Saha raporu – 35 lik beta dan kırmızı hap öncesi saha raporu

Babamın hastalığı nedeniyle omega olarak geçen 3 yıldan sonra tanıştığım ve FB yapmak niyetinde olduğum HB3 lük, ama kariyer ve komikliği sayesinde HB4 olarak algılanabilecek 38 yaşında hatunun HB 5,5-6 olan ama kariyer, entelektüel seviye, araba vs ile HB6-6,5 sayılabilecek beni yaklaşık 1 yılda kapı paspasına çevirmesinin sırrını paylaşayım.

Ne zamandır hayatımda kimse yok ve yine yalnız korkusuyla kıza yapışın.

Shit test diye bir şeyden haberiniz olmadığı için kıza her shit testinde ‘’bir erkeğe böyle şeyler söylenir mi, evde kalmana şaşmamalı’’ diye saldırın, hatta 3 ay sonra bile aynı saçmalamalarını gündeme getirip kavga çıkarın.

Korunmadan birlikte olun. Çocuk sevdiğinizi aile kurmak istediğinizi sürekli tekrarlayın.

Hiçbir kızı aldatmadığınızı tekrarlayın.

Arada ağlayın ki ne kadar duygusal, hassas bir insan olduğunuzu görsün.

Arkadaşlarıyla tatile gittiğinde yada akşamları sizsiz dışarı çıktığında mızmızlanın, evde oturup onu bekleyin. Sizin bütün akşam ve tatillerinize kendini de dahil etmesini severek kabul edin.

Kızın evine yerleşin ve akabinde gelen seksteki %90 azalma için mızmızlanıp, kıza doktora gitmesini söyleyin, kendinizi porno ile tatmin edin.

Yemek, bulaşık, süpürge yapın.

Yanında yaşamanıza rağmen her sabah işe gelince günaydın diye mesaj atın ve mesajlara geç cevap veriyor ya da siz yazmayınca yazmıyor diye mızmızlanın.

İşteki, ailedeki, arkadaşa çevrenizdeki tüm sorunları anlatın.

Kız üzülmesin diye kendi kız tanıdıklarınızla akşamları dışarı çıkmayın ve bunu kıza söyleyin. Sonra kızın hayatının içinde yaşamaya başlayın.

Hipergamiden haberiniz olmadığı için sizden HB ölçeğinde 3 puan düşük olan, doğurganlığının sonuna gelmiş bu hatunun nasıl hala köpeğiniz olmadığına ve kendisinin size köpek gibi davrandığına şaşırıp durun.

Daha yapılacak ve yaptığım çok şeyler var fakat bunlar fazlasıyla yeterli sanırım.

Bu ilişkide her ne kadar betanın dibine vurmuş olsam da kız çirkin ve evde kalmış olduğu için benden ayrılamadı. Sadece bana it gibi davrandı ben de bir yerden sonra kıza hödüklüklerine dayanamadığımı söyleyip terkettim.

Ayrılıktan sonra ‘’erkek arkadaşını saygısız kız’’ diye Google da aratınca bu siteyi buldum ve aydınlanma yaşadım.

Ama arada hala özlüyorum biricik çiçeğimi, meğer önceki tüm kız arkadaşlarıma sadece kadın oldukları için kızmışım 🙂

Korkmayın geri dönmüyorum, 2-3 farklı kadınla görüşüyorum ve site rehberini takip etmeye çalışıyorum.

Konuk Yazar : 35lik beta

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

27 thoughts on “Saha raporu – 35 lik beta dan kırmızı hap öncesi saha raporu”

 1. Yine de bekar, 35 yaşında ve kırmızı hapa uyanmış adama gıpta etmeden duramıyorum 🙂 Hey özgürlük …

 2. Abinin hödüklüğü anlama eşiğinde bence ciddi bi olay olmuş. Burda belki anlatmamış ya da anlatmak istememiş. Böyle ağır betalık durumlarında yaşanan ciddi deneyimler, “eeh eytere bea” tepkisine yol açıyor ve sorgulamaya başlıyorsunuz. Abimiz adına sevindim.

  35 yaş haplanmak için görece geç mi mahmut abi?

 3. Hatun biraz akıllı olsa idi evlenebilirdi mavi haplı benle.
  Ama duvara toslamasına milim kalmışken bile hibergamisini kontrol edemiyor.
  Karıyer olarak çok ileri olmasından kaynaklanıyor olabilir.
  Mars korumuş beni:)

  1. Evet ya direkten dönmüşsün. Böyle kadınların çoğu dölü alıp doğum sertifikasına ismin yazılana kadar tutarlar kendilerini. Sonra cehennemin kapılarını açarlar …

 4. dayı ne yaptın? benim en kötü günüm bile senin şu yaşadıklarının yanında krallar gibi duruyormuş. bahsettiğin kadına 100 tane sikim olsa birini bile sokmam. geçmiş olsun. welcome to the dark side. 🙂

 5. ” Arada ağlayın ki ne kadar duygusal, hassas bir insan olduğunuzu görsün. ” bu cümleye çok güldüm, Allah affetsin.
  Aramıza hoşgeldin abi. bu saatten sonra;
  “kariyer, entelektüel seviye, araba vs” + kırmızı hap + sıralı tam liste = max 23 e kadar bir kadın bulup yavrularını doğurtman dileği ile 🙂

 6. Bu site sayesinde kırmızı hapı almadan önce çok kızgındım hatuna. Daha önceki ilişkilerimde de hep aynı kapı paspasına dönüp hatunlara kızıyordum.

  Burada okuduklarımdan öğrendim ki ben erkek gibi davranmamışım, o kadın gibi davranmış fakat 23 yaşında HB7 kadın gibi davranmış. Onun hatası bu. Bu da benim şansım olmuş, kırmızı hapı bulmuşum.

  Tristan ın tahmini doğru; Çok ağır shit testlere maruz kaldım. Yazmadım burada onları. Utanç verici ve sınıfta kaldığım şeyler. Umursamamak ve hipergamiye kafayı yaktırma taktikleri gerekiyordu ama benim shit test diye bir şey olduğundan haberim yoktu.

  1. Abi maalesef yokluk zihniyeti ve kendini hakir görmek gibi (ki bunların da zamanında slut-shaming yoluyla acımasız şekilde diğer kadınlar tarafından yapıldığını düşünüyorum) olumsuz düşünceler, böyle vasatın altındaki paspal kevaşeleri başımıza kraliçe ediveriyor. İşin kötüsü şu ki, ne kadar üzerinden de geçse, ara ara akla geldikçe o kişinin izleri kalıyor. Sende peygamber sabrı varmış abi. Sen muhtemelen burada bahsetmediğin ağır shit testler sonrası, sorgulama safhasına geçmişsin ki, yolu açan da budur. Hala o duruma gelememiş adamlar da var. “Ehehe sıçsın ki ağzıma, yerim ki onun bokunu” diyebilecek andavalların sayısı çok fazla. Senin adına sevindim abi,

   Aramıza hoşgeldin.

  2. Senin sorunun bom boş yaşamış olman kusura bakma. Hayatına dön bir bak ne değer ürettin, hangi riskleri aldın, kendini ne kadar sevdin ve en iyisini istedin?

   Eskilerin deyimiyle ot gibi yaşamışsın bu halde olmana şaşırmamalı.

   Umarım hayatını düzenler bundan sonrasında kendin için yaşarsın. Paranı iyi kullan ve kadınları 3. 4. Plana at. Senin altın çağındasın kadınlar ise çöküş, bitiş döneminde.

   Eğer hayatın iyi olursa kapında evlenmek için yatacak hatunları siktir edip, gençleri seçeceksin.

 7. Dostlar hatun için HB kullanıyoruz eyvallah da kendiniz için HB demeyin yahu 😀

  RUMUZ: HOTBOY asdgsdag

 8. “yapılmaması gerekenler tam liste” postu olmuş reiz.

  Ama dediğin gibi iyi ki bunlar olmuş.

  Yoksa nasıl fişten çekilecektin? Hapı yutacaktın? Dediğin gibi bir şans bu. Yapılan hataları fark edip buraya yazmanda gayet iyi.

  Hangimiz yapmadık bunları “bir zamanlar..”

  döngü şu şekilde işliyor = ilişkiye başla+beta ol+acı çek+terk edil veya aldatıl veya acıya dayanamayıp sen terk et+kızgınlık dönemi+bilgi arama süreci+KIRMIZI HAP DEVRİMİ+Monk MODE+ Kızgınlığın geçişi+Bilgelik ve Yüksek birer Farkındalık+Olgunluk+ Yeni kızlar+Tabak çevirme dönemi+İyice tecrübelenme+Statü yükseltme çalışmaları+21’lik birer bakire çıtır+EVLİLİK+İyi bir korku oyunu+Mutlu bir evlilik= MUTLU ÇOCUKLAR ve mutlu nesiller.

 9. Allah rızası için şu sitedeki yazıları kitap haline getirip satın ilk ben alacağım.Site silinir diye yazılardan notlar alıyorum uzun sürüyor kitap şart😂 Mahmut abi cennetlik olursun diyeceğimde sen trp sayesinde zaten cennette gibi yaşıyorsundur😂😂😂

 10. Red pill ile alakalı parçalar var mı? Ben bir tane bulabildim şu ana dek. Till Lindemann (Rammstein) – Du Hast, klibi izlerseniz fakedersiniz. Ayrıca pussy diye çıkardığı bir parça daha var, Till tam bir kırmızı haplı. Bu arada FB nedir?

 11. kitap olarak bastırmak çok riskli ve içinde pekçok çeviri barındırdığı için telif yiyebilir ama indirme seçeneği olsa tadından yenmez 🙂

 12. Aga bugün bir kıza ticaret meslek Lisesi nin tam önünde (abartmıyorum) ticaret meslek lisesi nerede diye sordum hiç beklemediğim cevaplar aldım kız 2 saat tarif etti gülmekten açılamadım en son sağol deyip okulu gösterdim bakışı hala unutamıyorum

 13. Hocam YouTube’da “Red Pill İnterviews”adlı bir kanal var video çevirileri gelirse çok güzel olur diye düşünüyorum

 14. Bana yürüme davetiyesi atan kadının hoşlandığından eminsem sen benden mi hoşlanıyorsun diye sorsam yürüme gibi olaylardan kurtulurmuyum?Bana mantıklı geldi uygulasam mı uygulamasam mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.

  1. Sıçarsın. Kızlar erkeklere çok doğal gelen dümdüz iletişimden nefret ederler. Kadınlarla dümdüz iletişime giren adamın kadınlarla hiç tecrübesi olmayan bir tıfıl olduğunu düşünüp ondan hemen soğurlar. Artı olarak da kız hoşlansa bile hayır der inkar eder.

   Yürümekten ve oyundan kaçış yok. Bunlar insanlığın doğal kur yapma şekli. Bypass edemezsin.

 15. Şu kendine HB demek nedir Mahmut hocamda yazdı Hot boy mu demek istiyorsunuz diye lütfen erkek adam kendine hb bilmem kaç diyince zaten komik oluyor.HB yi kadinlarin fiziksel özelliklerini derecelendirmek için kullaniriz erkeğin kendine veya başka bir erkege puanlaması karmaşıktir bulaşmayın onun yerine şunu denetim mavi haplıyım 0 kirmizi hapi kabul ediyorum 5 kirmizi hapi evrimsel biyoloji ve psikolojiyle harmanladim 6 kirmizi hapla birlikte set açabiliyorum tanimadigim kizlara 7 kirmizi hapla bolca tabagim ve fb dim var 8 Kirmizi hapi içselleştirdim Mahmut Hocam gibi farkli alakasiz konularda bile anlik fikir verme kabiliyetine eriştim ve bilgimi paylaşicak donanima geldim işte buda erkek için 10 dur.Camiamiza yakişmiyo kendinize HB demeniz birde puan vermeniz.

 16. “Babamın hastalığı nedeniyle”

  babana şifalar diliyorum. umarım iyileşmiştir.

  ve aramıza hoş geldin.

 17. Siteyi ilk yazılardan izliyorum.Hayatımda iyiye dogru bir cok degisiklikler yaptım ve durmayacagım.Adminlere teşşekkür ederim.Day game lerimi paylasacaqim.(türkcem icin sorry)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *