Vaka Çalışması – İlteriş rahip modu

Abiler merhaba, yazı yazmayı pek bilmiyorum ama yazmam gerektiğini düşündüm. Bir söz var “dinlemeyi bilirsen, en aptaldan bile birşeyler öğrenebilirsin” O hesap benimki de..

11 yıllık ilişki sonrası “artık seni sevmiyorum” sözüyle terkedildim. Ben çok seviyordum, onun da beni çok sevdiğine emindim. Bu kadar emin olmam beni rahatlığa sürükledi. 178 boyum var. 80 kilonun üstüne çıkmışım o ara. Saçlarım iyice alarm veriyor. İş ve aile hayatımda sorunlar var. Ekonomik durumum Allah’a emanet. Efendi olacağım diye eziğin biri olmuşum falan baya sıkıntılıyım yani o dönem. Tabii bir beta olarak bütün bu problemlerimi sevdiceğime anlatıyor onun beni anladığını, bana destek verdiğini düşünüyordum.

Neyse abiler o dönem kız arkadaşım okulu bitirdi ve kpss dersanesine başladı. Benimle çok ilgisiz. Zorla buluşuyoruz. Buluştuğumuz da gereksiz yere gerginlik yaratıp kavga çıkarıyor, ağlıyor, sızlıyor. Ben de bir bok anlamıyorum tabi. Şimdi buraya dikkat! Birgün iş yerime geldi, konuşuyoruz falan şöyle dedi ; ” meriç var ya dersanede, çok komik taklidimi falan yapıyor benim”.  Ben de güldüm çok takılmadım.. Neyse kavga dövüş devam ediyoruz ilişkiye. Mesaj attı birgün “bitti artık yapamıyorum. seni artık sevmiyorum”. Ben dedim ” böyle mesaj ile olmaz gel yüzüme söyle”. Hay hay dedi. Buluştuk. Çatır çatır saydırdı suratıma : “senin dertlerinden bıktım, kendi hayatını mahvediyorsun benimkini mahvetmene izin vermiycem. Artık sevmiyorum seni. Zorla mı devam edeyim? Acıdığım için mi yanında olayım ? ” ben aptal oldum tabi sokak köpeği gibi inleye inleye dinliyorum sadece. “Bitti ilteriş dedi. Çık git hayatımdan ve sakın bana pişmanlık yaşatma. “Peki” dedim ilerledim. Ocak 2016 bir kar yağıyor o gün efsane.

İlteriş durur mu? Alkol sigara ver yansın ediyorum amk. İlyas Yalçıntaş, Oğuzhan Koç, Orhan Ölmez, arabesk rap (ulan yazarken kendimden utandım) ılık ılık akıtıyorum hergün. Arkadaşlarım geliyor “unut oğlum şu kızı” , “ben unutmak için sevmedim” falan kafasında yürüyorum. Sabahın köründe arabesk ile başlıyorum. Hatta bir gün ofiste yarak kürek şarkılar dinlerken bir kadın “ilteriş ağlıyor musun sen yeaaa” dedi. Yerin içine girmek istedim o an.

Daha sonra (en az 6 ay) bu durumu kabullendim. Uyku uyuyabilir hale geldim. Bu sefer de neden diyorum neden? Neden sorusunun cevabı aklıma geliyor aslında, adım gibi biliyorum neden terk edildiğimi fakat bu sefer de bunu kabullenmek istemiyorum. Ufak bir araştırma yaptım ve sonuç “meriç var ya dersanede, çok komik taklidimi yapıyor benim ” dediği o meriç var ya, he işte o meriç ile sevgili olmuş evlilik hazırlığı yapıp çeyiz diziyormuş (babayın düşmanlarını sikeyim).

Burada bir şeyler oldu abiler.. Burada işler nefrete dönüştü. Burada anladım ki mesele BENİM mesele BEN ile BENİM aramda. Orada burada kadın- erkek ilişkileri hakkında okurken MGTOW ile tanıştım. oradan da ERKEKADAM.ORG ile ve hikaye burada değişti (haziran 2017 ).

Sıralı liste okurken RAHİP MODU benim dönüm noktam oldu..

Neleri hayatımdan çıkardım ;
-İçki sigara uyuşturucu yok (az var )
-Porno, tatmin yok
-Arabesk/slow saçmalığı yok.
-Kimsenin hayatına bok atmak, özenmek yok.
-Gereksiz arkadaşlar, boş sohbetler yok
-Bir günümün diğeri ile aynı geçmesini sağlayacak hiçbir şey yok.
-Karı gibi mızmızlanmak ona buna dert yanmak yok.

Neler var ;
-Ağırlık kaldırmak var.
-Bir konu hakkında araştırma yapmak, okumak, bir şeyler hakkında bilgi toplamak var.
-Kılık kıyafeti yenilemek var.
-Eksikliklerini kabul edip onları zırh haline getirmek var.
-Saçma bir özgüven var.
-ağılık kaldırmak demişmiydim AĞIRLIK KALDIRMAK var.

Burada çoğu kişi şöyle düşünüyor; “ne değişecek amk”, “değiştiğini nasıl anlayacağım” , “kadınlar paraya gelir,paradan haber ver”. Ben böyle düşünmedim, sadece yaptım. KENDİME yaptım. Ne yaparsam KENDİM için yaptım. Tabi bu süreçte ERKEKADAM.ORG sıralı listeyi tekrar tekrar okuyorum. Not alıyorum. Altını çiziyorum. Çıktı alıp A4 kağıttan beğendiğim kısımları kesip duvarlarıma asıyorum. İnanın dostlar, değişim sürecini anlayamadan kendimi sahalarda buldum. Göz göze geldiğim her kız gözlerini önüne eğiyor, geceleri sürekli bir yerlere davet ediliyorum (çoğunu spora gitcem diye reddediyorum ama çoğu zaman param olmuyor). Kızlar benimle konuşmak için can atıyor. Abartmıyorum bakın iş ortamında, sosyal ortamlarda çoğu kadını ıslatıyorum. Hipergamisini kontrol edebilen duduklarını ısırmakla yetinirken, kontrol edemeyen (eski kaşar tipler) kucağımda zıplarken “ilteriş, ben ne zaman bu kadar aşık oldum sana” diyor. Gülüp geçiyorum. “Ne olur gitme bütün gün sevişelim” diyor kadın akşam daha genç bir kızla buluşacağımı, dinlenmem gerektiğini söyleyerek reddediyorum yine. Ve bu tarz, kadınlarda büyük bir arzu/istek/yanma /ıslanma ne derseniz onları uyandırıyor. Hatta yakın zamanda şöyle bir teklif aldım. Sana ben bakarım. Evini tutarım. Benim param ikimizi de yeter. (bunları diyen kadın 11 yaş büyük benden) ben özgürlüğüme düşkünüm diyerek bu teklifide reddettim.

Buradan sonra ki kısım saha raporları, hatun avı bölümü ve ne sıklıkla seks yaptığıma giriyor..

Son olarak; Benim sevdiceğim başka abi, bu kız bana değer veriyor abi, beni seviyor abi, evlencez abi, onun yaşadıklarını bilmiyorsun abi diyen parazitler için de şöyle bir dip not; geçen hafta bestekar da bir kızla tanıştım. Memur imiş kendisi. 2 erkek 3 kız oturuyorlardı. Tanımıyorum hiç birini. GİRDİM, HATUNU ALDIM ÇIKTIM masadan. Geceyi beraber geçirdik. Uyandığımda çıkmak için hazırlanıyordu. Acelen ne gibi bir soru sordum.. ve efsane bir cevap geldi.. “NİŞANLIMIN ABLASI İLE ALIŞVERİŞE GİTCEZ” …

Yazımı Mahmut Beyin efsane cümlesi ile bitiriyorum.

Not : Bu yazılanlar saçma geldi ise, sizi şuradan dışarı alalım hanımefendi.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

55 thoughts on “Vaka Çalışması – İlteriş rahip modu”

 1. Eline sağlık. Çok iyi bir vaka çalışması. Böyle hayat hikayeleri okudukça iyiki bu siteyi açmışız diyorum.

  1. Yazan abi kaç yaşında acaba? Ben 22’yim ve biliyorsun hala gelişim sürecindeyim Mahmut bey. Bu red pill için çok geç kaldığımı düşünüyorum, sence geç kalmış mıyımdır?

 2. Ezik bir şekilde geçirilen 11 yıldan sonra direk pompa hayatına geçme. böyle yazılar hiç inandırıcı olmuyor dostum kusura bakma. Hele son 2 paragraf,kişisel gelişim kitaplarındaki gibi olmuş.

  1. Hocam sen daha önce aynı yorumu savaş lordu yazısına da yaptın ama ordaki gibi burada da bu geçişin direk olmadığını kaçırıyorsun. Adam 2016 ortasına kadarı arabesk bir buçuk sene üstüne aylarca monk moda girmiş. Nerden baksan neredeyse 2 senelik bir dönüşüm. Bu tür şoklardan ve aşırı bunalımdan sonra dönüşüm süresi daha kısa olmalıydı.

   İnanıp inanmamak sana kalmış ama burada belirtilen dönüşüm süreleri normal hatta uzun. İnsan kırmızı hapı böyle.bir şokla fitil şeklinde alınca bir.senede dönüşebilir.

   Daha önce de bu tür dönüşümler yıllar alır diyenler oldu ama iyi bir şokla en fazla bir sene, şoksuz iki sene sürer.

   Ama tabii ağırlık kaldırmanız şart.

   1. Demek istediğim 2 sene de olsa 11 senelik veya daha uzun bir beta hayatından böyle direk tüm kızları ıslatacak,ortamda ki tüm kızların dikkatini çekecek bir kişi olunmaz,olunamaz. Benim demek istediğim bu. Arkadaş güzel abartmış. Tabiki de dediğin gibi 2 sene de belli bir seviyeye gelinir ama bayağı abartarak anlatmış arkadaş. O yüzden de benim için inandırıcılığı kalmıyor. Sizi bilemem.

    1. Büyük kısmı ünlü olan küçük bir azınlık hariç hiçbir erkek çoğu kadını ıslatamaz. Orası bana da abartı geliyor. Ya da yeterince kadını ıslatınca ilterişe çoğu gibi geliyor.

     Neyse. Betadan dönüşüm öyle 3 – 5 yıl sürmez. İyi bir.rahip.modu ile en geç 1 – 2 seneye yeterince ilişki bulacak ve hatta ciddi tabak çevrilecek kadar dönüşülür. Ben kendi gözlerimle hayat boyu 4 kadınla.beraber olan ama KH ile 4 ayda dönüşüp 12 aya bu sayıyı 20ye çıkaran adam gördüm. Kendi tecrübemi saymıyorum.

    2. Sağlam bir şok en iyi.dönüştürücüdür. Sağlam ve taze travması olan ve bu tür.bir siteye gelen adam en şanslısı aslında. Yıllardır ne ilişkisi ne de ayrılık şoku olan adama göre çok daha hızlı.dönüşür

    3. DE BRUYNE ; kankacım bir şey daha yakaladım ; ” bir beta hayatından böyle direk tüm kızları ıslatacak,ortamda ki tüm kızların dikkatini çekecek bir kişi olunmaz,olunamaz” demişsin de, ben böyle birşey demiyorum. diyorum ki ; ” Kızlar benimle konuşmak için can atıyor. Abartmıyorum bakın iş ortamında, sosyal ortamlarda çoğu kadını ıslatıyorum ” çoğu kadından bahsediyorum kankacım. tüm kadınlardan değil. gün içinde beraber olduğum kadınlar bunlar, adliyeler de duraklar da barlar da bu kadar. yoksa sokakta yürürken üzerime am atmıyorlar.

     ben sana ne tavsiye ediyorum biliyor musun? böyle bi adam olmaz, olunamaz demek erkekçe değil. “Kimsenin hayatına bok atmak, özenmek yok.” ben de işe yaradı. umarım sende de yarar.
     bi de; ağırlık kaldırmayı demişmiydim 😉

    4. O kısımların abartı olduğu çok belli zaten, hepimiz biliyoruz. Fakat arkadaş güzel bir dönüşüm geçirmiş ve bunu paylaşmış, e bize de tebrik etmek düşer.

   1. Nişanlı kısmı tam hipergami paranoyasını kaşıyacak cinsten.

    Bu arada İlteriş. Nişanlı kız o kadar arkadaşının önünde nasıl senle pompaya geldi? İnanılacak gibi değil diyen haksız sayılmaz.

    1. nişanlı kız pompaya nasıl geldi?

     nişanlı kız hadi gidelim ve sikişelim demedi. ben masalarına oturdum. uzun bir muhabbet sohbet. 2 bira 6 lı tekila tekila derken.. gece sonunda evin nerede? şurada. senin ki nerede? şurada .. tamam taksiyle gidelim seni de bırakalım. taksiye iki kişi bindik diğer 2 beta boşta kalan 2 kızı aldı.(belki onlarda mutlu sona ulaşmıştır beta diyerek günahlarını almayalım da) takside oldu ne olduysa ve benim kaldığım eve geçtik direkt. ver yansın yaptık Mahmut hocam YALAN YOK, YALANA GEREK YOK. ben de hikaye çok ama yazma yeteneği yok malesef.

     1. kardeş sende şey durumu var benim bulunduğum ortamda benden başka herkes betadır. swh

      güzel. özgüvenli. kararlı. manipülatif. sevdim. devam. swh

  2. cevaplar geliyor..

   de bruyne; seninle başlayalım dostum. “ezik bir şekilde geçirilen 11 yıl” diyorsun ama yazının neresinden çıkardın bunu? 11 yıllık ilişkimin son 2 yılı hariç tamamen alfa geçirdim diyebilirim. şöyle anlatayım lise 1 de tanıştım bu kızla lise 3 de ankara da micsha bar&clup vardı gaziosmanpaşa da bilenler bilir orada komi olarak işe başladım. daha sonra laila açıldı şimdi ki şahhane restorantın yerindeydi. laila da garsonluk yapmaya başladım. salata nenehatun, salata mesa, faces aklıma gelmeyen bir bürü gece kulubü derken bodrum a zıpladım. dodo beach clup, aspat beach clup, catamaran, halikarnas . 4 sezon geçirdim bodrum da. başka mesela didim medusa bar var . yani benim işlerim bunlardı gece hayatı kumar uyuşturucu alkol. hani bir erkek sikmediğim kaldı desem yeridir o dönemler ki sulanan ipneler de oluyordu. her neyse burada ne hatunlar götürdüğümü anlatmaya gerek yok heralde. ama uzun ilişkide olduğum kız hep kalbimdeydi ,seviyordum onu anladın mı. işler nerede çatladı peki.. şurada çatladı; “lan bu bar pavyon işleri nereye kadar” dedim . nası evlencez amk dedim. düzgün bi iş bulmalı efendi bi adam olmalı kız istemeye öyle gitmeliydim. ondan sonra bar işlerini bıraktım. amk bi söz varya ; sigortalı bir iş karşılığında sattım tüm hayallerimi diye he işte benim ki de öyle. bi baktım ezik bir adama dönüşüyorum. kıza da şunu diyorum hep; sen benim herşeyimsin sensiz yapamam kem küm.. sonuç son 2 sene de oldu ne olduysa.. sanırım anlatabildim kardeşim.

 3. Bu arada ağırlık konusunda eğer saçı dökülen kardeşlerimiz varsa,ağırlıktan uzak dursun. Fazla testosteron yani dolayısıyla dht salgılayacağınız için saçınız daha hızlı dökülür. En sağlamı yüzmektir saçı dökülen arkadaşlarımız için. En gayet iyi şekil alır vücut hem de dht salgılamassınız.

  1. Ben uzman değilim ama ağırlık kaldırmak kadar iyi bir kırmızı hap katalizörü görmedim. Hunter Avalon (Family Alpha) ağırlık kaldırmak yoksa maskülinite de yok der. Abartı gibi ama abartı olmayabilir.

  2. dostum yüzme gibi kardiyo ağırlıklı sporlar beklenen testosteronu salgılatmaz. fazla testosteronun saç dökülmesine sebep olduğu görülmüştür ama tek sebebi de değil. benim çinko eksikliğim vardı. çinko takviyesi almaya başladıktan sonra kesildi. hatta daha hızlı uzamaya başladığını söyleyebilirim. bir de ağırlık çalışanlar genelde diyetisyen yardımı almadan diyet programlarını hazırladıkları için protein ağırlıklı, ihtiyaçları olan faydalı yağları-mineralleri-vitaminleri almadan beslendikleri için saç dökülmesi olabiliyor.

   1. biraz eksik açıkladım. eğer vitamin eksikliğinden dolayı saçı dökülen varsa ağırlık kaldırabilir,problem olmaz. fakat genetik saç dökülmesi olan varsa kaldırması zararlı olur,bunu anlatmak istedim. ha saçının dökülmesini takmıyorsa,istediği gibi kaldırabilir problem olmaz. fazla testosteron = fazla dht = aşırı saç dökülmesi.

    1. Dht inhibitorleri var. Pek güvenli sayılmazlar aslında(%1 gibi yan etkileri olabiliyor libido düşüşü gibi) ama kesinlikle etkilililer. Finasteride kullanıyorum ben. Etkisi oldu yeterince ve yan etki gözlemlemedim henüz. Sans işi. Ama eğer kötü bir etki yaratmış ise bırakınca bir kaç aya dönüyor eski haline hormonlar. Kullanıcıya kalmış seçip seçmemek. Ben de 6 aylık bir kararsızlık ardından okuduğum akademik makaleler (sabah akşam onları okudum :D) ile kullanmaya karar verdim.

   2. Fazla testeron ile ilgili değil .
    Testeronun DHT ile olan ilişkisi ve genetik olarak saç köklerinin bu duruma duyarlılığı olarak adlandırabiliriz
    Ayrıca öyle olda her kel adam fazla testeronlu fazla maskülen tipler olur öyle değil mi ?
    Çinko ve D vitamini alın
    Saç güçlendirici şampuanlar alın
    Dermatoloji kliniğine bir uğrayın
    Saç dökülmesi spora bağlı OLAMAZ

    1. bu testosterona bağlanması benim de kafamı çok kurcalıyordu. kel adam testosteronu yüksek adamdır diye kim öğrettiyse biraz spor yapınca paniğe kapılıyoruz. o zaman saçları gür olan adamlarda yumurtalık falan hani. swh

  3. burada saçmalamışsın de bruyne. “ağırlıkdan uzuk dursun” ne demek biladerim.
   AĞIRLIK KALDIRIN DOSTLAR SİKİNİZ DE DÜŞSE AĞIRLIK KALDIRIN. TAŞAKLARINIZ DA KOPSA AĞILIK KALDIRIN. göreceksiniz ki saç dökülmesi bir problem olmaktan çıkmış olacak.

  4. Kalabalık arkadaş grubunun arasından kızı çekip alıyorsun ve kız nişanlı olduğu halde seninle pompaya gelebiliyor? Mahmut abi yazmış gerçi, okurken bu dikkatimi çekti.

   Ağırlık konusunu sormuştum. Demek ki şüphelerim doğruymuş. Saçlarım zaten dökülüyor, olanlar gitmesin diye uğraşıyorum. Tam da başlayacakken kötü mü oldu, iyi mi oldu bilmiyorum. Malum kel adamı bizim toplumda hatunlar itin götüne sokuyor.

   1. Tristan, burayı bu kadar takip ediyorsun ama hala kadınların ne dediğini kutsal kanun gibi alıyorsun. Kadınlar her yerde kel istemem, 180 altı olmaz, zengin olacak. vs. diyor. Sen kadınların ne dediğini uslu uslu kabul ediyorsun. Sonra kıza yürüdüğünde kafanda kellik kompleksi olacak. Kızın senin kendine güvenen bir erkek olup olmadığını anlaması için kullanacağı şey belli zaten. Gözünün önünde. Shit testin teması kellik olacak. Sen de shit testi geçeceğine “aha bak kadınlar kelliği takıyor” diye bunalım olacaksın. Sonra da diyeceksin ki kadınlar keli itin götüne sokuyor.

    Senin Ligin yazısındaki “erkeklerin uslu uslu kendini elemesi” mekanizması bu. Kellik, boy, para, vs. araç sadece. Asıl amaç duygusal gücü olmayan ve kendine güvensiz erkeğin bunlardan birine bakarak kendini pazardan elemesi. Senin de gösterdiğin gibi gayet tıkır tıkır çalışan bir mekanizma … Maalesef sayenizde.

    1. Kellik CPD’yi düşüren bişey değil mi abi? Öyle. Direkt hatunlar da değil, kel adamı diğer erkekler ve herkes itin götüne sokuyor. Kız bunu sınamak için değil, gerçekten kel adamları sevmediği için söylüyor olamaz mı?

     Ben senin de kel olmadığını varsayıyorum. 30’larının başında iyice kel kalmayı isteyeceğini sanmıyorum. Kim ister ki? CPD’si yüksek İskandinav adamlarının hepsi kıl yumağı gibi. Saç-sakal kombinasyonuyla herifler Thor gibiler resmen.

     84 yaşındaki büyükannem bile kel heriflerle dalga geçer. Onun zamanında da feminen propagandanın olduğunu hiç sanmıyorum.

     Neticede kel kalmak veya kel olmak iyi bişey değil Mahmut abi. Bunu demek istiyorum.

     1. Kellik CPD’yi düşüren bişey değil mi abi?

      Değil.

      Direkt hatunlar da değil, kel adamı diğer erkekler ve herkes itin götüne sokuyor.

      Hocam sen sanırım her türlü şakayı itin götüne sokmak gibi ağır hakaret algılıyorsun. Erkek shit testi yazısına bak.

     2. Benim saçlarım dökülmedi ama dökülse idi dökülen diğer elemanlar gibi kafamı kazırdım olur biter.

      84 yaşındaki büyükannem bile kel heriflerle dalga geçer. Onun zamanında da feminen propagandanın olduğunu hiç sanmıyorum.

      Feminen propoganda feminist propoganda aynı şey değil. Feminen buyruk daha eski birşey.

      84 yaşındaki büyükannem bile kel heriflerle dalga geçer.

      En küçük bir dalga geçmeye karşı bile aşırı hassas kişi, insanlar tarafından daha ağır dalga geçilir.

      Neticede kel kalmak veya kel olmak iyi bişey değil Mahmut abi. Bunu demek istiyorum.

      Saçlar tabii iyi de kellik çoğu kadın için takılacak şey değil. Ha sen kelliğini takarsan eziklik yapar kendi CPDni en az 2-3 puan düşürürsün o ayrı.

 4. lise sonda takıldığım bir hemşire vardı. benzerini o da bana teklif etmişti. sen nereyi kazanırsan ben de oraya gelirim, sana bakarım diye. o yüzden bunlar pek şaşırtıcı gelmiyor.

  sadece o meriç dediği arkadaş o kadar da o kadar meriç değilmiş. taklit yaparak kızla dalga geçip etkiliyormuş. kpss’yi falan da kazandıysa tadından yenmeyecek kociş olmuştur. eheh. tabii idiot neye imza attığını bilmiyor.

  bana kadının “nişanlımın ablasıyla alışverişe gideceğiz,” demesi inandırıcı gelmedi. Türkiye’de hiçbir kadın bulduğu söğüşleyecek adamı tek gecelik adama anlatıp kaybedecek kadar salak değildir diye düşünüyorum. hele arkadaş ortamında kaldırmışsın. yok daha memeler. swh

  ağırlık kaldırmak cidden çok önemli.

  1. kardeşim sana katılıyorum. adama MERİÇ dedik ama meriç falan değil adam yani. geldi amk 11 senelik ilişkiden kızı tak diye çekti aldı. mutlu olur mu ? sanmıyorum ama başarılar diliyorum.. bakın dostlar buraya yazıyorum bunu BİR GÜN BİR YERDE O KIZLA KARŞILACAĞIZ VE EMİN OLUN Kİ O EVLİLİK BİTECEK her neyse oneitis tarzına girdi burası:)

   ve şunu da atlamak istemiyorum . aylar önceydi hala acı çektiğim dönemler MAHMUT ABİ ye dert yanarken şöyle demişti bana; “O KIZ SENİ TERK ETMEMİŞ, DAHA GENÇ KIZLAR İLE BİRLİKTE OLMAN İÇİN SANA BİR ŞANS VERMİŞ” ve ben de bu cümlenin hakkını vermek için çalıştım. ve hakkını veriyorum şuan. Mahmut abi saygılar 🙂

 5. Hocam tebrikler. Böyle hikayeleri paylaşmak bir çok gencimiz için ateşleyici bir güç oluyor.

  Erkek Adam’lar ve Erkek Adam adaylarına sesleniyorum; AĞIRLIK KALDIRMAYI HAFİFE ALMAYIN!!!

  Benim hayatımı değiştiren en büyük etmen bu oldu. Ağırlık kaldırmak size sadece iyi bir fizik kazandırmaz. Bunun yanında;
  -Haftada beş gün spor salonuna gitme alışkanlığı ve bunu destekleyen sıkı bir diyet size çok büyük disiplin kazandırır.
  – Bu disiplin hayatınız diğer alanlarına da yansır. Eğer aksatmadan spor salonuna gidiyorsanız diğer işlerinizi de aksatmamaya başlarsınız.
  – Aygır gibi testestoron pompalarsınız. Daha maskülen olursunuz.
  – Spor süreci boyunca vücudunuzda gözlemlediğiniz değişim size çok büyük özgüven ve motivasyon katar.
  – Kadınlardan ve erkeklerden gelen tepkiler olumlu yönde değişir.

  Kısaca; HAYATINIZI DEĞİŞTİRİR.

  KALDIRIN ŞU AĞIRLIKLARI AMK !!!

  1. kardeşim bir şey çözemedim. yanlarını kazıtıyorum üstler 3 numara takılıyorum.
   ama şöyle bir şey okumuştum saç problemin var madem seninle paylaşayım

   kel erkek;
   -kitap okur gözlük takar entel olur
   -ağırlık kaldırıp dövme yaptırır bodigard olur
   -götü göbeği salıp 50 yaşında ki amca panlotunu giyerse sadece kel erkek olur..

   AĞIRLIK KALDIR DOSTUM. ve giyim kuşama dikkat et. iyi giyinmeye temiz giyinmeye çalış.

 6. Hocam şu kadının dudak ısırarak erkeğe bakması olayına cevap vermediniz halen 😀 Bütün foruma soruyorum “Karınız elin adamına bakarak dudak ısırdı (Gal Gadot vakası) tepkiniz ne olur ?” 🙂 cevaplarınız önemli ben bilemiyorum mesela ne yapacağımı. Yoksa trollük falan değil yanlış anlaşılmasın.

    1. Hocam hayat bu. Başıma kötüsü gelecek diye beklemek çözüm değil zira hayat beklemiyor. Yaşlanıp ölüyoruz. Ölümün hepimizi keklik gibi tek tek avladığı bir dünyada yok karı ona dudak ısırmış, yok az gelişmiş ülkenin taze soğanı bana yüz vermemiş, vs. Dert değil bunlar.

  1. dudak ısırma benzetmesi gol gadot olayına vurgu yapmak içindi. yoksa karşıma geçip dudak ısırmıyorlar tabi ki de kankacım. yani bakışlarından, konuşmalarından belli oluyor anladın mı? bir de ben adliyeler de çalışıyorum çoğu zaman. bilen bilir adliye ortamlarını avukat, stajer ,memur derken havuz baya bi geniş anlayacağın. ve erkek arkadaşlarımdan şu tepkileri alıyorum hep ” oğlum bu karı sana yürüyo lan” bilirsiniz bu durumları daha fazla nasıl anlatayım. ama diyorum bakın ben buraya RAHİP MOD ile geldim. gerçekten 4 senedir falan hayalet gibiydim kadınlar için görenmez bir adamdım..

 7. bu sitedeki yazıların hepsi kutsal bilgi kaynağı.arkadaşın dediği gibi eğer bu kutsal bilgileri idrak ederseniz istisnasız etrafınızdaki tüm bayanların yangın bakışlarına maruz kalıyorsunuz.erkekadam.org okuyucuarı kendini belli ediyor dışarda

 8. Mahmut abi, bu kendisinden 11 yaş büyük kadının ona yaptığı evet dese ama bir şartla, istediğim kızla yapabileceğim, hatta istersem grup yapacağız şartıyla kabul etse demirden kanunları çiğnemiş olur mu?

 9. Bros, Sizlere bir sorum olacak, gerçi doktora tekrar soracağım ve muhtemelen yüzme vs benzerî şeyleri önerecek fakat, Ben börbrek nakilliyim, dolayısıyla ağırlık işi biraz sıkıntı, başka önere bileceğiniz çalışma türleri varmı? ne yapılabilir?

  1. Bu arada bazı maillere mutlaka cevap bekliyorum gibi şeyler yazılıyor. O mailleri özellikle cevaplamıyorum.

 10. Geçen bir kitapta okudum “Mutsuzluğunuzun sebebi birçok kişi olabilir ama sizden başka hiç kimse mutsuzluğunuzdan sorumlu değildir”. Yazan arkadaş bunu görmüş ve gerekeni yapmaya başlamış. Tebrikler

 11. eğer erkek tipi dökülmeniz varsa,ağırlık kaldırmayın kelliği takıyorsanız kafaya. saçlarını daha fazla dökülür. bu kadar basit bu olay. erkek tipi dökülme şakaklardan açılma veya tepeden dökülme ile başlar. veya her ikisi de aynı anda.

  bu arada ilteriş niye sert yaptın ki dostum? bana hala inandırıcı gelmeyen bir hikaye bu. eleştiri yaptığımız zaman bu sitede karşı taraf her zaman sert yapıyor. sana özendiğim felan yok,17 yaşından beri red pill’in ismini cismini bilmesem bile trp’nin tavsiye ettiği gibi davranıyorum zaten merak etme. 😀

 12. bu arada şu sahipli kızlarla takılmayın,en azından sevgilin var mı diye soru sorun,parmağına bakın. bir gün dişlerinizi elinize verecekler,yazık olur. bırakın dışarıda bekar çok güzel kızlar var. onlarla devam.

   1. ben bilmiyordum hocam. yoksa sevgili,nişanlı,evli asla bulaşmam. korktuğumdan,çekindiğimden,birileri dişlerimi döker diye değil. sadece erkekçe değil..

 13. https://onedio.com/haber/gercekler-apacik-ortada-kel-erkeklerin-karizmatik-olmasini-saglayan-13-neden-736777

  Beyler onedio dersiniz , meriç yuvası , beta kazanı dersiniz amenna ; lakin şu linke bir bakın isterseniz 😀
  Orda yazanlar övgü değil ben de öyle düşünüyorum .
  Bruce Willis
  Johhny Sins 😀
  The Rock ve daha niceleri . Adamların yüz hatları birbirinden farklı ama hem bakımlılar hem de vücutlarına dikkat etmişler . Hepimiz biraz çekidüzen verip kendi imajımızı yaratabiliriz .
  bonus :
  https://onedio.com/haber/-saclari-olsaydi-bu-kadar-cekici-olmazdi-diyeceginiz-16-unlu-isim-500197

  NOT: Kel değilim . Onedio okuyucusu hiç değilim , yazanları tutmadıysanız sadece fotolara bakıp geçmeniz bile yeterli .

 14. Hikayayi okudum. Adam birden oyleydim boyle oldum demis. Ama nasil oyle olabildigini yazmamis. Oyle donusebilmek icin tum servetini verir bir cok erkek. Agirlik kaldirmak da hayata sadece deger katan bir seydir. Yani sizin donusmeniz de az bir faydasi olan bir hobi. Ezik erkrk zihnen o kdr kolay donusebilseydi…. kendini gelistirmis olabilir ama cuk diye boyle donusmesi yalan. Burda insanlar bir seyler okuyalim faydalanalim diye zaman geciriyor boyle abartili aptalca ego tatmini yazilariyla zihinlerinin karismasi cok uzucu. Sonra adam da bu adamin saydigi maddelere 3 sene yapacak bi bok olmadi abi diye gelecek. Yazik bunu yazan kisiye.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *