Londra Gündüz Oyunu

Gündüz oyunu oynayanların mail ile en çok sorduğu sorular, kızla ne konuşacakları konusunda. Ya da problemleri bu alanda çıkıyor. Bu konuda yol göstermesi açısından, üşenmeyip size gündüz oyunu denilince artık akla ilk gelen şey olan, Tom Torero ve Nick Krauser gibi ünlü PUAların (Pick Up Artist) geliştirdiği Londra Gündüz Oyunu (ya da Sokakta Yürüme) ile ilgili yazacağım. Bu oyunun takip ettiği plan oldukça başarılı görünüyor. Görünüyor diyorum zira ben bu yöntemi istatistiki olarak ölçecek kadar kullanmadım. Burada bana değil Tom Torero’ya güveneceksiniz.

İleri seviye bir oyun olsa da, kızlara yürüme korkusuna kafadan gireceğiniz için genel olarak kadınlar konusunda başarılı olmanıza ve reddedilme korkusunu aşmanıza en hızlı ilaç Londra Gündüz Oyunu. Yolda hatun durdurduğunuz için bir gören olur mu, kız bağırır mı, bu doğru birşey mi gibi bir sürü düşünce kafanıza dolacaktır. Bunları aşarak kızlara yürümeniz ise ruhunuzu bilemek için oldukça faydalıdır.

Şimdi gelelim nasıl yapacağınıza.

Vur- Kaç

Londra Gündüz Oyunu seansına başlamadan önce vur – kaç denilen bir ısınma turu yapmanız gerekli. Burada yaşına, tipine ya da giyimine bakmadan 3 – 5 kıza yaklaşıp, göz temasına, gülümsemeye (hınzır bir sırıtış), sesinizin tonuna, hızına ve vücut dilinize dikkat ederek kadına çok hoş göründüğünü söyleyerek başlıyorsunuz ve iyi günler diyerek yanından ayrılıyorsunuz.

Klasik olarak aranızdaki konuşma şöyle olacak:

Siz: “Merhaba, sadece çok hoş göründüğünü söylemek istedim”.
Kız: “Ne? …. Teşekkürler!?!? …”
Siz: “Sana iyi günler, bye bye”

Bu kadar. Bu sadece ısınma turu, daha fazla konuşmanıza gerek yok. Her seansta ilk yaklaşmalar her zaman en kötü yaklaşmalardır ve genelde vücut dilini unutursunuz. Vur – kaç ile bu ilk yaklaşmaları hızlıca yapıp, kendinizi asıl seansa ısıtabilirsiniz.

Londra Gündüz Oyunu Modeli

Londra’da bir grup aktif gündüz oyuncusu tarafından 2010 – 2013 yılları arasında geliştirilen bu model, bu elemanların toplamda on binleri bulan yaklaşmalarına sistematik bir şekilde yaklaşmaları, neyin çalışıp neyin çalışmadığını gözlemlemeleri sonucunda ortaya çıkan bir yapı. Gündüz oyununa önceden çizilmiş adımlar getirdiği için, hiçbir düzeni olmayan yaklaşmalara göre çok daha etkili.

Eğer herhangi bir planı takip etmezseniz, kızı doğru şekilde durduramazsınız. Kız ya durmaz ya da size satış elemanı falan sanar. İkincisi eğer kız durarsa standart, sıkıcı ve önceden tahmin edilebilen iyi çocuk soruları sorar (ismin ne, nerelisin, ne yapıyorsun, vs.) ve olayı başlamadan öldürürsünüz. Bu sorular çekim ya da elektrik yaratamazlar. Kız sıkılır ve bu tür bir konuşma akışı arkadaşça iyi çocuk oyununa döner.
Sokakta kızlara yürüyen erkeklerin en büyük problemi, ki plansızlıktan kaynaklanır, çok iyi çocuk / zararsız tavşan moduna girmeleridir. Kızı durdurmanın da verdiği güven verme arzusu ile kız ne derse kafasını sallayarak ya da ağzıyla kızı onaylar ve bir süre sonra kızın poposunu öpen eziğe dönüşür. Bunlar birçok erkek tarafından sanıldığının aksine sıkıcı, elektrik sağlayamayan ve yürümeyi öldüren şeyler.

Eğer belli bir model izlemezseniz, vücudunuz da genellikle bunun işaretlerini verecektir. Konuşacak konu kalmadığından olduğunuz yerde kıpırdanmaya başlayacaksınız, hızlı konuşmaya başlayacaksınız ve konuşma aslında devam ediyor olsa da, bitirip gitmek için büyük bir arzu duyacaksınız.

Londra Gündüz Oyunu 5 adımdan oluşuyor:

1. Açılış
2. Yığma
3. Paslaşma
4. Yatırım
5. Kapanış

Bu yapıyı oturtmanız birkaç ayınızı alır. Yapı oturduktan sonra ise, modeli atıp freestyle yaklaşmaya başlayabilirsiniz ama olaya yeni iseniz böyle bir modele ihtiyacınız olacak.

Açılış

Bu adım kıza yaklaşmak ya da kızı durdurmak, ona niye yaklaştığınızı açıkça belirtmekten ibaret. Saat ya da yol sormuyorsunuz, direk ona bir erkek olarak yaklaştığınızı ve onu bir kadın olarak beğendiğinizi belirtiyorsunuz.

Uçlarda ya da seks ile alakalı sözler söylemekten bahsetmiyoruz. Kızın ne kadar fit olduğunu falan belirtmiyorsunuz. Böyle yaparsanız anında sapık durumuna düşersiniz. Sadece kızın “hoş / tatlı göründüğünü” söylüyorsunuz. Ama bunu yavaş ve yeterince yüksek sesle, kızın gözlerinin içine bakarak, dik durarak ve yüzünüzde çapkın bir gülümseme ile söylüyorsunuz. Bu dördü, ne dediğinizden daha önemli.

Eğer kız yürüyorsa onu durdurmanız gerekecektir. Kız kulaklık takıyor olsa da durdurabilirsiniz. Fakat durdururken yanında yürümeyin ya da arkasından takip ederken kıza seslenmeyin. Kızın yanından kızı hafifçe geçin, koluna hafifçe dokunup elinizle geride bir noktayı gösterin ve “merhaba, şurada dururken seni gördüm. Senin çok hoş olduğunu düşündüm ve merhaba demek istedim” deyin. Yine unutmayın bunu yavaş ve yeterince yüksek sesle, kızın gözlerinin içine bakarak, dik durarak ve yüzünüzde çapkın bir gülümseme ile söylüyorsunuz.

Eğer daha taşaklı bir erkekseniz, kızı geçip önünde kıza yüzünüzü dönün (kızın saat 12 yönünde) ve aynı şeyi söyleyin. Yavaş ve yeterince yüksek sesle, kızın gözlerinin içine bakarak, dik durarak ve yüzünüzde çapkın bir gülümseme ile … unutmak yok. En maskülin durdurma şekli bu ama tabii taşak istiyor azıcık.

Kız sizin konuşmanızın ilk cümlelerini anlamayacak bile. Asıl önemli olan vücut dili, göz teması, çapkın gülümseme, ses tonu ve konuşma hızı. Aslına bakarsanız siz kızla değil, kızın bilinç altı ile konuşuyorsunuz ve bu vücut dili ile yapılır, kelimelerle değil. Kıza doğru eğilmeden dik durmanız, hızlı değil yavaş konuşmanız, gözlerinizi kaçırmadan gözlerinin içine bakmanız ve stresli bir ciddiyet yerine çapkın bir gülümsemeye sahip olmanız aslolan. Çoğu kadın, bu maskülin belirtilerin sahibini durup dinleyecektir. Bunları yapamayan erkeği ise “git işine be” diye tersleyip yoluna devam edecektir.

Bunları çalışmak için kendinize bir wingman (sağ kol) bulun ve birlikte birbirinizi durdurup yorumlayarak pratik yapın.

Yığma

Açılış aslında en kolayı. Eğer bir model takip etmiyorsanız problem kızın durup sizin ne diyeceğinizi dinlemesi ile başlıyor zira eğer belli bir modeli takip etmiyorsanız ne diyeceğinizi bilemeyeceksiniz.

Öncelikle unutmayın, kız eğer açılışa olumlu tepki verdi ise niyetinizi biliyor, kadın – erkek olarak tanışmayı istiyorsunuz. Durdu diye size hemen verecek değil tabii, size yeterince cool buldu ve bizim “belki” bölgesi dediğimiz bölgeye attı. Kur yapma performansınızı izleyecek ve sizi daha fazla deneyimlemeye ya da orda bırakıp gitmeye karar verecek.

Bu aşamada kızın beta iyi çocuklardan zilyon kez duyduğu “nasılsın, ne yapıyorsun, nerelisin, öğrenci misin” gibi sıkıcı sorulara girerseniz kaybedersiniz. Yine unutmayın ki her ne kadar maskülin duruşunuz size kızın karşılaştığı erkeklerin yüzde 80i olan beta sürüsünden ayırmış olsa da, imaj olarak daha tam dışarıda değilsiniz. Bu sorularla gerisin geri sürüye dönmeyin.

Bu aşamada çoğunluk gibi yapmayacaksınız yani soru sormayacaksınız. Konuşmanın gelişimini ve yükünü elinize alacaksınız. Soru sormak yerine gözlem yapacaksınız, tahmin yürüteceksiniz. Emin olun bu şekilde daha az sıkıcı ve daha çok ilgi çekici bir konuşma yığabilirsiniz. Bu işte iyi iseniz, “suçlama” yapabilirsiniz ama bu ileri aşamalarda yapılabilecek birşey.
Peki gözlem yapmak ne demek? Kızda gördüklerinizden çıkarım yapıp kıza söyleyeceksiniz. Bunu yaparken de açılıştan köprü yapacaksınız:

Açılış: “Pardon … Şurada beklerken seni gördüm … Bence çok hoşsun bir merhaba demek istedim …”
+
1 saniye duruş
+
Köprü:” Farkettim de …”
+
Yığın: “tamamen siyah giyinmişsin. Avukatsın sanırım …”

Şimdi, eğer kızda gerçekten tahmin için bariz bir özellik varsa işiniz daha kolay. Bu nedenden dolayı dil biliyorsanız İstanbul gibi büyük şehirlerde, yabancı kadınlara yürümek daha kolay. “Farkettim de, Türke benzemiyorsun. Tahminimce Ukraynalısın” gibi kolay bir giriş imkanınız var. Ya da kızın elinde Üniversite Hazırlık Kitabı varsa “farkettim de, test kitabı taşıyorsun. Üniversite sınavına hazırlanıyor olmalısın”. Ya da kız gym kıyafetiyledir ve siz “farkettim de, gym kıyafeti giymişsin. Sanırım gymden geliyorsun”.

Eğer kız birşey söylemiyorsa “doğru tahmin ettim mi” diye sorun. Kızın sizin tahmininizden sonra evet ya da hayır demesi topa girdiğini gösterir. Yanlış tahmin etmekten korkmayın.

Ha bu arada hala dik duruyorsunuz, sesiniz kalın ve konuşmanız yavaş, kızın gözlerine bakıyorsunuz ve gülümsemenize devam ediyorsunuz. Vücudunuzu kontrol altına almayı öğrenin. Konuşma sırasında kızlar genelde daha kısa olduğundan kıza sesinizi duyurmak için kıza eğilme ihtiyacı duyacaksınız (çok fena bir vücut dili hatası), asla yapmayın. Ya da kız sizinle konuşuyor diye çapkın gülümsemenizi bırakıp, sahibinden bir kap mama almış köpek yavrusu gibi sırıtmaya başlayacaksınız, yapmayın. Heyecandan veya kızın çok olumlu tepki vermemesinden hızlı konuşmaya başlayacaksınız, yapmayın. Kıçınızda kurt varmış gibi kımıldayıp durmayın, ağırlığınızı bir ayağınızdan diğerine vermeyin. Eğilip büzülmeyin. Unutmayın asıl planınız şu: siz kızla ilginç bir muhabbet kurarken vücut dilinizin arka planda kızı tavlamasını bekliyorsunuz.

Şimdi eğer maskülin erkek psikolojisinde iseniz ve hala vücut dilinizi koruyorsanız kızın ne dediğini dinliyor olmalısınız. Çoğu erkek konuşmayı bir yere götüremez zira heyecandan ya da kıza ne diyeceğini düşünmekten kızı dinleyemez. Rahat olun ve kızı dinleyin.

Paslaşma

Yığma işini basit tutun ve hemen heyecan uyandırma adımına geçin. Eğer kızı dinliyorsanız (adrenalin patlamasından dolayı bu o kadar kolay değil) kızın dediklerine birşey söyleyip kıza geri atıyorsunuz ve bir süre böyle bir kız – bir siz olacak şekilde paslaşarak konuşuyorsunuz.

Çoğu yeni başlayan, heyecandan kızın dediği hiçbir şeyi dinlemediği için burada çuvallar. O nedenle kızı dinlemek önemli.

Tecrübeli bir gündüz oyuncusu, kızın cevabından (yukarıdaki örneklerden devam edersek mesleği, nereli olduğunu, üniversiteye hazırlanıp hazırlanmadığı ya da gymden gelip gelmediği) çok güzel bir muhabbet çıkarır. Burada kıza pek iş çıkarmadan. Böyle bir konuşma, tam anlamıyla erkeğin dominant olduğunu, lider olduğunu gösterir. Kızı erkek durdurmuştur ve konuşayı o açıp geliştirmektedir. Kadınlar bu tip özgüven gösterilerine bayılırlar. Size telefon numaralarını vermeseler bile onlar için hoş bir anı olursunuz.

Kızın cevabına göre konu geliştirmede model, kıza hafif alaycı ama komik birşey söylemektir. Kızın gymden geldiğini varsayalım. Yani evet, gymden geliyorum dedi. “Seni bir an gym aynası karşısında selfie çekerken düşündüm de şimdi! Çoktan instagramına atmışsındır bile 😊” Ya da yabancı kadın “Ukraynalı değilim, Almanım” dedi. “Almanya mı? Bir an böyle kafamda beer festte geleneksel kıyafetle bira dağıtırken canlandın 😊”. Yani herkesin yapabileceği “a öyle mi ben de gyme gidiyorum” ya da “Almanya mı? Geçen sene gitmiştik” gibi sıkıcı konuşmalardan farkınız olur.

Dikkat edin, bu modelde kafada canlandırma şablonu kullanılıyor. Ve en önemlisi de kızın merkezinde bir konuşmaya yürüyorsunuz. Hafif alaycı olmanız önemli zira bunu yaparak kıza, yürüyen siz olsanız da, o kadar kolay lokma olmadığınızı gösteriyor. Kıza, ona hafif takılacak cesaretiniz olduğunu gösteriyor. Tamam söyledikleriniz size klişe ve hafif aptalca gelebilir ama burada amacınız kızın karşılık vermesi ve sizinle konuşmaya girmesi.

Bu konuşma esnasında eğlenceli, flörtöz ve ilginç olmayı unutmayın. Ve tabii ki vücut dilini. Bu biraz doğaçlama gerektirir ama entellektüel olarak zihnini besleyen, iyi uyumuş, iyi beslenen ve disiplinli bir erkek için çok zor birşey değildir. Sonuçta stand-up komedyeni performansı göstermeniz gerekmiyor, flört ediyorsunuz. Fakat hızlı düşünme ve ince zeka burada size çok yardımcı olacaktır.

Siz yukarıda bahsettiğimiz gibi yavaş yavaş “gym deyince aklıma …” konuşmasını yaparken “Zoka Noktası” denilen zaman için dinlemede olun. Bu kızın size durdurup birşey söylemesi anıdır ve genelde Zoka Noktasına gelmek demek, kızın sizden yeterince hoşlanmış olması ve size sorular sormaya başlaması demektir.

Zoka noktasını gördüğünüz anda 4. Aşamaya geçiyorsunuz: Yatırım

Yatırım

Zoka noktasından itibaren enerjiyi azaltıp, kızın iş yapmasına geçiyorsunuz. Tebrikler. Bu ana kadar işi hep siz yaptınız ve artık sıra onun yatırım yapma zamanına geldi.

Buraya kadar sizin kızı durdurmanızdan itibaren 2 – 3 dakika geçmiş olması lazım. Zoka Noktası ile ilgiyi gördüğünüz an, vites değiştireceksiniz. Bu noktada kızın biraz iş yapmasına ve yatırım yapmasına izin verin.

Bu aşamada cevabı tek kelime olan sorular sormamaya dikkat edin. Mesela “hangi dersaneye gidiyorsun?”. Bunlar erkeklerin konuşma tarzı ve kızlar için sıkıcı. Soracağınız sorular kızların tarzında cevaplara giden, ucu açık sorular olmalı. “Gittiğin dersane nasıl memnun musun?” gibi. Ya da “gymde ne tür bir program çalışıyorsun?” “Avukat olmadığın zamanlar zevk için neler yaparsın?”

Bu aşamada yavaş yavaş kendiniz hakkında da kıza bilgiler vermeye başlayın. Ne iş yaparsınız, neden şu an oradasınız, nerde yaşıyorsunuz vs … Telefon numarasını aldıktan ya da bir kahve içmeye oturduktan sonra aklında gerçek etten kemikten bir erkek kalmalı.

Kendisine yaklaşan, cesur ve eğlenceli biri ama gerçek biri, yılışık bir çapkın değil.Yatırım aşamasında 2 – 3 dakika daha sohbet edin. Eğer bu aşamayı atlar ve hemen kızın numarasını alırsanız, kız yeterince yatırım yapmadığından size hemen unutacaktır ve mesajınıza da cevap vermeyecektir.

Kapanış

Başlangıçtan itibaren 6 – 8 dakika zaman geçti ve kız yeterince yatırım yaptı. Sıra kapanışta. Bu ilk karşılaşmayı bitirme zamanı. Ve bunu da siz yapacaksınız. “Dinle, şimdi gitmem lazım ama seni bir daha görmek ve birşeyler içerken daha çok konuşmak isterim.” Bunun ardından telefonunuzu çıkararak “numaran nedir?” diye sorun.

Kıza kendi numaranızı ya da kartınızı vermeyin. Kızı rahat hissetirmek için onu zararsız br aktiviteye çağıracağınızı da söylemeyin. Güçlü ve kadın – erkek ilişkisi imalı bir şekilde başladınız ve öyle kapatın.

Unutmayın bu kardeşçe bir sohbet değil. Saldıray Abi olmanıza gerek yok ama kız ne istediğinizin farkında ve buna ragmen 6 – 7 dakikadır sizinle konuşuyor. Erkeksiniz ve onu istiyorsunuz. Bu kadar basit.

Bazı kızlar size telefon numarası vermek istemeyecektir. Bunun bir sürü nedeni olabilir. Bunun yerine size sosyal medya iletişimi önerecektir, Instagram gibi. Farketmez, alın. Hatta kız size numara vermezde, sosyal medya bağlantısı isteyin. Burada kız size bloke edebileceği için buna daha rahat evet diyecektir. Sosyal medya bağlantısı telefon numarası kadar iyi değil ama buradan da kız kaldırırsınız merak etmeyin.

Kızı birşeyler içmeye de davet edebilirsiniz ama bu aynı zamanda o günü kapamak anlamına da gelir. Fakat artısı ise bütün o mesajlaşmaları bir kenara atarak hemen ilk buluşmaya geçmenizdir.

Nasıl kaparsanız kapayın, bir kız bulunca durmayın. Birden fazla kızın telefonunu almak daha iyidir. Birden fazla telefon numarası ya da kontak, sizin tabak çevirmeniz anlamına gelir. Opsiyonlarınız olması, sizin tek tek kızlarla daha az muhtaç ve heyecanlı olmanızı sağlar. Ayrıca kızla o ilk karşılaşma nasıl geçerse geçsin, kızların önemli bir kısmı sonradan iletişime geçmeye çalıştığınızda sizi cevaplamayacaktır.

Gündüz oyunu oynuyorsanız kırmızı haplı çocuk oyunu oynamanız lazım, mavi haplı çocuk oyunu değil. Pompalı tüfek yöntemi ile avlanıyorsunuz, sniper değil.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

40 thoughts on “Londra Gündüz Oyunu”

 1. Güzel içerik. Tom Torero son dönemde takip ettiğim ve beğendiğim PUA’lardan biri. Oyuna nispeten geç yaşta başlamış olsa da, sadece oyunda değil genel olarak hayat tarzı konusunda da içeriği gerçekten güzel.
  Bir seminerinde Türk kızlarıyla ilgili yaptığı tespiti de link olarak ekledim.
  https://youtu.be/3RmZ3hccEck?t=3598

 2. Mahmut abi konuyla ilgili değil belki ama sana danışmak istedim abi. Ben 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Bu yaşıma kadar sevgili edinmedim. Uzaktan konuştuklarım oldu. Kızların o kadar aptalca hareketlerini gördüm ki artık itici buluyorum hatta mide bulandırıcı geliyorlar. Her seviyorum diyenin altına yatmaya meyilliler. Ve betalar ve sosyal medya yüzünden egolari tavana vurmuş durumda. Disarida kızları görmek bile istemiyorum.Ne yapabilirim abi tavsiyelerini bekliyorum.

 3. Şu “çok hoş görünüyorsun bi merhaba demek istedim” açılışı hiç sıcak gelmiyor hala bana, diğer her şey tamam ama bu kısım çok irrite edici nedense. Yürüme başarısız olursa veya başarılı da olsa (sonra dönmeyebilir kız yine de) geride götü bir nebze daha kalkmış bir kız bırakıyormuşuz gibi geliyor, totalde zararlı.

  1. Direkt açılışın olayı ilgiyi belli etmek zaten.

   Kötü yanı da bedavaya iltifat dağıtmak ve bunu karşılıksız yapmak.

   Direkt açılış kullanışlı en azından ne olduğu belli

  2. Tom amcanın “theory junkie” veya “keyboard pick-up artis” diye adlandırdığı şey bu herhalde. Şu şöyle olursa bu da böyle olur, o zaman o da şöyle olur…
   Oyun sahada oynanır. Yüzde 10 teori, yüzde 90 hareket.

 4. Abi tcma’yı biliyorsundur ye düşünüyorum. Onun sistemleri sence ne kadar güvenilir? Bilinçaltımıza indiğini söylüyor. Sence gerçekten doğru mu?

  1. Biri küfür ede ede bile bilinçaltınıza inebiliyorsa…
   Tcma kim amk ya trpyi çalmış başka bir şey değil

  2. Hem de nasıl burayı bulmadan önce tcmanın taktikleriyle kız düşürdüm knk ama fazla bağlanma tcmada okuyucuyu köleleştirme etkileri var bira.

 5. Selam millet. Bugunku acilisimi yazacagim, belki mahmut usta paylaşır. Ilk açilisimdan sonra 2. Bir acilis yapmaya karar verdim (ilk acilisimi kizin ilgisizliginden dolayi birakip gittim) yeni bir oyun planlarken, bizim cafe’nin onunden HB-6.7 tatli bir kiz gordum(k).

  Arkadaslar ooo kiza bak felan derken BEN”beyler bu kiza yuruyecek erkek adam varmi” cocuklardan tik yok ,sonra biri sen git waltz dedi. Tamam beyler dedim ve kizin uzaklasmasini bekledim. Cocuklar ciddi olup olmadigimi anlamak icim gozlerimi inceliyorlar. Oyun basladi kosmaya basladim kizin onune 45 derecelik bir aciyla cikiverdim.
  Hey merhaba seni surada gecerken gordum ve yanina gelip tanismak istedim, dedim. Kiz”tesekkur ederim”dedi ,yuzunde kocaman gulumsemesiyle. Burda ne konustugumuzu hatirlamiyorum 1 saat gecmesine ragmen(bir dahakine ses kaydedecegim). Kiza “burdami oturuyorsun”diye kiz “evet”diyor. Kiz yurumeye basliyor bende biraz onunde yuruyorum goz temasini kesmeden konusuyorum sonra el hareketimle durduruyorum. “Bana numarani numarani ver belki bir ara birseyler yapariz” diyorum ,kiz” veremem yaa”diyor, bunun uzerine” bak ben burada oturmuyorum senin oylece gecip gitmene izin veremem ” diyorum kiz tesekkur ediyor
  Bunun uzerine tekrar numarasini vermesini soyluyorum.Kizda ” ama erkek arkadasim var yaa” diyor bende “pekala ( diyorum sonra aklima bunun bir shit test olabilecegi dusunup) benimde kiz arkadasim var ama bak erkek arkadasi ne yapiyor” diyorum. Kizda ” yaa cok kotu birsey yapiyor” diyor.

  Bende” hoslandigim birinin oylece gecip gitmesine izin veremezdim” diyorum. Kiz kikirdiyor tekrar tesekkur ediyor( cok tesekkur etti biliyorum) burda iki cumle daha konusuyoruz. Sonra tam giderken “adin neydi” diyorum. kizda(blabla) diyor, bende burda heyacan yapip “waltz” diyip seninle tanismak guzeldi diyorum kizda aynisini soyluyor ve ayriliyorum

  Beyler vucut dili, ses tonu , bakislar, jest ve mimikler tam yerindeydi.
  Tavuskusu teorisini uyguluyordum(yuzukler,kupe,demir kelepce, ve giyinisim)
  Bazi seyleride unuttum yazarken arkadaslara anlatinca aklima gelir 🙂

   1. Kadinlarin dikkatini cekmek icin gosterisli bir sekilde giyinmek, takilar takmak(geceleri parlayan kolyeler, yuzukler,koyboy sapkalari veya sizi kalabaliktan siriyacak her hangi birsey)

 6. Bence burayi bir foruma donusturme zamani geldi artik.istedigimiz zaman soru cevap seklinde baslik acabilecegimiz bi formata donmek daha iyi olurdu daha da faydali olurdu bence.mesela benim sorum iliskinin ileriki asamalarinda kiz tarafinin “gelme artik, gelsen de birsey degismeyecek, beni cok kirdin, alistim artik” turden safsatalarina ne turden cevaplar vermek gerekiyor?bu dengesiz kaprisleri cekmek ve kizin cercevesine girmek dogru degil tabiki ama gercekten bu kizin bize olan guvenini kirmaz mi?yani gercekten de kadinlarin her levelda soyledigi her soz shit test midir?yoksa bi noktada arabeske baglamak hoslarina mi gider?

 7. Selam arkadaşlar DM’den kızla konuşmamı yazıcam şimdi. Yanlışlarımı söyler misiniz ya da şu şekil yapsan daha iyi olurdu dediğiniz.

  (Insta snape pilot kalemle yaptığı ödevi attı, ödeve su dökülmüş bozulmuş.)
  + Ver hocaya sanat eseri olmus
  + Ama ben olsam 0 verirdim

  – hoca bırakcam seni diyor versem derslere sokmaz herhalde

  + Ben sokar ayakta tutardım seni

  – Dersi kaynatacağımı biliyo

  + Ben kaynattırmazdım dersi
  + Ama hoca olmak hedeflerim arasında yok

  – Dersi kaynatamadığım tek insan müdür yardımcısı her türlü alt ederim ;(
  – Üzdün

  + Üzerler

  – Üzemezler

  + Sen nerde yaşıyosun

  – İzmir

  + Yazın belki gelmeyi düşünürüm
  + Üşenmezsem

  – Gel güzel yer ya

  + Bira midye ısmarlican mı
  + ismarlamicaksan boşa gelmiyim zaman kaybı

  – Bira sevmiyorum ama sana ısmarlarım

  + Oldu o zaman
  + Bu arada ödevin çok kötü

  – Nasıl kötü

  + Bilmem tahmin et
  + Neresinden kötü

  – Kağıt olabilir özenmeden yapışım olabilir
  – Yazımın çirkinliği olabilir

  + Takıldım sadece.

  – Olsun sonuçta cidden kötü

  + Pekala o ödevi benim için sakla
  + Çöpe birlikte atarız

  – proje ödevi kontrol ettikten sonra geri verirse olur saklarım

  1. Bak kıza kendini açıklama yapmışsın.Takıldım sadece kötü çocuğa bağlayığ daha sonra iyi çocuk xd ye bağlamışsın,Ayrıca kıza kötü felan demişssin hep burda küstahlık veya ,Komik bir durum yok ilk baştaki gibi sanat eseri olmuş gibi hafif takılsaydı ekmek çıkabilirdi.

 8. ”Bu aşamada yavaş yavaş kendiniz hakkında da kıza bilgiler vermeye başlayın. Ne iş yaparsınız, neden şu an oradasınız, nerde yaşıyorsunuz vs …”
  Daha önceki postlarda hiç bir zaman kendiniz hakkında net bilgiler vermeyin bi tarafınız gizemli olsun şeklinde yazılar ve yorumlar vardı.Hatta yanlış hatırlamıyorsam Mahmut hoca bir yorumunda şu anki kız arkadaşımla 3-4 aydır birlikteyiz ve daha ne iş yaptığımı tam olarak bilmiyor diye bir yorumu vardı.
  Şimdi bu ikisi çelişmiyor mu?

  1. London Day Game’i kendime göre eğmeden yazdım. Onlar verebilirsiniz diyor. Bence gerek yok. Amma velakin sokak oyununda vermek daha mantıklı olabilir zira argümanları kuvvetli : kız sizi gerçek bir insan olarak hatırlasın diye.

 9. herkese selam, sitedeki makaleler yanında soru cevap kısmı iyi olmuş. Konuyla belki ilgisiz gelecek ama ben şu hatun kesimi ile mesajlaşma konusunda da yönlendirme yapılması taraftarıyım. Misal biz iki kere ilk mesaj atan olduk, bir daha ki mesajı karşı taraftan mı beklemeliyiz

 10. Yom Torero bu mu ahahah abi bu adam bildiğin tipsiz aq 🙂 cidden erkeğin tipi hiç önemli değil sanırsam ya. Yazıdaki diğer adama da baktım bildiğin tipsiz kel. Oyun kitabını yazan ve diğer pualar da tipsiz. Cidden erkekte hiçbir işe yaramıyor ha. Biz aman saçım seyreldi aman göbek çıktı deyip gereksiz triplere giriyoruz. Oysa bu tribe kadının girmesi gerek çünkü o fiziği ile dikkat çekiyor. Şu buram şöyle şuram böyle diyen erkekte de ana kuzuluğu var evet ana kuzusu yazısında geçiyordu sanırsam 🙂

  1. O kadar değil, kendini bununla rahatlatma,sadece tipi iyi olduğu seks yapabilen bir çok adam var kırmızı haplı olmamalarına rağmen. Ama ne dedik amaç seks değil.

 11. bir türlü oyunu uygulayamadım. kuvvetle muhtemel kıza yürürken dışarıdan nasıl tepki alırım diye düşünmekten harekete geçemiyorum.(sonuçta toplumun bakış açısı belli) bu kadar beta olduğumu bilmiyordum.

  1. infield serisi fake zaten, belki diğerleri doğrudur. ancak verdiği taktikler işe yarıyor,paylaşılıyor.gerisini önemseme bence.

   1. Abi bunu yapmak zor bir de hakkını vererek yapmak çok zor bir yandan da başarılı olma oranın düşük. Neden day game ile uğraşalım ki o zaman?

    1. Evet gerçekten zor.Bir rehberde yok.Bu tür rehberler açılış veriyor bir iki örnek veriyor numarayı şöyle alırsınız diyor.Bana zaten açılış ve numara ortasındaki o sohbetin tamamı gerekli.Mahmut abi biliyorum saha raporları var ama daha detaylı olarak yayınlanabilir mi yani 5dk’lık konuşmanın tamamı cümlesi cümlesine.Merhabadan numaraya kadar.

 12. Üniversite öğrencisiyim kampüste yürüyeceğim kızlara, londra gündüz oyununa baktım ve üniversite ortamında aklıma yatan tek tahmin cümlesi kıyafet üzerinden yorum yapmak, açılışlarda güzel tahmin cümleleri önerebilir misiniz? Mahmut abi sen de önerirsen sevinirim.

  1. Kampüste londra gündüz oyunu oynarsan hızlıca ismin çıkar ve kampüsten ekmek çıkarma şansın çok azalır. Kampüste londra gündüz oyunu yapma.

   1. “Üniversitede aynı bölüm aynı sınıfta yürümeyin. Kampüs, klüpler, seçmeli dersler, vs … yürünür tabii.”
    Her erkek aslında eğlenen ustadır başlığında bunu sormuştum böyle demiştin abi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *