Alfa erkek – God mode

Aşağıdaki heykel ünlü heykeltraş Antonio Canova’nın Mars ve Venus heykeli. Erkek olanı, Roma tanrısı Mars ve kadın ise yine Roma tanrıçası Venüs.

Eskiler, alfa erkeğin nasıl durması gerektiğini biliyorlarmış. Arketip alfa duruşu, god mode on :

Mars’ın göğsünün nasıl dışarı doğru olduğuna dikkat edin. Venüs’ün tüm vücudu ise Mars’a teslim olmuş (bakışlarda da bir kendini erkeğe verme var). Gözleri aşkla Venüs’e bakıyor olabilir ama vücudu dışarı, Venüs’ten uzağa, zafere ve fetihlere doğru dönük.

III. Önceliğin kendi misyonun olmalı, kadının değil

Esas oğlanın kendisini tamamlayan kadına ilanı aşk ettiği tüm o romantik klişeleri unutun. Bunun her fırsatta aksini iddia etmelerine rağmen kadınlar bir erkeğin “herşeyi” ya da varlığının merkezi olmayı istemezler. Tam tersine değerli bir erkeğin hayat amacına itaat etmeyi arzularlar, o erkeğin amacını gerçekleştirmesine yardım eden dişil güç olmak ve o erkeğin gösterdiği yolu takip etmek isterler. Bir kadının bütünlüğüne saygı gösterin ve ona “benim herşeyimsin” diye yalan söylemeyin. O sizin “herşeyiniz” değil, ve eğer öyle ise, yakında öyle olmayacak merak etmeyin.

Amcığın 16 Buyruğu

Bir de günümüzde yaygın bir yeni evli erkek – kadın pozuna bakın (Kaynak, Heartiste).

Nafaka tecavüzü çanları kimin için çalıyor?
 • Taze koca kadına eğilmiş ve kadının başı erkeğin öpücüğünden uzağa eğilmiş.
 • Hatun adama değil, kameraya dönük ve sahte bir gülücük atıyor.
 • Hatun adamın bileğini, kung-fu savaşçısı gibi tutmuş, elemanın eli poposuna doğru uzanmasın diye durdurmuş pozisyonda.

Gelininiz böyle bir kadınsa, o evlilik için çanlar daha başından çalıyor demektir. Bir erkek kadının aşkını kovalarsa, kadın o aşkı ona asla vermez.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

29 thoughts on “Alfa erkek – God mode”

 1. hocam peki alfa erkeği arkadaşlarına karşı nasıl davranıyor?? Bütün betaları etkisi altına mı alıyor yoksa onların yanında normal mi takılıyor? Veya arkadaşlarını vezir/rezil yapabiliyor mu? Kısaca arkadaşlarının yanında nasıl davranıyor

  1. Arkadaşlar birbirlerine alfacılık oynamazlar. Arkadaş grubunda alfacılık oynayıp da herkes alfalaştım bana sırt çevirdi diyen adam dipte beta olup alfacılık taslayandır genelde. Bu adam genelde ezilen tiptir ve yapması gereken ezilmemektir, gruba alfalaşmak değil.

   Bunun yanında eğer alfa davranışlar gösteren biri isen grup içinde bir hiyerarşi olur ve karar / sorumluluk almaktan çekinmediğin için tepeye çıkarsın. Grup içinde egemenlik disiplinli olmaktan, karar ve sorumluluk almaktan korkmamakla olur. Çoğu insan bu üçünden kaçtığından, bunları yapanın genelde rakibi olmaz.

   Oyun teorisi çalışmalarına göre birçok alfa erkeğin bulunduğu bir grupta eğer grup bir amaç için başkaları ile rekabet halinde ise tüm alfalar işbirliği içinde çalışıyor. Bu dış etken yoksa, sürtüşmeler oluyor.

   Alfayı bir kişiye sıfat olarak kafanızda canlandırmayın. Bir davranışa sıfattır. Alfa davranışlar ve alfa davranışları çok daha fazla ve tutarlı şekilde sergileyen erkekler vardır. Alfa deyince kafanızda kurt sürüsünün alfası canlanmasın. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi, bir grupta her erkek alfa olabilir. Elit komando takımlarını düşünün. Hemen hepsi alfa kurt, bir liderleri olmasına rağmen.

 2. Üstteki örneğe bakıyorum,birde alttaki örneğe ibretlik amk.Örneğin bir erkek elini kemerine koyuyorsa ve baş parmakları genital bölgeyi işaret ediyorsa o alfadır.Ama sorun şu ki zihinsel olarak alfa beyin yapısına sahip değil iseniz bolluk mentalitesi,tabak çevirme,yerinde umursamazlık vs. istediğiniz kadar elinizi kemere koyun amuda kalkın taklitçi, kasıntı bir beta oluyorsunuz.Ve kadınlar bu kasıntı davranışların Erkek adam mı oğlan çoçuğu mu anlayabiliyorlar (shit testlere gerek olmadığını düşünüyorum anlamaları için).O da onların + yönlerinden bir tanesi. Doğru veya yanlış eleştiriye açığım.

  1. Kadınlar hisseder ve hissettiklerini çok iyi anlarlar. İlk göz göze gelme anındaki bir iki saniye bile yeterlidir. Buna ek olarak kendine güveni olan erkeği, kendine güveni var gibi olup göstermeyen erkeğide çok iyi anlarlar. Seninde dediğin gibi bende bunların onlara özel yetenekler olduğunu düşünüyorum. Ama kasıntı beta kısmı hatalı. Ülkedeki erkeklerin çoğunluğu beta olduğu için ve araştırmacı ruhları olmadığı için(KH nedir sorsan %90ı bilmez) Alfayı ve alfa davranışlarını taklit eden bir beta, çoğunluktan hızla sıyrılır. Bu kadar hızla yukarı çıkması ve beta sürüsünden kendini dışarı atması belki hemen alfa yapmaz ama alfa potansiyelini verir ki buda güç dalgalanmalarının kokusunu alan kadınlar tarafından anında farkedilir. Zaten bünye alfalıkla yoğrulursa bir süre sonra benimseyeceğini düşünüyorum. AMA senin bahsettiğin gibi birazda doğuştan gelen bir alfalık olması lazım. Mesela adam yakışıklı biri ama beta diyelim. Bu adam alfalık taslamaya başlarsa bir süre sonra bunu öğrenir ve kızlar tarafından aşağılanmaz. Zengin biride aynı şekilde sonuç verir. Ortalama veya altında tipi olanlar için kastediyorsan onlarda zaten oyun dediğimiz şeyi mükemmelleştirme yeteneklerine sahipler. Çevrede örneği çok kolayca görürsün. Başlarda sıkıntı çekerler ama oyun kartlarını kazandıktan sonra yakışıklının, zenginin önüne geçiyorlar.

   1. FAKE it, until you MAKE it..
    Bir çok defa dalgalanma yaşadım. Bunu çok sık yapmam yazısını takip ediyordu önceleri. 40 sayfa okudum ve bana kattığı şey paha biçilemez. Her ne kadar Alfalığı fazla kutsallaştırsa da. Devamında boka sardığını öğrendiğim için okumayı bıraktım ve şuan buradayım. Devamını getirsem tam bir alfa olacak mıydım bilemiyorum ama bir süre ilginç dalgalanmalar yaşadım. Kendimi müthiş hissettiğim anlar oldu. Maalesef hiçbiri uzun sürmedi. Sınav yılım dolayısıyla nofap – spor konusunda eksikliklerim ve stresim beni çok geriletti. Fakat o hareketlerin hiçbiri saçma değil. Özellikle V pose! Evde stresli otururken dal daşşak oturup kafanı boşaltmayı dene ve etkisini hisset..

 3. Hocam merhabalar
  Üniveriste hazırlık öğrencisiyim, zamanında(mavi hap zamanı) hataya düşüp kızın tekine oneities misali bağlanıp bunun sonucu tonla özgüvensizliğime ve dalgaya rağmen çıkma teklifi ettim. Sonucu tahmin edersiniz zaten 🙂 Sonrası planlı bir şekilde yaptığım hakkında yazı yazıp (itiraf yerlerinde) olaydan yırttım

  Buraya kadar sorun yok. Asıl sorun şurası diğer kankaları kızı önüme sürüyor (derslerde zaten epey başarılıyım başarısı düşsün diye) derslerde her türlü oruspuluğu yapıyor, gözümün önünde bir erkekle her türlü şeyi yapıyor, dikkat dağıtmaya ve ilgi çekmeye çalışıp duruyor, arkadan tonla ekip beni kesiyor (kız arkama oturuyor ilgi çekmek için acaba bakacakmıyım diye) tamam ben tabak çeviriyorum bir nebze püskürtüyorum ama takmamak cidden daha beter üstüme gelmelerinş sağlıyor. Olay hem sosyal deneylerimi hemde akademik başarımı etkiliyor tıpkı onların istediği gibi…

  (Zaten kızın sevgiliside varmış lol)

  Siz olsaydınız ne yapardınız, cidden ne yapacacağımı bilemedim???
  Şimdiden teşekkürler…

  1. Aynen benzer bir olayı arkaşımda yaşamıştı. Genelde kızların arasında dedikodu malzemesi olduğun için seni canlı tutmaya çalışıyorlar. Sen prim verdikçe bu iş uzar gider. Umursamamak zaten erkeğin yapacağı olası bir hamle . Üstüne gelmeleri sınırlarını zorlamak ama bir süre sonra biter şayet bitmezse maskülen bir hareketle tavrını ortaya koyabilirsin. “Sizin amacınız ne kızlar neden peşimdesiniz, hanginiz aşık ” gibi. Ama yapılacak en sağlam taktik çevirdiğin bir tabakla mutlu anlarını bu gruba göstermendir.

  2. Ben de sınava hazırlanıyorum, benzer durumu ben yaşadım. Kışın topluca gidilen bir tatilde alkolün de etkisiyle.Friendzone olarak gördüğüm kızla ilerllettim. (o kadar ileri değil, geriye gel). Ertesi gün FZ olarak gördüğüm için kararsızlığımla akışına bıraktım. Benden sinyal gelmeyince akşamında kezo arkadaşlarının laflarını kullanarak beni friendzona çekmeye çalıştı. Yutmadım, korudum çerçeveyi sonuç olarak ertesi gün bir daha konuşmak istedi, yine yutmadım bıraktım ipi. Sonuç: Kız bir hafta felan kötü oldu. Aslına kendisinin bir suçu yoktu yazık oldu. birkaç hafta boyunca herşeyi boka batıran arkadaşları kendilerini aklamak için beni suçlu, onu masum kalıbına sokmaya çalıştılar. Üstüme geldiler, tepki. veremedim. Olayın şokunu yaşıyordum. Şuanda ise hala o salaklara üstünlük kuramadım. Ama çerçevelerine girmeyeceğimi gösterdim, arkadaşız gibi davranıyorlar. Esas kız mı? Onunla iki aydır felan konuşmuyorum. Ders konusunda gidişatı hiç iyi değil, beni tek üzen bu. Arkadaşlarının cezasını çekiyor ama farkında değil.

   Çıkartacağımız sonuç; senin işin o kızla değil bu saatten sonra. Arkadaşları potansiyel hedefinmiş gibi tekrar başla oyuna. İşin onlar çünkü. Onları alt ettikten sonra diğer hedeflerinin önündeki engel. kalkacak..

  3. Bildiğin shit test ile ilgi orospuluğu karışımı bir hal içinde. Tabak çeviriyorsan sikinde olmaması lazım. Kudursun bırak

 4. Selam öncelikle ERKEKADAM vd. Arkdaşlar çok teşekkür ederim hislerime tercüman oluyorsunuz yazdıklarınızda. Ciddi anlamda aydınlanma yaşıyorum.
  arkadaşlar lütfen yazacağım soruna yorum yapar mısınız? Bana yardımcı olur musunuz?

  Sanal alemden buluşma yapıyorum genelde… buluşmada iyi geçiyor gibi. Ama ilk buluşmada öpüşme sevişme vs istiyorum arabada vs.. sonra aram bozuluyor… (bunun sebebi : ilk buluşmada sevişme olmazsa sonra ikna edemeyeceğimi düşünmem ve olumsuz bir sür teşebbüsün yarattığı baskı). Hatta ilk buluşmada sevişip sonra da gidenler de çok…
  1. İlk buluşmada sevişmeyen (en azından öpüşmeyen kişi) kişi etkilenmediği için mi sevişmiyordur?
  2.ilk buluşmada hiç sevişmeye teşebbüs etmemek daha mı iyi?
  Bu sorunu aşmam lazım…?
  Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar…

  1. 1) Türkiye’de yaşıyorsun, ilk buluşmada öpüşme ve sevişme olmayabilir, çok doğal. Kural 3 Buluşma.
   2) Sen ilk buluşmada şansını dene ama olmaması ihtimali daha fazla.
   3) sonra aram bozuluyor… (bunun sebebi : ilk buluşmada sevişme olmazsa sonra ikna edemeyeceğimi düşünmem ve olumsuz bir sür teşebbüsün yarattığı baskı). Sorunun bu. Bu doğru bir yaklaşım değil. Böyle yaparsan çoğu kız seni bir daha aramaz. Senin amacın eğlenneme bakmak ve mümkünse bir öpücük almak. Öpücükten sonra sekse çıkabilirsin ama olursa olur. Olmazsa olmaz.

   1. Teşekkür ederim. Bu arada geçenlerde “kendini orospu gibi hissetmemek için naz yapıyor” kendiliğinden döner dediğin kız dönmedi. 🙂 ona çok iltifat etmiştim farklı sebeplerle dönmemiş olabilir. Velhasıl cidden iltifat edip de olumlu geri dönüş aldığım hemen hemen hiç bir buluşma yok.
    İltifat edince kız öyle bir etkileniyormuş gibi yapıyor oysa içinden bu da cepte bu da beta çıktı diyordur kesin.
    ERKEKADAM tekrar teşekkür ederim. 3 günlük dünyayı Bu bilgilerden mahrum kalarak zindana çevirmeye hiç niyetim yok.
    Zaman kadar değerli bir şey bu saçma kadınlar yüzünden elimizden akıp gidiyor.

    1. Boşuna ilk 3 ay iltifat, seni seviyorum ve hediye yok demiyoruz. Kızlar her türlü sebepten ekerler. Alışın ve bir sonraki deyin. Deyin de geri döner derken kızın seni aramasını mı bekliyorsun? Sen iki şans verirsin, kullanmazsa Next ama aranmayı beklersen çok beklersin.

     1. Hayır kızın aramasını beklemedim. Ben aradım görüşelim dedim. Sen ruhumu doyurmuyorsun vb minvalde şeyler söyledi. Buluşmaya yanaşmadı. Ben de NEXT yaptım.
      Ben de bir tespit yapayım:
      Bizim en büyük hatamız “YA”… demek…
      YA BİR KEZ DAHA ARASAYDIM
      YA GÜZEL BİR SÖZ SÖYLESEYDİM
      belki o zaman olurdu…
      demek en büyük hata…
      YA nın tersi de NEXT yapmaktır.
      YA demek yerine NEXT yapmayı öğrendim.

     2. “Sen ruhumu doyurmuyorsun” ne ya 😀 Muhabbet nasıl oraya geldi ?!?! Hocam dikkat et, bunları iyi çocukluk yaptığında veya ısrar ettiğinde duyarsın genelde.

      “Ya şöyle yapsadım” demeye gerek yok. Bir adet maksimumum şans vermen olacak. Bende 2dir. 2 şansı kullanmayan hatun nextlenir. Ama hayatım boyunca ruhum falan lafı duymadım, muhabbet oraya nasıl gelir bilmem ama ben bu lafı duysam korkunç bir kahkaha patlatıp çok pis taşak geçerdim kızla.

 5. Hocam TRP ile uyumlu müzisyenler, filmler, romanlar önerebileceğiniz yazılar yazabilir misiniz?

  Bir kaç yıl önce kapı yuttuğumdan beri dinlediğim şarkılardan, tükettiğim sanattan zevk alamaz oldum. Zaten aptal kutusu TV ile ilgim yok. Bir filmin, tiyatro oyunun içinde mavi hapla ilgili bir söz, bir mesaj aldığım anda tiksiniyorum artık. Ne bileyim, İlhan İrem severdim dinleyemiyorum, içinde aşk geçen film izleyemiyorum. Geçen izlediğim bir oyunda adam ofiste oneitis yaptığı kıza nasıl açacağını düşünüyordu dayanamayıp oyunun ilk perdesinde çıktım siz anlayın gerisini.

  Tam da bu mesajı yazarken iki yazar aklıma geldi; Wilbur Smith ve Harold Robbins. Lise döneminde okuduğum bu adamların romanları ağır alfaların başrollerde olduğu ve güç mücadeleleriyle dolu son derece sürükleyici kitaplardı. Mavi hap edebiyatından kaçmak isteyenlere bire bir.

  Sanat fikirlerin yayılması için en önemli cephe bence. Okurlara TRP gözlükleriyle hazırlanmış film, roman, sanatçı önerilerileriyle gelirseniz, sağlam bir cephaneliğimiz olur diye düşünüyorum.

  1. Boşver boşver arkadaş başka bulursun
   Bütün kalbin sevinçle, neşeyle dolsun 😀 (next diyor yani İlhan bey de)

  2. Jack London – Martin Eden herkese tavsiye ederim kadın psikolojisini ve gücün önemini çok güzel vurguluyor.

  3. Hard Rock, Metal ve biraz da aşk İçermeyen Blues örneği verebilirim.
   Hard Rock konusunda AC/DC en büyük örnektir! Sırf bir şarkısı adamın taşşakları hakkında. Dinlerken en özgüvenli hissedeceğin sanatçılardan. Blues da ise SRV öneririm. Onun dışında trp kafası yoktur ama progresif şeylerde de mavi hap olmaz çünkü amaç piyasa yapmak değildir. Pink Floyd, eski sevgiliyi anlatmaz…

 6. Muhteşem bir analiz hocam, bu iki fotoğrafa bakarak ancak bu kadar “geçmişteki ilişkiler ve şimdiki ilişkiler” karşılaştırılması yapabilirdi, beden dili yorumlaması süper.

  Özetle; Günümüzde Erkeklerin erkeksi özellikleri törpüleniyor, baskılanıyor. Erkek olarak doğan biri ERKEK olmak için büyümüyor; sistem kölesi olmak için programlanıyor. (Doğ-Okula Git-Askere Git-İş Bul-Evlen döngüsü) Kadının ise doğasını bozuyorlar. Mutlu olmanın formülünün “güçlü” olmaktan geçeceği fikrini küçük kızlara iteliyorlar. “Kadın BAŞBAKAN, Kadın YÖNETİCİ” Falan filan. “Kadınlarda YAPABİLİR!!” Propagandası yapılıyor. İki cinsiyetin de doğuştan getirdiği özellikleri-farkı gözardı etmek istiyorlar. Kadın doğası, liderlik etmeye elverişli değildir. Liderlikten de hoşlanmaz zaten, stress kaldırabilen bir yapısı yoktur, erkek daha dayanıklıdır. Bu doğanın bir kanunu. Erkek, liderlik etmede daha avantajlı, çünkü beyni buna daha müsait. YAPISAL olarak böyleler. Fakat uygulanan manipülasyon ise şu: “Erkek güçlü olursa, onun kölesi olmuş olursunuz. Gururlu ve onurlu bir kadın olun, en az eşiniz kadar güçlü olun.” Bu feminist manipülasyonu sonucu “eşitlik” adı altında, kadın-erkek doğası bozuluyor. Kadın-Erkek zaten eşit falan değil. Kadının erkekten iyi olduğu ve erkeğin kadından iyi olduğu bazı konular var. Ve bu bir elmanın iki yarısı gibi birbirini tamamlıyor. Yani iki cinsiyette doğasının elverişli olduğu şeylere odaklanırsa MUTLULUK zaten oluşacak. Ancak feminist propaganda “MUTLU OLMAYIN,güçlü olun” algısı pompalıyor. TRP ise diyor ki; cinsiyetinin rolünü oynayan, çocuk yetiştiren, evi yönetmekle uğraşmayan, ev işlerini yapıyor diye kendini küçük-ezik görmeyen kadın; BİR ŞİRKET YÖNETİCİSİ olan kadından DAHA DA MUTLUDUR. Bu şirket yöneticisi kadın ise, “kendisi mutsuz” olduğu için, başkalarının mutluluğunu kıskandığı ve herkesin kendine benzetmek istediği için, ev hanımı kadınlara “ya siz napıyorsunuz, salak mısınız? hiç mi utanmıyorsunuz kölelik yapıp mutfak robotu olmaktan???!?!?!” şeklinde UTANDIRMA POLİTİKALARI Uyguluyor. Arkadaşlar, sağlıklı birer insan kendi hayatıyla ilgilenir ve uğraşır, yani kendi hayatında mutlu ise başkalarına özenmez-bok atmaz değil mi? Bu “sözde” güçlü kadınlar, kendi mutsuzluğunun acısını bağırarak,erkek düşmanlığı yaparak,kadın kimliğini bozmamış kadınlara bok atarak ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORLAR. Çünkü bu “sözde” güçlü kadınların hepsi MUTSUZ. Gerçek mutluluk, sağlıklı birer birliktelik ile sağlanır. Ve kadınların erkeklere olan ihtiyacı, erkeklerin kadınlara olan ihtiyacından daha fazladır. (TRP KANUNU) Kadınlar, duygusal varlıklardır ve sürekli gel-gitler yaşarlar, burada sığınabilecekleri birer KAYA ararlar (erkek). Yumurtaları bitip menapoza girmeden önce çocuk sahibi olmak isterler, bu çocuğun büyütülmesi için ise yine erkeklere muhtaçlardır. Erkekler ise kadınlara daha çok seks konusunda muhtaçtır, erkek yalnız yaşayabilir, kadın ise yalnızsa; ÇILDIRMAK üzeredir. İlgisizlik ve bir kadının ilgisiz kalması, onun en büyük KORKUSUDUR. Bu sebepten dolayı sürekli vucüduna bakar ve ilgi toplamaya çalışır. Bunu yapmayan kadında, sorun vardır. Yani kadınlar mutlu olmak için erkeklere daha çok muhtaç. Bu “sözde” güçlü kadınlar ise, GÜÇLÜ OLMAYI MUTLU OLMAYA tercih ettikleri için. Mutsuzlar, bir erkek tarafından mutlu edilmediler, edilmemişler. Sorumluluk almaktan doğaları gereği nefret ediyorlar fakat SÜREKLİ SORUMLULUK ALIP-KARAR Vermek zorunda kalıyorlar, çünkü bu ikisini onun yerine yapabilecek bir ERKEK YOK YANLARINDA. Dolayısıyla ne oluyor? Doğasına aykırı davrandığı sürece, daha da mutsuzlaşıyor. Erkek eksiğini ise eve 7-8 tane kedi alarak kapatmaya çalışıyor. (Bakınız: 7 kedi anası feminaziler) Fakat yapılması gereken belli, kapitalist düzenin yaratmaya çalıştığı “kadın ve erkeklerin” KÖPEK GİBİ ÇALIŞTIĞI düzene karşı gelinmeli. Erkeklerin çalıştığı ve fazla para kazandığı, kadınların ise böyle çabalara girmeden; canının GERÇEKTEN istediği gibi yaşadığı bir düzen lazım. “Eşitlik” adı altında feminizmin beyninize girmesine izin vermeyin. Feminizm herkes için saçmalıklarına inanmayın. Feministlerin yaptığı tek şey: 1-2 Dark triad’ın, psikopatın yaptığı cinayetleri; bütün erkek ırkına KİTLEMEK ve “erkek düşmanlığı” yapmak. Fakat göremedikleri bir şey var, veya GÖRMEK İSTEMEDİKLERİ. O psikopat erkekler, kadından çok ERKEK öldürmüştür. Örneğin bir herif 3 tane erkek, 2 tane kadını bıçaklayarak öldürse, bu feministler ölen kadınları GÖRÜR, erkekleri görmez. Erkeklerin uğradıkları ile ilgilenmez. “kadına şiddet” der, “kadın-erkeğe şiddet” demez. YANİ EŞİTLİK TAMAMEN BİR BALON-DUMAN-HAVA-YALAN! Aslında ölen erkeği görmemeleri de, doğalarından kaynaklanıyor. Kadın doğası, kaybeden erkeği-ölen erkeği-ağlayan erkeği görmez. “Görünmez Erkek” terimi buradan geliyor. 2 Kişi kavga ediyorsa kadın, kazanan erkeği görür, kaybeden erkeği görmez. Ve acımış gibi yapsa da, acımaz. Onun kadın gözünde bir değeri yoktur. Nazilerin kucağına atlayan alman kadınları meselesini örnek göstereceğim. 2 ERKEK TAKIMI kavga etti ve biri kaybetti. “Şerefli-Onurlu” kadınların (!) ölen erkeklerinin ardından yas tutması ve onları öldürdüğü için “nazileri” kınaması gerekirken, GİDİP KUCAĞINA ATLADILAR. Kadın, her olaya ÇIKARCI BAKAR. Eşitliği önemsemez. Hangi bakış açısı, kendisine çıkar sağlayacaksa; o bakış açısından bakar, MANTIKLI OLMASA BİLE.!

  Kısaca her şeyin açıklaması aslında kadın-erkek doğasında yatıyor. Her ideolojinin-her akımın temelinde bunlar var. Feminizm ise kapitalistlerin “iş gücü,para hırsı” hevesi uğruna İKİ CİNSİYETİNDE “iş gücünden” faydalanmak için, iki cinsiyete de “güçlü olun” algısını pompalayıp, kadın erkek doğasını bozmak için ortaya atılan ve propagandası yapılan SİKİK BİR İDEOLOJİ SADECE. Devlet, feminizmi her daim destekliyor. Çünkü feminizm kadınlara çalışmayı emreder, kadınlar çalıştıkça yapılan “iş artar”, iş arttıkça, ceplerine daha çok para gider. ASLINDA GÜÇLENEN TARAF SİSTEMİN BAŞINDA OTURANLARDIR. Feminizm sadece sistemi kuranları mutlu eder. Güçlü olduğunu sananlar ise sadece mutsuzlaşır.

  Bu olay böyle devam ederse AİLE yapısı bozulacak. Evlilikler azalacak. Çünkü bir evlilik ancak ERKEK REİS ise devam edebilir, kadından üstün ise devam edebilir. Kadın, erkek kadar söz sahibiyse ve itaatkâr değilse o evlilik biter kardeşim. Siktirin gidin boşanmaları inceleyin anlarsınız demek istediğimi. Hele ki birde nafaka saçmalığı varken, kadın arkasına bakmadan kaçar. Feminizm, kadına itaatkâr olma, GÜÇLÜ OL DİYOR. Olun bakalım güçlü, güçlü olun ve yalnız kalın. Sizin için mutluluk güçlü olmakta değil; GÜÇLÜ OLANIN Yanında BULUNMAKTA ve ONUN GÜÇLÜ OLMASINA YARDIM EDEN “DİŞİL” Güç olmakta yatıyor. Amına kodumun salakları sizi… Doğanız bu. Yapınız bu, böyle programlandınız. Böyle yaratıldınız mı desem evrimleştiniz mi desem artık. Siz bu’sunuz. Siz postta’ki ilk fotoğraftaki kadın olursanız mutluluğu hissedersiniz. İkinci olursanız fotoğraflarda gülseniz de; yanınızdaki betadan tiksinirsiniz, bir hamam böceği gibi görürsünüz. REİS Olabilecek birer erkek gördüğünüzde ise gider ona çaktırırsınız ve boşanmak zorunda kalırsınız. Sonuç olarak yine dediğim üzere aile yapısı bozulur. Herkes doğasında yatan rolü oynamalı. Çözüm bu. Erkek maskülen, kadın feminen olacak. Feminazi değil.

 7. Neym sen Harikasın be dostum 😁👍🏻👍🏻 Senin yorumlar gelince aha diyorum ‘’ ÇAT ÇAT ÇAT REİS GELDİ ‘’ devam kardeşim devam bu siteye 1 1 Mahmut abi 2 de senin için geliyorum 👏🏻👏🏻

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *