Tek odağınızın kadınlar olması – Kadınlarla başarısız olmanın garantili yolu

Çoğu erkek kadınlar konusunda tekrar tekrar başarısızlığa uğruyor. Her seviyede. Ya kız arkadaşları yok, ya da bir tane kız arkadaşları varsa bile kız kısa sürede ilişkiden soğuyor ve saldırganlaşıyor, ilişkiler erkeğin isteği dışında bitiyor, vs. Bu erkeklerin anlamadıkları ise her ilişkide (ya da ilişki öncesinde) aynı hataları aynı tip kadınlarla yapıyor olmaları.

Çoğu erkeğin kırmızı hapı bulması, kadına odaklanmanın artık içinden çıkılamaz hale gelmesinden kaynaklanıyor. Kırmızı hapı bulan hemen herkesin kafasındaki sorular kadın – erkek ilişkileri ile ilgili ama biraz eşeleyince, bu kişilerin hayatının diğer alanlarında da büyük bir disiplinsizlik, duygusal zayıflık, finansal problemler, hedonist zevklerin ağında kıvranma (porno, video oyunları, mastürbasyon, vs …) gibi problemler olduğunu görüyoruz. Fakat çoğu erkek bunlara değil, en son sevdicekle ayrılması, ortalama bile diyemeyeceğin ve normalde 2 güne “adı neydi lan bu karının” diyeceğin hatunu uzaktan oneitis yapması gibi şeylere odaklandığı için kırmızı hapa geliyor. Aslına bakarsanız, bu aşamada durum yumurta – tavuk haline geliyor. Evet, kadınlarla başarısızlık aslında diğer alanlarda başarısızlığın bir belirtisi, hastalığın kendisi değil. Ama bu, aşağıda da bahsedeceğimiz “birbirini tamamlama miti” nedeniyle erkek bu belirtiye hastalığın kendisi imiş gibi o kadar fazla odaklanıyor ki, diğer alanları daha da boşveriyor ve kadınlara odaklanmak, hastalığın kendisi olmaya başlıyor.

İşte bu nedenle buraya gelince size pratik olarak yapmanız gereken şeylerin çoğunun (disiplin, ağırlık kaldırmak, kendi hayatına düzen vermek, vs …) kadınlarla alakasız olduğunu görüyorsunuz. Bunun, kadın – erkek ilişkileri konusunda “ona küçük süprizler yapın – çömelip kafanıza oturtun” tadında ana akım sitelerden farkını yakalamışsınızdır.

Bu odaklanmadan kurtulmak için şunu anlamak gerekiyor.

Kadınlar, erkeğin hayatının ana yemeği değil, olmamalıdır. Kadınlar, hayatın tatlılarıdır.”

Tatlı güzel şey, olması çok iyi, hayata renk katar. Ama yemesek ölmeyiz.  Kötüsü, tatlıyı ana yemek yaparsak, hayatımız kısalır, 40ını göremeden kalpten gideriz.

Kadınlar, mutluluğunuz için gerekli değiller. Bu, olmasalar daha iyi demek değil tabii ki. Evet, kadınlar hayatı gerçekten daha zevkli kılıyorlar. Evet, iyi bir kadınla beraber olmak erkeğe çok şey katıyor. Ama kadınlarla başarılı olabilmeniz için, hayatınızda kadın olmadan da mutlu olabilecek biri olmanız lazım.

Hayatınızda kadın olmadan da mutlu olabilmeniz için de, size ana akım medyadan, toplumdan ve kültürden pompalanan “kadın erkeği tamamlar” yalanını kafanızdan atmanız lazım.

Kadın erkeği tamamlamaz. Kadın, erkeği tamamlayamaz. Kadının böyle bir şeye ne kapasitesi vardır, ne de niyeti.

Her erkek gibi, özellikle de her genç erkek gibi, tam hissetmiyorsunuz. İçinizde bir boşluk var. Toplum ise bu boşluğu, hayatınızın kadınının dolduracağını söylüyor. Her dizide bu var, her romanda, her şarkıda. Buna inanmamak zor. İnandığınızda ise doğal olarak kadını hayatınızın odağı yapıyorsunuz.

Evet, yarımsınız. Doğru.

Ama diğer yarınızı, kendinizi disiplin, çalışma azmi ve duygusal güç ile inşaa ederek tamamlayacak kişi yine sizsiniz.

Başka biri değil, ve tabii ki bir kadın değil.

Kadınlar, bu tamamlama rolünü oynayamazlar ve kendilerinden bu rolü oynamasını bekleyen erkeklerden tiksinirler. İşte bu nedenle “sana ihtiyacım var”, “sensiz yaşayamam” gibi romantik ağıtların (!) realitede bir değeri yoktur.

Kendi içindeki boşluğu kendisinden başka dolduracak kimsenin olmadığın anlayan erkek, bu konuda çalışmaya başladığında, şu mucize ile karşılaşır : tabak çevirmeye bile ihtiyaç duymadan bolluk zihniyeti. O, elinin altında yiyebileceği birkaç tabak tatlı olan erkek kadar hatta ondan daha fazla bolluk zihniyetindedir. Tek farkı, onun kendine güveninin bir tabak tatlıya ihtiyacı olmamasından gelmesidir, elde şunu yiyemezsem bunu yerim diye tatlı opsiyonları tuttuğundan değil.

Hazır yeri gelmişken söyleyelim, kadını odağına koyanlar sadece mavi haplı erkekler değiller. Fişten çekilebilen ve Oyunu başarılı olan birçok erkek, özellikle bu devirde (Tinder gibi uygulamalar sayesinde) hatundan hatuna atlama sürecine girebilir.  Bu sürece girmek doğaldır fakat normalde bu süreç yerini yavaşlamaya ve hayatta daha anlamlı bir şeyler yapmaya bırakır. Tabii ki yavaşlamaktan illa ki uzun süreli ilişkiyi ve evliliği kastetmiyorum. “Am peşinde koşmak” da bir çeşit kadını hayatının odağına koymaya dönüşmeden, odağa kendini koymaktan bahsediyorum.(*)

Zamanla göreceksiniz ki kadınlarla başarılı olan erkekler, onları asla öncelikleri yapmayan erkeklerdir. Tekrar edeyim : Kadınları (sevgilisini, karısını, hatunlara yürümeyi) önceliği yapmayan erkekler, kadınlarla en başarılı olan erkeklerdir. Bu o kadar ilginç bir doğa kanunu ki, kadınları hayatınızın odağından çıkarıp kendinize odaklandığınızda, genellikle kadınlar hayatınıza girmek için uğraşmaya başlar. Siz kadınsız da mutlu yaşayabilecek hale gelirsiniz ama kadınlar kadınsız yaşamanıza izin vermezler.

III. Önceliğin kendi misyonun olmalı, kadının değil

Esas oğlanın kendisini tamamlayan kadına ilanı aşk ettiği tüm o romantik klişeleri unutun. Bunun her fırsatta aksini iddia etmelerine rağmen kadınlar bir erkeğin “herşeyi” ya da varlığının merkezi olmayı istemezler. Tam tersine değerli bir erkeğin hayat amacına itaat etmeyi arzularlar, o erkeğin amacını gerçekleştirmesine yardım eden dişil güç olmak ve o erkeğin gösterdiği yolu takip etmek isterler. Bir kadının bütünlüğüne saygı gösterin ve ona “benim herşeyimsin” diye yalan söylemeyin. O sizin “herşeyiniz” değil, ve eğer öyle ise, yakında öyle olmayacak merak etmeyin.

Amcığın 16 Buyruğu

(*) – Çok erkekle yatmanın kadının ruhunu bozacağı ama çok kadınla yatmanın erkeğe güç katacağı söylenir. Bence bir yere kadar. Tayland’da bu “çok kadın” rakamının 3 hanelilerde olduğu adamlarla karşılaşmıştım. Hepsi bir başka dejenere idi. Katoilere (travesti) dalanların çoğu da bunlardan çıkardı. Tabii bu adamlar zaten dejenere olduklarından mı bu kadar yüksek rakamlara çıkıyorlar yoksa yüksek rakamlara çıktıkları için mi dejenere herifler tartışılır. Ama bu kadar skor iyi bir şey değil.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

44 thoughts on “Tek odağınızın kadınlar olması – Kadınlarla başarısız olmanın garantili yolu”

  1. Aynen ben de onu diyecektim. Her yaşadığım an sonrası şu blogu açmam ilaç gibi geliyor. 😀 big brother is watching you sanki amk. 😀😀

 1. Buraya gelen insanların ben de genelde bir kadını Oneitis yapmış ve buna çözüm arayanlar olduğunu düşünüyorum. Eğer böyle bir şey olmasa, onlarcasının içinden Red Pill felsefesini araştırmak pek de kişinin aklına gelmezdi. Nitekim insanlara teoriler uzak geliyor ve hayata dair pratikler bulmaya çalışıyorlar (Bence mantıklı olarak). “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır.” sözünün arkasında yatan şey de evvela bir erkeğin kadın olmadan başarılı ve tam olamayacağıdır ve yazının da anlattığı gibi çöptür.

  Fakat Kaybedenler Kulubü’nün bir repliği olan: “Yoksa eski bir radyo dinleyicisinin de dediği gibi, sanat da diğer tüm şeyler gibi seks için midir?” yaklaşımı beni düşündürmüştü. Hala daha insanın testesteron için acı çekiyor oluşunu, yahut hayatında başarılı olmak için gösterdiği pek çok faaliyeti biraz buna yorarım. Hakikaten yaptığımız herhangi bir faaliyet, sonunda istediğimiz türde hatunlara sahip olabileceğimiz hayali olmadan bir eksiklik hissettirmiyor mu? Hatta eksikliğin de yanısıra, doğrudan bu hayal uğruna mı “erkek” olmaya çalışıyoruz? Yaptığımız faaliyetler kendimiz için yaptığımızı varsaysak da, dolaylı olarak hatunlara gitmiyor mu? Ağırlık kaldıranların ne kadarı sağlıklı olmak için, ne kadarı istediği vücuda ulaşıp kurduğu hatun hayalini gerçekleştirebilmek için bunu yapıyor?

  Yanlış anlaşılmasın buradaki esas vurgulamak istediğim şey hatundan ziyade onun yarattığı gizem. Fikirlerinizi merak ettim.

  1. Canlıların iki adet biyolojik varlık amacı vardır: hayatta kalmak ve üremek.

   Diğer tüm eylemler bu amaca hizmet eder.

   Kısaca biyolojik olarak indirgemek gerekirse hayatın özeti bundan ibaret. Fazla birşey bekleme.

  2. Sanatla ilgili o filmde geçen görüşe kesinlikle katılmam (zaten boktan bir film). Aslında genel olarak freudyen yaklaşıma da katılmam. Evet Freud büyük buluşlar yaptı ama son derece sığ bir bakış açısıdır her davranışın altında cinsellik aramak.
   Sanatın verdiği tatmini hiçbir kadın veremez, kıyaslamak bile saçmadır. Cinsellik güzeldir, hoştur fakat boştur. Hb9 bir kadınla yatmak hayatınızda hoş bir anı olarak kalır. Suç ve Ceza, Yıldızlı Gece veya 5.Senfoni bir porsiyon şöbiyet için yaratılmamıştır.
   Bir ağaç fidanı dikip yıllarca ona bakmak, ilgilenmek, meyvasını almak, paraşütle atlamak, yazılım geliştirmek, dalmak, teleskopla gökyüzünü incelemek 1 porsiyon şöbiyet için yapılmaz. Newton bakir ölmüştür, hayatını bilime adamıştır.
   Günümüzün 1 numaralı pazarlama ürünü seks, insanların kafasında o kadar abartılmış ki kadın olmayan bir hayatı yarım zannediyoruz.

 2. “Zamanla göreceksiniz ki kadınlarla başarılı olan erkekler, onları asla öncelikleri yapmayan erkeklerdir. Tekrar edeyim : Kadınları (sevgilisini, karısını, hatunlara yürümeyi) önceliği yapmayan erkekler, kadınlarla en başarılı olan erkeklerdir. Bu o kadar ilginç bir doğa kanunu ki, kadınları hayatınızın odağından çıkarıp kendinize odaklandığınızda, genellikle kadınlar hayatınıza girmek için uğraşmaya başlar. Siz kadınsız da mutlu yaşayabilecek hale gelirsiniz ama kadınlar kadınsız yaşamanıza izin vermezler.” şu bilgi o kadar çok şey anlatıyorki sorunun cevabıda bunun içinde diye düşünüyorum.

  Yukardaki altın değerinde olan bilginin yanında inandığım bir şey varsa bir erkek ya güç için yada kadın için bir şeyler yapıyordur. Daha çok kadın havuzu için güç kazanmak isteyenlerde var, daha çok güç kazanıp kendine yetmeye çalışanlarda var, bütün bunları bilip izlemeyi tercih edenlerde var, yine bütün bunları bilip mavi haptan kalma idealizmini gerçekleştirmek isteyenlerde ve uzun ilişkisi için kontrol edebileği kadını arayanlarda var. Her erkeğin farklı bir kırmızı hap stratejisi ve emeği var. göreceli bir soru olduğu için seçenekleride fazla ama anlamışsındır ne demek istediğimi.

   1. Yani kardeşim şöyle izah edeyim. Bu sitedeki birçok erkek bana göre temelde iki amaca hizmet ediyor. Güç yada kadın. Kız havuzunu genişletmek isteyenler kendi gelişimini sadece kızlar için yapıyordur, öte yandan güç kazanmak isteyenler kendisine yetmek ve çevreden saygı görme için emek harcıyordur. Bunların yanında bu 2 temeli bilip kasmanın anlamsız olduğunu düşünen ve sadece kendi menfaatleriyle yola çıkanlarda var.(mgtow) Mantık olarak aslında kırmızı hap 2 amaca hizmet ediyor. Hocamız sürekli erkeğin kendi potansiyelini geliştirmesini ve kızların zaten ona geleceğini söylüyor ama yukardada bahsettiğim gibi bazı kişiler kızlarla, bazı kişiler saygıyla, bazı kişiler parayla, bazı kişiler menfaatleriyle, bazı kişilerde sadece mutlu olmak için hepsinden birer parçayla bu yola çıkıyorlar. Onun için bir erkek kırmızı hapı yuttugunda sadece bir amaca hizmet etmez bana göre her erkeğin kendi ideallerindeki mutluluğu yaşamak için yukardaki saydıklarımdan bir tanesi baz alarak bu yola çıkar.(dahada çok secenek olabilir yukardakıler anlık aklıma gelenler)

    1. Yani geriye dönüp bakarsak Maslow’un ihtiyaçlar piramidi burada devreye giriyor. Ama ben kendi yoluma giden bir erkek olarak maslow da ki gibi düşünmüyorum cinsel ihtiyaç bir zorunluluk olmaktan ziyade sadece türünün devamlılığı için taşıyıcı anne rolünde birini ayarlayabilirsin. Keza toplumsal saygı ve statünün bazı durumlarda avantajları olsa da bunu da kendim için saf dışı bırakıyorum. Benim için Neo gibi hakikati bulmak ve onun peşinden gitmek istiyorum. Bu tamamen evrimsel bir mekanizma olabilir.

     1. evet haklısın. Önceki yorumlarında bir insan üreme ve hayatta kalma gibi amacı oldugundan bahsetmiştin. Evrim üzerine bende araştırma yaparım ve birçok evrimci hayatta kalma kısmını aslında pekte hoş bulmaz. Ama zaten dünya nüfusu 7-8 lerde oynuyor. Bu kadar insan varken soy devamlılığını düşünmek için emek harcamak banada boş geliyor. Hadi eski çağlarda olsak, hayatta kalma, entrikalar, genleri aktarma yarışı vs yaptığın emeklere değerbilir ama günümüz dünyasında pekte mantıklı değil. Bende aslında mgtowcuların yolunu izliyorum ama uzun ilişkiyi sistematik tekrar amaçlı kullanma isteğim yüzünden mgtow kısmı sabote oluyor. En fazla 2-3 yıl sonra yeni bir kız gibi bir düşünce tarzım var soy devamlılığı, düğün o bu şu saldım bile ya. Günümüz kızları ve artan dünya nufusuna böyle bir ihtiyaç yok. Tabuları devam ettirmek oldukca pahalı ve bir o kadarda psikolojik irade isteyen bir iş.

 3. “Siz kadınsız da mutlu yaşayabilecek hale gelirsiniz ama kadınlar kadınsız yaşamanıza izin vermezler.”
  Bu işin felsefesi bu.Başka da konuşmaya gerek yok

  1. Bu yazıyı bende okudum başka araştırmalarda yaptım. baya yararı var. Çevirip göndermeyi düşünüyorum Mahmut abiye

 4. Gerçekçi olmak lazım, daha çok kadına erişimimiz olmasını ve canımızın istediğini sikebilmeyi hangimiz istemezki.

  1. İstemekte bir problem olduğunu düşünmüyorum. Kadınları, seksi, sevgiyi arzulamak doğaldır. Asıl sorun muhtaç hissetmekte. Bunlara erişimimiz olmadığında kendimizi eksik ya da yetersiz hissediyoruz. Öz benlik ve saygımız bundan zarar görüyor. Bu ruh haliyle bir kadına yaklaştığımızda kendimizi onun altında bir konuma yerleştirip aşk dilenen bir zavallıya dönüşüyoruz.

 5. Çok güzel bir yazı ellerine sağlıkkkkk. Ama bu bahsettiğimiz durumun aynısı sadece kadınlar için değil, biz erkekler için de geçerli. Kendi kendine yetebilen, erkeklere ihtiyacı olmayan(veya olmayan izlenimi verebilen kadınlar) ben de her zaman çok büyük bir çekicilik oluşturmuştur. Bir kadının kendine yetebilme, eğlenebilme özelliği bende çok büyük çekicilik oluşturuyor. .Sırf kendi kendine yetebilmesi : Beni büyülüyor ben de onun bu özelliğinden faydalanmak istiyorum.Örneğin/ Bu kız kendine kendine yetiyor bana da güzellikler katacak bana yük olmayacak hatta ben kötü zamanlarım da kadının yanın da olacağım için o benim moralimi düzeltecek yardım edecek gibi düşünürüm.Tabi bu mavi haplıyken geçerliydi, ben şuan konumuz diye örnek verdim.Kendi kendine yetebilme hiç kimseye ihtiyacının olmaması hem kadınlar hem de erkekler için çok büyük çekicilik katıyor.Kendi kendimize yetebilmeyi öğrenmemiz lazım admin bununla ilgili bir yazı paylaşırsan sevinirim.

  1. Dostum hala mavi haplı düşüncenin etkisindesin gibi. Bir kadının kendine yetebilmesi sen de ilgi çekiyorsa bu yeterince başat (baskın) özelliklere sahip olmadığını gösterir. Kadına karşı 1 tık daha baskınlığı göstermelisin ki onun için ilgi çekici ve merak uyandırıcı ol. Bu zor değil inan…

 6. Yine yanlış anlaşılmak istemem ama kadınlara bulaşmazsanız onlar da size bulaşmıyorlar. Kendimden biliyorum. Ben baya yükselsem de kadınların beni rahat bırakmaması gibi bi durum olacağını pek sanmıyorum. Dışarda alternatif çok. Ama kendi adıma gelişmek müthiş bişey olur tabii.

   1. Popülerlik skalası önemli. Birçok kendini geliştiren erkek var ama etrafında kız yok. Yani tek başına geliştirmek yetmiyor. Cinsel rekabet arttı. Kişisel gelişim + sosyal rekabette ki skala + oyun + talk me ’bout ur dirty money (bunlar şart!)

  1. Çünkü dışarı da çok daha fazla kerizlenecek (söğüşlenecek) ana kuzusu buldukları için olabilir. Erkek Adam nasıl bolluk zihniyet içinde hareket edebiliyorsa cinsel devrim sonrası kadın da öyle hareket ediyor. MGTOW şart!

   1. Katılıyorum.

    Son zamanlarda yakın çevremde yeni evlenen çiftler oldu. Kısa bir zamanda bu kadar çok evliliğe tanık olmam benim için harika bir gözlem şansı oldu.

    Keriz arkadaşlarımla evlenen kadınlar, bizim elemanları zerre kadar sikine takmıyorlar. Elemanlar ağır beta ve zenginler. Mesela çiftlerden biri, bir haftadır instagram stroylerinde balayı fotoğraflarını paylaşıyorlar. Görülen manzara şu; çatır çatır para kocası yiyen, bundan şeytani bir zevk alan hatun ve başına geleceklerden habersiz, mutlu olduğunu sanan bir koca.

    Kadınlar sağabilecekleri bir beta sığır bulduğu zaman affetmiyorlar. Bizim elemanların bir süre sonra aldatılacaklarının garantisi de fotoğraflardaki duruş pozisyonlarından ve hatunların şeytani bakışlarından net bir şekilde anlaşılabiliyor.

  2. Tristan yanlış anlaşılmak istemem ama kişisel deneyimden evrensel deneyim sonucu çıkarmak feminen bir davranış şeklidir. Erkek olarak bundan uzak durmanı ve diğerlerinin deneyimlerini de denkleme eklemeni tavsiye ederim.

   Kadınlara bulaşmamaktan savunma amacıyla onlardan uzak durmayı kastetmiyorum. İçinde hissettiğin eksikliği kendi elinle kapama çabasından bahsediyorum. Kadınlara bulaşmamaya ağırlık kaldırmayı, daha kendi başına yaşamayı ve gelirini arttırma çabasını ekle, o zaman bak bakalım kadınlar senden uzak duruyor mu?

 7. (*) Dipnot’a ithafen:

  Birçok kadınla yatmak sosyolojik açıdan mümkün olamaz, kendini geliştiren birey zaten paradoksal açıdan aşırı bir skor yapması da mümkün olamaz. Yani bu dediğin aslına bakarsan bir mit, ya da ancak evrimin ilk dönemlerinde böyle bir gerçek olabilirdi. *Kıps 😉 😀

  1. *dipnot: johnny sins işi gereği birlikte olmuştur fakat ekstradan bir bilgi onlar artık iğneler sayesinde uşağı ayakta tutuyor. bir kadın fahişe gibi önüne her gelenle birlikte olabilir ama bu da istisnai bir durumdur.

 8. Cüneyt arkadaşın ilk söylediğine harfiyen katılsam da, ikincisine katılmıyorum, eğer algıladığım doğruysa öık hatunla birlikte olursan çükün ddüşer benzeri birşey söylüyor, bu doğru değil, bunu kanıtlayan gerçekçi bir bilimsel makale vs karşıma çıkmadı şimdiye kadar, kaldı ki sağlıklı bir adamsan dinlenir cephane biriktirir devamm edersin, ama ilk söylenene katılıyorum. açık söyleyeyim, ben isterdim istediğim her kadını elde eden bir yeteneğiminin olmasını bunu yokluk zzihniyetiyle söylemiyorum, bbilakis sadece ikna vs gibi süreçler bana zevk veren şeyler değil, daha sonuçodaklı bir mantığa sahibim, hatta bu kadar zaman almasını da anlamsız ve zaman kaybı olarakk görüyorum. cinsel hayatı istikrarlı olan bir adam bu işlere sürekli odaklanmadığı için daha üretken olabilir.

  1. Kardeşim porno sektörüyle ilgili araştırmalara gir bak, skeptico’nun hatta bu konu üzerinde yazısı var. Aşırı porno tüketimi beynin kimyasında ters tepki yarattığı gibi sekste de durum böyle. Gary Wilson’ın bu alanda çalışması var. Keza bilimsel olarakta doğruluğu ispat eder nitelikte.

 9. Hiç Yakışıklı şair olmaması diye başlık gördüm ekşide
  Açıklama yapmadan trp tayfasının anladığını umuyorum :))

 10. 4 alfa bir bara gitmiş yazınızla çelişen yerleri var gibime geldi? Bi gözden geçirebilir misiniz?
  Bir de sorum olacak?
  Yaşım 23,
  Kaç yaş aralığı kızlarla takılmalıyım? (genelde 25 yaş üstü tercih ediyorum)

  1. Erkek Cpd(30-40) en yüksek 35, kadın cpd(20-30) en yüksek 25 civarlarıdna seyreder. Bu yaş farklarını baz alarak kendinden 5 yaş küçük kızlarla sınır koyman ilerisi için ve boynuzlanma tehlıkenı en az seviyeye indirmen için güzel bir hamle olacaktır. Bunlara ilaveten kadının geçmişide anne materyali için önem arz eder. 25 yaşına gelmiş bir hatun bilemiyorum biraz riskli gibi. 30 yaşında olsaydın hadi güzel bir ilişki çıkardı ama 23-25 ikilisi uzun vadede başını ağrıtabilir.

   1. Baydooku, adam takılmaktan bahsediyor. O durumda yaş dert değil. Ama kendinizden büyük hatunla evlenmeyin. Maalesef kadınlar çok hızlı yaşlanıyor ve bu da ilerde erkeğin karısını çekici bulması açısından problem. En az 5 yaş, idealinde 10 yaş küçük kadınla evlenin. Evlenecekseniz.

  2. Senin yaşında 18 – 28 yaş arası olur ama 25 yaş üstü seni genelde çocuk olarak görür. Ablalarla takılmanın yararı da seksin daha iyi olmasıdır.

   Yazıdaki çelişkiyi gidip kendim aramayacağım. Ne olduğunu yazarsan bakarım.

 11. Burada hep Yeni olanların ihtiyaçlarına göre çeviriler yapılıyor. Biraz da 3 haneli sayılara ulaşanlar için ne yapılması gerektiğine ilişkin yazılar yer almalı. Ben 32 yaşındayım ve kadından kadına geçmenin zararları konusunda daha fazla bilgi istiyorum açıkçası. Çünkü son 2 yıldır bunun yarattığı dejenerasyon ve götürüleri üzerine sık sık düşünüyorum. Ama sağlıklı bir bilgiye ihtiyacım var. Bilinçli olarak seksi bir kızla seks yapmayı reddetmek uzun vadede çok sürdürülebilir bir yöntem olmuyor. Düzenli seks yaptığın tabak sayısı 5 ve üzeri olunca sorunlu bir süreç başlıyor benim beynimde. Bunlara ilişkin uzun yazılar var mı ? Dahası bazılarını daha fazla sevip ilişki rütbesine getirince diğerleri ile seks yapmayı ne derece bırakmak gibi konular da detaylı anlatılmalı diye düşünüyorum.

 12. Hayatını tamamen kadına odaklayan dön Juan, casanova nin hayatının mahvoldugunu duymuştum ama. Fazla kadından ıbnelestıklerını pek fazla duymadım.
  Kontrolsüz insanın başına her şey geliyor. İstanbul da uyuşturucu ve kötü alışkanlıklar yüzünden travestı olan nice delikanlılar var.
  Kadınsallıgından değil kontrolsuzlugunden oluyor bu olanlar.
  Diğer başlıkta da normalde kızın ağır başlı kendine güvenen adamı seçeceği yazıyordu ama pıc adam kadını seçiyor ve eğlenen ustalıgıyla hemen kafalıyor. Duygusal bağı da olmadığından fazla partner sayısına ulaşıyor.
  Gördüklerim ve okuduklarımdan pay bıctıgımde böyle bir sonuca ulaşıyorum.
  Siz ne dersiniz?

 13. Sema Maraşlı muhafazakar kadın yazar.yazılarında genelde sürekli erkekleri savunuyor. Bu siteye yazılarını alabilirsiniz. Erkeklerin üstün kadınların ise onlara koşulsuz itaat etmesi evlilikte tüm dişiliğini sadece kendi erkeğine sunması hakkında bir çok yazısı var. Feministlerden nefret ediyor.
  Erkeklerin üzerine çok fazla gidildiği ve erkeğin sırf erkek olduğu için cezalandırıldığını psikolojik hadım uygulandığını yazmıştı. Daha benzertemalı çokyazısı var.

 14. Mahmut abi. İlk seks deneyiminde ereksiyon problemi yaşamamak için ne öneriyorsun? Heyecandan erekte olmaz diye tırsmıyor değilim.

  1. Tırsarsan erekte olmama ihtimalin var. Mastürbasyonu çok azalt ve çok atraktif pozisyon değiştirmeye girme. Misyonerden doggye geçerken sönebilirsin. Ilk performansınız bok gibi olacak zaten takmayın. Hemen her erkeğin bok gibidir.

 15. Mahmut abi, görüldüğü üzere birçoğumuzun asıl problemi kadınlar değil. Disiplinsizlik, tembellik, sorumsuzluk ve duygusal güçsüzlük.

  Jordan Peterson’un özellikle bu yöndeki podcastlerine biraz daha yoğunlaşılır altyazı eklenirse faydalı bir iş olacaktır.

  Ya da daha çok bu yönde yazı gelmeli diyorum ben.

 16. Sorun tam olarak bu yazı mahmut abi. Ben bu konuyu çok kafaya takıyorum sanırım. Kızlara yürümeyi ve kızları aynen bu yazıdaki gibi zihin odagim yaptığımı fark ettim. Bunu nasıl değiştirebilirim bilmiyorum kızları bu kadar dusunmemeyi nasıl başarırız? (Tek bir kız değil benim bahsettiğim daha komplike bir şey yanı; Oyunu, KH’yi, kızlara yürümeyi vs..)

  Ayrıca bendeki bu kızları zihin odağı yapma sıkıntım da geçmiş yaşantımdan kaynaklı galiba, önceden kızlarla çok başarılı bir insan değildim ve hep bunun nedenini araştırdım. (Kızlar hayatıma girip cikiyordu genelde) Bu siteyi kırmızı hapı buldum şimdi ise bu siteden ayrılamıyorum. Galiba kendi kendime zıhin masturbasyonu yapıyorum.

  Ornek vermem gerekirse arkadaşlarım boş vakitlerinde film izlerler, boş youtube videoları izlerler oyun oynarlar vs.. ama bir şeylerle uğraşırlar hep. Bense çoğu vaktimi bu kari kız işlerini düşünerek geçiriyorum. Bu siteye giriyorum okuyorum, tekrar okuyorum. Bir cafeye giderken yuruyecegim güzel bir hatun var mi acaba diyerek gidiyorum ve bu da bulundugum ortamdan tam anlamiyla keyif almami engelliyor.

  Çok boş vaktim de yok aslında part time çalışıyorum ve aynı zamanda okuyorum. Hayatımı daha anlamlı bir şeylere yöneltmem gerektiğini biliyorum, hissediyorum fakat bunu bulamıyorum.

  Oyunu, KH’yi ve kızları düşünmeyi bırakırsam sanki tekrar eskiye dönecek ve başarılı olamayacakmisim gibi hissediyorum umarım anlatabilmisimdir. Bu konuda ne soyleyebilirsin abi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *