İüde Tacizciye Yer Yok vakası

Ekşideki iühf feministlerinin hukuk öğrencisini linç etmesi başlığında işlenen Siyabend Şimşek vakasını gördünüz mü? Bir grup feminist sokak ortasında tacizci diye bağırıp, küfrederek bir adamı dövüyor. Adam gerçi istese hepsini birden döver ama akıllıca davranıp elini kaldırmıyor.

Videolar, tacize uğradığını iddia eden Seda adlı kızın twitter hesabında. Olay ise Batı’da hızla yayılan, “sıkışınca ya da sonradan pişman olursan yattığın adamı tacizcilikle suçla” vakasına benziyor.

Bu olayların Türkiye’ye bir 10 sene daha gelmeyeceğini düşünüyorum ama ara ara görüyoruz. ABD’de çok yaygın bu. Kız adamla yatıyor ve sabah pişman oluyor, ya da adam kızı sadece tek gecelik görüyor. Hatun yeterince öküz ise, ki çoğu erkek ve kadın görmek istemese de kadın nüfusundaki öküz oranı erkek nüfusundaki öküz oranından az değildir, kendini iyi hissetmek veya öc almak için “taciizz” diye bağırıyor. Olaydaki samimiyetsizliği ise iddia edilen taciz ile taciz iddiası arasındaki süreden görebiliyorsunuz.

Gerçekten tacize uğrayan kadınlara büyük bir hakaret olan bu sahte taciz iddiaları ABD kampüslerinde, kadınların cinsel hayatın egemeni olmaları için kullanılıyor. Amaç şu : cinsel ilişkiye değer olmayan betalar korkup asla kadınlara bulaşmasın ve cinsel ilişkiye değer alfalar da eğer kadının istediğini yapmazsa cezalandırılsın.

Bu iddialar gerçek mi bilmiyorum. Bildiğim tek şey, bir grup it sürüsünün bir adamı sokak ortasında dövdüğü ve tacize uğradığını söyleyen kadının herhangi bir delilinin olmaması. Tacizin delilinin olması zor ama durumdan hemen vazife çıkaran feminazilerin kadın diyorsa doğrudur çemkirmelerine rağmen iddianın kadının yediği haltların ortaya çıkmasından sonra gelmesi, polise değil de feminazi çeteye gitmesi,  vs … hatun açısından pek iç açıcı değil.

Siyabend Şimşek’in twitter hesabında anlattığına göre :

Hakkımda başlığında yazılanlar ve başlatılan fiziki ve sözlü lince ilişkin cevabımdır. Öncelikle Seda Yelkenci isimli şahsın cinsel saldırı girişimi iftirasına cevap vermek istiyorum.

13 Kasım akşamı ve gecesi benim evimde içtik. Kendisini hiçbir şekilde bir şeye zorlamadım.

Bu olayın sonrasında o sırada yakın arkadaşım olan Cem Koro ile ciddileşen bir ilişkilerinin olduğundan bahsetti. Sabah beraber uyuduğumuz yataktan kalkıp Cem ile kahvaltı yapmaya gitti. Doğal olarak Seda’ya karşı bir hissiyatım olmasa da arkadaşım olan şahıs için kötü hissettim.

Aradan bir buçuk sene geçtiği için görsel bir kayıt sunamıyorum ancak Seda 14 Kasım öğle saatlerinde evime tekrar gelip şarj aletini aldı. Sonrasında da okulda benimle konuşmak için yanıma geldi. Cem’le konuştuğunu ve “aramızda o gece bir şey yaşanmadığını” söylediğini benim de bunu onaylamam halinde bir sorun kalmayacağını söyledi. Seda’ya bahsetmesem de doğruyu söylemeye karar verdim. Cem Koro’yla buluşmaya karar verdik. Üslubundan da anlaşıldığı üzere Seda kendisine tamamen yazdığım şekilde aktarmış olayı. Gayet dostça bir üslupla yazmış.

Cem Koro’yla konuştuğum süreçte ve öncesinde Seda Yelkenci de benimle iletişim halinde ve Cem’le ne konuştuğumuza ilişkin benden haber bekliyordu.

Cem Koro’yla konuştuğum süreçte ve öncesinde Seda Yelkenci de benimle iletişim halinde ve Cem’le ne konuştuğumuza ilişkin benden haber bekliyordu. Zira Cem’le ne konuştuğumuzu öğrenmek ve kendi aralarında konuştukları zaman yalanını ortaya çıkartacak herhangi bir pot kırmamak istiyordu. Kendisine Cem’in isteği üzerine cevap vermedim ve sonrasında hiçbir iletişimim olmadı. Konuşmaların dakikaları da dediğimi kanıtlıyor.

Sonradan öğrendim ki Cem’e bir şey yaşamadığımızı, benim onu zorladığımı ama kendisinin istemediğini sonrasında ayrı odalarda uyuduğumuzu anlatmış. Sonrasında ikisiyle de ilişkim kesildi ve beni konuşalım diye çağırıp saldırdıkları ana kadar Seda’yı görmedim.

Paylaştığım WhatsApp görüntülerinden de anlaşılacağı üzere Seda Yelkenci’ye cinsel saldırı girişiminde bulunmadım. Bu iftiranın aslı astarı olsa Cem’le gerçeği konuşmak yerine Seda isimli şahsın “aramızda hiçbir şey yaşanmadı” yalanına ortak olmayı tercih ederdim.

Ben hayatım boyunca bir kadına hiçbir şekilde fiziksel şiddet uygulamadım veya fiziksel olarak bir şey yapmaya zorlamadım. Bana saldırdıkları durumda dahi herhangi bir şekilde karşılık vermedim. Eğer Seda’nın elinde benim attığım şeyleri yanlışlayan en ufak şey varsa paylaşabilir.

Diğer türlü böylesine bir iftirayla bir insanın hayatını alt üst etmek, rezil etmek ve intihara zorlamak gibi bir alçaklığın ilgili şahsın ruh hastalığıyla ile bile açıklanabilecek bir tarafı yok.

Benim birileriyle konuşmuş olmam, içki içmem ya da içmeyi teklif etmem onları taciz ettiğime ya da edeceğime dair bir delil teşkil etmiyor. Eğer hayır denildiği noktada ısrar ettiğimi, üstelediğimi gösterecek herhangi bir delilleri varsa bunu da açıklasın linçsever ruh hastaları.

Kendini bir erkeğe, sevgilisine “temize çıkarmak” için kadın mücadelesini böylesine düşkünce kullanan bir şahsın durumu sadece ruh hastalığı ile de açıklanamaz. Cem’le konuşmamda Seda’yla aramızda bir şey yaşanmadığını söylemiş olsam bugün bu iftira söz konusu bile olmayacaktı.

Konu hakkında yazacağım diye başladım ama twitter’da konuyu birçok kadın daha iyi anlatmış :

Aklıma takılmadı da değil. Bu Cem Koro denilen çocuk bu dolmaları yeyip ne olursa olsun sevdiceğine destek mi oluyor yoksa kızı terk etti mi?

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

27 thoughts on “İüde Tacizciye Yer Yok vakası”

 1. “Bir grup feminist sokak ortasında tacizci diye bağırıp, küfrederek bir adamı dövüyor. Adam gerçi istese hepsini birden döver ama akıllıca davranıp elini kaldırmıyor.”

  Buraya katılmıyorum, ben olsaydım önce herkesin duyabileceği şekilde onları uyarır, sonra saldırmaya kalkarlarsa kendimi savunurdum.

  Ha sokakta yürürken bir anda gelip saldırmışlarsa da bir güzel döverdim herhalde.

  Çevrede o kadar çok şahit var iken ve bu erkek düşmanlarının da hiçbir kanıtı yok iken kendimi savunmam suç sayılmazdı sanırım.

 2. Bazen düşünüyorum da, Neden biz bu vasıfsız kadınlar için gereğinden fazla ” zaman ” harcıyoruz?

  Twitter’ da adama hala dolaylı yoldan laf dokundurmaya çalışan (ayıptır söylemesi) bazı andavallar var hala, şu sophia denen robot bile diyordu ” Öyle davranışlarınız var ki taklit etmek de bile güçlük çekiyorum” diye.

 3. Önce kendilerini kaybedip sevişiyorlar sonra da taciz edildim diyorlar. Kadınlar arzulu sex sırasında kendilerini tamamen kaybediyorlar. Bilinç kaybolup içgüdüler kalıyor sadece. Yani bilinç düzeyinde olan bütün değer yargıları o anda kayboluyor.
  Benim için kadın yalancı çoban olduğu için gerçek taciz olduğunda da muhtemelen beni inandıramaz kimse.
  Bakire olmamasının nedenini açıklarken “5 yaşında iken tecavüze uğradım” yalanını atan kadın tanıdım.

 4. Hocam gerçekten de kadınların böyle psikopatça davranışlarını sıkça görür olduk.Kadın doğası ile ilgili bir sıkıntı mı yoksa feministlerin etkisiyle kadınların artan “istediğimle yatarım gerektiğinde de rezil ederim” düşüncesinin etkisi mi anlamadım.İkinci madde daha yakın duruyor ama genel olarak kadınlara karşı tedbirli olmakta fayda var.

  Bu psikopat kızları nasıl anlayacağız hocam ?
  İyi bir nightgame yapsan da sıkıntı ertesi gün okulda rezillik olur
  İllimitable Man , okulda yürümenin riskli olduğundan ve hayatımızın kararabileceğinden bahsetmişti

  Hocam açıkçası Alfa dul sayısının hızlıca arttığı toplumumuzda , doyumsuz bencil aile kuramayacak yada sevgiliyken sıkıntılı olacak kız sayısı da artıyor ;
  Feminizm gibi fikirler %20 ye toz bile atamazken , %80 nin hayatını sikmek için uğraşıyor

  %80 deki genç Trp ile hayatını düzene sokup hızlıca level atlamalı yoksa bu ülkede işler kontrolden çıkmaya başlıyor %20 de olmayanlar için…

  1. İngiltere ve ABDde yaşayan üniversiteli gençler için okulda yürümek çok tehlikeli oldu zira orada okul içinde çalışan ve yasalara paralel kararlar veren SJW kurulları var. Örneğin ayrılmak istediğin kızın öç almak için söylediği tek bir taciz iddiası ile bir erkek öğrencinin eğitim hayatına son verebiliyorlar. Burada onlardan yok. Burada aşırı solcuları pek takan da yok. IMin tavsiyesi burda geçmez ama okulda seri oyun oynamayın.

   Psikopat hatunu tanırsın tanımasına da bu gibi durumlarda iş işten geçmeden olayı anlamak zor. Hatundan işkillenirseniz onu gece evinize almayın. Sarhoş hatunla seks yapmayın. Bir şekilde feminist olduğunu anladığınız kızla aynı odada bile yalnız kalmayın. Helede kadın yürüyüşü gibi olaylara katılmışlara. Diğer aşırı solcu hatunlar da tehlikelidir. Uzak durun. Kırmızı / mavi neon saçlar, hızmalar vs … de sağlam göstergeler.

   1. hocam ben de bölümümden bir kıza ilgi duyuyorum fiziksel özelliğinden ve güzelliğinden dolayı. kız doğal güzellerden ama psikopat olup olmadığını bilmiyorum tabii. yarın bu olay benim başıma gelirse diye insan düşünmüyor değil. kıza karşı oyun oynasam bile ya bir gün dengesizce hipergamisi tutar ve başka bir dala geçerde bana karşı bok atarsa? işte bunlar biraz risk gerektiren bir durum, siz ne diyorsunuz hocam?

    1. Hayat risk almayı gerektirir, yoksa zevki çıkmaz. Bir kadınla her beraber olduğunda risk alıyorsun sonuçta.

     Kızların daha önce bahsettiğim psikopat olma ihtimali alametlerini görüp uzaklaşarak riski azaltabilirsin.

     Bence kendi dar alanınızda ve sosyal çevrenizde kadın – erkek ilişkilerine girmeyin.

  2. Çok basit. Her seferinde görüntü kaydı alırım, olmadı ses. Uzun bir süre de saklarım. Haberleri olmaz bundan tabi ki. Ancak bu olaya bakılırsa 1.5 yıl sonra bile iftira yiyebiliyorsun, süreyi uzatmak gerekecek anlaşılan.

   1. Görüntü kaydı başını feci şekilde belaya sokar. Eğer illa kayıt alacaksan ses kaydı al ve seks sırasında kayıdı kapat. Önemli olan zaten oraya kadarki ve ondan sonraki olay.

    Tinderdan manyağın en manyağına çatan Gable Tostee öyle yırtmıştı. Hatun seksten sonra elemana saldırınca, eleman kızı balkona koyuyor (sarhoş hatunu balkona koymak büyük hata) ve kız da aşağıdaki daireye geçmeye çalışırken düşüp ölüyor. Elinde ses kaydı olmasa, kızı kendisinin atmadığını ispatlayamazdı. Burda bir başka hata da alkol. Avustralyalıların alkol içip sıçma sınırları yok. O kadar sarhoş başına herşey gelebilir. Ben şahsen mümkünse ne o kadar sarhoş olurum (geçmişte sarhoş saha raporlarım var ama uzun süredr akıllandım) ne de o kadar sarhoş oldururum. Sarhoş hatunu da evime almam.

    Şu yazıda, bu konuda önceden tavsiye vermeme rağmen dinlemeyen Hank Moody’nin başına gelenler var :

    http://erkekadam.org/2017/08/28/saha-raporu-sarhos-hatun-ikilemi/

    Hatun içmeyi bilmiyorsa, atacaksın arabaya / taksiye, evine bırakacaksın. Asla evine almayacaksın.

 5. Hem kızın hem de tacizle suçlanan elemanın hesaplarını inceleyince her ikisinin de terör sevicisi olduğu görülüyor. Böyle tiplerin her mücadelenin içini boşaltmak gibi huyları vardır. Kadın mücadelesi, doğa, çevre, yardımlaşma ya da bir meslek odası oluşumunda bile bu tipler gelip yerleşirler ve yapılan her işten kendi ideolojilerine pay çıkarmaya çalışırlar. Bu olayda da kadın mücadelesini istismar eden ve bu mücadeleyi gerektiğinde kendi ideolojisi gerektiğinde de özel hayatı için kullanan terör sevicisi bir kaşar var.

 6. Bu eşekten doğmaların düştüğü şu hale üzülmemem gerekir ama mesele bizide ilgilendiriyor maalesef . Başıma bir benzeri geldi daha ortaokul çağlarımda hem de hiç haberim yokken .

  Aşırı sağ bir okulda okuyorum ve uyum sorunum var . Daha öncesinde rahat olduğum için buraya alışmakta zorlanıyorum . Kızlarla konuşmak bile yasak neredeyse , konustuğunuz an kızlar direk taciz yaftası vuruyor . Daha ortaokul lan . Bir gün kalemim yere düştü ve biraz uzaktaydı eğildim almaya uğraştım sonunda aldım . Ertesi tenefüs dilekçeyle şikayet edilmişim kızların altını izliyormuşum her zaman böyle yaparak .

  Kime ne dediyseniz maalesef dinlemiyor orospu çocukları , direk suçlu ve tacizci yaftasını yiyorsunuz . Çok acı

 7. Hocam zaten konuşmalara bakarsak cem denilen tipin tahmini bir beta oldugunu düşünüyorum, kız çoçuğu basından atmaya meyilli gibi duruyor. Az aklı varsa kariyeri için bırakmıştır o kızı yoksa herkes hata yapabilir falan diyip bu salak kızı kabul ediyorsa aldatılmayı haketmiştir bana göre.

 8. olayın sonu nedir bilmiyorum fakat tahmin etmek zor değil.
  polislerden dayak
  okuldan kovulma
  halk tarafından linç
  taşınmak zorunda kalma..
  sosyal medyada reklam
  mahfolan bir anne bana
  üzücü…

 9. Videoları izleme fırsatını yeni buldum . White knightlar da olay yerine anında teşrif etmişler . “Solcu kızlar veriyomuş” kahramanlığı diyorum ben buna .

 10. Denildiği üzere bu tip olaylar ekseriyetle ABD’de meydana gelen bişey. İşin kötüsü, feministlike ya da feminist düşünce yapısının kıyısından köşesinden dahi geçmemiş hatunlar bile bıçak göte dayandığı anda ciyak ciyak ortaya çıkıp bu tarz olaylara mahal verebiliyor. Ben muhafazakar ve kapalı bir yerdeyim. Buralarda yeterli eğitim seviyesi ve vizyon olmadığı için, herkes mevzuyu eski kafayla değerlendirir. Ama çok ilginçtir, bi şekilde neyin ne olduğu da ortaya çıkıyor. Büyük ve merkezi şehirlerde, bu tip olaylarda bariz ve somut kanıtınız yoksa sıçanzi.

  Bence Cem isimli sevgili, hapla tanışmak üzere. Reddeden bir beta olsaydı, Siyabend’in konuşma isteğine müthiş şekilde kızıp, sinirlenir, kızı sahiplendiği için Siyabend’i kendi dövmek falan isteyebilirdi. En azından neyin ne olduğunu anlayıp, dinlemek için Siyabend’in görüşme isteğine yanıt vermiş ve Siyabend’e, “kıza bundan bahsetme” falan demiş. Kendi düşündüğü bişeyler vardı ve kız da bundan haberdar olup, hepsinden kurtulmak için bu mevzuyu planlamış olabilir. Cem, uyanışın bir kaç tık uzağında.

 11. Beyler bu sağ sol muhabbeti 70 80 lerde kalmadı mı ?
  Burada yapılan white knight zırvası , bir kızın cinsiyetinin getirdiği avantajları lehine kullanmasından ibaret .

  Fakat Gerçek taciz/tecavüz vakalarını insanlar tecavüz edilip öldükten sonra ya da psikolojik travma geçirdikten SONRA medyada öğreniriz . Bunun bir palavra olduğu apaçık . Buna sağcı solcu sıfatı getirmek sadece bizi ayrıştırır . Birbirimize düşman eder . Bu şekilcilik en çok toplumu(halkı , ülkeyi , insanlığı ; nasıl algılarsanız ) yöneten insanların işine geliyor . Eğer sağcı solcu vs. kavramı kullanılırsa bu sadece halk içinde değil basit gruplar içinde bile ayrışmaya sebep olur . Buna erkek adam grubuna yorum yapanlar da dahil 😀 Ben bir gün buluşma olursa birbirimizi ” ŞU SOLCU DEDİ , AA BAK BU ADAM SAĞCIYMIŞ ” diye tanımak istemem . Wingman’lik yaparız birbirimize kahvemizi biramızı içer sohbet eder geçeriz . Birbirimizden bi’ şeyler kaparız .
  NOT:
  [ Bunu söyleme maksadım hümanizm ayaklarına yatmak değil . Herkesin görüşüne saygı duymak gerek . Sağcı veya solcu solcu değilim .Asker oğluyum . Radikal bir ideolojik görüşüm yok . ]

  1. “Doğal olarak Seda’ya karşı bir hissiyatım olmasa da arkadaşım olan şahıs için kötü hissettim.”
   Yoruma hasta oldum..

 12. 4 sene önce arkadaşımın başına da aynı böyle bir olay gelmişti. o zamanlar bu burnu halkalı neon saçlı tipler var ama çok fazla değiller. yine tipik bir feminazi,kendi isteğiyle arkadaşımla birlikte oluyor. (mesajları ss almış arkadaş) yatakta da gerçekten sağlam bir performans gösteriyor,arkadaşımın dediğine göre ”köpek gibi sik,götümü kıpkırmızı yap” gibi laflar gırla. e hani güçlü kadınlık:) olayın sonrası da var. sanırım bu feminazi yediremiyor bu lafları söylediği için. gidiyor arkadaşımı polise şikayet ediyor. arkadaşım karakola çağrılıyor. ss’leri silmemiş tabiki hala. ilişki daha önceden planlandığı için konuşmalarda arkadaşım yırtıyor. feminazi ağlayarak kaçıyor karakoldan,ailesi de bin mahçup özür dileyerek kafaları eğik bir şekilde gidiyorlar.

  yani diyeceğim o ki mahmut hocam uzak durun diyor,evet haklı ama tedbirinizi aldığınız aman hiçbir halt yapamazlar. sonuçta kendi istekleriyle ilişkiye giriyorlar,siz onlara tecavüz etmiyorsunuz. benimde tecrübelerime dayanarak en iyi seksi bu neon saçlılar yapıyor. bildiğin köle oluyorlar,ama nasıl köle. normal bir kızla yaptığımdan daha da çok erkek hissediyorum bu feminazilerle yaptığım seksten sonra. benim tavsiyem yapabilirsiniz ama tedbirlerinizi alarak (ss ve ses kaydı.)

 13. Gerçekten kadın şerrinden Allah korusun arkadaşlar. Artık gündüz oyununda yürümelerde dahi ses kaydı almalı, manyağin birinin sadece merhaba demenizden benk taciz ediyor diye bağırmayacagi ne malum? Mahmut abi özellikle yorumlarında görüyorum, senden ricam çeşitli konularda tecrübelerini içeren daha çok yazını görmek isterim. Senin tecrubelerin bizler için çok değerli @Mahmut Abi.

 14. Mahmut abi bugun kurs merkezinin önüne hava almak için çıktım arkadaşla.Kadının biride önümüzde arabasını park etmeye çalışıyordu.Bizde gayri ihtiyari izliyoruz olağan şekilde.Neyse kadın bir baktım biz ne olduğunu anlamadan çıkıp bağırmaya başladı utanmıyor musunuz taciz etmeye bir bayanı niye izliyorsunuz beni ayıp ayıp..diye ciyaklamaya başladı.Ben kadını sakinleştirmeye çalıştım baktım olacak değil uzatmadan siz herhalde araba park etme stresiyle olayı yanlış anladınız kusura bakmayın falan dedim ki cidden kadına dikkat bile etmemiştim.Kadın kurs müdürünün yanına gidip bagırarak bunlara haddini bildirmezseniz polis jandarma çagıracam diye bağırmaya başladı kadını sakinleştirdiler.Kadın ogrenci velisi 40 yaş dolaylarında.Aradan zaman geçti kadın ikide bir yanımızdam geçip dolaylı yollardan bizi kışkırtmaya çalışıyor degisik hareketlerle sonra da köseye cekilip dikizliyor bizi bunlar birseyler soylesin veya benim tarafima baksinda tekrar yaygara kopartayim amacıyla.Neyse biz sesimiz cikartmadik olay kapandi zaten biz daha konusmadan kurstakilerde kadın sorunlu biri herhalde boşverin dediler.Abi sence böyle durumlarda ne yapılabilir bir kadın yaygara kopartıp bizle tartışma yaratmaya çalışırsa ? Hem böylesi olaylarda hemde genel olarak olağan hayat akışında dışarıda, iş yaşamında vs kadınlar çirkefleşip tartışma yaratmaya çalışınca tavrımız nasıl olmalı erkek olarak sizce ?

  1. Kadın arama kalkışsaydı polisi ondan once ben arardım sorunlu bir kadın var olmadık yerde iftira atıyor şikayetciyim kameralar şahitler var diye de uzatmadık meseleyi çünkü kadın sanki olaya çekmeye çalışıyordu bizi.Boyle iftira durumlarında kadın aramadan once biz arasak polisi herhalde ilk ve kendimizşikayet ettiğimiz için başlangıçta daha haklı görünürüz sanıyorum.Yanilmiyorsam hukuki sureclerde ilk sikayet eden daha hakli görünüyor.Bu arada bende Universiteyi yeni bitirdim memurum oyle giyim kuşam tip olarakta tacizci potansiyelimde yoktu yari resmi giyinis hareket olarakta dengeli makul biriydim .Kadında asker eşiymiş.Kadında asker esiymis orta yaşlı ama deli gibi ani hareketleri var yükselen, her an kriz geçirmeye yaygara koparmaya müsait bir yapısı var.Bu yaşta ki bir kadının niye böyle birsey yapmaya ihtiyaç duyuyor sizce tahminen.Ama bu durumdanda nefret ettim kadın olmadık yerde taciz diyor ya.Yani durum oyle bir hal aldı ki kadın konuyla alakasız olsa bile direk sizi tacizle suçlayabiliyor hakli olsan bile birsey diyemiyorsun oyle güçlü bir silahı var.

  2. Yapılacağı yapmışsınız zaten. Bunlara sakin ama dik durarak yaklaşacaksın ve eğer suçun yoksa korkmayacaksın. Bu tür akıl hastası kadınların derdi baştaki suçsuzluğun değildir oradan sana bir bok yapamayacağını bilir. Amacı sizin kendinizi kaybedip saldırganlaşmanız ve bunu işte bakın nasıl da tacizciler diye kullanmaktır.

   Polisi kim ararsa arasın kamera ve şahitler varken korkmayın. Feminazilerin toplumda yaymaya çalıştığı korku ortamına rağmen polis neyin gerçek neyin sahte taciz olduğunu genelde anlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *