Kızlar hakkında kendi ergen halime öğreteceğim 10 ders

Son 20 yılda bir sürü Oyun oynadım ve birçok maceraya atıldım. İlişkilerin tadını çıkardım ve birçok güzel kızla kısa süreli ilişki de yaşadım. Ama her zaman böyle değildim. Şu an 40larımın başındayım. Ergenken, ilişki hayatım boktandı. 20 yaşına kadar milli olamadım.

Buna hiç gerek yoktu. Dünyanın en iyi parti oyuncusu olabileceğimi iddia etmiyorum ama yanlış inançlar ve tecrübesizlik nedeni ile de bir sürü fırsat kaçırdım.

Aşağıda eğer şansım olsa idi, ergen halime şu aşağıdaki 10 dersi verirdim.

1 – Rahatla, işler zamanla kolaylaşıyor.

16 yaşındayken, uzun süredir bu dünyadaymış gibi hissediyordum. İşler iyi gitmiyordu ve içimden bir ses daha da kötüye gideceğini söylüyordu. Sadece hiçbir zaman bir kız arkadaşım olmayacağından korkmakla kalmıyor, hiçbir zaman bir işimin olmayacağından yada kendime yetecek kadar kazanamayıp evsiz biri olup çıkacağımdan korkuyordum.

Bugün de ara ara negatif projeksiyonlar yapabiliyorum. Ama daha fazla tecrübeli olduğum için hayatın iyi ve kötü şeylerle dolu olduğunu biliyorum. Çok kötü şeyler oluyor ama iyi şeyler de oluyor.

Bunun yanında hayatım üzerinde, düşündüğümden daha fazla kontrol sahibi olduğumu farkettim. Çok çalışarak (oyun için olduğu gibi girişimcilik için de), kendi geleceğimi şekillendirebiliyorum.

2 – Kızı tanrıça mertebesine çıkarma.

Bu, muhtemelen genç bir erkeğin öğrenmesi gereken en önemli ders.

Hayatımın başlarında, aşk işlerim hep tahmin edilebilir bir yol izlerdi. Tek bir kıza odaklanırdım (genelde kahverengi saçlı ve ince – ağız tadım onca yıldan sonra bile değişmedi). Ama harekete geçmek yerine, bir şeyin olması için bekler dururdum ve kimya dersindeki “anlamlı bakışmalar”ın, ona olan ilgimi belirtmekte yeterli olacağını umardım.

Tabii ki bu berbat bir strateji idi. Ve hiçbir şey olmadan o geçen sürede, kızı her geçen gün daha fazla saplantı haline getirirdim. Bu da kızın benim gözümdeki statüsünü tanrıça seviyesine çıkarırdı ve ona sahip olamamanın acısı daha da şiddetlenirdi.

Bu kızları tanrıçalaştırarak bir yandan da bir sürü duygusal rahatsızlık biriktirirdim ama aynı zamanda kızı gerçekten elde etme şansımı da inanılmaz azaltırdım. Muhtaçlık aşikardır; kadınlar bir erkeğin ilgisini 6. his gibi algılayabilirler. Eğer erkek bu ilginin ardından hızlıca harekete geçmez ve istedikleri konusunda dürüst olmaz ise, o erkekten tiksinirler.

3 – Seninle gerçekten ilgilenen kıza git.

Kızları tanrıçalaştırmanın (oneitis) bir başka sonucu da benimle gerçekten ilgilenen kızları görmezden gelmemdi.

Okul yıllarımda, kızlarla şansımın çok kötü olduğunu söyler dururdum. Aslında, olan bu değildi. Benimle ilgilenen güzel kızlar vardı. Ama o an hangi kız benim saplantım ise, benimle ilgilenen kızları onun için görmezden gelirdim. Yani birçok iyi şansı kendi elimle kenara ittim.

Unutma, IOI aldığında (Indicator of Interest – İlgi Göstergesi ya da yürüme davetiyesi) mutlaka değerlendir – bunu yapmaman masada para bırakıyorsunuz demektir.

4 – Kıskançlık güçlü bir motivasyon kaynağıdır.

İroni şu ki, benimle gerçekten ilgilenen kızları görmezden gelmem, oneitisimde kıskançlık yaratarak ortaya çıkacak şansı da geri tepmem anlamına gelirdi.

Genç bir erkek olarak, kıskançlığın nasıl bir motivasyon kaynağı olduğunu farkedememiştim. Sürekli olarak “onu ancak onun hakkında ne kadar ciddi düşündüğümü göstererek elde edebilirim” mavi hap kavramına yapışıyordum.

Bu çok yanlış. “Onun hakkında ne kadar ciddi olduğunu” göstermek, cinsel heyecan yaratmanın en kötü; muhtaç ve aşırı yatırım yapmış biri gibi görünmenin en iyi yoludur.

Diğer kızların attığı yemlerden birini bile yakalasa idim, sadece hayatın tadını çıkarmakla kalmayacak, pazarda başka yerlerde de kendim için talep yaratacaktım.

5- Mükemmel olmaya çalışma.

Mükemmel olmaya çalışma. Onun “mükemmel erkek” tanımı ne diye tahmin etmeye çalışıp, o kalıba girmeye çalışma. Bu saçmalıklarla vakit kaybetme.

Lisede kızları gerçekten götüren erkeklere bak. Serseriler. Bu adamların “mükemmel erkek” olmayla vakit kaybettiklerini mi sanıyorsun? Tabii ki hayır. Bu adamlar basitçe dürüst, dobra ve kendilerini öne atabilen erkekler.

Benim stratejim “diğerlerinden farklı olmaya çalışmak” idi. Diğer erkeklerden radikal farklılık anahtar olsa da, daha erdemli olmaya çalışmak işe yaramaz. En azından bu evrende işe yaramıyor.

6 – Cinsel çekim önce gelir ve onun donunun içine pazarlıkla giremezsin.

Ergenlik dönemimde kızları elde etme stratejim pazarlık üzerine kurulu idi. Eğer ona neden benden hoşlanması gerektiği ile ilgili tüm nedenleri açıklayabilirsem, kız benim ne kadar mükemmel bir erkek olduğumu ve diğer erkekleri değil de beni seçmesi gerektiğini anlayacaktı. O zaman göremediğim şey, cinsel çekimin, mantığa oynamaya her zaman üstünlük sağlayacağı idi.

Benimle aynı zamanda okuyan Vinny Pringo’nun ise daha derin bir stratejisi vardı. Okuldaki oyun parkında tırmanma demirleri vardı. Öğle arasında, Pringo gömleğini çıkarır, demirlerde barfiks çeker ve kızlara gelişmiş omuzlarını, kollarını ve karın kaslarını sergilerdi. O zaman bunun “gösteriş” olarak küçümserdim. Bu “gösteri”lerden önce göğüs kaslarını yağladığına yemin edebilirim.

Pek doğal olarak, Pringo ileri yıllarımızda ama boğulurken ben kızlarla hiçbir yere gitmeyen “derin ve anlamlı” muhabbetlere çakılı kaldım.

Ham cinsel istek ateşlemek ile yakınlığın pazarlığını yapmak arasında seçim yapman gerektiğinde, her zaman ilkini tercih et.

7 – Önceliğin kendin olsun.

Bu nedenle – Vinny Pringo gibi doğal alfaların içgüdüsel olarak farkında oldukları gibi, önceliğin kendin olsun.

Kızın ne istediğini tahmin etmeye çalışma. Aslına bakarsan onu düşünmek için hiç zaman israf etme. Eğer barfiks çekmek istiyorsan çek. Futbol oynamak istiyorsan oyna. Keman çalmayı öğrenmek istiyorsan öğren.

Sen kızın istedikleri yerine kendi zevklerini tatmin etmeye odaklandıkça, daha çok kendi yolunda olacaksın ve bu da seni daha iyiye götürecek. Hiçbir kadın, bir erkeğin misyonunun yerini almak istemez.

(Çevirenin Notu : Amcığın 16 Buyruğu : II. Önceliğin kendi misyonun olmalı, kadının değil)

8 – Reddedilmek dünyanın sonu değil.

Lisedeyken, reddedilmekten ödüm kopardı : tüm problemlerimin temelinde bu vardı. Reddedilirsem, samimi bir şekilde göğün tepeme yıkılacağına ve bundan da sağ çıkamayacağıma inanırdım.

Tabii ki bu deli saçması idi. Gerçek şu ki hayatın her aşamasında reddedilmek engellenemez bir şey. Bir kitap yayınlamak isteseniz de birçok kez reddedileceksiniz, bir iş bulmak ya da iş fikrinize finans aramak istediğinizde de. İlişkiler konusunda durum neden farklı olsun ki?

Olgunlaştıkça reddedilmeyi kabul etmeyi değil, onu bağrıma basmayı da öğrendim. Reddedilmeyi bir nişan olarak göğsümde gururla taşımaya başladım. En azından erkeklerin ezici çoğunluğu korkuyla kilitleyen bir şeyi yapabiliyordum. Sadece bu bile beni sürüden ayırıyordu.

9 – Tüm kızlar aynı fikirde değiller.

Yukarıdaki maddeden devam edersek : bir kız tarafından reddedilmiş olman, bir sonraki kızın seni otomatik olarak reddedeceği anlamına gelmez.  Bu benim bir diğer yanlış inancım idi. Çevredeki tüm kızları aynı sanar, bir tanesinin seni reddetmesinin diğerinin de seni reddedeceği anlamına geldiğini düşünürdüm.

Bu, benim cinsel pazarın karmaşıklığını keşfetmemden önce idi. Farkettim ki, erkek cinsel pazar değeri statik değil. Amerika’da 10 üzerinden 3 bile alamayacak bir erkek, Şangay’da popüler erkek olabiliyor idi.

Erkeğin cinsel pazar değeri, bakana göre değişen bir şeydir.

10 – Eğer onu elde etsen bile, bu hayatının problemlerini çözmeyecek.

Ve son olarak da, diğer bir mavi hap fantazisinden kurtulman gerekecek. Uzun süredir arzuladığın o kızı elde etsen bile, sakın bunun senin hayatını mükemmel yapacağını ve artık hiçbir probleminin kalmadığını düşünme. Gerçek bunun tam tersi.

Talihsiz gerçek şu ki, bir kızla ilişki başladığında, asıl yük başlıyor.

Çeviri : 10 lessons about girls i would teach my teenage self today

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

69 thoughts on “Kızlar hakkında kendi ergen halime öğreteceğim 10 ders”

 1. “Benim stratejim “diğerlerinden farklı olmaya çalışmak” idi. Diğer erkeklerden radikal farklılık anahtar olsa da, daha erdemli olmaya çalışmak işe yaramaz. En azından bu evrende işe yaramıyor.”

  Ergenken mottom buydu. İleriye dönük olarak, daha ufku açık biri olabiliyorsunuz ama karşı cinsle olduğu zaman sıçanzi.

  Dokuzuncu madde, TR deki kızlar için geçersiz olabilir. Hepsi TV ve sosyal medya sayesinde fabrika basımı gibi tek tip herifleri daha çok radarlarına almaya başladılar. Erkek olarak CPD niz düşükse üzgünüm, posttaki istisnalar dahi olmayacak.

  Bunları 15-16 yaşında dahi anlayamayacak kadar sığır bi çocuktum. Ergenlikteki saflık güzeldir ama aynı saflık gözünüzü kör edebiliyor.

  1. 9. Madde eger erkegin CPDsi cok cok dusukse gecersiz olabilir ama ortalama bir erkek icin hele de liseli ortalama bir erkek icin gecerli.

 2. Benim vereceğim tek öğüt yürüme davetiyelerini kaçırmamak olurdu. Zira kaçırdığım ve içine ettiğim yürüme davetiyelerini saysam burdan köye yol olur. :/

 3. Hocam daha önce söylenildimi bilmiyorum fakat aklıma takılan bir soru var.Bu yazıda ve daha önceki yazılarda belirtilen “davetiye alırsan harekete geç” mesajı monk moduna yeni girmiş biri için uygun mudur değil midir ? Şahsen başlayalı 1 hafta oldu ve hedefim 3 ay boyunca bunu sürdürmek.Başka bir sorum ise sözlükte 1f ve diğer yazarların “kızları siklemeyin,kendinize odaklanın”demesiyle sizin yazılarınızda belirttiğiniz “harekete geç” çelişmiyor mu ?

  1. Celismiyor. Yurume paradoksudur bu. Onlarin kizlari sikleme dedikleri kizlari odagina koyma ya da bir an olsun kendine esit (yabanci biri senin icin senden onemli olamaz) ya da yukari gorme anlaminda. Bir kizi o etrafinda degilse dusunme demek.

   1. Peki monk moduna yeni girmiş birisi kendini ilk 3 ay bu tarz şeylerden soyutlamalı mı ? Bu sorunun tam cevabını bulamadım,kimisi etkileşime geçin diyor kimiside sosyal izolasyonu devam ettirin 3 ay sonunda başlayın diyor.Senim bu konu hakkında görüşün nedir ?

 4. Konunun tam olarak 18-22 gençler olduğu böyle öz bir yazı çok lazımdı. İyi oldu umarım özellikle bu konu hakkında yazılar gelmeye devam eder.

 5. ikinci maddede çuvallamak istemiyorsanız kızları asla hayatınıza almayın. kızlar sizin yanınızda çalışmak ve cinsel ihtiyaçlarınızı gidermek için varlar. eğer bir gün baba olmak isterseniz bunu annesiz, taşıyıcı anneyle, gerçekleştirin. eğer bir gün bir kızla evlenmeye karar verecek olursanız ister istemez ona hayatınızın tapusunu teslim etmiş oluyorsunuz. evliliğin amacı da budur zaten. sizin hayatınızın tapusunu eline alan kız size hayatı zindan etmeye başlayacaktır.

  1. Ben de diyorum ki bu mantalite (“kızlar sizin yanınızda çalışmak ve cinsel ihtiyaçlarınızı gidermek için varlar”), maskülin bir erkek olacak cesarete sahip olamayan adamların, ruhlarındaki kırılganlığı saklamak için kullandıkları maskedir. Zira kadınlarla anlamlı bir ilişkiyi, tüm ipleri kadının eline vermeden kurabilecek dominantlık sağlayamayacaklarından korkarlar.

   Bu mentalite, zayıflık göstergesidir. Eski kuyruk acılarını aşacak olgunluğa ulaşamamanın göstergesidir. Siz daha güçlü bir erkek olun. Ne kadınları tanrıçalaştıran betalardan olun, ne de kadınları hayatlarına anlamlı şekilde alırlarsa onları tanrıçalaştıracağından korkan betalardan olun.

   1. 1992 kardeşim, MGTOW ol ve herşeye bi siktir çekip, arkanı dön. Kadınların içgüdüsel, erkeklerin de mantıklı zihne sahip olmasının bir sebebi var: Erkekler, sorun çözme odaklıdır. Kadınlar da hep bir problemle gelirler. Erkeklerin de bunları çözmelerini isterler, erkekler de bunları çözer. Döngü bu şekildedir. Kadınlar sevsek de, sevmesek de bir şekilde sorun yaratıyorlar. Hayat yeterince yorucu ve sıkıcı. Çocuk için taşıyıcı annelik olayı TR’de hala çok ayıplanıyor. Çocuk istiyorsan, evlilik şart. Ama bu da evlendiğin kadınla aranda mecburi bir bağ oluşturacak ki, hala yükümlülüğünü devam ettirecek. Çocuğun olduktan sonra, çocuğa karşı sorumlulukların olacak, vs vs vs. Gündelik hayatın sıkıntılarının yanında, çocuğunun sağlığını, huzurunu, geleceğini düşüneceksin. Aynı anda da ruh eşini(!) de mütemadiyen tatmin etmen gerekiyor. Eee, ev kirası ve ödenecek faturalar var?

    Dikkat edersen, kendin hariç herkesin yemesi, içmesi ve barınması için sen uğraşıyorsun. Sen yoksun, eşin ve çocuğun var artık. Tapudan kastın bu olsa gerek ki, böyle bakarsan çok doğru bir tanım.

    Yorumlarından anladığım kadarıyla, MGTOW’a dirsek temasındasın. Kendi huzurun için bir düşün derim.

   2. Alkış 👏 Mahmut Abi.

    Bende binlerce kelimeyle bunu anlatmaya çalışmıştım kendi saha raporumda.

    MGTOW akımı tam da bu mantıktan dolayı doğmuş bi akım.

    Bir adam, geçmişte bir ilişki yaşıyor.

    Ama ilişkinin evreleri şu şekilde:

    – Adam uzun süre platonik takılıyor. Ve kıza gereğinden çok daha fazla DUYGUSAL YATIRIM yapıyor. (HATA Kendisinde)
    – Ardından bir şekilde konuşmaya başlıyorlar. Bu konuşma genelde şu şekilde başlar: Kız zor bi anında olur veya kötü bi dönem geçiriyordur ve tutunacak bi dala ihtiyaç vardır. Burada ki dal bizim adam oluyor.
    – Derken yakınlaşıyorlar konuştukça. Adamımız burada utanmadan ilgisini belli ederse ve CPD’si kızın üstündeyse, hipergami açısından bi sıkıntı yoksa ilişki doğuveriyor.
    – İlişki de doğduğuna göre adamımız rahatça hayal kurabilir. Hayaller kuruluyor sözler veriliyor sonsuza kadar birbirimizi seveceğiz şeklinde.
    – Bu sözleri MANTIKLARI veriyorlar. Ancak hipergami’nin umrunda mı? Değil.
    – Kızı tanrılaştıran adamımız sniper oluveriyor, ilgisini tek kıza harcamaya başlıyor. Bütün imkanlarını ona sunuyor. Yanlış inançlar var kafasında: “Onun için ağladığımı, ona üzüldüğümü ne kadar görürse, beni o kadar sever” şeklinde. Bu sebeple KIZA DUYGUSAL OLARAK ZAYIFLIK Göstermeye başlıyor. Halbuki kız ondan sağlam olduğu için etkilenmişti. Burada içgüdüsel biçimde bi soğuma başlıyor ve kız başka erkekleri teste alıyor.
    – Testleri bizim heriften daha iyi geçen biri bulunduğunda yine bilinçsiz biçimde kız adama doğru hızla kayıyor.
    – Sonuç: verilen tüm sözler yalan. Kavga ve yıkım ile ilişki bitiyor.
    – Kız 1 hafta içinde yeni manitasıyla yiyişmeye başlarken bizim adamımız müslüm gürses+rakının dibine vuruyor ve belki heriften haberi bile yok.
    – Duygusal yatırım katlandıkça katlanıyor derken kız artık onun gözünde etten kemikten biri olmaktan çıkıp SAPLANTI haline geliyor.
    – Olay sevgililikten çıkıp psikolojik bir travma hâline dönüşüyor.
    – kendisine bu travmayı bi kadin yaşattığı için(daha doğrusu adamimiz oyle sandigi icin) “Kadınlarin mnakoyim, nankörleeeer, siken sevilir abi” düşünceleri yeşermeye başlıyor.

    Fabrikaya(ilişki) “ruh ikizimi buldum, evleneceğiz birtanem ile.” Düşünceleri ile giren adamın düşünceleri , Fabrikada işlendikten sonra; “orospu çocuğu DİŞİLER, siken sevilir” düşüncelerine evriliyor. “Bundan sonra sikip geçicem alayını” düşünceleri beliriyor.

    Kızgınlık aşaması detected. Tam bu kizginliktayken, kendisiyle aynı kızgınlıkta “lanet olası dişiler, kadınlar 3 adet kaygan deliktir” tarzı DÜŞÜNEN, KIZGIN HERİFLERIN GAZIYLA ortaya kadın düşmanı bi herif çıkıveriyor.

    Olayın psikolojik benzetmesini yaparsak şu şekilde:

    – Küçük bir çocuk, bıçak kullanmayı bilmez ve onunla elini keser. Ardından bıçak görünce ağlamaya ve korkmaya başlar, görmek bile istemez. Kafasında “bıçak zararlıdır” algısı oluşmuştur.

    Evet, güzel bir örnek oldu, peki bu örneğin sizle ne alakası var?

    – Küçük çocuk, SİZSİNİZ. Bıçak ise kadınlar. Bıçak ile elinizi de kesersiniz, meyve-sebze kesip yiyebilirsinizde. Eğer KULLANMASINI Bilirseniz, faydalanabilirsiniz. ANCAK Küçük bir çocuk olduğunuzdan dolayı (mavi haplı) bıçak kullanmayı bilmiyordunuz. Bu sebeple elinizi kestiniz. Farketmeniz gereken en önemli detay ise şu: ELİNİZİ KESMENİZİN SORUMLUSU BIÇAK DEĞIL, SİZSİNİZ. BIÇAK Sizin elinizi kesmedi, SİZ BIÇAĞI ELİNİZİ KESMESİ için kullandınız. Burada SORUMLULUĞU üstüne ALMANIZ LAZIM. EGONUZA yediremediğiniz için; “bıcak kullanmayi biliyodum, bende sıkıntı yoktu. Sıkıntı bicakta, nankör bıçak” tarzı düşünceler ile REDDEDİYORSUNUZ Sorumluluğu. Ancak bu yanlış bi karar ve yanlış kararlar sadece mutsuzluğa götürür.

    Gerçekler şunlar:

    – Kadınları kullanmayı bilmiyordunuz. Yani? Yanisi şu; Hipergamiden, CPD’den, arzunun dinamiğinden, dominant-maskülen olmanın öneminden, kadınlarin duygusal zayıflıktan tiksindiğinden, korku oyunundan, hayatınızın merkezinden kendinizi çıkarmamanız gerektiğinden, kadınlar konusunda sniper değil pompalı tüfek ile avlanmanız gerektiğinden, erkeğin değerinin ilgi olduğundan.. ve benzeri daha nice KIRMIZI HAP kavramından HABERİNİZ Yoktu. Bunlar kadınları anlatır, bunları kavrarsanız kadınları FAYDALI biçimde kullanmayı bilirsiniz. Bunlar ilişkinin ve kadınların KILAVUZUDUR. Bir erkeğin BUNLARI BİLMESİ Gerekir. Bunlar size disney masalları,pembe diziler, feminen düzen ve kız gibi yetişme sebebiyle UNUTTURULDU. Kimi erkekler ise bunları doğal olarak yapıyor. Siz bunları bilmediğiniz icin KADINLARI KULLANAMADINIZ ve DUYGUSAL ANLAMDA ZARAR GÖRDÜNÜZ. Suç ve sorumluluk size ait, ve birer erkek olduğunuz için ağlayıp suçu başkalarına atmak size yakışmayacak ve bunu yapsanız dahi toplum size ACIMAYACAK. Erkeğin ağlaması feminenliktir ve tiksindirir. İşte bu sebepten dolayı sorumluluğu ve suçu kabullenin. ARTIK TRP sayesinde kadınların kullanma kılavuzu ELİNİZDE.

    Peki, Bu yorumdaki düşünce,yani MGTOW kafa yapisi nedir?

    – Kadınların kullanma kılavuzu elimde evet. Ancak ben henüz daha geçmiş kötü tecrübelerimin etkisinden kurtulamadım. Canım çok yanmıştı. Ve AÇIKÇASI, KULLANMA KILAVUZU ELİMDE OLDUĞU HALDE KULLANAMAMAKTAN KORKUYORUM! TEKRAR O bıçağın elimi kesmesinden KORKUYORUM. İŞTE BU SEBEPTEN DOLAYI BEN, OYUNDAN-KADINLARLA DUYGUSAL ilişki yaşamaktan Uzak duracağım. Çünkü KORKUYORUM.

    Biz ne diyoruz peki? Korkmaya devam ettikçe, maskülen tarafınız gelişmeyecek. Korkacak bir şey yok, ERKEK ADAM gibi Davranırsanız; KADIN SİZE HER ŞEYINI SUNACAK. Bedeninden, imkanlarına kadar. Cenneti yaşayacaksınız, ipler elinizde olacak. UZAK DURMAK ise erkek adam gibi davranamayacağım korkusundan başka bir şey DEĞİLDİR.

    SONUÇ: SİZE TEK DENİLECEK ŞEY ŞU: KORKMAYIN! ÇÜNKÜ TAŞAĞINIZ VAR, ÇÜNKÜ TRP FARKINDALIĞI VAR, ÇÜNKÜ Bir kez kötü bir şey yaşamanız; bütün hayatınızı karamsar-zindan hayatı gibi bir duruma çevirmemeli, ÇÜNKÜ teorik bilgi ancak kullandıkça gelişir, ÇÜNKÜ ipleri elinizde tuttuğunuz müddetçe kız sizden KOPAMAYACAK.

    Erkek ve kadın bir elmanın iki yarısıdır. Ve yalnız bir hayat, eksik+MUTSUZ Bi hayattır.

    Rumuz: MGTOW bükücü Neymovski Taşşakolkanski.

    1. Len MGTOW bükücü (sdfghjk) yaşadıklarımı yaşasan çoktan kafana sıkmıştın amk hala gelip milleti yermeye çabalıyosun, bi huzur ver.

     Kadınlardan korktuğum doğru, önceki yorumlarımda da yazdım, kabul ediyorum. İbneliğin lüzumu yok. Ama kadınlarla korkuyu ve çekinceyi yenmek için çok uğraşmam gerekli. Elde edeceğim şey de sadece seks. Tabii gelişim kısmında önemli bir zaman ve yatırım da yapacağım, bu da var. Senin dediğin şekildeki kadın odaklı gelişime kendimi verirsem, hem zararlı çıkarım, hem de buna değmez. Gelişim için itici güç, kadınlara ulaşmak olmamalı.

     Burayı takip ediyorsam, yarın öbür gün esaslı bir alfa dulun betalar betası kocişi olup, boynuzlanmamak için takip ediyorum. RP nin kişiye göre yorumlaması da burda ortaya çıkıyor. Dediğin o kullanma kılavuzu, ilerideki yaşlarda benim sigortam gibi olacak. Ben bana lazım olanı alır, işime bakarım. Kimseye hükmetmek veya dominant olmak gibi bi amacım yok. Benim olayım işleyişi öğrenmek.

     İnsan tek başına da gayet iyidir MGTOW bükücü kardeşim. Kadınsız ve yalnız olarak eksik olduğunu düşünüyorsan, bu zamana kadar varolmak ve kendini tanımlamak için hep birilerine ihtiyaç duymuşsun demektir. Bunun da oneitis in farklı bi şekli olduğunu söyleyeyim, bilesin.

     Sen tek başına da harikasın MGTOW bükücü kardeşim, tıpkı diğer herkes gibi.

     Kendi kimliğinizi bulmak için başkalarına ihtiyacınız yok. Önce dışarıya kapalı ama kendi içinize açık biri olun. Mutluluk tanımını da karşı cins üzerinden yapmayın. Mutlu ve huzurlu olmanın başka yolları da illaki vardır. Benim yolum da bu.

     Kadınlardan korkuyorum ve bu korkumu yenmek bana çok da bişey kazandırmayacak. Çünkü zaten asıl amacım bu değil.

     He mi Taşşakolkanski?

     1. “Tristana cevap Bölüm 1”

      Birader sen hakkaten göt olmaktan bıkmayacaksın 😀 Yine Tristan, yine aynı TERANELER.

      1- “yaşadıklarımı yaşasan çoktan kafana sıkmıştın amk”

      Yine KAFANDA KURDUĞUN HÂYALİ SENARYOYA GÖRE ÇIKARIM,YORUM YAPIYORSUN.

      Kötü şeyler yaşadığını ve yaşadığın kötü şeylerin, benim yaşadığım kötü şeylerden yüzlerce KAT daha fazla olduğunu İMA EDİYORSUN, AYNI ZAMANDA Eğer ben onları yaşasam, dayanamayıp kafama SIKARMIŞIM (OOPSS ??)

      a) Yaşadığın kötü şeylerin, benimkinden daha kötü olduğuna dair BİR KAYNAK VAR MI? YOK. Dur lan pardon var var.. Öyle bi kaynak ki hemde yalan dünyası resmen. Kaynak: GÖTÜN.

      b) BİR İNSAN, Geçmişte gerizekalılıkları sonucu KÖTÜ ŞEYLER deneyim etmiş ise bundan dolayı ÖVÜNMELİ Mİ? Yoksa UTANMALI MI? Bunu hangi uslüp ile söylemeli? “Ben daha kötü şeyler yaşadım, ben daha güçlüyüm” MESAJI İLE Mİ KARŞI TARAFA ÜSTÜNLÜK KURMAYA ÇALIŞMALI? BENCE Sen daha kötü şeyler yaşadıysan; SEN DAHA SALAKSIN, BEN DAHA AKILLIYIM DEMEK Kİ.

      c) Kötü olarak baktığımız şeyler, İNSANDAN İNSANA DEĞİŞİR. Benim aşırı duygusal bir yapım YOK. Seni etkileyen şeyler beni etkilemeyebilir, beni etkileyen şeyler seni etkilemeyebilir. KENDİ ETKİLENDİĞİN OLAYLARDAN BÜTÜN İNSANLIK ETKİLENECEKMİŞ ve DAYANAMAYIP HAYATINA SON VERECEKMİŞ GİBİ DÜŞÜNMENE GÜLEYİM Mİ? Yoksa ACIYAYIM MI CAHİLLİĞİNE?

      Yetti mi? Bırak bütün yorumu, sadece en başa yazdığın 6 kelimelik cümlenden bile CAHİLLİK akıyor amk. SANA TAVSİYEM YORUM ATMADAN önce bi tekrar oku yazdığını, “bu dediğim mantıklı mı?” Diye düşünerek. Neden mi? ÇÜNKÜ KENDİNİ REZİL EDİYORSUN. Ayrıca SANA Küçük gözle bakmama sebep oluyorsun. Bu kadar BASİT Tartışmaları sevmem ben, biraz daha MANTIKLI Cümle kur da, SAÇMALIK bulamayayım hak vereyim sana?

      2- “Kadınlardan korktuğum doğru, önceki yorumlarımda da yazdım, kabul ediyorum. İbneliğin lüzumu yok. Ama kadınlarla korkuyu ve çekinceyi yenmek için çok uğraşmam gerekli. Elde edeceğim şey de sadece seks.”

      Kabüllenmek, gelişmeye başlamanın İLK AŞAMASIDIR. Korktuğunu belli etmen ve korkunu yenmen için bolca korkunla yüzleşmen gerektiğini BİLMEN GÜZEL.

      Ancak “elde edeceğim şey de sadece seks.” cümlen, yine biraz hastalık içeriyor. Güzel kardeşim geçmişte hiç karakterinden etkilenen bir kız ile ilişki yaşadın mı? ELDE EDECEĞİN ŞEY, SADECE SEKS DEĞİL. Hatta seks, elde edeceğin DİĞER ŞEYLERİN SADECE Tuzu biberi DİYEBİLİRİM.

      Eli sikinde bekleyen milyonlarca abaza varken, bir kadının seks kapılarını sana açması; daha doğrusu senin ona bu kapıyı AÇTIRABİLMEN, altına rızası ile yatmak istemesi, sana bağımlı hâle gelmesi gibi bir çok ilişki detayı sana özgüven sağlar, masküliniteni besler, korkuların azalır, bakış açın değişir, egon tatmin olur, ona hükmettikçe erkekliğini hissedersin. İşin vajinaya sokma kısmından ÇOK DAHA Fazlası var DOĞRU BİR KADIN-ERKEK İlişkisinde. İNAN SANA BUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM. MGTOW Kitlesi olayı “sadece seks” diye yorumluyor. ÇÜNKÜ Geçmişte bahsettiğim tarzda bir İLİŞKİ YAŞAMAMIŞ. Yaşasa bile üstüne gelen kötü olaylar ona bir kadınla kurulacak olan duygusal ilişkiyi “öcü” gibi gösteriyor. Sen de bunlardan birisin. EL DE EDECEĞİN ŞEY SADECE SEKS DEĞİL. Karakterin ile elde ettiğin bir kız ile ilişki yaşamaya başlarsan, hele ki aşkın o ilk romantik süreci boyunca SEKS, aklına bile gelmeyecek. Gelse bile kızla yakınlaşmanız, ilişkinizin derinleşmesi, birbirinizi tanımanız, samimiyetinizin artması gibi olaylar ilk zamanlar belki seksten bile fazla keyif vericek sana.

      SEKS BİR SONUÇTUR. Sekse götüren süreç ise EN AZ SEKS KADAR KEYİFLİDİR. MGTOW Kitlesi seks ile sonlanan SÜRECİ reddediyorlar. Daha doğrusu, kızı elde edemeyeceklerinden ve reddedilmekten KORKUYORLAR. Korktuğu için bu süreç onlara keyfli gelmiyor, gelemiyor.

      Kıza EĞLENEN USTALIK (küçük bir kız çocuğu gibi) ile davranmak yerine ÇIKARCI ŞEYTAN gözüyle bakıyorlar, onla seks yapmayı da O DÜŞMANI YENMEK gibi görüyorlar NEREDEYSE!! Gerisi sadist düşünceler, kadın 3 deliktir, sert sikeceksin falan. Kadın 3 deliktir diyen adam HAYATINDA 1 KERE Kadın ORGAZM ETMEMİŞTİR. Tecrübesiz göt lalesinin tekidir. 3 delik diye bakıp kendi KEYFİNE ODAKLANIRSAN, KADINI MUTLU Edemezsin yatakta ve orgazm OLMAYAN KADIN; Senin yanında fazla durmaz. Bu düşünceye sahip bi sik kafası escort siker anca. Birader bu yazdıklarım mantıksız mı geliyor sana? Demek istediğimi anlıyor musun cidden? Bakmamız gereken bakış açısı eğlenen ustalık fakat MGTOW ÇIKARCI-3 DELİKLİ-SADECE SEKS SAĞLAYAN Et parçaları gibi hastalıklı bakış açısıyla bakıyor. WHAT THE FUCK amına koyim ya, WHAT THE FUCK!

      EL DE EDECEĞİN ŞEY SADECE SEKS DEĞİL, O Gözle bakmayı bırak. Sadece seks elde edeceğim dersen ONU DA ANCA PARAYLA ELDE EDERSİN. SEKS İKİ TARAFLI Bir mutluluktur.Öyle olması gerekir.

      3- “Senin dediğin şekildeki kadın odaklı gelişime kendimi verirsem, hem zararlı çıkarım, hem de buna değmez. Gelişim için itici güç, kadınlara ulaşmak olmamalı.”

      Oğlum sıkılmadınız mı şunu yapmaktan? YAZININ neresinde yazıyor “kadın odaklı gelişin”diye? Yazının neresinde yazıyor “gelişim için itici güç, kadınlara ulaşmaktır” diye?

      Neden yazmadığım şeyden dolayı götünden fikir çıkarıp beni onla yargılamaya çalışıyosun kardeş sen?

      Gelişimin alanları vardır. Yeni dil öğrenirsin bu gelişimin bi ayağıdır, spor yaparsın diğer ayağıdır, dotayı bırakırsın diğer ayağıdır, pornoyu kesersin diğer ayağıdır, KADINLARLA OLAN KORKUNU Yenmeye çalışırsın bu da DİĞER AYAKLARINDAN Biridir.

      Gelişim çok yönlüdür, tek yönlü değil. Ben öyle bir şey YAZMADIM. Kendi kafandaki düşüncelere göre OKUMADAN YORUM YAPIYOSUN HERHALDE?

      Sen diğer dallarda kendini geliştirmeye çalışıyorsan bravo! Kadınlar konusunda korkunu yenmek içinde bakış açını değişmen gerek. Hepsine küçük kız gözüyle ÜSTTEN bakman gerek mesela.(Eğlenen ustalık) Onlardan KORKMAK YERİNE, ONLARI CİDDİYE ALMAYIP SADECE EĞLENMEN GEREK. OYUNUN TADINI ÇIKARMAN GEREK. Kadının kullanma kılavuzuna göre hareket edersen; BETA ÖDERİ olmazsın, ALFA SİKERİ OLURSUN. Tüm bedenini sana adar. Yemek istediği şey PARAN DEĞİL,Başka bir şeydir(anladın sen). Hizmetini yapar, evini temizler. Öğrenci evinde kaldın mı hiç? Kızlar hastayken gelip bana çorba yapardı. Evi düzenli toplardı. HANİ ÇIKARCILIK? Kullandığım çatal bıçakların, tabakların yarısını kızların evden toplamıştım. KİM KİMİ SÖMÜRÜYOR SÖYLESENE TRİSTAN? Doğru davranırsan, MUTLU OLURSUN. Bu sebeple KORKACAK BİR ŞEY YOK, TAM TERSİNE TONLA Kâr dolu bi iş.

     2. “Tristan’a cevap bölüm 2”

      4- İnsan tek başına da gayet iyidir MGTOW bükücü kardeşim.

      İnsan, SOSYAL BİR VARLIKTIR. Onaylanma ihtiyacı duyar. Şöyle düşün senin iyi şarkı söyleyebilme yeteneğin var. EVDE KENDİ KENDİNE SÖYLEYİNCE Mİ MUTLU OLURSUN, YOKSA Bir topluluk karşısında İNSANLAR SENİ Dolu gözler ile SEYREDERKEN Mİ MUTLU OLURSUN?

      Hangisi? Çok yakışıklısın diyelim, aynada kendine bakınca mı mutlu olursun, bi kız seni baştan aşağı süzünce mi mutlu olursun?

      Değerli olan şeyler, insanlığın benimsediği şeylere göre değişir. Bugün her erkek daha uzun boylu olmak istiyorsa BUNU KENDİ KENDİNE MUTLU OLMAK için istemiyor.. Uzun boylu olursa ONAYLANIR,BEĞENİLİR. Bunun için arzuluyor.

      5- “Kendi kimliğinizi bulmak için başkalarına ihtiyacınız yok. Önce dışarıya kapalı ama kendi içinize açık biri olun. Mutluluk tanımını da karşı cins üzerinden yapmayın. Mutlu ve huzurlu olmanın başka yolları da illaki vardır. Benim yolum da bu.”

      Kendi kimliğini BELİRLEYECEK OLAN SENSİN. “Ben buyum” diyerek. Ancak MUTLU OLMAN İÇİN İSE Kimliğinin ONAYLANMASI GEREKİR. Bugün “ben katilim ve insanları öldürmeyi severim” kimliğine sahip biri ONAYLANIR MI SENCE? Hapse atılır, DIŞLANIR, İDAM EDİLİR. KÖTÜ ŞEYLER YAPILIR, mutlu edilmez. NEDEN? ÇÜNKÜ DEĞER katmaz insanlara.

      Senin kimliğin hiçbir insana değer katmıyorsa, HİÇBİR DEĞERİN YOK DEMEKTİR. Hiçbir insana değerin yoksa hiçkimse de seni önemsemez. Tüm postlara “123” diye yorum atan bi herif düşün. Siteden ayrılmasına kimse üzülür mü? Bide sürekli çeviriler yapan ve aranılan şeyleri bulup yorum atan bi herif düşün, kimse gitmesini istemez değil mi sende dahil?

      Ve Bizim mutluluğumuz değer kattıkça yükseliyor. Bugün burada millete tavsiye veriyorsun neden? Çünkü onların mutlu olmasını istiyorsun, ONLARIN MUTLU OLMASINA SEBEP OLMAK İSTİYORSUN. Çünkü teşekkür ve övgüler gelecek, onaylanacaksın; bundan dolayı MUTLU OLACAKSIN.

      Tek başına bir insan, HİÇBİR ŞEY İFADE ETMEZ. Ve bir Kadının seni ONAYLAMASI güzel birer keyif verir. Amaç bu mu olmalı? HAYIR, GELİŞİMİN AYAĞI Çoktur demiştim. Ancak bu da amaçlardan biri olmalı.

      ERKEĞİN DEĞERİNİ, Kendisine açılan BACAKLAR belirler Tristan. Çık o hayal dünyandan. Hiç bir kadın sana bacaklarını açmıyorsa, değersiz-yalnız herifin tekisin demektir.

      – “Mutluluk tanımını da karşı cins üzerinden yapmayın. Mutlu ve huzurlu olmanın başka yolları da illaki vardır. Benim yolum da bu.”

      Mutluluk tanımını karşı cins üzerinden yapın DEMEDİM. Yine AD HOMİNEM yapıyorsun. Mutlu olmak için yol çok, kadınlarda bunlardan bir tanesi. Neyse ya yeter bu kadar.

      Rumuz: MGTOW Kıran Neyminho.

     3. “Len MGTOW bükücü (sdfghjk) yaşadıklarımı yaşasan çoktan kafana sıkmıştın amk hala gelip milleti yermeye çabalıyosun, bi huzur ver.”

      buradan sonrasını okumadım. çünkü burada da aynı muhabbeti yaptı.
      http://erkekadam.org/2018/03/15/kizlar-kel-erkeklerden-hoslanir-mi/

      “Benim görüp geçirdiklerimi kendi yaşasa, stresten götüne pet şişe sokar duruma gelecek”

      kardeş ne yaşadın be? anlat da, sen de rahatla biz de rahatlayalım. dünyanın bütün yükü omuzlarında herhalde yazık sana. anlat rahatlarsın. “meraktan çatlayacağım” yoksa.

      benim yaşadıklarım da benim yaşadıklarım. benim yaşadıklarım da benim yaşadıklarım. benim yaşadıklarım da benim yaşadıklarım. benim yaşadıklarım da benim yaşadıklarım. benim yaşadıklarım da benim yaşadıklarım. benim yaşadıklarım da benim yaşadıklarım.

      aynen senin yaşadıkların çok başka. senden başka kimse yaşamıyor bu dünyada zaten amına koyayım.. bir sen varsın, bir de senin yaşadıkların. bir de parelel evrende senin yaşadıklarını bizlerin yaşaması ve kafayı yemesi, kafasına sıkması, götüne pet şişe sokması ihtimali var.

      bu kadar show, drama, asil şovalye rolleri, hristiyanlıktaki çile çeken isa betimlemesi nedir yani? öehh amk yeter yaaa.

     4. “ZagoR”

      Olm Allah belanı.. asdhfgajshdfaskjdfhaskdjghaskjdghasjkdfhasdjkfhadjfkahkkjwhrkjfalkdjgalk

      off karnıma ağrılar girdi amk… :DD 😀 😀

      Ulan sesli güldüm mnakoyim ya. Hele ki şu 3 kez kopyaladığın “benim yaşadıklarım da benim yaşadıklarım” kısmına haykırıyorum.

      Bu herifin psikolojisini çözdüm ben bro, kendisine de yazdım zaten üstte, kopyaliyim:

      a) Yaşadığın kötü şeylerin, benimkinden daha kötü olduğuna dair BİR KAYNAK VAR MI? YOK. Dur lan pardon var var.. Öyle bi kaynak ki hemde yalan dünyası resmen. Kaynak: GÖTÜN.

      b) BİR İNSAN, Geçmişte gerizekalılıkları sonucu KÖTÜ ŞEYLER deneyim etmiş ise bundan dolayı ÖVÜNMELİ Mİ? Yoksa UTANMALI MI? Bunu hangi uslüp ile söylemeli? “Ben daha kötü şeyler yaşadım, ben daha güçlüyüm” MESAJI İLE Mİ KARŞI TARAFA ÜSTÜNLÜK KURMAYA ÇALIŞMALI? BENCE Sen daha kötü şeyler yaşadıysan; SEN DAHA SALAKSIN, BEN DAHA AKILLIYIM DEMEK Kİ.

      c) Kötü olarak baktığımız şeyler, İNSANDAN İNSANA DEĞİŞİR. Benim aşırı duygusal bir yapım YOK. Seni etkileyen şeyler beni etkilemeyebilir, beni etkileyen şeyler seni etkilemeyebilir. KENDİ ETKİLENDİĞİN OLAYLARDAN BÜTÜN İNSANLIK ETKİLENECEKMİŞ ve DAYANAMAYIP HAYATINA SON VERECEKMİŞ GİBİ DÜŞÜNMENE GÜLEYİM Mİ? Yoksa ACIYAYIM MI CAHİLLİĞİNE?

      3 Şıkta Tristan ve uyguladığı siktiri boktan acındırma-üstünlük kurma politikası 😀

    2. Merhaba
     Bu ilk yorumum. 35 yaşındayım
     redpille tanışalı birkaç ay oldu. Bütün makaleleri okudum sayılır ama
     malesef uygulamaya geçircek mantaliteye ulaşamadım.
     bu arada birbuçuk senelik ilişkimden kırmızı hap kavramlarının gereğini uygulamadığım için yeni ayrıldım. (kıskançlık vs). Evlilik hazırlığı yaparken biranda ortada kaldım ve şuan durumu saplantı haline getirdim. piskolojik travma haline geldi. uyku yok yemek yok üzüntüden hasta oldum. Yani anlattıklarınızın canlı kanıtıyım.
     Maddi durumum iyi ama sosyal çevrem gerek geçmişim gerek işim dolayısıyla
     çok kısıtlı hatta yok gibi bişey. Yaşımda artık az değil. Artık bi aile kurmak ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Tekrardan evlenilecek bir kız bulmak tekrardan aynı mücadele maddi manevi emek şuan bana çok zor ve külfetli geliyor. Sizce önüme bakıp en başa dönmek (tabi aynı hataları yapmadan) mi? Yoksa eski kızla barışmanın bi yolunu bulup (ki nasıl yapacağım konusunda hiçbi fikrim yok) hatalarımdan ders çıkarmış şekilde redpill öğretileri doğrultusunda kaldığım yerden devam etmekmi mantıklı? Keşke sizlerle çok daha önce tanışsaydım.
     Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

     1. “Haldur’a cevap, bölüm 1”

      Merhaba, hoşgeldiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

      1-) Bir erkeğin cinsel pazar değerinin zirve yaptığı yaştasınız.

      TRP bunu derken, 35 yaşına gelen her erkek iyi kadın bulabilir demek istemiyor aslında. Bunun ŞARTLARI var. TRP Diyor ki; 35 Sene bir erkeğin biyolojik ömrü hesaba katıldığında hemen hemen yarısına denk geliyor. Bu yaş, yaşanılabilecekler hesaplandığında bir erkeğin tecrübeli olma kozunun ve genç olma kozunun tam KESİŞTİĞİ YAŞ.

      Hem yeterince tecrübelisiniz (Bir şeyler yaşadıysanız), hem de halen cinsel anlamda aktifsiniz. 21-22 Yaşında ki kadar genç hissedemeseniz bile, GENÇ BİR KADINLA HÂLEN DAHA ÇIKILABİLECEK bir yaş. İşte bu sebepten dolayı CPD 35’de doruk noktasına ulaşır şeklinde bir hesaplama mevcut.

      Ancak eğer 35 yaşına geldiğiniz hâlde;

      – Ayrı bir eviniz, arabanız yoksa
      – İyi bi kariyer geçmişiniz yoksa
      – Bu yaşa kadar ana kuzusu olmaktan kurtulamadıysanız
      – Kadınlarla ilgili yeterince tecrübe yaşamadıysanız
      – Geçmişteki ilişki sayınız 5’i geçmediyse, hep sniper taktiği (tek bi kıza odaklanmak) ile avlandıysanız..

      Kısaca BETA ve BAŞARISIZ bir geçmişiniz var ise, yaşınızın hiçbir önemi yok.

      Bir erkeğin, diğerinden daha önce doğması; onu DAHA DEĞERLİ yapmaz. Değeri getiren erkeğin TECRÜBESİDİR. 70 yaşında ama hiç sevgilisi olmamış bir dede iseniz, sırf yaşınızdan dolayı BİLGE olmazsınız. 17 Yaşında TRP’li genç; abilerinden-amcalarından-dedelerinden çok çok daha BİLGEDİR, Daha değerlidir.

      Bunları belirtmemin sebebi “35 yaşındayım, oh cpd tavan.” gibi disney masalı düşüncelerin kafada oluşmaması. Cpd’yi yaştan çok TECRÜBE BELİRLER.

      35 Yaşına gelen erkeğin vucüdunun yapılı olması, kariyer hayatının başarılı olması, baya bi gezmiş-görmüş-GEÇİRMİŞ(:P) olması gerekiyor. Çünkü bunlar İLE KADINLARI Etkileyecek. 35 Yaşına gelip hâlen daha kadınlarla 2-3 kelime edemeyecek, anlatacak 3-5 hikâyesi olmayan adam BOŞA YAŞAMIŞTIR,GÖTÜNÜ KAŞIMIŞTIR. Tecrübe çok önemli. 35 Yaşı matematiksel hesaba göre verilmiş bi rakam. Olayın gerçeği ise CPD, Siz tecrübelendikçe artıyor. Matematiksel hesaba göre gençliğiniz ve EĞER Korkmadan yaşarsanız tecrübenizin birbirine en yakın olduğu,en uygun olduğu yaş 35. Olay bu aslında.

      Bu açıdan geçmişinize dönüp bakmanız ve kendinizi bi değerlendirmeniz lazım. Burada okuduklarınıza göre, tecrübeniz ne durumda? Beta bir geçmişiniz mi var yoksa başarılar ile dolu mu? Bilgi ile dolu mu? Asıl cpd’nizi ordan belirleyin. 35 Yaşında hiç ilişkisi olmayan bi herifin CPD’si 17 yaşında çirkin sivilceli 31’ci liseli ile birbirine yakındır. Tek farkı 35 yaşında herif daha iyi bir kaynak sağlayıcıdır, BETA ÖDER’dir, 17 yaşında çirkin sivilceli mavi haplı liselinin parası yoktur. İkisi arasındaki FARK PARADIR. Çekicilik AÇISINDAN Kadınlara ikisi de GÖRÜNMEZ Gözükür. Maskülin, kırmızı haplı, kadınları tanıyan ve nabza göre şerbeti verebilen adam görünürdür, yaşının pek önemi yok.

      Öncelikle CPD ve yaşınız hakkında söyleyeceklerim, gözden geçirmeniz gereken şeyler BENCE bunlar. Devam edersek..

      2-) “bu arada birbuçuk senelik ilişkimden kırmızı hap kavramlarının gereğini uygulamadığım için yeni ayrıldım. (kıskançlık vs). Evlilik hazırlığı yaparken biranda ortada kaldım ve şuan durumu saplantı haline getirdim. piskolojik travma haline geldi. uyku yok yemek yok üzüntüden hasta oldum. Yani anlattıklarınızın canlı kanıtıyım.”

      Burada ilişkiniz hakkında çok az ayrıntı var, kız hakkında da çok az ayrıntı var. Ve maalesef bir ÇELİŞKİ görüyorum..

      Çelişki şu: Kırmızı hap farkındalığından sonra ayrılmışsınız, fakat “oneitis” kavramının ne olduğunu bildiğiniz hâlde; ayrılık sonrası TAM BİRER ONEİTİS gibi davranmışsınız?

      TRP Sadece oneitis olmayın demez. Disiplinli olun der, ağırlık kaldırın der, tabak çevirin der.

      Bu maddelerin içinden sadece bir tanesini cımbızla alıp çekmeniz, diğerlerinin yokluğunda HAPIN TAM ANLAMIYLA OLUMLU Etkisini gösteremez.

      Bunu nerden anlıyorum? Çünkü “Uyku yok,yemek yok, üzüntüden hasta oldum” demişsiniz. ONEİTİS’likten kurtulmak için birer hâmle yapmışsınız, güzel. Fakat DİSİPLİNLİ olmak içinde birer hamle YAPMAK ZORUNDAYDINIZ, Hâlen daha zorundasınız. Kızdan ayrılınca DİBE VURMAK yerine, Spor salonuna yazılıp hayvan gibi kas kütlesi kasmalıydınız. Ağır antremanlar sonucu inanın bana AKŞAM YORGUNLUKTAN SİKE SİKE UYURDUNUZ, AYRICA KÖPEK Gibi acıkırdınız ve yemeğe abanırdınız. Depresyonu AĞIRLIK KALDIRMAK KADAR İYİ ÖLDÜREN Bİ İLAÇ YOKTUR. Doğrudan KAFASINA SIKAR. Testosteron arttığı için ise TAŞAKLARINIZIN Varlığını hissetmeye başlarsınız, hedefiniz “tek dişi döllemeliyim” den , “çok dişi döllemeliyim” olur. Testosteron bu düşünceyi BESLER,BÜYÜTÜR. Spor ile testosteron salgılanır. Bunun devamında tabak çevirmeye başlarsanız, milyonlarca kız olduğunun farkına varırsınız..

      KISACA Teorik bilgi, UYGULADIKÇA GELİŞİR. “Oneitis olmamalıyım” bilgisini uygulamışsınız. Ancak disiplinli olmalıyım, tabak çevirmeliyim, ağırlık kaldırmalıyım BİLGİLERİ Sadece kafanızda DÜŞÜNCE BULUTU olarak kalmış. Uygulasaydınız şuan bu kadar YIKIK bir hâlde olmazdınız.

      TRP Kanunlarının içinden bir maddeyi cımbızla çekip almayın, HAPI KOMPLE PAKET OLARAK YUTUN. Etkisini en iyi böyle gösterir.

      Mesela bu dediklerimden sonra bile disiplin-spor ile ilgili hayatınızda en ufak bir düzenleme yapmazsanız, MALESEF Değişen bir şey olmayacak. HAREKETE GEÇMEK ŞART.Çünkü geçmediğiniz için bu hâldesiniz. Farkına varın. Tembellik yapmak yok. Düzeni bozmak, bir kız için yeme-içmeden kesilmek, uyku düzenini sikmek… TİKSİNDİRİCİ ŞEYLER. Bunları yapmaya devam ettikçe o kız dâhil bütün kızlar sizden daha fazla TİKSİNECEK. Erkeğin güçsüzlüğü, duygusal zayıflığı, yaşamasının birine muhtaç olması gibi şeyler TOPLUM TARAFINDAN AYIP olarak karşılanır. Kimse de size acımaz. Toplum içinde acınmak kadının misyonudur, erkeğin sosyal toplumda tek görevi SAYGI GÖRMEKTİR. YA SAYGI Görülen ERKEKSİNİZDİR, Ya da hiç görünmeyen, GÖRÜNMEZ Erkek. Siz şuan bu yaptıklarınızla görünmez biçimde dolaşıyorsunuz etrafta. Seviyenize göre ama bence en az 2 ay MONK MODU ŞART.

      3-) “Maddi durumum iyi ama sosyal çevrem gerek geçmişim gerek işim dolayısıyla
      çok kısıtlı hatta yok gibi bişey.”

      35 Yaşında bi herifin haftada bir halısahada toplanabilecek bi erkek arkadaş kadrosu OLMALIYDI. 35 Yaşında bi herifin geçmişten gelen veya yedek olarak kenar-köşede sakladığı 1-2 kız numarası OLMALIYDI. Kızlı erkekli Beşiktaş’da bir rakı masası kuracak ortamı olmalıydı. Kızlar bilmem kimin arkadaşının arkadaşı olur pek farketmez. Zaten o ortamdan sonra artık sizi de tanıyacak, önemli olan kadın-erkekli muhabbet ortamı.

      Bunlar, yaşın 35 olmasının getirdiği gereklilikler. 35 Yaşına kadar evin içine kapanarak yaşamayan her adamın bi çevresi olur. Ancak “geçmişim dolayısıyla sosyal çevrem yok gibi bir şey” diyosunuz. Demek ki KÖTÜ-ASOSYAL bi geçmişe sahipsiniz. Bu kötü.

      İşiniz seyahat etmeye mi dayalı anlamadım, ancak işinizi de “sosyal ortamın” olmamasına bir gerekçe olarak sunduğunuza göre sanırım ofiste bi iş falan değil. EĞER Sevdiğiniz işi yapıyorsanız bu bi sorun değil aslında. Sevmediğiniz işi yapıp boş beleş dallamalarla aynı ortamda bulunmaktan daha iyidir.

      Sosyal çevre kovalandıkça gelen bir şey değildir. Bir ortama girersiniz ve o ortamda karakteriniz eğlenceliyse, rahatsanız,düşüncelerinizi yansıtabiliyorsanız sizi seven birileri çıkar ve ARKADAŞ olursunuz. Bu sebeple sosyal çevre bulmak için herhangi bir ortama AYAK uydurmaya çalışmayın. Bu hata olur. Yeni insanlar tanıyacağınız AKTİVİTELERE katılmaya başlayın. Bu her sabah aynı parkta 1 saat yürüyüş bile olur. Üçüncü günün sonunda her gün gelenlerle merhabalaşmaya başlayabilirsiniz. Burda düşülmemesi gereken hata “sosyal çevreye ihtiyacım var,muhtaçım” düşüncesidir. Bu düşünce “kızlara muhtacım” düşüncesinin birer kopyasıdır, beta zihniyetidir. Yalakalık yapmanıza sebep olur. Yeni insanlar tanırken amacınız onların beğenisini kazanmaktan çok kendinizi iyi şekilde ifade ederek yansıtmak olmalı. Daha sonra size AYAK UYDURANLAR İLE Samimiyetiniz artıyor. Ancak sırf bulunmuş olmak için yapmacık roller kesmek, ortamın liderine yalakalık çekmek, boktan yaptığı esprilere gülmek sadece sizi ezikleştirir. Sosyal çevre oluştururken bu yazdıklarıma dikkat edin.

      (bölüm 2 altta)

     2. “Haldur’a cevap, bölüm 2”

      Gelelim EN BASİTİ olan kız konusuna.

      4- Tekrardan evlenilecek bir kız bulmak tekrardan aynı mücadele maddi manevi emek şuan bana çok zor ve külfetli geliyor. Sizce önüme bakıp en başa dönmek (tabi aynı hataları yapmadan) mi? Yoksa eski kızla barışmanın bi yolunu bulup (ki nasıl yapacağım konusunda hiçbi fikrim yok) hatalarımdan ders çıkarmış şekilde redpill öğretileri doğrultusunda kaldığım yerden devam etmekmi mantıklı?

      – ÖNCELİKLE, 1.5 Sene sevgili kaldığınız bir kızla EVLENMEK zaten MANTIKLI Bir hareket olmazdı. Rollo Tomassi’nin de belirttiği gibi TRP 0-6 ay içinde evliliği önerir. O kız eğer evlenecek bir kız olsaydı bile 1.5 sene SEVGİLİLİKTEN SONRA EVLENİLECEK Kız olmaktan ÇIKMIŞ.

      Şimdi daha da dikkatli okumanızı rica edeceğim:

      – ÖMRÜNÜZÜN SONUNA Kadar ELİNİZİ SİKSENİZ BİLE, ÇOCUK SAHİBİ OLMADAN, EVLENMEDEN ÖLSENİZ BİLE… Kısaca korktuğunuz her şey başınıza gelse bile, bu kötü olayların hiçbiri, KIZLA TEKRARDAN BARIŞIP İLİŞKİ KURMAYA ÇALIŞMANIZDAN DAHA KÖTÜ OLAMAZ!

      Sanırım gayet açıklayıcı oldu değil mi? Bu derece duygusal yatırım yapılmış kızla tekrar ilişki yaşamaya çalışmak, kendinize İŞKENCE ETMEKTİR. Taşakları mental anlamda ceviz sıkacağı ile sıkmaktır. “Muhtaç, korkak, üşengeç” beta düşüncelerini-zihniyetlerini BESLEMEKTİR. VE EĞER BUNLARI Besleyip bu şekilde BİR EVLİLİK Yaşasanız, GERÇEKLEŞSE DÂHİ CEHENNEM KADAR ACI VERİCİ BİR EVLİLİK OLUR İNANIN BANA. Çocuğunuzun ÖYLE Bİ ORTAMDA büyümesini istemezsiniz.

      Bu sebepten dolayı atın o kızı kafadan, HER ŞEYİ SİLİN. ÖLDÜ O. Yenisi gelecek ve yenisi burada yazanlara uygun bir kız olmak zorunda, yoksa ona ilginizi vermezsiniz (ben ödülüm zihniyeti.) Ayrıca bu süreç zor değil, başlayın bakalım siz ağırlık kaldırmaya. Bırakın şu porno illetini, azaltın mastürbasyonu haftada bire görürüm sik nasıl dikelip kız aramaya başlıyor.

      – “Barışmanın bi yolunu bulup(nasıl yapılacağını bilmiyorum)” demişsiniz. BUNUN YOLUNU Size açıklamak istemiyorum aslında çünkü bu kadar duygusal yatırım yaptığınız bir kıza dönmeniz sizin için ÇOK ZARARLI, Bu yolu söylesem umutlar yeşerebilir kafanızda “eğer böyle olursam, belki geri döner” şeklinde.. HAYIR. Geri dönse bile I IH artık, olmayacak. Bunu kabul edin ve söylüyorum.

      Bu sorunun cevabı esprili biraz aslında.. Çünkü o kızın size geri dönmesini SAĞLAYACAK OLAN ŞEYLER, ÜSTTE Yazdıklarım ile aynı şeyler. (Kız peşinizde ise bilmiyorum ancak , uykusuz kaldığınıza göre yokluk size daha çok koymuş)

      Kadın, değerin yükselirse seni sever. Değerin alçaktaysa, alçakta kaldığın müddetçe istediğin kadar ağlayıp hayatını zindan etsen de seni SİKLEMEYECEK.

      Nedir değerin yükselmesi? Monk Modudur, kendini geliştirmeye başlamandır. Vucüdunun iyileşmesidir, TABAK ÇEVİRMENDİR, Başka kızlarla takılmaya başlamandır (kıskançlık çok güçlü bi tetikleyicidir)…

      İşte bunları yaparsan DEĞER YÜKSELİR ve kızlar bu değer yükselişini İÇGÜDÜSEL olarak neredeyse IŞIK hızında anlayabilirler diyebilirim. %100 Oranında ihtimalle o kız eğer değeriniz ARTARSA Size YD ATACAK,Geri arayacak, YOKLAYACAK Sizi. Değeriniz çok artarsa “lütfen geri dönelim, bak eski fotoğraflarımız” ŞEKLİNDE DUYGUSALLAŞTIRMA Taktiklerine bile GİRİŞECEKTİR. Kanmayınız. Mavi HAPLI Tuzağıdır bunlar. Ayrıca 1.5 Senelik bir kız ile FAKBADİ’DEN tutun, arkadaşlığa kadar hiçbir şekilde tekrar İLİŞKİNİZ OLMAMALI. ÇÜNKÜ DUYGUSAL Yatırımınız fazla ve bu sizi o kadına karşı her zaman zayıf kılacak.

      Kısaca çözümünüz: Monk Moduna girin, Kırmızı hapın DİĞER KANUNLARINI DA UYGULAMAYA BAŞLAYIN (Disiplin,spor), Sosyal çevre için katılabilecek aktiviteler bulun ve ortamlarda MUHTAÇ gibi değil de; “ben kendimi yansıtırım samimi ve eğlenceli şekilde, bana uyanla arkadaş olurum” MANTALİTESİNİ ESAS Alın ve bu mantık üzerine davranın. Bunu uygularsanız cidden işe yarayacak ve arkadaş sayınız artmaya başlayacaktır. İNSANLARI EN ÇOK ÇEKEN Özellik SAMİMİYETTİR. Herkes kasıntı, herkes tabularla olu. Sadece RAHAT OLUN. Rahat birinin yanındakilerde RAHAT olur çünkü ve sırf bu yüzden dolayı bile sizi ortama çağırırlar. İnsanları çeken bazı özellikler var. Kadınlar konusu için önce bir DİSİPLİNİ OTURTUN, Gelişimi sağlayın, özdeğerinizi arttırın ve kendinizi sevmeye başlayın bir süre. ŞU YIKIK Hâlden çıktıktan sonra kendinize güveniniz GELECEKTİR. Bu aşamada önünüze gelen fırsatları kaçırmamaya özen gösterin. Sosyal mecralardan olsun, cadde sokak her yer olabilir. FIRSATLARI Değerlendirmeye başlayın, bu zor bir süreç değil tersine eğlenceli. BU İŞİN BİR YAŞI YOK. Tecrübe kazanımı her yaşta devam eder

      Umarım yardımcı olmuştur, dediklerimi uygularsanız cidden fayda sağlayacağına inanıyorum, yorumlarımın kişisellikten çok TRP kanunlarını esas almasına özen gösterdim. Yanıldığım yerler varsa belirtilmesini rica ediyorum.

      Sevgiler.. Neym.

     1. “Blackstone”

      Merhaba.

      Üstte cevapladım ancak yine sormuşsun aynısını. Gerçi yorum sonradan da onaylanmış olabilir.

      Beyler, öncelikli amacım SİTEYE DEĞER KATMAK. Özele geçip biriyle bire bir ilgilenmek veya tavsiye yazıları yazma gibi bir amacım YOK.

      Siteyi takip edebildiğim müddetçe ve zamanım olduğu sürece hem kendi bilgilerimi yazıya dökmek, hem de gelen soruları tecrübelerim-deneyimlerim-analizlerim doğrultusunda değerlendirmeye çalışıyorum.

      Ancak dediğim gibi önceliğim SİTEYE DEĞER KATMAK. Yorum kısmını da kalitelileştirmek, sorunların çözüldüğü bir dayanışma ortamına DÖNÜŞTÜRMEK.

      Bu sebeple sorularınızı BURADAN SORUN. Neden özele geçmek istediğinizi anlamış değilim, pipinizin fotosunu atıp uzunluğunu mu soracaksınız? Sorun buysa geçelim, ancak burada soramayıp da özelde sorabileceğiniz şey ne olabilir ki? Bu dediğimi “götü kalktı” şeklinde yorumluyorsanız içinizde fesatlık vardır. Mantıklı olan(burdan sormanız) şeyi savunuyorum sadece.

      Hem bu şekilde vereceğim cevaptan 1 kişi faydalanmak yerine, ONLARCA KİŞİ FAYDALANMIŞ OLUR. Haldur’un durumunda olan erkeklerde okudular mesela üstte yazdıklarımı. Daha fazla kişi faydalanıyor, TRP değer kazanıyor. Erkekadam.org sitesi daha sikici hâle geliyor.

      Umarım anlaşılmıştır.

      özet: burdan sor.

    3. Neym çok konuşuyorsun, tavırların da ziyadesiyle itici. Buna rağmen sana bir tavsiye vereceğim. ”Save your breath to cool your porrodige”. Bu arada MGTOW ile işim olmasa da Tristan haklı.

   3. Mahmut Abi, cevabı arkadaşa yazmışsın ama kendim için aradığım bir cevap oldu bu.
    Kafama taş atsan bu kadar kendime gelemezdim 😀

    Üstüme üstüme gelen kadınları istemsizce iter oldum kenara. Hatta bazen onları kendimden soğutmak için ekstra çaba bile sarfettiğim oldu. Bir süre sonra, haklı olarak gurur yapıp gittiler zaten. Şimdi mal mal düşünüyorum ben niye böyle yapıyorum diye. Bu konuyu bir türlü çözemedim. Onları Tanrıçalaştırmaktan değil de kendimi onlarla paylaşmaktan korkuyorum sanırım ya da kızla konuşmalarımın başında çizdiğim cool erkek imajımı bir süre sonra zedeleyebileceğimden korkuyorum bilmiyorum. Abi bu saçma tavırlarım yüzünden öyle fırsatları piç ettim ki, görseniz beni camiadan aforoz edersiniz.

    Bunu aşmayı çok istiyorum dostlar. Bu konuda tecrübesi ya da önerisi olan varsa paylaşabilir mi ?

    1. Büyük ihtimalle 2. dediğinden ileri geliyor bu olay. Cool erkek imajının zedelenmesinden korkmaman gerek. Unutma, bugün bozulur, berbat edersin ama yarın diğer kızda o hatayı yapmazsın ve daha ilerdeki başka bir hatayı yaparsın. Bu şekilde ancak tecrübe ederek en sonunda mükemmele ulaşırsın. İnan bana tecrübe ya da öneriye ihtiyacın yok.

 6. Kadınları anlıyorum kadınlarla olmayı seviyorum tavlamayı seviyorum ama kadınları sevmek oyle kabul etmek içsel oyunun parçasıdır, gerçekte onları haklı çıkarmaz veya mgtowcuları aşagilamak gerekmez buradaki neymin soz ettigi eger nefret edip hepsi boyle dersen içsel oyunun bozulur çerçeveni çok sert kurarsın ve kadınlar eğlenmeyecegi adamla olmaz ha gercekleri gorup cidden oyun icin farkli bicimde algilayabiliyosan bence sorun yok cidden çok çalışmalı çünku karşındaki tehlikeli ve güvenilmez bir varlık(insan olarak nitelemiyorum bile).

  1. 1- “Kadınları anlıyorum kadınlarla olmayı seviyorum tavlamayı seviyorum ama kadınları sevmek oyle kabul etmek içsel oyunun parçasıdır”

   Kadınları anlıyorum seviyorum falan demekle sevemezsin, ki yorumun sonundaki ifadelerden de anlaşılıyor hâlen sevmediğin.

   Daha doğrusu, kadınların hepsini sevmene gerek yok. Sadece onlara nasıl davranman gerektiğini, flört kurallarını ve yeterli olduğunu düşünmen ve öyle hareket etmen gerek İÇSEL oyun için.

   – Kadınların hepsine 7-8 yaşında tatlı-şirin-şımarık bir kız çocuğu gibi üstten bak ve öyle gör. Bunu yaparsan yanında rahat olursun, rahatca saçmayalabilirsin, rahatça gülebilirsin, rahatça sataşabilirsin, rahatça espri yapabilirsin. Sonu yok bunların. Bu kazanımların hepsi kızları sulandıran detaylardır. Senden etkilenmelerini sağlar. Özgüvenli davranabiliyorsun çünkü..

   – KADINLAR MASKÜLİN ERKEKLERİ ARIYOR-SEVİYOR ve BEN MASKÜLİN BİR ERKEĞİM.

   İçsel oyunun diğer en temel maddesi budur. (Ben yeterliyim çerçevesi, dahası için Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak post’u.)

   – Flört kurallarını bilmelisin. Yeşil ışık varsa ilerleyeceksin, beklemeyeceksin. Fiziksel temas vakti geldiyse temas edeceksin, öpüşmeye uygun bir anda öpeceksin. Ötesi yok. Cinsel gerilim yaratacaksın. Kız sanki sana asılıyor gibi davranacaksın, onu ima edeceksin. Bunlar biraz teorik bilgi kısmı.

   2- ” gercekleri gorup cidden oyun icin farkli bicimde algilayabiliyosan bence sorun yok cidden çok çalışmalı çünku karşındaki tehlikeli ve güvenilmez bir varlık(insan olarak nitelemiyorum bile).”

   Bak işte burada inanılmaz FAİLSİN dostum. Faili siktir et hatta direk sıçmışsın.

   Düşünce yapın şu:

   – Gerçekte kadınlar tehlikeli-güvenilmez-çıkarcı varlıklar(insan bile demiyorum). İnsan denmeyi bile haketmiyorlar ŞEYTANA yakınlar diyebilirim. HEE GERÇEK(ne gerçeği?!) Budur. Ama buna rağmen onları seviyomuş gibi düşün, onları tavlamaktan keyif almaya çalış, çerçeveni eğlenceli kur yapmacık davran. Çünkü onlara seks konusunda muhtaçsın ve nefret ettiğini belli edersen karakterinle tavlayamazsın vermezler sana. Gerçekte ne olduklarını bil ama oyun için kıvır.

   GERÇEK SENİN DEDİĞİN DEĞİL.

   GERÇEK ŞU:

   – Kadınlar MASKÜLİN erkekleri severler,hizmet ederler,bacaklarını açarlar,mutlu ederler. Maskülin erkeklerde kadınlardan herhangi bi zarar gelmediği için onlardan korkmaz. Neden korksun? Niye korksun? Kadınlar maskülin erkekleri içine almak istiyorlar ve bu maskülin erkeğe keyif veren bişey.. Neden kadınları sevmesin ki?

   Kendini maskülin olarak konumlandır ve öyle düşün. Ayrıca İÇSEL OYUNUN KADINLARA Küçük kız gözüyle bakmak olmalı demiştim. EĞER KÜÇÜK Kız gözüyle bakarsan karşındaki varlık(!) TEHLİKELİ veya güvenilmez olmaz.

   12 yaşındaki şımarık-tatlı bi çocuktan ne zarar gelebilir ki? Onun karar alamayacağını bildiğin için karar aldırmazsın. Ona güvenerek hareket etmezsin. KARAR ALIRKEN kendine güvenirsin. Bu sebeple de tehlikeli bir yola girmezsin onla.

   Gördüğün gibi içsel oyunun maskülin olmak (ben yeterliyim çerçevesi) ve eğlenen ustalık olunca. Bahsettiğin dertler-düşünceler ortadan kalkıyor.

   Çok çalışmana falan da gerek yok kızlar için. ÇÜNKÜ HER ERKEK ASLINDA “EĞLENEN USTADIR” Böyle bir post vardı oku. Evet korkunu yenmek için biraz çabalamalısın ama eğlenen ustalık çerçevesini içselleştirdin mi olay bitiyor..

   Bakış açını değiştir. Bu şekilde ilerlemen kötü.

   1. Yaa ahahaha uzun uzun yazmış yine, Chapter-1 ve Chapter2 şeklinde hem de 🙂
    Her seferinde MGTOW’a bok atarak ve millete laf sokmaya çalışarak bi yere varamazsın. Dışarda nasıl hayatta kalıyorsun, gerçekten çok ilginç. Kimin sürekli göt olduğuna dair yorumu dışarıdan gelen okurlara bırakıyorum 🙂

    Burada sürekli bahsettiğim olayları Mahmut abi biliyor ve bunu Skeptico’ya da gönderdim. Mahmut abi bile buna şaşırdı. Gerçekten az ve sayılı kişinin başına gelebilecek şeyler. Ciddi anlamda, aynı olayı yaşasan, inan bana çok zor zamanlar yaşarsın. Seneler geçti ve hala bu olayların etkileri yüzünden kadınlara karşı onarılamayacak hasarlar meydana geldi. Bunun uzantılarını yaşıyorum ve psikolojik destek alıyorum. Böyle travmatik bişeyi muhtemelen sen yaşamayacaksın, yaşamamanı da öneririm:)

    Tekrar söylüyorum, götüm beni hiç yanıltmadı kardeşim. İnsanın götü, kendi gerçekliğidir, götü kaybedersen, kendini de kaybedersin.

    Üslup konusunda bir kere çok saldırgansın, nefes al, elini yüzünü yıka, git bi bak ben dışarda mıyım diye. Dominant olmakla ilgili çok kesin saplantıların var kardeşim. Otorite olayının hiyerarşileri vardır, her otorite, bir başka otoritenin boyunduruğu altındadır. O yüzden, “üstünlük kuruyorum ehe” derken senden çok daha yetkin bazı kişi ve kurumların otoritesine hiç farketmeden girersin. Hükmetmek, burada yazıp çizdiklerinden çok daha çetrefillidir. Sen de, ben de ne çok salak, ne de çok akıllıyız. Senin imkanların daha iyice ve KH’yı daha erken yaşta öğrenmişsin, olay bu. Ama sen yine de kullandığın kelimelere dikkat et.

    Başkası beni ilgilendirmez. Ben kendi yaşayıp, gördüklerime bakarım. Herkes, kendi yaşadıkları üstünden değerlendirme yapar. 1992’ye MGTOW önermekten, hayatıma son vermek fikrini nasıl çekip aldın, onu düşünüyorum. Acımak istiyorsan, ailene acı. Ne yaptılar da böyle nefret dolusun acaba.

    İyi ki bu tartışmaları sevmiyosun, bi de sevseydin halimiz nice olurdu, düşünsene MGTOW bükücü kardeşim?:) Burda gayet normal bir tartışmayı sidik yarışına dönüştürüp, millete “siz eziksiniz” diye saldırıp, kendini rezil eden dangalak da sensin. Gerizekalısın ve senden başka herkes bunu biliyor. Evet, zor bir durum. Ne düşündüğün de skimde değil. Daha tartışmayı bilmiyorsun.

    Evet, çünkü tutarlı olmak da adamlığın bir parçasıdır. Kabul ediyorum, kadınları öcü gibi görüyorum. Bir kadını etkileyebileceğim tek şeyim karakterim zaten. Bundan etkilenen kızlarla travmatik olmayan ilişkilerim de oldu ama arka arkaya olan o kronik olaylardan sonra eskisi gibi olmadı, olmayacak da. Olmaz da.

    Bahsettiğin o diğer şeyler, tamamen bir veya bir grup insan üzerinde tamamen tasarruf kurmak hissiyle ilgili bence. Kadın dediğin şey, sana yoldaş olur, tarladır; tohum ekersin ve sana mahsul verir. Zor zamanlar için de beraber kolkola verirsin, olayı bu.

    Diğer MGTOW’ları bilmem, ben masaya çok şey sürerken, kadınlar neredeyse hiçbir şey sürmüyorlar. Kadınla bahsettiğin türde bi ilişkide alacağımdan fazlasını vereceğimi düşünüyorum. Attığım taş, kaçırdığım kurbağaya değmeyecek yani.

    Kadını üç delik, alt edilecek düşman, şeytanın teki gibi gören kişi 1992. Adamın canı yanmıştır, neler yaşadığını bilemem ama kendince tabii ki de haklıdır, nefret dolu olması normal. Ama bunun için de adamı itin götüne sokmaya çalışmam. Kendi yaşamıştır, kendi biliyordur, bizim gibilere de bok yemek düşer. Adam, ben olumlu bulmasam da bunun doğru olduğunu düşünüyor, buna kimsenin diyecek bişeyi yok. Olamaz da. Sana tutup, “Neden Fenerbahçelisin, Fenerbahçe, şikeci takımdır, malsın, şöylesin böylesin” demek kadar saçma bişey olur.

    “WHAT THE FUCK amına koyim ya, WHAT THE FUCK!”

    Ahahahah, bu ne oğlum, kendine gel amk:) Böyle çocuğum olsa ben de ciddiye almam, şimdi SENİ DAHA İYİ ANLIYORUM:)

    Söylediklerinden buram buram kadın ve cinsellik kokuyor da o yüzden. Yazıda belirtilmemiş olması, ima edilmediği anlamına gelmiyor. Kendi götünden çıkanları burada doğruymuş gibi satan ben değilim. Benim söylediklerimin tartışılabilir bir tarafı var niyeyse senin söylediklerin tartışılmıyor, çünkü hepsi ilginç şekilde doğru. Napak? İnanak mı?:)

    Kullanım kılavuzunda, nereyi ne şekilde kullanacağın sana kalmış. İster alfa siker olursun, ister beta öder olmazsın. Seçeneklerin bol. Hangisi sana doğru geliyorsa, onu seçer, onu kullanırsın. Ünide olanca betalığıma rağmen, öğrenci evinde beraber olduğum kızlar da gelip evimi temizler, yemek yapar hatta donuma kadar yıkardı, Allah hepsinden de razı olsun. Ama bunları, onlara otorite kurarak ya da hükmederek yaptırmadım, kendi içlerinden gelmiş, yapmışlar. Yolları açık olsun. Kimsenin evinden de kaçak göçek çatal, kaşık, bıçak falan da toplamadım. Mini çakallığı sömürmek olarak düşünüyorsan, çok sığ bir adamsın, bence buraya da yazma daha fazla Kara geçiyorum demiş bi de. Evlerindeki yemek artıklarını falan da topluyor musun bari?

    Chapter-2 AHAHHAHAHAHAAH
    Evet, insan sosyal bir varlıktır, bilumum oranda onaylanma ihtiyacı duyar, kabul. Ama bulunduğumuz toplumda ve toplum yapısında erkeğin takdir edilebileceği alanlar zaten çok kısıtlı. Aslında takdir edilip, onaylanması gereken çoğu şey, erkeğin yapması gereken zaruri şeyler olarak görülüyor. Gerçekten iyi yaptığın bişeyi halka arz edersin ama bunun karşılığında onay alıp takdir görmeyi kesin ve kati surette bekleyemezsin. Metal müzik yapıyorsun, house seven bir adamın seni takdir etmesi çok zordur. Bence onaylanma ihtiyacını sen kendin duyuyorsun.

    Evet, herkes kendi kimliğini belirler, bunun için de kişinin kendi içine eğilip, önce kendini tanıması gerekir. Ben kendimi tanıdıktan sonra, insanların beni tanımasına çok da gerek yok. Önce kendi özünü tanı, insanlar senin kimliğini o anki durum ve çıkarları üzerinden belirleyecek zaten. Katil örneği için de Charles Manson yazıp bi bak bence:)

    Burda yazdığım hiçbir yoruma kimse teşekkür de etmedi, övgüler de düzmedi. Ama bi yerim de eksilmedi. Buraya gelip bu işleri okuyan adam, zamanında çok sıçıp batırmıştır. Benim yaşım Mahmut abi’ye yakın; benim yaşadıklarımı başkaları yaşamasın istediğim için yazıyorum, alkışları haketmek için değil. Çünkü gerçekten kimse yaşamamalı. Kendime göre doğru bulduğum şeyleri söylemeye çalışıyorum.

    Kriterin açılan bacaklarsa, Rocco Siffredi, Mandingo ve Johnny Sins manyak derecede değerli heriflermiş öyleyse. Leonardo, Galilei, Bell, Mozart, Benjamin Franklin, Tesla ve MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve Elon Musk gibi adamlar da çok ezikti, doğru söylüyorsun. Tesla ve Sir Isaac Newton’ın bir kadına dokunmadan göçüp gittiğini ya da Elon Musk’ın Amber Heard’dan ayrılınca tribe girdiğini bildiğini sanıyorum (öyle düşünmek istiyorum). Yerçekim kanunu ve elektriğin iyonosfer katmanında kablosuz aktarımı ya da uzaya son teknoloji ürünü arabayı gönderirken David Bowie çaldırmak gibi şeyler, bi kadının bacaklarının arasındaki vajinadan daha değerli değil tabi, sen de haklısın.

    Dahi anlamındaki “de-da” ayrı yazılır ayrıca.

    1. “Kriterin açılan bacaklarsa, Rocco Siffredi, Mandingo ve Johnny Sins manyak derecede değerli heriflermiş öyleyse. Leonardo, Galilei, Bell, Mozart, Benjamin Franklin, Tesla ve MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve Elon Musk gibi adamlar da çok ezikti, doğru söylüyorsun. Tesla ve Sir Isaac Newton’ın bir kadına dokunmadan göçüp gittiğini ya da Elon Musk’ın Amber Heard’dan ayrılınca tribe girdiğini bildiğini sanıyorum (öyle düşünmek istiyorum). Yerçekim kanunu ve elektriğin iyonosfer katmanında kablosuz aktarımı ya da uzaya son teknoloji ürünü arabayı gönderirken David Bowie çaldırmak gibi şeyler, bi kadının bacaklarının arasındaki vajinadan daha değerli değil tabi, sen de haklısın.”

     Aranızdaki tartışma beni ilgilendirmez
     Ama açılan bacaklar erkeğin değerini göstermez.Neym burada harbiden olayı yanlış anlamış

     Erkeklikte iyi olmak ve iyi erkek olmak konusu farklı şeyler.
     Toplumu betalar yükseltmişse alfalar yıkıcı olup fayda sağlamamışsa topluma , o zaman Neymin bahsettiği mevzu ne ?
     Güzel yazıların var Neym ama çok net konuşuyorsun anlam veremiyorum buna.

     Teorik bir dersi öğrenip uygulamaya geçmeden tamamen ezberden sallayan öğrenci gibisin kusura bakma.
     Ayrıca buradaki gençleri ezerek öğretmen çok yanlış .Kimse senden hakaret çekmek için yazmıyor sormuyor ama durduk yere atarını sineye çeken adam zaten önce özsaygısını kontrol etsin bıraksın kadınları falan boşversin
     Yüksek düzey Agreeableness(Uzlaşılabilirik),
     karşınızdakiyle ilişkinizi sağlamlaştırmaz daha çok ezik ve değersiz biri olduğunu belirtir ona göre araştırın öğrenin
     Her tavsiye kişinin kendi frame i
     bunu unutmamakta fayda var

     1. “BenLark”

      Şu kekonun oynadığı manipülasyona kanman üzdü.

      Siz, O SAYDIĞINIZ İSİMLERDEN HİÇBİRİ değilsiniz. EĞER ONLAR KADAR YETENEĞINIZ,PARLAK ZEKÂNIZ VARSA ŞUAN BU SİTEDE OLMAZDINIZ.

      Amacınız cinsel arzularınızı dizginleyip, bilim için çabalamak veya topluma-insanlığa birer değer katmak ise BUNU GAYET GÜZEL belirtebilirsiniz.

      Ancak kadın-erkek ilişkileri üstüne daha çok durulan bi blogda zaman geçiriyosanız, AMACINIZ UZAYA ARABA GÖNDERMEKTEN ÇOK BİR KADININ BACAKLARINI İKİYE AYIRMAK Diye tahmin ediyorum?

      Ayrıca MKA’ya, Elon Musk’a sırf statüleri sebebiyle bile milyonlarca kızın BACAĞI AÇILIR, AÇILIRDI.

      Diğer saydığınız isimleri ayrıntılı hayatını bilmiyorum. Ancak bu ikisine AÇILACAK BACAK ÇOK. KENDİNİZLE ÇELIŞMENİZ KOMİK OLMUŞ.

      Herkesin değer yargıları farklıdır. Ben cinsel açıdan yorumlarsam, bir erkeğe ne kadar çok kadın bacağını açmaya hazır ise, o erkeğin cinsel değeri o kadar yüksektir diyebilirim.

      Kadınlar ve arzu açısından olaya yaklaşırsak, uzaya araba gönderebilirsiniz, yerçekimini bulabilirsiniz ancak yatakta 30 saniye de boşalıp kadını orgazm edemiyorsanız ve eger aranızda ki iliski arzu üzerine dayalıysa size bir daha zor açar o bacakları.

      Ayrıca insanız ve herkes aynı değil. Kimileri daha az kadınlara düşkün, kimisi daha fazla. Bütün insanların biyolojisi aynı olamaz. Bir erkek cinsel arzularını dizginleyip bilimsel çalışmalara kendini adayabiliyorsa bu onun tercihidir. Karakteriyle, yapısıyla alakalıdır.

      Ben cinsel açıdan yaklaşıyorum. BAHSETTİĞİNİZ adamlara herkes saygı duyar. Alfa veya beta olmalarını umursamazlar.

      Ancak olay cinsel değerleri ise burada devreye karakterleri ve masküliniteleri giriyor, burada onlara bilimsel çalışmalar fayda sağlamaz, kadının ham arzusunu nasıl ferrari elde edemiyorsa, yaptığınız buluşta elde edemez. BIR KADININ Bacaklarını “arzu” duyarak açması tamamen masküliniteniz ve karakterinizle o kızı etkileyebilmeniz ile alakalı bir olay. Çekici-Eğlenceli bi karakter varsa açılan bacak çoktur buda cinsel değerin yüksekliğini gösterir.

      Toplumsal değer ile cinsel değeri karıştırmayın. Kadın-Erkek üzerine yazılan bi blogtayız. Bahsettiğim şeylerin KADINLAR AÇISINDAN böyle olduğunu not olarak düşmeme gerek var mı?

      Ve ayrıca X erkeğine açılan bacaklar, diğer erkeklerin X erkeğine olan saygısını da arttırır. Veya kıskandırır. Sevsenizde sevmesenizde, toplum için değerli olsa da olmasa da o herif kadinlar için değerli.

      Kimliğinizi belirleyecek olan sizsiniz. Kimliğiniz cinsel değerden çok topluma değer katmak ise ona göre yaşayın. Ben maskülinite açısından konuşurum.

      AYRICA KİMSEYE HAKARET EDIP , EZEREK YORUM ATTIĞIM FALAN YOK. TRİSTAN BUNU YAPIYOR, ONA SES CIKARMIYOSUNDA BANA MI ÇIKARIYOSUN? Geçmiş YORUMLARI OKUMADIN SANIRIM Hiç herhalde? TRISTAN VİP ÜYE SANIRIM O YAPINCA SORUN YOK? TRISTANA KARŞI YAPIYORUM BUNU ÇÜNKÜ HAK EDİYOR, ÇÜNKÜ UYARMIŞTIM BU KONUDA AMA KENDİSİ DEVAM ETTİRDİ. KÖR DEĞILSEN OBJEKTIF BAKABILİRSIN. Körsen bilemeyeceğim.

     2. Tristan ve Neymin atışma yazılarını okumuyorum genelde.Son paragraf denk gelince ben de fikrimi belirttim
      İstediğiniz gibi tartışabilirsiniz.
      Neym gençleri ezmen nasıl yanlış ve saçmaysa
      Tristanın milleti ezmesi de YANLIŞ VE SAÇMA tabi ki
      İkinizin de haklı yönleri var ama sürekli yaftalamak hoşuna gidiyor “Neym “ kusura bakma.
      Böylesin şöylesin Bunu yapın şunu yapmayın falan.
      Böyle yaparak gençlerin kafasını iyice sikiyorsun haberin olsun.
      Bundan önce de millet sana tepki koymuştu üslubunu düzelt diye ama okuduğunu ANLAMADIĞIN için düzeltemiyorsun.
      Ben genelde yazılarını okumam benim için artık sorun değil zaten 👐🏻
      TCMA yı bilirsin o da zamanında millete ana bacı küfür edip akıl veriyordu incideki gençler de ANLAT REİZZZZ TAŞAĞINA KURBAN gibi aptalca şeyler söylüyordu.
      Zaten bunu diyen gencin kadınlarla problemine inmeye gerek yok kendine ettirdiği laflara tepkisi bile yeterli.
      Hayatımda gördüğüm en ezik ve sikko insan türü
      YAFTALAYAN İNSANLARdır.
      Böyle yaparak Tristan gider başkası gelir onla atışırsın bitmez bu mevzular.
      Şimdi belki bir şeyler yazacaksın millete belki de bana ama ben dahil yine birçok kişi yine okumayıp hızlıca geçecek .İster kabul et ister etme
      Bu kadar yazmazdım ama tartışma üslubunu NEYM ve TRİSTAN bilmiyor BİLMİYOR.

     3. “BenLark”

      Kardeş kimi ezdim? Gerçekleri söylemek ezmekten sayılıyorsa BAZEN POHPOHLAMAKTANSA , EZMEK kat kat daha İyidir. Buna katılacağını düşünüyorum.

      Tartışmayı okumadan, tartışma hakkında bi fikir sahibi olman, kafana göre bir şeyler yazman ise SENİN YANLIŞIN.

      Okumadığı bi kitap hakkında, izlemediği bi film hakkında yorum yapanlara benziyorsun.

      Okursan eminim sana faydalı olacak bilgiler kazanmakla beraber, kimin üslubunun yanlış olduğuna gayet iyi karar verirsin. Ancak tabiki de sen bilirsin.

      Tartışmanın üslubunu iki kişiden biri belirler. Biri ne kadar belaltı vurmaya çalışıyorsa, tartışmanın seviyesi o kadar düşer. İlk öznel yorumları karıştıran kendisi. Seviye de öznel tartışmaya(her ne sikimse artık) dönüştü.

      AYRICA… Bak sen de;

      1- “yazılarını okumuyorum benim için sorun yok zati 👐”

      2- “şimdi yine bir şeyler diyeceksin ama çoğu kişi okumadan hızlıca aşağı inecek. Bu böyle.”

      3- “bunu böyle şunu şöyle yapim diyerek, Gençlerin kafasını daha çok sikiyorsun”

      Bunları demişsin. EY KUSURSUZ TARTIŞAN Kardeşim. Mealliyim mi yazdıklarını?

      Meal 1-) Yazdığın saçma sapan şeyler, GRAM SİKİMDE DEĞİL OKUMUYORUM. OKUYANLARA SORUN ÇIKARIYOSUN

      Meal 2-) İSTEDIGIN KADAR UZUN YAZ VEYA BANA CEVAP VER. Sitenin %90’ı o kadar emek vererek yazdığın YORUMU OKUMADAN, KÜÇÜK Bİ PARMAK Hareketiyle aşağı kaydıracak. Tüm emeğin ufak bi kaydirarak boşa gidiyor. Bunu bil

      Meal 3-) Sürekli Hitler gibi emirler yardırarak(wtf?) gençlerin kafasıni sikiyosun. YAZDIĞIN YORUMLAR KİMSEYE KATKI SAĞLAMIYOR. YAZMA, SİTEYE ZARAR VERİYOSUN. DAHA ÇOK KAFASINI sikiyosun milletin.

      Nasıl bi duygu maskenin düşmesi? Bu altyazıları kimse okuyamayacak mı sanıyosun?

      1-) OKU DIYE KAFANA SILAH DAYAMIYORUM. İSTEYEN OKUR ISTEYEN OKUMAZ.

      2-) Bu bana koyan bir şey değil. 1 kişi bile okusa ve işine yarasa bana kâr dır. Çok okunmak gibi bi derdim olsa gider sözlüklerde başlık açarım “kadınları köpekleştirme” şeklinde. Ayrıca yazdıkça daha sistemli oturtuyorum kendi bilgilerimi, bana da faydası var.

      3-) emir falan yardirmiyorum ve unutmadigim müddetçe “BENCE”, “BENİM” Fikrim gibi şeyleri eklemeye çalışıyorum yorumlara.

      BONUS!: YAZDIKLARIMA OLUMLU Tepki verenlerin artması ise, yorumlarimin “kafa sikmekten” çok, “YARAR SAĞLADIĞININ KANITIDIR, GÖSTERGESIDIR.

      Gizli kıskançlık veya laf sokuşturmalar yakışmıyor sana genç kardeşim. AMA YINE DE SAYGI DUYUYORUM DEDIKLERINE, HADİ GÜLE GÜLE. OKUMAMAYA DEVAM ET 😀

    2. Şşş.. Kıyamam sana kötü çeyley mi yaşadın çen bakayım Tyiştan? Tamam. Ya tamam canımın içi.. Aaaa, hâlen kırık ses tonuyla konuşuyo bak.

     Tyiştaaaan ceeeeee!! Al bibeyon al al al.. Al biberoon??

     Ne yaşadın olum çıktığın kızı 3 adet ZENCİYLE Mİ BASTIN? (gülme efekti.)

     Kızlar önünde donun düştü rezil mi oldun?

     Sınıfta tahtada birden sikin kalkıverdi, tüm sınıf senin çadıra mı güldü?

     Sünnet olurken doktor bıçağı kaydırıp tek taşağı mı alıverdi?

     Kızın üstüne ev araba mı yaptın?

     Daygame de beyaz şövalyeler poponu mu tekmeledi?

     Ahahahahahaahahahahah.. Pşikolojik yardım mı alıyon çennn. Doktoyun mu var bakim Tyiştancık

     Yo yee.. Rap başlasın bebek.

     MGTOW savunucusu aslan TRİSTAN
     Ne Mgtow’u bro! Sanki bura ARABİSTAN
     Geçmişi siktir et önüne bak olm LAN
     Ağlayarak 31 çekmek, kimsenin olamaz kaderi FALAN!…

     Yo yee.. Nasıl dörtlük Tyiştan? Güldü mü bakim benim dert babaşı gariban Tyiştancıımın yüzü?

     Ben de MGTOW oldum MAN! Haklısın Man! ÇILGINSIN MAANNN. Kız tavlamak şaklabanlıktır, ayrıca öyle kızlar var ki PARMAĞINDA OYNATIRLAR Bizi…. TEHLIKELI VARLIKLAR OLUUM KADINLAR, YERLER BİZİ WALLAHAAAA…

     MUHAHAHAHAHHAHAHAHAHH…. PUHAHAHAHAHAHHAHA

     Ciddi olamıyorum ya, gülme tuttu. Öyle kadinlar var ki PSİKOLOJİK Terapi almamıza sebep olurlar dikkat edin olm.. AKFAGKDAHKDSHS.

     Neyse yeter bu kadar taşak.

     Amcık ağızlı seni. Kullandığın dile dikkat et diyen adamın yorumun devamında “gerizekalı” yazması kadar SAÇMAYDI HAYAT BE KANKA..

     Yine saçmalayıp durmuşsun, sana mantıklı cevap yok artık. TAŞAK MALZEMESİ Aradığım zamanlarda uğrarım bi yanına azıcık eğlenirim senle. Geçmişi KÖTÜ KARDEŞİM BENİM.. KIYAMAM SANA.

     Sen TARTIŞMIYORSUN, Karşıdaki ne derse desin götünden bi kılıf uydurup kendine uyarlayıp “bu benim tercihim” diyosun. TERCİHİNDE MUTLULUKLAR AMINA KOYİM.. (Gülme efekti)

     Amacım seni döndürmek değil zaten.. Bazı saçmalıkları yansıtmak MGTOW da ve zaten yansıttım. Şahsi olarak senin ne yaşadığın veya fikirlerin sikimde değil Tyiştann

     Komiksin sadece. Bu siteye biraz eğlence de lazım. Ve taşak geçilmeyi sonuna kadar hak ettiğine emin olabilirsin.

     Sana kişiselleştirme demiştim tartışmaları, ona rağmen aynı boku yersen; 3 zenciyle sevgilini bastığın için bu halde olduğunu ifşalarım bende bak (puhahahahahhahah.)

     Hadi benim DERT BABASI MGTOW’CU TYİŞTANIM. Gülmem bittiğine göre yorumda burada sona erebilir eğlendirdiğin için saol küçük beyinli Tyiştan 😀

     Keşke kafana saksı düşse de unutsan geçmişi be khankha… ahauahauahhahah.. 😀

     Güle güle. Biberonlu Tyiştan.

     Bakalım nasıl deliriceksin bu yoruma. Taşak malzemesi seni eheheheheheeh. Yine büyük abi üslubu takınıp sadece gülüyorum sana falan dersin. Ülkücü abi modu açıp; “bak gardaş, yerim yurdum bura” falanda diyebilirsin. ASGAKDHAKDHAKSJSKSK. EĞLENDİR BİZİ TYİŞTAN. Başka bi bok beceremiyon çünkü.

     Rumuz: Bebek Terbiyecisi Neyms.

     1. Siz ikiniz maillerinizi alsaniz da ordan atisip burda kalabalik yapmasaniz nasil olur?

     2. Mahmut Abi.

      Benim, atışmak gibi bir niyetim yok. MGTOW bana saçma geliyor ve bunu anlatmaya çalışıyorum. Arkadaşa mantıklı geliyor ve oda bunu anlatmaya çalışıyor.

      Ben ilk yorumda anlattım MGTOW’u kendi bakış açım ile. Ardından “yasadiklarimi yasasan kafana sikarsin huzur ver bi milleti yerme amk” gibi BOŞ BOŞ kişisel sataşmaları TRİSTAN ADLI işsiz başlatıyor.

      Atışmaların siteye değer katmak yerine lise ortamına dönüştürdüğünün gayet FARKINDAYIM. VE BUNU YAPMAK İSTEMİYORUM. Ancak tahrik edince karşılık vermek şart oluyor.

      Kendi saha raporu post uma; “tartismalar fikirler üzerinden yürüsün,kisisellestirmeyelim. Eğer bunu yaptiysam özür dilerim” şeklinde yorum bırakmıştım. Gelen cevap “hadi kreşine abicim, hadi” tarzı yine fikirle alakası olmayan tahrik içeren bi cevaptı ancak karşılık vermedim.

      Bu postta yine kaşınan malesef kendisi.

      Keşke engelleme butonu olsa da çıkarsam şu arkadaşı aradan. MUHATTAP OLMAK İSTEMIYORUM ve ZAMAN KAYBI OLDUĞUNU İDRAK EDEBİLECEK OLGUNLUKTAYIM.

      Bu herifi yolda görsem yolumu değişirim, korktuğum için değil, fikirlerinden tiksindiğim için. BIRAK Mailleşmeyi yani. Harcanan her saniye vakit kaybıdır bu adama benim gözümde.

      Ben burada TARTIŞMA yapmamaya ve atışmamaya razıyım. Eğer kendisi de kabul ediyorsa bundan sonra birbirimizin yorumlari GÖRMEZDEN gelelim, engellemiş gibi takılalım. Gönderme veya atışma da olmasın. BEN BUNU SEVE SEVE KABUL EDERIM ÇÜNKÜ HEM VAKİT KAYBI, HEM SİTE KALITESI Düşüyor tartışınca, farkındayım.

      Bundan sonra kendisi böyle bir girişim de bulunsa bile “tamam” cevabını verip geçeceğim. Anlayan anlar zaten artık kimin fikri mantikli/mantıksız. Atışma benim açımdan BİTMİŞTİR.

      Kişisel saldırı olmadan fikirler üzerinden yapılacak her türlü tartışmaya açığım. Tartışmalardan fikirler doğar, çözümler açığa çıkar çünkü. Siteye yararlı bunlar kişiselleşmediği sürece. Burda öznelleştiren malesef Tristan.

      Neyse.. umarım kendimi anlatabildim. Benim icin bitmiştir zaten yapmayı düşünmüyorum daha. Gider çevirdiğim tabaklara yazarım buna yazacağıma 😀 sağlıcakla.

     3. Ahahahah konuşmalara bak amk, böyle konuşurken bi yandan selfie
      çekinip, demek akalın falan da dinliyodusundur sen kesin. Hee çıktığım
      kızı 3 tane zenciyle bastım. Zekan kaç oğlum senin?:) Hay skiyim ya
      akşam akşam güldürdü, biri parmak atsın şuna.

      Evet, psikolojik yardım alıyorum. Lazım olduğunu düşünüyorsam, yardım
      isterim, bi yerimi eksiltmez.

      Yazdığım şiire sokayım senin yaa ahahhahahjdhdsjfh

      Küfürlü konuşup akşam akşam adamın canını sıkma dalyarağa bak.
      Götün yemiyosa yazma buraya, amk ergeni. Şu cümlelere bak.

      Ahahahahhahahahhahhahahahahsjdfk kendi kendine gülüp eğlenmiş
      resmen lan, siteye sayende renk geldi be Neym, sen bu cümlelerle
      çok güzel travesti taklidi de yapabiliyosundur, eminim. Olayı mal mal
      konuşarak kişisele taşıyan sensin.

      khankha?

      Yok yaşım zaten senden baya bi büyük ama yine de baya iyi güldüm
      sağolasın:)

      Siktir git babana sakso çek, kodumun salağı seni.

      Bunu burdan alın ya, ahahhahah:)

     4. Ulan kadin erkek iliskisi tartisalim dedik siz erkek erkek iliskisine cevirdiniz. Sansurlemeyim diyotum ama kimsenin okumadigi sacma sapan bir atisma kalabaligi yapiyorsunuz.

     5. “MAHMUT ABİ” Heh dur, iyi oldu cevap verdiği. Sana verdiğim sözde durmama fırsat verdi. Bundan sonra atışmayacağım ve kişisel saldırı gelirse “Tamam” diyip uzatmicam demiştim:

      CEVABIM: – Tamam Tristan.

      Herkese iyi geceler 🙂

 7. Kadınları anlıyorum kadınlarla olmayı seviyorum tavlamayı seviyorum ama kadınları sevmek oyle kabul etmek içsel oyunun parçasıdır, gerçekte onları haklı çıkarmaz veya mgtowcuları aşagilamak gerekmez buradaki neymin soz ettigi eger nefret edip hepsi boyle dersen içsel oyunun bozulur çerçeveni çok sert kurarsın ve kadınlar eğlenmeyecegi adamla olmaz ha gercekleri gorup cidden oyun icin farkli bicimde algilayabiliyosan bence sorun yok cidden çok çalışmalı çünku karşındaki tehlikeli ve güvenilmez bir varlık.(insan olarak nitelemiyorum bile)

 8. Yazıyı ilk baştan Mahmut’un yazısı zannettim ve ne kadar da benzer bir lise yaşamışız, diye içimden geçirdim. Daha sonra çeviri olduğunu görünce, Amerika’da da olsa Japonya’da da olsa hayatın benzer hayatlar insanların benzer insanlar olması çok şaşırttı beni.

  Buradan öyle güzel teşekkürleri hak ediyorsunuz ki böyle güzel yazıları çevirip kolayca ulaşmamızı sağladığınız için ne yazsam az.

  Ayrıca yazı altlarındaki yorumlar d abirbirinden güzel hale geldi. Artık adlarını tanıdığımız NEYM Tristan 1992 gibi abone kişiler ile birlikte gelip kaybolan onca güzel canı yanmış ya da yola yeni girmiş onca insan var.

  Burayı ve sizleri (tanımasam da) seviyorum.

  Umarım herkes güzel bir hayat yaşar be.

 9. Hocam merhaba sana nasıl ulaşacağını bilmediğim için son postun altına yorum yazıyorum konuyla biraz alakasız ama yine de yazma ihtiyacı duydum. Dün tinderdan tanıştığım bir kızla buluştum esleseli iki gün olmuştu hemen bir buluşma ayarlayıp buluşma yerine gittik. İlk başta sohbet muhabbet derken sessizlik oldu ben de sizinde dediğiniz gibi birkaç zekice soruyla sessizliği bozmaya çalıştım fakat kız oralı olmadı neyseki şansım yaver gitti ve yan masaya kalabalık bir kadın topluluğu oturdu ve çok gürültü yaptılar ben de fırsattan istifade hadi kalkalım dedim ve kalktık. Bu arada olaylar izmir konakta geçiyor. Neyse kalktık ve kızın isteğiyle deniz ve Karşıyaka manzaralı merdiven basamaklarinda oturmaya başladık oldukça sote bir yerdi neyse ben yavaş yavaş dokunmaya başladım önce elini tutmalar sonra düşen kırpigi alma bahanesiyle yüzüne dokunmalar falan ardından da öpmeye çalıştım ama kız izin vermedi ve şunu dedi ilk buluşmada öpüşen kızlardan değilim ve sanırım seni hiç öpmeyeceğim çünkü birine aşığım. Ardından ben büyük bir sessizliğe gömüldüm normal olarak. Sonra kız kalkıp gitmek istersen anlarım dedi bende kalkalım o zaman dedim beraber yürürken kız kulaklığını taktı ve müzik dinlemeye başladı ben de durdurup saygısız olduğunu vs. Söyleyip oradan uzaklaştım. Öğrenmek istediğim tüm bunlar bir shit test miydi yoksa sadece kız benimle birkaç saat geçirip beni kullanan egoist bencil bir pislik miydi. Ayrıca tüm buluşma boyunca bir alfa erkek nasıl olmaliysa öyle davrandım ve gayet başarılı olduğumu düşünüyordum ki bunlar oldu. Sizin görüşlerinizi merak ediyorum cevap yazarsanız sevinirim. 🙂

  1. Bunlar shit test degil. Kiz bulusmada bir sebepten dolayi seni begenmemis. Her erkegin basina gelir. Bana da oldu, bulusmalarin cogunda olur. Hayatin gercegi bu. En iyilwrin bile basina gelir. Kiz oraya gelmis ki sen begenebilecegi bir adam misin diye. Bir seyden dolayi olmayacagina karar vermis. Bu konuya kadinlar icin ugrasma yazisinda degindik.

   Tum bulusma boyunca alfalasmak senin sansini arttirir ancak. Alfalik cok yanlis anlasilir. Alfa erkek her bulustugu kadinin donunun icine girebilen erkek degildir. Alfa erkek kendi maskulinitesine feminen sekilde teslim olmayan kadini hemen nextleyebilen erkektir. Erkeklerin cok kucuk yuzdesi (binde biri mesela) neredeyse her kadini tavlayabilecek seviyededir ama sen muhtemelen oyle degilsin ve olamazsin. Ben de degilim. O tip adamlar cok nadirdir ve alfaliklarina 99% un de eklidir (cok unlu artis, futbolcu, vs …)

   Bir kereligine ve basinda bazi seyleri shit test sayabilirsin ana tekrarinda ise ilgisizlik varsayabilirsin.

   Ornegin ilk sessizlik ve sogukluk shit test sayilsbilir ama kiz 10 – 15 dkya shit ayni ise begenmeme oldugunu varsay.

   1. Bir de sen alfa davrandigini soyluyorsun ama bakalim oyle davrandin mi? Oyle hissetmedigin belli. Kizin kulaklikla yaptigi saygisizlik genelde alfa davransan basina gelmezdi. Ucuncusu de alfa erkek oyle kulaklik takan kizi birsey demeden birakirdi. Kiza saygisizca davrandigini soylemek saygi istemek gibi olmus.

    Bana bir kere bulusmada boyle yapan bir hatun olmustu. Kalkip hesabi odeyip haber vermeden sivismisti. 30 dk sonra mesaj atip nerde kaldigimi sorunca da bloke etmistim. Aynisini tavsiye ederim. IQsu yeterli ise o ne bok yedigini anlar.

 10. Neym kardeş kadınları benden iyi tanıyamassın benden daha iyide tavlayamassın haddini bil otur aşşağı kendini bir halt sanan kh lı insan olmaz sen arkandan anlamişsın durumu .

  1. Ahahahaha kardeş bu nasıl yorum sen ciddi misin toplumda nasıl yer ediniyorsun nasıl yaşamayı beceriyorsun cidden merak ettim açıklarsan sevinirim

 11. Beyler beyler sizde sürü psikolojisi mevcut neym ile tristan okumadım ama yorumlarınızı okuyan insanlara bir şey kanıtlama ihtiyacınız var.Bu da aşşağılık kompleksi alfa tarafından onaylanma ihtiyacından kaynaklanıyor.Alfa kızarsa sürü de kızar.Buranın alfası mahmut abi çünkü bloğu o açmış.Ne kadar alfa olduğu tartışılır.Tanımadan bilinmez.Yani o yazıları yazmak yerine çarpıya basın ne gerek var onay almaya.Kendi hayatınız birkere yaşıyorsunuz.Zamanı kendinizi ispat etmeyle sikmeyin.Alfa dayanışması diye bir şey yok iki alfa birbirini yer.BU DA BENİM SÖZÜM “ORTAMDA DİŞİ VARSA O ORTAMDA TEK ALFA VARDIR.”Beyniniz var sorgulayın kendinizden başkası size doğru cevabı vermez.

  1. “Ph7”

   Alfa alfa alfa alfa alfa alfa alfa alfa.

   Burası kurt sürüsü değil kardeşim. INSANIZ ve konuşarak anlaşıyoruz. Kaptırma bu kadar. Padişahlik sistemi de yok bu sitede. Sorgusuz sualsiz biat etmek falan.

   Tartışmak, fikir çarpıştırmak iyidir. Bilimsel bilgiler bu şekilde açığa çıkar, yeni bilgiler bu şekilde oluşur. Fikirler bu şekilde değişir. Bu insan olmamızın bize kattığı bir şey.

   Ancak “kendini ispatlama” konusunda haklısın. Bu sitede fikirlerimiz ile varolmalıyız, şahsi hayatımız-geçmişimiz-yaptıklarımız ile vesaire değil.

   Tartışma kişiselleşip “Ben geçmişte buydum, şuan buyum. İster inan ister inanma. Ben daha alfayım” şeklinde KENDİNI KANITLAMA boyutuna EVRİLİRSE işte orada tartışma YARARLI BIR SEY OLMAKTAN ÇIKIP, VAKIT KAYBI HALINE GELİR. Çünkü mantık yerini duygulara bırakır. Mantık gider, ego gelir, onur gelir, gurur gelir, altta kalmama güdüsü falan gelir. Bunlar gelirse kavga başlar.

   Bunu yapan BEN DEĞILIM. Okursan fark edeceksin bunu. MGTOW hakkında sabaha kadar tartışılır gerekirse. Yeter ki konudan sapmayalım.

   Neyse tartışma konusuna bakış açımda bu benim. Umarim senle de kavga etmeyiz amk :DD

 12. Mahmut abi ve değerli kırmızı hap tablet kullananlar çevremdeki kızları tekniklerle vs. artık cok kolay yatağa atabiliyorum ama kızlar hep bakire çıkıyor öyle yapamayız felan diyor bıktım artık. Böyle olunca da cinsel ilişki farklı sekillerde oluyor. Üniversite son sınıftayım küçük bir şehirdeyim (İstanbul, İzmir, Ankara vs. dışı adı büyükşehir olanlardan biri)(genelde üniversite ortamında tanıştığım için tanıştığım kızlar 18 – 22 yas aralığında). bu durumda ne yapmalıyım bende mi hata var yoksa genel olarak kızlar mı böyle ya da böyle kızları mı kendime çekiyorum anlamadım. ve bu durumda ne yapılabilir? Özellikle bu konu hakkında bir yazı gelse iyi olur düşüncesindeyim.

  1. O yaslarda cogunlugun bakire olmasi normal de sendeki de ne sansmis hep onlara denk gelmissin. Bakire hatuna “ah zavalli kiz, seni bu kotu durumdan kurtarayim ben” der dalardim ben ama cogu bekaretini iliskisiz vermez ve bu da iyi bir sey.

 13. Abi, forum açmaktan vazgeçtin sanıyorum. Eğer vaktin yoksa benim tavsiyem: Şimdilik SMF alt yapılı, sadece tartışma kategorisi içeren basit bir forum açabilirsin. Ayrıca yorum onay sistemiyle boşuna uğraşıyorsun bence, soy sop sövüyor herifler birbirlerine. Zaten spam yorumları da Akismet hallediyor.

 14. Arkadaslar neym çok dobra konuşuyor kabul. Ama anlattıklarinin nerdeyse tamamına katılıyorum. Benim de bu hayatta kendime Göre bi tecrübem ve yasamisligim var. Ama az var ama çok var. Neymin üstüne bence çok gitmeyin. Adam gayet mantıklı konusuyo. Anlattiklarindan bazılarını açık açık yaşadım ordan biliyorum. Bir de Mahmut baskandan sonra siteye yazı ve yorum bakımından en çok emeği o veriyo. Ben yorumlarını keyifle okuyorum adamın. Bence söylediklerini bi düşünün derim

  1. Kardeşim neymin bilgisini ve emeğini kimse küçümsemiyor, şahsen ben takdir ediyorum. Ama sorun üslubunda. Senin söylediğin şey dobralık değil, ağzı bozukluk da ağır olur ve uygun olmaz ama kesinlikle iyi bir şey değil. Burada zaten herkes dobra kimse bir şeyleri politik doğruluğa uydurmaya ya da yumuşatmaya çalışmıyor. Neymin yapması gereken sadece üslubuna çekidüzen vermek.

 15. Ben de mgtow hakkinda birseyler soylemek istiyorum. Bana gore mgtowcu adam zamaninda kiz sikmekten siki kangren oldugu halde mgtow secen adamdir. Diger turlu mgtowcu adamlar sanki caresizlikten bu yolu secmisler gibi geliyor ve bunu kendilerine suslu gerekcelerle kabul ettirmisler gibi geliyor. Jordan Peterson’un bir lafi vardi; eger guclu olup zarar vermiyorsaniz erdemlisiniz, gucsuz oldugunuz icin zarar vermiyorsaniz ise zararsiz bir tavsandan farkiniz yok gibi birseyler demisti. Bu persfektiften bakacak olursak, eger mgtowcu adam istedigi zaman yeminini bozup yataga kiz atacak bir adamsa onun mgtow olmasi anlam kazanir ve saygi duyarim. Iste mgtowcu arkadaslarin sinavi burda basliyor. Gidin deneyin. Eger kiz kaldirabilecek kudretteyseniz (ki bunu basarirsaniz o ozguven ve basarma hissi ile bence mgtowu o an suresiz birakirsiniz) ve hala mgtowu benimsemek istiyorsaniz siz o zaman gercek bir mgtowcusunuz demektir.
  Not: Bu yorumda kendi fikirlerimi belirtmek istedim sadece. Herhangi bir kisiyi ya da akimi hedef alma niyetim yoktur.

  1. “Ajan Smith”

   10/10.

   – Bir insan müslümansa ve flört-zina yaparsam YANACAĞIM korkusu yüzünden kadınlardan uzak duruyorsa kabul edilir.

   – Testosteron hormonu düşük ise.. Yani kadınlara aşırı düşkün bi adam değilse; mini etekli birini görünce içi titremiyorsa, akşam eve gidince onu düşünüp şalap-şulap yapmıyosa yine o adamın durumu da biraz anlaşılır.

   Bunların çoğu istisna detaylar.

   MGTOW’a geçen çoğu kişinin sorunu üstte yazdığım ikisi değil. Geçmişte sütten dili yanmış ve bunun sonucu kadınlara olan bakış açısı; “nankör,çıkarcı,şeytan varlıklar” şekline dönüşmüş kitle.

   Olayın gerçeği ise; SEN ERKEK OLUP EZİKLEŞMEDİĞİN MÜDDETÇE ve KADINI YÖNETEBİLDİĞİN SÜRECE KADINLAR “SENİ MUTLU EDEN” VARLIKLAR…

   Sen ezikleştiğin an kadın başkasına kayıyor. CANIN YANDIĞI İÇİN, Bunu da “nankörlük” olarak yorumluyorsun.

   Kadın nankör değil, sen; ERKEK OLMANIN SORUMLULUĞUNU ve GEREKLİLİKLERİNİ(PERFORMANS YÜKÜ) YERİNE GETİREMİYORSUN. YERİNE GETİRDİĞİN ZAMANLARI HATIRLA.. Ne mutluydunuz değil mi? Ne zaman götü saldın, o zaman başladı DIRDIR.

   “Sorumluluğu Üstüne Almak” Çok önemli bir kavram. Çünkü sorumluluğu üstüne alınca “kendi düşen ağlamaz” diyorsun. AĞLAMAYI KESİP, ARTIK DÜŞMEMEYE ÇALIŞIYORSUN.

   MGTOW ise DÜŞTÜKTEN SONRA AĞLAMAYI KESMİŞLER EVET. Ama ARTIK YÜRÜMEYE DE KÜSMÜŞLER. “Tekrar düşeceğim” KORKUSU İLE YÜRÜMÜYORLAR. Korkaklıklarına kılıf ise “kadınların çıkarcı olması”.. 🙂 Komik bir BAHANE sadece bu.

   “Biz düşüp sakatlandık, tekrar yürüyemeyeceğiz.. Siz yürümeye devam edin.” Diyorlar altyazı olarak.

   Biz de diyoruz ki; SAKAT KALMADINIZ. Taşaklarınız hâlen testosteron üretiyor, pipiniz hâlen kalkıyor. Bu ikisi devam ettiği sürece DOĞANIN SANA EMRETTİĞİ TEK ŞEY: ÇOK DİŞİ DÖLLE.

   Bunların yaptığı doğasına karşı gelmekten ibaret. Olay bu.

   Benim yorumum da bu işte olaya.

   1. (Şunları da eklemekte fayda var…)

    Çoğunun “erkek olmaktan” kastı ise; “bir kıza hayatını adamak”, “onu ölesiye sevmek” , “onun için kendi önceliklerinden vazgeçmek”, “onun için kilometrelerce yol gitmek” , “onun için şehir değiştirmek” vesaire.

    SAÇMALIK!

    Bu saçmalıkları günümüz düzeni, türk dizileri, annelerimiz, sosyal medya gibi faktörler BEYNİMİZE POMPALIYOR.

    Pompalanmış beyinlere MAVİ HAPLI diyoruz.

    Kırmızı hap ise, bu YANLIŞ algıları kırıp; hatta kırmayı bırak, İÇİNDEN GEÇEREK.. Gerçekleri erkeklerin yüzüne SOĞUK SU gibi çarpıyor.

    Ne mi diyor kırmızı hap? Şunu diyor:

    – “II. Önceliğin kendi misyonun olmalı, kadının değil

    Esas oğlanın kendisini tamamlayan kadına ilanı aşk ettiği tüm o romantik klişeleri unutun. Bunun her fırsatta aksini iddia etmelerine rağmen kadınlar bir erkeğin “her şeyi” ya da varlığının merkezi olmayı istemezler. Tam tersine değerli bir erkeğin hayat amacına itaat etmeyi arzularlar, o erkeğin amacını gerçekleştirmesine yardım eden dişil güç olmak ve o erkeğin gösterdiği yolu takip etmek isterler. Bir kadının bütünlüğüne saygı gösterin ve ona “benim herşeyimsin” diye yalan söylemeyin. O sizin “herşeyiniz” değil, ve eğer öyle ise, yakında öyle olmayacak merak etmeyin. (Amcığın 16 Buyruğu Yazısı.)”

    Diyor ki, kadın için KENDİNİ FEDA ETMEN; KADINI SENDEN DAHA FAZLA HOŞLANDIRMIYOR. TAM TERSİNE HAMAM BÖCEĞİ GİBİ TİKSİNMESİNE SEBEP OLUYOR.

    KADINLAR GÜÇTEN HOŞLANIYORLAR.

    Kadınlar, “KADINLAR” için AĞLAYIP-SIZLAMAYAN-HAYATINI ÇÜRÜTMEYEN ERKEKLERDEN HOŞLANIYORLAR.

    ERKEK BÜYÜK DÜŞÜNÜP BÜYÜK İŞLER KOVALAYACAK. Erkeğin amacı FETHETMEK olacak, BÖLGESİNİ-YÖNETİM ALANINI Genişletmek ve ortama daha iyi hükmetmek olacak. ERKEK, YAPTIĞI İŞTE EN İYİ OLMAYI HEDEFLEYECEK. Daima POTANSİYELİNİN ZİRVESİNDE GEZECEK, POTANSİYELİNİN ZİRVESİNE ÇIKMAYI KOVALAYACAK… DUYGUSAL OLMAYACAK. Kendine olan güveni ÖZÜNDEN gelecek. Para kaybetti diye yıkılmayacak; O PARAYI TEKRAR KAZANABİLECEK GÜCÜ Kendinde gördüğü ve kendine güvendiği için, ETKİLENMEDEN YOLA DEVAM EDECEK. Bir kız kaybederse, BAŞKA BİR KIZ ELDE EDECEĞİNİ BİLECEK ve BU KONUDA KENDİNE GÜVENDİĞİ YOLUNA ETKİLENMEDEN DEVAM EDECEK..

    Erkek olmak budur işte. Erkek bu olursa, bu olmaya devam ederse; KADINLAR Onun yanındaki “dişil güç” olmak için çaba gösterecek.

    Kadınları erkeğin yanında tutan, erkeğin ÇEKİCİLİĞİDİR. Çekicilik ise ERKEK OLMAKTIR kısaca. Erkek olmak yukarıda yazılanlardır.

    ÇEKİCİLİK İLE SEVGİ ise FARKLI ŞEYLERDİR.

    Eğer bir kadının poşetini taşırsanız, SİZİ SEVER ve TEŞEKKÜR EDER. Ancak size ÇEKİM DUYMAZ.

    “İyilik yapmak” ile “Arzu Oluşturmak” TAMAMEN FARKLI KAVRAMLAR.

    Arzularını tetikleyen şey: DUYGUSAL GÜCÜNÜZ (KADININ TESTLERİNDEN DUYGUSAL OLARAK ETKİLENMEYİP, ÇERÇEVEYİ KORUYUŞUNUZ.) , DİSİPLİNİNİZ (Zamanınızı yönetebilmeniz), KADINA SUNDUĞUNUZ DÜNYA (İMKÂNLARINIZ) ve KARAKTERİNİZ; KADIN KARŞISINDAKİ RAHATLIĞINIZ,ÖZGÜVENİNİZ,MUHABBETİNİZİN SAĞLAMLIĞI (EĞLENEN USTALIK)

    Bunları bu site ÇOK İYİ ANLATIYOR.

    Mgtow olan birinin okuması gereken yazılar:

    – Sorumluluğu üstüne almak
    – Sevgi ile çekicilik farklı şeylerdir
    – Çerçeve
    – Bir erkeğin sahip olabileceği en büyük güç: DUYGUSAL GÜÇ
    – Eğlenen ustalık
    – Performans Yükü
    – Kırmızı Hapın 50 Tonu. (efsane ötesi.)
    – Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak I-II-III.

    Vazgeçtim. Saymakla bitmez.. Bu site ERKEK OLMAYI ÖĞRETEN BİR SİTE. Bu yazılar tam anlaşılır ise KORKAKLIK GİDER, CESARET GELİR. Cesaret gelirse MGTOW ortadan kalkar. Hâlen daha CESARETLİ OLAMAYANA İSE MAVİ HAP’IN ETKİLERİNDEN HENÜZ TAM KURTULAMAMIŞ, CESUR OLMAYI BECEREMEMİŞ MGTOW’cular denir. Kendileri de ifade ediyor zaten KADINLARDAN KORKTUĞUNU.

    Neyse.. Kadınların kullanma kılavuzunu bilirseniz (hipergami,cpd,arzu dinamiği,maskülen olmak,duygusal güç) kadınlar iyidir, kadınlara düzgün bir içsel oyun ile yaklaşırsanız (eğlenen ustalık) KORKMANIZA GEREK YOKTUR. BUNLARI BİLDİĞİNİZ VE ANLADIĞINIZ Hâlde uzak duruyorsanız, BU KADINLARI KULLANAMAYACAĞIM korkusudur, Mahmut Abi’nin dediği gibi KILIFTIR. Ajan Smith’in dediği gibi; ARZULADIĞI ama ELDE EDEMEDİĞİ İÇİN, NİHİLİST Bakış açısıyla yaklaşarak “gerek yok zaten” diyerek kolaya kaçmaktır.

    Neyse.. Yeterli bu kadar MGTOW muhabbeti.

 16. Hocam sana çok önemli soru soracağım. Erkekte boy önemli midir? Boyun kısa olması erkeğin kızlarla olan ilişkilerinde işini zorlaştırır mı? Mesela 1.70’lik maskülen bir erkek mi yoksa 1.90’lık meriç erkek mi 1.80’lik bir kadını etkileyebilir?

  1. Erkeklerde boy önemlidir. Çoğu kadın kendinden kısa (hatta topuklu ileyken kendinden kısa) erkek tercih etmez. Bu nedenle de 1.90 bir erkeğin kadın havuzu 1.70 bir erkekten çok daha fazladır.

   Yukarıdaki oyunla aşılabilir ve boy oyun ya da statü ile dengelenebilir. Aynı zamamda oyunu olan 1.70lik erkek oyunu olmayan 1.90lık bir betadan daha fazla kadınla birlikte olacaktır.

   Verdiğin örnek ise tamamen söz konusu kadına bağlıdır. Kendinden kısa bir erkekle (hele 10 cm kısa) asla birlikte olmayacak kadın çoktur. Böyle bir kadınla iki erkek de havasını alır.

   1. Oğuzhan uğur diye bir adam var. belki duymuşsunuzdur. sürekli çok kısa olduğunu dile getirir. kendisiyle dalga geçer. diyor ki, ünlü değilken kızlar yüzüme bakmazdı. şimdi her gün binlerce mesaj alıyorum. statün varsa, bir şeyler üretiyorsan boyuna en az 30 cm ekliyor. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *