Saha Raporu – Bir gündüz oyununda 35 set

Selanikerkeği rumuzlu okuyucu, kendisinin saha raporu ile ilgili yazıda “25.03 tarihinde yani pazar günü tam 50 kızın yanına gideceğim artık ölür müyüm sakat mı kalırım bilemiyorum ama bu korkumu yenmek ve alfa yolunda çok büyük bir adım olacak” demişti. Kendisi yorumlarda bir kerede 50 kıza yürümesinin yaklaşma korkusunu yenmek için olduğunu söylese de ben “bir günde 50 kıza yürürsen hiçbir şey öğrenemezsin, günde en fazla 3 – 5 kıza yürü (bardan bara atladığın bir gece bu sayı biraz daha fazla olabilir) ve hergün yürüme” demiştim.

Kendisi o yürümeyi yapmış ve saha raporunu göndermiş (imlayı düzeltmeye vaktim yok, olduğu gibi yayınlıyorum). Ben eleştirimi bu yazıda yazacağım. Siz yorumlarla eleştirebilirsiniz :

Arkadaşlar Merhaba;

Daha önce bugün daygame yapacağımı söylemiştim. 50 kıza gidemedim zamanım yetmedi fakat 35 kıza gittim. Beta olarak yaptığım bu daygame’de psikolojik olarak neler yaşadım ne cevaplar aldım nasıl shit testlere karşı karşıya geldiğimi anlatacağım.

Saat 16.00 da Kanyon AVM’de gözüme kız kestirmeye başladım ve 2 tane boş mağazada çalışan kız buldum. Oturuyorlardı. Tam 15 dk boyunca konsantre olmaya çalıştım omega olan arkadaşım (Rrumuzu ‘erkek’)
beklemeye devam ettikçe zorlaşacak dedi ve gerçekten de öyle oldu. Konsantre olmaya çalışmam da şu : çıplak kız düşündüm hepsi benim hepsi beni istiyo gidersem hepsini alıcam dedim. Avına sinsice yaklaşan kaplan kurt düşündüm ve gittim bi anda. Kapıyı açtım kızlara baka baka gittim ama giderken inanın abartmıyorum başım döndü vücudum benden bağımsız hareketlerde bulundu heyecandan bayılacaktımmmm..

Herşey’e rağmen o kapıdan girdim o korkuyla girdim. Merhaba dedim onlarda merhaba karşılığı verdiler. tanışabilir miyiz dedim bir şok oldular birbirlerine bakıp bana baktılar falan ismin ne dedim söyledi diğeride söyledi el tokalaştım fakat bunları söylerken dudaklarım titredi aklıma HİÇ BİR ŞEY gelmedi ve gittiğim mağaza iç çamaşırı satan mağazaydı bende bahane buldum anneme iç çamaşırı alıcam doğum günü falan dedim 😀 😀 😀 😀 😀 bi kaç bişi gösterdi neyse başka yerden bakıyım bura baya pahalı dedim ve gittim ama bu benim psikolojimi sikti o mağazadan çıktığımda gözlerim yaşardı kusucak gibi oldum arkadaşım kahkaha atarken ben elim midem’de ‘olum kusucam çok kötüyüm diyordum :D’ ikinisin de tanıştığım kişi evli çıktı ama gözlerime bakamıyordu sorun değildi ben amacıma ulaşıyordum yavaş yavaş. korkumu yenerek kızlarla konuşup tanışıp gidiyordum. 3, 4, 5, 6 falan derken 21 e kadar normaldi. (15 inci gittiğim 3 kız vardı nedense onlarla çok rahat konuştum gidiyorken tekrar çağırdılar bende noldu bırakamıyosunuz beni gibi şeyler söyledim. biraz daha makara gırgır shit testler derken gayet iyi geçti ve tekrar giderken geri çağırdılar beni. tekrar gittim ve aralarından en kaşarının numarasını aldım . mağazadan çıkarken seni engellerim bak gibi shittestler uyguladı o kaşar. bende karşılığında baş parmakla yapılan okey işareti yaparak piç bi gülüş attım ve gittim arkama bile bakmadım)

Gelelim 22.nci KAŞARAAAA. beni yıktı ezdi geçti köpek. yaptığı shit test size hafif gelebilir ama beni tam 45 dk boyunca kitledi başımı döndürdü. bu mağazada çalışan bir kadındı telefonla oynuyordu. Merhaba diyip karşılığında merhaba aldım ve nedense ilk kez heyecandan evli misin dedim. oda şok geçirerek evet dedi bende tamam kolay gelsin dedim 2 adım attım gidiyordum. Oda kahkaha atarak bu ne yaaa dedi. onu der demez ben döndüm NE NE YAAA dedim. sen herkese böyle gidiyor musun dedi evet dedim. Daha beni ilk kez simdi gördün dedi. bende 4 – 5 kez gelip seni görmem mi gerekiyo dedim. tekrar kahkaha attım bende gittim bişi demeden ama o kahkahalar o yaptığı surat ifadeleri BU NE YAA diyişi beni mahvetti küçük sinek gibi ezik gördüm kendimi.

35. kıza kadar normal gittim sadece bir kez numara almaya çalıştım ve aldım. Diğer kızlardan da numarasını almamı isteyenler oldu o kadar belli ediyolardı ki ben bilerek almadım amacım dışı olduğu için. Arkadaşlar bugün öğrendiğim en önemli şey düşünmeden gitmeniz avınızı yüksek görmemeniz. Benim hatalarımdan biriside mağazada çalışan ve yanında erkek olan kızlara cesaret edip gidemedim. Eğer bunu beta olarak okuyorsan kıza git ve merhaba beni kovar mısın yanından de bu şekildede çok etkili olduğunu gördüm ve kızlara bu şekilde gittiğinde de kovmuyorlar neden kovayım seni falan diyorlar ordan muhabbete’de girebilirsiniz. aldığım kötü cevapta hayır diyip önüne bakan oldu.. okuduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Ben yine aynı şeyi söyleyeceğim. Daygame’in sayı oyunu olması yanlış anlaşılıyor. Selanikli’nin burada yaptığını öneren PUAlar var ama bence bu yanlış. Bunun yanlış olmasının birkaç nedeni var :

 1. Bu iş kas geliştirmeye benzer. Gerçekten de geliştirdiğin bir tarafın var. İlk başta 100 kg kaldıramıyorsun ama azimle çalışırsan sonradan kaldırmaya başlıyorsun. Ağırlık yine yüz kilo (korku var), ama sen artık daha güçlüsün. Selanikli’nin bahsettiği ardı ardına yürüme, “madem 50 kere de gelişeceğim, o zaman gym’e hergün sabah akşam 50 kere gidip gelirim ve hızlıca gelişirim” demek gibidir. Kasların gelişmez ve ciddi şekilde yaralanabilirsin. Gym de bakarsan bir sayı oyunu ama aslında azim oyunu. Her hafta 3 – 4 kere ama sürekli giderek gelişirsin.
 2. İlk yürümeden itibaren her yürümeden başarı hedefi koymanız ve başarı planlamanız lazım. Daygame’de o başarı, telefon numarası almaktır. Yürüme korkusunu yenmek değil. Evet yürüme korkusunu yenmeniz önemli ama yürümelerinizde amaç bu değil. O başarı ise zaman alır. Kızla 4 – 5 dakika konuşma gerektirir ki bu da yürümeyi ciddiye almanızı gerektirir. Bir günde bir düzine kadına yürüyen adam, tek tek yürümeleri ciddiye alamaz. Unutmayın, her yürümeyi çok ciddiye alıp korkmak başarısızlık getireceği gibi, sokakta kendi yaklaştığın kadına “ya güzelim aslında sikimde değilsin ..” ciddiyetsizliği ile gitmek de başarısızlık getirir.
 3. Başın belaya girer. Bir AVM’de önüne gelene yürüyerek günde 50 yürüme yapayım dersen, bugün olmazsa yarın şikayet edilirsin ve sadece güvenlikle uğraşırsan şanslısındır.

2 tane boş mağazada çalışan kız buldum.

Mağazada çalışan kızlarla konuşma alıştırması yapın ama onlara daygame yapmanızı tavsiye etmem. Mağaza çalışanı bir başka erkeğin beyaz şövalyeliği tutarsa başınıza gereksiz iş alırsınız.

15 inci gittiğim 3 kız vardı nedense onlarla çok rahat konuştum gidiyorken tekrar çağırdılar bende noldu bırakamıyosunuz beni gibi şeyler söyledim. biraz daha makara gırgır shit testler derken gayet iyi geçti ve tekrar giderken geri çağırdılar beni. tekrar gittim ve aralarından en kaşarının numarasını aldım . mağazadan çıkarken seni engellerim bak gibi shittestler uyguladı o kaşar. bende karşılığında baş parmakla yapılan okey işareti yaparak piç bi gülüş attım ve gittim arkama bile bakmadım)

Öncelikle kullandığınız kelimelere dikkat edin. kaşar, kaşaar, dişi (kadını insan bile saymayan ve en gıcık olduğum kelimedir), köpek, kancık, vs … gibi kelimeleri kullanmayın. Size bu kelimeler kızları kafanızda önemsizleştirerek sizi avantajlı konuma getiriyor gibi gelebilir ama düşüncelerinizi bu tür saçma kelimelerle kirletmeniz (a) hala bir beta kuyruk yarası taşıdığınızı gösterir, (b) kızlarla sağlıklı bir ilişki kurmanızı engeller ve (c) sizin kendi kendinize düşük statülü bir erkek olduğunuz sinyali gönderir.

15. denemede telefon numarası alman güzel.

Gelelim 22.nci KAŞARAAAA. beni yıktı ezdi geçti köpek. yaptığı shit test size hafif gelebilir ama beni tam 45 dk boyunca kitledi başımı döndürdü. bu mağazada çalışan bir kadındı telefonla oynuyordu. Merhaba diyip karşılığında merhaba aldım ve nedense ilk kez heyecandan evli misin dedim. oda şok geçirerek evet dedi bende tamam kolay gelsin dedim 2 adım attım gidiyordum. Oda kahkaha atarak bu ne yaaa dedi. onu der demez ben döndüm NE NE YAAA dedim. sen herkese böyle gidiyor musun dedi evet dedim. Daha beni ilk kez simdi gördün dedi. bende 4 – 5 kez gelip seni görmem mi gerekiyo dedim. tekrar kahkaha attım bende gittim bişi demeden ama o kahkahalar o yaptığı surat ifadeleri BU NE YAA diyişi beni mahvetti küçük sinek gibi ezik gördüm kendimi.

Eğer sindire sindire 22 yürüme gerçekleştirseydin (örneğin haftada 6 yürümeden 4 haftada) böyle ezik hissetmezdin ya da yıkılmazdın. Tanımadığın birine yürüyünce ve heyecandan saçmalayınca, karşındakinin seni aşağılar tepkiler vermesi anormal değil. Gülüp geçeceksin. Tekrar ediyorum, daygame’de takip, kızla ağız dalaşı, kendini açıklamaya çalışmak, sinirlenmek vs … insanın başını belaya sokar.

Benim hatalarımdan biriside mağazada çalışan ve yanında erkek olan kızlara cesaret edip gidemedim.

Bu hata değil. Gitmeyin zaten. Başınıza iş alırsınız.

Aldığım kötü cevapta hayır diyip önüne bakan oldu …

Takip, ısrar, ağız dalaşı, saçma sapan bir açılış ve aşırı korkak beta vücut dili olmadığı sürece, kızlar çok sinir bozucu tepkiler vermez. Ağzını açmadan el işaretiyle bana bulaşma ya da hayır en çok duyacağınız şey. Daygame’de bunu hemen kabul edip yürümeyi keserseniz sorun olmaz. Kızlar uçan tekme ya da Osmanlı tokatı atmıyorlar. En fazla yapacakları, eğer birden fazla iseler, birbirlerine bakıp seni aşağılar şekilde gülüşmeleri olacaktır. Ortalama bir duygusal güç ile hiç de sorun olacak bir şey değil.

Bu beta vücut dili olayına dikkat edin. Eğer aşırı beta yaklaşırsanız, kadın kendisine bu kadar ezik birinin yaklaşmasını, kendi CPDsine hakaret olarak algılayıp sinirlenebilir. Vücut dilinizi kontrol edin.

Evet, bence bu kadar ardı ardına yürümeden öğrenebileceğiniz, aynı sayıyı zamana yayarak elde edeceğinizin çok çok azıdır. Ya da daha kötüsü zararlı olabilir. Üstat Rollo Tomassi’nin bu konuda dediklerini tekrar edeyim :

“Oyunu şöyle sanıyorlar : Çık dışarı, 100 tane kıza yaz, şansın yaver giderse biri sana yüz verir ve birlikte olursunuz. Ben de diyorum ki Oyun sayı oyunu değil azim / kararlılık oyunudur, devamlılık oyunudur. Her hafta sadece 1 kere yürüseniz, yılda 52 kere yürürsünüz. Buna kararlılık denir. Bu aynı zamanda ortalama bir erkeğin hayat boyu yürüdüğü kızdan daha fazlasına yürümüş olursunuz. Oyun bu kararlılık ve hatalarından ders çıkarma ile ilgilidir. Olay makineli tüfek gibi yürü .. yürü … yürü .. değil. Biliyorum bazı PUAlar var “çık dışarı makineli tüfek gibi ol” diyorlar. Bundan hiçbir şey öğrenemezsin. İki çeşit öğrenme vardır : bir şeyi içselleştirirsin ve senin bir parçan olur ya da hareketleri ezberlersin. PAU’yı eleştirenlerin çoğu bu zeber şeklini eleştiriyorlar. Bu rol yapmak, kendin olmamak, ezberleyip okumaları gereken bir senaryo.”

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

69 thoughts on “Saha Raporu – Bir gündüz oyununda 35 set”

 1. Bu arkadaş salağın teki kusura bakmasın.

  3-4 yıldır daygame yaparım ve fazlasıyla da iyiyimdir. Bu tip adamların bu kafayla ekmek çıkarması zor.

  Ayrıca yüksek beklentilerle de gelmeyin. Benim tavsiyem kendi değerinizi(tip dahil tüm hayatınız) yükseltmeden bu işin içine atılmak sizi mahveder. Yurt dışında dahi adamlar 6+ yıl feda ediyorlar tr de bu 10 yıl

  1. benim amacım kızların yanına gidip tanışma korkumu, gözlerin benim üzerimdeyken ki korkumu yenmekti ekmek çıkarmak değil kardeşim. Artist gibi bu adam salağın teki gibi yaklaşımın hiç hoş değil.

   1. Kızlara kaşar dersen bu negatif yargılama seni bir yere götürmez. Kadınlar seksi, kendini yargılayan eziklere vermezler anca saygı duyan ve normal görenlere verirler. Sen numara vereni kaşar görüp kız tavlamaya çalışırsan türk erkeği kafasıyla anca başını alırsın.

    Bu iş sanat ve iyi yapmak için bu realiteyi kabul edip yıllarca çabalaman lazım

   2. Kardeşim senin amacının ekmek çıkarmak değil de kızlara yürüme korkusunu yok etmek olduğunu anladım. Ama buradaki asıl mesele kızlara yürüme korkusunun yürüme sayısıyla değil, kızlara yürürken sahip olduğun/olacağın özgüvenle/planla ilgisi olduğu. Eğer kendini belli bir alanda yetkin hissetmiyorsan, o işi yaparken korkarsın ya da zorlanırsın. Sadece bu konu değil, hayatta herhangi bir alanda da bu böyledir. Özgüven kazanmak ve kendini yetkin hissedebilmek içinse, belli bir işi süreklilik halinde yapman, yaptığın hataları düşünmen ve bunların üzerine eklemen gerekir. 35 hatuna yürümenin sonucunda çıkarabileceğin tek şey, herhangi bir hatuna “merhaba” dediğin zaman onun aniden bıçak çıkartıp seni vurmayacağı olabilir.

  2. (Beni ilgilendirmeyen bir meseleye burnumu skacağım ama kusura bakmayın.)
   Böyle millete küfreden hakaret eden yorumlara izin verilmemeli. Şahsen bana yaparsa biri hiç iyi olmaz. Ayrıca insanlara öyle yukardan bakıp yargılamak, insanlara “salak” demek Alfa olmak değildir. Erkek görmeyen kendini erkek sanıyor.

 2. Ben sahaya inen arkadaşı tebrik ediyorum. Yürüme korkusunu yenmek için yola çıkmış ve bi hayli kıza da yürümüş. Bu bile özgüven isteyen zor bir olay. Ben de yeni day game’e çıkmaya başladım. Fakat ilk günler tam bir hüsran oldu. Kıza yaklaşıyorum tam yanında vazgeçip dönüyorum. Kendi kendime söylüyorum. Reddedilsen ne olucak kaybedecek bir şeyin yok, diye. Fakat hala hiç bir kızla iletişime geçebilmiş değilim.

 3. bana kalırsa yürümelerin en risksizi senle gözgöze gelip bakışan hatuna yürümektir. bazı hatunlar arayış içinde oluyo ve bu olay bakışlarına yansıyo. onlarla tanışmak için bir adım atmanın daha temiz bi iş olacağı kanısındayım

  1. kesinlikle katılıyorum. cold approach’a göre daha risksiz ve başarı ihtimali yüksek. maskülin duruşu bozmadığında red yeme olanağın sıfır.

 4. Hocam öncelikle bunu yapabilmiş olmayı gerçekten isterdim. Yakın zamanda böyle 50 kıza değilde günde 2-3 kıza bunu yapmam gerekiyor.

  Hem korkularınla yüzleşmek hemde bazı şeyleri aşma açısından.
  Hele ki kız grubuna gidip bunu yapmak çok iyi. O an yaşamak isterdim.
  Ama bunun sana çok şey kattığına eminim.

  Helal sana.

  1. Kardeşim inanki o günden sonraki gün başka biri gibi hissettim kendimi. o günden sonraki gün kızların gözlerine uzunuzun bakabilmeye başladım artık gözümü ben kaçırmıyorum hiç bir zaman ve o günden önce kızların gözüne dahi bakmaya çekinirdim. ben biraz abarttım 50 kız dedim 35 e gittim falan fakat adminin dediği gibi yaparsan senin için daha iyi olur.

 5. Şimdi bu saha raporları hep dışarıda oluyor. Ben lise öğrencisiyim ve okulumdaki kızlara yürümek istiyorum. E peki hangi şekilde yürümek daha doğru olur? Örneğin sınıfına gidip direk konuşmak mı yoksa dışarıda yakalamak mı? Bununla ilgili bir saha raporu da yok maalesef. Nasıl yürüyebilirim

  1. Okulda kızlara düzenli yürürsen, kısa sürede okulun abazanı olarak yaftalanırsın ve hiçbir kız sana bakmaz. Okulda yapabileceğin en fazla sağlam yürüme davetiyelerini değerlendirmektir.

   Okulda mı yaşıyorsun, dışarı çıksana.

 6. arkadaşın en ağır shit test dediğinde pek bir şey yok bence. aynı lokasyonda fazla kıza yürümek biraz riskli onu kaçırmış bu arada.

  1. Gelelim 22.nci KAŞARAAAA. beni yıktı ezdi geçti köpek. yaptığı shit test size hafif gelebilir ama beni tam 45 dk boyunca kitledi başımı döndürdü. Burdada yazdığım gibi tekrar okursan sevinirim 🙂

 7. Yani günde 35 kişiye gitmenin hiç bir anlamı yok bence. Nicelikten ziyade niteliğe odaklanmalıyız. Zaten arkadaşın yaklaşımı da gayet kötü geldi bana oyununu geliştirmesi lazım ama bu günde 50 kızla konuşarak gelişecek bir şey değil. Ha evet heyecanın azalır ama oyunun kötü kalmaya devam eder.

 8. Merak ettiğim bir konu var. Üniversiteye başladığımdan beri bir kaç kıza yürüdüm(trp ile tanışmadan önce). Genelde hüsran. Bazıları ile ilerlettim gibi ama kızları soğutmayı başardım kısa sürede. Sadece hb 4 bir kız hala hoşlanıyor gibi benden. Ama ben hoşlanmıyorum. Herneyse. Cpd düşük bende. Özgüvenim sosyal ilişkilere geldiğinde gayet iyi. Çevrem var, sevilirim kampüste. Ama kızlara yürüme konusuna girdiğimde oldukça kötüyüm. Hem oyun planı olarak hem cpd. Sanırım oyun planınını geliştirmem için biraz daha pratik lazım. Sizce bu pratiğe başlamadan önce monk mode ile önce fiziksel ve mental olarak cpdmi artırmalı mıyım, yoksa ikisini beraber mi götürmeliyim?

  1. Hocam monk mode, fizik, duygusal güç, hedonist zevklere bağımlılık gibi alanlarda aşırıya kaçmış adamların girmesi gereken bir detoks dönemi. Adı üstünde rahip modu. Rahip moduna ihtiyacı olan adamın yürümeden uzak durması lazım.

   Senin cevaplaman gereken soru monk mode’a mı girmen lazım yoksa sadece ağırlık kaldırmaya, kendine odaklanmaya mı? Eğer yukarıdaki alanlarda fazlaca kötü durumda değilsen, kızlara yürümeye hemen başlayabilirsin.

   Asıl tehlike, başarısızlık değil, yeterince kendine odaklanmadan bir kız bulup yeniden salmandır.

   1. Hocam bağımlılık konusunda sorunum olduğunu düşünmüyorum. Şu an ne bir ONEitisim var ne de sigara harici bir bağımlılığım. Belki de yanlıştır benim için doğrudan monk mode. Şu an kendimi bir disipline soktum. Ama dediğim gibi cpd çok düşük. Bunu gerek kızların tutumundan gerek hiç bir YD almamamdan anlıyorum. Yani day game yapmak boşuna geliyor eğer her kız için (arkadaş olduklarım hariç) görünmez isem.

 9. Ben seni bunu yapman konusunda desteklemistim selanik.

  Hatta 50 kıza yüruyecem diyen adam 35’de bırakır demiştim sayı da tutmuş 😀

  Bu yaptığın tek atımlık bi kurşun. Kafaya koydun ve yaptın ancak bundan sonra yazıda bahsedildiği gibi yürumeler yap.

  Gün de 35 kıza yürümen hayatını kızlardan ibaret hale getirir, zamanını yönetemezsin, işin ciddiyeti kaçar odaklanamazsın artık vesaire. Her şeyin fazlası zarar kısaca.

  “Eğlenen ustalık” ve “Savaş Lordu gibi hatun kaldırmak” yazılarını harfi harfine okumadan, anlamadan sahaya falan çıkmayın. (Bence)

  Biri kızlara üstten bakmanızı, diğeri ise çerçeveyi korumanızı öğretiyor. İkisi de sulandırıcı detaylar.

  Hadi bakalım.

  1. çoğu konuşmada çerçevemi korudum ve bir daha bu şekilde 35 ti 50 ydi falan yürümem bir delilik yapmak istedim teşekkür ederim kardeşim yorumun için. sendende daygame bekliyorum 😀

 10. Öncelikle tebrikler bazı şeyleri bende yaşamıştım dikkatimi çekti.

  Bundan 3 yıl önce pua etkisiyle sahaya inmiştim. Ve hatırlıyorum ilk kez bir kızın yanına giderken baş dönmesi, tansiyon düşmesi , ağız kuruluğu inanılmaz seviyedeydi.

  Yürüme bittikten sonra öyle bir rahatlama geliyordu ki anlatamam sanki dünyayı kurtarmışım gibi.

  Şimdi sadece kalp atışlarım hızlanıyor bitince de mantıklı bir şekilde neyi iyi yaptım neyi kötü yaptım diye analiz ediyorum.

  İlk yürümelerdeki o baş dönmesi tansiyon düşmesi olayının tadı bir başkadır ilerde kalmıyor onlardan tadını çıkar 😛

   1. Truvadan İlk izlediğimde çok etkilenmiştim hector karakterinden , verdiği kararlardan karizmasından filan küçüklüğümden beridir geldi bu nickname

    ODTÜ muhabbetini bilmiyorum o nedir ?

    1. Okuldaki efsanelerden biri. Rivayete göre okulun sistemini hackleyip bir kaç terabytelık porno arşivi yüklemiş. Rumuzu da Hector. Ünlü yani. Belki tanışırız buradaysanız diye sormuştum 😀

 11. Selam beyler ben Zorro.

  5 yıllık pua ( Joker’s Team) 1 yıldır da Red Pill geçmişi olan 32 yaşında bir abiniz. Pua dönemi öncesi de zaman zaman doğal zaman zaman mavi hap karışımı bir adam.

  3 gün önce biri benim en iyi tabağıma akasya avm de set açmış :)) Hanginiz lan o ? 🙂

  Arkasından afedersiniz diye seslenmiş. Sonra ismini sormuş. Kızın yakasında ismi zaten yazıyor. Onu görüp ben de x im demiş. Nerde çalıştığını sormuş. ( sorgu memuru modu) Sonra ne diyeceğini bilemeden gitmiş. Telefonunu bile istememiş. Çok heycanlandı diye ekledi 🙂

  Set açan arkadaş gerçekten şanssız ki benim Tabağıma denk gelmiş :))

  Çocuğu biraz cesaretlendirseydin diye cevap verdim kıza 🙂

  Telefon numarası istemeden ayrıldığınız veya bir sonuca gitmeyecek şekilde kurgulamayın diyaloglarınızı. Go on Guys

  1. gearlar üzerinden prim kasmak ha 😀 joker üstadın güzel taktiklerinden biridir 😀 Arkadaşlar bence sevgilisi olan veya evli olan kimseye yaklaşmayın. Kısa bir zaman önce sevgilisi beta olan tiplerin kızlarını elinden alın fikrini savunuyordum ama gerçekten etik değil. Bırakın kendi kaderlerini tayin etsinler, böylece aramızdaki düşmanlıklarda azalır gibime geliyor.Birçok erkek aldatılma veya terkedilme üzerinden khi keşfettiği için ilerdede kendisine yapılan bu kalleşliği başka erkeklerde yapma hakkı olduğuna inanıyor. Gereksiz şeyler ya uğraşmayın..

   1. BayDooku

    Set açan kişi hedefteki kızın parmağında yüzük olmadığı sürece zaten bilemez, bu çok normal birşey. Benim kız da zaten sevgilisi olduğunu gerektirecek bir diyalogla karşı karşıya kalmadığı için bunu söyleme gereği duymamış. Set açan arkadaşın ısrarı gibi bir durum yok yani ortada.

    Şu konuda aynı düşünüyoruz.

    Evli-Nişanlı ve Sevgilisi olduğunu söyleyenlerden uzak durun.

    Brothers Come First

 12. Durumum vardı ama okumadım kardeş k.bakma. 1. RED PILL FELSEFESİNİ
  ASLA ERKEK-KADIN İLİŞKİSİ OLARAK SADECE SALT BİR İFADEYLE ALGILAMAYIN.
  Sosyal ilişkiler olsun, kişisel disiplin olsun vs. bunlarda gelişim
  belli bir düzeyde gösteriyor. 2. Yaptığın pratik saha oyununu çok
  saçma bir strateji içerisinde ilerletmişsin. Önce oyunu içselleştir
  sonra sahaya çık. 3. eleştiriyi de arkadaşlar getirsin ben daha yorum
  yapmayacağım.

 13. Beyler Zorro’nun yazdıklarına inanmayın puacemiyeti sitesinde Jokerin bizzat kendisinin yazdığı bir başlık o bu mesajı 1 sene önce joker yazdı çok iyi hatırlıyorum.
  Bari alıntı falan yazın ayıptır .

  1. Dostum Joker zaten benim arkadaşım. Neden onun yazdığı bir girdiyi buraya yazayım ? Lütfen biraz zeka. Ayrıca diyelim onun girisi hoşuma gitti ve ben de 1 yıl önce onun yazdığı bir şeyi alıp buraya yazdım. Bundan benim nasıl bir beklentim olabilir ?

   Birine inanmayın demek için benim hakkıımdaki tüm bilgilere sahip olman veya beni tanıman lazım ki buna sahip olmadan yorum yapmak mahalle bakkalının ekonomi yorumu yapması gibi oluyor. Sadece goy goy.

   Ek olarak 3 yıldır cemiyeti takip edemiyorum. Türkiye’de kız arkadaşına (veya tabağına) set açılan tek insan joker veya ben değilimdir heralde ? Bu her zaman başınıza gelecek bir durum.

 14. “Eğer aşırı beta yaklaşırsanız, kadın kendisine bu kadar ezik birinin yaklaşmasını, kendi CPDsine hakaret olarak algılayıp sinirlenebilir. Vücut dilinizi kontrol edin.” = Sen kim köpek, hıh!

  Arkadaşlar, psikolog ile olan sürecimi ve bazı borçlarımı bitirdiğimde salona gidiyorum inşallah. Monk mode’a girip, neler yapabiliyorum bi bakacağım. Ardından kendimi olmuş hissedersem, tanımadığım kızlara yürüme olayını ben de deneyeceğim. Tabii ki yaşadığım yerde değil, daha medeni olan başka yerlerde:)

  Bi sorum var: Başarılı olma gayesiyle hatun kişiye yürüyoruz ve yaklaşık %95 başarısız olacağımız gerçeği var. Çoğunlukla başarısızlık ihtimali olan bişeyi sürekli denemek, kişide bir müddet sonra, “yürüyeyim, kız selektör yaparsa ne ala” kafası oluşturmaz mı?

  Çünkü hayat baya bi kısa ve faturaların ödenmesi gerekiyor, falan filan. Bunların arasına Rollo’nun dediği sıklıkta yürüyüp, sürekli başarısız olmak halini araya sıkıştırırsanız, bıkıp, “sikerim ben gidiyorum” deme ihtimali de oldukça yüksek.

  Türkiye’deki toplum kültürü ve yetişme tarzını da unutmamak lazım. Yanında erkek bulunan hiçbir kızın yanına gitmeyin, sosyal medyada da etkileşmeyin.

  1. hocam zaten seninde bildiğin gibi bolluk zihniyeti redler ve onaylar üzerinden gelir. Ha sürekli reddediliyordum adam o zaman bir şeyler yanlış demektir. Gerekli donanım takıldığında bir kaç kız ciddi ilişkiye yanaşacağını düşünüyorum. Daha geçen hafta cafede bir kızla muhabbetim normal seyrederken, birkaç gün öncesinde az vizyonumdan, hayatımdan vs bahsedeyim dedim, benimle gitmek istedğim şehre gelmek istedi. bu kızda hb6.5 civarlarında bir kız ve şimdilik namus kavramını korumayı başarıyor. Kesinlikle bu işlere başlamadan önce donanım şart ve ben hala başlarda olmama rağmen bu sonuçları alıyorsam ileride daha iyilerinin geleceği aşikar. Gerçi şimdi farkettimde ben daygame yerine ortam süresini kullanan bir elemanım belki o yüzdende çekim oluşturmuşumdur bilemiyorum ya ama donanımlı şekilde sahaya çıkmak işe yarıyor orası kesin.

  2. Hocam öncelikle şu söz dikkatimi çekti: “Kendimi olmuş hissedersem.” Bu bence öyle bir süreç ki, asla bitmiyor. İnsan kendini hiçbir zaman olmuş/tam olmuş hissedemiyor bence. Buna koşullanmamak, bazen sadece başlama tuşuna basmak doğrudur diye düşünüyorum.

   Soruya gelicek olursam %95 oranını çok gerçekçi bulmadım. Bu belki ilk yürümelerde geçerli bir orandır, ama buna da koşullanmamak gerekir. Oyunu içselleştirdikçe, bu oranın gayet düşeceğini düşünüyorum. Hatunlara yaklaşırken, kabul alma ihtimalinin %5 olacağını düşünerek harekete geçmek de; motivasyonsuzluk, özgüvensizlik yaratabilir, isteksizliğe yol açabilir. Bunun aksine kendinin bir “ödül” olduğunun bilinciyle harekete geçmek de her bakımdan daha sağlıklı bir yaklaşım olur.

   1. Saçma bulduğun soruya gayet yeterli cevap vermen ilginçmiş kardeşim:) Yine de saol cevabın için.

    Şu an bi kızın beni hoş bulması için bir sebep yok. İnsan hiçbir zaman tam olamaz. Ben CPD yi arttırmaktan bahsetmiştim. İyi bi görünüş, şansını ciddi şekilde arttırabilir.

    Halo etkisini sakın yabana atmayın. Hem de Türkiye’de.

    1. ‘sen bir erkeksin, testosteronun ve sikin var. kadınlar buna değer veriyor’ yani senin pipine su yürümeye başladığı gün oldun sen, mental olarak da ‘ben yeterliyim’ zihniyetine ulaşman yeterli olacaktır. bunun büyük kısmı da ağırlık kaldırmaktan geçer.

     ağırlık demiş miydim ? 🙂

   1. hep yapmak istemişimdir; Victoria’s Secret mağazasına girip çalışan bir kadına şunu demek istiyorum;

    -merhaba, sizde bana göre adriana lima var mı ?

    muhtemel cevap gülümseme ile birleşik ‘hayır malesef :>’ ise şu cevap yapıştırılabilir:

    +e iyi, ben de seni alayım o zaman 🙂 (:P)

    Plan yazısını yeni okudum, yürürken bile mikro ölçekte bir planımızın olması sanırım sorunu büyük ölçekte halledebilir. Sen ne düşünüyorsun Mahmut abi ?

    1. Plan başta lazım tabii de … mağaza çalışanı kıza yazarsanız arkaya çekip sopalarlar sizi.

     London daygame’in adımları mesela iyi bir yol haritası.

 15. Selanikli erkeği cesaretlendiren bendim.Çünkü çok fazla kızların yanına gitme korkusu vardı.O günün tek amacı kızların yanına gitme korkusunu yenmek BAŞKA HİÇ BİR ŞEY DEĞİL.Ben de onunla beraber o gün iki tane kıza gittim.
  Ayakkabı mağazasın da hosteslik yapan kızın yanına gözlerinin içine baka baka gittim yanına kadar gittim.Ve merhaba, merhaba hoş geldiniz dedi.Çok hoş gözüküyorsun ilk önce tanışıp, sonra numaranı alıcam dedim. Neden numaramı istiyorsun dedi?Arkadaş olup muhabbet ve eğlenceli zaman geçirmek için dedim. Ama neden istiyorsun dedi.En temel sebep olarak seks yapıp genlerimizi bir sonraki nesle aktarmak için.Ama daha normal kabul edilebilir bir şey istersen; tanışıp sevgili olmak dedim.Sevgilim var dedi.Sevgilin burda mı dedim? Yok dedi. Ozaman sorun da yok dedim gülmeye başladı.Elimi uzattım ben x dedim, elini uzatmadı.Bu kadar çekinmene gerek yok benim gibi yakışıklı bir erkekle konuşmak zor biliyorum ama sana yardımcı olmak için buradayım dedim.Şuan çalışıyorum ve sevgilim var dedi.Ozaman iş çıkış saatlerini söyle işten sonra geleyim dedim.(Tabi palavra sadece numarasını almak için söylüyorum) Halen gelen insanlara hoş geldiniz diyor.Ben de çok hoş, hoş geldin diyorsun senin gibi sevgilim olunca 7/24 hoş geldin dedirticem dedim.Sonra vır vır vır işte alamadım numarasını.Oyunu senelerce içselletirmeye çalışmış ve her gün saatlerce makale okurum daha iyi anlamak için.Merak etmeyin selaniklinin ne yapıp yapmaması gerektiğini ben biliyorum ama aşırı korkusu vardı.Önemli olan tek şey korkusunu ve çekingenliklerini yenmesi sonrası çorap söküğü gibi gelecektir destek olacağınız yerde köstek oluyorsunuz.Erkek dayanışması böyle olmamalı kendinizi toparlayın.

  1. kardeş şu sevgilim var olayını bir kaç kere tekrar ettirdikten sonra daha da üstelemeyin. bir gün birinin elinde kalacaksınız. bizzat şahit oldum buna benzer bir şeye ama bu sefer kızın sevgilisinin arkadaşıydım. çocuğu apar topar arabaya bindirip götürdüler. hani sevgilim var shit test olabilir, biraz şansınızı deneyin ama kız siklemiyorsa çok da şey etmeyin. sonra o sevgililerin elinde kalıyorsunuz

   1. Katılıyorum. Mağaza çalışanına yazmak, sevgilim var diyene ısrar, vs … sonu dayakla biter. O da şanslılarsa. Daygame her zaman riskli iştir, risk erkek olmanın bir yan etkisidir ama böyle gereksiz risk almak başka bir şey.

    1. Aynen öyle. Zaten muhtemelen sidik zoruyla deneyip, ufak şeyleri sinyal olarak algıladığınız bir muhabbette, sırf deneyim kazanıcam diye üstüne bi de sopa yerseniz, büsbütün hayata küsersiniz. Burda bunu yeni kayıt olan aklı havada öğrenciler çok yapıyor. Sonra okulu bitene kadar kafası aşağıda geziyor.

     Bazı anlarda siktir olup gitmek, siktir edip denemekten evladır.

     1. sizinle ilgilenmek için para alan birine yürümek de kolaya kaçmak gibi geliyor. size güler yüzlü ve nazik davranmak zaten o kadının görevi. bir de iki-üç kere geri çevirdikten sonra ısrar etmeye devam etmek hoş değil ve dediğim gibi bir manyağın kız arkadaşına denk gelirseniz sonunuz hiç hoş olmaz.

      ben hizmet sektöründe çalışanlarla konuşuyorum ama daha çok kendimi geliştirmek için yapıyorum bunu. sonunda numara alamayacağımı veya işin bir yere varmayacağını biliyorum. sadece oyunumu geliştirmek için deniyorum.

      en rahat avlandığım yerler Starbucks gibi mekanlarda bir başına oturan kadınlar, kitapçıda kitap bakan kadınlar. buralarda çok rahat muhabbeti ilerletttiğimi fark ettim. bu yaz yazlığa gidince plajda deneyeceğim. nedense tatil yerleri bana daha çok umut vadediyor. swh

     2. Çok fazla ısrar etmiş. Benim tavsiyem sevgilisi/kocası veya red yediğiniz kızları direk nextlemeniz. Zaten kız potansiyel görürse samimi yaklaşır, onay verir. Bu kadar ısrar etmek hem eziklik hemde daha beta olmaktır. YD davetiyesi atan veya ilk yakınlaşmada yeşil ışık yakan hatunlara yanaşmak daha sağlıklı. Yukarda arabaya atıp götürme olayının sonunu az çok tahmin ediyorum 😀 Aman dikkat arkadaşlar, donanım takmadan yeteri kadar kh bilgisi almadan heycanınıza yenik düşüp yamulmayın..

     3. Ayrıca şu cümlerleri gerçekten söyledinmi bir kıza ?

      -En temel sebep olarak seks yapıp genlerimizi bir sonraki nesle aktarmak için.
      -Bu kadar çekinmene gerek yok benim gibi yakışıklı bir erkekle konuşmak zor biliyorum ama sana yardımcı olmak için buradayım dedim.
      -Ben de çok hoş, hoş geldin diyorsun senin gibi sevgilim olunca 7/24 hoş geldin dedirticem dedim.

      Bunlar ibretlik cümleler. Bırak kızın gözünde kendine güven izlenimi vermeyi dahada alçalır hatta acınası duruma düşersin.Kendi özelliklerini kıza dayatma işlemi aynı cafede arabasının anahtarını, ruhsatını, deri cüzdanını, parlaımentini, matarasını koymak gibi bir şey 😀
      (hA tabi okuyuculara ders olsun, neyin yapılmaması gerekir diye söylediysen iyi etmişsin fakat bu düşüncede değilsen siteyi en baştan okuman lazım)

  2. A beautiful mind filminde John Forbes NASH’ın barda kızlara yürüme sahnesini mi izledin ne yaptın? Sağlam tokat yiyordu hep. Ama karısını da öyle tavladı.

 16. Sınıftaki hb8 kız sürekli shit test atıyor.Geçicek yeri varken çekil geçeyim diyor.Yoo diyorum puffluyor gerizekalı diyor geçiyor.Sinirlenmemek elde değil.Dönüp dolaşıp sataşıyor.Arkamdan konuşuyor duyuyorum.Seni sevmiyorum diyor. Çok iticisin diyor.(lan banane fikirlerinden)Sabrımı sınıyor.Enerji mi emiyor resmen. Ne kadar umursamasamda yüzüne bakmıyorum gidip gelip bulaşıyor.Aynı şeyi bir kız daha bugün bahçede oturuyorum kız arkasını dönüp göz teması kurmaya çalışıyor.İlgilenmeyince saçma sapan konuşuyorlar bu da canımı sıkıyor.Alfa hareketleri sergileyince feminikler hemem iğdiş etmeye çalışıyor.Tavsiyeleriniz varsa eğer faydalanalım.

  1. Kızlar alfa erkeklere böyle davranmazlar. Genelde ağızlarının içine bakarlar. Sen kendini bir nedenden dolayı alfa sanıyorsun ama değilsin. Alfa olmaya daha çok uzaksın.

   Kendini geliştir ve sınava konsantre ol. Ağırlık kaldır sıskalıktan kurtul.Ünide durumun düzelir.

   Bir de sana iticisin seni sevmiyorum diyen kıza sesli bir şekilde “iticiysem iticiyim, beni.sevmemen de senin problemin” demiyor musun?

   1. Durum farklı bu kız değişik.Diğerleri öyle değil.Cevap vermiyorum. He tamam diyip geçiyorum.Bazen inatlaşıyorum laf dalaşına giriyorum.O an ki halime bağlı.

    1. “Bazen inatlaşıyorum laf dalaşına giriyorum”

     Frame namına bir şeyin kalmamış, kız bana niye böyle davranıyor diyorsun kardeşim. Geçici bir dönemdesin bu arada, üni.ye geçme aşamasına odaklan. Kafaya takma şu dönemde.

 17. bir kızla konuşurken onun üç delikten ibaret olduğunu, daha fazlası olmadığını aklına sok. kadınlara çok fazla anlam yükledik. bütün heyecanımız bu yüzden. ben bu olaya biraz psikopati ruhsuzluğunda yaklaşıyorum. işe de yaradı. yolda yürürken gördüğüm kız gruplarında toplam kaç delik olduğunu falan sayıyorum. abi İŞE YARADI. kızlarla konuşurken hiç heyecanlanmıyorum artık. sanırım gözümde değersizleştirme/aşağılama gibi bir şey yaptım. belki biraz aşırı yaptım ama ÇALIŞTI.

  1. Off off … çok kötü bir zihin yapısı bu. Yürüme korkusunu yeneceğim diye düşüncelerini bu kadar alçaltmaya ne gerek var. Karşınızdakinin sıradan bir insan olduğunu düşünmenin neyi yetmiyor. Böyle düşünce kirliliklerini hafife almayın. Yarın ilişki hayatınızı etkiler. Bugün kızı tavlarken 3 delik sayan adam emin ol yarın ilişki ciddiye binince hatunu tanrıça yapar.

   Kızlarla tek münasebetiniz ve ihtiyacınız seks ise, maskülinite kasmayın. Gidin parasını verin yapın. (Ben kızı tavlamadan seks yapmam anlamı yok zevki yok diyorsanız söyleyeyim : validasyon seksi feminen bir düşüncedir, betalığınızı gösterir). Ya da şişme kadın alın. 3 delik elinizin altında olsun.

   1. Aslında erkekleri içten içe böyle efsanevi saçmalıklara zorlayan da, “sevişmeyen-sevişemeyen insan değildir, mikroptur.” zihniyeti bence. “Kadınlar seni beğenmiyor ve istemiyorsa, mikropsun, hemen ölmelisin.” kafası sosyal medya odaklı toplumda çok yer ediyor. Erkeklerin uğradığı en ağır haksızlık da bence budur. Sırf tercih edilmediği için kimsenin itin götüne sokulmaya da hakkı yok. Escort veya genelev gibi hiç de sağlıklı olmayan ama ucuz seks opsiyonlarını değerlendiren erkeğin kafasına sıkmadıkları kalıyor. Porno, tavsiye etmesem de engelli. Denesen, her an sapık olma ihtimalin var. Yetişme tarzından dolayı haketsin-haketmesin, her kız en iyi adamı istiyor. Escort ayarlasan, bahsettiğim gibi adamdan bile sayılmıyorsun. %20’ye girmeyen diğer %80’in, Süleyman Demirel’in dediği gibi toplanıp birbirini sikmesi lazım öyleyse. Adamın kızgınlığı haklı. Ama benimsemek sakıncalı. Ben kızgınlıktan sonraki evrede, kadınlara katiyen güvenmiyorum ama üç delikten ibaret olarak da görmüyorum.

   2. abi hipergamiyle sorunum yok. bu bir gerçek. ama bunun bir gerçek olması kendimi korumam gerektiği gerçeğini değiştirmiyor. yarın öbür gün daha iyisini bulunca gidecek, karşısında sürekli performans sergilemek zorunda kaldığım birine daha fazla anlam yüklemek bana mantıklı gelmiyor. eskide çok kolay birilerini oneitislediğim için çok çabuk heyecanlanırdım. ama red pill’den sonra bu yavaş yavaş gitmeye başladı.
    para karşılığı seks yapmam çünkü kadın ticaretini desteklemiyorum. şişme bebekle seks yapmak da çok ruhsuz geliyor. oyunu oynayıp birilerini yatağa atmak daha ilgi çekici. şu ana kadar hiç başarılı olamadım, sevgililerim oldu ama fuck Buddy olarak günlük hayatta tanıştığım birini götüremedim, ama flirtleşmelerim ve savurduğum shit testler bir hayli arttı. bu bile bana inanılmaz zevk veriyor. trp’nin dediklerine uydukça tarif edemeyeceğim bir değişim yaşamaya başladım.

    1. İlk 4 – 5 ay yatırım yapmamak lazım ama burada problem şu ki eğer uzun süreli ilişkiye gireceksen, duygusal yatırım yapman lazım (kadından daha az olsa da). Duygusal yatırım olmadan uzun süreli ilişki ve evlilik olmaz. Eğer ilerde evlenmeyi düşğnüyorsan uzun süreli ilişki pratiği yapman lazım. O nedenle de 27 yaş sonrası duygusal yatırımı pratik etmelisin.

     Bu işi bir yatırımcı soğukluğu ile düşünmen gerekse de duygusal yatırım yapmak ile yapmamak arasında bir denge bulmak gerek. Sikimde değilsin sana da 5 kuruş duygusal yatırım yapmam modu ile uzun süreli ilişki yürütemezsin.

     1. yeni keşfettiğim 1992 çok hoşuma gidiyor. hayatımda ilk defa olmak istediğim gibi bir adam olma yolunda ilerlediğimi düşünüyorum. şu an ciddi ilişki ihtimalini bile düşünmek istemiyorum çünkü tek tabanca olmak, sadece kendime inanmak çok keyif vermeye başladı. belki ileride aile kurmayı veya baba olmayı düşünürsem dediklerin çok mantıklı şu an için bu kadarı bana fazlasıyla yetiyor.

     2. Artık çok kısa ve ilk sorusunu soranlar hariç mail cevaplamıyorum zira oturup cevap yazmaya kalksam günde 3 saatimi alır.

 18. @BayDooku evet dedim gerçekten, ve her zaman da böyle konuşurum kadınlarla.Kendi özelliklerimi ona dikte etmek değil amacım.Ondan daha rahat olduğumu kendimi ondan daha üstün gördüğümü ve eğlendiğimi gösteriyorum kadına. Bana karşı bütün olumsuz tavırlarını geri püskürtüyorum.Bunda olumsuz hiç bir şey yok yanlış bir şey de yok varsa göster ben de bileyim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *