Alfa Erkek – Jason MOTHERFUCKING Statham modu

1.78 cm boyunda, kel ve 50 yaşında bekar bir erkek. Henüz evlenmemiş … Böyle girince “yazık lan …” demek geliyor içinden ama amcamız Jason MOTHERFUCKING Statham (JMS). Maskülinitenin boyu, saçı ve yaşı nasıl önemsizleştirdiğinin yeryüzü temsilcisi. Bu amcamız, 2010 yılından beridir kız arkadaşı olan Rosie Huntington-Whiteley ile (çıkmaya başladıklarında Jason Statham 42, Rosie Huntington-Whiteley 22 yaşında idi) hayatından memnun görünüyor. Kel istemem, 185 altı erkeğe bakmam diyen kızlarla çıkamaz ama. Çok da sikindeydi o kızlar 😀

JMS’yi buraya ara ara taşıyoruz zira kız arkadaşıyla hep maskülin pozlar veriyor. Biri de aşağıdaki. Illimitable Man bu fotoğrafa “bir erkek kız arkadaşıyla böyle poz vermeli” diye yorum yazmıştı. Donald Jr. örnek almalı 🙂

Tamam, eğer erkek kadından bir 8 – 10 yaş veya daha fazla büyükse bu tür bir ilişki liderliği ve eğlenen ustalık yakalamak zor değil. Zaten 20li yaşlarının ilk yarısındaki gençlerin problemlerinden biri de kız arkadaşları ile aralarına koyabilecekleri yaş farkının sınırlı olması.

JMS, klasik pozu kusursuz veriyor :

 • Kalçadan – omuza kadına bitişik fakat kadından öteye dönmüş vücut.
 • Hatunu kollarıyla sarmış ama hatuna dönük olmayan vücut.
 • Kadın kendisine hayranlık ile bakarken uzağa bakmak (eski Türk aile fotoğraflarındaki babalar gibi uzağa bakmış).
 • Kontrapost pozisyonu.
 • Hatun HB9 (HB10 teorik üst sınırdır, gerçek hayatta bulunmaz :))

Jason MOTHERFUCKING Statham, alfa tanrı Mars‘ın yeryüzü temsilcisi.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

17 thoughts on “Alfa Erkek – Jason MOTHERFUCKING Statham modu”

 1. ibret alınıyor hocam :)bir de her kel erkek gibi beni de statham abiye benzetelenler oluyor. ulan diyorum adam 50 yaşında sevinsek mi üzülsek mi ?

 2. ben bu fotoğrafları hiç böyle değerlendirmemiştim ama düşününce gerçekten çok mantıklı.

 3. Konuyla pek alakasız ama yazmak istiyorum bu gerizekalı kendisine saygısı olmayan ama arkadaş çevresinde ben kıza yürüdüm şöyle oldu böyle yaptım diye anlatan tipler görüyorum göya alfalık taslıyor ama bir bok bildikleri yok kıçında kurt varmış gibi hareket ediyorlar bende gömünce böyle tipleri sinirleniyorlar gerçekten acımaya başladım böyle tiplere çünkü tam uydu bunlar ama sorsan kendilerinden çok kızla takılan insan yok bunun sebebi özgüvensizlik IQ Düşüklüğü ve aptallık olduğu kanaatindeyim düşüncelerin nedir?

  1. Böyle insanlar seni neden ilgilendirip üstüne sinirlendiriyor ki? Günün sonunda onlar pastadan konuşuyorken sen pastayı yiyor olacaksın.

  2. kardeş sana giren çıkan ne? bu adamları niye bu kadar önemsiyorsun? adamlar bir şekilde yürümüşler işte. yürüyüş tarzları yanlışsa otur nerede hata yaptıklarını anlat. vay mk bir erkek başka bir erkeğe kızlara yürüyor diye söver mi swh

  3. Kıza yürüdüm kısmında yalan söylemiyorlarsa ve şöyle oldu böyle oldu 100% yalan değilse (her erkek abartır) erkeklerin çoğundan iyi iş çıkarıyorlar demek ki.

 4. Laf Jason Reyiz’den acildiysa yorum yapmadan gecemem. Adamin kafasina bordo bere koysan laz balikcilardan farki kalmaz ama gel gör ki Jason Statham’dan bahsediyorsak isler degisir. Bu adam ünlü olmasaydi da yine ayni guzellikte hatunlari elde ederdi. Cunku adam dassaklarina kadar maskulen. Idollerimden biridir. Bir digeri icin (bkz. Gaddar Kerim)

 5. Ağalar kırmızı hapın fitili yok mu?
  Her akşam burayı okuyup moddan moda giriyorum.
  Gündüzleri adeta cenk ediyorum.
  İşler arttı sayenizde.
  Çok pişmanlıklarım oluyor, fakat adeta bir komutan gibi zafer den zafere koşuyorum.

 6. Statü, karizma,para elbette kelliğinin görülmesine engel oluyor.Adam maskülen olabilir.Ama aynı adam sanayide çalışan maskülen mehmet abi olaydı kelliği erkilet hava alanı gibi göze batardı.😊

  Motivasyon için bence bu sitede olan kel arkadaşların saha raporları çok daha kıymetli olurdu sanki…

 7. Kısa bir sorum var.
  Alfa davranışlı biri ciddi bir insan mıdır?
  Uzun uzun kahkaha atmaz, dalga geçse bile çok gülmez vs. zira nerede alfa davranışlı erkekörneği görsem pek şakacı bir kişilik olmuyor.Ne dersiniz?

  1. Gülmek ve ciddiyetin kendisinden çok motivasyonu o hareketin alfalığını belitler. Onay aramak için gülmek ile kendini ortaya koymaktan korktuğu için ciddi takılmak beta davranışlardır. Yerinde ve özellikle de verilecek tepkilerden korkmadan gülmek ve ciddiyet alfa davranıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *