Beta Vücut dili – İkimizde biliyoruz ki bu adam beta ve ben hala ‘uygunum’

Illimitable Man, günümüzde artık yaygın olan şu “fotoğraftaki beta” pozunu paylaşmış ve demiş ki “vücut dili tam tersi olmalıydı”.

Rollo Tomassi’nin dediği gibi bu “ikimizde biliyoruz ki bu adam beta ve ben hala ‘uygunum'”. Kadının kolları, adamın etrafında, gözlerini kapamış bütün vücudu ile ONEitis’ine teslim olmuş betayı saran kadın ise gözler tam olarak açık, dişlerini göstererek gülüyor ve aslında hala ‘boşta’ olduğunun sinyalini veriyor.

Bu tip fotoğrafların, feminen fotoğrafçıların poz verdirme şapşallıklarının marifeti olduğuna inanmak istiyorum. Ama ben olsam asla böyle aşağılayıcı bir poza razı olmazdım.

Bu arada fotoğraftaki Donald Trump Jr. Evet, Donald Trump’ın oğlu. Fotoğraftaki kadın ile evli. Babasından biraz alfa erkek nasıl olunur öğrenmesi lazım.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

26 thoughts on “Beta Vücut dili – İkimizde biliyoruz ki bu adam beta ve ben hala ‘uygunum’”

   1. eğer dünya liderlerinden alfa arıyorsanız putin’i iyi inceleyin. ayrıca geçmişte churchill’de bu listeye girer.

 1. Hocam, kravatın rengi her şeyi özetliyor gibi! bir de hatun sağ eliyle betasını dirsekten yakalamış ve “elini daha fazla aşağıya indirme diyor”

 2. abi bu fotoğrafların yüzde doksanı fotoğrafçının kurgusu oluyor. özellikle Türkiye’deki düğün albümü dediğimiz zırva genelde gelin ve gelinin poğaça kokulu kankitoşları için hazırlandığından genelde Feminen pozlar veriliyor.

  ayrıca asdasfasd abi adam Donald trump’ın oğlu. medya figürü. poz verirken karının poposunu mu avuçlasın :D:D

  tabii benim annemle babam evlenirken böyle şeyler yokmuş. düğünden sonra kameraya bakıp iki üç poz çekinmişler o kadar. en temizi yahadadfas

 3. puhahahaha 😀 😀

  Ancak bu kadar iyi ifade edilebilirdi, ROLLO başkanın beynine sağlık.

  Bence artık bol bol böyle fotoğraflı örnekler ile birazda MASKÜLEN ERKEKLERİN betaları “utandırması” gerekiyor. Friendzoneleri-White Knightları taşşak geçe geçe bitirmeliyiz..

  Eğer bir kızla fotoğraf çekinirseniz şuna dikkat edin beyler : Kızın bedeni size dönük olsun, o fotoğraf ile dışarı şu sinyali vermek istesin; Kıskanın beni KADINLAR, GÜÇLÜ Bir erkeğe kendimi dölletiyorum, ONA AİTİM ve BUNUN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM. Yaklaşmayın BANA BETALAR, Bu adama aitim ve bu herif GÜÇLÜ birer erkek,cesur.. Beni sonuna kadar korur.

  Diğer bir ayrıntı: Adam fotoğrafta gözlerini kapatmış bide. Sanırım “bu kadına gözüm kapalı güveniyorum” sinyali vermek istiyor. Sen gözünü kapatmaya ve KÖRÜ KÖRÜNE GÜVENMEYE DEVAM ET. Yanındaki KADIN DIŞARIYA FEMİNEN GÜLÜŞLER ATIYOR, Gözü “fotoğrafa bakan diğer erkeklere dönük”, yüzünü-gülüşünü ve güzelliğini onlara yansıtıyor, SANA DEĞİL. Fotoğraftaki amacı SANA AİT olduğunu yansıtmak değil, ASIL AMACI “Ne kadar güzel güldüğünü” yansıtmak. Kime yansıtmak? Senden daha maskülen erkeklere.

  Bu fotoğrafa bakan bir erkek kadını arzular. Ancak İ.M’nin dediği gibi tam tersi olsaydı kadını eminim daha az arzulayacaktık. Beden dili iletişimi bilinçaltında gerçekleşiyor ve biz erkeklere kadının sahibi olduğu sinyalini iletiyor. Kadın, kafasını erkeğin göğsüne yaslamış ve GÖZLERİNİ KAPATMIŞ (teslimiyet) şekilde dursaydı, bu fotoğraftaki BİRLİKTELİK ön planda olacaktı ve ona odaklanacaktık. Ancak şuan sadece kadının dişlerine,güzelliğine ve erkeğinin uyumasına odaklanıyoruz ve kadına daha çok arzu duyuyoruz.

  Gözünü kapamaya devam et betacık.

 4. Küpe hakkında hâlâ bir yorum yapmadınız. Bir erkek küpe takar mı yoksa küpe feminen bir şey midir?

  1. Abi herhangi bir şeyin senin üzerinde nasıl durduğu ve senin onu nasıl kullandığın önemli. Sen hatuna bir “merhaba” dersin, hatun siktir git diye bağırıp koşmaya başlar; başka türlü merhaba dersin, hatunun altından sular aktığını görürsün. (:P)

   Ben şahsen küpeyi çok da tercih etmiyorum. Ama Leonardo Di Caprio küpe takar farklıdır, elin merici küpe takar farklıdır. Sen kendine şunu sor. Bu alet bana yakışıyor mu? Ben özgüven kaybına uğrayacak mıyım bunu takarak? (öyle de görünüyor) Takacaksan da gelebilecek shit testlere hazırlıklı ol; dalga geç, onayla/abart uygula ya da keyfim bilir de geç bence. Üzerinde çok takılma derim.

   Düşün işte superman küpe takmak istese senin gibi mi düşünürdü?

  2. Bana göre erkekte küpe feminen bir aksesuar. Erkek adam küpe takmaz. Ben takmam en azından. Onun yerine sol koluna şöyle sağlam bir saat takmanı öneririm.

  3. Bence her an tetikte olmamak ve biraz daha rahat olabilmek için o tarz feminen aksesuarlardan biraz uzak durmak lazım.

 5. Avrupada küpe takmak eşcinsellik yada düşük statü algılanır(gözlemim), abd de işe alımlarda olumsuz niteleyecidir.(joe navarro)

 6. değerli rp içen arkadaşlar, konuyla alakasız ama kanka moduna alınmış (zamanında sevgili olunan su an eski sevgili olunan bir kız yüzünden mesela), ona hoşlanılan kişiler anlatılmış o da hoşlandığı kişileri anlatmış olan bir kız sevgili yapılınabilir mi nasıl yapılır? teşekkürler.

  1. RP içen kızlardan kanka yapmaz. Kızı pipisiz bir insan olduğuna alıştırmışsın. Ordan çevirmeye çalışmak istiyorsun. Başka kızlara bak.

  1. Bu çocuk yerine köpek olayı genelde kadınların yumurtladığı bir nanedir.

   Pozda erkek kadınının boynuna kollarını dolamış. Pardon pipisiz olan pipilisini maskülen bir hareketle kavramış. Pipilide bir yenge havası var ama vücut dili o kolun altından kaçmak istiyor.

   En azından ikisi de kameraya bakıyor …

   1. Ben anlamadım tam olarak yorumu.

    Mustafa Ceceli ama genel olarak tam bir iyi çocuk, bir insanı eleştirecek tipte laf söyleyecek tipte bir adam değil eğer öyleyse çok taşaklı ve iyi oyuncudur, saygı duyarım (da değil ama ehehee :))) )

    1. Cocuk planimiz yok cogu zaman bir kisinin kararidir ve cogu zaman o kisi kadindir. Ben erkek karari oldugu durumu da gordum ama bahse girilecek olsa parami kadinin cocuk planim yok dedigine oynardim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *