Seyahat ederken kızlarla tanışma tüyosu

Bekar biri olarak seyahat etmek her zaman müthiş bir fikir gibi gözükür.

“Ne istersem yapabilirim! Dışarı çıkar, parti yapar, kızlarla tanışır, biriyle de yatarım!” düşüncesiseyahat etmeyi planlayan herkesin aklından geçer… AMA.

Flört / cinsel pazar her yıl evrildiği için her zaman bir güçlük çıkacaktır, ve eğer kadınlarla  tanışmakistiyorsan -özellikle benim gibi online işleri hor görüyorsan- paçaları sıvaman gerekecek.

Güney Florida’daki kısa seyahatimden daha yeni döndüm ve oradayken yerel kızlarla flörtleşmede yaygın engelleri aşmanın kolay ve hızlı bir yolunu buldum.

** Flört derken kastettiğim, akşamleyin bir kızla tanışıp, ona ve arkadaşlarına “Seni bir randevuya çıkaracağım” demek, ki bunu sıklıkla yaparım (Ve tabi ki oldukça başarılı bir şekilde).**

Bu tüyo özellikle kadınların toplum baskısından ötü rü daha dikkatli olmaya meyilli oldukları küçükşehirler veya kasabalarda daha çok yardımcı olacak.

Bugünlerde kızlarla tanıştığınızda size yöneltilecek  olan ilk soru nereli olduğunuz. Küçük bir şehre seyahat ediyorsanız ve verdiğiniz cevap biraz enteresan ise bu soruyu, burada ne işinizin olduğu ve ne kadar süre burada kalacağınız soruları takip edecek.

Bunlar ne olursa olsun gelmesi garanti sorular, yani kaçabileceğinizi sanmayın. Özellikle tercih ettiğiniz  sakin yerler, restoranlar ya da sokaksa (benimkiler gibi). Tabi bu soruları gürültülü dans klüplerinde deneyimlemeniz zor, ama zaten böyle yerleri küçük şehirlerde bulmak da zor.

Florida’dayken ilk soruya karşı gayet dürüsttüm ve “Ailemi ziyaret etmek, kıştan bir süreliğine uzaklaşmak ve bazı işlerimi halletmek için buradayım” dedim.

Bu cevaplar pek önemli değil, ama ikinci soru “Ne kadarlığına buradasın?” sizin randevuyu kapıp kapmayacağınızı belirleyen hayati soru.

Buna bulduğum en etkili cevap şuydu (Bu cevapların nasıl aklıma geldiğini sormayın, geliyor işte).

“Henüz bilmiyorum, sadece gidiş aldım ve neler olacağını bekliyorum.”

Bombanın pimi çekildi.

Şimdi onun aklı size ne tür bir hikaye damgalamak istiyorsa onu örüyor. Eğer o kadına kasabalarını sadece bir kaç günlüğüne ziyaret ettiğinizi ve yarın gideceğiniz isöyleseydiniz, ya da sadece öyle geçtiğinizi, neyin peşinde olduğunuzu ve ne tür bir oyuncu olduğunuzu tamı tamına bileceklerdi.

İsteyeceğiniz son şey bir kızın sizin hakkınızda herşeyi bilmesidir. Bu etkileşimdeki tüm gizem ve eğlenceyi bozar ve sizi görmezden gelmesi için ona harika bir sebep verir.

Bu eğer onu yargılayabilecek arkadaşları yanındaysa 100 kat daha doğru. Florida’da olduğum yer gibi küçük şehirlerde insanlar çok daha ağır damgalanabilir ve bir kızın isteyebileceği son şey seks arayan
derbeder birine kanmış bir sürtük olarak damgalanmaktır.

Ama eğer yukarıdaki gibi cevap verirseniz onun hayal gücüne tefsir etmesi için birçok şey sunar.

 • Açık uçlu seyahati karşılamaya yetecek kadar parası var.
 • Özgür ruhlu erkeklerle pek tanışmıyorum, eğlenceli olabilir.
 • Arkadaşlarım bu adamla takılırsam pek sorun etmez.
 • Belki bir süre daha flört ederiz.
 • Ya bu adam beni New York’a evlenmek için götürecek kişi ise(lol)

Bu cezbetmek istediğim kızlarda onlara tam tamına yansıtmak istediğim görüntünün ta kendisiydi ve kızların daha meraklı ve açık oldukları daha rahat bir muhabbetin önünü açtı.

“Ama Goldmund, şu zavallı kızlara yalan söylüyorsun.”

Ahah, şu anki modern kadınlarda bulunan kurnazlığın, oyun oynamanın, shit testlerin ve manipülasyonun miktarı göz ardı edilmemeli ve sen kendi işe yarar taktiklerin hakkında kötü hissetmemelisin.

Şu beyaz yalanların; kadınların makyaj yapması, memelerini büyük göstermeye çalışması, seksi kıyafetler giymesi, ve daha çekici olmak için sizinle resmen oynaması ile olan benzerliğinden daha önce çok kere bahsettim.

Ek olarak, Christian McQueen’in Florida seyahati hakkında olan son podcastimizde anlattığı gibi, o gece ölmeyeceğinizi, uçağınızın iptal olmayacağını veya bir şekilde hayatınız boyunca o kasabada
kalmayacağınızı kim bilir?

Tüyoyu kullanın, ve seyahatlerinizi unutamayacağınız bir şeye dönüştürün.

Konuk Yazar : JesustheHeathen

Çeviri : A Tip for Meeting Women When you are Traveling

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

14 thoughts on “Seyahat ederken kızlarla tanışma tüyosu”

 1. Merak ettigim bir sey var. Yeni biriyle flortlestiginde, onunla herseyi yapabiliyorsun(seks,opusme vs.). Ama onceden flortlestigin kisiyle (opusme,seks yok) tekrar konusmaya basladiginda, zor oluyor. Psikolojik mi yoksa baska birsey mi?

  1. Psikolojik değil. Önceden flörtleştiğin kişiyle, dediğin gibi öpüşme ve seks yoksa, tekrar konuşmaya başladığınızda aranızda hiç cinsel gerilim olmadığı için aranızdaki etkileşim arkadaşça(!) bir etkileşime dönüşür. Seksi ne kadar geciktirirsen işler o kadar zorlaşır. Bunun böyle olmasının sebebi; kızı mümkün olan en kısa sürede sikmediğin için, seni kafasında beta bölgesine atmış olması.

 2. Hocam bu son konuyla alakası yok ama aklıma gelmişken yazmak istedim .

  Genelde okuyucu kitlesi genç ve cinselliği yaşamak konusunda sabırsız ve aceleci bu nedenle cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda bilgilendirilmeli diye düşünüyorum .

  Yaşamın yönünü ciddi anlamda değiştirebilecek hastalıklar mevcut ve bu konuya da bir el atmanızda fayda var .

  “Atın ölümü arpadan olsun”zihniyetinde bir toplum olarak cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda önlem almıyoruz ve ciddi hastalıklar hergün artıyor

  Zevkli ve keyifli bir cinsel yaşam için kondom şart ve bazen yeterli bile olmayabiliyor

  Herkese bol şans Mahmut hocaya saygılar 🙂

 3. Selam. Şimdi bizim cinsel stratejilerimiz evrim sonucunda ve yüzyıllar içerisinde tam anlamıyla ortaya çıkmış. Benim bir sorum var bununla ilgili. Yahu ben kısa saçlı kızlara hastayım. Hani şu alagarson dediğimiz saç tipine. O tarza sahip olmayan kızlardan hoşlanma olasılığım çok düşük. Bunun bir sebebi olabilir mi

  1. Ayyaş sen bunları takma her kadın tipinin farklı tadı vardır. Yumul yavrum benim.Sen sıkma o tatlı canını, okşa patlıcanını.

 4. 9.sınıfta 82 ortalama ile bitirdim.10. sınıfın ilk dönemi takdir aldım.İkinci dönem teşekkür.11 de ilk dönem teşekkür.Yani derslerim iyi bugüne kadar üni için çalışmadım.Hep o dönem için çalıştım ilk sınavlar bitti.Ygs matematik kasıcam temelim var ama matematik biraz eksik.Üni için şu şu şekil de çalış diye taktiği,tecrübesi olan paylaşabilir.

  1. Ne şekilde çalışacağından ziyade ne için çalışacağın önemli. Öncelikle kendine iyi bir hedef belirlemeli çalışmanı ona göre planlamalısın. Ardahan İşletme ile Galatasaray Hukuk aynı çalışmayla ulaşılabilen yerler değil. İlki için hiç çalışmana gerek olmayabilir ama durumuna göre ikincisi için 2 yıl çalışman gerekebilir.

  2. İyi bir üniversite kazanmak istiyorsan sana derece yapmış birinin programını yazayım (ilk 50) : En az 2 sene (ideali sınavdan 2 yaz önce) ve yazları sadece 15 gün tatil yapacak şekilde çalışman ve tüm sınav konularını sınavdan en az 3 ay kadar bitirip yoğun tekrar etmen lazım. İyi bir dershane çok önemli. Yaz tatilinde günde 6 saat çalışman avantajına. Okul zamanı ise hafta içi hergün 7 – 10 arası çalış. Cumartesi tatil yap ve pazar Son 3 ay her pazar aynı saatte gerçek sınav gibi sınav yapmanın çok yararını görürsün.

 5. Uzun yolculuklarda herkeste kronikleşen bir, “otobüste yan koltukta uyuyan çok güzel kız” sendromu vardır illaki. Tabi bu ucundan değiyor bu konuya. Seyahat eden kimse, kadın-erkek farketmez; normalde yaşadığı yerden herhangi bir sebeple kalkıp başka yerlere gitmiştir, içindeki o çılgın ve özgür atı serbest bırakmıştır, falan filan. Bulunduğu yerden dışarıya çıkan her insan, biraz kopukluk yapma ihtiyacı duyar. Dolayısıyla çok yobaz yerlerden dahi çıkıp gelen insanlarla seyahat esnasında tanışıp, konuşmak iyi fikirdir. Normalde sizinle utanacak, konuşmak istemeyecek hatunlar dahi, seyahate ya da şehir dışına gittiğinde bir anda parti kızı oluveriyorlar.

  Yine de muhafazakar yerlere giderken dikkatli olun. İsterseniz Mars’ı keşfedin, yobazlık karşısında çaresizsiniz, TR’de bu durumu unutmayın, işinize yarar.

 6. İzmir’den Mersin’e kadar arabayla sahil yolundan 8-9 günde gitmek sonrasında da Adana üzerinden direk memlekete arabayla gitmeyi düşünüyorum. Ege ve Akdeniz kıyılarını gezmek ve yüzmek ve de mümkünse kızlarla tanışıp bakirliğimden kurtulmak istiyorum . İki sorum var ;
  1) tek başıma mı gitmeliyim yoksa liseden bir arkadaşımla mı ?
  2) kızlar açısından nasıl bir yol izlemeliyim , herhangi bir belde de uzun süre kalmayacağım sonuçta, genelde sahillerde set açarım diye düşündüm ki bu konuda da tecrübeli değilim . Yardımcı olursanız çok sevinirim . Mahmut abi özellikle değerli yorumlarını bekliyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *