Eric Thomas – Kendine borcun var

Kendine bir açıklama borçlusun!

Kendine aynada bakıp şöyle söylemelisin : “Neden sadece %50ni veriyorsun? Senin sorunun ne?”

Kendini cezalandırman lazım.

Kendine şunu söylemelisin :

“Artık televizyon izlemek yok”

“Artık abur – cubur yok, tatlı yok”

Artık ‘hayır şimdi olmaz’ yok.”

“Şimdi gidip ağırlık kaldırıyoruz.”

“Artık alkol yok, şimdi olmaz, HAYIR,  bununla şimdi başa çıkamam.”

Kendine şunu söylemelisin : “Kendime borcum var.”

Bir kere bile aynada kendi gözlerinin içine bakıp, “beni yarı yolda bırakan kişi BENİM” demedin!

O noktaya gelene kadar, sana ihanet eden sensin.

Hiçbir zaman denemedin. Yeterince cesur değilsin. Başkasını suçlamaya çalışıyorsun.

“Başarılı olmama sebebim patronum”.

Kendine aynada bakıp şöyle söyledin mi hiç :

“Zamanında yataktan kalkmıyorum.”

“İşe zamanında gitmiyorum.”

“İşte iken kendimi işe %120 vermiyorum.”

“Beni yarı yolda bırakan yine benim!”

Değişen ne? Ben değiştim. Mağduru oynamayı bıraktım.

“Başıma güzel şeyler gelmesini bekliyorum” demeyi bıraktım.

“Gidip savaşacağım.”

“Gidip çalışacağım.”

“Gidip bastıracağım.”

“Gidip öğreneceğim.”

“Gücümün sınırlarına dayanıp gereken ne ise yapacağım”.

Hergün, ama hergün, gücümün son damlasına kadar kaybeden değil kazanan olmak için çalışacağım.

Evliliğin nasıl olsun istiyorsun?

Oğlun nasıl olsun, kızın nasıl olsun istiyorsun?

Sağlığın nasıl olsun istiyorsun?

Finansal olarak ne istiyorsun?

Mesela, yılda ne kadar para kazanmak istiyorsun?

Nasıl bir araba kullanmak istiyorsun?

Nasıl bir hayat yaşamak istiyorsun?

Her sabah kazara oradaymış gibi uyanma. NE ISTIYORSUN?

Ve ne yapmak istediğini bulunca, doğal hayatının geri kalanını, yataktan kalkıp o istediğin şeyin peşinde koşmak için harca.

Tam potansiyeline ulaşmadan yaşamanın bir bahanesi yok.

Bahane yok.

“İşleri yarına bırakma” kavramına inanmıyorum.

O kavrama gerçekten inanmıyorum.

Avustralya’da iken, “işleri erteleyen ve yarına bırakan biri olduğunu söyleyen genç bir kadına sordum :

Bak, eğer sana “yarın sabah saat 5:00’te benimle buluşursan, sana 3 milyon Dolar vereceğim” desem. Ne yapardın?

Bana dedi ki “yarın sabah 4:59’da burada olurdum!”

“O 3 milyon doları almak için hazır olarak.”

Ben de dedim ki “bak, işleri yarına bırakmak diye birşey yok.”

Olay şu ki senin yaptıklarının senin için bir önemi yok.

Doğru mu? Senin için anlamlı değil.

Senin için önceliği veya acelesi yok.

Bir şeyin aciliyeti yoksa, onu sonra yaparsın.

Eğer senin için bir anlamı ve önemi yoksa, senin için bir önceliği de yok.

Yani senin yapman gereken, hayatını nasıl anlamlı ve önemli yaparsın, nasıl bir amaç bulursun?

Eğer bunları cevaplayabilirsen, sana söz veriyorum, erken kalkacaksın, erkenden orda olmak için koşacaksın ve o hedefini gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapacaksın.

Miskinlik diye bir şey yok, senin amacsiz ve anlamsiz hayatin senin için önemli değil. Olay bu.

Eric Thomas

 

 

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

117 thoughts on “Eric Thomas – Kendine borcun var”

 1. Merhaba Mahmut abi. Bir problemim var yürüdüğüm kızlar sürekli benle laf dalaşına giriyorlar sanki eğlenen usta onlar ve bana şunu diyorlar:
  Hahah bunlar mıymış kız tavlama taktiklerin bize sökmez canım.
  Bazen dışarıda karşılaştığım kızların benden üstte olduklarını benim ezik olduğumu asla onları elde edemeyeceğimi düşünüyorum. Kadınlarla konuşma konusunda özürlü gibiyim arkadaşlarım hep çok yakışıklısın ama malsın diyor.
  Sadece yaşı küçük kızlarla sevgili olabiliyorum. 18 yaşıma girdim bedenende hiç olgun hissedemiyorum. Ne yapacağım bazı kızlarda sokakta bana laf atıyor arkamdam kesin sevgilisi vardır diyor. Yürüdüklerim direk dirseğini gösteriyorlar sanki çok yanlış bir şey yapıyorum gibi. Ben nasıl bir betaymışım ya 🙁

  1. Bir kızın sana “kız tavlama taktiklerin bu mu” demesi için napıyorsun birader ?!?!? Yaptığın işi söze mi döküyorsun ? Bir erkek reddedilse bile böyle bir şeyi duymaz.

   18 yaşında nasıl olgun olacaksın ki?

   Tabii bua arada : Ağırlık kaldırıyor musun, bağımlılıkların varsa bıraktın mı, üniversite ya da vs. gibi bir amaç edindin mi, erken kalkıp erken yatıyor musun vs .. vs … Yoksa erkeklerin 80%si gibi bunları yapacak sabrın ve disiplinin yok ama sen kolaya kaçıp daha kendini adam etmeden kızlara mı yürüyorsun?

   1. Arkadaşlarım kızlarla olan mesajlaşmalarımı okuduğunda afedersiniz götüyle gülüyolorlar. Dışarıdan herkes çok iyi göründüğümü söylüyor sırf bu yüzden bana aşık olan kızlar var ama tanışınca olmuyor onlarda en son kızla diyaloğum :
    B- kova burcu aşık olmuyormuş
    K- aa öylemiymiş
    B- evet benimle tanışana kadar ama
    K- kız tavlama vol473727 mu bu
    18 yaş konusunda demek istediğim olgunluk o yaş civarındaki kızlara ya da arkadaşlarıma göre olan olgunluğum yok gibi

    1. Geçen yorumlara yazmıştım bağımlılıklarımla savaşta 140. Gündeyim 6 aydır ağırlık kaldırıyorum ve sağlıklı besleniyorum mental açıdan iyi hissediyorum ama kadınlar konusunda hala başarısız girişimlerin devam ediyor.

     1. Buradan sonra laf dalaşına girdi engelledim sadece bu örnek değil işte genel anlamda kötüye gidiyor üniversiteye hazırlanıyorum.

     2. Mahmut hocam siz sadece bu örneğe odaklandınız geçemedim belki shit testi ama geçsemde kızlarda bana karşı tuhaf bir tutum var geçen yıl lise son sınıfta sınıfta doğru dürüst konuşmadığım sevgili olmayı bile aklımdan geçirmediğim bir kız geldi bana senin sevgilin olmaz sen öyle konuşmayı bilmiyon dedi alakasız yere

     3. Ornekten gidecegim tabii. Su kizin kiz tavlama lafi cok dogal bir shit test. Ozellikle oyle sacma bir “sen beni gormedin daha” boburlenmesi atarsan. Ondan sonra agiz dalasina giriyorsan kizlara tuhaf davranan sensin. Kizlar degil.

     4. Peki Mahmut abi şöyle söyleyeyim telefonumu size versem ve kızlara yazsanız bana şunu diyeceğinizden eminim bu kızlar neden bu kadar malca cevap veriyor. Yaşları kaç bunların gibi tepkiler. Belki de şöyle düşünüyorlar bu çocuk yakışıklı beni tavlayacağını sanıyor ona gösterebileceğim en kaltak yüzümü göstereyim.

     5. Kizlarin nasil oldugu umrumda degil. Kizla agiz dalasina giren erkek bu durumdan 100% sorumludur. Kizlarla agiz dalasina girmek epik yenilgidir. Sana oyle davranan kizlarla bir baskasina eriyen kizlar ayni hatunlar sonucta.

      Gercekten yardim istiyorsan o shit teste ne cevap verdin yazarsin ve burda hatan varsa sana gosterilir. Yok kizlar bu yasta tuhaf diye inanmayi sececeksen 3 sene monk modea gir ve sonra oyun oyna.Yaniliyor olma ihtimalim var ama bana egon 10 km capinda 10 cm derinliginde gibi geldi ki yasina gore anormal bir hata degil. Sadece egon ustunde calisman lazim.

     6. Mahmut abi haklısın vallaha Egom yok desem inandırıcı olmaz ama ben şimdi kendimi geliştirmek için bir sürü kıza yürüsem olmaz gibi çünkü aynı tas aynı hamam bir şeylerin değişmesi gerek

     7. Degismesi gerek de sen nasil dalasa girdigini gostermezsenbu degisime bizim bir katkimiz olmaz. Ha buraya zamane kizlari boyle boktan soyle copten diye onaylanmak icin geldi isen biz oyle birbirimizin egosunu sivazlamakka ugrasmiyoruz.

     8. Bahsetrigin tip siskin bir ego zayifliktir. Ego zayifliklari ortmek icin siser. Zayiflik kizlarda sirin durabilir belki ama erkeklerde olmaz.

   2. Abi değinmediğin nokta ses tonu
    Bi ara stajda boşken video çekiyodum akşamında izledim ve kendi ses tonumu duyunca özgüvenim kırıldı.
    Kendine 5-10 dakikalık zaman oluşturabilirsen okulda ya da çalışırken gözlerini kapat ve nefes al (sadece aldığın nefese odaklan başka bir şey düşünme)
    Bunu yapıp tok bir ses tonuyla tekrar denersen (aynı kızın üzerinde denemek gibi bi hataya düsme) olumlu sonuc alma ihtimalin daha da artar
    Bir de dik duruş önemli omuzlar geride kafa dik

    1. Dostum herkesin kendi ses tonu kendine garip ve çirkin gelir. Takılma buna. Çünkü kendi ses tonumda bana öyle geliyor beğenmiyorum ama genel olarak beğeniliyor. Bunun dışında.Kendini kabullenmemek ergence bir davranıştır. Bunu kafaya takmamayı öğrenmen lazım.

   3. Selam Pure. Bak senin yerine shit testi geçeyim:
    B:Sikisok burcu aşık olamazmış taki benle tanışana kadar
    K:Kız tavlama teknikleri vol 2545 mi bu? Olgun değilsin vsvs…
    B: Aynen ya bak hatta şöyle oldu: Google>qız tavlama teknikleri>kendimi şanslı hissediyorum 😀 😀 😀 güldüm bayağı 😀 😀 (en temel shit test savar kabul et ve abart)

    Diğer senaryo aynı muhabbet dönünce kız tavlamak kelimesini kullandığı için iğnele kızın egosunu mahvedersin. “kız tavlamak mı? Kendine karşı en ufak bir saygın yok anlaşılan. Başka bir erkekten de bunu bekleme bence senin için iyi olur 😀 :D” bunu yazıp kızın verdiği cevapları mavi tikte bırak. Aklı başına gelsin.
    Ayrıca Mahmut Abi haklı. Kızla ağız dalaşı yapma. Kız ortamı gererek senin çerçeveni test ediyor. Soğukkanlı davran ve dalga geç. Kız cidden sinirliyse kendisi engel atar zaten senin bir şey yapmana gerek yok o zaman.
    Bombing run is over. Returning to the base.

    1. Tavlama taktiklerin bu mu? Cevabi aliyosan sikik egonu dusurmeyi dene biraz.kiza yazan sensin, seni test etmesi gereken kiz ama sen kiza “ben kirk yilda bir gibiyim kiymetimi bil” havasi verirsen basini alirsin tabi.kizlara yururken baslarda mutevazi olman lazim.kendini ezdirmek veya muhtac gozukmek nasil iticiyse kiza sokaktaki herhangi bi kiz gibi davranman da seni cool degil itici yapar kardes.hayir sikin cok kiymetliyse hic bir kiza ihtiyac duymazsin ama kiza orospu gibi veya siradan bir kiz gibi hissettirirsen tabi ki muhabbeti sabote ederler.kizlarin bu noktada her lafini shit test olarak almak da sacma.kiz sana sevgilim var dese gelip burda testi nasil gecicem diye soracak kivama gelmeyin.ozguven farkli.ego farkli.

 2. Mahmut abi ustteki arkadasi bir nebze de olsa anlayabiliyorum. Nasil erkekler icin bok gibi bir nesil geliyorsa asagidan aynisi kizlar icin de gecerli. Gerek erkeklerin gerek kizlarin hayatlari birkac sacma sapan sey olmus sosyal medyada populerite vb gibi. Bana kalirsa suanki nesil icindeki kaliteli kiz orani eskiye gore cok ama cok dusuk.

  1. Çok haklısın hocam instagrama tapıyorlar resmen ve mesaj attığında direk profiline bakıyorlar ona göre kaltak gibi yada insan gibi davranıyorlar.

 3. Tabii ki bu onun yaptigini hakli kilmaz kiz ciddi bir laf dalasina girdiginde he he tamam diye gecistirmek en guzeli

 4. Abi abur cuburu bırakma taktiği var mı? PMO’yu bıraktım, sosyal medyayı bıraktım ama abur cuburu bırakamadım. Tüketmediğim zaman aşırı asabi oluyorum ne yapmalıyım?

  1. Taktik ayni. Tum abur cubur aliskanligini listele. Ve en kolay vazgececeginden baslayarak her birini tek tek birak. 21 gun kurali ile.

 5. TRP’nin en sevdiğim yanı bu işte. Sadece karşı cinsle olan ilişkini düzeltmiyor aynı zamanda potansiyelini gerçekleştirmen için gerekli olan disiplini ve motivasyonu alıyorsun burdan. Çok yaşa Mahmut Abi

  1. Hocam karsi cinsle iliski erkeklerin yolunda gitmemesini taktiklari tek hastalik belirtisi oldugundan TRPye hep oradan geliyorlar ama asil hastalik o degil. Hastalik bu yazidaki olay.

   1. Açıkcası benim de TRP’yi buluşumun öyküsü bu şekilde ama TRP karşı cinsle ilişkiden çok daha fazlasını katıyor bünyeye. Sosyal hayatta potansiyelini adım adım gerçekleştirerek zirveye yaklaştığını görmek seksten çok daha keyifli 🙂

 6. Üniversite sınavına da iki aydan az kaldı. Ders çalışmam gerek ama çalışamıyorum.

  Neyse Hocam, şimdiku soru(nu)m şu:

  Genelde dışarıdan bakılınca, durgun, sessiz, duygusuz/mimiksiz biri gibi görünüyorum.
  İçımde öyle değilim ama duygularımı dışarı yansıtamıyorum galiba. Öteki herkes normalken ben tuhaf duruyorum.

  Çektirdiğim fotoğraflara bakıyorum mesela, ne bileyim heykel gibi falan çıkmışım işte. Moton, düz…

   1. Özgüven önemli benim 1 senem kaldı. 3 ayımı boş geçirmeyi düşünmüyorum.2 aylık sürede 10 soru fazla yapsan kaç bin kişiyi geçersin siktir et durgunluğu sınava odaklan zorla kendini.

   1. Haklısın hocam ama rahat olamıyorum. Sürekli kendimi kasıyorum, herkes tuhaf davrandığımı düşünüyor gibi geliyor bana.
    Yürürken bile komikmi yürüyorum diye düşünüyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor.

    Bu da dikkatimi dağıtıyor, sınava odaklanamıyorum.

    Normalmiyim, yoksa değilmiyim acaba?..

     1. Peki Mahmut Abi 2 ay sonra tekrar yazarım Allah izin verirse 😀.

      Hele sınav iyi geçsin de…

    1. Bana sormadın ama yorumunu okuyunca cevap vermek istedim.
     Gayet normalsin, kafaya taktığın olay içten içe sınav kaygısı buda davranışlarına yansıyor ister istemez.
     Benim çevremde sınav stresinden kafayı yiyecek duruma gelenler vardı senin bu yazdıkların yanlarında hiçbir şey ve üni sınavı ne kadar önemli olsa da hayatta daha karşına çıkabilecek bir çok fırsat olacak ve üniversite sınavı sadece bunlardan biri önemli olan o fırsatları değerlendirebilmek için elini taşın altına koyabilmen.

   2. Mahmut Abi bizim mekanda guresci bir cocuk extra calismaya geliyordu,biraz sevimli gulusu falan guzel guresci bir arkadas,kizlar resmen adama yazmaya basliyordu bazen.O anda agirlik kaldirma,spor ve cool olmanin kizlar uzerindeki etkisini anladim.Yine de merak ediyorum,tipim fena degil genelde esmer kizlar daha ilgili bana ve hb 6-8 hatunlardan yd alabiliyorum ama fit bir vucuda sahip olmam oyunda yuzde kac beni ileriye atabilir diye dusunurken bugun mekanda uc kiz ve yanlarinda bir erkek geldi,cocuk normal biriydi ama cok fit vucudu vardi ve alfaydi hareketleriyle adeta.O zaman senin agirlik kaldirma ogudunu beynime kodladim abi.

    Agirlik ve fitness olayinin faydasini sahada ne kadar gordun abi?seductionturkte yazan pua arkadas cok fit ve saglikli vucuda sahip erkegin kizlar tarafindan kabul/seciliminin daha yuksek sans oldugunu soyledi.Ne dusunursun abi tavsiyen agirlik ve fitness midir?

    1. Agirlik. Fitness, ozellikle 33 yas ustu erkekler icin pek faydali degil. Agirlik kaldirmak, gym yoksa kendi agirligini kaldirmak (sinav, mekik, barfiks, vs …) cok daha iyi.

     Ama agirlik kaldirmanin sahada asil faydasi seksi bir erkek vucudu degil. Agirlik kaldirmak calisan veya ogrenci bir erkegin disipline girmesi demek, testosteron demek, iyi uyku demek, ofke ve stresi agirliklardan cikarip rahatlamak demek, dik durus demek, kalin ve derinden ses demek, vs … Bence erkeklerin dogal fizyolojisi agir is yapmak ama artik kicini kaldirmadan yapacagimiz islere gomuldugumuzden fizyolojimiz bozuluyor. Bu nedenle gym bir nevi dogaya donus.

 7. Ben birden bıraktım. Prno, mast, aburcubur açlığım mega düzeye ulaştığında kendime; “bu bokun sana hiçbir faydası olmadığını biliyorsun ve bunu yaptığında elde edeceğin tek şey pişmanlık ve öfke. Hala yapmak istiyor musun?” diyorum etkili de oluyor..

 8. Eric Thomas ve Jocko gibi üstadların muhteşem çevirileri yapılıyor bu sitede.Gençlerin bu alt başlıkta yorumlarını ve sorularını görmek isterdim fakat bakıyorum da böyle önemli çevirilerde bile halen “kız bana baktı şöyle yaptım konuşmayı kesti ühühühü “ gibi süper saçma sorular soruyorsunuz.Sitede yazılanlar iyi okuyan biri bu sorulara gerek bile duymaz.Gerçekten kırmızı hap sadece kızlar değil
  Yanlış yapıyorsunuz gençler…
  Kırmızı hapı alfacılık ve seks olarak görmeyi bırakın

 9. Zaten biz ne anlatsak da sikinin keyfine göre anlamaya devam edecek çoğu

  Sıkıntı yok devam 👍🏻

 10. Sağlam kazık youtube kanalı kapandımı? arıyorum, bulamıyorum.

  Bir de bu sitede biraz nlp ve manipulasyon ile ilgili yazılara yer verilirse çok memnun olurum.

 11. Youtube bı kadar aştımı gerçekten ya, böyle şeylerde haberimiz olsun tepki mekanizması oluşturalım, ne kanallar var, onlara dokunmayıp, bunlara musallat oluyolarsa yaazık.

  1. Hocam eskiden algoritmik kapstiyorlardi (sikayetleri isleyen bir algorirma ile) ama son 1 senedir maasla SJW calistirmaya basladilar.

 12. Linç yemiş gibi hissettim ben ego şişirmek ve neden kızların böyle olduğunu kabul ettirmek istemedim sadece bu tarz bir sorunum var dedim gereken çoğu şeyi hali hazırda yapmaktayım ağırlık kaldırmak olsun bağımlılıklarımdan kurtulmak olsun ama genelde cevaplarınız için teşekkür ederim artık sadece üniversiteyi düşünüyorum.

  1. Evet universite sinavi haric kizlari unut. Senin anlamadigin sey bize israrla detay vermeden (ornegin o yazdigin mesajdaki shit test sonrasi yazismayi nasil agiz dalasina goturdunuz) tamamen havada kalan ve genellemelerle dolu yorumlardan sana tavsiye cikarmamizi beklemen. Kesin bildigimiz bir sey su ki bir erkek bir kadinla agi dalasina girmez. Kadinlasmadan giremez. O nedenle tuhaflik buyuk ihtimalle. Bu aslinda iyi haber. Eger zamane kizlari gizli bir ittifak ile seni abazan birakacak sekilde ortak hareketler izliyor olsa idi senin icin cinsellik hayal idi. Ama suc sende ise bu senin durumu degistirme gucun var demek.

   Neyse. OnumuDeki iki ay senin uni sinavindan baska derdin yok. Bu simdiki lise hayatin zaten 2 3 aya icindekilerin buyuk coguyla beraber tarih olacak.

  2. Pure kızlar konusun da iyi olmak istiyorsan ilk önce kendine yönelmelisin. Bütün kötü bağımlılıkların dan kurtul. sağlıklı beslen gym yap. Özgüvenin tavan yapacak insanlarla konuşurken özgüvenli konuşucaksın insanlar hemen fark edicekler olumlu tepkiler alıcaksın. Bu dediklerimi yaptıktan sonra gel neym’in yazdığı yazıları oku kız tavlama konusun da sonra farkı gör. 🙂 <3

 13. Sigara, alkol, ot kullanıyorum. Bırakmam gerektiğini biliyorum ama nedense kendimi bir türlü ikna edemiyorum. İçimde bir yerlerde bunları bırakmak istemeyen bir taraf var. Bağımlılık kısmından bahsetmiyorum, kendimi bir türlü tam ikna edemiyorum. Buna motive olamıyorum. Sanki tam olarak bir inansam başaracağım, ama olmuyor.

  Bunların verdiği keyif, bırakmanın uzun vadedeki faydalarına ağır basıyor. Ama mesela sigara ne kadar sağlığa zararlı vs. olsa da, sigara kokmak beni daha çok bırakmaya teşvik ediyor.

  Alkol zararsız seviyede, belki ayda bir falan içiyorum. Sosyal içiciyim diyebilirim. Otu haftada iki falan, o da peşine düşmüyorum arkadaş ortamında sürekli döndüğü için denk geliyor. Sevdiğim insanlar olduğu için de ortamı değiştirmem söz konusu değil. Arada bir de azaltmak üzerine konuşuyorum çocuklarla. Sigarayı bırakmayı sürekli deniyorum ama en fazla iki gün falan sürüyor. İş yerinde falan geyiği dönüyor hatta tekrar ne zaman bırakacaksın falan diye.

  Abi ne öneriyorsun? Sen ne seviyede kullanıyorsun sigara, alkol vs var mı? Yoksa bıraktın mı, nasıl bıraktın? Ve diğer arkadaşların da tavsiyelerini bekliyorum…

   1. Kardeşim ben de alkol, sigara, uyuşturucu ve mastürbasyon yapıyordum. Bunların hepsini bir an da bıraktım. Bırakıcam diyip bırakıcaksın bunları zorlaştıran tek şey senin zihnin de oluşturduğun negatif düşüncelere inanman. Bırakamam deme bu siktiğimin sigarasımı beni yenecek lan de bırak. He tabi sigara bırakmak(bağımlılıklarını) o kadar acılı, depresif, sinirli geçecek o kadar acı çekeceksin ki anlatamam. Ama o acılara çekmeden zaten bırakamayacaksın. O acıları çekmek zorundasın sen erkeksin dünya erkekler için yan gelip yatma, sürekli mutlu olma yeri değil. O acıları çekeceksin ve bağımlılıkların dan kurtulacaksın. Ben şuan bağımlılıklarımın hepsin den kurtuldum SÜPERİM. Hiç olmadığım kadar iyi ve erkeksi hissediyorum. Hayatım da çok iyi gidiyor.

  1. hocam ben alkol çok az,sigara hiç kullanmıyorum. en azından abartmadan alkol kullanılabilir. sigara için irade gerek. ”yarın bırakırım,akşam bırakırım” gibi değil o an bırakmaya karar vermek ve bırakmak. ve kendine yeni bir hobi bulmak. en azından sigarayı bırakan arkadaşlarım böyle bıraktı ve iradesini korudular.

 14. İki gün boyunca cinsellik dahil her türlü şey “yazışılmış” kıza tekrar ne yapılabilir mahmut abi? Muhabbet bitti, ertesi gün yazmadım, bugün de yazmadım, yazmayı düşünmüyorum. Kızın yazmasını mı beklesem, yoksa 1-2 gün sonra ben mi yazayım?

  1. Valla onu sen bulacaksin ama kiza yazmam bana o yazsin pek erkek tarafinin diyecegi sey degil. Bir de fiziksellesmeden cok derin mevzular konusmamak lazim.

   1. Malum internetten bulunduğu için görüşme ya da fiziksellik yok. Mesaj atıp atmama olayını kastetmiştim. Aklıma bişey gelmediği için sormuştum. Muhabbet biraz da geyik üzerine. Yoklamak kötü olmayabilir. Ben senin bu yorumundan pasif bekleyen olmak iyi değildir anlamını çıkardım.

    1. Pasif beklemek erkeğin değil kadının karakteridir. Erkekten beklenen olayı yönetmesi ve dominant olmasıdır. Pasif beklerken karizmatik değil risk alamayan ve sürece egemen olamayan biri olursun.

 15. Mahmut abi, sence bir erkeğin günümüzde görücü usulü ile evlenmesi eziklik ve onun beceriksizligi mıdır?

  1. Hayir neden olsun? Rizayla olduktan sonra ask evliligi denilen olayin gorucuden daha ustun oldugunu gormedim ben. Bu konuda bir ara yazmayi dusunuyorum.

 16. Saha raporu yazacağım değerlendirirsen sevinirim Mahmut Abi.
  Day game yapmak için dışarı çıktım,Birlikte yürüyen 2 kişilik kız grubu vardı onları kestirdim gözüme.
  1-2 baktılar bana ben de fırsat bu fırsat dedim gittim yanlarına(Banka oturmuşlardı).

  Banka oturdum,2-3 saniye bana baktılar şaşırmışlardı,ben de selam verip el falınıza bakacağım dedim.
  Hayır teşekkürler gibi bi şeyler zırvaladılar,daha sonra eğlenceli olacak dedim biri kabul etti elini uzattı ben bi şeyler salladım kız aa bildin falan dedi,diğer kız da ondan cesaret aldı,o da uzattı elini onunkini de bildim.
  Daha sonra bu eğlencenin küçük bir karşılığı var deyip instagram istedim,daha sonra kızların benden 7 yaş büyük olduğunu farkettim.
  Kızlar yaşımı sordu,öğrendikten sonra ilgileri azaldı kardeşim yaşındasın falan dediler ben de hoşçakalın diyip uzaklaştım insta da alamadım.Yorumlarını bekliyorum.

  1. İyi oynamışsın. KAdınlar genelde kendilerinden küçük erkeklerle ilgilenmezler. Oyuna devam.

   1. Mahmut abi o yazını defalarca okudum. Ben bakire kadın alırsam hipergamiden korunurum demiyorum ki. Bakire olmayan kadınla evlenmek istemeyen erkeklerden biriyim.

    Benim sorduğum kadının cinsel geçmişine dair işaretler. Örneğin bazı yazılarda büyük dövmeleri varsa kaşardır diyordu. Benim red pill araştırmalarım ve kendi fikirlerim şöyle

    *Dindar bir kızsa bakire olma ihtimali dindar olmayana göre daha yüksektir

    *Ailesi gelenekselse daha yüksektir

    *Dövme, alkol, sigara kullanmıyorsa daha yüksektir

    *facebook, instagram kullanmıyorsa daha yüksektir

    *dış görünüşüne diğer kızlardan daha az özen gösteriyorsa daha yüksektir

    Bu varsayımlarımda haklı mıyım?

 17. Alkolü düşür, bırakma, netiede bir yere gittiğinde bir kızla pek ala ortam yaparken, alkolden daha iyi ortam açıcı bulamazsın

 18. Abi selamlar. Liseliler için ders çalışma önerisi yazar mısın? Derse nasıl konsantre olabiliriz vs?

 19. Mahmut abi birde ben Eskişehirdeyim bizim yaş grubumuz tam sosyal çevre gibi herkes herkesi biliyor bi dershaneler sokağı var bütün özel okullar orada kızlar da uydular meriçler de orada belkide ilacım yeni bir şehir ve üniversitedir orda bütün bilgilerimi harmanlayıp kendimi geliştirmeye devam ederek başarıya yaklaşırım teşekkürler her şey için.

 20. Konuyla alakasız olacak ama belli yazıları belli başlıklarda toplama şansınız olabilir mi? Sitedeki tüm yazıları çoktan okumuş olsamda disiplin, bağımlılık, kız kaldırma gibi ana hatları belli yazıları böyle başlıklara sınıflandırma şansınız olursa benim gibi bi konuda tekrar o konuya dair yazıları okuyup tekrar hatırlamak ya da ihtiyacı olan konudaki yazıları direk bulmak isteyen kullanıcılar için çok faydalı olur. Uğraşmak çok zor gelirse ben ilgilendiğim konuların yazılarını not alıp sınıflandırdım yardımcı olmak açısından mail de atabilirim. Şimdiden teşekkürler mahmut abi

 21. Yahu alakalı alakasız her yazının altıda millet oyunlarını anlatıyor nasıl kız düşürürüm nasıl masturbasyondan kurtulurum diye soruyor. Bence makalelerin altında yazılan aşırı alakasız yorumlar onaylanmamalı.

 22. İnanılmaz bilgiler, eline sağlık hocam, bu siteyi okuduğumu görüp gülenler oluyor ama hepsini tokatlamak müthiş bir şey.

 23. kırmızı hapı bizlere verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu bilgiler benim için çok önemli ama uygulama konusunda sıkıntım var çünkü psikolojik olarak düzelmedim:

  Benim sorum empati duygusundan kurtulmak için ne yapmamız gerekir? Yavaş yavaş daha az duyarlı davranmak en iyi çözüm müdür? Aşırı yufka yüreklilik var ve bunun kızlarla ilişkimi mahvettiğimi biliyorsunuzdur. Kafam kırmızı hap ruh halim mavi hap. Eskiden beri karşı cinsle olan ilişkimde “Anana bacına da yapsalar” “o da birilerinin kızı” kafasıyla hareket ediyorum ve bu beni dünyanın en büyük merici yapıyor. Sizin anlattıklarınızın hepsi teoride kalıyor bende. Bu iş için önce kızlarla empati kurma hastalğından kurtulmak gerekli. Ve çok da ahlaklı olmamak lazım. (Dini ahlak olarak söylemedim “anana bacına da yapsalar” zihniyetini kast ettim) Şu an bu psikolojiden kurtulamadığım için ilişkilerimde aşırı betayım. En son kız “çok düşünceli ve şefkatli” olduğumu söyledi bunun anlamı “çok ezik bir meriçsin” demek olduğunu biliyoruz.

  Şimdi benim sorum efendilikten piçliğe evrilmek hakkında. Ben en iyi yolun hızlıca kötüleşmek değil adım adım kötüleşmek olduğunu düşünüyorum. “Daha önce yapmam” dediğim şeyleri yavaş yavaş yapıyorum hayatın her alanında. Sanırım işe yarıyor. Umarım yakında kadınları sadece seks objesi olarak göreceğim ve hiçbir sevgi duymayacağım. Zaman alacağını biliyorum. Bu süreci hızlandırmak için ne gibi psikolojik egzersizler yapmalıyım. Ancak “anana bacına” zihniyetinden kurtulduktan sonra bu bilgileri tamamen uygulamaya geçirebilirim

  1. Senin derdin empati degil bir ksdin icin kendini harcanabilecek kadar degersiz gormen. Kendini harcamak senin icin iyi ama kendini hayatinin merkezine koymak kotu. Senin kotu dedigin adamlarin cogu kotu degil. Senin gibi bir kadinin cikarina kendini harcamassan kotusun dolmasini siktir ediyorlar o kadar.

   Yani empatiyi, kotulugu ve picligi birak. Sen iyi bir insan degilsin zaten. Bir kadinin donunun icine girmek icin iyi rolu yapan ama en once bakman gereken kendine zerre acimayan bir kotusun. Kendini degerli atfedip kendi cikar, istek ve arzularini zerre onemsemeyen kotu birisin. Ilk dusunmen gereken kisiyi, kendini dusunmeyip kendine kotuluk eden birisin. Once iyi biri olman lwzim.

 24. Yine kullanılıp atıldım. Bir öncekinden nasıl bir ders çıkaracağımı bulamamıştım. 2 gün önce okuldaki konserde ortak arkadaşlar aracılığıyla tanıştığım kızla güzel güzel dans ettik. Oyunu iyi oynadım ve kızı karşımda erittim. Yakın temas sırasında bol bol dokundum. Sonra partiyi eve taşıdık. Evde de güzel güzel dans ediyorduk, kızla odaya geçtik.

  Saatlerce yalaşıp, elleşip sürtündük, ama içine girmeme izin vermedi. Sabaha karşı yurt girişi açılınca ve ev arkadaşım gelince kalkıp yurtlarına gittiler. Ertesi akşam(yani dün) gece yine her şey güzeldi ama kıza elimi attıgımda elimi çekti. İlk başta pek takmadım sonra yanında sünepe bir erkek gördüm. Kız da çocuk da daha 18’ler bu arada. Kıza sarılır pozisyondayken ikisinin arasına geçtim, cocugu aşağılar bir tavırla tanışıp kızla devam ettim. Kız cocuk benim arkadaşım dedi. Sonra farkettim ki kıza ben sarılırken diğer taraftan cocugun elini tutuyor. Kızla konusup anlastık kimse dokunmayacaktı ama bir süre sonra anlaşmayı bozdu. Ben de cocuga gel konusalım dedim. Kız olayı önlemek icin beni istemediğini, gitmemi söyledi. Ben yine de cocugu cıkardım kız da geldi, kıza uzak durmasını söyledim ama hareketlerimle ve sözlerimle ikisine de patronun kim oldugunu gösteriyorum. Emirlerimi uygulamak için saniye tereddüt etmiyorlar. Kıza sen uzaktan izleyeceksin diyip cocugun kızla ciddi düşündüğünü öğrendikten sonra(flört ediyoruz dedi) cocugu bekletip kızla konusmaya basladım. kız ne istediğimi sordu, seni istiyordum ama sen beni kaybettin dedim. bir bana bak bir de şu seçtiğin cocuga bak resmen rezalet dedim. kız bana dün gece hiç yaşanmadı biz hiç tanışmadık felan dedi. ben de sen bana yanlış yaptın diyip tekrar kızı gönderip cocukla konusmaya basladım. cocuga dün gece evimde olanları, kızla yaşadıklarımı anlattım. İki de öğüt ettim. Cocuk ağladı, kızla konusmadan yurduna gitti. Kız da defoldu gitti.

  Benim sorum şu ki ben artık hep aynı senaryodan bıktım. Neden kız yatağımdayken sürtünmenin ötesine gidemiyoruz? Birkaç kez şansımı denedim kaleye saldırdım ama surları aşamadım. Kız sürekli engel oldu. Onun dışında ertesi gün neden bana kullanılmış mendil muamelesi yapıyorlar? Piçin teki diye adım çıktıgından dolayı güvenmiyor olabilirler mi?

  iPhone’umdan gönderildi

  1. Hocam sen maskulin falan degil gotun teki gibi davranmissin. Hem de aslen zayif bir karakteri otmek icin gotluk yaptigin belli olarak. “Asagiladim”, “patron kim gosterdim” falan ne amk? Kirmizi haptan, dominantliktan anladigin bu mu? Bunlar hicbir sosyal statusu olmayan, toplumun alt tabakasi hanzo adamlarin yapacagi seyler. Kiza da aynen boyle statusuz gorunmusundur.

   Her kiza boyle statusuz kabalikla yanasiyorsan hepsinden havani alirsin. Bu yaptiklarin eziklik kokan gotluk, maskulinite degil. Su yazdigin gibi davrandigin kizlarin senden topuk topuk kacmasi lazim.

   Videon fena degildi halbuki.

   1. ben bu blogda ne okuduysam ona göre hareket ettim. asla böyle biri değildim ama aylarca kendimi bu blog aracılığıyla zorlayıp buraya geldim. keşke hakaretler yağdırmak yerine yada tabirlerime takılmak yerine yaptığım yanlışları gösterip bir dahakine nasıl doğruya çevirebileceğimi söyleseniz.

    ayrıca de bruyne kardeşim kimse kimseyi sevmek zorunda değil. tipime de uyuz olabilirsin konuşmama da başka bir şeye de. ama senin de mükemmel bir insan olmadıgını buradaki herkes biliyor.

    1. Nerde yazdik boyle sosyal statunuzu sifirlayin medeniyetsiz olun diye? Kirmizi hapi da, saha raporlarini da yanlis okumussun.

     Bu siteden bunlari anladiysan sana samimi tavsiyem siteyi hemem burda birak ve eskiye don. Kirmizi hap senin bunyene zararli. Mavi hapliyken zaten kampus sevgililerinden gecilmiyormus. Troll gibi durmaya basladin.

     1. Ben de cocuga gel konusalım dedim. Kız olayı önlemek icin beni istemediğini, gitmemi söyledi. Ben yine de cocugu cıkardım kız da geldi, kıza uzak durmasını söyledim ama hareketlerimle ve sözlerimle ikisine de patronun kim oldugunu gösteriyorum. Emirlerimi uygulamak için saniye tereddüt etmiyorlar. Kıza sen uzaktan izleyeceksin diyip cocugun kızla ciddi düşündüğünü öğrendikten sonra(flört ediyoruz dedi) cocugu bekletip kızla konusmaya basladım. kız ne istediğimi sordu, seni istiyordum ama sen beni kaybettin dedim. bir bana bak bir de şu seçtiğin cocuga bak resmen rezalet dedim. kız bana dün gece hiç yaşanmadı biz hiç tanışmadık felan dedi. ben de sen bana yanlış yaptın diyip tekrar kızı gönderip cocukla konusmaya basladım. cocuga dün gece evimde olanları, kızla yaşadıklarımı anlattım. İki de öğüt ettim. Cocuk ağladı, kızla konusmadan yurduna gitti. Kız da defoldu gitti.

      bunu nerede okudun söylesene biz de okuyalım

    2. De bruyne herkese hakaret eden ve hiçbir şeyi beğenmeyen biri.
     Saha raporu yazanlara sürekli saygısızlık yapıyor
     Olumsuz yanları söyleyip iyi tarafları yokmuş gibi davranıyor sürekli.
     Kendisinin saha raporu yazdığını görmedim henüz
     Neym ve De bruyne trollüklerinize prim vermeycek kimse , kusura bakmayın

     1. kırmızı hapı götünden anlayan ve sallamasyon yazanları eleştiriyorum sadece. neym’le de bayağı tartışmamıza rağmen uzun yorumları gayet iyi ve kırmızı hapı açıklayıcı. dili ağır o problem. burada da kırmızı hapı götünden anlayan bir arkadaş var. yorumlarımı beğenmiyorsan okumadan geçersin benlark. ben şahsen senin yorumlarını öyle yapıyorum çoğu zaman. haydi rastgele.

  2. Benim anlamadigim daha once kampus eski sevgililerimle dolu yazan adam sen degil misin? Simdi surtunmeden oteye gidemiyorum ne is?

   1. Mahmut hocam bir kadının değerini nasıl asağı çekeriz? ilişki esnasında yada yeni tanıştığımız bir kadının değerinden bahsediyorum..bazıları işi kadına hakarete vardırıyor..

    1. Kadinin degerini neden asagi cekeceksin? Tanimadigin, kisiliginden bi haber oldugun kadini alt tarafi guzel diye kendinden degerli sayma yeter.

     Kadinin degerini asagiya cekmeye calisan erkeklerin cogu kendilerini degersiz gorduklerinden buna ihtiyac duyarlar. TRP bu mu yani? Ezikken kadini da eziklestir ki altinda kalsin.

     1. Kızın götünü arştan göt seviyesine indirmeyi, kendini değerinden yüksek gören bi kızı kendi değerine nası çekerimi soruyorsan Neg Nedir? Yazısını oku. Öbür türlüsü için zaten abimiz cevabı tertemiz vermiş

     2. “Kadinin degerini asagiya cekmeye calisan erkeklerin cogu kendilerini degersiz gorduklerinden buna ihtiyac duyarlar. TRP bu mu yani?”
      Harika bi cevap hocam.

     3. Hoca niye ezik olalım?bunu birisi konu olarak açmış,tam ona soracaktım bu tam olarak nedir diye ulasamadım…onun için mahmut hocaya soralım dedik olay bu. Hatta dedimki bazıları olayı hakarete vardırıyor diye..sırf sen konuyu yanlış anlama diye..

  3. Tam dayaklikmissin. Videonda gördüğüm tip zaten uyuz bir tipti. bu anlattığın olayla da bunu kanıtlamış oldun. Bak bak hareketlere bak aminakoyim. Kızı elde edemeyince yaptıklarına bak. Çocukta bayağı pasifmis,cakamamis iki tane suratına. Böyle devam edersen adın pice değilde başka şeylere çıkabilir.

  4. Starker ne yaptım olm ya…
   İnanamıyorum
   Başta trollediğini falan zannettim ama yaptığın büyük hata
   Barzoluk yapmışsın
   Biraz daha yumuşatmalısın tavırlarını ayrıca zorlama ile bu işler OLMAZ
   Kızdan ses çıkmadıysa hemen nextle başka insanlarla tanış
   Kızın peşine bu kadar düşmek büyük hata…

  5. Maskülen davranmak isterken , kırmızı hapta öğrendiklerini uygulamak istemişsin belli ki.
   Umarım kırmızı hapı öğreneğim derken gençler de böyle hata yapmazlar…
   Karşındaki kişi de kırmızı hapı, frame i bilen yada maskülenlik gösteren biri olsaydı feci kavga çıkardı.Ucunda yaralanma yada ölüm bile olabilirdi ama sanırım elemanı güçsüz gördüğünden dolayı biraz dayılık taslamışsın…
   O genç de zaten ağlamış , kızla ciddi düşünüyor belli ki
   Sikimizin keyfi için , ciddi yada uzun ilişkilere salça olmak hoş değil
   Kız YD atsa da cidden değmez.
   Etrafta uygun birçok kişi varken
   Sonuç olarak ;
   Bro güzel oyun güzel kapanış ama her oyunun sonunda kızın peşine bu kadar düşülmeyeceğini ve seksin de her zaman olmayacağını biliyorsun.
   Ayrıca birisi başkasını aldatırken sizle takılıyorsa , sizi de aldatmaktan zerre pişmanlık duymayacağını bilin
   Burası türkiye dostlar “ne bakıyosun bilader” diyip birbirine mermi yağdıranların , bıçak saplayanların ülkesi.
   Ona göre davranın
   Söz konusu kızlar olunca işin boyutu iyice …

   1. Arkadas erkek olayim derken iki gunde tanisip ellestigi kiza helaliymiş gibi davranip amsalak durumuna dusmek adli yeni bir ders konusu acmis.bir de boburleniyor cocuga haddini bildirdim falan.gozunun onunde baskasiyla el ele tutusuyor ama arkadas bir cuckold luk ornegi gostererek kizi sahiplenmeye devam ediyor.bir ara gecenin sonunda uclu yaptilar diye dusundum.her neyse

    Onun disinda, hic bir kiz icine girmene izin vermiyorsa kiz sana yeteri kadar duygusal yatirim yapmamistir.uzgunum dostum istedigin kadar alfa ol hic bir kiz orospu gibi hissetmek istemez.onume gelen kiza yazayim cok alfa olurum hem hepsi de verir diye dusunuyorsan yanlis yoldasin.hos o kafayla elledigine bile sukret derim ben

   2. çocukla arasındaki durumu bilmiyordum. burada yanlış anlaşılan bir şeyvar evet dayılık tasladım ama çocuğa değil, kıza. kızın yaptığı orospuluğu bilsin istedim, bros before hoes mantıgından bahsettim. hatta cocuk sucsuz yere özür diledi benden. ben de telefon numaramı verdim bir ihtiyacın olursa ara böyle kızlara da pabuç bırakma diye. el sıkıştık gitti.

    1. kız masum ayağına yattı cocugun yanında o yüzden gönderdim. hatta cocuk da dedi ben masumiyetine inanmıştım kaç aydır öpmedim bile vsvs. dedim bu işler böyle sen öpmeye kıyamazsın kız gider ilk geceden tanıstıgı birine verir. ben sana bunları anlatmasam kız senden saklayacaktı hic haberin olmayacaktı dedim. cocuk beni bir abi olarak görüyor şu an. kimseye zorbalık etmedim.

  6. starker,

   Kırmızı hapı medeniyetsizlik, kabalık, hanzoluk olarak anlamışsın. Benim sana bu durumda üç tavsiyem var. İlki, bu kabadayı, hanzo taraflarını törpüler kırmızı hapın söylediği gibi maskülen ama centilmen ve kibar bir erkek olursun ki bu en iyi yol. İkincisi ben böyle devam etmek istiyorum en alfa benim ulan, hepinizi döverim tarzında bi adam olucam diyorsan kırmızı hapı ve bu siteyi okumayı tamamen bırak. Üçüncüsü ise aynen bu şekilde devam et. Nasıl olsa günün birinde birisi ağzını burnunu kırıp kaşını gözünü patlattığı zaman akıllanır ve medeni bir adam olursun. Bence aklını kullanıp ilk tavsiyeyi uygulamalısın ama tabi tercih senin.

   1. dikkatimi çekti de herkes kafayı benim yiyeceğim dayağa takmış. dostlar üç seneye yakın profesyonel muay thai yaptım, anlayacağınız en pis dayakları ben yedim. yani yaralar, morluklar, kol bacak kırılınca iyileşiyor da burada kalp kırıyorsunuz o dayaktan daha kötü benim için.

  7. İstediğini elde edemeyince yaptığın hareketler ironik.
   O çocuğun yerinde ben olsam seni bir köşede birkaç kişi ile sıkıştırıp bir tarafını dağıtmadan bırakmazdım. Elemanı çöp bulup girmişsin belli. Daha yeni gördüğün kıza harem ağalığı yapmanın trp ile uzaktan yakından alakası yok.

 25. Biraz kizlarsoruyor vari bir soru olacak ama, bana ciddi bir gonul bagi olan bir kiz var, ben de karsiliksiz kalamamistim karsilikli gelgitler kararsizliklar oldu ama simdi birbirimizi istiyoruz ama kiz bircok kez egosunu dusuren cumleler sarfetti, aşk meşk işlerine inanmiyorum, elbette o da ilgisi bittigi an gidecek ama su anda kizla aramizda baslayan resmi birsey de yok.flortler bilmem neler tamam ama bir sonraki asamaya gecmek icin, kiza ihtiyacim oldugunu, gercekten sevgisini harcamayacagimi, bana guvenmesini nasil saglayabilirim?simdiye kadar muhtac gorunmeyim diye acik acik bir cagrida bulunmadim ama karsilikli flort de bir yere kadar.kizi az cok tanidim o da herkes gibi sevismek istese de karsisindaki adamin ertesi gun cekip gitmeyeceginden emin olmak istiyor.tamamen muhtac gozukmeden, hafif edebiyatla bulandirilmis “sensiz eksigim.” Tarzi bir yaklasim olumlu cevap verir mi.kizin bayadir duygusal yatirimi oldugu icin hem kizin karsisinda cok da yelkenleri suya indirmek istemiyorum ama bu asamada da ne yapacagimdan tam emin degilim.umarim anlatabilmisimdir

  1. “Sensiz eksiğim” i nası muhtaç görünmeden söylemeyi düşünüyorsun onu anlamadım. Ama kızın zaten ilgisi varsa ne biliyim seni sevdiğini söylüyorsa ben bırak ortam o hale gelsin kız sana açıldığında hamleni yap derim. Seni seviyorum demesinin üstüne biraz bekleyip gülümseyerek şakalı ben de boş değilim deyip işleri bi tık yukarı çıkarabilirsin. Güven problemi yoksa ya da yollu değilse kız hakettiğinde sen onu sevgili seviyesine çıkardığında zaten güvenir sana. Ciddi bi ilişki peşindeysen de çerçeve ve dominantlık yazılarını oku olayı iyice yut. Sen zaten hödük olmayıp bunları yaparsan ve kız gerçekten duygusal yatırım yaptıysa sana, ilişki de bunları bozmadığın sürece istediğin gibi ilerler. Tabi bunlar benim düşüncelerim

  2. Sensiz eksiğim ne demek? kiza ihtiyacim oldugunu, gercekten sevgisini harcamayacagimi, bana guvenmesini nasil saglayabilirim ne demek?

   Aynen, sen yanlış gelmişsin, kızlar soruyora gitmen lazım.

   Ama bizden cevap istiyorsan siteyi ilk yazidan itibaren en az 200 yazi ileri dogru oku derim.

 26. Bence de zorla güzellik olmaz, next’lemeye katılıyorum fakat, çocuğa anlatmakla iyi yapmış boş ver, tutarlı olmayı öğrensin bizahmet kızlarda, bir musibet bin nasihatten iyidir.

  Tabii, zorlamak doğru değil, olmadık bi dduruma düşersin, tacizci-tecaavzcü diyee götünden kan alırlar, kız istemiyosa istemiyodur, çek-git.

 27. Son zamanlarda (sadece bana mı öyle geldi bilmiyorum) bu sitede red pill felsefesi yavaştan yumuşatılmaya başlanmış gibi geldi.Yukarıdaki arkadaşın saha raporu kötü sonuçlansada bence davranışları dark triad a uyuyor.Yani götlük yapıyorsa yapıyordur önemli olan sonuca ulaşması,nasıl ulaştığı değil.Tabiki bu sadece benim görüşüm elbette katılmayanlar olucaktır.

  1. Adam yukarida anlattigi seyi defalarca yaparak sifir cektiginden bahsediyor sen de gelmis onemli olan sonuca ulasmaktir diyorsun 😀 Istediginiz sonuc istikrarli olarak reddedilmek ise buyrun devam edin sert erkekler. Fakat nedense biz sonuc aliyoruz, bu tur sert trpciler hava.

   1. Peki nasıl bir yol izlemeliyiz mahmut abi.Dark triad özelliklerini göstererek daha manipülatif bir şekilde mi olaya yaklaşmalıyız ? Demeye çalıştığım yeri geldiğinde göt gibi davranmamalı mıyız ? Kırmızı hapı aldıktan sonra iyi çocuk gibi davranmayacağımı biliyorum,kendimiz en değerli olanız karşımızdaki kadın bizim için ne kadar önemli olabilir ki ? Bu dediklerim tabi uzun süreli ilişki için değil kısa süreli ilişkiler için geçerli.

 28. Mahmut Abi cok saglam ve guclu tavsiyeler veriyor.Mesela boksta daha yenisin ve minimum 5 yil dovusmus,arada nakavt olmus sampiyonluklar kazanmis bir adam sana “yumruk teknigin iyi degil” dediginde “sende birsey bildigini saniyorsun” demek gibi birsey.Benim sacma sapan avm acilisimi bile ayrintili ve guzel tavsiyeli cevaplayan Mahmut Abi sana da ayni sekilde cevap vermis.Ki uslubu bu ve boyle de olmasi gerek.Kizgin demire dokunursan elin yanar ve bunu bildigin halde dokunursan ve Mahmut Abi “dokunmamalisin” dediginde hata onda degil sendedir.Bir restoranda calisiyorum ve Mahmut Abinin dediklerini aynen yasiyorum desem sana,sunepe kizlarin erkekleri nasil uydu ettigini,hipergaminin dondugunu,betalarin ilgi yagmuru yuzunden hb 6 lik kizin hb 10 gibi davrandigini gorsen desem,oyun ve red pill ilk basta sok edici gelebilir ve bunu duygusal algilamak yerine Mahmut Abinin degerli tavsiyelerine odaklanmalisin(bu tavsiyeleri onlarca dolara satan pualar dolu Batida,degerini bilin)

  Bu arada Mahmut Abi is arkadasim bugun cok absurd bir soru sordu 🙂 Masada oturan musteri kizla hic diyalog kurmamis ama kizin masaya her gelisinde kiz saclarini duzeltiyormus ve telefonundan gozlerini ayirmiyormus.Ayrica gun icinde kendisine yakin masalarda bazen bazi kizlarin makyaj yapmaya/tazelemeye veya selfie cekilmeye basladiklarini soyluyor.Sanirim red pill olayini anlatmadigim icin acaba bunlar yd mi acaba diye soruyor tahmin ediyorum.Mahmut Abi bu soruyu ona cevaplayabilirsem arkadasi da red pill cemiyetine dahil edicez 🙂

  1. Kardeşim bu kadar büyütme kızın hareketlerini bunlar çok basit önemsiz detaylar. Kız yd atıyor mu? atmıyor mu? ona bakarsın atıyorsa oyununu oynarsın. Oyununa olumlu cevap vermiyorsa nextlersin.

 29. her ne kadar Mahmt dostumuzun adama söylediklerine katılsam da, yumuşama olayını ben de daha önce dile getirdim, malesef açıktan bir yumuşatma pek çok makalede görülüyor.

  Neyse o olması lazım.

  1. Hocam bizde herşeyde olduğu gibi red pill i de götünden anlama olayı var. Piyasada betavari kadın düşmanlığı söylemleri göze batar hale geldi. Bu toplumun geleceği ve sağlığı için iyi değil. Buyüzden olduğunu düşünüyorum.

 30. yok dostum niye düşman olalım ki kadınlara, bilakis, kadınlara dost (tabii burada mecaz olarak) olan birinin gerçekleri bodoslama söylemesi lazı

  Mesela, Kadının çalışma hayatına girmesinin pek çok olumsuz yönünden bahseden kırmızı haplılar vardır, burada bunları pek göremiyoruz, modern zamanların verdiği zarara yeterince değinilmiyor, bi olumsuzluk varsa erkeğe önce kendine çeki-düzen ver, adam ol demek iyi-hoş ama, kadınlara da söylenecek birşeylerimiz olmalı.

  Artık bu iş öyle b, hall aldı ki, burada biz cici kırmızı haplılarız, öbürkülerin amk.

  Kimseye yaranmak gibi bir kaygımız olmamalı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *