Goldmund Unleashed ve Kyle Trouble gözünden Oyun nedir?

Aşağıdaki bölüm, Red Man Group Ep2 – The Importance of Game – (Rollo Tomassi, Goldmund Unleashed, Kyle Trouble et al) podcast yayınından.

Rollo Tomassi : İlk sorum, ne zaman Oyuna başladınız ve sizi oyuna başlatan ne idi? İkinci sorum ise, kendinizi PUA olarak mı görüyorsunuz ya da Oyuncu mu? Bunlar arasında fark olduğunu düşünüyorsanız, fark nedir? Sizin yaptıklarınız ile PUA’nın yaptıkları arasındaki fark nedir?

Goldmund Unleashed : Ben Oyuna, 2000lerin sonunda başladım. O zaman başka bir devirdi. Roissy’yi ve Neil Strauss’u okumuştum. Aslına bakarsan, PUA teknikleri 2000lerin sonunda hala işe yarıyordu. Mesela, 1.5 sene boyunca, yürümek istediğim kızlara şu tek girişi kullandım :

“Merhaba kızlar, şuradaki arkadaşımla bahse girdik de. 7 kıtayı biliyorsunuzdur, peki 5 Okyanusun isimlerini sayabilir misiniz?”

Görüyorsunuz, küçük, aptalca ama enerjiyi akışa sokan bir soru bu. 2000lerin sonunda bu soruyu 1.5 sene kadar kullandım ve o zaman işe yarıyordu. 10 yıl sonra bugün ise kızlar böyle şeylere alıştı. Bunu daha önce gördüler, PUA tekniklerini biliyorlar ve bu tür şeyler artık gerçekten çalışmıyor ve ben de artık bunları yapmaktan hoşlanmıyorum. Bence artık önemli olan kendini kalabalıktan ayırmak. Demek istediğim, artık tüm kızlar online. Instagram oyunu inanılmaz oldu. Kıza Instagramını göster ve 1,000den fazla takipçin olduğunu görsün, ondan sonra seninle gerçekten ilgileniyor.

Oyun artık bu şekilde çok değişti. Hatunlar artık sizin gerçekten kalabalıktan sıyrılmanızı istiyorlar. Son zamanlarda çok yaptığım bir şey. Kamera Oyunumu çok oynuyorum. Son bir haftadır barlarda insanlara gidip bir projemle ilgili soruyorum : “bir erkeği erkek yapan nedir?” Kağıda erkeği erkek yapan şeyin ne olduğunu yazdırıyorum. Sonra da fotoğraflarını çekiyorum. Kızlar barda bunu yaptığımı görüyorlar ve ondan sonra gerçekten ilgilerini çekiyorum. Benim kalabalıktan oldukça sıyrılmış olduğumu, insanların bana geldiğini görüyorlar ve … bu sanki Ün Oyunu (Fame Game). Ün Oyunu her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Sanki yarı – ünlü olmanız lazım gibi … gerçek çekimi devam ettirmek için.

Benim son 10 yılda değiştiğini gördüğüm şey bu.

Rollo Tomassi : Sanırım Roosh bunu tahmin etmişti. İlerde Oyun + Ün ya da Oyun + bir şey gerekeceğini tahmin etmişti. Bunu 2010 yılında söylemişti. Bugün 2018 yılında ben bunun gerçek olduğunu çok görüyorum. Bir artı değer gerekiyor.

Goldmund Unleashed : Bence en büyük şey Instagram. Eğer bir kız sizin Instagram profilinizi görürse ve sizin 1,000lerce takipçiniz varsa, … benim gördüğüm, bunu görür görmez gözleri deli gibi parlıyor. Bu şu an her erkeğin göz önünde bulundurması gereken bir şey.

Rollo Tomassi : Sen Oyunun ne olduğunu düşünüyorsun? Ben oyunun, kırmızı hapın pratik tarafı olduğunu düşünüyorum. Biliyorsun, Oyun kırmızı hapa bilgi sağlar, kırmızı hap da oyuna. Sence Oyun nedir?

Goldmund Unleashed : Benim oyun tanımım şu : Kendi değerini en hızlı şekilde yansıtma yolu. Kadınlar yüksek – değerli erkek isterler ve sen ne kadar fazla ve hızlı etki bırakırsan, o senin en iyi oyunundur. Bu kişilik olabilir, zenginlik olabilir ya da stil olabilir. Sizin güçlü olduğunuz alan her ne ise.

Rollo Tomassi :Kyle?

Kyle Trouble: Ben Oyuna 21 yaşında başladım. Sanırım bundan önce birkaç kitap okumuştum. Ben tam bir sonradan açılandım. San Diago’da büyük bir parti üniversitesine gitmiştim ve hiç kız arkadaşım olmamıştı. Sonra kızlarla buluşmaya başladım ve herşey oradan çorap söküğü gibi geldi. Okuyarak öğrendiğim her şey gerçekleşti ve bu pozitif geribesleme döngüsüne evrildi. Olay o noktaya geldi ki Oyun benim kim olduğuma entegre bir hal aldı.

Ben de Goldmund gibi PUA linelar kullanarak başladım ve ilk bir iki sene bu şekilde oynadım. Zamanla bunlara ihtiyacım olmadığını ve kendi olduğum halimle rahat olduğumu gördüm.

Bence Oyun, dünyevi kısıtlarının sınırları içerisinde olabileceğin en iyi erkek olmaktır. Baştan çıkarma açısından kızın seni nasıl algıladığı ile ilgili, doğru düğmelere basma ile alakalı ama bana göre Oyun her alana uygulanabilir. Senin anne – babanla, çocuklarınla ve diğer insanlarla nasıl anlaştığın ve onlarla nasıl etkileştiğin ile ilgili. Uzun vadede seni erkek ve insan olarak şekillendiren bir şey.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

37 thoughts on “Goldmund Unleashed ve Kyle Trouble gözünden Oyun nedir?”

 1. Pau ve redpill birbirini tamamliyor. Bazi arkadaslar yeni devir diye siktiri boktan bisey uydurup, kizlara sosyal medyadan yuruyor ve bunu ovunerek anlatiyorlar. Ve bu kisiler hayatlarinda 1 kere saha da acilis yapmamistir. Ilginc olan şu saha da basarili olmayip, sosyal medya da basarili olup kendilerini sevindiyorlar. En buyuk yalani da kendilerini yapiyorlar.Ben hicbir sosyal medya kullanmiyorum, biliyorumki boyle yaparsam oyunum yavas yavas yanip kül olacak…

  1. Ben sosyal medyaya o kadar kötü bakmıyorum. Ama PUA’nın Oyuna evriminde sahada devir değişmişe benzese de Goldmund’un dediği gibi artık olayın Instagram olduğundan pek emin değilim.

 2. Instagram hakkında bir yazı yazılsa çok iyi olur. Profil nasıl olmalı fotoğraflar ne tarz olmalı gibisinden.

 3. olay basit. ünlü değilseniz, özel bir yeteneğiniz yoksa, yada cok yakısıklı degilseniz instagram kullanmayın. ben gitar çalıp şarkı söylüyorum instagramda. tip de var. bircok kız kaldırıyorum. goldmund reis çok haklı.

 4. 1 seneyi aşkındır TRP ile tanışığım ve size şunu söyleyeyim her şey reelde güzel. İnternette yazışırken her daim bir çıkış vardır ve bu da zaten kolayca harcanabilen erkeği daha da beter hale getiriyor. Sosyal medya üzerinden barzolar dahil birçok tipte erkek kızlara yazıyor. Yani bu tıpkı şunun gibi yoldan geçen birçok adam hali hazırda çalışıyor, para kazanıyor ve üç aşağı beş yukarı bir şeyler yapıyor yani zaten işin alt limiti bu. Aynı mantıkla yoldan geçen adamdan bir tık yukarıya çıkmak için nasıl ağırlık kaldırmak, dil öğrenmek, yararlı bir hobi edinmek gerekiyorsa, sosyal medya için de olabildiğince kayda değer bir şeylere sahip olmanız lazım. Hayır ferrari arabadan bahsetmiyorum, olsa tabii iyi olur swh. nasıl gerçek hayatta bir değer yarattığınızda insanlar size saygı duyup sizinle zaman geçirmek istiyorsa, sosyal medyada da belli bir takipçi kitleniz ve yaptığınız kayda değer işler olsun ne bileyim fotoğraflarınız selfie ya da kafede çekilen askerlik anısı olarak kalacak fotoğraf tarzında fotoğraflardan ziyade tırmanış, kamp, gitar çalma, yüzme, herhangi bir şeyde yarışma vs gibi şeylerden oluşsun ve eşeğin şeyine su kaçırmayın 250 fotoğrafa falan gerek yok. İşsizliğinizi bu denli göstermeyin. Bir de Allah’ını seven hikaye falan paylaşıyorsa kedili, Boğaz manzaralı şeyler yerine daha güzel temalı şeyler paylaşsın ve mümkün mertebe az ve kaliteli paylaşsın. Gözlerimiz kanamasın.

 5. Sana deger veren her kadin senin oma fazla deger vermeni istemez oyle degil mi?bilincaltlarinda istemezler yani.peki sevdigini cek kendine sahiplen birakma vs gibi geceleri agir basan arabesk duygulari dusunceleri tamamen bastirmak ne kadar kolay?evet utaniyorum ama seviyorum malesef

 6. Abi selamlar ben 4 yıldır görüşmediğim bi kız arkadaşımın instagrama durum attığını gördüm ve sohbet etmek için yazdım
  +Hiç değişmemişsin 😀
  -Herkes çok değiştin diyo aslında
  +Valla ben herkes değilim bilirsin
  -Biliyoruum
  +Numaranı verde whatsapp geçelim eski günleri konuşuruz 😉
  Buraya kadar güzel numarayıda aldım
  Sonra whatsappa geçiyoruz
  +Geldim
  Nabıyon
  -Parktayim oturuyorum
  Sen
  +Almanyadan döndüm dün(konu açılsın)
  Onun daha acısı çıkmadı toparlıyorum
  -Hmm anladım
  +Ya almanyadan kahve almıştık
  Ama biz yapamıyoz kahveyi 😀
  Onun aynısını yapan bi yer varmış
  Gel yarın oraya hem kahveler benden olur hem de muhabbet ederiz 🙂
  -Eskilerden kimle konuşsam buluşalim diyo ya
  Ayni ve siniftayken bile konuşmuyoduk 😂
  +Ben 8de de yoktum kızım
  Benim onlardan hep bi farkım oldu zaten 😉
  -Buluşmak şart değil burdanda konuşabiliriz dimi
  +Mesaj servisimiz burayı kapsama alanı içine almıyor maalesef
  sadece denizin dediği yerde görüşülüyor kendisiyle
  -Yapıcak bişey yok öyleyse
  Ve kapanış. Nerde yanlış yaptım sizce ne düşünüyorsunuz? Bidahaki seferde nelere dikkat etmeliyim

  1. Böyle bir sohbet geçen gün benimde bsşıma gelmişti eski arkadaş değil ama olsun 😀 nerrdeyse aynı sorular gelmiş. Mahmut abi şuna bi bakar mısın bende çok merak ediyorumda

  2. Dostum sürekli ben herkesten farklıyım, farklıydım demişsin. Kız seni ortalama üstü biri olarak bile hatırlasa (ki eğer mavi haplı idiyseniz genelde vasat altı hatırlarlar) sürekli farklıyım demen kötü etki bırakır. Hiçbir zaman bir kıza kendini övme. Bırak seni karakterinden ve anılardan kendi tanısın, ne kadar farklı bir erkek diye kendi düşünsün, duygusal yatırım yapsın.

 7. Mahmut abi, bağımlılık hakkında bir çalıştay yaptık da, yazdıklarımı sitede paylaşır mısın beğenirsen?

 8. yetiş mahmut abi! dünden beri beni tavlamaya calısan kız, kolay lokma olmadıgımı ögrenince durduk yerde mesaj attı bu arada benim sevgilim var yanlış anlama ama arkadaş kalabiliriz vs tarzında adice bir mesaj. sabahlara kadar mesaj atıp yavşayıp durdu ben de ağırdan satıyordum kendimi. mesaja ”sorun yok kıskanc biri degilimdir” dedim. biz daha fazla konusamicaz anlasılan by by dedi. kız neredeyse içime düşecekken bi anda böyle mesajlar attı. tepkim ne olmalı bilmiyorum şu sıralar başka tabağım yok.

   1. skeptico test etmiş dedi. ama ben illimitable man’in “eğer birdman olsaydı ne yapardı?” felsefesiyle kıza ayar verip engelledim. bu gibi durumlar icin forum sisteminin faydalı olacagını düsünüyorum. ilk defa böyle bisey yasamıstım ve dün acıkcası kimseye ulasamayınca caresiz hissettim.

 9. Benim eski, şu kendisinden 20 yaş büyük adamla ayrılmış. Sitede ayrılacağını tahmin etmiştiniz. Ben evlenirler diye düşünüyordum. Barışma ihtimalleri de var ama şu ana dek gene haklı çıktınız tebrik ederim.
  Bu arada benim de şu an başka bir kızla ilişkim var. Tabaklar da pek tabii. Red Pill ışığında sürüyor ilişkim ve her şey şu an mükemmel.
  O halde kadehler Erkek Adam’lığa..

 10. Türkiye’deyseniz sosyal medya oyunu yeter da artar bile. Daygame’de value vermek olayın doğası gereği çok zor, nightgame zaten Türkiye’de yok (1-2 erkeğin venue lere girmesi imkansıza yakın).
  Bu arada kendi CPD’nizi geçici olarak artırmanın en kolay ve belki de tek yolu AMOG’tur. Gerçekten yakışıklı elemanları set dışına itebilirseniz, normalde sizinle pek işi olmayacak kızlar sizden hoşlanır. CPD 6 iken 9 luk kız götürmek gibi şeylerden bahsediyorum ve tabiki bunu yapabilme olasılığınız çok düşük. Neden bunu yazdım derseniz; bence yine de ünlü olmaktan daha kolay bir şey. Yeni oyun tavsiyelerine bakın; ünlü olun. En azından instagramda, lol ?
  AMOG için farklı yöntemler var; aklıma gelenleri yazayım. Erkeği görmezden gelin, kızın ilgisini toplayın. Vücudunuzu kullanarak diğer erkeği dışlanmış hissettirin. Erkeğe fiziksel dominantlık taslayın (elini omza atma, dirseğiyle elemana yaslanma vs.). Diğerlerinden daha yüksek sesle konuşun, erkeğin sesini bastırın, tam konuşmaya başlarken sözünü kesin ve konuyu tamamen değiştirin. Kızı elinden tutup ortamdan uzaklaştırın…
  Açıkçası bu yöntemlerin %95 inden olay karşılıklı dalaşmaya gidiyor, kendim hiç başarılı olmadı. Zaten AMOG yapmaya çalıştıklarım da hep benden yakışıklı ve kaslı elemanlardı. Sonuca ulaştığım bir kaç olayda, büyük bir enerjiyle sete girip fiziksel olarak kızın üstüne çıkıp 1 dk dolmadan öpüştüğüm setlerdi. Kısacası bir anlık şaşkınlık yaratıp, kıza yönelik çok yoğun ve hızlı fiziksel bir oyun.

  1. Mahmut abi, Skeptico mailimi cevaplamış ve AMOG’dan bahsetmiş. Daha detaylıca öğrenebileceğim bir yazı var mı? Bununla ilgili buraya post gelir mi?

   1. Arkadaş arası olmaması lazım, benim bahsettiğim bar/club ortamlarıydı. Ortamda daha dominant olman gerekir, ya da buna benzer şeyleri yüzlerine vurabilirsin, bir daha lafımı kesersen ağzına sıççam artık deyip gülersen, hem hafif bir tedirginlik yaratırsın mesela hem de yapan adam bir daha sefer 2 kere düşünür. Tehlikesi, ortamdaki sevilmeyen gıcık kişiye de dönüşebilirsin.
    Bunun için erkekadam ya da RP daha iyi bir kaynaktır sanırım, benim AMOG pratik bilgim %95 Avrupa gece oyunuyla sınırlı.

 11. Merhaba Mahmut abi Hayatımda hiç kız arkadaşım olmadı fakat.Teori olarak neredeyse her boku biliyorum.

  Ya tanışdığım bir kız var da Kızda ilgi işaretleri veriyor.
  kızla tatsız bir olay yaşadık.
  Kız kendini geri çekti.

  Ama bende o olaydan sonra özgüveni toplayıp gidemedim.Tüm ilk adımları tanışma, konuşma,Mesaj atma(ATTIĞIMDA BANA SEVGİLİM DİĞER ERKEKLERLE KONUŞMAMA KIZIYOR KONUŞAMAM YAZIP ENGEL ATTI) Gerçektende sevgilisi varmış.

  Fakat kız Benimle tanıştığı zaman felan konuştu etti.Daha öncesinde kız elini masaya dayayıp koridorda sadece beni izlerken buldum.(TANIŞMADAN ÖNCE)
  Ara ara arkasını bana bakarken felan buldum.Yanımdan geçince saçlarını felan savuruyor.

  Ben yanlarından geçince Kız daha çok konuşmaya gülmeye başlıyor.Arkadaşları felan ben geçince dürtüklüyor koluna felan hafiften vuruyorlar.

  Ama Arsız felan diyor.Karşlaşınca yine mi sen felan diyor.Sünepe felan dedi bi kerede konuşunca felan havadan sudan konuşmuştuk.

  Şimdi ben ne bok yiyeyim.Bir öyle yapıyor bir böyle çözemedim kızı.(O OLAYDAN SONRA MESAJLAŞTIĞIMIZDA KIZ NEFRET EDİYORUM SENDEN FELAN YAZDI,ÇÖZEMEDİM FELAN YAZDI.AMA MESAJI GERİ ALMA YAPTI.)

  Bir el atarsan çok iyi olur ya pek tecrübem pek yok valla,İzin verirsen senin bilgi hazinenden biraz yararlanalım.

  1. Oneitis olmuşsun genç arkadaşım, kanka kızlar grubunun dalga malzemesi olmuşsun. Teori iyi de pratiğe dökmezsen işte böyle ikilemde kalıyorsun.

   Ayrıca sana sünepe demiş, kız tam bir kezban, bu tiplere kibarlık uymaz. Her gördüğünde bir yerine kusur bul, herkesin içinde ağır taşşak geç. Haddini bildir, onun çevresindeki kezbanlar da hizaya girer.

   Bu olayı bir deneyim olarak kendi hanene yaz. Olumlu veya olumsuz yönlerini değerlendir kafanda.

   Pratik kazanma böyle bir şey işte genç adam. Kolay gelsin.

 12. Selam gençler!!Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum,artık birşeyler karalamaya karar verdim. Kırmızı hapı yutalı 3 sene olacak,Sceptico Başkanı sözlükte ilk keşfedenlerden biriyim.Onun sayesinde bu 3 yılda kendimi baştan yarattım diyebilirim.Hala instagram üzerinden akıl danışırım,sağolsun zaman ayırıp cevap yazar.Konuyu dağıtmadan,deneyimlerimi sizlerle peyderpey paylaşacağım.İlişki durumumu sorarsanız,şu anki kız arkadaşım Ukraynalı bana deliler gibi aşık,ben ise ”senden çok var” modundayım. Tanıştığıma memnun oldum,görüşmek üzere…

 13. Instagram mevzu çok doğru bir konu. İnternetten iş yapmak için Instagramının kuvvetli olması gerek. Milletin takipçi satın aldığı bir dönemdeyiz. O yüzden internet yerine yüz yüze merhaba diyebilmek gerçekten çok büyük güç! Güç sizinle olsun!

 14. Yahu bu nedir arkadaş? Adamlara olayımız var konu hakkında tecrübeliler diye soru soruyoruz.Yazdığım şey mantıklı oneitislik felanda yok adam akıllı tecrübe etmedimde diyorum.OLAY NE OLABİLİR? Diye soruyorum.11 saatir yorum onaylanmasına rağmen sikleyen yok.

  İyi ki Bağış yapmamışım size Sizin yaptığınız değer sömürmekten başka hiç birşey değil.Erkeklerin sorunlarıyla ilgilenmeyecekseniz ne diye kurdunuz burayı?,Yakında siteyi ticarete dökerseniz zerre şaşırmam yani.

  1. Aynı gün sana acilen dönülmeyince atar yapana benden tavsiye falan gelmez. El atmak isteyen olursa baksın.

  2. 1)Siteyi 10 aydır düzenli takip eden, bu site sayesinde hayatı değişen onlarca erkekten biriyim. Bu üslupla özel ilişki danışmanlığı arıyorsan SİKTİR GİT. Kimse senin yorumuna anında cevap vermek zorunda değil. Herkesin özel hayatı var, insanlar çalışıyor ve hiçbiri olmasa bile sana yanıt vermek zorunda değil.
   2)Zaten yapmadığın bağışı hesaplıyorsun. Saçma sapan kişisel gelişim kitapları 15 tl’nin altında satılmıyor. Erkek dergilerinin fiyatları min. 7 tl. Ve bu ikisinde de sana en ufak katkı sunacak bir bilgi bulamazsın. İnsanlar bu siteye ciddi emek veriyorlar. Çoğu yazı paha biçilemez. Eğer bu site değer sömürüyorsa ben artık başka bir şey bilmiyorum. Bununla beraber Patreon mantığından bihaber olduğun belli. Klasik bedavacı zihniyet -lanet olsun- herkeste var. Bu sistem içerik üreten insanların daha iyi içerikler üretmesi için şart. Zaten isteğe bağlı bir bağış olayını ticaret olarak anlayanda ciddi anlamda sıkıntı vardır.

   1. 😀 😀 ahaahaahah

    oglum adam istese de kısa anlatamıyor zaten. neymi taşşağa mı alıyorsun sen yoksa uzun uzun deyip he? 😛 🙂

    1. Yok dostum, hakikaten seviyorum Neym ustanın uzun yazılarını. Sanırım bu uzun yazıları severek okuyanlardan biriyim.

   2. Yavrum bee.. Bebenin nicki kes.

    Adam “MASCULIN” be beyler el atmama gerek var mı? Yok 😀

    Ciddileşirsek, “LawLord” adlı arkadaş GEREKEN HER ŞEYİ söylemiş zaten.

    Daha fazla zaman ayırıp hakaret etmeye gerek yok. O zamani daha faydalı (bilgi içeren) yorumlar atmaya harcarım daha faydalı olur hepimize boşverin tartışmayı şimdi yazmaya başlarsam kötü olur 😀

    Olay hakkında tek yorumum şu olacak: Ben insanların bu kadar düşük IQ’lü olabileceğini sanmıyorum. O sebepten dolayı bu herif %90 Troll. Bu yorum da ciddiyse durum vahim.

 15. Masculin sinirlenmene gerek yok benim tavsiyem soruna en güzel cevabı Sceptico verecektir.Kendisine sosyal medya üzerinden ulaşabilirsin.Güzel bir dille sorunu sorarsan 99% tatmin edici cevabını alacaksın.

 16. sen vukuat yapma squart yap kizin pesini birak git bi deniz kenarina deniz havasi iyi gelir sonra erkek ol sana hakaret etmeyen deger veren kiz icin ugras

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *