Vaka Çalışması – Çok merak ettiğim 3 konu

Talisca rumuzlu okuyucu sormuş :

Selam abi. Benim olayım şu: İflah olmaz bir betayım. Artı olarak etkisi giderek azalsa da bir Oneitisim. Ama yine de zihniyetimi değiştirmek için inanılmaz çaba sarf ediyorum. Spor+red pill+kişisel gelişim vs. Yani gidişat iyi.

Merak ettiğim konulara gelince. Neredeyse bağımlı hâline geldiğim ve libidom ne zaman artsa aramaya mecbur hissettiğim eski bir sevgilim var. Her seferinde yüzeysel kalan yiyişmelerden ve tam ilişkiye girememekten belki de. (Nextleyemediğimi ve diğer hatalarımı biliyorum. Dur, vurma 🙂 Bu kıza bir betanın yapabileceği her şeyi yaptım. Sonuç olarak “bu çocuk benim gibi bir eziği bile kaybetmekten korkan bir aciz” diye düşünüp beni şutladı. (Tabii ben bunları yeni fark ediyorum).

Arada dediğim gibi bazen görüşüyoruz. Alfa diyebileceğim bir arkadaş var ve ne zaman bu kızla yeniden görüştüğümü söylesem beni itin götüne sokuyor. Ben ona “ama ben o kıza çakamadım, içimde kaldı, görevimi tamamlayamadım, bu erkek için başarısızlık değil mi?” diyorum. O, “hayır bu bir kadın düşüncesidir.” diyor.

Ek olarak, eski kız arkadaşımla yeniden olur mu diye konuştuğumuzda her seferinde “biz seninle mükemmel uyumluyuz mantık olarak (gerçekten mantık olarak çok uyumluyuz) ama ben sadece sana değil, hiç kimseye karşı bir şey hissedemiyorum. Boş bir kutu gibiyim. Hatta şu an görüştüğüm biri var, onu da hiç sevmiyorum” diyor. Ve bu tekerlemeyi yıllardır söylüyor. Bu kız 30 yaşında, hâlâ bekar ve kadrolu öğretmen. Artı, aslında fiziksel olarak çirkin ama çok tutkulu sevişeceğe benziyor. Beni çeken de bu galiba. Bilinçaltım da sürekli “sen bu kıza bi şekilde çakarsan oksitosinin etkisiyle sana yapışır” diyor.

Sonuç olarak sorularım:

1) Bir kızla seks yapamamak, yarım kalmışlık duygusu kadınlara has bir eksiklik duygusu mudur? Öyleyse neden? Bu bir başarısızlık, eksiklik değil midir? Ve benim, o eksiğimi kapatarak kendimi tam bir erkek gibi hissetme isteğim normal değil midir?

2) Ben bu kızla bir şekilde seks yaparsam oksitosin gerçekten de onu bana bağlamaz mı?

3) Bir kızın yaklaşık 5 yıldır “ben kimseye karşı hiçbir şey hissedemiyorum” demesi normal midir? Bu kız aslında ne demek istemektedir?

Sana denilmesi gerekeni alfa arkadaşın demiş zaten.

Arada dediğim gibi bazen görüşüyoruz. Alfa diyebileceğim bir arkadaş var ve ne zaman bu kızla yeniden görüştüğümü söylesem beni itin götüne sokuyor. Ben ona “ama ben o kıza çakamadım, içimde kaldı, görevimi tamamlayamadım, bu erkek için başarısızlık değil mi?” diyorum. O, “hayır bu bir kadın düşüncesidir.” diyor.

Adam haklı. Kız gibi düşünüyorsun. Ağzından çıkan her kelime, daha maskülin olmamak için bahane.Eski hatuna takılıp kalmayı, erkek olmaktan daha kolay bulan erkeklerin bu takılmaya iki bahanesi vardır : (1) intikam ve (2) kendini ispat. Aynı bok. İkisi de kıza muazzam duygusal yatırım ve tabii betalıkta dibe oynama ile sonuçlanır. Arkadaşın çok haklı. Feminen bir düşünce bu.

Öncelikle bu kızla tüm irtibatı tamamen kesip kesinlikle görüşmeyeceksin. Görüşürsen sen bilirsin. Nextleyemiyorum diye kendini kandırma. Görmesen bal gibi nextlersin. Hem bu kızı elde edemezsin (pardon, kız duvara toslayacağını anlayınca sen kenarda beklediğin için birden farkına varabilir, yani tehlikeli bir pozisyondasın)  hem de başka kızı elde edemezsin. Böyle yaşlanırsın. Seçim senin.

Bir kızla seks yapamamak, yarım kalmışlık duygusu kadınlara has bir eksiklik duygusu mudur?

Hayır. Bu kendisini kimseyi tavlayamayacak biri olarak gören, reddedilme korkusundan ölesiye korkan insan psikolojisidir. Kadında şirin gözükebilir belki ama erkekte iğrenç durur. Biyolojisi daldan dala atlama üzerine kurulu bir erkeğin kadınsı bir seks ve bağlanma göstermesi için maskülinitesini sağlam bastırması lazım. Kızların bazıları böyle olsa da çoğu bu kadar bile feminen değildir.

Bu bir başarısızlık, eksiklik değil midir?

Bu soruları resmen troll gibi soruyorsun. ONEitis yazısını iyi okumamışsın. Başkasının aldığı Şahin marka otoyu adam sana satmıyor, sen de alamıyorsun diye kendini başarısız sanıyorsun. İlla o Şahin’e bineceğim zira o benim için Ferrari. Yoksa yaya kalırım daha iyi. Şimdi çıkıp da “bu başarısızlık değil mi” diye sorman komik. Alternatifin pazarlığı öğrenip piyasada son model Toyota bulmak ve o başarı değil ama bu adamın Şahin’ine sahip olmak başarı.

Ve benim, o eksiğimi kapatarak kendimi tam bir erkek gibi hissetme isteğim normal değil midir?

Yukarıdaki örnekten anlayacağın gibi bir ruh hastalığından bahsediyoruz. Şahin’i Ferrari sanan, dünyada başka araba yok diyen adama deli denir, erkek değil.

Bir kızın yaklaşık 5 yıldır “ben kimseye karşı hiçbir şey hissedemiyorum” demesi …

Türkçe meali : Bu kız yaklaşık 5 yıldır “ben SANA KARŞI HİÇBİR ŞEY HİSSETMİYORUM” diyor.

normal midir?

Normal mi? Evet normal. Sana niye direk söylesin. Hatun 30una gelmiş. Adamın biri kenarda yedek lastik olmaya dünden hazır. Ben olsam ben de tutardım, sen olsan sen de tutardın.

Bu kız aslında ne demek istemektedir?

Tekrar ediyorum :

“ben SANA KARŞI HİÇBİR ŞEY HİSSETMİYORUM” Kapiş?

Bonus 1 : Senden hoşlanıyorum ama ilişkiye hazır değilim.

Bonus 2 : Karmaşık Sinyaller

Kusura bakma, senin topa tutulman lazım demiştim 😀 Umarım alınmazsın. Uyarmadı deme. Bu kız bir iki yıla senin değerinin farkına varıp seni kapatabilir.  Evlenir, çocuk yaparsınız. Erkek olarak sonunda kızı kapmış, başarmış olursun. Çocuk doğduktan sonra da şu adama dönersin.

Şimdi diğer arkadaşlara atış serbest.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

34 thoughts on “Vaka Çalışması – Çok merak ettiğim 3 konu”

 1. Bu betalıktan öte omegalık. Yeter ki ver ben herşeye razıyım demek ve bunu aklileştirmeye çalışmak. Kayıtsız şartsız, sonsuza kadar next ve en az 6 ay rahip modu. O kafa gerçeği görse de o kadar kolay değişmez başka türlü.

  1. Başka aklileştirme türü de fakbadi olalım. Kadın, ya bu akşam başka birine sözüm var dediğinde sik gibi kalmayacaksan, elinin altında başka alternatiflerin varsa, bir elin yağda bir elin baldaysa olur ama madem öyle bir bolluk varsa adamda uzatmanın manası ne aynı kadınla. Yurtdışında yaşayan bir arkadaşım tr’ye geldiğinde takıldığı bir hatun vardı, başkalarıyla da takılıyor sorun etmiyorum diyordu. Neyi sorun etmiyosun mk? Acizliğini mi? Kapandı tabii ki o kapı.

   1. Helal len hasan, bir başka beta bahanesine iyi değinmişsin.

    “Mq sewmiom zaten artık sadece sikcem faqBadi oLcam yeaa raad olsana aşk bitti olüm artık..”

    Bu da O KIZI SİLMEK istememenin bir başka biçimde dışa vurumu, sadece BETA gibi gözukmemek için “amaç seks” diye dillendiriyor rezilliğini.

    Bir kıza EN AZ! , +6 ay duygusal yatırım ve oneitis yapan biri, SİKTİR Yedikten sonra sanki bütün yatırım kaybolmuş gibi: “olm sikmek içimde kaldı , gelsin sikişek sadece seks” diyor.

    Komik duruyorsunuz beyler.

    Ve hiç samimi değilsiniz.

    ve ŞUNU ADIM Gibi biliyorum ki; Fakbadi bile olsanız ilk seksten SONRA, Kadın size “seni çok seviyorum,tekrar deneyelim mi” dese, HİÇ ŞÜPHESİZ GENE KÖPEKLER Gibi KABUL EDECEKSİNİZ. Artık ilişki yok,seks var diyen adam YALAN OLACAK.. YALAN OLSA YİNE iyi, BU KADAR DUYGUSAL YATIRIMIN üstüne tam o AN AĞLAMAYA BAŞLAYIP:

    “ühü ühüu, ciddi misin :'(. Sonunda değerimi anladın. Bende seni cok seviyorum birtanem” Dıyerek KIZA SARILIR.

    Aslında bu kızin, erkek ne kadar kararının arkasında duruyor ve “cidden beni sevmiyo mu acbaa .s” şeklinde yaptığı bir SHİT TESTTİR.

    Bu shit teste ağlayarak, duygusal tepki veren adam ise, IŞIK HIZINDA KIZI SOĞUTUR. Çünkü TESTTEN KALMIŞTIR.

    SAĞLAM OLMADIĞINI Belli etmiştir.

    O erkek ister kasli, ister brad pitt olsun. Bu shit test den geçemeyen adamdan kadın içgüdüsel biçimde soğur.

    SONUÇ: NE OLURSA OLSUN, ÇOK DUYGUSAL YATIRIM ve ONEİTİS YAPTIĞINIZ KIZI TAMAMEN SİLİN. DOMALSA Bile Geri dönmeyin. O KIZ SİZİN için ZARARLI KARDEŞLER. BİKAÇ SENE SONRA HAYATI ÖĞRENİNCE BELKİ ANCAK O ZAMAN ETKİLEYEMEZ Sizi ancak, O ZAMANDA ZATEN O KIZDAN DAHA iyi seceneklerinizin olacağına ADIM GİBİ EMİNİM.

    Yok fakbadi, yok sikemedim içimde kaldı..

    BUNLAR ONEİTİS ruh hastalığının şizofreni benzeri SİZE düşündürdüğü DÜŞÜNCELER. Yenin Bunları, REÇETEDE KIRMIZI HAP VAR. BU SİTE ONUN ECZANESI, GUNDE 6-7 Öğün girin ve alın hapınızı-tedavinizi. Yapın Monk Mode yi..

    Tedavi ortada.

    Geri kalan ise o KIZLA ilgili her şeyi silmek. O KIZLA Hiçbir iletişim kanalı birakmamak, o kizin çevresindende ve o kizi hatirlatacak her şeyden uzak durmak.

    YAPIN BUNU.

    1. İçtenliği, samimiyeti, direk konuşmayı severim. Buna rağmen “len” hitap şeklini yadırgadığımı söylemem gerek. Yazdıklarımla taşak geçebilirsin, yerden yere vurabilirsin asla sorun etmem ve burada insanların birbirinin sırtını sıvazlamasından çok eleştirilmesini çok daha faydalı buluyorum ve buna saygı duyarım. Art niyetli olmadığını görüyorum o yüzden daha fazla yazıp kıllatmak da istemem.
     Fakbadilik ince buz üzerinde yürümektir, tecrübelilerin bile başına iş açabilir, açmasa bile mide ekşitir. Kim olursa olsun birkaç görüşmeden sonra bir ilişki oluşuyor ve ilişki yerinde saymıyor, insan psikolojisi de stabil değil, makine değiliz ki. Yaşı ilerlemiş ablalar ve abiler için çok sorun olmaz ama gençler dikkat etmeli.

 2. “Bilinçaltım da sürekli “sen bu kıza bi şekilde çakarsan oksitosinin etkisiyle sana yapışır” diyor.” bu nasıl bir acizlik kankacım. ERKEK ADAM olarak isteyeceğimiz en son şey; bir kadının bize yapışıp kalması. bir de bu kadın 30 yaşında. (oğlum iddia kuponuyla bile yatmıştır lan o kadın ) he-man’in kılıcını mı çekeceksin, ne yapacaksın da kadın yapışacak sana?
  “çirkin ama tutkulu sevişir” doğru. o tutkudan sana pay çıkar mı? HAYIR. .. önüne bak kankacım, admin beyin söylediği gibi trollük sezdim ben de sorularda.

 3. Biraz kendine saygın olsun. Kız güzel değil ama peşindesin bu da çok farklı bir saçmalık. 5 yıl çirkin ama güzel sevişeceğini tahmin ettiğin bir kadının peşinde kuyruk olmak! Ne kadar güzel sevişebilir? Bu kadın seninle evlense gene vermez. Merak ediyorum spor yapıyor musun? Testesteron seviyeni ölçtür. Sosyal ortamlara gir. Dans olur ne bilim başka ıvır zıvır olur. Harekete geç

 4. Beta donemlerinin cani cehenneme iste . Benim de vardi senin gibi bir durumum . Hastanede bir stajyer hemsire gormustum tam bir afet hem yuz guzelligi hem de fizik . Benimle seks yapacak potansiyelde olan bu kiza sanki 10 yillik iliskimiz varmis 2 sene ayri kalmisiz sonra tekrar barismamizin ilk gunu gibi romantik ve yavas bir sekilde yaklasmistim . Oysaki kiz bildigin deli gibi azgin bi hemsire bakti is yok cekti gitti ardindan 100 kere aradim 1000 kere mesaj attim ama nafile sikemedigim icin icimde kaldi ve hep bunu kafaya taktim su donemlerlerde de unuttum diyebilirim Allaha sukur 😀

 5. oha karıya bak. pavlov’un köpeği muamelesi çekmiş sana. gösterip vermemek budur. zil çalınca salyaları akan köpek misali karıyı görünce kendinden geçiyorsun. hatta seni öyle bir hale getirmiş ki zil çalmasa bile salyaların aktığında aklına o karıyı getiriyorsun. azdığım zaman aklıma geliyor demenin başka açıklaması yok.

  sen red pill’den şaşma. mahmut abi ne diyorsa aynen yap. 3 ay süre ver sadece kendine. 3 ay ya. 3 ay nedir? farkı göreceksin. inan senin o alfa dediğin elemandan hiçbir farkı yok. rahat ol. illa birinin oneitisi olacaksan kendi oneitisin ol swh

 6. Gel amc*k gel, sıra bekliyorum zaten gerginim sana saydırayım az.

  Dayı kafayı mı yediniz olum ne tavsiye veriyosunuz şu adama.

  Bu adam zaten MANTIKLI OLANI Kendi de ADI gibi iyi biliyor.

  Hele ki bu siteyi ve ONEITIS Yazısını okuduysa, bizim diyeceğimiz her şey; BU GÖT LALESİNE AYNI ŞEYLER SAYIKLAMAKTAN İbaret kalır.

  Derdi şu vakadaki gibi bir dert olan erkek= ŞIMARIK Yetişmiştir, ANA KUZUSUDUR, Kavga etmemiştir, risk almamıştır, sevgili sayısı 5’i geçmemiştir (belki 2’yi), Leyla ile mecnun hikayeleri dinleyerek büyümüştür, MUHTEMELEN ABLASI veya KIZ KARDEŞİ VARDIR, BABASI ALFA Değildir, veya BABASI İLDIŞI ÇALISAN eve ugramayan bi adamdır. VEYA Çocukları ile ilgilenmeyen bi heriftir. Kısaca SAĞLAM Bi BABA-DAYI-Amca erkek figürü olmadan yetişmiştir. Geçmişte RAHAT BÜYÜMUŞTUR ve DERT Çekmemiştir; PSikolojik bunalım derdinden bahsetmiyorum. Sağlık-Aç kalma-Açıkta kalma gibi dertlerden bahsediyorum, yaşamanı sağlayan dertler yani, MUHTEMELEN SPOR SALONUNA 3 AY’dan fazla gitmemiştir, FAZLA PORNO İZLIYORDUR, Kendi için bugüne kadar Herhangi bir GELİŞİM SÜRECINE Girmemiş, iradesini kuvvetlendirmemiş;SABIR YOKSUNU Bir heriftir. Kendisine değer vermiyordur, geçmişte de vermemiştir.

  Sıra yaklaşıyo amk.

  Yazıyı yazan arkadaş: Bu tespitlerimden kac tanesi tuttu gel yanıtla bakiyim merak ettim. NE KADAR İYI Tahmin yapabildiğimi ölçecem senin üzerinde. Ama doğru söyle please.

  Hazırsan bende sana duymadığın bir tavsiye vereceğim, YUKARIDA YAZANLARI, MAHMUT GOMTANIN tavsiyelerini okuyup uyguladıktan sonra AKŞAM UYUMADAN ÖNCE BIR DE ŞUNU YAP:

  – Her akşam yatağa girmeden soyun ve Aynanı karşısına geç, TAŞŞAKLARINA ODAKLAN ve bak. Ardından kendine şunu sor: BEN BU ORGANI SÜS OLSUN DİYE Mİ TAŞIYORUM ACABA? Göz, görmeye yarar. Kulak, duymaya yarar v.b. Peki BU ORGAN bende ne işe yarıyor? Bu organın görevi ne, bana yüklediği misyon ne, biyolojik görevi ne? Olabildiğince çok dişi döllemek, testosteron salgılamak ve erkek gibi hissettirmek. DEMEK SORUN NEYMİŞ? DOĞANA AYKIRI Davrandığın için mutsuzsun. TIPKI, DOĞASINA AYKIRI DAVRANIP “Güçlünün yanında huzur bulmak yerine”, “GÜÇLÜ OLMAYI TERCİH EDEN” FEMİNİSTLER Gibi. SEN DE AYNI Şekilde GÜÇLÜ (Duygusal olarak) OLUNCA MUTLU OLAN Bir VARLIK OLMANA RAĞMEN, Güçsüz OLMAYI TERCİH EDİYORSUN. Doğana karşı geldiğin için MUTSUZSUN.

  BUNLARI FARK ET.

  ARDINDAN Git ve o KIZA ŞUNU DE (SON DERECE CİDDİYIM):

  – Sana TEŞEKKÜR EDERİM. Senin beni siktir etmen, ASLINDA “Siktir git erkek olmayı ogren

  1. Lan, yanlışlıkla “yorum at” a bastım amk. Devam ediyom.

   Git ve KIZA ŞUNU DE:

   – Sana TEŞEKKÜR EDERİM. Senin beni siktir etmen, ASLINDA “Siktir git erkek olmayı ogren” DEMEN VE Benim GÜÇLÜ ve SAĞLAM BİRER ERKEK OLMAM için bir FIRSAT ASLINDA.

   BANA BU FIRSATI VERDIĞIN VE KIRMIZI HAPI YUTUP GERCEKLERI GÖRMEME SEBEP OLDUĞUN İÇIN SANA TEŞEKKÜR EDERIM “X”.

   ARDINDAN O KIZLA Tüm iletişimini kes, Öldü o. Duygusal bağın da zamanla bitecek.

   Olayların aslında ne olduğunu gör, o kız seni siktir etmeseydi, asla GERÇEK Birer erkek olmayı ve öyle davranmayi öğrenemeyecektin.

   Bu senin için bir fırsat.

   Yerinde olsam bunun için sevinirdim.

   Teşekkür et ve sil kızı. Yapman gereken olay bu.

   İntikam mı?

   Lan senin TRP yi yutmana sebep olan kızdan intikam mi alicaksin bide göt? Sana ondan büyük iyiliği anan-baban yapmadi. Anan baban yapsaydı seni adam gibi yetiştirirdi, kuzu gibi değil.

   Bu kiz adam olmana sebebiyet verdi.

   Bu kıza değil intikam, gönüllü olarak ALFA olunca maaş bağlamalısin amina koyim, teşekkür ederim sayende ne yapmam gerektiğini öğrendim diye.

   Bu kiza kötülük etme kapina dayanir sikerim seni.

   By.

   1. Şu öğütleri hatta sövgüleri bana 6 ay önce verseydin sana ne minnet ederdim. Bir kızı Oneitis ederek rezildim o zamanlar.

   1. Neym, ayna karşısında taşak meditasyonu ile kırmızı hapa yeni bir boyut getirdin. Bu meditasyonun nirvanası kunteper canavarına çıkar herhalde 😀

    1. Taşak diyip geçmemek lazım, şüphesiz taşağın derinliklerinden gelen bir GÜÇ VARDIR KOMTAN 😀

     Tavsiye ederim herkese, açın ve uzun uzun izleyin. Taşaklı bi varlık olduğunuzu unutturdu size bu kodumun f*minazi düzeni.

     Bakın ve hatırlayın, bakın ve hissedin. GÜCÜ Hissedin, bir erkeği erkek yapan her şey o iki TOPTA YATIYOR.

     Daha sonra ertesi gün “korktuğunuzu,çekindiğinizi” hissettiğiniz AN DA, AKLINIZA DÜN UZUN UZUN BAKTIĞINIZ TAŞAKLARI Getirin ve NELER Hissettiğinizi hatırlayın, O GÜCÜ TEKRAR Hissedin.

     TAŞAKLARINIZIN Görüntüsünü beyninize kazıyın, her korktuğunuz anda gözlerinizde canlanması sağlamak üzere programlayın beyninize..

     Meditasyonu etkili yaparsanız, taşakların verdiği o inanılmaz hisle inanıyorum ki korktuğunuz şeyi yapacaksınız.

     EEEEEY MODERN ERKEEEEEK IRKI, TAŞAKLARININ FARKINA VAR, UNUTMA, UNUTTURULMASINA İZİN VERME.

     O imparatorlar, o alfalar.. hepsinin gizli gücü O TAŞAKTA YATIYOR. SENDE DE VAR O, SENDE DE!!! AÇ VE HATIRLA.

     Kırmızı Hap da meditasyon-motivasyon yazıları pek görmedim bugüne kadar, daha çok sikici gerçeklerin Üstünde duruyor fakat ERKEKLER BİRAZDA GAZLA ÇALIŞIR VE TRP : P

     <3 TAŞAKTAN GELEN GÜÇ <3

 7. Bu kız çirkin ama şehvetli sevişir demiş burada çıldırdım.Sen maskulin bir erkeksen hepsi şehvetli sevişir. Ama beta isen yatakta ölü gibi olur. Kadını kendine bağlamak wtf bu bağlama işini kadınlar yapmıyor muydu?Bizim sınıfta bir kezban var 90kilo 170 boy civarı o senden daha erkek erkeklere yumruh atıyor.(Neyse moruk çokta üstüne gitmeyin daha 50 ye kadar yolu var.)

 8. Abicim siktir et alfa betayı.

  Sizinki alfalık betalık değil mallık meselesi kusura bakmayın.

  Misyonsuz, amaçsız,hobisiz, sınırları olmayan adamlarsınız.bir değerin yok.

  İlişki işleri takas işidir. Amcığına karşı bişey sunman lazım. Kadınlar kaybedeceği bişey kazanamayacağı işe gelmez.

  Değerin hatundan yüksek olacak o zaman bu sorunların ortadan kalkar.

  1. Abisi bunlar terim değil mi? Ben de terimlerle düşündüğüm olayı yazdım.Bana saldırma sebebini merak ettim.”İlişki işleri takas işidir. Amcığına karşı bişey sunman lazım. Kadınlar kaybedeceği bişey kazanamayacağı işe gelmez.” Bir bok anlamadım şey ayrı bu arada.”Abicim siktir et alfa betayı.

   Sizinki alfalık betalık değil mallık meselesi kusura bakmayın.” Nedense seni ciddiye alamadım.

 9. Kardeşim, ben 8-9 sene önce yaklaşık olarak aynı şekilde kronik oneitis hastalığına yakalanmıştım. Senin gibi kafada da kurmadım, karı bildiğin bana fatality çekti, abartmıyorum. Senin sorunun aslında kızla değil, kendinle. Bilinçaltında yaptığın tüm bu yatırıma karşılık, (sürekli onu düşünmek bile sana göre yatırım) nasıl hala bişey alamadığını soruyorsun. Mavi haplı egon da, değersiz, tercih edilmeyen bir süs bitkisi olmayı da kendine yediremiyor. Senin sorunun saplantı. Başka bişey değil. Hissettiğin şey aşk da değil, sevişmek de. O karı senin önüne bacaklarını ayırıp yatsa da sen onu sikecek psikolojiye sahip değilsin. Alfa erkeğe bağlı olan kadın bağlılığı istiyorsun bilinçaltında. Sadece sana mecbur olsun, sensiz bişey yapamasın ve sözünden çıkmasın, kararlarını hatta geleceğini bile sen odaklı yapsın istiyorsun. Yaptığın duygusal yatırıma karşılık gayet adil görünüyo di mi? Sik görünüyo.

  Gerçekten ciddi bi yokluktasın ve ilk elden parasını ver ve bi escort bul. Hatta verebiliyorsan fazladan para ver. O escort karı altında vıcık vıcık olduğunda alnında çakacak ampulün sesini hissedeceksin, bana güven.

  Ardından da, ilişkilere nemrut suratlı muhasebeciler gibi yaklaş. Beni de tekrar lince kalkışmayın, sikerim. Açıklıyorum,

  İlişkiye başlarken veyahut yürürken, her zaman şunu düşün:

  1- Sen masaya ne koyuyorsun?
  O masaya ne koyuyor?

  2- Kızı ilişkiye götürecek süreçte attığın taş, kaçırdığın kurbağaya değecek mi?

  3- İyi sakso çekebilir mi?

  Bunları düşünürkenki kriterlerin ve çıtan, tamamen seni ilgilendirir. Ama yukarıda yazdığım kafada başlaman, emergency bi durumda sessizce uzamanı sağlayabilir. Ama sığır gibi stalklayarak uzamak değil, direkt NEXT diyerek.

  Daha kafayı yeme ve ayılma safhasına bile geçmemişsin, Allah kurtarsın koçum.

 10. beyler bu gece ders çalışırken ex*oneitisimle karşılaştım. benim sorunum şu. ben buna karşı hiçbir şey hissetmiyorum. yani bu gece gel bacaklarımı ayırdım dese gitmem. nitekim aramızda şöyle bir muhabbet geçti.

  kafeye girerken bahçede bunu uzaktan gördüm. hafifçe selam verdim. yanında bir erkek vardı. neyse bir süre geçti. bu yanıma geldi. lavabodan çıkmış. saçı falan ilk karşılaştığımıza göre daha iyi görünüyordu. yanıma geldi işte yanındaki erkeğin arkadaşı olduğunu işte ona yurt dışından bir şey getirdiğini falan söyledi. havadan sudan konuştuk. en son bana telefonunun bozulduğunu ve numaramın hala aynı olup olmadığını sordu. telefonunu açtı. ha duruyormuş dedi. bu mu diye elime verdi. numaram doğruydu ama bu ona o kadar yürümeme rağmen zamanında hiç yüz vermemişti. sadece çok kısa bir süre duygusal takılmıştık. neden bilmiyorum ama o an numaram doğru olmasına rağmen “sendeki eski numara ver düzelteyim,” diyip numaramın bir kaç rakamıyla oynadım. görüşelim falan dedi ama inanın hiç görüşmek istemiyorum zaten numaramı da ondan değiştirdim.

  hazır olun sorunuma geliyorum.

  abilerim kardeşlerim ben bu eski oneitisleri görünce accaaaayip geriliyorum. asabım bozuluyor. konsantrem bozuluyor. çalıştığım dersten hiçbir şey anlamadım. yukarıda da dediğim gibi artık hiçbir şekilde çekici gelmiyor ama bir şekilde karşılaşınca geriliyorum. bunu nasıl aşabilirim.

  bu arada aynı kafede çalışan kıza zarf atmıştım. kek almaya çıktığımda dört çeşit kek arasında kararsız kalmıştım. cidden hepsi güzel görünüyordu. görevli kadın geldi. seçtiniz mi diye sordu. ben de hepsi çok güzel karar veremedim. benim için seçmek ister misin? dedim muzip bir gülümseyle. kadın o an kıkırdadı. tebessüm etti. birden değişik değişik hareketler yapmaya başladı. swh bana en sevdiği pastayı verdi ve üstünü özel olarak süsledi falan neyse bu bir kaç saat sonra benim bulunduğum yeri de temizlerken ara ara baktığını yakaladım ama hiç umursamadım. sanki hiç farkında değilmişim gibi çalışmama devam ettim. bugün aradan 4 gün geçti. yeniden gittim işte. bu oneitisle karşılaştım. ben gider gitmez kocaman tebessüm ederek “laktozsuz küçük soğuk filtre kahve değil mi?” dedi tam olarak içtiğim kahveyi söyleyerek 😀 ama ben işte içeri girmeden bu oneitis gördüğüm ve dikkatim çok dağınık olduğu için kızın suratın bakakaldım. hani sevdiğim kahveyi söylüyor biliyorum ama aklım bahçedekinde kaldığı için bir şey diyemedim. kızın da yüzü düştü ne kadar çeşit kahve varsa hepsi saydı arızalı robot gibi. ben en son ne istediğimi söyledim falan işte.

  yani bu oneitis belası yüzünden başarılı bir şekilde sonuçlanabilecek, belki de ben kuruyorumdur sizin yorumlarınız da önemli, olayı piç ettim.

  cidden yahu şu oneitis olayını tamamen çözmem lazım. hayır bugün gördüğümde eskisi kadar güzel de görünmedi gözüme. eskiden kendimi yanında eksik, yarım, radioheadin creep’i gibi hissederdim ama şu an onun için fazla iyi olduğumun farkındayım.

  1. İyi adam modunda takılma. Onu görünce konuşma, mutlu olduğunu gösterecek hareketlere girme, hangi erkeği kaybettiğini anlasın diye ders vermeye çalışma, ne kadar zavallı bir kız olduğunu hissettirme, artık ne kadar umursamaz ve soğukkanlı bir erkek olduğunu bırak görmesin. Bunların tersini yapmak hep mavi hap taktiğidir. Selam ver geç, durdurursa işim var dersin seni sike sike tutacak hali yok. O kız artık senin için ölmüştür. Bunları söylüyorum çünkü 1-2 ay önce bende onetisimle karşılaştım ve mavi haptan kalma bir parçam sayesinde yukardakılerden bir kaç tanesini yaptım ve yarraaa yiyordum. Birde kırmızı hap yuttum diye gevrek gevrek dolaşıyodum. Neyse ki hatamı farkedip kızı bir daha siklemedim. Sende yap bunu faydasını görürsün.

  2. Tamam ilgim yok artık diyorsun ama gerginlik var. O gerginliğin sebebi geçmişteki olumsuzlukların ve hoşlukların tekrar canlanması. Aklınla nöral ağların arasındaki savaş, bir nevi kendini kendine ispat çabası. Selam verip diyaloğa girmesen daha iyidi. Beynin artık onu bir yabancı gibi algılar böylelikle, bulunduğu ortama girmemek, görmemek (konuşmak en yanlış hareket) ve dolayısıyla hatırlamamak. Terk ettiğiniz ve bir daha aklınıza bile gelmeyen eski sevgiliyi görmek gerginlik falan yaratmaz(belki 10 sn), onun dışında maçı kaybettiğiniz kızı görmek daima gerer. O kızdan sonra hb9 götür, yine gör yine gerer, beyin kimyası işte.

  3. Genelde böyle durumlarda oneitis hatun kişinin seni ciddi şekilde itecek bir davranışı, lafı, eğilimi veya niyeti olmalı. Tüm gözündeki perdeye rağmen, “lan yeter sikerim artık” diyebileceğin bi durum gelişmeden o kız, hala oneitis olarak kalır. Zamanına yazık, etraftaki diğer cıvırlara yazık:)

   Kadınlar, ilişkiyi bitirmek istediklerinde genelde erkekleri çok ince şeylerle bıktırır. Ciddi anlamda bıktırır. Tahammül edersen de dozu arttırırlar (başkasıyla alenen fingirdeşmek, belki temas ve öpüşmek gibi brutal şeyler de dahil). Bunu yapmalarındaki amaç, erkeğin iyice zıvanadan çıkıp, çirkefleşmesidir. Sen çirkefleştikçe, sana dönüp, “bak haklıymışım, sen tam da tahmin ettiğim gibiymişsin cnm, bybyyyy” deyiverirler. Aslında herşey, kadının kafasındaki sahte gerçeklikte kendini ikna etme kaygısından gelir. Senin pisleştiğini görünce, duygusal olarak kafasında kendini seninle olmyacağına ikna ediyor ve içi rahat şekilde ilişkiyi bitirebiliyor. Sen de saçını başını yolduğunla kalıyorsun.

   Bunu ters şekilde yapabilirsin: Sen kızı bıktırabilirsin. Kız senden kurtulmak için normalde yapmayacağı seviyesizlikleri yapmaya başlayacak ve sana bunu hissettirecektir. Bahsettiğim saçma durumları gördüğünde zaten sen de soğuyacaksın ve uğraşmaya değmeyeceğine inanacaksın. Bildiğim Oneitiscism* yolu budur. Kolay gelsin kardeşim.

 11. Sevgili talisca pipidaşım,
  Yıllar önce KH ile tanışmama vesile olan ve 2 yıl aşık olup kovaladığım ONEitis’imin peşindeyken senin sorunda anlattığın aynı duygu ve düşüncelere sahiptim. Onu sikmek erkekliğimi kanıtlamak demekti.

  Bi gün geldi siktim (sonradan sadaka seksi olduğunu öğrendim). Ve inanır mısın kardeşim sabah evime yollanırken içimden tek bir şey geçiyordu: BU MUYMUŞ? Bu muydu yani elde etmek için o kadar kıvrandığım? Normal mutluluk seviyesine dönmem 3 gün sürmedi. Hayatımda hiç bir şey değişmedi. Sadece zihinsel koşullanmamın getirdiği bir yükten kurtuldum. Bak burası önemli, kendi üzerime zorla yıktığım bir yüktü bu.

  O yüzden sevgili kardeşim pipini dik, yüreğini ferah tut. Bereket tanrısı üzerine sana yemin ederim ki onu sikmen hiç bir fark yaratmayacak. Kendine biçtiğin değerde bir kadının düşüncesi asla sana referans olmasın.

  Ya da istersen dene. Buhranlara gir, sikicam onu amk diye duvar yumrukla, onu sikmiş adamlarla kendini kıyasla, triplere gir, ölümüne kovala, küçük düş ve eninde sonunda onu sikince benimle aynı noktaya gel ve evine yürürken BU MUYMUŞ AMK diye kendine gül.

 12. Arkadaşlar bilimci kimliğimden uzak olsada çok fazla olan tecrübelerim şunu söylüyor 30 a dayanmiş MEB personeli bana göre başlı başına Red Flag. 🙂

  1. Benim tecrübelerime göre, 30’a yaklaşmış MEB personelleri, çoğunlukla alfa dul. Kedi-şarap-şömine üçlüsüne en yakın duran kitle de bunlardır bana göre.

 13. John Lubbock şöyle seslenmiş bizlere:
  “Akıllı insanlar başkalarının tecrübelerinden yararlanır, inatçı insanlar her şeyi kendileri denemek ister.”

  Yorumlarda benzer şeyleri yapan ve pişmanlık duyan insanların yorumlarını görebilirsin. Onlardan ders al! Keza sayfa yöneticisi de durumu sana bilale anlatır gibi anlatmış.
  Neym adlı kullanıcı da isabetli şeyler demiş. Göte göt deme geleneğinden gelen birisi kanımca. Sana sert geliyor olabilir. Fakat bu doğru olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  Uzun uzun şeyler yazacaktım ama vazgeçtim. Sana şunları söyleyebilirim: Şimdi gerçek bir erkek gibi düşün, planla ve hareket et. Gemini o limandan al ve okyanusa açıl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *