Saha raporu – Barda gece oyunu

AntiWorrior saha raporu gönderip yorum istemiş :

Mahmut Abi bende bu gece ilk defa barda nightgame çalışması yaptım. Dışarda kesiştiğim bir kız vardı yanında da 2 tane kız arkadaşı. Bunlar sigara içmek için dışarı çıkmışlardı. Sonrasında içeri geçtiler. Aradan biraz zaman geçti bizim arkadaşlar kalkalım dediler,o sırada bu kızı camdan bana bakarken gördüm tabi sonrasında hemen kafasını başka bir yöne çevirdi. İlk başta yürümeye niyetim yoktu ama arkadaşlarda beni kestiğini farketmişlerdi. Neyse sonra cesareti toplayıp bunların olduğu masaya doğru gittim klasik giriş cümlesi olarak “Merhaba” dedim kıza. O sırada kızlar baya şaşırmış bir tavırla bana baktılar, ben de o sırada yürüyeceğim kızla göz teması kuruyorum ama kız utancından olsa gerek benle göz teması kuramıyor ama gülüyor. Sonrasında aşağıdaki diyaloglar gerçekleşti:

B:Ben K:Kızlar YK:Yürüdüğüm Kız
B:Merhaba
K:Merhaba ?
B:Seni daha önce görmüş müydüm ?(Yürüdüğüm kızın gözüne bakarak bunu söyledim)
YK:Bilmem ben seni daha önce gördüğümü hatırlamıyorum(Bu sırada kız gülümsüyor ve arkadaşlarına bakıyor)
B:Acaba az önce dışarda seni görmüş olabilir miyim(Biraz ukala bir tavırla söyledim bunu)
YK:Evet ya olabilir(Bunu derken gülüyor)
B:Adın ne ?
YK:Ayşegül
B: Merhaba Ayşegül, ben senden hoşlandım da acaba bana telefon numaranı verebilir misin ?(Bu sırada telefonumu kıza doğru uzattım)
YK:Ne!? Neden vereyim ki ?(O sırada arkadaşı “Instagram adını vereyim ordan yürü ” dedi sesli bir şekilde)
B:Instagram kullanmıyorum,o yüzden sadece numaranı alırsam konuşabiliriz.
YK:Yok ya vermek istemiyorum,kusura bakma.
B:Emin misin ?
YK:Evet vermek istemiyorum.
B:Peki o zaman iyi akşamlar.

Şimdi abi öncelikle bu benim ilk defa gerçekleştirdiğim bir game oldu.Üstelik 3 kızın olduğu masaya giderek gerçekleştirdim. Sence nerelerde hata yapmışım, nerelerde iyi yapmışım bunları açıklarsan sevinirim.

Burada cevap olarak çok uzun yazmaya gerek yok. Hatan bariz. Saha raporu etiketli yazıları ve bunlara yazdığım yorumları bir daha oku. Defalarca söyledim ama pek ciddiye alınmıyor. Fakat yine de tekrar söyleyeceğim zira bu söylediğim şey olmazsa bin kere yanaşır, bin kere havanızı alırsınız :

Kıza yürüdüğünüzde, başarılı süreç şöyle olur : açılış, 5 – 7 dakika kızın da başında soğuk olsa da zamanla ısındığı ve size karşılığında sorular sorduğu bir muhabbete gir ve sonra kıza “seninle konuşmak güzeldi ama şimdi gitmem lazım” gibi bir şey söyleyip telefonunu iste.

 • Kız açılışa pozitif ya da nötr tepki vermedi mi? Kibarca oradan ayrıl ve kızı unut.
 • Kızla 2 – 3 dakika konuştun ama hala soğuk mu? Kibarca oradan ayrıl ve kızı unut.
 • Kızla 5 – 7 dakika konuştun ama numarasını vermiyor mu (ben 20 saniye veririm ve sadece iki kere ısrar ederim)? Kibarca oradan ayrıl ve kızı unut.

Bu muhabbet yoksa kızdan boşuna tel falan istemeyin. Eziklik olmasının yanı sıra bir yararı da yok. Hatta telefon istemeseniz bazen kızı ikinci gördüğünüzde ve konuştuğunuzda, kız daha sıcak olabiliyor.

“Merhaba – ben Saldıray – Hoşlandım senden ver bakayım telini” gibi bir yürüme yok. Bunu yapma nedeniniz, yürümenin stresi ile başedemediğiniz ve o stres ile bir muhabbet kuramayacağınız için kaçıp gitmek. Korkaklık temelli hareketler ile yürümeden olumlu sonuç beklemeyin.

Yürümeden kaçıp gitme isteğine Saha Raporu – Üç silahşör gündüz oyunu raporu yazısında değindim. Yukarıdaki tez canlılığa ise, en sonu Fatih’in AVM yürümesi olmak üzere defalarca değindim.

Yürümede, her biri arka arkaya olması gereken kilometre taşları olmalı ve hepsini toplamadan telefon numarası istemeyin.

Birinci kilometre taşı, kızın açılışınızı konuşmaya çevirmenize izin vermesi.

İkinci kilometre taşı, başta soğuk olabilecek kızın konuşmaya ısınması (2 dakika içinde olması lazım)

Üçüncü kilometre taşı, 5 – 6 dakika, pozitif bir muhabbet olması. Buna sizin korkup yarıda kesmeniz, kızla muhabbetin bir yere gitmemesi, ya da kızın çalan telefonu vs … engel olabilir. Hepsinin sonucu aynı. Başarısız yürüme.

Bu noktada bazı metodlarda IOI (Indication of Interest = İlgi Belirtisi) toplamak da tavsiye edilir. Örneğin 5 – 7 dakika içinde kız, 3 IOI gösteriyorsa tamam demek gibi. IOIlar çeşitlidir. Daha adınızı söylemediğiniz kızın adınızı sorması IOIdır. Ünide yürüdüğünüz kızın siz söylemeden size bölümünüzü sorması IOIdır. Yani kızın sizinle ilgili bir şeyler sorması IOIdır.

Nasıl konuşulur konusunda Londra gündüz oyunu şablonu fena değil.

Bunun haricinde eğer muhabbeti doğru yapsaydın bile dikkat etmen gereken bir iki nokta var.

Birincisi, bar veya klüpte, açılışta niyetini belli eden söz söylemene gerek yok. Gündüz oyununda şapkadan çıkıyorsun, kredi kartı satıcısı mısın, yol mu soruyorsun belli değil. Ama gece oyununda bir kıza gidip merhaba diyorsan niyetin belli. Söze dökmene gerek yok.

İkincisi, kızlara grubu içinde yürümek incelik ister. Neym buna şu yorumda değinmişti :

1) Geçmiş tecrübelerime bakarsam şu düşüncenin doğruluğuna yüksek ihtimal verebilirim:

– Bir kızla olacağı varsa bile arkadaşları yanında yürürseniz o iş olmaz.

Neden?

https://eksisozluk.com/slut-shaming–2970593

Kısaca Tanımı: Seksi kolay dağıtan kızların diğer kızlar tarafından “dedikodu” silahıyla vurulması, kaşar diye damgalanması.

Yürüdüğün bi kızda oluşan ilk arzu çerçeveni test etme arzusu. Yani kendini ağırdan satıcak. Eğer bi arkadaşının gözetiminde vesaire yürüdüğünde ise işin içine arkadaşının gözünde YÜKSEK DEĞERLİ(seksi zor dağıtan) bir kız gibi gözükme ARZUSU DA UYANIYOR.

Aslında Neymin dediği doğru ama kıza grup içinde yürümeniz mümkün. Şöyle ki, kızın telefonunu isterken kızı gruptan ayırmanız lazım. Herkesin önünde o numarayı almanız zor. Barda özellikle kızlar hep grup olduklarından, yalnız kıza yürüyeceğim derseniz bar oyunu oynamanız zor.

AntiWorrior’un burada yaptığı hücuma hiçbir kız numarası ile karşılık vermez. Düşünsenize, adam geliyor, “ver Ayşegül kızım numaranı” diyor ve kız veriyor. Ayşegül 5 dakika tuvalete gittiğinde diğer kızların muhabbeti tahmin edebiliyorsunuz değil mi?

“Ay Arzu o neydi kız, pat diye çıkarıp verdi numarasını. Ayol insan bu kadar kolay olur mu?”

“Sorma şekerim ama Ayşegül hep böyle. Zaten Emre ileyken de Serhat’la aşnafişne etmiş …”

Grup halindeki kızlara yürürken Mystery Method (MM) kullanabilirsiniz. Bu method oldukça slut shaming nötralize edici. Neil Strauss’un Game kitabını okuyun. MM’de, kız grup içinde ise yürüdüğünüzde kızı gözardı ederek grupla konuşun, 4 – 5 dakika sonra kıza neg atarak ilk defa onunla konuşun ve sonra kızı gruptan ayırın. Tek yöntem değil tabii ama fena bir yöntem değil. Yine de grup içinde kıza ilk yürüdüğünüzde sadece kızla konşmayın, grupla konuşun ve sonra yavaşça kıza odaklanın.

Üçüncüsü, bar oyununda hemen tele gerek de yok. 5 – 6 dakikalık muhabbetten sonra izin isteyip ayrıldıktan sonra kıza tekrar dönebilirsiniz. Kız kaçmıyor. Gerçi bazen kaçıyorlar ama olsun. Dönerse sizindir, dönmezse … Ne diyorum lan ben.

Dördüncüsü genç kardeşim, bar game’de kızla muhabbet kurduktan sonra daha hızlı olabilirsin. Ben pek gece oyunu yapmıyorum ama yaptığımda genelde hedefim kızı o bardan bir yere bir şeyler yemeye (içkiden sonra çorba içilir) sonra evinde / evimde kahve içmeye ve sonra da … oluyor. Barda telini aldım sonra mesajlaştım ve bir yere buluşmaya davet ettim olmuyor. O senaryo, kız benimle dışarı gelmezse Plan B.  Gece oyununda tecrübeli arkadaşlar da yorum yapabilir ama gece oyununun, özellikle de bar ve klüp gece oyununun, hedefi telefon numarası almak değil s-kapanıştır.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

16 thoughts on “Saha raporu – Barda gece oyunu”

 1. Uzman ,grup icindeki kiza yurumussun buyuk cesaret ama keske olayi daha kisa tutup ‘merhaba,bana baktigini farkettim ben xx ,instagramin vs . whatsappin var mi seklinde girsen daha iyi olurdu ‘ senden hoslandim da ‘ demen gereksiz giris olmus zaten kizdan hoslandigin icin yuruyorsun 😀 dile getirmek betalikdir ,ben de bu hatalari cok yaptim

   1. Hocam , bolluk zihniyetinden yola ciktim bir yazinda da kisa tutun diye gormustum amac kizin yaninda durup mekanin ne kadar guzel oldugundan bahsetmekse eger konusulur tabi uzun uzun 😀 ben olayi direkt instagram ya da numara almaya getiriyorum dusuncemle . Bir kere yd aldigin bir kiza karsi direkt olaya gecmek kadar da normal bise yok bence bunlari senden ogrendik biz mahmut abi 😀

    1. Kısa tutun derken “adınız – soyadınız – telefon numaranız, biz sizi ararız” kadar kısa tutun demedim 😀 Bunun bir ortası olmalı. 5 – 7 dk kadar kısa demek istiyorum. 5 – 7 saniye kadar değil. Kısa derken barda bir – iki saat aynı kızı markaja alan adama göre kısa.

     Kızla konuşmanız, belli bir iletişim kurmanız lazım. Burada AntiWorrior’un yaptığı hızla ancak paralı askere rastgelirsen şansın var ama o da zaten “otelim var” der, telefon numarasına bile gerek yok.

    2. Bu duruma av benzetmesi ile örnek vereyim. Kafasındaki tek alageyiği avlamayı saplantı hale getirip aylarca onu takip eden avcıya yokluk zihniyetinden kurtul, açlıktan öleceksin diyoruz. Aynı avcı bu sefer nişan almadan, azıcık kovalamadan geyik görünce basıyor tetiğe. Yine acından ölü.

     1. Peki bir kızı ilgi odağı haline getirdiğinde o kızı kapma olasılığı nedir hocam? Benim düşüncem şu; kapital sistemde serveti olan bir iş adamı ya da ticaret ile uğraşan kişiler kızlar tarafından av haline döndü. Yani kısaca dediğimiz “para avcısı” kızlar. Haliyle benim yarın bir gün servetim olsa hiçbir kıza güvenemem ki, güvenmeyelim de zaten bu saatten sonra. Hocam bu işin orta bir yolu olmalı, bir çıkar elde etmeden o topun altına girmez siz ne diyorsunuz hocam???

     2. Çok iddialı konuşacağım ama paran varken hangi hatun gold digger hangisi cidden seni istiyor anlaman cidden zor değil. O mavi haplıların sorunu. Bu kadınlar düzinelerce kez kırmızı alarm verirler. Gözünü aşk ve beyaz şövalyelik bürümesin yeter. Bundan nasıl eminim : böyle bir kadınla evlenen adamın yakın arkadaşları ve ailesi kadının gerçek yüzünü görür ve adamı hep uyarır. Bu neredeyse her zaman böyle olur. Yani davranışlar hep ordadır.

      Ayrıca gold diggerların çoğunu düşürebileceğin basit testler de var. Örneğin ben en son kız arkadaşıma ikisini yapmıştım ve kız geçmişti. Eski karıma yapmış olsam %100 kalırdı. Keşke ben evlenirken KH olsa idi :'( Birgün özel cüzdanımı evde bıraktım dedim ve tüm gün kızdan yedim. Hatunun her birşeyi alırken suratını ve hareketlerini iledim. GD burda kesin falso verir. Benim kız hiç vermedi. Doğumgününde çok güzel bir ama ucuz bir kitap aldım özellikle.

      Hiç şüpheniz olmasın. Siz “ben sevdiceğimi böyle test etmem romantik değil” şapşalı değilseniz bu GD tayfası bu testlerden çakar.

     3. Hocam az önceki yorumumdan sonra ekşi’de sıkı takip ettiğim bir yazarın entry’sine denk geldim. Benim görüşüme de birebir yakın. Hatta bundan dolayı MGTOW olduğumu söylebilirim. Entry şu şekilde:
      bir kadının kaliteli olduğunu gösteren detaylar
      ekonomik olarak zorda olan kocayı/sevgiliyi görünce kaçmaması.

      şimdi gençler, bu yazdığımı maalesef sözlükteki kızlar da okuyacak ve sözlükten bir kızla evlenecekseniz, bu yöntem artık işinize yaramayacak. ama eğer sözlük dışında aktif bir hayatınız varsa, hayatınızı kurtaracak yöntemle geliyorum. hazır mısınız?

      gönül verdiğiniz kızın “kaliteli” veya diğer bir deyişle, güzel bir kadın olup olmadığını anlamak istiyorsanız, evlilik aşamasında, evlilik hazırlıkları sırasında bir iflas tiyatrosu çevirin.

      sizden takı listeleri istedikleri, düğünü nerede yapalım, evi nereden alalım, evliliğe şu kadar yüz bin lira akıtacaksın aşkitom dedikelri sırada, kızı karşınıza alın, “merveciğim, maalesef ailem iflas etti, benim de durumum çok kötü, bankalar haciz için peşimde, borçlarım dağ oldu, bu kadar borçluyken evliliğe yüz binler akıtamam. azıcık gelirimle, dar bütçeli bir evlilik yapacağız, mütevazi bir nikah, mütevazı bir ev, mütevazı bir yaşam kuracağız. ikimiz de çalışıp evliliğimize katkıda bulunacağız, bir araya gelememizin başka yolu yok,” diyeceksiniz bu sırada diyaloğu, “seni kaybetmek istemiyorum, seni çok seviyorum, sennsiz yaşayamam,” gibi romantik sözlerle ve biraz ağlamayla falan da süslerseniz daha etkileyici olur.

      eğer kız çok çakalsa, inanması için sahte banka belgeleri, senetler, ekran görüntüleri vs hazırlamanız da işe yarayabilir. bazı kızlar artık “borçluyum” diyen adama inanmıyor.

      neyse gençler. bu küçük konuşmadan üç vakit sonra, saçma sapan bir bahaneyle kızın kavga çıkardığını ve sizi terk ettiğini göreceksiniz.

      bu terk edişin ardından, siz tabi içinizin rahat olması için kızın peşinden gidin, yalvarın, ağlayın, yapma etme aşkitom moduna girin ki, kızın ne kadar çirkin olduğunu ve sizi gerçekten de prenseslik hayallerine, para hesaplarına sattığını görün. sadece görmeyin, o sahneyi aklınıza kazıyın, çünkü o anda hayattan alabileceğiniz en güzel dersi alıyorsunuz, yani kadınların ne kadar çirkin yaratıklar olduğunu öğreniyorsunuz ve o andan itibaren bir daha hiçbir kadını sevmeyeceksiniz. level atlayacaksınız.

      bu yöntemi ayrıca lisede, üniversitede ayrılmak istediğiniz kızlara da uygulayabilirsiniz. mervecim, babam iflas etti, artık hesapları ben ödeyemeyeceğim, deyin, kız zaten ertesi gün vıınnnn. küçük kızlar fakir erkeklerden tiksinir. üç vakit bile dayanamazlar.

      ama tabi bu planı 35+ boşanmış, dul, çocuklu ablalara yapmayın. o ablalar gençken para için evlenip hayatın tokadını yedikten sonra 35 yaşından sonra malafingo odaklı, çocuklarımın başında bir aile babası olsun, gerekirse ben çalışıp bakarım aileye kıvamında olurlar. onlar bu numarayı yemez ama bu onların güzel kadın olduğunu göstermez. çünkü unutmayın onlar da gençken aşklarını prenseslik hayallerine endekslemiş pis insanlar.

      hadi bakalım.

      unutmayın, kaliteli kadın yoktur, sadece içindeki kalitesiz kadını saklayabilen iyi oyuncu kadınlar vardır. sizin yapmanız gereken, o tuzağa düşmeden, kadınların içindeki çirkin, pis, çiğ kadınları dışarı çıkarmalarını sağlamak. skinizle düşünmeyin, aklınızı kullanın. kadınları sevmeyin. onlar sizi sevmiyorlar.
      2
      23.04.2018 18:44 ~ 18:51 frege

     4. Aptalca. Aptalca olan tarafı iflas etme tiyatrosundan ziyade seni kaybetmek istemiyorum salya sümüğü. Adam sosyal statünle erkekliğini kaybeden bir eziği oyna diyor. Her kadın sırf başına kötü.birşey.geldi.diye duygusal olarak koyveren erkekten iğrenir. Eğer o kadar tiyatro yapılacaksa erkek parasız kaldım ama yine de dominant benim duruşu almalı. Senin MGTOW yazarı kadın erkek doğasından bihaber maalesef.

      Ama böyle.tiyatrolara gerek yok. Gold digger kendini ufak şeylerde bile ele verir.

 2. Abi kızı nasıl ayırcaz ki bana çok zor geliyor o iş.Nitekim bence numara almak daha kolay ama kızı arkadaşlarından ayırmak zor 🙂

 3. Bahsedilen slut shaming olayından ötürü, normalde en gevşek kız bile grup içinde Jeanne D’arc’a bağlıyor amk. Tüm gözler üzerinizdeyken böyle bişeye cesaret etmek, zor iştir, helal olsun.

  Ama bahsettiğin konuşmalara ve sürece bakılırsa, bence kızlar biraz eğlenmek istemiş. Kızların böyle manyakça hareketleri vardır. O an sadece sıkılıyorlardır ve grup halinde biraz aksiyon için çok sikici şekilde etrafa bakışlar atabiliyorlar. YD’nin anlaşılamadığı noktalardan kastım buydu.

  “YK:Ne!? Neden vereyim ki ?(O sırada arkadaşı “Instagram adını vereyim ordan yürü ” dedi sesli bir şekilde)”

  Hatunların olayı tshağa bağladığı buradan belli oluyor. Yancı hatun, “hadi koçum, yürü be:)” minvalinde konuşmuş, diğerleri de çanak tutmuş. Kızlar maymun iştahlıdır. Eve gittiklerinde artık konuşacak bi konuları daha var. Benim yorumum bu.

  Medeni cesaretinden dolayı seni takdir ediyorum kardeşim, triple combo yapmışsın.

  1. Valla dostum niyetim başta daygame idi,sonrasında kafa dağıtmak için bara gitmiştik arkadaşlarla yani biraz şansa denk geldi.Hayatımda hiç yaşamadığım bir tecrübeydi bu ama iyi yanı artık tek kızla konuşacağım zaman daha rahat hissedeceğim.

   1. Dostum, saha raporu, samimiyetinize sığınarak söylüyorum, benim götümün yemeyeceği bişey. Sen bunu denemişsin, o yüzden seni tebrik ediyorum. Bir sonrakinde muhtemelen bu konuda bağışıklık kazanmış olarak davranacaksın. Yeni saha raporlarını da bekliyoruz.

 4. Mahmut abi erkek erkeğe bir bara gittiğimizde egom kızlarla konuşmama engel oluyor.

  Biliyorum gidip kızla konuşup havamı alsam çok iyi hissedeceğim(denediğim için) , en kötü comfort-zone mu zorlayacağm

  Fakat arkadaşlarım arasında ego yapıyorum. Kendime karşıda var. Reddedilmek istemiyorum. Arkadaşlarım uzunsun kaslısın , tipinde var yürürsen kesin alırsın numarasını diye gaz veriyor.

  Kendimde biliyorum diğer erkeklere göre avantajlarım olduğunu ve bu bende baskı yapıyor. Kassız eski halimle böylr şeyleri denemeye daha heveslendim.

  Ama şimdi bi egom oluştu bana yazan hb7 altı kızları da görmezden geliyorum, Yd atan güzel kızlara karşı da iyice emin olduktan sonra garantiyse olumlu tepki vereceği gidiyorum.

  Hem kendime karşı hemde arkadaşlarıma karşı ego oluştu bunu nasıl kırabilirim ve yenebilirim. Gece kafamı yastığa koyduğumda keşke konuşmayı deneseydim diyorum , ertesi gün hb7 kızı görünce siktir et daha güzel kız görünce gidip konuşursun diye es geçiyorum

  Güzel kız görünce de çok heyecanlanıyorum her türlü elimde hiçbir şey olmadan , tecrübe edinemeden kendime suçluluk duyarak eve dönüyorum bu döngüyü kırmam gerekiyor neler söyleyebilirsin bu konuda yaş 23

 5. Hocam benim ve arkadaşımın sosyal medyadan PlayStation oyunumuz var. Bu yöntemi kendimiz geliştirdik. Kızlara yazıyoruz hızlı bir şekilde buluşma ayarlayıp odalı PlayStation kafeye götürüyor ve pes ya da mortal kombat oynayarak kızla iddiaya giriyoruz. Kaybeden kazananın istediğini yapar sonrası malum.. Lise çağındaki arkadaşlara yardımcı olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *