Shit test ve başarı metodları

Naber gençler? Havalar da iyiden iyiye ısındı. Tam hatunculuk ayları değil mi? Ehehehe. Size bugün sağlam game taktikleri vereceğim. Bunlar benim bizzat kendi yaşamımda tecrübe ettiğim ve başarı sağladığım taktikler. Tabi o zamanlar gençtik. Shit test nedir, hipergami nedir, bilmiyorduk. Meğer doğru olan buymuş. Neyse bugünkü konumuz shit test.

Shit test, kadınların çoğu zaman güdüsel olarak bilinçdışı yaptıkları erkeklik testleri. Yani bu adam beni hak ediyor mu, beni sahiplenip koruyabilir mi, olaylar karşısında tavrı ve tepkisi ne oluyor, güçlü bir erkek mi, yoksa pısırığın teki mi, bunu ölçmek için yaptıkları evrimsel bir test metodu. Bununla hayatınız boyunca karşılaşacaksınız. Hatta 50 yıllık evli çiftlerde bile kadınlar erkeklerini teste tabi tutuyorlar.

Bu testleri başarıyla geçmenin iki yöntemi var:

1- Sinirlenip asabileşmemek.

2- Yumuşak davranıp alttan almamak.

Yani tavrınız her zaman ironik, alaycı, karşı tarafa mantıksız olduğunu gösterir şekilde olacak. Kadına onu sevdiğinizi teyit ettirip sevgi sözcükleriyle bunu perçinlemek asla olmayacak. Bu, işin kolayına kaçmak ve yarıştan diskalifiye olmakla sonuçlanıyor. Çoğumuz hatun kişiye biraz mesafeli davrandığında hatunun kolayca elinden kaçıp gideceğini düşünüyor hatta bazıları ne olursa olsun kadının huyuna gidilirse erkeğin her istediğini kolayca elde edebileceğini düşünüyor. Bunun sebebi tamamen tecrübesizlik. Hatunun elinden kayıp gitmesini istiyorsan hemen deneyebilirsin.

Burada hatuna verilmesi gereken mesaj şu: “ben, sen olmasan da güzel ve çekici bir hatunla birlikte olabilecek donanıma sahibim. Değerliyim ve kendi potansiyelimin farkındayım. Kadınların arzu ettiği adamım.” Buna çoğu zaman hatunun arkadaşları kanaat getirir. O yüzden hatunun arkadaşları da sizi testlere tabi tutabilirler. Kadınlar arasında rekabet olsa da bazen sürü psikolojisiyle hareket edip dayanışma içine girebilirler. Bir kadını en yakın arkadaşları kolayca etkileyebilir. Ben bunu biraz acı şekilde tecrübe ettim. Shit testten geçemediğimden değil, arkadaşlarının hatunu doldurması sebebiyle, neyse mesela bir kadın, çoğu zaman dişiliğini öne çıkarıp erkeğin iradesini ve vereceği tepkiyi merak eder. Burada verilen tepki ne çok umursamaz olmak ne de salyalar saçmak olmalı. ” Memeler de tombiktoymuş” deyip hafif tebessüm ederseniz, kız bundan hoşlanmamış gibi yüzünü asabilir ya da size ” terbiyesiz, hıh! ” diyebilir. Bu durumda pişman olup özür dilemek, öyle demek istemedim ya, demek ölümcül hata! Yapılması gereken sessizce tebessüm etmek ya da gülümsemek. İlginçtir, hatun bu tavrınızdan sonra size daha şehvetli davranmaya başlıyor. Zaten hatunla diyalog ne çok kaba ve küfürlü ne de çok nazik ve yumuşak olmalı.

Hatun senin odun olduğunu söyler mesela.

– Arkadaşlarımın sevgilileri doğum günlerinde arkadaşlarıma çiçek alıyorlar, hediyeler veriyorlar. Sen bizim çıkmaya başladığımız tarihi bile hatırlamıyorsun. Çok odunsun!

– Evet, ben meşe ağacındanım. Marangozlar, sert ve odunsu gövdemden dolayı yontamıyor beni. 🙂

– hıh, odun :/

Gidip hatuna sıkıca sarılın. Dudaklarına şehvetle yapışın. Bir süre sessiz kaldıktan sonra konuyla alakası olmayan bir şeyden bahsedin. Ne odunluğunuz kalacak ne bir şey. Yatakta daha ateşli bir hatun bulacaksınız. Tersi senaryoda ise hatunun başı ağrıyacak, canı istemeyecek ya da morali bozuk olacak vs vs.

Yani bu shit test meselesini ve savuşturma yollarını bol tecrübeyle öğrenecek ve geliştireceksiniz. Çok tecrübeli erkeklerin bile sıçabildiği shit testler var. Kimse mükemmel değil. Kimse sizden zihinsel olarak üstün falan da değil. Sadece daha cesur ve daha özgüvenli. Bu yüzden hatunlar konusunda çekingen olmamak, bir yerden oyuna başlayıp utanmadan, sıkılılmadan devam etmek lazım. Bu, erkeğin doğasında var.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

49 thoughts on “Shit test ve başarı metodları”

 1. Allaaam çok seviyorum shittestleri.

  İlk başlarda ‘ülen bu shittesti galiba ya’ deyip heyecanlanırdım şimdi dört gözle bekliyorum, ehehe.

  1. Shit test = IOI (Indicator of Interest)

   Kadınlar beraber olmayı ihtimaller arasına koyduğu adamı shittest yağmuruna tutar. Shit test sayısı güzellik ile doğru orantılıdır. Shit test beklenmelidir.

   1. Fakat shit testi öğrendikten sonra bunu abartıp kadının reddedişini shit test sanan da çok. Aradaki farkı anlayamıyorlar. Kız adamın suratına tükürse “yarabbi şükür shit test” diyecek.

 2. +Kim o kızlar ??
  -Onlara son bence
  +Ne demek istiyorsun yani
  -(usulca hatuna yaklaşılır)Yaklaş söyliyim
  Burada dudaklara yapışılır..
  +Çok pisliksin
  -Biliyorum teşekkürler
  Tartışmaya gerek yok ASLA
  Zaten kadınlığı için yanımda, ondan mantık beklemem

 3. Hocam bir kadının hipergamisinde yüksekten düşüşe doğru bir çizelge de seyredebilir mi? Alpha fucks, beta bucks paretosunda ki gibi. Bana göre seyreder niye derseniz? Kadın 30’lu yaşlarına geldiğinde CPD’si düştüğü için kapaklayacak bir beta’ya gidecektir. Alpha dul olanlar da azımsanmayacak değil ama hipergami olayı kısıtlı bir tanıma uyması gerekiyor benim fikrimce.

  1. Kadının hipergami dürtüsü azalmaz ama bunu gerçekleştirme kapasitesi azalır ve ona göre de hipergaminin aksiyona dönüşme şansı azalır. Bir erkeğin 55 yaşında bile canı 23 yaşında kadın çeker ama bunu 25 – 35 yaşındayken yapabilme kapasitesine göre kapasitesi azaldığından yaşı yukarı çeker. Erkeğin 23 yaşında hatun isteği bir gram azaldığından değil, gerçekleştirme kapasitesi azaldığından.

   1. Yani diyorsunuz ki kadınların alpha kucağından beta kucağına düşmesi, gerçekleştirme kapatesi azaldığı için böyle bir sonuç ortaya çıkar diyorsunuz.

    1. Bazı kadınların bu kapasitesinin hiç olmadığını unutma. Ortalama beta, kendisi güzel kızlarca nasıl görünmez ise kadınların 50%sini görünmez sayar. Kadın nüfusunun yarısı, zaten hipergamiyi gerçekleştirme kapasitesi açısından sınırlıdır. En genç yaşında bile. Ben 22 yaşında deyince ortalama erkeğin aklına 22 yaşında sülün gibi bir HB8 geliyor ama her 22lik öyle değil.

     http://erkekadam.org/2017/11/18/otuzluk-bir-abladan-genc-kizlara-ogutler/
     http://erkekadam.org/2017/10/06/bekleyen-betalar/

     Bu gibi yazılarda buna çok değindik. Bir de alfa erkekler kadınlar için iyi seçimler değildirler. Çoğu ya suça meyillidir ve kıçına takılan kadını maddi olarak süründürür ya da gayet iyi vatandaş olsa bile bir kadına bağlanmaz. Bir kadının alfa siker beta öderi dengelemesi lazım. Eskiden bunu ailesi yapıyordu ama bugün bu olay kalktı ve çoğu kadın kendileri için çok tehlikeli bir oyun oynuyor.

     Eskiden, genç kadının annesi ve neneleri güzelliğin geçici olduğunu, en baştan çıkarıcı erkeğin en iyi koca adayı olmadığını bilir ve kızın uzun süre stabil bir koca olabilecek genç bir erkekle evlenmesini garantilerlerdi. Şimdi ise feminizm yüzünden, bu rehberlik genç kadınların hayatından çıkarılmış durumda ve genç kadınlar kendi cinsel hayatları için kötü birer kaptanlar. Güzelliklerinin yere çakıldığı 34 – 36 yaşına kadar alfa erkeklerin peşinde koştuktan sonra eskiden reddetmeye alıştıkları beta erkekler tarafından bile görmezden geliniyorlar. Kadının kısmetindeki bu ani çakılma, Road Runner ve Çakal anı olarak biliniyor. Kadınların geçmişte uçurumdan bu şekilde düşmemeleri için bir sürü güvenlik ağı vardı.

     http://erkekadam.org/2018/02/13/erkek-dusmanligi-balonu-the-misandry-bubble-bolum-1-kulturel-kriz/

 4. Abi şu odun dialogunda. Sana geçenlerde çok benzer bir soru gene sormuştum. O shit testi geçmekten ziyade, hatun aynı konuda shit testlere inatla devam ederse her defasında aynı şeyi mi yapmak lazım? Mesela bu senin dialogtaki kız 3 gün sonra gene çiçek konusunu tekrar tekrar açarsa? En sonunda alakasız bir günde elde çiçekle gelmek kesin olarak bu shit-testten kalmak mı demektir?

  1. “Hiç çiçek almıyorsun.” cümlesi bir şikâyetten ziyade bir shittesttir. “Bakayım bu adam benim emirlerime uyacak mı?” sorusu yatar altında. Çiçek aldığınız anda onun çerçevesine (frame)ine girmiş olursunuz. Bir kızın çerçevesine girmek = ayrılığa yol açacak sadakatsizlik

   3 gün sonra aynı konuyu açarsa daha ağır bir cevap verebilirsiniz. Yüzde aptalca bir sırıtışla: “Çiçekleri sadece çok güzel bulduklarıma alıyorum”

   1. Birlikte olduğunuz süre boyunca önüne getirilecek bir cevap olmuş. Hakarete varıyor gibi.
    Ben olsam ” Zakkum alayım tatlım, o da bir çiçektir.”
    Derdim.

 5. Bu shit test meselesini ogrendigimden bu yana kadınların dedikleri hiçbirşeye sinirleniyorum. Suçlu olsamda billur geçiyorum. Mesela
  gecen benim hatunun arabasini carptim ve anasını belledim. Hatun ağlamaya başladı. Eve geldiğimizde surat asti. Ters cevap vermeye başladı. “Ben nasıl gidicem işe? ne yaparım ben arabasız?” Demeye basladi. Bende “bunu planli yaptim, çünkü kardio antrenmanlarini aksatıyorsun ve çok abur cubur yiyorsun. Yarın öbürgün formdan düşersin. Sonra beni başka kızlar kapar falan .. birkaç gün ise yürüyerek git. Hem kardio olur dedim.” “Hayvan” diye bir mırıldanma duydum. “Evet ama hiç evcil değilim” dedim. Taksi çağırıp evine gitti. Akşam 11 civarı kapı çaldı. Boyanıp kuşanıp geri geldi.

  Gerçekten ise yarıyor.)

 6. ÇERÇEVE TUZAĞI “– Arkadaşlarımın sevgilileri doğum günlerinde arkadaşlarıma çiçek alıyorlar, hediyeler veriyorlar. Sen bizim çıkmaya başladığımız tarihi bile hatırlamıyorsun. Çok odunsun!”

  (Çabuk çerçeveme gir, çabuk diyorum!!!!)

  ÇERÇEVEDEN RAHATLIKLA ÇIKIŞ”– Evet, ben meşe ağacındanım. Marangozlar, sert ve odunsu gövdemden dolayı yontamıyor beni:)”

  (He güzelim he. Görürsem söylerim:)

  HATUNDA YÜKSELEN LİBİDO “– hıh, odun :/”

  (Pis köpek! Nasıl da biliyo nelerden hoşlandığımı, vs)

  Mahmut abi sağolsun.

 7. Bursaspor bir alfa duldur.

  Toplanın anlatıyorum. Bursasporun bir kere şampiyon olması yüzünden yükselen egolar kulübü besleyemiyor. Artık kendilerini kümeye düşmeye yakınken bile şampiyon adayı olarak görüyorlar.

  Sadece bir başka tespit

 8. Arkadaşlaar bugün başımma gelen 2 olayla ilgili analiz ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

  11. sık takıldığım cafe-bar tarzı br yer var, burayı iyi ttanırım, buradaki garsonlar falan tanır müdavimi olduğum için, işletme müdürüyle falan iyi bir arkadaşlığımız vaar diyebilirim.

  Benim görme sorunum var, dolayısıyla, garson bir kıza, Deniz manzarasını çekip, whatsapp’tan bana atarmısın dedim, hiç düşünmeden tamam dedi, belki beni sürekli görmesinin rahatlığı da olabilir, bilemiyorum.

  Çekti, numaramı verdim, Whatsapp’tan yyplladı, ismini sordum, Dedim numaranı kaydedeyim, buraya her gelişimde görüşüp-ediyoruz.

  ismini söyledi, kaydettim.

  bir süre sonra kasaya gittim hesap ödemek için ve yine ayak üstü biraz sohbet ettik, alelade bir sohbetti gerçi, hesabı ödeyip ayrıldım.

  Şimdi sorum şu ki; bu numarayı değerlendirmelimiyim? Eğer öneriniz değerlendirmem yönündeyse, yarın (Pazar günü) atmak mı? yoksa biraz daha beklemek mi? ve giriş için öneriniz nedir?

 9. 2. mevzu ise; birkaç gündür takıldığım bir kız var, mesajlaştığım telefonda muhabbet ettiğim desem daha doğru olur, buluşmak niyetindeyim.

  Kızın bana zaafı vardı, bunu değerlendirerek yürüdüm ve başladık diyeyim.

  Fakat; Bugün canımı sıkacak bir konuşma yaptı ki; shit test olduğunu düşünmeme rağmen, canımın sıkılmasına engel olamadım.

  Dediki; Sana söyleyecektim, Ben evlenene kadar seks yapmak istemiyorum, (hatta sonrasında konuşma sırasında kararım kein) gibi 1 cümle kullandı.

  Bu beni çok şaşırttı çünkü, hatunla sanal takılmışlığımız var, seks’e de bayağı düşkün, hatta istekliydi.

  Şimdi işin doğrusu hatunun geçmişini az-çok biliyorum, evlenip-boşandı, sonrasında da yatıp-kalkmışlığı oldu diye biliyorum, kendi dde söyledi zaten, benimse bu hatunla evlilik düşünmek falan gibi bir niyetim yok.

  1. Şu yazıda bazı cevaplar bulma şansın var :

   http://erkekadam.org/2017/09/05/vaka-calismasi-mitchin-mor-hapi/

   Hatun senin beta sağlayıcı olduğuna karar vermiş. Ya da öyle olma ihtimalinin fazla olduğunu düşünüyor.

   Shit test olma ihtimali var tabii. Mitch gibi açık iletişime girmezsen belki kurtarabilirsin. Bundan sonra konuyu asla mesajlaşmada sekse getirmezsen ve buluşursan. Bundan sonra mesajlaşma uzarsa senin beta sağlayıcı olmaya bile değmeyeceğini düşünebilir. Ben şahsen konuyu buraya getiren hatunlarla uğraşmayı tavsiye etmem. Ama elde yeterince tabak yoksa, bundan sonra hızlıca buluşup fizikselde direk seks konuşmadan hatunu seks eşiğinden aşırmak tek çözüm.

   Geçen sene 25 yaşında bir hatunla tinderdan mesajlaşmaya başlamıştım. “Bana gel şarap içeriz” mesajıma “ve ben sana harika bir blowjob yaparım” diye girip üstüne de mastürbasyon yapan videosu + videolu konuşmadan sonra iş için yurtdışında olduğumdan olay tamamen şöyle koyacağım – böyle vereceğim diye 1 – 2 gün mesajlaşma şeklinde gitti (var böyle nemfomanyak kızlar). Sonra hatun pat diye “bıktım ben bu hayattan, uzun süreli ilişkim olsun istiyorum artık görüşmeyelim” diye mesaj attı. Hiç mesaj atmadım. 2 hafta sonra azdım diye mesaj attı ve buluştuk … Olaylar gelişti … O yazıdaki Mitch gibi pazarlığa otursam muhtemelen havamı alırdım.

 10. 1. durum için ne diyorsun?

  Bu arada 2. durum içinde detaylı bir analizin beni memnun eder açıkçası.

  ha bir de, çözümün ne? next mi?

  1. Yüzyüze bir şeyler söyleyebileceğin hatuna mesajla bir şeyler söylemeyi ben kadına korkaklık göstergesi vermek olarak görürüm. Kız hoşuna gitti ise yüzyüze bir şeyler içmeye davet etmen daha mantıklı.

 11. Whatsapp ile ilgili söyleddikklerini dikkate alacağım.

  Yalnız diğer olayda, farklı şehirlerde olduğumuz için bu kadar uzadı, 15. gibi buluşalım dedim, kendi şehrie çağırdım, biraz maddi sıkıntıları olduğunu 1 ay müsade etmemi söyledi.

  Bir de bu tinder olayı falan değil, aynı ortamlardan ismen tanıdığım biri.

  1. Dostum, kezbanlık, görüp görebileceğin en üst düzey hatunlarda dahi default olan bişey. Kezbanlık konusuna bence buradaki diğer gerçekler gibi herkes alışsa iyi olur. Kezoluk, Türk kızlarının kodlarında var. Eğitim ve parayla düzelebilecek bişey de değil. En fazla hipergami gibi bastırabiliyorlar.

 12. Kezban modeli üzzerine birşeylerden bahsediyor sanırım da, ne yazacaksın ki, sikimsonik kültürümüzün ve ama olan arzdan fazla talebin getirdiği bir tür işte.

 13. Kizin kac kere “bu son.senden vazgeciyorum.” Dedigini hatirlamiyorum.tabi ki hepsi beni denemek icindi.neyse ki son zamanlarda gozum acildi da mal gibi atlamak yerine ya bu test iceren restlerine sessiz kaldim ya da gidiyorsan arkandan su dokeyim tarzi yaklasimim sayesinde hem kizin gozunde mertebem artti hem de bir dahaki “vazgecisinde” bunun geri donusu olmayacagini biliyor 🙂

  Aslinda farkettim de bu shit test denen seyi herkes yapiyor hatta ben de yaptim bilincsizce.hatta herkes herkese yapiyor iradesini olcmek icin.kardesler arasinda bile oluyor.mesela ben kiza “cok seven insan boyle yapmaz.ozleseydin mesaj atardin” tarzi bir cumle kurdum o da hemen yelkenleri suya indirdi tabi “ben seni nasil seviyorum biliyo musun” vs tarzi.bunu farkettikten sonra kizi birazcik parmagimda oynatmanin bi zarari olacagini dusunmuyorum 🙂 neyse oyle iste

 14. 3 aydır hiç bir kızla konuşmuyorum artık bıkmıştım reis şöyle diym çok araştırdım çok okudum CANAVAR YETİŞTİ AMINA KOYM ÇOK FENA GELİYORUM LAN KÜLTÜR ZEKA ÖZGÜVEN FIŞKIRICAM HERŞEYİM KUSURSUZZ

 15. red phill ile tanışmam 3 ay öncesinde gerçekleşti, ama ben tam 1 yıldır bilinçsizce Monk moddaymışım. bu süreçte gelir seviyemi ikiye katladım. kendi kendime bile dokunmaktan haz duyduğum vücut hatlarına sahip oldum. birçok konuda yüzeyselde olsa genel bilgi birikim sahibi oldum. Sunay Akın’ı ve hikayelerini ezbere biliyor ve ortamlarda anlatarak tüm ilgiyi üzerime topladıktan sonra bir kenara geçip mimiksiz bir surat ifadesiyle yöneltilen sorulara kısa ve öz cevaplar veriyorum. bu hallerim benim bile o kadar hoşuma gidiyor ki, istemsizce narsist olmaya ve merkeziyette kendimi baz almaya başladım sanırım. kadınlar hayatımın rutin ziyaretçileri oldu fakat benim bunları anlatmamın asıl nedeni giriş gelişmenin sonuç bölümünde size saha raporu vermek değil. damarlarımda hala mavi hapım etkilerini hissediyorum. mavi haplıyken beni inanılmaz derecede paspasa çeviren bir kıza kafayı takmaya başladım. (ona resmen büyük fedakarlıklar yapmama rağmen bana asla vermedi ayrılırkende gözünde toz zerresi kadar değerim yoktu.) buna intikam deyin, takıntı deyin ne isterseniz onu deyin. ama ben aslında bana süpergüç gibi gelen bu deneyim ve tecrübelerle daha neleri başarabileceğimi merak ediyorum. bolluk psikolojisine girmemin şımarıklığıdır belki de, insan bir yerden sonra monotonluktan bıkıyor. difficult’u istemeye başlıyor. ve bu kız bana şimdiden nükleer shit testlere başladı. neredeyse hiç umursamıyorum, çok az etki ediyor ama bunu dışa yansıtmamaya çalışıyorum. işin sonunda başarılı oldum veya olmadım farketmez muhakkak çok uzun ve özenle hazırlanmış bir yazı girerim buraya.

 16. Baba kellik hakkında basit bir şhit test geçme şablonu olan varmı. Duygusal tepki yok tabiki oraları astikta sağlam birde cevap lazım sanki. Alaya alaraktan.

  1. Bende kelim kafaya takma kel kal. Kellik güzel bir şey. Konu açar.
   Elini uzatıp kafaya dokunma cesareti gösterirse fazla okşama patlar. Denebilir.
   Kelliğinle alakalı konu açılırsa Sırma saçlı kıvırcık kel diye tamamlayabilirsin.
   Yada sen beni birde heavy metal dinlerken gör. Denilebilir. Vs. vs.

 17. Arkadas ortaminda tanistigim bir kiz benimle asiri ilgilendi. Tipime de uygun bir kiz. Grupca ders calisiyorduk ve ekipteki tek sigara icenler olarak beraber sigaraya cikiyorduk. Ilgi cekici konular hakkinda konusuluyordu. Sonraki gun sinavi vardi ayni sitede oturdugumuzu ogrenince beraber donmeyi teklif etti bende evine biraktim. Aslinda hamle yapabilmek icin guzel firsatti fakat ortak tanidigimiz insanlar oldugu icin ve ayni okulda oldugumuz icin radikal hareketler yapmak yerine zamani guzel gecirmeye odaklandim. Isinma turu gibi oldu. O anin uygun olmayacagini hissettim. Gecenin sonunda kendisini instagram da takip ettim( sinavini sorup kahveyi hakettigini soyleyecektim) fakat beklemeye aldi. 3-4 gun sonra okulda karsilasinca ayakustu muhabbet ettim bu konuyu acmadim hicbir sey yok gibi konustuk ve ayni ilgiyi hissettim. Aradan 2 gun gecince kendisi okulda yanima geldi ve yine samimi konustuk. Ders grubunun bana 2 gundur tekrar toplanma teklifi yaptigi ama baska islerim oldugunu , yakinda ayarlanacagini ve sana da haber verelim teklifime samimi cevap verdi ve giderken bacagima dokundu. Bu konusmanin oldugu gece beklemede olan istegimi reddetmis. Kafamda surec cok daha hizli isleyecekti ama ona yansitmasamda bu bekletme, red vs durumu ilk kez basima geldigi icin kafa karisikligina yol acti. Kizla ayakustu hic bu red olayi olmamis modda konusup spesifik bi plan gundeme getirmedim. Bugun de karsilastik ve kendisi iletisim kurdu hevesli sekilde. Bende yine duzgun oyun iceren cevaplar verip biraz daha kafasi baska yerde imaji cizdim. Hikaye de sacma seyler mevcut farkindayim. Fakat bu shit test mi, benim goremedigim bir seyler mi var ? Daha once basina gelen oldu mu ? Vs Gibi konulara takildim. Ileri bir karsilasma yada grup toplantisinda onerisi olan var mi ? Coktan numara isterdim ama iletisim kanallarindan birini radikalce kapattigi icin tereddutte dustum. Yuz yuze ama ayni elektrigi sonuna kadar hissediyorum.

 18. İyi, güzel. Ama bu yazılar aklımdan çıkacak benim. Örneğin o meme örneğini kavradım ve anladım. Hani kendimde ait olan bir özelliğe dönüşmesi için napıcağım?

 19. Merhaba,

  Tanıştığım kızların bazılarında konu kızın eski sevgilisine veya yeni ayrılmış olduğu kişiye gelince ilişki friendzone’a girmesin diye, “sanırım bu konuları kız arkadaşlarınla konuşmalısın” diyorum. Bunu eğlenceli yapmaya çalışıyorum ama bir gerginlik esiyor gerçekten.

  Bu durumu aşmak için ne önerirsiniz Mahmut bey?

 20. Kız açıyor. Zor bir dönem geçiriyorum falan demesinin ardından ben soruyorum neden diye? bazen sormama bile gerek yok kız kendiliğinden anlatmaya başlıyor.

  1. Bunlar sanırım seni başından istemiyorlar. Bir de sıkıcı bir adam olabilirsin. Hatunlar hedefteki elemana böyle şeyler anlatmazlar genelde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *