Genç Erkeklerin Yaptığı Hatalar

Red Pill üzerine yazılar yazdığımdan beri yaşları 18- 30 arasında değişen erkeklerden mesajlar alıyor, onlarla konuşuyorum. Bu erkeklerin büyük bir kısmı 18- 22 yaşlarında genç ve tecrübesiz erkekler. Bu yazıda, söz konusu erkeklerle olan sohbetlerimden edindiğim bilgilerle erkeklerin yaptığı yaygın hatalar üzerinde duracağım.

1- Hatun kişiyi özel zannetme: Neredeyse her erkek, hoşlandığı ya da birlikte olduğu kadını hayatında çok özel bir yere koymuş, ona olduğundan kat be kat daha fazla değer vermiştir. Bu, bize küçüklüğümüzden beri öğretilen ” kadınlar çiçektir” mitinin gelecekteki yansıması. Kadınlar masumdur, iyi kalplidir, aşık olunan kadın el üstünde tutulmalıdır inancı, medya ve popüper kültür tarafından sürekli zihinlerimize işlenen fakat gerçeklerle alakası olmayan saçma düşüncelerdir. Bunu bizzat kendiniz tecrübe etseniz de, bir sonraki kadının farklı olacağını, sadece yanlış kişiyle birlikte olduğunuzu düşünmeye aşırı meyillisiniz.

2- Seksi memleket meselesi haline getirme: Bu da yine erkeklerin çok takıldığı bir mevzu. Tamam, cinsellik önemli. Her sağlıklı erkeğin normal olarak yapması gereken bir şey fakat evli olmayan bir erkeğin düzenli seks hayatının olması zor. Sevgilisi olsa bile erkek, istediği her an, her yerde sekse ulaşamıyor. Çoğu erkek, sevgilisi varken bile düzenli seks yapamıyor. Yani sizin sandığınız gibi herkes tavşanlar gibi sevişirken siz 31’e mahkum değilsiniz. Ayrıca bu iş, yemek yemek, duş almak, uyumak kadar doğal bir şey. Hepiniz ilk cinsel deneyiminizi yaşadıktan sonra aslında seksin hiç de abartılacak bir şey olmadığını göreceksiniz.

3- Oyun korkusu ve çekinme: Bu da yine tecrübesiz erkeklerin çok sık yaptığı hatalardan biri. Sebebi ise çok basit: Karşınızdaki kadını ulaşılmaz, aşırı değerli görme ve kendini onun karşısında ezik hissetme. Buna hiç gerek yok. Karşınızdaki kadın dünya güzeli de olsa evde yalnızken pembe eşofmanları çekip dizi izleyen, sikindirik pop şarkılar dinleyen, kız kankalarıyla ayakkabı, çanta, survivor muhabbeti yapan ya da diğer kızları çekiştiren, tek derdi adam akıllı bir erkek bulup sevişmek olan, makyajsız haliyle sizde belki de hiçbir çekim oluşturmayacak basit bir hatun. Tabi ona sorsanız size ne kadar özel olduğundan bahsedecek, diğer hatunlardan üstün yanlarını sıralayacak. Sadece gülün ve geçin.

4- Her şeyi shit test sanma: Bu en çok karşılaştığım hatalardan biri. Erkekler, Red Pill’i alır almaz, reddedilemeyen, her kızın anında çekimine kapılacağı bir erkek olup çıkacağını sanıyor. Böyle bir şey yok, gençler. Okumak tek başına yetmez. Bolca tecrübe edeceksiniz. Sürekli diyorum: Hata yapacaksınız ve ders alacaksınız. Malesef işin kolayına kaçma insan doğasının en kötü özelliklerinden biri. Bu sebeple burayı okuduktan sonra %100 başarı yakalayacağını sanan erkekler, reddedilmeyi sıklıkla shit testle karıştırıyorlar. Bana yüz vermedi mi? Shit test. “Ya bi gider misin” mi dedi? Shit test. “Numarasını vermedi mi?” Shit test. Yok öyle bir şey. Her şey shit test değildir. Bazen reddedilirsiniz ve hatun tarafından istenmezsiniz. Bu da oyunun bir parçası. Bunu kabullenin ve bundan dolayı kendinizi ezmeyin. Her zaman oyunu kazanacaksınız diye bir şey yok. Bazen de kaybedeceksiniz ve başka biriyle yeniden başlayacaksınız.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

51 thoughts on “Genç Erkeklerin Yaptığı Hatalar”

 1. Genel aynı şeyler söylenmiş. Ben de diyorum ki TR’da ki sikindirik kezbanları çok takıyorsunuz. Hatta yurtdışında da hemen hemen farksız. Bir kız için emek, yatırım ya da sıf seks ödülü var diye onların kepazeliklerine katlanmak zorunda değilsiniz. İnsan beyninin evrimi hala devam etmekte. Bu görüşler 20-30 çöp olacak. Bence bir an önce MGTOW felsefesine atılın ve hayatı dilediğiniz gibi yaşayın. (ÜNLEM)

  1. Redpill seks elde etmek konusunda işe yarasada tek avantajı o değil başka getirileri de var. Bu siteyi takip ettiğimden beri her sosyal olayın bir mekaniği olduğunu fark ettim, belki yeterince tecrübeli olmadığımdandır ama redpill daha doyurucu ilişkiler kurmamı ve hayatımda daha mutlu olmamı sağladı.

  2. Çöp?

   Burada yazılanlar 20-30 sene içerisinde belki de “revolution” dediğimiz olaya bile sebep olabilir. MGTOW fazla bireysel bi konu, genele ya da topluma mal etmek yanlış olur. Spermler bile yumurtaya giderken, erkeğin kadına gitmemesi tuhaf olur. Kişi, kendine göre geçerli sebeplerden MGTOW olmuşsa, o ayrı. Bahsettiğim insan evrimleşmesini biz değil, torunlarımızın torunlarının torunları bile göremez. O yüzden, sahada dönen şeyleri bilin, kendinize dair gerçekleri de kabul edin ve bununla yaşayın. Değiştirirsiniz, değiştirmezsiniz, o siz kalmış.

 2. TWİTTER SAHA RAPORU:

  Merhaba arkadaşlar, bugün size, “efsanevi Tristan cenabetliği” hakkında ufak ve oldukça kısa bir rapor vereceğim.

  Twitter üzerinden takiplenen ve mesaj oyunu uygulanan kızla Whatsapp’a geçildi, shit testler aşıldı, maskülen bir imaj verildi ama biraz dengesiz imaj verilerek yapılan eğlenen ustalık kısmında atılan onlarca minik zarfın arasında, kızın ağır libidolu olduğu ve 5 sene öncesinde erasmusla Almanya’ya gittiği ve 5 yıllık uzatmalı sevgilisini erasmuslarda dahi aldatmadığı(!) ve hayatında sadece 4 kişiyle beraber olduğu (normal ilişkiymiş, cinsellik yokmuş güya, götüm) ortaya çıktı. Akabinde kadınların politik doğruculuğu klişesi gayet rasyonel şekilde geçiştirildi ve nextlendi. Hükümsüzdür.

  Denemek de önemlidir arkadaşlar. Rumuzumu “bitch magnet” olarak mı değiştirmeyi ve 40 farklı akarsuda gusül almayı düşünüyorum. Bence kuru yer kaldı,

  MGTOW’lu bir okur.

   1. Eşe dosta da haber saldım, herkes emailini yazsın, kısmet bulursam herkese davetiye atıcam.

    Erasmusta zencilerle grup skişe de gitmiş olabilir, konu bu değil. Kız Ankara’da ve ben vakit harcamayı gereksiz buldum, bu kadar.

    İnsanlar konuşarak bazı şeyleri öğreniyor öyle değil mi? Pickup yaptığım kızın bile beni manipüle etmesini istemem. MGTOW un uzun süreli ilişkiye kapalı olduğuna dair bişey duymadım ya da okumadım. Eğer buna karar vereceksem de mümkünse cumbucket olmayan bi kız tercihimdir. Onu da telekineziyle öğrenebilecek kadar evrimleşmediğimize göre konuşmak, çok konuşmak iyi olabilir.

    1. Kızla ilgili yazdıkların tamamen spekülatif ve klişeler üzerine kurulu ama bence daha ileri yürümemeye bahane olması yüksek şeyler bunlar. Yok erasmusa gitti ise kesin kucaktan kucağa falan. Ekşi Sözlük abuklamaları bunlar. Var tabii böyle kız, sürüyle ama her Erasmusa gideni böyle yaftalarsanız işiniz iş.

     Pickup yaptığın kız seni manipüle etse ne olur etmese ne olur? Sen daha iyi bilirsin de bence kendinin bir kıza iki verdi diye bağlanmayacağına emin olmadığından kaçıyorsundur böyle kadınlardan yoksa umrunda olmazdı.

     Ya bu arada MGTOW demek uzun süreli ilişki ve evlilik yok demek!

     Bu cum bucket denilen saçma sapan ve mide bulandırıcı kavramı da kullanmayın. Kır çiçeği kızlarımıza bok atmayın diye değil, sizin zihin yapınızı bombok eden kelimeler bunlar. Kullandığınız kelimelere dikkat edin.

     “Ama eğer düşünceler dili çürütebiliyorsa, dil de düşünceleri çürütebilir.”

     1. Herkes kendi söyledikleri-yazdıklarından sorumludur. Ha keza herkesin düşüncesi de yine özneldir.

      Hayvani libidoya sahip, farkındalığı yüksek, eğitimli ve orta üst sınıfa ait herhangi birinin (kadın-erkek farketmez) erasmusla Almanya’ya gidip, 6 ay boyunca hotel odasında
      arkadaşlarıyla Brexit’in Avrupa’daki sosyal etkisini tartıştığını falan düşünmek çok abes olur. 2018 yılındayız. Sizi bilmem, bana mantıklı gelmiyor.

      Pickup yapılan kız, normalde manipüle etse de, etmese de bişey olmaz, doğru. Burada konudan ayrı olarak, benim kafamda “intruder alarm” uyarısı başlıyor. Neler olduğunu
      sana uzun uzun anlatmıştım, biliyorsun. Maalesef bu konuda hep diken üstünde kalacağım, bu benimle ilgili yani.

      MGTOW, uzun süreli ilişkiyi neden kabul etmesin? İlişki, istendiği zaman bitirilebilecek bişey, evlilik gibi çok daha kapsamlı, farklı ve özellikle bağlayıcı bir kurum değil. Evlilikte, kadına ilahi ve kanuni olarak kaynak sağlamak gibi bişeyi taahhüt ediyorsunuz. İlişkide bu yok. MGTOW’un reddettiği şey de kalıcı olarak kaynaklığı reddetmek. Yani, “beta öder” olmamak. RP’ci adam, “alfa siker”e odaklanırken, MGTOW adam, “beta öder” kısmına odaklanıyor. Önemsiz gibi görünse de, bence çok fark var.

      Cumbucket, sadece bir tanımdı. Burada baskın veya pasif erkeği tanımlamak için kullanılan “alfa-beta erkek” tamlaması gibi sadece.

     2. Mgtow basta evlilik olmak uzere tum ciddi romantik iliskileri reddeden bir akim. Sen kendine gore esnetiyorsan bana gore sorun yok ama duygusal yatirim yapmadan uzun sureli iliskiye giremezsin ve bu da evlilik kadar olmasa da yatirim demek.

      Senin gibi yasina gore cok uzun sure ikili iliskiden uzak kalmis biri kisa sureli iliski deneyimi firsatini tepmemeli.

      Kiz ve erasmus ile ilgili hala spekulatifsin. Olmaz demiyorum ama bu senin alfa dul korkun gibi iliskiye engel.

     3. Cum bucket süper bir tabir bence. Bir erkeğin bekaret araması en doğal hakkı. Kadın kaç defa seks yaptıysa o kadar dezavantajlıdır erkekte ise tam tersi. Bazı şeyler erkeğe pozitif kadına negatif etki eder. Bunun en net örneği de seks.

      Erasmusa gidip bakire dönen kız olabilir. “Erasmussa kesin cum bucket” demek çok yanlış. Ama eğer konu ciddi bir ilişkiyse en kötüsünü düşünmek ve böyle biriyle ilişkiye başlamamak gerekli. Çocuklarımı doğuracak kadının başka bir erkekle yatmış olma ihtimali dahi ürpertiyor.

     4. Bak dikkat et erkek bekaret aramasin ya da kadinin gecmisinde yedigi haltlar cok olsa da sunepe sunepe kabul etsin demiyorum. Gecmisinde 20 adam olan hatunun iliski degeri sifira yakindir. Amma velakin lagim kelimelerle kendi kafanizi lagimlastirmayin diyorum. Bir de tabii bu tur asiri kelimelerle daha 100% mavi hapli erkeklere uzanamadigi cigere mundar diyen ofkeli kedi gibi gorunup o adamlarin haplanma sansini engelliyorsunuz.

     1. Kardeşim şu sitede Mahmut abi gibi düşünmeyen adamlara abuk subuk ve yanlış konuşuyosunuz, şunu bırakın artık.

      Türbanlı amı görse, gözleri dolacak gelmiş burda bıdı bıdı.

      İfşayı azalt kardeşim, gözlerini bozarsın.

     2. Ortada bir oksimoron var ondan bahsediyorum; türbanlı, ama orospu. Ya da kumar oynayan camii imamı de ne fark eder? Olay türbanlı pornosu değil ki.
      Sen de bunlar gibisin, içinde bulunduğun mental anlayışın sınırlarını kafanda kalmış beta düşünce kırıntılarını katarak genişletmek istiyosun, “türbanlıyım ama orospuluk da yapmak istiyorum, niye olmasın” diyorsun. MGTOW nun sınırları belli tanımı belli bunun Mahmut’la ne alakası var bunları yapıyorsan MGTOW um deme.

 3. 2-3 ayrıdır arkadaşımın arkadaşıyla konuşuyorum ama “aracılığıyla tanıştık” olayı yok ben yazdım başladık vs. İlk defa kızla buluşucağız bi geceliğine de olsa kızın evinde kalacağım. Kız bana son iki üç gündür bana hoşlandığı bir çocuk olduğunu, flört halinde olduklarını söylüyor (o çocuğun ben olmadığımdan eminim). Kızla konuşurken esprili bir dil kullanmaya çalışıyorum zaten sık konuşmadığımız için ciddi olmalık bir durum olmadı ancak bana çocuktan bahsederken “başlatma çocuğuna” vs. dedim ciddi olarak. Onun ciddi algılayıp algılamadığını konuşma yazı olduğu için bilmiyorum inş öyledir. Daha sonra içgüdü ve hormonlardan bir konu açtım kız burda bana bi yeşil ışık yaktı. Daha sonra “ben öpüşürken kendimi tutabiliyorum, istediğim zaman bırakabiliyorum, kontrolü kaybetmiyorum” gibi bi şey dedi kızla daha önce buluşmadığım için bazı şeyleri sadece tahmin edebiliyorum. 1 yıldır da bi kızla birlikte olmadım zaten paslandım bu lanet sınav yüzünden. Evde nasıl bi yol izlemem konusunda bana bi taktik verir misiniz?

  1. Yanında prezervatif götür.

   Gittikçe flörtünden daha fazla daha fazla bahsetmeye başlayabilir, hazırlıklı ol ve umursama. Flörtünü aşağılama, hakkında soru sorma, başka soru sorarak konuyu değiştir.

   Sakın benim de flörtüm var gibi karşı ataklar yapıyım deme. (ben görüştüğüm bir kızın 40 kez sevgilim var, hoşlandığım var, zart var zurt var laflarını başarıyla savuşturduktan sonra, kızın ”bu aralar düz duvara tırmanıyorum sen de öyle misin” sorusuna, ” yoo benin takıldığım kızlar var” dedim :)))ve kız bir daha telefonlarıma bile çıkmadı ki 2. gece dışarı çıkışımızda bunu yaptım)

   Evde oluşan sessizliklerden gerilip laf olsun diye konuşma.

   Birşey yapmayıp yapmayıp sonunda kıza birden saldırma. Ojelerin yada parmakların ne güzelmiş vs diyerek el tutuşlarına geç. Yavaş yaklaş.

   Son dakika direnci olursa, kız”elini çekebilir, koltuğun ucuna gidebilir” modunu bozma, en baştan başla, normal muhabbete devam et. (ilk buluşmamızda yaklaşmalarıma cüzzamlıymışım gibi benden kaçarak tepki veren, benden sana hayır gelmez diyen bir hatun şu an fuckbody im.)

   Sapık gibi üstüne de gitme kızın, sen erkek ol, istiyorsa o gece olmasa da başka gece gelir sana.

   1. Eyyvallah kral tavsiyelerini doğal akışa göre uygulamaya çalışacağım. 👍🏼👍🏼

 4. Final haftasında sabah zor uyanıp okula zor yetişen hatunların makyajsız halini görünce bu mu dibimin düştüğü hatun demiştim. Kızlar pembe sıçmıyor beyler. Çok şükür rp sayesinde bu fikirden kurtulduk. Fakat aklımda bir soru var eger AWALT doğruysa peki biz kiminle evleneceğiz? Ya da evlilik diye idealize ettiğimiz şey aslında siktiri boktan bir takas mı?

  1. AWALT’ı zerre anlamamışsın. Kadının hipergamisini tatmin edeceksin, erkek olarak performans yükün var kabul edeceksin.

   Evlilik dediğin senin kadının hipergamisini tatmin ettiğin, onunda bu koşulla sana sevgi ve çocuk verdiği ve bu çocuğu beraber büyüttüğünüz bir kurumdur. Bu anlattığım şey siktiri boktan değildir, sizin mavi haplı disney masalı 13 yaşında kız çocuklarına özgü gündüz düşü evlilik idealiniz siktiri boktan. Bir kadın bulacaksınız ve bu kadın sizi mutlu edecek sanıyorsunuz.

   http://erkekadam.org/2017/08/30/jordan-peterson-romantizmin-amaci-hayat-boyu-mutlu-olmak-degil/

   Siz evlenmek için kucağında oğlan çocuğuna döneceğiniz kadın mı arıyorsunuz anlamadım?

 5. abi konuşmayın diyorsunuz iyi hoş da, mesajla iletişim kurulan ortamlarda başka şansın yok

  1. sürekli olarak çok mesaj atma
   olmuyorsa zorlama köşene çekilmesini bil

   sıçtıysan 1-2 mesaj daha atıp düzeltmeye, açıklamaya çalışma

 6. 2 farklı etkinlikte denk geldiğimiz ve ufak ydler aldığım hatunla ile gerçek hayatta sohbet edip, kızın beni merak etmesi vb. sorması güzel hareketler sonrasında dm’den dün sıçtım sizce çevirebilir miyim?
  K: Kız
  B:ben

  B: naber napıyorsun
  K: iyiyim nöbetteyim sen napıyorsun
  B:takıldım eve geldim iyiyim
  K: ooo ne güzel gez gez 🙂
  B: seninle kahve içelim
  K: neden 😀
  B: her şeyi bu kadar sorguluyor musun sen 🙂 (sıçtığım an)
  K: evettt
  B: anladımmm( sıvadığım an)

  1. Alfa olacağım diye bam güm girmişsin.
   Kızda hala herhangi bir olumsuz tepki yok.
   Kendin çalıp kendin oynamışsın.
   Birkaç gün bekle yine aynı şekilde muhabbete gir.
   1-takıldım(ergenler gibi) yerine, ”dışarıdaydım yeni geldim, kahve içiyorum”
   2-seninle kahve içelim” yerine, kızın işine yada evine yakın ama tanıdıklarının görmeyeceği biryer bulup, müsait olabileceği saatlerde ” yarın şu saatlerde şurda işim var, öncesinde-sonrasında gel bir kahve içelim” diyebilirsin. Gerçi kız sana olumsuz tepki vermemiş. Burdan sonra sıçmasan olurmuş.
   3- kız ”neden:)” diyip sana pas vermiş, sen kıza saldırmışsın.
   K: Neden:)
   B: Kahvesiz yaşayamıyorum(olayı kendi çerçevene çekiyorsun)
   Bu kafayla buradan devam edersin.
   Alfa olun ama kibar ve olgun da olun.

   1. Dün ufak bir toparlama oldu gibi.

    Piyano çalıyor ve bununla ilgili story atmış dmledim.
    B: link attim
    K: link mi attın açamadım
    B:evet diyip şarkının adıyla yazdım
    K: kopyala yapıstır yaptım
    K: çok güzell
    K: müsait olunca notalarina bakacağım
    B: çok güzel,filmide öyle
    K: Bakacağım 🙂 🙂 🙂 teşekkürler
    B: rica ederim naptınız bugün künefe canavarları :)(arkadaşlarıyla gittiğin biliyordum)
    K: künefe yedik 🙂 ben erken eve geldim yarin calısacagım cunku ve şimdi uyumam lazım 🙂
    B: iyi geceler 🙂
    K: iyi geceler 🙂

    Şimdi hatuna bir daha kahve teklifini tak diye etmem bunu öğrenmiş oldum 😀 hocam yüz yüze çok iyiyim dmde sıcıyorum ve aslında konusmayıda hic sevmem dmden o yüzden tak diye şey ettim 🙂

 7. Mahmut abi, friend zone denilen lanet kavrama düşmememin bir yolu, yordamı, formülü var mıdır? Üniversitede hazırlık okuyorum ve bundan dolayı sürekli sınıfım değişiyor, hangi sınıfta kızlarla yakınlaşmaya başlasam bir süre sonra friend zone girdiğimi fark ediyorum. Nerede hata yapıyor olabilirim? Bu siteyle ve red pille yeni tanıştım umarım buradaki yazılarla kendimi gelistirebilirim her anlamda.

  1. Kızla çok fazla zaman geçirme, derdini anlatma, derdini dinleme. İki arkadaşın yaptığı şeyleri yapma, saatlerce mesajlaşma. Onun yanında erkek gibi ol cinsiyetsiz gibi davranma, onu bir kadın olarak gördüğünü hareketlerinle ve sözlerine belli et. En önemlisi mesafeyi koru. Mesafeyi koruyamazsan kankaya bağlarsın

  2. Hiç friend zone girmedim bilmiyorum.Çok kibar davranıyorsundur ve her istediğini yapıyorsundur.Kızdır sonra bir şey olmamış gibi saçma ama ilgi çekici konu anlat kino yap.Senden camı açmanı ister kantinden bir şey aldırır hayır cevabını ver.Kız psikolojik olarak bunalıma giriyor nasıl istediğimi yapmadı noluyor lan diye?
   Zararsız bir tavşan olursan çekim oluşmaz.
   Belki de shit testlerden kalıyorsundur.O yazılara tekrar bak.

 8. Ya arkadaşlar kusura bakmayın da, yakında şu sitede kırmızı hapın sadece posası kalacak gibi geliyor bana, cum bucket tabiri alelade bir ttabir değil, çok fazla partneri olmuş kadınların, ruhsal açıdan deforme ve alpha dula evrilebildikleri bir gerçekkken, 1000 cock steirs diye bir kavramın içini gayet doldurabilirken “kelimeler, düşünceleri çürütür” falan yeri olan bir arguman gibi gelmiyor bana.

  neticede kullandığımız kelimelerin gerek teorik, gerekse pratik kavramsal karşılıkları var ve tepki çekme pahasına bunlar konuşulabilmeli.

  1. Her boka cum bucket 10000000 cock staire yazarsan bir süre sonra laçka ve laubalileşir. Hem ayı da değiliz erkek erkeğe olsak da gerekmedikçe gerekmeyen şeyler söylemeye gerek yok. Dışarıda gördüğünüz kaç kızdan kaçının cum bucket golden shower şeyhin klozeti olduğunu sanıyorsunuz anlamadım ben. Sanırım mahmut abinin derdi de yorumlar köşesinin inci sözlüğe dönmemesi

  2. Kelimeler insanin dusuncelerini yozlastirir. Insanin disarisi ne kadar boktan olursa olsun biraz da olsa erdemini korumasi lazim. Kadinlar lagima dondu amk o zaman benim de agzim lagim olsun.

 9. Mahmut abi, fight club filmi hakkındaki düşüncen ne? Sence orda karakterler üzerinden verilen temel mesaj nedir ?

 10. Yahu mesele kadınların şu ya da bu olup-olmaması mı? yok mu sonuçta bu tarz kadınlar, Bunun Meriçe meriç demekten farkı ne?

  1. Jordan’la muhabbetteydik geçen. Dedim ya Peterson. Senin hatun hayırdır, xpadata’nın da gözünden kaçmamış? Elimden bu geldi dedi. Bakma o da biraz lafta 😛 😀

  2. Insanlar yaslaniyor biliyon mu? Senin simdi gozunu alanadigin o dilberleri o hatun gibi 56 yasinda ve torun sahibi gor. Gerci onlar muhtemelen o yasta cocuksuz ya da teenage genclerle ugrasiyor olacaklar.

 11. @Mahmut Abi

  Mahmut abi, MGTOW’un erkek feministler gibi algılanması, tamamen sosyal medyadaki çığırtkan
  mallar sayesinde, MGTOW yanlış anlaşılıyor.

  Haklısın abi. Tepmemeli. Hala bu konuda psikolojik bariyerlerim var.

  Yine bariyerler arkasından konuşacağım: Spekülatif olmak, beni hiç yanıltmadı. Beta öder kısmında far görmüş tavşan gibi oluyorum. Aslında hem iyi, hem kötü.

  @tarı KAKAN

  Diyorum ya kardeşim, herkes kendine göre değerlendirir olayları. MGTOW’un evlilik harici keskin hatları olmadığı gibi, kek tarifi gibi başkasına verilemez de. Olayın Mahmut abi’yle alakası yok.
  Allah Mahmut Abi’den razı olsun. Ben bu siteye ilk geldiğimde MGTOW olup olmadığımdan da emin
  değildim, bunu da Mahmut abi’ye sordum. Bir kişi için RP düzleminde kesin tanım yapmak zordur. MGTOW tarafına yakınım ben, tam anlamıyla MGTOW değilim.

 12. Hesap ödeme konusuna ve hep grup halinde takılan ve arkadaşlarından hiç ayrılmayan kıza nasıl yaklaşmamız gerektiği konusuna değinmemişsiniz hiç.Son olarak,Alfa dediğimiz erkeklerde de Oneitis sorunu olabiliyor.Mesela Hank-Karen ve Geralt-Yennefer.Bu konuda ne diyeceksiniz?

 13. Selam ben yeniyim buralarda da bu konularda tecrübeli arkadaşlarla konuşmam lazım bir whatsapp grubu ve ya telefon numarası verebilecek olan var mı lütfen?

 14. Hocam bir de kendimde fark ettiğim bir durum ben bir kadını merkeze alıyorum onu diğerlerinden ayırıyorum ama bir yandan da tabak çevirmeye devam ediyorum bunun sebebi bu öğretide yeni olmam mı? Buradaki yazılarda geçen “sen benim asıl hedefim değilsin” cümlesindeki asıl hedef gibi bir durum değil ama. O kişi uzun süre hep aklımda oluyor işler yolunda gitmese bile onunla. Yani o kişiyi nextleyememe diyebiliriz. Diğerleri için böyle bir şey söz konusu olmuyor.

   1. Nasıl yahu, sevgili dediğimiz kız diğerlerine göre daha ön planda oluyor illa ki, tabağı da o kızı bırakma ihtimalimize karşı çeviriyoruz zaten? Ha nextleyememe dersek o oneitis olur.

 15. Israrcı olma konusunda ne düşünüyorsunuz? Yani bir kıza ilk olumsuz yanıtında mı next demeliyiz? Benim bu güne kadar öğrendiğim istekli olmayan kızla uğraşmanın vakit kaybı olduğu fakat arkadaşlar ilk başta konuşmak istemiyorum görüşmek istemiyorum diyen kızlarla bile ısrarla çabaladıktan sonra bir ilişkiye başladıklarını anlatıyorlar. Gerçi bu ilişki nasıl dinamiklere sahiptir kestirmek güç ama adamlar halinden memnun gözüküyor. Aynı şekilde de sonradan ısrarcı olanın kız olduğu “kızın köpek olduğu” bi hale geldiğinden bahsediyorlar. Ben burdan bakınca dedikleri çok patolojik bir tablo gibi duruyor ama benim anlamadığım ısrarcılık ilk başta hangi düzeyde olmalı? Genel olarak yürüme daveti aldığımız kızlara yürümemiz tavsiye ediliyor her istekli görünen de her şeye kolayca evet demiyor. İlk istememe manasına gelecek durumda vazgeçmek ne kadar mantıklı? Dengeyi yakalamak açısından dikkat edilecek bi tavsiyeniz var mı?

  1. 2 kere dener sonra nextlersin. ısrarcılık 2 artı nexte göre verimsizdir. genel nüfus için konuşuyorum. nasıl çalıştığını kendin dene ve karar ver. bazı kızlarda ısrarcı ol bazılarında 2 teklif artı next eyle. pratik ısrarın verimsiz olduğunu gösteriyor ama kendin dene gör.

   Israrın KHda teorik problemi erkeğin seri tek eşlilik öncelikli olmasını gerektirmesidir. Tabak çevirip opsiyonlarının en iyisini kız arkadaş yapmak erkek için daha iyidir.

 16. Bugün kızlar bi yere çağırdılar işim var diyerek gitmedim. Şuan mesajla sen bizle samimi olmak istemiyorsun anladık diyerek shit test attıklarını düşünüyorum. Uygun bi cevap önerisi olan? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *