Lezbiyen tabak

Yeni tabaklarımdan bir tanesi, iki küçük kızı olan evli bir kadın. Kocası bir ofiste iyi bir işi ve iyi bir maaşı olan ancak toplumsal açıdan doğru cinsiyet eşitliği hakkındaki boktan söylemlerin kurbanı olup amcıklaştırılmış tipik bir orta yaş beta. Bu kadınla yaşadığım pillow talk (seks sonrası yatakta uzanıp edilen kısa sohbet) olağanüstü ve bir bakıma kırmızı hap gerçeklerinin insanın yüzüne tokat gibi çarpışının özeti. Bunları size hem eğlenmeniz, hem de kadınların istedikleri şeyler için tereddüt etmeden ne kadar ileriye gidebilecekleri konusunda farkındalığınızı biraz olsun arttırmak için anlatıyorum.

Derin bir şekilde iç çektiğinde sikişmeyi yeni bitirmiştik ve o yatağımda uzanmış biriyle mesajlaşıyordu. Ne olduğunu sorduğumda,  kocasına çocukları okuldan alıp alamayacağını sorduğu bir mesaj attığını söyledi. Görünüşe göre kocası bunu yapamayacaktı ve bu tabağımı çok sinirlendirmişti. Başka planları olup olmadığını sorduğumda bana azgın bir bakış atarak “bir posta daha” istediğini söyledi. Omuz silktim ve sırıtarak ona her zaman “bir başka sefer” olabileceğini söyledim.

Kalkıp üzerini giyinmeye başladığında dayanamayıp ona sataşmak için bu gece benim yerime kocasıyla sikişmesini tavsiye ettim. Bunu söylediğimde bana döndü ve şaşırmış bir ifadeyle yüzüme baktı. Hakarete uğramış falan hissettiğinden değildi, benim gerçekten delirmiş olduğumu düşünüyordu. Bana bir yıldan fazladır kocasıyla yatmadığını söylediğinde, buna her ne kadar inanmakta güçlük çeksem de bir evlilikte mecburi seksin olacağını ve bunu atlatmayı nasıl başardığını ona sordum.

Bana verdiği yanıt aklımı havaya uçurdu.

Bir yıl kadar önce, kocasına “kendisini bulmak için” bir süreliğine uzaklaşması gerektiğini söylemişti. Mavi hapı sorgusuzca yutmuş bir beta olarak kocası bunu tabii ki onaylamış ve destek olacağını söylemişti. Yani o uzaklarda birileriyle sikişiyorken kocası evde oturup “evin direği” rolünü üstlenmeye devam ediyordu. Tabağım elbette zaman içinde sıkıldı, çocuklarını özledi ya da her neyse, bir şekilde evine döndü. Kocasına döndüğünde, artık onunla hiçbir şekilde sevişmek istemediğini fark etti ve herkese bir lezbiyen olduğunu keşfettiğini ancak hala kocasını sevdiğini ve onunla kalmak istediğini söyledi. Betamız bunları kabullenip, karısına onun aynı zamanda en iyi arkadaşı olduğunu ve mümkün olan her şekilde ona destek olmaya devam edeceğini söyledi. Görünen o ki, ailesi ve çevresindekiler tarafından bu davranışı için alkışlanmıştı.

Hikayesini dinleyip, ona 15 dakika önce kesinlikle bir lezbiyen gibi görünmediğini söylediğimde sırıtarak “çünkü GERÇEK bir lezbiyen” olmadığını söyledi ve işaret parmağını dudaklarının üzerine koyarak bana göz kırptı. Giyinmeyi bitirip dairemden ayrılışını izledim, o gittikten sonra bir yarım saat kadar daha yatağımda uzanıp bana anlattığı her şeyi tekrar düşündüm, tüm bunları sindirmek biraz zaman aldı.

BAYLAR. işte bu tam da toplumsal açıdan doğru olduğu savunulan feminist zırvalarının günümüz kocalarını ne hale getirdiğinin bir özeti, bir ATM’den daha fazlası değil. bir yandan da kadınların nasıl insanlar haline geldiğinin ve nasıl yeni nesil kız çocuklarını yetiştirdiğinin bir özeti. korkmalı mıyım, yoksa heyecan mı duymalıyım emin değilim.

Çeviri : My Lesbian Plate

Konuk Yazar : Ali Desidero

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

17 thoughts on “Lezbiyen tabak”

 1. Ali Desidero bu çeviriyi gönderdiğinde, bizde pek olabilecek şeyler değil diye yayınlasam mı diye düşündüm ama ibretlik bir iki şey var yayınlamaya karar verdim. Çeviri için teşekkürler.

  Rollo’nun ileri yaş hipergamisi dediği bir mevzu var. 30 yaş üstünde çocuk yapacağım diye kafayı yakan ve atlayabildiği ilk betaya atlayan kadın, çocuklardan sonra birden sperm donörü beta öderden sıkılıp bunu yapabiliyor. Bir erkeğin bu olayın başına geldiğini, normalde anlamaması mümkün değil. Hatun seks yapmayı bırakmış. Gerisi hikaye. Bu tip kadınların çoğu dışarda seks yaptığından böyle.

  Şimdi bu koca tam olarak betalığından böyle yapmıyor olabilir. Kartlaşmış karısını sikmeye de içi elvermezken, boşanıp nafaka tecavüzü yiyeceğine kadına “peki hayatım” diyerek arkada daha genç bir kızla birlikte de olabilir. Böyle adamlar var. Ama çoğu kocanın durumu bu değil maalesef.

  Son olarak da, Redpill’de bu yazıyı yazan gibi salak çok. Evli kadınla birlikte olmak ahlaksızlık ama bir başka problem de bunu yazaın tabak diye bulabildiğinin, 2 çocuklu ve duvara toslayıp arkasına düşmüş kart bir hatun. Marifetmiş gibi yazmış. Hele bu çocuk genç ise tam bir ezik, kusura bakmasın. Gözü dışarda kart ve evli bir teyzeyi pompalamak denk gelirse herkesin yapabileceği ama genelde daha genç kadını etkileyemeyen erkeklerin yaptığı birşey.

 2. İlerleyen yıllarda Femizmin topluma etkisinin katlanarak arttığını düşünürsek; Erkeğin Karakteri , Fiziği , Oyunu ne kadar iyi olursa olsun kadının hipergamisini kontol etmek imkansız hale geliyor
  Birçok ünlü oyuncular,sporcular , zenginle bile aldatılıyor
  Beyaz yaka mehmet , murat , cengiz mi aldatılmayacak ??
  Lisede bile sikişmeye başlayan gençler oldukça aranan masumluk , hayat enerjisi yok oluyor
  Bin yarrak bakışı atan kız doldu ortalık
  Bir kızla konuşunca gözlerinden bile anlıyorum ne halt olduğunu lanet olsun
  Sosyal medyada başka erkeklere fotoğraf yollayan , evine çağırıp seks yapan evli kadın sayısı çok arttı
  10 sene sonra ne olacak bilemiyorum…

  1. Hocam burda bunların kocalarında da suç büyük. Çoğu bu yazıdaki gibi kadının saçmalıklarına evet diyor. Kocasının yakalasa götüne tekmeyi basacağını, kendisi özgürlük isterem dese kocasının am üstünde göt sikeceğini düşünseler, bu kadınların çoğu bunu yapamazlar.

   Bu yazıyı yayınlama sebebim bu zaten. Adamlar resmen kadını boynuza teşvik ediyorlar.

  2. BenLark hocam ”Saha Raporu – Rahip Modu Uygulama biçimim ve gelişim evrelerim” başlığında size soru sormuştum daha doğrusu fikrimi söylemiştim gördünüz mü? Tavsiyeleriniz var mıdır bu konuda?

   1. Yazıyı şimdi gördüm
    Tıp öğrencileri arasında hipergamisini kontrol eden iyi kız diyebileceğimiz kızlar fazla.Sadece tıp değil mesela kıza bakıyorsun iyi üniversitelerde çalışarak okumuş hedefi olan bir insan bu kız zaten ekstrem durumlar dışında belli ki flört falan çok kasmamış .Tanımaya değer olabilir bu kızlar.
    Ama düz liseden mezun olmuş hb8-9 luk bir kız diyelim var .Ergenlikte , apaçi görünümlü sayko bir elemanın apartman girişimde sakso malzemesi olmuş , zengin piçlerin sinema salonunda mezesi olan bu kızlardan bir halt olmaz
    1f in dediği gibi bir ne evlenilecek ne de sevgili olunacak kızlardır bunlar
    Son olarak bahsettiğim iyi statülü kızların içinde de slut tipler oluyor zaten ama imkanınız varsa aynı üninin başka fakülteleri veya başka ünilerden kızlarla tecrübe yaşayarak seviyeyi yukarı çekip aynı klasmanda kızlarla uzun süreli yada evlilik düşünmek mantıklı (eğer istiyorsanız tabi )
    Kadın güzel ama niteliksiz kezbanın teki mesela ,erkek de başarılı bir iş insanı diyelim evde seks dışında bir hayat da var.Erkek çocuk babayı örnek alıyor Kız çocuğunun da örnek alacak bir annesi olmalı bu
    Anne iyi eğitimliyse kızını da iyi eğitebilir bu döngü devam eder ama iyi eğitimli olmak yetmiyor Karakteri düzgün , geçmişi kirli olmayan bir kız bulmak da önemli
    Benim bu profilde gördüklerim bunlar
    Zaten kendimizi ne kadar yukarı taşırsak takılabileceğimiz kız sayısı artıyor ve istek , beklentilere bakıp doğru tercihi yapabiliyoruz
    Oyun da gelişir Para da artar Tip de düzelir gelişimi elden bırakmadıktan sonra
    Umarım anladınız

  1. Hayır objektif gözle bakıyorum benim yaptığım bir yanlış yok oyunu her hamlesiyle oynuyorum herhalde psikolojisi bozuk

  2. Kırmızı hap konusunda daha yeni birisiyim ama şöyle bir taktik işe yarayabilir sence ters psikoloji uygulayıp algı yaratarak seksi kız için ödülmüş gibi gösterebilirsin.
   Mesela o kızla seks yapmak istemediğini hissettirirsin ama diğer kızlarla ilişkin daha flörte yakın olur.Kızlar kendisinin diğer hemcinslerinden değersiz gibi görülmesine çıldırır heralde. Sende kızın kendini kanıtlama çabalarını zevkle izlersin böylece değerli taraf sen olursun

 3. Gece gece üzüldüm.
  Sen neden evli kadınla birlikte oluyorsun.
  Dün bir sitede gördüm. Adam facebook linkini vermiş. Kadının çocuğuyla profil resmi olan bir resim. Sonra kadını her türlü pozisyonda sıkıp ağzına bosalıp her haliyle ve facebook profilini de ekleyip yayınlamış. Bu nasıl bir gotverenlıktır delırecem amk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *