Saha raporu – Uydu erkeklik yerine onurlu reddediliş

Selam Mahmut abi ve değerli erkek adam camiası.

Ben 17 yaşında, genç bir okuyucunuzum. Daha az önce reddedildim ve bunu buraya yazmanın daha en doğrusu olduğunu düşündüm, sonuçta toplumun verdiği ilişki tavsiyeleri genelde çöp ötesi oluyor ve bir işe yaramıyor. Neyse bir ay önce bir kızla konuşmaya başladım, kız sarışın mavi gözlü güzel denilebilecek bir tip. İlk buluşmamız güzel geçmişti fakat ikinci buluşmada bana eski sevgililerinden falan bahsetmeye başladı. Ben bunu istemediğimi hafif esprili bir dille dile getirdim fakat 5 dakika sonra dışarıdan bir çocuk gördü ve camdan kalkıp el sallamaya başladı. Yerine oturunca da bana onunla buluşmak istediğini söyledi. Ben o lafı duyar duymaz eve gitmek ister misin deyip masadan kalktım ve yüzü değişti şaşırmış gibi oldu ama sonra gülümsemeye başladı.

Aradan bir hafta geçti ve hiç yazmadım ona daha sonra hiçbir şey olmamış gibi mesaj attım ve konuşmaya başladık. Birkaç gün konuştuktan sonra iş şuraya geldi :
Hatun: Wanderlust bi çocukla konuşmaya başladım okuldan ama çook dikkatliyim hiç bi şekilde güvenmiyorum.

Wanderlust: Peki.

Hatun: Ne peki?Wanderlust: Ben bu tarz muhabbetleri dinlemeyi sevmiyorum özellikle senden bunu biliyorsun.

Hatun: Biliyorum ama arkadaşız sen de bunu biliyosun .s.s

Wanderlust: Arkadaş mıyız?

Hatun: Değil miyiz?Wanderlust: Kanka değiliz, seni beğendiğimi anlamış olman gerekir.

Hatun: Yahu ben seninle arkadaş kalmak istiyorum biliyorum benden hoşlandığını fakat en doğrusu bu (O mesaj geldiğinde hemen siteye girip “Arkadaş Kalalım Diyen Kıza Cevap” adlı yazınızı tekrar okudum ve sizin cevabınızı aynen ona ilettim).

Wanderlust: Gerçekten arkadaş kalmayı çok isterdim ama ben birbirimiz için daha fazlasını ifade ederiz diye düşünmüştüm ve dürüst olmak gerekirse ben arkadaşlıktan fazla bir şey bekliyorum. Kusura bakma ama yanılmışım.

Hatun: Üzgünüm Wanderlust, benden hoşlanıyorsun evet ama bu doğru değil ben seni arkadaş olarak görüyorum.

Açıkçası sinirlenmedim ben. Buna cevap vermedim ve tavsiyenize uyup onu sosyal medyada takip etmeyi bıraktım. Evet belki reddedildim, fakat arkadaşlık kivsesi altında uydu erkeklik yapacağıma onurlu bir şekilde reddedilirim daha iyi diye düşündüm ve öyle büyük bir moral bozukluğu yaşamadım.

Yorum yaparsanız sevinirim, sitede paylaşmaya değer görüyorsanız da kıvanç duyarım.

Konuk Yazar : Wanderlust

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

44 thoughts on “Saha raporu – Uydu erkeklik yerine onurlu reddediliş”

 1. Yapılması gerekeni yapmışsın.

  Senin ondan hoşlandığını bildiği halde “Wanderlust bi çocukla konuşmaya başladım okuldan ama çook dikkatliyim hiç bi şekilde güvenmiyorum” diyen hatunu hayatından çıkararak hiçbir şey kaybetmezsin, çok şey kazanırsın. Bu sadistik dürtüsünü, hatuna uydu olmayarak fena halde ağzına tıktın. Şöyle ki, bunlar genelde egosu 1000 km geniş, 10 cm derin hatunlardır. Bu konuşmanız sonrası sana asla yansıtmasa da “lan ben bir erkeği uydu erkekleştiremeyecek bir hatunum” diye ego yaralanmasıdır. Bunu gidermek için seninle iletişime geçmek isteyebilir. Sosyal medyadan sildikten sonra, whatsapp falan da sil numarasını. Engelleme.

  Bir daha sana gelirse ki ego kırılmasını tamir etmeye gelme ihtimali yüksektir, hiçbir şey olmamış gibi davran ama yanında çok kalma. Bu hoşlanma mevzusunu açarsa da (sen asla açma) pis bir sırıtışla “konu etmeye gerek yok, benim bir numaram sen değildin zaten” de ve konuyu orda bırak. Sana götsün, hayvansın vs. derse bu iyi. Teşekkür et sıvış.

  1. Sitede bahsedilen bu ego kavramı “kişisel tatmin ihtiyacı” olarak mı, yoksa “kişisel tatmin isteği” olarak mı ya da başka bir şekilde mi ifade ediliyor ? Örneğin bu mevzudaki kız dürtülerinin yönlendirmesiyle bilinçsiz bir şekilde bu “ihtiyacı” gidermek için mi, yoksa bilinçli ve planlı olarak bu “isteği” gidermek için mi bu tarz saçma hareketlerde bulunmuş ? Eğer ortada bilinçsiz bir dürtüsel hareket varsa aslında kızın masum olduğunu düşünebiliriz ama bilinçli bir hareket ise kızın sayko olduğunu da söyleyebiliriz gibi.

   1. Bu kizin yaptigi sey, bir hatunu fuckbuddy yapmaya calisan erkegin yaptigi ile ayni. O erkek nasil ilgi yatirimi yapmadan seks istiyorsa, bu kadin da seks yatirimi yapmadan ilgi istiyor.

    Bir kizi bilincli bir sekilde FB yapmaya calisan erkek ne kadar sayko ise bu kiz da o kadar sayko. Bence ikisi de dejenere edici ve kadin – erkek iliskileri acisindan zehirli ama elinde olsa FB yapacak adamlarin bu kizlara saydirmasi sacma.

  2. Bu noktada hiçbir şey olmamış gibi davranırken kız kendisi gelip buluşalım birşeyler yapalım tarzı vakit geçirmek isteyen bir tavırla gelirse ona uygun şekilde bir cevap nasıl verilecek sonuçta herhangi bir olumlu cevapta kız o yaralanmanın tedavisini yapacak hiç cevap vermemen onu siklemediğin havasını verebilir mi ? Bu sorunu cevaplarsanız sevinirim

   1. Kirmizi hap icinde hicbir hareket karsindakine ders vermek ya da onun canini acitmak icin yapilmaz. Kendini donusu olmayan yatirimdan korumak icin yapilir. Bu asamadan sonra bu kizla bulusulmaz ve cevap yok hatunu tedavi etmismis yok siklemedigim havasi vermismis erkegin umrunda olmaz.

    Bu tur hatuna ders verme, siklemez havasi yapma kasintisi erkegin kadini zihinsel merkezine koymasinin sonucu. Kirmizi hapliysan siklemezsin. Hatun sen sikledin mi siklemedin mi sandi seni alakadar etmez. Ben hatunu nextledikten sonra hatun isterse “Mahmut benim icin oluyor, aslinda kuyruk sallasam yarin kopegim olur” diye havalara girsin. Kosedeki bakkal Musa’nin bu havalara girmesi kadar hukmu var.

    Cok kolay anlasilmayan cerceveye guzel bir ornek bu. Zihinsel enerjini guya nextledigin bir hatunun duygularina ve o hatunda ne izlenim biraktigina harcamaya basladigin an zihinsel odagindan sen ve senin ihtiyaclarin cikar ve kadin odaga yerlesir.

 2. En doğrusunu yapmışsın kardeşim, 2-3 ay kızın peşine takılıp pervane olmaktansa, onurlu bi şekilde reddedilmek daha iyidir. 17 yaşında olmana rağmen kullandığın dil gayet olgun ve net, sadece bu ikisi için bile seni yürekten tebrik ederim.

  1. Evet, yaşı genç ama harfi harfine uygulamış. Tebrik edilecek hareket. Erkekler kızlara en azından toplu olarak şunu yapsa 1 – 2 senede tüm bu göt kalkıklığı biter. Ki, kız tavlamak daha zor bir iş ama, kıza uydu olmamak çok kolay bir iş.

   1. ”fakat 5 dakika sonra dışarıdan bir çocuk gördü ve camdan kalkıp el sallamaya başladı. Yerine oturunca da bana onunla buluşmak istediğini söyledi.”

    mahmut hocam,burada bir saygısızlık yok mu? arkadaşın bu olaydan sonra bırakması lazımdı bence. ben olsam öyle yapardım.

    1. Ben o lafı duyar duymaz eve gitmek ister misin deyip masadan kalktım ve yüzü değişti şaşırmış gibi oldu ama sonra gülümsemeye başladı.

     O zaman bırakmakla iyi etmiş. Ben olsam ben de orada bırakırdım ama çocuk daha 17 yaşında ve bir salvo daha yapmış. 100% düzgün yapmasını bekleyemezsin ve yaptığının pek zararı yok. Önemli olan şimdi bundan sonra silebilecek mi.

   2. Her şey gayet iyi ama bu kısmın”Gerçekten arkadaş kalmayı çok isterdim ama ben birbirimiz için daha fazlasını ifade ederiz diye düşünmüştüm ve dürüst olmak gerekirse ben arkadaşlıktan fazla bir şey bekliyorum. Kusura bakma ama yanılmışım.” sanki biraz revize edilmesi gibi gerekiyor bana hep. Yani hafiften rahatsız eden birşey var bu kısımda beni sanki erkeği hafif zayıf bir pozisyona sokuyormuş gibi, sanki erkek biraz trip atıyormuş gibi üzülmüş gibi bir hava seziyorum bu kısımda. Yani bu kısmı şablon olarak kullanan arkadaşlar var gerektiği zaman, onun için daha kısa, net ve güçlü bir ifade bulamaz mıyız?

    1. Seni arkadas olarak goruyorum diyen kiza “hadi ya ben ise sana ne zaman baksam seni onumde donalmis goruyorum” desen de ayni kapiya cikar ama evet o biraz hard mode oyun.

     Saka bir yana evet bundan daha iyisini bulmak lazim. Daha kisa ve oz.

     1. Vallahi aynı bu tarz bir şeyler söylüyordum ben friendzone yediğim zamanlarda ama götüm yemedi buraya öneri olarak yazmaya 😀

 3. Reddedilebilmek aslında toplumdaki diğer erkeklere baktığında onur duyulması gereken bir olay. Erkeksin, reddedileceksin en nihayetinde. Bende şu sıralar spor salonuna falan gitmiyorum 50 gün kaldı komple saldım kendimi sadece ders çalışıyorum. Umarım geride bıraktığım süreci harcamıyorumdur.

 4. En basit mantıkla zaten bu kıza güven olmaz bu kızla birşey yapılmaz. Sevgili oldunuz diyelim tutunacak tek dalı yok. Arkadaşı tebrik etmek gerek. TRP camiasına hoşgeldin kardeşim.

 5. İlişki konusunda iyi olduğumu düşünüyorum(konuşmayı ilerletme buluşmalar veisare) fakat gün içinde göz göze geldiğim dişi sayısı çok fazla olmasına rağmen konuşacak dişi bulamıyorum bu konuda napabilirim? Ortamımı nasıl genişletirim bilmiyorum ve çevrem içinde iyi bir adım olduğunu da belirtmek isterim.

    1. Ne sorduğun, sorun ne anlaşılmıyor. Bu tür iki cümle sorudan cevap bekleyen yorum çok geliyor. Senin şu yazdığına cevap ancak : “git konuşacak daha fazla kız ara” gibi bir şey. Kimi destan yazıyor kimi telgraf çekiyor. Yok mu bunun ortası 😀

     1. Şimdi hocam detaylandırmak gerekirse 2018 yılı içerisinde bana yazan 2-3 kız oldu ve bunlarla da konuştum, konuşmayı iyi ilerlettim ama sıkılıp konuşmayı bıraktım hepsiyle ve yaklaşık 3 aydır hiçbir kızla flörtleşme tarzı bir ilişkim olmadı. bu sebeple tekrar sahalara dönmem gerektiğini farkettim fakat nasıl yeni kızlarla tanışırım konusunda tıkanıp kalıyorum (konuşma konusunda çok rahatım ses tonumu korurum beden dilimi kullanırım kız erkek farketmez) lise ortamında olmasam gidip direk konuşurum fakat tahmin edebileceğin üzere bunu yapmak lisede bulunan yüksek mavi haplı erkek nüfusu sebebiyle fazlasıyla abartılı karşılanıyor ve adımız yavşağa çıkıyor bu da erkek hiyerarşisinde statümüzün düşmesine sebep oluyor. bunları göz önünde bulundurarak nasıl bilinmeyen sulara yelken açabileceğimi soruyorum.

     2. Kendi lisenizde kızlara yürümeyin diyoruz zaten. Daha lise öğrencisisin, orada her biriniz öğretmenlerin otoritesi altındasınız zaten, alfacılık oynamaya kalkarsanız direk rezil olursunuz.

      Bir de gördüğüm kadarıyla en azından bize yazan liseli erkeklerin ciddi bir bölümünde şişkin ego problemi var. Maşallah 15 – 17 yaşında delikanlılarda duruş, ses, karizma, her birşey abilerinden 10 kat iyi ama nedense sonuç yok 🙂

      Ego, zayıflık kapamak için şişer. Her ne kadar abartı bir özgüven iyi olsa da, maalesef burada abartı özgüven yayıp hatun karşısında gökten yere inmek yerine, burda gökten yere inip hatun karşısında abartı özgüven yapsanız daha iyi. Şu “2 – 3 kız yürüdü ama (ben) sıkılıp konuşmayı bıraktım hepsiyle”yi biraz deşsen muhtemelen “onlar beni işten çıkarmadı ben istifa ettim” gibi birşey çıkar ama önemli değil 🙂 Çok öuhtemelen kızlarla konuşmayı daha yakın temasa çekememişsin, ondan olay sünüp baymış. Yine de kızlara takılmaman iyi olmuş. Kız gitmeden senin sıkıldım deyip bırakman yine de daha iyi.

      Tinder, online dating, sokak oyunu, kütüphane, etkinlik, festival. Sürekli aynı mekanda takılma ama. Bunlardan da iş çıkmıyorsa lisenin bitmesini beklemeni tavsiye ederim.

  1. Doğru söylüyorsun hocam sıkılıp bırakmamın durumu yakın temasa çekemememden kaynaklandığını bende düşünmüştüm. bu konuda tavsiyelerin nelerdir? konuşmayı yakın temasa nasıl çekebilirim? friendzone’a düşmüyorum ama her zaman o flört aşamasında kalıyor. tabaklar dönüyor dönüyor sonra düşüp kırılıyor diyebilirim elimde tutamıyorum.

  2. Aslında bu konuda bu kadar hassas olmamın sebebi geçmişte, TRP öncesi ağır bir uydu erkeklik dönemimin olması ve neredeyse bütün enerjimi ve ilgimi kıza vermemdir. Bu bence bir hastalıktır, zehirdir ve TRP öğretisini bunun panzehiri bellediğim ve ciddiye aldığım için sanırım böyle davrandım. O an masadan kalkarken kafamda alarmlar çalıyordu.
   Hayatımın hiçbir döneminde alfa dediğimiz erkeklerden olmadım, sahi geçmişe bakıyorum da 4 sene önce çocukmuşum. Bir söz vardı ama kimin söylediğinden tam emin değilim, sanırım Jordan Peterson idi. “Kendini başkalarıyla değil, geçmişteki halinle kıyasla” Bu söz bence çok doğru. Şu anda maskülen özellikler kazanmaya gayret gösteriyorum. Gym’ye TRP ile ilk tanıştığım ve sporun önemini sizin kaleminizden okuduğum gün başladım fakat kaza geçirdiğim için onu biraz ertelemek zorunda kaldım. Şu an ise yıkık beta denilen tiplerden değilim, hatta beta olduğumu da düşünmüyorum. Dark triad özelliklerinden sadece hafif narsizm ki genelde kızlara karşı, biraz da makyevalizm var ama hiç psikopatiye yatkınlığım yok. Rasyonel düşünürüm. Acıdan korkmam ve gereksiz kavgayı tasvip etmem ama sınırlarımı korumak için gerekirse kavga edebilecek biriyim. Şimdi benim hayat hikayem pek sizi ilgilendirmiyor ama biraz kendimden bahsetme ihtiyacı duydum ki hatunlarla buluştuğum zamanlarda pek yapmamaya çalışırım bunu. Ben 183 boyunda, yaklaşık 86-87 kilo olan(Ki geçmişte şişmandım, biliyorum bu kilo da vücut kitle endeksimin üzerinde fakat gym’ye başladığımda vereceğim) çok yakışıklı olmasam da eh gideri olan bir tipim. Odak problemi yaşıyorum kimi zaman, onu çözmeliyim. Aralık ayında da biriktirdiğim parayla ikinci el eli yüzü düzgün bir gitar aldım fakat amfim yok, yazın çalışıp amfiyi de alacağım ve enstrüman öğreneceğim. Aslında bunu TRP ile tanışmadığım geçmiş dönemlerimde kafaya koymuştum, zira ben thrash metal aşığıyım.
   Her neyse, daha yolun başında olmama rağmen TRP öğretisine çok şey borçluyum ben. Kendimi maskülen olacak şekilde yontmak ve olan güzel şeyleri izlemek bana büyük bir motivasyon sağlıyor.
   Değerli kırmızı haplılar, sizleri seviyorum çünkü kader ortağıyız. Benim gibi yeni ve genç oyuncular, yolunuzdan sapmayın ve “erkek adam” olmaya uğraşın tıpkı benim yapmaya çalıştığım gibi. Geleceğimiz pek parlaktır.

 6. Daha öncede friend zone girdiğimi söylemiş ve tavsiye istemiştim burada sağolsunlar tavsiye verenler oldu ama dün yine aynı şeyi yaşadım. Kızla gayet güzel giderken bana bir anda “kanka” demesiyle “yine mi fail ulan” moduna girdim. Sorum şu ki “kanka” demek bir shit test olabilir mi yoksa ben direk önümde ki maçlara mi bakayım? Bu arada üniversite 1.siniftayim. Düzenli spor var, gitar çalmak var, ortalama bir tip ve uzun boy var neden böyle oluyor anlam veremiyorum.

  1. Bazen sebepsiz yere de olur . Olmayacağı vardır olmaz . Çekim oluşmamıştır , kız kaslı erkek sevmiyordur , gitar çalan erkekleri top olarak kodlamıştır beyninde …(saka değil yüzlerce var). Yani anlayacağın binlerce anlamlı ve anlamsız sebep olabilir . Bunu bu paragraftan anlamamız zor . Ya daha açık yaz ya da kendin sorunu bul . 2. Seçenek en mantıklısı çünkü buraya ne kadar yazarsan yaz olayı yasayan kişi kadar içinde olamaz kimse.

   1. “Kanka ” bana kalırsa bir shit-testtir ama hani olmuyorsa da olmuyordur zorlamanın anlamı yoktur. Yapman gereken şey sözlerinden ziyade tavırlarına bakmak hatunun. Şuan da yurtdışındayım ve night-game ağırlıklı ilerliyorum. 2 Türk kızı örnek vereyim ve klasik kızların “We’re friends” shit-testini nasıl geçtiğimi ve ya faillediğimle ilgili örnekler vereyim.
    1. Türk :Kız kanka diyordu ben de ablacığım diyordum ama yine flörtleşiyorduk sonra “sen beni hiç davet etmedin kahve içmeye” dedi akşam da mesaj attı şakayla karışık takılıp devam ettirmedim ve davetde etmedim. Kabul edelim Türk riskini alamazsınız böyle bir yerde.
    2.Türk : Biz seninle arkadaşız friend-zone’ladım seni diyordu ama hala eli elimde bazense belimde sarmaş dolaş ilerliyorduk. Ayrıca fiziksel temaslarımız da ileri gidebiliyordu ve sorun görmüyordu.
    Kızlar sorumluluğu erkeğin almasını ister ve çevre uygun değilse de o zorluyor ben ne yapabilirim ki yhaaaaa diyebilmek için. Ama istiyor içten içe.
    We’re friends – Arkadaşız testlerini genel de imalı imalı ve direk gözlerinin içine bakarak evet arkadaşız diye geçiyorum garip bir şekilde ama sanırsam fark etmeden fiziksel temasa da devam ediyorum ve piç gülüşümü sunuyorum.
    Faillediklerim de ise genel de o imalı bakışlarımı takmadığımı fark ediyorum. Ayrıca şu 3 aydır sadece 1 bira içip ilerliyorum geceleri alkolsüz ilerleyebilen varsa ilerlesin çünkü clublar gerçek bir jungle ve büyük yırtıcılara karşıda savaşıyorsunuz. Day-Game daha temiz ve konstantrosyon ilerleyen şey. Bence yapabilen night-game işine de girsin. 2 sinin karması ile ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor. Bir gün bununla ilgili makale yazmak isterim.

    1. Arkadas kalalim olalim genelde shit test degil reddedistir. 2. Kizi siktin mi zira sikmediysen friendzonelanmissin, sArilmasi ve elini tutmasi bir sey degistirmez.

  2. Shit test olabilir mi vs diye düşünme.
   Ormandaki bir gorili düşün, bu, şu shit test mi diye kafaya takar mı?
   O sadece en maskülen olmaya bakar.
   Üniversite ortamlarında ortalama hatunlar için bile inanızmaz bir bolluk vardır.
   Sen erkek ol, gerisi kendiliğinden gelir.
   Kızları oneties leştirme. Okulda binlerce kız var.

 7. Friend zone’a genelde erkeğin kendisi giriyor. Aslında kişi olarak güzel bir ders de verir friend zone muhabbeti:

  Size kimse bişey yapamaz. Siz, insanlara yapma hakkı verirsiniz, onlar da yapar.

  Dolayısıyla böyle durumlarda o tahammülü kıza siz verirsiniz, o da oyun alanı gibi başlar oynamaya. Ama ona o alanı sunmazsanız, bir anda topunu kesip eline veren huysuz teyze gibi olursunuz, sorun değil, gidip başka yerde oynasın.

  Şu genç yaşında böyle rasyonel ve kimlikli davrandığın için seni tebrik ederim genç kardeşim. “Alfa siker” olamasan da, “beta öder” kesinlikle olmamışsın, ayrıca çok yürekli bir çocuksun, çok takdir ettim seni.

  Benim friend zone’a karşı önlemim, kızın-kadının ağzından eski sevgili, aranılan erkek profili veya ikimize dair herhangi bişey içermeyen bişey duyduğumda ya da üçüncü kişilerden bahsettiği anda sorgusuz sualsiz engellemek. Oneitis yaptığım kızlarda böyle olurdu, çok sancılı bir durum. Artık direkt engelliyorum.

 8. Doğru davranmışsın. Ama sakın ola bu noktadan sonra akıl oyunlarına yenilip onunla tekrar iletişime geçme. Geçersen çöp olursun. Önüne bak.
  Reddedilmek önemli değil. Şuna benzer bir söz görmüştüm : ”Erkekler reddedilir, oğlan çocukları friendzone’a düşer.”

  1. Bir fikrim yok ama oyun her zaman lehimize işlemiyor. Kız burada arkadaş kalalım derken aslında diyor ki sen yanımda yöremde kal, bana ilgi ver işim düşünce belki işime yarayabilirsin. Yani asla samimi arkadaş gibi bana güvenmeyecek ve benim ondan beklediklerim farklı olduğu için bu asla tam anlamıyla “arkadaşlık” olmayacaktır ki, hatun bunun gayet farkında. Bu aslında bir reddediş türü, kıza yüklediği sorumluluk az ve vicdanen daha rahat. Uydusu olmamı istedi fakat düşmedim ki daha önce düşmüştüm başka bir kızda ki kendisi oneitisti. Enerjini emen bir şey.

 9. Lise döneminde enerjinizi erkek olarak değerinizi artırmaya harcasanız daha iyi olur.
  Basketbol takımına girmek,
  İyi bir üniversite kazanmak,
  Yabancı diller öğrenmek gibi.

  1. Basketbol oynuyorum 2 senedir kız bakımından etkisini göremedim ama kardiyo olarak iyi gidebilir kilolu arkadaşlar bir taşla iki kuş vurabilir.

 10. Wanderlust bi çocukla konuşmaya başladım okuldan dedikten sonra cevap yazmasaydın daha doğru olurdu. Devamı ciddiye aldığını gösterir ve bu hatun milleti kendini(herself) önemseyen erkeği çekici bulmaz. Oyunun yanlış olsa da sonuçta aldığın tavır doğru, tartışmasız next.

  1. Benzer kısa öykü:
   2 kız 2 erkek kahve içiyoruz, kız içeri giren bir adama bakarak uff hastayım buna dedi (gerçekten ilgisi olsa böyle ulu orta zortlamaz) siklemedim, ama gerçekten siklemedim, geyiğe devam ettim ki geyik de iyidi bu arada. Israrla bir iki laf daha etti, bence gidip yanına oturmalısın dedim (bi sus da lafı bölme mk şeklinde). Gitmedi tabi. Çünkü onun da sikinde değildi, shit testini yaptı rahatladı. Onun rahatlaması senin elinde.

 11. Ben de bir animi anlatmak istedim. Istiyorsaniz saha raporu olarak yayinlayabilisiniz sorun degil. Benimkisi betaligin net bir sekilde gozuktugu bir rapor. Ders niteliginde. Hani hangi yanlislari yapmamaliyiz sorusuna cevap seklinde.

  Uni ogrencisiyim. Sene basinda sinifimdan bir kizla tanistim. Kizdan 3 gomlek ustunum kizla arkadas oldum ama siklemiyorum hic cunku hb5 falan. Sonra bu kizla daha yakin arkadas olduk 3 4 ay arkadasliktan sonra ben kizdan hoslanmaya basladim. Bunun neden oldugunu da merak ediyorum burayi irdeleyebiliriz. Kizdan ilk tanistigimizda hoslansaydim bu is olurdu. Cunku kizin ilgisi ustumdeydi araniyordu.

  Kizin hoslandigi birisi vardi. Bunu biliyordum cocuk da bizden yasca buyuk mezun ve calisma hayatina baslamis birisi.

  Ben kiza once ima yoluyla belli ettim kiz da olmayacagini ima etti hala hoslandigindan bahsetti vs. Sonra aradan 1hafta gecmeden gidip acik acik konustum ve arkadas kalalim cevabini aldim. Ve donen muhabbetleri gorseniz. Yok gozlerine asik oldum falan yani rezillik.

  Kendimi tam bir mecnun gibi hissediyordum. Gercek aski bulmustum ve kiz siktir git diyene kadar pesinden kosmaliydim. Sonucta kiz kacmali erkek kovalamaliydi. Bir yandan da kendimi kizdan fazlasiyla ustun gorup neden kabul etmiyosun amk kizi modundaydim.

  Bu yuzden pes etmedim ve tam bir yikik beta gibi kizla birkac defa daha konustum. Eskiden yasasaydik seni kacirirdim bile dedim hahaha. Bunu hangi kafayla dedigimi bilmiyorum aklima geldikce utanirim.

  Kiz da bu arada benimle konusmaya devam ediyor ama o is olmaz diyor. Ilgi gosteriyor ama olmaz diyor…

  Yani kisacasi uydum ol egomu besle ama seninle asla sevgili olmayiz diyor.

  Ben hala uyanmamisim. Uydu olmusum farkinda degilim. 21 yasinda boyle bir betaligi yaptigim icin asiri pismanim ki oncesinde alfa fucks beta bucks daki alfaydim. (Kisa sureli bir iliskim olmustu o zamanlar farkinda olmadan alfaydim is oneitise gidiyordu kizdan ayrildim ayrilmasaydim simdi yikik bir betaydim)

  Ustelik bu donemde asiri duzenli bir hayatim vardi. Duzenli ders calisiyordum spor yapiyordum vs. Galiba duzenli bir kiz arkadas olayina da girmek istedim ve kizi da garanti gordugum icin hb5 arkadasim olan kiza denedim.

  En sonunda bir gun telefonda konustuk beni neden sevmedin gibi sikik bir cumle kurdum. 3 sezon leyla ile mecnun izlemis ve kendimi oradakilerle icsellestirmis birisiyim. Mecnunuz ya. Kiz da sevmiyorum istemiyorum seni gibi bir cumle kurdu ben de sacma bir sey soyleyip kapattim telefonu. Daha sonra kiza mesaj atip ozur de diledim. Ne malliklar. Kiza son bir kez konusalim dedim tamam aksam konusuruz dedi aksam da haber vermedi.

  Ben de o gun bitirdim mevzuyu. Yani birisini begenip sevgili olmak icin yapilmayacak ne varsa yapmisim onu fark ettim. Ve o donem nasil bir duygusal buhran icindeydim cok merak ediyorum.

  Suan kizla konusmuyorum. Gorunce selam vermiyorum. O verirse aliyorum.

  Suan kizin gozunde ne kadar yikik bir beta oldugumu tahmin edebiliyorsunuzdur.

  Ustelik bu kiz hb5 bile olamayacak cirkinlikte bir kizdi.

  Oyunu bilmedigimden her ne kadar meziyetlerim olsa da hicbir seyin onemi kalmiyordu bunu bizzat yasayarak gordum. Kendimi fazlasiyla kucuk dusurdum. Artik o kizi gordugumde icimde ask vs gibi sacma duygular yerine kendi rezilliklerim aklima geliyor.

  Anlatmak istedim buradaki delikanli 17 yasinda adam gibi tavir sergilemis helal olsun.

  Bundan sonrasi icinse kirmizi hapli olamasam da asla mavi hapli olmayacagim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *