İstediğin herhangi bir kızla tanışma : Tanıdık taktiği

Öylesine yürürken ve aşırı çekici bir kız gördüğünde, kendini ne söyleyeceğini bilemez halde buldun mu ? Eğer gezegenimiz üzerindeki çoğu adam gibiysen cevabın evet olacaktır- evet bu bana her zaman olur.

Bu yaz yolculuğundan sonra New York’a döndüğümden beri bir kızla baştan sona eğlenceli ve heyecan verici bir sohbet başlatmada çok etkili olan yeni bir teknik kullanmaktayım.

Bu teknik biraz yetenek biraz da beyaz yalan içerir fakat online bir buluşmadan 100 kat daha etkili ve dürüsttür.

Üniversitede aldığım en yararlı ders doğaçlama oyunculuktu. Bu ders bana insanların duygularına karşılık vermeyi, bir karaktere bürünmeyi ve kendimi o anda ifade etmemi öğretti. Bu ders pek çok gündelik hayati durumda faydalı oldu. Eğer alabiliyorsanız mutlaka oyunculuk dersleri alın ki bu mükemmel bir öğrenme tecrübesidir.

Tanıdık tekniğinin işlemesi oldukça basittir.Hoşlandığın bir kızı görürsün ve gidip onu tanımış gibi yaparsın.

Bu hepimize daha önce olmuştur; siz etrafta dolaşırken uzun süredir görmediğiniz birisine rastlarsınız; eski bir arkadaş, eski bir sevgili veya eski bir sınıf arkadaşı.

Yüzünün alacağı hali bilirsin; muhteşem bir gülümseme, kalkık kaşlar ve hızlıca yaklaşırken Hey ! dersin.

Konuşmak istediğin kıza bunu yap.

Kız senin ona doğru geldiğini gördüğünde kafası karışacak ve sende hemen toparlanıp ona “ Seni başka biri zannetmiştim ! Bir arkadaşıma tıpatıp benziyorsun” diyeceksin.

Kız çekici olacağından dolayı, senin çekici kızlarla arkadaş olduğunu bilmekten mutlu olacak ve hemen kendini rahat hissedecektir.

Sonra sohbeti kızın reaksiyonuna göre devam ettirebilirsin. Ona memleketi hakkında soru sorabilirsin, “ Kolombiyalı mısın ?” ve onun “arkadaşına” nasıl tıpatıp benzediğini söylersin

Bu numarayı o gece sokakta ve metroda yaptım ve hemen sonrasında o kızlarla randevu ayarladım. Bu numara gündüz vakti de işime yaradı, sayılar randevularla sonuçlandı.

Buna bayılıyorum çünkü bu numara anında enerji dolu bir sohbeti temellendiriyor ve eşi benzeri yok. Eğer günümüz dünyasında göze batmak istiyorsan bunu yapman gerek.
Seri giriş cümleleri ve sıkıcı sohbetler artık bir işe yaramıyor, eğer kızların seni hatırlamasını istiyorsan onlarda bir etki bırakmalısın.

Bu teknik etkilemek için muhteşem bir yöntem, artı inanılmaz eğlenceli. Ben haylaz olmaya ve insanlara takılmaya bayılıyorum. Tanıdık tekniği saf şeytanlıktan ibaret.

Kızla bir randevuya çıktığımda onu gerçekten birine benzetmediğimi söylediğimde onun tepkisini izlerken daha fazla eğleniyorum, fakat söyleyebilecek bir şey bulamadım- gerçek ortaya çıktığında asla kötü bir tepki almadım- aslında kızlar beni daha çok sevdiler çünkü bu birisiyle tanışmak için zekice bir yöntem.

Özellikle istediğini almak için kuralları bükmekten hoşlanan benim gibi bir delikanlıysanız çıkıp bunu deneyin.

Konuk Yazar : Icarus Everyman

Çeviri : How to meet any girl you want : Recognition Technique

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

33 thoughts on “İstediğin herhangi bir kızla tanışma : Tanıdık taktiği”

 1. bu ecnebilerin hic kafası calısmıyor. bizim türk kızı yer mi bu numaralari be 😀 bizim türk kızı dereye götürür ayakkabısız getirir bunları bide utanmadan tam bir şeytanım ahahha yapmış 😀

 2. Denizciler Geliyor adlı 1966 yapımı bir Türk filmi var. Orada çapkın rolünde oynayan bu taktikle sürekli hatunlarla tanışıyordu. Tabi film klişeleri var, çapkın sonunda gerçek aşkı (!) buluyor.

 3. Çok eski bir taktik ve bizim hatunların bağışıklığı var buna. Ama devamında gösterdiğin yeteneğe göre bu bağışıklığı kırabilirsin. Önemli olan ne söylediğinden ziyade nasıl söylediğin. Rahatlıkla yavşaklık arasındaki ince çizginin farkında ol yeter. Çünkü hatunlar bunun gayet farkında.

  1. Katılıyorum. Saçmalamadığın ve saati sormadığın sürece asıl nasıl söylediğin önemli. Ses tonu, konuşma hızı, göz teması, dik duruş, yavaş ve heyecansız hareketler vs … Bunlar daha önemli.

  2. E:aaa naber, nerlerdesin ya ?(bir sonraki cevaba göre seni benzettim diyecek erkek bekliyor)

   TÜrkKızı:salakmısın? sevgilim var? bağırıyımmı ? sapıkmısın? gidermisin?

   E:tamam neyse boşver bb

   1. Abartmayın bence bu kadar da kötü değil Türk kızları. Ha eğer sen varoş, kalitesiz, alt sınıftan, geleneksel tarzda kızlara yaklaşıyorsan bu tarz tepkileri alırsın tabii.

    1. O tarzlara yaklaşmıyorum, geelindeki tutumu söyledim.Youtubeda bile örnekleri mevcuttur birader aç bak dünyadan haberin olsun azcık.

 4. daha fazla opener, icebreaker lazım.böyle bir derleme yapılamaz mı acaba?kategorik detaylı bir yazı olsa iyi olurdu

  1. Openera fazlaca odaklanıyorsunuz. Yazıya gerek yok. Asıl kıza yürürken aklınızda olacak soru “ne diyeceğim?” değil “nasıl duruyorum, nasıl konuşuyorum” olmalı. Ne diyeceğinize bu kadar odaklanmayın.

   1. Ya abi iş senin dediğin gibi olmuyor işte,Bak kaç defa mesela yürüme davetiyesi aldım.Hatunla daha önce konuşmaya gittim.Şimdi aklıma sürekli ne dicem,Ordan hangi konuya atlarım,Şöyle derse bende nasıl cevap veririm,Yanımızdan biri gelip şu hareketi yaparsa ne yaparım,Kızla konuşmama salça olanlara nasıl davranırım düşünceleri geçiyor.

    Kaç tane hb 8 lik hatun kaldırırdım şimdiye bu bana koyuyor biraz.Ama şu ana kadarda sevgilim olmadı(Sanalda olduda onu gerçekten saymıyorum.)

    Normalde kadınlarla iletişimim iyi ama benim temel sebeb bu ha şu direnç kırılsa daldan dala atlayacağım özgüvenim gayet iyi yerinde yani

    Bi keresinde böyle düşünürken böyle yaparım ederim.3 dk sonra söyleyeceklerimi unuttuk 4 dk boyunca salakça gülüştük tabi o kikirdiyor bir yandan felan,Bende hafif tebessüm etrafa bakıyorum mal mal

    Şununla ilgili bir post ne bileyim alıştırma pratik yazısı olsa çok iyi olur cidden buradakilerinin en az %80 ninde aklına takılan soru bu.

 5. Şu tarz bir diyalog nasıl olur fakülte için. Hoşuma giden bir kız var fakülte içinde bir yerde çalışıyor.
  Aklımdaki muhtemel diyalog
  +Merhaba
  -merhaba
  +Sizinle tanışıyor muyuz/ sizi tanıyor muyum/ tanıdık geldiniz
  -hayir
  + Sizi bı yerden gözüm ısırıyor bizim bölümdesiniz sanırım, x bölümünü okumuyor musunuz?
  – hayır şu bölümde okuyorum
  + Sizin nerden tanıyorum acaba
  – x yerde çalışıyorum belki orada görmüşsündür
  + Olabilir. Tanışalım madem Neo ben.
  Bla bla..

  1. Aslına bakarsan ingilizcen varsa ve istanbuldaysan bu “dur tahmin edeyim Almansın” taktiğinden turistik bölgelerden çok güzel yabancı hatun kaldırılıyor.

   Ben eskiden bu amaçla ara ara hostelde kalırdım. Yapın arada çok eğlenceli oluyor.

   1. haha abi bunu yazın deneyeyim cidden hostelde kalamam belki ama tatile gittiğim yere çok gurbetçi geliyor orada denerim ben bunu swh

  1. O haberleri biraz inceledim hipergamiyle bitecek iş değil çok fazla şey var ama hipergamiyede uymuyor desek yalan olur.

  2. Hipergamiyi bilmem de kadın (kızı ve karısı) gazıyla adam öldüren bir katil var. O herifin suçunu hafifletmez tabii hapiste çürüsün it. Kızı tutukladıkları iyi olmuş.

  3. Pompacısını korumak için başkasına itiraf atan ve ölümüne neden olan bu kızı, kız ve 15 yaşında olduğu için savunacakları izlemek ilginç olacak. Haber zaten dikkat et 15 yaşında kız çocuğu diye özellikle vurgulu yazılmış.

   1. Aynen birinin ölümüne sebep olan iftiraya kimse takılmaz kıza(tecavüze uğrayıp hala nasıl kız oluyorsa belki yaşla alakalıdır neyse) ve 15 yaşında olmasına takılırlar. O çocuğu öldüren adamda namus cinayetinden yırtarım diye düşündü herhalde ama dna testi müebbet almasına yol açtı gerçi sonradan değişebilir bakarsın 3 ay sonra çıkar falan bir şeyler olur Türkiye’de demeyeceğim bana kalırsa Dünya’nın her yerinde Adalet bizim sandığımızdan çok farklı işliyor bunları anlamak için belli bilgi birikimi gerekiyor.

  4. Aslında korkudan dolayı yapılmış bir olay ama hipergamiyle de ilgili. Öldürülen çocuğun ailesinin açıklamalarını izledim,feci canım sıkıldı. Aq kevasesi kaç yaşında yaptıklarına bak.

   1. Hocam spesifik bir çocuğun ismini vermesi ilginç. Pompacıma zarar vermesin diye zarar göreceğini bile bile bir çocuğun adını veriyor. Ailenin anlattığı doğruysa oğlandan intikam almışa benziyor. Ama zarar göreceğini bildiği halde iftira atmış. Hapse girmeli.

    Bunu hamile bırakan adam hapse girdi mi? Küçük kızla cinsel ilişki var sonuçta.

    1. hayır girmedi. tecavüz de kadının beyanı esastır maddesi aslında tecavüze uğrayan kadınlar için doğru bir madde. çoğu korkar söylemek için. ama böyle kevaşeler (sayıları epey fazla) bu maddeyi istismar ediyorlar.

     1. Küçük kızla cinsel ilişki otomatikman tecavüz değil mi? O salağın da mı yaşı küçük?

   2. Kızın reşit olmadığını düşünürsek korkmuş olabilir yani bu öngörülebilir haklısın. Ve gerçekten dediğin gibi ailesinin durumu beni de etkilemedi değil baba olmadım ama bir baba için ne kadar zor bir durum olduğunu anlayabildiğim kadarıyla anladım kaldı ki annesi akrabaları, arkadaşları, çevresi de var bu insanların ne diyelim zor bir durum. Elbetteki ayrımcılık yapmıyoruz kızın tarafı içinde sıkıntılar olmuştur biz burada ne kadar edebiyat patlatsakta kararı yargı verecek. Eh bize de hayırlısı demek düşer.

 6. Boyunuz 1.70, kızdan küçük iseniz tutmuyormuş,
  Efendim boyu 1.70 olanlar ne yapsın, doğal seçilime saygı duyup ölsünlermi?
  Herşey güzelde boy gidince olmuyor mübarek yüzünü çeviren eski tanıdıklar pek bir ironik…

  1. Seni hemen “Alfa erkek – Kısa boylu üniversite öğrencisi modu” yazısına alalım. O kadar da kısa değilsin, yeni neslin kızlarına hormon veriyorlar galiba. Uçup gitmişler.

 7. Saçma bir taktik gibi geldi bana. Bir erkek böyle küçük bahanelerin arkasına sığınmamalı bence, direkt olmalı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *