Kızlar kel erkeklerden hoşlanır mı?

Başlığı kızlar soruyor başlığı gibi açtım ama olaya kırmızı hap açısından bakacağız. Tristan İlteriş’in Rahip Modu yazısına şu yorumu bırakmış:

… Ağırlık konusunu sormuştum. Demek ki şüphelerim doğruymuş. Saçlarım zaten dökülüyor, olanlar gitmesin diye uğraşıyorum. Tam da başlayacakken kötü mü oldu, iyi mi oldu bilmiyorum. Malum kel adamı bizim toplumda hatunlar itin götüne sokuyor…

Öncelikle şunu söyleyeyim, “kel adamı kızların itin götüne sokması” malumunuz falan değil. Israrla kel erkek istemeyen bir grup kadın tabii ki var. Ama çoğu kadın bunu takmaz ve hatta kellikte özel bir durum var : Kel kesinlikle istemeyenden fazla kel erkeği (özellikle saçını kazıtırsa) seksi bulan kadın vardır. Evet. Memleketimizde. Sırf kel diye adamı tercih edecek kızlar. Yani bu konuyu konuşmak bile absürt. Yok böyle bir şey.

Fakat burayı yoğun takip eden birinin hala kadınların (bu durumda bazı kadınların zira kızlarsoruyor sitesinde bile çoğu kadın takmam ya da özellikle severim diyor) ne dediğini kutsal kanun gibi alması ve yayması bana çok ilginç geliyor. Kadınlar her yerde kel istemem, 180 altı olmaz, zengin olacak, salamı jumbo olmalı, vs. diyebilir. Bu, aşağıda da açıklayacağım gibi Lig mekanizmasına benzer bir feminen sosyal gelenek. Çoğu erkek bu geleneğin farkında değil.Kadınları kutsal saymalarının da etkisi ile, kadınların ağzından ve klavyelerinden çıkanları uslu uslu gerçek kabul ediyorlar.Günümüzde durum daha da vahim zira internetin gizliliğinde ya da sosyal medyanın ilgi yağmurunda, her kadın forumlarda sanki Elf diyarı güzellik kraliçesiymiş gibi isteklerini saydırıyor. Erkeklerin bunları ciddiye alma nedeni muhtemelen Senin kendi ligin yazısındaki sosyal fenomen : kadın milletinin kollektif CPDsi, erkek milletinin kollektif CPDsinden yüksek algısı (beyin yıkaması) var.

Fakat yiğidi öldürün, hakkını yemeyin. Bu sosyal geleneğin ne kadar zekice olduğuna bakalım.

“Malum kızlar kel erkeği itin götüne sokuyor” sanan erkek kıza yürüdüğünde kafasında daha başından kellik kompleksi olacak. Kızın erkeğin kendine güvenen bir erkek olup olmadığını anlaması için shit test atması gereğini biliyoruz. Giyiminden, dediğinden, görünüşünden vs. bir şey kullanmalı. Bu durumda kullanacağı şey belli 🙂 Gözünün önünde nasıl kullanmasın? Shit testin teması kellik olacak.

Kendi kendini uslu uslu elemeye programlanmış erkek bu shit testi yiyince “şirineye bak duygusal gücümü test ediyor” diyeceğine “aha bak bu da kelliği takıyor amk …  ühü ühü … Müslüğm Babaağ” diye dağılır. Aslında kız özgüven ve duygusal güç test ediyor. Kellik bahane. Karşısında gördüğü de daha yeni tanıdığı kadının tek lafından duygusal olarak etkilenen ve özgüvensiz bir erkek. Kızın milyon yılda evrimleşmiş algoritması hızla değerlendirmeyi yapacak : “bir kadının tek lafından etkilenen erkek diğer erkeklerce alaşağı edilebilir, hayatın daha büyük zorlukları karşısında darmadağın olabilir, eğer ben bu erkeği seçersem ben ve çocuklarım da onunla beraber darmadağın oluruz , vs …”. Bunlar bilinç altında işleyen mekanizmalar ve insanın dilinin gelişmesinden de eski oldukları için çıktılarını “his” olarak verirler ve kız adamdan o anda soğur ve NEXT eder.

Tabii kadın erkek ilişkilerinin gerçek dinamiğinden (kırmızı hap olarak da bilinen gerçeklikten) bihaber erkek kellik konusundan sonra kız buz gibi olunca ne diyecek? “Malum kadınlar keli itin götüne sokuyor”.

Tekrar edeyim : Senin Ligin yazısındaki “erkeklerin uslu uslu kendini elemesi” mekanizması bu. Kellik, boy, para, vs. araç sadece. Asıl amaç duygusal gücü olmayan ve kendine güvensiz erkeğin bunlardan birine bakarak kendini pazardan elemesi.

Tristan’ın yorumunda da gösterdiği gibi gayet tıkır tıkır çalışan ve zekice kurgulanmış bir mekanizma bu … Maalesef sayenizde çalışıyor. Tristan hipergami fobisine rağmen farkında olmadan hipergami propogandasını yayıyor. Kendisini özellikle yaftalamıyorum. Çoğu erkek bunu çeşitli derecelerde yapıyor.

Rollo Tomassi’nin 8 numaralı kanununa ve Senin Ligin yazısında belirttiği “kendi CPD değeriniz ile ilgili algınız ne kadar doğru” sözüne çok iyi bir örnek bu :

Kel olduğu için CPDsinden puan kırılacak sanan her erkek, 8 numaralı kanuna birer örnek. Daha kızla buluşmadan kızın kendisiyle neden yatmayacağını kafasına kazınmış. Tek yapması gereken şey bu kompleksle bir shit teste takılmak.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

85 thoughts on “Kızlar kel erkeklerden hoşlanır mı?”

 1. 28 yaşımda kel bir erkeğim.( tam bir kellik değil gerçi ön taraf elveda dedi sadece) vaka çalışmasında bahsettim biraz, kelliğin tek çözümü onu takmamak. kendine dert edinmemek. yine vaka çalışmasında benim ve diğer başlıklarda adminin sürekli bahsettiği bir şey var. RAHİP MODU.. okuyun abi okuyun . hala kadınların söyledikleri ile yaptıkları arasında fark olduğunu idrak edemedi iseniz tekrar tekrar okuyun…
  RAHİP MODU – GELİŞİM bölümün de şöyle bir yer var;
  “Tyrion reis’in GoT’da ettiği çok sevdiğim bir sözü var (cüce adam var ya o) :Ne olduğunu asla unutma, çünkü dünya unutmayacak. Onu kendi gücün haline getir ki asla senin zayıflığın olmasın. Üstüne bir zırh gibi giy ve kimse seni yaralamak için kullanamasın.” bu kadar basit. belki adam çok daha derin şeyler anlatıyor, bilmiyorum. sikimde değil. ben buradan şunu aldım. ” kelim ulan ben” bitti. bunu kabullendim, ağırlık kaldırmaya devam ettim..iyi giyindim. erkek gibi yaşamaya devam ettim.
  ve de dostlar; kadınlar itin götüne sokmuyor, sadece testler biraz ağır oluyor. örnek ; arkadaşım bi hatunla tanıştırdı beni. bere vardı kafamda biraz o şekilde sohbet ettik. bereyi çıkarınca kız şöyle dedi; ” yaa resmen yaşlandın. rahat 35 gösteriyorsun şuan” benim de aklıma ilk gelen cevap şu oldu; ” o yaşlarda kadınlar ile takıldığım için memnunum bu durumdan” o an ne düşündü bilemiyorum belki gereksiz bi cevap oldu ama bu kadar ya. saçı dökülen kadınlar var dostlar. ne olur bırakın bu konuyu onlar dert edinsin. erkek adamı rahatsız edecek dertler değil bunlar..

 2. Saç ektirmek, boy uzatmaya çalışmak (her türlüsünü) gibi çabalar zayıflıktan başka birşey değil. Tip ve paranın öncelikli zannedilmesi toplumda kasıtlı olarak yaratılan algıdan dolayı. Oysa o eli yüzü düzgün veya maddi gücü yerinde veya ikisine birden sahip olanların da büyük kısmı ya başarısız ilişkiler içinde ya da bildiğin abaza. Duygusal gücün kaya gibi olsun, 5-0 geriden başla maça.

  1. kusura bakma da kısa boylu bir erkeği hiç bi kız sikine takmaz ne arkadaş olur ne de sevgili selam vermeye bile yeltenmez kendimce yaşadım ben bunları. tipte aynı şekilde. sapığa mı benzetilmedim, şerefisze mi benzetilmedim, tecavüzcüye fortçuya mı benzetilmedim neler neler. kızlar bana her türlü iftirayı attı. arkamdan pislik dediler abazan dediler ulan daha kızları ilk defa görüyorum ve kızlarla bi diyaloğum bile geçmedi ama tipten dolayı böyle düşünüyolar. bi ara şizofrenin birine denk geldim galiba ki tipimi tecavüzcüye benzetip polise ihbar etti az kalsın suçsuz yere içeri girecektim ve sicilime işlenecekti. şimdi bu kadar yaşanmışlık karşısında benim napmam lazım? tabi ki estetik boy uzatma gibi ameliyatlara girmem lazım ki hem göze çekici geliyim hem de karşıya güven veriyim. bunun özgüven ile alakası yok. kızın seni nasıl gördüğüyle alakalı. istersen ultra alfa ol kız seni ilk görüşte pisliğe benzetip kaçıyosa hiç şansın yok

   1. Kısa boylu adamın şansızlığı kendinden kısa kız sayısının azalmasıdır. Yoksa yok öyle kısa boylu olanı kız sikine takmaz şeyi. Ben 177 boyumla 183 kızla da çılktım gerçi yani illa kızdan uzun olmak lazım değil.

   2. Volkan;
    dostum, insanların/kadınların seni nasıl gördüğünün/ne düşündüğünün bir anlamı yok.olmamalı !
    hiç birimiz harika adamlar değiliz , hepimizin problemleri/sorunları var. öyle olmasaydı RYAN GOSLİNG gibi bir adam olsaydık bu sitede ne işimiz vardı dimi.
    mesele şu; sen kendini nasıl görüyorsun? kendine saygın var mı? bugün, dünden farklı olarak ne yaptın? ne kattın kendine? DİSİPLİN’den ne haber?
    yazdıkların/yaşadıkların hoş şeyler değil, anlıyorum seni ama; “ultra alfa ol kız seni ilk görüşte pisliğe benzetip kaçıyosa hiç şansın yok” demek erkekçe değil. milyarca kadın var dışarıda bu kadar emin olmamalısın. belki de sürekli kendini tatmin ettiğin için, ben bir 31 ciyim kokusu salıyorsun kadınlara. belki de kendi değerinin çok üstünde kadınlara yürüyorsun. belki de “boyum kısa” diyerek yürümüyorsun bile..
    bütün bu olanların senin öz saygını yok etmesine izin verme. ” eğer bir kadın senden daha iyi olduğunu düşünüyorsa sana saygı duyamaz. eğer sana saygı duyamazsa seni sevemez. kadınlar erkekleri, erkeklerin kadınları sevdiğinden daha farklı severler. kadınların sevgisi hayranlık temellidir. hayranlık duyma saygının yoğunlaşmış halidir. saygı, güçten türemiştir. sevilmek istiyorsan güçlü ol. yoksa sevilmezsin. zayıf olduğun için hor görülürsün.” güçlü olmak için çabala. bunun ilk kuralı da AĞIRLIK KALDIRMAK olacaktır. nereden başlayayım nasıl yapayım yok!! bir spor salonu bul, taşakların kopana kadar ağırlık kaldır.

    1. Boy sorununu çok yakın bir zamanda bende takıyordum.178 olmama rağmen çevrede kısayım diyince saçmalama denirdi hep. Yinede takıntılıyımdım, ama herkes aynı oluncada işin bir anlamı kalmaz. Türkiyedeki kız ortalaması 1.61 bu bakımdan ortalama veya kısa erkekler şanslı. Yabancı ülkelerde olsalardı işte o zaman takmaları gerektiğini düşünürdüm. Ayrıca erkek hiyerarşisindede kendine güvenin ve duygusal gücün sağlam olursa grupta sağlam bir yerin olur.183-187-187 lik adamlara akıl veren, vizyonuna yardım eden, kızlar konusunda destek çıkan adamım. Eğer boy sıkıntılı olsaydı sadece kızlarda değil erkeklerdede işe yarardı. Sürü psikolojisi sonuçta, herkes kendi dengiyle olmak isterdi. ÇoK TAKINTILIYSAN boy uzatma kitabı diye bir kitapta 3-4 cm elde edebilirsin. Ama rica ediyorum bir mezura al ve 3-4 cmnin ne kadar olduğuna bak. Uğraşmaya bile değmez. Bu söylediklerimi bir anda yapamıyorsan boyun alternatifinin duygusal güç ve vücutta olduğunu bil.

   3. Tam 3 arkadaşım var biri 1.67 diğerleri de o civarda. Hatta daha genç gösterdikleri için bize göre baya çıtırlarla takılıyolar. Cin gibi adamlar sadece.

 3. Arkadaşlar kadınların bazıları kellikten hoşlanıyor bazıları hoşlanmıyor Bu o kadar karmaşık bir durum ki… hocanın da dediği gibi duygusal güç öz güven ortak payda kadınlar açısından… kel Avukat hakim savcı iş adamı mı yoksa Kıvanç Tatlıtuğ gibi yakışıklı ama boşta gezen birisi mi? Aslında olaya bu şekilde bakmak daha iyi. . Bir de Hocam şöyle bir sorum olacak Size hipergamide güncelleme ya da reform Böyle bir şey olabilir mi? kadınların psikolojisinde bir değişiklik günümüze ayak uydurmak gibi….

  1. Hipergami biyolojik birşey. Önümüzdeki birkaç bin yılda gözle görülür bir değişim olmasını beklemeyin.

   1. UPDATE: Çarşı meydanında pek muhabbetim olmayan 6’lık bir kız ile muhabbet arasında geçen kısmı aktarıyorum:

    6: Kafanda saç kalmamış.
    T: Azaldı baya ama var bi kaç tane. (Saçımı üç numara yaptım ve uzun halinden daha iyi)
    6: Hıı, belli oluyo.
    T: Üç numarayken ek iş olarak panoramik aynalık yapıyorum, iyi para kazandırıyo.
    6: Sebepsiz bi egon var. Hoşsun ama boşsun, blablabla.

    Shit testi geçtim galiba.

    1. İlkini geçememişsin aslında, azaldı baya ama var bi kaç tane diye uslu uslu açıklama yaparak onun çerçevesine girmişsin ama ikincisinde hemen çıkmışsın üç numarayken ek iş olarak panoramik aynalık yapıyorum, iyi para kazandırıyo. İlki olmasa geçmiştin, ikincisi ile günü kurtarmışsın.

     1. İlkinde, “aynen kalmadı hepsini türk hava kurumuna bağışladım” vs tarzı bişey olabilir miydi peki?:)

      Ufak da olsa yol almak güzel. Eskiden bunu kendime ağır hakaret sayar, saç ektirme yöntemlerine kadar araştırırdım.

 4. Abi ben mi farklı bi diyarda yaşıyorum, siz mi buna hala eremedim, bunu söylemek istedim.

  Bahsettiğin kizlarsoruyor.com’cu hatunların Netflix’de Tom Hardy, Bruce Willis veya Jason Statham’ı izledikten sonra sağda solda kel erkeklerden
  hoşlandıklarını söylemesi çok normal. “Kadınlar romantizmi sever ama bunu Ryan Gosling, Josh Duhamel veya Jake Gylenhaal yaparsa hoşlarına gider” lafı gibi.

  Ben gidip romantik olmaya çalışırsam, kadınlar bunu iğrenç bulacaktır. Ha keza, ben de Tom Hardy ya da Jason Statham olmadığıma göre benim muhtemel kelliğim kadın tarafı için oldukça itici bulunacaktır. İki konu da bence dirsek teması yapıyor.

  Bunlardan bağımsız olarak kel erkeği hoş bulan kızlar da genellikle yan rollere (para, vücut, mevki veya sosyal beceriler) haddinden fazla önem veren kızlardır. Kendi düşüncem.

  Karşıma geçip de, bunca kriteri sayıp, illaki bunlar olacak diyen kadını geçtim, erkeği bile ciddiye almam. Hele de geçirdiğim tecrübelerden sonra da kadınların bir tek, “Allah birdir” dediğine inanırım. En ağır omegalık zamanlarımda bile böyleydi. Böyle laflar işitip de karşıdakini ciddiye alacak adam da, bunları söyleyen kişi kadar sığdır. Çok şükür, biraz eziktik ama salak değil.

  Benim neye inandığım ya da neyi savunduğum çok da önemli değil. Benim bu zamana kadar sana yorumlarda da, upuzun maillerde de yazıp gönderdiklerim benim direkt olarak kendi gördüklerim ve yaşadıklarım abi. Benim yaşadığım yerde gerçekten de böyle. Ben kelliğin ve kel erkeklerin çok hoş ve seksi olduklarına istediğim kadar inanayım, bunun toplumdaki izdüşümü tam tersiyse bu konuda kimsenin yapacak bişeyi olduğunu sanmıyorum. Yine aynı toplumda kalabalık=haklı kafası var. Çok da şeyapmamak lazım yani.

  Kellik mevzusunu öne sürüp, benim komplekslerimden girip, gücümden çıkacak kadar kırmış bir varlıktan bahsediyoruz. Ne gerek var abi tüm bunlara?:) İşte bu yüzden MGTOW iyidir. Sosyal medyadaki MGTOW değil ama.

  Red Pill öğretisini ve burayı okumamdaki asıl amacım kadın-erkek ilişkileri
  parametrelerini görece daha iyi oturtabilmek için. Çoğunlukla da istediklerimi öğrendim. Amaç işleyişi öğrenmek. Neyin ne olduğunu bilmek konusunda işe yarıyor tabii. Ama reelde baştan kafaya kazımakla ilgisi yok. Kadınlardan korktuğum doğrudur. “Nasılsa yatmayacak” diye bir şartlanmam da yok. Yatmazsa siktirsin gitsin.

  Tüm bunlar için attığım taş, kaçırdığım kurbağaya değecek mi? Hiç sanmıyorum. Bir kadından da fizyolojik özelliklerim yüzünden durduk yere laf işitecek değilim. Hatta dediğine göre bundan etkilenirsem, beni dediğim gibi itin götüne sokmaya da çalışacaktır. Neden abi? Ne gerek var buna? Bunca saçma sürece gireceğime sistem dışı kalırım daha iyi. Postta bahsedilen süreçte de yine kadının insafına kalındığını belirteyim. İş görüşmesinden hallice yani.

  Şu yaşıma kadar amı götü dağıtıp da Müslüm Gürses dinlemedim. Böyle zamanlarda Deftones dinlerim. Siz de dinleyin.

  1. Benim neye inandığım ya da neyi savunduğum çok da önemli değil. Benim bu zamana kadar sana yorumlarda da, upuzun maillerde de yazıp gönderdiklerim benim direkt olarak kendi gördüklerim ve yaşadıklarım abi.

   Bunları yaşadığın doğrudur ama sebebi diyarlarımızın değil ruh hallerimizin farklı oluşu. Senin dünyaya aşırı negatif bakışın yüzünden aşırı negatiflik gerçekliğin olmuş.

   Red Pill öğretisini ve burayı okumamdaki asıl amacım kadın-erkek ilişkileri parametrelerini görece daha iyi oturtabilmek için.

   Bu konuda başarılı olduğunu söyleyemem. Kırmızı hapın açıkladığı parametrelerde böyle fiziksel şeylerin etkisinin büyük olmadığını şimdiye anlaman lazımdı.

   Kellik mevzusunu öne sürüp, benim komplekslerimden girip, gücümden çıkacak kadar kırmış bir varlıktan bahsediyoruz. Ne gerek var abi tüm bunlara?:) İşte bu yüzden MGTOW iyidir. Sosyal medyadaki MGTOW değil ama.

   Senin sorunun bu. Kadınları aşırı ama çok aşırı ciddiye alıyorsun. Herkesin orasıyla burasıyla arada dalga geçilir. Gülüp geçeceksin, kırılmayı bırak 5 saniye sonra unutacaksın. Dünyaya aşırı negatif bakıp da en küçük dalgayla günlerce bunalıma giren insan var. Sen o tarafa yakınsın.

   Bunlara ne gerek var, sistem dışı kalırım ayrı konu. Ama “keli itin götüne sokarlar” diye tamamen yanlış bir şey söylüyorsun. Sen buna inanabilirsin, ama senin inanman bu durumu gerçek yapmaz.

   SANA TAVSİYEM, içinde ağırlık kaldırmak da olan uzun bir monk mode’a girmen. En az 4 – 5 ay. Ağırlık kaldır, alkol veya benzeri alışkanlıklar varsa uzak dur.

   1. Ya işte onur ve gururun birleşiminin en saf hali tristan abide geçerli. Bütün yük şahsıma yönelikse ve fiziki olarakta avantajsız isem gerçekte hayallerimdeki kadını yansıtmayan bir insan çeşidi için neden bu kadar kasayım diyor 0_o Gerçek anlamda söylüyorum iyi bir ilişkiyi ve iyi bir kadını hakeden, alfa potansiyeli taşıyan erkek budur. Bilmiyorum redpilli yutalı 1 sene olmadı, yukarlarda dolaşan hocalarım belki görüşüme katılmayacak ama 10 sene geçsede saygı duyarım, örnek alırım, hayat görüşünden faydalanmya çalışırım.

    1. Hahahahhah. Ben de bu yorumu arıyordum. Birkaç dezavantajı yüzünden çamura hafif batmış ve çıkmaya dayanamayacak kadar ezik birine bak işte ya tam alfa ya onur ve gururun en saf hali, mükemmel sentezi demiş. İyi bir ilişki ve iyi bir kadını hakeden erkek buymuş. Haketmesi için kazanması lazım, hiç kusura bakma kazanacak taşak da senin kızlar için kasamayacak Tristan abinde yok.

     1. Böyle basit ve dürüstçe bir yorumdan taşak olup olmadığını anlamana sevindim.
      Umarım bundan sonra yazdıklarımızı okuyup daha iyi bir taşak analizimizi yaparsınız :))
      Metotisssssss , zn ve tivinkiler
      Hoşgeldiniz
      Metotis abinizle beraber boş muhabbetlerinize baya gülüyoruz
      Trpyi boşverin en iyisi alın morfini sonra vurun kafayı yatın 😂😂

     2. Böyle basit ve dürüstçe bir yorumdan taşak olup olmadığını anlamana sevindim.
      Umarım bundan sonra yazdıklarımızı okuyup daha iyi bir taşak analizimizi yaparsınız :))
      Metotisssssss , zn ve tivinkiler
      Hoşgeldiniz 😘
      Metotis abinizle beraber boş muhabbetlerinize baya gülüyoruz haberiniz olsun
      Trpyi boşverin en iyisi alın morfini sonra vurun kafayı yatın 😂😂

     3. Arkadaşlar yaptığınız ayıp bir şey.Erkek haklarını savunuyorsunuz ama ne yazık ki bu konu başlığı altında zaten Allah’ın bir tokat attığı kendisinin ise her gün yerin dibine soktuğu bir hemcinsinize saldırıyorsunuz.
      Iyi güzel hoş yazıyorsunuz da bu arkadaş size ne yaptı? Neden hırçın bir şekilde ağzınizdan köpük saçarak saldırıyorsunuz? ? Yazık, palyaçolar; bir de yardımcı olmaya çalışıyoruz gibi bir argümanla kendilerini savunmaya çalışmışlar. Alakası yok siz egonuzu tatmin etmek için yazıyorsunuz.Burada bile insanlara zor kullanarak düşüncenizi empoze etmeye çalışıyorsunuz.Cakma alfalar sizi…Insan , ne biliyim yanlış anlaşılmamak için yazının başına ; kişiyi cesaretlendirecek,samimi hissettirecek bir şeyler yazar ama siz bir sırtlan gibi saldırmışsiniz.Terbiyesizler,ne oldu hiyerarşi de bir üst seviyeye mi çıktınız? Başınız göğe mi erdi?… Burada belki güçsüz, depresyonda , aşağılık kompleksine sahip, sorunları olan bir kardesinizi,abinizi üzdünüz.Yakisti mi size? O kişi böyle olmayı kendisi mi seçti? Belki ,hayatında neler yaşadı? Neler geçirdi, gördü? Ama nafile siz sığ beyinliler hayata kendi pencerenizden bakmaya alismissiniz.Her neyse bu tür davranışları hiç tasnif etmiyorum.Her yerde ,olduğum her ortamda, işçilerim bile olsa kesinlikle ve kesinlikle o kişiyi
      kirmam,ezmem,eziklemem , hakkını yedirmem çünkü bende bir erkeğim.Trp denen şey sayesinde kendimi buldum.Ve trp bana öğrettiği en önemli şey erkek dayanışması.Erkeklerde onur, gurur gibi büyük duygular vardır.Siz siz olun hem cinslerinizi kırmayın,uzmeyin ve birlik olun

    2. Metodhis sen nerden çıktın la çakma kahraman 😀 Nerene ne battıda millete çakma abilik yapmaya geldi taze fasulyem benim :d Boş yapma işine bak o övündüğün zekan burdakilere pek sökmez anca sazanlara falan artislik yaparsın. Kaybol benimle muhattap olma canım, durduk yere ergen avcılığı yaptırma 🙂

     1. Kimsenin kahramanlığını yaptığım yok boş boş şeyler uydurma kraldan çok kralcı soytarı seni. Kimseye çakma abilik yapmaya da niyetim yok sen yazdığım şeylere cevap ver bir yerlerinden uydurduğun şeyler yazmayı bırakıp. zekamla nerede övündüğümü gösterirsen de çok çok mutlu olacağım, ergen avcılığı yapmanı da sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

     2. Gelip burda analizler falan yapmışın. Kendi ışığında milleti yargılıyon, cümlelerden espri cıkarmaya calısyon, saygı hitabımı bana karşı kullanıyon, sanki kendisi bu işlerin yaratıcısı gibiymiş gibi kazanması lazım haketmesi lazımlar falan :Dasdbas neyse birader ya sıkıldım valla amk şu mevzudan, tamam sen afrem iyisin, kahramansın, doğrusunu bilirsin.

      Bir daha benim oldum yerlerde yorumunu bırakma. Bırakacaksanda beni hedef alan bir şey olmasın.Hadi işine bak .

     3. İyi olan şeyler hak edilir benim yaratıcısı olmama gerek yok.
      Emredersin abi hemen dediklerini uygulamaya başlayacağım. Dur bi bakayım işim neymiş …

    1. “senin dünyaya bakan penceren kirliyse, benim çiçeklerim sana çamur gözükür” Hz. Mevlana

     Tristan’in durumu da bu bence. ne soylerseniz soyleyin bu tipteki adamlarin bakis açisini biraz zor degistirirsiniz.

     david burns – iyi hissetmek, şefik can cevirisiyle – mesnevi kitaplarini tavsiye ederim her seye bu kadar negatif yaklasanlara.

     Tristan ilk yorumunu okudum, erkek adamin cevabini da okudum. sonra senin yazdiklarini hic okumadim cunku okuyamadim. bu kadar pesimist, bu kadar her seyin olumsuz tarafini alan birinin her cumlesi kafamda cızırtıdan, nahoş kokulardan beter bir tiksinme, irritasyon olusturuyor. bana kizmadan once; inş bir gun ne dedigimi anlarsin.

     yorum yazanlar sana yardimci olmaya calisiyor. evet insanlari etiketlemek her zaman en kolayidir ve dogru degildir. ancak kimse seni herhangi bir sekilde etiketlemiyor. sen kendini etiketlemissin “Lanetliyim” diye. ve alnina yapistirmissin… yorum atanlar alnindaki etikete dikkatini cekmeye calisiyorlar. sen farkinda degilsin; karsi cikiyorsun.

     1. Kardeş, ben kendi görüp yaşadıklarımı bilirim. Gözlemlediklerimi bilirim. Mesnevi ve Mevlana’nın da kendi zamanlarında büyük ve ağdalı laflar eden ağır hippiler olduğunu düşünüyorum. Kitaplar arasında Elif Gibi Sevmek yoktu, onu unutmuşsun. Kafanı cızırdatmak istiyosan git Foo Fighters dinle, iyi gelir. Yaşının da benden küçük olduğunu sanıyorum. Herkesi kendi şartlarınız ve imkanlarınızla değerlendirmeyin.

      Etiketlemek kategorize etmektir, biri beni etiketliyorsa bu o kişinin kendi hüsnükuruntusudur. Ben kendimi sağlam çizgilerle çevrili olan herhangi bi kritere hapsetmiyorum. Lanetli olduğumu da düşünmüyorum, sadece fikirlerimi söyledim o kadar. Alnımda etiket falan yok kardeşim, kim olduğumu bilmeden böyle büyük büyük konuşma, ayıp edersin. Okumaz, geçersin olur biter.

     2. “kibir bele bağlanmış taş gibidir. onunla ne yüzülür, ne de uçulur”

      tabii sendeki kibir bir maske. kendini küçük görmeni ve diğer psikolojik sorunlarını gizlediğin…

      şimdi gelelim senin kendi kendini çürütmene, kendinle çelişmene.

      “Kardeş, ben kendi görüp yaşadıklarımı bilirim. Gözlemlediklerimi bilirim.” yazdığın halde,sonra da:

      “Ben kendimi sağlam çizgilerle çevrili olan herhangi bi kritere hapsetmiyorum.” yazmışsın.

      biz de görüyoruz zaten bunu. dediğin gibi kendi “tecrübelerine, bildiklerine” saplanıp kalmışsın. uyumaya devam. kuyunun dibindeki kurbağa, gökyüzünü kuyunun ağzı kadar sanırmış.

      “Mesnevi ve Mevlana’nın da kendi zamanlarında büyük ve ağdalı laflar eden ağır hippiler olduğunu düşünüyorum.”

      mevlana bir şahıs. mesnevi de “mevlana” isimli şahsın kitabı. yani mesnevi bir şahıs değil. bu kadar cahil, bu kadar echel ol, sonra da hz. mevlana’ya hippi deme cürretini göster. seni zavallı seni.

      son yazdıklarım fazla oldu sanki. ne kadar zavallı olduğunu ve ne kadar zır cahil olduğunu belirtmeme gerek yoktu esasen, mesnevi isimli bir kitabı, insan zanneden birine.

      “Yaşının da benden küçük olduğunu sanıyorum.”

      ayrı bir aşağılık kompleksi, ayrı bir takıntı, ruh bozukluğu işareti daha. laa oğlumm, senin gibiler anca zanneder. zannettiğiyle de kalır.

      velev ki senden küçüğüm. eee? laa oğlumm eeee? yani? nee? nolmuş? noldu şimdi?

      güneş balçıkla sıvanmaz. doğru/gerçek, genç birinin ağzından çıkınca ne değişiyor? de hele bakayım??!!

      “Lanetli olduğumu da düşünmüyorum”

      benim mecaz yaparak/metafor kullanarak bir şeyler anlatmaya çalıştığım yeri ciddiye almışsın. ama tersten… cımbızla çekmişsin. bir başka aşağılık kompleksi belirtisi. “eleştirilme ya da reddedilme korkusuyla aşırı meşgul olmak”

      bak, mesnevi oku demiştim de. fikrimi değiştirdim. okuma sakın. aşar seni. daha benim ya da üstte erkek adamın dediklerini anlamayan, yazılanlar arasında iyi şeyleri görmeyip, boktan şeylere takılıp, erkek adama, bana ve diğer arkadaşlara karşı, anlamsız bir şekilde, gardını alıp, savunma modunda cevap yetiştiren biri ve onun mesneviyi okumaya kalkışması. gülünür buna.

      “kim olduğumu bilmeden böyle büyük büyük konuşma, ayıp edersin. Okumaz, geçersin olur biter.”

      üsttekileri yazmam için kim olduğunu bilmeme gerek yok. ya da herhangi birine bir şey demem, sohbete girişmem için de o kişinin kim olduğunu bilmeme gerek yok.

      büyük konuştuğum falan da yok. sen kendini içten içe küçük görüyorsun, hepsi bu.

      “Kafanı cızırdatmak istiyosan git Foo Fighters dinle, iyi gelir.”

      böyle bir şeyi istemediğimi yazdığımı “beynin” ile anlayarak okusaydın anlardın. böyle bir şeyi istemediğim için senin diğer yazılarını okumadığımı da belirtmiştim üstelik.

      tabii sen o sıra “hakkımda hangi kötü şeyleri yazmışlar yine” fikrine odaklı bir şekilde okumayıp, kendine ajitasyon çıkarmakla meşgul olmasaydın olurdu bu dediklerim.

      “Okumaz, geçersin olur biter.”

      bir faydam dokunur belki diye yazmıştım fakat bundan sonra bu dediğini yapacağımdan hiç ama hiç şüphen olmasın.

     3. hocam sen de, diğer arkadaşlar da boşuna anlatmış. forum sistemi geldiğinde bence böyle adamlara ban atılmalı. troll den aşağı kalır yanları yok. troll lerden daha zararlı böyleleri. söyleneni, anlamaz etmez. her söyleneni şahsına saldırı olarak algılar. sürekli parazit yaparlar.

      küçük emrahları oynamaya devam tristan. ama uyarayım yolun yol değil.

     4. Byler yalnız adamı eleştirmişsiniz falanda size bu hakkı veren kim? Size bu hakkı veren yoksa benimde destek cıkmamı engelleyecek bir şey yok. O zaman başlayalım 😀

      Tristan üstad zaten mgtow temsilcisinin bana göre bayrak taşıyıcısıdır. Hani adamın çevresinde yaşadığı olayları bilmiyorsunuz(bende bilmiyorum), ne aşamalardan geçtiğini bilmiyorsunuz, sisteme karşı tutumunu bilmiyorsunuz, kızları hangi pencereden görüyor bilmiyorsunuz, perspektifini anca bir kere okumuşsunuz,gelmişiniz burda lak lak yapıyorsunuz !
      Valla kusura bakmayında zn-twinkie ikiniz için konuşuyorum boş yapıyorsunuz. Bir insan sistemi reddetip reddetmemekte özgürdür. Ne yazıkki herkes siz ikilinin yaşadığı gibi yaşamıyor. Farklılıklar, düşünceler, seviyeler burdan geliyor zaten. Salak saçma yorum yapıpta adamı daha fazla iğnelemeyin. Gidin size bahşedilmiş tavşanlar içerinde kumbayaka şarkısı söylediğiniz arada aşk kırıklığı yaşadığınız bahçenizde takılın.

 5. Abi yemin ederim yorumları hayretler içinde okudum. Bir anda Elliot Rodgers yapıverdiniz beni, valla hayretler içindeyim.

  Benim RP öğretisini okumamdaki asıl sebep, cevaplar bulmak.

  “Evet dedi. Ama tam aksini yaptı. O zaman buradaki evet ne anlama geliyor? E söyledikleriyle yaptıkları birbirinin tam zıttı? Bunlara bunu yaptıran nedir?”

  sorularının cevaplarını bulabilmek için buralardayım. Eski başarısızlıklarım sırasında çok kafa patlatıp bulamayıp bi kenara attığım konuların çoğunun cevaplarını bana redpill vermiştir. Burada sorgulayıp kendim bulamadığım çoğu şeyin cevabı, gündelik hayatta ve sosyal ilişkilerde kafanıza belli bir şablon oturtuyor ve resmin tamamını biraz daha iyi görebiliyorsunuz. Hepsini görmeseniz bile bazı şeyler gayet iyi seçiliyor. Yoksa kadın veya kadının attığı shit testler benim umrumda değil. Cinsellik veya çok gelişip, alemlerin fuckerı olmak, etkileyici saha raporları yazmak da benim için önemli değil. Ben insanların davranışlarındaki gizemli kısmı kendimce aralamak için burdayım. İnsanların davranışlarındaki ikiliklerin veya tezatlıkların sebebi nedir? Ben bunun peşindeyim. İstediğim şey, erkek-kadın farketmeksizin, eğer taaruza uğrarsam, karşımdakine brutal şekilde ezilmemek. Bunun da rp den bağımsız ve çok tabii bişey olduğunu sanıyorum. Burda kimse kendini ezdirmek istemez, benim gibi ilişkiler konusunda ağır şeyler yaşamış birinin böyle düşünmesi de bence normal. Belki rp mantalitesine göre, en azından “beta bux” kısmını oynamamak kısmı benim hedefim olabilir. Ben kendimi sistemden, oyundan çekeli çok oldu.

  Gerçekten çok ciddi bi iletişimsizlik yaşadığımızı düşünüyorum abi. Bir yıldan fazladır zaten çevremde kadın yok. Bi kaç kere sosyal medya üzerinden başarısız yürüme denemelerim oldu, ss atıp sana göndermiştim, biliyorsun. Onca şiddetli tecrübeden sonra, kadınlar şöyle dursun, ben kimseyi ciddiye almıyorum abi. Orası yanlış anlaşılmış ki, üzüldüğüm noktalardan biri de budur maalesef. Sistem dışı biri olduğum için sistem de beni sevmez, ben de sistemi. Yıllardır da böyle. Karşılıklı olarak sınır noktalarına geliriz ve ikimiz de bize lazım olan alır, gideriz. Sistemle ilişkim tam olarak da budur. Ciddiye alma konusunu 6-7 sene önce söyleseydin dibine kadar geçerliydi ama artık değil. İletişimsizlik yaşadığımız kısım da burada ortaya çıkıyor bence: Burada malum, karşı cins, hipergami, mgtow gibi kavramlardan, kadın-erkek ilişkilerinden konuşuyoruz. Bunları ben uygulamıyorum zaten, böyle bişey olsaydı vereceğim tepkilere dair düşüncelerimi söylüyorum. E buraya gelip de Manchester City’nin şampiyonluğa adım adım yürüdüğünden bahsedersem, biraz saçmalamış olurum. Sitenin anateması belli sonuçta. İşyerinde yediğim shit testleri duysanız, fenalık geçirirsiniz. Üstelik kadınlardan da değil, direkt olarak erkeklerden. İnce yapılı olmamdan mı dersiniz, savruk olmamdan mı dersiniz, skime takmamamdan mı dersiniz, aklınıza ne geliyorsa. Bir erkek, diğer bir erkeği daha iyi tanır, biliyorsunuz. Bunları ciddiye alsam, ben hiçbir yerde çalışamam. Shit testlerini siklemedim diye buradaki baş usta ayağımı kaydırmaya da çalıştı, mobbing de yaptı, müdüre de yalan yanlış mandalladı, diğer personellerle grup olup laf soktu, daha neler neler yapıldı. Sizin tanıma göre benim dayanamayıp, işten ayrılmam ve bunalıma girmem gerekecekti. Son işyerimde 1,5 senedir devam ediyorum, Allah nasip ederse, uzun süre de devam etmeyi düşünüyorum. Benim shit test dediğiniz olayla baş etme yöntemim zaten siklememek. Çok yanlış anlaşılmışım.

  Toplumdaki kollektif bilincin korkunçluğundan ayıklanmamış bir hayatı yaşarsanız (ki yaşamanızı istemem) söylediklerimi belki daha iyi anlayabilirsiniz. Benim ne düşündüğüm önemli değil, gerçekliğin kendisiyle de bi sorunum yok. Ama sosyal altyapılı bir eylemde bulunacaksak, bunun toplumdaki izdüşümünü de hesaba katmak zorundayız. Ben inanmasam da, gündelik hayatta sike sike etkileştiğim kitle buna inanıyor, napıcaz?

  Ergenliğimde ağır derecede omegaydım. Benden daha üstünü dahi yoktur, eminim. Kendime dair çoğu gerçeği de kabul ediyorum, kendi yanlışımdır ve düzeltmek için de harekete geçmiyorum, evet. Ama Elliot Rodgers seviyesine de düşmedim. Gidip kimseyi öldürmedim veya yaralamadım. Kendisindeki imkanlar bende olsaydı, kendime ait bir düzen kurar, huzur içinde gönlümce yaşardım. Dünya turuna çıkar, yeni kültürler öğrenir, manyakça sporlar yapar ve iyi olanın peşine falan giderdim herhalde.

  Mahmut abi, yaftalamak için söylemiyorum demişsin de, pırıl pırıl yaftalamışsın, ona üzüldüm.

  O yüzden haksızlık etmeyin, ayıptır.

  1. Daha pozitif olmalısın. Çok negatif gidersen işin ucu kaçar. Sonuç olarak kellikle ilgili fikirlerini değiştir. Tamam boyun, tipin ve paranın bir önemi var ama kellik? Yok.

   Bonus 1: Evrimcilere göre bin yıllar içinde insan saçsızlığa evrilecek. Ve saçı dökülenlerin evrimsel olarak bizden ötesini temsil ettiğini düşünen bilimadamları var.
   Bonus 2: Saç dökülmesinin hayatta kalma ile ilgili bir artısı ya da eksisi yok.

   1. hocam kellik gerçekten insanı kötü etkileyen bir olay. yani yakışıklı bir insan,saçsız iken gerçekten o özelliğini kaybediyor. özellikle türkiye gibi bir şekilci ülkede bu kötü bir sorun. ben de muhtemel kel adayıyım. ailemde ki erkeklerin %70’i kel. baba ve abim de kel. özgüveni gerçekten çok sağlam sarsıyor bu olay.

    1. Bendeki aşırı stresten dolayı. Bi dayımda var. Ben de fizyolojik olarak dayıma çektiğim için muhtemel olabilir.

     Kıvanç Tatlıtuğ’un kel kaldığını düşünün. Herifin fırça gibi saçı var. Gerçi adama yakın kişiler, protez aç kullandığını falan iddia etmişler. Adamda da seyrelme baya almış yürümüş diyolar, ne kadar doğru bilinmez. Ama öyle bişey olsa, adamın tüm çekiciliği sönüverir bence.

     1. Sönmez. Bazı kızların radarından çıkar. Geçmişte kızlarla başarılı olup da saçı döküldü diye başarısız olan adam pek görmedim ben. Olanı da sadece kel olmadı. Saldı patates oldu da başarısı söndü.

    2. Sarsmayın. Saçmalık. Bilerek konuşuyorum. Kadın nüfusunun taş çatlasa %10 -15i gibi bir gruba da hitap etmeyin ne olacak?

 6. bence de kel kalmak dünyanın sonu. kel kalırsanız çükü kestirip hayatınıza tarlabaşında devam edin. evet. swh

  1. dostum. bu psikolojiyi bilmediğin için komik geliyor sana durum ama içine düştüğün zaman anlıyorsun olayı. özgüveni siken atan bir olay bu.

   1. Bu tarz ozguven zorlayan durumlar basamak olarak gorulebilir. Asildigi zaman daha ozsaygi ve ozguven sahibi bir insan olabilirsiniz. Mavi hapli bir manken olacagima kel ve olaylarin farkinda birisi olmayi tercih ederim.

 7. Degistirilemeyecek fiziksel ozellikler konusunda yapilan yorumlar her zaman shit testtir ve bunu sadece kadinlar yapmaz. 20 yasindayim ve arkadas cevrem universiteye 2 sene gec basladigim icin genel olarak 18-19 yaslarinda. Ellerimin titremesi ve saclarimin dokulmesi konusunda surekli olarak kizlar tarafindan ve cevremdeki diger erkekler tarafindan; yasliliktan galiba, kyk bursu yerine emekli magasi aliyorsun di mi?, aramizda para biriktirelim de sana sac ektirelim gibi laflar duyuyorum. Bunu kizlarin yapma sebebi zaten postta gayet net aciklanmis, erkeklerin yapma sebebi de benzer. Sizi dureterek nasil tepki vereceginize bakiyorlar. Her zaman espriyi alip daha da absurtlestirerek karsilamak en guzel yontemdir bence. Bundan rahatsiz oluyor olabilirsiniz ama fake it until you make it perspektifiyle belli bir noktada bunlari avantaja bile cevirebilirsiniz.

  1. Böyle takılmalara çok duyarlı olmayın. Biz ortaokulda lisede birbirimizle hungarca dalga geçerdik, iter kakardık amk. Kimse de bunalıma girmezdi. Benim şişko dediğim “sen kendine bak lan Safinaz” (çok zayıftım) derdi, morali bozulup kenarda ağlamazdı. Birgün beni tepeşir tozuna boğup dalga geçerlerdi, birgün başkasının kafasından su döker dalga geçerdik. Şimdi ortam nasıl? Herkes kız gibi alıngan mı yoksa?

   1. Maalesef ailelerin cocuklarini asiri steril ve feminen ortamlarda yetistirmeleri sebebiyle alingan erkeklerin sayisi artmis durumda. Ozellikle kardesimin (14) cevresinde cok daha fazla goruyorum

    1. evet bunu ben de gözlemledim. 95 doğumlulardan sonra sistemli bir şekilde artıyor. bunu kafeste yetişmelerine bağlıyorum. ben sokaktan içeri girmemek için bizimkilere yalvarırdım. şimdiki nesil en fazla sitenin etrafında bisiklet sürüyor. o da site güvenlikliyse.

     1. Bakın işte bu son zamanlarda duyduğum en vahim şey. Bir erkeğin alıngan olma lüksü yok. Erkek çocuklarının bu tür alayları ve fiziksel dalaşmaları önemli zira çerçeveyi korumak böyle öğrenilir. Meriç sayısındaki patlamanın sebeplerinden biri bu olsa gerek. Bir erkek alınganlıkla hiçbir shit testi geçemez.

      Buraya Ph7 gibi yazan liselilerin anlattığı ortamı ağzım açık dinliyorum. Mesela ben lisedeyken çok fazla sayıda erkek beta ve kız arkadaşsızdı AMA hemen hiç kimse kızlara hizmet etmez, onları fazlaca ciddiye almaz hele hele de saçmalıklarını sineye çekmezdi. Sıkıysa yapsın böyle şeyler. Kanka şu çöpü benim yerime alsana diyen kıza hizmet eden erkek, tüm sınıfça hunharca alaya alınırdı. Keza uydu erkek de. Bağıra bağıra “herife bak kızın hizmetçisi olmuş” diye dalga geçilirdi. Şimdi kimseye garip gelmiyor.

   2. Hocam bırak safinazı ufak bir eleştiriye dahi gelemiyorlar (belki biz de bir kuşak öncesine göre öyleydik). Nesil giderek inceliyor.

 8. Hocam cdp olayının kelligin yakışıklılık seviyesinin filan erkegin durusunda ki onemi ufaktan egosu ve özgüveni saglam yetisiyor. Surekli ovulerek ortamda daha sık ön plana çıkarak vs. Yani bana göre kırmızı hap i küçük yaşlarda almış gibiler. Burda küçükle gelen bı duruş var. Bu durusa sahip olmayanlar zaten shit teste gerek kalmadan hatunlarin gözünden eleniyor önemli olan biran once farkına varıp bu duruşu degistirmek diye düşünüyorum.

 9. Bu kellik,kel kalma korkusu ve bunun kadınlar üzerindeki olumsuz etkilerini çok kafaya takan arkadaşlara Neil Strauss örnek gösterilse bence olay şimdiye çözülmüştü.:) Gençler bu kadar kafaya takmayın böyle şeyleri

 10. Tristan vallahi duramadım yorum yapayım dedim. Tristan söylediklerine çok takıldım, hatta senden daha fazla takıldım. Neden bu kadar takıyorsun ve toplumdan dışlıyorsun kendini. Hiç gerek yok kardeşim bu kadar takmana. Bende kelim baya bildiğin kelim öyle seyreklik falanda değil. Kafamın üstü hava alanı gibi… Saçlarımı kazıtmadım sadece kısa kestiriyorum ve güzel bir sakal bırakıyorum. Top sakalla birleşmiş kirli sakal yanaklarda ve yukarıda 3 numarayla kesilmiş de bir saç. Ben berbere gittiğimde berber hep bana takılır;

  “Abi üstlerden alıyor muyuz diye”

  bende derim ki,

  “Sakallardan alıp üste koysak olur mu” derim

  yada

  “bana 50% indirim yapman lazım” falan derim.

  Yani bu kadar takılmana gerek yok ki. Yaşımı ne zaman sorsalar kız erkek fark etmez 32 dediğimde “daha genç gösteriyorsun” derler. Halbuki tabulara göre kellik insanı yaşlı gösterirdi hani ?? alakası yok. İnsanların ne söylediğine değil, ne yaptığına bakacaksın her zaman. Öyle minyon bir tip de değilim. Bildiğin barbar gibiyim. Yani sen neden bu kadar büyüttün dev bir olay haline getirdin anlamıyorum. Empati de yapıyorum ama yok anlamıyorum. Kızlar da shit test atıyor atmıyor değil evet haklısın. Ama kendinle eğlen hatta sende kelliğinle dalga geç. Geçen gün kızın tekiyle iş yerinde sigara içerken ; (kız 80-85 kilo bu arada)

  – “mandaaa yuvaaaa yapmışşş söğüt dalınaaa” diye şarkı söylerken benim kafayı eliyle işaret etti.

  – “buradaki manda sen mi oluyorsun” dedim alındı hemen. (Cidden kiloyu çok takıyorlar) Ama öyle böyle değil direk yüzü düştü.

  – “Sen kırıldınnnnn” dedim ve elim yanmasın diye 2 tane kağıt bardak üst üste koyup içtiğim kahvenin alt bardağını çektim kahvemin yarısını o bardağa koydum ve kıza uzattım ve hafiften sarıldım. Kız hemen tavvvvv.

  Kızlara cidden 12 yaşında ufak kız kardeş modunda davranmalısın. Hayatın daha kolay olur. Bu kadar takma bizi de üzme tmm mı ?

  1. Ya hayret bişeysiniz abi, kafama bişey takmıyorum, büsbütün beni manyak yaptınız amk, tövbe tövbe. Sadece düşüncelerimi söyledim, bi anda manyak ettiniz. Toplum böyle düşünüyor dedim, spor yapmaya karar vermiştim, saçlarım dökülsün istemiyorum dedim sadece. Vay arkadaş, neymiş be.

   Bahsettiğim soyutlanma olayı buraları okuduktan sonra olmuş bişey değil zaten. Son 7-8 senedir toplumla ilişkilerim en alt düzeydedir. Sosyal ilişkilerim iyi değil, iyi olmak zorunda da değil. Karamsar biri olabilirim, ama daha manyaklaşmadım. En azından klinik şekilde manyaklaşmadım. Burda her düşüncesini söyleyen adamı kolay etkilenen, çerçevesiz black pill adamı ilan edecekseniz işimiz var. Elliot Rodgers kişisine vurgu bile yapıldı lan, sadece kendi düşüncelerimi yazdım, başka bişey yapmadım.

   Görmüşsün, yorumun sonuna da iyice arttırmışsın. Benim bişeyi taktığım yok kardeşim, sen sıkma güzel canını, ben bi yolunu bulurum.

 11. bir konuda karasızım. shit testlere karşı vakur olmak, alaya almak vs öneriliyor. ben kendimi seven birisiyim. shit testin , hakaret veya öz değerimi aşağılama noktasına geldiğini hissedersem, tavrım babacan ve alaycı değil; aksine kestirip atmak yönünde oluyor. bu yanlış bir tavır mı? okuduklarım kadarıyla, blogda bu durum zayıflık göstergesi kabul ediliyor, ama türkiyede bu işlerde kantarın topuzunun kaçtığı gerçeği de var. ben kırsal ve ilkel gördüğüm, testleri de biraz sınırı aşan birisine karşı sertleşiyorum. bu duruma karşı babacan yakşalaşamam. bu konudaki fiklirleriniz nedir.i

  1. Shit testi her zaman aşıp kızı kapacaksınız diye bir kural yok. Bazen özellikle ciddi narsisism problemi olan bir kadına rastlarsınız ve oldukça rahatsız edici shit teste tabii kalırsınız. Bu tür durumlarda hatunu radardan atmak mantıklı olabilir. Ama bunu direk kızı sepetleyerek yapmanıza lüzum yok. Sadece bazı standartlarınız olduğunu ve bu tür muameleyi kabul etmeyeceğinizi belirtin ve ayrılın kızın yanından.
   Shit test nedir?

 12. bence kültür de aleyhimize işliyor. 30 yaşında kadın bakire diye neredeyse madalya takılacak. oysa yurt dşında 18-20 yaş civarına bakire ise, bir sorun mu var zihniyeti ile yaklaşıldığı söyleniyor.
  yine, türk kızlarında ciddi bir narsizm sorunu var . bence seks yapmak için insani değeri bu denli düşürmemek lazım. Mgow akımana daha yakınım sanırım 😀

 13. Ulan amma takıntılı adamlarmıssınız.
  Otubuste yolda sağda solda görüyorum da karıdan beter takıntılı adamlar var.
  Hala kadının fantazısıne göre sekıllenmeye çalışıyorsunuz yuh amk.

 14. Beyler kellik falan diyoruz da arkadaş böbrek nakli oldum fitness sorun çıkarır mı demiş hiç kimse görmemiş bile soruyu. Ne sıkıntılar var arkadaşlar boşverin en kötü saçlara aşık bi adamsanız kendi vücudunuzdan kıl kökü aldırıp saç ektirilir.

  https://onedio.com/haber/-saclari-olsaydi-bu-kadar-cekici-olmazdi-diyeceginiz-16-unlu-isim-500197

  onedio dersiniz , meriç yuvası , beta kazanı dersiniz amenna ; lakin şu linke bir bakın isterseniz 😀

  Bruce Willis
  Johhny Sins 😀
  The Rock
  Jason Statham ve daha niceleri . Adamların yüz hatları birbirinden farklı ama hem bakımlılar hem de vücutlarına dikkat etmişler . Hepimiz biraz çekidüzen verip kendi imajımızı yaratabiliriz .
  bonus :

  “AMA ABİ BUNLAR ÜNLÜ-OYUNCU AMA ABİ BUNLAR KASLI-KARİZMATİK.”
  Jason statham kaşına 2 jilet vursa bağcılar oturuşu yapsa , bruce willis ensesine “GİDERSEN HEKİME GİTMEZSEN S*KİME” yazdırsa , the rock o fotolarda videolarında gördüğümüz bench sehpalarında aylarca terlemek yerine 2 hamburger menü gömse kimse bakar mı bu heriflere ? Bu sadece kel olanlar için değil ukteyle bakılan herkes için geçerli .

  Adamlar potansiyellerinin belki de en iyisini olmaya çalışıyolar , tip olarak da vücut olarak da oyunculuk olarak da . O dev gibi vücutların nasıl olduğunu sanıyosunuz ? Kameralarda bize öyle gösteriliyor ki sanki yıllardır böyleymiş gibi , annesinin karnından öyle doğmuşlar sanıyoruz . Kameralar onların sabah kaçta kalktığını çekmiyor . Rutinlerini , sorumluluklarını , karşılaştığı zorlukları çekmiyor . Kimse bedavaya yükselmiyor arkadaşlar . Karamsarlıklarımız olabilir ama biz erkeğiz unutmayalım . BİZ ERKEKLER , çözüm üretiriz , sorun değil . Aklınıza takılan her soru’nun bir cevabı , her sorun’un da bir çözümü olacaktır , onlara odaklanın. KENDİNİZE iyi bakın .

 15. The Game kitabınıda MM uda okuyun arkadaşlar bu blogda çok daha rafine ve yararlı bilgiler var ama ufkunuzu genişletecektir. Mysterinin saçları iğrenç olan Neile söyledigi cümle yeterli.Ayni zamanda MM kırmızı hapın çıkış noktalarındandır bana göre.

 16. Olm siz manyak mısınız lan, benden ne istiyosunuz, nedir probleminiz?
  Heriflere bak lan, küfür etmişim gibi ince ince döşemiş bi de. Önce kendi içindeki saf nefreti kontrol et, belki daha sonra insan gibi konuşmayı öğrenirsin.

  Benim kendimle çelişip çelişmemem seni ilgilendirmez, ben kendi inandıklarımı kimsenin kafasına zorla sokmaya çalışmıyorum. Skeptico da olsa, Mahmut abi de olsa, kimsenin söylediklerine körü körüne inanmam. Sen kırmızı hapı direkt götünden aldın galiba; senin gibi düşünmeyen insanlara yazdığın sikik yorumlardan kendi iradesiyle bi boku sorgulamayan, yolunu kaybetmiş bi davar olduğun da çok rahat anlaşılıyor. Sana rol modeli lazım evlat.

  Benim uyuyup uyumamam ya neyi ne şekilde gördüğüm de seni ilgilendirmez. Burda kimsenin kimseyle vizyon yarıştırdığını da sanmıyorum. Benim görüp geçirdiklerimi kendi yaşasa, stresten götüne pet şişe sokar duruma gelecek, gelmiş bana, “dünya küçük” muhabbeti yapıyor. Gülerim.

  Tasavvuf edebiyatıyla ilgilenmiyorum, yanlış söylemiş olabilirim, bu beni cahil yapmaz. Kalkıp sana kuantum fiziği veya sanat tarihi sorsam, ayazda kalmış bekçi yarrağına dönersin, komik olma.

  Uzun uzun sıralamış amk. Eli sikinde bi ergen olduğun, cümlenin devamındaki “laa oğlumm, senin gibiler anca zanneder” kısmından belli oluyor zaten, nası saldırsam diye kendi kendini sikecek duruma gelmiş, yazık kimin çocuğuysan.

  “velev ki senden küçüğüm. eee? laa oğlumm eeee? yani? nee? nolmuş? noldu şimdi?”
  Şöyle bi cümle kuran adamı kendi ailesi bile ciddiye almıyodur amk.

  O gardı sen kendin almışsın evladım. Burada en yakınlarıma anlatmayacağım şeyleri uzun uzun Mahmut abiye yazıp durumu açıklamışlığım da var, sohbeti tek tek ss alıp yardım istemişliğim de var. Sağolsun, yazdıkça cevaplar, yorumlarımın altına yazar, yardımcı olmaya çalışır. Hala da çalışıyor. Mahmut abinin kendisi yorumlara bişey dememiş, sen ne skime zıpladın acaba? Senin şu pırıl pırıl kafayla yazdığın yorumlara ben götümle bile gülmem.

  Böyle devam et. Kafana eseni, kafanın estiği yerlerde ve zamanlarda söylemek, buraya yorum karalamak gibi değildir, üzerler koçum, baya bi üzerler, o konuda seni uyarayım, aklında bulunsun.

  Önceki yorumumda yazacaktım, (Mahmut abi beni uyar) istemiyosan siktir git, okuma o zaman. Te Allahım ya.

  Mahmut abi, görüyorum ki bazı genç ve fazla heyecanlı arkadaşlar, bi anda sitenin yönetiminde
  söz sahibi olmaya çalışır olmuşlar. Ben senin bana yardımcı olmaya çalıştığını biliyorum, arkadaş
  da bahsetmiş zaten, böyle nefret dolu sığırları siteden uzaklaştırmak iyi fikir.

  Twinkie, senin gittiğin yolun asfaltını ben döktüm bile kardeşim, sakin ol ve o siki yavaşça yerine bırak.

  Bilip bilmeden böyle saldırganca ve iddialı yorumlar yapmayın. Dışarıdaki hayat, buradaki gibi kafanıza geleni yapmanıza izin vermez, adamı ayakta sikerler, ruhunuz duymaz, malum dünya küçük.

  He mi şeker oğlanlar? Çok sıvazlamayın, Mahmut aga’dan şaşmayın.

  1. hocam yapacak bir şey yok. bu adamlar böyle. işin kötü yanı trp bu adamlar tarafından da öğreniliyor. yorumlarını eleştirdiğin zaman sert tepki koyuyorlar. hatta oyun olayını abartıp evli hatunlara,sevgilisi olan hatunlara yürüyüp,burada onu gayet hoş bir durummuş gibi anlatan arkadaşlar çok.

   1. Senin gibi salakların kalitesiz ve ergenleri savunan birinin yorumlarınamı bakacaz twinkie ? kaybol amk ya… Yukarda zn nickli bebenin zaten bir velet olduğu herkes tarafından doğrulandı sanıyorum. Senin gibilerinde ona destek çıkması anca veletin potansiyelini barındırır. Adamın perspektifini kaç kere okudunda arkasından saydırma cüretini giriyorsun ? Herkes illa senin gibimi olmak zorunda la ? Senin gibi iyice burnu kaf dağına çıkmış, herkesi kendi seviyesinde gibi gören, daha önce ayar yememiş tipler daha dikkatli yorumlar yapsın. Can sıkmaktan başka bir şeye yaramıyorsun.

   2. Kardeşim senin evli ve sevgilisi olan kızlara takmanın sebebi ne? Niye hiç alakası olmayan bir yerde bunu yazdın ki? Hayırdır evlisin aldatıldın ya da aldatılmaktan mı korkuyorsun ne çeşit bir parazitsin arkadaş sen

    1. Birader bir sürü kız varken sahipli kızlarla mi takilacaksin? Ben aldatilmadim ama yakın arkadaşlarının bir kaçı aldatildi. Lavuga bak savunduğu şey çok doğruymuş gibi bir de parazitmisin diyor anasını satayım.

     1. parazitlik yaptığın tek yer burası değil ki senin. sürekli bir şeylerde çıkıntılık yapıyorsun. Burada da konuyla en küçük bir alakası olmayan yere bunlar bir de sevgilisi olan kızlarla takılıyor yazıyorsun nedir bu korkunun sebebi 🙂

  2. ooooo birilerinin kuyruğuna basmışlar. zn ipe dizmiş seni. mahmut abin, -hemen hemen sitenin başından beri takip ederim- kimseyle kırıcı tartışmaya girmeyen, gençlerin hatalarını alttan alan bir adam. yoksa o da seni ipe dizerdi, kırmak istememiş yalnızca. atıp tutmuşsun, bu kadar negatif olma falan diye geçiştirmiş adamcağız.

   he anam. he bordo berelim. göte pet şişe… aklına geldi demek senin 😉

   sizlere özendim. ben de satır aralarına gireyim biraz 😀

   “kısmından belli oluyor zaten, nası saldırsam diye kendi kendini sikecek duruma gelmiş, yazık kimin çocuğuysan.”

   yazının ilk yorumundan sonuna kadar yazılanları oku bakayım. kim nasıl saldırsam diye kendi kendi sikmek üzereymiş? herkese çemkirmişsin. sana kendi çapınca tavsiyede bulunan adamlara saldırıyorsun bir de.

 17. Tristan; içindeki ezikliği atamamış bir adam, Mgtow’um ve onlar uğraşmaya değmez ayağına kızlardan uzak durarak gururunun kırılmasını engellemeye çalışıyor. Kendisiyle ilgili en küçük bir şey söylediğiniz takdirde nasıl bir mavi haplı, daha doğrusu siyah haplı olduğunu görebilirsiniz.
  de bruyne; kırmızı hapın %70’ini desteklemeyen bir mor pilli. Sanırım din ile ilgili ciddi düşünceleri var bu yüzden sürekli çekici çivi çakmak için değil de kafa kırmak için kullanan adamlara gönderme yapıyor, saha raporlarına inanılmaz diyor, kendince insanlara inanmıyor. O insanların buraya bunu yazmakla kazanacakları en küçük bir şey olmadığını aklına bir türlü sokamıyor. Ayrıca ona da en küçük bir şey dediğinizde hüloooğğğğ, bu site eleştiriye dayanamıyor, oy anammm, feministler gibisiniz, kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz diyor. Tristan ve de bruyne ayrıca mızmızlanmalarıyla da kırmızı hapın henüz maalesef yakınından bile geçemediklerini belli ediyor.
  Ph7’ye gelince; 17 yaşında, hayatı dramatize edip abartarak yaşıyor, sürekli kızlar çevremde, yd alıyorum OMGod ne yapıcam, Mahmut abey yardım falan diyor anlamadım onu başta laf da etmişti -de, -da ları ayıramıyorsun sadece bir çevirmensin fazlası değilsin diye Mahmut abiye. Meriç ya da feminist de olabilir. Çünkü eğer değilse durum çok daha vahim. Hepsinin bütün yorumlarını okudum arkadaşın da dediği gibi yorumlarına bakmadan geçiniz.

 18. Tristan üstad zaten mgtow temsilcisinin bana göre bayrak taşıyıcısıdır. Hani adamın çevresinde yaşadığı olayları bilmiyorsunuz(bende bilmiyorum), ne aşamalardan geçtiğini bilmiyorsunuz, sisteme karşı tutumunu bilmiyorsunuz, kızları hangi pencereden görüyor bilmiyorsunuz, perspektifini anca bir kere okumuşsunuz,gelmişiniz burda lak lak yapıyorsunuz !
  Valla kusura bakmayında zn-twinkie ikiniz için konuşuyorum boş yapıyorsunuz. Bir insan sistemi reddetip reddetmemekte özgürdür. Ne yazıkki herkes siz ikilinin yaşadığı gibi yaşamıyor. Farklılıklar, düşünceler, seviyeler burdan geliyor zaten. Salak saçma yorum yapıpta adamı daha fazla iğnelemeyin. Gidin size bahşedilmiş tavşanlar içerinde kumbayaka şarkısı söylediğiniz arada aşk kırıklığı yaşadığınız bahçenizde takılın.
  —————————————————————
  Burda da görüyoruz ki kırmızı hapı sadece zengin, uzun boylu, kaslı ve zeki erkekler alabiliyormuş. Diğerleri Tristan üstad (!) gibi mızmızlanma hakkına sahipmiş. Tabi biz onların ne yaşadıklarını, neler gördüklerini nerden bilebiliriz ki? o yüzden bunlar mızmızlanmaya başladığında diyeceğiz ki bu adam haklı, sisteme karşı (vay vay vay), perspektifini de bilmiyoruz hem çünkü sadece 52-62 tane ağlak yorumunu okuyabildik sitede. zn-twinkie de sanırım gülbahçelerinde yaşıyor ki herkes siz ikilinin yaşadığı gibi yaşamıyor yazılmış. Hadi siz siktirin gidin o gülbahçesinde yaşayın ben Tristan abimle ve acılarıyla burda kalcam hadi hadi siz bişe mi yaşıyonuz hadi biz kırmızı hapı burda mızmızlanarak Tristan abimle alcaz size kolay gelsin.

  1. Metodhis yavrucum sen gerizekalımısın ? Daha önce benim yorumları bile okumadığın o kadar belli oluyorki seviyesiz iğrenç velet !

   Mgtow değilim ama mgtow olan bir insana saygı duymam senin bir yerlerine girdiyse yapabileceğim bir şey yok abisi 🙂

   Sistemi eleştirmiyorum, adamı boş yere ezen tipleri eleştiriyorum. Geldiğim süre boyunca 1 yorumunu zar zor gördüğüm, ortaya şimdi cıkıpta prim kasamaya çalışan bir zavallıyla laf dalaşına gircek değilim ama hadi bir kaç şey söylimde sevin.

   Özellikle 4-5 post önce yukarda bahsettiğin uzun boy, kaslı vucud falan vs gibi özelliklere mızmızlanmadığımı ve bizzat neymle maskülenlik-tip-para üçgenini konuştuğumu görmeden gelip burda yorum yapacak kadar seviyesiz bir insansın. Ulan cahil herif ilk once eleştireceğin adamı az araştırda sonra haklı haksızsın diye başla yeğenim. Sen bunları aman diyim gerçek hayatta falan yapma ağzını eline verirler senin. Burda ben uyarmış olayım hadi, ergensindir , araştırıp gelme gibi bir yetenegin yoktur, at gözlüklerin vardır vs görmezden gelinir. Ama dışarda çakma heroların sonu pek iyi olmaz, sen o güzel beyinciğini ve oturmamış erkeksiliğini benim için yorma 🙂 Az bir yorum okuyup yazmayı öğrenirsen belki o zaman seviyeli bir konuşma yaparız senle, hadi yavaştan toz ol..

   1. Önce ismi düzgün yaz sonra seviyesiz, iğrenç, velet, abisi, yeğenim, ergensin, çakma hero falan dersin bebeğim benim. Sitedeki bütün yorumları da okudum ama o kadar dikkat çekici olmadığı için seninkilerin içeriğini tam hatırlamıyorum. Soytarısı olduğun adamı çok iyi biliyorum ama destansı ağlamalarından 🙂 Sürekli yorum atmam mı gerekiyor konuşmak için, gerekmediği yerde yorum atmam ama erkekadam’ın Jordan Peterson misali Tristan de bruyne ve ph7’ye bile düzgün cevap vermesi ve bu laftan anlamazların sürekli aynı şeyleri sayıklaması bence birinin bi siktirin gidin demesini gerektirdi artık. Gerçek hayatta da aynen böyleyim merak etme henüz elimize veren çıkmadı bence sen bordo klavyeli olmayı bırak çünkü dediklerin hiçbir anlam ifade etmiyor. Ama neyse ben en iyisi yavaştan toz olayım haşin erkeğim benim…

    1. Birader bu sana son yazışımdır. Bir daha bu posta bakmayacağım iyi dinle.

     Daha yukardaki yorumda ”sahipli kızlarla takılmayın byler” diyen birine parazit etiketi yapıştıran biriyle konuşmaya çalışmak tamamen benim suçum kusura bakma. Bu sitede zaten evli veya 3-4 yıl ilişki yürüten bir elemanın karısının aklını çelen sonrada buraya övüne övüne yazan tipleri savunan bir ALAGAVATLA anlaşamam zaten ! Sen git zinaları yerine getir, ona buna asıl, sonra siteye gel arada 1-2 yorum yap, kendi sığ düşünceni burdaki insanlara empoze etmeye çalış(uyarmalıyım sandığından daha zeki insanlar var burda kolay kandıramazsın) sonrada geçirmiş görmüş insanlara kızı haketmen lazım, bunu haketmen lazım falan diye emirler yağdır. Sonrada gel sitede mgtow benimsemediğini defaatçe söyleyen, saygı duyduğu bir insanı savunan bir insana bir kaç post önce tip-maskülenlik-para yorumunu okumadan ”tipi, parası, boyu, vucudu olmayanlar ağlasın” düşünce tarzını GÖTÜNDEN UYDURARAK entegre etmeye çalış. Kusura bakmada okumuşsun ama bir halt anlamamışsın. Gözündeki at gözlüğünü çıkarıp bir daha oku derim. Hatta okuma bile senin gibi bir zavallının gidip ergenlerin yorumunu okuyup desteklemesi lazım.

     Neyse kardeş bu son yorumumdu bir daha yazmayacağım bu posta. Sana uyarımda bir daha benim olduğum yerlerde yazma yada beni hedef alan bir yorum belirtme. Senin sikik düşüncelerin benim zamanımı yeterince aldı zaten, daha fazla almasın. Hadi eyvallah.

 19. aynen öyle. mesnevi nin kitap oldugunu bilmemek beni cahil yapmaz diyor adam bir de. mesnevi ve mevlana ya agır hippiler demis. ee ulan bilmedigin sey hakkinda, ukalaca konusuyorsun, bi de bu beni cahil yapmaz diyorsun. mesnevi zaten zn nin dedigi gibi insan degil 😀 be amk seni ne cahil yapar? gözleri kör olmuş bunlarin.

  gururunun kirilmasini engellemeye calisiyor demissin. kesinlikle oyle. adam buna kitap tavsiye etmis, tasavvuf edebiyatindan anlar misin diye sormamis, etmemis. beyfendi saydiriyor hemen, yok kuantum fizigi, yok sanat tarihi sorsam bilmem ne gibi kalirsin. ehehhehe ulan bir de demis ki vizyon yaristirmiyor burada kimse kimseyle. ulan bu nasil bir ezikliktir yahu. insan her satir başinda kendiyle bu kadar celisir mi?

  “Asrın Vebası:Narsisizm İlleti – Jean M. Twenge”

  bu kitabi da buraya koyayim. bu adamlara tavsiye olsun diye degil. bunlarin halini gorup de, ibret alip, kultur kasmak isteyen, kitap sevenler okusun diye. bunlar kitap mitap okumaz.

  yazdığınız her satırda, zaten meydanda olan ipliğinizi bilmem kaçıncı kez pazara dökerim de, hem değmezsiniz, hem anlamaz ve uslanmazsınız. yeter bu kadarı. hem burada senin gibi “sidik/vizyon yarıştırmıyoruz” he mi aslanım 🙂

  bu arada baydooku yu da ekleyeyim o listeye 😉

  1. Hareketlere bak laflara bak Asdsagdhsadh Kendini burdakilerden üstün gören millete akıl dağıtan heromuzda geldi oh oh kebap valla 😀 KESİN SEN KENDİNİ FARKLI FALANDA SANIYORSUNDUR :d neyse kısa keseyim senin yaptığın salakça yorumlar ve bir o kadarda yukarıda bahsettiğin hayal aleminin listesi senin ve bir kaç ergenin referansıdır. Milletin kafasını daha fazla bulandırmayın. Ulan adama saydırmışsınız, yorumunun altında bir o kadar terbiyesizlik yapıyorsunuz bir de gelmiş üste çıkmaya çalışıyorsun nasıl bir narşist zavallasın la sen?

   Bu sitenin en sevdiğim yanlarından biride çeşitlilik barındırmasıdır. Mgtowu, uzun ilişkicisi, seri eşçisi, çırağı, hocası, çakma heroları, kendini farklı sanan salakları falan her türlü seviyeyi barındırıyor. Negatif düşünceli bir adamı gördünüz diye hemen usta ayağına gelmeyin yemezler ! geleceksede üslubunla gel amk saygı 0, sevgi 0 , bir de üstüne ergenleri destekliyorsun ahhaha iyimiş. Tristan üstadın yorumuna yazdım çünkü mgtow olsun olmasın hayat perspektifi oldukca dikkatimi çekiyor ve her yorumunu okumaya çalışırım. Senin gibi birkaç salak ve 15 yaşına basmamış birkaç ergenin ezmesinede göz yummayız. Adama saldırıyorsun adam sana karşılık verince sert cevap verip, boş argümanlarla ortamda ağır abi statüsü kazandığını sanıyorsan çok yanılıyorsun 🙂

   Hocamızda zaten tristanın düşüncelerini değiştirmeye çalışıyor. Senin gibi salaklar ve ergenler niye parazit yapıyor. Adam kibarca git demiş, nasıl bir hastaysan tartışmaya çıkarmışın mevzuyu. Evet tristanın bazı takıntıları olduğunu bende düşünüyorum ama yukardaki zn veledi gibi zavallı, beynin yok, hasta bilmemne gibi ergen hakaretleriyle boş ithamlarda bulunmuyorum. Çünkü bulunacak bir durum yok. Herkesin kendi perspektifi kendi dünyası var, size giren cıkan ne ? Ben haklı bulurum sen bulmazsın. Çoğunluk haklı bulmazsa zaten vardır bir problem derim. Ama sen ve bir kaç tane ergen haksız buldu diye bizde bulmak zorunda değiliz, aklında bulunsun.

   Methodies denilen çakma heroya geliceksem olursam zaten yukardada yazdım onada neyse burdada belirteyim. Lan amk hayaleti bir tane yorumunu zor gördüm, geldin burda 2 cümle yazdın diye çakma hero havalarına girme. Yukarda konuşan zn ergeninden bir farkın olduğunu sanmıyorum ama neyse hadi cevap bile yazmıcaktım :/

  2. ama öyle deme bence şimdi adam kuantum fiziği dese sanat tarihi falan kalırız bence çok bulaşmayalım hahah.
   Evet hocan da değiştirmeye çalışıyor da herifin anladığı yok sakin geldikçe. Mavi haplıdan hiçbir farkı yok bu konuda, nush ile uslanmayanı etmeli tekdir demiş ziya paşa. Bana hayalet diyor bir de aptal benim her yazıya ağlak yorum atma zorunluluğum mu var ağabeyin gibi. Aldığımı alırım aklıma takılan bir soru olursa yazarım şimdiye kadar olmamış demek ki. Sürekli dışarda bunu yapmıyorlar iyi ki linç ederler diyorsun da hayrola bu aptallık nereden geliyor, sen bizim dışarıda nasıl olduğumuzu nerden biliyorsun be beyinsiz.

   1. Tamam apiii korkutma beni. Bugüne kadar ayar çeken olamamış sana büyüksün. Aman diyim dövme beni bak ha üzülürüm. Bu arada saygı duydugum insana abi diye hitap ederim. Hayatımda saygı duyduum insan oldumu nerden bileyim desene??? Senin gibi maço takılan, ağır abi 2 moduna kim sevgi saygı gösterecekki insanlarla konuşmayı öğrenesin ??

    Neyse yukarı ekstra yorum bıraktım oku onu. Bitmiştir tartışma!

  1. Hocam adamlar fazlasıyla saygısız ya. Hele yukardaki methodis denilen veled daha önce yaptığım yorumları okumadan geldiği ve bana yazdığı o kadar belli oluyorki ! Hani belki prim kasmaya çalışan bir ergendir falan ama yorumu kopyalayıp benim hiçte vizyonum olmayan görüşleri kendi iqsuz düşünceleriyle birleştirip millete yaftalamaya çalışıyor. Twink kısmına gelirsem tristanla sizin aranızda gecen bir mevzuyu adamı karamsar, beyinsiz,cahil, bilmemne diye yargılamak onun haddinemi düşmüş ? Gelip ağır abi rolleriyle kafa çelmeye çalışıyor bariz belli yani. hELE BİRDE AHA BUNLAR SİSTEMİ REDDEDİYOR, DEMEKKİ BİZDEN ÇOK ŞEY BİLİYOR DİYEN BOK PARÇALARIDA aramıza katılınca bir iki şey yazmak istedim. Adam kıçından uydurup benim sessiz kalmamı bekliyor galiba 🙂 İyiki bunu dışarda falan yapmıyor valla linç ederlerdi bu çoçuğu..

 20. tristan’ın atarı seda Sayan’ın efsanevi atarını geçmiş. okurken gözlerim kanadı asqwdasda

  abi ne yapıyorsun sen ya :D:D:D

  1. Kardeşim boş yapma, işine bak bence. Ekşide “get a life” diye bi başlık var, senin yaşındayken ben de okumuştum, faydası dokunur belki.

   Şurda ucu açık bi kaç yorumumdan herif direkt teşhis koydu lan, efsanevi hakkaten. Şu muhabbeti çevirip Jordan Peterson’a okutsan diz çöküp tövbe ister. Sanırsın ki adam klinik psikolog.

   Kardeş, senin mızmızlanma dediğin şey, benim gerekçe göstererek sorduğum alternatif şeyler. Gayet de mümkün şeyler. “Eee böyle durumlar da var? bizden bağımsız şeyler de olabilir, biz ne yapabiliriz?” e cevap aradığım için soruyorum. Sen buna mızmızlanma diyorsan, o senin kendi kuruntun. Evet, hala karşındaki insanları tanımadan sallamaya devam ediyosun, biri çıkıp
   karşı argüman sununca da o minnoş egona bunları yediremiyorsun. Ezikliğin tanımını yapsana bana bi genç?:)

   Bence de toz olsan daha iyi kardeş, kesinlikle beni tanıdığını sanmıyorum. Dün bokken bugün başıma kokan adamı da ciddiye alacak değilim. Bilmediğin sulara girme sen he mi güzel kardeşim?

   İllaki biri siktir git diyecekse bunu Mahmut abi veya Çeviri Manyağı çıkıp dümdüz söyleyebilir pekala. Bizim kırılmamızı veya gücenmemizi çok sikleyeceklerini de sanmıyorum. Sen onları dert etme, onlar senin benim bildiklerimi çoktan unutmuştur.

   Twinkie
   1- Übermensch bir gerizekalı olduğunu az önce tescilledin. Adler, Jung, Freud ve Hegel’in eserlerini bi okumayı dene
   2- Ağzını topla. Satırlarından bilmemne döktüğün adamlar, denk geldiğinde dişlerini kaldırım taşlarına dökmesin, he mi koçum? Terbiyesizleşme.

   Nerden türedi bi anda lan bunlar? Bi anda çoğalıp kanaat oluşturmaya kasmışlar, tavşan gibi birbirinizi sikip mi çoğalıyosunuz amk?

   Kusura bakma Mahmut abi.

 21. Yaşımın gençliğine karşın benim de yakın zamanda kel kalmam çok büyük ihtimal ve başlangıçta belirtilen bunalımlar normal ki ben de yaşadım, o yüzden yorum yapmak istedim. Hayatta her şeyin, her durumun avantajı da dezavantajı da vardır, kelliğin de avantajı ve dezavantajı düz mantık olarak mutlaka mevcut. Kellik konusunda Mahmut abinin dediği gibi kızların yüzde 10-15’i kesinlikle kel erkek istemeyebilir ve intası bunlar radardan çıkarılır ama bunların çoğusu dahi kaliteli ve oyunu iyi bilen bir kel erkek eğer onlara yazarsa kendilerini o kel erkeğin kucağında bulabilirler. Bunun dışında kel erkekleri daha çekici bulan yüzde 10-15 gibi bir kız çoğunluğu da mevcut. Güzellik daha çok kadınlar için elzem. Bana kalırsa biz erkeklerde kişiden kişiye göre değişebilir fakat kel olma durumunda daha erkeksi bir görünüm kazanıyoruz ve yakışana da yakışıyor, çünkü zaten uzun saç kadına özgü bir durum kellik ise biz erkeklerin birçoğunda olduğundan erkeklere özgüdür. Bana kalırsa en önemlisi kendinle barışık olmak, kel erkekle yatmam diyen kızla dünden yatmamak. Ayrıca unutmadan; o kel erkek istemem diyen kızın kendi babasının mevcut durumunun dahi kel olma ihtimali o kadar yüksek ki…

 22. Bir kel muhabbeti nerelere gelmiş. Başlığın ebesine atlamışlar.
  Geçen cumartesi saç ektirdim. Yarın son yıkamam var.
  Bazen saçsızlığı kafama taktığım zamanlar olsa da hiçbir kızın bana bu nedenle bir laf soktuğunu bile görmedim.
  Ha niye ektirdim. Biraz daha iyi görünmek için. Kime. Kendime. Zaman bu zaman. Böyle bir fırsat var ve değerlendirmek istedim. Bir bayanın saçını sarıya boyatması gibi bir müdahale olarak bakıyorum bu olaya.
  Yorumlara bakıyorum. Saçsızlığı özgüvensizlik gibi gösterenler de var; saç ektirmeyi özgüvensizliğin sonucu ilan edenler de. Bence ikisi de yanlış. Kelliğin; oyun ve maskünilite yanında değeri sıfırdır. Sadece ilk açılışta ilk intibada saç artı bir değerdir.
  Birinin; saçı var diye ya da saç ektirdi diye kızların ona atlaması beklenemez. Bunun gibi bir şey.

 23. Başlığı okudum, konuyu okudum, yorumları okudum.
  Yorumlar kısmında kendimi psikolojik gerilim filmi seyreder gibi buldum. Çıt çıt için çekirdeğim yoktu yanımda bu kadar heyecanlı olacağını bilseydim. Şimdi KEL (ben kelim) kafama taktım bizim evde niye çekirdek yok.
  Altı – üstü aşağıdaki şu sonuca ulaşmak için bu kadar gerilmenin anlamı var mı bilmiyorum.
  Fatma hnm. ile Ayşe hnm. konuşuyorlarmış.
  Ayşe : Kız Fatma senin kocan peeek şişman beee.
  Fatma : Senin kocanda pek cılız beee.
  Ayşe : Öyle deme kız, akşam kaveden geler a, beni yatağa ater a, bi gerdirera bi gerdirera taaa dibine kada erdirara. Öyle hoşuma gider a öyle hoşuma gider a.
  demiş. (burada gülünecek).
  Tii ye almak için yazmadım. Cenneti kazanmak mı, cehenneme gitmek mi zor.Bence cehenneme gitmek Cenneti kazanmaktan daha zor. Bir bakış açısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *