Gerçek hayat tinderı nasıl oynanır?

Geçenlerde bir İtalyan arkadaşla takılıyorduk. Bana “gerçek-hayat tinderı” oynamak ister misin diye sordu. Ben de merak edip kabul ettim.

Beni bir parkın merdivenlerine bırakıp beklememi söyledi. Beklerken,
merdivenleri çıkan iki kız bana bakmadan geçtiler. Arkadaş, “beklemeye devam” dedi. Derken, merdivenlerden çıkan bir kız benimle göz teması kurdu. Arkamdan bir ses, “Bu bir eşleşme! sana like attı” dedi. Anladım ki ben 15 yıldır bilmeden “gerçek-hayat tinderı” oynuyormuşum.

Sadece iki adımda gerçek-hayat tinderı oynayabilirsiniz. İlk olarak, kadının çevresine bakındığından ve yavaş yürüdüğünden emin olun. Bu, onun gerçek-hayat tinderını “yüklediği” ve oynamak istediği anlamına gelir. Ardından ona bakın. Eğer o da gözlerini çevirmeden size bakarsa, onunla eşleşmiş olursunuz ve bir bahaneyle konuşmaya başlayabilirsiniz. Eğer güler veya arzulayıcı bir bakış atarsa, süper like almış olursunuz ve herhangi bir şekilde konuşmayı başlatabilirsiniz. Hatta anlamsız sesler çıkararak bile yapabilirsiniz. (Tabi ki eşleşme olmayan kızlara
da yanaşabilirsiniz. Fakat işiniz şansa kalmış olur.)

Gerçek-hayat tinderının en iyi tarafı, fazla bekleme olmamasıdır. Kadının cevap vermesini beklemeniz asla bir iki saniyeyi geçmez. Eğer vücut dilini okumada iyi iseniz, neredeyse sıfır gecikmeyle gelen ani tepkileri fark edersiniz. Bir cevap almak için dakikalarca hatta saatlerce bekleme çilesi yoktur!

Diğer bir avantajı da, “gerçek tinderında” kadınlar beğenmedikleri erkeklerle genellikle konuşmayı devam ettirmezler. Eğer onun tipi olmadığınızı düşünürse hemen uzaklaşır. Çünkü kadının isteyeceği son şey size cesaret vermektir. Tinderda ise uygunmuş gibi görünen bir eşleşme siz mesajı açtıktan sonra aniden sessizliğe gömülebilir. Ama “gerçek-hayat tinderında” hoşunuza giden bir yanıt olmasa bile her zaman bir yanıt alırsınız.

Gerçek tinderda bir kadının konuşmanın ortasında aniden ortadan kaybolma ihtimali yoktur. Fizik kuralları gereği, bir kadının sizin önünüzde dururken aniden yok olması veya başka bir yere ışınlanması imkansızdır. Gitmek istediğinde güle güle demek veya sohbeti neden bitirdiğine dair mazeret beyan etmek durumundadır. Tinderda ise konuşma güzel gidiyor görünse bile herhangi bir sebep belirtmeden ortadan kaybolabilir. Ve bu anti sosyal davranışından hiçbir pişmanlık duymaz.

Hepsinden önemlisi gerçek tinderda karşınızdakinin nasıl göründüğünü tam olarak bilirsiniz. Eski veya hile açılarından çekilen fotoşoplu fotolarını
paylaşarak sizi kandıramaz. Hayatım boyunca sadece bir kez tinderdan bir
kadınla buluşmaya gittim. Ve fotoğraflardaki gibi olmadığını gördüm. 15 yıllık gerçek-hayat tinderında ise hayatımda ise tek bir kez dahi gözlerim beni yanıltmadı.

Tinderin gerçek hayattan daha kısa zaman aldığı argümanı da uzun vadede şüpheli görünüyor. Tinder daha hızlı olsa bile günün birkaç saati sürekli ekrana bakmanız gerekir. Yeteri kadar teknoloji zombisi olmadık mı acaba? Kapalı mekânda çalışmak zorunda olup gerçek tinder oynamaya vakti olmayanların ise kadınlarla tanışmaktan daha büyük problemleri olduğundan şüpheleniyorum. Onların önce bu durumlarını sorgulamaları ve bu problemleri çözmeleri gerekiyor.

Cinsel ihtiyacım olduğunda gerçek tinderı oynamıyı seviyorum. Dışarı
çıkıyorum ve birkaç dakika içinde swipe’a (sağa ya da sola atma) başlıyorum. Günün hangi saati olduğuna göre değişmekle birlikte, günde 200 swipe ve yeteri kadar çok güzel eşleşme alabiliyorum. Dört saatlik gerçek tinder bir hafta boyunca beni meşgul edecek kadar eşleşme sağlayabiliyor. Bu gerçek işi istediğim ve yapabildiğim için normal tindera ihtiyaç duymuyorum.

Gerçek tinderın son bir avantajı daha var: başarmış bir adam gibi
hissediyorsunuz. Gerçek hayatta avlanmanız için vücut testosteron salgılar.
Fakat tinderda oynarken vücudunuz testosteron salgılamayı durdurur. Çünkü burada av yeteneklerine ihtiyaç yoktur. Bana göre tinder oynayan erkekleri çirkin veya gizli şişman kadınların moral bozucu davranışlarına katlanmaya iten şey düşük testosterondur.

Güzel bir kızla gerçek bir eşleşme yakalamanız harika bir duygu. Onunla
aranızda sadece üç adım vardır. Dolayısıyla bir gecikme ve aldanma olmaksızın onu bütünüyle kavrayabilir ve onun değeri hakkında içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Tinder ise arkaik gibi duruyor. Ortalama bir şehirde yaşayan ve sosyal yeterliliğe sahip bir erkeği kısıtlayan gereksiz engeller çıkarıyor. Fakat kadınsanız çokça arzuladığınız ilgiyi hiçbir sosyal efor sarf etmeden size veren cennetten gelen bir uygulama gibi.

Gerçek hayattaki etten kemikten kadınlara bakmaktan kendimi alamıyorum. Benim gibi erkekleri cezbetmek için gösterdikleri çaba çok hoş. Beni cezbettiklerini ve benimle yatmak istediklerini hissettiğimde tahrik oluyorum. Kısacası tinder bu duyguları bana  yaşatamaz. Bu yüzden de her zaman sadece “gerçek-hayat tinderı” oynayacağım.

Çeviri : How to play reallife tinder?

Konuk Yazar : The man From Earth

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

24 thoughts on “Gerçek hayat tinderı nasıl oynanır?”

 1. Tinder’da hb’si yükseklerde bir kadın bulmak zordur , olsa bile fotoşop ışıklandırma ile hilelendirebiliyor. fakat Gerçek hayat tinder’ında ise en fazla 1 saatini alır.

 2. Tinder’ın biz erkekler için en büyük avantajı aynı anda aynı semtte olmadiğımız biriyle de tanışma, tabak çevirme fırsatı sunması. Bu arada avantajla beraber vakit kaybı ve testestaron problemleri ise büyük dezavantaj. Diğer tüm özellikleri kızların ego tatmini dediğiniz gibi.
  Not: Tinder kullanmiyorum. Şu ana kadar 2 kızla buluştum sosyal medyadan facebook uzerinden tanıştigim. İkisi de güzeldi sansıma bekledigim gibiydi.

 3. torbacı gibi sokak köşesinde bekleyip, bize bakan kız olursa aha like attı diyip üzerine zıplayacağız, öyle mi? ben gerçek bir alfa’ya bu tarz hareketleri yakıştırmıyorum. üniversite kampüsü, kantin, cafe, bar vb yerlerde arkadaşlarla otururken uygulanabilir. onun dışında doğru olduğunu düşünmüyorum.

 4. Gayet güzel işleyen bir sistem.

  Burada söylenmek istenen bir köşede bekleyip dingil gibi beklemek değil. Yolda yürürken ya da öylesine dolaşmaya çıkmışken radarları daha bilinçli bir şekilde açıkta tutmaktan bahsediyor. Yani yürüme davetiyelerini (YD) yakalamaktan ve yürümekten bahsediyor kısaca.

  Bunu avlanma sürecini tinder gibi bir uygulama ya da bir oyun olarak düşünmek işleri bizim için basitleştirip, sistematikleştiyor hatta bence çok daha eğlenceli hale getiriyor.

  Eşleşmeleriniz bol olsun 😀

 5. Hocam yakında festival var çadırlı kalmalı orada nasıl davranabiliriz neler yapabiliriz tavsiye verebilir misiniz ? Hızlanılır mı orada yoksa sadece müzik mi dinlenir.

  1. Çadır diyorsun,festival diyorsun,müzik diyorsun,kızlar diyorsun.Bunları birleştirince benim aklıma gelen direkt sex oluyor dostum böyle düşünen bir ben değilimdir herhalde.

   1. Ben de öyle düşündüm ama kalabalık gürültülü tuhaf bir ortam orada kız tavlamak mı daha iyi olur yoksa dışarıdan götürmek mi?

 6. Büyük şehirler harici fazla verim alınması zor. Ayrıca bu kadar bolluk en az cpd7-cpd10 arası erkeklere hitap eder.(biraz acımasız oldu ama gerçek bu bence). Cpd7 aşağısı için donanım şart. ilk görüşte karakterden kasamayacağı için donanımı olmazsa sıçar.

 7. Evet, bir saha raporu yazmanın vakti geldi de geçiyor bile…

  Aslında saha raporundan ziyade kadınların nasıl bir yapıda olduğunu(çoğunluğu) size tekrardan hatırlatmak diyelim.

  TİNDER DA EŞLEŞİLEN GD NASIL KÖPEK YAPILIR;

  Önce tinder profilimin nasıl olduğunu belirteyim;
  1. Resim; Yan profilden çekilmiş standart bir resim.
  2. Resim; Cabrio bir arabanın içinden bir resim.
  3. Resim; 10 adet hatunun ortasında tek erkek olarak bulunduğum bir resim.

  Devam…

  Geçen hafta salı günü eşleştik hatunla, ilk mesaj ondan geldi;
  -O kızlar kim?
  –Arkadaşlarım.
  -Hmm
  -Çevrende bu kadar kadın varsa burda işin ne?
  –Yetmiyo 🙂
  -HAHAHHAH
  diye bi girişimiz var, konuşmanın devamında kendimle ilgili neredeyse hiç detay vermedim. Fakat karşımda da standart bir kız yoktu; kendini az da olsa geliştirmiş 22’lik üniversiteli bir çıtır vardı.
  Yazışmaları öyle bi manipüle ettim ki; hatun numaramı vermem konusunda yalvardı. Neyse kıza numaramı verdim, fakat işin can alıcı noktası şu; hatun numarayı verdikten sonra şaşırdı(cidden şaşırdı) bunu beklemiyordum minvalinde bir şeyler söyledi. -Kİ HATUN 10/8’LİK Bİ HATUN-

  Neyse numaramı aldıktan sonra wp den yazdı. Daha doğrusu sesli mesaj attı, sesini çok merak ediyorum vs. gibi bi mesajdı sanırım. Saçma diyaloglar işte tahmin edersiniz. Sonrasında ertesi gün için kıza buluşalım dedim, nerde falan dedi. Taksim uygun mu dedim? A sen taksime falan gidiyo musun dedi. (ÇITAYI NERELERE KOYDUYSA ARTIK) Fakat sohbetin ilerleyen kısmında hasta olduğunu(regl) belirtti. Burda ki amacı anlayın işte; bende next tuşuna bastım. Ya da regl bitinceye kadar loop a aldım diyelim. Buluşma iptal oldu tabii, ama konuşmaya devam ettik. Kız regl olduğum için benimle buluşmadın vs gibi bik bik öttü bu sırada. Öte yandan boş durmuyoruz; pompalıyla başka avlar peşindeyiz(bu detayı asla unutmayın, sniper tek hedefe çoook uzaktan nişan almaktır; ve tek şansınız vardır).

  devam…

  Kızla cumartesi akşamı yazışıyoruz yine; tabii yazışmanın bokunu çıkardım ama loop işte; kıza nerde oturduğunu sordum. Gelicek misin falan dedi, geleceğimi söyledim. (saat 03:00) Neyse çıktım evden, benzinlikten sigara aldım. Kızın adrese gittim aradım. Arabadan çıktım yaktım sigarayı, hatun sırıta sırıta geliyo. Onun bana yaklaşmasını bekledim. İki kolu açtım, sıkı bi sarıldım. Hatun fena ama çaktırmıyorum. Neyse arabaya bindi ama beğenmedi pek(renault clio 2015). Arabay ilk bindiğinde söylediği cümle şu;
  -senin araban bu mu?
  –evet?
  -değiştir bunu yaa 🙂
  –kadın mı bu?
  -HAHAHHAH

  devam…

  Yol boyunca kızı dinledim; tabi arabayı bokladı ara ara, muhtemelen resimde ki kiralık cabrioyu bekliyodu. Neyse bebek sahilde denize karşı çektim arabayı. Konuştu ben dinledim: hatun farklı olduğumu, resimdekinden daha yakışıklı olduğumu vs söyledi durdu. Orda bi shit testten kaldım. Kızı öpesim vardı ama; muhabbet içinde kız ilk buluşmada öpüşmekten tiksindiğini söyledi. Orda yapışmam gerekirdi fakat regl tehlikesinin atlatılıp atlatılmadığından emin değildim. Neyse sohbet bitti; hiç bi temas olmadan döndük, hatunu bıraktım. Eve döndüm yattım. Uyandığımda aldığım mesaj;
  -Hastalığım bitti…

  devam…

  Akşam gittim kızı alıp bana getirdim. Mevzu belliydi, biraz alkol aldık; gerisi malum.
  -BURAYI EPEYDİR OKUYORUM AMA YATAKTA YAPILMASI GEREKEN ŞEYLERLE ALAKALI PEK BİR ŞEY YAZILMAMIŞ, BENİ MAZUR GÖRÜN OLMASI GEREKEN BUDUR BELKİDE SADECE BELİRTMEK İSTEDİM)

  Hatun benimle uyumak istedi; başka biriyle yatamadığımı, alışık olmadığımı söyledim. Salona yolladım, fakat kendini kötü hissettiğini söyledi. İstemeyerekte olsa izin verdim. (Yatakta bu durumda kızla konuşmayın bile bırakın size hayran hayran bakıp, göğüs kıllarınızda parmaklarını gezdirsin.) Sabah kıza işim olduğunu çıkmamız gerektiğini söyledim. Apar topar çıktık, hatunu evine bıraktım. Gün içinde mesaj attı siklemedim. Akşam bi iki mesajla geçiştirdim.

  devam…

  ve dün; akşam kız bana gelmek istediğini, adresi bilse taksiye atlayıp geleceğini kokumu özlediğini vs yazdı. Son bi vuruştan bi bok olmaz diye gittim aldım kızı,(aslında adres vermeliydin ve hatun taksiyle gelmeliydi dediğinizi duyar gibiyim. Fakat son kez sikip atacağım birine adres vermek mantıklı mı sizce?)
  Neyse hatun geldi; bu sefer biraz daha yavaş ilerledi; bana uzun zamandır seks yapmadığını en son geçen mayısta yaptığını (zırva; bu tip püsürlere sakın inanmayın) söyledi. Aslında altına yattığım ikinci erkek olduğumu vs vs bla bla… İlkinin de bir kaza sonucu olduğunu söyledi. Bana annesinin resimini falan gösterdi???

  devam…

  Gecenin devamında uzun zamandır yapmadığım hatta belki de daha önce yaptırmaya cesaret edemediğim şeyleri denedim. Seksin sonunda kızın bana sırnaşmasına bile müsade etmeden, siktir vari bir tarzda şutlama propagandasını da dayadım. Tabii geç saat, o saatte dışarıda salamazdım gittim arabayla bıraktım. Son kez dudaklarıma bir yapışışı var; çaresizce.(adeta beni bir daha ne zaman sikeceksin dercesine)

  Olay bu; sıcağı sıcağına yazayım dedim. Mahmut Abi paylaşır mı bilmem ama meselenin özü; seven sikiliyo siken seviliyo gençler…

  sevdiğimi sandığım zamanlar da oldu; yakında o bok günleri de paylaşacağım hadi eyv…

  1. Şu dile hastayım : “kadını köpek ettim”, “yalvardı”, vs … Bu hikaye gerçek mi bilmem. Gerçek bile olsa yazarını gündüz düşü gören ergen gibi algılamama ve anca o kadar ciddiye almama neden oluyor. Maalesef, bu dili yazı olarak paylaşmam.

   1. Canın sağolsun üstat, ama hayal kurup mastürbasyon yapma eşiğini geçeli çok oldu. Ki böyle bişi yapacak olsam değerli vaktimden yiyerek buraya onca satır şey yazmam.

    Mahmut Abi; Şu dile hastayım : “kadını köpek ettim”, “yalvardı”, vs …

    Cevap; Bu yazıdan bunu çıkarmak için; yazıya objektif değil de kararlı bir biçimde antipatik bakarak yorumlamak gerekir. Zira; ben burda ki hatunun GD olduğunu ve oyunumu ona göre oynadığımı belirttim. Ki bunu yaşadığım(kimilerine göre hayal dünyamda :)) olayda da belirttim. (araba vs.)

    Kadın düşmanlığı başka bir şey; lakin bir erkeğe sırf parasal kaynak olarak yaklaşıp sonra ondan gerçekten etkilenmekte kadının zaafı diyelim. Ve bunun cezası; siktir yemekten, köpek çekmekten, yalvarmaktan başka bir şey olamaz…

    1. Birader yazı ve oyunun güzel aslında yoksa böyle serzenişte bulunmak için zaman harcamazdım. Dilinize dikkat edin, elalem ne der diye değil,sizin beyninizi bozmasın diye.

     Editleyerek yayınlamak istiyorum, tamam mısın?

     NOT : Yatakta yapılması gerekenleri de yazmak lazım mı? 😀 Nofap arkadaşları duşa sokmasak.

     1. Üstat, olayın sıcaklığı ile biraz ağır yazdığımı fark ettim. Tabii ki; paylaşırsanız memnuniyet duyarım. Dediğim gibi burayı sessizce takip ediyorum. Bir nebze olsun bir şeyler paylaşmak geldi içimden ve sıcağı sıcağına yazayım dedim. Ama inan karşımda ki hatunun hal ve hareketlerini görsen bana hak verirdin…

      NOT: Yani benim amacım milleti duşa sokmak değil, bir nebze olsun kendime bir şeyler daha katmaktı 🙂

   2. Bir kadına bu kötü hisleri yaşatacağıma, onunla sex yapmamayı tercih ederim.

    O çaresizce bilmem ne falan filan üzüyor beni.
    Ben mi yanlışım bilmiyorum.

  2. büyüksün hocam tam olmak istedigim ”siktir et modu” bu. yakın zamanda ben de benzer olaylar yaşadım 😀 vizelerden dolayı bir türlü rapor yazacak vakit bulamıyorum ama benim hatam gencligin verdigi eşeklikle kızları terk etmeden onların beni terk etmesi oluyor genelde. malum kanımız deli akıyor bu son olsun diyemiyorum. sana ulaşabilecegimiz bir sosyal medya hesabı mevcut mu Yantille hocam?

  3. Ooof of amina koyayim,siz bu seviyeye nasıl erisiyonuz,ben dahagercekhayattakizlara yuruyemiyorum 16 yasinda ergen halimde,genc gibi dusunmeme ragmen.gel öğret

 8. Yazıya katılıyorum. Böyle tinder gibi, instagram gibi sosyal medya kullanarak kadınlarla tanışmak saçma geliyor. Sosyal medya gerçek hayat değil çünkü.

 9. Abi, Red Pill farkındalığıyla yaşamasına rağmen erken kalkmakta zorlanan, ders çalışmak konusunda kaçamaklar yapan ve hayatını hala tam anlamıyla düzene sokamayan birisi Sokak Oyunu için çaba vermeli mi?

 10. Dershanede 1.78-1.80 boylarında, sıska, dış görünüş açısından 10 üzerinden 6-7’lik bir arkadaş vardı, tenefüs olduğunda koridorda sırtını duvara yaslayıp geçen kızlarla göz teması kurmaya çalışırdı. Eğer kız da kendisine bakıyorsa çıkışta kızın yanına gidip konuşurdu. Bu şekilde çok sevgili edindi. Ben dış görünüş olarak ondan daha iyi olmama rağmen sadece facebook tan sevgili edinebildim. Bu, bize şunu gösteriyor: kızlara yaklaşmaktan korkuyorsan yakışıklı olmanın pek bir anlamı yok. Şimdi ben şunu sormak istiyorum: Utangaç, öz güvensiz bir erkek gerçek hayat tinderinde nasıl başarılı olabilir? Ben üniversitedeyken birkaç kez denedim yukarıda anlattığım yöntemi ama bakışmadan sonra gidip konuşacak cesareti bulamadım. Ben kıza bakıyorum o da bana bakıyor ama ikimiz de utanıyoruz ikimiz de heyecanlanıyoruz ve her şey orada bitiyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

   1. Kesinlikle haklısın, bu sorunu ancak kızlarla konuşarak çözebilirim . Ama ses tonumu ve vücut dilimi hiç beğenmiyorum, yeni bir kızla konuştuğumda sesim çok alçak ve güçsüz çıkıyor, mimiklerim de çok gergin oluyor, süt dökünce kedilerin yüzünde bir ifade vardır ya aynısı bende de oluyor. Şu bakışma sorununu çözmek için olan videoyu izledim aklıma bir şey geldi. Bu videoyu açıp kızla bakışıp bir yandan da yüksek sesle konuşsam. Ondan sonra gerçek hayattaki kızlarla yüksek sesle konuşmayı denesem nasıl olur? Adım adım yönteminin adım sayısını biraz daha artırmış oluruz böylelikle :d

 11. Yazı muazzam olmuş, yazanın da çevirenin de ellerine sağlık. 2010 yılından yaklaşık 2015 yılına kadar PUA oyunlarını oynadım. Hem sanaldan hem gerçekten, işe yarıyor evet ama PUA ile kendimizi güzel kandırıyorduk Red Pill işin (maddi açıdan) bize acımasız yönünü tattırdı. Hapın acı tadı ağzıma geldi. Şu anda son derece işimde gücümde, parasını kazanan, sporunu kesinlikle aksatmayan (sürpriz programlar, buluşma ısrarları vb olsa dahi) bir programda hayatımı sürdürüyorum.

  Özellikle Tinder için konuşmak istiyorum. Tinder’da alelade bir profilim var. Sıradan fotoğraflar, vs haliyle eşleşmeler düşük ama haftada en az bir randevuya dönüştürebiliyorum ve gidiyorum da randevulara, bu arada yaşım 33 dolayısıyla biraz ağırdan alıyorum çünkü önceliğim işim, sporum, müziğim ve hobilerim. Hatunları bunların en sonuna atıyorum. Tinder’da ve diğer platformlarda konuştuğum ve buluştuğum hatunlardan sadece biri istediğim/fotoğraflarıyla uyumlu çıktı. Onunla da bir süre güzel bir ilişki yaşayıp ayrıldık, en son dün başka bir sosyal platformdan (Tinder değil) tanıştığım hatunla buluştum. Hatunun profilini şöyle anlatayım. Boyu 1,78, fashion blogger vb alacalı bulacalı kelimeli mesleklerden birine sahip, fotoğraflarından Cara Delevingne’ye benziyor. Bir hafta konuştuk, buluşma için hafta içi bir gün verdiğinde sporum ve işim olduğunu söyledim bu sefer daha fazla buluşmak istedi, telefonda konuşmak istedi vs. en sonunda dün buluştuk ve fotoğraflardan tamamen farklı (kötü demek istemiyorum) bir hatunla karşılaştık, şaşırmadım. İnternet üzerinden tanıştığım hatta yüz yüze görmeden evime çağırdığım hatunda bile (şükür ki onda fark azdı) fotoğraflar ile gerçeği arasında genelde dağlar kadar fark vardı. Nitekim dünkü buluşmadan sonra internetten hatun ayıklama işine son verdim. Bugün bunu düşünürken bu yazıyla karşılaşmamda çok hoş oldu.

  Özellikle yazıdaki şu kısım; “Gerçek tinderın son bir avantajı daha var: başarmış bir adam gibi
  hissediyorsunuz. Gerçek hayatta avlanmanız için vücut testosteron salgılar.
  Fakat tinderda oynarken vücudunuz testosteron salgılamayı durdurur. Çünkü burada av yeteneklerine ihtiyaç yoktur. Bana göre tinder oynayan erkekleri çirkin veya gizli şişman kadınların moral bozucu davranışlarına katlanmaya iten şey düşük testosterondur.” gerçekten çok doğru tabi ki artık ben belki yaşımdan veya farkında olmadan kendime uyum sağlayabilecek bir birliktelik arzuladığım için kısa süreli flörtleşmeler, cilveleşmeler veya casual seks bana haz vermiyor. Ama samimi olmak gerekirse mesela Tinder’da dışarıda tavladığım/eşleştiğim hatunlarla eşleşemiyorum. Genelde ondan daha düşük standartta veya 30 yaş üzeri koca avcısı hatunlarla eşleşiyorum ve bu hatunların bile (ki Tinder üzerinden konuştuklarım özellikle) çok inanılmaz ukala (özgüven demek istemiyorum) havaları oluyor. Herhalde çok fazla eşleştikleri için öyle, tabi ki dış görünüşü çok güzel değil diye özgüvensiz olmalılar demiyorum ama daha doğru düzgün Türkçe yazamayan bir hatuna tabi ki saygı duymayarak yolunu veriyorum. Şaşırtıcı olduğu için bu konuya değinmek istedim ama erkekler sanırım gerçekten yazıda değinildiği gibi şişman veya düşük profilli hatunların saygısızlıklarına katlanıyorlar ki bu şekilde konuşmayı düstur edinmişler.

  Day game oynayacak arkadaşlara benim de ufak bir tavsiyem olsun istiyorum. Day game denilince insanların akıllarına dışarı çıkıp hatunlara saldırmak geliyor. Bazı arkadaşlar da bunu (egolarını tehlike altına alacağından) saçma buluyorlar. Buna dışarıya kadınlar için çıkmak olarak değilde kendiniz için çıktığınızda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek olarak bakın. O zaman gözünüzde kendinizi küçük görmezsiniz ve önceliğiniz yine kendiniz olduğu için daha çok işe yarayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *