Saha raporu – Konuş, dokun, öp ve baştan çıkar

Herkese selamlar,

İlk saha raporumu bilenler bilir, Sadece Tecrübe Et yazısını. Bu seferki saha tecrübemde hatalarımı düzelterek daha iyi bir başlangıç yaptığımı düşünüyorum.

Tanımadığım bir kıza instagramdan yazdım. Cold approach yaptım yürüme amacı olmadan basit bir giriş cümlesiydi sadece. Başta 2 kızla konuşuyordum ama birini saygısızlık etti diye nextlemiştim.

Baştaki muhabbetlerimiz normal düzeyde gidiyordu ama vitesi artırmak gerektiğini farkettim. Hafif ukala eğlenceli bir moddaydım yani diğer adıyla eğlenen ustalık. Bana sürekli geveze diyordu ve sürekli shit test yağıyordu. Cidden kızı nextleyecektim ama hoşuma gidiyordu shitleri savurmak. Telefon numarasını istedim ama verirken naz yaptı sonra kendisi verdi. Instagram ve whatsappta fotoğrafım olmadığı için baya shit teste maruz kaldım. Neden foton yok nerden buldun beni gibi sorular falan…

Telefondaki konuşlarımızda kendimden pek bahsetmedim. Genelde. Muhabbetler genelde onun etrafında dönüyordu. Dediği hiçbir şeyi kişisel algılamadan hepsini eğleceli siklemez cevaplar veriyordum. Sonrasında dalga geçme sataşma ile dozajı artırmıştım. Cinsel imalı hafif şakaları geçen de yaptım bu sefer de yaptım .

Cesur seksüel mizah iyi kesinlikle.

İlk yazdıktan 5 gün sonra buluştuk ama başlarda kızın bazı hareketlerinden şüphelenmiştim benimle dalga mı geçiyor diye öyle değişmiş aslında.
Mesajlarda sürekli kızın daha fazla yazmasını sağladım. Onun ilişkiye yaptığı yatırım benimkinden fazla olmalıydı. Sürekli mesaj atar hale gelmişti artık. Bunun sebebi UMURSAMAMAZLIK DÜZEYİ YÜKSEK ,SERSERİ PİÇ İMAJIMDI.

Buluşma ayarladım bizim fakülteye geldi kız. Onu bilerek beklettim 5-10 dk.
Normal sade giyinmiştim ama fit bir fiziğim var yani yakışmıştı. Siyah giyilebilir ilk buluşmada daha sade ve absürt durum riski az. Onunla konuşurken gerekmedikçe yüzüne bakmıyordum ve dalga geçmeler , neglemeler ile cinsel gerilimi sürekli artırdım.

Üniversiteyi gezdik onunla. Etkinlik vardı okul da kalabalıktı. Daha önce gitmediğim bir kafeye gittik. Bilenler bilir genelde üst kat köşe taraf çiftler içindir. Kimse yoktur orada sakindir. Giriş taraf kalabalıktı kız bir tarafa oturalım dedi ama tam kabul edecekken garson kız üst taraf boş dedi bize (beni iyi kurtardı garson bu durumdan 🙂

Kıza ne istediğini sormadan bir kahve türü istedim ikimize de .Karşımda oturuyordu kız ama yanıma geçmesi için yönlendirdim. Kız kahveyi içmedi mekana güvenmediği için (!) ama aslında benle alakalıydı belki de bilemiyorum.( Burada sıçış var kabul. Kıza sormadım bu konuda, özellikle yardım bekliyorum sipariş falan isterken yani ne yapabiliriz burada ? )

Kinolara karşı başta olumsuz tepki veriyordu sonra konuşmaya başladıkça açıldı kız. Elini omzuna atıyordum elimi geri atıyordu öpmeme izin vermiyordu .

Bir ara sohbet esnasında daldığını ve bazı sorularda beni iplemediğini farkettim hafiften sıçtığımı düşündüm ama çaktırmadan oyunumu sürdürdüm. Konuşma esnasında hep temas halinde olmaya başladım .Elim hep bacağındaydı arada bir elimi çekiyordu. Bana sürekli sorular soruyordu ailemi kendimi falan anlatmamı istiyordu.

Başlarda siklemedim ama farkettim ki kız bağ kurmaya çalışıyor ben de yarı gizemli modda cevapladım sorularını. Hayatımdan bahsettim ama bazı özelliklerimi bırakmamı ısrar etti.

Sosyal çevre gibi birçok konuda kısıtlamak istediğini söyledi. Hayatıma karışamayacağını söyledim. Benle anlaşmak istediği konuların hepsini umursamadan tersledim. Bana güvenmek istediğini söyledi defalarca ve üzülmek istemediğini söyledi.

(Kendi kendime üzülse ne olur aq diyordum)

Bunların hepsinin betazie etmek isteği olduğunu anladım ve kendimden zerre taviz vermedim. Sohbetin sonlarına doğru el ele tutuştuk. Birkaç defa elinden ve yanaklarından öptüm ama engellemeye çalışıyordu (Orospu Kalkanı !!!)

Ama kiss close yapmadan dönemezdim.

Sonunda mekandan çıktık kahveleri ben ödedim ama hesabı öderken kasiyer kızın içine girdiğimi söyledi kıskanıp trip attı 🙂

Tekrar üniye geri döndük biraz turladık oturduk bir köşede ama tensel teması sürdürdüm . Ve seksüel dille onu uyarmaya devam ettim.Bazı noktalarda konuşma işe yaramaz dokunmak lazım … Kadınlar daha hassas dokunmaya. En son öğrenci meydanında çıkıp boş amfilerden birine girdik. Shit testler çok azalmıştı.

Amifide ışığı bile açmadık en köşeye oturduk. Öpmeye çalışıyordum onu ama kendini benden kaçırıyordu başlarda. Sürekli bana güven vermiyorsun diyordu. Üzülmek istemiyorum dedi ve benim hayatımla ilgili bazı şeyleri düzeltmek istediğini söyledi yoksa sevgili olamayacağımızı söyledi.

Yine taviz vermedim duruşumdan ve sevgili olmayı düşünmediğim imasını verdim. Ben senin bildiğin kızlardan değilim dedi defalarca. Biz sevgili değiliz , biz uygun değiliz biz arkadaşız gibi cümleler kurdu. Shit test olduğunu bilmesem elim ayağıma girerdi ama hepsinin boş muhabbet olduğunu biliyordum zaten.

Konuşurken aniden kızla yakın mesafedeyken dudağından öptüm .
Defalarca beni engelleyen kızı öptüm ama bu kızın bu kadar iyi tepki vereceğini tahmin etmemiştim defalarca öpüştük ama rahat durmadım olmaz dediği her yere ÖZELLİKLE dokundum.Framesini paramparça ettim
5-6 tane hafif tokat attı bana ileri gittiğim için, ama ben de onun kalçalarını tokatladım 3-4 defa :))

Normal bir yiyişmede olabilecek her şey oldu hatta çok daha fazlası oldu ama nofaptaki arkadaşlar için gerisini anlatmayacağım.

Bu kız bana defalarca geveze dedi ilk zamanlarda yani .Sonra ben kendimi gerçi çektim bu sefer o kendisi geldi. Ona iyi geceler demedim diye defalarca sitem etmişti ama bir sefer bile İyi geceler dememiştim mesajlaşma sürecinde. Başlarda soğuk davranan kız , benim onu öpmemden sonra alt dudağımı ısırdı az kaldı kopuyordu amk. Bana öküzsün diyordu .Neden hep böyle değişik insanlarla tanışıyorum diyordu kendi kendine :))

Öğrenci meydanında beraber müzikleri dinledik elimi sırtına attım. Yanımdan ayrılmadı. Arada bir sevgiliyiz artık gibi imalı cümleler kuruyordu ama oltaya düşmedim ve siklemedim. Adımı nasıl kaydedeceksin diye sordu. Adını X instagram diye yazacağım ki diğer X lerle karışmasın dedim (bunu ekşideki trpci bir abiden öğrenmiştim ). Kız çıldırdı.

Sürekli etraftaki minili kızlar için gitsinler buradan gibi şeyler diyordu ve ben de o kızları kesiyordum sürekli . Kaybetme anksiyetini canlı tutmadım direkt anksiyetenin amına koydum 😀 Beni arkadaşlarına tanıtırsın sevgilim diye artık diyordu ama oralı bile olmadım.

Herkesin yanında yanaktan da öptü beni.

Tabi bunları anlatırken bizim sınıfta gözüme kestirdiğim ve sürekli bakıştığımız birkaç güzel kız sürekli bizi kesiyordu. Tanımadığım kızlar da kesiyordu ilginç bir şekilde ama ben aynı bendim farklı olan tek şey bir kız tarafından beğenilmiş olmam sosyal onay belirtisiydi ve dikkatlerini çekiyordum.

Yolda yürürken sürekli koluma giriyordu. Onu yolcularken beni öpmek için beni tuttuğunu gördüm ve öpüp vedalaştım.

Sanırım artık bir sevgilim var :((

Kız kendini zorla sevgili yaptı aq tabak çevirmeye devam edeceğim umarım düşmezler 😄

Ayrıca bu sevgili işleri basit bir zihniyet değişikliği biraz spor ve piçlikle halloluyormuş yıllarca boşuna fırsat kaybetmişim diye üzüldüm

Sonuç olarak :
1) Umursamaz Cool İmajı mutlaka lazım.
2) Seksin sorumluluğunu alan dominant, piç ve serseri erkek olduğunu hissettirmelisiniz.
3) Cinsel imalı hafif şakalar çok önemli !!!
4) Kendinizle ilgili bir değişim isteği büyük oranda shit test .Asla taviz yok
5) Dediklerine değil yaptıklarına bakın!!! Sevgili değiliz, arkadaşız , insan arkadaşını öper mi diyordu. Sonrası malum 🙂
6) Kızdan üstün olduğunuzu hissettirmeniz lazım.
7) Kinolar çok önemli !!! El falı mı önerirsiniz , masaj mı yaparsınız bilmiyorum ama o eli tutun aq.
8) Geçici süreli de olsa beraber olduğunuz süreyi güzel yapın eğleceli olun
Kızın bağ kurma isteğini anlayın duruma göre bir şeyler yaparsınız artık orası size kalmış.
9) Her kıza aynı teknikle gidilmez. Kimi başta sıcak olur sonra öpüşür kimi başta sevgili değiliz arkadaşız der sonra alt dudağı morartır. Erkeğin çıkarması lazım kızın içindeki canavarı.
10) Sakin cool eğlenceli modu kazanmak için uğraşın ve bu modda kalın
11) Shit testlere ani ve sert tepki vermek yok. Öfke = Güçsüzlük Kişisel algılamadan hiçbir şeyi , takır takır cevaplayabilirsin.

Doğaçlama espri yeteneği ve hazırcevaplık çok önemli . Tolga Çevik in gösterileri var. Arkadaşım Hoşgeldin , Müdür Naptın, Tolgashow gibi programlar mükemmel. İzleyince zamanla sizin de böyle komik ve umursamazlık düzeyiniz artıyor ve bu çok etkili.

İlk 2 buluşmamın ikisi de kiss close ile kapandı. Belden aşağısına ve göğüs dokunuşlarıyla devam etti evim olsaydı fuck close ile biterdi ama şimdilik mümkün değil. Ayrıca erkekadam hayatımızı değiştirdin
Sağol varol dağ ol 🙌🏻

Kolay Gelsin herkese.

Konuk Yazar : BenLark

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

58 thoughts on “Saha raporu – Konuş, dokun, öp ve baştan çıkar”

 1. helal olsun kardeşim.

  yalnız benim merak ettiğim bir nokta var. nofap yapıyor musun? ne kadardır yapıyorsun? paylaştıkların tam bir başarı hikayesi ama kendimi senin yerine koyunca bu enerjiyi kendimde bulamıyorum. muhtemelen ben bu noktaya gelmeden çoktan nextlemiştim.

  1. Selm nofap yapmıyorum
   Porn ve mast çok azalttım bu aralar stresli bir hayatım var ister istemez beyin rahatlamak istiyor bu yüzden tam odaklanamadım nofapa.
   Sigara ve alkol zaten yok bende,beynin ödül mekanizmasını faptan , spora yönelttim şimdilik iyiyim
   Nofap belki iyidir ama dolu tabanca ile gezmeye de pek gerek yok 😂
   Eğer enerji düşüklüğü kızlar harici devam ediyorsa
   Vitamin takviyeleri alabilirsin
   Beslenme ve sporla beraber enerjini artırabilirsin
   Kızı nextlemek için acele etmiyorum ben eğer elimin altında kız yoksa sabrediyorum yoksa sikerler ya diyip nextlemesini de biliyoruz 🙂

   1. Eleştireceğiz diye yazmadık ama olayı seks eşiğinden aşırma ve eğlenen ustalık konusunu kapmışsın. Kızı ve kendini fazla ciddiye almadan oynayabilmen çok iyi.

    1. Hocam teşekkür ederim
     Sizler sayesinde her zaman daha iyisi olmaya çalışıyoruz
     Sağolun
     Çeviri Manyağı hocama da saygı ve sevgilerimi iletiyorum 👍🏻

 2. Selam, kino kısmında bir miktar oyunun bokunu çıkarma sınırında yüzmüşsün, dikkat et. Özellikle baştaki el bacakta kısmından bahsediyorum. Bugün olmasa da yarın o tip kinolardan başın belaya girebilir. Ben şahsen tutup öpücük alana kadar cinsel kinoya (bacak da dahil) girmem.

  Bunun harici iyi bir oyun oynamışsın. Kızı konuşturmuşsun, kino olmuş (ama dediğim gibi tehlikeli sular), öpücük almışsın, yalnız kalmışsın kızla falan.

  1. Aklima hep Zorba The Greek filmindeki Alexis Zorba’nın konuşması gelir 😀

   “Hayat beladır. Sadece ölüm belasızdır. Yaşamak, uçkurunu çözüp belanı aramaktır.”

   ———-Alıntı——- 😄

 3. Iste olmasi gereken bu . Kadinin kendisi shit testdir ,soyledigi hersey ,sordugu ,agzindan cikan her harf . Bunu ne mesajlasmada,ne bulusmalarda hic anlayamamistim surekli duygusal tepkiler can sikintisi frameiyi koruyamama . Tensel temasi erteleme ,zararsiz bir tavsana donme ,sonrada friendzone . Bugunumuze sukur ne diyelim . Artik farkindayim ve gercekten gecmisime siritarak bakiyorum ama kendimle dalga gecip kendime kufur edemedende yapamiyorum 😁

 4. Beyler gerçek redpill kafası bu değil. Batı’nın medeniyetini alalım diye yola çıkıp sadece yüzeysel zevklerini alıp dönen Jöntürkler gibisiniz. Saha raporlarında anlatılanlardan başka türlü bir şey beklemek yersiz belki ama anlattıklarızdan da sizin redpill’le zafere ulaştığınızı düşündüğünüzü seziyorum, bu zafer değil beyler,bunu nihai amaç gibi düşünüyorsunuz. Şunu sormak gerek kendinize: hiç bir kız tarafından karşılık bulmasam bile bu redpill mentalitesini ve bu tutumumu devam ettirir miydim?? Hiç bir jöntürkten bir Goethe bir Schopenhauer çıkmadı, biliyorsunuz.

   1. Yo site muazzam, o yorumum sadece bu içerik hakkında. Tam olarak “gerçek redpill bu değil”le demek istediğim de şu : redpillin ancak promosyonu olabilecek bu durum redpillin nihai amacı haline gelmeye başlamış gibi. Burdaki gibi deneyimlerden sonra “işte redpill’in vadettiği nihai zafere ulaştım!” tuzağına düşmekten bahsediyorum. Sitedeki makalelerin hepsiyle sonuna kadar hemfikirim yoksa. Aynı tarafız.

    1. Hocam kırmızı hapı bir insanın nasıl bir amaçla kullanacağını, en azından bana göre, kişiye kalmış. İster tabak çevirir, ister uzun süreli ilişki / evlilik yapar, ister “sikerim bu kadar çabaya ne gerek var” deyip MGTOW olur. Ben bu sitede kırmızı hapı kadın – erkek ilişkileri çerçevesinin dışına çıkmadan aldığımdan (Rollo Tomassi’nin Kırmızı Hap tanımı da budur) konu hep ilişkiler etrafında dönüyor. Bu yazılardaki hayatı nihai amaç olarak alan olabilir. Ha ben şahsen tavsiye etmem zira daha önce Jordan Peterson kırmızı hap yazısında dediğim gibi “kadın ve ilişkileri” hayatının amacı yapan adamı 30larında ve 40larında ciddi bir problem bekler.

     Fakat bu tür kısa dönemli başarılar, erkeğin “özgüven opsiyonlardan gelir” fikrini öğrenmesi, içselleştirmesi kadar; kadın doğasını deneyimleyerek daha bilinçli bir şekilde ilişkilere girmesini de sağlar.

     1. Ben de şu lafa kuruluyorum amk “Batının medeniyetini alıp ahlaksızlığını almamak”. Ya Roma Yunan medeniyetinin teknolojisini vs. alıp seçmecilik yaptığı için yıkıldı, Türkiye de aynı durumda. Sanki çok güzel ahlak anlayışımız var da biz bilmiyoruz, bu ülkede ne yaşanıyorsa üstü kapalı yaşanıyor zaten. Dile getirilince ahlaksızlık oluyor.

     2. Canının çektiğine çakıyor olmak (bedensel ihtiyacı karşılamak) insanı hiçbir yere götürmez, tatminin peşinden tatminsizlik gelir eğer ruhunu/aklını doyurma yolu olarak bunu seçti isen. Öbür yandan hormonları tavana vurmuş 20’li yaşlarında gençlere de hak vermek lazım ki toplumun geneli zaten yokluk içinde, biraz ucundan tutanlar oneitis hastalığında (çok yaygın), o yüzden şu aşamada odak noktaları bu konu. Ama bunun geçilmesi gereken bir aşamadan öte olmaması gerek. Yoksa o 30’una kadar gününü gün etmiş gözden düşünce de bir kerizi liman edinmiş kadınlardan bir farkınız kalmaz.

     3. Saha raporuyla ilgili olarak da kızın o tokatları güzel işaretler, istemese basar gider. Ayın fantazisi tadında erotik hikaye olmuş önceki gibi 🙂 ama arkadaşın tarzı bu eleştirmek için demiyorum.

  1. Adam ilk buluşmada kızın poposunu şaplaklamış 😀 Şu yaşıma geldim, bir kere böyle birşey yapmadım, yapamadım …

   1. Kızdan 2 tane orta 3-4 tane de hafif tokat yedim.Kızı sadece öpmeye çalışmadım ki zaten böyle kekoca bir şeyi asla yapmam
    Arada ne kadar neglediğimi ve comfortu anlatmadım.Mesajlaşma döneminde nasıl arzuyu tavana çıkardığımı da anlatmadım.
    Yüz yüze görüşmeden önce bile öpeceğimi alttan alttan sonra direkt olarak söyledim 🙂
    Kinolara karşı istek vardı kızda ama tek korkusu ilişkiye başladığımda sosyal hayatım ve bazı özelliklerimin ona güven vermemesiydi.Kızla konuşup düşüncelerini yumuştınca zaten kız kendisi elimi tuttu sonradan.
    Ayrıca bana ok gibi yağan shit testler ve tokatlardan sonra amfide fuck close olmadığı için şanslı bence.Yakalansaydım okuldan atılmak istemezdim açıkçası .
    Son olarak ilk saha raporumdaki kızla daha görüşmedim yazdıktan sonra bir defa daha görüştüm kızla ama bu sefer sol memesini morartmıştım öyle diyim ama o kızla ilişki/sevgili olmadı.Yiyişme sevişme oldu ve bitti.
    Bu kızla durum daha farklı oldu
    Arzusunu soyut hale getirmek içim sevgili kartını oynadı ve oldu.
    Sonuç olarak kadına göre değişir
    Kimi erkek ilk buluşmada sıçar, kızın elini tutamaz , kimisi gider akşam evde siker .
    İlterişin yazdıklarına gelen yorumlardan anlaşılabilir.
    İnanmak istemiyorsanız tabi ki siz bilebilirsiniz ama sizin için yanan bir kızla , başka bir kızın yatağa gitme süreleri aynı değil

    1. İnanmak istemiyorsanız tabi ki siz bilebilirsiniz

     İnanmıyorum demedim, ya da en azından inanılmaz bulduğum bir şey yok. El tutmadan ve öpüşmeden bacaklara dokunmayı alışkanlık haline getirmemen konusunda uyardım. Bir yerde patlayabilir. Gerisine bir dediğim yok.

     Tokat üstüne kalçalara şaplak inanmadığımdan değil ilk buluşmada çok enteresan bir hareket olduğundan komik geldi 😀 Komik ama itiraf et.

     1. Hocam bilen bilir ben bu işlerde yeni sayılırım
      İlk buluşmada eli bacak arasına atmak çok mu absürt bir durum?
      Öpüşürken aniden durdurup bana bakıp Kendine Gel dedi
      Hmm 5 dakikaya anca gelirim şimdi sendeyim diyip tekrar devam ettik kızla.
      Ayrıca eli atma , göğüs sıkma veya öpme gibi şeyleri öpüşme esnasında yapıyordum .Yani durduk yere yapılmaz tabi 😅
      Yardımınıza ihtiyacım var hocam 🙂

     2. Ağğğğzından öpeyorsan bacak arasına elini atmak anormal değil de … dışarda anormal. ben genelde popodan şaşmam.

     3. Ayrıca geçenlerde tweet atmıştınız “sevişirken popoya şaplak atan erkeğin asıl amacı” diye bir konu vardı ekşide
      Sizin yorumunuz aklıma geldi ve sonra bastım şaplağı 😂😂

     4. Orda anahtar kelime “sevişirken” idi 😀 Ben kullanmıyorum o saçma sevişme kelimesini ama başlık öyleydi. Yani sikmeden hemen önce ve sikerken dedik. Neyse sen daygamede çığır açtın. Ben de özendim bir daha deneyeceğim.Gençlerden öğreneceğimiz şeyler var 😀

 5. Redpill bu diyen olmadı zaten . BenLark burda sadece kızı nasıl tavladığını ve kiss closela kapadığını saha raporuna dökmüş . Bence başarılı olmuş , devamını dilerim. İlk buluşmalarda elini bacağına nası attın orasını bilemiyorum 😀 Rahat bi kıza denk gelmişsin yoksa kız sapık/abaza yaftası yapıştırabilirdi .

  tarık KAKAN’ın sorduğu soru güzel ; hiç bir kız tarafından karşılık bulmasam bile bu redpill mentalitesini ve bu tutumumu devam ettirirdim . Çünkü ben çalıştığımda, işimde (o iş herneyse) başarılı olduğumda ve ÖNCELİKLE kendime dikkat ettiğim ve sahip çıktığım sürece sürece kadınlar tarafından karşılık bulmama ihtimalim yok .

  Bu bilinçle yola çıkılırsa kadınlar the redpill’in bonusu olacak sadece . Kendi hayatımızda başarılı olduğumuzda kadınlar o başarının kokusunu uzaktan alacaklar, diğer istediklerimizse çorap söküğü gibi gelecek . para , sağlam bir vücut , iyi bir arkadaş ortamı ..

  Benim burda tartışmak istediğim şey şu ; Kapitalizm ve konformizm üzerine kurulu bir sistemde yaşıyoruz . Burda trpciler in yapması gereken bu sistemde çalışarak , irademizi koruyarak bir yerlere gelebilmek . Bu düzenden en çok faydalanan kesim IQ yazısında bahsettiğiniz tepedeki %2 lik kısım. Geri kalan %98 lik kesimin büyük çoğunluğu avmlere giderek , televizyon izleyerek rutin işlerle uyuşturulmuş bir şekilde geçici mutluluklarını yaşıyorlar.Sistemin onlara vadettiği evli-mutlu-çocuklu yaşamı kazanmak için okul okuyup senelerini basma kalıp bilgilerle geçiriyor . ve Sonra Loop Döngüsü…
  Düzen farklı olsaydı daha iyi olmaz mıydı ?

  NOT : [Bunu twitterdaki Feminen Mutluluk ve Skeptico kullanıcılarıyla yaptığınız Kapitalizm konuşması üzerine soruyorum . Kapitalizmin birey için ne kadar verimli olduğunu tartışmak istiyorum. ]

  1. İlk buluşmalarda elini bacağına nası attın orasını bilemiyorum 😀 Rahat bi kıza denk gelmişsin yoksa kız sapık/abaza yaftası yapıştırabilirdi

   Evet, daha önce de yazdım, tehlikeli sularda yüzmüş. İlk buluşmada el tut, öp, sonra bacağa popoya dokun olabilir ama bu ilk ikisi olmadan cinsel bir noktaya dokunmak alışkanlık olursa bir yerde fena patlar. Öptükten sonraki kinolar ok. Gerçi spanking çok güldürdü beni :))

   hiç bir kız tarafından karşılık bulmasam bile bu redpill mentalitesini ve bu tutumumu devam ettirirdim .

   Aynen. Zira ONEitis, meriçlik, kadını odak yapmak, aşk acısı çekmek, vs … gibi şeylerden kurtulmak bile tek başına muazzam. Ha 1000 hatuna yürüsem de hepsinden havamı alsam, herhalde yürümeyi bırakırdım.

  2. Bu sitede ben sadece kadın – erkek ilişkileri ile sınırlı kırmızı hap tartışıyorum. Kapitalizm konusuna, özellikle eğitimli kesimin ortak kapitalizm düşmanlığının, onları özel sektörün daha iyi paralı memurları haline getirdiği ve kapitalizmin yarattığı fırsatlardan yararlanmaları konusunda sınırlandırdığı konusunda yazacağım.

 6. Yani hocam siz ne dersiniz bilmem. Bu sitede ki bir çok daha raporu bana gerçek dışı geliyor. 16-17 yaşımdan beri kızlarla hasır neşirim. Kimseye yüz vermeyip,benim tavladigim bir kız vardı okulda,herkes şaşırmıştı. Ama burada daha ilk buluşmadan öpmeler pornolarda ki gibi şaplaklar felan. Diğer yazılarda da öyle abartilar var. Arkadaşlara tavsiyem eğer yaşadıklarını anlatıyorlarsa ABARTMASINLAR. abarttıkları zaman bayağı komik oluyor ve bu sitenin itibarını zedeliyor. Buraya giren çıkan “şöyle siktim böyle soktumcularin sitesi” diyerek hiçbir yazıyı okumuyor. Benden ufak bir tavsiye sadece.

  1. Şaplak yeni bir çığır ama ilk buluşmada öpüşmek ve sonunda seks uçuk birşey değil. Yapınca anlıyorsun gayet doğal olduğunu.

  2. Kardeşim özür dilerim gerçekten .
   Ego kasmak için yalan söyledim umarım kızmadın bana ?
   İlk buluşmada ne kadar ileri gittiğinin bir önemi yok aslında
   Kıza soracaktım seni öpebilir miyim yada şaplak atabilir miyim diye kız da bana izin verecekti ama soramadım işte yapamadım cesaretim yetmedi kusura bakmayasın (!)
   Zaten kız yoktu hepsi hayal ürünü.
   Sitenin itibarını düşürdüm de eyvallah sağolasın (!)
   Aslında bütün yorumlar haklı
   Anlatınca ulan kesin atıyor amk dediğinin farkındaydım ama kimseye kanıt borcumuz yok
   Defalarca saha raporu yayınlandı sitede madde madde anlatıyorum her şeyi ayrıca madem şaplak o kadar ters geldi şöyle diyim ;
   Ağır çekimde kızın orgazm çığlığı attığı erotik film sahnesi falan yok.
   Millet böyle şeyler hayal ettiği için saçma geliyor ki haklılar da
   Ama bunlar ani gelişen şeyler ve ne kadar ileri giderseniz alacağınız sonuç bellidir.
   De Bruyne kardeşim umarım sen de güzel bir saha raporu yayınlarsın ve benim yaptığım gibi ileri gidersin ama şöyle soktum böyle çıkardım gibi şeyler yazmana gerek yok e malum site kalitesi düşüyor (!)
   Umarım yanlış anlaşılmadan anlatabildim
   Ayrıca sağolasınız buradan yeni bir ders çıkardım 👍🏻

   1. allah allah. birader bu sitede eleştiri yapılamayacak mı? burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz anasını satayım. eleştiri yapıyoruz anında tepki. olayları abartarak yazdığını söylüyorum bu kadar basit. rahat kızlar harici ilk buluşma da yaptıklarını yapamassın bitti bu kadar. izin vermezler çünkü. sonra ki buluşmalarda sana kalmış ne yapıp yapamayacağın. ha belki yanağa öpücük tarzı ilk buluşmalarda olabilir.

    1. ?!? Kime yazdın bunu? Sen bitti deyince tamam bitiyor mu diyeceğiz? İlk buluşmada öpebilirsin de uygun olursa ve sen de hedeflersen seks de olur. Sana olmadı ya da sen olduğunu görmedin diye biz kendi tecrübelerimizi mi çöpe atacağız. Yok olmuyor aslında mı diyeceğiz.

     Senin eleştiri dediğin olmaz böyle şeyler demek. Ben de seni eleştiriyorum. Bal gibi olur diyorum.

     Yansıtma yapıyorsun. Eleştiriye tahamülü olmayan sensin.

     1. sana yazmadım benlark’a yazdım. bende kendi tecrübelerimi yazdım. burada sanırım eleştiri yasak,bunu anladım. neyse,fazla tartışmaya lüzum yok.

     2. Burda eleştiri yasak olsa eleştirileri approve etmem. Bugüne kadar bir tek bize ana avrat küfreden bir malı spama attım. O kadar.

   2. Red pill öncesi yaver giden buluşmalarımdan bir tanesinde popoya şaplağı ben de yapmıştım. Öpücüğü aldıktan sonra tabi, mekandan çıkmadan hemen önce kimsenin görüş açısında olmadığımız bir an basmıştım şaplağı ve feedback’i de tam istediğim gibi olmuştu, dönüp gülerek bakış ve şirin bir ses tonuyla ‘ya yapmasanaaa’. Çünkü adım gibi biliyordum ki o kızla yatağa girecektik daha sonra girdik de zaten.

    O yüzden BenLark’ın yaptığı popoya şaplak ütopik bir şey değil.

    Zira elini tutmuşsun, öpücüğü almışsın. Ki %99 eminim o popoya şaplak öpüşme esnasında ya da gayet de o an yapıldığında kötü feedback alınacak bir durum olmadığının bilincindeydi.

    Adam ilk buluşmada anfiye atıp şöyle domalttım şöyle zıplattım şöyle deep throat yaptım demiyor nihayetinde bence anlattıkları tutarlı.

    tebrikler kaarşim 😀

  3. bizim okulun rugby takımındaki bir kaç arkadaşa Facebook’tan gelen mesajları paylaşsam kimse inanmayacak demek ki. bu adamların hafta sonları ev kiralayıp meriçlerin peşinden koştukların ağır ablaları nasıl orgye aldıklarından hiç bahsetmiyorum bile.

   1. Ben de anlayamıyorum bu durumu.
    Bu kızlar hem cumbucket hem de ağır abla olmayı nasıl beceriyorlar acaba ?
    Bir de ortamlarda kendi halinde efendi tipleri de ezer arkadan taşak geçer bu tip kızlar.
    Onların hakkından böyle elemanlar ancak gelir gerçekten.Şaşırtmıyorlar artık

    1. Bu cumbucket gibi iğrenç kelimeleri kadınlar için genelleme olarak kullanmamanızı tavsiye ederim. Aptalca olmasının yanında sizin ilişki sağlığınız için zararlı. Senin efendi tip dediğin kızın yanında hiçbir cinsellik denemeyen aseksüel sünepeye dönünce kız ne yapsın? kucağına mı atlasın?

 7. ”Kardeşim özür dilerim gerçekten .
  Ego kasmak için yalan söyledim umarım kızmadın bana ?
  İlk buluşmada ne kadar ileri gittiğinin bir önemi yok aslında
  Kıza soracaktım seni öpebilir miyim yada şaplak atabilir miyim diye kız da bana izin verecekti ama soramadım işte yapamadım cesaretim yetmedi kusura bakmayasın (!)
  Zaten kız yoktu hepsi hayal ürünü.
  Sitenin itibarını düşürdüm de eyvallah sağolasın (!)
  Aslında bütün yorumlar haklı
  Anlatınca ulan kesin atıyor amk dediğinin farkındaydım ama kimseye kanıt borcumuz yok
  Defalarca saha raporu yayınlandı sitede madde madde anlatıyorum her şeyi ayrıca madem şaplak o kadar ters geldi şöyle diyim ;
  Ağır çekimde kızın orgazm çığlığı attığı erotik film sahnesi falan yok.
  Millet böyle şeyler hayal ettiği için saçma geliyor ki haklılar da
  Ama bunlar ani gelişen şeyler ve ne kadar ileri giderseniz alacağınız sonuç bellidir.
  De Bruyne kardeşim umarım sen de güzel bir saha raporu yayınlarsın ve benim yaptığım gibi ileri gidersin ama şöyle soktum böyle çıkardım gibi şeyler yazmana gerek yok e malum site kalitesi düşüyor (!)
  Umarım yanlış anlaşılmadan anlatabildim
  Ayrıca sağolasınız buradan yeni bir ders çıkardım 👍🏻”

  fazla uzatmaya gerek yok. rahat kızlar harici ilk buluşma da ben hiçbir şey yapamadım. çok yakışıklı ve gerçekten bu işi iyi bilen adamları da tanıyorum. onlarda benimle aynı şeyi söylüyorlar. ha rahat kızsa zaten ilk buluşma da değil yiyişme,seks bile çok rahat olur.

 8. Şu şaplak işini amma abarrtmış bu millet, ortam uygunsa, hatun da yeterince moda girdiyse, olur, olmayacak birşey değil. Yalnız daha önce söylediğim birşeyi tekrar dile getirmek isterim, şu no fap mevzusunu ben abartı buluyorum, odak noktası haline gelmediği sürece pek alâa apılabilir, mesela ben pornoyu bir nevi eğlence olarak görürüm, hatta ilginçtir, ruh halime olumlu etki yaptığını söyleyebilirim, neticede hergün hepimiz her renkten hatunu bafilleyemiyoruzz, farklı şeyllrle karşılaşmış oluyoruz, ama tabii, dışarıyı bırakıp, bunu odak noktası haline getirmek bambaşka

  1. Nofap bence aşırı masturbasyon sonrası detox olabilir ama yaşam şekli olmasına gerek görmüyorum. Düzenli seks hayatı olan bir adam nofap yapabilir.

   Porno ise zararlı. Hiç bulaşmayın derim. No porn.

 9. Ya şimdi tabii, esas konular varken bu mevvzuyu uzun uzadıya tartışma mecrasına çekmek istemem fakat, pornonun doğrudan hiçbir zararı olmaz, o an boşalmak ister gider boşalırsın veya yapmazsın, neticede olay tamamen psikoloji kontrolü, hele ki feminazilerin yobazca bir yaklaşımı var bu konuda evlere şenlik, porn karşıtı kampanya yürüten muhafazakar hristiyanlarrla tam da birbirlerine layıklar, aynı şeyi tüm dinlerin dayatmacı puritantipleri için söyleyebiliriz, onun dışında ben de tembellik p pornoya takılıp kalmamaktan yanayım.

 10. Porno hocamızın dediği gibi net zararlı bir şeydir.

  Yourbrainonporn sitesinden onlarca makale yazı okudum bilimsel olarak kat ve kat yazılmış kesinlikle insan beyninin yapısına uygun değil

 11. Benim merak ettiğim bir konu var. Oda şu :

  Kız “sevgiliyiz artık” , “beni kullanmıyorsun dimi “, “sevgili olunca yaparım”

  Gibi sevgililik testleri atıyorsa ve biz bunlara tamamen siklemez cevap verirsek , ” ben sevgililik düşünmüyorum”, ya da “senle ben arkadaşız” gibisinden kız şöyle hissetmez mi :

  “bu çocuk beni orospu gibi kullanıyor sevgili olacağı yok işini görmek için benle beraber” gibisinden düşünüp hissedip soğuyabilir veya hızın artmasına engel olabilir.

  Biz sevgilin olucam dersek yalan söylemiş oluruz , veya sen sadece bir kızsın gibi şeyler söylersek bu seferde ağır öküz oluruz

  Bakarız , belki oluruz , emin değilim gibi yarı yollu cevap mı vermek lazım bu testleri nasıl geçtin , veya mahmut abi böylr durumlarda sözel olarak nasıl tepki vermeliyiz hem yalan olmayacak şekilde hemde işleri ilerletebilmek için ?

 12. Böyle başlayan ilişkilerim hep bir cınsellık üzerine gidiyor. Uzun vadede ne olur hiç bılmıyorum.
  Site admınlerı yakında size büyük bir kıaygım var 😀

 13. Porno’da şöyle bi şey var ‘alphaisloading’ , fastfood gibi kolay geliyor uyuşturucu gibi kolay geliyor , bir şey yapman gerekirken uyumayı tercih etmek gibi kolay geliyor ,.Arada porno izleyip arada izleymemek bir irade meselesi . Genelde bir kere izledikten sonra başka zaman mast. yapılacağı zaman yine izlemek istersin . Hayalgücünü çalıştıracak bi şey kalmaz çünkü .
  yakın bi arkadaşım anlatıyor , ciddi porno bağımlısıydı , artık normal pornolar yetmiyormuş , kadını parçalamalı , kafa koparmalı kadını öldürüp tecavüz etmeli animeler pornolar izlediğini söyledi , herkeste böyle olmasa bile bu iş sıkıntıdır .

  İzlemeden çektiğimizde bir boş hissederiz , çünkü beynimizin içinde bi an önce boşalmak ve mutluluk verici hormon salgılamak alışkanlığı vardır . O anı yaşamak o anı deneyimlemek yok . Porno bu yüzden sıkıntı .

 14. Mallık :)) kardeşinizide böyle götürebilirler ha ! Dikkat!!! Yazık hem bunu yapma ihtiyacınız çook Türkiye de imkan yok, hem de böyle kızları ciddiye almaz, kuzen kardeş abla vb. Öyle değil gözüyle bakar birbirimizden korursunuz.. Gülüyorum :’)) sonra iyi yalan söyleyen birine denk gelirsiniz elini bile tuttrmaz başklaryla halt yer.. Bu yaşananlara zemin hazırlayan siz erkek zihniyetleridir. Para yiyen kızlarda bu yüzden fazlalaştı herhalde :/

 15. Biraz açık sözlü ve kuul olmanız, cimri olmamanız birazda kibar ve düşünceli , birilerini getirir illaki, )) abartmaya gerek yok, bi kız olarak çok farklı bir boyutta olduğnuzu düşünüyorum..

 16. İyi günler,

  Konuda BenLark çok değinmiş “Cinsel yollu şakalar”. biz bunu söz yoluyla nasıl yapabiliriz? Drakula , vampir oyunları hep anlatılır ama kafamızda birşey şekillendirmeye yetmiyor. Biraz daha somut örnekler verebilir misiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *