Red Pill Karşıtı Erkekler

Uzun bir aradan sonra tekrar sahalara döndüm. Bu zaman zarfında gözlemler ve okumalar yaptım, belli konuları badilerimle tartıştım. Red Pill üzerindeki karalama kampanyalarını inceledim, gerekli yanıtları verdim. Dikkatimi en çok çeken şey, Red Pill’in safsata olduğunu düşünen ve son derece çirkin bir üslupla bunu canhıraş şekilde savunmaya çalışan meriçlerdi. Öfkenin ve hasedin girdiği yerde kuşkusuz, mantık devre dışı kalıyordu. Buna cinsellik ve kadınlardan men edilme durumu da eklenince meriçler baya baya sinir küpüne döndüler ve işi kişisel şovdan çıkartıp açıkça düşmanlığa döktüler. Burada söz konusu düşmanlık, biri yer biri bakar düşmanlığı. Yani sana öğretilen masallara göre yaşayıp hatuna iyilikler yapıyorsun, ona prensesmiş gibi davranıp her söylediğini onaylıyorsun, bir dediğini iki etmiyorsun, hamallığını, hizmetçiliğini yapıyorsun, o kızla dertleşiyorsun, hatun omzunda ağlıyor ama sonra gidip başkasıyla yatıyor. Sen belki bana da verir umuduyla bunu normalize edip hatunu özgür, ilerici ilan ediyorsun ama o hatun asla senle sevişmiyor. Bir ton emek, zaman, enerji israfı ve elde var sıfır.

Bu adamın, istediğini elde edebilen, edemese bile onurunu muhafaza ettiği için kadınlardan saygı gören erkeklere düşmanlık beslemesi çok doğal. Bunun yanında, doğuştan paraya, statüye, iç açıcı bir görünüşe sahip olan meriçler de var. Bunlar ekseriyetle şanslı azınlıktan olup elindeki kaynaklarla kısa süre de olsa istedikleri hatunu rahatça elde edebilen, sekse ulaşımı sorunsuz tipler. Benim bu yazıda değinmek istediğim tipler de bunlar.

Hepiniz ilişkiler konusunda hatalar yaptınız. Sevdiğiniz kızdan ilgi görmediniz, terk edildiniz, emek verdiniz, ilişkiyi devam ettirmek istediniz ama olmadı. Sizi terk eden hatun çabucak başka birini buldu ve unutuldunuz. Sonra bunu sorgulamaya başladınız. Bir şeylerin yanlış olduğunu fark ettiniz ve Red Pill ile tanıştınız. Kafanızı kemiren soruların çoğuna yanıt buldunuz, rahatladınız. En kemik kavramlardan biri olan hipergami ile tanıştınız. Artık yaşadıklarınızdan ders almaya ve yolunuza devam etmeye çalışıyorsunuz. Peki bu kötü tecrübeleri hiç yaşamasaydınız? Size ömür boyu sadakat sözü veren, size deliler gibi aşık olduğunu her fırsatta dile getiren hatun tarafından terk edilmeseydiniz, yine de Red Pill’i keşfedebilir miydiniz? Bu sorunun cevabı: kesinlikle hayır. Muhtemelen hala aşk, meşk yalanlarıyla, onetis masallarıyla hayatınıza devam edecektiniz. Tabi bu da sağlam bir kayaya çarpana dek sürecekti ve sonunda çok ciddi travmalarla, bunalımlarla yüzleşecektiniz. Damdan düşeni sadece damdan düşen anlar sözü buraya cuk diye oturuyor işte. Hepiniz hipergami mağdurusunuz. Buna ben de, skeptico da, Mahmut Abi de dahil. Hipergamiyi yaşayarak öğrendik. Şahsen ben öğrenciyken öğrenim kredisinin yatmasını dört gözle bekliyor, sonra da onu çekip kirayı ödüyordum. Benim yaşıtlarımın bir kısmı ise son model bmw’leri ile kampüste turluyor, bugün hangi hatunu kaldırsam diye düşünüyordu. Hatunlarla kantinde tost yemek vs hatunlarla barda eğlenmek… Bu adamlar, hipergamiden tokat yememiş adamlar. Çoğunun ailesi zengin, geleceği garanti altında. Bir kısmı Avrupa’da okuyor, Türkiye’de üst düzey şirketlerde çalışıyor ve bizim 10 yılımızı vererek gelebildiğimiz yerlere 1 seneden kısa sürede geliyorlar. Bu adamların Red Pill’i reddetmesinden doğal ne olabilir? Hangimiz hasta olmadıkça keyfi yere ilaç alıyoruz? Hangimiz durduk yere derman arıyoruz?

Bankada 10 haneli rakamlarla paran varsa shit test size uğramıyor. Uğrada da kaynak ve alternatif bol. Babanızın villası varsa, altınızda son model BMW varsa kim takar Red Pill’i? Ama o işler göründüğü gibi değil. Umursamadığın milyonların ömür boyu senin olma garantisi yok. Bir kadına servetini nafaka, tazminat vs. niyetine hibe etmeyeceğinin garantisi yok.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

40 thoughts on “Red Pill Karşıtı Erkekler”

 1. TRP öncesi bu doğuştan şanslı(?) meriçlerle aynı ortamlarda defalarca bulundum. Kadın konularında maddi şansları sayesinde gerçek anlamda başarılı oluyorlardı. İçlerindeki sünepeyi görüyordum ama kılıf uyduramıyordum. Benim bulunduğum ortamlarda hiçbir zaman sözü dinlenen, saygı gören adamlar olamadılar. O zamanlar kadınlarla aram iyi değildi(şimdi de üst düzey sayılmaz) ama ortamı toparlayan kararı veren kişi ben oluyordum. Şimdi merak ettiğim olay şu grubun lideri olmama rağmen, kadınlarla aram onlar kadar iyi olmadığı için ben onlardan alt seviyede mi oluyorum. Görüşleriniz, düşünceleriniz,tavsiyeleriniz benim için önemli
  Vesselam.

  1. Normalde kadinlarla basari da statu semboludur ama erkeklerin lideri alfa kadinlarla basarili olmali, basarisizsa statusuzdur diye bir kural yok. Hatta bazi liderler kadinlarla ugrasmazlar bile (zamanlari olmadigindan ya da homoseksuel olduklarindan). Ayni sekilde ortalamadan 5 kat daha fazla hatun goturmus ama hicbir sekilde saygi kazanamayacak igrenc insanlar da var.

   CPDsi cok dusuk bir bilimkadinina HB9 bir mankafadan daha fazla saygi gosteririz (guzellige tapan bir mankafa olmadigimiz surece). CPD ile insanin sosyal degeri birbirini ciddi etkilese de ayni sey degiller.

   1. Canan Karatay gibi bir teyze çıkmasaydı doğru beslenmeden haberimiz yoktu yanlış mı? Üslubu biraz sertmiş, yirim ben onu be helal olsun.

    1. Canan Karatay dediğin modern koca karı. Üye olduğu tıp kurulundan oy kararıyla çıkarıldı, eski sağlık bakanımız dahil birçok doktordan tepki aldı ama bunları medyadan duymuyorsun çünkü medya bu kukladan para kazanıyor kimse altın yumurtlayan tavuğu kesmek istemez. Medya para kazanıyor çünkü Canan Karatay insanları heyecanlandıracak bilgiler veriyor. “Şunun yağını iç 20 yıl fazla yaşa” Bilim böyle birşey değil. Asyada binlerce yıldır tüketilen pirinç, bulgur gibi gıdalara sağlıksız diyemezsin. Canan Karatay zır cahilin tekidir. Zaten bunun gibi bir şarlatanın Türkiye ve gelişmemiş birkaç ülke dışında başka bir ülkede kaale alınacağını sanmıyorum. Ülkemizde çok kıymetli bilim insanları var. Ancak klişe olacak, gerçek bilim insanları medyatik olmadığı için değer görmüyor.

     1. Sevgili dostum, hangi tıbbi bilginle yıllarca ABD’de araştırma hastanelerinde çalışmış, en ciddi tıp dergilerinde çok sayıda makalesi yayınlanmıştır.

      Medyatik olması, ağzına geleni söylemesi cahillik değil gaza gelmektir.

      Hangi tıp fakültesine kaç puanla girdin? İlk kaç binde yer aldın? Dersine giren bir kaç profesör adını bizimle paylaşır mısın? Misal Anatomi dersine kim girdi? Farmakoloji dersine kim girdi?

      Şunları bir yanıtlasan da engin tıp bilginden hepimiz kana kana yararlansak.

      Yanıtları bekliyorum. Selamlar.

     2. Sevgili dostum, hangi tıbbi bilginle yıllarca ABD’de araştırma hastanelerinde çalışmış, en ciddi tıp dergilerinde çok sayıda makalesi yayınlanmış bir tıp profesörüne zır cahil dediğine göre uzman doktor veya tıp profesörüsün.

      İlk yazdığım paragraf bozuk olduğu için ilk paragrafı düzelttim.

      Yanıtları bekliyorum. Selamlar.

     3. Sağol be çok aydınlandık, arada yaz böyle de ışığında gölgelenelim. Sen o sevgili sağlık bakanını dinle, o kıymetli bilim dehaları ne diyorsa yap. Verdiğin altın gibi bilgileri zaten çürütemem sonuçta mağaradan çıktım ve neden bahsettiğimi hiç bilmiyorum.

   2. Selam Mahmut Abi.Saha raporu gönderdim ama yayınlanmadı. İmla ya da anlatım bozuklukları mı vardı? Maillerde tavsiye verilmediğini biliyorum ama bunun dışında blogla ilgili sorulara da cevap alamıyorum.Saygılar.

 2. Bu şanslı piçleri görünce çekip vurasım geliyor. Adamlar bizim hapı alıp ulaşmak istediğimiz yere doğuştan sahipler. Bir de hapı alsalar nerelere gelecekler amk!

  Ahahsha şaka gibi..

 3. Lisedeyken ben de o şanslı azınlıktaydım. Ortalamanın üstünde bir dış görünüşe ve aileden gelen ultra zengin olmasa da orta üstü bir ekonomiye sahibim. Orta okulu kolejde okumuştum. Lisedeyken partner sayım çift hanelere çıksa da hiçbirinde yürüyen taraf ben değildim. Ancak üniversiteye başlayınca işler garip bir şekilde tersine dönmeye başladı. Eskisi gibi gizli numaradan arayıp taciz edenler, yanıma gelip buluşma teklifi edenler bir anda yok olmuştu. Yine yürüyenler oluyordu ama bunlar sayıca az ve hb skalası 5’in altındaki kızlardı. Onlar da zamanla azaldı ve bitti. İşin kötü tarafı ben kızlara nasıl yürüyeceğimi bilmiyordum. Çünkü hiç ihtiyacım olmamıştı. Bir anda kesilen ilgi eksikliğinden sonra depresyona girdim ve gittikçe dibe batmaya başladım. Evde saatlerce LoL oynuyordum ve derslerimi iyice salmıştım. Bırak kızı doğru dürüst erkek arkadaşım bile kalmadı. Sonra bir gün Matrix’teki mavi hap – kırmızı hap mevzusunu araştırırken tesadüf eseri ekşi sözlükteki sonsuzluk ve bir gün ve skepticonun yazılarıyla karşılaştım. Özellikle o ikisinin yazdıkları daha ikna edici geldi. kırmızı hapı öğrenmeye başladım ve hayatımı tekrar düzene oturtmaya başladım. Şu anda bulunduğum duruma üzülmeli miyim sevinmeli miyim bilmiyorum ama hayatım beni kırmızı hapla tanıştıracak yoldan geçirdiği için memnunum.

 4. Yazıda anlamadığım şey şu: Zaten kadınlarla başarılı olan bir erkek neden kırmızı haplılara takıntılı gibi saldırsın ki? Rekabet artıyor diye mi? Öte yandan başarılarına şaşırmamak lazım. Adam sünepe de olsa yakışıklı, zengin ve statülü bir sünepeyse dış görünüşü kötü bir kırmızı haplıyı kız arkadaş bulma konusunda geçer.

  Bazı arkadaşların bir yanılgısı var. Kırmızı hap CPD’yi kendiliğinden arttıracak sanıyorlar. Kırmızı hap sadece geçici taktik verir ama esas çözümün CPD’yi arttırmak olduğunu söyler. Zaten zengin, statülü ve iyi görünümlü bir erkeğin the red pill’i okuması zaman kaybı.

  Bu yüzden artık game yerine kişisel gelişim yazılarını arttırmanız gerekiyor. Bu yazılar var ama yetersiz. Game ile sadece CPDsi yüksek gibi görünüp kadınları yatağa atarsınız ama sizin statünüz, paranız ve başarılarınız olmadığını gördüklerinde uzun süreli ilişki yaşayamazsınız. Hatta tecavüzle de suçlanabilirsiniz. O sebeple daha fazla kişisel gelişim yazısı görmek istiyorum. Örneğin saha raporu yerine başarı öykülerimizi anlatmak daha iyi. Örneğin Mahmut Abi kendini nasıl geliştirdi, hangi kitapları okudu, nasıl bir sistem izledi ve hipergami basamaklarını tırmandı? Hipergamide o noktada olmasa zaten hiçbir taktiği işe yaramayacaktı ki? İnsanların başarı öykülerini okumak hatunu nasıl tavlayıp sikip yol verdiğini anlattığı raporları okumaktan daha heyecan verici.

  1. Zengin, statülü ve iyi görünümlü bir birey de kadınlar tarafından tezgaha gelebilir. Daha dün intihar eden Bordain gibi. The red pill hiç bir erkek için zaman kaybı değildir, her erkeğin öğreneceği birşeyler var içinde.

 5. 1- Çekip vurmaya gerek yok. Doğanın kuralı bu. Şanslı azınlık her zaman olacak. Sen kendi adına elinden gelenin en iyisini yap, olmuş, olmamış gerisi önemli değil. Bu yazıları milletten nefret edin diye yazmıyoruz. Aksine, durumu anlayın ve psikolojik olarak hazırlıklı olun diye yazıyoruz.

  2- ” Onlardan alt seviyede mi oluyorum? ” Hayır, ortamdaki birkaç kaşar insanın değerini belirleyemez. Kişinin gördüğü saygı, itibar, otorite burada kilit nokta.

 6. Merhabalar TRP ailesi,

  Size bir sorum var;
  Farklı günlerde, mekanlarda ve farklı insanların olduğu toplumlara giriyorum son 3 aydır( dans kursu,okulun kampüsü, barlar vs.)

  Bu mekanlarda kızların bariz şekilde YD atıyorlar hatta ben mi kuruntu yapıyorum diye arkadaşımada “bi baksana bu hatun bana bakıyor zarf atıyor sanki” diyorum ve arkadaşım da onaylıyor hatunun gözü sende şeklinde.

  Sonrasında hatunları sosyal medyadan stalklıyorum ve kimisi 3 yıllık çıktığı olan bir diğeri yeni biriyle çıkmaya başlamış en sonuncusu ve şaşırdığım nişanlı olan oluyor.

  Bu nedir arkadaşlar?

  1. Ne nedir? Senin kiz arkadasin varken disarda kizlari kesmiyor musun? O kizlarin (erkek arkadasli olanlarin) coguna yurusen sana yuz vermezler.

   Kizlari sosyal medyada stalklamak inanilmaz feminen bir davranis. Ke di ruhunuzu bu kadar zedelemeyin , asagilamayin.

  2. Mahmuta katılmıyorum o kızlara yürürseniz çoğundan olumlu geri dönüş alırsınız, sadece gerekli puaları takip etmeniz gerekiyor, hepsi bu.

 7. Para yoksa yapılacak şey özgüven, dış görünüş, oyun ve çalışkanlık. Para hemen hemen hepsini sağlıyor genelde. Ama o şanslı azınlığı takmamak gerek. Suriyeli bebe olmadığımıza şükredelim

 8. 18 yaşındayız benim dış görünüş olarak benden bir tık üstte arkadaşım var biraz da daha iyi giyiniyor. Beraberken kızlar hep onu kesiyor yakın bir ortamdan bir kız belirleyip aynı anda yazıyoruz. Kız bana seninle yeni konuşmaya başladım hemen buluşmam falan derken arkadaşla ertesi sabah buluşup ara sokakta öpüşüyor. Arkadaşım sanki tam bir sosyal bariyer yıkıcı. Ama çocuk hayatında ne kitap okumuş ne makale ne işe yarar bir film dil bilmiyor dersleri berbat herhangi mantıklı bir cümlede bilimsel konuşma diyor, tamamen boş beyinli kızlara da sadece ne yapıyorsun yazıyor nerede bunun sihri ?

  1. Piç bakılı gözler kısım dişleri sıkıcaksın çenen belli olcak bi de azcık kaşları çatıcan ama sinirli gibi bakmican arayı iyi bulman lazım aynada çalış
   Saç uzatmak en yıkığını bile özgüvenli gösteriyor bi de slim giy al sana sihri
   E tabş bu sadece dış görünüşün içini de kırmızı hapla hallediceksin

  2. İşte sorun “senin böyle düşünüyor ve buna uygun davranıyor” olman da. Sen kafanda onu üst olarak belirlemişsin(daha yakışıklı, daha uzun, daha, daha …) ve toplumda da buna uygun davranıyorsun. Beden dilin bunu gösteriyor. Sonuçları da beklendiği gibi oluyor.

   Mesele arkadaşının daha yakışıklı olması değil. Kadınlar için arada gerçekten fark yaratacak bir detay yoksa yakışıklılık bir parametre değildir. Hele ki 18 yaşında böyle bir detay zaten mümkün değil. Arkadaşın aile yapısı gereği kendiliğinden girişken, özgüvenli ve maskülen davranıyor. Ben aslanım diye düşünüyor. (Kadın için dersler, gelişim tanışma esnasında değersizdir. Burada bahsedilen kendini gelişim, pua’dan bağımsız. Pua’da rol yapmak ve bunu benimsemek önemlidir.)

   Sen bir şeyleri düşünüp, eziklenirken, o direkt olaya geçiyor. Sen ürkek davranırken o kızı öpmeye çalışıyor. Kadınlar hipergamiye göre koku almakta ustadır. Senin orada gösterdiğin en ufak çekingen tavır yüzünden kadın arkadaşına kayıyor. Tavsiyem arkadaşını izlemen, mümkünse nasıl tanışıyor, kadına nasıl davranıyor, bunu gözmlemle. Senin için güzel bir öğretmen olabilir.

 9. Kitap okumak, dil bilmek, dersini çalışmak senin kendine katacağın artı değerler, kadınlar üzerinde cinsel anlamda bir etkileri yok. Faydalarını ilerleyen yaşlarda göreceksin. Eğer maskülen davranabiliyorsan kızlar vaouv yabancı dili de varmış ne seksi derler, maskülenlik yoksa 9 dil de konuşsan onları öpemezsin.
  Çok kitap okuyan bir tanıdığım kadınların yanında fransız devriminden girer kant felsefesinden çıkar ve sonuçta ekmek yiyeceğini düşünür. Halbuki sadece “erkek” olsa böyle car car çene patlatmayacaktır.
  Bu arada sizden daha iyi görünen arkadaşlarınızın yanında boşuna yürüme yapmayın. Ava tek başına çıkın.

 10. Yukarıda bir arkadaş yazmış.

  Ben de bu sitede artık pick up yazılarından farklı olarak kişisel gelişim yazıları görmeyi daha çok istiyorum.

  Ama her şey için emeğinize sağlık tabi.

 11. Olay yine para mevzusuna geldi. Zengin olupdakadinlar konusunda başarırız olan insan, yalniz kalmış olan insan varmidir aceba. Bi süredir bunun üzerine düşünüyorum.

  1. Zengin erkek deyince gözünüzün önüne Ali Koç gibi bırak ülkemizi, dünya çapında bir alfa gelmesin.

   Mercedes’e, Bmw’ye binip 40 yaşına kadar eline kadın eli değmemiş insanlar var. İnsanları bu kadar gözünüzde büyütmeyin. Para bir şekilde el değiştirir, sayısaldan 3 milyon kazanırsın ve bir anda o bahsettiğin erkeklerden olursun.

   Parayı harcamak eğitim, kültür işidir. 3 milyonu 2 senede ezip yine sersefil yaşayan insanlar var. Kaliteli insan olmak işte burada devreye giriyor. Kendine yatırım yaparsan, rafine zevklerin olursa, bir giyim zevki oluşturduysan, dil biliyorsan yurt dışında kaliteli yerlerde kaliteli insanlarla takılırsın.

   Ne bileyim örneğin Manowar konserine Finlandiya’ya gidersin, Metallica konserine Çekya’ya gidersin. Joe Satriani konserine gidersin. Hıyar gibi pavyonlarda para saçmazsın.

   Bir ortamda her zaman para konuşan tipler en ezik tiplerdir. Çünkü karizma olarak, bilgi görgü olarak, eğitim olarak, çocuklarının eğitim düzeyi olarak, yaşam kalitesi olarak senin çok çok altında ve sadece para konuşarak kendini tatmin etmeye çalışır.

   Öncelikle kendine yatırım yap, kaliteli insan ol, o zengin dediğin öküzün yanındaki hatun bile seni keser, ilk fırsatta altına yatar. Burada hep anlatılıyor, kadınlarda genlerine işlemiş bir his var, 3-4 saniyede senin MR’ını çekiyorlar ve ona göre davranıyorlar. Duruşun maskülen, vücudun kaslı ve fit, özgüvenli, karakterin sağlam, testosterondan cildin gergin ve parlak, kitap okuduğundan entelektüel düzeyin yüksek, müzik zevkin var, enstrüman çalıyorsun, yerinde espri yapıp milletin dibini düşürüyorsun. Her zaman olmasa da çoğu zaman tercih edileceksin. Seni tercih etmeyen de ya gold diggerdir ya da kezbanın tekidir. Zaten bu tip kızlarla, kadınlarla senin işin olmamalı.

   Kendine yatırım yap dostum, kısa vadede değil, her zaman kazanacaksın.

 12. Sonsuzlukvebirgün dostumuzzun t sayfasından bahsediliyordu, kendisi ya da bilen bir arkadaş paylaşabilir mi?

 13. Sonsuzluk ve birgün dostumuzzun curioscat sayfasından bahsediliyordu, kendisi ya da bilen bir arkadaş paylaşabilir mi?

 14. Bir insan nasil olurda kendi değerini ve varoluş amacını, salak duygusal gelgitler yaşayıp menfaati için maymun gibi oynayan bir yağ tulumuna bağlar.Bu onların değil bunu yapan sığ adamların hataları ve hayatı kaçırıp, kendi özsaygısına ihanetten başka birşey değil.Bırak kardesim herkes kendi gerçekliğini yaşar bu hayatta kim ne ise özünde onu arar herzaman karşı cinste, ha sen diyorsan ben cinsellik için maymun olur karakterimden ödün veririm o senin sorunun ve sonucuna katlanacağın şeyler.Hayatta yapacak kendini gerçekleştirecek okadar çok şey varken(spor,kariyer,gezmek görmek, okumak ufkunu açmak vs.vs.) sen tutup bu niye böyle şu niye böyle diye habire gereksiz anlam yuklemelerin, senin açmazların halini alacak devam et sen.Bu açmazları atlatan biri kendi gerçekliğini yakalayip onları artık kendi isterse durumuna getirecek, bunun için fedakarlıklar gerek kendi hayatında ilkel içgüdülerden tutta birçok şeye kadar, aksi taktirde hayat okadar bonkör değil maalesef..

 15. Beyler çok önemli bir sorum var; vaka raporu bile olabilir. Bir kız, yaklaşık 7-8 ay önce kendisine açılmış birini reddediyor. Reddetmekle kalmıyor, mesela onunla aynı yöne gidiyorsa bile karşılaşmamak için yolunu değiştiriyor. Arkadaş arasında dalga geçtiğine bile şahit oldum. Erkek ise vazgeçmiyor, sınıfta hala onun yakınına oturmaya çalışıyor, uzaktan ağrı onu kesiyor vs. Aradan yaklaşık 7 ay falan geçiyor ve yeniden konuşmaya başlıyorlar, sonra da bir baktım sevgili olmuşlar.

  Ben bunun sebebini çok merak ediyorum, sizce neden böyle oldu? Yani biz de reddedilince böyle peşinden mi koşmalıyız?
  Not: Kız gerçekten çok ama çok güzel. Fakültenin açık ara en güzeli desem yeridir.

  1. Hocam hayat istatistiki çalışır. Hepimiz buna benzer bir durum az çok biliriz. Ama oturup bu şekilde davranan bir adamın kaç kere kızı kaptığını, kaç kere ise yıllarını boşa harcadığını ve rezil olduğunu hesaplasan, sanırım sen de 90% hüsran hesaplarsın. İnsanlar makine değil ve dürtüler boşlukta hiçbir sosyal etkenden bağımsız çalışmıyorlar.

   Kırmızı hapa karşı çıkanların en çok kullandığı şey, hayatın istatistiğini gözardı etmektir. “Birader siz diyorsunuz ki tüm inekler siyah, beyaz ya da kahverengi. Ben bir mor inek gördüm, o zaman tüm inekler mor olmalı.”

   Reddedlince peşinden koşmalı mıyız? %10 kazanma, 90% yenilme ihtimalin var. Üstüne uzun vadede yenilme ihtimalin 99.99% (bu oneitisin tek siktirinde, böyle adamlar darmadağın olur). Üstelik, oneitis yapmaz ve bir kızın peşinden koşmazsan da gayet mutlu olabileceğn kızlar bulma ihtimalin 100%e yakın. Yani o kızın peşinde koşarsan kazanma ihtimalin 10%, kaybetme ihtimalin 90%. O kızın peşinde koşmaz ve her kız o kız olabilir dersen kazanma ihtimalin 90%, kaybetme ihtimalin 10%.

   Rakamlar buyken, ne yapacağın tamamen sana kalmış. Sütü mor inekten de sağsan, siyah – beyaz benekliden de sağsan süt süttür. Yıllarını moru aramayla geçirdikten sonra içeceğin süt aynı süt iken, moru bulunca “bakın moru buldum, siz yok diyordunuz ama ben buldum” diyenle dalga geçerler.

   1. Çok iyi anladım demek istediğinizi ve bence %100 haklınız. Peki hocam sizce bu şekilde oluşmuş bir ilişkiden hayır gelir mi dersiniz? Yani yedeğe atılıp da sonradan oyuna sokulma durumu var gibi; veya boşluğa düşmek?Bilemiyorum…

    1. Hocam burada onemli olan bu iliskiden hayir gelip gelmemesinden ziyade bu adamin iliskiden hayir gelmemesi ile nasil basa cikabilecegi. Bu iliskiden hayir gelebilir de gelmeyebilir de. Bugunun iliskilerine bakarak buyuk ihtimal hayir gelmez diyebiliriz. Fakat bu adam devasa yatirim yaptigi bu iliski yikildiginda nasil bir duruma dusecek? 7 ay iliskisiz duygusal yatirim, yumurtalar tek sepette. Riskli is.

     Tum malini bozdurup parasini tek bir hisse senedine yatiran adam sans eseri milyoner olabilir. Ya da tum malini kumarhanede tek kolluya koyup milyoner olan biri olabilir. Ama bu orneklerden bir strateji cikaran yatirimcinin hayatini mahvedecek bir hata yapacagini biliyoruz.

     Bak burada son anda 100% ghosting kullanilmis ve calismis olabilir. Calisir bir yontem, ozellikle eski sevgilide (3 hafta kuralini yazmistik) ama uzun vadede zihin olarak yanlis. Adam yedekten cikmis olabilir. Hipergamiyi override edecek kati dini inanc gibi sosyal bir yazilim agir basmis olabilir. Bilemem. Ayrintilari bilsem belki yorum yapabilirim.

 16. merhaba. öncelikle bu siteyi kurduğunuz için teşekkür ederim.

  Ben kırmızı hap gerçeklerini bu sitelerle tanışmadan önce deneyimlemiş biriyim. Gerçekten de denilen şeylerin doğruluğunu gördüm. Öncelikle 4S kuralı kesin doğru. Bir kadına aşık oldunuz mu maskülenliğiniz sıfır olur. O yüzden çok kadınla olun, genç yaşta birkaç kez aşık olun ki bir daha olmayın. En az hasarla ancak böyle atlatırsınız. Kadınları ciddiye almayın kadınlar amaç değil mutlu olmamız için araçtır ve seks haricinde bir mecburiyetimiz yok. Herşey tip değil statü, kariyer ve paranız da önemli. Ben gençken tipimi çok takıntı yapmıştım ama şu an yakışıklı adamlar kirayı nasıl ödeyeceğim diye düşünürken ben alacağım daire için 1.5 milyon ayırabilir miyim diye düşünüyorum. 25’e kadar skorum en iyisi HB5 olan iki üç kız iken şu an HB7-HB8lik kaşarları önlü arkalı becerip yol veriyorum. Bunları yazma sebebim hava atmak değil. Bunları yazma sebebim dış görünüşüne çok takıntılı arkadaşları uyarmak. Genç erkekler kızlarla başarısız oldular mı hemen suçu tiplerinde buluyorlar. Halbuki esas mesele henüz bir erkek olarak henüz kendilerini ispat etmiş yaşta olmamaları.

  Ama bir eleştirim var ki o da hala tam MGTOW’u benimseyememiş olmanız. Hala evlilik planları yapanlarınız var. Ben bunların en büyük sorunu gözardı ettiklerini düşünüyorum. Arkadaşlar bir kadının üzerinde ya red pill uygularsınız ya uygulamazsınız. red pill’i uygulamadığınız takdirde riskler büyür. kadınlarla olan ilişkilerinize gelirsek bir kadınla ya hiç duygusal bağ kurmaz siker siker geçersiniz, ya seversiniz ya aşık olursunuz. aşık olduğunuz kadına asla red pill uygulayamazsınız. sevdiğiniz kadına ise en fazla yarısını uygularsınız. öbür tip sikip geçeceğiniz kadınlara istediğinşz gibi uygularsınız. Peki soru şu evlilik için illa aşk gerekli değil ama sevmediğiniz kadınla evli kalmaya katlanırsmısınız. Bu çelişkinin çözümü yok. Bir kadını ne kadar sever ve ciddiye alırsanız kırmızı hapı o denli az uygularsınız.

  Boşuna 4S dememişler. O yüzden evlilik düşünecekseniz bunnu çok çok riskli oldğunu unutmayın. Ha ben sevmediğim kadınla da evli olruum derseniz sorun yok.

  1. Sevmek, kendi sınırlarını çizip kurallarını koymana engel değil. Sen burada sevmek, aşık olmak derken oneitis yapmakla karıştırmışsın. İlişkide sevdiğim ama betalaşmamak, ilişki bitince de yoluna bakıp zerre siklememek gayet mümkün.

  2. Hocam 4S yapmaya gerek yok, asik (muhtac sevgi) olmamak ve kadinin hayata yoldas oldugunu (amac degil) unutmamak yeterli.

   Insan cocuk icin, icinde ask olmayan mantik evliligi yapabilir. Eski usul. Kadinin erkege hayranlik ve sevgi duydugu ama erkegin mantik cercevesinden cikmadigi bir evlilik bence bu devirde riski en aza indiren evlilik. Bir de ortam o kadar fazla guzellige tapan mavi hapli dolu ki biraz kafanizi calistirip IQsu yuksek ama CPDsi sizden bir iki puan az bir kadinla evlenirseniz daha iyi. Evrim kadinda yuksek zekayi eleyecek sekilde calismiyor ve cocugunuza IQ sizin ve esinizden geciyor. Bana sorarsaniz diger hersey esitse HB6.5 ama IQ 120 bir kadini HB8.5 ama IQ 90 (Turkiye ortalamasi 93) kadina tercih ederim. Bizim evrimsel mekanizmalarimiz bagisikliga cok odakli ama zekaya odakli degil (modern zamana kadar 100 uzeri zekanin bir yarari olmadigindan). Ama bu devirde zeka cok onemli (bagisiklik asi ile hallediliyor). 15 puan IQ ustunlugu hayat boyu gelirde inanilmaz fark yaratiyor.

  3. Gecenlerde Rollo cok komik birsey soyledi. Batida same sex marriage var. Bunun icin homoseksuel olmak gerekmiyor. Iki yakin arkadas “burader gel erkek erkege evlenelim, sen istedigin hatunu gotur ben istedigimi”. Sonra da bu iki adam surrogate mother ve yumurta bagisi ile cocuk yapip hatuna ihtiyac olmadan yetistiriler 😂

 17. Mahmut bey’ ben de katılıyorum.

  Onun dışında, beğenin, hoşunuza gitsin, birlikte güzel vakit geçirin, ama çizilen arabesk sevme pportresinde sevmeyin.

  Kısaca sevmeyin aşık olmayın amk, hap acıysa adam gibi alın bu hapı, yumuşatacak birşeyler aramayın, hayat kaliteniz zaten işin komform tarafı…

 18. Saçma sapan bir yazı olmuş, sonsuzluk ve bir gün’ü severim ama bazen saçmalıyor. Mahmut neden bu yazıyı onayladı onu da anlayamadım neyse.

  Yahu arkadaş defalarca bahsedildi, yazıldı çizildi. Ne kadar zengin ve statü sahibi olursanız olun kırmızı hapa ihtiyacınız vaar. Kırmızı hap sadece karı kız düşürmeyi anlatan bir akım değil ilişkilerin arkasındaki bilimsel mekanizmayı ortaya çıkarmış bir akımdır. Hayatın her alanında gereklidir. Bu kuralları bilip uygularsanız hayatın bir an da ne kadar da kolay olduğunu görürürsünüz. (bkz. yapana kadar taklit et). bütün bunlar biliniyorken, hala zengin adamın hapla ne işi olur yeaa diyorsanız kusura bakmayın hala ucundan mavi haplısınız. Böyle bir dünya yok ultra zengin beta oyunun kurallarını bilmiyorsa kullanılmaya, aldatılmaya ve terkedilmeye mahkumdur. Şu video tüm olaylara güzel bi örnek;

  https://www.youtube.com/watch?v=J_7y4cOPotw

  1. Marlon bu konuda seninle paralel dusunmekteyim. Bu BMWlu cocuklar yeni neslin olmasi gerekenden fazla dikkat ettigi ve yanlis bir sekilde dikkat ettigi cocuklar.

   Bu cocuklar cogunlukla agresif, risk alan, gozupek adamlarin cocuklari. Tamam Turkiyede buyuk bir yozlasma var ama o yozlasmada pastadan buyuk pay almak icin bile maskulen agresiflik lazim. Boyle adamlar hem iste hem de evde cocuklarina da genelde rol modeli oluyorlar. Yani genelde BMWya odaklaniliyor ve bu cocuklarin ukala – eglenceli tavirlari “para” ve hep kazanan cocukluga baglaniyor. Bunlar onemli ama alfa babanin rol modelligi etkisi sanki hic yokmus gibi davraniliyor.

   Kisacasi bu adamlarin onemli bir kismi hapli zaten rol modelinden dolayi maskulen. Ama hepsi degil. Bize maille gelen yardim isteklerinde duzenli olarak bu cocuklari da gormek mumkun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *