Komedi – Çekici Kızlar Sendikası Mike Greenman ile konuşmayı reddediyor.

Bir Onion News Network klasiği.

Çekici Kızlar Sendikası Mike Greenman ile konuşmayı reddediyor (Attractive Girls Union Refuses To Talk With Mike Greenman) ya da ısrarla yürüyen iyi çocuğun dramı 😀

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

12 thoughts on “Komedi – Çekici Kızlar Sendikası Mike Greenman ile konuşmayı reddediyor.”

 1. Mahmut abi bu video’dan sonra nasıl bir yazı yazacaksın bilmiyorum. Ben bir Program seyrettim arkadaşımla. Abd de yapılan bizim evlilik programlarıyla biri bizi gozetliyor karışımı bir yapım..erkekler ön elemeye katılır kadınlarda böyle bir şart aranmaz,her meslekten hatta işsizlerde var. Şimdi:
  biri üst yönetici 35 yaş,geliri iyi,yakışıklı on numara adam diğeri: daha yaşlı kenar mahallelerde oturan afrika kökenli,kollar ince,göbekli(bira göbeği galiba)tuhaf bir tip…iki adayda gelir hatunların yanına oturur,tanışma faslı:afrika kökenli hatunların yanına oturur oturmaz,hatunun omzuna elini atıyor,diğer eleman hatuna uzak oturuyor..bunlar onbeş kadar hatun arasında,birde mederatör var arada programı yöneten bayan ,bizim Afrikalı eleman hatunlarla sohbet ederken,yakışıklı eleman sanki çekinir gibi bakıyor..moderatör hatunlara soruyor kimin daha seksi olduğunu ,hatunlar Afrikalı elemanın olduğunu büyük teyit ediyorlar..kural şu bu onbeş bayan Seçtikleri elemanla birlikte olacaklar(suresi kaç günse bilmiyorum )tam performans ve tam puan alırsa büyük ödülü kazanacak adam..şimdi arkadasimin çevirisini göre söylüyorum:hatunlar yakışıklı beyaz adamı sepetlerken hadi bebeğim senin daha zamanın gelmemiş büyü de gel diyorlar..arada mederator bayan diğer hatunlarla röportaj yaparken neden Afrikalı elemanı sectiniz,halbuki diğer elemana da şans vermeliydiniz deyince: çünkü Afrikalı adam daha sıcak kanlı,çekinmeyen,ses tonu harika(afrikalı elemanın sesi öküz böğürmesi gibi kalın)kadınların hemen hepside elemandan yana..Abd ilginç bir memleket..mahmut abi sen:iyi çocuğun dramı yazısını yazınca aklıma geldi bende bunu yazdım.hadi bakalım değerli yorumların beklenir..diğer arkadaşlarında tabi..

 2. Batının çöküşü temalı bir videodaki bir yorumu paylaşmak istiyorum:

  “erkeklerin yarattığı 1000 yıllık batı medeniyetinin kazanımlarını kadınlar 60 yılda çöpe attı”

  başka söze gerek var mı?

 3. İyi akşamlar. Dişi seçimi yapılırken entelektüel birikim ve zekayı çekiciliğe ölçüt almak yanlış bir şey midir? Kültür seviyesi düşük olan kızlar her ne kadar seksüel olarak aktif olsa da çekici gelmiyor bana. Kalite arıyorum biraz :p. Feminen bir olay mı bu sizce??

  1. Dişi derken biz sadece insan dişileri ile ilgili biliyoruz. Diğer canlı dişilerini bilmiyoruz.

   Kadınlarda tabii ki zeka ve kültür seviyesi de önemlidir ve erkekler buna önem verir. Yoksa iş kolaydı. Üniversiteli bir erkek, sosyal statü olarak kız için hipergami optimizasyonunun tepesi olacak bir mahallede avlanırdı. Güzele ulaşmamana bahane olmadığı sürece normaldir.

 4. Mahmut abi kız ve erkek çocukların nasıl yetiştirilmesi hakkında bir yazı yazabilir misin? Bir baba olarak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *