Saha raporu – Kadıköy daygame volume 2

Okur Deniz bir saha raporu daha göndermiş :

Selam beyler ben Deniz. Sanırım 1 – 2 ay önce Kadıköy saha raporumu paylaşmıştım orda açıkçası elim boş dönmüştüm şimdi sizlere geçen hafta Pazar günkü raporumu anlatacağım.

Pazar günü arkadaşımla beraber tekrar Kadıköy sahilinin muhteşemliğinde day game yapmaya tekrardan karar verdik. Birkaç ısınmadan sonra (kızların yanına gidip çok hoş görünüyorsunuz sadece bunu söylemek istedim deyip çıkıyorum) sahilin en ucunda 3 kişilik kız grubunu gördüm içlerinden biri hb 10/8 lik bir kızdı. Konuşma aynen şöyle geçti.

+ Selam oturabilir miyim (bunu söylerken heyecanlandım hafif kekelemiş olabilirim)?
– Tabi buyrun
+ Napıyorsunuz?
– Samsun’dan geldik oturuyoruz.
+ Aa gerçekten mi? Bende Kocaeli’den yeni geldim İstanbul’u keşfe çıkıyorum.(O anki durumda aklıma bu geldi aslında böyle bir şey yok).
– Gezmeye mi geldin yoksa herhangi bir şey mi oldu?
+ Kocaeli’de konservatuar okuyordum üniversiteyi bitirdim kendi grubumuzu oluşturup istanbulda Beşiktaş’da konserlere çıkmaya başlayacağız.(Aslında konservatuar okumuyorum rooshun daybang adlı kitabında neye inanırsam o olabilceğimi okumuştum kendimi rockstara inandırmıştım üstelik küpemde yıldızlıydı :D)

(Onlar çekirdek yiyordu onlara sormadan elimi atıp bir avuç çekirdek aldım birbirleri ile bakışıp güldüler)
– Kızıl olan: ben de İstanbul Üniversitesinde okuyorum çok sevmiyorum ama çoğu kişi kapalı burada ortamı pek sevmiyorum.
+ Öyle mi? Bende pek sevmiyordum okulumu ama burada da çok muhafazakarlık var.
– Esmer olan kız atılıp ben de pek ısınamıyorum onlara dedi.

Bir süre esmer kızla konuştum çünkü grubun en düşük güzellik seviyesi olan oydu ve onla ne kadar sohbet ederseniz grup size daha çok odaklanır.( The game kitabındada okumuştum bunu).

Kızıl sigara uzattı 1 tane aldım sigara ile alakam pek olmasa da ikram geri çevrilmez deyip aldım.

– Kızıl okulumun adı değişecek Ibni Sina olacak 2’ye ayrılıyor okul dedi.
+ Hoş olmamış bu kadar köklü bir okulun böyle olmaması gerekirdi.

Çiçek satan abla geldi çiçek satmaya çalıştı bize. İstemediğimizi söyledik giderken kızıla güzelsin ama cimrisin deyip omuna hafifçe vurdu

– Seni görünce geldi yoksa gelmezdi.
+ Eh napalım abla ağzının tadını biliyor.
– Biz seni aslında anketör sanmıştık ilk başta.
+ Kadıköyde çok var sanısam böyle dediğinze göre.
-Hem de bir sürü.
-Bu arada 98li misin?
+Evet 98’liyim ya siz? (Aslında 2002 doğumluyum 1.92m boyum ve iri bir yapım olduğundan büyük gösteriyorum)
– Bizde öyle.

Burdan sonra konu biraz siyaset,biraz okul,birazda yurt dışından bahsedildi. Telefonum çaldı dizlerimin üstüne geçtim. Arıyan arkadaşımdı hadi olm 20 dakkadır ordasın gidelim artık dedi.Farkında değildim o kadar vakit geçtiğinin bende telefonla öylesine bir konuşma uydurdum+
+ Yok dostum o konser 3 gün sonra 2 gün sonra değil(telefonumu kapattım zamanın geçtiğini farkettim)
– Niye ayaklandın?
+ Benim kaçmam gerekiyorda ondan.
-Görüşürüz o zaman.
+ Aa ama olmaz beni İstanbul’da gezdirmeniz lazım numaralarınızı verin konuşuruz (yüz ifadeleri hafif somurtkanlaştı).
– Esmer olan ya biz vermesek olmaz mı çok vermek istemiyorumda.
+ Valla olmaz yeni geldim gezdirmeniz lazım.
– Kızıl olan iyi bari ben veriyim. (adını sordum numarasına aldım ve esmere döndüm).
– Maalesef ben vermek istemiyorum.
+ İyi peki sen kaybettin 🙂 neyse görüşürüz.

Arkama bakmadan uzaklaştım arkadaşımla beraber el çırptık. Büyük bir zaferdi 10/8lik 20 yaşında olan bir kızın numarasını almak duygu güzeldi.
Ondan sonra whatsapptan fotoğrafına baktım siyah bir gözlüğü vardı. Yokluk içinde gözükmemek için 2 gün sonra kendi profil fotoğrafımıda gözlük bir fotoğraf yapıp mesaj attım.

+ Gözlük zevkimizde ne kadar çok benziyormuş 😀 (onunki düz güneş gözlüğü benimki yuvarlak güneş gözlüğüydü).

Açıkçası burda görüldü yedim 😀 niye yediğimi bilmiyorum shit testlerin tamamını geçtiğimi düşünüyorum ama bu beni hiç ama hiç üzmedi çünkü numarasını almıştım. Ama yinede sizce neden görüldü attığını merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim.

Konuk Yazar : Deniz

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

21 thoughts on “Saha raporu – Kadıköy daygame volume 2”

 1. Öncelikle : 16 yaşındasın, bizim 20lik abilerden daha cesursun. Bunu not alalım. 16 yaşında 20 yaşında kızdan telefon almışsın.

  Sonra : Kızlar kırmamak veya yüzyüze reddetmemek için numaralarını verirler. Sonra cevap vermeyerek reddederler. Çok yaygın bir şey. Ne yazmışsın diye bakmış o kadar. Kızlara yürümeyi alışkanlık haline getiren her erkeğin zamanla anlayacağı gibi, hatunlar bu yürümelere uçan tekme ve kovma vs… gibi şekilde tepki vermiyorlar. Özellikle grup halindeki kızlarla oturup böyle muhabbet çok kolay. Yani yanlış anlama, bu yine cesaret işi ama konuşmuş olmaları çok büyük bir anlam ifade etmiyor.

  Gözlük zevkimizde ne kadar çok benziyormuş ilk mesajın mı? Selam Deniz ben diye klasik girsen daha iyi.

  Bu kıza 1 gün sonra yine mesaj at. Muhtemelen cevap vermeyecek ama bunu alışkanlık yap. Zira bu ilkin dönmeyenlerden bazıları sonra dönebiliyor. Ben genelde 2den fazla şans vermem.

  Gençler daygame oranlarını bilmeniz lazım. Kaynağına göre değişir ama 30 yaklaşmadan max 10’undan telefon alacak kadar muhabbet çıkar ve onların da en az yarısı böyle eker. Kalan 5’i ile buluşursan 1-2sinden iş çıkar. Çok düşük diyebilirsiniz, evet. Ama şöyle düşünün. Haftada sadece 1 gün 3 yürüme yapsanız 10 haftada (2.5 ay) bir şey çıkar.

  Day game aslında oran olarak dönüşü en düşük oyun tipi. İyiyseniz bile, 30 yaklaşmadan 3’ü sonradan buluşmaya ve bunlardan biri de yatağa dönüşüyor. Kötüyseniz bu oran 50 – 10 – 1 gibi bir şey de olabilir. Fakat sayı olarak dönüşü yüksek olabilecek bir oyundur zira günde 3 yaklaşma yaparsanız (*), 10 günde bir yeni bir kızla ilişki şansınız oluyor anlamına da gelir. Tabii böyle bol zaman kimsede yok. O nedenle günde 3 kıza yürüseniz ama haftada bunu 2 gün yapsanız, buradan size 5 – 10 haftada bir ekmek çıkar. Ve bol bol da absürt olay. Saha Raporu – Lezzetli Börekler

  Senin en büyük hatan, gerçi arada yürüdün mü bilmem, daygame oynamaya niyet edip 2 ayda bir yürümek! 2 x30 = 60 ay. Bu hızla 5 yılda bir hatun düşer. Gerçi o da olmaz, yolda bir yerde olmuyor lan diye pes edersin. Erkek olduğumuz için kafamız deterministik çalışıyor. Tüm doğru düğmelere basarsak kızın içindeki arzuyu kendimize çevireceğiz sanıyoruz. Yok böyle bir şey. Sen oyununu oynarsın ve şansını arttırırsın ama tek bir kızla şansın her zaman maximum 25%dir.

  Ben 24 – 25 yaşında daygame oynarken böyle bir site olsa ve 2 ayda bir saha raporu yazsam 50 kere yürümüş olduğumdan (bakınız yukarıdaki alıntı), bunların en az yarısı konuşmalı olacağından 25 – 30 tane yürüme yazmam gerekirdi. Burada saha raporu yazanların bir ilhamla yürüyüp sonra haftalarca bir şey yapmadığını varsayıyorum.

  Mesela azmedip 50 kıza yürüyeceğim diye 35 kıza aynı gün yürüyen SelanikErkeği rumuzlu arkadaş o günden sonra ne yaptı merak ediyorum.

  Eklemem gerek ki, iri olmana rağmen 16 yaşındasın. Bunu saklama şansın yok, 20lik kıza olgun bir erkek gibi görünmen çok zor. Kız bilinçli çakmazsa bile bilinç altı çakar. Zaten sana yaşını sormuşlar. Demem o ki biraz sabırlı olman lazım. Yaşın daha çok küçük.

  Bazı hataların :

  1 – Niyetini biraz da olsa belli etmemişsin. Kızıl sana numara verdiğinde esmerden numara istemesen niyetini dolaylı belli ederdin. Orda fırsat kaçmış.
  2 – 16 yaşında iken konservatuar bitirdim – grup kurdum konserlerle çıkacağım sana cool görünüyor olabilir ama 20 yaşında muhtemelen tıp okuyan kızıl bunu “çulsuz bu çocuk” olarak algılayabilir. Böyle algılama ihtimali yüksek. Orada risk almışsın (bazı kızlar çulsuz ama karizma müzisyen, barmen, vs … severler, bazıları kariyer ihtimali olan erkek) ve aleyhine çalışmış olabilir.
  3) İstanbullu isen İstanbulluyum de. Daha karizma. Dışardan gelen misafire göre. Gerekmedikçe yalan söyleme sonra toparlayamayabilirsin.
  4) Bir de daha önce dediklerimize ters görünecek ama daygame’de telefon aldığınızda eğer araya haftasonu girmezse 2 gün beklemeyin. Hani hemen cevap atmayın ama hatun 2 güne sizi unutabiliyor. Altın oran daha önemli, ama tabii hemen o saatinde mesaj atmayın.

  1. Mahmut abi whatsapp mesaji niya yanlis arkadasin ?

   Hani Tinder uzerinden ilk mesajlar boyle alakasiz seyler olsun diyorduk ?

   1. Tinderda yeni eşleşiyorsun. 50 tane diğer eşleşen adamın arasından dikkat çekmek için ilginç girmek gerek. Burada ise daha önceden konuşulmuş. Klasik girmek daha mantıklı. Ama yanlış anlaşılmasın, ilk mesaj değil olay. Kız ilgi duysa cevap verirdi.

 2. Selam;
  Ben genelde internet üzerinden tanışıyorum. Buluşuyorum. Buluşmada da sıkıntı yok..
  Ama yatağa giden süreçte mutlaka sorun yaşıyorum.
  Son örneğimde: kız bekar evinde kalıyordu ilk buluşmada dışarda arabada öpüştük.
  2.buluşmada; ısrarlarım sonucu eve davet etti ama sevişemedim.
  3.buluşma gerçekleşmedi. Arada mesajlaşıyorduk en sonda dayanamadım siktir ettim.
  Çok iyi açıklayamadım ama olay şu:
  Her şey iyi gidiyor buluşma vs ama yatağa girmeden bitmesi zaman kaybı ve özgüven eksikliğine sebep oluyor. Muhtemelen shit testleri geçemiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı okursanız sevinirim.
  Yatağa girdikten sonra kız genelde bağlanıyor kozlar elimde oluyor o açıdan oraya götürmek önemli.
  Yorumlar için teşekkürler…

  1. Bu kadar ayrıntısız anlatmışsın neyi yanlış yaptığını bilemem. Şimdi Türk kadınının bu versiyonu çok, benim de karşıma çok çıkıyor, en çapkın PUAnın da. Ha hepsiyle böylesin diye yazdığını varsayıyorum zira 3 kızdan biri böyle diye geldiysen : Türkiye’ye hoşgeldin.

   Eğer 3 kızdan 2si ya da 3’ü böyleyse o zaman kızı yeterince tahrik edemiyorsun demektir.

   Yatağa girdikten sonra kız genelde bağlanıyor kozlar elimde oluyor …

   Bundan da emin olma. 2 yattıktan sonra bir daha telefonu açmayan da çok. Bunlara “beni böyle kullanıp attığın için minnettarım, Allah herkesi böyle kullandırtsın” deyip geçebiliyorsan sorun yok.

   1. Cevap için teşekkürler.. evet ortalama 3 kızdan 2 sinde hatta daha yüksek oranda böyle…
    1.buluşma
    2.öpüşme vs
    3.mesajlaşma vs
    (ben o arada 2.buluşmanın hayalini kuruyorum)
    4.kızın bir türlü benim evime kendi evine vs sevişmeye ikna olmaması
    5.siktir etme
    7. Zaman kaybı ve bu da mı gol değil üzüntüsü…
    Tahrik edemiyor olabilirim…
    Ama asıl sorun yatağa gitmek için acele ediyor olmam olabilir mi ? Ya da acelede ziyade çok istekli davrandığım için güvensizlik olabilir mi.

    Not: son buluşmada kız seni burnu havada sanmıştım vs. Dedi. (Oysa betasın demek mi istedi 🙂 acep…

    1. 4.kızın bir türlü benim evime kendi evine vs sevişmeye ikna olmaması

     Bu kısım ilginç. İkna olmaması ne demek? Israr edip pazarlık mı yapıyorsun?

     Ama asıl sorun yatağa gitmek için acele ediyor olmam olabilir mi ? Ya da acelede ziyade çok istekli davrandığım için güvensizlik olabilir mi.

     Yukarıda yazdığın “ikna” olayı mavi haplı böyle şeyleri açık konuşma olayına bekliyor. En nemli donları bile kurutur.

     NOT : Kız senin evine direk gelmez. Ya da direk çağırıyorsan hata ediyorsun. Bunu tecrübeli bir erkek kotarabilir ama senin yapman gereken gece dışarda (hiç evim muhabbetine girmeden) buluşmak ve orada öpüşmeden “hadi daha rahat bir yere gidelim” diye eve götürmek.

     Kızı böyle bir buluşmadan değil de mesajdan eve atmaya çalışmayı çok tecrübeli değilsen mavi haplılığını ele vermeden yapamazsın.

     1. Tespitin doğru.. brn mesajla eve atmaya çalışıyorum. Dışarıdayken eve gitmeye davet etmiyorum.
      Evde buluşunca bi ili muhabbet sonra sevişmeye çalışıyorum. Aslında yaptığım yanlışın farkındayım ama acele etmezsem hiç olmayacak gibi geliyor bana :))
      Sağol..

     2. Nope. Mesajdan eve çağırdığın kızların çoğu gelmez ve seni de bırakır. Onu yapabilen de var ama ustalık ister. Gerek de yok.

      Her zaman ortamda tahrik edip, eğer tepki veriyorsa hadi rahat bir yere gidelim yap. Daha iyi sonuç alırsın.

 3. Konuyla alakası yok ama bence bugüne kadar burada okuduğum en önemli madde şu:
  “Kadınlar erkekleri; erkeklerin düşündüğü şekilde sevmez”

  Bu gerçeği öğrendikten ve içselleştirdikten sonra zaten o kadınların tav olduğu çekim hissettiği “cool siklemeyen kafaya takmayan” erkek kendiliğinden ortaya çıkıyor diye düşünüyorum.

 4. Benim tahmini 10 buluşmadan 7 sini s-kapanış yapan bir arkadaşım var ama red pill den haberi yok paralel bir şekilde onlarca tabak çeviriyor ilk buluşmada cinselliği bam diye ortaya koyup bulduğu asansör apartman boşluğu çatı katı sinema avm acil çıkış her yeri değerlendiriyor çok ilginç 😀 Kendisi sıkılmış durumda ama bu olaydan aşk arıyormuş..

  1. Hocam uçta her zaman bir avuç adam bulabilirsin. Uçlarda 10 yürümeden 7sinde s-kapanış yapanı da bulursun, Allah göstermesin 1000 yürümeden 0 çekeni de. Ezici çoğunluk için rakamlar bunlar.

   Fakat şunu da söyleyim. Tecrübe ile sadece daha maskülin ve rahat davranmayı öğrenmiyorsun. Kızın işaretlerini de okumayı öğreniyorsun. Çok tecrübelenince işaretlerden olayı anlayıp sadece yüksek ihtimale yaklaşmaya başlayınca iyi kapanış oranın artıyor.

   Yeri gelmişken şunu da söyleyeyim, kırmızı hapı sindirmek için bir miktar istatistik ilimi bilmek de çok faydalı.

   1. Vallaha çok doğru söylediniz hocam kendisi de diyordu kızı mesajlarda öpücük atan emojiyle falan test edip buluşunca ne kadar ileri gidebileceğimi görüyorum diyordu. Fotoğraf atmasını istiyor örneğin açıklık oranına göre falan. Bu şekilde olunca zaten çoğunun s ile bitmesi gayet normal.

    1. Bizim de taktik bu. Ama arkadaşın alaylı biz mektepliyiz … 3 kıza paralel yazıp en yatabilitesi olana yürüdün mü dışardan sanki her yürüdüğünü götürüyorsun gibi görünüyor. Bunu ben 20 yaşında iken doğal PUA bir arkadaşıma “göster her bardan nasıl hatun kaldırabiliyorsun” diye sorunca öğrenmiştim. Eleman genişçe bir barda bir düzine kıza yürüdü, çoğu reddetti, birkaçı siktir çekti. 3ü içine düştü en içine düşeni aldı götürdü! Piç herif bunu o kadar hızlı ve sessiz yapıyor ki özel izlemediğimizden daha önce bize bara giriyoruz ve Mehmet hop kız düşürüyor gibi görünüyordu.

 5. Mahmut Abi ,

  Arkadaşa Türkiye de 3 buluşmadan 2 si S kapanışa gitmiyorsa sende problem vardır demişsin de.Siz sanırım bu genellemeleri 25 30 lu yaşlardaki kadınlar için yapıyorsunuz. Daha genç yaşlarda, büyükşehirlerde dahil kızlar bahsedildiği kadar rahat değil bu konularda yada bize masum görünüyorlar?

 6. Aynen Karakutay Türkmeniyim Abi 🙂

  “Bu kadar ayrıntısız anlatmışsın neyi yanlış yaptığını bilemem. Şimdi Türk kadınının bu versiyonu çok, benim de karşıma çok çıkıyor, en çapkın PUAnın da. Ha hepsiyle böylesin diye yazdığını varsayıyorum zira 3 kızdan biri böyle diye geldiysen : Türkiye’ye hoşgeldin.”

  Eğer 3 kızdan 2si ya da 3’ü böyleyse o zaman kızı yeterince tahrik edemiyorsun demektir. “.

  Bu cümleye bakılırsa 3 kızdan 2 sini tahrik edemiyorsak bizim eksikliğimiz. Uç durumlar olmadıkça Türkiye şartlarında bunun bizim eksikliğimiz olduğunu düşünmüyorum.

  1. Buluşma değil o adam öpüştüğüm ve eve götürdüğüm hatunla yatamıyorum diyor. Eğer çoğu ile böyleysen yeterince tahrik edemiyorsun demektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *