Kadını zihinsel odağın yapmak

Beyazatlıpatates şöyle bir soru sormuştu :

Abi ne zaman flört aşamasında öpüşsem en geç bir haftaya kızlar etrafımdan yok oluyor. Bir değil iki değil. Hepsinde de yakınlaştıktan sonra iyi dönüt alıyorum. Buna rağmen kayboluyorlar. En sonki kız eski sevgilisine döndü mesela. Sinirlerimi bozuyor bu durum.

Ben de şöyle cevap verdim :

Daha once de yazmistim. Opusmek tamam da seks olmadan yiyismek bir erkek icin tehlikeli zira erkek komik hallere burunuyor. Opusmeden sonra hareketlerin betalasiyor olabilir. VS … AMA ve bu buyuk bir AMA … Terk ediliyorum demen sakat. Zira erkek sirf opustuk diye iliskimiz var havasina girmez. Siz sanki hala hedefte tek eslilik hatasina dusuyorsunuz. Ben mesela opusup sevistikten sonra kiz toz olursa bunu terk edilme diye tanimlamam zira daha iliski yok ki.

Bu devirde kafaniz hedefte tek eslilik mantiginda ise cok betalasirsiniz. Kafanizi degistirin. Demek istedigim iliskiye olabilir bakisinda olabilirsiniz ama iliski sizin bastaki hedefinizse pozisyonunuz zayif.

KEREM’in bu yoruma cevaben şunu yazmış:

Cvp için teşekkürler.
İlişkinin devam etmesinden kastım sürekli seks yapabileceğim biri haline gelmesidir karşı taraftaki kızın.
Öpüşmeden sonra yelkenleri suya indiriyor olabilirim doğru
Ama çözüm nedir ?
Dün öpüştüğüm kız.. ilgi göstermiyorsun. Bulunmaz hint kumaşı değilsin dedi.
Görüldü yaptım cvp vermedim doğru mu yaptım sizce?

Öncelikle gerçekten ilgi göstermiyorsan hata ediyorsun. Yani şimdiye kadar anlamışsınızdır, kırmızı hap orta yolcu bir akım. Radikal “kıç yalama” ile radikal “köpek edecem tüm karıları” uçları arasında orta noktada. Şimdi eğer kıza dozunda ilgi göstermiyorsan o kısmı çalışman lazım. Zira oyunun bokunu çıkarıyor olabilirsin :

Oyun (The Game)nun bilinmesi gereken ama çoğunlukla es geçilen oldukça önemli taraflarından biri, oyunun yolunun iki aşırı uç arasında bir denge çizgisinde devam ettiğidir. Örneğin genelde aşırı bir iyi çocuk geçmişi olan beta, eskiden bir kıza hiçbir sonuç almadan çok yatırım yaptığından, oyuna ilk başladığında tamamen öbür uca atlayarak bir sürü kıza yürürken, hepsine yetersiz yatırım yaparak yine havasını alır. Eskiden bir kadını çok takarken ve ona entellektüelliğin tepesinde muhabbetle yaklaşırken, kırmızı hap sonrası oyunu oynarken yürüdüğü hatuna aşırıya kaçmış bir “sikimde değilsin Nalan” zihniyeti ve çok havadan sudan bir muhabbet ile yanaşır.

Bir kere görüldü attım ama cevap vermedim kısmı feminen bir hareket. Gerçi bulunmaz hint kumaşı değilsin lafının bağlamına göre “yeter lan senle mi uğraşacağım” mantığı ile anlaşılır olabilir ama çoğu durumda görüldü attım cevap vermedim diyen erkek karizma yapmıyor. Kız eğer çok ciddi bir saygısızlık yapmadı ise feminen olduğunu gösteriyor.

Aşırı uçlara kaçmadan oyunu dozunda oynamayı öğrenmeniz lazım. Koskoca Roissie bile kadınlarla iletişimde altın oran koyuyor, 2 / 3 oranı. Hiç takma, arama sorma demiyor. Yıllarını beta ayak paspası geçiren bir erkeğin “köpek çekecem lan hepsine” diye fantaziler kurması anlaşılır ama normal değil. Fazla betalaşmayın, duygusal yatırım yapmayın ama en azından biraz zaman ve ilgi yatırımı yapmadan da kimseyle birlikte olamazsınız.

Kıza attığın mesaja cevap gelmeden bir şeyler yazmamak, kızı kızdan daha sık aralıklarla mesajlamamak yeterli. Yani kıza mesaj attın. 1.5 saat cevap vermedi. O arada mesaj atmayacaksın. Kız sana mesaj attıktan sonra sen de 1.5 saat sonra cevap vereceksin. Böyle birkaç şeye dikat ettikten sonra ilk sen aramışsın (her saat aramadığın sürece tabii), 2 gün sonra aramışsın falan çok önemli değil.

Evet bunlar önemsiz ayrıntılar. Kerem’in sorunu başka. Ki bunu şurada yazmış :

Bir de şunu anlamadım? Yani Kıza:
“Sırf öpüştük diye sevgili olduğumuzu düşünme-ilişkideyiz diye düşünme” mi demeliyiz-hissettirmeliyiz?

İşte tam olarak sorun bu! “Sırf öpüştük diye sevgili olduğumuzu düşünme-ilişkideyiz diye düşünme” diyorum ama “mi demeliyiz-hissettirmeliyiz” diye soruyorsun. İşte bu mavi hap.

Kızı zihinsel merkezinize alıp ona nasıl göründüğünüz, ne hissettirdiğiniz, ne söylediğiniz ilk planda olduğu sürece kırmızı haplı davranamazsınız. Mış gibi bile yapmanız büyük külfet.

Sırf öpüştünüz diye sevgili olduğunu SEN düşünmemelisin. Kıza ne gösterdiğin, kızın ne düşündüğü önemli değil. SEN kendi zihinsel odağında olmalı, hep ilk SEN ne düşünüyorsun önemli olmalıdır.

Sen kızı öper öpmez “acaba ilişki olur mu” diye düşünürsen, kızın ne düşündüğü önemli değil. “kastım sürekli seks yapabileceğim biri haline gelmesidir” diyorsun da o ilişki zaten. İlişki bir kadından daha ilk öpüşmede fantazileniyorsa, mavi hap kafasını gösteriyor demektir.

Sen kızı öptün ve kız da hoşuna gitti ise dışarı çıkarırsın, ararsın sorarsın ama kız seni ilişkiye çekmeye çalışmadığı sürece ilişki aklına gelmez. Bu maskülen bir erkeğin doğal olarak yaptığı birşeydir.

Kızın seni ilişkiye çekmek istemesi demek, senin arayıp – sormaman ama onun peşinde koşması demek değil. Erkek olarak ilk adımları sen atarsın ama o adımlardan ilişkiyi kız yaratır. Bu da genelde doğal olarak olan birşey.

Tamam “yapana kadar yapıyormuş gibi yapmak” diye bir araç var. Ama bu bir ara dönem ve bunu hemen aşıp kırmızı hapı içselleştirmeniz lazım. “Benim merkezimde ben varım, ben önce kendimi, sonra kızı düşünüyorum” diyebildiğiniz sürece gerisi genelde doğal işler.

Bunu Kerem’i öne çıkarmak için yazmadım. Çoğunuzun içinde bulunduğu hal bu. “demeliyiz-hissettirmeliyiz” dedikten sonra mavi renk yaptığınız her harekete işler.

Fakat birçok şeyde olduğu gibi, kendini etkisiz bir nesne gibi görme ucundan, kendini tamamen bir özne ucuna savrulmak, aşırı bir düzeltmedir. Daha önce hiçbir kırmızı çizgisi olmayan bir erkek, başlangıçta çoğunlukla sınırlarını aşırı şekilde dayatacaktır. Socrates ismini kullanan bir elemanın 21 Convention konuşmasında dediği gibi , bir erkek sosyal yeteneklerden ve aslında çok iyi ayar ve denge gerektiren PUA kalibrasyonundan yoksun iken oldukça agresif davranabilir ve bu da ona negatif etkide bulunur.

Kırmızı hap mantığı: Büyüklük yanılsaması

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

36 thoughts on “Kadını zihinsel odağın yapmak”

 1. Alakasız olabilir ama yorum bekliyorum:

  Çok iyi geçen bir ilk buluşmadan sonra kızın arabada elini tuttum izin verdi.. öpmeye çalıştım İzin vermedi

  Ben de içimden amq bu da gitti dedim önümüzdeki maçlara bakayım diye düşünürken..
  Sonra kızın söylediği söz her şeyin önüne geçti..
  Kız: Sen bu işi bilmiyorsun bırak dedi.. 🙁
  (Bence: sana verecektim ama oyunu hiç bilmediğin için vermiyorum demek istedi.. doğru mu? )

  Beynimden vurulmuşa döndüm valla :)… Açıkçası canımı sıkan şey kızla aynı fikirde olmamdı galiba ben bu işi asla öğrenemeyeceğim… 🙁

  1. Aynı davranışları ben de sergiledim. 32 yaşında bir abazan olarak bu yaşa geldim. Neyse ki daha yeni bu site ile tanıştım.

  2. elini tuttum izin verdi.. öpmeye çalıştım İzin vermedi …

   Sen gerçekten burada anlatılan şeyi ya anlamıyorsun ya da okumuyorsun.

   Bir kızla yan yanasın ve sen herşeyi yapmak için can atan birisin ve birşeyin olup olmayacağı 100% onun kontrolünde. Kız istese senle herşeyi anında yapar. O kadar aç ve hazırsın. Ama problem şu ki bu durumda kız 100% güçlü ve dominanttır. Sen ise kızın ihtiyacın olan şeyi vermesini bekleyen ve altta olan kişi. Kızlar için hiç çekici değil.

   Bakın kız isterse HB10 ve bir azize kişiliğinde olsun, yine de o istese 100% onunla olacaksınız kafasına girmeyin. Bak tekrar ediyorum, kafasına girme diyorum. Kıza hissettirme demiyorum.

   Evet size çok fantastik gelecek ama kırmızı haplı birinin doğal davranışını anlatmaya çalışıyorum : kız ne kadar güzel olursa olsun son ana kadar çantada keklik olmamak.

   Kızın şöyle düşünmesi lazım “acaba öpecek mi?”. Sen ise “istesem öpmeye can atıyor bu alternatifsiz ve aç genç. Tüm kontrol bende”.

   İşte bunun tersini hissettirmeye çalışamazsın. Kızlar bunun kokusunu alır. Bu konuda tek yapacağın şey bu kadar aç olmamak.

   Kız: Sen bu işi bilmiyorsun bırak dedi..

   Doğru söylüyor. Açlığın seni esir almış. Eğer açlığına yenilmesen kızla biraz el ele tutuşursunuz
   sonra sarılırsınız ve sonra kızın o durup öpmeni bekleyen halini yakalayıp öpersin. Bunlar genelde bu sırayla olur ve eğer kanın bir miktarda beyninde kalmasına izin versen sen de yakalarsın. Kızın bu işi bilmiyorsun demesi bundan. Elini tuttum diye herhangi bir daha yakınlaşma yokken öpmeye atlamanın anlamı bu zaten. Bu işi bilmiyorsun.

   Ama pozitif tarafından şunu söyleyeyim aslında biliyorsun. Sadece mavi hapın aşırı ucuna savrulman ve açlığın yüzünden doğal süreci by-pass etmeye çalışıyorsun. Eskiden günlerce bekleyip arkadaş olurken şimdi hiç beklemeyip saldıray oluyorsun.

   Siz gençlerin bizim gibi üst neslin elinde olan açlık giderme ve kanalize etme yöntemlerine ulaşımınız kısıtlı. O nedenle kendi lipidonuzu kendiniz frenleyeceksiniz. İyi bir spor rejimi bu konuda yardımcı olacaktır.

   Kafa yapısı olarak da asla bir kızın bu şekilde avcunun içinde olma. Kıza ne hissettirdiğinden bahsetmiyorum. Sen kendin çantada keklik olma.

   1. Yaşı biraz büyük olanlar şu “kızın o durup öpmeni bekleyen hali” dediğim şeyin ne olduğunu anlayacaktır. Öyle bir iki tarafından da durduğu ve öpme zamanı geldiğini gösteren bir zaman dilimi gerçekten vardır.

     1. Bu anı kızı azar azar iterek sen yaratacaksın. Ama o an gelmeden harekete geçmeyeceksin. Hiç gelmezse hiç geçmeyeceksin. Olay bu.

   2. Hocam değerli yorumun için teşekkür ederim.
    Etkilendiğim bir yorum oldu.
    Yalnız (komik bulacaksınız ama ciddiyim) Erkeklerin yüzde 99 u buluştuğu kız izin Verse zaten kızı öpmez mi? 🙂

    Kızın acaba beni öpecek mi sorusu bu anlamsa yersiz bence evet izin verirsem öpecek 🙂

    Son not: Elimden geldiğince kolay lokma olmamaya çalışacağım. Bakalım 🙂

    Çok teşekkür ederim tekrar

   3. “Siz gençlerin bizim gibi üst neslin elinde olan açlık giderme ve kanalize etme yöntemlerine ulaşımınız kısıtlı” dediğim şey şu : seksi aşırı değerlendirecek kadar sekssiz kalmak. Ben işe ilk başladığımda İstanbul’da bir üniversiteden düzenli evime gelen ve para ile birlikte olan bir kız vardı. Müşterisini kendisi seçiyor olduğundan belki iyi de hizmet veriyordu. Düzenli dediğim ayda ya da 2 ayda bir. O zamanlar bunu ancak referansla bulabiliyordun (gerçi öyle daha iyi).

    Ortalama bir mühendislik mezunu için bunu düşünmek bile o kadar kaka birşey ki. Oysa bu sayede seksin değerini düşük tutuyorsun (kadınlar ve uydular paralı sekse bu nedenle ölesiye karşıdır). Seks bir kez benim satın alabileceğin birşey olduktan sonra ne açlık kalır ne de bir kadın seksi sana karşı silah olarak kullanabilir. Babalarımızın neslinde pavyonun işlevi bu idi. Şimdi ise böyle bir mekanizma kalmadı. Bu konuda ne demek istediğimi şu yazıda bulabilirsiniz.

 2. Hocam ben gerçekten şanssız bir nesil olduğumuzu düşünüyorum. Teknolojik anlamda neredeyse her şey ama her şey aleyhimize. Ciğeri 5 para etmez kızlar bile ciddi ciddi kendini bir halt sanıyor. Özellikle şu İnstagram denen illetle nasıl baş edeceğiz bilmiyorum!? Ülkemizdeki karaktersiz troll sürüsü yüzünden en tipsiz rezil kızların bile burnu bulutlardan inmiyor, orta-üst seviye olanlarınki zaten galaksiyi aşmış. Bu dediklerim bilhassa 18-23 yaş arası kesim için geçerli, belki diğerlerinde de durum aynıdır bilemem.

  Sizce bu işin çözümü nedir? Bunlarla nasıl baş edeceğiz? Lütfen yardım edin.

 3. Yazı için teşekkürler, açıkçası benim de bazı düşüncelerimi onardı diyebilirim. Sınavıma 8 gün kaldı, sınavımı mahvetmemek adına kızlara yürümüyordum, GYM’e de gitmedim ancak sınav sonrası düzenli olarak yürümeye başlayacağım. Umuyorum ki kısa süre sonra saha raporlarımı göndermeye başlayabilirim.

  1. Dostum açılış ad sorma ile yapılmaz,tanışmamızda bir sakınca var mı diye de sorulmaz çünkü kız senden etkilense bile anın heyecanını kaldıramadığı için tanışmak istemiyorum der. Onun yerine bir merhaba demek istedim gibi şeylerle başla, sitedeki Londra gündüz oyunu makalesini de kesinlikle oku. Bazı yerlerde elinle oynamışsın vücut dili bakımından yanlış. Kızlara benden hoşlanmadın ya da etkilenmedin mı diye bir soru asla ama asla sorma, tecrübesiz olduğunu belli edersin. Bana telefon numaranı verirsen sana mesaj atarım felan yanlış. Arada bi muhabbet oluşmadan, bir bahane ortaya çıkmadan, 3 ila 7 dakika arası konuşmadan telefon istenmez. Güven vermedim mi pek ya da hoşlanmadın mı mesela yine yanlış. İnstagramını hakettim haketmedim muhabbeti yanlış, kızın insta ya da telefonu hak edilecek bir şey değil. Kaç kişi gelip böyle konuşur ki yanlış, oyun açıklanmaz. Yürürken azmini kaybetmemişsin çok güzel. Bu arada giyimin önemi vardır bence. Plaj harici resmi giyinmen daha iyi olur. Yani en büyük hata tanışmamızda sakınca var mı diye sorman olmuş o bile düzelse güzel şeyler elde edebileceğini düşünüyorum. Son olarak aynı yerde bu kadar çok kıza yürüme.

   1. @Starker Yanlışların var ama böyle devam et pratik yaptıkca makina olacaksın.Sadece yazıları bir daha oku.

  2. Öncelikle özgüveninden dolayı seni harbiden tebrik ediyorum. Evet toplumsal normlardan dolayı Gaziantep’te zor olabilir, ama benim hep gözüme batan bir şey var TANIŞABİLİR MİYİZ _?_?_? sorusu. Özellikle doğuda yani amın değerli olduğu bir yerde, slut-shame’e çok yatkın oluyorlar. Bir kızın gelip de bu soruya evet demesini beklemek biraz hata olacaktır çünkü o zaman sanki o istiyormuş gibi gözükecek ve kadınlar bundan olabildiğince uzak durmaya çalışırlar. Yani ondan izin istemek yerine işte kıyafetine azıcık “eyorumlama” yap, bir iki iltafat edip direk okul vs. hakkında soru sorabilirsin. Gördüğün gibi tanışmamızda sorun yok diyen kız oralı değil, yani tanıdığı yok doğal olarakta onu suçlayabilecek birisi yok ve direk oturabilirsin istersen diyor.

   Dur birazcıkta yetkinlik testi; Bu ne ya çocuk musun sen bir de heyecanlanmış, sesi titremiş konuşamamış ahahahahah ulan kız senle niye tanışsın ahahahah evde kalcan olum sen XD

  3. çok doğru söylüyorsunuz. mahmut abi’nin eleştirilerini ve tavsiyelerini alabilirsem sonraki videoların cok daha iyi olacağını umuyorum. aslında london day game okumuştum ama o anın heyecanıyla gerçekten ne söyleyeceğini şaşırıyor insan. yine fazla iddaalı hareket etmemek için beynim bahaneler üretiyor. onun dışında yine 3-7 dk konusmaya kalksam video saatler sürer o yüzden pek uzatmıyorum. bir de kamera kapandığı anda gidip biriyle konusunca 5-6 dk konusup london day game de basarılı olabiliyorum ama işin icinde video olunca bir kaç saat içinde onlarca açılış yapmam gerektiği için çoğu yanlış hedef oluyor.

   1. Daha önceki videona da aynı eleştiriyi biri yapmıştı : amacın video çekmek olmamalı, tanışmak ve anlamlı bir muhabbet yapmak olmalı. Satışın birinci kuralı, cevabı evet hayır olacak soru sormamak ki senin tüm girişlerin böyle olmuş. Daha çok sosyal deney yapma ayağına yırtarım mantığı var. Videolarındaki öğretici kısım ise kızların yaklaşımı. Çoğu reddedilme böyledir.

    Ama amacın bir muhabbete girip onu 5 – 7 dakika devam ettirmek olmalı. Sonra telefon numarası. Bunun için London Daygame şablonunu uygulayıp video çek.

    Daha ayrıntılı yazacağım. Cesaretin iyi, tipin iyi ama niyetin ve amacın zayıf. O nedenle girişlerin evet hayır sorusu ya da izin istemek şeklinde. Eminim videoya girerken amacın “bu kızla niyetimi saklamadan tanışacağım ve 5 – 7 dakika konuşacağım” değildi. Telefon almaktı. Evet amacın o ama ilk amacın o muhabbet kısmı olmalı. Yoksa 1000 kere yürüsen bile bir yere gitmez. Çoğu kıza söylediğin “sizi uzaktan gördüm tanışmak istedim tanışabilir miyiz” kalıbını izin istemeden kullansan daha başarılı olursun.

    1. Mahmut abi bu youtube da dolaşan PUA ların same day lay videoları hakkında ne düşünüyorsun. Yolda tanışıp anlık buluşmayla kahve içmeye götürüp ordan bara içki içmeye götürüp kendi evlerine yaklaşıp eve atıyorlar kızları ama hep londrada sizce Türkiyede bunun ne kadarı mümkün ?

     1. Mümkün. Özellikle aynı gün olmasa bile ikincide eve atmak. Ben yaptım ve bunu yapanlar da burada yazdılar.

      Ama saha raporlarını okuyan herkes olayı “merhaba diyeceğim, telefonunu ver hehehe diyeceğim ve sonra açıl bacak açıl” anladığı için benzeri birşey yapamadı. Nedense herkes şu Londra Gündüz Oyununda yazılan kaliteli ve 5 – 7 dakika süren, sonrasında ise “seninle konuşmak güzeldi” dediğinde kızın da onaylayacağı konuşma kısmını es geçti. O yoksa telefon bile istemeyeceksin.

      Asıl olay odur ve kimsede bunu yapacak cesaret, ince zeka ve sabır yok sanki. O nedenle benim yeni neslin sahada daygame yapabileceğine inancım azaldı.

     2. Kardesim sen ne diyosun bu sorun gercek mi? Zaten oyle olmali. Bi.kadinla seks icin gunlerce beklenir mi? Yani sen hic 3 dk icinde araba da saksoya gecmedin mi? İlk 15 dk veya bilemedin yarim saatte öpüşüp sevişmedin mi? Sen herseyi unut icinde ki cesaretli erkegi açıga cikar hedefin aklinda olsun ve seksi dusunen sen olma bu yani. Samsuna beklerim 🙂

 4. Kiza karsi nasil tavir takindin ki ? Buyuk ihtimal dusuncelerin vucut diline yansimistir.

  Bir de kizlarin sizi amansizca elestirmesine izin vermeyin. İzinden kasit kizla tartisin filan degil.

  Elestiri yaparken genelde kendimizden asagidaki kisileri elestiririz. Kizlar sizi kendinden ustun gormuyorsa bol bol elestirir sizi. Kendinizi kiza ondan daha ustun hissettirin. O zaman sizi elestiremezler.

 5. Mahmut abi, daha önce bir yorumun vardı hangi yazıda olduğunu unuttum. Sana gore neden kendi soyadını kullanmak isteyen kadın evlenilmeyecek kadın kategorisindedir ?

 6. Mahmut Abi iyi akşamlar öncelikle;
  Redpill öğretisinde “The Game” mantığıyla gidersek;
  “Kızı zihinsel merkezinize alıp ona nasıl göründüğünüz, ne hissettirdiğiniz, ne söylediğiniz ilk planda olduğu sürece kırmızı haplı davranamazsınız. Mış gibi bile yapmanız büyük külfet.”
  Buradan yola çıkarak bunu oyun haline getirdiğimizde mış gibi yapmak külfet değil de ufak bir engel yaratmaz mı bize? Bunun kötü bir şey olup olmadığı aklıma geldi. “Kızı zihinsel merkezinize alıp ona nasıl göründüğünüz, ne hissettirdiğiniz, ne söylediğiniz ilk planda olduğu sürece kırmızı haplı davranamazsınız” bu kısımda sonuna kadar katılıyorum bu arada.

 7. Merhabalar yorumumu oraya koymamışsınız merak ettim. Aynı hedefe giden insanlar birbirlerine yarımcı olurlar. Beraber başaralım, kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *