Sevgili miyiz?

Bir okuyucu sormuş :

Benim merak ettiğim bir konu var :

Kız “sevgiliyiz artık” , “beni kullanmıyorsun değil mi “, “sevgili olunca yaparım” … gibi sevgililik testleri atıyorsa ve biz bunlara tamamen siklemez cevap verirsek , ” ben sevgililik düşünmüyorum”, ya da “senle ben arkadaşız” gibisinden kız şöyle hissetmez mi :

“bu çocuk beni orospu gibi kullanıyor sevgili olacağı yok işini görmek için benle beraber” gibisinden düşünüp hissedip soğuyabilir veya hızın artmasına engel olabilir.

Biz sevgilin olucam dersek yalan söylemiş oluruz , veya sen sadece bir kızsın gibi şeyler söylersek bu seferde ağır öküz oluruz

Bakarız , belki oluruz , emin değilim gibi yarı yollu cevap mı vermek lazım bu testleri nasıl geçtin , veya mahmut abi böylr durumlarda sözel olarak nasıl tepki vermeliyiz hem yalan olmayacak şekilde hemde işleri ilerletebilmek için ?

Öncelikle bu sorulara cevap, “tabii canım, sen kendini rahat hissettiğin zamanı bekleriz”, “tabii sevgiliyiz” gibi şeyler değil. Bunlar gerçekten soru ama aynı zamanda shit testler. Sizin efendi çocukluk ölçünüzü gösteren. Piç olmanız şart değil ama efendi çocuk olmayın.

Ben bunla çok karşılaşmadım. Karşılaştığım kıza da gülerek “bunları konuşmak için çok erken” deyip hala sorulara devam ediyorsa bir daha bir şey demeden bıraktım. Bir kızı “sevgili oluruz tabii yavrum” diye kandırmak bence hem  yokluk zihniyetidir ve hem de ahlaksızlıktır. Eğer bu kızı potansiyel sevgili olarak görüyorsan doğrusu yukardakini söylemek ve ne yapacağını kıza bırakmaktır. İlerletmekten kastın hem yalan söylemeyeyim ama hem de öyle bir şey yapayım ki kalsın düdükleyeyim ise bunun olabileceğini sanmam.

Bu şeyle çok karşılaşmadığım konusuna dikkatini çekerim. Bunlarla çok karşılaşıyorsan fazla saldıray gitmiş olabilirsin, kısmen efendi çocuk izlenimi veriyor olabilirsin, kız gerçekten sevgili olmadan yatmıyordur ya da kız alfa siker dönemi geçirmiş ve beta öder arıyordur.

Bazen mesela “abi nasıl çıkma teklif edilir?” diye soruyorlar. Ben hayatımda çıkma teklif etmedim, bilmiyorum. Benimkisi anormal bir durum mu bilmem ama benim için hep buluşmalar öpüşmeye ve sonrasına gitti. Ağızdan kelimeler çıkmadı. En fazla “senden hoşlanıyorum” demişşimdir (o da hata). Hafif bir şekilde başladığın kızlardan sonradan kız arkadaşın olan kız, bu soruları soran kız değildir. Benim tecrübeme göre bu soruları ısrarla soran kızlardan kız arkadaşı çıkmıyor.

Örneğin tabak çevirmenin doğal akışı, kızlardan birinin kız arkadaşın olması ve diğerleriyle bağını doğal bir süreçle (kızların birbirinden haberi olmamalı) koparması şeklinde olur. İzlemesi çok şirin bir süreçtir. Kız arkadaşa evrilen kız, tek kelime etmeden azar azar hayatınıza yerleşir. Evinde saklı köşelerde eşyalarını “unutmaya” başlar (nedense sen değil diğer hatunların bulacağı şekilde unutulur bunlar :)), konserler ve tiyatrolar planlar, sabah işe gitmeden sana kahvaltı hazırlar, akşam bana gelsene yemek yaptım der, vs … Eğer sen karşı çıkmazsan (ki bazılarına çıkarsın) hayatına tek kelime etmeden yerleşir. Diğerlerine zamanın ve isteğin kalmaz (kızların birbirinden haberleri yoktur ama hissederler) falan. Sen karşı koymazsan ve maskülinsen süreç hemen hemen her zaman budur. Ben bu şekilde kız arkadaşım olanların hiçbirinden direk “sen beni kullanıyorsun”, “sevgilimiyiz” lafı duymadım. Duyduklarımla da hiç sevgili olmadım. Sessizce hayatına yerleşen kızların daha zeki ve daha geçmişi güvenli olduğunu düşünyorum. Çok fazla “sevgili miyük” baskısı yapan kızlardan geçmişi arıza olan daha fazladır.

Aslına bakarsan, ben bu soruları ve ısrarı aklımın bir köşesine kırmızı alarm olarak not alıyorum. Bu kızın iffetinden bunu yapma ihtimali kadar, geçmişte kötü çocukların kucağından kucağına atlamış bir kız olma ihtimali de var. Hatta ne kadar ısrarcı ise o kadar ikincisinden şüphelenirim. İkinci tip kadınlar ise feminist dönemin hak sanılı aptallığı sayesinde bunu ağızlarından eninde sonunda kaçırır. “onca kötü ilişkiden sonra iyi biri ile beraber olmak istiyorum“. Acınası mavi haplılar buna beyaz şövalyeler olarak aptal aptal atladığından herhalde, çekinmeden konuşabiliyorlar.  Ama kırmızı haplı kulaklara sahipseniz, bunun “senden önce piç erkeklerin (onca kötü ilişki) kucağından kucağına atladım” itirafı olduğunu bilirsiniz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

50 thoughts on “Sevgili miyiz?”

 1. Hocam son tabak deneyimimde kız sürekli sevgili miyiz , arkadaşlarına sevgilm diye mi tanıtacaksın diyordu.
  Soruları tabi ki salladım .
  Yalnız şöyle bir durum var benim :
  Kıza karşı yada hangi kız olursa olsun , bir şey hissetmiyorum.Zerre sevgi ve bağlılık belirtisi yok .
  Eğer sevgi belirtisi yada ilgi işareti gösterirsem kız benden tiksinir diye aşağılık bir asshole a dönüştüm sanki.Sevgi = Güçsüzlük ve kadın doğası güçsüzlükten tiksinir . İlişkide böyle stoic olunca kızın ilgisi çabuk bitmez mi ?
  Bu dengeyi tutturamayınca kızın kendini orospu hissetmesi kaçınılmaz.
  Yoksa ben mi abarttım .
  Hafiften Oneitis alametleri sezmeye başladım ama ilgisi giderse kızın NEXTLEMEK EN İYİSİ OLACAKTIR
  Ne yapacağım bilemiyorum…

  1. Hocam daha yeni tanıdığın birini sevemezsin. Hemen seni seviyorum dememe tavsiyesi biraz da bundan. Zira yalan bu.

   Sevginin kendisi güçsüzlük değildir, asıl acizlik olan bırakıp gidememek ve kutsallaştırmak olan aşktır.

   Bu dengeyi tutturamayınca kızın kendini orospu hissetmesi kaçınılmaz.

   Bunların hala kadının çerçevesini odağına alma eğilimleri olduğunun farkında mısın? “Dengeyi tutturamazsam orospu hisseder” falan. Yılların mavi hap birikimi. Kendini kız yerine koyma, ilişkiyi onun ihtiyaçları çerçevesinden şekillendirme. Kıza yalan söylemediğin ve kötü davranmadığın sürece, kız kabu eder etmez ona kalmış. FAKAT, kafanda beliren bu kızı odaklama eğilimi ile ilgisi gidecek ve NEXTleyeceksin. Gidişatın o.

   1. Kendime geldim
    Doğru kesinlikle..
    Bizim gibi yeni tecrübeli gençler pratikte arada affalayabiliyor gerçekten.
    Uzaktan Alfa yazısını hatırladım tekrardan 👍🏻

  2. dostum bir de sana tavsiyem bu kıza bir an önce çakman. okuduğum saha raporundaki kızdan bahsediyorsun sanırım, kendisini iyi hissetmek için sevgili ayağına yatmaya başlamış. eğer bu kıza çakmadan istediğini verirsen sen zararlı çıkarsın, vermezsen de muhtemelen seni bırakacaktır. ama evire çevire siktiğin bir kadının seni bırakma ihtimali çok düşük. bir kere sana güvenmiş oluyor. güvenmiş ki bacaklarını açmış. herkese bu şekilde güvenemez. bir de bu kadınlar seksten sonra bir çeşit hormon salgılıyorlar. bu yüzden benimkiler hep sarılmak isterdi mesela. daha çok bağlanıyorlar. siktiğin kadın uzun süre daha tabağın olmaya devam eder. sen de sevgili olmaktan kurtulur ipleri eline almış olursun. o da belki adamı bağlarım diye senin tabağın olmaya devam eder.

   bir arkadaşının evini falan ayarla. ev kiralama. çoğu kız bunu aşağılayıcı buluyor. türk kızı işte. swh
   ama bir an önce harekete geç bence swh

 2. Bu sevgili miyiz muhabbeti 25 yaş ve üzeri hatunlar da genelde ne zaman evleniriz moduna geçiş yapıyor. Hele iyi bir işi olan ve eli yüzü düzgün biriyseniz hatunların beyni bir an önce bunu kapaklamam lazım diye çalışıyor.Bence esas bu tiplerden korkun ve bir şekilde ustaca onu geçiştirip hedefiniz ne ise ona odaklanmak doğru olan.

 3. Kişisel tavsiyeleri pek yeterli ve rasyonel bulmuyorum, çeviri yazılar daha çok dikkatimi çekiyor. Daha çok çeviri yazılarına önem verilse güzel olur.

 4. Öncelikle soruyu soran bendim ve bunun için böyle detaylı açıklama yaptığın için teşekkür ederim hocam.

  Fakat ilişki materyali olup olmayan kızı ayırt etmek çok kolay geliyor bana davranışlarını gözlemleyin, böyle sürekli baskı yapan bir kızda büyük ihtimal özgüvensiz olur.

  Benim sorum seksüel eşiği ayırtmak için engel olarak bunu söyleyen kızlardı. Önceki saha raporunda arkadaşımızın çok hızlı gitmesi sonucu kızın bu test cümlelerini atıp bizim bunları sözel olarak nasıl geçeceğimiz hakkındaydı.

  Çünkü bende işleri hızlı ilerletmeye meraklıyım , ve kızlarında aslında bu süreçten hoşlandıklarını fakat artık slut görünmemek için mi bilmiyorum böyle cümlelerle engel olmaya çalışması.

  Bir keresinde bir kızla ilk kez buluştuk 3-4 saatin sonunda ben baya yakınlaştım , kızın evi vardı ben ailemle kalıyordum , eve davet etmesini bekledim defalarca hatta bunun için durağına kadar gittim çünkü gerçekten bana karşı çok yakın hissediyordu kendini. Bütün çabalarıma rağmen evine davet etmedi. Açıkça da söyledi çağıramam dedi.

  Daha sonraki günlerde konuştuğumuzda ilk gün seni eve çağırsaydım benim hakkında ne düşünürdün “? ” Ve çok hızlı gidiyoruz farkında mısın” dedi.

  Sonuç olarak bu kız seksüel aşamayı başarılı bir şekilde yavaşlattı diyebilirim , 3.kez buluştuğumuzda öpüşebildik. Ve son olarak evine bir türlü kendimi davet ettiremedim 2 haftalık emek fuck close olmadan bitti.

  Mahmut abi tekrardan teşekkür ederim fakat ben bu dirençlerle bazı kızlarda çok karşılaşıyorum acaba sorun bende mi yoksa kız gerçekten comfort mu istiyor ya da ben yeterince maskülen davranmadım mı analiz edemedim tam olarak.

  1. yeterince ilgisini çekseydin ilk gece seni eve davet ederdi. üçüncü buluşmada bile anca öpüşebilmişsiniz. kadın sana şans vermiş gibi sanki. oynunu geliştir.

 5. Sevgilimiyiz sorusu bana çok komik geliyor. Daha sevgili bile olmadan yatmış hatun hala senden ne bekliyor ki?

  Türkiye açısından konuşursak, evlenmeden yatar kadın bile yadırganırken, sevgili bile olmadan yatan kadınla sevgili olunur mu bence onu sormak lazım?

 6. Öncelikle merhaba dostlarım! Bir kız arkadaşım var şuan sevgili değiliz ama öpüşme v.s (cinsel ilişki hariç her şey) yapıyoruz. Son zamanlarda bu kız bana sürekli bu soruyu soruyordu, tam isabet geldi bu makale… Bu kızın 3 yıllık sevgilisi vardı sırf benle el ele tutuştu diye o gün ayrılmış. Bundan bana ilk bahsettiğinde ”Sen çok farklısın, farklısın işte” demesi oldu. 3 yıllık sevgilisi için gereksiz bir neden ile benle olma ümidiyle ayrılmış (eğer ayrılmasaydı ben müdahale edecektim, etik değil.). Son zamanlarda yakınlaşma had safhaya ulaştı bu kız bu yakınlaşmalar sonrasında bana ”Biz artık neyiz? , Kafam çok karışık , Beni kullanıyor musun? , Benimle oyun mu oynuyorsun?” gibi cümleler söylüyordu. Son yakınlaşmamızdan sonra bana şu mesajları attı.
  – MYWORLD?
  + Efendim
  – Konuşabilir miyiz?
  + Şuan konuşuyoruz, evet
  – Birkaç gündür aramızda geçen şeylerin anlamı ne ya
  – Benim kafam karıştı da
  + Baba şefkati, cani bir baba değilim biliyorsun (:
  – Dalga mı geçiyosun 🙁
  – Yüz yüze mi konuşsak ya
  + Bugün işim var
  – O zaman iptal et?
  – Çok vaktini almıycam
  + Bugün olmaz
  – Peki MYWORLD

  Konuşmanın devamı yok dostlar. Bundan sonraki adımım bomba olacak :). TATMİNSİZ OLUN.

  1. 3 yıllık erkek arkadaşı olan birini çelmek ??? Prensiplerim olsun be kardeşim, az empati kur. O kıza güvenip 3 yıl ilişki yürüten erkeğin bunalımını düşünmüyormusun hiç ?(gerçi mavi haplıysa müstehaktırda neyse) Gelip ben elinden 3 yıllık sevgilini alsam aynı şeyi düşünürmüydün 😀 Biraz istikrarlı olun arkadaşlar seviyeniz olsun.

   1. Çelmeyle bir alakası yok geri dönüş, yatırım almasam ilk günden bırakırdım. Sevgili de artık nasıl sevgili, sen düşün. Ellediğimde herhangi bir tepki vermeyip gözlerime bakması v.s. Çocuğu iplemiyordu bile bu çocuğun kırmızı haplı olma ihtimalini düşünmüyorum bile… Bir ara sevgilimi alma olayını deneyelim bakalım (:.

    1. O zaman problem yok. Kırmızı haplı değilse zaten müstehaktır dedim. Gerçekten mavi haplılar bu acının tadına bakmalı ve düzelmeliler. Yapalım ya iste yeter şeydeki film gibi olsun “iyi olan kazansın” :ASdsajasd

     Bu arada eski filmdir ama izlemeyenlere tavsiye ederim. İki alfanın kapışması. Tom hardy vs Chris pine. Kısa boylu kaslı tatlı vs uzun boylu atletik yakışıklı düellosu. Filmin en sevdiğim sözü “Daha iyi olanı değil seni daha iyi yapacak olanı seç”

     1. Birine mavi haplı deyip hemen ardından eskimo brother olmuş iki elemanın utanmadan hala kadın için kapıştığı romntik filmi alfa örneği diye vermen de bir ilginç. Sen daha kırmızı haplı değilsin ki. Çalışmaya ve dönüşüme devam.

      Bu filmleri kadınlar için tapıyorlar. 1970ler öncesi yapılmamış ise romantik film izlemeyin.

     2. Hocam evet dönüşüm süresindeyim zaten alfa olduğumu kastetmedim. Film için alfa elemanlar dememin sebebi gerçek hayattaki konumlarıdır. Chris pine ve tom hardyi takip ederim. Özellikle tom hardyi takip ederim adamın gerek filmleri gerekse çevresi kafamda alfa olduğunu düşündürüyor. Kısa boylu ve vücut üzerinden hatunlara ulaşmaya çalışan biri oalrak görüyorum.

      Yukardaki arkadaşa mavi haplı değil, elinden aldığı kıza dedim. Çünkü arkadaşın anlattığına göre ellediğinde tepki vermeyip gözlerine baktığında siklememesi karşı tarafın mavi haplı olduğu hissiyatı verdi. Ha kh olupta belki umursamama yeteneği üzerinden gitmiştir ama ben üstün körü bir bakış açısı sundum.

     3. Bir şey daha eklemek isterim. Evli veya nişanlı olsalardı mavi haplıdır al elinden gibi bir savunma yapmam. Ama sevgili aşamasındaysa ve çoçukta gerçekten mavi haplıysa(başkasının gelip dokunmasına, bakışmasına gık cıkarmıyosa) 5-6 yıl çıkıp o kız tarafından boynuz yemesi veya aldatılması yerine şimdiden ayrılmasını ve aşk acısı çekmesini daha doğru buluyorum. Ha karar vermek bana düşmez ama gerçekten yılanın başı küçükken ezilsin, bırakalım travma yaşaya yaşaya kırmızı hapı keşfetsinler.

      Bende öyle oldu ve şuan inanılmaz bir öfke içersindeyim. Bu bana bunu yapan kıza değil, kendime olan öfkemdir. Daha mutlu ve bilinçli bir erkek olmam için geçmişte böyle bir şeyi yaşamak zorunda olduğumu zorda olsa kabul ettim.

 7. Hocam merhaba,
  Geçen sorduğum sorulara verdiğiniz cevaplarla kızın beni oneitis yaptığını söylemiştiniz, haklı çıktınız. Öncelikle tebrik ve teşekkür ederim. Kız beni “arkadaş olarak görüyorum” dedikten sonra beni arama diyerek onu her yerden engelledim, yani hayatımdan tamamiyle çıkardım. Aklıma takılan soru kendimi onu engelleyerek küçük mü düşürmüş oldum, yoksa doğru mu yaptım?
  Not: Engellememin sebebi stalkingi ve duygusal yatırım yapmayı bırakmak. Kafamda kalan tek soru kendimi düşürdüğüm, engellememdeki hareket safça mı, çocukça mı, gerekli miydi…vs. Ayrıntı verirseniz sevinirim hocam.

  1. Engellememin sebebi stalkingi ve duygusal yatırım yapmayı bırakmak.

   Aynen öyle. Engellemek bunun için yapılır.

   Kafamda kalan tek soru kendimi düşürdüğüm, engellememdeki hareket safça mı, çocukça mı, gerekli miydi…vs. Ayrıntı verirseniz sevinirim hocam.

   Engellemeden hiç mesajlarına dönmesen ve kızı tamamen hayatından çıkarsan daha olgunca ve engellemezsen arada bir bu tür kızlar fikir değiştirip seninle birlikte de olur. Ama engellemek yine de yatırım yapıp kendini kıza sarhoş sarhoş mesaj döşüyor bulmaktan iyidir.

   Bu kıza çocukça gelecektir ama eğer “arkadaş olalım” kısmında ciddi değilse gelir seni bir şekilde bulurdu. Kızın ne düşündüğü de önemli olmadığı için çok problem değil.

   Asıl şey bunu içselleştirmek. Yani kızdan ekmek çıkmayacağını anlar anlamazbaşka yatırımlara girmek. Bakın devir öyle kötü ki, erkek olarak ayakta kalmak için ilişkilere salya sümük aşık olarak değil de soğukkanlı bir yatırımcı olarak bakmak lazım. “Ben seni arkadaş olarak görüyorum” diyen kadın para yatırdığın ama batma ihtimali yüksek bir şirkettir. Paranı hemen oradan çıkarıp başka şirketlere yatırman, asla bir şirkete yatırmaman lazım. İlişkilere bu şekilde yaklaşırsan, engellemeden kızı engellersin.

   1. Hocam yukarda da sordum ama tam olarak kafama oturmadı. Bir kız sizle ilgili , takılmayı seviyor , ama işi seksüel boyuta ilerletmiyor. Ya da engeller oluşturuyor işinizi zorlaştırıyor. Sevgili değiliz , sevgili olmadan yapmam gibi…

    Bu tür tepkiler almamız oyunun iyi oynanmadığını mi gösterir. Beki başka bir eleman vardır piyasada kızın kafası karışıktır ? ?

    Böyle durumlarda agresif yaklaşmaktan ziyade , laid-back(fazla dokunmadan) vakit geçirip sonraki günlerde mi denemek lazım ?

    Özetle kız senle takılmak istiyor , yanında vakit geçiriyor fakat öpmeye izin vermiyor , temastan kaçıyor bunun içinde mantıklı açıklamalar yapıyorsa buradaki sorun maskülen oyun eksikliğinde midir ?

    1. Nextlemen gerekiyor. Oyun falan yok. Friendzonelanmışsın. Ya da bu kıza zaman harcamaya devam edersen friendzonelanacaksın.

     Eğer sevgili olmak istiyorsan ama o yokuşa sürüyorsa NEXT.

     Eğer tabak çevirmek istiyorsan bu kız uygun değil NEXT.

    2. kardeş bazı kızlar bekareti kafaya çok takıyorlar. muhtemelen duygusal bağ kurmadan sevişirse orospu olacağından korkuyordu. bu korkuyu asla geçemezsin. belki cpd’n çok yüksekse kızın bir çılgınlık yapmasına sebep olabilirsin ama onun dışında bekarete kafayı takmış kızla en fazla oral falan yaparsın o da 4-5 ay evcilik oynadıktan sonra. 😀

     sana tavsiyem next

 8. Mahmut hocam geçen gün kızla birlikte bi bardayık. Sohbet arasında “sen çok kötüsün” dedi, hemen peşine de “gerçi iyileri de gördük…” Aklıma direkt son paragrafta yazdıklarına benzer şeyler geldi ama bunu negatif mi pozitif mi yorayım bilemedim. Kazık yemiş olsa bile önceki adamı “iyi” addetmesi ne anlama geliyor sence?

  Bir de bu kız aynı şirkette benimle. Sosyal çevreden birine yürümeyin tavsiyenize uyarım normalde ama bu kız farklı bir ofiste çalışıyor ve nadiren denk geliyoruz. Aşırı YD atınca ben de hız kesmedim. Yorumun nedir?

 9. Evinde saklı köşelerde eşyalarını “unutmaya” başlar (nedense sen değil diğer hatunların bulacağı şekilde unutulur bunlar :)), konserler ve tiyatrolar planlar, sabah işe gitmeden sana kahvaltı hazırlar, akşam bana gelsene yemek yaptım der, vs …
  Ben hiç böyle feminen ve şefkatli kızlarla karşılaşmadım bilemiyorum acaba yaş sınırından dolayı mı yaşadığım yerde öyle kızlar mı yok? 17 yaşımdayım izmitteyim. Gerçekten ilişki yaşanacak/cinsel birleşme yaşanacak bir kız göremedim hiç. Fena olmayan kızlar var ama çoğu kültürsüz aptal ve kafası karışık kızlar…

  1. Senin için erken daha. 20li yaşlarında ve daha büyük kızlardan bahsediyorum ben. Gerçi çoğu erkek kadını hayatının odağı yaptığından ömür boyu karşılaşmaz.

   1. Ben hayatımın odağı yapanlardan değilim ama biraz talihsizim sanırım. Bakalım neler olacak zaman gösterir. Güzel sanat fakültesini kazanırsam yeni bir ortama gireceğim muhtemelen bir şeyler değişir.

 10. yazıyla ilgili olarak,sevgili miyiz shit testine ”evet hatta yarın evleneceğiz” denilebilir dalga geçilerek.

 11. Biraz yaşımla,biraz da fiziğimle ilgili olsa gerek benim en çok maruz kaldığım üç test var.
  Birincisi,evli misin testi..
  Merak edipte soran ile test atanı ayırabiliyorum ama,gerçek te bekar olduğum halde bekarım diyerek muhtaç görüntüsü vermek istemediğim için,diğer taraftan da,evliyim deyip uzaklaştırmak istemediğim için,dulum diyorum.Zira boşanmış bir babayım.
  Böylelikle ne evliyim ne bekarım demediğim için durumu kurtardığımı düşünüyorum.

  İkinci testim,daha öce site de yazdığım gibi,zayıflıktan dolayı yediğim test.Aşmakta zorlandığım test de bu zaten.Çünkü kapatamayacağım fiziksel bir gerçek var ortada.Takmamak lazım biliyorum ama,zor oluyor takmamak..

  Üçüncü testim ise,hemen herkesin başına geldiğini düşündüğüm,sen hiç aynaya baktın mı-bakıyormusun testi.
  Henüz buna tam bir cevap bulabilmiş değilim ama,Bizim evde ayna yok,sen ne görüyorsun söyle bakalım deyip topu karşı tarafa atıyorum.Direkt olarak aklındakileri söyleyemez diye diye düşündüğüm için böyle yapıyorum.
  Şimdilik işe yarıyor gibi görünüyor ama,bir gün biri çıkar ve lafları arka arkaya dizerse nasıl olur bilmiyorum.

  Her zaman her türlü teste maruz kalıyoruz.Yanlış anlaşılmasın sadece bunlarla test ediliyorum demiyorum.Tanışmalarda en çok bunlarla test edildiğimi söylüyorum.Hatta geçen gün savuşturduğum bir test var ki tam bir bıçak sırtıydı.
  Bekar ama,evde kalmak la karşı karşıya olan,uzun zamandır benimle yatmaktan sıkılıp,(günahını almak istemiyorum ama,muhtemelen sadece ben değilimdir.)artık bir üst kategoriye geçmek isteyen 30 larına gelmiş beta arayan bir hatun bu..
  Kaç tane test var bakalım.Sadece konu başlıklarını alıyorum.
  Kızı aradım kız telefonu açtı.

  +Naber kız napıyon.
  -Hiç arayıp sormuyon hayırsız.(test 1.civarımdan ayrılma.)
  + Arayan benim zaten,bide laf mı sokuyon huysuz.Sen nerdesin napıyon.
  – Şu işlerim vardı bla bla…
  – Doğum günü hediyemi aldın mı,benimki hazır ama sürpriz.(test 2.bana ilgi göster).(Doğum günlerimiz birkaç gün arayla aynı zamanda.)
  + Neyse bakarız.(halbu ki hiç bir zaman hediye almadım)
  – Ya hani şöyle şöyle işlerim vardı ya,ben ne yapayım yaa,ne diyorsun,yardım et bana.(test 3.ben kenara çekileyim,işimi sen hallet.)
  + Ben sana başta yapma diye söyledim,ne diyeyim şimdi sana..
  – Biliyormusun geçen gün seni rüyamda gördüm.(yersen)
  + Eeeee…
  -Ben senin hediyeni verdikten sonra,sıra bende demişsin,benim gözlerimi bağlamışsın,benim hediyem bu deyip parmağıma yüzük takmışsın.(öyle de heyecanlı anlatıyor ki sorma)
  + Eeeee…
  – Sonra ellerimden tutup bana evlenme teklif etmişsin.(test 4.nesini anlamadınız.)
  + Eeeee…
  – Ne eee si,rüyam bu ne diyorsun.(test 5.evet de)
  + ———-
  – Duydun mu beni.(test 6.kafesin kapısını açtım.)
  + Kızım adı üstünde rüya bu.
  – Birşey demeyecekmisin.(test 7.hadi artık gir şu kafese.)
  +Rüyanda görürsün ancak.
  – ——-Hıı öyle diyorsun ha,ufff,puff…(yine kafesleyemedik)
  + ——–
  – Neyse ya,ne zaman görüşüyoruz.Belki sende kalabilirim.(test 8.zeka ile olmuyorsa bedenim var.)
  + Kızım şu aralar durumum yok,biliyorsun işte..
  – Benden olsun bu defa,aramızda paranın lafı mı olur.(test 9.hiç kaçarın yok)
  + Neyse bakalım,benim biraz işim var sonra görüşürüz.
  – iyi tamam.Öptüm.
  + Bende öptüm.
  – Hii,hii..

  Aman dikkat beyler,ben 5 dakikalık konuşmada kaç kere teste girdim.Siz de dikkatli olun.Hiç bir an kendinizi salıvermeyin.Birde bakarsınız kendinizi düğün salonunda halay çekerken buluverirsiniz.
  Ama kendimle ilgili olarak bütün bunların altında,zayıf ve kel birisi olmama rağmen,İstanbul gibi bir şehirde,kendi evi olan,yalnız yaşayan,iyi kötü bir maaşı olan birisi olarak,ona göre kafasındaki beta öder kısmının ben olduğumu düşünmesi yatıyor diye düşünüyorum..

  1. Bence bu beta öderi yanlış anlıyorsunuz ve paranoya yapıyorsunuz. Hatunlar daha çok alfayı kafesleyip evlenmek isterler eğer hatun evlenelim moduna girdiyse beni beta yapmaya çalışıyor düşüncesi doğru değil.

   Yanlış anlama ben de evlilik olayını böyle savuştururdum ama hatun uzun süredir yattığı adamı kapamaya çalışıyor diye hemen beta öder kişisi olacağım sonucu çıkarmayın. Zira alfa beta davranıştır kişi değil. Eğer aile ya da ilişki kurmak istiyorsanız ödeyeceksiniz de. Denge alfa davranışında olacak ama sıfır kaynak sağlarım da doğal değil.

   1. Müdürüm,dediklerini anlıyorum ama,beta öder işini yanlış anladığımı düşünmüyorum.Belki de olayı eksik anlatmış olduğum için böyle bir anlam çıkıyor olabilir.
    Sanırım düzenli bir ilişkiden bahsettiğini düşündüğün için böyle yazdın.
    Evet ortada, birlikte olduğu adamı kapatmaya çalışan bir hatun var ama,sadece o kadar değil.

    Hali hazır da, benimle beraber olurken,başkalarıyla da yatma ihtimali olduğunu düşündüğüm sebepler var.Yani ihtimalden biraz daha fazlası var.İşte buda beni beta öder yapar.

    Yattığı adamla evlenmeye çalışan bir kadın,elbette çok doğru birşey yapıyordur ama,telefonda başka birine,muhtemelen benim duymadığımı zannederek,şimdi senin yanında olsaydım,sana neler yapmazdım minvalinde konuşmalar.Farklı zamanlarda yüzyüzeyken,Filancalarla Üsküdar sahilinde kafayı çektikler,filancalarla Rumelihisarı ında bira içtikler,Filanca kızın evli bir sevgilisi var ya hani,işte o kızla geçen gün bakırköy de sevgilisinin tuttuğu kiralık eve gittik,bana da başka bir arkadaşını yapmaya çalıştılar.Geçen gün filancayla bira içerken,Bana,sen çok güzel bir kızsın seninle olmak istiyorum dediler.Daha neler neler.Ne konuşmalar,ne fırıldaklar.Ne tabak çevirmeler.Bütün bunların arasında bu hatunun başka bir adamın fuckbody si olmama ihtimali yok gibi
    İşte tamda bu yüzden benim için fuckbody den öteye geçemedi zaten.

    Evet beni kafeslemeye çalıştığı doğru, belki biraz hoşlanıyorda olabilir ama,gözümün önünde çevirdiği tabakları görmediğimi zannediyor.Yada umursamadığımı..

    Anlatmaya çalıştığım şey,böyle bir durum var ne yapmalıyım meselesi değil. Benim bu hatunla bir derdim yok,uzun zaman önce teşhisimi yaptım ve öyle davranıyorum.Evleneyim düşüncem filan yok.Yani mesele benimle ilgili değil.
    Anlatmaya çalıştığım şey hipergaminin zirvesine çıkmış bu hatunun,ben namusluyum ayaklarına yatıp,tıpkı birçok hatun gibi,kendi oyununu sahalarda nasıl icra ettiğini gösterebilmektir.
    Kabul ediyorum biraz uç bir örnek bu.
    Zaten uç bir örnek olduğu için yazıyorum.

    Bana anlattıklarını,tabak çevirmek gibi değil,arkadaş ortamında gelişen şeyler gibi anlatıyor.Zekası olan her erkek tabak çevirdiğini şıp diye anlar zaten.İşin ilginç yanı,kendisiyle yattığı ve evlenmek istediği bir adamın gözünün içine bakarak bunları anlatıyor olması.

    Geçen gün Güldür güldür de seyrettim.Kendisine uyuyamadım diye mesaj atan bütün tabaklarını,bende uyuyamadım diyerek evine çağıran bir kızın,Tabaklarının gelmesinin ardından kızın abisinin eve gelmesi üstüne yaşanan sözde komediyi gösteriyordu.Ama alt metinde milyonların gözü önünde kızın alenen çevirdiği tabaklar normalleştiriliyordu.

    Anlatmaya çalıştığım şey,bu işlerin sadece uzaklarda değil kendi gözümüzün önünde de benim örneğimdeki gibi acımasızca yaşanabileceği..
    Anlatmaya çalıştığım şey,O bir çift gözün,o bir tebessümün her zaman o kadar masum olmayabileceği..

    1. Spesifik olarak bu hatunla ilgili değil genellikle kadınlar için konuştum. Sağlayıcı olmak otomatikman kaçılacak kötü bir şey değil. Kadının buna uygun olması lazım tabii. Senin bahsettiğinden olmaz.

 12. https://erkekadam.org/2018/12/02/8020-kurali-ve-alisveris-validasyon-seksi/#comment-20992

  Üstteki yorumda bahsetmiştim, -artık- eski sevgilim beni öpüşerek ve ‘seninle mutluyum’ diyerek çekmişti ama ben kaşar gibi gözükmemek için ‘biraz takılır ayrılırım’ diye yaptığını düşünüyordum.

  Yaptığı zekice miydi yoksa sözel olarak ‘sevgili miyiz?’ demesede agresif bir şekilde alenen ilişkiye çekmeye çalışması ‘çok kötek yedim kötü çocuklardan, seni garantiye alayım’ çabası mıydı?

  1. sen o gün ciddi bir ilişkiye başlamayıp konuyu kapatsaydın çok iyi olurmuş. iki göz yaşına istediğini vermişsin. 1000’in üzerinde takipçisi varmış, geceleri başka erkeklerle mesajlaşıyormuş… kim bilir bu kızın aranızdaki her şeyi anlattığı yakın erkek “kankileri” bile vardır. kız tepeden tırnağa ben ideal sevgili adayı değilim diye sinyal vermiş.

   oturup bu kızın hareketlerine anlam bulmaya çalışma. kursa gidiyormuşsun. o kurstan verim alabildin mi? bu sana ne katacak? bunlar senin için daha önemli olmalı. salla şu kızı artık. next.

 13. Mahmut Abi,

  Red Pill öğretileri ile bir ilişkiye başlayıp 1 ay düzenli devam eden beraberlikte (kadının maddi ve manevi yatırım yapması ve cinsellik dahil) bir anda kadının telefonuna bilinmedik bir numaradan (eski sevgilisi/ilişki yaşadığından bana geri dön,seni seviyorum vb.) mesaj gelmesi ve bunu erkeğin görüp ne şekil davranması gerektiği konusunda KH öğretisinin net bir cevabını göremedim?

  Tartışma çıkarıp,ya da merak edip,sorgu-sual; çerçeve dışına çıkılmadan nasıl altından kalkılır..?

  1. bir anda kadının telefonuna bilinmedik bir numaradan (eski sevgilisi/ilişki yaşadığından bana geri dön,seni seviyorum vb.) mesaj gelmesi ve bunu erkeğin görüp ne şekil davranması gerektiği konusunda KH öğretisinin net bir cevabını göremedim?

   Daha sadece 1 aydır çıktığınız kızı bu seviyede sahiplenmeyin. Düzenli ilişkinin ilk 3 ayı kızı gözlemleyip ilişkiye uygun mu değil mi derecelendirme dönemidir. Kız eğer ilişkiye değecek nitelikte ise ve sana da bu seviyede saygısı varsa zaten adamlar görüşmeden halledecektir. Sen de bunu yapıp yapmadığını gözlemlersin sadece. 1 senelik kız arkadaşın olsa da bir kaş kaldırmanın yeterli olması lazım.

   http://erkekadam.org/2019/02/04/erkegin-iliskide-kirmizi-cizgilerini-cizmesi/

   1. Mahmut Abi cidden merak ediyorum fikrinizi

    1 hafta-3 hafta-1ay 2 ay 3 aylık takıldığı kızların , küçük düşürücü veya hakaret/ shit test karışımı bir hareket yapmasına rağmen neden halen tavsiye istemeye geliyor millet ?

    Flört yada sevgili ilişkisi ip ucunda yürümeye benzemez mi? Saygısızlık ve ilişkide soğuk atma gibi şeylerde neden düzeltme uğraşına girer ki erkek kişisi ?
    (Evlilik harici)

    Bolluk mentalitesi mi sıkıntı ?yoksa en ufak terbiyesizliğinde Nextlemek benim hatam mı ?

    İlişki baktım yokuş aşağı gidiyor hiç düzeltesim gelmiyor ama hatalarımı anlayıp düzeltiyorum kendimi.İnceldiği yerden kopsun

    1. Ayarsiz next de, bir sürü saçmalığa rağmen muhtaçlıktan next eyleyememek de erkeği ilişkiler konusunda başarısız yapan aşırılıklardır. İşin ustalığı dengedir, bir uçtan diğer uca savrulmak değil.

 14. Mahmut abi yardımın lazım eski sevgilim çok büyük olaylarla ayrıldık benden sonra başkasıyla çıktı o çocukla bildiğin rekabet etmiş gibi olduk ve cocugu alt ettim herneyse 6-7 ay sonra engel atmıştı kaldırmış uzun mesaj yazmış mesaja bakmadım bile neredeyse sildim direk. Bu geri dönüşün amacı nedir bu arada ilişkide betalaşmıştım fakat ayrılıktan sonra asla yalvarmadım hiçbişey yapmadım tam aksine yenisiyle resmen ben kapıştırdı.

  1. Geri kabul etmeyeceğin kızın amacından sana ne? Bunlar eski sevgiliyi hala düşünen sünepelerin derdi. Erkek azıcık pratik olur, girmeyeceği yolu analiz etmez. Spesifik bir kızın neyi neden yaptığını analiz etmeye başlayan adamın o kızı zihin merkezi yapmaması çok zor.

   Ha içinde hala bir kıpırtı varsa zaten senin yerin burası değil kızlar soruyor sitesi.

   1. Güzel abim ben biraz yanlış yazmışım konun ana fikrine gelirsek şundan bahsediyorum kızlar bukadar yaşananlardan sonra nasıl da dönebiliyorlar aslında ben benim kız üzerinden bir soru sormadım genel bir soru sordum mahmut abi

    1. Bunun hipergamiyle alakası varmı yanlış hesapama falandan bahsetmiştin aslında oraları sorguluyorum yani bu dönüşler iyi niyet mi yada sana doğal geliyor mu o anlamda soruyorum

    2. Pratik bir yararı yoksa vaktimi zihin mastürbasyonu sorulara harcamayın. Ayni eski kız arkadaş saçmalığı 10 kere cevaplandı burda.

 15. Bu arada abi eski sevgilimi 1 an bile düşünmedim bunuda söylüyüm şuan flört ettiğim başka biri var o işler geçti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *