Kırmızı haplı flört

Duygusal güç – Bir erkeğin sahip olabileceği en büyük güç yazısında şöyle demiştik :

Çoğu erkek, kadının onayına ihtiyaç duyarak çok fazla konuşur ve çok fazla gülümser. Bunları unutun. Şarkıları, dansları, çiçekleri, çikolotaları ve bunlar gibi tüm romantik yalanları aklınızdan çıkarın. Siz erkek adam değilseniz böyle şeyler her zaman geri teper. Bunlar sizin seksi olmadığınızı ve eksiğinizi böyle kapattığınızı gösterir ve kadınların sizi itici bulmasına neden olur. Bunu açıkça yüzünüze söylemezler tabii: “sorun sende değil bende” derler.

Bir kadınla ilk tanıştığınızda şu kurala her zaman uyun: İlk 3 – 4 ay hiçbir İYİLİK, İLTİFAT VE HEDİYE yok. Kadının yaptığı hiçbir şeye duygusal bir tepki vermek yok. Nokta!

Bu yazdıklarımız, mavi haplı ana akım tavsiyelere oldukça ters olduğu kadar, mavi hap öğretisinin kızı kaybetme yolunda hata olarak lanse ettikleri şeyler. Eşitlikçi bakış açısından (kadınların erkeklerle aynı şekilde düşündüğünü sanmak) ise pek mantıklı değiller. Zaten o yazıda da, bu kurala itiraz edenler oldu.

Fredmadison rumuzlu okuyucu şöyle sormuş :

Kıza iltifat etme, seni seviyorum deme, hediye alma, çok gülme diyorsun ya, kıza ilgim olduğunu nasıl belli etmeliyim? Yeni tanıştığım bir kıza karşı davranış biçimim nasıl olmalı? Hani sevgili olmadan önce bir flört evresi vardır ya, işte o evrede neler yapmalıyız. Sen yıllardır bu işin içindesin, bu konuda çok bilgili olduğunu düşünüyorum; kızı görüp beğendikten sevgili olana kadarki süreçte oyunu nasıl oynamalıyız?

Bu yorum bana göre birkaç açıdan çok garip. Az çok güzel her kadın, erkeğin mesaj yazarak, arayarak, bir yerlere davet ederek onunla ilgilendiğini ve hatta sonunda seks yapmak istediğini bilir. Yani erkeğin ilgisini belli etmek için yapması gereken ekstra bir şey yoktur. Mavi haplı erkeğin iltifatı, seni seviyorumları ve hediyeleri ön koşul sanmasının nedeni (a) seks ve ilişkide kadının 100% seçen ve ikna edilmesi gereken taraf olduğunu düşünmesi (ki böyle düşündüğü için gerçekten de kadın 100% seçen taraf haline gelir) ve (b) kendinin kadın için ödül olduğunu düşünmemesidir (ki seni seviyorumların, iltifatların ve hediyelerin de kadına anlattığı budur – ben bir erkek olarak yetersizim ve açığımı sana duygusal tampon fonksiyonlu ATM olarak kapatacağım).

Nasıl böyle olmasın ki? Kendi dar çevresi dışında kadına yürümekten sanki kadın tek darbede kafasını koparacakmış gibi korkmasına neden olan çıtkırıldım egosu ve kıçını kaldırıp hergün aynı saatte 2 şınav çekmekten aciz iradesi ile günümüz mavi haplısı için, kendi dar sosyal çevresinde olan az sayıdaki güzel kızdan kendine ilgi göstereni gerçekten de nimettir. Aslına bakarsanız bu erkeklerin azımsanamayacak 20’lerinde tamamen aç kalsınlar ki 30larında aynı yaşlarda veya daha yaşlı kadınların köprüden önceki son çıkışı rolünü oynasın diye programlandıklarından bu ilgi ve hediye olayına bile giremez ama neyse.

Kızı görüp beğendikten sonra sevgili olmadan önce ne yapmalıyız? Cevabı bu sitede bulabilirsiniz ama ben özetleyeyim.

Diyelim genç oğlumuz Mert şu an kırmızı haplı ve bekar (şanslı piç) ve bekarlığın tadını çıkardıktan sonra yeniden sevgili istiyor. İlk yapması gereken kendisine hemen 3 aday yaratmaktır. Daha fazlasına yetecek zamanı varsa bile Mert o zamanı misyonuna harcasa daha iyidir. İki aday ideal değildir ama yine de tek adaydan iyidir. Mert ya hiçbir kıza yazmamalı ya da en az iki adayı olmalıdır.

Mert’in izleyeceği flört stratejisi dokun – el tut – öp – sarıl – seks yap hedeflerine doğru her kızla tek tek yürümektir. Bunlar da buluşma gerektirir. Mert’e bu basamakları en hızlı şekilde atlatan kadın (Mert’in de içinin sinmesi ile) ipi göğüsler ve sevgili olur. Mert ahlaksız Mahmut modundaysa ipi göğüsleme çıtasını en az 3 ay takılalım bakarız seviyesine çekip bir süre tabak çevirebilir. Ama Mert’in çoğunuz gibi efendi bir insan olduğunu kabul edelim.

Bu stratejinin birkaç yararı ve yan etkisi var (kızlar sinirlenince sağlam yolabiliyor). Yararlarından başlayalım.

Bir insanın davranışlarının duygusal ve zihinsel seviyesini, duygusal ve zihinsel seviyesinin davranışlarını etkilediği gibi etkileyeceğinden bahsetmiştik. Aslına bakarsanız “öğrenilmiş maskülin karizma” diye tanımlayabileceğimiz Oyunun mantığı da budur. Neyse. Siz bekarken sniper yöntemi tek kadınla flört ederseniz, “Rollo Tomassi’nin askeriyim ben, oneitisi aştım” deseniz de kız sanki oneitis imiş gibi davranacağınızdan, eninde sonunda oneitis çukuruna düşebilirsiniz. Tek kıza yazarken ister istemez kız oneitismiş gibi davranacaksınız. Öyle hissetmeye başlamamanız ciddi ve sonunda nafile olabilecek bir çaba gerektirir.

Paralel flört eden Mert ise hem oneitis çukuruna düşemez hem de çoğu erkek gibi “Buse şunu neden yaptı, beni öpecek mi, acaba mesaj mı yazsam” diye düşünmez. Garibimin bunları düşünecek lüksü yok ki 😀 Zira Buse ilerlemiyorsa Merve, Merve ilerlemiyorsa Gamze ipe doğru koşmakta. Aynı şekilde Buse Mert’i ekerse Mert yeni aday bulana kadar Merve ve Gamze vardır.

Paralel flört ederken kızların birbirini bilmemesi lazım. Sevgili materyaline sahip çoğu hatun, paralel flörtü çakarsa tokadı da çakar ve gider. Yani göstere göstere yapamazsınız. Özellikle korku oyununu yanlış anlayıp göstere göstere yapmayı denemeyin. Ama (ve bu büyük bir ama), sizin bu kızlardan herhangi birinin çantasında keklik olmadığınız her tarafınızdan akar. Hatta öyle ki, siz kızlar şüphelenmesin diye kıza artı ilgi gösterseniz bile tabak çevirmenin rahatlığı kızda gerilim yaratır. Bu da kızların bazılarında ipi göğüsleme ve Mert’i kapma telaşı yaratırken, kendine tapacak ve böylece kendini sömürtecek kaynak arayan kızlarda da hoşnutsuzluk yaratır ve bu kızlar yarışmadan çekilir. Daha flört aşamasında aşırı ilgi talep eden ve erkeği utandırma taktikleri ile manipule etmeye çalışan kızlar bu şekilde sizi bırakacaktır. Tabii sekssizlikten ve alternatifsizlikten siz şu an her amı kar sayılıyor olabilir ama güvenin bana, bu kızların gitmesi iyi bir şey.

Bazen de bu 3 tabak da düşer. Bunlar hep aynı anda düşmeyeceğinden Mert sürekli yeni aday bulursa eninde sonunda bu kızlardan biri Mert’in hayatına yerleşip kendini sevgili ilan eder ve diğer tabaklar da düşer. Burada kırmızı haplı çocuk kafa yapısını sabit tutmak esastır.

Peki abi neden 3?

Oyun / yürüme süreci bir satış süreci olduğundan. Burda ürün (daha doğrusu servis) ve satıcı sizsiniz. Her iyi satıcı bilir ki, bir satışı neredeyse garantilemek için pipeline’da en az 3 aday olmalıdır (aslında 3 – 4 aday). Çünkü her iyi satışçı bilir ki, adaylar başka satıcıları da değerlendirmektedir, pazarda rekabet vardır ve çoğu aday başka satıcıları (ya da hiç satın almamayı) seçerek kendisini ekecektir. Belli bir zamanda sadece bir adaya odaklanan satıcı (gerçek satış dünyasında hedefi olan TL kadar pipeline tutan satıcı) piyasada hayatta kalamaz ve kariyeri ile çoğu zaman kaybedeceği bir kumar oynar.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

78 thoughts on “Kırmızı haplı flört”

 1. Türkiye’den mi bahsediliyor burda? Buseler, Merveler, Gamzeler havada uçuşmuş. Nerden geliyo bu değirmenin suyu?:)

  1. Türkiye’de bu bahsedilen şeyleri kızlar uyguluyor aslında. En saf ve masum sandığın kızlar bile en az 3-4 erkekle aynı anda mesajlaşıyor, flörtleşiyor ve içlerinden en uygun olanını seçiyor. Ve bunlar dediğim gibi en masum olanları, bir de bunların sosyal medyadan yüzlerce hatta binlerce takipçisi olanları, etrafında sadece meriç olarak bile 4-5 tane erkek bulunduran versiyonları var. 😀 Kendi yaptıkları şeyi erkekler yapınca da utandırmaya çalışıyorlar. Biz de halen daha olayı kavramaya çalışıyoruz burada. 😀

   1. Aynen. Nedense de kimse kızlar söz konusu olunca değirmenin suyu nerden geliyor diye sormuyor. Bu değirmenin suyu sosyal çevreden gelmez tabii (sosyal çevrende birbirine çaktırmadan 3 kızı nasıl idare edeceksin). Her kanaldan yürürsen (gündüz oyunu, gece oyunu, tinder, vs …) değirmenin suyu gelir.

    1. Evet. Kadınların oyununu Rollo yazmıştı :

     “Kadınlar doğal tabak çeviricidir.” – Rollo Tomassi

     İşin ilginci erkeklerden sniper tipi avlanması beklenirken ve pompalı tüfek yöntemi yapan erkek üzerinde utandırma taktiği uygulanırken, “bir kızı 40 kişi ister bir kişi alır” mantığıyla hatunun birden fazla erkeğe mavi boncuk atmasına pek ses edilmez.

     “Bir kızı 40 kişi ister bir kişi alır” olayı “bir erkek 40 kıza yazıp birini alır” ile dengelenmezse, hatunların elinde oyuncak olmak çok zor değil.

   2. Harika tespit. Bir çok defa deneyimledim bu durumu. Kızlar bir çok erkekle görüşüyor. Büyük bir çoğunluğu hem de. Benim tabaklardan biri benimle otururken internetten bir şey göstermek için bağlantıyı açtı ve mesajlar düştü.. yalnız mı yaşıyorsun diye soran, bir konuda espiri yapan vs vs. Görmemiş gibi yaptım ama durum bu.

  1. Bence agirlik kaldirmak zaten olmasi gereken bir sey. Sinav, mekik ve barfiks bile olur. Dovus sporlariyla cok alakam yok ama saniyorum ki zaten onlari da yapabilmek icin belli bir kas kutlesine sahip olmak gereklidir. Yani bir gereksizlik soz konusu degil bence.

   1. Dövüş sporu yıllarca yaptım halen de yapıyorum vakit buldukça.
    Belirli kas kütlesine gerek yok
    Çok şişman olmayan herkes yapabilir
    Gerçi onlar da yapar ama tekme kaldıramazlar .
    Kardiyodur bu sporlar
    Kas inşa etmezler pek fazla.
    Kısa boylu pro boxer , uzun kaslı heykelin burnunu tek yumrukta kırabilir .
    Teknik ve hız işi bu ama kas olunca daha güçlü oluyorsun mesela.
    70 kilo kaslı iken burnu kırarsın
    90 kilo kaslı iken burun kemiğini beyne doğru iteleyip beyne saplarsın
    Bjj yada muay thai iyi sporlar ama kafaya darbe alınca geri dönüşü olmuyor .Aptallaşıyorsun bildiğin ama kendini savunmayı öğrenmek için biraz beyin hücresinin ölmesini göze almalısın
    Şu aralar yapmıyorum kickboks
    Fitness ve yürüyüş yapıyorm
    Beynimi dinlendiriyorum .
    Glutamin almayı da düşünüyorum bilen varsa ??

    1. Dostum glutamin vücuttta bol miktarda bulunan bir aminoasittir.Hastahaneler de doku hasarını onarma amacıyla verilir.(yanık tedavisi gibi)
     Kas yıkımını önleme,bağırsak bakterilerine faydası var gibi söylemler var ama bana sorarsan ağızdan alındığı için bi boka yaramayan para tuzağı olan çöp bir ürün.
     http://seannal.com/articles/supplementation/glutamine-benefits.php
     Ha illa supplement alcam diyorsan whey protein,kreatin-beta alanin,caffeine(ant.öncesi) bunlardan başka ürüne para verme yazık olur.Çok param var diyorsan da bunların yanına bcaa ekleyebilirsin.

    2. Glutamin ekonominw çok zarar verecek bir fiyata sahip değil. Zaten ekstra 5-10gr kullanırsın. Goethe büyüme hormonunu tetikliyor yalnız aldığın protein tozunda Glutamin vardır. Ne kadar olduğunu bilmen gerekir. Boşuna fazladan almanın anlamı yok.

  2. Geçen sene denemiştim 10 numara da oluyor tavsiye ederim kickboks fitness haftada 6 gün bir gün hem fitness hem kickboks

 2. Duyguları açmak(iltifat, çıkma teklifi, itiraf) GİZEMİ öldurmektir. Kızı soğutmanın en kolay yoludur.

  Johnny DeLusion’un güzel bir twiti var:

  – Bir kıza “senden hoşlanıyorum” demek yerine ALAYCI biçimde “benden hoşlanıyorsun” demek ONU ETKİLEME SÜRECİNDE DAHA ETKİLİ BİR HÂMLEDİR.

  Şeklinde. Twit tamamen böyle değil ancak kast ettiği şekle çevirdim ben. BUNU DENERSENIZ alacaginiz sonucu görünce duygulari acmamanin ne kadar ise yaradigini gorursunuz.

  Kız neden soğur peki? Çünkü duyguları açmak bi yandan KORKAKLIKTIR-TECRÜBESİZLİKTİR. Onay arıyor, karşılık bekliyor, pozitif geri bildirim istiyorsunuz. Bunun SÖZLÜ olarak açık açık belirtilmesini istiyorsunuz. Daha sonra HAREKETE RAHAT RAHAT geçme arzunuz var.

  Kızlar sözsüz işaretleri, beden diliyle yakılan yeşil ışıkları ,davranışları çakabilen,anlayabilen ve buna göre ilerleyen erkeklerden hoşlanırlar. Bu tecrübe belirtisidir çünkü. “Senden hoşlaniyorum” diyip karşılık beklemek AĞIR BETA hareketidir. Kızlarda cidden işe yaradığını görmedim bu olayın. İşe yarasa googleden aşk mesajı aratıp DM’den yardıran abazalar olmazdi şuan.

  Okuduğum bi kitapta şöyle yazıyordu:

  – “Aşağıdaki sözlerin hepsi kadının ağzından çıkıyor.

  Hayır
  Hayır
  Hayır
  Hayır
  Hayır
  Becer beniiii
  Aahhh saçımı çeekk!!

  Sekse giden süreç bu şekilde. “Hayir” diyor ancak halen yanınızda duruyor, saçıyla oynayarak diyor, yüzünde gülümseme ile diyor falan. Aslında “DAHA DEĞIL” demek istiyor. Öpüşüyorsunuz ancak eliniz popoya gittiğinde hayır diyorsa, öpüşmeye devam edin daha çok kendinden geçsin. Daha sonra tekrar elinizi atın, izin verecektir.

  Kızın ağzından çıkan cümleleri dikkate almayin, davranislara göre hareket edin kısaca. SÖZLERİ Ciddiye alarak ilişkiye devam eden, ilerleyen bir erkek tecrübesizdir. Kadının sözleri O AN YAŞADIĞI DUYGUYA göre ağızdan çıkar. Biz erkekler şuan ne diyorsak, 1 saat sonrası içinde geçerlidir. Ancak kadınların bi dediği bi dedigini tutmayabilir. DUYGULARLA HAREKET EDERLER. Bunu bilen erkek, kızlari çözmüş ve geçmişte tecrübeleri olmuş erkektir. Düşünceleri değil, duyguları değiştirmeye odaklanan erkektir. Bunu bilmeyen erkek henüz kazık yememiş ve kızlara erkek gibi yaklasan tecrübesiz biridir. Sözleri siktir edin ve ne istiyorsaniz ona odaklanın ”

  Gayet güzel anlatılmış bence.

  İlgiyi belli etmek için Mahmut Abi’nin dediği gibi yanına gidip muhabbet açmak yeterlidir. Bu fazlasiyla belirtir ilginiz olduğunu, numara istemek belirtidir, telefonla arayip bi yere davet etmek ilginizin belirtisidir. KIZI “SENİ SEVIYORUM” diyişiniz değil, maskülinliğiniz tavlar. Ağzınızdan çıkan sözün bi önemi yok.

  Örnek olarak “London Gündüz Oyunu” Yazısında durdurduğumuz kıza bir tane bile iltifat etmiyoruz, duygu açmıyoruz. Yaptığımız şey bikaç tahmin oyunu ve muhabbet. Asıl dikkat ettiğimiz şey ise dimdik,sağlam bi alfa beden dili-duruşu kullanmamız. Biz kızla konuşurken arka planda beden dilimiz onu tavlıyor gibi düşünüyoruz. Tabiki bu beden dilinin içinde güleryüzlu olmak ve çerçevemizin bozulmaması da var. Kısaca kizi etkileyen şeyler bambaska. Onla muhabbet edip numarasini istediğimiz anda zaten ilgimizi belli etmiş oluyoruz.

  Flört ise yine denildiği gibi ADIM ADIM fiziksel yakınlaşma üstüne kurulmalı fiziksel yakınlaşmadan sonra ilişki başlar.

  R.Tomassi’nin demirden kanunlarında dediği gibi:

  – ” Seks, kadın – erkek arasında birden alevlenen kimyasal bir reaksiyondur, pazarlıkla alınan ve verilen birşey değildir. Önce seks, sonra ilişki olmalıdır. Bunun tersi olmaz. Seninle seks yapmak isteyen bir kadın, bir yolunu bulup seninle seks yapar. Ülkenin bir ucundan bir ucuna uçması, tel örgülerin altından sürünmesi, senin odana tırmanması gerekse bile gelir ve seninle seks yapar, karın geldiğinde dolapta sessizce uygun bir anda sıvışmayı bekler. Sana biraz zamana ihtiyacı olduğunu, ancak biraz ısındıktan sonra seninle seks yapabileceğini söyleyen kız, doğru zaman, doğru mekan ve doğru alfayla karşılaştığında, o alfaya daha tanıştığı saatte verir.”

  1-)ÖNCE SEKS, SONRA İLİŞKİ.

  2-) Duyguları açmak; onay beklemek ve aynı zamanda korkaklıktır, bir erkeğin tecrübesizliğini yansıtır. VE HİÇBİR SİKE YARAMAZ. Ilgi yansıtmakla uzaktan yakından alakası yoktur.

  “Bir kız onla konusmaya başladığın anda onla yatmak istediğini anlar.” MAHMUT ABİ sözü.

  Sözlü olarak belirtmek falan ise HAREKETE Geçtiğinde OLABİLECEK SONUÇLARDAN KORKTUĞUN içindir. Veya TECRUBESİZ olduğun içindir.

  3-) “Erkeğin POMPALI tüfekle avlanmalıdır, KANAS ile değil. Bekarsanız ve tek kızla konuşuyorsanız, eninde sonunda ONEİTİS olacaksınız” Mahmut Abi sözü.

  Bu sebeple çok kızla konuşun ve bunu yaparken kendinizi kötu hissetmeyin, siz Erkeksiniz. Feminen zehir kötü hissetmenizi sağlıyor. Konusa konuşa atın o amk zehrini.

  4-) sözlere değil, davranışlara odaklanın.

  1. Kadınlardan sağlam kazık yemek istemiyorsanız sözlere değil her zaman davranışlara bakın her zaman.Gerçi bu herkes için geçerli.

 3. Abi 17 yaşındayım ama malesef şuan elimden hiçbir şey gelmiyor. Tipim ortalama. Ama bu yaşlarda kızların baktığı şey TİP. Eğer tipin ortalama ve altıysa mecburen ağzının çok fena laf yapması ve tabiri caizse piç olman gerek.
  Sizlerin zamanında ergenler daha olgundu diye tahmin ediyorum. Ama şuan görseniz kızlar gerçekten aptallaştı. Kendilerine hakaret eden,aşırı kötü davranan, en ufak genel kültürü olmayan berkecanların kollarına atıyorlar kendilerini.
  Ne zaman güzel bir kız ile konuşmaya çalışsam kız ağzını açtığı anda soğuyorum. Anırarak gülmeler mi dersinn , benim hayatımda etmediğim küfürleri etmeleri mi dersin…
  Olmuyor abi istesem de yaşıtlarım gibi olamıyorum e biz bu oyunu nasıl oynayacağız lütfen akıl ver. Koskaca lise bitti bir tane bile kız arkadaşım olmadan ( normal arkadaş bile olmadı nerdeyse :D)

  1. Kızlar 22 yaşına kadar ağırlıklı tip odaklıdır ama oyun her zaman işe yarar. İyi çocuklar, kötü çocuk Berkcanları kıskançlığın da etkisiyle aşırı kötülerler ve kendileri daha antitez olur. Kızlar bizim zamanımızda da aptaldı (ha biz de aptaldık). Sen bence biraz Berkecan olmayı öğren.

   Senin gibi erkeklerin bir başka problemi de çok azınlık top 10 kızlar haricini tamamen görmezden gelir. Nedenini tam bilmiyorum ama erkek betalaştıkça gözünü diktiği kızların HB seviyesi tepeye çıkıyor. Belki de betanın güzelliğe tapmasından ya da kendi eksikliğini güzel bir kadın giderecek sanmasından. Senin bu bahsettiğin kız tipi piyasadaki tek kız tipi.değil ama sen diğwrlerini çok güzel olmadıkları için tamamen.görmezden geliyorsun.

   Egon çok şişkin. Buna.bir çözüm bul. Ego.genelde insan kendini.değersiz.hissettikçe denge sağlamak için şişer.

   Üniversiteye gideceksen bu abazanlığını çok sağlam bir üniversite kazanmak için kullan ve hevesini üniye sakla. Ağırlık kaldırıyor, egonu aş ve daha pırıltısız ama sevecen kızlara yürü (çirkine yürü demiyorum ama eski bir beta liseli olarak senin görmezden geldiğin kızların bir kısmının bayağı.güzel olduklarını biliyorum ve sen de benim gibi q0 sene sonra fotolara bakarken farketme).

 4. benim sorum şu etraf sevgililerden gecilmiyor herkes ciftler halinde dolasıyor ama hicbirinin bu yazılanlardan haberi yok. nasıl oluyor anlamıyorum? sacma sapan betaların yanında güzel kızlar görmekten bıktım.

 5. “Seninle seks yapmak isteyen bir kadın, bir yolunu bulup seninle seks yapar. Ülkenin bir ucundan bir ucuna uçması, tel örgülerin altından sürünmesi, senin odana tırmanması gerekse bile gelir ve seninle seks yapar, karın geldiğinde dolapta sessizce uygun bir anda sıvışmayı bekler. ” türkiyede yaşadığımızı tekrardan hatırlatmak istiyorum. Burada işler biraz daha farklı yürüyor.

   1. Olmuyor değil tabiiki. Fakat Rossinin memlekette yürüdüğü gibi değil en azından. Biraz daha buralara uyarlayabilsek bazı terimleri on numara olur

  1. yahu birader hiç mi duymadın sevgilisi için şehir değiştiren kız? internette tanıştığı çocuk için onun şehrine giden kız? oluyor merak etme.

  2. 2017 başında internetten bir kızla tanıştım. Çok detaylı anlatmıyorum. Belki üşendiğimden belki de isteksizliğimden şu an ama “Seninle seks yapmak isteyen bir kadın, bir yolunu bulup seninle seks yapar” lafı yüzde yüz doğrudur.

   Bu internetten tanıştığım kız Berlin’de yaşıyordu ve belli bir kıvama getirip ilgiyi üzerimde tuttukça bana daha fazla ilgi vermeye başladı. Ve nihayetinde gidiş dönüş biletini alıp günübirlik olarak Berlin’den İstanbul’a geldi benimle sevişmek için. Güzel sayılabilecek bir geceden sonra sabah önce kahvaltı sonra otelde son bir seks ve havaalanına götürmemle son buldu hadise. İstanbul’a ilk geldiğinde değil ama İstanbul’dan giderken Berlin’den getirdiği bir poşet dolusu çikolatayı da hediye ederek ayrıldı. O çikolataları her akşam çayla beraber yiyerek ancak 1 ayda bitirebilmiştim.

   Hasılı kelam bir kız seni gerçekten istiyorsa Berlin’den de gelir, başka bir kız sana birlikte güneyde tatil yapalım teklifinde bulunur (masrafları bölüşmeyi de teklif etmişti ve bölüşmüştük), Ankara’da İstanbul’a her geldiğinde ilk seni arayıp ille de buluşmayı ister vs. vs. Bu kızların hiçbiriyle de sevgili olmadım. Olmayacağımı da en başından hissettirdim. Ama gene de birlikte olduk. Şimdi güzel hatıralar olarak anımsıyorum. Sonucunu çok düşünmeden harekete geçin arkadaşlar. Defalarca rezil olacaksınız, kötü şeyler hissedeceksiniz, kendinize kızacaksınız ilk zamanlar. Ama sonra su akar yolunu bulur misali rayına oturtacaksınız bu işleri. Azcık kendinize güvenle hallolur bu işler.

   Not: Site admini Mahmut eğer uygun görürse “Güzel bir kadının güzelliğinden etkilenmemek” temalı bir yazı yazmak istiyorum. Kendisi olur verirse şevk gelir ve yazarım inşallah.

  3. Kardeşim anneannemlerin karşı komşusu olan kadın (25 yaşlarında taş gibi hatun) emzikli bebeğini üst komşuya saplayıp, Pendik’ten Beylikdüzü’ne gidip gelirdi. Sabah herifi işe postalayıp, arkasından kendi de otobüse binip giderdi. Sonradan herif duruma uyandı boşandılar falan filan. Pendik’le Beylikdüzü arası baya var. Baya hem de.

   1. Kadınlardan korkacaksınız kardeşim. Mecazi anlamda tabi. Herkesin paralel yaşadığı iki hayatı var nerdeyse. Gördükçe üzülüyorum. Ve burdaki arkadaşlara da kesinlikle evli kadınlarla ilişkiye girmeyin diyorum. Kadın ne kadar çiğ, ne kadar leş olursa olsun uzak durun böylelerinden. Ama abi ben sikmesem başkası sikecek zaten demeyin. Gidin boştaki bir kızı sikin sikebiliyorsanız. Kolay avlanır diye evlilere yönelmeyin asla. O karılardan birinin kocasının erkekliği bir tutarsa son göreceğiniz kara toprak olur bu dünyada. Aman diyim.

    1. Valla benim korkum mecaziden reele dönüştü gibi bişey. Benim de böyle bi ilişkim olmuştu, sonraları bıraktım, Mahmut abi de sağolsun, biraz bişeyler söyledi. Tehlikeli bi durum.

    2. Bakın mesela burada olduğu gibi :

     Evde Yakaladığı Eşinin Sevgilisini Bıçaklayarak Öldüren Koca, Alkışlarla Karşılandı.
     http://www.dailymotion.com/video/x6c6fpg

     Adamın evinde karısını siken o. çocuğu cezasını sonuna kadar haketmiş.

     Ama ben korkudan değil ahlaki olarak bunu yapmayın derim. İnsan “yere düşene ben tekme vurmazsam başkası vurur” mantığı ile yaşamamalı. Bu tür ahlaksız ve ilkesiz davranışlar sadece bizi değil toplumu da çürütür. Yarın bu toplumda çocuklarınız yaşayacak ve sizin kararlarınız ve yaptıklarınız bu toplumun yukarı mı aşağı mı gideceğini belirleyecek.

     Kadınların hiçbir şeyi takmayıp kocalarını aldatmasının norm olduğunu farzedin. Beta dediğimiz bu adamlar cinsel pazarda değeri az insanlar olabilirler ama toplumda değer olarak genelde önemli insanlar. Tüm makineyi onlar yürütüyor. Onların nihilizme yenilip boşverdiği dünyada, o kendini pek bir bok sanan ahlak falan tanımayan alfalar haremlerinin mağaralarda götlerini fareler yerken sikerler. Öyle iyi işleyen bir teknoloji içinde yaşıyoruz ki, bunu işleten ve göze görünmeyen erkek ordusunun (çoğu beta) bu işi 3 gün yapmaması durumunda kaosa düşebileceğimizin farkında bile değiliz.

  4. Dostum, inan o kapalı çevrelerde dönen seks hiç bir yerde dönmüyor. Senin bakmadığın, dikkate bile almadığın kız, iki üç erkekle bekareti bozulmadan her gün seks yapıyor. Sana bir dip not, çok da sert seks seviyor ve yapıyorlar.

   Burada sanıyorum herkes beyaz yakalı kadınlara göre yorum yapıyor. Çalışan, eğitimli, kendine bakan kadınlara yükseliyor. Kafanızı biraz daha fazla sağa sola çevirin.

   1. Türkiye’de bunun araştırması var mı bilmem ama gelişmiş ülkelerde üst sınıftan en alta inildikçe, ahlak seviyesi düşer. Örneğin en alt sınıfta haberi olmadan başkasının çocuğunu kendisinin sanıp yetiştiren erkek oranı %20lere vururken, en üst sınıflarda 2%lere düşer. Elimde veri yok ama “kaynım bana kaydı” programlarının gösterdiği manzara pek farklı değil gibi.

  5. Evet Türkiye’de kimse evlenmeden seks yapamıyor demi ahahaha 😀 . Dostum takıldığın ortamları ve insanları değiştir bence. Ülkedeki hakim iklime rağmen herkesi köylü gibi yaşıyor zannetme. Ne kadınlar var, hayatı tamamiyle Avrupalı gibi yaşayan, kaliteli, toplumu zerre kadar sikine takmayan. Bakış açını geliştirmeye bak hayat için çok katkısı olur.

 6. Merhaba Mahmut Abi. Sorularımı sormadan önce bu ilk yorumum olduğu için size teşekkür etmem gerekiyor. Kırmızı pil 2 aya yakın bir süredir hayatımda ve “bir şeyi yanlış yapıyorum ama neyi” dediğim şeyi bulmama ve düzeltmeme yardım ediyor. Her şeyden önce, iki üstüste gelen oneitisten sonra (yaklaşık 4 sene) kaybettiğim özgüvenimi kazanmama yardımcı oldu, bunun dışında 2 ayda 2 tabak da kazandım tabii 😀 lisede özlediğim yıllarımı tekrar yaşamaya başladım bunlar için teşekkürü borç bilirim 🙂 Sorularıma gelecek olursak sakal ve boy karşı cinsi ne derecede etkiler? Ve bir erkeğin giyimi nasıl olmalıdır? Temiz ve düzgün gibi temel kavramlardan ziyade rehber tarzında bir giyim makalesi okuyabilirsek hem benim için hem de kıyafet konusunda kararsız olan arkadaşlar için harika olur.

  1. Boy sadece kadınları değil erkekleri de etkiler
   İnsanlar uzun boylu ve kalıplılara laf etmeye çekiniyor
   Çevremde ezik yetişen erkekler kendinden uzun boyluları hep kendinden üstte tutuyordu 1 yıl öncesine kadar ben de
   Sakal da öyle psikolojik olarak maskülenliği artırıyor
   Bunlar benim görüp öğrendiklerim

   1. Fizyolojik üstünlüğün yadsınamaz bir gerçek olduğu doğru. İri yarı adamlara millet ağzını açıp dahi bişey söylemeye çekiniyor. Erkek hiyerarşisinde boy ve kilo, bence oyun moyun farketmeksizin erkeği direkt yukarılara fırlatan bişey. Kalıplı olmak, önce erkekler arasındaki hiyerarşide sizi yüksek yerlere attığı için, diğer erkekler otomatikman dışarda kalıyor.

    Fiziksel güç, gerçek ve gözle görülebilen somut güçtür. KH, oyun veya teori falan dinlemez, sikip atar.

    Twitter’daki mentionlardan aklıma bişey geldi bu arada: Doğal haplı olmayan ve bizim gibi sonradan bunu teorik şekilde öğrenip uygulayan çoğu adamın problemi, öğretideki belli başlı davranış kalıplarına körü körüne inanıp, uygulamaya kasmak. Öğrenilmiş bişeyi doğaçlamak nasıl hem zor oluyor hem de sırıtıyorsa KH’ya yeni gelmiş adamda da başlangıç seviyesinde eğreti duruyor.

    Şu yaşıma kadar gördüğüm iri yarı adamların neredeyse hepsi (istisnalar çok nadir) maskülen ve hareketleri gayet sakin, ağırbaşlı ve öyle olmasa bile oturaklı görünen adamlar. Bedence ufak olmak, bence genetiğin haricinde feminen bişey. Ufak tefek adamların daha feminen ve kadınsı davranmasının sebebi bu olabilir. Dizi ve filmlerde bile iri yarı karakterler, her zaman dikkat çeker. Aklı eksik olsalar bile. (bkz. hodor)

 7. Mahmut abi, kırmızı haplı bir erkek konuştuğu kadından “seni seviyorum” cümlesi duyduğunda ne tarz bir yanıt verir?

  1. Kırmızı haplı denebilir miyim tam zannetmiyorum da bana dendiğinde ben ”Eyvallah, sevmek güzel şey.” diye geçiştirdim geçen. İçinde bulunduğun pozisyonların da etkileyebileceği bir durum.

 8. merhaba mahmut kardeşim , benim sormak istediğim soru biraz olayların dışında yaşım 21 sürekli özel şirketlerde vasıfsız eleman olarak çalıştım belki bilirsiniz bunların sürekli parayi 1 hafta 10 gün geç yatırma fantezileri vardır. dolayısıyla sürekli borç borç derken gelen paradan elde birşey kalmıyor. işimi biraktim üniversite sınavina odaklanıyorum. bu ülkeden gitmek istiyorum neresi olursa olsun bir arap ülkesi bile olur ama araştırdığıma göre varlıklı biri olmadığın sürece en bok ülke bile vize vermiyor. biriktirdiğim tüm param 3bin tl. malesef fazlası birikmiyor. yurtdışına çıkmak için önereceğiniz bir yöntem var mıdır.. veya bu 3bin ile neler yapıp az da olsa kazanmaya başlayabilirim.. ingilizce konusunda sıkıntım yok. illa gidecem diye kafaya koymadım ama inşaatta amele olmak için bile tanıdık ariyorlar. şu caddenin şu kısmında şu tezgahı açıp şunu satsam [örn pilav ,mısır vb] onun bile şebekesi var amk. direk çullaniyorlar.siyasi /dini mitinglerde su tezgahı açıp sattığım bile oldu ama artik komple şebeke oldular asla sattırtmıyorlar, bir yol gösterebilirmisiniz kardeşim. cidden artik şu lanet ülkeden kurtulmak istiyorum.

  1. Endonezya dili öğren. Kolay. 5 ayda öğrenirsin. Sonra oraya gitmeye bak. Jakartada Türk restoranında mı çalışırsın yoksa başka bir iş mi bulursun bilmem. İngilizcen de var. Belki Jkartada üni okuyup çalışsan. Jakartaya hiç kalıcı gözüyle bakmadım ama insanları güzel. Bizi severler. Tropik. Kadınlar afet. Ayda 500 usdye yaşanır.

  2. Asyada en çok karşılaştığım turistler hariç Türk tipi, internetten yerel bir kız bulup onunla olmak için onun ülkesine giden adamlar. Kız bu adamlara yol yordam gösteriyor en azından. Kaçak maçak çalışarak işe başlıyorlar. Bu adamların çoğu da bu kızlarla evleniyor (kullanma olayı yok). Asyalı hatunlar bizim kızlara göre daha feminen ve kimse kusura bakmasın ortalamada daha güzeller. Bizim orada pazar değerimiz yüksek. Bu nedenle gerçekten içine sinenin peşinde gittiğinden ilişkin evliliğe gidebiliyor. Gerçi ben kız gelme demesine rağmen giden ve kızın biraderlerinden sopa yiyeni de gördüm 😀

   Artık hemen her yerde dönerci görürsün. Küreyi çevirip parmak basmadan aklına gelmeyecek yerlere hatun peşinde gider bizim millet. Yani bu da bir yöntem.

   1. orta doğu ve asya tarafı ülkelerinden türkiyeye iş için gelen pek çok eleman ile çalıştım , cidden yabancılarla konuşunca başka bir kişi beliriveriyor insanda bi rahatlık bi değişiklik tarif edilemez yani.. okul ve kurs vb olmadığı için oyunu hardcore oynamak zorunda kaliyoruz. karın doyuracak kadar anca oyundan iş çıkıyor .DDD bi taraftan diyorum kalayim ülkede zoru seçeyim , kolaya kaçmiyim tek sıkıntı bize göre bir iş yok mahmut abi camlara ” KÖLE ARANIYOR XX MAAS SIGORTA B ” Yazmiyorlar mi bi gülme tutuyor. ulan 70 yaşına kadar yaşamaya ne ara gözüne kestilerde gidip sigortali iş bulup emekli maaşı hayaline daliyorlar. devlet hastanelerinde gayet iyi doktorlar var zaten özel hastanelerin içinde olduğu ilaç yönlendirme felan neyse dediğim gibi bir iş kurmaya çalışacağım olmazsa kaçak maçak bi şekilde voltayı orta doğuya atacağım california dream moduna girmeye gerek yok.

 9. hocam 1 kac haftadir bir kizla bakisarak ve bazen etrafinda gezinerek (goz kirpmalar arkasindan gelip sessiz bir tonla seslenmek(cinsel gerginligi yapacak sekilde) ve maskulen davranarak)
  flortlesiyorum acikcasi arkadaslariyla birlikte yuzsuz salak fln diyorlar konustugumda yuze bakmamalar flan var yani shit test is active ancak bunlari okulda yaptigimdan rehberlik hocasiyla paylasmis rahatsiz oluyoruz fln diyo simdi ben bu kiza nasil yaklasiyim hocaylada yarin konuscaz tam ne dedi bilmiyorum

  1. Uzak dur. Kız seni hocaya şikayet etmiş. Bu shit test falan değil. 90% kendi kendine gelin güvey oluyorsun. Kızın seni istemediği neredeyse bariz.

   Bu shit test bir taraftan da bazı erkeklerin hayırdan anlamama bahanesi oldu. Kız suratınıza tükürse shit test saymayın. Shit test öyle uzaktan uzaktan bakışa bakışa olmaz.

  2. Bir kızla haftalar boyu bakışıp konuşmamak, sessiz bir tonla seslenmek falan yürüme cesaretinin olmadığını bağırır … üstelik seni uzak durulması gereken hasta biri gibi gösterir. Senin maskülin davrandım sandığın şeyleri bunlar negatife çevirmiştir zsten.

   Maskülin adam kızı görüp beğendikten sonra bir ya da iki görüşte gider konuşur. Ya boyunun ölçüsünü alır (çoğunlukla) ya da kızla flörte.başlar ama maskülin erkek böyle uzaktan bakışa bakışa zaman geçirmez. Bunlar beta hareketler.

   Liselilerden gelen onlarca yorumdan gördüğüm resime göre tavsiyem DAHA OYUN OYNAYACAK TECRÜBEDE DEĞİLSİNİZ. OKULUNUZDA OYUN OYNAMAYA KALKMAYIN.

   1. belki ozguvensizdir cunku ne yaparsam yapiyim benimle ilgilendigi acikca bariz oluyordu genellikle vur kac yapip pesine takiliyordum veya takiyordum kizin beni istememesi aslinda korkakliksa hoca bu zaman bir cesit hazir degilim gelme engeli olabilir gibime geliyor cunku onunda yaramazliklari vardi bana karsi birbirimize habire misilleme yapiyorduk ayrica oda rahat guluyordu bence kiz engel koymaya calisiyor yani hazir degil boyle dusunsek ayrica kiz ikizler burcu (ayrintiya girersek fikrini degistirebilir)

    1. herzaman bakismiyorduk mesela merdivenlerde fln dokunuyordum dokunuluyordum agir agir davraniyordum bu hoca isi cok ani geldi ayrica kiz arkadaslariyla takilir surekli onlar fikrini degistirmis olabilir hem erkeklerle takildiginda hicbirsey olmuyordu

    2. Sen kızı oneitis yapmışsın. Hoşlanan kız böyle şikayet falan etmez. Muhtemel gerçeği kabul etmemek için bahane uyduruyorsun. Bence seni rehber öğretmene şikayet kızı nextlemen lazım.

     Nasıl yaklaşmam lazım diye sormuşsun benim tavsiyem uzak dur.

     1. next is active de niye bana bunlari bastan belli etmedi ben ugrastigimda oda benimle ugrasiyor (bir dahaki kiz icin ihtiyacim olcak burdaki bilgiler)

 10. Abi çevremdeki arkadaşlarım artık çevremde değiller. Kimisi yüzüme bakmıyor diğerleri yeni plan yapmalarına rağmen bana haber bile vermediler. Konuşmuyorum hiçbiriyle. Yalnızlığımın içerisinde boğuluyorum ve şuan monk mode’dayım. Ne yapmalıyım?

  1. Bu kadınların genellikle doğal olarak amacı astronot olmak değil evlenmek. Bu nedenle senin ne tip erkek olduğuna bakacaklardır. (a) eğer evlenmeye değer biri veya maskülin değilsen yüzüne bakmazlar. (b) eğer evlenme potansiyeli olmayan bir maskülin erkek isen ya sana hiç bulaşmıyorlar ya da ilginçtir bir-iki gece yatıp ortadan kayboluyorlar. (c) eğer evlenme potansiyeli erkek ve maskülin isen seni bayağı pohpohluyorlar.

   Türkiye’de bakımlı ve şişmanlamamışını bulmak zor.

   1. Son ikidir üçtür bana gayet iyi durumda olanları denk geliyor. Baya iyi durumda olanları hem de. Yalnız gözlerindeki thousand cock stare bariz belli oluyor. İkisinde (a) sonucu aldım. Diğerinde (b) ile (c) arası bi yerlerdeydim. Tam anlayamadan next dedim zaten. Hatunların kovalayanı da çok. Yaşlarını göstermiyorlar ama kendilerine baktıkları için değil, doğal şekilde genç görünüyorlar. Evliliğe evet ama çocuk kesinlikle istemiyorlar. Yaşlarına rağmen 20 lik gibi davranıyorlar ve bazı davranışları gerçekten çok çiğ. Biraz itiyor aslında beni bu kısmı.

    1. Hocam senin ruh halin Thousand Cock stare yakalamaya müsait değil. Bence sen her 27 yaş üstü bekar kadında TCS görüyorsun. Bir alfadulfobia / tcsphobia var sende.

     Eğer (b) veya (c) içine giriyorsan bırak kullanıp atsınlar seni. Sırf seks yaptın diye hatuna kendini kaptırmazsan ve hatun vurkaçını gurur meselesi yapmazsan zevkli bir şey. Kişisel algılama. Ben boşandıktan sonra 5 kadar 33 – 38 yaş ablayla (gerçi sadece 2si benden büyüktü) vuruştum hepsi beni kullandı ve attı. Bırak kendini sana da aynısını yapsınlar. Açılırsın.

 11. Hocam bugün son yapılan yorumlardan aklıma takıldı. TRP sadece dişileri etkileme çabasına girmek için bizlere aktarılan bir öğreti içerisine girmemeli. Günümüzde çoğu erkeklerin en temel sorunları psikolojik olarak çöküntü içerisine girmesi ve ekonomik baskıyı fazlasıyla hissetmesi. Ne yazık ki bu blog da sayfalarca dişiler üzerine makaleler yazılıyor, bu benim fikrimce onları çok önemsiyoruz, onlar bizim yarımızmış gibi onlar olmadan yaşayamayız gibi çerçevesine giriyoruz. Bu kadar dişiler üzerine yazı yazmak kafa patlamak bana çok anlamsız geliyor. Evet biyolojik olarak bir ihtiyaç duyuyoruz onlara ama erkekliğin içsel sorunlarını ortadan kaldırmadan bu perspektifi ele almak bana anlam ifade etmiyor. Evet oyun olmadan sahaya inmeyin diyoruz, hipergami diyoruz, dişilerin doğası şudur budur diyoruz ama erkekliğin sorunlarına pek inmiyoruz. Masküleniteyi yok eden feminen perspektife pek eleştiri getirmiyoruz, getirsekte yeterli bulmuyorum. Bugün evlilik oranları düşüyor, bir anlamda uyanma başlıyor lakin bu evlilik oranlarının düşmesini tamamen buna bağlayamayız. Erkekler parasal anlamda artık pek güç sahibi olduğu söylenemez. 30’una gelip işsiz sapsız çok erkek görüyorum. Dişilerde ise ekonomik olarak yükselme görüyorum, yükselemeyen de bir betaya kapak atıp parazit gibi besleniyor. Sorarım sana Mahmut bey, şimdi erkekliğin çağlar öncesinde ki gibi maskülinitesi mi daha önemli yoksa sadece dişileri merkezine almış bir oyun stratejisi mi? Tamam oyun illaki gerekli ama öncelik erkekliğin temel sorunlarını irdelemek diyorum; bunlara indikçe otomatik olarak dişilerde güce olan yönelimde kendileri koşarak gelecektir. Yazıları n genel ağırlığı bu yönde olması dileğimle. Sadece bi TRP eleştirisi yaptım. Sıf bu yüzden MGTOW olduğumu söyleyebilirim. Evet kendi açımdan eksiklerim var, dişilerden nefret etmiyorum ama nefret edecek boyuta gelmez üzereyim çünkü lehine dönen çarkları çok güzelce kullanabiliyorlar. Kullanmayanları da takdir ediyorum. Feminen evrim illa daha çok pragmatizme yönelecek diye bir kaide yok. Gerekirse daha olumlu bir aile yapısı için kendilerini dizginleyebilir ve bu yönde evrilebilirler. Umarım bir dönüş yaparsın bu eleştirime. Teşekkürler…

  1. Red pilli Rollo Tomassi’nin “kadın – erkek ilişkileri dinamiğinin gerçek yüzünü kavramak” anlamıyla tanımlıyorum ve o nedenle de konuyu bu odaktan uzaklaştırmamaya bakıyorum. Başkaları dediğin şeylere ağırlık veren siteler açabilir ama bu sitede odak bu. Şimdilik.

 12. Mahmut Abi , bir sorum olacak .

  Redd pill ve türevi sayfaların ve forumların artması ve yayılmasi hakkında ne düşünüyorsun?
  Bu hareket tüm Türkiyede popüler ve herkesin duyup okudugu bir platform haline geldi diyelim . Bu kızlarda bağışıklık ve çıta yükselmesine sebep olmayacak mı?
  Şuan bizi yükselten şey farklı olmamız öyle bir durumda toplumda bu davranışta erkeklerin artmasi nasil bir tepkiye sebep olur ?

  1. KHnın yaygınlaşması kızların bazı oyunlara bağışıklık kazanmasına neden olur ama mavi haplı erkeklerin kızların ilgi ihtiyacını bedava sağlamalarının bitmesine de neden olacağından kızların ayakları daha da yere basar. Bugün bir kadının 20lerinde erkeklere istediği gibi davranmasının sebebi, bilinç altında 30larına cinsel açlıktan kıvranarak gelmiş bir mavi haplıyı ileride kapatabileceğine inanmasıdır (*). Analarının ve nenelerinin güzellik gelip geçecek, henüz gençken aile kur öğütlerini göz ardı eder ve mavi haplılar sayesinde de bunun sonuçlarını bir erkeğe yükleyebilir. Zira en iyisinin en azını sona saklasalar bile açlıktan 20lerinden arta kalana düşünmeden atlayacak bir sürü erkek bulacaklardır. KH ile bu can simitleri azalırsa, hatunlar ona göre davranacaktır.

   (*) – Beni “çok sıkıldım” diye terk eden bir kız arkadaşım bana aynen böyle demişti :

   “Ben daha 22 yaşındayım, seninle şu yaşadığımız (sıkıcı) hayatı ben 30undan sonra kocamla yaşayacağım. Şimdi eğlenmek, gezmek ve görmek istiyorum (tercümesi cock carousel) ”

 13. Trp sadece basit bir salt başlığa indirgenmemeli. Trp geniş bir perspektiften konuları ele almalı ve su yüzüne çıkartmalı. Bu da Trp’nin eksiği ya da bizim Trp anlayışımız çok farklı. Bu basit bir indirgemeci bir yaklaşım çok banal kaçıyor. Bu yüzden diyorum çare MGTOW. Aslına bakarsanız dar bir kapsamda gözükse de geniş bir içyüzü var.

  1. TRP’yi daha geniş perspektifte ele almak isteyenler için internet sonuna kadar açık. Hatta bir yazar bunu yapmak isterse burada bile bir seviyeye kadar yazabiliriz. Ama benim yazı çerçevem TRP’nin Rollo tanımlı odağında olacak.

   1. Hocam burada RT’yi Trp’nin peygamberiymiş gibi savunma hatasına düşüyorsunuz. Evet trp’yi evrimsel çerçeveden anlatacağız ama bugün günümüz erkeklerin sorunlarına kim çözüm getirecek. Bir rehber olması şart!!

    1. Hocam sen beni tamamen yanlış anlıyorsun. Ben illa TRP ROLLO ÇERÇEVESİNDE TANIMLANMALI demiyorum. Ben kendim öyle tanımlıyor ve o çerçeve dışına çıkmıyorum diyorum.

     Bak biraz düşünürsen sen de ne demek istediğimi anlayacaksın. Buraya yaklaşık 350 yazı yazmışım / çeviri yapmışım. Bu nereden baksan 70 adam-gün eder. Kısıtlı zamanım var ve kendime bir odak bulup ona göre yazmam lazım. Böyle bir rehberliğe soyunacak kişi için internet açık. Eğer kafamız uyuşursa bu site de açık. Belki ilerde ben de girerim ama ben tek başıma odaklandığım konu dışına çıkacak zamanı zor bulurum.

     Derdimi anlatabildim mi?

  1. Hocam bir dili öğrenmen için pek de değişken olmayan bir zamana ihtiyacın var. Örneğin İngilizcede B1 – upper intrmediate’i aşıp advanced seviyesine gelmen 800 – 900 saatini alır. Günde 5 saat çalışsan 160 – 180 günde gelirsin. Günde 2.5 saat çalışarak 320 – 360 günde. Yani hız istiyorsan ayırdığın zamanı arttıracaksın.

   Ama bir de devamlılık var. Öncekini unutmamak için. Yani her pazar 10 saat çalışıp 80 – 90 haftada öğreneyim dersen, unutma faktörü nedeniyle öğrenmen daha uzun sürebilir.

 14. Ya ben flört işine geçmeyi beceremiyorum sanırım çıldırıcam. Kaç tane numara aldım dışarıda farklı farklı yollar denedim. Mesela iltifat etmedim alanen yürümedim muhabbet ilerlettim arkadaşa kaydı. Geçen numarasını aldığım kızla mesajlaşırken esprili bi şekilde yürüdüm ne kadar komiksin sen diye shit test attı “birileri fazla mı muhafazakar büyümüş ne” dedim görüldü attı. Çıldırıcam mesajlaşmada işi ilerletemiyorum napılıcak bu seviyede nası flörte yürümeye getiricez. Mesaj oyunum çok kötü buluşmaya götüremiyorum olayı

  1. Hocam kızlar neden mesaj oyununa çekip buluşmaya giden süreci uzatıyorlar biliyor musun? Çünkü rahat rahat tabak çeviriyorlar.

   Bizim bu sitede daha önce de vurguladığımız şey mesaj oyununa girmeyin veya girerseniz de uzatmayın. Mesajlaşmasan da direk telefonu aldıktan sonra buluşmaya çağırsan? Belki daha iyi performans çıkarırsın?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *