Saha raporu – AVM yürümesi

Abi 3 gün önce calistigim avmde birkaç defa bakistigim ve yd atan kafede calisan kıza açılış yapmak için kızın çalıştığı kafeye gittim ve daha sonra bir süre onu uzaktan 2-3 kestim. Beni farketti ve bakarken gülümseyerek arkadaşıni dürttü. Bende harekete geçtim ve kıza doğru yavaş hareketlerle yürümeye başladım kızlar merhaba dedim. Adınız Eylül mu acaba Hayır pardon dedi ve gülümsemeye başladı. Sonra adının Eyşan olduğunu söyledi ve daha sonra kız gergin bir yüz ifadesi takılmaya başladı,o an Mahmut Abinin “bir kıza uzun süre yürümez ve attigi yd ye cevap vermezseniz soğuk karşılanabilirsiniz” uyarısını hatirlamistim fakat artık çok geçti ve kıza “uygun olduğunda görüşelim gibi betaca bir söz söyledim. Kız tepkisizlesti kızla tokalastim ve mekana geri döndüm.

10 dakika sonra kızını olduğu kafeye tekrar dönerek Kızın gözlerinin içine bakıp Eyşan Hanım yarın ben erkenden geleceğim rahat görüşebiliriz dedim ve bir hataya düştüm bence cunku kız da soguk bir şekilde garsonluk yapıyorum Ama şu an burada dedi. Ben de peki diyerek tekrar geri döndüm burada yaptığım bence iki büyük hata var. Birincisi bir yerde konuşmak için kıza soru sormak yerine konuşma zamanını saatini ve yerine ben karar vermeliydim. Kiza danışmamali 5 dakika istememeliydim. Ondan mesela 2. yaptığım hata ise kızın adını sorduktan sonra kizla bağ kurmamak ve iletişim güçlendirmemekti. Bence ve son olarak üçüncü yaptığım hata da Mahmut abinin dediği gibi size Yd yatan bir kızı uzaktan seyretmek yerine gidin konuşun yoksa konuştuğunuz anda soğuk tavır görürsünüz uyarısına uymamakti,Neyse zamanla kendimi geliştireceğim ve ayda 25 yürüme hedefini tutturacagim Mahmut abi bunu ben seninle paylaşıyorum Umarım hatalarımı en iyi şekilde görur beni acımasızca elestirirsin Çünkü senin dürüst ve gerçekçi Yorumlarını çok güzel buluyorum.

Abi kısaca AVM içindeki kafede calisan kıza 2-3 gün yurumeyip kesistim,kız yd attı kaç defa,yürümeden önce beni görmesi ve gulumseyip arkadaşını dürtmesi ile atağa geçtim ama devaminda saçmaladım 🙂

Uzaktan ilgiyle kesen ama açılış yapinca gerginlesen bu kıza devamında nasıl yaklasabilirim? 🙂 Nextlemek iyi diyeceksin biliyorum Mahmut Abi)

Konuk Yazar : Fatih D

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

27 thoughts on “Saha raporu – AVM yürümesi”

 1. 2. yaptığım hata ise kızın adını sorduktan sonra kizla bağ kurmamak ve iletişim güçlendirmemekti

  Hatan kısmen bu. Kısmen zira bunun böyle bir iletişim olması senin elinde değil.

  Aslında işin algoritması basit.

  1 – Yürüme davetiyesini aldığını düşündüğünde yürü.
  2 – Tahmin oyunu içeren açılış yap (isim tahmini iyi bir açılış değil zira kızın adıyla ilgili girişin kızı stalk ettiğin izlenimi uyandırabilir. Ama kızın ismini söylemesi olumlu).
  3 – 5 – 6 dakika konuşmaya bak. Burada Londra gündüz oyunu şablonu takip edebilirsin. Eğer 5 – 6 dakika olumlu bir havada konuşuyor, sana sorular soruyor vs … ise numarasını iste.

  Eğer YD algıladığın şey gerçekten YD olsa idi, kız seninle konuşmaya istekli olurdu. Ya da belki YD idi ama kız senin konuşma karizmanı beğenmedi zira erkeklerin CPDsinin çoğu vücut dili ve ses tonundan akar. Durum hangisi olursa olsun, kızla bu 5 – 7 dakikalık muhabbet yoksa, telefon numarası istemene ya da kızı bir yere çağırmana gerek yok. Zira kızın ilgisi yok.

  Gerçi burada yeni başlayanların çok düştüğü bir hata yapmışsın. Kızın gerginliğinin faturasını kendine kesmişsin. Oysa kızın gerginliği heyecanından olabilir. İlk 1 dakika sürecektir, eğer sen konuşmaya devam edersen kızın gerginliği heyecan mı yoksa isteksizlik mi anlarsın. Sen ise sıklıkla yapıldığı üzere bunun sebebinin sen olduğuna karar vermişsin.

  Fakat geçti borun pazarı. Kızın isteksizliği, senin erkenden korkup kaçman, vs … Sebep ne olursa olsun o 5 – 6 dakikalık olumlu konuşma olmadı ise o iş çok büyük ihtimalle olmaz.

  Ben sana next desem de demesem de bu işten ekmek çıkması zor. Dediğim gibi, hedefin olumlu bir havada geçen iletişim ve sonrasında telefon numarası olmalı (kızı eğer bir daha göreceksen telini almana gerek yok, seninle konuşmak güzeldi, görüşürüz deyip gidersin). Ama bu iletişim olmadı ise o kadını nextleyin.

  Unutmayın, genç ve güzel bir kadının bir erkeğe ikinci bir şans vermesi için isteği ve nedeni yoktur. Kadınlar erkeklerden sürekli “aşk” ve “romantizm” talep ederler ama bu bir nevi beta tuzağıdır. Kendileri eş seçiminde gayet fırsatçı ve akıllarını kullanarak hareket ederler.

  NOT : Her erkek gibi, ilk yürümelerin çok sıçık. Bu sıçışları sosyal çevrenizde yaşamamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Tüm sosyal çevrenize beceriksiz, saldıray abazan imajı çizmenizin bir artısı yok. Oyununuzu dışarda geliştirin ve ondan sonra sosyal çevrenizde avlanın.

  1. Yorum için sağol Abi, beni açılış yapmaya iten olay kızın her göz göze gelisimizde gözlerini ayırmadan gülümseyerek bakmasıydı,kız kafede tek çalışmıyor,küçük bir bölme gibi çalışma alanı ve 2 arkadaşı daha var,zaten gerginlik olayının kızdan kaynaklı olduğunu anladığımda geç olmuştu 🙂 ses tonunda hataliyim çünkü aynı duruş fakat farklı ses tonuyla bir kız bana gelip konuşsa bende heyecanlandırdım çünkü rahat ve güçlü bir ses tonu ile 5-6 dakikalık daygame yapmis olsam iyi sonuç verirdi dediğin gibi,bazen avmde 2-3 lu kız grupları oluyor ve birisi yd atıyor,güçlü duruş ile kıza gözlerimi ayırmadan bakıyorum ve ses tonu olayından dolayı kendimi geri çekiyorum,sanırım ses tonu ve daygame olayına iyice egilmeliyim tekrar teşekkür ederim Mahmut Abi.

   Ses tonu,bağ kurma ve daygame uzerine tavsiyelerini Okuduktan ve uyguladıktan sonra yeni bir saha raporu daha paylaşacağım Hatta bu hafta içinde birkaç tane daha paylaşabilirim artık beginner seviyesinin üstüne çıkmak ve beginners hell bolumunu hedefliyorum çünkü bu blog çok güzel ve paylaştıklarınizi uyguladıkca hipergami,tabak cevirme ve kizlarin manipulasyonlari ile ilgili uyarılarınizi ogrendikçe daha başarılı olmak istiyorum.

   1. Dediğin güçlü bir YD ama benim tavsiye ettiğim gibi aslolan yürüdükten sonra 5 – 7 dk muhabbet edebiliyor musun? Gerçekten ilgili kadın sana o muhabbeti yapman için geri beslemeyi verir, ilgisizle ise 2 dkda konu tıkanır. Tabii aşırı heyecanlanıp betaya bağlayarak 15 saniyede kızın ilgisini de söndürebilirsin. Ama o konuşma olamazsa istersen nextleme ve kafanı o duvara vur dur. Birşey değişir mi? Şansın az fakat mümkün. Ama biz bu yokluk mantalitesinin uzun vadede zararını bildiğimizden nextle diyoruz.

    1. Şunu da eklemem lazım ki sen yürümeye cesareti olan bir erkeksin. Yani düşünsene, senin gibi bir adam haftada bir kıza yürüse, önümüzdeki bir sene içinde 52 değişik kız alternatifi olacak. Her seferinde evet deme ihtimali azalan bir tek kızı sürekli denemeye gerek yok.

 2. Nereden başlasam bilemedim Fatih. Öncelikle en büyük hatan “konuşma zamanını saatini ve yerine ben karar vermeliydim” değil, kadınlara bakış açın. Bu daygame yapmaya çalışan erkeklerin en büyük problemi bence, kadınlara doğru bir bakış açısıyla bakmıyorsunuz. Şöyle açıklayayım:

  “Adınız Eylül mü acaba?”
  “Eyşan Hanım yarın ben erkenden geleceğim rahat görüşebiliriz”

  Hanım? “Siz” kalıbıyla hitap etme? Dostum bu kadar resmiyete ne gerek var, neden siz diye hitap ediyorsun? İş yerindeki müdürle konuşmuyorsun ki sonuçta 😀 . Bir de bunları çok yüksek ihtimalle rahat bir şekilde değil de gergin bir vücut dili, yüz ifadesi ve ses tonuyla söyledin. Bunlar senin kadınlara doğru bakış açısıyla bakmadığını gösteren işaretler, kadınlar karşısında kendini aşağıda gördüğünü gösteren işaretler. Tabii bu cümle yanlış anlaşılmaya çok müsait bir cümle zira, kadınlara doğru bakış açısıyla bakmayı bilmeyen bir erkek bu cümleyi okuduğu zaman kadınlara saygısız bir şekilde yaklaşıyor genellikle. Arkadaşlar kadınlara saygısızlık yapmayın ama bir ezik gibi de yaklaşmayın. Biz erkekler olarak kadınlara ya çok efendi ya da çok kendini beğenmiş, kibirli, “cocky” bir şekilde yaklaşıyoruz. Bu tamamıyla yanlış. Yapmamız gereken şey medeni bir şekilde, bir centilmen olarak ama özgüvenli bir şekilde yaklaşmak. Bu o kadar da zor bir şey değil, doğal olarak hepinizin içinde var zaten. Kadınlara gizemli, korkutucu, ne yapacağı belli olmayan bir varlık olarak bakmak yerine onların da aslında erkekler kadar basit ve anlaşılabilir varlıklar olduğunu anlamamız lazım. Bakın beyler iddia ediyorum, kadınlar erkekler kadar basit yaratıklar. İkinci hatan ise kafanda hiçbir plan olmayarak kıza yaklaşmışsın. Mahmut da bunu fark ederek yukarıda yazmış planı zaten. “Plan” ve “Londra Gündüz Oyunu” yazılarını tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim. Bir kadına yaklaştığın zaman kafanda bir plan olmalı ve aranızdaki iletişimin o küçük 10 dakikalık sohbette kabaca nasıl bir şey olacağının ve nasıl biteceğinin belli olması lazım. Üçüncü bir hata, beyler o anda çalışan kadınlara yürümek, duruma göre değişmekle beraber, bence çok akıllıca bir hamle değil. Bunun da çok basit bir nedeni var, kız o an meşgul çünkü :D, istese de dikkatini sana veremez. Sigara molasında falan yakalaman lazımdı. Kız da zaten “garsonluk yapıyorum ama şu an burada” diyerek gayet mantıklı bir cevap vermiş sana. Özetle, bu kızdan -eğer gerçekten bir kaç defa YD attıysa- çok güzel iş çıkabilirdi ama berbat etmişsin 😀 bence kızı nextle ve kadınlara yürümeden önce kendini geliştirmeye bak.

 3. Mahmut abi’nin “Gerçi burada yeni başlayanların çok düştüğü bir hata yapmışsın. Kızın gerginliğinin faturasını kendine kesmişsin. Oysa kızın gerginliği heyecanından olabilir. İlk 1 dakika sürecektir, eğer sen konuşmaya devam edersen kızın gerginliği heyecan mı yoksa isteksizlik mi anlarsın. Sen ise sıklıkla yapıldığı üzere bunun sebebinin sen olduğuna karar vermişsin.” dediğine ek olarak
  Tomassi’nin demirden kanunlarından 8 . sini hatırlatmak isterim.

  “Bir kadının seninle niye yatmayacağını anlamasını HER ZAMAN kadına bırak, asla bunu onun için yapma.”

 4. 1) Geçmiş tecrübelerime bakarsam şu düşüncenin doğruluğuna yüksek ihtimal verebilirim:

  – Bir kızla olacağı varsa bile arkadaşları yanında yürürseniz o iş olmaz.

  Neden?

  https://eksisozluk.com/slut-shaming–2970593

  Kısaca Tanımı: Seksi kolay dağıtan kızların diğer kızlar tarafından “dedikodu” silahıyla vurulması, kaşar diye damgalanması.

  Yürüdüğün bi kızda oluşan ilk arzu çerçeveni test etme arzusu. Yani kendini ağırdan satıcak. Eğer bi arkadaşının gözetiminde vesaire yürüdüğünde ise işin içine arkadaşının gözünde YÜKSEK DEĞERLİ(seksi zor dağıtan) bir kız gibi gözükme ARZUSU DA UYANIYOR.

  Kendine iki adet engel yaratıyorsun gibi düşün.

  Normal TEST sürecinde 1x soğuk davranacak olan kız, sen işin içine “slut shaming” kavramını soktuğunda 2x-3x soğuk davranıyor.

  Kendini dışardan izleyen bir gözün olması, yürüdüğün yerin kızın “iş ortamı” oluşu kızın üstünde ekstradan bir sosyal baskı yaratıyor.

  Daha fazla “slut shaming” kavramını açmaya gerek yok. Özetle kızı tek başınayken yakalayıp yürüyün. Çevrede kızın tanıdığı herhangi biri olmasın. “Fatih D” , sosyal baskı engelini kendine yaratan sensin. İş çıkışı veya başka bir zaman yalnız başınayken uygun anda yakalayıp AÇILIŞI yapmalıydın. Emin ol işin daha kolay olurdu

  Yani en baştan itibaren yürüme hatalı bence. Çünkü yürüdüğün yer/zaman yanlış.

  Bir başka arkadaşının yanında kıza yürümeyin! O kızı bir daha görmeme ihtimaliniz falan varsa bile KIZI 5 dakikalığına başka bi yere çekin,çağırın orda işinizi hâlledin. Yanında kız arkadaşı varsa sırf ona değerli gözükmek adına sizi reddedebilir. Kanı bozuk ise taşak konusu yapıp üzerinizden makara muhabbeti yapabilir. Bu riski almayın. Bi kız grubunun arasındaydanız hedefiniz birine direkt yürümekten çok; en fazla o kıza biraz daha ilgi göstermek, konuşurken biraz daha ona bakmak olabilir. Spesifik biçimde kızı kıskaca almayın, muhabbeti tüm grup ile yapın. Kızı ıslattıysanız bile yanında kankitoşları varsa öpüşmeye kadar yolu olan bi muhabbet, en fazla karşılıklı gülüşmede kalır. KIZLAR ARKADAŞLARININ YANINDA-GÖZETİMİNDE YUKSEK DEĞERLİ GÖZÜKMEK ADINA DAHA SOĞUK DAVRANMAYA PROGRAMLANMIŞTIR. Nokta amk. Çok yaşadım bunu ve buna eminim.

  2) Yaptın bi hata yürüdün. Gelelim diyaloğa, diyaloğu tam yazdın mi bilmiyorum. Ancak yazdığın kadarıyla konuşma şundan ibaret gözüküyor:

  – adın eylül mü
  + yok eyşan. (gülümseme)
  – uygun olduğunda görüşelim Eyşan.
  + Kızın burada ne dediğini yazmamış,tepkisiz kaldı demişsin. Sustu mu? Daha sonra tokalaşıp ayrılmışsın.

  Burda şunu demek isteyeceğim bro keşke kızlara adını sormamız buluşmaya gelmelerine yetselerdi de oyun diye bir kavram olmasaydi 😀

  Başka hiçbir muhabbet yok. Oyun kıza ne kadar maskülin bi erkek olduğunu en hızlı biçimde gösterme üzerinedir. Bunun için aşağıdaki 3 madde SIRAYLA olmalı.

  1- Düzgün duruş
  2- Düzgün ses tonu
  3- Keyifli bir muhabbet.

  Sırayla olmalı demiştim.

  Kambur duruşun varsa ses tonu ve muhabbet kurtarmaz.
  Duruş iyiyse fakat ses tonun kırılgan-kısık ise yapacağın en zekice espri bile seni kurtarmaz.
  Duruş ve ses tonun iyi ise OLMASI GEREKENLER yerinde demektir, bunlara şimdi ek olarak bir de iyi bir iletişim becerisi-keyfli bir diyalog eklenmeli.

  İlk 2 madden ne kadar doğru bunu görmediğim için bilemiyorum ancak üçüncü madde de ağır sıçışlardasın. İletişimin ilk kuralı soru-cevap muhabbeti olmamalı. Röportaj gibi ilerlememeli. Herhangi bir konu olmalı ve onun üstünden fikir belirtilmeli. Belirttiğin fikir-görüşlerin ise kıza senin karakterin hakkında bilgi verir.

  “Uzaylılar” konusunu konuşmak bile bir kıza sırayla; “naber,yaş kaç,nerde oturuyon,ne okuyon,en son ne yedin” sorma saçmalığından daha iyidir.

  Bunları her gün kıza yazan onlarca erkek ardı ardına sormaya devam ediyor. Kız bir konuşmada senin KARAKTERİNİ,duygusal gücünü merak eder. Ve bu sorularla bunlar hakkında kıza en ufak bir bilgi vermiyorsun. Nerde okuduğun, yaşının kaç olduğu vesaire alayı boş muhabbet. Maskülin karakteri ne iş yaptığın yansıtmaz. Bu sebeple bu sorular kızın ilgisini çekmez. Çekimi karakterini yansıtarak sağlamalısın. Olaylara nasıl baktığın, ne düşündüğün, anlattığın 1-2 anı veya hikaye, cümle sonuna eklediğin 1-2 espri karakterin hakkında kıza bilgi verir. Hoşuna giderse o da katılır sohbete ve bi diyalog oluşur, ayrılırken de “eğlenceli bi kıza benziyosun,numaranı versene :)” der ayrılırsın.

  Bu DAYGAME’ye gelirsek bunların hiçbiri yok. Kız senin karakterin hakkında gram bilgi sahibi değil. Güvenilir misin, eğlenceli misin, korkak mısın… Olayı sadece duruş-ses tonuna yıkmışsın sanırım ve hiçbir diyalog kurmadan doğrudan buluşma ayarlamak istemişsin. YD’ye güvenmiş olabilirsin ancak zaten YD’nin amacı kızın “kalk gel vee bana karakterini yansit” demesi. Kalk gel adımı sor, karakterin hakkında hiç fikir vermeden buluşma isteyip git değil. Kız uzaktan beğenirse YD atar, karakteri gördüğünde ya YD attığına pişman olur, yada sevgili olursunuz.

  Hatanı kendinde biliyorsun, bi konudan bağ kurup ortaya sohbet edecek bi konu yaratmalıydın. Ardından babanla konuşuyormuşsun gibi saygılı bir uslüp ile değil de, EĞLENEN USTALIK üslubu takınmalıydın. Birinde kıza alttan, diğerine kıza üstten bakıyorsun. Eğlenen Ustalık postunda Rollo anlatıyor zaten onu iyi oku. Eğlenen Ustalık ve savaş lordu gibi hatun kaldırmak YAZILARINI OKUMADAN HİÇBİR KIZA YÜRÜMEYİN. Benim tavsiyem bu.

  Kızın yanına 10 dakika sonra gitmen de komedinin komedisi olmuş moruk 😀

  Madem böyle bir şey yaptın,kızın verdiği “garsonluk yapıyorum ama şuan!” Cevabından sonra ÇERÇEVEYİ BOZMAYIP, sanki kabul etmiş gibi gülümseyerek “tamam, ama bi 5-10 dakika geç kalırsam endişelenme huyumdur :D” Diyip yanından ayrılsaydın. İnan bana bozulup gitmek testten kalmak, bu şekilde ters cevap vermek testi geçmektir. İçten içe “ya of salak :D” diye gülecekti. Hayatı fazla kasmayın.

  Özetle Bir kıza karakteri sunmadan karşılığında bir şey (buluşma,numara) bekleme. Üstteki verdiğim cevapta ISRARCI,UMURSAMAZ bi karakterin olduğunu yansıtıyorsun mesela. Bozulup gidersen “Kırılgan,duygusal” bi karakter yansıtıyorsun Ve amacımız kızı etkilemek ise, Kızlar da duygusal güçten etkilediğine göre hangisinin ÇEKİCİ olduğunu tahmin edebilirsin sanırım. Eğlenen ustalık-SavasLorduGibiHatunKaldirmak yazılarını okursan nasıl bi karakter yansitman gerektiğini anlayacaksın. Biz kıza para,ev,araba değil, DUYGUSAL GÜÇ(sağlam çerçeve)Sunuyoruz ve bundan çekici bir şey yok.

  Ve slut shaming olayıni ÖĞREN ve dikkat ederek yürü bundan sonra. Seni kabul etmek isteyen kıza ve kendine sosyal baskı engelini hissettirmemek için uygun ortamda yürü kıza. DIŞARIDA YANI.

  Son olarak motivasyonun için bir cümle:

  – “HİÇBİR ZAMAN KAYBETMEM. Ya KAZANIRIM, Ya da YENİ BİR ŞEY ÖĞRENİRİM.”

  Sen, korkunu yenerek YENİ BİR SEYLER öğrendin. Bir dahakine kazanma ihtimalin artık daha yüksek. TEBRİKLER. PEACE ✌

  1. iletisimi daha cok kuvvetlendirebilcegimiz daha ayrintili bir bilgi, kaynak durum raporu fln verirmisin benim harbiden ihtiyacim var
   maskulin durus
   ve duygusal guc kismi tamam ama sohbet kismi olmuyor

   1. İletişim konusunda herhangi bir kitap okumadım. Kasmayı bırakıp eğlenmeye odaklanınca kendinden açıldı benim ağzım. Asıl mesele bu.

    Kitap okumaktan çok insanlarla iletişimi arttırmak, eskiden muhabbeti normalde bitirdiğin bi noktada uzatmak için bahaneler aramaya çalışmak. Kısaca beyni bu tarz beyni biraz yormak ve daha çok sosyalleşmek olabilir.

    Ayrıca iyi cümle kurmak için daha çok kitap okuman faydalı olacaktır. Kitap okumak kesinlikle konuşmayı düzelten faktörlerden biri, sesli okuyabilirsin hatta. Noktalama işaretlerine göre nefes alışverişi kuralına uyarak.(virgülde yarım nefes, noktada tam nefes alıp okumaya devam etmek)

    Bu tarz egzersizler diksiyonunu güçlendirir.

    Bana hiç kendini tanıtmasan şu nickinden ve şu attığın noktalama işaretlerinden yoksun, anlatım bozukluğu içeren, özensiz yorumundan bile BU ADAMIN İLETİŞİM konuların da sıkıntısı var derdim emin ol. Yorum da bile belli ediyor derdini anlatamaman ve iletişiminin zayıf olması. Kitap okumayı arttır, kaliteli romanlar oku sesli şekilde. İnsanlarla muhabbeti her zaman uzun tutmaya çalış ve odağın kendi eğlencen olsun. Gelişecektir.

 5. Güzel yazı, önemli bir sorunum var hocam bakarsanız sevinirim

  Hocam çocuğunun her şeyine karışan, çocuğunu önemsemeyen ve döven psikopat anneye karşı çocuk ne yapmalı?

  Benim annem böyle bi manyaktı eskiden. Saçımı kestirirdim, onun istediği şekilde olurdu. Üst baş giyerdim, onun istediği şekilde olurdu. Bir yere giderdik ama onun istediği yere. Ben isteyince gitmezdik. Karşı çıkmaya çalışıncada ağzıma sıçardı. Toplum içinde döverdi beni küçükken. Ne kadar büyük bir yara açmıştır bende anlarsınız artık. Onun yüzünden içine dönük, aşırı özgüvensiz, arkadaşları tarafından dışlanan, sevilmeyen ve duygusal gücü sikilmiş pasif-agresif biri oldum.

  Şimdi bu tarz sorunlarım pek yok, yaş ilerledikçe annemin bana karşı tutumlarıda değişti ama hala deliriyor arada. Ben böyle bir anneye karşı ne yapabilirim?

 6. Mahmut bey benim sizden özel bir ricam var, bugüne kadar Tinder’da “yazan taraf” olma adına makalelere yer verdiniz, Bize yazan kızların nasıl karşılanacağı ve iletişimin nasıl sürdürüleceği üzerine de bir yorum ya da makale yazarmısınız, bu konuda çok sıkıntı yaşıyorum, eminim başka kardeşlerimizin de bu konuda sıkıntıları olmuştur.

  Yalnız sizden ricam bunu Tinder mantığı ile sınırlandırmamanız.

  Çevrimiçi oyunda avlannma saham C2 (Connected2.me) çoğunluk daha ergen kullanıcılar gibi görünse de her yaştan insan var açıkçası.

  Şöyle anlatayım sıkıntımı; çok şükür biraz elimiz yüzümüz düzgün, profil bilgilerimde resmim dışında hoş bir biyo ve iyi bir meslek sahibi olduğum da belli, yazan insanlar arasında çatlak sesler olsa da, genellikle seviyeliler, mesleğimin sağladığı prestij ve güven duygusuyla yaklaşıyorllar anladığım kadarıyla, fakat; diyelim 10 tane geliyorsa, aldığım hisle 6-7’ini sonuca getirebileceğimi düşünürken, elde kalıyor 2-3 tane, sonunda onlardan biri-ikisi de kalmaya biliyor.

  Şimdi benim sorum, nee tarz mesaj yapısı kullanmak lazım, ideal telefon nuarası alma süresi nedir, diyelim aldık iletişim nasıl ilerlemeli, ne kadar sürede gerçek hayata çekilmeli, acelecilik konusunda ayarımız ne olmalıdır (ben bu konuda sabırsızlık gibi hiç sevmediğim bir huya sahibim malesef). sanal seks’e kaç günnde çekmek doğru olur (bınu bir tür köprüleme olarak gördüğümü söylemeliyim) vs.

  artık aklınıza ne gelirse.

  ek olarak; gerek kendi yazdıklarımdan, gerekse bana yazanlardan çok numara aldım, Skype’a çekebildiklerim de oldu, hatta; 3 günde de sanal’a gittikklerim var, 2 günde de, hatta belki tuhaf gelebilir ama birkeresinde ilk akşamdan bunu başardığım da oldu (tabi hatunla bir hafta öncesinden kısa bir konuşmuşuz, birşey demiş bana unuttum, ben de bu şartlarla konuşamayacağımı söylemişim, hatun kendi tekrar döndü).

  Biraz karışık anlattım kusura bakma, ama uzunca bir yorum karalar, fikirlerini belirtirsen, sebeplenir, varsa (ki vardır) yanlışlarımızın doğrusunu öğreniriz.

  Son olarak; hatunlardan genelde aldığım geri dönüşler ses tonumun çok hoş ve şiir okumaya yatkın olduğu, ek olarak da, sözlerimden hipnotize oluyormuş gibi hissettiklerini söylüyorlar, ama bir yerlerde yanlış yapıyorum ve banko dediğim bir sürü kızı elden kaççırdım.

  Mesela, kızın biri de, üzerinde otorite kurmammın hoşuna gittiğini söylemişti.

  Amacım tabi; kendimii övmek değil, yani eğer bu hisleri verebiliyorsam nerede yanlış yapıyorum, düzeltmem gereken ne, benim tek vardığım sonuç, sabırsızlığımın elime-ayağıma dolaştığı, ama muhtemelen dışarıdan bakan, bana fikir verebilecek biri daha net değerlendirebilir.

  1. fakat; diyelim 10 tane geliyorsa, aldığım hisle 6-7’ini sonuca getirebileceğimi düşünürken, elde kalıyor 2-3 tane, sonunda onlardan biri-ikisi de kalmaya biliyor.

   Bunlar iyi oranlar, sana kötü mü geliyor?

   nee tarz mesaj yapısı kullanmak lazım, ideal telefon nuarası alma süresi nedir, diyelim aldık iletişim nasıl ilerlemeli, ne kadar sürede gerçek hayata çekilmeli, acelecilik konusunda ayarımız ne olmalıdır (ben bu konuda sabırsızlık gibi hiç sevmediğim bir huya sahibim malesef). sanal seks’e kaç günnde çekmek doğru olur (bınu bir tür köprüleme olarak gördüğümü söylemeliyim) vs.

   Bence mesaj paslaşması toplamda yaklaşık bir 5 – 7 dakika yüzyüze konuşmaya eş bir uzunluğa geldiğinde, telefon istenebilir. Telefonda mesajlaşma 2 – 3 günü geçmese hayrına.

   Bu konuda uzun yoruma gerek yok, Tinder yazılarındaki mantık, mesajlaşmaya başladığın andan itibaren aynı.

   bir yerlerde yanlış yapıyorum ve banko dediğim bir sürü kızı elden kaççırdım.

   Hatunların bayağı ilgi topladığı bu tür ortamlarda senin bahsettiğin oranların üstüne çıkman zor. Yani ben mesela Tinderda 10 kızla eşleşsem ve mesajlaşmaya başlasam, 3ü ile buluşuyorum ve biri ile yatıyorum.

   Amacım tabi; kendimii övmek değil, yani eğer bu hisleri verebiliyorsam nerede yanlış yapıyorum, düzeltmem gereken ne, benim tek vardığım sonuç, sabırsızlığımın elime-ayağıma dolaştığı, ama muhtemelen dışarıdan bakan, bana fikir verebilecek biri daha net değerlendirebilir.

   Bu tür ortamlar kadın dolu. Herhangi birine çok takılmaya gerek yok. Normalde ilk mesajdan yatağa / öpüşmeye 1 – 2 hafta içinde gidilir. Sosyal medya, oyun ortamları, tinder falan dönüşü az olan yerler. O nedenle şahsen ben tek tek kadınlara çok az zaman harcıyordum, oralarda avlanırken. Günlerce mesajlaşmam mesela. Tinder’da benim takriben sürelerim şu idi :
   – Telefonu alma : Aynı gün ya da ertesi gün
   – Buluşma : Telefonu aldıktan sonra 3 – 4 gün içinde
   – Cinsi münasebet : Aynı gece ya da en fazla 3. buluşmada.

 7. Dİp not: Burada otorite kurmaktan kasıt zorla birşey yaptırmak değil, eğilip-bükülmek yerine, daha net bir tavır koymak.

  Yoksa diğer türlüsü söz konusu bile değil.

 8. Yalnız c2’de şöyle birşey var, Tinder zaten bululşmaya yönelik olduğu için, söyledikleriniz mantıklı, fakat; burada amaç biraz daha buluşmaya yönelik değil, dolayısıyla, kızlar çoğu zaman ilk akşamdan kendileri de yazsalaar telefon vermeye yanaşmadıkları gibi, acele etmiş durumuna düşüyorsun, C2 üzerine biraz araştırıp belki, fikirlerinizi ve önerilerinizi yazarsanız çok memnun olurum.

  Ha bu arada, c2’den sadece biriyle buluşmak için sözleşmiştik, diğerleriyle yüzyüze buluşmadım, 2 kız daha vardı buluşulabilecek fakat; onlarla da yaşları kritik sınırda olduğu için ben buluşmadım.

  Çoğunu da kaçırdık tabii elden, ilk akşam yazışıp kopan mesaj iletişimleri de işin baharatı artık.

 9. Bence RP’ye girmiş ama henüz özümsememiş adamların asıl problemi, YD’nin YD olup olmadığını anlayamamak. Onun dışında Eyşan’lar güvenilir olmayabilir kardeşim:)

  Benim gözümde sıçmadın kardeşim. Benden kaç yaş küçük olmana rağmen, benim götümün yemediği bişeyi sen denemişsin, seni alnından öperim.

  Psikolojik içerikli postlar sıklaşsa keşke biraz Mahmut abi ya.

  1. Bugün tavsiyeleriniz ve onerilerinizi dikkate aldım ve iletişimi güçlendirmek için aynı kızın yanına gittim(niyetim öylesine konuşmakti)neyse

   Merhaba eysan dedim dün biraz saçmaladım afedersin

   – Anlıyorum seni ama burada patron varken geliyorsun ve ben zor durumda kalıyorum

   – Tamam anliyorum seni dedim peki ama bunu diyerek numaram yazılı kağıdı bıraktım gülümseyerek görüşürüz dedim

   Aksam patronunun gitmesinden sonra yanına gittim,bu arada amacım iletişim,duruş ve kendimi rahatlatmak,opener olayindaki i heyecanı kırarak gördüğüm ve yd aldığım kızlara yazmak 🙂

   Eysan dedim gülümseyerek,gereksizce uzatıyorum dedim amacım seninle tanışmakti dedim

   Anlıyorum ama bir kere iletisiminiz yanlis,adınız Eylül mu falan

   Beni gördüğünde arkadaşını durterek bana gülümsedin ve bende hiç çekinmeden gelip merhaba dedim ve niyetim de en az güzel masum siyah gözlerin kadar masumdu,cesurca geldim ve tanıştım,,bir bayan bana o izlenimi verirse hiç çekinmem dedim kız kardeşim sporcu ve arkadaşı
   eylüle çok benzediğin için gelip tanışmak istedim seninle,,ya bu arada numarami almadın değil mi 🙂 dedim gülerek

   Kağıda baktım sadece dedi benim görüştüğüm biri var

   Bunu neden şimdi paylaşıyorsun dedim

   Şu anda çünkü iletisim kurabildik dedi zaten ve soyleyebildim iletişim kurabildigimiz icin

   Tamam oyleyse dedim gulumsedim,elimi uzattım elini sıktım bundan sonra iş arkadasiyiz öyleyse dedim kız biraz yumuşadı ve görüşürüz yine dedim

   Ses tonum daha gür ve iyiydi,duruşunu daha düzelttim,kızın yanında heyecan yapmıyordum artık,biraz daha ilerlediğimi düşünüyorum,ilk açılışta yaptığım yanlışlar bir yana kızın benim görüştüğüm biri var demesi absurd oldu,sağol Mahmut Abi bana kızların tabak çevirme olayını öğrettiğin için 🙂 Kizin uydu erkeği falan olmayacağım bu arada,niyetim tanışmak ve arkadaş olmaktı,yd atınca niyet değişti 😀 Kizin ya gerçekten erkek arkadaşı var ve beni beğenip yd attı ya da yanlislarim kızi bu cevabı vermeye itti 🙂

   Ne olabilir sizce üstadlar?

   1. Fatih sen en azından benim tavsiyelerimi zerre kadar dikkate almamışsın. Bu siteyi biraz daha dikkatli oku. Kızı nextlemen lazım dememe rağmen reddedilene kadar ısrarla üstüne gitmişsin. Fazla analiz ediyorsun. Oyununu kıza açıklamışsın (bana güldün ben de geldim) ki çok yanlış. Erkek arkadaşı olan kız beğenir.bakar ama bu onu senin için bırakacak anlamına gelmez. Sen kız arkadaşın varken kızlara bakmaz mısın?

    Senin niyetin (1) tanışmak ve arkadaş olmak değildi. Mecburen arkadaşlıkla yetinmek zorunda kaldın. Reddedileme kadar ısrarcı olman iyi.değil. Kendi ruhunda yokluk zihniyeti pekiştirirsin.

    1. Doğru Mahmut Abi kesinlikle haklısın.Sanirim RP olayına ilk başlayan erkeklerin yaptığı hataları yapıyorum(israrcilik,nextlemeden tek kıza odaklanmak gibi)uyarıları dikkate aldim,teşekkür ederim.

     Analiz etmek yerine kendime odaklanmali ve oyununu gelistirmeliyim.

 10. Herkese çok teşekkürler yorum ve tavsiyeleriniz için,oyuna yeni atıldım ve hata yaptıkça doğrusunu öğrenip burayı da sürekli takip edip kendimi geliştirirken zamanla

 11. ***

  İleti: 154
  Uye Puanı +0/-0
  Cinsiyet: Bay
  Başarısızlığı kabul edebilirim ama denememeyi ASLA
  Profili Görüntüle Kişisel İleti Gönder (Çevrimiçi)

  Ynt: FAP sız 130->140->150->160->180. Gün
  « Yanıtla #70 : Bugün, 11:19:48 »
  AlıntıDeğiştirSil
  Arkadaşla İstanbul’a gidiyoruz araçla. Arkadas dedi içicek bisiler al. Girdim içeri neyse kasada bi kız var bikac kişi de sıra bekliyor. Ben lavaboya girdim çıktım. İçecekleri aldım kızla ben varız bitek kız baya bi gülümseyerek karşıladı beni dedim merhaba nasıl gidiyor dedim. Sağol falan dedi. Dedim az önce sıra vardı falan bende lavaboya gittim. Dedi kasada arıza vardı ondan dedi. Neyse para verdim bozuk yok dedi. Napcaz bozamiyomusun dedim yok dedi. Dedim arabadan alım gelim. Gittim arabaya arkadaşa dedim moruk ben su kızın numarasını alıp geliyorum falan. Arkadas dedi bende lavaboya gelim o zaman. Neyse ben gittim kiza parayı verdim. Sonra direk ‘çok hoşuma gittin dedim’ çok şaşırdı utandı bayaa teşekkür ederim dedi gözlerini asaga kaçırdı. Sonra numaranı versene dedim. Biseler mırıldandı umursamadım. Çıkardım telefonu açtım numara kısmını verdim yaz dedim. Yok falan dedi. O zaman instagram alırım dedim. Yok kullanmıyorum ki falan diyo utanıyo. Dedi böyle direk istenir mi falan dedi. Dedim evet ne güz işte niyetimi direk belli ediyorum dedim. Telefonu masaya koydum ona doğru önüne uzattım hadi yaz dedim. Yok dedi o sırada arkadas lavaboda çıktı dedim kanka geliyorum numarasını alayım dedim. Kız o sırada arkadaşa al şunu burdan falan diyo gülerken falan. Ben fazla oyalanmadan veriy musun vermiyo musun numaranı dedim. Yok olmaz falan dedi gülerek. Sen bilirsin dedim güldüm telefonumu masadan aldım çıktım. Kendimi lord gibi hissettim çok iyi geldi bama bu uzun süredir yapmamıştım. Sagol erkekadam 😉

  1. @starker,

   Yazdım yazdım yazdım ancak çok uzadı ve daha bitmedi. Müsait zamanımda tamamlayıp attığımda okursan hem yaptığın hataları görececeksin, hem de kafanda “yürüme” hakkında daha net bir şablon oluşacak ve artık ne yapman gerektiğini çok daha iyi bileceksin.

   Bunu neden belirtiyorum? Öncelikle seni video için tebrik ederim. Bundan sonra herkesi de arkadaşı falan varsa yanında @starker’in yaptığı gibi mümkünse videolu daygame atmasını tavsiye ediyorum. Ne kadar rezil veya ne kadar iyi bir konuşma geçtiğinin herhangi bir önemi yok. Hatalar bu şekilde çok bariz görülüyor ve hem izlemesi keyfli, hem yorumlaması.

   İzlerken çok eğlendim. Dakika 6.00’daki zenci kızı izlerken kahkahalara boğuldum :D. En komik yürüme o olmuş. Kızın tipi zaten komik, anadilinde rahat rahat iletişim kurabileceğin onca çıtır türk kızımız varken resmen fantezi amaçlı bu kıza yürümen ayrı bir komik, kızın verdiği cevaplara ayrı ayrı gülmekten öldüm amk.

   Her neyse, tekrardan tebrik ediyorum seni. Bunu dememin ve yorumun geleceğini haber vermemin sebebi-> VİDEOYU SAKIN SİLME! Çünkü bayağı bir disslike basmış amına koyduğumun özgüvensiz köpekleri tarafından. Sakın utandırma taktiklerine falan gelme o ibnelerin sen. “Cringe” falanda yazan çıkacaktır. sikleme onları, SİKLEMEYECEKSİN. Sen bu videoyu en başta hatalarını görmek için attın. Ve yaptığın hiçbir şeyden çekinmiyorsun, işte özgüven budur. Çok disslike aldı falan diye duygusala bağlayıp silme videoyu.

   Benden sana destek; +1 Like, +1 İzlenme, +1 Saha raporunu değerlendirme olarak her zaman gelecek devam edersen. Like ve izlenme tamam, değerlendirmeyi de bitirince ateşlerim. Ayrıntılı ele aldım biraz olayı.

   Mahmut Abi bu çocuğu gör. İcraatin hastasıyız. Hiçbir sik yapmayıp teorik bilgi+edebiyat kasanlarla uğraşmak yerine bu tarz icraat gerçekleştirebilen takipçilere destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Zira sürekli “saha raporları” geldikçe, “saha raporu videoları” geldikçe, artık sitede hergün yorum yapıp soru yazan zihinsel mastürbasyon bağımlısı ruh hastası kitle de biraz gerçek hayata dönüp bu tarz şeyler atmak zorunda hissedecekler kendini. Herkese iyi gelecek. Sitede bayağı teorik bilgi birikti zaten icraat icraat icraat artık. Oyun oyun oyun. Öğrenilmesi gerek çünkü davranış mekanizmasının.

   İcraatler için tebrikler starker. Hadi kolay gelsin ara sıra yorumları kontrol et. Mahmut Abi videoyu post olarak atıp yorumlarsa(yapar herhalde) oraya yazarım düşüncelerimi.

   Bu sitede en çok yorum alan postların “karanlık taraflar” tarzı yazılardan çok, saha raporları ve yorumlanması olması gerek. Neyin en fazla yorum aldığı-tuttuğu bile takipçilerin durumunu yansıtıyor aslında. Saha raporlarına daha çok yorum-değerlendirme geliyorsa aramızda daha çok tecrübeli-icraat adamı-oyundan anlayan adam olduğunu gösterir. Bu da iyiye işaret. Şu nightgame post’una bakıyorum da Mahmut Abi senden başka çok az kişinin yorumu-tavsiyesi var. Kimse çıkıp mesela “geçen bende şu kulüpteydim,böyle yaptım. şöyle oldu. tavsiye ederim” dememiş mesela. Bunun bize gösterdiği tek şey burayı okuyanlar akşam evde sütünü içip yatmaya devam ediyor, ortamlara akmıyor, şanslarını denemiyor, asosyalin tekiler. Saha raporlarına az yorum gelmesi de aynı şeyleri yansıtıyor.

   Bir matematik öğretmenisiniz fakat öğrencileriniz hiç çözemediği soruları getirmezlerse ne olur? Burdan şunu anlarsınız ki öğrenciler sadece dersi dinleyip gidip evde hiç çalışıp, soru çözmüyorlar. Çünkü eğer deneseler tecrübesiz oldukları için mutlaka çözemediği sorular çıkacak ve gelip burada soracaklar. Bunlar oluyor elbet fakat çok daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bu tarz sorular getirmeniz öğretmenlerinizin soru çözme kabiliyetlerini de geliştirir. Onları farklı kaynaklardan bilgi edinmek zorunda bırakır vesaire.

   Neyse umarım anlaşılmışımdır. Sana benden destek full @starker. İcraat yapanları seviyorum. Her icraat-her hata yeni bir şey öğrenme fırsatıdır. Yerinde beklemek ise sadece adamı çürütür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *