Ağlayan kız beta tuzağı

Ağlayan, sızlayan ya da ümitsiz görünen bir kız, eğer vücudu obezitenin katmanları altında kalmamış ise beyaz şövalyeler ve beta oğlanlar için gerektiğinde kurtarıcı rolü oynayacaklarını göstermek için karşı konulmaz bir fırsattır. Beta oğlanlar, üzüntü içindeki kızı teskin etme şansı bulacakları o anlar için yaşarlar zira beta oğlanlar, rahatlatıcı sözlerin ve ağlamak için uzatılan omuzun vajinada gıdıklanma yaratacağını sanarlar.

Bakın burada olan şu : erkekler stres altındaki deneyimlerini kadınlara yansıtmaktadırlar. Bir erkek gerçekten üzüldüğünde, bu numara değildir. Hayat genelde erkekler için daha acımasızdır (Kukucu Dalga Feminizm dünyasında erkekler daha çok duygusal yükle karşılaşırlar). Bu nedenle üzüntü içindeki bir erkek teskin edici bir sözü ya da yardım için uzanan bir eli, özellikle de güzel bir kızdan gelenini daha fazla takdir edeceklerdir. Çoğu zaman üzüntü içinde olan bir beta, kendilerine en küçüğünden sempati kırıntısı gösteren güzel bir kadına ışık hızı ile aşık olurlar.

Ama olay kadınlarda böyle çalışmaz. Bir kere kadınlar hemen her zaman bir şeye üzülürler ve bu üzüldükleri şeylerin çoğu gülünç şeylerdir. Bir güzelin gerçekten üzüntü duyduğu durumlar enderdir. Çoğunlukla ağlayan Melis’in derdi, “kötü çocuk”la olan inişli çıkışlı ilişkisinin sonucudur ve ağlamak ve sızlamak bu kadın için kendi başına çok zevkli birşeydir. Bu nedenle beta uydulardan sempati sağan ağlayan Melisler hariç kızlar erkeklerden gelen sempatiye aynı sıcaklıkta yaklaşmazlar.

Bunun yanında sempati oyunu oynayan erkek kadınları haklı nedenlerden dolayı kendinden soğutur : bu erkekler ezici çoğunlukla üzüntüyü kadının donunun içine girmek için fırsat olarak kullanmaya çalışan aşağılık yaratıklardır.

Eğer bir dahaki sefere üzüntü içinde bir güzel görürseniz, onu rahatlatma güdünüze karşı gelin. Üzerinde ağlanan omuz, saatlerce dert dinleyen Güzin Beta olmayın. Bunun yerine kötü çocuk olun ve ona “annesi veya köpeği ölmediği sürece ağlamanın yasak olduğunu” söyleyin.  Gerçekten bir derdi varsa tamam ama dediğim gibi kadınlar her boka üzülürler ve o an üzüldüğü şeyin aptalca birşey olma ihtimali yüksektir. Bunun yerine kötü çocuk olun ve ona “annesi veya köpeği ölmediği sürece ağlamanın yasak olduğunu” söyleyin.

Eğer ağlayan kız arkadaşınız ya da karınız ise ve ağlama sebebi çoğunlukla olduğu gibi boktan birşey ise asla onu teskin edecek sözler söylemeye veya “suçunuzu” affettirmek için hediye veya çiçek almaya kalkmayın. Böyle yaparsanız sadece kadını kendinizden tiksindirmekle kalmayacak aynı zamanda da ağlamayı ödüllendirerek teşvik edeceksiniz. Ağlayan kız arkadaşla ya da eşle başetmenin en iyi yolu onu ağlamaya bırakıp sıvışmaktır.

NOT : Bu tek beta tuzağı değil. Konu ile ilgili şu yazıya bakın : Beta Tuzağı.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

32 thoughts on “Ağlayan kız beta tuzağı”

 1. Süper yazı. Sadece başlığı gördüğümde yazmak istediğim yorum şu oldu; Bir kız anası, babası, kardeşi, amcası, dedesi, anneannesi, babannesi ölmediyse, büyük parasal bir çöküntüyle bir anda karşılaşmamışsa ağlaması yersizdir, saçmadır, salakçadır.

  Gerizekalı kızlar her boka ağlarlar. Ağlamayı da çok severler. Özellikle duşun altına girip saatlerce ağlamak hemen hemen her beyinsiz kızın dinsel ritüeli haline gelmiştir günümüzde.

  Burdan gerizekalı erkeklere seslenmek istiyorum; bir kız ağladığında ona yardımcı olmak isteyen finoya dönüşmeyin lan. Boktan bir sebep yüzünden ağlayan erkek arkadaşlarınızla taşşak geçiyorsunuz dimi? Evet. Kızlarla böyle bir şey yapmanıza gerek yok. Zırıl zırıl ağlamaya devam etmesi için onu bir başına dımdızlak bırakın. Gözleri kan çanağına dönene kadar, gözaltları mosmor olana kadar bırakın ağlasınlar. Ne halleri varsa görsünler.

  Ne demişler; senin derdin dert midir benim derdimin yanında!

 2. Mavi haplı olduğumudan dolayı hep valideyi haklı görürken artık Pederin çoğu konuda haklı olduğunu anlamaya başladım.
  Valide ne zaman ağlasa babam tamamen tepkisiz kalır bekler zamanla annem babamın yanına geri gelir her şey devam eder.
  Eskilerde iş var amk.

 3. Hocam birşey soracağım. Mesele sikmek için yanaştığımız slut bir kız. kızın boklarını bilip mesela paralel yazmak falan gece geç saatlere kadar çevrimiçi olması vs bunu ona söyleyip suçlamalımıyız? Suçlarsak olmaz beta oluruz suçlamazsak da aptal damgası dolayısıyla beta. Yani görmezden gelmelimiyiz banane sikip atcam zaten deyip yoksa hükm etmeye mi çalışmalıyız?

   1. Yani yaklaştıgımız kız slut ve bunu biliyoruz. Onu sikmek için yaklaşıyoruz. Bu durumda slut oldugunu ona hissetttirmelimiyiz? Mesele kız paralel yazio ama slut oldugunu biliyoruz bunun için onu cezalandırmalı mıyız? Görmezden mi gelmeliyiz?

    1. Slut kıza bunu SAKIN hissettirme. SAKIN. Bak tekrar yazayım,

     S.A.K.I.N

     Hatta üzerine zamanında benim gibi diplerde bir gençlik geçirmişsen, kız da sana vermemişse, kıza diğer kadınlar gibi slut shaming falan denersen epiclerin epici bir fail olur. Slut olduğunu zaten en iyi kendi biliyor ama başkasından duyarsa “meh” der. “Küfredersin gücenir, sikersin aldırmaz” ın farklı bi boyutu gibi düşün. Slut hatunlara tecrübeli değilsen hiç bulaşma.

     Zamanında bir slut’ı oneitis yapmış biri.

 4. Sahiplenmek degil bu sadece paralel yazan kızla konusmak kendine saygısızlık degilmi? Bunu söylememek de aptal görüntüsü çizmiyor mu?

   1. Hocam dengeliyorum da tek takıldıgım konu bu. Dediklerinizde çelişki var kendimde bu konuda ne yapacagımı bilmiyorum. Eski yazılarınızda size saygı duymayan slut kızı terk edin falan demişsiniz simdi ise görmezden gel dediniz. Galiba bu konuda fikir birligi yok.

     1. Slutu anlaman için örneklendirdim. Slut ruhlu desek daha dogru olur sadece paralel yazması gecelere kadar çevrimiçi olması falan var. Yani sevgili de degiliz sadece sikmek istiyorum ama bu konuda ne yapacagımı bilmiyorum. Mesela paralel yazmasını yüzüne vursam olmaz vermez vurmasam da aptal görüntüsü çizecegim.

    1. yahu arkadaş vuracan geçecen işte, sevgili yapmıcan bu tip kadını, bir kere sik bir daha da görme yani.

     1. abi bu kadar içselleştirmeyin olayı. sen söylüyorsun zaten sikicem sadece diye. içselleştirme olayı.

     2. Bende sabahdan beri kızın derdini dinlemeye çalışıyorun demekteyim zaten :d ya hocam kız sikmeyi gtadaki gibi sanıyorsunuz galiba arabayı sür oturt arabaya götür :d

     3. onun derdini sen çözemezsin, o da çöz diye beklemez zaten. anladım de geç sonra ona boktan derdini unuttur.

 5. Mahmut abi ,kızla güzel muhabbetim vardı yeni tanıştım kızla okulda 2 hafta falan oldu kızla aynı sınıftayım fakat muhabbet yoktu , şimdi okul olsa kızla sık görüşürdum fakat tatil girdi malum kız memleketine gitti 3 sefer ders bahanesi ile bana mesaj attı bende attım bu 3 kez atınca ,sorum şu konuyu dersden arındırmak istiyorum bunu kısmen de yapıyorum mesajlasmalarda ama şimdi tak diye naber vs. diyerek mesaj atmanın da kıza muhtaç beta tavrı olduğunu düşünüyorum ders bahanesi olmadan nasıl konuşabilirim kızla ,soru çok özele girmiş gibi oldu ama genel bı cevap verirsen sevinirim

  1. yaz MK bunlarımı derdediyorsunuz ama tabağında olsun kızada kendisini prenses gibi hissetirme ayarını yap

  2. Bence hiç mesaj işine girme zaten yüz yüze geleceksin. Sen bulunduğum ortamdan kız tavla instagramda storyene koy bunu görsün yeter. Döndüğünde okulda muhabbet ederken bir yere götür işte

 6. Vallahi burdaki yorumları okuyunca apışıp kalıyorum şimdiye kadar yazmayı hiç düşünmedim ama dayanamıyorum artık. Yahu mevzu ne biliyor musunuz? Kadınları zerre kadar önemsememek, tek mevzu bu. BAŞKA BİR ŞEY YOK… bir kadına yürümek için bu kadar korkuyorsanız bu kadar hesap kitap yapıyorsanız kusura bakmayın ama sizden bi bok olmaz. Sen yeterli değilsen zaten kadın seni neden umursasın, hayatın doğal akışı bu. Yeterli bir adamsan zaten kadınları umursamazsın. Ürer geçersin. İlk defa kadınlara hak veriyorum. Kim napsın bu kadar öz güven eksikliği yaşayan ergeni. Ya gerçek bir erkeksin yada çöp. Görücü usulü yada mecburi bir evlilik yapıp işe yaramaz genlerini aktarırsın. Akıl alır gibi değil. Make it fake it geçeceksin bunları. Ya erkeksin yada değil. Rol yapmakla, taktik vs ile bu işler olmaz. Yani kıza mesaj atıp atmamayı burada soracak kadar özgüvensiz, korkak biriysen bırakta kız sana vermesin bi zahmet..

  1. Başına gelmeden anlayamazsın kardeşim hepsi benim hatamdı kızı kendimden soğuttum ama bi yerde haklıydım deli gibi kıskandım kıskanma da beni bu dercelere getirdi başa gelmeden anlayamıyosun bende senin gibi düşünüyodum

 7. Resmen çoluk çocuğa güzin abla forumu olmuş burası. Arkadaş doğal olarak üreyecek çekiciliğin ve ruhsal gücün yoksa rol yaparak, taktik kasarak olmaz. Zorlamayın aq ya. Bi zahmet sizde üremeyin arkadaş. Demekki doğa üremenizi uygun görmüyor. Olay bu kadar basit. Mahmut abi kız bana 6 aydır bakıyor mesaj atayım mı; bu ne amk ya. Ulan size veren kızında aq

 8. Mahmut’un durumu Brezilya Teknik Direktörünün mahalle takımını almasına benziyor.
  Maalesef seviyemiz bu.
  “6 ay baktınsa evladım, daha da bakıp kendini rezil etme. Birini görüp bakarsan; zor bir ihtimal ya o da sana bakarsa, buraya acil yaz, ben sana ne yapacağını söylerim.”
  Taktik vermek bu hale düştü.

 9. Size Alfalığım son noktasını söyleyeyim mi. Hüsran ve kaçış. Kurtuluşu:
  Karı kız işlerini bırakın.(Aman erkeklere de yazmayın bu ara.)
  Evlilik mi uzak durun. Nafaka, icra, mahkeme ve hapis sizi bekliyor olacak.
  Bu kadın milletinden çocuk da yapmayın. Mahkemeler nasılsa analarına verecek. İştirak nafakası ile uğraşırsınız. Avuçlarınızda kayan, kirli bir toplumda babasız olarak suça itilen ama size gösterilmeyen çocuklarınızın varlığı dert olarak size yeter.
  Tek gecelikler bu devirde taciz ve tecavüz suçlama riski taşıyor. Aylar sonra bile bir çamaşırı size karşı kullanabilirler.
  Aşk mı yaşamak istiyorsunuz. Platonik takılın derim. Sakın onetis yapmayın. Uzaktan birini sevin ama kıskançlık yok. Muhayyel güzel o.
  Bu süreçte kaliteli biri çıkarsa kaçırmayın derim evlenin ve çocuk yapın. Ruh eşi diye bir şey yok bundan bahsetmiyorum. Asil bir aileden, gözü açılmamış, sizi seven, vicdan sahibi, hanımefendi ve paraya değer vermeyecek ahlaklı bir kızdan bahsediyorum ben. İşte kainatta bir ruhun diğer yarısı olan ruh eşi saçmalığı (genelde bir ön sırada oturan kızdır Betalara göre) yerine bu ruh eşinden daha zor bulunacak bu ideal kaliteli güzelden bahsediyorum ben.
  Kaliteli kız nedir. Onu anlatırım bir ara.

 10. Arkadaslar insanin hadi flort ettigi yeni tanistigi kiza karsi bu maskeyi takmasini anlarimda 2 yillik iliskindeki kiz arkadasini aglarken birakirsan ne tepki alacagini saniyorsunuz ?

  Kadin zayif oldugunda siginacak bir liman ister,kiz arkadasinizin istedigini yaptirmasi icin aglamasi farkli gercekten aile ici sorunlar yasayip aglamasi farkli insan insandir.2 yillik sevgilinizin siz aglayip uzuldugunuzde yaninizdan gittigini dusunun,bu insana ne kadar guvenebilirsiniz ?Guzel noktalar olsada uzun sureli iliskiyi yansitmiyor.Kiz arkadasin sevgilin agladiginda sarilmak ve yalniz hissettirmemek daha onemlidir.

  1. Eğer ağlayan kız arkadaşınız ya da karınız ise ve ağlama sebebi çoğunlukla olduğu gibi boktan birşey ise asla onu teskin edecek sözler söylemeye veya “suçunuzu” affettirmek için hediye veya çiçek almaya kalkmayın. Böyle yaparsanız sadece kadını kendinizden tiksindirmekle kalmayacak aynı zamanda da ağlamayı ödüllendirerek teşvik edeceksiniz. Ağlayan kız arkadaşla ya da eşle başetmenin en iyi yolu onu ağlamaya bırakıp sıvışmaktır.

   Yukarıdaki kalın harflerle yazılı kısmı özellikle mi es geçiyorsun? Babam kanser diye ağlayan kızı orda bırak git demiyoruz, ağlama sebebi çoğunlukla olduğu gibi boktan birşey olan kadının eğer o anki ağlaması da boktan bir sebepten ise çık git diyoruz. Yazıda bu açık.

 11. Sporcu olduğum için yakın zamanda aldığım bisiklete uygun kask ve gözlük almak için arkadaşımın yanına gittim. O da beni bir kızla tanıştırmak için diğer dükkana götürdü. Kız bisiklet dünyasında tanınan, sevecen tipli bir kız. Sosyal medyada gördüğünüzde derdi yok sanırsınız ama 26 yaşında dertli bir hanımefendi imiş. İlginin kralını görüp de beğenmeyen tiplerden. Anlattı da anlattı. Arkadaşı da bırakamıyorum çocuğa ayıp olacak. Neyse o günümü kitlediler hep beraber. Yalnız kız açık açık iltifatlar etti. Forma üstünde çok güzel duruyor, çok yakışmış gibilerinden. (Formayı ondan almadım) Kız 26 yaşında olmasına rağmen taş gibi vücudu var. Gördüğünüzde içiniz bir hoş olur o derece.
  Bundan bir hafta sonra profesyonel sporcu bir arkadaşım kızın yanına gidecekti ve ben çocukla sosyal medyadan tanıştığım için yüz yüze tanışmak için de gittim. Tanıştık, sohbet, muhabbet yürüdü. Kızın bana bir bakışı var yiyecek gibi. Sonra beraber sahile inince kız arkadaşa yazılmaya başladı. Çocuk hiç oralı değil ve kurtar beni der gibi halleri var. İşte tam burada kız ağlayan kız moduna giriyor. Yalnızlığı sevdiğini söylerken ikimizden birinden onu yalnızlığından kurtaracak bir prens olmamızı bekliyor. Evlilik teklifi aldığını ama arkadaşın p.ç olduğunu ima ediyor. Ben de hem yalnızlıktan şikayet edip hem de böyle bir teklifi nasıl geri çevirebildiğini söylüyorum. Çünkü bu bahsettiği kişi sporda zirve yapmış, bedeni, giyimi, kuşamı, maddiyatı yerinde birisi. Yani hipergamisine hitap edecek bir tip olduğu halde bak bunu da reddettim ben, yalnızlığı seviyorum ihihii diye hem gülüyor hem ağlıyor. Kedi seven tiplerden aynı zamanda. Ben buna seni yalnızlığından kurtaracak biri olsa o çok sevdiğin yalnızlığı aldatırsın kızım dediğimde arkadaş gülüyor, kız şaşırıp kalıyor. İkimize de soruyor birileri var mı diye. İkimiz de antrenmanlardan zaman ayıramadığımızı ve kızların bu konuda anlayışsız olduğunu söylüyoruz. (Çocuk tam benim kafa)
  Akşam arkadaşın araba ile dönerken ön tarafta çocuğun yanına oturuyor, telefonu bağlıyor aracın bluetoothuna ve başlıyor sevişmeli Teoman şarkıları açmaya.
  Ben de arkadaşa bu sitenin linkini atıp, evde oku ve bugünü gülümseyerek an diye mesaj atıyorum 🙂
  İnan bana bu siteyi okumasaydım, bu yazını okumasaydım içimde kıvranan o beta kıza fena aşık olacaktı. Beta yine harekete geçtiyse de bir kadını zihninde odak noktası yapmamak, mutsuz kadınlar, alfa, beta muhabbetleri ve ağlayan kız yazılarınız sayesinde kırmızı hapı bu hususta kendimi telkin ederek tekrar tekrar yuttum.
  27 yıllık bir beta olarak kırmızı hapın zor, acımasız ama gerekli olduğunu görmüş oldum.
  Hayatıma yavaş yavaş uyguluyorum.
  Anlattıklarımda yanlış anladığım ya da uyguladığım bir şey varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *