NEXT

Aşkın karşıtı nefret değildir – aşkın karşıtı umursamamaktır.

3 Buluşma kuralı ile ilgili erkeklerin yaptığı en büyük hatalardan biri,bunun 4 – 6 buluşma bekleyemeyen erkeğin aklını seks ile bozması gerektiği şeklinde algılanmasıdır. 3 Buluşma kuralının (ya da cinsel karşılık temelli tüm kuralların) kendilerini en iyimseri playboy ya da en kötümseri sığ ve seks merkezli biri yapacağını varsayarlar. Bu tamamen gerçek dışı.

Bu hata, 3 buluşma kuralının kızı, ilgisini göstermek içim yeterince hızlı vermediği için cezalandırmak için konulduğunu varsayar. 3 buluşma kuralı bir ceza değildir. 3 buluşma kuralının amacı, erkeği geri kazanımı olmayacak bir kişisel yatırımdan korumaktır. Örneğin ben golf oynuyorum ve oyunumu iyileştirmek istediğim zaman özel golf hocası kiralıyorum. 3 ders için ona 120 Dolar ödüyorum, yani ders başına 40 Dolar (Tom Leykis’in popüler hale getirdiği buluşma başına 40 Dolar kuralındaki gibi). 3. dersin sonunda, oyunumun iyileşip iyileşmediğine bakarım ve eğer oyunumun iyileşmediğine karar verirsem başka bir hoca bulurum ve onunla 3 ders için anlaşırım. Piyasada benimle çalışabilecek bir sürü golf hocası var. Bunu yaparken amacım golf hocasını cezalandırmak değil, kendimi geliştirmek istediğim bir alanda en iyi değeri aramak. Eğer golf oyunumun iyileştiğini düşünürsem, aynı hoca ile devam ederim.

3 buluşma kuralının yanlış anlaşılmasının nedeni, bunun bir tehdit olduğunun sanılmasıdır. “Ya bu gece verir ya da bu kızı bırakırım” gibi. Bunun kadın üzerinde baskı kuracağını görebiliyorum ama 3 buluşma kuralının neden gerekli olduğunu anlamanız lazım. 3 haftaya yayılmış 3 buluşma (gerçek bir çıkmadan bahsediyorum, kahve / çay olayından değil) size kadının daha fazla yakınlaşmak için ilgisi olup olmadığını anlamanız için yeterince uzun bir zaman verir. Bunun ötesinde her zaman ise hatunun ilgisinin yetersiz olduğuna işaret eder. Bu nedenle de 3 buluşma kuralı hem erkeğe hem de kadına yarar sağlar; kim daha başından cansız bir ilişkiye girmek ister ki? Kim yeterince gönlü olmayan biriyle birlikte olmak ister ki?

Gerçek, kimyasallarla ateşlenen cinsel arzunun kaynağı aciliyet ve gerilimdir. Tam da bu nedenle sizi seks için bekleten ya da beklettiğini size belli eden kadın için beklemeye hiçbir zaman değmez diyorum. Bu kadınla seks yapamazsınız demiyorum ama bu cinsellik taviz verilerek, içsel pazarlığı yapılmış ve zorunluluğa yakın bir sekstir. Daha giyisiler çıkmadan sıradanlaşan bir seks.

NEXT / “Bir Sonraki” nin Gücü

Yukarıdaki durumu, oyunun tarifi ve içselleştirmesi en zor prensiplerinden birini açıklamak için kullandım – NEXT / Bir Sonrakinin gücü. Verdiğin tavsiyede hiçbir duygusal yatırımın yokken “adamın kızı NEXTle gitsin” demek kolay. Standart erkek çıkarımsal – mantığı bunu söyler, ki doğrudur : sorundan kurtulmak için kaynağından kurtul. Ortalama bir erkeğin (örneğin Matrix Betası) zihinsel şemalarını ve kişisel durumunu anlayamazsanız, ona elindeki tek tabağı NEXTle demek, bir dahaki kızla sadece kendin ol demek kadar faydalıdır.

Tabak çevirmek, NEXTleme konusunda ustalaşmak için en iyi başlangıç noktasıdır. Eğer ateşte kızaran birden fazla demiriniz varsa, ilginizi bir kızdan diğerine odaklamak, en azından teoride, daha kolaydır. Tabak çevirirken erkeğin kadınlara yaptığı kişisel yatırıma bağlı olarak belli bir duygusal ayrışma gereklidir. Çok sayıda erkek, en deneyimli PUAlar bile, sadece bu ayrışma nedeniyle değil aynı zamanda “kaçan balığın ne olabileceği” şüphesi ile de NEXTlemekte zorlanırlar. ONEITIS’den ilham alan ruh ikizi miti ile beraber düşünürseniz, bir erkeğin neden NEXTlemek yerine kendiyle savaştığını görebilirsiniz.

Erkeğin bu şüphesi, NEXTlerken kaçan balık acaba büyük mü düşüncesinin sebebidir. Birçok erkek, NEXT’in, başka ne yapacağını bilmeyen erkeklerin refleksif tepkisi olduğunu düşünür. Aksine NEXT, kadının çerçeveyi kendi lehine kuracak şekilde erkeği cinselliği havuç olarak kullanarak manipüle ettiğinden şüphelenildiği an kullanılması gereken fabrika ayarı tepkisi olmalıdır. NEXTi “yanlış” bulan erkekler genellikle ellerinde opsiyon olmadığından böyle düşünülür. Sadece bir tabak çeviren erkek için NEXT mantık dışıdır, ama unutulmamalıdır ki reddedilmek, pişman olmaktan daha iyidir – reddetmeyi yapan siz olsanız bile. NEXT tarafında yanlış yapmak, kadının çerçevesinin bataklığına sürüklenmekten daha iyidir.

Taktik NEXT

Sevginin zıddı nefret değildir. Sevginin zıddı ilgisizliktir. Sizin sessizliğiniz, kelimelere dökülen sözlerden daha fazla kaygı yaratabildiği zaman Alfasınızdır.

Aldırışsızlığı öğrenmek, NEXTin gücünde ustalaşmak için anahtardır. Kadınlar ilgisizlikte, opsiyonları olan erkeklerle aynı nedenle ustadır (örneğin tabak çevirmek) : opsiyonlardan kendine güven sağlamak. Hayatının baharındaki kadınlar başlıca cinsel seçici olduklarından, ilgisizlik genç kadınların fabrika ayarlarıdır. Sadece opsiyonları olan bir erkek bir kadını bu fabrika ayarı ilgisizlikten çıkararak onun hayalgücünü ateşleyebilir.

NEXT, bir kadının gerçek ilgi seviyesini anlamak için kullanılabilecek en iyi araçlardan biridir. Bir kadını terketmek, erkek için en iyi YÜKSEK DEĞER SERGİLEME (YDS) formudur. 9 kadından 10u, kadını NEXTleyecek kadar kendine güvenen erkekle yeniden bağlantıya geçmeye çalışacaktır. Neden? Çünkü bu davranış, onun çerçevesine girerek oynayacağınız rutin oyunu alaşağı eder. Hatun, davranışsal psikolojide extinction burst (yokoluş patlaması) denilen bir şeye girecektir. Hatunun ödül kaynağını (mesela ilgi, rahatlama, alışılmışlık) elinden aldınız ve hatun şimdi bunu deli gibi yeniden kazanmaya çalışacak. Bilinmezlik heyecan vericidir, özellikle de öncesinde hatunun kendine güvensiz diye yaftalayacağı davranışlar gösterdi iseniz. Tahmin edilemez olmak iyidir. En iyiden daha kötü bir durumu bırakıp gidebilen bir erkek, opsiyonları olduğunu ve kabul edebileceği değerden ödün vermeyecek (ya da en azından daha az ödün verecek) kadar kendine güvenli olduğunu sinyaller. Sır şudur ki, am aslında kolay ulaşılabilecek bir maldır ve sizi bu kadının cinselliğinin diğer kadınların cinselliğinden daha özel olduğuna ikna etmek kadının işidir. Acı gerçek şudur ki hatun, erkeğin kendi rahatlığı ve kişiliği, dünyanın seksiyle bile takas edilemeyecek değerde olduğunun farkındadır.

Aslına bakarsanız kadın da sizin bırakıp gitmenizi ister. Bu ona kendi cinselliğinin bile sizi kontrol edemeyeceğini ve sizin kontrolü bırakmayacağınızı gösterir (ki o da sizin böyle olmanızı ister). Sizinle ilgili tahminleri ile ilgili onun aklına şüphe tohumu ektiğinizde, bu sizin (en azından görünürde) başka tabaklarınız olduğunu da gösterir ve ona sizin ilginizin başka kadınlar için de değerli olduğunu ispatlar.

Kalıcı NEXT – Fişi çekmek

Zehirli bir kadını NEXT etmenin mantıklı olduğu zamanlar olacaktır. Herhangi bir nedenden dolayı bu kadını hayatınızdan çıkarmak hayatınızı kurtarmak anlamına gelebilir. Bu durumda NEXT (gerçekte ayrılık) daha fazla ağırlık yaratacaktır zira sorun kendi olsa da kadın yine de yokoluş patlaması hissedecektir.  Aynı duygusal uyumsuzluk prensipleri burada da geçerli olsa da ilişki içinde yapılmış olan yatırım nedeniyle gerçek bir ilgisizlik mümkün değildir. Bu yokoluş patlamalarından sonra hatunun sizi elde tutmak için cinsel olarak açılması, erkek için dayanılması en güç şeydir. Aç bir erkek, elinde olmadan kendisine en ulaşılır olan masadan yemek  için can atacaktır, yemeğin içinde arsenik olsa bile.

Savaş gelinleri yazısında belirttiğim gibi, kadınlarda, erkeklerin haberleri bile olmayan, biyolojilerine işlenmiş bir ilgisizlik kapasitesi vardır – çok uzun süreli ilişkilerden ve evliliklerden sonra bile. Bu nedenle de böyle bir kayıtsızlık, erkek için anlaşılmaz ve kullanması zor bir şeydir. Bu sadece bizim çıkarımcı ve sorun çözücü doğamıza uymamakla kalmaz, aynı zamanda feminen önceliğin”aşk uğruna” ne  olursa olsun kadının yanında ol propogandası ile de uyuşmaz.

Şunu aklınızdan çıkarmayın : ayrılmanın amacı kadını yanlış davranışları için cezalandırmak ya da ona bir ders vermek için değildir. Ayrılığın amacı kendi hayatınızı daha fazla zarardan kurtarmaktır. Önceden belirttiğim gibi, kadını NEXTlemek YDSdir. Gerçek ya da değil, NEXT sizin başka ve daha iyi opsiyonlarınız olduğuna işaret eder.  NEXT sizin rahat ve bilindik bir betadan, hatunun bu konuda kapasiteniz olduğunu zerre aklından geçirmediği umursamaz bir Alfaya evrildiğinizi ima eder. Taktik NEXTte elinizde silah olan bu durum, kalıcı NEXTte ayağınıza bağdır. Hatun sizi arayacak. Başlangıçta çaresizlik ve ağlamalar ve sonrasında da sahte umursamazlıklar olacak. Zokayı yutmayın.

Yapabileceğiniz en iyi şey buhar olup uçmaktır. Kızı bloklayın, Facebooktan atın, tüm iletişimi kesin. Arkadaşlar aracılığı ile mesajlaşma, “hey ne haber” yok. Sadece umursamamak var. Onun için buhar olun.

İlgisizliği öğrenmek NEXTin gücünün anahtarı. Böyle bir ilgisizliği varsayıp geliştirmek, ilginizi daha değerli kılacak ve kalıcı NEXTi daha kolay bir geçiş sürecine dönüştürecek.

Çeviri : Next

Rollo Tomassi : Kırmızı Hap camiasının en önemli figürlerinden biri olan Rollo Tomassi'nin The Rational Male kitabı her erkeğin okuması gereken başucu eseri. Oldukça popüler olan The Rational Male bloğunun da sahibi de olan Rollo, The Rational Male - Preventive Medicine (Volume 2) ve The Rational Male - Positive Masculinity: Positive Masculinity (Volume 3) adlı kitapları ile ilk kitabındaki fikirleri daha da geliştirdi. Rollo Tomassi'yi burada Rollo Tomassi etiketinde de takip edebilirsiniz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

170 thoughts on “NEXT”

   1. En azından üyelik olsa biri bize karşılık verdiğinde bildirim alırız.
    Ve biri başkasıyla aynı adı kullanamaz tabii ki.

    Varmı böyle bir şey 🤔.

 1. Mahmut abi yazı için teşekkürler.

  Forumda sürekli ilk buluşma taktikleri var fakat 2. veya 3. buluşmada kızı eve çağırma davet etme taktikleri yok veya ben göremedim.

  Bununla ilgili bir yazı yazabilir misin ?

 2. Uzun ilişkide fazla ilgi vermezsek veya zamanla azaltirsak kadın o ilgiyi baska yerden temin etmez mi? Hatta aldatmaya kadar gitmez mi?
  Sonucta bizde seks olan onlarda ilgi. Seks vermeyen kadinin yerini baska tabaklar doldururken ilgi vermeyen erkegin yeri niye dolmasin?

  1. Yaziyi okudun mu? Bunlar ilgisi az ya da hayatina zararli kadinlari terk etme yontemi. Terk eyleyecegin kadinin nereye gittiginden sana ne?

   Ilgisizmis gibi davranip ilgisini cekmeye calismiyorsun. Bu bana yetmez / zararli deyip GIDIYORSUN. Bana yetmez versiyonunda hatun pesinden geldi geldi. Gelmedi gule gule diyip ugurluyorsun. O yuzden senin soru sordugun endiseli “ya kiz kacarsa” zihniyetiyle zaten bunlari yapamazsin.

 3. Rollo’nun 10 kadindan 9u doner dedigi mubtemelen 2010a kadarki donem icin gecerli idi (Rollo’nun eski yazilari SoSuave sitesinde 2002 2012 arasi doneminden). Artik ilgi ihtiyaci sayica artan ve sosyal medya sayesinde cok ulasilir olan uydu erkeklerce sanal olarak karsilandigi icin bu sayi dustu. Yine de NEXT diger yontemlere gore donus olarak hala daha ustun.

 4. “sizi bu kadının cinselliğinin diğer kadınların cinselliğinden daha özel olduğuna ikna etmek kadının işidir.” Vallahi bravo, doğru söze ne denir? Benim eski karım bir gün daha işin başındayken kendi şeyini kastederek “bundan daha iyisi yok” diye bir laf etmiş ben de afallamıştım. HB skalasındaki konumu ile orantılı olmayan bir iddiaydı. İçimden “ne diyor bu aq bu ne özgüven” demiştim. Sorun onun özgüveni değil benim sığır bir beta olmamdı, buna geç uyandık tabii. İkna olmaya teşne olmayın derim.

 5. Saka maka 60in ustunde Rollo cevirmisiz. Sanirim The Rational Male kitabinin (blogdaki yazilardan ibaret) cogunu Turkceye cevirdik. Bir ara eksik kalan yazi var mi bakip onlari da cevirebilirsem,kirmizi hapin en onemli kitaplarindan biri Turkceye aktarilmis olacak.

  Burada Rasyonel Adam diye bir sayfa yapip oradan kitaptaki her makaleye link verecegim.

 6. Mahmut abi geçen yazdığım saha raporu vardı ya kızla kafeye gittik pek temas sağlayamadım sonraki buluşma isteğimide bütün gün uyuyacağım diye geri çevirdi demiştim sende bir kaç gün sonra tekrar yokla demiştin yokladım sinemaya davet ettim geldi öpüştük falan ama sonra hatun gene çok tuhaf davranmaya başladı beni umursamıyor tabiri caizse beni FB olarak görüyor sanki ilginç..

 7. Selam Mahmut abi, konudan biraz bağımsız ama bir sey danışmam gerekiyor.

  Shit test yazısında okumuştum galiba, hatunun bizim salatamızdan yemesi bir shit testtir gibi birşeydi. Geçenlerde basima gelen sey; hatunla yolda yürürken, toplu şekilde arkadaşlarla beraberiz. sırt çantamı çekip durması. Ben bir tepki vermeyince çantanın içinden kalem aldı bana lazim olur diye. Böyle bir durumda tepkimiz ne olmalı? Umursamaz mi takınmalıyız yoksa bir tepki göstermeli miyiz?

  1. Burada önemli olan senin ruh halin ve zihniyet.

   Bunun sihirli hapı yok.

   Ama en iyi ve en kalite formülü vereyim: en az iki hafta nofap yap ve ağırlık kaldır ve sürekli Kırmızı Hap düşüncelerini telkin et.

   Bak bakalım cevap ortaya çıkıyor mu çıkmıyor mu?

 8. Sevgili Mahmut öyle değerli bir iş yaptın ki emeğini hiçbir maddi güç ödeyemez. Buradaki birçok betayı saf çocuğu adam ettin ve dediğin gibi 60’ın üzerinde de çeviri yapmışsın hem erkekliğe hem insanlığa hem de Türkçe’ye ne de güzel katkın var. Daima var ol.

 9. Hocam kızı eve atınca nasıl rahatlamasını sağlıyacaz düm düz film izlerken kulağını öpmek olmaz ya da ellemek bitirici son yok bende

  1. Dostum önce kolunu at 3 dk sonra hiç bir şey demeden yanağından öp istersen bir kaç kere daha öp sonra duruma göre dudağından öp direk kulağını emersen olmaz bence.

  2. Siteyi okusan kizi rahatlatmanin mavi hap ogretisi oldugunu anlardin. Cinsellik cinsel gerilim ister. Rahatlarsaniz arkadas olursunuz.

   1. Hocam dediğin gibi de olmuyor güvenemiyorlar kaşar damgası yemekten korktukları ıcın ters tepiyorlar kızlar bana hala yeşil ışık. onaylama beklemeyen cümleler kuruyorum fakat onaylayan cevap vermeye özgüvenleri yetmiyor ve çok da güzel değiller 5/10 6/10

    1. Hatunun endise ve ihtiyaclarini bu sekilde merkeze alman iste mavi hap. “Ama kasar gorunmek istemiyor” diye kiz yerine dusunmeye basladin mi yokus asagi betalasirsin. Hayir diyen hatuna zorla dalin demiyorum ama kiz evime gelmisse ben atagimi yaparim. O savusturur ya da savusturmaz.

     Siteyi okuman lazim dedim zira hatunun boyle davranma sebebi cogunlukla iyi cocuk kategorisine koyulmus olmandir ki burada sergiledigin kadinin yerine kadinin duygularini dusunme ile 100% o kategoriye girersin. Kadin senin iyi cocuk oldugunu sezdigi an seninle kotu bir cocukla yapacagi hicbir seyi yapmaz. Kendini kizin yerine koymayi birakman iyi bir baslangic olacaktir.

     Bu arada kendini hatunun korku ve duygularini dusunurken bulmak (kadin bakis acisini cerceve merkezine koymak) cerceveyi kaybetmeye iyi ornek.

 10. Hocam, bir salaklık yaptım lütfen yardım et. Üni.de 1.sınıfım, kendi sınıfımda bakıştığım bir kız vardı. Az buçuk konuşmuşluğum vardı. Kendisini kahve içmeye davet ettim; lakin reddedildim. Gerçekten hiç beklemiyordum. Neyse, olan oldu. aradan 4 ay falan geçti. Kız yokmuş gibi davrandım, başka kızlarla erkeklerle diyaloguma devam ettim.

  Benim size sormak istediğim, bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim? Okuldan ayrılmalı mıyım? Sınıfta bunun dedikodusu yayılmış mıdır bilmiyorum. Tamam senden hoşlanıyorum falan demedim ama sonuçta amacı belli olan bir çıkma teklifi reddedilmiş oldu. Kız dedikoducu birine benzemiyor, gerçekten çok iyi, sessiz ve sakin-ki bu özelliğini sevmiştim- biridir. Ama yine de bilemiyorum. Sonuçta 1-2 tane yakın arkadaşı var, onlara söylediyse ve onlar da başkalarına söylediyse yayılmış da olabilir. Diğer kızlarla iletişimim gayet normal devam etti, yayılmış olsa bence bana biraz uzak ve soğuk dururlardı. Belki hiç yayılmamıştır veya yayılmış ama bana çaktırmamış da olabilirler. Veya bu durum çok daha sonra da yayılıp karşıma çıkabilir. Şimdilerde ise başka bir kızla yakınlaşıyor gibiyim.

  Şeytan diyor ki her şeyi unut ve ayrıl bu okuldan. Ne diyorsunuz?

  1. Özgüven eksikliğin var senin bir zamanlar bende de vardı şimdi adımın kendi aralarında dolaşması egomu okşuyor
   Kızı da arkadaşlarını da siktir et yeni kız bul kendine göğsünü gere gere dolaş çevreye benim statüm yüksek ayağınızı ona göre denk alın mesajını yay poşet olma hepsi bi anda olmaz ama
   Ve sönük bi hayatın var muhtemelen geceleri az dışarı çık dost bul kendine insanlar için bir şey yap ki onlar da senşn için bir şey yapsın

  2. Güzel kardeşim, bu kadar kasma. Oldu bitti, kafandan bir an önce at. Normal yaşamına devam et. Bir kıza hiç bir zaman bu kadar anlam yükleme. Önemli olan sensin. Kızla muhabbete girme, aynı ortamda bulunmak zorundasın çünkü aynı sınıftasınız. Kaçamak bakışlar atma, yörüngesine girme, başka kızlarla muhabbet ederken normal ol, kıskandırmaya çalışma, ona nispet etme.

   Oneitis olmana, takıntı yapmana milim kalmış, dikkat et.

  1. Çeviri yapmak bana kişisel olarak düşüncelerimi sistemleştirme imkanı veriyor ama burada bunu sosyal sorumluluk olarak düşünüyorum. Belli bir yaşa ve gelire ulaştım ve artık bir şekilde finansaldan başka bir değer üretmem gerekiyor. Ben de dedim ki buraya bir sürü gereksiz hata da yaparak geldim buraya. Hatalardan ders almak insanı güçlendirse de eğer 100 tane hata yapmışsam bunun 60ı tamamen gereksizdi, onlari yapmasam simdikinden daha iyi durumda olurdum ve eğer biri bana KH anlatsa yapmazdım. Ben de bildiklerimi yazıyorum ki ders almak isteyen daha az hata yapsın.

   Aslına bakarsan KH ile 100,000 erkek hayatını disiplin altına alsa, hayatlarını ve gelirlerini çarçur etmemeyi öğrense, hiyerarşide tırmanmak için çok çalışsa ve kendilerine değer katmak için değer üretmeye başlasa kendilerine ve Türkiye’ye katkısını düşünsene. İnsan kendi odasını toplayabildikten sonra, dışarıya katkısı katlanarak artar. Kendi odasını toplamamış insanların ise dışarıya katkısı sıfırdır ya da feministlerde olduğu gibi negatiftir.

 11. Mahmut abi, dini inancın nedir bilmiyorum ama sana iyi dua ettim içimden 😀 sayende erkek olduğumuzu hatırladık.

 12. Bence geçici nextleme bir ilişkinin (kısa uzun farketmez) olmazsa olmazı. Bu gün içerisinde bile yapılabilir. Karışık sinyaller iyidir.

 13. Yukarda bir arkadaşımız bir forum açılsın artık demiş. Asla açılmamalı. Açılırsa buranın iyice cıvıyacağı ve bir ağrılığının kalmayacağı çok belli.

  Eğer forum olursa açılacak başlıklar şu minvalde olacak 🙂

  *Beyler acil yardım. Kız bacak bacak üstüne atarken sağ gözü seğirdi. Bu bir mesaj mıdır ve bana ne demek istiyor, ne yapmalıyım?

  *Kızı kahveciye götürdüm. Ben türk kahvesi içmiyorum yeaaa dedi. Bunun anlamı sizce ne olabilir? Kız bana şit test mi atıyor. O muhteşem alfalığımdan taviz vermeli miyim adfsdghddh

  *Ustalar size bir sorum var; kız watsappta utanan maymun emojisi ve arkasında kalpli öpücük yolladı. Sizce bu iş olur mu? Kızı bu gece hoplatabilir miyim ne dersiniz 🙂

  *Sinemada oral yapmayan kızın götüne tekmeyi vurmalı mıyız? Forum açılırsa böyle bir soruyu kesin bekliyorum ahaha

  *Abiler kızla konuşurken saçlarını 5 parmağının arasına değil de yalnızca 2 parmağının arasına doladı. Bu, kızın bende gönlü olmadığına mı işaret eder? Eğer 5 parmağını da saçına dolasaydı kızı pompalayabilir miydim? Kafamda deli sorular. Hay kafana be adam asafsdgdg

  İşte forum açılırsa ne olacağını gördünüz. Ki açılmadığı halde buna benzer tıraş sorular geliyor adama. Mahmut daha ne yapsın. Penisinizi alıp kızın vajinasına mı soksun? Bunu mu istiyorsunuz?

  Mahmut sakın forum açma. Sonra burdaki beta zihniyetinden kurtulamamış adamlar ilk yamulmada “sıçtın ağzıma Mahmut” diyeceklerdir emin ol 🙂

 14. Bi yazida “erkek bir kez kadinin gozunde betalasti mi geri telafisi yoktur.kadin erkegi hep beta gormeye devam eder” gibisinden bir soz vardi.tam olarak neyle ilgiliydi o?

 15. Bu aralar aklıma takılan ve rahatsız eden bir durum var

  Çevremde gördüğüm Alfa tipli insanları incelediğimde gerçekten de kötü insan olduklarını gördüm.Piç falan değil bildiğin kötü insan amk.
  Mesela millete laf eder , alay eder ama kendine laf dedirtmez
  İnsanları ezer ama kendisini ezdirmez.
  Kızlara yürür sürekli başarı sağlamak özgüven getirdiğinden midir nedir , çevresinde gördüğü her kızı hak ettiğini düşünür.
  Bir ortamda sesi yüksek çıkar ama başkasına söz hakkı vermez.
  İnsanların haklarını ihlal eder ama kendi hakkını yedirmez(!)
  Amaca giden her yolu dener yalan söyler vs. ama en ahlaklısı en iyinin kendisi olduğunu idda eder.
  İnsanın eline güç geçince ne halt olduğu çat diye ortaya çıkıyor.
  Eline güç geçince iyiliği ve doğruluğu yaymaya çalışanı çok ama çok az gördüm.
  Geneli BEN BEN BEN diyor amk.
  Toplumu inceleyip içine girince insanların bomboş olduğunu, savaşlar , yıkımlar , düzen inşası gibi durumların Dahi Liderler tarafından kurulduğunu anladım.Yaşlı bilge Alfa var ya kabile reisi işte aynı ondan.
  Alfaların hedonistliği cidden can sıkıyor.
  Varsa yoksa kendileri amk.
  Senin eline güç geçebilse sen de yaparsın amk ne konuşuyorsun dediğinizi duyar gibiyim …
  Tamam ben yıkıcı oldum , beni dizginlemeyip toplumun düzeni ve refahını siklemeyen toplumun amk ??

  Bu alfa gibi şeyler ayrıca yetiştirilme tarzı AŞŞIRI etkili.
  Oğlunu sürekli aşağılayan baba adlı bir entry var ekşide onu okuyun..

  Son olarak ; Trp falan hikaye, eğer kişinin kendine DUYDUĞU SAYGI DİĞER İNSANLARIN ÜSTÜNDEYSE VE YIKICILIKSA İŞTE BU ALFA OLMAKTIR .
  Bu düşük IQ lu bencil piçleri toplum zaptetmiş doğru
  ama yüksek IQ lu olanlar aşırı zarar veriyor topluma.
  Güç paylaşılmaz bencillikle aynı oranda.
  Tristan bundan bahsetmişti ama kız konusundan sadece.
  İyice irite oldum ve sinirliyim
  Beta diyeni sikerim

  1. Breaking Bad sezon 2 bölüm 12. Walt barda dangalak ortağının kız arkadaşının babasıyla kim olduğunu bilmeden sohbet eder. Sohbette kızın babasının söyledikleri üzerine tekrar dingil ortağı Jesse’nin evine gider, kızla beraber eroini çekmiş sızmıştırlar. Walt Jesse’i kurtarmak istiyordur. Bir ara kız sırt üstü vaziyette kusmaya başlar Walt önce kurtarmak için yönelir, sonra Jesse’i kurtarmak adına kızın (barda sohbet ettiği babanın kızı) kusmuğunda boğularak ölmesini hiçbir şey yapmayarak gözyaşları içinde izler. Bölüm bittiğinde bir kaç dakika kendime gelememiştim. İnsanın içindeki iyiyi ve kötüyü böylesine güzel tasvir eden çok az örnek vardır herhalde. İyi insan kötü insan diye bir şey yok. Her insanın içinde her ikisi birden var. Sadece doğru davranış ve yanlış davranış var. Ama anlattığım örnekte ne, ne kadar doğru o da tartışılır.

  2. Nasil cevren var senin yahu? Ben yine de algida secicilik var diyorum. Sen sadece boyle adamlara alfa etiketi takarsan tum alfalar boyle olur.

   Ama Tristan’a dedigim senin icin de gecerli. Neden boyle adamlara dikkatinizi veriyorsunuz? Boyle adamlar var ve olmalarini siktir edin. Yeterince maskulenseniz size bulasmazlar zaten.

   Hayatta her turlu boktanlik var. Birak alfayi, umudu oteki tarafta 70 tane bakireye baglamis narsisist omeganin teki kendini patlatiyor kac kisi oluyor bu dunyada. Ona da kafayi tak mesela. Hayatin her boktanligini takinti yapmanin bir alemi yok. Boyle adamlari yok sayacaksin.

  3. DUYDUĞU SAYGI DİĞER İNSANLARIN ÜSTÜNDEYSE VE YIKICILIKSA İŞTE BU ALFA OLMAKTIR kisminda kendini ele veriyorsun. Bu senin alfa tanimin. Bu nedenle de sadece bu adamlara alfa diyeceksin.

   Kafayi neden bu adamlara takiyorsunuz o ayri bir psikolojik vaka.

   1. Kafayı bu adamlara takıyolar çünkü demek istedikleri şu: Ben yapamıcam, olmuyor bende o kapasite yok. O zaman kendimi rahatlatmak için şöyle bir yansıtma yapmalıyım. Alfalar kötüdür zorbadır ahlaksızdır. Ben öyle değilim, ben iyiyim. Kurtarılmak istemeyeni kurtarmaya çalışmayın demiş makyeveli

    1. Doğru tespit. Umarım bunu açıkça dile getirmenin hakaret değil de tavsiye olduğunu fark ederler.

     Biz erkekler kadınlar gibi birbirimizi pışpışlayarak değil de birbirimizi zorlayarak sosyalleşiriz. Kadın 90 kilo olsa da kız arkadaşları “ay Aytenciğim, senin yüzün ve kişiliğin harika, eminim seni bunlar için sevecektir” diye yalan söylerler (Ayten gidince de arkasında ‘ay plaj topuna döndü hala dal gibi adamların kendisine bakacağını sanıyor’ diye konuşurlar). Biz erkekler ise direk “lan Mahmut o göbekten sen sikin kalksa görmezsin, öyle süt hatun sana bakmaz lan dallama …” diye birbirimizin yüzüne konuşuruz. Birbirimizi zorlarız.

     Son 10 yılda maalesef erkeklerin feminenleşmesi ile bu tür standart yüze vurmalar zorbalık ya da zalimlik olarak yaftalanıyor.

     1. Blogu okuduğumu zaten tahmin ediyorsunuzdur ama hususi şunu yazmak istedim: Sevgili Mahmut abi, kafaya taktığımız şekilde iddia edilen adamları, ekstra şekilde uzaktan bakıp nefret duymuyoruz, bunu anlatamıyorum. Aksine takdir ediyorum. Onlar da bizim gibi herhangi bir insan; tek farkları ben ve benim gibilerden daha çok risk almış, çalışmış ve çabalamış insanlar, saygı duymayıp ne yapabiliriz ki? Adam haketmiş, uğraşmış ve ekmeğini yiyor. Oturup da konu ilişkilere geldiğinde ya da sokakta pahalı bir araba gördüğümde oturup, “hınınıskym bende neden yok? niye olmuyo?” diye düşünüp, kafamda bunu kurmam, saçmalığın dik alası olur. Çabalamadığım şeyin gelip benim olmasını dilemem, su gibi salaklık olur.

      Ben sadece anlamsız buluyorum. Kafayı takıyorsun diyebileceğiniz şey de zalimlik boyutundaki gerçekçiliğim. Önceki yorumumda, “hayatın size götüyle gülmesi” temalı bazı şeylerden bahsetmiştim; bakın ciddi anlamda var bu anlattığım şey. Ama yine her zamanki gibi bahane kısmına gönderileceği için burayı geçiyorum. Evet, böyle insanlar var diye kenarda oturup nefretle kendi benliğini kirletmek, insanı ileriye götürmez.

      Manipülatif, bencil, kendi çıkarını düşünen ve çerçevesi dahilindeki otorite geliştiren bu adamlara (alfa) ileri safhada nefret duymak çok saçma. RP ile de alakası yok; sadece onlar bizden daha çok haketti. Özeti bu.

      Birinin iyi veya kötü olup olmadığını, mecbur kalana kadar anlamak da mümkün değildir ayrıca. Çoğumuz, pençelerimiz yok diye kendimizi zararsız veya iyi olarak tanımlıyoruz. The Cube diye bi film vardı. Rastgele bi odanın içinde uyanan, birbirini tanımayan birkaç kişilerdi ve her odada tuzaklar vardı. Böyle bir ortamda olduğunuzu düşünün. En sakince ve en zayıfmış gibi görünen adamın yaptıklarına inanamazsınız.

      Her alfa kötü olmayacağı gibi, her kötü de alfa değildir.

      Herkes kendi gerçekliği üzerinden birilerini tanımlıyor. Mahmut abi incel ve feminen bir erkek olduğumu iddia etmiş. Ben de öyle olmadığımı düşünüyorum. Benim gerçekliğim de bu. Fikrimi söylemek istedim, güzel postlar gelir umarım.

     2. Bence bu saçma kapansın. Oyuncuya değil oyuna kızıyoruz sloganını siktir edin, siz de oyuncu olun

   2. O bahsedilen tip kisileri az cok bilirim. Ulkemizde ozellikle Anadolu sehirlerinde yaygin olarak varlar. Bu tarz kisilere icinizdeki iyi, dusunceli, kibar yaninizi asla gostermeyin. Gosterdigin an seni ezilecek biri olarak gorur. Fakat sen ona onun sana davrandigindan daha hayvanca davranirsan zamanla sana karsi uysallasiyorlar ve bulasmiyorlar tekrardan.

    Alfa erkek yoktur, alfa davranis vardir. Bu davranislari icsellestirdigin zaman nirvana oluyorsun.

    1. Bu tür adamlar tabii ki var ama genellikle ortamda çizgileri ve sınırları olmayan erkek bol olduğundan, sen çizgi ve sınırlarını koyarsan seninle ne onlar uğraşır ne de onlarla sen.

   3. Ari Gold – Taktik yürüme 1

    Şuana kadar hep denk gelen kızlarla muhabbet kurmaya çalışan bi adam olmuşumdur. Fakat mubabbetlerimde şuana kadar kafama nasıl eserse öyle konuşurdum. Benim taktiğim 2 saat dışarda durup, yolda kızları durdurup konuşmak değil.

    Dışarıda durduğum süreyi artırıp gerek kendi ortamımda olsun gerek farklı mekanlarda beni kesen kızlarla fırsat yaratmak ya da gelen firsatları değerlendirmek. Bugün size yine aynı taktikle ama Neym(mucxjzzz) komutanın taktikleri ile yürüyüp başarıya ulaştığım kızı anlatıcam.

    Arkadaşla avmnin terasına girdik 3 tane kız oturuyordu. Bunlara hafiften yakın bir yere oturduk. Kızlardan biri hb7 biri 5 biri 6.5 idi. Ben 6.5luğu beğendim baya da kesiyordu beni. Arkadaşin tabiriyle gözleriyle yedi beni.

    Kendimden bahsedecek olursam öyle yüz olarak yakışıklı biri değilim boyum 180 küsür ama giyinişimle bakımımla ve hareketlerimle olabilecek en yuksek karizmada tutmaya çalışıyorum kendimi.

    Neyse bunlar baya baktı benim de hali hazırda konuştuğum 3 tane kız vardı birine soft next yaptığımı söylersek 2 olsun. Dedim 3 olsun zarar gelmez hemen neym komutanın taktikleri geldi aklıma. Dedim ben gidiyorum konuşmaya muhabbet kurarsam çağırırım seni de konuşuruz. Gittim kızlarla aramdaki muhabbet şu şekilde geçti biri hep sustu onu yazmiyorum hblerinden 7 ve 6.5 olarak söylicem.

    B: (Bi tane sandalye çektim masalarında)Gençler niye bakıp duruyorsunuz bakın arkadaşım rahatsız oldu orda(bütün konuşma boyunca ya gulme ya da piç gülüşü var suratımda)

    6.5: Biz de rahatsız oluyoruz burda:d

    B:Hiç rahatsız olmuşa benzemiyorsunuz:)

    7: Ne olmuşa benziyoruz(burda biraz sert yaptı sanki)

    B: Gözlerinizde o parıltıyı hissedebiliyorum ben:d

    6.5: Nasıl parıltı

    B: Ya da kavga etmek isteyen gozler de olabilir bunlar:dd

    7: Bakmayla nasıl kavga çıkabilir ki

    B: Valla eğer öyle bakarsanız her türlü kavga çikabilir. Mesela ben gelip ne bakıyon yarr:D diyebilirdim:) Ama biraz korkmuş olabilirim

    6.5: Korkucaksın tabi:d

    7: Biz korkutmazsak her gun senin gibi 20 tanesi gelir yanımıza

    B: (Burda biraz bozmak istedim egosunu siktiğimi) Senin yanına gelmemelerinin korkutmayla pek alakası yok bence :d(Elimle tipini gösterdim)

    7: Yaa (yüzünü kapatarak güldü)

    6.5: (Kiza gördün mü yaa falan dedi önceden konuşmuşlar gibi biraz fazla kahkaha basarak)

    B: Burda konuşmayi noktalayalim bence:d (hayvan gibi gülduğü için)

    6.5: Tamam tamam dur falan dedi

    Ben de arkadaşı çağırdım tek durmasın diye. Sonraki konuşmalarda hep bu tarz geçti yazmaktan yoruldum sona geliyorum. 6-7 dk sonra.

    B: Bu kadar muhabbete bi çay gider artık.. ama başka zamana biz sinemaya kaçıyoruz:) ( Sinema falan yok ama yeter diye düşündüm)

    6.5: Inşallah bakicaz:d

    B: Numaranı alayım (telefonu uzattım)

    Arkadaşta diğerininkini aldı wp grubu kurcaz ayağına:D

    Bu da böyle bi daygamedir. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. CPD sinden korkanın Oyununu sikeyim.:D Evde pc başinda icraat gosterilmez.
    Neym komutan eyvallah bre. Mahmut abinin götünün kılıyım.

    1. Burada yakında şöyle yorumlar bekliyorum
     Genşler facede xxtokmakçı var aratın bakın adam ne dediyse yaptım oldu aq..saol tokmakçı sayende am yüzü gördüq.
     Alemsiniz lan

    2. @Ari Gold,

     Brrraaavoooo. Alkışlıyorum;

     http://erkekadam.org/2018/05/15/suclusu-sen-olmasan-da-sorumluluk-sende/#comment-10838

     Burda ve önceki yorumlarda daygame hakkında “şöyle yapın” dediklerimin pratiğe dökülmüş hâli var.

     İşte gerçek bir daygame.

     Röportaj yok, zararsız tavşan davranışları yok, cesur-cürretkâr tavırlar var.

     Duyguları stabil kalan kızlar yok, “kızarken gülen” kızlar var.

     Kovalanan konumunda kıza yaklaşmak yok, “kız bize asılıyormuş” gibi davranıp-öyle yaklaşmak var.

     “Niyetimi söylersem benden etkilenir.” Oyunu ile kıza yaklaşmak yok. Gizemi ve cinsel gerilimi öldürmeden, eğlenceli ve kızların duyguları yöneterek onları etkileme oyunu var.

     – “7: Yaa (yüzünü kapatarak güldü)”

     Bu “yaa” lafını o kadar iyi bilirim ki, kızın hangi ses tonuyla-hangi yüz ifadesiyle-hangi duyguları hissederek söylediğini ADIM KADAR İYİ BİLİYORUM.

     Resmen aklımda canlandı o “yaaa” diyişi.

     Bu “yaa” nın altında neler yatıyor neler bir bilseniz. Aranızdaki cinsel ateşe, kızın hafif kızıp-tebessüm ile söylediği bir “yaa :)))” lafı, o cinsel ateşe benzin döker resmen.

     Oyun böyle oynanır işte.

     Gidip kızlara şu oyunu oynasa:

     – “Bakışlarından çok etkilendim. Ne okuyorsun? Ee nerelisin? EE HANGİ OKUL? EE YAŞ KAÇ? EE KAÇ KARDEŞSİN? NABER? İYİ SEN? İYİ BEN DE?”

     Bu tarz mantıksal çerçevede gerçekleşen, SIFIR CİNSEL ELEKTRİK, %0 Flört barındıran bir oyun oynasa YA UYDU OLUR, Ya havasını alır geri dönerdi.

     Burada kızlar, @Ari Gold kendine güvendiği için ONA GÜVENDİ. “Acaba ALFA MI?” düşünceleri kafalarında canlandı, söylediği cürretkâr sözler, onun yüksel sosyal değer sahibi olduğunu gösterdi. Duygusal olarak kızların vereceği TEPKİLERDEN KORKMADAN yaklaşması; onun bir erkeğin sahip olabileceği en yüce güç olan DUYGUSAL GÜÇLÜ bir erkek gibi yansıttı. Bir kıza yürüyorsak amacımız da zaten bu olmalı, duygusal güçsüz- korkak-zararsız bir tavşan gibi röportaj yapmak DEĞİL , Bize asılıyormuş gibi davranmak, testlerine onayla-abart uygulamak, duygusal stabiliteyi korumak, güleryüzlü çerçeveyi bozmamak ve kızları bu çerçeveye dâhil etmek, kızın muhabbet esnasında verdiği bir açıktan ONA LAKAP TAKIP TAŞAK geçmek (örneğin; kız lol mü oynuyor? Artık ona adıyla değil, loser-asosyal diye hitap edeceksin.) , kızın yaptığı ufak bir hatayı büyülterek geri-bildirim yapmak (örnek; Suyu üzerinize mi döktü? İyi çocuk ne yapar buna? “sorun yok ya,önemli değil ihihi valla sorun yok” der geçer. İşini bilen adam ne yapar? Sadece suyu döktüğü için o kıza demediğini bırakmaz: “hay beceriksiz..-senden eş olmaz-çok üşüyorum senin yüzünden yeni kazak al.-Gidiyorum yanından üstüme su döken bir kızla işim olmaz..-155’i arayacağım, bide bıçakla istersen?” gibi gibi BİR TON şey söyler. Tabii ki bunları ciddi bir surat ifadesiyle fakat cem yılmazın ses tonuyla söyler, VE ASLA Kızın ALINIP-GÜLMEME İhtimalinden korkarak söylemez! Kız karşısında düşeceğiniz en kötü durum size alınması değildir, İYİ ÇOCUK olmanız durumudur. Size alındığında bile ona bir duygu yaşatıp kalıcı oluyorsunuz. İyi çocuk iken HAYATININ SONUNA KADAR HATIRLAMAYACAĞI PASİF Bir adam oluyorsunuz. Bir kız karşısında düşülecek en kötü durum iyi çocuk olmaktır. ACILARIN ÇOCUĞU YA DA AMK !!! Neyse yeter bu kadar örnek.)

     Tebrikler @Ari Gold. Bir sonraki buluşmada çizgini sakın bozma. Çekimi aşağı doğru değil-yukarı doğru tırmandır. Kızın sana yine “yaa” demesini sağla, lakap tak, aranızda özel muhabbetler oluştur(samimiyeti arttırmanın en hızlı yolu budur.), cinsellik konuşmaktan çekinme; bundan ancak bir meriç korkar. Bunları başarıyla yaparsan kızın buluşma ortalarında bi yerde göz bebeklerinin BÜSBÜYÜK hâlde, ince-şapşal bir ses tonuyla sana konuştuğunu göreceksin, orada elini kızın omzuna at. Veya bir bahane ile Fiziksel SATAŞMA uygula. Lakabını söyleyip hafif bi tokat atabilirsin mesela. Amaç fiziksel teması arttırıp dokunmayı gerçekleştirmek. Sonra bunu level level arttır. Ben en son buluştuğum kızla güç muhabbeti açılmıştı, ordan baya bi taşak geçmiştim bana kendini ispatlamaya çalışıyordu; bilek güreşi yaptık -parmak güreşi yaptık-tutup beni kaldırmaya çalıştı- kas bahanesiyle bicepslerimi tuttu, konuyu göğüs kaslarına falan çektim 😀 Baktım kızda iş var “uygun ortamı” yaratmam lazım diyip sinema da gişesi en düşük filme götürdüm. Göğüs kaslarını bayağı güzel kontrol ettim orada, kas yokmuş ama iyiki de yokmuş yumuşak daha iyimiş. Bir iyi çocuk olsa kıza hiç sataşıp YAKINLAŞMA bahanesi üretmemeye çalışırdı, ah iyi çocuk aah. Kısaca BİR konudan gir ve fiziksel TEMASI YARAT. BU ÖNEMLİ! Konuş konuş nereye kadar di mi? AYRICA ŞUNU ASLA UNUTMA:O DA EN Az SENİN KADAR SEKS YAPMAK İSTİYOR, “en az”.

     Neyse, Yazdıklarımı anlayıp ona göre hareket edip başarılı olan biri çıkması güzel. Sıkılmıştım röportaj okumaktan. Bu arada bana mucxjzzz demeyi bırak 😀 😀

     1. Kendine methiyeler düzen kişi ego pompalar, eziktir. Hey bana muck demeyi bırak biliyorum beni seviyorsun eki eki. Bu mu lan kendini geliştirmek. Bunlardan olsa olsa kezban mıknatısı olur. Gerçi Mahmut Abi’nin yazdıklarıyla, çevirdikleriyle aradaki farkı göremeyen beter olsun da çoluk çocuk da okuyor burayı endişemiz o.

     2. @Mesrine,

      sen ne sayıklıyosun birader? Ne biliyosun da boş boş ötüyosun burada.

      Çık 2 taktik de sen ver, bir insan da senin yazından etkilenip-yazan şeylerin üzerinden ilerleyip gitsin bir kızın numarasını alsın, gelip burada teşekkür etsin.

      Heh! İşte ondan sonra konuşursun.

      Ego falan pompaladığım yok benim, sen sadece GÖRMEK İSTEDİĞİN ŞEKİLDE GÖRÜYORSUN.

      Kezban Mıknatısı derken? En son numara aldığın kızın HB seviyesi kaçtı söyle bakayım? Veya bu dediğim taktiklerin neresinde falso var?

      Düşen “kezbanları” görsen, elini cebine atar 31 çekmeye başlarsın. Gelmiş ötüyorsun burada.

      İcraat yok, nickini bile ilk defa görüyorum. Kıskanç herif seni 😀

      Adam gibi bir tane falso-yanlış söyleyemezsin, çıkmış konuşuyorsun. Yaz da görelim madem dediklerimin neresi hatalı? Ulan ben bunları ÇATIR ÇUTUR denemişim. İşe yaradığını birinci elden tespit etmişim, yoksa bu kadar tepki vermem bak. Gelmiş “kozbom moknotoso” diyor. Bak sen şu ÇAKMA PUA’ya. Çok boş yaptınız iyice tavizde bir yere kadar.

      Çok götüne güveniyorsan istanbul içi gel beraber saha yapalım bakalım kim neyi ne kadar biliyor? Ben götümden uydurmuyorum bir şeyi, yanlış gördüğün bir şey varsa yaz da görelim. Sinirlerimi hoplattın amına koyim sabah sabah.

      Dediklerimin tersi şu :

      – Gidip kıza “selam çok hoşlandım senden. Naber nassın, nası gidiyo, baban ne iş yapıyo?”

      Bu tarz boş muhabbetler yapmak, bunu mu yapsınlar gidip?

      + TAKTİK Sonuç vermiş adam gelmiş yazıyor üstüne teşekkür ediyor, halen boş yapıyosun.

      Bence içinde İYİLİK isteği olan bir adamı bu durum rahatsız etmemeli, bir adam şunu yapın başarılı olursunuz demiş, o adam gitmiş yapmış olmuş. Daha sonra gelip teşekkür ediyo. Bende tebrik edip bikaç şey daha söylüyorum. Diğer bi 3. Şahısda ordan fırlayıp “ego kasıyosun, bumu kendini geliştirmek? Bu dediklerin sitedekilerden farklı (aslında farklı değil ve işe YARAMIŞ!!!)” GELMİŞ bunu diyor. Git soru soranlardan herhangi bir tanesine cevap ver siteye çok bir şey katmak istiyorsan, boş gelip benle POLEMİK AÇMAYA ÇALIŞMA. İnan bana o kapasitede de değilsin bak, hele hele KIZ KONULARI VE DAYGAME KONUSUNDA tecrüben yoksa, ne boşa kendi vaktini harca. Ne de benim vaktimi harca. BİLGİN OLMAYAN Konularda tartışmaya girme. Gireceksen de tezini düzgün yaz. 2-3 satır geveleyip susma, ne demek istediğini iyi belirt. Belki senin benden daha iyi bildiğin bir şeyler vardır da öğrenirim? HA? Ciddiyim bak. Varsa bir yanlış söyle.

      Bok atan atana amk. Tek yaptığım da bazı şeyleri uzun bikaç yorumla özetleyip tavsiye vermek başka bir şey değil. İnsanı tanımlayan tek kelime hakikaten şu = HASET. Haset haset haset… Başka bir şey değil. Varsa bir cevabın otur düzgün biçimde yaz doğru/yanlış olan sana göre nedir dediklerim de, HEP BERABER BAKALIM sevgili DAYGAME uzmanı, BEKLİYORUM bak. F5 attırma fazla en son yorumlara, çabuk yaz.

     3. Neym ne saçmalıyorsun birader amınakoyim ?
      Buranın çobanı mı oldun sen ?
      Ona buna laf atıyorsun eziyorsun
      Sen de yeri geldi en saçma şeyden millete kulp taktın yok böylesin yok şöylesin falan.
      Eleştri kabul edemeyen egonu sikeyim ya
      Pualık falan boşver cidden

     4. Hayır derdin ne anlamadım ki
      Bazı şeyleri anlatıyorsun tamam da 5 dk sonra unutulan şeyler amk
      “Sahaya girince ooooo Neym böyle demişti kesin uygulayalım amk” kim der bunu lan ciddi anlamda ??
      Makaleler ve bazı yazılar dışında kimse ciddiye almıyor yazıları doğru olan da bu .
      Trpyi biz bulmadık amk
      Biz üretmedik
      Muhtemelen ingilizce de bilmiyorsun
      Aç bak ne yazıyor bu adamlar diye amk
      Böyle boş avel olmak ne hoş
      Narsist ruh hastası ya 😏😂

     5. Ulan iki gıdıkladık rockstar yaptı iyice kendini he amk he haset ediyoruz ne karılar kaldırıyosun kim bilir yırt beni erkeğim. Yazdıklarından bu sonucu çıkardım napıcaz sıvaz mı çekecez ille.
      Burdan ne öğrendiysen onun üzerine yazıyorsun sonra sanki kendi aklınmış gibi aferin çocuğum bak işte böyle ayakları çekiyorsun. Bunun adı 31 çekmektir. Satırlar dolusu 31.
      Koşun koşun bakın nasıl saldırıyolar. Eee meyve veren ağaç taşlanır di mi ama? Bu pozisyona sokmayı da ihmal etmiyor kendini, biz yemeyiz gülüm. Biz geri plandaki sessiz okuyucularız.
      Yaş 25 veya altı, ciddi bir işin ucudan tuttuğunu hiç sanmam, boş beleş takılıyosun bu yazdıklarından belli. Nasıl takılırsan takıl bana ne.

     6. @BenLark,

      ….

      “Eleştiri kabul etmeyen egonu sikeyim”.

      Canimin içi, YAZDIKLARIMI nasil okuyosun sen…

      Neler yazmisim baksana bi:

      – ‘Tartışmaya . Gireceksen de tezini düzgün yaz. 2-3 satır geveleyip susma, ne demek istediğini iyi belirt. Belki senin benden daha iyi bildiğin bir şeyler vardır da öğrenirim? HA? Ciddiyim bak. Varsa bir yanlış söyle.”

      – “Varsa bir cevabın otur düzgün biçimde yaz doğru/yanlış olan sana göre nedir dediklerim de, HEP BERABER BAKALIM sevgili DAYGAME uzmanı, BEKLİYORUM.”

      Görüyo musun?

      Beni sinirlendiren şey adamin eleştiri yapmasi değil, SALLAMASI fakat elinde bir delil-koz olmadan bunu yapmasi.

      Adam şunu diyor:

      – “Gerçi Mahmut Abi’nin yazdıklarıyla, çevirdikleriyle aradaki farkı göremeyen beter olsun da”

      Beni sinirlendiren nokta bunu KANİTLAMADAN söylemesi. Ben de üstte gördüğün gibi hadi kanitla hemen ARADAKİ FARKLARİ söyle diyorum. Ha bunu biraz sert bir üslupla yapiyorum çünkü hak ediyor. Delil göstermeden “şu şöyledir” demek iftiraya kaçar, iftiracilari tokatlamak , rezil etmek hobilerimden biridir.

      Sana gelirsek, tarafli okuduğun için ne kast ettiğimi anlamiyorsun maalesef hakli/haksizi tespit edemiyorsun.

      Karakterin hakkında bir kaç tespitte bulunurdum da boşver. Cümle sonuna koyduğun şu iki samimiyetsiz emoji bile çürük ve ergen psikolojini ele veriyor. Aah ah. Keşke BU DEDİGİM KUYRUGUMA BASTİGİN İÇİN OLSA, gerçek olmasa amk.

      Git yaşıtlarinla laf dalasina gir. Uzatmayacagim tartismayi, rica ediyorum sen de daha değerli bir işe odaklan.

      Ne sen kendini bana ispatlamaya calis ne ben sana benlark. Bu sitenin amaci kişisel tartışmalar değil, fikir carpistirmak. Üstteki adami da ona davet ediyorum fakat “ego basiyon, eziksin” tarzi konuştuğu icin hak ettiğini vermek lazim biraz. ATLAMA HER YERE, BRAVO BANA DİSS ATTİN ÇOK COOL Oldun aferim.

      Zaman kaybına gerek yok daha fazla. Ayrica “en son ne zaman içten güldüğünü” unutan psikolojik sorunlu tiplerin yazdiklari tek harfi bile ciddiye almam.

      Vallahi Mahmut Abi den utaniyorum ya uzatmak istemiyorum, ona olan saygımdan dolayi yeter bu kadar. Misirini almıssin abi ama sinema yok 😀

      UZATMA BENLARK. ne yazarsan yaz “tamam” diyip gececegim. Diyeceğimi dedim ben bu yorumda anlarsin veya anlamazsin. Objektif bakarsin umarim

     7. @Mesrine,

      Tamam, sen de tartışmaya değecek biri degilmissin. Bilgili bir şey sanmistim; “O öyle degil, onu öyle yaparsan boyle olur.” gibi bir mantikli cikarimlar bekliyordum, gelmedi 😀

      Aynen abi haklisin sana da bi +1 tebrik ederim…

      Ne kızlardan anliyosunuz, ne de TRP yi tam anlayabilmişsiniz. Yazik AMK, acıdım :(. Gerçekler gerçekler gerçekler.

      ikinizden de 1 yil sonraya bile bir tane basarili saha raporu dinleyemeyecegiz. İddaaya girebilirim.

      Benim bu yazdiklarimdan egoist biri olduğumu cikaran adam oyunu-kadin dogasini okuyup neler cikarir kim bilir amk..

      Kapasite az olabiliyor bazen bazi konularda.

      Siz bok ata durun, sitemi de açiyim ben.. Catir çutur yazayim kendi üslubum ile TRP nedir, daygame nedir. Veriyim catir çutur iliski tavsiyesi anlayabilen adama. Gelsin basarilar.. Ayrıca Dediklerim tabi sitedekilere benzeyecek? Bu duruma niye anormal gözle baktin ki? Uzaydan kanun mu indiricem? Hipergamiye Mipergami mi diyim? Kizlarsoruyor sitesindeki tavsiye ve yazilara mi benzesin?

      Bu nasil bi bok atma yöntemi aq ahahahahah.

      @Ari Gold’un saha raporunu okuyup okuyup elinizi sikinize atin hadi bakiyim. Unutmayin, ilk 5 dakika içinde KİZ ; Kizarken güldüğü bir çerçeveye girmediyse onu asla tavlayamazsiniz, boşa ugrasmayin. Alin bu da kiyak olsun size :DD

     8. Neym kesinlikle haklısın bitanem
      Sadece bomboş biri olduğunu
      Bazı şeyleri anlamış gibi yapıp sanki onun fikir babasu senmişsin gibi davrandığını
      Milleti ezmekten zevk aldığını
      İnsanları tanımadan , bir kalıba sokmaya çalıştığını
      Kuduz köpek gibi millete saldırdığını ve sataştığını sürekli tartışma aradığını söylüyorum.
      Dikkatimi çekti ve rahatsız oldum
      Gerçi siklenmemesi gereken birisin ne yalan söyliyim
      Ayrıca uzun zamandır gülmemiştim ilk defa yazılarını okurken kahkaha attım
      Bundan sonra senle tartışmaya girmeyeceğime dair söz veriyorum
      Teşekkürler Neym 😁

     9. Bu sana bok atmaya calışan herifleri siktir et. 2016 aralıktan beri tanıyorum seni. Ilk sevgilim lise 1de olmuştu ve seni tanıdığımki zamana kadar 5 kızla konuşma buluşma muhabbetine girmiştim. Verdiğin 31 çekme, porno izleme, sorumlulukla öncelik ver sonra sosyalleş vs. taktiklerle ilk 4- 5 ay kendimi(bilmediğim halde)rahip moduna sokmuştum. Yine sana rastladığım yerde bu siteyi gördüm ve yine sana rastladım:d Kalp kalbe karşıymış. İnanmayıp bok atmaya çalışanlar olacak ama bu adamı tanıdıktan sonra uzun zamandır ilk kavgamı ettim, gözünün içine bakınca ilk defa erkeklerin benden çekindiğini, yaranmaya çalıştığını, 2 eski sevgilimin bana geri dönüşünü, kızlarla kesişirken ilk defa benim onları yediğim kesişme değilde onların beni yediği kesişme tarzında oldu ve yine inanmayacaksınız ama bu bir buçuk senede 19. kızla beraberim şuan(evet saydım) ve en az 3 buluşma olmayanları, sarılma, öpüşme yiyişme vs. olmayanları saymıyorum. Maddi durumlardan dolayı(ev yok, araba yok) sadece 2 tanesine çakabildim orası ayrı mesele:D

      Yani anlayacağınız bu adama bok atmadan önce verdiklerini uygulayan adamlara bakın, verdiklerini uygulayın. Sonuç vermezse tecrube kazanmış olursunuz ki sonuç verecek:) Ondan sonra gelin diyin ki Neym kardeş sen aptal bir orospu çocuğusun, senin yüzünden zamanım boşa gitti, boşsun, bir sikim bilmiyorsun bu siteyi terk et. Ve emin olun 3-5 kişi en az 1 yıl bu adamın dediklerini uygulayıp sonuç alamazsa zaten bu adam bu siteden siz demesenizde siktir olup gider.

      Kendinizi öptürmeyin bana. Hepiniz burda bişeyler öğrenip uygulamaya gelmişsiniz. Diyorsunuz ki Mahmut abi bu adamdan iyi sen bir şey bilmiyorsun zart zurt. Lan zaten Mahmut abi bu adamın yazılarını sitede yayınladı amk. Bok atmadan once ben kime bok atıyorum diye bi düşünün.
      Adamın üslubunu sevmiyorsan Neym ismini görünce yorumu kaydır geç. Adamı karalama.

      Her neyse ben de senin gibi çok konuşuyorum amk. Bi ara reelde bi görüşelim burda olmuyor:D Harbiden bi daygame yapmak isterim. Neyse öpüyorum mucxjzzz*

     10. @BenLark

      Git eski yorumlara bak, bak bakiyim kaç kişi bok atıyor? Kacina cevap veriyorum.

      Hepsiyle tartismaya girmem lazimdi dediğin gibi biri olsam.

      Gerçekler bal gibi ortada.

      Burada da tartışmayi başlatan adam YİNE ben degilim, bi bok bilmeyen adamin teki tutar SAHADA KANİTLANMİS şeylere “kozbom moknotoso” derse bende GEREKENİ yaparim.

      Burda da satasan değil satasilan konumundayim.

      EE? GERÇEKLER BU olduğuna göre senin dediklerin BALONDA hava oluyor ancak.

      – “Bazı şeyleri anlamış gibi yapıp sanki onun fikir babasu senmişsin gibi davrandığını
      Milleti ezmekten zevk aldığını
      İnsanları tanımadan , bir kalıba sokmaya çalıştığını”

      Tecrübeler sonucu fikrin babası olduğum bazi tespitlerim var, onun dişinda yazdiklarim TRP nin kendime göre yorumudur. Her yorumda bu fikri şu adam bulmuş diye 10 saat aciklama yapamam. Yazip geciyorum. Ayrica “siken sevilir” adli kurali bizim millet Trp den öğrenmedi. Akilli adam her zaman bulur uygun davranis yolunu, trp bunu daha sistemli yapmis sadece.

      Milleti ezmekten keyif almiyom, beni ezmeye calisan fakat fikir sunmak yerine sadece bok atma çerçevesinde kalan aciz heriflerin üstüne üstüne basiyorum. Dediklerimde aslinda ezmekten çok biraz can yakıp herifi uyandirmak. Canim cicimle olmuyor o işler.

      İnsanlari tanimadan bi kaliba sokmak?

      İnsanlari çok iyi taniyorum. Soktugun kalip dediğin sey sadece gerçekler.

      Ama mutsuz+kizlarla basarisiz bir adam olduğunu görmem için tanıma konusunda yetenekli bir herif olmama da gerek yok.

      sen değil misin “içten güldüğüm anlari unuttum” diyen? Ne konusuyosun sen?

      Bir tane adam gibi saha raporu yorumlayamamissin, bir kere olsun “geçen kizla şöyle oldu” şeklinde bir anı dinlemedik senden. Ne konusuyosun?

      Ne oyun bilirsin ne de trp yi anlamissin. daha kendine faydasi olmamis senin bu iki şeyin. Başkasina nasil faydan olucak.

      Aramizdaki level farkini görmemek için kör olmak lazim. Sitede bize verilen tepki&övgü lerde bunun bunun kaniti.

      Kisaca gerçekler ortada. Boyunu aşan sulara giren cahil ergenin tekisin. Git bir kaç icraat yap veya icraate sebep ol sonra gel karşıma. Kendine faydan olsun önce buna çabala.

      Adam daha dün “sikeyiim trpyi, tRP yalan. Alfa şudur” diye yazilar sacmalayip tüm siteyi reddetmis resmen, o psikolojiyle bana dediklerinin bir önemi olacagini saniyor.

      Neyse, küfürlü üslup kullanmadim sana. Tavsiyem bir daha yorum atarken diyeceklerini yüzüme karşı diyomus gibi düşün. Tamam lan tamam sakin ol korkudan bayilcan evden cikmayan herif agfkshfksh 😀 çok eglencelisin ya. Nolursun kendini savunmaya geçme ve evet kabul, gelişmeye calisicam de. Rahat ol, “yaaa ben kazandim ehehe” diyecek. Acizlikte. Bir adam değilim. En fazla tebrik ederim.

      Umarim at gözlüğünü cikarip okursun bu yorumu.

     11. Bak sayın atkafa
      Sana diyorum ki böyle kendine öpücükler göndererek komik duruma düşüyosun.
      Bunu baktığın yerden göremeyebilirsin ama ben görüyorum. Sana bok atmıyorum,
      seni eleştiriyorum ve sen buna tahammül edemiyorsun lafı başka yere çekiyosun,
      -ben denedim bunları çatur çutur oluyo abeaa- Amk biz de biliyoruz, eleştiriden kaçmak için topu taca atma ham çökelek.
      Ne oldu ergenlere aynı dille saydırırken iyi, şimdi yapma abeaa bozma karizmamı.
      Sen olduğun yerde iyisin çünkü, güvendesin fazlası seni aşar değil mi?. Azıcık kendini geliştir, karı kız dışında bir değer yarat hayatında. Bak donanımlı bir insan site açmış burda yol yordam anlatıyor, hiç bir kere soru sordun mu, akıl danıştın mı? Abimsin Mahmut deyip sıvamaya devam ediyosun. Ufacık ergen seni savunma ihtiyacı hissetmiş ayıp amk.
      Senin gibilere pua değil puhaha denir. Biz demeyiz belki ama hayat der. Sik gibi kalırsın bu kafayla devam edersen. Ne bok atıcam sana sen zaten boka batmışısın
      ama farkında değilsin. Eğle kendini şimdi, attır dur bakalım.
      Bu yazdıklarım bir karalama değil vefa borcudur. Anlarsın belki bir gün.

     12. Dalga geciyorduk ama iyice sozluge dondu burasi. Birbirinizin mailini alin ozelde atisin. Bundan sonra burada atismayin.

     13. Yarın İstanbul içi beraber oynamak isteyen şurdan ulaşsın:

      https://twitter.com/Neymmmm

      @Mesrine, sen de mesaj at ordan devam edelim tartışmaya, dediklerine öyle cevaplarım var ki, suratına osmanlı tohadı gibi inmiş gibi hissedicen !1!1!!!1bir. Görücem senin bu abilik taslamalarını gel bakiyim sen şu özele alfa abi 😀

     14. O kadar doğru anlatmışsınki o iyi çocukluğu…Ben o tecrübeyi yaşadım(benim yakın çevremden birileri:ya şu kızın iş durumu kötü bu ara çok sıkıntılı yardıma ihtiyacı var yardım etsen dediler ve yardım ettik…ama kız bana gelip yardım et demedi,biz gönüllü olarak yardım edince kız çok sevindi..herkese böyle yardım ediyormusun?dikkat et herkesin durumu kötü,işleri bozuk falan vs…sonra evlimisin dedi yok dedim..çoook düşük bir ses tonuyla işim olmaz senle dedi daha doğrusu zar zor duydum sesini ve sonradan anladım ki hatun evli yada etrafında bol hatun olan adamları arzuluyor…)aslında bu evli erkek konusu incelenmeli,çünkü çok manyakça birşey..birde
      Hatuna yardım ettik diye kötü olduk hatunla..vay anası arkadaş..

  4. Kötü bir insanın alfa olması alfa tipini komple kötü yapmaz. Sen güçlü ol , hakkını yedirme, kimsenin hakkını da yeme. Jordan Peterson reisin dediği gibi zararsız insan olmakla iyi insan olmak ayrıdır. Alfa olmak iyi olmaya engel değildir

   1. “Tam tersi hipergamiyi yüklüyorsun. En güçlü ve arzu edilir erkek en zengin ya da en yakışıklı değil duygusal olarak en güçlü erkektir. Çelik.gibi sinirli, başkalarından etkilenmeyen ve çerçevesi sarsılmaz erkek. Erkek egemenlik hiyerarşisinin tepesinin ruh hali budur. Oyun ile bunu öğreniyorsun ve yansıtıyorsun.”

    Bu yazıyı erkekadam deep webden çıkardım Mahmut Abi …
    Bir kişisel gelişimci demişti ki
    Tepe %5-10 luk erkeklerde serotonin fazladır bu yüzden konuşmaları vs. sakindir
    Youtube dan Alfa diye düşündüğünüz adamların röportajlarını izleyin
    Duygusal stabiliteleri beyin yakıyor

 16. Mahmut Abi kendimden büyük kadınlarla birlikte olma imkanım varmı? 21 yasındayım bazen 30-32 bazen 25-28 yaslarındaki kızlara yürümeyi düşünüyorum ama aklımda bu soru var ve bu konuda tavsiyelerin varmı?

 17. Mahmut abi bişey soracağım. İşyerinden sakalımı kesmem talep ediliyo aksi takdirde işten çıkarılıcam. ama sakalı kesince çok kötü oluyorum yakışıklılık ve maskulenlikten eser kalmıyo. ama çalışmaya da çok ihtiyacım var. Napmalıyım?

  1. Sakalını kes. Maskülenite ve tipin sakala bağlı olamaz, olmamalı. Ama hayatın çalışmaya bağlı. Sakalı kes.

 18. Hocam çerçeve çok önemli dün kızın teki bana sana çok kızıyorum bana 2 gün mesaj atmadın normalde bir daha görüşüp buluşmazdım ama sen beni takmıyorsun bile dedi tabi bunu derken kucağımdaydı öpüşüyorduk.

  1. Bu güzel çerçeve açısından, ama bu kız hipergamisini açık açık belli etmekten hiç imtina etmeyen kızlardan söylediğine bakılırsa, en ufak hatanda acımaz dikkat et.

 19. Benlark a gelsin

  Alfa: kendi arzu istek ve ideallerinin önüne hiçbir kişiyi ve gücü koymamak

  Kötü: kendi arzu istek ve ideallerini gerçekleştirmek için haksızlık çıkarmak, zorbalık yapmak, düşünmemek

  Arada aslında dağlar kadar fark var, ama kişi alfa tanımını benimseyip uygulayınca dışardan kötü olarak algılanıyor. Ama başka bir alfa biliyor ki yaptığı ne bencillik, ne de kötülük. Yaptığı sadece kendini hayatının merkezine kendini koymak

  1. Aynen demek istediğim şey buna benzer bir nokta ama toplum kuralları gereği Alfa olmak öyle kolay değil
   Ya mezar ya hapis
   Aklını kullananlar da nerede sen düşün ?

   Ayrıca mahmut abi Testestron ve Zeka ilişkisi ile ilgili bir yazı buldum da çevirmeyi düşünür müsün ?
   Adımın olduğu linke tıklayınca okuyabilirsiniz

   1. Adımın olduğu linkte başka bir yazı daha ekledim
    İngilizce seviyesi iyi olan , çevirebilecek arkadaşlardan rica ediyorum bakabilir misiniz ?
    Final haftası geldiği için vaktim yok ama listemden çevirilere başlayacağım 1 ay sonra
    Haydi kolay gelsin

   2. Hapiste olanlar genelde doğal alfalar oluyor ama siktir et onları onlar lazım değil. Sen önemlisin.

    Alfa-beta kişi değildir, davranıştır. Alfa davranışı baskın olanlara alfa denir. Senin gözlemlediğin kişiler doğal alfalar ve alfa olduklarının farkında değiller zaten. Dediğim gibi, doğal alfalar genelde kötü olur. Ama bizim gibi sonradan görmeler iyi olur 🙂

    Kısaca alfalar genelde kötüdür ama kişi hem empati kurup hem de hayatının merkezine kendini koymuşsa bu kişi iyi alfadır. Örn: J. Peterson

  2. Peki şöyle bir tanım yapılamaz mı
   Alfa: liderlik ettiği topluluğun istek ve ideallerinin önüne hiçbir kişiyi ve gücü koymamak
   Doğada bu uğurda canını veren alfalar var hatta, şüphesiz insanda da var.
   Bahsettiğiniz tipte olanlar aynı zamanda “antisosyal” bunu atlamayın.
   Ne denmişti? Kırmızı hap bir çekiçtir, bununla ceviz de kırarsın kafa da patlatırsın bu sana kalmış.

   1. Alfa yazisini oku. kendi idealine gore alfa tanimi yapma olayini yapiyorsun.

    Ben bundan sonra bu alfa beta kavramini kullanmayacagim. Millet bunu hayvan biyolojisi tarafiyla anliyor ya da kader (alfa olamazsin dogarsin falan) anliyor. Maskulen daha iyi bir tanim. Davranistan bahsettigi daha iyi kavraniyor.

    Alfayi tanimlamak yerine bu kelimeyi (ceviriler haric) kullanmayacagim. Aslinda kullanisli bir kelime olabilirdi ama okuyanlarin cogu israrla bunun bir erkege sifat oldugunu saniyor.

    1. Öyle bir idealim yok, örnek olsun diye söyledim. Son zamanlarda alfa yıkıcıdır zorbadır vs. gibi bir algı oluştu. Linkini koyduğun yazıdaki velet de alfa M.Kemal de. Suç işlemiş ya da zibidilik yolunu seçmiş olanları örnek göstermeye gerek yok. Karakter, bilgi, görgü, oturup kalkmasını bilmek, doğru iletişim kurmak, şartlara göre konum almak, sorumlu olduğunuz grubun (aile) geçimini sağlamak çıkarlarını gözetmek vs. kısmı yok sanki, varsa yoksa nasıl sikeriz. Karılar bunlara hasta, biz de sikmek istiyok suç mu işleyek.
     Maskülen daha yarayışlı olur bence de.

 20. Selam hocam; konudan bağımsız olarak hem bir iç dökme hem de fikrinizi almak açısından bir şeyler yazmak istiyorum. Yorum yaparsanız sevinirim…
  Ben bu siteyi baştan sona okudum…
  Şık giyinmeye çalışıyorum
  Spor yapıyorum
  Vücut geliştirme yapıyorum
  İyi bir mesleğim var
  6000 maaşım var
  Arabam var
  Çok sosyal değilim; sosyal medyadan instagramdan kız buluyorum genelde…
  Şimdi
  Bugün; daha önce bişeyler yaşadığım kızla buluştum.
  Kız
  yan masadaki adamı bi yerden tanıyorum sanki diyor
  Kız biri beni Antalya’ya tatile çağırdı diyor vs
  Elinde belki 20 alternatif var…
  Hak böyle iken. Oyunu kusursuz oynamak dışında şansımız yok gibi…
  Buradaki yazıları okurken TAMAM OLDUM. diyorum
  İş buluşmaya gelince asla olmaz diyorum.

  Bir de son not: 5 yılda
  15o buluşma
  20 si ile yatağa gitti
  (Sadece 5 ile HERŞEYİ! yaşadım 🙂 bi ara ibret almak için saydım ordan biliyorum
  15 ile o birleşme DIŞINDA her şey..
  Sizce bu işi bırakıp MGTOW olmalı mıyım.
  Geçen yazınızda demiştiniz oyun çok iyi psikoloji gerektiyse ama benim psikoloji Pert oldu..
  Arkadaşlar yorum bekliyorum:))

  1. 150 buluşma 20 yatak ne yav cin mi çıkıyo içinden buluşmada.
   Hesaba göre ayda 2.5 kadınla buluşmuşsun ki gayet güzel. Yine hesaba göre senede 3 kadınla oynaşmış ve sadece 1 kadınla yatmışsın. Buluşmalar görücü usulü mü?

  2. Abi sen harika bi hayat yaşıyorsun biz 20 buluşmada biri ile bile yatağa gidemedik..buradaki en başarılı kişi sensin galiba!!bizede taktik versen iyi olur..hayat sana güzel be abi..hadi madem şöyle bir anlat nasıl tanışıyor sun ne söylüyorsun bize tüyo ver..altı bin TL gelirin de gayet iyi,biz üç kuruş alıyoruz onuda işveren kesebildigi kadar kesiyor. .maşallah yat kalk yaşadığın hayata şükret..yolun açık olsun ne diyeyim

 21. Hocam bir kız var çocukluktan arkadaşım ara sıra onunla içmeye gideriz ama onu erkek arkadaşım olarak görüyorum aksinin düşüncesi bile beni iğrendirir o da bana kız arkadaşı kadar yakındır ama Red Pill bir kızla bir erkek asla arkadaş olamaz diyor sizce kızla muhabbeti kesmeli miyim? Kız beni uydusu olarak göremez ona karşı oldukça egoist davranıyorum böyle bir ihtimal dahi yaratmamak için. Ve de onu erkek arkadaşım olarak gördüğümü her daim hissettirmeye çalışıyorum. Kızı sorarsanız ortalama güzellikte ama dediğim gibi aksi düşünce dahi beni iğrendirir. sizce kızla muhabbeti kesmeli miyim?

  1. Kiz bakis acisi iliskilerde ayagina fena bag olur. Boyle kiz kankam var ama sadece arkadasim benim diyen cok adam var. Uyaninca anliyorlar ki bu kizlar iliskiler konusunda feminenin yargi gucunun ic mihraklari. En azindan asla iliski islerine bulastirma.

 22. Bu engelleme işini yapmanızı tavsiye etmem

  bırakın öyle dursun, ilgilenmeyin, kız engellesin engelleyecekse, normal hayatınıza devam etsin, bu daha güçlü bir görünümdür.

  1. Hocam engelleme değil kızla muhabbeti kesmeli miyim diyorum kızı erkek arkadaşım olarak görüyorum ama Red Pill bir kızla erkek arkadaş olamaz diyor

 23. Bazı Red Pillcilerin boş umut verdiklerini düşünüyorum.

  Diyorlar ki tipiniz kötü bile olsa güzel kadınlarla beraber olabilirsiniz. Yetr ki kendinizi geliştirin.

  Kendinizi geliştirmemiş haliniz kızlara çekici gelmiyorsa geliştirmiş haliniz çok çekici gelmez. Gold diggerlar hariç. Neden mi?

  Harvey Weinstein para ve statü konusunda en tepelerde yer alan bir adamdı. Ama kadınlar onu çekici bulmuyordu.

  Mark Zuckerberg. Bu adamda zeka da, entelektüel bilgi de var. Para ve başarı bakımından dünyadaki sayılı erkeklerden biri. Ama kaç tane çok güzel kadın onla beraber olma hayali kuruyor, söyleyin bana?

  Ya da Nobel Fizik ödülü alanlar. Hangileri kadınları peşinden koşturtuyor?

  Arkadaşlar dost acı söyler: Nobel Ödülü almanız, Facebook kadar güçlü bir şirketi kurmanız aşırı düşük bir ihtimal. Bu adamların bile çekiciliği 2-3 katına çıkmıyorken ayda 10.000 tl kazandınız adını duyulmadık bir şirkette müdür oldunuz diye bir anda süper çekici olacağınızı sanmayın.

  Evet para ve başarı erkeği daha çekici kılıyor. Ama tip olmadıktan sonra güzel kadınlar içerisinde sadece gold diggerlar sizle ilgileniyor.

  Ben bunu kendi hayatımda tecrübe ettim. Kızlar için kendimi geliştirmedim ama bana statü sahibi olursam, entelektüel olarak gelişirsem ve para kazanırsam kızların ilgisini çekeceğimi söylediler. Şu an ülkedeki erkeklerin en az %95inden daha fazla param ve statüm var. Ve sadece gold diggerların ilgisini çekiyorum.

  Güzel kızlarla birlikte olabilir miyim? Evet ama sadece kısa bir süreliğine. Red pill’in manipülasyon taktiklerini alır uygularım ama en sonunda manipülasyon olduğu ortaya çıkar.

  Siz kendinizi geliştirin. Kendinizi geliştirmek çekiciliğinizi daha arttıracaktır ama en fazla 1-2 puan. Üniversitedeyken güzel kızlarla birlikte olamayacaksanız ileride de ancak gold digger olanlarıyla birlikte olursunuz.

  1. Kendinizi gelistirin ve bu eleman mi dogru soyluyor kirmiI hap mi kendiniz gorun. Gyme gidin, isinizi yoluna koyun, hobiler edinin, daha maskulen olun, duygusal olarak guclenin ve oyununuzu gelistirin. Hadi deyin ki KH size kadinlar konusunda yalan soyledi. Diger kazanacaklariniz tahmin edebiliyorsunuzdur. CPDnize 0 puan eklenecegine inansaniz bile o kazanimlar icin bile deger. KH yalan soylemiyor. Yapin ve kendini gorun. Boyle yorumlara gulup gececeksiniz.

  2. Elemanın biri yazmış ki
   “Sadece sikiniz ve testesteronunuz olduğu için kadınlar tarafından arzulanacaksınız”

   Ben hayatımda böyle amsalak, içi boş pompa veren bir söz ne duydum ne gördüm.
   Ormanda yaşayan kabile miyiz biz ?? potansiyel seks partnerlerimizle baş başa mı kalıyoruz ki her an kıvılcım atsın seks olsun ??
   ORKOK OLMON YOTORLO demek ciddi söylüyorum milletin aklıyla taşak geçmektir amk
   Biliyoruz erkek olmak yeterli , her şeyin en temelini süper bilgi diye pazarlayamaz kimse.
   Hb 7 lik bir elemansın diyelim.Üst klasmanda binlerce , yüzbinlerce, milyonlarca kadın var.Madem mentaliten bu çık karşılarına iyice bir rezil et kendini
   Hipergami var , sosyal kurallar var toplum var , var oğlu var .
   Kadın değerliyse madem seçici olma lüksüne sahip olan da o.
   Sikim var testestorum var eeeeee ??
   Kendini geliştirmedikten sonra
   Para kazanmadıktan sonra
   Sikimsonik chat programlarında “seni sikmek istiyorum” diye mesaj atan abaza gerizekalılardan ne fark kalıyor??
   Trp ; sosyal düzenin zırhını delecek şeyleri öğretiyor.Yoksa hb si yüksek kızın karşısına bu sikik mentaliteyle çıkmak akıl kârı değil …
   Erkek olmak zaten başlı başına önemli
   Önce erkek sonra geri kalanlar (güç , gen vs.)
   Neden ? ÇOK ERKEK VAR .EVET BİZLER GİBİ ÇOK ERKEK VAR .
   Seçilim için farklı olmak lazım.
   Uzun uzun yazınca bazı troller gibi oldu da neyse amk
   Son olarak Alfa tanımımın arkasındayım yanlış bir şey söylemedim hatta az bile söyledim.
   Anlattıklarım Darktriadın sonuçlarıdır.
   Düşük Iqlu trolün biri bana diyor ki
   “Adam daha dün “sikeyiim trpyi, tRP yalan. Alfa şudur” diye yazilar sacmalayip tüm siteyi reddetmis resmen, o psikolojiyle bana dediklerinin bir önemi olacagini saniyor.”
   Kırmızı hap Alfa olmayı öğretmez amk.
   Demin de dediğim gibi sosyal düzenin zırhını delmeyi öğretir.
   Alfa olmak ayrı bir kafa yapısı
   Hatta bence olunmaz bir zihniyet meselesi bu
   Eleman Trp nin Alfa olmayı öğreteceğini sandığı için bu lafıma bozulmuş.
   Bak mesela küçükken tecavüze uğrayan adam gidiyor seri katil oluyor acı çekiyor travma yaşıyor acımasızlık psikopati ortaya çıkıyor.
   Darktriad travma sonucu çıkar yada çok şanslı isen yetiştirilme tarzı.
   Alfalık , Bir büyük ego ve İstediklerini yapmaya çalışmaktır , güç mücadelesidir.
   Yin adlı ekşi yazarı abimiz var trp hakkında güzel yazıları var
   Açın okuyun trp-alfa ilişkisini yazmış adam.
   Son olarak ; The Red Pill okuyup gaza gelen heyecanlı “Alfa olacam ben yhaaaa ağırlık kaldırıp nofap yapacam evetttt” Diyen bir ergen olduğunu biliyorum
   O kadar yazık ki amk…
   Neyse artık sitede yazmayacağım
   Herkese başarılar
   Mahmut abiye sevgi ve saygılarımla

   1. Son olarak
    Bu sitede kimse birbirini tanımıyor
    Kimse kimseye düşman değil
    Bizim insanımız ile alakalı mı bilmiyorum ama yurtdışındaki Trp sayfalarını okuyorsun millet birbiriyle taşak geçmeden samimice dertleşiyor
    Yardımcı oluyor
    Bize gelince herkes bir havalar bir züppelik amk
    Aklı olan şuan işlerini yoluna koydu gitti
    —-Saha raporlarımı Neym adlı trolün okumasını rica ediyorum —-
    Belki Düşük IQ sunun anladığı şeyleri tekrar düşünüp sorgular
    The End ✋🏻

    1. Bizim insanımızın tartışma kültürü ve olgunluğu ile alakalı ama sende de aynı problem var, tartıştığın adamlarla da. Orta yolda, yapıcı yolda kalamıyorsunuz. Yaşınızla alakalı belki. Ben bu sitede birçok insanla fikir ayrılığına düşüyorum, hiç böyle uzun ağız dalaşına girdiğimi gördünüz mü?

     Evet Türkiye’de ilginç bir havalarda ego mevcut. Kabul. Bakın ben 37 yaşına geldim, 5 senedir direktörüm ve işim yüzünden özel şirketlerin en tepesindeki adamlarla (Vice President, CEO falan) çalışıyorum hergün. Şurada yorum yapan, daha hayatları boyunca baba parası yemeden bir tek gün geçirmemiş 15 – 23 yaş arası bazı gençlerin egosunun yüzde birine hayatım boyunca sahip olamadım. 5 sene önce 10 – 18 yaşında çocuk olan bir erkek çıkıp da tanıdığım 20 yıldır şirket yöneten CEOlardan daha fazla ego sinyalleyince tabii komik oluyor ama işte tam bu nedenle de gülüp geçiyorum. Yine de biri kendini komik düşüren bir ego patlaması içinde iki çift ilginç ve doğru şey söyleyince onları ayıklayıp sessizce okuyorum. Ama egodan başka bir bok yazmayanı da spama atıyorum ki farkındaysanız bazı yorumcular birden ortadan kayboluyorlar. O ego eğer sizi sinirlendiriyorsa, egonuzu biraz dizginlemeniz lazım. Haberiniz olsun.

     Türkiye’de tartışma kültürü de bundan etkileniyor. Biri ile tartışırken amacınız birşey öğrenmek olmalı. Karşınızdakine üstünlük sağlamak değil. TR’da tartışma demek bu demek maalesef. “Nasıl soktum”, “kodum mu”, “nasıl da suspus oldun” demek için tartışılıyor ve karşınızdaki de 9 tane saçmalık söyledi ama bir tane mantıklı laf söyledi mi diye dinlemiyorsunuz bile. Bu derin bir mevzu zira örneğin Batılı bir düzine ülkenin dünyada bugün kullanılan her şeyin 99%sini icat etmiş ve ediyor olması da bunla alakalı.

    2. @BenLark,

     O düşünce yapısı oyunda rahat davranabilmen için SAHİP OLMAN GEREKEN “İÇSEL OYUN” ile âlakalıdır.

     Bu düşüncenin işe yaramadığını BİR KEZ OLSUN bir kız karşısında çıkıp denedinmi de burada o fikre sallıyorsun?

     DENEMEDİN.

     Yok “üst klasmanda bir ton kadın var” cart curt.

     – Bir kız, karşısında ONDAN DAHA RAHAT davranabildiğin İÇİN SENDEN etkilenmeye başlar. (Bak bunu Savaş Lordu postunda söylüyor herif. Ben bu sitede konuyla ilgili herhangi bir postta yazan bir şeyi buraya bu şekilde yazıp üstünden ilerliyorum ve hepsinin BU ŞEKİL TEK TEK kaynağını göstersem yorumum linkten ibaret olur. Bunu yapmayınca da bu sefer “sanki sen buldun” diyosunuz. Yahu kardeşim okudun biliyorsun orada yazdığını, ben de zaten kendim buldum demedim ki? Diyecek bişey bulamıyorum hakkaten vicdanınıza kalmış.)

     Bu işin klasmanla, kadının üst levelde olmasıyla gram alakası yok.

     Hipergami var evet ve HİPERGAMİNİN ilk baktığı şey senin mesleğinin ne olduğu veya kazandığın para değildir. Arzuyu maskülin davranışlar (kendine güvenli, hatta hafif ukala olacak biçimde) yaratır.

     Yarın git Zorlu AVM’ye, kafandaki “statü-para” gibi değerlerin hepsini devre dışı bırak. “Asla bana bakmaz” dediğin bir kıza NEG ile açılış yap. Ses tonun rahat, yüzünde gülümseme olsun ve DİK DUR

     Giyimin kötü bile olabilir bak ciddiyim.

     Şaşıracaktır; Ancak istediğimiz de tam da bu. Oyun da zaten kızın şaşırıp bizi TEST SÜRECİNE aldığı an da başlıyor. Çünkü bu açılış ile Doğrudan yüksel sosyal değer göstergesi yansıtıyorsun.

     İçsel oyunun “ben yeterliyim” olmasının karşılığı, gidip kıza oynayacağın oyunun “seni sikmek için yeterliyim hadi bana ver” olması demek değildir. BU SADECE SENİN UYDURMAN.

     Gerçek olan şu ki; Dünyanın en çirkin-fakir kızı da, dünyanın en güzel-zengin kızı da; SENİN olman gerekenden biraz daha özgüvenli; yani ukala-küstah ve bu şekilde davranırken “öküz” olmamak için bu davranışa biraz espri-mizah katıp onu ŞAŞIRTIRKEN-GÜLDÜRMEN veya kızarken-güldürmenden etkilenir. Temelinde sataşarak cinsel gerilim yaratma vardır.

     Dünyanın en zengin adamı olup en fakir kızına yürüsen dâhi üstte dediğim şekilde davranmak zorundasın. Kadında arzu bu davranış modeline tepki veriyor. “İYİ ÇOCUK” oyununa herhangi bir tepki yok. Paraya da yok, statüye de. Kıvamında dalga geçerken aynı anda eğlenceli bir sohbet yaratabilmenin gösterdiği tek şey çerçevenin sağlamlığı ve kız karşısında RAHAT olabilmendir. Kızı bu etkiler. Ayrıca onu güldürmen, ona kattığın değerlerden biri.

     “Ben yeterliyim” düşüncesi ise TAM DA SENİN GİBİ DÜŞÜNÜP Arzuyu statüye bağlayan FAKAT BUNU SADECE OTURDUĞU YERDEN TAHMİN SONUCU SÖYLEYEN ADAMLARIN Kız karşısında OYUNUNU RAHAT OYNAYABİLMESİ İÇİN VAR.

     Bir insan hayatta her şeyin daima en iyisini hak ettiğini düşünmeli. Kızın da öyle. Beğendiği ve sahip olmak istediği bir kıza yürürken ise “ulan statüsü yüksek amq, ya çok güzel bana bakmaz aq” diye düşünüp özgüvensizce yaklaşırsa O KIZI tavlayamaz. Özgüvenli davranışın yolu sağlam bir içsel oyundan geçer.

     Ayrıca bunlar hayal satmaktan ibaret olsa ve işe yaramayan şeyler olsa çeviri manyağı veya mahmut abi bu siteye bahsedilen yazıyı koymazdı bence.

     Kadını etkileyen onda yarattığınız ve hissedince hoşuna giden ENDER duygulardır. Kız bu duygulara bağımlı olur aslında, tip-statü gibi şeylerin kızın sizle beraber olma arzusuyla bir âlakası yok.

     Onca abazanın arasında “ben yeterliyim” içsel oyununa sahip, özgüvenli biçimde gerekirse SAÇMALAYABİLEN bir erkek bile kadının gözünde “cinsel değer” açısından, zengin olup da “iyi çocuk” olan bir betadan daha değerlidir

     “Ben yeterliyim” sadece oyunun bir parçası. Cımbızla bir parçayı çekip oyunun devamını kendi kafana göre devam ettirip, O İHTİMALLER üzerinden çıkarımlar yapıyorsun.

     E bilmiyorsun diyince sonra piç olan biz oluyoruz.

     “Ben yeterliyim” diye düşünmek yetmez. Kıza yansıtman gereken bir “duygusal güç” sürecin var. Onun çerçevene girmediğini kızın görmemesi var. Eğlenen ustalık ile yaklaşmak var.

     “Ben yeterliyim” düşüncesi, SADECE OYUNU RAHAT-özgüvenli OYNAYABİLMEN İçin ve duygusal gücünü rahatça yansıtabilmen için; Kabullenmen gereken düşünce yapılarından birisi.

     Karşısında özgüvenli olamadığın hiçbir kızı etkileyemezsin. Özgüvenin ANAHTARI DA PARAYA SAHİP OLMANDAN DEĞİL, Erkek olmandan ve oyunundan-içsel oyunundan ÖTÜRÜ GELMELİ

     Triplere gel ;

     “Göte göt” deme havası vermek için sert uslüpla alt alta yazmalar falan. 10 Kuruşluk tadı kötü bir sakız için 2 Milyon dolar sermaye ile REKLAM filmi çekip, ürünü çok değerli yansıtmaya çalışan REKLAMCILAR Gibisin. İçeriğin bomboş kafanda yaptığın yürüme tahminlerine dayanıyor, pazarlama sanki ATOMU bulmuş gibi. Çakma aynştayn.

     İçsel oyun, oyunu rahat oynayabilmenin anahtarıdır. Oyun ise senin dediğin gibi “seni sikmek istiyorum, erkeğim çünkü” UYDURMAN ile oynanmıyor.

     Siteye attığı son yorummuş, ben düşük İQ sahibiymişim, trollmüşüm, havalı-züppe gibi davranıyomuşum; amacım yardım etmek değilmiş, TARTIŞMAYI başlatan ben mişim sanki (???)

     Cevabım: Anladım hocam. Peki. Tabii kesin öyledir. Ben kusursuz değilim fakat en az bunun kadar gerçek olan bir şey varsa o da “cool” olucam derken, artniyetli-atgözlüğü ile pek bilgili olmadığın konularda yaklaştığını görememen.

     Neyse, bu yorumu içsel oyun kavramını, senin yüzünden insanların yanlış anlamaması için yazdım. Cevap vericeksen FİKİR üstünden olsun, “neym malın tekisin” falan diyeceksen twitter a gel ordan de.

     En beğendiğim yazı olan “savaş lordu” postunun herhangi bir maddesine bok atılmasını kabul etmem. EN çok işime yarayan o dur benim. Eline sağlık emeği geçenlerin.

     1. @Neym
      Abi senin hatan sürekli tipi statüsü çok yüksek olmasa da çerçevesi sağlam eğlenen, özgüvenli adamlarla zengin ama beta, mavi haplı adamları karşılaştırıyor olman. Sanki erkek populasyonunu bu iki adam oluşturuyormuş gibi. Ama çerçevesi sağlam olan özgüvenli erkeğin yarıştığı adam o zengin beta değil ki zaten.
      Bi de senin caps lock random mu atıyor vurguyu?

     2. @tarı KAKAN,

      Sana ben kendi düşüncelerimi söyleyeyim.

      “BANA” göre bir kiz karsisinda erkekler ikiye ayrilir:

      A- kizin çerçevesine giren (diyalogta duygulari kiz yönetiyor.)

      B- kendi çerçevesine sokan (diyalogta duygulari erkek yönetiyor)

      A şıkkındaki herifin altina Ferrari, tipine kivanc yaması yükle, gene de kız de çekim uyandiramaz. Çünkü kontrol kadinda.

      B sikkinda ki adamin tipi ortanin altında olsun, zengin falan olmasin yine de kadin da arzu uyandirir.

      Etkileme oyununda iş bana gore tamamen çerçeve savaşı. Kiz nakavt ederse, erkek eleniyor. Erkek ederse, kiz etkileniyor.

      Çerçevesi zayif, yani dolayisiyla duygusal güçsüz adam; zenginmis, yakisikliymis BENCE hepsi önemsiz. Çerçevesi sağlam adam ise tipsizmis, fakirmis oda ayni derecede önemsiz.

      Kadinin cinsel arzusu sağlam çerçeve karsisinda uyaniyor çünkü o adama içgüdüsel bir GÜVEN duymaya basliyor. Yaptigi testler ise erkegin ne kadar saglam durabilecegini
      sınamasından ibaret.

      Bana göre kadin, sağlam çerçeveli adam ile muhabbet ederken, bizim Barbara Palvin in bacaklarina baktigimizda hissettigimiz duygular ile (şehvet-cinsel arzu) ayni duygulari hissediyor. Ve bu çok güçlü bir duygu. Kadinlar da duygularla hareket etme olayi, erkeklerden daha baskın olduğu için bu duyguya MANTİKSAL olarak her şey saçma ve o adamla birlikte olmamasi gerekse bile kadin bu duygusuna yeniliyor. Daha sonra buna uydurduğu mantıksal kilif ise “burcundan dolayi, bir anda oldu, zor bi dönemden geçiyodum” vesaire. Gerçek açıklama ise o adama köpek gibi seks arzusu hissetti. Biz nasil 1.70lik bir HB 10’u görünce tahrik olup arzuluyorsak, kadinda o adamdan ayni şekilde TAHRİK olup onunla seks arzuluyor. TEK FARKİ kadında arzu görüntü ile oluşmuyor. Bakınca değil, konuşup adamin karakterinin maskulin olduğunu görünce uyanıyor. Erkeklerin çoğu bunu anlamamakta israr ediyor halen.

      Ayrica, mantiksal olarak gorunur de öyle olmasa bile, bence kadin saglam çerçeveli herifi bilincaltinda “zengin olma potansiyeli olan adam” olarak görüyor. Duygusal güç – zeka ile doğru orantili ise zengin olmanın anahtaridir.

      Seni arzulamasi için yuksek statülü olmana gerek yok. Yuksek statülü olmanin kadında uyandirdigi tek arzu “AA iyi imkanlari var, faydalanabilirim” arzusu. Eğer o adamla seks yaparsa bu maddesel cikarlara dayali bir seks oluyor. Kaynagin sürmesi veya devam etmesi için kadim buna mecbur kaliyor. Ancak çoğu zaman mecbur kalmaz, kendini agirdan satarak arada bi gülücük atmasi bile betamizin bunla tatmin olmasi için yeterlidir.

      Bir kiz, bizle seks yapmak istiyorsa; SEHVET duygusunu tatmin etmek istediği için olmali. Kaynaklarimizdan faydalanmak istediği için değil.

      Bu duygu ise ne Ferrari görünce, ne 10 milyon dolar görünce, ne de harika şekilli bir surat görünce oluşuyor. Bu duygu, erkegin sağlam çerçevesi karsisinda ortaya cikiyor. Ve bu duygu SADECE HAM SEKS ARZUSU. Libido. Arabaya binip insanlara gösteriş atma arzusu değil, statülü bi adamla cikip unlu olma arzusu değil. Sağlam çerçeve karsisinda aciga çikan duygu %100.00 SEKS ARZUSU. Biz, yuvarlak göte baktigimizda basil tek düşündüğümüz şey onun içine girmek ise, kadinin sağlam cerceveli adama baktiginda tek düşündüğü şey onu içine almak.

      Yok üst klasmanlar, statüler falan bunlar hikâye. Bunu diyenlerin çoğu FİLMLERDE böyle gördüğü için böyle diyor. Aslinda bunlar kendi düşünceleri değil, hep disardan gördükleri birkaç şey sonucu beyinlerinde icsellesmis fikirler. Bu fikirlere kolu bacagi gibi sahiplenmiş durumdalar. Halbuki sadece bir fikir. İçselleştirmiş durumdalar ve farkinda da değiller.

      Bir kadinin arzusunu görünmeyen şeyler yaratir. Örnegin bu herif, bir tane çift görmüş ve bakmis ki kadin adamdan daha yuksek statülü. O zaman beynine giden şey su= OOO Demek ki kadini tavlamam için yuksek statülu olmam gerek.

      Erkek, rasyonel bi varlik olduğu için görünür şeylere odaklaniyor ve MANTİKLİ bir sebep ariyor, gözle görebileceği. Yapisi böyle yani. Fakat gerçek olan şey o kadin eğer g.Digger değilse o adamla ARZU duyduğu için birlikte. Arzusunun sebebi ise statü-tip değil. tamamen erkeğin sağlam karakteri-duruşu-çerçevesi.

      Bir kadinla yatmak için ONDAN DAHA UST STATUYE-gorunuse sahip olması gerektiğini düşünenlerin elde edebilecekleri tek seks çeşidi ancak bu şartlar saglanirsa oluşacak. (Belki)

      Benim demek istediğim ise kadin isterse ülkenin prensesi olsun, onla seks için bir şey ödemene gerek yok. Onun da libidosu var, o da seks yapmak istiyor. Fakat bu arzu sağlam cerceve karsidinda ortaya çikiyor. Oyununu “Baaak benim arabam var” üstüne değil de, “Baak senden daha rahatim, karşında senden daha özgüvenliyim” düşüncesi üzerine kurarsa kadin onunla güzel arabaya binmek için değil, seks arzusunu tatmin etmek(duygusal cikar) için SEKS YAPAR. Ne zengin olmama, ne de iyi bi arabaya sahip olmama GEREK YOK. O da insan ve seks arzuluyor, güzel duygular istiyor. Karsisina çik ve bu ihtiyaçlarini giderecek bir erkek olduğunu göster. Para ihtiyacini giderecek bir erkek olduğunu değil.

      Bu demek mi ki, araba-vucuda sahip olmamaliyiz? Hayir. Hayatta her şeyin en iyisini hak ettigimizi dusunmeliyiz bence diyorum. Ancak BUNLARA KADİNLAR BOYLE ADAMLARLA “SEKS” YAPAR, O YUZDEN SAHİP OLMALİYİM DİYE düşünerek değil, kendi rahatligimiz veya erkeklere gösteriş yapma gibi arzular sebebiyle sahip olmaliyiz. CUNKU, Para ve iyi bir vucuda sahip olmak erkeklerin takdirini kesinlikle kazanir bu doğru fakat kadinlarin seks arzusunu kazanmaz! Bu yanlis iste. Kadinlarin seks arzusunu duygusal güç-saglam cerceve-ozguven kazanir. BUNLAR DA PARA-ARABAYA SAHİP OLUNCA TANRİ TARAFİNDAN size bonus itemler olarak verilmeyecek. Şuan 21 yasinda kizlarda seks arzusu uyandiramadigi için basarisiz bir adamsaniz,yilbasinda piyango vurur da daha sonra Lamborghini ye sahip olursaniz, HALEN SEKS ARZUSU uyandiramayacak bir adam olarak kalacaksiniz. Bindiginiz fabrikada üretilen demir parcasi, oturduğunuz deri koltuk, sizin karakterinize bonus olarak duygusal güç eklemeyecek. Bu aciya maruz kalarak gelişen bi olgu. Kizlarin neden tahrik oldugunu bilmeyen bir adamin, zengin olduktan sonra kizlara oynayacagi oyun şu : “lüks mekana götürecek, arabasinin fotolarini ona atacak” vesaire sacmaliklar. Neden? Çünkü arzuyu bunlarin yarattigini, kizin bunlari görünce onla seks yapmak istediğini saniyor. Statü veya paranin kadinda şehvet duygusu yarattıgini zannediyor. Halbuki “senle seks yapmak için, imkanlarimi sunacak bi kerizim” diyor. Kiz adami tamamen bu şekilde görüyor.

      Dolayisiyla kadin karsisinda ERKEK OLMAMİZDAN ötürü gelen bir yeterlilik hissi ve özgüven lazim. Bu ozguveni para-statuye bağlamak BETA ÖDER OLMANİN EN KİSA YOLUDUR.

      Bir erkek, bir kizla İKİ TARAFTA Seks yapmayi arzuladigi için yapmali. Bu erkeklerin tek sorunu ise arzuyu CEO olmanın yarattıgini düşünüyorlar. CEO olmak sağlam çerçeve getirmez. Sağlam çerçeve yaptiginiz meslek ile bagimsizdir. Ceolarin sağlam çerçeveli olmalari CEO OLDUKLARİ İCİN DEGİL, kendilerine olan stabil ozguvenle ve ozsaygilarindan dolayı geliyor.

      Özetle maskulin(oyunu bilen) adam her zaman kiz siker, kizi etkilemek için KENDİ KARAKTERİNDEN DAHA FAZLA BİR SEY sunmaya gerek duymaz. Beta-cahil adam sadece bir seylere sahip olunca ödeme yapa yapa kiz SİKER, BUNUN SEBEBİ DE KİZA KARAKTERİNDEN DAHA FAZLASİNİ (statü-para) SUNMAZSA, ONUN KENDİSİNE ARZU DUYMAYACAGİNİ düşünmesi.

      Olayin özü bu. Ben bi adam bi kadina yürüdüyse ne adamin tipini, ne de zengin olup olmayisini sorarim… Tek ilgilendiğim arada geçen muhabbetler ve adamın rahatligidir.

      Erkekler ikiye ayrilir: maskulin olan ve olmayan. Bitti. Her Zengin-yakisikli maskulin değildir ve şuan maskulin değilseniz, zengin-yakisikli olmaniz sizi KİZLARİN çerçevesine girmekten KURTARMAYACAK. Gene saçma sapan aciklama yapma hatasina düşerek , kadini mantiksal ikna yöntemiyle tavlamaya calisacaksiniz. Oyun beyinle öğrenilir, PARAYLA SATİN ALİNAMAZ. Anlayan anlar anlamayan devam etsin kendi bildiğine. Benim okuduklarim-deneyimlerim-gozlemlerim sonucu bildiğim ve emin olduğum şeyler bunlar.

      Not: bu arada caps lock u açarken düşünmüyorum bile. Aliskanlik oldu nerede bir şeyi vurgulayacak olsam bakmisim büyük yazma tuşu acik. İtici gelebiliyor bazen farkindayim. Ama niyetim öyle gelmesi değil.

     3. Evet tamam hepsi doğru dediklerinin, ama şu soruya cevap vermiyosun tam: tek bir soru: zengin, statü sahibi, yakışıklı ve maskülen bir adamla daha düşük statülü, pek yakışıklı olmayan zengin de olmayan maskülen bir adam aşağı yukarı eşit şansa mı sahiptir diyorsun?

     4. Eşit şans? Bu adamlar çok büyük ihtimalle hiçbir zaman aynı çöplükte rekabet etmeyecekler ki? Bu tip ikili ayrımlarda kafanızda Türk filmlerindeki gibi aynı kızı elde etmek için teke gibi birbirine girmeyecek ki kadın fantazidir bunlar.

      Bunun haricinde para, statü, tip ve oyun / maskülenite özelliklerinin hepsi önemlidir. Önem sırası da oyun / maskülenite, statü, tip ve paradır (22 yaş üstü kadınlar açısında düşünürsek). Ama tabii herhangi birinde çok kötü birini varsaymıyoruz. Örneğin para az önemli derken, karnını doyuramayacak kadar fakir olan adamın durumu muhim değil demiyoruz. Senin bahsettiğin durumda zengin abinin kadın havuzu daha geniş olacak tabii ki.

     5. Statü arasında uçurum yoksa olabilir, hatta ilişki olmasına gerek yok kadında sadece arzu uyandırmasıysa konu bence bu olabilir.
      Zamanında başbakanın kızı Zeynep Özal ile davulcu Asım Ekren’in evliliği aklıma geldi. Kızı boş bırakırsan ya davulcuya kaçar ya zurnacıya hipergamiyi anlatan güzel bir laf olabilir.
      Bunlar çok da sık karşılaşılan durumlar değil tabi, en güzeli kendi çöplüğünde takılmak.

     6. E iyi de o zaman statü olarak yüksek kadınlara nasıl yürüyeceksin? Bunu yaptığın anda rekabet alanlarınız çakışıyor?

     7. Kadınlar hipergami gereği kendilerine eşit veya yüksek statülü erkeklerle birlikte olurlar. O nedenle statüsü senden yüksek kadına yürümen her zaman zordur. Bunu maskülenite ile aşabilirsin ama aranızdaki statü farkı çok değilse. Burada da her konuda olduğu gibi olay kadına bağlı. Bazı kadınlar statüsü (örneğin kazandığı para) kendisinden düşük erkeklere ne kadar MASKÜLEN olursa olsun bakmazlar.

      Statü her zaman aşılabilir olsa, üniversiteli kızlar sanayii mahallesindeki çocuklarla çıkardı zira sanayii mahallesindeki çocukların ortalama maskülenitesi, üniversiteli erkeklerden çok daha fazladır. Ama araya statü uçurumu giriyor. Özellikle de Türkiye gibi statüler arası uçurumlar derin olan gelişmekte olan ülkelerde.

      Statü farkın uçurum değilse kendinden statülü kadınlarla birlikte olabilirsin, zira maskülen erkek her sosyal sınıfta az bulunan bir şey. Ama her spesifik kadınla şansını bilemezsin. Çoğuyla sıfırdır. Bazıları takmaz.

     8. Statu ile para cogu zaman ayni kiside bulundugu icin oyle algilanabilse de ayni sey degil, bunu da aklinizdan cikarmayin. Ornegin egitim veya meslek statudur. Universite mezunlarindan cok kazanan su tesisatcisi bir suru adam var ama universite mezunu bir kadin, dandirik ve hicbir gelecegi olmayan sosyal bir bolumden mezun olsa bile, bu adamlara bakmaz (bence aptalca zira zanaatkarin modern toplumda hakettigi statuyu almamasi ve yuksekogretim balonu cok sacma fakat bu baska bir konu).

     9. Boğaziçindeyken kızlar kendi üniversitedesindeki erkeklerin %80ine böcek muamalesi çekiyordu
      Bakın BOĞAZİÇİ
      Diğer üniversitedekileri zaten umursamıyorlar
      İyi lise iyi üniversite
      Soy , aristokratlık gibi şeyler maddiyatın biraz önünde yer alıyor bence çünkü çok eskiden beri süregelen şeyler bunlar
      Burjuvalar , aristokratlar , kral ailesi vs.
      Köydeki arsaları satıp müteahit olmuş Abuzer ile
      Galatasaray Lisesi mezunu Boğaziçi ekonomi bitirmiş Bank Of Amerikanın Quant ı olmuş Mehmet bir olamaz bence

     10. Benim anlattigimi anlamamissin. Universitelinin en parlak cocugu ile siradan bir muteahiti karsilastiriyorsun. Bence sonunda ozel sektorde memur olacak ortalama bir universite mezunu bir erkek ile risk alan girimci muteahit bir olamaz. Egitimi ne olursa olsun risk alabilen, caliskan ve girisken adam makbuldur. Zira o universite ogrencisinden milyonlarca var artik. Degeri dustu. Girimci sayisi ise cok az.

     11. @tarık

      – “zengin, statü sahibi, yakışıklı ve maskülen bir adam”

      Bu yazdığın şey NİRVANA. Günümüz modern erkeğinin ulaşabileceği EN SON LEVEL. Hayallerin erkeği.

      Diğer şıkta ise sadece “maskülen” olan bir adam var. Sence hangisinin şansı daha fazla? Sorduğun sorunun cevabını bilmiyor musun hakkaten.

      Hem maskülen, hem yakışıklı hem de iyi kaynaklara sahip erkek KADININ hayallerindeki erkektir. Bu özelliklerin hepsine sahip olan bir erkekle kimseyi kıyaslayamazsın.

      Ha mesela zengin-yakışıklı-statü sahibi olsun fakat maskülen olmasın. Diğer tarafta da maskülin ve orta veya fakirin bi tık üstü bi herif olsun. Seks arzusu yaratma bakımından ikinci herif daha üstündür. Kaynak sağlama bakımından ise birinci herif.

      Maskülinite arzunun anahtarı. Tip eğer varsa maskülin adamın oynayacağı oyuna kolaylık sağlar %10-20 oranında. Tip sayesinde oluşan mini arzuyu, davranışlar ile %80 oranında arttırarak %100’e tamamlayabilirsin. Veya oyunu bilmiyor, mal gibi kadının çerçevesine giriyorsan OLUŞAN arzuyu söndürür, sana gelen kadınları kaçırırsın.

      Statü-Para sahibi olmak ise iyi kaynaklara sahip olduğunun göstergesi. Bunlar %0 öneminde şeyler değil. Ancak kızlarda arzuyu yaratan şeyler bunlar değil, doktorların veya en iyi mühendislerin haremi falan yok. Diş hekimliği okuyan bikaç tane mahalleden arkadaş var, sene başından beri haftada bir halısaha gidiyorum onlarla. Bu çocuklar statü açısından işletme-turizm-felsefe okuyan çocuklardan daha yüksekte, ancak tiplerine-davranışlarına-hayatlarına baktığımda BİR TANESİNİN bile hızlı yaşadığını görmedim. Öğrenci evlerinde mal gibi PES atıyorlar, yabancı dizi izliyolar. En son ne zaman red yedin diye sorsan cevap bile veremezler, anca instagramdaki yürümelerini anlatırlar. Bi kız karşısında oynadıkları oyun bile yok. Hızlı yaşayabilen yok aralarında. Dibe kadar da mavi haplılar, okul bitse de evlensek kafası yaşıyorlar. Bu cidden evlilik istedikleri için mi? HAYIR. Tamamen reddedilme korkularına uydurdukları bir bahaneden ibaret, analarının kız bulmasını bekliyolar kendine. TEK SEKS SEÇENEKLERİNİ EVLİLİK OLARAK GÖRÜYORLAR. Yokluk zihniyetinin vucüt bulmuş hâliler. Okulda bile şöyle adam gibi takıldığı kızlı-erkekli grupları yok, bir kere toplanıp Beşiktaş’da falan bi bar-club tarzı bi yere gittiklerini görmedim. Abaza herif hepsi, bir tane kız kuyruk sallasa koşarak peşinden gider, dakikalar içinde ONEİTİS olurlar. Yalan mı? Değil amk, yalan değil. Bizzat gözlemledim muhabbet ederken herifleri. Üniversitede hiçbir kız da bunlara AA DİŞ HEKİMLİĞİ okuyo statü sahibi,verelim bunlara falan diyip yanaşmıyorlar. Genelde kızları daha alt statülü erkekler götürüyor, bunlar da avucunu yalıyolar. Bu dediklerimi üniversiteye gidip de gözlemlemeyen yoktur zaten.

      Bir kadına nasıl bi erkek istersin diye sorarsan önce MASKÜLİN olsun, dış görünüşü aşırı kötü olmasın ve sonra iyi kaynaklara sahip olsun der. Sıralama bu.

      Bi diğer olay, sadece “iyi kaynaklara” sahip fakat SÜNEPE olan erkekle birlikte olan bir kadın, MUTLU bir birliktelik yaşayamaz. Empati yapalım, bi kızla birliktesin ve davranışları ERKEK GİBİ. Çekici gelir mi sana? Gelmez, gelemez. Ancak sadece bu örnek bence bir kadının FEMİNEN BİR ERKEKTEN duyduğu iticiliği açıklayamaz. Bir kızla birliktesin ve yüzü 70 yaşında kadınlara benziyor, cildi buruşuk, çok çirkin. Çekici gelir mi sana? Gelmez. Bu örnekteki kızın iticilik faktörü, kızın feminen erkeğe duyduğu tiksintiyi daha iyi anlatır. Çünkü erkeği davranıştan çok GÖRÜNTÜ tiksindirir. Kızın feminen bir teslimiyet göstermesi-itaatkâr olması-ilişki de erkek olmaya çalışmaması da değerli şeyler, ancak bir erkek kadının karakterine ONU SİKTİKTEN SONRA BAKAR. Barbara Palvin önümüze domalsa, dur lan önce 1 saat muhabbet edip karakterini çözmem lazım demeyiz mesela, atlarız üstüne.

      30’lara gelince çirkinleştiği için etrafında ki maskülin erkeğin kalmaması üzerine bazı kızlar, TEK SEÇENEKLERİ beta öder kitlesi olduğu için ve bastıran annelik güdülerinden dolayı en iyi beta öderi seçip evlenirler. Bu evlilik malesef mutlu bir evlilik olmaz, çoğu da boşanmayla sonuçlanıyor eğer kadının maddi bağımsızlığı var ise. Veya dırdırlar bitmiyor.

      Ortada iki maskülin var ise de oyunu diğerine göre daha iyi oynayanı, daha çok bollukda olanı ve tip-kaynak gibi faktörlere daha çok sahip olan adamın şansı daha fazladır.

      Sonuca gelirsek bu kadar irdelemeye gerek yok. Kadınlarla başarı için, mutlu bir evlilik için oyunu öğrenmek ve ALFA OLANA KADAR ALFA gibi davranıp bazı davranış modellerini içselleştirmek şart. Kadınlar karşısında risk alıp bolca red yiyerek (tabii ki red yemek istedimiz için değil) , duygusal gücümüzü geliştirmemiz şart. Kendi karakterimize göre EN UYGUN flört taktiğini bulup oyunumuzu geliştirmemiz şart.

      “Hangi özelliklere sahip erkeğin şansı daha fazladır acaba?” diye düşünmek bence saçma ve vakit kaybı,

      ASIL MESELE; arzuyu maskülinitenin yarattığının BİLİNCİNDE olup bu özelliğimizi yukarıda yazdıklarımı yaparak geliştirmeye çalışmak. Arzuyu statü-görünüş oluşturur dersek BETA ÖDER oluruz; BU HEM bize mutsuz bir ilişki, hem de ELDEN GİDEN KAYNAKLAR olarak geri döner. ÇOOK Riskli ve kötü bir şey.

      Kadın doğasını öğrenip ona göre oyunumuzu geliştirmeliyiz. Kadın arzusu için yapılması gereken şey bu.

      Para ve tipi de HER ŞEYİN en iyisini hak ettiğimizi düşündüğümüz, kendimizi sevdiğimiz; ayna karşısında patates çuvalı gibi gözükmek hoşumuza gitmediği ve DAHA İYİ ŞARTLARDA yaşamayı hak ettiğimiz için elimizden geldiğince geliştirmeye çalışmalıyız. Bunları yaparsak da duygusal güç gelişir. Çünkü bir iş için odaklanıp düzenli olarak çalışmak ve spor yapmak için DİSİPLİN GEREKİR. Yani porno izleyip 31 çekerek “arzuya” harcanan vakitten taviz vermek gerekir. Bu tavizi-fedâkarlığı veren adamın duygusal gücü de hâliyle gelişir.

      Neyse, teoride olay bu kadar işte.

      Herkesin yapması gereken şeyler bunlar. Ancak kim çıkıp OYUN OYNUYOR? Kim spora gidiyor? Kim para kazanmak için değer yaratmaya çabalıyor? Kaç kişi zamanı boşa harcamayı bıraktı? Kaç kişi başkalarının düşüncelerine göre yaşamaktan vazgeçip hayatının merkezine kendi isteklerini koyacak CESARETİ gösterdi?

      Mahmut Abi nin yazdığı “Yüzde üç” adlı post bunu yapanların çok küçük bir kitle olduğunu gösteriyor işte bize. Başarıyı sağlayanlar da onlar zaten. Gerçekleri bilmek yetmez, uygulaması göt isteyen şeyler bunlar. SÜREÇ GEREKTİREN ŞEYLER. Aşama aşama yapılması lazım.

      Örneğin hiç sahaya çıkmamış adamın 1-2 hafta alışana kadar adres-saat sorarak başlaması lazım. Burda hedef sesin titremesi,el-ayak titremesi gibi berbat yeni başlayan hastalıklarını üzerinden atması. Kızların uçan tekme atmadığını görmesi ve alışması. Daha sonra AVM’lere gidip çalışan kadınlarla elbise-parfüm v.b muhabbetini biraz uzun tutarak yavaş yavaş muhabbete alıştırması lazım kendini. Sonra “london daygame” postunda “ISINMA TURU” Adlı bölümde yazan şeyleri her gün uygulamaya başlaması, kadınlara fikirlerini yansıtmaktan utanmamayı öğrenmesi gerek. En nihayetinde yavaş yavaş benim dediğim level olan, NEG ATARAK açılış. Kıza sataşarak güldürme, özgüvenli biçimde SAÇMALAYABİLME gibi levellere gelinir. Aşama aşama SÜREÇ isteyen bir olay bu

      Vucüt yapacam diyen adam önce bi sabah erken kalkmaya, beslenme düzenini düzeltmeye çabalamalı birkaç gün. Daha sonra yavaş yavaş şınav-mekik ve basit egzersizler ile kendini hafif ısındırmalı evde. Önce biraz disiplini sağlamalı. Düzenli yürüşte olur. Sonra yazılırsın spor salonuna.

      Para kazanmak isteyen adam ezbere biçimde “sistem kölesi” olma yolunda hızla ilerlemeyi bırakıp, GERÇEKTEN Hangi yeteneğini kullanarak değer yaratabileceğini ve bunu pazarlayabileceğini düşünmesi lazım. Mahmut Abi de değinmişti, artık muslukçu-tesisatçı gibi meslekler tekrardan yüksek değere binmeye başladı herkes okullara abandığı için. Farkında olmak lazım bunların. Youtuberler bile sikiyor ortalığı, mizah yeteneği olan adam oraya yönelmeli bence çalıştığı matematiği bırakıp. Risk almak gerekiyor artık, ORTALAMA STANDARTLARIN ÜSTÜNE ÇIKAMIYORSUN yoksa hiçbir zaman.

      Bunların hepsinde gelişim için ise GÖTÜ kaldırmak lazım. Bunların farkına varmak kolay, beyni olan adam anlar. Disiplin sürecine giren ise ancak çok az bir kesim var malesef. Yapacak bir şey yok.

     12. Kırmızı hapı yuttuktan sonra bir adamın;

      – kadınlar üzerinde deneye yanıla oyununu geliştirmeye çalışmaya başlamaya çalışması (daygame)

      – Spora başlaması- Disiplinli bir yaşam tarzına geçiş yapması, porno denen uyuşturucuyu bırakması, mastürbasyon sigara hâline geldiyse en azından 2 aylık bir Nofap sürecine girmesi, zaman ve enerjisini; film,dizi,youtubede video izlemek,başkalarına fanboyluk yapmak gibi saçma sapan vakit israfı şeylere harcamayı bırakması ve Kendi hayatı üzerinde DAHA fazla düşünmeye başlaması

      – Bulunduğu statü ve kazandığı paradan daha fazlasını hangi yeteneklerini kullanarak geliştirebilir, ne yapması gerek yükselmek için.. Bunları düşünmeye başlaması.

      Hemen bunları yapmaya başlaması lazım. Monk modu adlı yazıda bahsediyor bunları, ancak ben sadece şöyle bi hatırlatmak istediğim için tekrar yazıyorum şuan.

      Kırmızı hapı yutup da MGTOW yoluna girmiş adam ise kadınlarla olan ilişkilerini geliştirme yolunu reddetip, SADECE son 2 maddeyi yapan adamlar. Size de naaacizane tavsiyem bırakın bu yolu. “Kadınlar şeytandır” bakış açısı kadar HASTALIKLI bir düşünce olamaz.

      Kadınları yönetmeyi öğrenmek, GAY OLMAYAN HER ERKEĞİN öğrenmesi gereken bir şey. Oyunu öğrenme sürecine girmek şart. Yd’leri mi değerlendirirsin, sokakta mı denersin, avm mi… Korkuların karşısına çıkmak lazım.

      Tristan geçen “bazen denersin denersin olmaz bir türlü.” gibi bir şey yazmıştı. Ben buna
      inanmıyorum, hayat çabalayan adama her zaman karşılığını veriyor. Çünkü yatan çok fazla adam var. Yeterince denememek diye yorumluyorum bunu ben. Daygame 1 yıl yapan adam, bir tane kız düşüremese bile SOSYAL BECERİLERİNİ eskisinin en az 2 katı kadar geliştirir. Utanç-Pasiflik gibi saçma duygusal zayıflık içeren şeyleri yenip duygusal olarak güçlenir. Artık bu duygulara YENİLMEMEYİ öğrenir.

      Imran Khan, oyunu beta erkek kitlesinin sadece %20’sinin ANLAYIP uygulamayı öğrenip, üstünden ekmek yiyeceğini söylüyor. Ancak bu oran sadece kendi tâhmini, bir istatistiğe dayanmıyor. Gerçekte % Kaçın öğreneceği ise belirsiz. Eminim bu adamın bu dediğini bile biraz denedikten sonra başarısız olup, demek ki ben %80’lik bölümdeyim diye kendine bahane yapıp MGTOW olan adam vardır. %100 Başarı hiçbir alanda sağlanamaz zaten. Pareto kuralından yola çıktı belki de.

      Neyse, “bunlar sitede yazıyorcular” gelmeden kaçayım ben.

      https://www.youtube.com/watch?v=6hTWI7BgpvY (İlk 15 saniyedeki konuşmayı dinleyip sonra o yüzündeki gülümsemeye odaklanın, daha sonra burnunuza sonra bi taşak kokusu gelecek. )

  3. Tipi çok düzgün bir arkadaşım var, kızlar önce onu süzerler, direk sempatiyle yaklaşırlar. Yani maça 2-0 falan önde başlar, gerçekten avantajdır tipi iyi olmak. Ama bu arkadaş devamını pek getiremez, salak bir adam değil sadece biraz mavi haplı. Bu özelliğini bildiğinden elini çabuk tutar, sihirim kaybolmadan şuna çakayım bir an önce diyerek bir yerde kıstırmaya bakar. Çünkü devamında kadınlar koşarak kaçar. Tip gerçekten avantaj size bir öncelik sağlar ama sadece o kadar.
   Başka bir tanıdığım bırak tipi bildiğin tipsiz, kariyer desen küçük bir dükkanda börek satıyor, elon musk değil yani, bildiğim en istikrarlı sikicilerden kendisi. Modellerle takılmıyor ama çapına (statüsüne) uygun buldu mu (hb6-7) affetmez. He o modeller plajda falan denk gelse (statünün bir nebze kaybolduğu ortam) hiç şüphem yok alır akıllarını.
   Kırmızı hap kadın erkek ilişkileri konusunda kesinlikle net gerçekleri söylüyor.
   Bu arada plaj demişken yaz kapıda, plajlara akın, hayatım boyu en kolay ekmek yediğim ortam, tanışmak ve yakınlaşmak için onlarca fırsat çıkar, sakın ihmal etmeyin.

   1. Statüden kastım aslında şu, sağlam bir kariyer sahibi, iyi yetişmiş, 3-4 dil konuşan, yöneticilik yapan vs. bir kadın gayet sıradan hatta beş parasız bir adamı çekici bulabilir burada sorun yok, sadece onunla görülmek istemez genellikle.

  4. Şu site de biz erkeklere en çok önemli olan şeyin duygusal güç olduğundan bahsediyoruz. Ama senin bu yazından duygusal gücün 1 gramını göremiyorum. Kadınların çekici bulduğu şeyleri yazıyorum sana özet niteliğin de. Duygusal güç, sağlam çerçeve, testleri ve dırdırı nasıl savuşturacağını bilmen. Bunlar olduktan sonra kadın da istemsizce çekim duygusunu yaratırsın. 5 kuruş paran olmasa bile yakışıklı da olmasan hatta fiziğin de düzgün olmasa. Bol bol kız sikersin. Senin hayatında da eksikliğini çektiğin şeyin kadınların sana karşı olan arzusu çekim duygusu bunu anladım. Dediğim konulara yönel bu site de nasıl geliştireceğin yazıyor. Geliştir farkı gör. O gold diggerler dediğin bile parasız sırf seninle takılmak için kendilerini sana yamamaya çalışacaklar.

 24. Evet, engelleme üzerine yazdığım genel bir yorum, engellemek yerine bırakın ilgilenmeyin, bakın işinize diyorum

  1. Bu yazidaki engelleme, hayati kotulestirdigi icin terk edilen kadina yapiliyor. Bu kadin tekrar baglanti icin buyuk caba harcar. Engellemek en mantiklisi. Bu hatuna guclu gorunmeye calismak da gereksiz. Surekli geri donmek isteyen eski sevgiliyi engelleyin.

 25. Hocam insanlar beni alacakaranlıktaki edwarda benzetir mesela okulda otobüste vs. Telefona edward diye kaydedenlerde var. Öyle her gören değil ama istikrarlı olarak benzetiliyorum. Yani onun kadar çekici olduğum söylenemez tabi. Bu avantaj mıdır? Para konusuna gelince ailemle yaşıyorum ve ayda 470 alıyorum devletin verdiği para işte. Ailemle yaşadığım için rahat para birikiyor. Ama ben bu parayı daha çok teknolojik aletlere harcıyorum. Nickimden de anlaşılacağı üzere sosyal biri değilim. Açıkçası erkek arkadaş yapıp sosyal ortama girmek ilgimi çekmiyor ama kız arkadaş istiyorum. Erkeklerle genelde arada takılırım merhaba merhaba konuşurum. Önerileriniz nedir?

  1. Erkeklerle takılmayı öğrenmezsen, bu sitedeki yazanların çoğunu (özellikle de statü konusunda) yapamazsın.

   1. Hocam daygame takılsam olmaz mı? Evet kız arkadaş bulmak için sosyal çevre önemli ama benim derdim sosyal çevre değil dediğim gibi. Etrafımda çok boş adam var çünkü.

 26. @arigold oyununu çok beğendim kardeş çoklu kız gruplarina direkt açılış yaparken ben bile zorlanirim bazen yaşım 29 kh ile 7. yılım tebrik ederim.

  1. Abi ben semtte yetişmiş semt çocuğuyum. aslında bunları okumadan önce de semtte kızlara laf atarak falan bir şekilde yapıyorduk bunları ama düşük statülü olduğunu düşündüm. Yaşta ilerleyince böyle saçma sapan işler yerine gidip düzgünce konuşmak daha mantıklı. Tabi ne kadar düzgün orası tartışılır:d

 27. mahmut hocam. bargame ile ilgili raporlarınız varsa yayınlar mısınız? bence en rahat ekmek çıkacak yer orası. daygame’de 10/2 veya 3 numara alınabiliyor. tabii daha fazla alan vardır ama düşük verimli.

  1. Bar game’i uzun süredir yapmıyorum. Bar game yapan varsa yazsın. Ben yapmadığım, tecrübe etmediğim şeyi yazmıyorum.

   1. Bar game yapmıştım Trp öncesi
    Normalde bir kızla biz sarhoşken tanışmaya çalışmak biraz ters tepebilir ama bunu yaşadım.
    Önceden gözüme kestirdiğim hb7 lik bir kız vardı arkadaşlarıyla cluba girince hemen yanaşıp “ Selam tanışabilir miyiz “ demiştim
    Başta “ HAYIR “ demişti ama dans pistinde hafiften şaka yollu yürümeye devam ettim tabi ki .
    En son çekip kulağına birkaç şey ffısıldadım ( kızların boynuna nefes verince tahrik olmaları hep şaşırtmıştır)sonra çekip club dışında muhabbet ettik ama yanındaki çirkin ve kıskanç arkadaşları da geldi beraber .
    Hatta bana engel oldular ama ben işimi halletmiştim.
    Sabah kampüste kızı yine gördüm yüzü gülüyordu hiçbir şey dememe rağmen.
    Yanına yaklaşıp dün olanların saçma olduğunu ve sarhoş olduğumu belirttim
    Kızın yüzü bir düştü anlatılmaz…
    Aslında bunun sebebi ilişki yürütecek enerjimin ve özgüvenimin hasarlı oluşuydu
    1 sene Trp öncesi dedim :))
    Şimdi dağlar kadar fark var
    İsteyen olursa eylül gibi sahaya çıkarız
    Sonuç olarak;
    1) Tanışma hızlı ve net olmalı
    2)Bir kızı öpmeyi düşünüyorsan bunu 5 sn önce yapman lazımdı
    3)Tavuskuşu teorisine dikkat !!!
    Dikkat çekin !! Kolyeler , ilginç giysiler (tabi ki feminen değil ) hızlıca el numaraları basit ilüzyon yani.
    4)Yanınızda SMV gösterisi için güzel ama arkadaşınız olan bir kızla o ortamda bulunmanız şansızınız artırır
    5)Hedef kızın arkadaşlara dikkat edin eğer çirkin sürüsü ise ilgi kıskançlığı yapacaklardır ve bargame , nightgame çöpe gidecektir.Yanınzda sağlam wingman varsa ona verin o diğerlerini oyalasın, siz işinizi halledin
    6)Kızdan numarasını al “beni ne diye kaydedeceksin “ diye sorarsa
    “Babylon Merve olarak kaydedeceğim ki diğer mervelerle karışmasın ( piç gülüşü)”
    Kıza numaranı verme !! Zaten aramaz
    7)Dans etmeyi öğren bir şekilde.
    8)Hedef kızla göz göze gelme fazla. Göz göze gelince de avanak apti gibi SIRITMA!!
    Betaca davranışın dik alası!!
    9)Yüksek değer göstereli hikayeler anlat
    10)Parti hostu ol .Mekan aşinalığın olsun ,barmenle arkadaş samimi muhabbeti kurmak sağlam bir imaj 👌🏻
    11)Omuz üstünden konuş
    Sakin ol
    Arsız ol komik ol
    Muhtaç olma
    12)AMOG ile fazla uğraşma zaten kızın ilgisi varsa Amog falan dinlemez tanışmak ister.İşleri zorlaştırmaz
    13)CASUAL GİYİNMEN DAHA İYİ OLUR.
    Gömlek , güzel ayakkabı vs.
    14)Kızdan daha fazla içme
    Asla onun kadar sarhoş olma
    Sarhoş kızı da eve atma !!
    15)Son olarak ;
    ASLA KIZA İÇKİ ISMARLAMA !!
    Daha detaylı bilgi için
    The Game kitabını okumalısınız

 28. Mahmut abi merhabalar,

  Uzun zamandır takip ediyorum ve yaptığın işe büyük bir saygı duyuyorum.Emeklerine sağlık.Problem şu ki uzun dönem ilişkim var.Burdaki yazıları okuduktan sonra mantalitemi tam olarak kh’a adapte edemesem de yavaş yavaş kendimi eğitiyorum.Kız arkadaşım da bu durumun farkında olacak ki en ufak şeylerden sorun çıkarıyor.Üstüne de özür bekleyip kendisini pohpohlamamı bekliyor ve bunun yüzünden 2-3 gün küs kalıyoruz.Aynı zamanda sürekli odun olduğumdan,kibar olmadığımdan,duyarsız ve umursamaz olduğumdan bahsediyor.Sürekli adam değilsin erkek dediğin kız arkadaşına böyle böyle davranır şeklinde telkin ediyor.Bunun alameti nedir? Ben takındığım tavıra devam etmeli miyim? Saygılar.

  1. Sen kendini zihinsel odağına koymaya başladığında, eski halinden çıkar sağlayanlar bundan rahatsızlık duyup bunu engellemeye çalışacaktır. Benim şahsi fikrim, ilişki içinde iken kırmızı hapla uyanmışsan, o ilişkiyi sonlandırmak ve yeni bir ilişkiye başlamak, o ilişki içinde ipleri eline almaya çalışmaktan çok daha kolaydır. Birçok baş ağrısından da kurtulursun. Biz erkekler biraz pragmatik davranmalıyız.

   Sürekli adam değilsin erkek dediğin kız arkadaşına böyle böyle davranır şeklinde telkin ediyor.

   Sırf bunlar tek başına terk etme ile karşılık verilmesi gereken saygısızlıklar. Sana erkek / adam değilsin diyen kızı tek kelime etmeden terk etmelisin. Tartışmaya, açıklama yapmaya ve konuşmaya bile gerek yok. Kısacası, sen geri adım atma, bu kızı hızlıca ve tek kelime açıklama yapmadan terk et.

 29. merhabalar red pillde yeniyim kesinlikle okumamı tavsiye ettiğiniz başlıklar hangisidir teşekkür ederim

  1. @brand, Erkek Dusmanligi balonu’ndan başlamani tavsiye ederim. 2 bölüme ayriliyor. Sahsen sitedeki en baba yazilar listesinde top 3 listemde. TRP nin ilgilendiği tüm konulari en geniş ele alan yazi o bence.

 30. Mahmut bey, mail yoluyla bbir saha raporu yolllamıştım, gözünüzden kaçmış olabilir, bakın isterseniz.

 31. Hocam bir gittiğin yere bir daha gitme dediğiniz için bandırmada daygame oldukça zor. Burda ne yapmamı önerirsiniz? Üniversitede ve yazın. 4 ay var üniye daha. Şimdi ne yapmalıyım üni açılınca ne yapmalıyım?

  1. Hocam her şeyi kelime anlamıyla anlayıp, adım adım kullanma klavuzu istemeyin. Yaratıcılığınızı kullanın biraz.

 32. Dün bbaşıma gelen ve doğal gelişen bir av ortamını sizinle paylaşmak,
  iyisi ve kötüsüyle fikirlerinizi almak isterim.

  Yakın arkadaşımın nişanlısı beni aradı ve yakın bir yerlerde olduğunu
  söyledi, kendisini kardeşim gibi görürüm, dedimm modem falan alacağım,
  birlikte gidelim, sonra bir yerlerde otururuz.
  gittik, yemek ardından, kordonda favori bir mekanımızda oturduk, iki
  kızın geleceğini söyledi, ilk baş istemesem de, iyi dedim.

  kızlar mekana yakın bir yere geldi, onları aldık, 2 kızdan diğeri
  hedefim olarak göreceğim yaşta değildi
  , hedefim olan diğerini yardımcı olmak amaçlı, olayı organize edip
  yanıma çektim, yan yana yürümeye başladık, diğer ikisi ise arkadan
  geldi 4’lü grup halinde mekana yürüdük.

  Mekana vardığımızda hedefim olanla yan yana oturduk, sohbet ettik, ilk
  etapta sohbet akıcıydı, beraber ritim tutalım ayağına ellerini aldım
  alakasız bir şarkıda ritim tuttuk olumsuz bir tepki vermedi.
  benimle ilgili sorular da sordu sohbet sırasında normal tanışma soruları.

  ritim tutarken, burada böyleyiz, barda olsak ne olacak diyince,
  Gideriz birgün dedim, belki dedi.
  Hikaye olarak Japon kültüründe belkinin hayır anlamına geldiğini
  anlattım gideriz gideriz diyerek ekledim.

  gitar konusu geçti, gitar tabları yollarsın, bbana da gitar çalmayı
  öğrrretirsin, ben de sana şehri gezdiririm dedim.

  sonra olay şehri gezddirme muhabbeti üzerine bir şekilde yine geldi,
  önce haketmen lazım dedim, nasıl hakedeceğim sorusuna cevabım bildiğin
  bir yemeği yaparsın oldu.

  ssadece makarna yapabbildiğini söyledi, özenerek olsun dedim.
  ben sade yapıp yerim dedi.
  sonra olay yapmam noktasına geldi.

  Bir süre daha yan yana oturduktan sonra, onu çok özlediğini
  söyleyerek, karşımda oturan kız arkadaşın yanına geçti, ara ara
  konuşmalar devam etti.

  kalktık, hesabı ödemeye gittik, hesaba katılmak istedilere de, bben
  verdim, hedefim olan kız, olmadı ya böyle falan dedi, olur olur dedim,
  nasıl olsa sen bana makarna yapacaksınya ve gülümsedim.

  sonunda tek tek el sıkıştık, onlar ayrı yöne ben ayrı yöne olmak üzere
  farklı yönlere dağıldık.

  numarasını istemeyi deneyebilirdim, fakat, bir şekilde sosyal çevreme
  değdiği için çekindim açıkçası.

  Sizce facebook’tan falan ekleyerek sohbet eetmemi önerirmisiniz? ya da
  ne yapmak lazım?

  1. İlk buluşmada kızla tokalaşmaya önermem ama olan olmuş artık
   Bence bundan sonra yardır gitsin amk

  2. Sosyal medya’dan ekleyip yazmak senin için iyi olmaz. Numarayi alabilirdin ama sosyal ortaminda oldugu icin sorun olmayacak.

  3. Valla bu site çok işime yaradı. Bikraç saha raporu paylaşacağım. Tüm tavsiyeler doğru. Yukarıda biri seks hakkında bir şey yazmıştı onu bulamadım ama burada dendiği gibi sert seks yapmak psikolojik etki olarak çok önemli. Sadece zevk değil. Çünkü sert seks sayesinde “erkek kadından üstündür” mesajı veriyorsun “sen zevk almak için tokatlaya tokatlaya siktiğim aşağı bir cinsiyetsin” mesajı veriyorsun ve egosunu söndürüyorsun.

   Ancak sert yapmak yeterli değil yatak dışında da yaptıkların önemli. Saha raporlarımda bunları paylaşacağım çok tecrübem oldu.

 33. Mahmut abı ben 20 yasındayım sıgara zararlı tabı ama suan canlı tum ortamlarda bulunan herkes ıcıyor bırakırsam ortam sıkıntısı olur mu yoksa hıcbırsey olmaz mı

 34. Arkadaşlar öncelikle yazı hatalarım için bağışlayın.İnci de amlılarla iletişim diye bir konu vardı.Onu sona kadar okudum ama tam bitirip bitirmedigimi bilmiyorum.Okuyan arkadaşlar.O yaziyi tam şekilde nerden bulurum? Ben aşağıda yazılan yere kadar okudum hala yaziliyormu o başlik yoksa aşağıdakı cumlelerde bitmişmi?
  “soru ne olursa olsun eğer doğru ve tatminkar cevapsa 10 puan kazandığını ve 50’ye ulaşırsa içki, yemek,kahve ısmarlyacağınızı söylersiniz..
  beğenmediğiniz cevaplarda puan düşerek bunu uzatabilirsiniz..

  burda oluşan algı şu.. sizi etkilemek ve puan kazanmak onun işi, tersi değil”

 35. Hasan başlığı kötü kabul ediyorum ama yazıları KH-la ilgili. Senin gibi önyarqılı biriyle karşilaştimda içimden “bele veziyyetin içine soxum” deyirem. Akılsız sensin

 36. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, sosyalmedyadan ekleme hatasını sabırsız davranıp yapmış bulundum, Tokalaşma konusunu da hep merak etmişimdir, yardımcı oldu.

  Tabii yazdığım yorumu detaylı inceleyip, diyaloglar konusunda fikirlerinizi söyllersenizpaylaşırsanız memnnun

 37. küçük bir şehirde yaşadığım için(Bandırma) daygame opsiyonu yok ne önerirsiniz burda? Her dk Bursa’ya gidemem ki öğrenci adamız gidiş dönüş 50 lira yemek de yesek en az 70

 38. Selam. Bu yürümedeki hatalari veya neyin eksik oldugunu tespit edebilirseniz cok memnun olurum. (Uzun olmamasi açısından gereksiz detayları atliyorum) Başlangıç olarak soylemeliyim ki 17 yasinda uzun boylu hafif yapili ve cok yakışıklı bir elemanim( bu kismi ego kasmak icin degil sadece oyunu daha iyi degerlendirmeniz icin söylemek zorundayım). Bir kiz gittiğim bi konferansta arada benle muhabbet kurmaya çalıştı ben de kızı beğendim hemen muhabbeti devam ettirdim. Diger arada arkadaşım aradı X sana bisey soyleyecekmis dedi. Ben de ayni kizin yanına gittim noldu dedim kız ne diyeceğimi unuttum dedi. Ben de güldüm muhabbeti devam ettirdim. Kız ayrılırken numarami aldi. Ertesi gun konferansin sosyal etkinliği vardi bir barda kizi oraya çağırdım ve geldi. Buraya kadar o kadar alfa oynadim ki kiz oraya benden erken gittiğinde beni arayip nerdesin diye sordu ben geliyorum sen gir dedim kız valla sensiz giremem dedi 🙂 Bulustugumuzda kizla doğru dürüst muhabbet etme şansım oldu biraz kaşar olduğunu soyleyebilirim. Konusmamiz sırasında yaptığım hata kiz bana doğru eğildiğinde alfa duruşu bozup benim de kiza egilmem oldu. Abazalik işte naparsin. Kiz hafiften sürtünmeye falan baslamisken içeri geçtik. Kiz beni cok iplemeyip arkadaşlarıyla takilmaya başladı. Ben de aynısını yaptım. Her neyse kizla vedalastik sonra gitti. Kiza hicbir sey yazmadin 7 gun kadar snaplestim. Musait olunca aradım buluşmaya çağirdim. O saatte antrenmanı olduğunu ama genel olarak bos olduğunu bulusabilecegimizi söyledi. Bir kac gün sonra musait oldugumda kizi mesajdan bulusmaya çağirdim. Kiz goruldu attı. Ama snap atmaya devam ediyordu. Sikerler ne zararı var sanki diyerekten snaplesmeye devam ettim.Kiz ertesi gun naber diye mesaj atti. Kiza cevap verdim fakat konuşmayi devam ettirmedim. Bir sure daha snaplestik. Sonra kıza yazdım. Muhabbet ederken kiza görüldü atmasını sordum. Ne zaman attim diye bilmemezlikten
  geldi sonra ozur diledi. Ben de burdan ekmek cikmaz diyerek kızı nextlemeye karar verdim. Analizlerinizi ve next kararim doğru mu yazarsaniz sevinirim.

  1. eğilmen (oldukça küçük), görüldü atınca snapleşmen (kocaman), görüldüyü sorman (ölüm). Bir davet daha dene işim var deyip kendisi de bir öneri sunmazsa next.

   1. Görüldüden sonra kiz kendisi yazmasa aninda nextlerdim zaten ama böyle olunca snape devam ettim. Artik iş cikmaz diye kıza snap atmayı bıraktım. Kısacası nextlemistim ama bir davet daha denenebilir diyorsun ha

   1. Fotograf + yazi da olabiliyor ama bunu tum arkadaslarina + yurudugun kizlara atiyorsun soft yürüme gibi dusunulebilir. Kiz da sana geri snap atınca snapine cevap olarak muhabbet aciyorsun ordan olaylar gelişiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *