Korku oyununun 12 seviyesi

Korku oyunu“, onun kaprislerine ve zevkine zincirlenmiş biri değil de fırsatları ve başka opsiyonları olan bir erkek olduğunuz “korkusunu” karınıza aşılamaktır. Kadınlar bundan nefret ederler – ya da en azından size bundan nefret ettiklerini söylerler – ama kadınlar opsiyonları olan erkeklere karşı koyamayacakları şekilde çekim duyarlar. Bu “ikincil seçilim” ya da “önseçim önyargısı” olarak bilinir.

KH teorisi ve korku oyunu odaklı evlilik üzerine bir kitap yazıyorum. (Rahmetli) Atol Kay’in, Ian Ironwood’un ve tabii ki manospherein aslanı Rollo Tomassi’nin kitaplarından derliyorum. Sorun üzerinde bir süredir yaptığım çalışma, kendi kişisel deneyimlerim, okuduğum kitaplar ve tabii ki blog yazmam sayesinde, düşük cinsellikli evliliklerde ya da /r/deadbedrooms olayında neyin çalıştığına dair bazı sonuçlara ulaştım.

“How to Turn Around a Low Sex Marriage” (Düşük Seksli Evlilik Nasıl Kurtarılır?) adlı kitabımın teorik temellerini, tartışmak üzere sizinle paylaşıyorum. Burada paylaştığım şey, kırmızı hap oryantasyonu ve talimatları hariç şimdiye kadar yazdıklarım.

Bir evliliği kurtarmak hakkında yorumlar ve tartışmalar yazarsanız sevinirim.

Korku oyununu, seviye 5’in iyi ya da mükemmel bir ilişki için temel çizgi olacak şekilde bir süreklilik şeklinde kavramsallaştırdım. Bir başka deyişle, çoğu erkek için, 1 – 5 arası kişisel ve sosyal gelişim ile korku oyununun olması gereken seviyeleri.  Seviye 5 sonrası ise korku oyunu başka bir renk alıyor ve uygulanması ile karınızla ya da başka biriyle daha iyi bir ilişkiye çıkıyor.

Uyarı :

 • Aşağıdaki seviyeler birbiri ardına gelmeli.
 • Eğer iyi bir ilişkiniz varsa, seviye 5’i geçmeyin.
 • Herşeyi deneyip de evlilik bitti demeden aldatmayın.

Korku oyununun 12 seviyesi

Korku Oyunu Seviye 1

Shit testleri yakalamayı ve geçmeyi öğrenin. Kadının seksi reddetmesi ile sarsılmayan güçlü ve sarsılmaz bir çerçeve inşaa etmeye başlayın. Temel PUA ve baştan çıkarma konusunda okuduklarınız sizi bilgilendirecektir. Karınızı daha iyi okumaya ve baştan çıkarmaya başlayın … The Red Pill’de kenar sütunu, Athol Kay’in Married Man’s Sex Life’ını, Robert Glover’in No More Mr. Nice Guy kitabunu ve aynı isimli bloggerın Book of Pook kitabını okuyun.

Korku Oyunu Seviye 2 :

Hayatınızın temel alanlarını geliştirmek için eylem planı geliştirin. Fiziksel, ruhsal, psikolojik, finansal ve kişisel alanları geliştirin. Bu alanda yolculuğunuz, haftada 3 – 4 kez tükenene kadar ağırlık kaldıracağınız spor salonunda başlıyor. Her kas grubunu haftada en az 2 kere çalıştırın. Athol Kay’in The Mindful Attraction Plan kitabını okuyun.

Korku Oyunu Seviye 3

Karınızdan bağımsız bir hayat inşaa edin. Bir klübe girin. Bir amaç ve uğraş edinin. David Dieda’nın Way of the Superior Male ve Robert Green’in Art of Seduction kitaplarını okuyun.

Çevirenin notu :  Bu uğraş yaratıcı bir şey olmalı. Arkadaşlarla video oyunu ya da halı saha maçı gibi şeyler değil.

Korku Oyunu Seviye 4

Karınıza ulaşılır olmanızı onun size nasıl davrandığına bağlamaya başlayın. Şu aşamada meşgul bir erkeksiniz. Cinsel olarak ilgisiz, can sıkıcı ve kızgın bir kadına harcayacak vaktiniz yok.  Eğer gerekiyorsa başka bir uğraş edinin. Bu aşama, dövüş sporlarına başlamak için ideal. Ian Ironwood’un The Ironwood Collection of Alpha Move.

Korku Oyunu Seviye 5

Giyeceklerinizi yenileyin ve her fırsatta şık giyinin. Maskülin, güçlü, sarsılmaz çerçevenizi daha da sağlamlaştırın. Kendi geminizin kaptanı gibi davranmaya ve ilişkinizi yönetmeye başlayın. Karınız üzerinde aktif olarak kino ve baştan çıkarma uygulayın. Rollo Tomassi’nin The Rational Male kitabını okuyun.

Çevirenin Notu : Bu aşamaya kadarı her kocanın ne olursa olsun yapması gereken şey. Bunları yaptıktan sonra çoğu kadın düzelir. Eğer düzelme sağladı iseniz ve evliliğiniz mutlu ise bu seviyenin üstüne çıkmayın. Örneğin seks ayda yılda bir ödev seksinden haftada iki – üç istekli sekse çıktıysa burda durun. Yoksa devam.

Bu aşamaya kadarki bölümde korku oyunu nasıl çalışır görmek için Soft Dread (Yumuşak Korku Oyunu) yazısını okuyun.

Korku Oyunu Seviye 6

PUA yetenekleri öğrenmeye başlayın. Aptalca bir şey yapmadan önce, bu yeni bilgileri karınız üzerinde deneyin. Baştan çıkarmayı karınız üzerinde uygulamaya zaman ayırın. PUA yeteneklerini önce kendi evliliğinizi kurtarmak için kullanın. Roosh’un Bang, and Day Bang kitabını okuyun.

Korku Oyunu Seviye 7

PUA pratiğine başlayın ve güzel kadınlara yürümeyi öğrenin. Richard Ruina’nın The Natural kitabını okuyun.

Korku Oyunu Seviye 8

Karınıza dışarıda güzel kızlarla konuşabilecek kapasitede olduğunuzu gösterin. Garson kızlarla başlayın. Karınızla iseniz ve o size vücudunu “iyilik olsun” diye teslim edeli 20 – 30 gün olmuşsa, onun gözü önünde o küçük tatlı şeyle muhabbet ettiğinizde iki şeyden biri (muhtemelen ikisi birden) olacak. Birincisi, karınız çıkgına dönecek sizi bir sürü şeyle suçlayacak. Çerçevenizi / eğlenen ustalığınızı koruyun. Sonunda karınızın tepki vermesini sağlıyorsunuz. Bu önemli :  tepki varsa o ilişki için umut da vardır. İkincisi, eve gittikten kısa süre sonra sizinle balayındakinden daha tutkulu bir şekilde sikişecektir.

Çevirenin Notu : Bu aşamaya kadar evliliğinizin ve seks hayatınızın düzelmiş olması lazım. Ama durum bu değilse, son seviyelere geçebilirsiniz.

Korku Oyunu Seviye 9

Zurnanın zırt dediği aşamaya geldik. Açık konuşma zamanı ama henüz ültimatom vermeyin. Bu seviyede de “korku oyunu” hala ima edilen ama söze dökülmeyen bir oyun.  is the lynchpin. Şu ana kadar yaptıklarınız işe yaramadıysa Athol Kay’in “opsiyon A” ya da “Opsiyon B” dediği noktadasınız. Örneğin “ya ihtiyacımı karşılayacak kadar seks yaparız ya da boşanırız” gibi. Unutmayın bu aşamaya kadar uzun bir süreç geçirdiniz. İlk 7 adımın her birine, evliliğinizde beta ayak paspası olduğunuz her yıl için bir ay verin (örneğin 3 senedir böyle iseniz toplam 21ay). Ama bu uzun süreçten sonra maskülin dilde konuşma zamanı geldi. Yine bir seks reddetmesinden sonra şöyle bir şey söyleyin : “bir ilişki için seninle seks yapmaya ihtiyacım olduğunu biliyorsun. Bunun bir erkek için biyolojik bir ihtiyaç olduğunu anlıyorsun değil mi?”. Kavga etmeyin, duygusal şantaj yapmaya kalkmayın. Bu lafı söyleyin ve çekin gidin. Birkaç saat ortada görünmeyin. Bunu değişik durumlarda bir iki kez tekrarlamanızı tavsiye ederim.  Drama ve kavgaya girmeyin. Burada amacınız savaş çıkarmadan karınıza beklentilerinizi açık şekilde belirtmektir. Aranızın iyi olduğu bir anda evliliğinizi yürütmek için gereksinimlerinizi karşılamak için beraber ne yapabileceğinizi tartışın.  Bu aşama birkaç hafta ya da belki daha fazla sürebilir.  Bunu uzatmayın yoksa en başa dönme tehlikeniz var. Karınızın isteklerinizi yerine getirmeyeceği kesinleştiğinde ise artık Kutsal Kitabı okuyup dua ettikten sonra yapabileceğiniz tek bir şey kaldı.

Çevirenin Notu : Arzunun pazarlığı olmaz ilkesine karşı olsa da, bundan sonra geçilecek aşamanın ciddiyeti ve bir evliliğin karşılıklı görev olarak da yürütülebileceği (özellikle çocuklar varsa) gerçeğini düşünerek kadını sözlü olarak uyarmak ve bir şans daha vermek için bu aşamayı doğru buluyorum. Ben şahsen bu aşamaya gelmiş biri olsaydım boşanmayı başlatırdım (ve 2 – 3 sene daha seksiz yaşamazdım) ama evliliğini hala kurtarmak isteyen erkekler bu aşamayı uygulayabilir. Ama dediğim gibi, yıllardır doğru düzgün seks yapmamış adamlara 2 – 3 sene daha sekssiz kal demek de saçma.

Bir kadın bunu duyduğunda “ayyy zorla seks mi olur?” gibi bir tavır takınır. Bir kadın kesinlikle sizinle yatmak zorunda değil. Bunu kafanıza yazın. Karınız diye hayat boyu sizi arzulayacak diye bir kural yok. Bıkar bıkar. Kendi tercihi. Fakat hiçbir kadının sizi sekssiz bir ilişkiye hapsetmeye “seks yok ama sen koca olarak dışarda da seks yapamazsın” demeye hakkı yok. Evlilik anlaşmasına imza atarken “dışarda değil sadece bu evlilik içinde seks yapacağım” sözü veriyorsunuz. Bu aynı zamanda “bu evlilik sözleşmesi içinde seks olacak” da demek. Eğer biri yoksa (evlilik içinde seks), diğeri de yok (evlilik dışında seks yapmama). O yüzden burada kadını zorlamıyorsunuz, seçim şansı veriyorsunuz.  Hem de bir iki senelik düzelme şansını ona verdikten sonra.

Korku Oyunu Seviye 10

Ne yapacağınızı anlatın : evi terk edeceksiniz ve boşanma işlemlerini başlatacaksınız. Ben direkten dönene kadar evliliğimde bu noktaya geldim. Karıma dedim ki : “Basit bir tercih yapacaksın : Ya benimle sikişirsin … ya da siktir olup gidersin (Fuck me…or fuck you)”. Bu aşamada eğer düzelme olmazsa ayrılıp boşanmaya ruhen hazır olmanız lazım. ASD (Artık Sikimde Değil) haliniz bu aşamadan sonra rol değil gerçek. The Art of War ve The 48 Laws of Power kitaplarını okuyun.

Çevirenin Notu : Sekssiz evlilik boşanma nedenidir. Bu seviyede bir iş yapacaksanız ön hazırlığınızı yapın. Bir boşanma avukatı ile görüşün, boşanmış erkeklerle konuşun ve banka hesabını ayırma, vs … gibi işlemlere başlayın.

Korku Oyunu Seviye 11

Bir kız arkadaş ya da metres edinin. Seks yapmaya başlayın.

Çevirenin Notu : Bir kız arkadaş en mantıklısı. Metrese gücünüz yetiyorsa,  şeker bebek sitesi SeekingArrangements size göre.

Korku Oyunu Seviye 12

Termonükleer. Karınızı kız arkadaşınız olduğunu ve bu nedenle de artık onu istemediği sürece seks için rahatsız etmeyeceğinizi anlatın (zira siz eşine ihtiyacı olanı hemen veren bir kocasınız). Hatun patladığında ise tüm geceyi başka yerde geçirmek için evi terk edin. Ertesi gün eve gelin ya da boşanma işlemlerini başlatın.  Bu aşamada zaten bu soğuk ve frijit kadından bıkmış olmanız lazım.

Çevirenin Notu : Seviye 12 saçmalık ve eziklik. Hala böyle bir kadını yeniden kazanabilmek için, boşanmada kusurlu taraf olup yolunmayı göze almayı gerektiren, ONEitis mantıklı bir saçmalık. Bu seviye kesinlikle aptalca. Peki bu adam neden böyle yazmış? Zira ABD’de durum farklı. Orda boşanmada erkek kusurlu olsa da olmasa da sanki tüm suç ondaymış gibi sikiyorlar. Ama Türkiye’de boşanmada kusur diye bir olay var. Böyle bir hareket burada çok aptalca. Biz de 10 seneye kalmaz ABD gibi oluruz ama şu aşamada bu seviyeyi unutun.

Çevirenin Son Notu : Bir erkek ilişkisinin mutluluk derecesi ne olursa olsun ilk beş seviye korku oyununu her zaman oynamalıdır. Bir ilişkide karısı ne kadar çirkefleşirse çirkefleşsin, eğer bu çirkefleşme erkeğin betalaşmaya karşı koyamaması ile ayak paspasına dönüşmesi sonucu gerçekleşmiş ise, sorumluluğu alıp ilk 5 aşamayı hızlıca uygulayarak, karısına bir şans vermesi etik olarak gereklidir. Fazlaca fedakarlık gibi görünse de evlilik oyuncak değil, özellikle çocuk varsa.

Fakat 8’ince seviyeye kadar düzelme yoksa ve kadın erkeği sekssiz bir ilişkiye mahkum etmeye çalışıyorsa, yandan kız arkadaş veya boşanma çözümdür. Seks varsa ama başka dayanılmaz sorunlar varsa, boşanma tek tavsiye edebileceğim şey.

Çeviri : The 12 levels of dread : the rules for any long term relationship

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

22 thoughts on “Korku oyununun 12 seviyesi”

 1. Yazıyı okudum.Katılıyorum yazıya da yorumum alakasız olsa bile 🙂 Yeni yazı diye buraya yazıyorum dün bi öncekine yazdım ama çok yorum yazılmıştı bile ve arada kaynadı sanırım.Hocalarıma ve diğer arkadaşlaradır sorum.Çene kemiğim çok belirgin veya güçlü değil.Bu attığım linkteki gibi bir yapıya ulaşmak için nasıl egzersizler yapabilirim.Bu çenenin daha maskülen algılanmamıza sebep olabildiğini okudum.Ağırlık kaldırsam testesteron bu yapıya ulaştırır mı sizce ? Bu konuda gerçekten çok yardıma ihtiyacım var.Youtubeda bir kaç video da izledim.Yardımcı olabilir misiniz lüten ? http://www.hollywire.com/2015/04/most-significant-beautiful-celebrity-jawlines-all-time

  1. Yaşın kaç? Kemik gelişimi 20 yaşında bitiyor. O yaştan sonra kemikle değil, çene kası ve sakalla halledebilirsin. Eklediğin linkteki gibi bir çenede genetik de etkili.

   1. Yaşım 23 hocam.Çene kasını çalıştırmam gerekli o halde anladığım kadarıyla.Buna yönelik tavsiyeniz var mıdır ?

 2. Sanıyorum ki, redpill’in en büyük dezavantajı, kurallarının erkeğin bedensel sağlığı hep yerindeyse işliyor olması. Erkek kanser, büyük bir ameliyat, uzuv eksilmesi gibi bedensel olarak handikaplı bir duruma düştüğünde sanki geçerliliğini yitirirmiş gibi geliyor, yanıldığım yer neresidir?

  1. Yanıldığın yerlere örnekler :

   Sean Stephenson ve karısı. Vücudunu deforme eden korkunç hastalığa rağmen pozdaki masküliniteyi yakalamaya çalışın. Bakış, vücut pozisyonu, pozitif enerji, kendine güven, vs.

   Game Of Thrones’un Tyrion Lannister’i Peter Dinklage. Alfa as fuck.

   Nick Vujicic. Hatunu HB6.5 eğer Asyalı seviyorsan HB7. ABD’de hatunlar obez olduğundan vücuttan görece HB7.5 – 8 😀 4 çocuk. Kolları ve bacakları olmayan bir adam için (kendisi yakışıklı olsa da) hiç fena bir başarı değil.

   Yanlış umut vermek istemem. Bu adamlar tabii ki istisnalar. Ölüme yakınken de red pill dahil hiçbir şeyin önemi kalmıyor. Bu, düşen uçaktaki maskülin erkekler için de geçerli. Keynes’in dediği gibi uzun vadede hepimiz birer kaybedeniz.

   Ama karakterin fizikseli alt etmesi potansiyelini göstermesi açısından başarılı örnekler.

   1. benim gözümde bu kadınların hepsi paranın alabileceği şeyler. bu adamlar paralarıyla ha Porsche almışlar ha iki meme bir am almışlar. farksız. geçen gün instagram’da bir kadın gördüm. kadının her yanı yanmış. deadpool’un kadın versiyonu gibi. ama gayet sağlıklı bir erkekle evli ve yeni çocuk yapmışlar. şimdi bu adamın kadına aşık olduğunu söyleyebilir miyiz? aralarında nasıl bir anlaşma olduğunu bile bilmiyoruz. bence bu tür örnekler rasyonaliteden uzak. yani kolu-bacağı olmayan adam bir kadına ne tür bir imkan sunabilir de hipergamisini altüst etmiş olsun. hele ilk fotoğraftaki adamın maskülenitesinden bahsetmişsin ama adamın verebileceği başka bir poz yok ki tekerlekli sandalyede swh

    1. Erken bastım düğmeye.

     Bu adamların hepsi hayata 0 – 100 geride başlamış ve kendilerini kahretmek yerine disiplinli bir şekilde başarıya ulaşmış. Parayı bunlara biri hibe etmemiş. Her kuruşunu kendileri kazanmış. Kendilerinden kat be kat üstün durumda olan adamları 1,000e katlamışlar. Sanki para arkasında hiçbir güç olmayan bir şey gibi düşünmeyin.

     yani kolu-bacağı olmayan adam bir kadına ne tür bir imkan sunabilir de hipergamisini altüst etmiş olsun.

     Feminen bakış açısıyla düşündüğünün farkında mısın? Aşk adamı mı olsunlar illa aşk olacak yoksa yanlız mağaramda ölürüm ühüüühü diye ağlasınlar. Kaldı ki bu kadınlar hiç de standart golddiger gibi durmuyorlar. Ne sunmuşlarsa sunmuşlar. Para, ün vs. Sağlayıcılıksa sağlayıcılık,pozitif maskülinite ise o. Ne gerekiyorsa … Kadınların hipergamilerini override etmişler. Çocuk var. Seks var. Mutlu görünüyorlar. Vs. Kenarda otuzbir çekip disney masalı, kendilerini 100% kendileri olduğu için sevecek kadını mı bekleseydiler. Standart beta gibi, “ıyk parayla olmaz öyle illa aşk olacak” deyip gerçek kadın yerine ellerini mi şeyetselerdi.

     Alfa fucks beta bucks hikayesi gibi gelebilir Nick Vujujic’in hatun o kategoriye girebilir (gerçi hatun 6 yıldır evli ve adamla 4 çocuk yaptı) ama zaten bunlar istisna. Sadece parayla olmaz bu iş. Kişilik de lazım. Kişilik görünümü override eder. Bunlar uç örnek olabilir ama ana fikiri anlatmak için iyi örnekler.

   2. burdan nick vujuju’nun karısıyla olan resmini geçmişteki halime yolluyorum, be kitapsız seni, bu adam kadar bile olamadın mı lan!?

   3. Yalnız bu örnekler tam bir “apex fallacy” örneği olmamış mı ?? Redpill camiasında işlemememiz gereken en büyük günahlardan biri bu bana göre. Kötü örnek olmayalım 😀

 3. Hocam ben şahsen ayda yılda bir sadaka seksi yapılan/yapılmayan ilişkiyi bitmiş bir ilişki gibi görüyorum. Erkeğin bu evliliği bu denli korumak istemesi altındaki nedeni çoğunlukla opsiyonsuzluğuna bağlıyorum. Bu noktada uzun süre sekssiz yaşamış, sonrasında kendini beş aşamaya kadar geliştiren erkeğin; sahip olacağı özgüven ve opsiyon bilinci ile, evlilik dışı ilişkiden kendini alıkoyamacağını düşünüyorum. Kırmızı hapı alan bir erkeğin, bir zamanlar Oneitis yaptığı kadından intikam almak istemesi ve haliyle kadına eskiden baktığı gibi bakmayacağı aşikar. Eskiden baktığı gibi bakması gerektiğini de savunmuyorum. Bence bu program, evliliği kurtarmak için yazılmış olsa da, uygulayan bir erkeği evlilikten soğutur ve kendi hayatını daha iyi inşa edeceği yeni adımlara zorlar. Ha bu hayırlı değil midir, hayırlıdır bence.

  1. Öncelikle, çocuğun var mı? Çocuğun yoksa evliliği koruma çabasını anlaman zor. Ben yapmazdım ama bu çaba neden anlıyorum. İnsan çocuğunun ailesiz yetişmesinden korkuyor ve bu fedakarlığı yapıyor.

   Bunun yanında karım benimle cinsel ilişkiye girmiyor yazısında belirttiğim gibi bence “bu erkeğin yapması gereken 1 yıl önce karısını terk etmek; 18 ay bir kadının eş olmanın en önemli fonksiyonunu yerine getirmeyerek evliliğe bağlı olmadığını göstermeye yeter de artar bile”.

   Bir erkek karısını feminenleşerek soğutmuş ise, kendi bokunu temizlemek için programı denemeli. Fakat cinsel ilişkiye girmeme yazısında belirttiğim gibi ortada aldatma olabilir. Bunu da araştırmak lazım.

   Aldatma yoksa bu programa birçok eş iyi tepki verecektir. Fakat ben bu süre boyunca kenarda bir hatun tutardım.

  2. Sitedeki yazıların çoğu hatta redpill in neredeyse tamamı temel olarak biyolojiyi alır, ve neredeyse sitedeki her yazıda en az bir kere geçen arzunun dinamiği ya da saf-doğal cinsel çekim biyolojiden ve onun üstüne inşa edilen sosyal dinamiklerden kaynaklanır(feminizm yapay bir sosyal dinamik olduğundan gerçekte bi boka yaramıyor gibi). Dolayısıyla bu adamların bu çekimde ve saf arzu dinamiğinde yeri yok, sağlıklı hiç bir kadın bu adamlar beni döllesin demeyecek. Biyolojinin acıması yok ki.

 4. Hocam benim de konuyla ilgisiz bir sorum var. Kadınların bu meme değdirme olayı nedir allasen. Yani el kol değil direk meme teması. İş çevresinde, sosyal çevrede yıllardır başıma gelir, eşşek kadar adamsın hala öğrenemedin mi derseniz haklısınız. Bunu inadına ilişki yaşamanın sakıncalı veya yanlış olduğu hatunların yapıyor olmasından sebebini tam çözemedim (iş arkadaşı, arkadaşın sevgilisi vs.)

  1. Toplu taşımada kesişilen veya gidilen mekanda tanınan garson kız tarafından sıkça yapılan bi durum. Benim düşüncem, flörtün beceriksizce yapılan hali gibi. Hayallerde yaşıyor da olabilirim, bilmiyorum.

  1. benim Şahsi düşüncelerim:

   – Boşanma ve boşanma planları hariç geri kalan her şey aynı. Hatta “benimle seks yapman gerektiğini biliyorsun değil mi?” maddesine falan gerek yok. Burada olay evlilik olduğu ve aldatmanın daha zor olacağı için kadına böyle bir şey söylenebilir yazıldığı üzere. Ancak sevgilinizle böyle bir durum varsa ve siz Üstünüze düşeni yaptığınız hâlde seks gelmiyorsa (%1 ihtimal)halı saha gidiyorum diye çıkıp daygame yapın bence. KISACA SEVGİLİLİKTE KORKU OYUNU ÇOK DAHA RAHAT.

   Sevgililikte kız sizle aynı evde yaşamadığı için, bırakın kendinizi geliştirmeyi;Sizi GÖRMEDİĞİ için bile avucunun içinde hissetmeyip “korku” duyuyor. Aynı evde yaşamak korku oyununun kafasına sıkmak biraz. Sevgililikte korku oyunu oynamak çok basit çünkü aynı ev derdi yok.

 5. Wow..

  Muhteşem birer yazı.

  “çeviri:link” düğmesini görene kadar, siz böyle bi işe girişiyorsunuz sandım ve bir an sevindim. Yok mu yolda bi kitap falan?

  Tekrarlıyorum, adam yapılması gerekenleri muhteşem yazmış ve sisteme dökmüş.

  İlk 5 maddeyi her erkek bırak evli olmayı, sevgilisinin olmasını; YALNIZSA BİLE YAPMALILAR. İlk 5 madde hayatın merkezine kendini koymak ve geliştirmek üzerine kurulu zaten. Bu ölene kadar devam etmeli.

  Kendinize değer vermeniz, kadının içindeki rekabet dürtüsünü tetikleyen İLK Hamledir.

  Ardından başka bir kadına değer vermeniz-vereceğinizin sinyalini çakmanız, KADININ İÇİNDEKİ ENTRİKACI ŞEYTANI ORTAYA ÇIKARIR. Şu garson olayını uyguladığınız ya da mekânda herhangi bir kızla keşiştiğiniz anda karınızın sanki MIKNATISLA Size çekiliyormuş gibi yanınıza oturabilir, size sarılabilir.

  Kendinize her zaman değer verin ve ilk 5 maddeyi uygulayın. Yetmezse kıskandırmanın boyutunu LEVEL LEVEL ARTTIRIN ve bu da işe yaramıyorsa hayatınızdan çıkarın.

  Harika bir yazı. Yeni çevirileri bekliyoruz. Bu arada yok mu sizde bir kitap çalışması falan 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *