İlişkimize ara verelim diyen kadın

Özgür rumuzlu okuyucu sormuş :

“Arkadaşlara bir soru:

Ara verelim diyen bir kadının niyeti nedir, bu bir shit test midir, özellikle daha en başta “Okul açılınca bunları konuşalım, o zamana kadar ara verelim.” diyene ne demek doğru olur.

Tabak bile mi olmaz?”

Kısa cevap : Ara verelim diyen kadın ile ilişki bitmiştir. Hemen terk edilir ve bu kadından tabak bile olmaz.

Uzun cevap :

Bir kadının ara verelim demesi, kabaca “ben başkaları ile beraber olmak istiyorum” demektir. Bu kadın erkeği terk etmeye niyetlidir ama bir başkasını denedikten sonra hüsrana uğrarsa bu erkeğe geri dönme alternatifini de canlı tutmak istemektedir. Ya da sayıları giderek artan günümüz özgür kızlarının yaptıkları gibi sevgiliyi kenarda tutarken yeni deneyimler yaşamak istemektedir. Şu yazıda değinmiştik : Birazda gülelim – Erkek arkadaşına açık ilişki teklif eden kızın dramı.

İlişki tam bu noktada bitmiştir. Eski sevgiliyi eski sevgili olmadan geri döndürme yazısındaki hiçbir taktiği bu kızla tavsiye etmem. Zira burada kızın ne istediğinden bağımsız, erkeğin kızı terk etmesi lazımdır.

Peki yeniden olmaz mı? Benim bekaret hakkındaki görüşlerim malum. Ama şöyle bir kuralım var ve  tavsiye ederim : Benden sonra başkası ile yatmış ya da bu opsiyonu yaratmış bir kızla asla romantik ilişkiye girme. Tamam, birkaç kere beni terk eden eski kız arkadaşımı sonradan siktim ama bu sırf güzel kadın oldukları içindi ve asla sikmeden öteye gitmesi. Bu kural sizi, hipergamisine dizgin vuramayan zayıf ve kalitesiz kadınlardan korumakta çok işinize yarar. Kafasında başkası olan ama sessizce ayrılan kız neyse de bu kadın açık açık niyetini belli ediyor. Böyle bir saygısızlık asla affedilmez.

Beautiful young woman with bananas. Tropical fruits. Summer concept. Healthy eating.

Bu terk etme 2 şekilde yapılabilir :

(1) Kızın ara verme isteğine “tamam ara verelim” deyip, kıza söylemeden kızı terk etmek. Bu aşamadan itibaren erkek artık bekardır. Hemen yeni limanlara yelken açar. Başkasını bulur. Eğer kız muz reyonundan çıkıp geri döner ve “ara verelim dedim ama seni unutamadım” diye ağlarsa çok soğukkanlı bir şekilde “ben ara vermekten gayet memnun oldum ve bir daha seninle birlikte olmak istemiyorum” denir. Kız geri dönmezse bile eninde sonunda erkeği yeni hatunu ile göreceğinden aynı olayın sözel olmayanı cereyan edecektir.

Yukarıdaki açık ilişkideki arkadaşın yaptığı tam da bu. Özellikle birkaç ay ara verip yaz tarrağı pardon aşkı bulma niyetindeki kızlara fena bir vuruştur.

(2) Eğer mutlaka canınız çekiyorsa, konuşun ve terk edin. Ama bu kadınla konuşmak bile ona gereksiz zaman harcamaktır.

Eğer konuşacaksanız, asla “sen gideceksin muz yiyeceksin, ayrılalım” demeyin. Asla açıklama yapmayın. Erkek oyununu asla söze dökmez. Bu kadın zaten açıklamayı haketmiyor. “Ara vermek değil ayrılmak istiyorum” deyin. Neden diye sorarsa, “bir nedeni yok öyle istiyorum” deyin ve kısa kesin. Yüzyüze yapmazsanız daha iyi.

Her iki şekilde de kızla tüm irtibatınızı kesin. Sosyal medya, telefon, vs … Eğer ararsa da telefonunu açmayın. Senin yazdığın durumda zaten yaz nedeniyle aynı mekanda değilsiniz. Asla irtibata geçme. Çık ve kendine yeni kız bul.

Mahmut Abi der ki, “Bir hatunun seni terk  etmesi, seni başka kızları yemen için serbest bırakmasıdır”.  Olaya hep bu tarafından bak.

NOT : Bu arada şaka maka Erkek Adam’da 500. yazı da yayınlanmış oldu.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

77 thoughts on “İlişkimize ara verelim diyen kadın”

 1. Mahmut Abi der ki, “Bir hatunun seni terk etmesi, seni başka kızları yemen için serbest bırakmasıdır”. Olaya hep bu tarafından bak.

  kısa ve net….devammmm

 2. Fethiye Minibüs oyunu
  Merhaba arkadaşlar ben Deniz,
  Bir süredir istanbulda değilim bende neden burayı kullanmıyım ki dedim kendi kendime ve sahaya çıkmaya karar verdim. Fethiyedeyim şuan o yüzden sahile gittim. Genelde hep oturan kişilere açılış yaptığım için bu sefer değişikşik olsun diye ayakta duranlara yapmaya karar verdim. 20 dakka sahilde dolandıktan sonra istediğim gibi sadece 1 tane kişiyi gördüm onuda geç fark ettiğim için boş vermek zorunda kaldım çünkü sahilde gerçekten yalnız yürüyen kız yoktu. Bende içimdeki buruklukla eve dönmeye karar verdim. Minibüse bindiğimde yanı boş olan kızı gördüm ve yanına geçtim. 3 dakika bekledim ve kendi kendime bunun iyi bi an olcağını düşündüm ona döndüm ve aramızda şöyle bir konuşma geçti

  +Sence erkekler mi daha çok yalan söyler kızlar mı
  -Yani bilmem her ikiside söyler bence
  +Sen tam olarak ne düşünüyorsun
  -Bilmem ki
  +Biz bunu istanbulda 60 kişiye anket gibi sormuştuk bir kaç tanesi kadınlar demişlerdi
  -Neden öyle dediler ki
  +Kendimden biliyorum demişlerdi
  -Ahahah
  +Adın tuğçe miydi
  -Hayır Melisa
  +Bak nasıl bildim ama fenada el falı bakarım sanada bakıyım 🙂
  -Olur tabii ki
  +(Burda elimi onun elinde gezdirirken kendimi anlatıyordum ) Karşına esmer biri çıkıcakmış.
  -Hmm
  +Hemde uzun boylu
  -Başka
  +En önemli özelliği neymiş biliyo musun
  -Neymiş
  +Yakışıklı olması
  -hmmm
  +Sen burada mı oturuyosun
  -4 yıl önce istanbulda yaşıyordum ama 4 yıldır buradayım
  +Aa öylemi istanbulun neresinden
  -Samandıra
  +Oo baya yakınmışız
  -Sen nerde oturuyorsun
  +Beşiktaşdayım bende baya yakınız (aslında beşiktaşda oturmuyorum sadece dalga geçmek için öyle söyledim)
  -Evet gerçekten baya yakınmışız 😀
  +Bende burda kargıdayım ailem burda kuzenlerim falanda var o yüzden kaçamak yapıyorum arada
  -Bende tam olarak şurda oturuyorum
  +Güzelmişde ben kargı nerde bilmiyorum köy gibi bir yer galiba
  -Kargı köy mü
  +Blmem değil mi
  -İneğiniz var o zaman
  +Yok biz inek kullanamıyoruz 1001 çeşit tavuk var bizde
  -ahaha
  +Ben buraya geleli 2 gün oldu valla tam bilmiyorum mekanları numaranı versene gezdirirsin beni hem
  -Cıks olmaz kuzenlerin var senin onlar gezdirsin seni
  +benim onlarla aram kötü o yüzden gezdirmiyo beni onlar
  – olmaz üzgünüm
  +Sen ne yapıyosun burda
  -Karışık biraz tam olarak
  +Kafede falan mı çalışıyorsun
  -Hayır aslında lösev için gönüllü bir kurumda çalışıyorum
  (Buralarda biraz kişisel konuşmalar geçti atlıyorum)
  Kızın inme yeri yaklaşmaya doğru ben bu sefer instagramını istedim aslında vermesini bekliyordum instagramo fakat cıks deyip güldü.
  En sondada bu mükemmel muhabbet için sağol dedim oda yüzüme baktı güldü ve ben teşekkür ederim dedi. Hatalarım neler sizce? Şahsi görüşüm beni gezdirin demek çok saçma oldu 😀 ama onun dışında sorun yok kanımca. Düşüncelerinizi bekliyorum

  1. Kendinde dediğin gibi köpeğim ben gibi bi anşama çılmış olabilir. Mahmut abi daha iyi yorumlar gerçi ona bırakmak lazım

  2. Telefon istememen zayif. Konusmada ustu kapali cinsel gerilim yok. Ortalar cok kardesce “nerelisin icinden misin” kivamina sarmis. Bir de sorun olmasina gerek yok. Kizin erkegi olmasindan seni cekici bulmamasina kadar bir suru sebepten olay ileri gitmeyebilir.

   1. Orda sence nasıl bir üstü kapalı cinsel mesaj verebilirdim örnek verirsen çok sevinirim ilerde kullanışlı olabilir

   2. Selamlar Mahmut bey 37yaşında doktorum eşimde doktor konuyu burdan detaylandıramıyorum eşim geçen ay bir hafta ayrı kalalım dedi bloğu iki aydır takip ediyorum tek başımayım kimseyle paylaşmadım durumumu sizinle özel görüşebilir miyiz yardımcı olursanız çok sevinirim selamlar

 3. Üniversiteliyken bir kaç sefer görüştüğüm bir hatun duygularımdan emin değilim demişti :)) Sonra telefonla arayıp konuşmaya çağırdı. Tamam dedim ama buluşmaya gitmedim. 1 sene sonra yollarımız tekrar kesişti, 1 ay kadar görüştükten sonra terk ettim. Sonra baya kafayı taktı, yeniden birlikte olmak için inanılmaz hırs yaptı. Oralı bile olmayın aman diyeyim.

  1. Bazı durumlarda ne yapılacağı matematik formül gibi. Bir kadın “duygularımdan emin değilim” diyorsa hemen bırakın ve kendinize duygularından emin olacak bir kadın arayın. Bulursunuz, bulamazsınız ayrı konu. Yalnız kalmak böyle bir kadınla olmaktan iyidir.

   Eğer kız, kızarkadaşınız değilse, duygularımdan emin değilim demek “sen alfa mısın, beta mısın bir türlü karar veremedim” demektir.

   Konuşmaya (pazarlığa) oturursanız, alfa numarası yapmayı bile akıl edemeyen bir beta olduğunuzu kanıtlarsınız 🙂

   Eğer kızı orda bırakırsanız ama “bak kızım, duygularından emin olunca ara beni” gibi size karizma gelen ama aslında pazarlık olan birşey söylerseniz, alfa numarası yapmayı akıl eden bir beta olduğunuzu kanıtlarsınız.

   Olayı orada bırakın ve tek kelime etmeyin.

   1. Direk mor haplı yıllarım. Tam içindeki iyi çocuğu boğarsın işler düzelir, sonra yine kafa gider boka sararsın. Kız itiraf etmişti sonra, gitmediğim buluşmada 1 saat sik gibi beklemiş, konuşma falan hazırlamış, gitmeyeceğim aklına bile gelmemiş. Haklı tabi, iyi çocuklar gider tıpış tıpış, o izlenimi vermişiz demek.

    1. Peşinden deli gibi koştuğum oneities yaptığım bı hatun vardı iltifatlar hediyeler sayısı yok . Sonunda hatunla kötu olduk sevgili değil fuckbuddy idik ama ben onu bile uzun süreli ilişkiye çevirmeye çalışacak kadar betaydım.sonubda kıza sen benim için sadece bir saplantıydın dedim. Aradan bir iki ay geçti hatun mesaj attı “sahi sadece saplantı mi ?” O kadar iltifatı unutan kadın bunu unutmamış 😀

 4. Üniversitenin ilk yılında en mavi hapli zamanımda bile ara verelim diyen hatuna bitirelim dedim ha üzüldüm o ayrı ama yine de bitirdim gerçekten bu lafa rağmen kızın peşinden koşanlara yazık. Hipergamiyi de yeni yeni içselleştirmeye başladım çok şükür. Ronaldo bile Irina tarafından terkedildi biz napalim amk

 5. Peki erkek şöyle dese: “tamam ara verelim. Ama ne zaman sikimi canın çekerse, ev adresimi biliyorsun.”
  Bu nasıl sizce?

  1. Beta. “Istedigin zaman geri gel” ne sekilde soylenirse soylensin ayni anlama cikar.

   Hatunun teki icin seviye dusurmek de beta bonusu.

   1. Sonsuz evrende olabilecek en kötü cevaplardan biri. Ih ıh ıh ne desem ne desem altta kalmamam lazım heh buldum canın çekerse gel derim. Kız bunu duyunca iyi kurtuldum der. Duygusal gücü ve çerçeveyi kaybetmiş olursunuz. Sürekli laf sokmalıyım modunda gezmeyin. Kız da zaten duygusal gücü yüksekse engel basar hiçbir şey demeden ya da canım hiç çekmediğinden ara veriyorum zaten terbiyesiz yazar engel atar sen de mal gibi kalır arada açıp bakarsın.

   1. Eyvah… bir beta olarak escorttan başka sikiş yapma olanağımın bulunmamasının ise senin nazarında konulmuş bir ismi bile yoktur sanırım 😃

    1. Sikis sikistir. Eskortla sikismek, ‘ay ben oyle kaka seyler yapamam’ deyip elini sikmekten iyidir.

     Sen ister her hafta baskasina kay, istersen abazan ol fark etmez. Bahsettigin senaryo yokluk zihniyeti. Eger cok firsati olan biri isen boyle seyler soylemen cok daha absurt.

  2. Ulan kadın sanki seninle sevişmek istese senin reddedeceğini düşünüyor da öyle diyorsun. Senin bunu belirtmen sırılsıklam eziklik.

  3. Kıza yoklukta olan bir abaza olduğun izlenimini verirsin. Zaten bu kafayla gidersen sana ilişkimize ara verelim diyecek bir kız olmaz.

 6. Şu bekaret konusu kafamı kurcalıyor. Bekareti önemsemek mantığa aykırı sanki, çünkü kadının bunu gizlemek için zibilyon tane yöntemi var (diktirme, arkadan ilişki vs). %100 emin olmak imkansız bu konuda. Anca davranışlarından hareketlerinden tahmin edebilirsiniz ama bu sadece ‘tahmin’dir. El mahkum önemsemeyip bekaret çerçevesinde hareket etmeden sağlıklı bir ilişki kurulmaya çalışılmalı bence. Skeptico’nun da değindiği ‘Azize-Fahişe İkilemi’ durumunu andırıyor bu bekaret mevzusu bana. Siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum?

  1. Ayrıca eklemeyi unuttum. Bazı kızların zarı esnek olduğu için kanama yapmayabiliyor. Bazı kadınların ise kızlık zarı doğuştan yok (bu çok nadir). İlk ilişkinizde kanama olmayınca eğer bekarete bu kadar takıksanız başınızdan aşağı kaynar sular dökülür ama gerçek göründüğü gibi değil belki de .Böyle durumlar da mevcut.

   1. Bununla ilgili yapılan çok yorum var. Bakire istediğini belirtmemek gerekir. Bunu kızın sezmemesi lazım. Nasıl olsa kendisi ele verecek bunu. Sezerse eğer; belirtilen yöntemlerle bunu gizleyecektir.

  2. Aslında hepsi de anlaşılabilir şeyler, arkadan ilişki bile bazı testlerle anlaşılıyor kolayca yalnız bunun örneğini kızdan alman biraz sıkıntı 😀 Biz sıçanlarda sürekli bu testi yaparız anal ilişki gerçekleşmiş mi diye, insanlarda da çok rahat yapılabiliyor. Ama bu aşamaya kadar geliyorsa paranoyan sende bi problem vardır.

 7. Evet, direkt ayrılmak gerek. Açıklama yapmaya gerek bile yok. İrtibatı kesin ve kendinize yeni birini bulun.
  Yani, ben olsam böyle yapardım herhalde.

 8. Red pill konusunda bir eleştirim var: Bildigim kadariyla Trp bir kadın sana seks vermiyorsa seni istemiyordur , hoşlanmıyordur diyor ancak yaşadığımız ülke mâlum . Dini inancından dolayı , muhafazakar tutumundan dolayı cinsel ilişkiye girmeyen kadın sayısı az değil bence bunları direkt vermiyorsa beni yeterli görmüyor kategorisine atamayız. Diyelim ki veriyor bize (tüm kadınlar için geçerli) belki klişe olacak ama bugün bana veren benden önce onlarca kişiye vermediği veya ayrılsak onlarca kişiye daha vermeyeceği ne mâlum? Yani onu kaşar yapmayan şey ne? Belki biraz tutucu biri olduğum için bana öyle geliyor , cevaplarınızı bekliyorum.

  1. Turkiye kosullarinda seksi opusme ya da el ele tutusma / sarilma olarak degistirebilirsiniz diye bir yerlerde yazmistik. Onemli olan baskasi ile yapabilecegi seyleri senle yapmamasi.

   1. Peki benimle yaptığı şeyleri başkası ile de yapmış olma veya yapabilecek olma ihtimali de hipergami mi oluyor? Yani bu hatun bana verdiyse başkasına da verir diyip motor kategorisine koymak yanlış mıdır?

    1. Sorunlu musunuz aq verse motor vermese suç. 30 yaşından önce uzun süreli düşünmeyin deniliyor zaten sizin bunu sorma sebebiniz madonna-fahişe kompleksi. Kız motorsa motoru çalıştır geç mk.

    2. Kardesim öncelikle motor kategorisini aklından cıkart kadınlara orospu gözüyle bakma ne kadar orospu olsalar da

     Hipergami: kadının kendinden üst seviye erkeği arzulaması

    3. Hipergami.baska birsey.

     Yanlis. Ama ilk geceden yataga giren hatunu uzun sureli iliski yapacaksan dikkatli olman lazim.

 9. Arkadaşlar ve Mahmut abi selamlar 17 yaşında bir kardesinizim küçük bir sorum olacaktı

  3 gün önce ben bir flortumle konusurken canım sıkıldı görüldü attım. Dün gece birisi aradı özel numaradan kim bilmiyorum o kız olabilir.

  Sesi kapatmış sadece benim sesim geliyor. mal misiniz niye arıyorsunuz şeklinde garip bir ifade kullandım sonra da lütfen bir daha beni aramayın tamam mı hadi diyip saçma bir şekilde telefonu kapadım:p biraz feminence, itici ve aptalca bir konuşma yaptım.

  Eğer arayan benim hatunsa, benden soğuma olasılığı nedir? çok kafama taktım bu olayi

  Ne yapmamı önerirsiniz? tekrar yazasim var sen mi aradın diye evet derse mal mal konustum hahahaha flan zirvalarim bir şeyler

  1. Kardesim bosa umutlanma arayan o kız değil. gercekten o kız olsa bile senın umrumda olmayan biri gibi davranmam gerekecek. Merak erkek ıcın kotudur ismini zayıflatır
   Özelden aramalara kapat insanlarla sizli bizli konusma siyaset yapmıyoruz burda
   Ve anlatıs tarzına göre o kız yavas yavas oneitise dogru kayıyor ben o kızı engellemen taraftarıyım neden derse de canım istedi de geç
   Eğer içini çok rahatlatıcaksa da öyle basit şeylerden soğumaz öff salak yaa triplerine girer
   Bu arada görüldü atman hos ben de cok severim goruldu atmayı kızlar sinir oluyor

 10. Bence bu hatunla konuşmaya gerek bile yok
  Bu tür saygısız lafları görünce toz olmak en iyisi dediğiniz gibi.
  “Sen bana bunu nasıl dersin ?
  Başka erkeklerle mi takılacan ühühühü? “ demek saygı talep etmeye girer.Bunu diyen kıza zaten siktiri hak etmiştir.Rütbeleri sökülmüştür en fazla seks için takılınılır.
  Ayrıca bu diyen hatunun lafını Translate Ettim
  “Daha kaliteli y*rraklar buldum onlarlayım bir süre.
  Eğer umduğumu bulamazsam uzaklaşma geri dönerim zaten
  Daha iyisini bulmuşsam da DEFOL “

 11. Herkese iyi günler bugün artık canıma tak ettiği için bu yazıyı yazıcam öncelikle vasat bi insanım evet gercekden böyle bunu neden söyledim çünki eğer düşüşlere gecersem gerek fiziksel gerek ruhsal dahada düşmek için cabalarım neden böyleyim bilmiyorum ve saçma sapan konuşan bi adamım işin en kötüsüde ( kesin burda küfür yiycem olsun hakediyorum ) yakışıklıyım giderim var bunu bütün çevrem söyler boyum var omuzlarım geniş ve esmerim buraya kadar herşey güzel fakat size 1000 kere yemin ederim ki daha instagramda kızlara takip isteği atmışlığım yok bana gelirsek tekrardan kızlarla göz teması hiç kuramam ve konuşamam ayriyetten güzel bi kız görüyim saçmalarım salak haraketler yaparım boş konuşurum güya etkilemeye çalışırım ve bugüne bugün hiç bir kızla çıkmadım daha öpüşmeyi ve el ele tutmayı bilmem güzel bi kızla tanışırsam veya konuşursam kasiyer olsun yada bi giyim mağzasında ki kız olsun konuşamam dilim takılır ve ayriyetten otobüsde olsun yada bir kafede kızları gördüğüm zaman beni izliyo sanarım ve terlerim gergin olurum utangaçım asosyalim hayatımın 19 yaşındaysam bunun 16 senesi abartısız bilgisayar oynamakla yada evde geçmiştir ve ben artık bu monoton hayatımdan bıkdım değişmek istiyorum cidden kökden uca değişmek istiyorum ve bir özelliğimde fazla egolu olmam burcum koç evet ama ben burçlara fazla inanmam artık bende cidden başka heyecanlar tutkular başka deneğimler katmak istiyorum yanlızlıkdan sıkıldım arkadaşlarım ne kadar beni dışarıya cıkarmak istesede ben hep direndim ama artik boyle olmak istemiyorum sevgilim olsun yada çok güzel kızlar ile flört etmek yada whatsappdan konuşmak istiyorum bu siteyide sıkı takip ederim sitenin kurucusunada ayriyetten teşekkür ediyorum boyle bir platformda annemiza babamıza söyliyemediğmiz şeyleri burda tartışmamız olmak rahatlatıyor sizden ve kurucudan yardım istiyorum ne yapmam gerek nelerden başlamalıyım hatalarım neler bir bir öğrenmek istiyorum ben başdan aşşağı değişmeye hazırım gerekirse bu yolda bağzı şeylerden vazgecerim çok sıkıldım ve içerledim şimdiden teşekkür ederim Allah herkezin yardımcısı olsun iyi günler.

  1. Gorunen o ki reddedilmekten olesiye korkuyorsun. Bize yapmayi istiyorum dedigin seyleri yapmaya baslamandan baska tavsiyem yok. Kizlari mi ekleyeceksin, konusacak misin vs …

   Ama abi zaten konusamiyorum ki deme. Insan onlar, “bana mi dedin” diye seni kurbagaya cevirmeyecekler ya da ucan tekme atmayacaklar.

   Once sorunu oldugu gibi kabul et. Sorun korkaklik. Ego mego hikaye. Korkuyu yenmenin yolu da ustune gitmektir.

 12. Sizinle bir av girişimimdeki başarısızlığı anlatmak istiyorum.

  Kızla(HB 8) 2 3 gün kesiştik. 3. günün sonunda konuşmaya karar verdim. Canlı müzik ortamındayız. Çevremizde pek insan yok ama. Akşamın sonunda masasından kalktı ve hesabı ödemeye giderken çevirdim. Masamda oturuyorum. Kıza bir dakika diye seslendim hafif eğildi. Bu kısımda oturuşumu falan bozmadım sadece kafamı kıza doğru çevirdim. Adın ne diye sordum ama hafif bir gülüş atıp gitti, iplemedi. Sonuç negatif. Kim takar… Ama sebebini öğrenmek istiyorum.

  1. Kesişme gerçekleştikten itibaren 1-2 dakika içerisinde atağa geçilmeli. Uzayan süre düşük özgüven göstergesi. Maskülenlik bir bütündür. 3 gün kesip sonra jack nicholson olsan nafile, yemezler.

 13. Mahmut abi öncelikle selamlar. Liseli bir takipçinim. Yazılarını okumayı seviyorum. Başıma gelen bir olayı seninle paylaşmak istiyorum. Şimdi başlayalım.
  Sınavda tüm okul karıştırılıp rastgele oturtuluyorsunuz. Bir gün sınavda yanıma oturan kızla aramda birden bire bir şeyler oldu. Ben hiç siklemiyor sınavımı bitirip hocaya verip etrafı analiz ediyordum. Yanımdaki kıza incelediğimde beden hareketleri hiç rahat olmadığını fark ettim. Sırada ceketimi unuttuğumda bana vermişti ilk muhabbetimiz orada başladı. Sürekli benim hakkımda sorular sorup bir şeyler öğrenmeye başlıyordu. O zamanlar hiç siklemedim. Bazen kaçamaklı cevaplar verip bazen direk cevaplıyordum. Ben ona hiç bir şey sormuyordum. Konuşmak ister gibi havası vardı.
  Neyse sınav haftası bitti arada sırada kantinde görüp yanıma oturuyor sırada görünce yanıma geliyordu. Ben yine aynıyım sahte bi gülümseme yaparak geçiştiriyorum. Sonra aradan 2 3 hafta geçti (ama bu arada hiç konuşmadık, sanki soğukluk yaparak beni test ediyor gibiydi-yolda görünce selam vermiyor falan-) ben instagramda görüp takip attım. İnstagramda takipleştiğimiz sırada hikayelerime mesajlar atıp yine konuşma başlatmaya çalışıyordu. Bu sefer izin verdim ben de konuşmaya başladım. Sonra fark ettim ki spor salonunda çekip instagram hikayeme attığım fotoğrafımı en yakın kankasına göndermiş(hesap herkese açıktı).
  Daha sonra instagramda 2-3gün ard arda konuştuk. İçimden tam sırası deyip numarasını istedim, verdi. Whatsapptan konuşmaya başladık bu sefer.
  Whatsapptan konuştuğumuz günün ertesinde okulun son haftasıydı. Okulda gidip gitmediğimi sordu. Öğretmenle işim olduğunu söyleyip (işim vardı gerçekten) gideceğim dedim. Sen de gelsene dedim. o da “o yüzden sordum zaten” dedi. Okul boyunca akşama kadar muhabbet ettik gezdik. Bankta otururken sürekli bana dokunmaya çalışıyordu ben görmezden geliyordum. İlgi bekliyor gibi sürekli kolumla oynuyor, eline alıp inceliyor, kendi koluyla yan yana koyuyordu.Çıkışta beraber yürüyelim mi dedi. Benim evim ters yönde olmasına rağmen “zaten fırına gireceğim” deyip indim (ilk hatam galiba). Ertesi gün de okulda buluştuk. Yine muhabbet ettik. Ona ilgi alanım olan insan beyninden bahsettim. Beynin kimyasallarını(dopamin, serotonin vb.) anlattım ona. Dopaminin hangi durumlarda(zevk aldığın şeyleri yaparken, sevdiğin bir tatlıyı veya iskenderi yerken vb.) salgılandığını, bağımlılığın nasıl olduğunu bir güzel(gelecekte nöroloji okuyacağımı biliyordu) anlattım ona. Sonra çıkışta yine beraber ters yönden gittik ve giderken dopamin konusunu açtım ve şunu dedim:”sana dopamini anlatmıştım. Ama dopaminin salgılandığı bir durumdan bahsetmedim. Dopamin sevdiğin insanla vakit geçirirken, onu düşünürken de salgılanan bir kimyasal. Ve ben seninle vakit geçirdikçe, seni düşündükçe dopamin salgılıyorum. Eğer bu tek taraflıysa, salgılanan dopamin beni bağımlı etmeden önce durdurmam benim için daha iyi olacak.”dedim. “Senin de dopaminin salgılanıyor mu?” gibi saçma sapan bir soru sordum (çok güldüm burada içimden). Kararımı eve gidince söyleyeceğim dedi. Neden? şimdi söyle dedim. Sonra “Galiba benim de dopaminlerim salgılanıyor.” dedi. orada çok mutlu olmuş gibi sarıldım ona. Sonra dolmuşa bindirdim, eve gönderdim. Okullar kapanacağı ve çok sıcak olduğu için okula gitmiyoruz. Whatsapptan konuşuyoruz. Ama günde en fazla 1 saat konuşmuşumdur.
  Karne günü karneleri alıp playstation oynamaya gitmeden önce ona “Cumartesi napıyorsun?” dedim ve bir şey yapmayıp evde oturacağını söyledi. ” yarın alsancağa gidiyorum benimle gelsene” dedim. o da gelemeyeceğini söyledi ben de tamam dedim. yine sarıldım o arkadaşını bekliyordu ben de arkadaşımla gidiyordum. İlişkimizde fark ettiğim şey çok çekingen gibi davrandığıydı. Sarılırken bile ben çağırıyordum gel sarılıcam diye.
  (Bu konuşmalar whatsapp üzerinden yapıldı)Bir gün ona “neden kararımı evde vericem deyip te orada verdin?” dedim. o da ” kararımdan emin değildim ondan düşünüp verecektim. ama sana öyle diyince hayal kırıklığına uğramış gibi oldun ondan verdim” dedi. Ben de “hayal kırıklığına uğramam verdiğin cevabı etkiledi mi?” dedim. biraz evet dedi. Sonra ben ona ” seni geleceğimde de görmek istiyorum” dedim. kendisi geleceğe yönelik ideallerimi biliyordu. Bana verdiği cevap şu oldu ” Ben de geleceğimde seni görmek istiyorum ama böyle büyük bir ilişkiye hazır değilim” (buraları uzun uzun anlatıyom ama düzgün olması için). “Ne hazırlığı sınav mı bu” yazdım. “hazır olmadığımı fark edebiliyorum” dedi. Ben de “tamam ben daha ilerde bir şeyler düşünmüştüm seni tanımak güzeldi hoşçakal” dedim. o da “seni de tanımak güzeldi. kendine iyi bak hoşçakal.” yazdı. ardından ” ve özür dilerim” dedi. bundan sonra ne görüştük ne konuştuk. nerelerde hata yapmış olabilirim? Buraya kadar okuduysan teşekkür ederim.

   1. Selamlar Mahmut bey 37yaşında doktorum eşim de doktor konuyu burdan detaylandıramıyorum eşim geçen ay bir hafta ayrı kalalım dedi bloğu iki aydır takip ediyorum tek başımayım kimseyle paylaşmadım durumumu sizinle özel görüşebilir miyiz yardımcı olursanız çok sevinirim selamlar

     1. Mahmut abi, her şeyin yolunda gittiğini düşünmeme/analiz etmeme rağmen “ben büyük bir ilişkiye hazır değilim” cevabının meali nedir?

   2. Ben okudum, tarık sen haksızsın ibne 😀 Başta kız bunun peşinden koşarken bu siklemiyormuş, sonra kızla takılmaya başlamışlar. Bizim oğlan hiç gereği yokken duygusal yatırımın bokunu çıkarmış, kızla gelecek hayali kurmuş bundan da kıza bahsetmiş. Kızdan karşılık gelmeyince de kalbi kırık oğlan çocuğu edasıyla hoşçakal demiş ve kapanış.

    Dostum öncelikle ipler tamamen senin elindeyken kendini kıza teslim etmişsin. Sanki ilişkide kız olan taraf sensin. Bunu, iplerin elinde olmasının sorumluluğuna gücüne kendini yeterli görmeyip, yönetilme bağımlısı olmana sebebiyet veren beta yetiştirilme tarzına bağlıyorum. İlişkide yaptıkların ve buraya yazdıklarından çıkardığım henüz çok okumamışsın veya okuduklarını kavramamışsın. Anasayfayı aç ve ilk yazıdan itibaren günümüze doğru tüm yazıları oku bana sorarsan daha toysun.

  1. 1-2 saatlik yaptığım analiz bana diyor ki bu site bir kutsal kitap.
   Peki, nerden başlamalı, hiç bir şey kaçırmadan tam öğrenmek için nerden okumalı? Yazıları eskiden yeniye dümdüz okuyayım mı yoksa var mı bir yol haritanız?

 14. Aniden gelen duygusal girdaplar ile nasil başa çıkabiliriz? Çoğu kişide oluyordur eminim. Durduk yere bazen bi karamsarlık oluyor bende. Her zaman değil ama bazen öyle otururken bi karamsarliga düşüyorum. Kendimi yalnız hissediyorum. Bu tür nöbetler icin tavsiyen var mi Mahmut Abi?

 15. Mahmut abi ve diğer blog üyelerine selamlar; 2 adet tabak çeviriyorum. İkisi fakrlı durum anlatıcam galiba desteğe ihtiyacım var. Sınıf arkadaşım olan kız benden hoşlanmıştı yani nasıl diyim kızla bir kantine çıksam herkes çıkıyor musunuz filan demeye başlıyodu. Kız yanımdayken sürekli saçıyla oynuyor ukalaca şeyler söylesem bile gülmeye başlıyordu. Yani her şey güzeldi wpden mesaj attım sinemaya çağıracaktım derken kız önce “kardeşim” dedi takmadım devam ettim konnuşmaya sonra “kanka” dedi dedim neyse asıl konuma geleyim bana kız ayarlasana dedim çıktım wpden. Bundan sonra konuşmadım bi 3-4 hafta o da gelmedi sonra konuştum tekrar. Sana karşı arkadaşlıktan öte bazı hislerim var dedim benim yok filan dedi peki dedim. arkadaş kalalım dedi arkadaş kalırsak yapacaklarımın sorumluluğunu alamam dedim orada bitirdik konuşmayı. Kızı geri döndürmeye uğraşacak değilim sadece analize ihtiyacım var.

  2. kıza gelirsek;
  dünkü konuşma;
  Kız: BİRAZCIK DA BENİ SEV
  Kız: BİRAZ SEV BİRAZ
  Kız: BİRAZ KİBAR OL
  Ben: Sevgi mi istiyorsun?
  Kız : evet
  bundan sonra beta birisinin numarasını attım sana hak ettiğin sevgiyi verebilir yazdım baya afalladı vat da fak deyip engel attı. (10 dakika sonra wpye girdiğimde engeli açmış, gördüm.) bir şey yazmadım. Bunun da analizini yapabilirsen çok sevinirim abi. Şimdiden sağ ol.

  1. Birincisi tabak degil. Sana ilgisi sifir.

   Ikincisinde ise oyunun bokunu cikarmissin. Karizma olacagim diye aptalca bir hareket yapmissin. Orta yolu tutturmaniz lazim, sunepe gorunmeyeyim diye en beterinden okuzluk yaparsaniz isiniz zor.

   Birinci kiza bulasma. Ikinci kizla ise o olay olmamis gibi iletisim kur.

 16. Abiler,
  Kırmızı hap öncesi bir kıza uydu erkek olmuşsanız ve o kıza yazmayı kestiyseniz büyük, çok büyük ihtimalle size gelip yazma ihtimali çok yüksektir. Sakın “aha alfa olduğumu anladı bak yazıyor bana eheheheheh” diye düşünmeyin. Tek istediği şey ilginiz ve karşılığında size hiçbir şey vermeyecek. Buradaki önemli nokta, alfamın kokusunu aldı derseniz yine uydu erkek olursunuz. Büyük ihtimalle dersiniz, çünkü Yineleme zorlantısı – Repetition compulsion diye bir şey var. Siz eskiden tavlayamadığım kızı şimdi tavlarım lan derseniz yine aynı yerde bulursunuz kendinizi. Yaşanmıştır bu. Benim yazıdaki kız değil başka bir kız bahsettiğim. O yüzden bir kızda çuvallarsanız, betalık yaparsanız o kıza bir daha yazmayın. Bu oyun skyrim değil, yeni skill açıp ejderhayı öyle kesecek değilsiniz.

  1. Dedigin 100% degil cogunlukla dogru ama hareket planin dogru. Eskilere bir daha bulasmayin. O kizla durumun ters. Alfa mi acep diye yanasir ama sen hemen ona atlarsan “lan alfa olsa opsiyonu olur, gecmisin copunu karistirmaz” der. Bulaamamak en verimlisi.

   Bu isler istatistik isi unutmayin. Ornegin her yuz ornekten birinde kizin pesinde deliler gibi ve kendini kuculterek kosan ve kizi kapan bir adam gorursunuz. Ama hayatinizin stratejisi 1% ihtimaller uzerine kurulmamali.

 17. Abi ne zaman flört aşamasında öpüşsem en geç bir haftaya kızlar etrafımdan yok oluyor. Bir değil iki değil. Hepsinde de yakınlaştıktan sonra iyi dönüt alıyorum. Buna rağmen kayboluyorlar. En sonki kız eski sevgilisine döndü mesela. Sinirlerimi bozuyor bu durum

  1. Bazi kizlar ne yapsan kaybolur ama sen muhtemelen opusunce salip betalasiyorsundur. Optum bir hafta sonra kayboldu diye birsey yok. Arada davranislatin onemli.

  2. Ben de aynen bu durumu yaşıyorum. Buluşmada ilk buluşmada öpüşme sevilme oluyor sonra terk ediliyorum.
   Neden acaba neden:) gerçekten öok tuhaf

   1. Daha once de yazmistim. Opusmek tamam da seks olmadan yiyismek bir erkek icin tehlikeli zira erkek komik hallere burunuyor. Opusmeden sonra hareketlerin betalasiyor olabilir. VS … AMA ve bu buyuk bir AMA … Terk ediliyorum demen sakat. Zira erkek sirf opustuk diye iliskimiz var havasina girmeyelim moduna girmez. Siz sanki hala hedefte tek eslilik hatasina dusuyorsunuz sanki. Ben mesela opusup sevistikten sonra kiz toz olursa bunu terk edilme diye tanimlamam zira daha iliski yok ki.

    Bu devirde kafaniz hedefte tek eslilik mantiginda iseniz cok betalasirsiniz. Kafanizi degistirin. Demek istedigim iliskiye olabilir bakisinda olabilirsiniz ama iliski sizin bastaki hedefinizse pozisyonunuz zayif.

    1. Cvp için teşekkürler.
     İlişkinin devam etmesinden kastım sürekli seks yapabileceğim biri haline gelmesidir karşı taraftaki kızın.
     Öpüşmeden sonra yelkenleri suya indiriyor olabilirim doğru
     Ama çözüm nedir ?
     Dün öpüştüğüm kız.. ilgi göstermiyorsun. Bulunmaz hint kumaşı değilsin dedi.
     Görüldü yaptım cvp vermedim doğru mu yaptım sizce?

     1. Bir de şunu anlamadım? Yani Kıza:
      “Sırf öpüştük diye sevgili olduğumuzu düşünme-ilişkideyiz diye düşünme” mi demeliyiz-hissettirmeliyiz?

 18. Selam Kardeşlerim,

  Bir konuda sizinde düşünce ve tavsiyelerinize ihtiyacım var..
  hayatımda şuan yeni tanıştığım bir kız var.. bu kız biraz rahat serbest bir kız içki alkol vs var ailesinde de var ama benim ailem biraz muhafazakar olduğu için bu tarz şeyleri hoş karşılamaz gerçi kızla yeni tanıştığım için bende açıkçası pek fazla bişey hissetmiyorum 2 defa görüştük sadece ama kız bana ısınmaya başladı ve şuan değer gösteriyor.. diğer taraftan tabak çevirme esnasında bir kızla tanıştım bu kız çok cana yakın eğlenceli kafa yapımız uyuşuyor kızın beklentisi gerçek bir sevgi fedakarlık aile yapısı da anladığım kadarıyla bizimle uyuşuyor ve bu kız evlenmek istiyor çok belli ediyor hatta çoçuk konularına bile girdik.. keza benimde yaşım 29 olduğu için bende evlenmek istiyorum buna değebilecek biriyle ama şuan kafam karışık ikisi arasında kaldım siz olsaydınız nasıl bir yol izlerdiniz yardım lütfen !

  1. Eğer bı hatun seninle tanıştıktan kısa süre sonra evlilik çocuk hayallerine giriyorsa , daim ilgi bekleyip pollyanna gibi davranıyorsa draması yüksek bir kadın olma ihtimali yüksek. Yaşın da iyi ikinci ihtimal hatunun daha önce bir sürü kişiyle çıkıp sonunda evlenme yaşı gelince birine kapağı atayım mantığında olup olmadığına dikkat et bence. Diğer hatun da yaşam tarzınız çok farklı ise tabak olarak kullan uzun süreliye hiç girme derim.

 19. “Kadına Yatırım Yapmak Konusunda Kararsız Kalmak”

  Merhaba! Mahmut abi benim tabaklarımdan birisi hb 6-7 arasında kız benim gözüme ortalama olarak geliyor ama ne zaman buluşma v.s şeyler ayarlasam isteksizlik oluyor iptal edesim geliyor. Belki sosyal değeri bana oranla düşük olduğu için öyle hissediyorum. Bu kızla buluşmam ne kadar mantıklı ve bundan sonra tabaklarımı seçerken neyi göz önünde bulundurmam gerekir…

  2. bir şey olarak oturduğumuz ilçe aşırı küçük tabaklarım birbirlerinden haber alıyor ve sonra aramız hepsiyle açılıyor; çok tabağım vardı ta ki birlikte otururlarken arkadaşlarıyla benim başka tabağımın dedikodularını yapana kadar. Aklıma merkeze gidip orada yapasım geliyor ama 1 saat yol ve üniversite sınavım olduğu için de o kadar zamanım yok. Şu sıralar MGTOW mantıksız gelmiyor hayatımda spor, kızlar, dersler, arkadaşlar derken dersime zaman kalmıyor o yüzden bir karar vermem gerekecek bu konuda…

  Mahmut abi bu konularda ki tavsiyelerin neler?

   1. Mahmut Abi selam
    Aynı sınıfta flörtleştiğim hatun kişisisini 1 hafta arayla buluşmaya davet ettim -ki buna kino ve onun giyim tarzı üzerinden şakalaşmalar da dahil- ilkinde bu aralar meşgul olduğunu söyledi ikincisinde de maalesef müsait değilim diyince görüldü yaptım.Shit test olmadığını düşünüyorum ama oneitis mı yapmışım next eylemek mi gerekir?Bundan sonraki adımım ne olmalı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *