Saha raporu – Mcdonalds yürüyüşü

Beta vücut dili – Buluşma / yürüme esnasında en çok sergilenen beta sinyalleri yazısını okurken geçmişte ki tecrübeleri aklına gelip “hay aq daha geçen yaptım aynısını” diyen kardeşlerim nerdesiniz bakiyim 😀

Göğüs ileri, omuzlar geri, eller cepte değil dışarıda ve yavaş bir duruş-yürüyüş önemli.

Bunu geçenlerde Taksim’de test ettim. Atatürk Kütüphanesi var bilirsiniz, oraya ders çalışmaya gidecektim de, önce şöyle bi turliyim dedim İstiklâl Caddesinde.

İlk başta hafif kambur, eller cepte ve hızlı bir şekilde yürüdüm.

Yolda bana bakan kız: 0

Dönüşte ise dik, göğüs ileri, yavaş ve kendinden emin adımlar ile ilerledim. Yüzümde ki ifadenin az önce piyangodan 50 milyon lira tutturmuş gibi olmasına dikkat ettim. Gözler ağlamış gibi kapalı değildi, içinden heyecan-macera-hayat fışkırıyor gibi açıktı dudaklarımda tatlı bir tebessüm vardı. Sempatik bir yüz ifadesi kısaca. Çevreyi ve insanları gülümseyerek süzen,yürürken bile hayattan keyif alan bir insan gibi ilerledim ağır ağır.

Hem fiziksel olarak hem de mental olarak dışarı olumlu sinyaller vermeye çalışıyordum diyeyim. Mekanın sahibiyim edasıyla ilerliyordum.

Etrafı biraz süzünce şunu fark ettim. Hangi kız buraya yeni gelmiş, kim takılmak için gelmiş, kimin işi var, kime yürünür kime yürünmez inanın anlıyosunuz biraz gözlem ile.

Takılmak için gelen ve “bundan iş çıkar” tespitini yaptığım kızların hepsinin gözünün içine baktım, neredeyse tamamıyla kesiştim diyebilirim. Yanımdan geçerken bana şöyle bi bakıp devam eden çok kız yakaladım.

Burgerking önünden geçerken 3’lü kız grubu beni durdurdu:

– Pardoon. Ya Mcdonalds’a daha çok var mı yoksa buraya gireceğiz de?

Kızın boyu kısaydı ve biliyosunuz ses çok. Burda bi hata yapıp konuşmanın ortasında ona doğru eğildim. Eksi puan, beta hareketi. Düz durup üstten bakmam ve kızın sesini bana duyurmak için çaba göstermesi gerekiyordu. Ancak refleks gibi yaptım o an düşünemedim. Fakat yaptıktan hemen sonra cidden aklıma geldi doğruldum tekrar. Nasıl kazıdıysam beyine. Daha önce de çok yapıyordum çünkü.

Tabiki de muhabbeti bitirmeyecektim. Çünküüü adres bahane daygame şahane. Kız mıymıy ederken arkasında duran iki kızı da şöyle bi kestim, daha güzellerdi.

İlk amaç tabiki de ilişkiyi soru-cevap aşamasından diyalog-muhabbete dönüştürmek. Sorduğu konudan yürümek iyi bir başlangıç.

+ Imm.. Bence yürümeye değer kızlar, geçen yedim burda inanın hiç güzel yapmıyorlar. Bayat ekmeği dişimi kırıyordu az daha 😀 (Gülümseyerek)

– :O Hadi yaa

+ Kesinlikle! (Yavasca ve Tebessüm ile) (Bunu derken sesimi daha kalınlaştırdım ve kafamı yukarı-aşağı yaptım hıhı dercesine. İnanın etkisi 2 kat artıyor söylediğiniz cümlenin vurgulu ses tonu ve beden dili ile desteklenince, şüphe etmiyorlar.)

(Devam ediyorum)

+ Hadi ilerleyelim.

Bunu sadece kıza desem dönüp arkadaşlarına bakıp gözleriyle “napalım,yiyelim mi burda yüruyelim mi? Gibi sorular soracaktı. Grupla konuşurken iletişimi hepsiyle sağlamaya çalışın en azından konuşurken hepsine bi bakın.

Ayrıca söylerken, kafamla yolu işaret edip bir adım attım.

Burada yaptığım hareket önemli. Sorumluluğu kızların üstünden alıyorum. “İlerleyelim isterseniz?” , “Kararınız ne? Götürebilirim.” Gibi onay bekleyen beta soruları sormak yok.

Bu tarz onay soruları sorarsanız cevapları evete meyilli olsa bile hayır derler genellikle. Kızlar sorumluluk almaktan nefret ederler. Kararı verin ve harekete geçin. Evet derken her kız “of acaba kaşar mi oldum, çok mu basit kızım” tribine girer ayrıca az çok. Bunu onlara yaşatmayın.

Harekete geçiyorum ve onlarıda geçiriyorum, birden yürürken buluyorlar kendini.

Burda kızların bana katılmasının sırrı şu aslında. Hatta bütün daygamelerin sırrı şudur: OLUMLU CEVAP ALACAĞINIZDAN %100 Eminmiş özgüveni ile davranın. Ufacık bi terettüd bile yasarsaniz inanın bana sesiniz kırılıyor, hemen yansıyor dışarı.

Bu düşünce yapısı ile söylediğinizde özgüvenli ve sanki önceden bunu hangi kıza demişseniz hepsi sizinle gelmiş, sıfır reddedilen; dolayısıyla değerli birer erkek gibi yansıtıyorsunuz kendinizi. Kötü tecrübeleri hiç olmayan, özgüvenini kiracak hiçbir olay yaşamamış bir erkek gibi. Kızların özünde istediği adam bu aslında.

Yorum yine uzun oldu özetliyorum. daha sonra yürümeye başladık. Önce burger king hakkında bahsedilen kötü şeylerden falan konuştuk (3 günlük yağlar kullaniliyo bilmem ne). Her lafimin sonuna 1-2 espri ekledim diyebilirim. Daha sonra güzel olan her şeyin zararlı olması falan derken kişisel muhabbete girdim yeni mi geliyosunuz vesaire. Bana sordukları kişisel sorulara hiçbir doğru cevap vermedim. “Benim mekan burası, part time pezevenklik yapıyorum travestilere illa ki görmüşsünüzdür. Harun abilere talep çok.” Bunları söylerken suratım gayet ciddi fakat konuşma şeklim Cem Yılmaz gibi. Yeni tanıştığın birine bu tarz seksist bi olaydan yaklaşmak ve komik bi şekilde muhabbeti devam ettirmek kızlara sizi sanki 10 yıldır tanıyormuş gibi hissettirir. Utansalarda yüzlerindeki gülümsemeleri tutamıyorlardı trolar hakkında benden bilgi alırken :D.

Olayın özü şu beyler kendiniz hakkında bilgi vermeyin, gelen her soruyu eğlenceli bir muhabbete açılacak KAPI olarak DEĞERLENDİRİN. Her türlü muhabbet açılabilir ancak önemli olan meriçlerin yapmaya götünün yemeyeceği biraz cesur sohbetler.

Kızlar alışveriş için gelmişlerdi ve yemek yiyip döneceklermişmiş.. Mcdonalds önüne geldiğimizde gözlerinde hüzün vardı. “Çok eğlenceliydin ya keşke mcdonalds daha uzak olsaydı, bitiyor mu şimdi” sinyalleri aldım ben. Kasadaki elemanı gösterip bakın bu bizim Süleyman abi, gece sultana dönüşüyor gizli travesti o dikkat edin konuşurken ses tonundan anlarsınız zaten tanıyorum onu falan sallıyorum ölümüne. Ee numara almadan bırakmak olur mu?Olmaz.

Numclose ardından 5 dakika sonra telefona gelen mesaj:

“Ya Allah belanı vermesin Neym. Adama sipariş verirken gülme tuttu üçümüzü rezil olduk travesti olduğu aklımıza geliyo falan 😂😂😂😂”

Cevap: “Selamımı söyleseydiniz patatesleri bedavaya büyük boy yapardı kızım… Şaka maka şaşırıp Sultan Abla demediniz umarım adama 😂”

Hahahah falan diye devam ediyor gerisi. Bu saha raporundan öğreneceğiniz şeyler, benim bahsettiğim vücut dili ile yürüyün ve dediğim şekilde düşünün, (örn:milyoner gibi) bunlar inanın yüzünüze yansıyor. Mekanın sahibiyim sinyali veriyorsunuz ve gördüğünüz gibi size rahatça güvenip bir şeyler bildiğinizi düşünerek sorular geliyor. Hızlı-Kambur yürüyüş tamamen elenme sebebi. Ve Muhabbetiniz eğlenceli olsun. Kendiniz hakkında bilgi vermek yerine gelen soruya sallayın bir şeyler. “Aslinda Mcdonalds’da çalışıyorum ben aslında burger daha güzel ama ben daha çok kazaniyim diye buraya getirdim sizi.” Mesela bir örnek. Bunu söylerken kizlarin %100 tebessüm edeceğini düşünerek ve o özgüven ile söyleyin. Karşılığını alıyorsunuz. Olay ne dediginizden çok korkmadan istediğinizi söyleyebilmeniz. Ve ciddi sıkıcı muhabbetlerden uzak durmanız. Siz eğlenin, kızlar dahil olsunlar. Olmayan NEXT. Eğlendirmeye de çalışmayın.

Konuk Yazar : Neym

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

77 thoughts on “Saha raporu – Mcdonalds yürüyüşü”

 1. – Neden beraber yemek yemedin?

  Bu soruyu bi arkadaş sordu ve yanıtladım, önden buraya da yazayım:

  “Sakin ol aynştayn.

  Yemek yemek senin aklına geldi de benim aklıma gelmedi zaten(?)

  Benim daygame taktiğim şudur: Ortaya çık, çekimi tetikle, numara al ve KAYBOL.

  Eğer kızlarda yeterince iz bırakmadığımı düşünsem yemek yerdim. Ancak şu İstiklal Caddesinin en sonunda ki Burger King’i bilirsen (3 katlı) ordan ta taksim meydanın karşısında ki bi sokakta bulunan McD.’a kadar yürüdük.

  Zaten yeterince, hatta fazlasıyla bile beraber kaldığımızı düşünüyorum.

  Ben kızın gözlerinde ki muhtaçlığı gördüğüm an a kadar daygame’yi devam ettiririm.

  Ne zaman ki muhabbet zirve noktasına çıktı, kız yanımda kendini küçük çocuk gibi hissetti, konuşurken ağzımın içine bakıyor, bütün dikkat ve odağı bende, yaptığım esprilere (bazilari komik olmasa bile) gülüyor, tepki veriyor.

  İşte bu noktada benden hoşlandığını anlıyorum. Burada benim olay, dizi yönetmenlerinin yaptığı ile aynı: DİZİYİ EN HEYECANLI YERİNDE BİTİRİYORUM.

  Onlar tam bana alışıp daha fazla eğlence isterken ben muhabbeti zirve noktasinda bırakıp 2. Bölüm için numara alırım. Onları kendime aç bırakırım tamamen vermem öyle.

  Erkeğin değeri zaman ve emeğidir demiştik, az zaman ve fakat az zamanda çok iş yap. Olay bu. Bunu anlayan kızda buna göre kendini veriyor zaten.

  Kızlara full müsait olan erkek çekici gelmiyor. Bazıları full mesajlasarak,ilk tanışmadan tüm günü beraber geçirerek falan başlıyor bu bana ters. Ben genelde 5-10 dakika civarı ilk teması kurar ve çekimi sağlamaya çalışırım. KIZ BENLE KONUŞMAYI ARZULAMAYA BAŞLADIĞI AN’DA ise numara alıp toz olurum.

  Bu noktada kızın aklında kalıyorum, yaşadığı duygulari unutmuyor. Yanımda cidden rahat ve samimi davranabildi çünkü bende gayet rahattım. Bunu herkes yaşatamaz ona insanlar genelde çok kasıntı.

  1-2 gün sonra arar veya mesaj atarım yüzyüze konuştuğumuz herhangi bi konudan esprili şekilde giris yaparak, o an ki duyguları tekrar hatırlamasinı sağlarim ve telefonda sesi yine kıvama gelene kadar buluşma falan teklif etmem. Ne zaman ki ses tonu inceldi, kıkırdamaya başladı işte o zaman ‘yarin şuraya gidiyorum gelsene sende :D’ der ve yüksek ihtimalle onayı alır ve TELEFONU KAPATIRIM.

  Taktiğim bu işte. Ortaya çıkıp eğlenceli bi diyalog olusturmaya çalışıyorum ve karşılık veren kız ile samimi oluyorum. Biraz neg atmaya çalışıyorum ardından kızın gözlerinde arzu gördüğüm an diziyi en heyecanlı yerinde bitiriyorum bi sonrakini iple çekmesi için.

  Ama artık bi sonrakilerde dizi paralı olmaya başlıyor… Yani? Yani seks-öpücük-fiziksel temas vesaire vermeden dizi izlemek yok 😀 Yaklaşmayı da yine kızı eğlendirerek kıvama getirdikten sonra yaparım.

  Önce olumlu duygular yaşatın, daha sonra ödül olarak kız size istediğinizi verecektir.

  İstesem onlarla bırak yemek yemeyi evlerine kadar bırakabilirdim. Ancak zamanımı bu kadar harcamama gerek yok. Zaten iki türlü da numara alacağım. Öpüşmeyi başbaşayken ve başka bir gün çok daha rahat yapabilirim bir güne sıkıştırmaya gerek yok. Kızda arzu varsa illa ki olacak zaten önemli olan kendini istetebilmek, kız senin yanında olmaya sıcak bakmalı. Öpüşme kolay çekimi oluşturma önemli.

  Ayrıca McDonalds sağlığa zararlıdır sporcu adamın işi olmaz Adriana Lima bile gelse yemem onla deermişim 😀”

  1-) Kızdan bir şey istemeden önce olumlu duyguları harekete geçirin, sesi incelsin, kıkırdasın, eğlensin.. Daha sonra bir şey isteyin. (Buluşma veya numara) Biz kıza eğlence sunuyoruz. Para sunmuyoruz, karakterimizi arzulatmaya çalışıyoruz. Kötü-SIKICI-MONOTON bi karakteri siz dahil hiç kimse arzulamaz.

  2-) BAZEN BAŞARILI OLURSANIZ, KIZLAR “DUR YA NOLUR GİTME?” TARZI BAKIŞLAR ATABİLİRLER. VEYA TELEFONDA KONUŞUYORSANIZ “KAPATMA AZ DAHA KONUŞALIM” DIYEBILIRLER. BUNLAR DA SHİT TEST’dir.

  Vaktinizin ne kadar önemli olduğunu, ilginizi ne kadar kolay dağıtıp dağıtmadığınızı test ediyorlar. Kız ilgi, erkek seks ister demiştik. SEKS veya FIZIKSEL Bİ ÇIKAR ALMADIKÇA İLGİYİ ÇOK VERMEYİN. Değersiz gözükürsünüz.

  – SEKSİ KOLAY DAĞITAN BİR KIZ VE İLGİYI KOLAY DAĞITAN Bi erkek AYNI ORANDA KALİTESİZDİR. Birine orospu denir, diğerine BETA.

  Burada kızlarla yemek ye, takıl diye dusunmenizin sebebi beta zihniyeti. Karşımda 3 kişi var ve %99 fiziksel temas olmayacağı belli. Arzu varken no alıp daha sonra herhangi biriyle başbaşa çıkmak tabiki de daha çok avantajlı. Çünkü burda daha çok yakınlaşma ihtimaliniz var.

   1. Onun daşşana kurban. Okudum evet, incideki diğer bu konularla ilgili olan başlıkları da okudum they call me alpha, gotunden bosalan adam, mucks falan.

    Hepsi az çok bir şeyler katıyor ellerine sağlık fakat ben en çok şeyi sikicidede sayesinde öğrendim. Şuanki düşüncelerim dahil.

    Herkese tavsiye ederim:

    -http://www.incisozluk.com.tr/w/amlılarla-iletişim-101-dersi-için-sınıflara/sahibi/1/

    İnci diye önyargı ile yaklaşmayın herif çok sağlam.

 2. Merhaba dostlar . Rollo tomassi ve diger kisilerin yazilarina nereden ulasabilirim . Soyle arada bir ceviri yapayim.

 3. – Hay sikeyim şu shit test denen olayı çok zor.

  Bunu demeyin. Biz de kızları test ediyoruz çünkü.

  Erkekler, beden üzerinden shit test uygular.

  Mesela bi kızla öpüşürken elinizi bacaklara atarsınız, popoya ilerletirsiniz. Bunların amacı ne? KIZI YOKLAMAK, TEST ETMEK. “Bedenini ne kadar kolay sunuyo acaba?” Sorusunun cevabını arıyoruz. Ve fark ettiyseniz bedenini gösterip elletmeyen veya kendini ağırdan satan kızlara daha çok tav oluyoruz, onları daha çok arzuluyoruz.

  Bir kaynağa ne kadar zor ulaşırsanız, o kaynak sizin için o kadar değerlidir.

  Bu kaynak doğada altındır, elmastır. Kadında memedir,göttür, vajinadır. Erkekte ilişkidir,ilgidir.

  Erken veren kıza veya kolay seks dağıtan kıza rahatça OROSPU damgası basabiliyoruz. Shit testleri geçemiyor çünkü, kaynağa kolay ulaştırıyor.

  Çalışması gereken dersi, yapması gereken sporu, halletmesi gereken herhangi bir işi falan siktir edip hayatındaki tüm zamanı kıza harcayan kişiye de EZİK diyoruz. Benim cidden ders çalışmam gerekiyordu ve sırf kızlarla iyi anlaştık diye bunu boşveremezdim.

  Şimdi bu dediğimden şu sonucu anlayanlar olur kesin:

  – O zaman ben hiçbir kızla konuşmayayım, ilgi vermeyeyim. Veya çok az veriyim daha çok arzulanır mı oluyorum?

  Kadınların avantaji şudur; dış görünüşleri ile arzu yaratırlar. Karakterlerini yansıtmaya gerek yoktur. Giyinip süslenip dışarı çıkarlar ve “en güzel olursam, en çok ilgi bana gelir” şeklinde düşünürler.

  Erkekler ise arzuyu karakterini yansıtarak yaratmak zorundalar. Eğer değerli birer karakteriniz var ise ilginiz kızlar için önemli olur. Kadınlarda ham arzu karakter ile oluşur.

  İşte bu sebeple ilk adımı erkek atıp: “hey bak, maskülen bir karakterim var. Yanında rahatça eğlenebiliyorum (eğlenen ustalık) çerçevem sabit ve her zaman güleryüzlü. Senin tavırlarına ve tepkilerine göre çerçevelere girmiyorum. Korkmuş yüz ifaden sebebiyle bende korkarak konuşmuyorum, yanına geldim diye endişelendiysen bende endişelenmiyorum. Benim çerçevem mutluluk. Ya benimle mutlu olursun ya da sen bilirsin”

  Kıza bunları yansıtmak zorunda. Ben trolardan bahsederken kızlarda şaşırmış bi yüz ifadesi vardı başta, al sana shit test. “Hasiktir kötü bişey mi” dedim diye YAMULMADIM hemen. Aynı ses tonu ile devam ettim konuşmaya. Daha sonra onlar da muhabbete katıldı. Benim çerçeveme girdiler ve şaşkınlıktan mutluluğa geçiş yaptılar. Ardından muhabbet keyiflendi hatta şahlandı.

  Önemli olan soğuk buzları kırmak.

  İşte ben bunu yapınca kızlara maskülen karakterde olduğumu yansıtıyorum ve İLGİM onlar için değerli oluyor. Çünkü yanımda küçük kız çocuğu gibi rahat eğlenceli konuşabiliyorlar, davranabiliyorlar.

  Bunu başka erkeklerin yanında yapamadığı için benim yanımda olmak değerli hale geliyor, ve bende bunu SEKS ile pazarlıyorum. ÖNCE eğlence, daha sonra seks.

  Seks vermeyene ise eğlence yok.

  Burada eğlenceden kastım bizim herhangi bir konu üstünden eğlenmemiz ve kızın dahil olması. Kiza stand up gösterisi sunmaya çalışmak değil. Eğer dahil olursa devam, yoksa NEXT.

 4. Yine alakasız bir soru soracağım ama en son post bu.Her seferinde bir alışkanlığa odaklanmak yazısında tek bir alışkanlığa odaklanın o halolunca diğerine geçin deniliyordu.Ben 2 alışkanlığa odaklanmayı düşünüyorum.Bahsettiğim alışkanlıklardan 1 tanesini halletmek daha kolay.2. Sini halletmek daha zor.Böyle biri kolay diğeri zor iki alışkanlığa her seferinde odaklanıp onları halledince diğerlerine geçeyim diyorum.Bu Pazartesinden başlayarak 4 hafta bittiğinde bu 2sini düzeltmiş olmayı hedefliyorum.Bu sizce disiplini oturtabilmemi sağlar mı Mahmut hocam ? Yoksa irade gücümü tüketip sil baştan olup en başa dönmeme mi yol açar ?

 5. Sanırım okuduklarımın arasında en başarılı saha raporu buydu tebrikler Neym! 🙂

  Ağırlık kaldırın demiş miydik ?

 6. Her ilişki birer değer alışverişidir.

  Maskülen karakterimiz bizim değerimiz.

  Bu karakter sonucu ortaya çıkan eğlenceli-güzel ortam ise bizim dünyamız.

  Bu dünyada kızlar rahatça eğleniyor, orgazm oluyor, duygusal git-gel yaşarken sarılacak bir sağlam omuz buluyor, içindeki çocuğu ortaya çıkarıyor, hayattan keyif alıyorlar.

  İşte bu sebeple bizi arzuluyorlar. Dünyanızda bu değerler varsa kız sizin dünyanızda yaşamak ister. Sırf bu değerlere sahip olduğunuz için size verebilir.(İlişkilerin Alfa siker bölümü) Kadını size aşık eden şey budur.

  EĞER DÜNYANIZDA SADECE arabalar,evler,yatlar,katlar,paralar var ise bunlar KIZIN İYİ HAYAT ŞARTLARINDA YAŞAMASINI SAĞLAR. ÇOCUĞUNU RAHATÇA BÜYÜTECEK ORTAM BULUR.

  Yani? Yani sadece somut şeyler sağlar.

  KIZIN MUTLU OLMASINI SAĞLAMAZ, Kızın orgazm olmasını sağlamaz, kızın sizi aldatmamasını sağlamaz.

  Çünkü bu kısım da ilişkilerin BETA ÖDER kısmıdır.

  Somut şeyler arzu oluşturamaz. İyi bir atm olursunuz, güzel yataklarda yatarsınız. AMA GÜZEL-HEYECANLI-DUYGULU SEKSLER YAPAMAZSINIZ.

  Kadin-Erkek ilişkisinde inanın bana mutluluk tamamen karakterlerin uyumuna dayalı. Hic bir dış faktör mutlu etmiyor.

  Sinemada yiyişen ve birbirinin karakterine aşık olmuş 2 liselinin o aktiviten aldığı keyifi; 5 yıldızlı otele escort atarak alamazsınız, BMW arabanızda yaptığınız sadaka seksinden alamazsınız.

  Kısaca maddesel faktörler sadece daha iyi imkânlar sağlar, daha fazla zevk sağlamaz. Bu iki kişinin arasında olan duygusal bir reaksiyon. Bu reaksiyonu evrimsel süreç yönetiyor ve bugünkü olan çoğu maddesel icat, milyonlarca yıldır yoktu. BU SEBEPLE ARZUYU NEYİN OLUŞTURDUĞU Konusunu iyi öğrenin.

  Arzuyu oluşturan gerçek şey maskülen karakterin etrafında yarattığı ve hükmettiği eğlenceli ortamdır. Bu ortam için gereken şeyler KARAKTER ÖZELLIKLERI: Cesur, risk alabilen, rahat, disiplinli.

  Yani amacınız kadınlar ise bu karakter özelliklerine yoğunlaşın. Kadınlar içgüdüsel olarak bunlardan hoşlanıyor. Evrim böyle işlemiş.

  EĞER KARAKTERINİZ BU ÖZELLIKLERDEN YOKSUN ise,

  – hangi arabaya sahip olursaniz olun
  -ne kadar paraniz olursa olsun
  – istediğiniz kadar kaslı olun, 10 yıl spor yapın gerekirse.

  Bunlardan hiçbiri ama hiçbiri, sekste boşaldıktan sonra kadının sizin spermlerinizi hevesle yalamasını ve hepsini yutma arzusunu SAĞLAMAZ. Bu arzuyu yukaridaki hiçbir maddesel faktör oluşturamaz. Bu arzuyu sizin karakteriniz, ikiniz arasında ki uyum ve ilişki oluşturur. Kadın ancak siz de saygı duyulabilecek karakter özellikleri görürse bu arzu oluşmaya başlar.

  Bu sebeple amacınız MGTOW saçmalığı olmasın.

  MGTOW maskülinite düşmanıdır, karakterinizi geliştirmenizi ve içinizde ki kabiliyetleri (kur yapma yeteneğiniz)ortaya çıkarmayı ENGELLER.

  Kızlara yürümekten tutun, bütün risk içeren faaliyetler sizin maskülin benliğinizi besler ve kadınların içgüdüsel arzularini tetikleyip size çekim duymalarini sağlar. Kadınların çekimini, erkeklerin ise saygısıni kazanirsiniz MASKÜLEN karakter ile.

  MGTOW ise “ne gerek var” benzeri nihilist bir düşünce yapısı ile kendini masküliniteden soyutlar. Kızlara yürümek şaklabanlıktır der, risk almak-kavga etmek gereksizdir der. ÇIKAR ODAKLI UZUN Bir yaşam hedefler ve doğrusu inanın hayattan keyif alamazlar. Bunlar bence KIRMIZI HAPI YUTMUŞ BETADIR.

  Para-tip kasmaya ve onunla sekse ulaşmaya çalışmayın.

  Arzuyu neyin oluşturduğunu biliyorsunuz. Risk alın, risk alın ki maskülen benlik gelişsin, özünüze dönün. Feminen-korkak yetiştirildiniz çünkü. Ve kalıpları KIRIP sosyal kanunları biraz ESNETMEDİKÇE, BÜKMEDİKÇE asla zincirleri kıramazsınız. Risk alarak, eglenen ustaligi ogrenerek, çerçeveyi koruyarak zamanla gereken karakter özelliklerini kendinize kazandırin. O saatten sonra hayatınız 180 derece değişecek.

  Kızlara sadece eglenceli dunyanizi sunun, başka bir şeye gerek yok. Alfa siker olun. Bi yandan da para-spor yapın ancak bunlar kendiniz için olsun, kızlar için olmasın çünkü zaten kızları bunlar size kazandırmaz. Üstte yazdığım üzere.

  1. Dostum güzel şeyler söylemişsin güzel, hoş da, MGTOW’u neden itin götüne soktuğunu anlayamadım. Hala epic failler yaptığım oluyor, daha geçen gün oldu hatta. Ama maskülenliğe karşı falan da değilim. Hafta içinde nasipse borcumun bir kısmı bitiyor ve salona kayıt yaptırmayı düşünüyorum. Spor ve ağırlık, testesteron ve dolayısıyla maskülenliği arttıran bişey. Maskülenlik düşmanı MGTOW, olayı götünden anlamıştır ve hala kızgınlığı sürüyordur. MGTOW olan adam, hem bireysel, hem toplumsal maskülenliği savunur, erkek haklarını da aynı şekilde.

   Yürüme veya diğer şeylerdeki kabiliyetlere değinmişsin, bu da sadece pick up odaklı tarafı. KH veya MGTOW, hayatın genel alanına etki eden bişey. Yürüme kabiliyetim gelişmese de olur, ben kadın-erkek arasındaki ilişki parametrelerini bilsem benim için yeterli. Tamamen karşı cins ve saha raporu odağı sakıncalı. Bir grup salağın arzusunu ya saygısını kazanmak için dolaylı yoldan da bazı çıkarlara maddi-manevi feragat etmek zorundasın, biliyorsun. Saygısını da götüne sokabilir.

   MGTOW’un maskülenliğe düşman olduğu konusuna nerden vardığını hala anlayamadım. Saç kesimimi değiştirdim, hareketlerimi ağırlaştırdım, daha derinden ve tok konuşmaya başladım. Salona başladığımda da inşallah herşey daha iyi olacak.

   Kavga etmek, risk almak olaylarının kırmızı-mavi-yeşil-yavruağzı hapla falan ilgisi yok. Hakkının yendiğini düşünüyorsan ya da mecbur kalmışsan, paşalar gibi risk de alıyorsun, kavgaya da giriyorsun. Geri de yapmıyorsun, inan bana. Böyle konularda çekingen kalan adam, daha önce buna mecbur kalmamıştır, bütün mevzu bundan ibaret.

   Kadınlar üzerinden gidecek olursak, evet, yürümeden yatağa giden o süreçte yapılanları saçma ve gereksiz buluyorum. Kız çok güzel, latif, şirin. Oynadın ve tuttu. Hunharca siktin. Sonra?

   Kimseden burda alfa olması kesin ve kati şekilde istenmiyor zaten. Sen “beta öder” kısmını hallet, daha sonra alfa olup olmamak da sana kalsın. MGTOW olan kimleri tanıyorsun ya da kimleri gördün bilmiyorum kardeşim ama “haplanmış betalar” demek biraz fazla ağır. “Alfa siker olun” cümlen hariç, her postta manifesto gibi uzun uzun yorumlar yazmak, bir de önemli olduğu düşünülen kısımları da büyük harfle yazmak da bunun uzantısıysa, sendeki alfalık sende kalsın kardeşim, biz haplı betalar olarak devam ederiz:)

   1. Ciddi bi soru sorucam.

    Seks yapmaktan hoşlanmıyor musun?

    – “evet, yürümeden yatağa giden o süreçte yapılanları saçma ve gereksiz buluyorum. Kız çok güzel, latif, şirin. Oynadın ve tuttu. Hunharca siktin. Sonra?”

    Sonra mı? Bak, spor salonuna kaydolmuşsun, hareketlerini yavaşlatmışsın. Burda denildiği gibi davranmaya çalışıyorsun falan.

    – spor salonuna gittin, kas yaptın. Kendini geliştirdin, para kazandin.. SONRA?

    Bunları niçin yapıyorsun? Kendini aynada güzel görmek için mi, sadece kendin için mi?

    Bu yalanı lütfen söyleme bana. İnsan onaylanma ihtiyacı duyan bir varlık. Kendini geliştirmek için yaptığın faaliyetlerin tümü BEĞENİLMEK için. En temel arzumuzdan biri de üremektir ayrıca.

    Geçmişte ilişkilerden darbe yediğin çok bellli.

    Kadın-Erkek ilişkilerine tamamen RASYONEL ve ÇIKAR ODAKLI +KORKARAK bakıyorsun:

    -“Bir grup salağın arzusunu ya saygısını kazanmak için dolaylı yoldan da bazı çıkarlara maddi-manevi feragat etmek zorundasın, biliyorsun. Saygısını da götüne sokabilir.”

    Bi grup salağın mı? Bu mu yani? Kızların HEPSİ bir grup salak! Ve hepsi gereksiz. Sen kızları feministlerden ibaret sanıyorsun heralde. Yürüme olayına yaklaşırkenki bakış açısında ki anti-bilimselliğe, nefrete, içindeki öfkeye dikkat eder misin lütfen, nasıl da kendini dışarı vuruyor.

    Siktir et kız tavlamayı falan. Sen kimsin birader?

    İnsanlara salak yaftasını neye dayanarak yapıştırıyorsun? Salak dediğin kız belki 112’de çalışıyor yarın bigün bi yakının yaralansa hayatını kurtaracak, kimi doktor, kimi hemşire. Kiminin senin internete girip bu yorumu atmanda payı var. Acaba onlardan bi yarar-fayda görsen yine de gelip buraya SALAK yazabilir misin merak ediyorum cidden bak.

    Bir toplumda yaşıyoruz ve herkesin bir rolü var, herkes hayatını daha iyi yaşamaya çalışıyor. Bunu kimisi çalışarak sağlamaya çalışıyor, kimisi fahişe olarak, kimisi evlenerek.. Herkesin temel amacı paraya ulaşmak ve hayattan tad almak.

    İnsanlara saygın olsun önce senin bi. Kızlara bi grup salak diye bakan adam, yolda yürürken gördüğü her kıza, süslenmiş her kıza bakıp şunu diyodur :

    – “amk evladının tipe bak, beyinsiz solipsist gerizekalı. Giyinerek beni manipüle etmeye, aklımı çelmeye, onun yanına gidip onla konuşmamı ve paramı onun için harcamamı istiyor. Beni beğenmezse de rezil edecek üstüne. Sen kimsin amk? Siksem ne olacak seni. Sana yürüyen meriçleri sik anca sen. Duygusal-maddi bi teröristsin sen. And olsun ki senle hiçbir etkileşimde bulunmayacağım.”

    Pışt.. Tanıdık geldi mi? Kafandaki düşünceleri yazdım buraya sence bunlar normal düşünceler mi? NEFRET DOLUSUN, GECMISTE KI Kötü TRAVMALAR NEFRETINI BESLİYOR, İNSANLARA SAYGI DUYMAYI BİLMIYORSUN, KORKAKLIĞININ ÜSTÜNÜ İSE “No gorok vor soks yopmoyo” DÜŞÜNCESİ İLE PERDELİYORSUN. YAŞAMA O ZAMAN AMINA KOYIM? GEBERİP Gidecez zaten ne gerek var? SANKİ Biz kızlara sikilmek-rezil olmak için yürüyoruz, sanki biz kızlara yürüdük veya reddedildik diye özgüvenimiz parçalandı, her gece ağlıyoruz? ŞAHSEN BÖYLE Bir şey yaşamıyorum. ÖNUNE HER Gelene de yürüyen insanlar olarak tanıma. Dis görünüşü hoşumuza giden bir kızla GÜZEL ŞEYLER yaşama fırsatını ÇÖPE ATMAK istemiyoruz sadece, temelinde eğlenmek istiyoruz. Sana bi önceki mast. Ile alakalı yorumda da yazmıştım, BU OLAY YATAKTA KIZIN VAJINASINA SOKMAKTAN ÇOK DAHA DERİN Bi olay. Erkekliğini sana hissettiren bi olay, kızın sana boyun eğmesi, kararlarin ile hareket etmesi, kendini sunacak o kadar erkek varken bedenini SANA SUNMASI, SANA KENDINI iyi-değerli-maskülen hissettiriyor. OLAYIN MENTAL AÇISINI Bilmiyorsun, ÇÜNKÜ YAŞAMAMIŞSIN. Git bi dene , şansın iyi gider de bir tane düşürürsen OYUNA BAKIŞ AÇIN Değişir.

    Kızlarla flörtsüz bi yaşamı ancak seks veya kadınlardan hoşlanmayan adam yaşar. Seks isteyipde kızlarla flörtü zararlı görüyorsa, işte bu hayatı da senin gibi hastalıklı düşüncelere sahip bi adam yaşar.

    MGTOW’muş.. kadınlardan ÖLÜMÜNE KORKAN ERKEKLERIN AKIMI. Kadınlar bizi rezil etceeekkk kadinlar paramızı yiceeekk, bedenleriyle bizi manipule etceklerrrr abooo biz kendimize odaklanalim çaba vermeden veren varsa sikeriz veya parayla sikeriz ama tavlayamayız aslaaaa, ÇÜNKÜ BİZDE O GÖT YOOOKKKKKK.

    AYRICA ALFA ADAM KIZA PARA YEDİRMEZ, TAM TERSİNE PARASINI YER TRİSTAN Kardeşim. İnan çok kız karnimi doyurmuştur. SEN OLAYLARA BAKIS ACINI DEGIS VE KIZGINLIK AŞAMASINI Bir daha gözden geçir bence.

    Dipnot: İstediğim kadar uzun yorum atar, İSTEDİĞİM KELİMEYİ DE BÜYÜK YAZARIM. Bıçak zoruyla okutmuyorum hoşuna gitmiyorsa OKUMAZSIN.

    1. 🙂

     Seks yapmak tabii ki hoş bişey ama buna gönül koyacağımı sanmıyorum kardeşim, başka önceliklerim de var. Aşırı heyecanlısın, heyecanın yorumlarından fışkırıyor. Kadınları ve seksi biraz fazla ciddiye aldığını düşünüyorum.

     Üstte de yazmışım, ben bedence ufak tefek biriyim, okul yaşantısında, diğer yerlerde bunun sıkıntısını çok çektim. Ortaokuldayken ilkokul
     öğrencisi gibi, lisede ortaokul, üniversitede de liseli gibi bi görünümüm vardı. Şimdi biraz daha kuvvetlendim ama hala yeterli olduğunu
     düşünmüyorum. Erkekte güç, kuvvet olmak zorunda. Bedeni zayıf olan adamın, psikolojisi de zayıf oluyor. Sporu karşı cins tarafından beğenilmek olarak gördüğün de buradan belli oluyor. Parayı da daha iyi evlerde, görece daha eğitimli, daha ufku açık muhitlerde yaşamak, bulunmak ve içtiğin suya kadar daha iyisini sağlamak için kazanırsın. Tüm bunlar da kişisel gelişimin için faydalı olur ve senin önünü açar. Öğrenciliğin gözünü seveyim.

     Benim dediklerimin doğru veya yalan olduğuna kendi sınırlı vizyonunla zaten karar vermişsin, beğenilmekle ilgili çok kesin çizgilerle yorum yapmışsın. Narsisistik kişilik bozukluğundan muzdarip olabilirsin kardeşim. Klinik bir psikologdan yardım alabilirsin.

     Çok afedersin, daha önce bu konuda hiç göt olmadığın çok bariz belli. Nefret benim yorumumda değil, senin yazdığın yorumda çok daha saf:) Gelip de okuyan diğer okuyuculara bırakıyorum yorumu.

     Rumuzum Tristan. Tanışmak istersen sosyal medya hesaplarımı da yazayım, imkanın olursa da buraya gel, misafirim ol. Viskimizi koyar, sabah akşam bu mevzuları konuşuruz. Buyur gel.

     Bir yakınım yaralansa, o kişi, bunu insanlığı tuttuğu için yapmayacak, bu insanlar bunun için çok ciddi ücretler alıyorlar, önce bunun ayrımına var. Senin gece vakti kıçında pireler uçuşurken ve özgürce McDonalds önlerinde hatun kovalarken, bu insanlar görev başındaydı. Hastanelerde
     nefesini kesen o hemşireler, herhangi bi zorunluluğu kalmadığında
     sana o klasik güler yüzünü gösterecek mi, bence bunu da deneyip, saha raporu olarak göndermelisin.

     Yine söylüyorum, şu düşünce ve psikoloji tahlillerini Rollo Tomassi, Illimitable Man ve Jordan Peterson görse, hesaplarını kapatıp inzivaya falan çekilir. İyi misin oğlum sen? Günümüz toplumunda hayattaki ilişki düzeneğinin çıkar üzerinden gittiği gerçeğine erememişsin hala.

     Bak kardeşim, hiç dokunmadan copy-paste:

     Pışt.. Tanıdık geldi mi? Kafandaki düşünceleri yazdım buraya sence bunlar normal düşünceler mi? NEFRET DOLUSUN, GECMISTE KI Kötü TRAVMALAR NEFRETINI BESLİYOR, İNSANLARA SAYGI DUYMAYI BİLMIYORSUN, KORKAKLIĞININ ÜSTÜNÜ İSE “No gorok vor soks yopmoyo DÜŞÜNCESİ İLE PERDELİYORSUN. YAŞAMA O ZAMAN
     AMINA KOYIM?

     Benim yorumumda nefret kelimesi bile yok, sen burda bir de büyük büyük yazmışsın. Ben de sana sorayım: Sen kimsin birader, beni korkaklıkla
     suçluyorsun? İnsanları sevip saygı duyuyorsun, ama denk gelirse de kızlarla “temelinde eğlenmek” istiyorsun. O kızların aileleri, sen o kızları altına meze yap diye mi besleyip büyütüyo lan, dalyarağa bak.

     Kardeşim çok toy ve heyecanlısın, hayatın gerçek yüzünü daha yaşamamışsın, olur öyle. Burdaki saha raporundan olumlu sonuç alıp, bir kaç yazar arkadaşın da olumlu bazı yorumları seni yükseltmiş, sen tüm bunları düşünürken kızın çoktan senin gidiş ve geliş yollarını hesapladığını da aklından çıkarma. Gün gelir, çok donanımlı bi hatun çıkar, seninle PlayDoh gibi oynar, Allah diyemezsin. Dışarıda sayıları artan bimboları kastetmiyorum. Çok zeki, eğitimli ve aynı zamanda da çok güzel hatunlar. “Ulu manita” diye tabir edilen hatunlar yani. Senin bunlara denk gelmediğin çok bariz. Sopa yemeyen, kendi yumruğunu
     balyoz sanarmış.

     Aç karnını doyurmak için gidip bi kızın veya kadının eline bakıyor ve bir de bununla burda övünüyorsan zaten hiç konuşma kardeş, tartışma bitmiştir, daha yolun başındasın. Senin yaşında ben de böyle feci yükselmiştim, baya üzüp, o yüksek irtifadan yere baya kötü çakıldım kardeşim, bence yaşama ama yaşamadan da bazı şeyler öğrenilmiyor. Hayat, sikin kalktığında o sikini her seferinde kıvırıp götüne sokmayı adet edinmiş gerçeklikler ve olasılıklar bütünüdür, kulağına küpe olsun.

     Öfkeni de kontrol et. Hadi bakalım rastgele.

     1. Selam, “Tristan”

      – “Daha yolun başındasın. Senin yaşında ben de böyle feci yükselmiştim, baya üzüp, o yüksek irtifadan yere baya kötü çakıldım kardeşim”

      Yolun başında olduğum, yaşımın küçük olduğu veya hiç kötü şeyler yaşamadığımı KESİN BİR Dil ile belirtiyorsun, FAKAT Bunlara dair elinde bir delil yok. KAYNAK: GÖTÜN.

      Kendi kafanda “siki yeni kalkan,trp okuyup gaza gelen,sahalara çıkan, heyecanlı ve yaşı küçük bi GENÇ” Tasarlamışsın ve ona sanki 13 yaşında yeğenine öğüt verir gibi anlatıyorsun bir şeyler. SEMPTOM: ŞİZOFRENİ (kafada bir şeyler kuruyorsun. Ve ona göre hareket ediyorsun.)

      – “İlişkiler çıkar üzerine kuruludur”

      Mantaliten bu. Benim de yazdığım bunun aynısı zaten; her ilişki birer değer alışverişidir diyorum. ANCAK BU DEĞER SADECE PARA veya somut şeyler değil.

      Bizim insanlara sunacağımız değer karakterimiz. Kendimiz, özümüz, maskülinitemiz. Paramız, arabamız falan değil. Bunlar BONUS Detaylar.

      Basit bi herifsin sen.

      Yazının başına “:)” emojisini koymandaki psikolojiyi o kadar iyi anlıyorum ki, rumuzumu Tristan yapar sen gibi yorum atarım kimse de ayikmaz sen olmadığımı.

      Yansıtmak istediğin senaryo şu: Sanki ben ufak veletmişim. Çok bilmiş bilmiş konuşmuşum, büyümüşte küçülmüş gibi hareket etmişim, SEN DE BÜYÜK(?), TECRÜBELİ (!), BİLGE (WTF!) BİR ABİM OLARAK; “Aah ah, gençliğim resmen..” dercesine bi tebessüm ediyorsun.

      Bu oyunlar bana hiç sökmez be Tristan.

      Ortaya da şöyle bi: “Bah birader, adım Tristan.. Yerim belli yurdum belli gel bi çayımı iç” paragraf koyarak ülkücü abi nidaları atıyorsun.

      Burada ki amaç da “sanal değilim haa, qorqaq değilim haaa ona göre haaa, özgüvenliyim haa” tarzı sinyaller göndermek, viski bahanesiyle şöyle ufaktan bi gözdağı vermek..

      13 yaşında bi ÇOCUK gibi davrandığın şu insan SENİ KİTAP DİYE YAZAR TRİSTAN.

      Sen, geçmişte bir KERE OLSUN KARAKTERİN DOLAYISIYLA SAYGI, SEVGİ GÖRMEDİĞİN için ağzından şu kelimeler çıkıyor:

      – “Üstte de yazmışım, ben bedence ufak tefek biriyim, okul yaşantısında, diğer yerlerde bunun sıkıntısını çok çektim. Ortaokuldayken ilkokul
      öğrencisi gibi, lisede ortaokul, üniversitede de liseli gibi bi görünümüm vardı. Şimdi biraz daha kuvvetlendim ama hala yeterli olduğunu
      düşünmüyorum. Erkekte güç, kuvvet olmak zorunda.”

      HAYIR. Koca bir hayır Tristan. Güç veya kuvvet OLMASI LAZIM Değil Tristan.

      Gözlerime mi inanayım sana mı inanayım Tristan? Nice uzun boylu veya fiziksel anlamda güçlü olan heriflerin görmediği saygıyı ve sevgiyi SIRF cesur ve Özgüvenli olduğu için kısa boylu herifler görüyordu. ÇIPLAK GÖZLE GÖRDÜM BUNU DEFALARCA KEZ TRİSTAN. Neden sana yalan atayım Tristan? TRP’de diyor zaten MASKÜLINİTE görünüşten önemlidir diye.

      Sen, SIKINTI ÇEKMENIN sebebini güçsüz olmana bağlıyorsun, ancak asıl sebep bu değil. ASIL SEBEP KARAKTERİNDE YATIYOR. Seni, sen olduğun için seven bir dostun oldu mu hiç? Veya sırf muhabbetin iyi olduğu için sinek gibi etrafına toplanan kızlar? Bunlar dış görünüş-güç ve kuvvet ile alakalı olaylar değil Tristan.

      Bu yüzden uzun uzun maskülinitenin gelişmesi gerektiğinden bahsediyorum. AYNI ZAMANDA erkek güçlü olmalıdır evet, ANCAK ERKEGIN Fiziksel anlamda güçsüz olmasinın sebebi birer SEMPTOMDUR.

      Tembel olduğunun semptomudur, erkekliğinin iğdiş edilmiş olduğunun semptomudur. Maskülen kafa yapisinda biri en iyi şekilde görünür her zaman. Senin SIKINTI ÇEKMENİN sebebi maskülin kimliğini yansıtamaman olmuş, yansıtırsan sıkıntı çekmeyecektin. Vücut bunun gerçek sebebi değil, BUNU ANLAMIYO MUSUN, ANLAMAK MI İSTEMİYOSUN. YA DA DAHA KÖTÜSÜ; ANLAYIP KABUL EDERSEN Benim sana: “Yaa bak işte böyle kazanırım tartışmayı xDeee” diyeceğimi mi düşünüyorsun Tristan? En sonuncusunu lütfen düşünme Tristan.

      – “Gün gelir, çok donanımlı bi hatun çıkar, seninle PlayDoh gibi oynar, Allah diyemezsin. Dışarıda sayıları artan bimboları kastetmiyorum. Çok zeki, eğitimli ve aynı zamanda da çok güzel hatunlar. “Ulu manita” diye tabir edilen hatunlar yani. Senin bunlara denk gelmediğin çok bariz. Sopa yemeyen, kendi yumruğunu
      balyoz sanarmış.”

      Tristan.. Elinde hiçbir delil yok, sadece ihtimaller üzerinden yorum yapıyorsun. Geç bu KORKU SENARYOLARIYLA beni ürkütmeye çalışmayı.. Bana sökmez Tristan.

      Beni neyle korkutuyosun kardeşim sen? Kim kimle oynuyor, biri senle oynadı diye herkesi kendin mi sanıyosun sen?

      Neyse, diğer yazdığın hayal ürünü tahminlerine cevap vermeyeceğim, amacım kişisel tartışmadan çok MASKÜLINITENIN HER SEYDEN Önemli olduğu fikrinden sapmamak.

      Seninle farkım ne biliyor musun? DEĞER KATIYORUM ben bu siteye. Yorum atmaya başladigimdan beri takdir-övgüler alıyorum, özelden ulaşmak isteyenler oluyor, saha raporu ile tecrübe aktarmaya çalışıyorum, kendi işime yarayan şeyleri paylaşıyorum, AHA BAK KONUK YAZAR oldum şimdi de.

      Sen ne yapıyorsun Tristan? Belki benden daha uzun süredir bu sitedesin, hic görmüyorum seni güzel birer bilgi verirken veya soru yanitlarken son zamanlarda? HİÇ BİR ŞEY BİLMIYORSUN ÇÜNKÜ. KARAMSAR,NIHİLIST, DELİL OLMADAN BOK ATMAYI SEVEN ve İNSANLARA SUNACAK Bir bilgisi OLMAYAN Bİ İNSANSIN SEN.

      Ben bunları yaparken senin yazdığın şey şu: “Biri beni siksin abi, sarhoş olup Oneitisime yazdım. Aklımı sikeyim biri siksin beni!”

      Bu yorumdan anla ne hâlde olduğunu Tristan. Değer katmak yerine dert katıyosun sen buraya. Çünkü BAŞARILI OLAMIYORSUN, OLAMADIĞIN için ögrenemiyorsun bir şey. Demek ki bir şeyleri yanlış yapıyosun, demek ki MGTOW yolunda HUZUR YOK. Ben sana bunu anlatmaya çalışıyorum Tristan.

      Tutup yine atarlı giderli hayal ürünleriyle dolu bi yorum atarsan cevap alamayacaksın, yeterince vaktimi harcadım sana. Şunu unutma ki bu yorum sana bi NİMET. Çünkü anlarsan cidden kendinde ki bazı kötü özellikleri fark edeceksin.

      Güle güle Tristan.

     2. Hocam bayadır bir girmiyorum ortalık karışmış 😀 Tek bir şey söyleyip gitmek istiyorum , taraf tutmuyorum ama bir gerçeği belirtmek zorundayım. Tristan ne kadar mgtowcuda olsa, ilişkilerde çıkar mentalitesinin olduğunuda savunsa ciddi anlamda siteye emek ve bilgi katıyor. Sende katıyorsun neym, zaten ikinizin farklı görüşleri var. Burda birbirinizi ezmeye çalışmışsınız ama ne yalan söylüyeyim ilişkilerde hem çıkar hemde karakter mevzusu dönüyor bana göre. Çevremde kısa olup hatun kaldıranlarıda görüyorum. Daha geçen gün 170 lik adam 175 civarı bir kızla koklaşıyordu ve baya bir birbirlerine bağlı gözüküyorlardı. Öte yandan arkadaşlarım arasında statüsü olmadığı için 5 yıl sonra terkedilen bir arkadaşım var. Kız bunu bırakıp gidip 1 hafta içinde mühendis bir elemanla nişan taktı.Üstelik terkedilen arkadaş abartmıyorum baya bir maskülen ve girdiği ortamın tarz adamı. Hatta cafelerde bunu görünce aref diye çağırırlar. Ama gel gör ki kızların gözü her zaman karakterede oynamıyor bazen ortaya çıkan çıkar ilişkileri kızın aklını çelebilir. Hattan bu çelmelerin en sık yaşandığı zaman dilimleride universite sonları diye biliyorum. Forumlardan tut, tanıdıgım abilere kadar hepsinin dilinden aynı şey dökülür. Yani demek istediğim maskünilite erkeğim ham kozu fakat her durumda işlemiyor. Bazı durumlarda o melek gibi gözüken, dünyalar güzeli olan, herşeyini güvenilecek kız iş veya statü için erkeği anında silebiliyor. Neyse ben burda tarafsız bir şekilde yorum yapmaya çalıştım fakat hayattan kötü dersler, tecrübeler, deneyimler almış bir insanı bu kadar aşağılamak oldukça kötü bir şey. İnsanların hepsi yaşadıkları kötü şeylerden sonra bir yol haritası bulabilirlerse düzelmek için uğraşıyorlar ama henüz bulamamış veya bir sebepten ötürü bulamayan insanları yargılamak kimsenin haddine değil. Kadınlardan darbe yemiş her erkek bir nebze olsun içinde öfkeyi besler. Bunun sebebi saf güvenini acımasız bir şekilde yitirmesinde yatıyor. Çevremde aldatıldığı için çıktığa kıza 10dan aşağı boynuz takmayan o kadar çok tip varki… Seninde dediğin gibi anın tadına bakmak gerçekten güzeldir ama ne yazıkki bu eskiden çıktığım ve kaşar olduğunu bildiğim bir çok kızın ağzından dökülmüş bir kelime. Burda lafım sana değil sadece şu mutlu ol, anın tadını çıkar mentalitesi cumbucket olmuş kızların en iyi manipülasyonlarından biriydi. Neyse fazla uzatmayayım, şu sitede değerli yorumları bulunan sayılı kişilerden ikisisiniz, fazla takmayın 😀 Ben açıkçası ikinizin baya bir anlaşacağını düşünüyordum, özellikle konuşma tarzlarınız, bilgilerin falan baya bir örtüşüyor hayret ettim valla kanlı olmanıza..

 7. Aga bende yürüme korkusu yokda ne bilim tek başıma sokağa çıkacam tanıdık biri görecek ne dicem korkusu var nasıl aşabilirim bunu

  1. Biri gorse ne olur? Mantikli bi aciklama yapamazsan ne olur? En kotu seyler olsa bile bunu kaldiramaz misin? Sen sadece kaliteli bi sekilde eglenmeye, keyif almaya, sosyal olmaya calisiyorsun. Kotu tepki verenle, anlamayanla da isin olmaz zaten.

  1. Rollo 21 convention ile her iki haftada bir yapacak artik. Illimitable man, donovan sharp ve black label logic de katiliyor. Tavsiye ederim. Keske vaktim olsa da scriptini cevirsem.

 8. hocam bu tarz yurudugumde gelip adres soran bayanlar oluyor.yuruyus ve durusumun verdigi izlenim onlarda guven duygusu mu olusturuyor acaba?ya ben mi sadece adres soran bayanlarin beni begendigini dusunuyorum?:) tam bir beginner mavi hapli sorusu oldu kusura bakmayin 🙂

  1. Bu tarz yurudugunde cekiciligin artiyor, daha sosyal ve ozguvenli gozukuyorsun, dogal olarakta insanlari daha cok cekiyorsun.

 9. Sevgiliyle mesajlaşma hakkında ne düşünüyorsunuz? Çiftlerin birçoğunun bir arada olmadıkları zamanda sürekli whatsapp üzerinden mesajlaştıklarını görüyorum. Erkek erkeğe bir yerlere gitsek bile ellerinden telefon düşmüyor. Çevremdeki herkes böyle davrandığı için bu bir normmuş gibi görünüyor. Sizce bu gerçekten kadınların istediği memnun kaldığı bir durum mudur? Tavrımız nasıl olmalı?

  1. Post: Yeni başlayanlara tavsiyeler

   KURAL 14: Mesaj ile çekim yaratamazsın. Mesajı sadece ilişkinin lojistik ihtiyaçları için kullanın. Yüz yüze görüşmeden önce konuşulan hiçbirşeyin bir değeri yok.

  2. Blogun tamamını okursan zaten bu sorunun cevabını alırsın. Bir kızla sürekli mesajlaşmak birkaç sorun teşkil eder:
   1) Sen kızı o kadar çok hayatının merkezine almışsın ki başka bir şeyle uğraşırken bile o kızı aklından çıkarmıyorsun. Bu durum kızda seni sahiplendiği psikolojisi yaratır ve bu senin değerini düşürür.
   2) Sürekli mesajlaşırsan bir yerden sonra konuşmanın kalitesi düşer ve bu seni zamanla sıkıcı birisi yapar.
   3) Ben şahsen elinden telefonunu düşürmeyen tiplerle pek takılmıyorum. Öyle erkekler bana güvensizlik veriyor ve genelde bu konuda yanılmadığımı fark ediyorum. Birisinin benimle bir ortamdayken kafasını sürekli telefona gömmesi beni yeterince ilgi çekici bulmadığını ve o ortamda laf olsun diye bulunduğu izlenimi yaratıyor. Benim öyle biriyle kaybedecek zamanım yok.
   4)..

  3. sevgiliyle mesajlaşıyorsun. tabii ki sık sık buluşun ama iş olmuş artık. çekim alınmış. mesajlaşmakta problem yok.

   1. Çok mesajlaşmak problemli. Mesajlaşmak kadın çerçevesinde bir olay. Abartmayın. Arada bir gün mesajlaşmazsanız kız trip atıyorsa, ipleri fazlaca kıza vermişsiniz demektir.

 10. Neym bir konuda desteğine ihtiyacim var kısa ve öz yazmaya dikkat ediceğim ;
  *Ceren adında bir hatun ile tanıştım sosyal medyadan o yürüdü 1 hafta önce ilk bulusmamızı dünde ikinci bulusmamızı yaptık.

  *Dün moda sahilde içtik(kız benden fiziksel ve karakter olarak hoslandığı söyledi aynısı bana sordu beni beğenmiyor musun hoslanıyor musun zamanla olur dedim ve güldüm), öpüştük dokunduk fiziksel temas oldu, daha sonrasında ortak arkadaşlarımız olduğu bir mekana geçtik.

  *Mekanda ben sıkıldım cok of-puf çektim bunun asıl sebebi hatunun 1 ay önceki flörtününde aynı etkinlikte olmasıydı. kız ne oldu dedi dışarı gel konusucaz dedim.

  *Bundan 1 ay önce de bu cocukla moda sahildeydin takıldın o cocuklada fotoğraf koydun,o cocuklada bu mekandaydın bana basit geldi bu dedim.
  Hatun: Ne diyorsun sen ya senin gibi olgun birinin böyle düşünmesi ne diye o benim geçmişim, güvenimi sarstım benim böyle ufak şeylere takılıcaksan olmasın tamam mı bana bir şey söyle dedi ve 5-10 sn etrafa baktım ve hatalıydım tamam dedim. gülüp ortamı düzelttik.

  *Daha sonrasında hatun telefonuma uzandı bir anda elinden alıp cebime koydum(iyice bozuldu)

  *Gece öpüşerek vedalaştık eve gidince ara dedim, aradı sende yaz dedi ben yazmayı unuttum ve şuanki wp konusmalarını asagıya bırakıyorum, dün gece betavari hareketler yaptım ve cok pismanım bunu kurtarabilir miyim?

  K(kız) B(ben)
  K: hep böyle mi olucak 02:00(saat)
  B:Noldu 10:00(sabah yazdım)
  K: dün haber bile vermedin yazmadın
  B:yazdığımı yollmadan arakdaşım aradı telefonla konusup sonra uyudum.
  K: Tamam böyle devam et.
  B: Bugün sana kendimi affetirmek için, dondurma ısmarlıcam patates surat(burada da sıctım net)
  K: Diyete girdim bugün
  K: (Köpeğinin fotoğrafını att)

  Bugün ortak bir etkinlikte bulusacaktık ikimizde iptal ettik.

  Saat 22:30

  K:naptın
  B:evdeyim sen
  K: kadıköydeyim
  B: ne zaman geciceksin eve
  K: belli değil

  Görüldü attım bıraktım, burada nasıl bir alfa cevap verebilirdim?

  Destekleriniz istiyorum dostlar çok teşekkür ederim

  1. Selam bro.

   Yaşadığın olaya empati yaptığım da seni anlayabiliyorum. İnan bana kötü hissettiren bir şey, yanındaki kızı sevip sevmemen ile de pek alakası yok bu olayın. Bi yanda eski flörtü, bi yanda kız arkadaşın. İster istemez ikisinin öpüştüğü anlar vesaire canlanır kafada.

   Ancak bu hayatın bi gerçeği oldu artık.

   Ben dahil, erkeklerin neredeyse tamamı olarak bulduğumuz kızlar bizle yaptıklarını veya yapacaklarını geçmişte de yaptılar. Geçmişte en az 1 sevgilisi olan kız bile az çok yapmıştır bir şey.

   Ya buna takılmayıp sadece keyfine bakacaksın. Şu şekilde düşünün diye Mahmut Abi’nin bi sözü vardı mesela:

   – Bu kız sonsuza kadar bana ait değil, sadece benim sıram.

   Geçmişte eski flörtünün sırasıydı, şimdi senin sıran.

   Kız kendisini etkilemeyi başaran erkeğe sırayı veriyor , etkilemeyi sürdüremeyen(ilişkide betalaşan) veya DAHA İYİ ETKİLEYECEK birini bulduğu zaman ise sırayı başka birine veriyor.

   İlişki stratejisi bu şekilde işliyor hele ki genç kızların.

   Bu düşüncenin ağırına gidip gitmemesi, kabul edip edememen ise yetiştiğin sosyal topluma, ideolojilerine, inançlarına, değerlerine göre değişir.

   Amerika’da yaşamadım ancak “Californaction”(yanlış yazmış olabilirim) dizisine baktığımda onlarda bu rahatlığı görüyorum.

   Hank, eski karısı, eski karısının yeni kocası. Takılıyolar beraber, Hank sürekli gelip gidiyor falan. Yeni koca buna takılmıyor.

   Tabiki de bu bir dizi ancak, diziler toplumu anlatır biraz. Türkiye de bu dizide böyle bir şey olsa muhtemelen senaristler “ve yeni koca şüphelenip eskisini öldürür.” Şeklinde devam ettirirler senaryoyu.

   Ancak dizide devam eden senaryo şu:

   Eski karısı, yeni kocasi ile tam nikahlanacak iken Hank ile kaçıyor ve tekrar beraber oluyolar ikinci sezonda (spoiler)

   Konu dağılmasın da, sana bu düşüncenin içselleştiği toplumdan örnek verdim işte bir tane

   Yani brom ya bu kafada olacaksın, ya da bırakacaksın sevgili işlerini temiz köylü kızı bulup evleneceksin.(geçmişte temiz kalmış olduu için)

   Eğer bu kafada olacaksan kızın geçmişini cidden SİKLEME. Keyfine bak.

   TRP Sana bu kafada olmanı söyler ve der ki 30-35 yaşına gelene kadar TEMİZ,Cici kız falan arama. Bizim sana verdiğimiz taktiklerle ilişkiler yaşa ve olabildiğince tecrübe KAS. Geçmişi falan sikleme, bulacağın tüm kızlarla eğlenmeye bak, kavga etme. Cinsel Pazar değerin tavan yapınca ise (yaş 35) işte o zaman tüm yeteneklerini ve statünü kullanarak kendine mümkünse ALFA DUL OLMAYAN (yani az sikilmiş), genç, feminist olmayan(anaç) BİR KIZ BUL ve EVLEN.

   Seçim senin ve görüyorum ki eğlenmeyi seçmişsin sen. Eğer amacın eğlenmekse yanlış yapıyorsun, kızla herhangi bir konuda tartışmana gerek yok. Siktir et geçmişini, keyfine bak sen. Kıskançlık yapmana da gerek yok. Kafanı bozacak kadar değer yükleme hiçbir kıza.

   Bunların dozunu kaçırınca bu seferde “ya sahiplenmiyosn bni” diye zırlar bizim kezbanlar. İşine gelince “olgun ol,o geçmişim” der, işine gelmeyince “ya kıskanmiosun .s” der. Bunlara dalga cevap ver geç. Veya yanında söylüyorsa belinden tut kendine çek sımsıkı sarıl ve bitane öp. Hem sahiplendiğini davranış ile anlatıyosun hem de fiziksel temas win win. Uğraşma kelimeler ile açıklamaya, uzatırsa uzattırma.

   Destan oldu amk, yaşadığın olaya bi sonraki yorum da değineceğim yoksa bunu kabul etmeyecek uzunlugundan dolayı.

   1. HATALAR:

    1-) Kızla tartışman HATA. Eğer kız eski flörtünün orada olduğunu biliyorsa, senin kızma ihtimalini de GÖZ ÖNÜNE ALMIŞTIR. Senin kızmanı UMURSAMAMIŞTIR. Veya test ediyordur acaba napcak diye. Senin yapman gereken ya hiç siklememek, ya da sikliyosan bile TARTIŞMADAN, AĞLAMADAN YAPMAK.

    Kızı dışarı çekip “anne, bu durum hoşuma gitmedi yaa” benzeri açıklamalara gerek yok. Kız zaten bunun farkında, beyni var ve kızlar bu tarz şeylere çok dikkat ederler.

    “Olgun ol, o benim geçmişim bla bla bla..” değerinin düşmemesi için yediği bokları MODERNLİK ile süslüyor.

    Şimdi mericin biri çıkar: alt tarafi öpüşmus ne var bunda cahil ilkel barzo !!! Bu mu yediği “bok”? Bok yemeyen yok o zaman. Yallah arabistana.

    Bunu der bana. Bu meriçlere kanma sen.

    Kız geçmişte üçlü fanteziye de girse, tost da olsa, bar tuvaletinde seks yapmış da olsa, vajinası FOLLOŞ olmuş da olsa açıklaması her zaman şudur : “ya geçmişim o, şuan senleyim seni seviyorum olgun ol”

    1. Meali: Sana kapak atmak istiyor olabilir yaşlar büyük ise.

    2. Meali: Amacım hoşuma giden her şeyin tadına bakmak, geçmişte o hoşuma gitti baktım şimdi de senin tadına bakacağım. Tadından sıkılınca başka tadlar arayacağım. 30 yaşına gelince ise BETA ÖDER birini bulacağım ve 1. Meali aynen söyleyip bunları yapmış olduğum için (gençligimi yaşadim klişesi) beni yargılamamasını ve leğene dönmüş vajinama girmesini isteyeceğim.

    Olay bu, uyan.

    Kızdığın veya sinirlendiğin bir şey yüzünden kıza kendisini şikayet etme. “Neden böyle yaptın?” Bunu deme. “Onla olan deneyimlerin aklıma geliyo rahatsız oluyorum.” Bunuda deme.

    Kızdan veya kızla alakalı herhangi bir durumdan dolayı duygusallaşırsan bunu KIZA YANSITMAMAYA çalış.

    Çünkü bu bir ZAYIFLIKTIR. Erkeğin duygusal gücü en büyük gücüdür. Zayıflıkları yansıtma veya seni zayıf kılan konuları kızla tartışıp çözüm arama, çünkü ÖRNEKTE Görüldüğü üzere sana HİÇ YARDIMCI OLMAYACAK! Zayıflığının gitmesi veya üzülmemen için sana yardım etmeyecek. Şunu der ornek te ki gibi: Ya Güçlü ol ya da zayıfsan bırak beni gibi bir şey diyecek. Kızlar zayıflıktan tiksinirler. Yansıtma.

    Peki kız senin alındığın, kırıldığın veya kızacağını bildiğin bir şey yapıyorsa VE ONA KENDİSİNİ ŞIKAYET ETMEMİZ YASAKSA NE YAPACAĞIZ? (Neden yaptın? Bu yaptığından dolayı cok üzüldüm :(. Gibi şeyleri kastediyorum kıza kendisini şikayet etmek kavramıyla)

    CEZASINI Keseceğiz.

    Ceza 101:

    – ilgiyi kes: Neden? Erkek seks ve kız ilgi isterdi. Yaramazlik yaptığı için ilgiyi verme, EĞER YARAMAZLIĞI Çok büyük ise İLGİNI BAŞKA KIZLARA DAĞIT. İlgiyi kestiğin için kız sinirlenecektir, İLGİYİ BAŞKA KIZLARA DAĞITTIĞIN AN İSE KIZI CEHENNEM ATEŞİNDE YAKIYORSUN TEBRİKLER. Yaptığının bedelini bu şekilde ödeteceksin.

    Bunu yapmak, “ben ödülüm” zihniyetini beslemektir. Zihniyet şu olmalı:

    – “Biz kaliteli bir erkeğiz ve yeterliyiz, bizim güzel bir dünyamız var ve kızı bu dünyaya aldığımız için ŞANSLI OLAN O. Benle ilişkide olduğu için onunla ilgileniyorum ve ilgim sayesinde mutlu oluyor, sorunları çözülüyor, imkanlarimdan faydalaniyor. Eğer hak etmezse ilgimi kesip onu dünyadan kovar ve başka kız alırım.”

    Ödülün olan ilgini ondan kesmen güzel bir davranış.

    Kızı dışarı çekip ağlamak yerine ortamda kız ile hiç ilgilenmemeliydin, hatta boşta bi kız var ise ara sıra onu kesmeliydin (ilgiyi dağıtmak)

    Bunu kızı dışarı çektikten sonra da yapabilirdin. Tekrar içeri geldiğinizde uygulanabilirdi.

    Neyse, artık düşünmen gerkeen düşünce yapisini biliyorsun.

    Mesajlarda gelişen herhangi bi olay yok, buluşunca düzelecek muhtemelen aranız.

    Bu olayı uzatma, tamamen kapat gitsin. Keyfine bakmaya; yiyişmeye vesaire devam et.

    Ve evet, kız basit bir kız. İkinci buluşma da öpüşup yiyişen kız üçüncü de eve gelir. Bedenini ne kadar kolay sunduğundan bi kızın basitliğini veya kalitesini anlayabilirsin.

    Kızla en kısa zamanda buluş ve barışın, heyecanlı bi aktivite yapabilirsiniz mesela Ölü toprağının gitmesi için. Ardından fiziksel olarak tekrar yakınlaş ve zayıflığın tamamen yok olmuş gibi devam et ilişkiye, eğlencene odaklan.

    Seni kızdırma,üzme girişiminde bulunur ise ilgiyi kes. En güzel ceza bu, yetmezse başka kızlara ver ilgini.

    ÇÜNKÜ UNUTMA: ERKEĞİN DEĞERI ILGISIDİR, İmkanlaridir, kendi dünyasıdır.

    Hadi kolay gelsin. Bu yazdigim zihniyete erişir öyle davranırsan sıkıntı kalmayacak. Kıza karşı duygusal stabiliteni (çerçeveni) koru.

   2. Çok teşekkür ederim, bu camiaya gireli 3 ay oldu en son onetisi’mde tanıdığım biriyle seviştiğimi öğrendikten sonra apaçi gibi bira sahil muhabbetinden sonra kendime tekrar geldim.

    Şimdi şu konuda hatalar yapıyorum ilgi bizim değerimizi gösteriyor ya.

    Kızlarla ilk tanıştığım an alfayım hakkıyla fiziksel ve duygusal olarak.

    Fakat ilişkiye başladığım an alfa-beta arası(omega) gibi bir şey oluyorum, ya kıza sıfır ilgi verip kendimden soğutuyorum ya da aşırı sahiplenme tribine giriyorum.

    Mesela telefonda şunu söylemek tam olarak doğru mu yanlış mı çözemedim : Bilmeyenlere söyle (neyi?) benim olduğunu tarzı sahiplenmek iyi mi kötü mü

    İlişkide nasıl davranmalı whatsapp’dan her gün iyi geceler günaydı yazılmalı mı?

    Yani çok ilgili yada ilgisiz tam ortasını bulamıyor siz ilişkide nasıl yapardınız(hayvan gibi bağlanmadım kıza hatta o söyledi senden hoslanıyorum diye ben hala söylemedim)

    Ya cok ilgisiz oluyorum yada aşırı ilgi ile betaya kayıyorum bana yol gösterir misin uzun uzun yaz hocam keyifle okuyorum

    1. Evet bu tip erkek modelide çevremde mevcut. Genellikle gizli duygusal ve sahiplenicidirlerdir. Amaç kızı koruma güdüsü ve uzun süreli bir dişi yapmak için kendini garantiye almak. Birader her kız aynı değil seninde bildiğin gibi. Mesela bu kıza ” senin başka erkeklerle olmanı istemiyorum” dersin oda sana yukardaki gibi onlar benim geçmişim sanane deyiverir. Başka bir kıza dersin ”tamam aşkım sen bilirsin” der. Aslında burda bahsettiğim şey erkeğin alfa olup kızı etkilemesi gibi gözüküyor olabilir ama bunun etkisinden çok, sürtünme olayı dediğimiz etki var. İlginin çoğunu bir kıza aktarıcaksan sürtünmeyi azaltıcaksın. Aynı değerler, aynı inançlar, benzer idealler, benzer hayat görüşü vsvs bu dediklerimle örtüşen bir kız bulduğunda muhtemelen rahatlarsın. Tabi alfalığınıda koruduğumuzu varsayarsak…

     1. Dişi demişim Mahmut abi 😀 Agzımdan kactı yaw
      Dişi değil kız, kadın, bayan, hanımefendi anlayın işte 🙂

  2. dostum kızın çerçevesine zaten girmişsin. belli ki kızın geçmişi sağlam pabuç değil. tek gecelik düşünebilirdin bu kızla ama zaten çerçeveye girmişsin. nextle kızı.

  3. Ben bir hata görmüyorum burada. Yaptığın betalık değil önemsemek.

   Sadece flört döneminde tartışarak işin tadını kaçırdın. Ayrıca kız sana yürümüş ve mesaj atmış. Bu demek ki senin değerin ondan yüksek.

   İstediğin gibi takıl. Kızı görmek istemiyorsan da siktir et. Sevgili olmak istiyorsan da öyle davran. Kızla yatıp ayrılmak istiyorsan da öyle davran. Tavsiyeye ihtiyacın yok takıl kafana göre

 11. Kendimizin eğlendiği ve kızın dahil olduğu diyalog ile bizim kızı eğlendirdiğimiz diyalog arasındaki fark tam olarak nedir?

  1. Örnekler:

   – Arabada ilerliyorsunuz ve radyo açık. SENİN İSTEDİĞİN MÜZİK ÇALMALI. Kız demet akalın dinleyip onla eğlenmek istiyorsa kabul yok. Yabancı seviyorsan yabancı aç. Keyfi bilir, çok abartmamak için az sesi kısabilirsin sadece.

   – Konuşulan konu seni sarmıyor fakat “kızla ne kadar uzun ve çok konuşursam, bana o kadar baglanir.” Gibi bir düşünce yüzünden KIZLA KONUŞMAYA DEVAM EDERSEN HATA.

   Örneğin; Ben kızlarla ilerlerken muhabbet ilk başta sıkıcıydı. Yok burger şöyle, yok patates şuranın şöyle falan.

   Boş muhabbet ve sıkılıyordum.

   Sohbeti yönlendirme ve yönetme erkeğin görevidir.

   Neyse dedim ve onlara bikaç soru kişisel soru yönelttim.

   Aynı soru bana geldiğinde ise SIKICI, RUTIN CEVAPLAR vermek yerine , eğlenebileceğim birer sohbet açtım.

   Bir beta şunu yapar:

   – ya işte bende şurda okuyom.
   + kız: hıı öyle mi
   – evet.

   Böyle boş boş ve ciddi ciddi konuşursunuz ancak bu şekilde.

   Ben olsam ilk cevabı aynı versem bile üçüncü cevabım evet yerine küçük bi çocuğun taklidini yapar gibi “hııi öyle mii” derdim mesela. Kız tebessüm ederdi, hatta biraz şaşırabilirdi. Ancak Onun şaşırdığını görünce yüzünde korkma-endişe oluşursa burada çerceveyi sarsmış oluyosun. Onun çerçevesine giriyorsun.

   Dikkat etmemiz gereken nokta davranışın arkasında durmak ve amacımız kızla eğlenmek ise sataşmak,farkli konular konuşmak. Rutinden ayrılmak. Bunu kastediyorum. Küçük bi kız gibi davranmaktan bahsediyorum.

   Küçük bi kız ile nasıl ciddi konular konuşmuyorsaniz, hedefinizde ki flört ettiğiniz kızla da ciddi konulardan uzak durun. Duygusal reaksiyonlar aldığınız konular konuşun. (kızın güldüğü,şaşırdığı v.b)

   Küçük bi kız ile nasıl sadece tek amacınız gülmek-eglenmek ise kızla da o olsun.

   Kız mesela kedilerden, siz kopeklerden hoslaniyorsunuz. Kedi muhabbeti sizi bayiyosa yapmayın. Köpeklerden bahsedin. “Köpek kediyi yener ama .d” falan diyerek seviyeyi düşürün. Ciddiyet azalsın.

   Bilmiyorum okuyunca mantıklı geliyor mu bunlar size ama bende cidden işe yarıyor, götümden uydurmuyorum. Küçük çocuk gibi davrandiğım her kızla çok daha erken samimi oluyorum, fiziksel teması daha erken kuruyorum.

   Birazda karakterim böyle davranmaya müsait çünkü. Eğlenceli bir insanım güleryüzluyumdur bazıları biraz daha ciddi olabilir. Ancak benim olay bu, deneyin işe yararsa sevinirim.

   Temel mantık şu sorduğun olayda: sizi sarmayan, keyif vermeyen, ilginizi çekmeyen konuları konuşmayın. Sohbeti yönlendirmek sizin göreviniz ve daha ilginizi çeken bi konu açıp oradan devam edin. Sizin çerçeveniz her ne ise (mutlu,kızgın vesaire) kız sizin çerçeveye ayak uydursun. Siz kızın çerçevesine göre hareket etmeyin. Zaten genelde testtir bunlar.

   Benim muhabbete bakış açım bu.

     1. Çok teşekkür ederim, bu camiaya gireli 3 ay oldu en son onetisi’mde tanıdığım biriyle seviştiğimi öğrendikten sonra apaçi gibi bira sahil muhabbetinden sonra kendime tekrar geldim.

      Şimdi şu konuda hatalar yapıyorum ilgi bizim değerimizi gösteriyor ya.

      Kızlarla ilk tanıştığım an alfayım hakkıyla fiziksel ve duygusal olarak.

      Fakat ilişkiye başladığım an alfa-beta arası(omega) gibi bir şey oluyorum, ya kıza sıfır ilgi verip kendimden soğutuyorum ya da aşırı sahiplenme tribine giriyorum.

      Mesela telefonda şunu söylemek tam olarak doğru mu yanlış mı çözemedim : Bilmeyenlere söyle (neyi?) benim olduğunu tarzı sahiplenmek iyi mi kötü mü

      İlişkide nasıl davranmalı whatsapp’dan her gün iyi geceler günaydı yazılmalı mı?

      Yani çok ilgili yada ilgisiz tam ortasını bulamıyor siz ilişkide nasıl yapardınız(hayvan gibi bağlanmadım kıza hatta o söyledi senden hoslanıyorum diye ben hala söylemedim)

      Ya cok ilgisiz oluyorum yada aşırı ilgi ile betaya kayıyorum bana yol gösterir misin uzun uzun yaz hocam keyifle okuyorum

     2. Çok hızlı ifşa oldum.

      Bir kaç sorum olacak sadece.

      C2.me uygulaması hakkında düşünceleriniz neler? Onlinedan kız kalkar mı tinder harici? Oyun nasıl olmalı internet üzerinden? Zaman harcamaya değer mi?

      Sosyal biri olsam da asla bu kızların ilgisini çekemiyorum. Görünmezim bildiğin sosyal çevrelerde. Yakışıklı, kaslı değilim. Bir de direkt konuşurum insanlarla. İyice bir düşünmem lazım, konuşmayı planlamam lazım eğlenceli olmak için ki bu da pratikte hiç ise yaramayan bir taktik. Doğaçlama ilerlemem lazım ve yapamıyorum.

      Yanında tanıdık olan kıza yürümek istenirse napilmali. Bugün mahallede poposu efsane bir hatun vardı. Uzun zaman önce buralarda kaldığım için seni bir yerden tanıyorum oyunu ile girecektim. Ama kızın yanında kardeşi vardı 10 yaşlarında, ilerleyemedim kıza.

     3. “Goblin”

      Kardeşim.

      İlgi gösterme kavramını biraz tersten anlamışsın, ilginin BELLİ SINIRLARI YOKTUR.

      Karşıdakine verilecek ilgi, karşıdakine gore değişir. Anladın mı

      İyi geceler veya günaydın mesajı atmak ilgi göstermek değildir.

      İlgiyi, karşılığında bir şeyler ALDIKÇA göstereceksin. Bu yelpaze çok geniş: Senin hoşuna gidecek her şey bu yelpaze içerisinde.

      Hoşuna giden bir şeyler veriyorsa sana ilgi göster. Örneğin; Fiziksel Temas, Örneğin: Konuşurken eğleniyorsun..

      Hoşuna giden bir şeyler varsa ortada “dur siklemiyim bu hareketini xd” demene gerek yok. Rahat davranabilirsin. Bu alfalığa aykırı bi durum değil. Alfalığa aykırı durum şurada başlıyor: kız sürekli trip attığı halde ilgilenirsen, kız zorla öptürdüğü halde ilgilenirsen (bkz:sadaka seksi).

      Hoşuna giden şeylere ilgi var, hoşuna gitmeyen şeylere ilgi yok. Olay bundan ibaret.

      Bide şuna dikkat et ilgini öncelikle kendi hayatına ve sorumluluklarına göstereceksin. (Bkz: hayatın merkezine kendini koymak) Seni geliştiren işlerle ilgileneceksin. Bunlar, kızın sunacağı her şeyden daha önemli. Yapman gereken bir iş varken ilgiyi kıza verirsen ve işi ertelersen burada betalığa kaymış oluyorsun.

      Boş vaktinde yapman gereken şey eğlenmek ve kıza eğlenmek icin ilgi göster. Karşılık vermiyorsa BAŞKA BI KIZA İLGİ GÖSTER. Baktın karşılık vermeye başladı, o tekrar seni eğlendirdiği için yeni ilgi gösterdiğin kızı bırakma. (Bkz: tabak çevirmek) Çünkü o seni eglendirmeyerek bunu hak etti, dünyana başka kız al yedekte bulundur.

      İlgi yönetimi bu şekilde işte:

      1- Önce kendi hayatın, gelişimin ve sorumlulukların
      2- Boş vaktinde ise KARŞILIK ALDIĞIN MÜDDETÇE İLGİ.

      İlgini bu şekilde dağitmalısın bro.

      İkinci madde de şuna dikkat et her zaman: Karşılık almıyorsan ilgiyi kes.

      Birinci madde için ise şunu unutma: Bu madde için ne kadar çok ilgi harcarsan, ikinci madde de işin o kadar kolaylaşır. Bu madde de dünyamızı güzelleştirmeye çalışıyoruz. Dünyamız güzel oldukça daha fazla kız, eğlenmek için bu dünyaya girmeye çabalayacak. Çünkü bu dünyada günümüz de az bulunan maskülinite var, gerçek bir erkek var yani. En önemli bulunması gereken şey bu. Araban, vücudun vesaire bunlar dünyadaki eğlence kaynakları sadece. Bu sebeple ilgini ilk madde de değerlendirirken masküliniteyi geliştirmeye çalış(sitede yazilar var bunla ilgili). Kızları tanımaya çalış, sosyal dinamikleri öğrenmeye çalış, statü için çabala, spor yap. Bunlar dünyanı değerli hale getirecek. Ve Boş vaktinde ilgi göstererek dünyana davet ettiğin kızlar da sana dunyana alman karşılığında seks verecek,mutluluk verecek.

      Mantalitemiz bu şekilde işte. Bonus olarak Zaman yönetimi konusunu araştır. İyi akşamlar.

     4. “JesustheHeathen”

      1- Çok hızlı ifşa oldum.

      Üzdün. %0.1’de olsa vajinan olaydı iyidi. Bi baksana hiç mi delik yok bacak arasında kanka.

      2- C2.me uygulaması hakkında düşünceleriniz neler? Onlinedan kız kalkar mı tinder harici? Oyun nasıl olmalı internet üzerinden? Zaman harcamaya değer mi?

      Kalkar. Zaman harcamaya da değer oturduğun yerden kız kaldırıyorsun sonuçta. Ama EĞER ÇALIŞIP ÇABALAYARAK Kendine güzel bir dünya (hayatın ve imkanlarin) inşa etmediysen hiçbir işe yaramaz.

      Yani eğer internet üzerinden YD’ler alıyorsan değerlendirmemek aptallık olur. Veya düşüreceğine güvendiğin biri varsa yürüyebilirsin. Ancak şunu unutma: Sanaldaki kızlarla olan başarının sırrının kaynağı gerçek hayattan kaynaklanır.

      Bir kız gta da drift attığın için vermez sana, porsche ile drift attığın için verir. Instagramina bu iki videoyu yüklersen sence hangi videonun olduğu profile YD gelir?

      Internet çağımızın güzel ve en önemli buluşu. Bunu bir bonus olarak değerlendirmeliyiz. Hayatımız internet olmamalı, hayatımızın disiplin ile kalitesini arttıracağız. Artan kalite sonucu bunu internete yansıtıp daha fazla kişinin bu kaliteli hayatı keşfedip bizle bu kaliteli hayatı yaşamasını teklif edeceğiz.

      Kaliteli hayat nedir eğlenceli hayattır en başta. Eğlenceli bir HAYAT yaşadığını profilinde yansıtabiliyorsan kızları çekersin, burdaki kızlar karakterinden etkilenmiştir. Zengin olduğunu yansıtırsan atm koca avcılarini çekersin, yakışıklı olduğunu yansitırsan her ikisinden de YD alabilirsin ancak karakter tırt ise işe yaramaz.

      Hayatını güzellestirmeye çalış ve bunu sosyal mecralarda yansıt. Ancak burda yapılan en büyük hata sanal bir ilişki yaşamak. Kız düşürme sanaldan “aşkım” demek değildir. O kızla buluşman ve yanyana bir şeyler yaşamanızdır. Sanalda konuşulan şeylerin birer önemi ve katkısı yok. Maksimum 2 günde buluşma ayarlayamadığın kıza ilgi vermeye devam etmen saçmalık olur.

      Sanal platformlar asıl hedef olmamali, asıl hedef gerçek hayatta başarı yakalamak. (Her türlü konuda olabilir) Sanala bunu yansıtmak internet çağının nimetlerinden yararlanarak oturduğun yerden buluşma ayarlamak ve keyfine bakmak. Bu konuda en önemli detay zamanı gereğinden fazla internete harcamamak.

      – Sosyal biri olsam da asla bu kızların ilgisini çekemiyorum. Görünmezim bildiğin sosyal çevrelerde. Yakışıklı, kaslı değilim. Bir de direkt konuşurum insanlarla. İyice bir düşünmem lazım, konuşmayı planlamam lazım eğlenceli olmak için ki bu da pratikte hiç ise yaramayan bir taktik. Doğaçlama ilerlemem lazım ve yapamıyorum.

      KISA CEVAP: YAPAMIYORSAN, YAPMAK ZORUNDASIN.

      UZUN CEVAP: Yapamıyorum diye bir şey yok. Boşa mı bu kadar yazı, bu site? Sen yapamıyorsan YAPAN BIRI BULUNUR, senin ekmegini de çatır çutur yerler. YAPAMIYORUM demek korkaklıktir, özgüvensizliktir. “Ben kızlardan anlamıyorum anlayanlar yapsin ben ağlayarak 31 cekecegim” zihniyetidir. BETALIKTIR.

      – Savaş lordu gibi hatun kaldırmak-İcsel oyun

      Bu yazıyı kemik iliklerine kadar yedirmeli, içselleştirmeli ve sindirmelisin. YAKIŞIKLI VEYA KASLI OLMANA GEREK YOK. Temel mantalite: Ben erkeğim ve sadece erkek olmam,kızlarla başarılı olmam için bir sebep.

      Bu olmak zorunda düşünce yapın, yazıyı tekrar oku. EZIK PSIKOLOJISI yaşıyorsun. Ek olarak arzunun dinamiğini oku dış görünüşün bi sike yaramadiğini iyice anlamak için. NOTLAR ÇIKARARAK OKU Kİ, anlayasın.

      + yakiskli olamayabilirsin ama KASLI NEDEN DEGILSIN diye sorarım ben sana. Bu sitede ağırlık kaldır demiyor mu? Disiplinli ol demiyor mu? Vücut gelistirmeyi asla bırakma denmiyor mu?

      Deniyor. Ee deniyorsa neden yapmıyorsun? Bu senin değistirebilecegin bi özellik. DEĞİŞTİR. harekete geçmezsen tabi başarisiz olursun. Soru sormadan önce 2 dakika düşün bi bu mantıklı bi soru mu diye.

      – Yanında tanıdık olan kıza yürümek istenirse napilmali. Bugün mahallede poposu efsane bir hatun vardı. Uzun zaman önce buralarda kaldığım için seni bir yerden tanıyorum oyunu ile girecektim. Ama kızın yanında kardeşi vardı 10 yaşlarında, ilerleyemedim kıza.

      Açılış yapılmali. Açılış durumdan duruma değişir. Ancak sana şu halinle tavsiye edeceğim en iyi açılış bile ezik psikolojisi yaşayıp korktuğun için İŞE YARAMAZ.

      düşündüğün giriş iyi bi giriş. Yapabilirdin. YAP Kİ KORKULARINI YEN, Korku sana etki etmeyi azalttıkça daha sağlam bi psikoloji yaşamaya başlayacaksın.

      Özet: bu yazımı anla, tavsiye ettiğim yazıları oku, spora başla, korkularını yenmek için adım at.

      Kolay gelsin.

 12. Neym aadamım, raporun süper de, çok uzun yorum yazıyorsun been dosttum makale gibi, been de eskiden öyleydim de, birazz daha sade tut yorumları bence

 13. Ya Mahmut abi, harbiden biri beni siksin ya. Öldürüp, kafama falan sıksın. Kendimden iğreniyorum amk.

  Şu an feci alkollüyüm ve eski oneitis ile ilgili soru sormuştum ya?

  Gidip alkollü kafayla oneitis e tekrar mesaj attım. Kafamı sikeyim. Benliğimi sikeyim. Varoluşumu sikeyim. Kendime ait olan herşeyi sikeyim. Şu amk iradesini ben niye ayarlayamıyorum amk? Bi çuval inciri bok ettim. Harbiden benden olmaz. Kendimi red pill in yüz karası ilan ediyorum. Kendimden nefret ediyorum ve ölmek istiyorum.

  Nolur biri beni siksin. Yaşamak istemiyorum amk.

  1. Reis şu an kendini üzerek en büyük yanlışı yapıyosun. Bırak takma kafaya. Bu “erkek adam” a yakışmayacak bir hareket

  2. abi ben pornoyu bırakana kadar yüzlerce kere relapse oldum.

   kendine zaman tanı. anladığım kadarıyla çok kötü bir çevren var. yaşadığın kötü şeyler zaten kötü olan çevreni hepten çekilmez hale getirmiş. büyüklerimin çok sevdiğim bir lafı var, tebdil-i mekanda ferahlık vardır diye. yapabiliyorsan o şehirden çık.
   diyelim ki yapamıyorsun. olabilir. durumun nasıl bilmiyorum. bu yüzden seni taşınamadığın için eleştiremem.
   bir kaç yorumunda daha pornoyu savunduğunu gördüm. karıştırıyor olabilirim ama mgtow olduğun için kızlara yürümektense mastürbasyonu tercih ettiğini söylemiştin. karıştırmadığımı varsayarak sana bir tavsiye vermek istiyorum. abi ben de bu yolda geçtim. inan porno ve alkol öyle pis bir şey ki, hayatımda onlar varken inanılmaz takıntılı biriydim. kızları, arkadaşlarımın bana tavrını, annemin pişirdiği yemeği hatta mcdonalds’taki tepsilerin dağınıklığını bile takardım. anskyietem de hat safhadaydı. ne zamanki alkolü bırakıp pornoyu azalttım, bunların azaldığını fark ettim. sana tavsiyem bu ikisini hayatından çıkar. benim için alkolü bırakmak daha kolay olmuştu. ki ben 70’lik votkayı sek içebilen bir süngerdim. swh ama pornoyu bırakmak cehennem gibiydi. neyseki onu da bıraktım gibi. şimdilik çok iyi gidiyor.
   bu ikisini hayatından tamamen çıkarınca inan bu huylarımız azalmaya başlıyor.
   ağırlık çalışıyor musun bilmiyorum ama ağırlık çalışmak aşırı işe yarıyor. birer gün arayla ağırlık çalışabilirsin. ağırlık çalışmak çok iyi geliyor. duygusal olarak daha güçlü hissediyorsun.
   son olarak ben eskiden ne zaman mutsuz hissetsem kendimi alkole ve pornoya verirdim ki hayatım bok gibi gittiğinden gün aşırı alkol ve pornoyla kendimi uyuşturduğumu söyleyebilirim. abi inanamazsın günde 3-4 saat porno izlerdim. çoğu zaman sikimi kaldırmadan boşalır olmuştum. eskiden kızlar bana yürürdü. arkadaşlarım vardı. çevrem çok kalabalıktı. insanlar beni severdi. o dönem bir kaç kişi hariç hayatımda kimse kalmamıştı. akşamları su gibi alkol içer kafamı kor yatardım. bunları kestikten sonra kendimi neşelendirecek şeylere ihtiyacım oldu. mesela şu anda benim de hiç tadım yok. her ne kadar kadınları “üç delik” olarak görsem de eskiden çektiğim acılar aklıma geliyor ve öfkeleniyorum. böyle durumlarda direkt bir sitcom veya talkshow açıyorum. hem hazırcevaplığım güçleniyor hem de kafam dağılıyor, gülüyorum. ve bu eskiden yaşadıklarıma duyduğum öfke gittikçe azalmaya başladı.

   bu aralar Oğuzhan uğur’a sardım. adam çok eğlenceli. tavsiye de ederim hani. pinç diye program yapıyor onedio’da.

   1. Mastürbasyon ve porno hakkındaki düşüncelerim değişti. Yazdıklarım siteye ilk uğradığım zamanlardı. Bende default bi karamsarlık olduğu için herşeyin en dip tarafını görüyorum. Savunur gibi yazmamın sebebi de, “31 çek, onurlu yaşa” lafına çıkıyordur. “Oyunu bilmiyorsan, öğrenmeye de yanaşmıyorsan, bari kendini düşürme” demek içindi. Durumlar maddi ve manevi olarak da sıkıntılı, evet.

    Alkol, hipergaminin suratıma arka arkaya hayvani balyozlar indirdiği dönemde, sıkıntımı atlatmama yardımcı olmuştu. İyi bişey demiyorum ama bende işe yaramıştı. Tabii işe yarama safhasında seni böyle karamsar ve nihilist biri haline getiriyor. Ama psikolojik olarak baya kötüydüm ve sırf o kötü ruh halimi dağıtsın diye alkole başvurduğum çok olmuştur.

    Şu sıralar psikolojik tedavi görüyorum zaten. Ama buradaki konularla ilgili değil. Porno konusunda Mahmut abi’nin dedikleri, fikrimi oldukça değiştirdi. Pornografik bi görüntü izlerken, bunun feminen propagandaya ait bir çeşit beta ayıklama aracı olduğunu düşünüyorum ve o muhteşem vücutlara rağmen ereksiyon olmuyorum. Sonra da reyiz denilen Johnny Sins’in iğnelerle reyiz olduğu aklıma geliyor. Ardından da bi gülme geliyor:)

    Spor da kafamı dağıtmama yardımcı olur herhalde. Son bi senedir öfkem çok yükseliyor. Burasıyla ya da KH ile ilgili değil. Kadınlarla ilgili bi iddiam kalmadı. Sadece bedence güçlenip, kuvvetlenmek istiyorum. Biraz ufak tefek biriyim. Hep de bunun sıkıntısını yaşadım. Bedeni güçsüz olmayan, psikolojik olarak da zayıf oluyor galiba. Ölmez, ömrümüz olursa başlayacağız inşallah. Sonuçları size bildiririm.

    1. Alkol, hipergaminin suratıma arka arkaya hayvani balyozlar indirdiği dönemde, sıkıntımı atlatmama yardımcı olmuştu. İyi bişey demiyorum ama bende işe yaramıştı.

     Alkol muhtemelen hala iyi hissetmemene neden olan etkenlerden biri. O zaman işe yaramış gibi görünmüş olabilir ama muhtemelen şimdiki durumuna katkıda bulundu.

  3. bir de eklemeyi unuttum. canın alkol çektiğinde veya porno izlemek istediğin uyuyabiliyorsan uyu. ben imkanım varsa direkt uyurdum. uyandığımda pırıl pırıl bir zihnim olurdu.

 14. Diyelim ki 3 kız var, biri çirkin, biri orta, biri güzel. İletişimi çirkinle kurun, zaten o da meraklıdır öne atılmaya. Güzel olanı afallatır bu çünkü o öncelikle kendisiyle konuşulmasına alışmıştır, kendini bir anda hb7.5’tan hb6’ya çeker. Bu da çerçevenize girdiğinin ilk belirtisidir. Gerisi size kalmış.

  1. çirkin kızlar daha geveze oluyor. katılıyorum. uf çirkin kız çenesi. çirkin kız ilgisi… hangisi daha çekilmez bilmiyorum ama zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır. swh

  2. Güzel taktik. Ama kız zekiyse çözer olayı gibime geliyor. Tabi en güzel kızın üstünde bir cpdye sahip bir erkek bunu yaparsa şiddetli vajinal sarsıntılar olabilir.

 15. mahmut abi ikinci okul olarak hukuk okumak istiyorum. okurken çalışabileceğime inanıyorum. belki iyi kazanamam ama okumamı sağlayabilir. eskiden avukat olmaktan çok korkardım ama bu trp’den sonra mahkeme salonların amına korum kafasını yaşıyorum. yapabileceğime inanıyorum. ikinci üniversite okuyanlar için ne düşünüyorsun? bir dört sene daha kendimi sıksam yaşım 29 falan oluyor cpd’den bir şey kaybeder miyim? ha bu arada ailem destekliyor. hatta çalışmana gerek yok diyorlar ama ben bu yaşta ailemden harçlık alamam. gene de garsonluk bile olsa yapmak isterim. senin düşüncelerin neler mahmut abi?

  1. CPDnden fedakarlik eder tabii. Uzun yillar potansiyelinin altinda para kazanacaksin.

   Hayal ettigin sey icin cpdden fedakatlik edip etmeme karari senin.

 16. Bugün 3 kişilik kız grubunda kız bana sürekli yd atıyordu.Ben de yanlarına gittim merhaba dedim.Kızlar ne oluyoz amk yaptılar beden dilleri öyle oldu.Sonra bende dedim sen bana bakıyorsun kafamı nereye çevirsem filan kız sevgilim var dedi.Ben sana baktığıma dikkat etmemiştim dedi.Herkese bakıyorum dedi.İnanmadım. Bende herkese bakıyorum dedim yanına gelesim geldi neyin nesiymiş bakayım dedim.Yanındaki kızlardan biri de ben de fark etmedim sana baktığını dedi.Tamam sıkıntı yok görüşürüz dedim.(bunun yd attığına eminim).Size zahmet. Eksiğiyle noksanıyla bir yorumlayın tşklr.Not:yanlarına gittim oturdum konuştum ayağı kalktığımda da beden dilim iyiydi.

 17. 8/10 üstü hatundan İyi bir oyun sonrası aldığın numaradan ;

  Hatun kişisi geç cevap veriyorsa ama istekli enerjik yazıyorsa ne yapılmalı ?

  Hem geç cevap verip hem tek kelimelik cevap verse next dicem ama hem ilk etkilesim iyi geçti hemde mesajlarda ilgisiz yazmıyor ama 1-2 saat sonra dönüyor , buluşma ayarlasam çok abes olacak birden konuya girermiş gibi

  Soruyu şöyle de değiştirebilirim size geç cevap yazan hatuna sizi 1 saat bekletiyorsa sizde o kadar mı bekletip yazmanız lazım ?

 18. Neym,hasta mısın birader sen? Tristian niye korkutacakmis seni amk? Deli lan bu dallama. Bulaşmayın buna amk,konuşsun kendi kendine.

  1. Bak birader, bu sana yazdığım ilk yorum:

   “Geh dino geh geh geh kuçu kuçu.. ISLIIIIIKKKK..

   Dur ya da bi dakka GELME… Sana kemik atan oldu mu la gereksiz?

   O kadar yazıdan anladığı şeye bak herifin, ki orda ana fikrin senin yazdığın ile alâkası bile yok.

   Bi kafanı sağa sola sallasana birader, kafatasına çarpan bir şey var mı?”

   Ancak göndermeden önce şöyle bi durup düşündüm. Ve burada tartışıp polemik çikarmamizin hem sitenin kalitesini düşüreceğini, hem de vaktimizi boşa harcamamıza sebebiyet vereceğini düşünüyorum.

   Aynı olgunluğu senden de bekliyorum ve bundan sonra karşıt bir fikrin varsa “deli la bu dallama” tarzı hakaretler yazmadan söyle.

   Bende hakaret etmeden cevap veririm. Bu tartışmanın bi sonu yok yoksa. Tekrar belirtiyorum hem site kalitesi, hem vaktimiz açısından zararlı.

   Ben doğru olduğunu düşündüğüm şeyleri buraya yazıyorum. Değer katmaya çalışıyorum. Katılan var katılmayan var ancak tartışmalar fikirler üzerinden yürüsün, kişiselleşmesin. Bunu şuana kadar yaptıysam (tartışmayı kişisellestirme ve hakaret) kendi adıma özür dilerim. Kolay gelsin.

   1. 🙂 hatta :))

    Sevgili Neym kardeşim, öncelikle götüm beni neredeyse hiç yanıltmadı, onu belirteyim.

    Psikoloğum henüz bana şizofreni teşhisi koymadı lan, sen direkt koymuşsun, yarın arayıp söyleyeyim, diplomasını çerçeveletip İzmit rıhtımında kol saati falan satsın, uğraşmasın böyle şeylerle.

    Evet kardeşim, ben de maddi-manevi değerlerden, aklına gelebilecek herşeyden bahsettim. Birinin-birilerinin işine yarama, işini halletme olayından ibaret.

    Bakmaktan çok görmeye çalışırsan, basitlik çok güzel bişeydir, bana güven.

    Rumuzunu Tristan yapıp buraya yorum yazsan dahi, benim yorumlarımı okuyan bi kişi ben olmadığımı anlar, yorma o yüzden.

    Heyecanın, tezcanlı oluşun ve yer yer nefret dolu olmanı sadece çok genç olmana yorarım. Sen hayatı silkelediğini falan düşünüyorsun, şu üslupla yazı yazan biri olsa olsa daha hayatı ve çevresini kavramaya çalışan birisidir. Ben oyun yaşımı geçeli baya oldu. Sen oynamak istiyosan, gidip kumda oyna. Belki çocuğunu parka getirmiş bi sugar mommy bulursun.

    Ülkücülerle tek ilişkim, okuduğum yerdeki ülkü ocağına gelen gençlere seminer vermekti. Uygun ücret karşılığında tabii. Sana ters de olsa, farklı şeyleri de deneyimlemek, insana çok şey katıyor. Niyetinin kötü olduğu burdan belli. Seni tanımıyorum amk, neyine gözdağı vereyim?
    Gayet de dostane ve kardeşçe söyledim. Hala geçerli. Atla gel otobüse, misafirim ol. Buraları gör. Kapalı, muhafazakar yerlerde işler nasılmış, nasıl yürüyormuş bir gör.

    Gerçek erkeklerin içkisi viskidir, bunu bilmen lazım.

    “13 yaşında bi ÇOCUK gibi davrandığın şu insan SENİ KİTAP DİYE YAZAR TRİSTAN.”
    Buna bolca smiley.

    Uzun uzun yazmana gerek yoktu kardeşim, sporu güçlenip kuvvetlenmek için istiyorum zaten. Çevre konusu da burdaki insanlarla frekansım uyuşmadığı için ters gidiyor. Gayet de mümkün bişey yani.

    Ulu manita konusunda da, “bana sökmez ben yaparım, ben ederim, benim olcok” demişsin, hala ciddiyim. Çok üst düzeyhatunlar var ve seni ayakta boyar. Ayazda kalmış bekçi yarrağına dönersin, en kötüsü bunu anlamazsın bile.

    Değer katmaya çalışman güzel ama alkışları haketmek, bir adamın nihai
    amacı değildir. Konuk yazarlık istiyosan benim de bir-iki postta konuk yazarlığım var kardeşim, istediğin bu olsun.

    Evet, zaten bunları öğrenmek için bu siteyi takip ediyorum. Birini sırf bişeyi bilmiyor diye yermeye çalışmak da ağır ergenliktir. Ben burda senin yazdıklarından bişey çıkarabilir miyim diye düşünüyorum, sen oturmuş bana
    saydırmaya çalışıyosun. Ne öğrencisisin bilmiyorum. Hegel, Adler, Jung’u bi oku, ondan sonra konuşuruz he mi kardeşim? Yazdıkların da bi boka benzemiyo, kusura bakma.

    Anladığım kadarıyla herhangi bi konuda henüz göt olmamışsın. Burdan da çok genç olduğunu çıkardım. Yorumu yazarken ağır şekilde alkollüydüm. Sen içkili insanları ciddiye alıyor musun? Sen huzuru başka türlü bulursun, ben de MGTOW da bulurum. Ben bunun doğru olduğuna inanıyorum.
    KH gelişimi içerisinde bolca göt olmak da bu işin kitabında var. Eski oneitis e içkiliyken mesaj atıp sonra delicesine pişman olmak da bunun bir parçası. Oturduğun yerden götünü büyütüp, MGTOW u savunmak saçma olur. Sen bunu kılıf uydurmak ya da üşengeçliği örtmek için paravan olarak gördüğün için MGTOW’u tam olarak anlamaman normal.

    “Atarlı giderli” lafını son on yıldır kullanmıyorum, kelimelerin, yaş grubun hakkında çok güzel bilgi veriyor, aferin, devam et böyle.

    Şu yorumu gece gizli gizli açıp bakacak bi de cevap yazmam diyor bi de haspam.

    KH ile on numara dominant bir kişilik, alemlerin en kral fucker’ı olursun ama
    içindeki o saf nefretle kusura bakma hiçbir bok olamazsın. Önce yaklaşımını
    değiştir. KH’ı sonra alırsın.

    1. Puhah 😀

     Son bi umutla okudum yorumunu Tristan. Belki asıl niyetimi veya bir şeyleri anlamışsındır diye ama yine 13 yaşında çocuk gibi savunma yapıyosun.

     Tamam sen cool oldun. Amacım cool olmak değil sana MGTOW saçmalığını anlatmaktı, ona dair tezime herhangi bir cevap gelmemiş zaten. Sadece kişisel şeylere cevap yazmışsın.

     Götünden çıkan fikirlere de İNANMAYA Devam ediyorsun.

     Sen bilirsin Tristan yolunda kolay gelsin sana. Ben nefret dolu falan değilim nefret dolu olan çok belli KANKS.

     Neyse yeter bu KADAR ikimizin yazdığı da ortada kim daha mantıklı? Buna okuyan bi şekilde karar verir.

     İkimizin de eminim daha önemli işleri vardır, hadi ona yoğunlaşalım bebeğim. Kib bye 🙂

     1. 🙂

      Kardeşim, bana saldırırsan, kendimi savunurum. Çok doğal bişey bu. Kavgada da sana vurana sen öteki yanağını mı uzatıyosun? Korkaklığımdan girmişsin, ezikliğimden çıkmışsın. Bunları okuyup, “ne güzel yazmışsın” mı deseydim?

      MGTOW’un da KH gibi bazı açıkları ve eleştirilebilecek çok fazla tarafları var. Ama bu MGTOW’u veya KH’ı saçmalık yapmaz. TR’de bu işin öncüsü olan skeptico bile bunu saçma bulmuyor, sen hayırdır?:)

      Kanks????

      Hadi kreşine abicim, hadi.

 19. Neym kardeşimize teşekkur ederim raporunu ve yorumlarını okudum hatasız buldum kendinize kalibre edebilirsiniz. İkinci husus genc arkadaslarimizin bu postlarin altina alakasız sorular sormasıdır arkadaşlar soru sormayın tüm sorularıniz cevaplandı baştan siteyi okuyun yine mi olmadı bidaha okuyun cevapsız soru kaldiysa birakin adamlar çalışıp icerik zenginleştirsinler. Mahmut hocam tüm yaziları okumayana soru sormama cezası getirmelisin 🙂

 20. Neym, kusura bakma arkadaşım ama; senin araba gazlı. Dikkat et bu şekilde kapalı otoparka falan sokmazlar seni. Açık otoparklara kolayca girersin, o konuda sıkıntı yok; lakin folloş olmuş yediemine her arabayı soktururlar. Sana bi 4 10’lu tavsiyesi vereyim mi? Vereyim vereyim; pahalı falan deme, sen de benzinliye geç. Yoksa cebimde para kalsın diye patlarsın ruhun duymaz…

 21. BEn de Tristan ile Neym in aynı kişiler olduğunu düşündüm 😉 ya da bilerek atışıyorlar ki okuyucular işin + – yönünü görüp daha net anlamlandırsınlar 🙂 eğer öyle değilse bile cidden öyle oldu bu tristan ile neym tartışması sayesinde çıkan yorumlardan bir sürü şey öğrendim. Cidden insanlara hakkını vermek gerektiğine inanıyorum. 1 yıldır siteyi takip ediyorum içimden bütün yazarlara şükranlarım var ama sırf Neymin yorumları ona teşekkür edebilmek için beni yorum atmaya teşvik etti.. Onun bahsettiklerini yazarlar sıkça yazıyor zaten ama bu adamın üslubu olayı açıklama şekli direkt anlayıp aaaaa dememe vesile oluyor. Bir yorumda gördüm istanbulda yaşıyormuşsun izmirde olsan yüz yüze sohbet etmiyi çok isterdim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *