Sosyal Medya Ve Masumiyetin Yitirilişi

Yıllardır kafamıza işlenmiş olan ” kadınlar masumdur, hepsi iyi kalplidir, kötülük düşünmez, bizim iyiliğimizi isterler. ” mitleriyle büyüdük. Hele 20’li yaşların başındaysa, öğrenciyse, kafamızda o hatunu zararsız, sevgi dolu, dürüst zannederiz. Buna meyilliyizdir çünkü. Toplumsal yargılar bize bunu telkin eder. Aşk şarkıları, aşk filmleri, mutlu sonlu masallar, hayatımızı kuşatmıştır çoktan. Ben de masum ve bakire kadın mitinin gerçekliğine inanmış bir adamdım zamanında. Hatta yakın zamana kadar 20’li yaşlardaki hatunların 30’lardakilere nazaran daha toy ve masum olduklarını düşünüyordum. Lakin bu yaş grubundaki erkeklerle ve kızlarla konuştuğumda bunun bir yanılgı olduğunu fark ettim.

Bilginin ve iletişimin bu kadar kolay ve yaygın olduğu bir çağda, kelimenin tam anlamıyla ruhunu şeytana satmamak elde değil. Burada kastettiğim şey, bir kadın için bol partner, bol cinsel tecrübe, sorumluluğu olmayan hoyratça bir yaşam ve çok kolay tüketilen değerler… Erkekler içinse bolca masturbasyon malzemesi, bolca hayalkırıklığı ve bolca özgüven düşürücü deneyim…

Hipergaminin yeniden hortlamasına zemin hazırlayan sanal ortamın bizden götürdükleri gerçekten çok fazla. Mahmut Abi’nin tasvir ettiği, draması yüksek, meziyeti düşük kızların sayısı çok fazla. Tinder’a götünü, memesini çekip koyan, sırf reklam için yaşayan ve amaçsızca en değerli zamanlarını harcayan kadınlarla karşılaşmak can sıkıcı. Bu kadınların beyni fasulye tanesi kadar. Dertleri ilgi, daha fazla ilgi, en fazla ilgi… Tabi bunda hatunun yetiştiği aile ortamının, ebeveynlerin hatuna tutumunun ve feminist rüzgarların etkisi çok fazla. Özgür kadın miti, bu kadınların zehri ama farkında bile değiller. Zaten doğalarında olan solipsizmin iyice tetiklenmesiyle kendilerini özel sanma histerileri maksimize edilmiş durumda. Bunda uydu erkeklerin ve meriçlerin de rolü yadsınamaz tabi. 5/10’luk bir kadına 8/10’luk değer veren beta boylar ve meriçler yüzünden hatun, gerçeklikle kendi algıları arasında ciddi bir çelişki yaşıyor. Sert bir kayaya çarpmadan ya da acı bir tecrübe edinmeden de kendine gelemiyor.

En son konuştuğum hatun 21 yaşındaydı mesela. Hafif meşrep olmayı eğlenceli bulan, hedefsiz, bir amaca hizmet etmeyen, sadece fiziksel özellikleriyle dünyayı parmağında oynatabileceğini sanan bir hatundu. Kendi yaş grubundaki erkeklere göre üstün olduğunun bilincinde ve bunu ustalıkla manipüle edebiliyor. Bunlar gerçekten saflığını ve masumiyetini yitirmiş hatunlar.

Erkeklerde, özellikle de 1995 ve sonrasında doğan erkeklerde maskülenlik ciddi anlamda eksik. Çoğu, sorumsuz, hoyrat, ana kuzusu, korkak hatta iradesiz. Politik doğruculuk belasının ve maskülenliğin düşmanı feminist dalganın bunda etkisi çok fazla. Bu adamlar, babasıyla babasız büyüyen adamlar. Erkekliği ucuz kabadayılık sanıp arabesk dinlemeyi maskülenlik bilen tipler. Çoğu, hayatını bir kadın olmadan idame ettiremeyecek olan insanlar. İş böyle olunca da kadınların antipatisini kazanıyorlar. Bu, bir zaman sonra öyle bir hale geliyor ki, kadın herkesi bu adamlar gibi sanmaya başlıyor. Tanışma safhasında her zaman bariyerler koyuyor çünkü belki de yüzlerce kez bu adamlarla karşılaştı. DM’den, ” çok güzelsin, fıstık. Tanışalım mı? ” minvalinde mesajlar aldı. Hala Ekşi Sözlük’te, 30 yaşında bekar kadın için ” gelsin beni bulsun, önüne paspas olurum. ” yazan tipler var ve bu adamların sayısı hiç de az değil.

Tüm bunlar düşünüldüğünde, bir kadın sizden mesaj aldığında sizi de otomatikman müzmin beta olarak görmesı doğal. Tinder’da match olsa bile hatunun size artislik yapması doğal. Arz çok, talep az. Kadının seçeneği inanılmaz derecede fazla. Binbir çeşit yemekten oluşan masaya oturduğunuzu düşünün, sadece çorba içer misiniz? Bir dünya dolusu erkek… 30 Kişiyle yatsa minimum bunların 5 tanesi alfa. E o kadından bu saatten sonra hayır gelir mi? O kadın seni, beni beğenir mi?

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

39 thoughts on “Sosyal Medya Ve Masumiyetin Yitirilişi”

 1. Abi çok haklısın lanet olsun bırakmıştım instagramı çok kızmıştım ama arkadaşımın her gün bu saçma mekandan kız kaldırması ve banada açsana oğlum mal mısın demesi yüzünden geri açtım çevremdeki 120 kızla takipleştim ama 5 mesaj öteye geçemedim görüldü atıyorlar tipim iyi takipçim çok demek istemiyorum ama hipergaminin etkisi çok arkadaşımın 2500 takipçisi var o ve ben aynı kıza yazdığımızda ben bariyerleri geçemiyorum kendimi kötü hissediyorum bunun çözümü sosyal medyadan kurtulup çabalamayı bırakmak mı ?

  1. bunun çözümü reel ilişkiler kurmak
   sosyal medya cesaretsiz betaların kızlara yürüdüğü platform, bu kadar büyütmeyin

   o kadar iyilerse o arkadaşları sahada görelim

   sahada kendinden emin bir erkeğe karşı birçok kadın kendini yetersiz hissediyor, farkınızı sahada konuşturun

 2. Kiza ne zaman kur yapsam ajitasyon yapiyor yok canimi cok yaktin yok aciyor da gecmiyor bilmem ne.biktim bu kaprislerinden.yok mu bunun kokten bir caresi.kiz cidden bagli bana hic bir zaman da siklemiyorum bu tur ajitasyonlarini hala devam ediyor.saglam bir cevap veremedim diye mi boyle yapiyor cidden ustune dusmemi mi bekliyor anlamiyorum.

 3. çok nokta atışı ve yerinde tespit olarak buluyorum. yalnız son kısmın değiştirilmesi gerek; 3.dalga feminizmiyle birlikte dişilerin önünde ki cinsel prangalar kalktı ve bolluk zihniyetine çabuk adapte oldular. haliyle alpha olan bir erkeği bile sosyal paylaşım sitesinden otomatik olarak eleyebiliyorlar. ben bir alpha’nın sp sitelerinden yürümeme taraftarıyım. yüreğiniz varsa gidin ortamlarda karı-kız kovalayın. şahsen ben MGTOW olduğum için böyle bir yatırımı şu an için gereksiz buluyorum. Hatta genel olarak hayatıma yansıtabilirim bu görüşümü. dişilere hiçbir yatırımda bulunmayın, onlar gelip sizi bulacaktır. 😉

  1. Yanlış. Kadın asla gelip bulmaz. İçeride mavi hapın hala duruyor. Yatırım yapmama konusunda haklısın; kadın sana yatırım yapmıyorsa nextlersin, çok basit.

   Maddiyat o kadar önemli olmasa da, iyi bir görünüm her zaman etkili. Özellikle Türk insanı, görsellikten çok fazla etkilendiği için, güzel bi vücut çok işe yarayabilir.

   Hiçbir kadın senin değerini kendiliğinden anlamayacak. Belki +35 lerinde, o da çok mecbur olup, kendini buna inandırırsa.

   Bazıları ne yapsa da kadın işlerinde beceremez, benim gibi. Olmuyorsa çok da kasmamak lazım. Sistem dışı olmak da iyi olabilir. Oyunun içindeyken oyunu kontrol edemezsin.

 4. selamlar.

  evlenmeyi düşündüğümüz kızın bizden önce seks yaptığı birinin olmadığından kesin emin olmak mümkün mü? ben de başka adamlarının kıçını tokatlayıp yüzüne boşaldığı bir kadınla evlenmek istemeyenlerdenim. çocuklarımı doğuracak kadın bakire olmalı. biz kimsenin hayatına karışamayız buna hakkımız yok ama bakire kadın aradığımız için de kimse bize karışamaz. eskiden bunu söyleyince geri kafalı oluyorduk çok şükür red pill hareketi sayesinde artık normal isteklerimizi dile getirebiliyoruz.

  1. Öncelikle evlendiğin kızda bekaret aradığının bilinmemesi lazım. Özellikle de kızlar tarafından. Zira 50 kişiyle yatmış kız bile senin elde etmenin yolunun azize gibi davranmak olduğunu kavrarsa, öyle davranır. Bekaretini kaybetmeden yatağa giren kadın sayısı da az değil. Bekaret konusunda en iyi yöntem, pek hoşuna gitmeyecek ama, genç ve pırıltısız bir kadınla evlenmek.

   1. neden hoşuma gitmesin? genç kadın olması bakire olması ihtimalini arttırıyor. pırıltısız kadın
    derken kast ettiğin ne? çirkin kadın anlamında mı? evlenilecek kadında güzellik en önemli şey değil.evlenilecek kadında baktığım en önemli şey iyi anne olması. hayalim oyunu öğrenip 40 yaşına kadar güzel kadınlarla olduktan sonra evlenmek. biraz doymuş olacağımdan çok güzel olması şart değil.

    dediğim gibi evlenilecek kadın en iyi anne potansiyeli olan kadın olmalı. ama anne potansiyeli dediğim cahil kadın falan değil cahil kadın iyi annelik yapamaz. cinsel geçmişi olmayacak. ben hiç muhafazakar biri değilim bunu da belirteyim.

    sorduğum soruya kapsamlı bir cevap alamadım. kırmızı hapta bazıları “karınızın cinsel geçmişini tahmin edersiniz” diyen var bazıları “asla tahmin edemezsiniz” diyor. sen bilinemez diyenlerden misin mahmut abi?

    anne olacak kadın hiç mi kalmadı gerçekten? aklım almıyor. nasıl kendileriyle evlenme ihtimali düşük adamın önünde eğilip sikini yalarlar afedersin?
    bir insanın kendine saygısı olmaz kocasına saygısı olmaz da gelecekte doğacak çocuklarını da mı düşünmez? çocuklarıma annenize saygı duyun nasıl
    diyeceğim ben?

    mgtow en iyi seçenek geliyor bana. ya da kadının bakire olup olmadığından neredeyse emin olmamı sağlayacak bazı tahmin yöntemleri lazım.

     1. düşünmedim evlenecek yaş grubuna girmedim daha. Görücü usulü bekareti garantiler mi?

  2. Bu biraz da senin tecrüben ile alakalı. Senin skorun arttıkça olayın sadece bekaret olmadığını anlayacaksın.

   Bir kadının bakire olup olmadığı anlaşılabilir mi? Ben bunun test ile olacağına çok inanmıyorum. En basitinden kadın isterse sana ilk defa bir erkeğe dokunuyor gibi bile dokunabilir. İlk defa penis görmüş gibi korkma numarası yapabilir. Kan mevzusu da zaten malum artık çok kolay çözülüyor.

   Sana tavsiyem masumiyetini hatun sana ispatlamaya çalışsın. Sen ilk olarak o kadının gayet de bilgili olduğunu var sayarak hareket et. Seni rahat görünce, nasıl olsa bakireliği takmıyor diyerek çoğu rahat davranır.

   1. Abuk sabuk bir muhabbet olmuş, red pill böyle adamlara yol vermek için ortaya atılmadı. Arkadaş bir başlıkta bakire kız istiyorum evlenip çoluk çocuk sahibi olmak istiyorum diyor. Bir taraftan 40’a kadar güzel kadınlarla yatıp ondan sonra evlenmek istiyorum diyor. Ortaya da böyle hybrid canlılar çıkıyor. Öğrenmesin kardeşim böyle adamlar red pill’in varlığını, gerek yok !

    1. Seks konusunda erkek ve kadın terstir. Erkek kaç defa seks yaparsa kadının gözünde yükselir kadın kaç defa seks yaparsa erkeğin gözünde düşer. Ben skorumu ne kadar yüksek tutarsam o kadar çekici olurum. Mahmut Abi’nin dediği gibi erkeklik bir istatistik meselesi. Üslubu bozacağım ama bakir olursan kadın “kimseye çakmamış bana çakıyor” der; erkek ise “herkesin çaktığına niye çakayım” der.

     Red pill esas bizim gibilere yol göstermek için var. Red pill gerçeklerin çekinmeden konuşulduğu bir ortam. “23 adamla yatıp geçmişi boşver diyen” kızla evlenirim demeyenlerin ayıplandığı bir ortamdayız.

     35-40 arası ayrıca erkeğin ideal evlilik yaşı. Bunu red pill diyor.

     1. Hocam sen redpill olayını kız tavlama sanatı ile karıştırıyorsun. Temelde hala mavi haplısın. Şu anda istediğin kadar alfa takıl, istediğin kadar ezberlediğin redpill öğretilerini burada yaz. Redpill senin için aktif cinsel hayatı olan kadınlarla yatma tekniğinden başka bir şey değil. Senin bu yönünü anlayan kadın, senin idealize ettiğin bakire veya namuslu veya masum kızı oynadığı anda fabrika ayarlarına yani mavi hapına geri döneceksin. Sen PUA ile RedPill’i birbirine karıştırmışsın biraz.

     2. Red Pill ile PUA’nın farkını biliyorum. Bakire kadın istemek neden red pill’i yanlış anlamak olsun ki? Çocuklarımı doğuracak kadının bakire olmasını isterim. Çocuklarım o kadına saygı duymalı.

      Red Pill sadece kadınlarla ilişkiler değil ama kadınlarla ilişkiler için de yardımcı olmak için var. Ben kadının bekaretini anlamanın yollarından bahseden red pill yazıları gördüm Mahmut abi’den bu tekniklerin ne kadar isabetli olduğunu öğrenmek istiyorum. Bazıları bunun yolu yok diyor. Bunun yolu yoksa evlenmeyeceğim.

      Bakire kadınla evlenmek istemek neden blue pill olsun ki?

 5. Merhaba herkese,
  Uzun zamandır yoktum. Bugün 1 Mayıs ve tatil. Saatlerdir sitedeyim, kaçırdıklarımı ve son ilişkilerimde yaptığım hataları değerlendiriyorum.
  Bu arada hipergami açısından müthiş bir deney yaptım. Bugün gün içerisinde vaktim olursa yazacağım. Beğenirseniz başlık olarak da paylaşabilirsiniz.

 6. Yukarıda paylaşılanları biraz abrtı buluyorum. İlla ki birileriyle konuşuyorlar ama 30 kişiden 5 i kızla cinsel birliktelik yaşar olayı çok abartı, hele bizim ülkemizde.
  Yaşayanların olduğunu biliyorum ama bunların da küçük bir kesim olduğuna şahit oldum.(yabancı uyruklu dul kadınlar, ailesi aşırı kötü bar kızı, içeriden gelen orospulukla kendini frenleyemeyenler gibi)
  Yoksa skeptıco nun yazdığı gibi kimse kimsenin üzerine ısemıyor memleketimizde (genel olarak)

  1. Sanirim yanlis anladin. 30 Kişiyle yatsa minimum bunların 5 tanesi alfa diyor. 30 kisiyle konusup 5iyle yatiyor demiyor.

  2. Üzerine işenmiş kadın az belki ama bu çağda sadece misyoner pozisyonuyla seks yapan da çok az. Eski erkek arkadaşlarının öyle dümdüz seks yapmış olduğunu bilsek isterse 10 kişiyle yatmış olsun çok mühim değil. Seksteki çoğu pozisyon falan kadını aşağılıyor. Ben o yüzden geçmişte bir kişiyle seks yapmış kadınla evlenmek bana çok rahatsız edici geliyor.

   Büyük şehirlerde evlenmeden önce cinsel birliktelik yaşamamış kızların artık azınlık olmaya başladığı bir gerçek. Benim gördüğüm böyle. Umarım hatalı gözlem yapmışımdır.

   1. Maalesef porno kültürünün de etkisiyle dümdüz gitmiyor o işler. Moral bozmak gibi olmasın ama bırak analı oralı, yüze boşalma, sperm yutturmaya izin veriyorlar. Hatta sen talep etmesen bile kendini kaybedip g.tünün deliğini bile yalayanlar var.

    1. Biliyorum ya Eskiden bu fantezileri erkek ister kadın kabul etmezdi şimdi kadınlar teklif öyle şeyler ediyor ki erkekler”çüş” diyor. Ben yakışıklı etkileyici adam değilim ama onlar bana bile öyle şeyler teklif ediyor ki bir alfayla nasıl fantezi dünyaları olur
     hayal edemiyorum.

     50 shades of grey çıktı evlenilecek kadın sayısı hızla azaldı. Artık kadınlar 50 shades of grey’e bile çok sıkıcı diyorlar. Utandırma taktikiği yapıp “2018’de bakire kadın aranmaz” deniyor. Esas 2018’de aranır! Sanki geleneksel “anal olmaz acıyor sperm yutmam iğrenç” diyen kadınlar kalmış zannediyor bazı arkadaşlar. Bırak babanenlerini ablaları gibi
     sevişen kadın dahi neredeyse kalmadı. Esas eskiden bakire kadın arayan çok şey istiyordu.

     Kadınların bu hali düne kadar hoşuma gidiyordu ama evlilik konusunda çok can sıkıcı. Evlenilecek kadın bulmak zorlaştı. Bir de evlenip kız çocuğum olursa stres dolu bir hayat beni bekler. Bu hızla giderse 20 yıl sonra sokak ortası gang bangler standart olur öyle bir ortamda kızımı nasıl bunlardan korurum?

  1. Çoğu kişi bilinçlenip buradan çekilse sanki meydan diğerlerine kalacakmış gibi hissediyorum ben kızlar instagramdan flörtleşip buluşmaya alışmış yanlarına gidince mal oluyorlar.

 7. Instagramdan falan çıkmanıza gerek yok. Tabii takıntısını saatlerce stalklayan, sürekli foto yollayan falan bir bağımlı tip değilseniz. Fakat, Instagramın ve Facebook’un erkeğe zarar veren yanlarını bırakın : örneğin hayatınızı gözler önüne sermeniz, size ne kadar ilginç bir hayatınız varmış gibi gelse de, sizin hiçbir gizeminizi bırakmaz.

  Sosyal medyanın direk zararı kadınlara. Erkeğin ilişkilerde akçesi seks, kadının ilgidir. Sosyal medya kadını sadece görsel vermesiyle ilgiye boğuyor. Erkeğin aşırı porno izlemesinin zararına benzer bir zararı var. Çoğunuz genç olduğunuzdan hatunların saltanat sürdüğü 18 – 25 yaş arası hariç tecrübeniz yok ve kadınların bunun ekmeğini yediği çağına şahitsiniz sadece. O kadınları bir de 28 – 35 arası görün.

  Kadınların ruhunu bozan tayfaya katılmayın yeter.

  1) Kadınların özellikle beta yemi yaptığı ve ilgi toplamak için attığı fotolara like atmayın. Yorum yazmayın.

  2) Yürümek için izlemeye başladığınız hatun eğer yürümeniz bir yere gitmiyorsa unfollow edin. Belki bir umut birgün yazar ezikliği ile hele hele takipçim bol olsun diye tutmayın.

  3) Kendiniz kadın gibi hergün fotoğraf göndermeyin.

 8. Bu kadınların bolluk zihniyetiyle ilgili bir yanılgı olduğunu düşünüyorum, sizce köpek olmaya hazır bu güruhu kadınlar erkek yerine koyuyormudur? Bence kesinlikle hayır, Bilakis kadınlar içinde yokluğun farklı bir formu var bbelki de kkim bilir, ona önderlik eddecek, kadın olduğunu hissettirecek, sünepe oğlan çocuklarından farklı olan erkekler.

  Madem tahmini 30 erkekten 5
  ‘i alfha, biz niye kırmızı haptr, maskulinizmdir uğraşıyıruz ki.

  Ha yine de tabii yazının haklı olduğu çok nokta var.

 9. Kısacası like yapanlarla egolarini tatmin ediyorlar, Zengin yarraklarla da amlarini. Like yapıp egolarini tatmin etmeyin şunların. Kendinizi geliştirin para kazanmanın yollarını arayın, parayı kovalarken kadınları elde etmeniz; kadınları kovalarken parayı elde etmenizden daha olasıdır. Kadınlara inanmayın dediklerine değil yaptıklarına bakın. Hiçbir kadının masum olduğuna inanmayın potansiyel orospu çoğu zaten. Vakarinizi koruyun. Amerika ve Avrupa bu Instagram fahişeleri Gold Digger Bitchler yüzünden çökmüş durumda İngilizce biliyorsaniz YouTube da Volteirin kanalını takip edin göreceksiniz the red pill ve MGTOW dışında başka çözüm Yok. Bu akımı elinizden geldiğince anlatın özellikle sizden yaşça küçük genç erkeklere gözlerini açsınlar. Aşağıda bilimsel bir belgesel var çok işinize yarayacak mümkünse Türkçeye çevirip yayın:
  https://m.youtube.com/watch?v=6d-rkoW4COE
  Not: Amerika’da #metoo hareketinden dolayı artık hiçbir işadamı kadın işe almıyor uyandılar erkekler. Karılar da cam Tavan yea diye yırtınip dursun. Siz de eğer patronsaniz mümkün olduğunca erkek çalıştırın verim farkını göreceksiniz.
  Not : Unutmayın Türkiye nin batısinın Amerika ve Avrupa’dan farkı yok Twitter dan türk ifşa videolarina baktıkça bunu net anlarsınız. Artık Çanakkale’de askerlere cephanelik taşıyan kadınlar kalmadı. Afrinde askerler şehit olurken batıda bütün barlar fulldu. Ateş düştüğü yeri yakar bunu unutmayın.
  Not : Dini ve ahlâkî eğitim edep aile terbiyesi türk kültürü örf ve adetleri olmadan sadece akademik eğitimle hiçbir sikim olmaz eğer olsaydı her gün haberlerde Amerika da bayan öğretmen ogrencisiyle sınıfta cinsel ilişkiye girdi. İngiltere de bayan öğretmen sunu yaptı gibi haberler olmazdı. İki üç mühendis Araba uçak icat etti diye medeniyet falan ilerde değil hipergami hortlamis durumda şu devirde evlenen salaktir. Zaten binlerce makale var değinmeyecem bunlara.
  Not : Nickimin alfanin da alfasi olmasinin nedeni bu bilgileri doğal olarak kızlarla geçirdiğim yüzlerce tecrübeden sonra doğal olarak elde etmiş olmam the Red Pill i ve MGTOW u kesfedince bunları bilimsel olarak da bir temele oturttum. Teşekkürler dostlar iyiki varsınız yalnız olmadığımı anladım. Yaşasın the Red Pill yaşasın MGTOW.

 10. Bazen oyunu savunanlarla parayı savunanlar burada çatışıyor bunlara gerek Yok dostlar ikisi de doğru size iki tane örnek vereceğim bakın:
  1. Kocasını evde bırakıp Antalya’ya ya da herhangi bir tatil yerine gelen yerli yabancı kadınlar ne arar Para mi ?? Kalın genç garson barmen yarrağı mı?? Parası olan Matureler genç yarrak iyi sikis arar zaten paraya doymustur. Alin size paranın önemli olmadığın durum.
  2. Geriye kalan herşey için MasterCard 😂😂 Diğer durumlarda para ve onun getirdiği giyim karizma spor salonları iyi yiyecekler falan…
  Bunun için çatışmaya gerek Yok ama oranlarsak ikincisi daha büyük bir alanı kapsıyor. Belgeseli izleyin:
  https://m.youtube.com/watch?v=6d-rkoW4COE
  Not: The Red Pill ve MGTOW bu maskeli Gold Digger Bitchler i adam edicek böylece siz değil de birkac kuşak sonraki erkekler rahat edicek. En azından boynuz yemezsiniz kadınlar aklını başına alır.

 11. Kendimi sosyal medyaya verdim mi çok kız kaldırıyorm bir günde iki kızla buluştuğum da oluyor ama sonra sıkılıyorum hatta 10 yıllık facemi sildim dondurmadm düşün ne kızlarla konuştum görüştüm ama bir çırpıda sildim pişman mıyım bazen ama aramıyorum en iyisi reelden yürümek işde orda çok acemiyim bi kere konuşsam sıkıntı yok adım atamıyorum 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *