2009 ve sonrası incel patlaması

Aşağıdaki grafik ABD’de yaşayan,22 – 35 yaşında olup da son bir yılda seks yapmamış kadın ve erkekerin toplam nüfusa oranlarını ve bu oranların yıllar içindeki trendini gösteriyor. Mavi renk erkek, kırmızı ise kadın. Noktalı çizgiler hiç evlenmemişler.

1990 – 2009 arasında trend çizgisi değişmiyor yani bu oran 14 – 16% arasında zigzag çizse de aslında az çok sabit. Ben şahsen hafif bir artış trendi beklerdim zira evlilik yaşı yükseliyor. Ama asıl ilginci hemen göze çarpan 2009’dan itibaren başlayan tırmanış.

2009’da ne oldu? Bazı KH yazarlarının iddia ettiği gibi akıllı telefon destekli sosyal medya (2008 – 2009 akıllı telefonun yaygınlaştığı yıllar) ile kadınların daha tepedeki erkeklere ulaşımı artarken ilgi ihtiyaçlarını sanal uydularından karşılamaları ve böylece dipteki omega erkek nüfusunun artması mı? Yoksa yine 2009 yılı civarında pornonun hızlı internet ve akıllı telefon aracılığı ile yüksek kalite ve çeşitte her yerden ulaşılabilir hale gelmesi mi? Bilemem ama ilginç bir fenomen. Incel sayısında ciddi bir artış trendi var.

20% az gibi görünebilir ama unutmayın yaş aralığı 22 – 35. ABD’de erkekler için ortalama evlilik yaşı 29.2. Yani bu oran muhtemelen 29 yaş altındaki erkeklerde çok daha yukarda.

Bir dipnot : 2016’da ABD’de evli erkeklerin 2%si bir sene seks yapmamış. Evli kadınların yüzde sıfırı. Yani adamların karıları dışarda sikişmiş.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

124 thoughts on “2009 ve sonrası incel patlaması”

  1. İzliyor izliyor da erkeklerin daha fazla izlemesinin nedeni; erkeklerin görüntüden tahrik olması, kadınlar da bu çok daha az…

 1. Mahmut hocam. Evlilik çok anlamsız ve gereksiz bir kurum olarak görünmeye başladı bana. Düşündükçe neden bir kadınla bir ömür geçirim ki? Neden hayatımı %100 özgür yaşamak varken, az da olsa kısıtlim. Çocuk yapmak da keza öyle. Acaba bir şey olacak mı, geleceği hakkında sürekli şüphe, laugı duymak, uykusuz geceler ve tabi ekonomik boyutu ayrıca başa bela. Vereceği hazzın çekilen çileye değmeyeceğini düşünüyorum. Çocuk ilerde bana bakar mantığı da kendimi düşünen egoistlik ve zaten bakacağının garantisi de yok, hayırsız evlat da çıkabilir, bu riske değer mi ki? Sizin bakış açınız nedir?

  1. Evlilik erkek için ben elimi eteğimi karı kız işlerinden çekecem ve bunun karşılığında ne alacağındır.
   Getirisi,götürüsünden fazlaysa evlenebilirsin.

   Misal sen Türkiye’de asgari ücretli bir çalışansın ve AB vatandaşı (Türk olmayandan) bir hatun buldun ve evlendin.Artık sen de AB vatandaşısın ve yaşam standartın,refahın yükseldi.Misal senin için iyi bir alışveriş olur.

   1. 35 yaşımdayım ama tek bi kadınla bir ömür geçirme fikri, özgürlüğümü kısıtlama düşüncesi, hele bi de çocuk buütme, dertsiz başıma dert almak mantıklı gelmiyor. Duygusal davranıp çocuk sevinci yerine başka eğlenceler yaşamak daha hoş geliyor.

    1. Evliligin cocuk haric bir getirisi yok. Cocugun getirisi goturusunden fazla. Cocugun yuku fazla ve bunu neden yapayim demeyi anlarim ama cocuk yukunden fazlasini veriyor, ekstra bir yuku yoksa. Aksini iddia eden maalesef yaniliyor.

 2. İzmir’den daygame yapacak wing aranıyor ancak daha önce gruba gelen arkadaşlardan gözlemlediğim kadarıyla sitede yazılan çizilenleri anlayabilen kesim çok az. Bir tanesi hala özel kadını beklediğini açık açık söyleyip sitede yazılanların abartı olduğunu söyledi, blockladım geçtim. Diğeri de heyecanlı ve ergen bi arkadaşımızdı alfacılık oynamaya çalışıp durdu ve oyundan bi haberdi, o da bloğu yedi. Yani özetle, daha öncesinde tom torero gibi bir pua takip etmiş daygame ve oyun hakkında biraz olsun bilgi sahibi olan birisi olsun ki temelden bazı şeyleri anlatmaya kalkmayalım zira her iki taraf için de yorucu oluyor.

  https://t.me/joinchat/ISUNOQ48y9jM9BnlrYpqGg

   1. Sakaryada genç hatunlar kafelerde, avm lerde kendi yaşıtlarıyla takılıp,vuruş zamanı gelince evli yada orta yaş üstü erkeklerle takılıyor(Son üç senedir de gambiya ve Etiyopyalılarda sıraya geçti)bizim gençler kıza alışverişte ve yedirip içirmede yardımcı sex partneri başkaları

    1. Buraya top oynamaya gelen afrikalılarla evlenenler gördüm ben. Şuanda da bi kafedeyim ve bahsettiğim ortam var. Alfa geçinen koç yiğitleri sokak başında duran BMW li abiler götürüyor.

     1. AHAHAHAHHAHAHAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA (bkz. yazım yanlışı) (bkz. imla) (bkz. her bi bok)

      DÜZELTME
      “Alfa geçinen delikanlılar, memnuniyetle hesabı ödeyip, egosal terapi yaparkene, kızlar duygusal ve egosal açıdan tatmin olmuş şekilde masadan ayrılıyorlar ve bu kızlarımızı BMW’li abiler sokak başında alıp götürüyor.”

      Eksik yazılmış cümle için üzgünüm:D

     2. Bir senedir burdasin ama ayni BMwli abi hikayesini tekrar edip duruyorsun. Anladik birader. Kirmizi hap falan hava civa. BMW yoksa, para yoksa kadin da yok. Peki sen burada ne ariyorsun? Yani biz ne diyorsak surekli tersini soyluyorsun. Burada neden vaktini bosa harciyorsun?

      Senin dedigin dogruysa kirmizi hap hava civa. Bosver kadinlari zira parasi olmayanin, tipi olmayanin kadinlari elde etme sansi yok. Anladik. Anladik da o zaman kadinlar hakkinda dusunme ve yazma. Birak biz kendi halimizde takilalim.

     3. Evet abi bir senedir burdayım, aksini söylemek isterdim ama buradaki senaryo, yaklaşık bu. Alta Sakarya’da bulunmuş arkadaşlar da yazmış, bunlar da doğru.

      E abi kaç kere konuştuk bunları? Ben ilişki ve süreçlerdeki dinamikleri öğrenmek için burdayım. Neden boşa geçirmek olsun? Kırmızı hapa göre, belki de BMW’li abiler kırmızı hapın gereğini yerine getirdikleri için başarılı oluyorlardır? Burada BMW’li abilere herhangi bir nefret de kusmadım. Uğraşmış, yapmıştır; takdir ederim. Benim ne düşündüğüm önemli değil ki abi. Hep beraber takılıyoruz, senin veya görece bu işte daha
      iyi olanların söylediklerinden bişeyler öğrenebilir miyiz, mevzu bu. Neden ben yorum yazınca üzerimden arabesk muhabbeti döndürdüğünü de anlamıyorum Mahmut abi. Kesinlikle bildiğin kişi olduğumu sanmıyorum.

    1. Tristan Sakarya iyi biliyorsun Serdivan AVM nin önünde kuzenle oturuyoruz, kuzen ve kız arkadaşı sakarya Üniversitesi de okuyor,üçümüz birşeyler yiyip icerken kuzen dediki akşama ne yapıyorsun,bir Program yapalım kız babam kızıyor ikide bir dışarı çıkmama olmaz falan deyip kuzeni ekti..neyse akşam kuzen dediki korucuk tarafında ormanlık bir yer var milletin gidip kafa çektiği, hatun götürdüğü bir mekan,gidermiyiz gittik ve birkaç tane araba herkes biz gibi içiyor,( bir buçuk ay öncesi bu olay )sonra sanayide gördüğüm ustada orda o da kafa çekiyor ya şuna gidip bi merhaba diyeyim dedim,camı tıklattım adam rahatsiz oldu, vee yanındaki hatun bizim kuzenin kız arkadaşı..hani o akşam dışarı çıkamayan kızcağız..herif kızı yiyor!neyse konuyu kuzene anlatmadım ve aslında kızda anlatma sakın filan demedi..sonra kızı gördüğümde kız bana diyorki benim o ahmakla isim olmaz😀 sikermisin sabahamı bırakırsin..ama böyle bu işler,sen ceremesini çekersin kaltagın,yedirip icirirsin hanzonun biri çatırdata catirdata düzer😂 yapacak birsey yok

     1. burada senin kuzen de problem yok. kız da ağır kaşarlık varmış. senin de etrafın hep böyleleriyle dolu be kardeşim. sallıyor musun anlamadım gitti.

     2. Sakarya böyle şeylerle dolu. Hele Serdivan AVM ve Korucuk da böyle çok şey var. O bahsettiğin Korucuk tarafındaki ormanlık alan zaten CollegeFest gibi amk. Starbucks’da sırf vizyon ve Instagram için parlak tipli ve görece zengin tiplerle oturulup macchiato içtikten sonra eve dönmeden önceki iki veya üç saatlik zaman diliminde as oyuncuların yanında soluğu alıyorlar. Bölgedeki yoğun muhafazakarlıkla doğrudan ilgisi var. Sakarya halen daha bunları aşamamış bi yer. Benim benzer şekilde anlattığım olaylara millet hsktr deyip geçiyor ama buna benzer çok fazla şey var Sakarya’da.

     3. Senin bu sitede başından beri durumun aynı. Erkek hiyerarşisinde yerin incel / omega seviyesindesin. Böyle olduğun için de ortalama bir betaya veya daha tepede birine göre çok farklı bir cinsel pazar gerçekliğinde yaşıyorsun. İngilizce incel sitelerine bak senden çok farklı şeyler yazmıyorlar. Sen sadece öfkesini kontrol eden ve ölsün kahpeler modunda değilsin o kadar. Aslında tam da bu kısım acı : tip, kültür ve gelir olarak senin incel olmaman lazım. Seninki tamamen psikolojik ve miskinlik temelli.

      Sakarya böyle şeylerle dolu.

      Her yer böyle şeylerle dolu. Sadece Sakarya değil. Ama sen sadece bunlara odaklısın. Psikolojin yüzünden algıda seçicisin. Bize boşuna anlatma, biz de görüyoruz bunları ve sikimize bile takmıyoruz. Sen ise tamamen bunlara takmışsın kafayı. Algıda seç

      Senin tip ya da kazanç olarak o seviyede olmaman lazımdı. Seni o dibe çeken psikolojin ve miskinliğin. Ben senin yerinde olsam 100% kendimi geliştirirdim. Gym (para yoksa belediyenin oraya buraya koyduğu barfiksler), kazancımı 2 katına çıkarma, sosyal çevre, bağımsız yaşam gibi şeyler. Kadın – erkek ilişkilerine bakmazdım bile.

      Abi ben 2 senedir disiplinli yaşıyorum, gym ya da kendi ağırlığımla spor yapıyorum, işimi yoluna soktum ama hala her yerde yiğitlere hesap ödetip BMWlu adamlara veren hatunlar görüyorum derse o adamla tartışırım. Aylarca bir gyme gidecek bile disiplini olmayan, kendini geliştirmek için en fazla minimumda çaba harcamış bir adamın ise ciddiye alınacak tarafı yok.

     4. Oha şimdi de incel – omegaya düşmüşüm. Napmışım lan bu kadar ben? Ağzıma sıçıyım, çok ayıp etmişim o zaman.

      Olabilir, herkes eksikliğini hissettiği kısma odaklanır ve onu alır. Senin sikine takmaman zaten halihazırda opsiyonlarının çokluğundan. Böyle bi duruma da her erkek gelmek ister. Hayatta kişinin kendisinden bağımsız çok değişken var ve bazı şeyler tümüyle insanın elinde değildir.

      Kadın-erkek ilişkilerine neden bakmıyomuşuz abi onu anlayamadım? Bununla ilgili onlarca post yok mu? Buraya yazanlara tek tek cevap vermiyor musun? Veriyorsun.

      Ayrıca önceki yorumda gayet açıkça belirttim galiba; BMW li abilere herhangi bir şekilde nefret duymuyorum. Uğraşıp, yapmıştır; bana en fazla bok yemek düşer. Bununla ilgili hayıflanmıyorum ya da, “neden bana vermediler, böhühü” tarzı bişey de söylemedim yanlış hatırlamıyosam. Sadece bahsettim. Burda siklemediğimi ispat etmek için BMW li abilere sayfalarca güzelleme de yazarım, sorun değil. Hepsinin siki sağolsun.

      Sırf bundan bahsettim diye incel-omega olduk ya olaya bak. Elliot Rogers’dan halliceyim yani, çok iyiymiş. İncel-omega adamlarda saf bi nefret olur, ben kimseye herhangi bi nefret de duymuyorum. Herkesin emeğine saygı. Efemine olduğumu da sanmıyorum.

     5. Benim opsiyonlarim gokten kafama yagmadi ya da miras kalmadi. Sifirdan basladi ve belli bir gorusu icsellestirirken hiyerarside tirmanarak oldu. Bu arada cok dusup de kalktim tabii. Burada bu yolu anlatiyorum.

      Insel supreme gentlemandan ibaret degil. Senin ofken (ki bahse girerim buyuk bir cabayla bastiriyorsundur) degil ama dunyaya bakisin ayni. Hayatta basari kisinin dogustan sahip oldugu seylere bagli oldugu ve bunlara sahip olmayanlarin basarili olamayacagi. Yine bahse girerim birak gymi 2 ay arka arkaya hergun sinav cekmeye bile kalkmamissindir. Su anki psikolojine fiziksel durumunun etkisi buyuk olmasina ragmen.

     6. Muhakkak yavaş yavaş ilerleyerek başlamışsındır, takdir ederim, çok da saygı duyarım. Ama bu süreçte çok fazla düşüp kalkmak, başarıyı kesin ve kati şekilde garantileyen
      bişey değil. Ama bu da demek değil ki kimse denemesin.

      Yaşlarımız burda nispeten birbine yakındır, öyle sanıyorum. Çok doğal ve tabii şekilde insan, denemek ve başarmak dürtüsünü kovalıyor. Benim senden tek farkım, çok daha
      kısıtlı imkanlarla deneyip, senin aldığın olumlu sonuçları alamamış olmam. Zamanla bazı şeyleri farkedince büsbütün salıyorsun. Böyle dedim diye şimdi beni büsbütün arabesk
      olmakla suçlayacaksın abi?

      Öfke veya nefret olayı, kırmızı hap veya diğer türlü şeylerden bağımsız bi durum. Öfke de nefret de kesinlikle tasvip ettiğim bişey değil. Sana yazdığım malum olayda evet, öfkem çok yüksekti. Ama bu 7-8 sene önceydi. Çok daha öncesindeki olaylar ve kırmızı hap sayesinde neler döndüğünü anlayınca durup sakinleşiyorsun. Niye bahse giriyorsun ki abi? Bastıracak bi öfke zaten yıllardır bende yok. Lisede ve üniversitede seri şekilde 40 ila 50 arası şınav çekerdim. Göğsü ve kolları çok iyi çalıştırır. Askerde de malum. İnce yapılı ve hafif olduğum için şınav çekebilmem daha kolay. Şimdi yatsam, 20-25 tane çekerim.

      Hayatta işin yarısı kişinin kendisindeyse, diğer yarısı da dış faktörlerde, bu kabul etmek istemesek de böyle. İmkanları olan insan, her zaman yükselmeye müsaittir: Daha iyi eğitim, daha iyi hastaneler, daha iyi yiyecekler, daha iyi çevre, herşeyin dahası dahası ve dahası. Dar gelirli ve taşralı bir ailenin çocuğu da en fazla hayatta kalabilmeyi umar, daha fazlasını değil. Zaten stabil durmaktan, adamın gelişmeye vakti yok. Çok etkileyici başarı hikayeleri benim de çok hoşuma gider ama bizden bağımsız gerçekler de var. Kırmızı hap gerçekler konusunda çok acımasız. Ben de öyle.

     7. Sen bardagin bos tarafini gormeye devam et. Dar gelirli ailenin cocugu okula gidebildigi surece cok calisarak iyi veya cok iyi bir yere gelebilir. Gerci bu devirde zanaat yapan da isinde iyi ise cok iyi yere gelebilir.

      Simdi yatsan ne kadar sinav cektigin degil nasil antrenman yaptigin onemli.

      Bu bahsettigin karamsarligin ve kaderciligin kirmizi hap ogrentisinde yeri yok. Zerre kadar uyusmadigin ve takip etmedigin bir yere takilmasan daha iyi.

     8. Neyi ne şekilde göreceğim bana kalmış abi. Yazdıklarını okudukça, mevzunun yapıcılıktan saptığı da bariz. Burda ne desem de sen yine çürütmeye çabalayacaksın.

      Benim düşüncelerimin kırmızı hap öğretisiyle zerre kadar uyuşup uyuşmadığını düşünen karar mercii tek başına sensen, bugüne kadar tüm söylediklerini sorgularım abi.

      Ne skeptico, ne sonsuzluk, ne de 1f senin üslubunda cevaplar vermiyor. “Site benim, kurallar benim” diyorsan da bunu kırmızı hapla bağdaştırma. Tavrını yakıştıramadım; yine de şu ana kadarki desteğin ve çok değerli bilgi paylaşımın için çok teşekkür ederim. Teorik olarak da olsa, çok şey farkettirdi. Herkesin yolu açık olsun.

     9. Sitede abartılmadıkça -bu seviye çok iyi- yapıcılığa gerek yok. Göte göt demek daha önemli, özellikle de 20. kez falan deniyorsa. Sonuçta alkol terapi grupları değiliz.

     10. Tristan adam sana hala yardım etmeye çalışıyor fakat sen septiko vs senin üslubunda cevaplar vermiyo diyosun. Çocuk musun kardeş. Hiç yakışmıyor 30 yaşında adama böyle mızmızlık etmek.

 3. Beyler 50 kadar makale okudum ve şu planı yaptım,eksikliklerim ve hatam varsa söyleyin

  Ülke:Macaristan (zaten”Alfa olmak isteyen beta” makalesini okuyan beni az çok bilir)
  Kız işlerine girişmeden önce yapılacaklar
  1. Kilo vermek
  2. Spora gidip kas yapmak ve bir dövüş sanatı öğrenmek
  3.Alfa duruşunu (Göğüs ilerde,eller dışarıda,omuzlar ve karın geride,çapkın ve niyetimi belli eden bir yüz ifadesi) iyice çalışıp standart hale getirme

  Bunlar tamamlanınca 3 aşamalı bir plan yaptım

  A.Kız bulmadan önceki hazırlık aşaması
  1. Kızla buluşmak için uygun mekanlar(anlatacağım bunu) ve zaman dilimi bulunur
  2.İşin yatağa gitmesi durumunda gidecek uygun yer ayarlanır
  3.Herhangi bir beklenmeyen aksaklık çıkma ihtimalini düşürmek için arkadaşlarıma ve aileme buluşma günü meşgul olacağmı ve 1 gün boyunca acil durumlar hariç aramamalarını söylerim

  B. Kız bulma ve buluşmaya ikna etme aşaması
  1.Kızların yoğunlukla geçtiği bir yer bulunur veya buluşma mekanının yakında ava çıkılır
  2.Az önce Dünya Boks Şampiyonunu bir güzel dövmüş gibi özgüvenli olunur ve Brad Pitt’miş gibi bolluk mentalitesine girilir
  3.Kız bulunur (başta HB 5.5-6 ile başlamayı düşünüyorum,duruma ve tecrübeye bağlı olarak HB9 a kadar ilerlerim)
  4.Alfa erkek duruşuna zaten alışmış olacağımdan bu şekilde kıza yanaşır
  (Burdan sonraki konuşmayı kızın üstünde spor kıyafetleri olduğunu ve konuşmanın hiç bir aşamasında sıçmadığımı varsayarak yazıyorum. Kız hb6 ve oldukça fit diyelim)
  Ben: Merhaba,sanırım spordan döndünüz. Ben x,uzaktan hoş gözüktünüz ve ben de tanışmak istedim(bu cümle olmadı gibi amk,ayrıca iltifat hakkını ilk başta kullanmak ne kadar mantıklı bilmiyorum)
  Kız:Evet öyle,bu arada iltifatınız için teşekkürler. Ben de x
  Ben:Ben de spora gidiyorum
  Kız:Öyle mi,neyle ilgileniyorsun
  Ben:Tahmin et
  K:Tekvando
  B:hayır
  K:Güreş
  B:Hayır boks
  Kız:Hadi yaa,sende bokscu tipi yok gibi(shit test)
  B:Doğru,rakiplerim de öyle der ama dövüşümü izleyince hafiften tırsmaya başlarlar(burada piç gülüşü diye tabir edilen gülüşü yapacağım)
  K:İyi bokscusun yani
  B:Tabii,hatta bizim hocanın oğluyla boks yaptık,oğlunu yendiğimden beri bana soğuk davranıyor. Ama artık bunu dert etmiyorum
  K:Neden
  B:Çünkü bizim hoca ile spor salonu sahibinin karısını seks yaparken yakaladım (sallamak serbest amk,bu arada yalan uydurma yeteneğim süperdir)(bu arada mahmut abi kızların kelimelerle uyarıldığını söylemişti,buna istinaden söyledim bunu)
  K:Cidden mi,ne yaptın sonra
  B:Videoya çekip patrona verdim,o da hocayı kovup karısından boşandı. Bana 1 sene boyunca bedava üyelik verdi
  K:İyimiş,bu arada yaşın kaç
  B:Sence kaç gösteriyorum
  K:23 (Shit test olmakla birlikte etrafımdakiler 2-3 yaş büyük gösterdiğimi söylerler)
  B:Biraz az oldu bence,ama bunu iltifat olarak kabul ediyorum
  K:Hadi hadi gerçek yaşını söyle
  B:(Burada takıkdım amk,burası kesin fail dimi)tamam tamam 19 yaşındaym
  K:Ne iş yapıyorsun
  B:Okuyorum
  K:Bölümün ne
  B:Sence ne okuyorum?
  K:Bence ineklerin okuduğu bir bölümde okuyorsun
  B:Doğru,arkadaşlarla her gün inekler gibi möölüyoruz
  K:Mühendislik?
  B:Doğru tahmin,ne mühendisliği sence
  K:Elektronik
  B:Yakın sayılır
  K:Bulamadım
  B:Bilgisayar mühendisliği,x üniversitesinde okuyorum
  K:Cidden mi,hep sizin mesleği merak etimişimdir (bir kız bunu der mi bilemedim amk)
  B:Bizim meslek çok detaylı bir meslek,anlatmam 3 saatimi alır o yüzden boş ver
  K:Hadi hadi,yalan söylüyorsun biliyorum o üniversitede okumak çok zor
  B:Evet zor,hatta yaptıkları sınav insanı terletir resmen ama 80 alarak geçtim
  K:Hadi ya,demek ki zekisin (Bu tepkiyi vereceğinden adım gibi eminim,çünkü bu konularda hep böyle dönüş aldım)
  B:Öyle sayılır,X şirketindeki patronum öyle olduğumu söylüyor (şirket orada bulunan taşaklı bir şirket olacak)
  K:Orada mı çalışıyorsum
  B:Stajımı orada yapıyorum,bu arada hep benden konuştuk biraz de sen kendinden bahset.
  (Buraya kadar herhalde 3dk geçer,kız ilgili davranıyorsa devam zoraki devam ediyorsa next)
  K:Tamam,20 yaşındayım bla bla
  (Bundan sonra 3-4 dk boyunca kızın bana yatırım yapması ve diğer bilimum shit testlere taşak geçerek geçecek)
  B:Seninle konuşmak güzeldi ama gitmem lazım,numaranı ver de müsait olunca konuşuruz (telefonu çıkarıp nuamrayı yazsın diye ona veririm)

  Buraya kadar sıçmayıp telefonu almışsam ondan uzaklaşıp başka hedefler ararım,sonuçta ONEitis saçmalıkları artık hayatımda yok. Sıçtıysam buraya paylaşırım ve hatalarımı öğrenirim

  C.Buluşma ve Mutlu Son(sıçmazsam)

  Whatsapp üzerinden 3/2 altın orana uyularak konuşulur ve buluşma yerini belirlerim,shit testlerin de cevabı uygun biçimde verilir ve meşgul adam izlenimi yaratılır. Buluşmaya gidilir ve yan yana oturulur

  Kız:Merhaba
  Ben:Merhaba
  K:görmeyeli ne yaptın
  B:Her zamanki işler işte,spor yaptım,dayıma şirkette yardım ettim,ders çalıştım (Dayımın küçük bir şirketi var)
  (WhatsApp konuşması sırasında yok sen kimsin yok eben kim faslı zaten kızın hayal gücüne bırakılarak cevaplandığı için buluşmada karşıma çıkmayacaktır diye düşünüyorum)
  K:Oldukça yoğun bir adamsın
  B:Evet,başarılı biri olmak çok çalışmayı gerektirir
  (İlk 10-15 dakika havadan sudan konuşma ile geçer,sonra lafı yavaş yavaş cinselliğe getirir ve temasa başlarım,her 30 saniyede bir biraz daha ilerletirim. Eğer geri tepmez ve öpüşme faslı başlarsa önceden ayarladığım eve gider ve mutlu son,sonra da saha raporu olarak paylaşırım,eğer başaramazsam saha raporu olarak paylaşıp hatalarımı öğrenirim ve deneyim kazanmış olurum,reddedilme korkusunu da aşmamda yardımcı olur. Win-win)

  Evet deneyimli hocalarım,bu işin sonu nereye gider.

  1. Sonuna kadar okumadım çünkü varsayımlar üzerinden gitmenin kimseye bir faydası yok, bir an önce sahaya çık.

  2. Alfa abi macaristanda gayet guzel bir değilmi?şimdi diyorsunki 50 makale hal,tavır vs herşey tamam ok..birde orada ünlü olman gerek..nedir acaba bu ünlü muhabbeti?yani sanatçı olmak film yıldızı olmak değil(zaten öyle olsa banko olursun onların gözünde )hatunlar varmı etrafında,evlimisin(evli isen yada güzel hatunlar varsa bu bile seni ünlü yapıyor)işyerinde yada üniversitede yırtıkmısın,çekingen degilsen hatta biraz yobaz bile olabilirsin..hep şahit olurum işyerindeki hatunların konuşmalarına:ay kız bu çocuk çok efendi,çok çekingen(zannedersin iyi birşey diyecek çocuk hakkında )dikkat et çok efendi ve çekingen işte bu bütün ilişki olaylarını mahveden durum..aslında ben sunada karşıyım.ilk gördüğün hatuna:ilginc gözüktün gelip bi merhaba diyeyim dedim..her nedense bu hoşuma gitmiyor mantıksız geliyor..haa spor yap,fiziki gelişim önemli..statü birde..yakışıklı olmayan avukat veya kaymakam ,erkek güzeli çocuktan daha iyi duruyor hatunların gözünde..hiç birşey bilmiyorsan afrikalı heriflerin hatunlara davranışlarını örnek al..

   1. Saçmalamışsın kardeş, hem de baştan sona. Sitedeki tüm yazıları bir daha okumanı öneririm, ama en büyük hatan sürekli kendini övmek.

  3. Güzel hayal gücü hocam bu zamana kadar olan saha raporlarını okuduysan genelde açılışın stresinden bir an önce kurtulmak isteyen erkeğimiz kızın numarasını ister ve kız vermez kapanış.

  4. Sen önce bi git, ortamı gör, ona göre pozisyon alırsın. Bu işler varsayımlarla olmuyor, belki daha sert bir ortamla karşılaşacaksın, belki bir süre kimseyle dostluk kuramayacaksın, kafayı yiyeceksin.

   Önce git gör. Bol şanslar diliyorum.

  5. Kardeşim boksçu nedir amına koyayım. Boksör boksör. Ayrıca biraz daha rahat ol, hayatın içine karış. Şizofren gibi kendi kendine kurup oynama evde. Spontane gelişsin biraz olaylar

  6. Kardeşim olayı şu açıdan yanlış anlamışsın. Birincisi oyun planın olacak elbette ama her dakika her saniye plan yapmaya çalışmak sana hata yaptırır bunu düşünceden çok uygulamaya dökmen lazım. Yani uygulamada sen farkında olmadan planı uyguluyor olmalısın bu duruma gelmelisin. İkincisi dövüş sporu yap tabi ama önemli olan dövüş sporuyla ilgilenmen değil yani sen boksa gidiyorsun kızın gözünde 1-0 öndesin gibi bir durum yok. Zaten boks bana göre kızların çok duyduğu ve gördüğü klişe bir aktivite haline geldi bana göre. Başka bir hobisi olan biri senin önüne geçebilir. Nasıl diye soracak olursan bu hobini kıza ne şekilde nasıl yansıttığınla ve kızın çerçevesine girmemenle alakalı bir durum.

 4. Hocam merhabalar. Geçmişini cidden çok hızlı geçirmiş bir kızla şuan sevgiliyiz. Kız arkadaşım beni tanıdıktan sonra hayat tarzını değiştirdi… Sevildiğimden çok eminim, biz de fırsat buldukça birlikte olduk. Ama ister yüz yüze ister telefonda olsun cinsel konular açılınca hiçbir tepki alamıyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Teşekkür ederim, cevabınızı bekliyorum.

  1. İyi kızı oynayıp kendini sana kaktırmak içindir.

   Sen hele bir nikahı yap, değişen hayat tarzını görürsün.

   1. Yok hocam evlilik mevzu bahis bile değil. Çok genciz daha, öğrenciyiz. Bana tavsiyen nedir?

  2. Derdini anlamadim. Zaten seks yapiyorsun neden seks konusacaksin ki?

   N countu yuksek kizlar bir adet efendi cocuk bulduklarinda ona iyi kiz gorunmek icin ekstra caba harcarlar.

   Bence konusmama dert degil ama eger cinsellikte bazi seyleri senden esirgiyorsa o sorun.

   Gecmisi hizli kadinlarla iliski risklidir. Kendini fazla kaptirma.

  3. Ben de bunu anlamıyorum.Param yok; iyi,efendi değilim.Ama bazı hatunlar benle evlenmek istiyor.

  4. Senden sonra değiştim bence büyük bir yalandır. Buna inanmaya meğilli bir erkeğe oscarlık performans ile oynarlar. İlişki uzadıkça erkek bağlanır bu kaçınılmaz. Böyle bir ilişki uzadıkça erkeğin oyunu kaybetme riski artar. Zaten buraya yazdıysanız alarm çalmaya başlamış ile.

 5. Selam, sormak istediğim bir kaç konu var.

  Öncelikle disiplin ile ilgili yazıları okudum ve ezelden beridir bende bulunan şöyle bir düşünce yapısı var.”Rutin iyi bir şey değildir. ” Bunu nereden öğrendim, nereden okudum bilmiyorum ama kafamda hep böyle bir yanılgı var. Her gün aynı saatte kalmak, aynı saatte kahvaltı yapmak, aynı saatte otobüse binip aynı saatte uyumak faydalı mı zararlı mı? Böyle davranarak kendimizi monotonluğa hapsetmiş olmuyor muyuz? Bir robot yaşamı gibi görünüyor hep gözüme. Bu şekilde yaşamak daha mı huzur verir insana, yoksa bir süre sonra bu rutinle yaşamak sıkar mı? 22 yaşındayım ve böyle sitemli ve düzenli bir hayat bana hep öcü gibi göründü. Sıradan, sıkıcı. Bu düşüncemin yanlış olabileceğini bu sitede okuduğum, izlediğim şeyler sayesinde fark etmeye başladım. Bu konuda biraz aydınlatırsanız sevinirim.

  2-Birde sormak istediğim bir şey daha var. Duygusal güç ile alakalı. Kadın erkek fark etmez. Bir kişi bize bizi kıracak, sinirlendirecek şeyler söylediği zaman ona karşı tepkimiz nasıl olmalı. Mesela ”geri zekalı, aptal” gibi hakaretler duyduk. Bizimle eşit statüde olan birinin bize karşı otorite kurmak istemesi gibi. Emir kipi ile konuşan insanlar mesela. Tavrımız nasıl olmalı? Ben tam kavrayamadım burayı. Karşı tarafa böyle şeyler duymak istemediğimizi,bunlara izin vermeyeceğimizi söylemek mi gerekir. Yoksa bunu tavırlarımızla mı yansıtmalıyız? Bu bizim onun sözlerinden alındığımızı, manüpile olabildiğimizi göstermez mi? Yada hiç siklememek mi gerek? Bu sefer de buna ne söylersen söyle ses çıkarmıyor gibi bir yanılgı oluşabilir. Bu konuda kafam biraz karışık çünkü. Böyle şeyler beni duygusal olarak etkilemez ama insanlara karşı bunu nasıl yansıtmalıyız?

  1. İnsan beyni çok faydacı çalışır. Alışkanlıklarla yaşar. Rutin iyidir ama nasıl bir rutin olduğuna göre değişir. Bir davranışı her gün yapmak her geçen zamanda daha az irade gücü ister (araştır “irade gücü”)

   Hakaretler ciddiyse önemseme gül, saçmalığıni karşıdakinin yüzüne vur.
   Ast-üst ilişkilerinde ise çerçeve geçerlidir (psikoloji, araştır “çerçeve”)
   En basitinden şöyle açıklanabilir; kime ne yaptığını ve kendini anlatırsin (hesap verirsin) Babana, öğretmenine, komutanına vs.
   Kime açıklama yapmazsın? Küçük kardeşine.

   1. Rutin insanın gözüne hep korkunç gelse de huzur rutinde diyorum ben.

    24 yaşındayım Kpss’ye hazırlanıyorum. Hayatım boyunca spor ve iş harici disiplinli olmamış ben, her gün 7de kalkıyorum. Günü, zamanı daha iyi kullanıyorum. Standart 8de duş almış kahvaltı yapmış evden çıkmış oluyorum. kalkış saatine bağlı olarak yarım saat oynar en çoğu çünkü alarm kurmuyorum bi 15-30dk sapma olabiliyor .

    Düzeni oturtunca alarmsız çat diye kalkıyorsun. Muazzam bir olay. Hal böyle olunca uykusuzluk, yorgunluk, isteksizlik de olmuyor. Kalkıyorum, yapmam gerekenleri yapıyorum. Mis gibi, verim optimum seviyede.

    Bu süreçte mastürbasyon azaltıldı. Porno bırakıldı. (son bi iki haftadır tek tük izledim, pişmanım.) porno için en azından azaltıldı, bitme noktasına geldi diyelim. Daha sağlam ereksiyonlar sağlıyorum ve daha rahat uyarılıyorum. Ölü balık gibi olmuyor alet. Günlük içinde de beğenmediğim kızları beğenir oldum. Birini ayıklayacağım fırsat kolluyorum :d

    Hem kafa olarak, hem beden olarak dinç olmam spor performansıma da olumlu yansıdı. (Boks yapıyorum.)

    Son bir aydır da tüm sosyal medya hesaplarımı kapattım. (istisnası düm birine ulaşmak için bir tanesini açmak zorunda kalmam) Kafamı gereksiz yere meşgul eden şeylerden arındım. Gündemi bile doğru düzgün takip etmiyorum. Şayet Kimseye bir faydası yok.

    Uzattım biraz ama bi yerden başlayınca tüm taşlar çat çat yerine oturuyor.

    Tekrar ediyorum huzur disiplinde. İnsanın kendisine duyduğu saygı bile artıyor. Bu da hayatın her alanına yansıyor.

  2. Rutinle neyi kastettiğine göre değişir. Mesela her gün bilgisayar oyunuyla vakit geçiren biri için konuşacak olursak bu rutin değil zaman kaybıdır. Rutin olayını basit düşünmek gerekir. Düzenli uyumak, geç kalkmamak, dakik olmak ve işlerini planlı yapmak vs. olağanüstü veya acil durumlar dışında bunlar rutin olması gereken şeylerdir. Rutinde önemli olan kısım eğlenme, gezme gibi durumlarda yapman gereken şeyleri aksatmamak ve ertelememek.

 6. EVLİ olmayan kadınlarda da paralel bir artış olmuş , evli olan kadınlarda da azalma olmuş buradan çıkacak sonuç evlenme sayısı azalmış ve evlilik dışı cinsellik artmış

 7. “ABİ X KIZI NASIL TAVLAYACAĞIM” sorularına cevap verilmeye devam edilecek mi? buranın konseptine uymuyor gibi geliyor bana?

 8. Bu sabah hatunla aramızda geçen WhatsApp konuşması, sonucuni merak ediyorum.
  H : hatun B :Ben
  H: yıprandım
  B: kurutma makinesine atılan çamaşır misin sen sevgilim olmaz bir şey 😀
  H: ruhum yıprandı
  B: arada her insana olur , geçer
  H: öküzsün , daha da bir şey demem
  B: öküzler de güzel işlere yarıyor teşekkür ederim 😀
  H: baygın surat emojisi
  B: görüldü yaptım.
  Bakalım nolacak

  1. Görüldü yaptım diye yazmasaydın keske
   Yüzyüze de soğuk davranıyorsa ara vermenin vakti gelmiş
   Kızı dışarı konuşmak için çağır sakın sinemaya kafeye gidelim mi gibi bi saçmalık yapma kızla aran bu haldeyken

  2. Bu hatunla olan diyalog çok Hayra alamet değil. Oto boka shit test atıldı diye taşşağa almak abest kaçıyor bana kalırsa. Meriç meriç konuşmak ne kadar saçma ise şu diyalog da o kadar saçma bana kalırsa

   1. Olayin baglamini bilmiyorum (hatirlamiyorum) ama yiprandim yazan hatuna yazilmasi gerekeni yazmis. Kizin okuzsun dedigi yerde goruldu biraksa cok daha iyi olurmus.

    1. Mahmut abi , şimdi onun yazmasını mi beklemeliyim yoksa hiçbir şey olmamış gibi ben mi yazmaliyim?

     1. Mahmut abiye sormuşsun özellikle ama yine de naçizane bir tavsiye vermek isterim. Buhar ol. Msg atan taraf olmak bir yana, sana msg yazarsa cevap verme, ısrar ederse kaçamak cevap ver. Başka kadın paranoyası yaratman ya da hala yeşil sahalarda olduğunu göstermen lazım. Kaçamak cevap kısa olsun. Sana sonra dönerim gibi, ve tabii ki dönme. Whtsp diyaloğunda göründüğü kadar o sana bir süre msg atmayabilir. Sakın birşey yazma bırak ilk atan o olsun, meraklanıp atmıyorsa zaten geçmiş olsun.
      Yani açıkçası ciddiye almama oyununda yanlış yapılan bir şeyler var. Kız sana sinyal veriyor ve sen sululukla geçiştiriyorsun. Söz konusu olan dırdır değil yılmışlık gibi daha çok. Bir süre kaybolmak geri getirir bence, tabi devamında iş yine sende bitecek.

     2. Ciddi ciddi birinin cikip senin yerine iliskinin her adimini sana tavsiye edecegini dusunmuyorsun degil mi?

    2. Hocam ben bu gençleri anlamıyorum gerçekten
     Kızla flört edersin yada sevgili olursun tamam da
     kız sana soğuk sıcak çeker
     Saçma sapan şeyler söyler beynini afallatır.
     Sonra dolaylı mesaj verir işte
     “Bırak peşimi istemiyorum artık”

     Açıkçası bana en ufak soğuk davranmasında hiçbir kızın tavırlarını çekmem.Siktir olup gidebilir zerre umrumda olmaz.
     Mesaj da atmam , görsem selam da vermem .
     “Ne yaparsam geri dönebilir , ne yaparsam kızla eskisi gibi olabiliriz” gibi sorular sorulunca çok şaşırıyorum amk.

     Mesela adam evlidir yuvasının yıkılmasını istemez vs. korku oyunu yapar kadını elinde tutar.Kadın soğuk davrandı diye çaaattt !! diye boşayacak hali yok ya ?
     Ama flört, sevgili durumlarında kızın ilgisi azalmışsa , soğuksa kimse kusura bakmasın tepkim ancak kocaman bir SİKTİR GİT olur.

     “Tülay geri dön lütfen tülayyy” mevzusuna dönmesin .
     Kız senden soğumuşsa şöyle düşün
     “ Ben bir erkeğim , değerliyim ve halen kadınlarla tanışabilirim
     hoşlanmaması sevmemesi onun problemi “

     Gençlerin bir kızı geri döndürmek istemesi fikri bile bolluk mentalitesinin eksikliği maalesef.

     Şimdi diyeceksin abiii bu kız ama çok güzeldi falan kız hb8-9 olsa ne yazar amk .
     Senden hoşlanmıyorsa artık , soğuk davranıyorsa kızdan önce ilişkiyi hemen sen kes yok ol.
     “Ne istiyorsun benden? bırak peşimi artık ! “ seviyesine gelmeyi istemeyeceğinizden eminim.
     İlişkiye yaptığınız yatırımın çöpe gitmesi üzüyor belki de ama düşünsene Kız çoktan yaptığın onca şeye SİKTİRİ ÇEKMİŞ .Sen daha niçin zorluyorsun ?

     Kadınlar ilişkiye ilk girmek isteyen ve aynı zamanda ilk çıkmak isteyen taraftır öyle değil mi ?
     Bence Kırmızı haplı bir erkek sinyali sezdiği an , kadından önce ilişkiyi bitirir.
     Nerede tabak çevirme ,nerede bolluk mentalitesi ??
     Ah ah…

    3. Mahmut abi öküzsün dediği yerde bırakması yanlış olmaz mıydı ? Kız, erkeğin alındığını ve erkeğin duygusal gücünün düşük olduğunu düşünmez miydi ? Yani kısacası çerçeve sarsılmış olmaz mıydı ?

     1. Kiz orda erkegi tahrik ederek belli bir tepki bekliyor. Erkek burda ya ornekte olduguna yakin bir tepki vermei ya da tepki vsrmemeli. Tepki vermemek daha vurdumduymaz ve etkili.

   1. Oyunu doğru oynarsanız hiç bir kadın size soğuk davranmaz (bakın gidebilir, ben artık bir beta bulup güvenli limana çekmek istiyorum diyebilir ya da başka bir sebeple, bu oyunu kaybettiğiniz anlamına gelmez ama, çünkü aklı sizde kalmıştır bunu bilirsiniz). Oyunu doğru oynamayı öğrenmeden bolluk zihniyetine giremezsiniz. Kız soğuksa hata çok büyük ihtimal sizdedir. Siz kendinizi düzeltmeye başladıkça başka kadınlar da sizi talep etmeye başlayacak, işte bolluk zihniyeti böyle olur. Bu arada “tek bir kıza odaklanmak” çok yanlış. Tabak çevirmeyi öğrenmek şart. Ancak bana kız mı yok mk gidersen git deyip aklın “ben nerede hata yaptım”da kalıyorsa bu seni daha çok yokluk zihniyetine sokar. Kırmızı hapı doğru uygularsan karşındaki kadın yumuşak bir hamur gibi bırakır kendini sana. Kadın sana soğuk davranıyorsa direk siktir git demek yerine oyunu düzeltmeyi seçmek fayda getirir. Ama acemi bir çaylaksan ve eline yüzüne bulaştıracaksan bunun sorumlusu kırmızı hap değil, kız değil, sensin.

    1. Daha açıkçası siktir git’in altında öfke yatar, hüsrana uğramışlık, yenilmişlik yatar. Karşınızdaki kadın da içi rahat bir şekilde, ne kadar doğru bir karar vermişim diyerek gider. Kendinizi bu duruma düşürmek istemezsiniz. Kaybınız bir kadından fazlası olur.
     Doğru tepki şöyledir : Peki sen bilirsin (bana göre hava hoş)
     Belki de sizden daha iyisini buldu. Bunu gurur meselesi yapmayın. Sizden iyiler hep var oldu ve her zaman var olacaklar. Gelişmeye devam.
     Metallica grubundan kovulan Mustaine’in hikayesini okuyun (ustalık gerektiren kafaya takmama sanatı). Adam sonrasında çok daha kaliteli müzik yapan Megadeth grubunu kurdu ve milyonlar sattı. Ama içinde her zaman kovulduğu grup ukte kaldı. Ne kadar saçma değil mi? Elbette başarısında bu hırsın payı vardı ama sonrasında geldiği yer itibariyle artık bu takıntıdan kurtulması gerekiyordu.
     Siktir git demeyin, güle güle deyin.

 9. Bloğu takip eden herkesin bildiği gibi son 100 yılda erkekler maskülenliklerini büyük ölçüde kaybetti. Bunun bir çok sebebi ve aşaması var. Mahmut abi bunları bir yazıda anlatman bizim için çok faydalı olabilir ne dersin ☺

 10. Arkadaşlar, Trp’nin kıskançlığa bakış açısı nedir? Sevgili olarak ilişki yaşadığım kadını kıskanıyorum mesela erkek arkadaşlarıyla buluşmasından haz etmiyorum. Bunu belli etmem ve söylemem ona çok duygusal yatırım yaptığım izlenimi mi oluşturur? Kıskançlık ne seviye olmalıdır ve nasıl belirtilmelidir? Cevap verirseniz sevinirim

  1. Bence kıskanmak yanlıştır. Erkek adam kıskanmaz, ona 8 yaşındaki kız kardeşin gibi davranacaksın, insan 8 yaşındaki kız kardeşini kıskanır mı? Olsa olsa onu kötülüklerden korur, ama asla kıskanmaz, kaybetmekten korkmaz. Kıskanmak, bir nevi kaybetmekten korkmak demektir. Güçsüzlüktür. Ha kıskanıyorsan bile kıskandığını belli etme.

  2. Kıskançlık feminen bir özelliktir. Kıskanma, bırak uydularıyla takılsın fakat ileriye giderlerse kızdan ayrılıp irtibatı kesersin.

 11. Hassas bir konu. İlk aklıma gelen kural, kadınların erkek arkadaşları olmaz, kız arkadaşları olur. Kadının erkek arkadaşları, potansiyel sevgili, uydu-meriç, sevgilinin/kocanın arkadaşları, iş arkadaşları olarak düşünülebilir. Lafı fazla eğip bükmeden kadın, sevgilisinin kadın arkadaşlarını ne derece tasvip eder, nereye kadar katlanır. Aslında bu direk cevaptır. Tabii ki açıkça görüşmeni istemiyorum denmez, hem zayıflıktır hem de hanzo damgası yersiniz. Bırakın kızın erkek arkadaşlarını kendi arkadaş bildiğim puştların kız arkadaşlarıma kendini beğendirmeye çalıştığına da şahit oldum. En güzel çözüm eğer erkek arkadaş bir denyoluk yapıyorsa veya meğilli ise (ki adi bir yavşaktır) bu yavşaklığını oturaklı bir laf sokmayla yüzüne vurmaktır. Kızın ne derece müsaade ettiği de önemli. Çizgiyi çekemeyen kızla zaten işiniz olmasın. O ortama girip tartmak lazım herşeyi aslında. Doğru düzgün insanlar da olabilirler ama sürekli eğlenme amaçlı görüşmeler varsa benim için en kırmızısından alarmdır.

 12. Sizin kararınız ama bence siteyi direk kapatın hocam, yorumlara baktığım kadarıyla siteyi 3-5 ay sonra 15 yaş ve altı veya bu olayın mekaniğini anlamayan ve anlamayacak bir sürü beta dolduracak…

  Sahaya çıkıp avlanan, nefsine hakim olan ve olayı anlayanlar atlarını alıp üsküdarı geçtiler zaten, geçemeyecek olanlarla uğraşmayın

  1. Uzun zamandır böyle bir yorum atmayı düşünüyordum siteye. Yorumlarda eski çizginin, kalitenin eseri yok. Millet yapmaktan üşendiği, çekindiği şeyleri bildiği halde buraya yazmaya başladı. Fark ediyorum son 1 aydır Mahmut abi ve yorumlara cevap veren diğer arkadaşlarında motivasyonları kaybolmaya başladı.

   Siteyi kapatmasın ama okuyoruz lan işte.

   1. Siteyi kapatmam da bu dedigin tip soru yorumlarina bir cozum bulmam lazim. Oturup 500 yaziyi okusa cevabi ve fazlasini bulacak aslinda.

 13. Saha Raporu: Açılış ve Başarı (Sanırım)
  Selamlar, selamlar selamlar!
  Değerli erkek adam camiası beni en son “Saha raporu – Uydu erkeklik yerine onurlu reddediliş” adlı yazıdan hatırlıyor olmalısınız. 17 Yaşında bir kardeşinizim. Uzatmadan gireyim.
  Gym’den çıktım ve kulağımda kulaklık istediğim gibi yürüyorum. Bir kızın bankta oturduğunu gördüm ve oraya yöneldim. Şanslıydım, çünkü kız çömelmiş, köpek seviyordu. Biraz bana baktı ve ben de ona fakat uzun bir kesişme değildi ve zaman kaybetmeden merhaba deyip yanına gidip köpeği sevmeye başladım. Biraz kızı tarif edeyim, esmer ve zayıf fiziği yerinde tahminen hb7 birisiydi. Muhabbet etmeye başladım ve muhabbete katılıyordu kendisi de. Ayak üstü rutin nerede okuyorsun kaçıncı sınıfsın muhabbeti geçtikten sonra oturmayı teklif ettim. Benim vücudum kıza dönük değildi fakat o biraz bana dönmeye başlayınca ben de döndüm. 10-12 dakika sohbet ettik ki bu orada aklıma geldi;
  Asla merhaba sevdim seni numaranı ver açılışı işe yaramıyor ve muhabbet etmek gerekiyor. Neyse işte benim genel tavrım hafif alaycı, biraz gizemli (Sorduğu bazı soruları cevapsız bıraktım ve sürekli kendimden bahsetmedim) Sonra benim gitmem lazım deyince instagram istedim. Hafif naz yaptı (Ya ben erkeklere vermiyorum genelde yanlış anlama ama falan dedi sonra ben de alaycı bir sesle yapma yaa dedim) ama verdi. El sıkışıp görüşürüz dedik birbirimize. Kendimi pua gibi hissettim. Daha sonra takip attım ve isteği kabul edip geri takip attı. Daha kendisine yazmadım birkaç gün geçsin o zaman yazacağım.Gelişmeleri aktarırım. Bu arada yarın nasipse başka bir kızla buluşacağım. Bolluk mentalitesi harika bir duygu ve bunu hissettiriyorum karşımdakine. Şu aralar mavi hapın etkilerini silmeye uğraşıyor, oyunumu geliştiriyorum. Her zaman takipteyim, sizleri seviyor ve saygı duyuyorum.

 14. Tecrübeli abilerim bi yardım edin Allah rızası için ilk sevgilimi kırmızı hap tanıdıktan sonra yaptım şimdi ayrılıyoruz. kız ailevi sorunları bahane ediyor kafam rahat degil diyor ailem kötüyken ben iyi olamam diyor ileride ayrılsak daha kötü olacak herşey diyor ben ayrılmak istemiyorum ne yapmalıyım

  1. Kırmızı hapı tanır tanımaz tabak çevireceğine sevgili yapınca böyle olur. Kızın söyledikleri bahane, senden ayrılmak istiyor ama seni üzmek istemediğinden belki bahane buluyor. Senin ayrılmak istememenin tek kuruş değeri yok. Ayrılacaksın ve sonra başkasını bulacaksın. KH sonrası ilk birkaç sevgilinin ayrılıkla sonuçlanmama şansı sıfır. Ben ayrılmak istemiyorum diye yanlış yerde tavsiye istiyorsun.

   Bundan sonra yapacağın şey çok açık. Şunu yap :

   Peki kız ayrılalım derse ne olacak? Araştırmalar gösteriyor ki, terk eden kişinin yanlızlık ve nostalji duyguları, eğer yeni bir dal yoksa, ayrılmanın 3. haftasında tavan yapıyor. Senin görevin Jim, kızın hayatından tam 3 hafta kaybolmak. Kız senden ayrıldıktan sonra, eğer hala kızı geri döndürme ihtimalini sıfırdan yüksek bir noktada tutmak istiyorsan, buhar olman lazım. Kızın zaten gelecek olan nostalji ve yalnızlık hissini, arada tabii bunları bastıracak biri çıkmaz ise, yangına çevirirsin. Tam 3 hafta telefon yok, mesaj yok, bunlara cevap yok, sosyal medyadan iletişim yok (bloklayın), karşılaşıp konuşmak yok, vs … MIŞ gibi yapmak da yok! Yani bütün bu kaybolma süresi boyunca kızı sosyal medyadan takip etmek, sürekli onu düşünmek vs … gibi şeylerden de kaçının. Ve tam 3 hafta sonra birden dünyaya dönüp “selam” deyin. Kısa, nazik, ikiniz hakkında olmayan bir muhabbet yapın. Bu konuşma sonucu kız sizi bir yere davet ederse, o şansınız var. Etmezse, NEXT! Yeni limanlara yelken açın.
   Eski sevgiliyi geri kazanma (eski sevgili olmadan hemen önce)

   Bu konuşma sonucu kız sizi bir yere davet ederse, o şansınız var. Etmezse, NEXT! Yeni limanlara yelken açın. kısmı önemli. Kızı bir yere davet edersen, 3 hafta içinde herhangi bir şekilde iletişime geçersen ihtimali sıfırlarsın. Bunları takip edersen belki 25%.

   Benim tavsiyem bunu bile yapmadan ayrıl. Dediğim gibi bu kızla eninde sonunda ayrılma ihtimalin çok yüksek. Bence ayrılmak en iyisi.

   1. “kırmızı hap sonrası ilk birkaç sevgilinden ayrılmama ihtimalin sıfır” neden böyle bir genelleme yaptınız anlamadım?

    1. Bilimsel konuşup sıfıra yakın diyelim. Kırmızı hap öğretisinin davranışlara yansıması zaman alır. Bir iki ayrılık (genellikle mavi hapa dönüş) gerektirir.

     1. Kıskançlık dediğin dolaylı ve dozunda iken doğal mate guarding (eş savunma) dürtüsünün uzantısıdır. Fakat kıskançlık denilen genelde dozu kaçmış kıskançlıktır.

      Kontrol manyaklığı ucuna daha yakın kıskançlık, erkeğin kadınında gerçek bir arzu oluşturarak kadının hipergamisini kendi kendine kontrol etmesini sağlayacak kapasitesinin bulunmaması ya da bu konuda güvensiz olması nedenlidir. Kontrol manyağı ve aşırı kıskançlık ÖZGÜVEN eksikliği göstergesidir. Bunun yerine o bağı zorla kurma ihtiyacının sonucudur.

      Kıskançlık da diğer tüm kırmızı hap öğeleri gibi orta yol / denge işidir :

      Dozunda bir eş savunma (mate guarding) akıllıca bir harekettir. Bu da hipergamiyi kontrol edebileceğiniz çizgidir. Oyundaki herşey gibi, bunu açıkça ve abartılı uygularsan “kendine güvensiz” damgası yersin ama dolaylı ve dozunda uygularsan kendine güvenli ve kontrol elinde görünürsün.

     2. @steelhammer

      Her zaman aynı anda en az 3 tabak çevirmeye dikkat edersen kıskançlık duygun otomatikman olması gereken seviyeye düşer.

      Tek bir kıza odaklanırsan istediğin kadar kıskanmamaya, düşünmemeye çalış, başka seçeneğin olmadigi icin eninde sonunda yokluk zihniyetine geri dönersin, oneitis olursun, gereğinden fazla duygusal yatirim yaparsin, muhtaç davranirsin, kiskanmaya başlarsin, gece hayaller kurarsin.

      Bütün sorunlarin temeli erkeğin ilgisini (zaman ve enerji) tek bir kiza harcamasindan kaynaklaniyor.

      Yedekte baskalarini tutmak, sevgilin var diye yeni kizlarla tanismaktan çekinmemek de, yani en azindan flört seviyesinde tutmakta fayda var.

      Sen anahtarsin, kiz kilit. Bu olay ise senin hâlen fazlaca kilit açabilen değerli bir anahtar olduğunu gösteriyor.

      Yeni tabak yoksa bile BÜTÜN BOS VAKİTLERİNİ O kizla konuşmaya harcamamalisin. İlgini daha fazla kendine, kendinle ilgili şeylere harcamalisin.

      Bunlar kizlari mutsuz eden şeyler değil, gozlerinde degerinizi yükselten şeyler. Zor elde edilmenizi sağlayan şeyler.

      Aşk acisi muhabbetlerinin alayinin tek sorunu erkeğin tek bir kiza çok uzun sure odaklanmasi, hayaller kurmasi, İLGİSİNİ ona adamasi ve dolayli olarak ona karsi her duyguyu yuksek dozda hissedip duygusal yatirim yapmasından kaynaklaniyor. Fazla kiskaniyor, fazla düşünüyor. Bunu istemese bile elinde değil. Tek o varken olacak olan bu. Yanlis olduğunu bilse de engelleyemez.

      Şuan bir kiz arkadasin var ise ve bu soruyu onu düşünüp “acaba kiskanmali miyim” diye soruyorsan, TEHLİKE ÇANLARİ ÇALIYOR DEMEKTİR.

      Duygulari mantik ile yonetemezsin. KH sana kiskanma dese bile bunu İlgini yeni bir kiza veya farkli bir aktiviteye ayirmadan yapman mümkün değil.

      3 tabak 3 tabak, 3 tabak.

      Bi kiz var diye yeni firsatlari engellemeyin. Yahut beğendiğinize yürütmekten cekinmeyin. Bunu günümüzde EN ÇOK KİZLAR YAPİYOR. Siz de yapın.

      35 yasina henüz gelmemiş bir erkeğin hiçbir kizla ciddi düşünmesine, duygusal yatirim yapmasina falan gerek yok.

      0-35 tecrübe toplama yaşı.

      Uzun ilişki yaşarken bile köşede dönen tabaklar lazim. Yoksa o uzun ilişki den de terk edilerek cikarsiniz 😀

      Seçenekleri olmayan erkek zayıf erkektir. Kendini değersiz hisseder ve değersiz davranir.

      İnstagramini kiza verme, sosyal aktivitelere katilmaktan vazgeçme. Onun için hiçbir kizi silme. Yeni numaralar almaktan korkma. İtaat etmeni her istediğinde trolle konuyu değiştir. (Sevgilin varsa)

      Bir zamanlar bunlara piçlik olom yaa gözüyle bakardim. Taa ki, neyse… Dram anlatmaya gerek yok.

     3. Kiskancligin asirisi ASLİNDA KİSKANCLİK DEĞİL, Beklentidir!

      Üstte yazdigim şekilde ki gibi davranmayan erkek, yani:

      – tüm ilgisini ona adayan
      – onun için başka hiçbir kizla konuşmayan
      – onun için bazi şeylerden vazgeçen
      – kendisinin hoşuna gitse bile kizin hoşuna gitmeyen şeyleri (doğrusu ise ; kizin hoşuna gitmediğini söylemesi bir test. Erkek boyun egince kaliyor) YAPMAYİ BİRAKMASİ.

      Erkek bu gibi davranislari yapinca doğal olarak bir BEKLENTİ içine giriyor.

      Kizdan da tüm zamanini kendisiyle ilgilenmeye harcamasini ve tüm hayatini-giyimini v.b erkeğinin isteklerine gore düzenlemesini bekliyor.

      Bu aslinda bir BEKLENTİ.

      Üstte madde madde yazan aciz davranışlardan dolayi KİZ ERKEKTEN SOGUYOR ve isteklerini yapmamaya başlıyor.

      Buna uydurduğu mantikli bahane ise:

      – ya asiri kiskancsin!!

      Bi kiz bunu diyip isteginizi reddediyorsa, temelinde size olan arzusunun azalmasi yatar. Geçmise dönün bakin ve o kiz için YAPTİGİNİZ EN SON DAVRANİSİ/olayi hatirlayin. Muhtemelen onu YAPMAMANİZ gerekiyordu. Testten kaldiniz. Testten kalmanizin bedeli kizin ters YAPMASİ.

      Burada acemi-cahil erkekler kiza istediğini yaptirmak için DAHA COK BAGİRİR, DAHA COK SİNİRLENİR, DAHA COK YAPACAKSİN DER.

      Bunlar kizi daha fazla sogutmanin en kolay yoludur.

      İkna yoluyla ARZU KAZANİLMAZ. Zorlama ile olmaz. Kizi sizden daha çok soğutan şeyler bunlar.

      Kiz itaat etmiyorsa ARZUDA bir azalma vardır ve o arzuyu tekrar kazanmanin yolu BAGİRMAKTAN, AGLAMAKTAN, İKNA ETMEYE CALİSMAKTAN geçmez.

      O arzuyu kazanmanin yolu ZORLAMAMAK, kizin arzusu için uğraşmayi kesmek ve İLGİYİ azaltarak; kizin “hayalgücü” sistemini devreye sokarak kazanilir. Yani ilgiyi kestiginiz için bu sefer o düşünmeye baslayacak “Acep yeni kizlarla mi konusuyo” vesaire.işte o zaman BİRAKMANİZİ istediğiniz seyi kiz ilgisi size kaydigi için otomatikman birakir. Yol bu.

      Ancak bu yolu erkeğin uygulayamamasinin sebebi : İLGİSİNİ HARCAYACAK BASKA KİZ OLMAMASİ ve BASKA KİZ GELME İHTİMALİ OLAN BÜTÜN SOSYAL MEDYA HESAPLARİNİ KİZA VERMİS OLMASİ, Karşı cins ile olan tüm sosyal aktivitelerden
      kizin istegi soyutlanmasi .

      Başka yollari kapayan erkek, o yollara gidemeyince elde tek seçeneği KİZA YALVARMAK oluyor.

      O sebeple üstte YAZDIKLARIMI yaparsaniz, ismi “aşırı kiskanclik” Olan fakat ASLI; Erkeğin betaca davranmasi sonucu içine girdigi GEREKSİZ BEKLENTİ HÂLİ olan durumu YAŞAMAZSİNİZ.

      Bu durumu yasamayinca, asiri kiskanclik.meselesi de ortadan kalkar.

      ORNEKLER: Oyun oynamasini birakmasini istiyorsan ve birakmiyorsa İKNA ETMEYE CALİSMA. KİZ SENİ KİZDİRİRSA YAPMAN GEREKEN TEK SEY İLGİYİ KESMEK VE İLGİYİ BASKA KİZLARA DAGİTMAK. Arzuyu geri getiren şey bu. Arzu-Cekim var ise kiz sizin için BİRAKİN OYUNU BİRAKMAYİ, DAĞLARİ DELER AMK. Kuralina göre oynayin yeter ki. Değerli erkek bir kizin gözünde seçenekleri olan erkektir.

      3 tabak varsa asiri beklenti olmaz.

      Kıskançliigin mantigi bu. Erkek yanlis davranmazsa , arzu dinamiğini bilirse kıskanclik ortadan kalkar.

      Bunlar ayrinti sorular. Fakat temelinde yatan sorunlar YANLIŞ davranislar. (ilgiyi tek kiza harcamak. Her seyin sebebi bu hatta AMK..)

 15. Tabak çevirmeyle konu açılmışken aklıma takılan bir şey sormak istiyorum.Bildiğimiz üzere KH pek evlilik tavsiye etmiyor.
  Şimdi diyelim ki KH lı bir adamımız cinsel pazar değeri en pik seviye de(30-40 yaş arası) bol bol tabak çevirdi.Bolluk zihniyetinin doruklarında gezdi.
  ee sonra yaş geldi 45-50 ye artık amca mod on.Yani artık seçenekler daraldı ve eskisi gibi tabak bulmada zorlanmaya başladı. Burada demek istediğim bu yaşlardan sonra bolluk yerini yokluğa bırakır mı?Eğer öyle bir durum olursa da bu insan da psikolojik bir boşluk ve yıkım yaratır mı?

  1. Anladığım kadarıyla o yaşa geldiğinde yalnız kalmaktan korkuyorsun zaten insanları çoğu bu sebeplerden evleniyor. 50 yaşında bir iş arkadaşım (abim) var. Bekar, geliri hiç fena değil, motosikleti falan var (havalı olanlardan), spor arabası var, spor yapıyor, çakı gibi, sıkı davulcu (bateri dediğinizden) eğlence için mekan açtı güzel iş yapıyor, ayda 2-3 hatun rutin. Bu abi uzaylı marslı değil. Sadece bizim alışık olduğumuz imaja uymuyor (götü göbeği salmış, kaaveye takılan, hiç bir amacı yok vs.) Bu abi bir eli yağda bir eli balda yaşamıyor, türlü dertleri sıkıntıları oldu ve olacak da herkes gibi.
   Kırmızı hap forever, yok öyle bişey. Yani kişinin kendisiyle alakalı.

  2. Burada mesela şu : sen eğer 100 tane kadına senin yaşında 10 tane adam gösterseler ve bu amcalardan en seksisini seçin deseler (kendileri yatacağından değil ama görece en seksisi), onların oyları ile tepe 2ye kalıyorsan her yaşta giderin olur. Neden? Zira o oranda kadın çok daha büyük erkekleri çekici bulur ve onların hedefinde kalırsın. Tepe 20% içinde isen ve hatta daha iyisi tepe 10% içinde isen her zaman kendinden 20 yaş küçükten 10 yaş küçüğe bakımlı kadın bulabilirsin.

   Ama 40 – 50 yaşında da tabak çevirmek? Ben şahsen çocuk konusunu önemli buluyorum ve bir erkeğin 50 yaşından sonra çocuksuz olursam çok büyük eksiklik hisseder miyim diye düşünerek playboy yaşamına karar vermesini salık veririm. Eh çocuk için de evlilik lazım. 20lerinde “lan ne çocuğu, olmasın amk” deyip de sonra 50sinde “keşke bir çocuğum olsa idi” diyen de çok.

   Eskiden eş dediğin yoldaş da olurmuş ama günümüz kadınlarının böyle bir derdi olmadığı için günümüzde 20 yaşında olan erkeklerin 60 yaşında neden bir eşim yok diye hayıflanacağını sanmam. Ama çocuk düşünülerek karar verilmesi gereken birşey.

   1. Mahmut hocam yaş 36 ve şu an için hiç bir sıkıntı yok.Gerçekten bir erkeğin değeri 30 undan sonra artıyormuş bunun farkına vardım.
    Çevirdiğim tabaklar 19-25 yaş arası eski ben olsam kesin şöyle düşünürdüm-ulen 19 yaşında kızla ne işim olur daha dünkü çocuk arada 17 yaş fark var amk.
    İşin açıkcası KH dan sonra kimsenin gözünün yaşına bakmıyorum :)Ama işte dediğim gibi ilerisi beni düşündürmüyor değil.
    Kendimi bildim bileli gym de ağırlık kaldırırım fizik olarak 20 li yaşlardaki adamlara taş çıkartırım fakat yüzde yaşlanmalar başlamadı değil.
    Birde sizde de oldu mu bilmiyorum ama 35 yaşından sonra bende aşırı bir çocuk sevgisi oluşmaya başladı.Yolda sokakta gördüğüm sevimli çocukları bile sevesim geliyor.Neyse çok uzatmayayım şu an kendi içimde bu konu hakkında savaşmaktayım bakalım nası olacak.Mahmut ve Hasan dostlarım yorumlarınız için teşekkürler.

 16. Kız arkadaşımla uzun bir süredir beraberiz. Dün gece kız arkadaşımla bir konuda fikrimiz uyuşmadı, ben de onun görüşlerine katılmadığımı bana tamamen ters olduğunu belirttim. Öyle birisi olursa soğuyabileceğimi de söyledim. Sonra benimle tartışma moduna girdi. Daha da ileri gidip “sen ileride evlenince bana şiddet de uygularsın, çok sertsin” dedi. Ben de buna itiraz etmedim ve bu düşüncede isen sana şiddet uygulayacağımı düşünüyorsan benden neden ayrılmıyorsun dedim. Ya benden ayrılırsın ya da böyle bir söz söyleyemezsin dedim. Tripli bir şekilde yattı uyudu.

  Sabah oldu bir baktım mesaj “Seni çok seviyorum aşkım. Dün gece için özür dilerim.” vs vs..

  Çıkarımlarınız nedir? Hatalı, doğru yerler?

    1. Neden? Açıkçası ben olayı buradaki bir çok saha raporundan daha yararlı gördüm. Adam kırmızı hap öğretisini uygulamış ve harfi harfine de karşılığını hemen ertesi gün almış. Ders niteliğinde.

     1. Ustteki yorumu gormedigim Admin tarafindan cevaplayinca daha once “simdi ne yapayim?” diye soran elemana sandim bu yorumu. Simdi baktim da. Fena bir ornek degil.

 17. Bir soru sormak istiyorum cevap verilirse sevinirim. Malum Türkiye’de yaşamaktayız. Ben Bandırmada yaşıyorum öğrenciyim yazın da burda kalıcam. Artık sahaya çıkıp daygame oynamak istiyorum. Ama benim derdim reddedilmekten çok elbet o da bir dert ama dayak yemek. Kız tahmin etmediğim bir tepki verirse etraftan dayak yeme veya polislik olma ihtimalim var. Böyle bir şey olursa daygame dosyası başlamadan kapanmış olur benim için. Ayrıca Bandırma İstanbul gibi büyük bir yer değil. Yazdıklarınıza göre 30 kızdan dönme oranı 2. Adımın çıkma ihtimalini de düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

   1. Hocam sosyal medya hesabım yok. Burasının belediyesi chpnin yani insanları rahat biraz daha ama küçük yer olması dezavantaj daygame sadece bir sahili var orda yapılabilir.

   2. Hocam sanırım bu risklere rağmen daygame yapıcam. Red pillin bana öğrettiği en önemli şey cesur olmak.

     1. Erdek olabilir mi hocam? Yıllarca İstanbul’da yaşadım keşke şu site o zaman olsaydı da başlasaydım. Hocam burda tinderde çok hatun yok connected da ise veletler var yaş ortalaması 16-17.

 18. Arkadaşlar, aranızda çok seks yapan olabilir, kaçınız niteliğe bakıyor? Yani olay karı düşürmek mi yoksa barbara palvin gibi hatunla adam akıllı ilişki yaşamak mı? Hani bir barbara palvin’den daha iyi bir şey varsa o da iki barbara palvin’dir ama siz demek istediğimi anladınız…

  Skor saymak kimin işine yarar? 10 tane çürük elma yiyeceğine 1 tane kral gibi elma yesen daha tatmin edici olmaz mı?

  1. Ortalama bir mavi haplının özellikle bakir ya da skoru az ise güzellik tapınması ağır seviyededir ve bu nedenle çürük dediklerinin önemli bir kısmı çürük değildir. Verdiğin örnek süper model. Ŭstelik o hatunun güzelliği senin onu kaliteli saymana yetiyor.

   1 tane kral gibi elma yemeyi beklerken aylar yıllar boyu pornoya attırmıyorsan sorun yok. HB6.5 bir kızla doyurucu bir ilişki yaşayan bir adam “ben kaliteyim Hb8 beklerim” deyip de HB0 olan elini sikip duran adamdan daha başarılıdır. 2. adam kadın erkek ilişkilerinde tam bir kaybedendir.

   Süper model tipli hatunlar genç hatun popülasyonunun yüzde 1inden az. Kendinizi bu gruba mahkum ederseniz ne yaparsanız yapın yokluk zihniyetinde yaşarsınız. Seçim sizin.

  2. Senede 10 tane hb6-7 arasını çok daha rahat yatağa atmak dururken kasıp 1 tane hb8 beklemek çok saçma ve bence biraz feminen bir kafa. Am olsun da çamurdan olsun değil, hoşuna gittiyse daha güzelini bulmak için es geçmek anlamsız. Bu arada hb8lere çoğunluk ağzının suyu akarak baksa da sanılandan çok daha az erkek onlara gerçekten yürüyor. Antalya otellerinde animatör olarak çalışan taşero rus ablaları genelde doğulu yağız kardeşler götürüyor. O kadar kitap okuduk, konser sergi gördük vay mk diye ağlayanların gözü önünde. Evet maskülenlik.

   1. Senede 10 hatuna da gerek yok ve bu herkes için ulaşılacak bir rakam değil. Tüm 20lerin boyunca 10 kadının olması 20lerini Hb8 peşinde siftahsız geçirmekten iyidir.

   2. O olaya ben de sahit oldum. Tas gibi Rus turistleri bildigin goturuyorlardi. Ben simdi universite ogrencisi olsam yazin otelde calisirdim 🙂

 19. Maskülenlik olmadan o ablalardan 1000 tanesine yaz bakalım 1 tane düşecek mi. O karayağız kardeşler bir kelime okuyup yazamadığı halde çatır çatır ingilizce almanca konuşuyor, girişkenler, özgüvenleri yerinde, öyle ezilip büzülmüyorlar ya da yalakalık yapmıyorlar. Feminen zihniyetin utanmaz adam olarak beyinlere kazıdığı tuzağa düşmemişler. Yolda tartıldığın ufak velet o civardaki bir apartın sahibi çıkabiliyor. Batıdaki kartanesi, evin küçük prensi de annesini yumruklamayı düşünüyor işte.

  1. çatır çatır ingilizce mi konuşuyorlar? ahahahahahahahha yok birader 4-5 dili aynı anda konuşabiliyorlar mütevazı davranmışsın. ezilip büzülmediklerini nereden çıkardın? 90 kiloluk bir ingiliz verecek diye senin yağız kardeşlerin o kızın peşinde koşuyor,çiçek alıyor,bira ısmarlıyor,her istediğini yapıyorlar. bu mudur maskülenlik?

   1. Hocam pasaport icin yasli veya sismanlara sarkan elemanlar da var ama cok cam hatunlari goturen de cok. Ben gerci 2 – 3 kere maksimum 1 hafta gordum olayi ama otellerdeki elemanlar cok saglam is cikariyorlardi. Askerde kogustan bildigin Anadolunun bagri acik teni kavruk delikanlilarini al, kollarina fashion tv modeli koy. Kafanda canlanir. Ben bizzat sahit oldum. Biri anlatsa inanmazdim.

   2. Mesleğim icabı o otellerle yıllarca iş yaptım. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Kendine güvenen gitsin animasyon ekibinde iş bulsun veya barmenlik dj’lik garsonluk yapsın kendi gözüyle görsün maskülenlik nasıl oluyormuş. Ne olur ne olmaz yanına bol miktarda sabun da alsın. Süzme piç plaj çocukları bunlar senin örnek verdiğin dangalaklara benzemezler. İçlerinde batılısı da var doğulusu da. Bağrı yanıkları örnek vermemin sebebi millet böyle burun kıvırır beğenmez ya, kendisi dayanılmaz stardır çünkü.
    Yaz geliyor diyoruz plajlar cıvıl cıvıl diyoruz.
    Ruslara, İngilizlere rahatlıkla yürüyebilirsiniz, erkek olun yeter, en kolayları. Slavlar Ruslardan da taştır ama mesela aynı ırk Sırplar bizim hatunlar gibidir kasarlar (kezban sanırsınız ama kültür sanat o biçimdir), sağa sola pek bakmazlar, yalnız muhabbete girince gayet cana yakın sempatiktirler, çoğunun ingilizcesi orta hallidir o yüzden çatpat seviyesinin az üstündeyseniz severek muhabbet ederler sizinle. Fransızcası olanlar ilgili tatil köylerinde Belçikalılar dahil creme de la creme vaziyetinde takılabilir. Almanlar zordur ama Side civarı takılanlar dilinden anlar onların, gidin staj yapın yanlarında.
    Maxx Royal, Hillside, Rixos gibi otellerden bahsetmiyorum, beşyıldız ama orta karar yüzlerce otel var. Buralarda iş bulup çalışabilirsiniz ve kim çatır çutur ne yapıyormuş gözlerinizle görürsünüz.

    1. Ben bir otelde çalışan akrabamı Alanya’da ziyaret ederken orda dönen ortamı görmüştüm. Eğer kadınlar konusunda başarısız bir eleman olsa idim, 100% bir süre o otellerde çalışırdım. Tamam çalışma şartları ağır ama 3 – 4 ay ve o av potansiyeli için çekilir.

     Aslına bakarsan, pek skoru olmayan ve 20li yaşlarda bir erkeğe, yazları bu otellerde çalışmalarını tavsiye ederim. Sen ne dersin?

     1. Şu an onların yerinde olsam bir dakika durmam. Mümkünse su sporları (muzdur, paraşüttür vs.) ekibine çırak girsinler. Herkesin yarı çıplak gezdiği bir ortamda öyle statü falan pek çalışmıyor. Koca bir yılın zehrini atmaya gelmişler ayrıca. Çalışmaya gelen de çok. Yaz tatilini pinekleyerek geçireceklerine 1-2 ay çok çalışıp tecrübe kazansınlar bence. Sadece çalışanlara yürüseler bile yeter.

    2. Bak bunu düşüneceğim hasan. Güzel ve akıllıca tavsiyeler bunlar. Bir de şunu ekleyeyim. O İngilizler Ruslar falan o doğulu gençlerin Türk toplumundaki statüsünü, yerini bilmediği için onlarla takılıyorlar. Bilseler emin ol takılmazlar ama fark etmez sonuçta hatun götürüyolar mı götürüyolar bitti 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *