahanesi yok. Bazı kızlar hem gözlerini böyle aşağı doğru eğerek kaçırırlar, hem de hafifçe gülümserler. Hatta şanslı iseniz siz bakmaya devam ederken bir kaçamak bakış daha atarlar. Bu kızlara yürüyemeyen erkekler bizden değildir. Kızcağızın erkeğine sarılarak mesut bir şekilde uyuması yerine soğuk yatağında yalnız ve hüzünlü geceler geçirmesine neden olan bir günahkardır. Onedio erkeğidir. Pardon tamam bu sonuncusu ağır hakaret oldu ama yazıktır yapmayın, en azından bu kızlara yürüyün.”

 9. Benim gözlerimi kaçırmam tamamen bilinçdışı bir reaksiyon oluyor “refleks” dediğimiz olay hani. Ama bahsettiğim pek sık olmuyor en azından kırmızı hapla tanıştıktan sonra, geçmişte ki hayatımda feminen baskı çok üzerimde hissettim ve dejenere olmuş bir toplumda ben de maskülenliğimi körelttim. Birazda aşağılık kompleksinden olsa gerek. Ama şimdi durum biraz daha değişti. Bir kızı keserken ya da bir erkek bana dikkatli bakarken ben de ona gözlerini çevirine kadar bakıyorum. Kırmızı hapın işe yaradığı noktalardan birisi bu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *