Naz mı yapıyor, istemiyor mu?

Okuyucu Özgür sormuş :

Şu “Naz” ile “Reddedilme” arasındaki ince nüansı anlatabilir misiniz ey editörler? Shit test ve Yürüme Davetiyesi bu kavramların neresinde kalır acaba?

Hadi bu konuyu da tarihe gömün ki zavallı Türk erkeklerine bir hizmetiniz daha olsun.

Hatta kadın milletini de şu farklı 2 sıkıntıdan kurtarmış olursunuz: “Üff ya ne anlamaz adam, ille taciz diye şikayet mi etmeliyim” ya da “Gel dedim ama bir türlü gelmiyor, bir bayan olarak ben nasıl teklif ederim ki!”

Böyle bir soruyu duyduğumda aklima, bir ara beraber çalıştığım Moldovyalı bir kızın işteyken sorduğu şu soru gelir :

“How many times do I need to say no to a Turkish man to mean no?”

(Türk erkeğine hayır anlamı vermek için kaç kere hayır demem lazım).

Naz ile reddedilme arasında arasında aslında çok fark var ama yokluk zihniyeti ile fazla düşünmek yerine tarafsız gözlemlemek lazım. Naz dediğin hafif bir neşe ve gülümseme ile olur. Bazı aptal kızlar bunu kibirle yaparlar ama kırmızı haplı bir erkek böyle kızlarla uğraşmaz.

Hiç gülümseme yoksa reddir (gülümseme olması illa evet anlamına gelmez).

Shit test ve yürüme davetiyesini öğrenen çoğu genç bunları çok yanlış bağlamlarda kullanıyorlar. Shit testi öğrendikten sonra bunu abartıp kadının reddedişini shit test sayan çok. Aradaki farkı anlamak istemeyen için olaya shit test demek çok kullanışlı. Öyle ki kız adamın suratına tükürse “yarabbi şükür shit test” diyecek.

Yürüme davetiyesi de aynı. Yürüme davetiyesi anlık ve o an yürüyüp yürümeyeceğine karar vermene yardım edecek bir cesaretlendirici şey. Sonradan üzerine düşünülüp de fırsat kaçınca bir daha çıkar mı diye beklenecek bir şey değil. O an cesaret edip kullanmadıysan, unutacaksın. Eğer “acaba neden sağa doğru 45 derece açıyla göz bebekleri 0.5 mm saniye büyürken benle 0.01 saniye göz göze geldi” diyorsan gider konuşur anlarsın. Bunun YD mi değil mi olduğunu, sana özellikle olayı görmemiş kimse söyleyemez. Açık bir YD olmadığı sürece.

Temel problem yokluk. Fazla analiz ve sürekli düşünme.

Kırmızı haplı çocuk (şu yazıyı okuyun) bir kıza mesaj attıktan sonra kız kendini hatırlatana ya da mesajın içeriğinde belirlenen buluşma gelene kadar kızı unutur.Bakın bu mümkün ve doğal olarak yapabileceğiniz bir şey. Öyle ki bazen kızı istemeden komple unutup tarihe gömersiniz.

Kıza mesaj attın ve kız cevaplamazsa olay basit : bir ya da iki gün sonra bir tane daha mesaj atarsın. Bir önceki mesaja niye cevap vermediğini sorarak kıza “ben kocaman bir kaybedenim” diye bağırmadan ve o mesaj atılmamış gibi yaparak. Örneğin kıza birşey yapmayı tavsiye etti isen, ikinci mesajda birincisi atılmamış gibi aynı şeyi yazabilirsin.

2 kere şans verdiğin kız eğer sana ilgisi varsa senin için fırsat yaratır. Bir kız iki kere dışarı çağırıyorsan ve ikisinde de kızın planı varsa o kızdan büyük ihtimalle iş çıkmaz. Bakın iş çıkma ihtimali sıfır değil ama böyle kızları NEXTlediğinizde on tane ilgisiz kızla vakit kaybetmeyi engellerseniz biri aslında ilgilidir ama vakti yoktur.  Ama o da büyük ihtimal sonra sizi arar. Herhangi bir kızın özel olmadığını bilen kırmızı haplı için 1 kere ilgili kızı kaçırabilirim belki ama 10 kere vaktimi kurtaracağım tercihi akıllıcadır.

ONEITIS mitini kafasından atan erkek için kadın – erkek ilişkileri istatistik işidir. Erkek istediği sonucun olma ihtimalini arttıracak seçenekleri tutar, diğerlerini ise bırakır.

2 İleri sonra geri dönüşsüz bir geri

Soru hep şu : “mesaj attım cevap vermedi. Ne yapayım?” Sonra bir mesaj daha at ve kızı unut. Cevap verirse devam. Vermezse unutmuş olman lazım zaten. Kız gibi “acaba cevap verecek mi” diye sürekli düşünüyorsanız (böyle şeylere nasıl vakit buluyorsanız) o sizin feminenliğiniz.

Böyle unuttuğunuz kızı sonra bir vesileyle bir ay sonra hatırladığınızda red yediğiniz kesin anlarsınız. O da hatırlarsanız.

Yürümede de olay basit. Kız soğuksa, gülmüyorsa ve muhabbeti sürdürecek adım atmıyorsa bunu otomatik shit test sayıp 2 dk istifini bozmadan konuşursun. 2 ya da 3 dakikada (eğer yürüme değil buluşma ise 10 dk) içinde ısınmıyorsa red yediğin kesin. Hemen uzaklaş (eğer buluştuysanız kısa kes).

Arada bir nazı red sanıp kızı aramazsam? Kızın suçu. Daha iyi sinyal verseydi ya da hızlı davransaydı. Kendi kaçırdı. “Ben ödülüm” mantalitesinde isen kızın gerekli sinyalleri açıkça vermeyerek kaybettiği bir değerli erkek olman lazım.

NOT 1 : Burada tabii şu acımasız gerçeği de yazmak lazım : Kadınlar yüksek değerli gördükleri erkeklere karmaşık sinyal verip onu başka kadına kaybetmekten korkarlar. Naz mı red mi anlayamama sebeplerinden biri kadının erkeği olsa olur olmasa da olur görmesidir. CPDniz yüksekse daha direk mesaj alırsınız.

Eğer kağıttan kaplan değil de gerçek bir kaplan olmak için çabalarsanız, sinyaller daha barizleşmeye başlar.

NOT 2 : Rollo üstad yazmış, okuyun (3 Buluşma):

Kesin ve hızlı uygulanabilir “Oyunun Angajman Kuralları”nı yazmanın temel problemi bir adamın o an hedefinde olan hatunla ilgili hep özel bir durum olacak olmasıdır. Böyle birşey yoksa bile erkekler genellikle “bu kızda özel birşeyler var” diye hissederler. Tabak Teorisinin Oyunun entegre bir parçası olmasının nedenlerinden biri, erkekleri daha önce sahip oldukları ve kendilerine kazara ilgi gösteren her kadını hemen özel bir kar tanesi sanma betalığını atmaya zorlamasıdır. Bir beta için kendisine ucundan da olsa IOI (Indicator of Interest – İlgi Göstergesi) veren bir kadın bulup, yokluk zihniyetinden dolayı onu gökden düşmüş bir meleğe çevirmemek çok zordur. Düşünsenize, çölde açlıktan gebermek üzere olan birine tuzlu kraker bal – kaymak gibi görünecektir.

Risk ve Ödül

“Oyunda”, bir kadına fazla yatırım yaparak diğer fırsatları kaçırma ile yeterince yatırım yapmayarak o fırsatı kaçırma arasında hassas bir denge vardır. Kadın, kendi oyunu gereği, uzun süreli ilişki veya cinsel ilişki potansiyeli konusunda, erkeğin kafasını karıştıracaktır. Bu önceden kabul edilmiş şüphe, aslında kadınların yararına bir sosyal baskıdır : biraz daha sabırlı olsan, ah biraz daha yatırım yapsan, hayatının kadını ve çocuklarının anası ve dünyanın en iyi amı ile ödüllendirilebilirsin – bunu şimdi mahvetme!

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

102 thoughts on “Naz mı yapıyor, istemiyor mu?”

 1. Arkadaşlar, az önce alfa beta nedir bilmeyen, annemden 5 sene önce ayrılan ve çok sevdiğim babamla karı kız muhabbetine girdim, bana ilk kez, annemden sonra 15 tane kadınla 100 den fazla kez seviştiğini söyledi. Bu adamın yaşı 50 ve tavladığı kadınlar 35-45 yaş aralığında çok güzel milf hatunlar, bende tanıyorum çoğunu.

  Bu adam ortalamanın 1-2 tık üstünde tipli, göbekli ve 1,72 bir adam. Ama bu adam aynı zamanda hafif ukala, yerinde esprili, zeki, yürürken göğsü hayvan gibi önde yürüyen, küçüklüğünde çok kavga eden dehşet özgüvenli bir adam. Alfalık ilk cümlede değil, ikinci cümlede akıyor farkettiyseniz.

  Yani demem o ki, sizin 1,70 boyunuz olsa da, göbekli olsanızda işi bitiren şey diliniz ve kafa yapınız. Ona“baba madem bu işi bu kadar iyi yapıyosun, bana da 1-2 taktik atta bizde yararlanalım” dediğimde, alfalık betalık bilmeyen adam bana bunları dedi;

  -Boş konuşma, çünkü kadınlar boş ve çok konuşan erkekleri sevmezler.
  -Kadının yanında güçlü duran tamamen sen ol, o değil.
  -Kendinden tamamen emin ol.
  -Hafif esprili ol.

  Bunları dedikten sonra “kadınlar bende ne buluyo bilmiyorum ama aklıma gelenler ve yaptıklarım bunlar” dedi.

  Üstelik bu adam dibine kadar onurlu, annemle her kavga ettiğinde susan, bana ve anneme bir fiske el kaldırmamış, insani bir şekilde evliliğini bitirmiş, cebime paramı koyan bir adam. Onur ve alfalık ters bir şey değil, bunu ters sanan sizlersiniz.

  O yüzden herşey tip vücut ve para değil, herşey alfalıkta.

 2. Kirmizi Hapin Ters Tepmesi

  Dostlar selamlar. Yakin zamandaki bir iliskimde kirmizi hapli bir sekilde davranip red yeme hikayemden kisaca bahsetmek istiyorum. Kiz arkadasimla tanistigimizda numarasini bana kendisi vermisti. Birkac bulusmadan sonra acikca kendimi ifade ettikten sonra iliskimiz baslamisti. Sonrasinda benim akademik kariyer yapmamdan oturu agirligi egitimime vermem gerekiyordu. Fakat kiz surekli beni ciddili iliskiye itiyordu. Ilk 2 ayda beni ailesiyle tanistirmaya calisti. Hayir dedim. Yemek yapip ablasiyla tanistirmaya calisti hayir dedim. Hicbir sekilde cercevesine girmedim. Cok diretti next yaptim. Sonra kendisi pesimden kostu. Sonrasinda ise acikca benimle ciddi mi dusunuyorsun sorusunu gecistirince. Beni uzuuunn bir mesajla terketti. Bende tesekkur edip yollarimi ayirdim. Fakat anlayamadigim sey ikimizinde yaslarinin genc olmasina ragmen onu boyle davranmaya iten sey neydi ?

  1. Kırmızı hapin bokunu çıkarmışsın. Birazdan dengeli olsaydın, kırmızı hap hiç yatırım yapmıyacaksın demiyor, kadından daha fazla yatırım yapmayın diyor. Uzun süreli ilişki istiyorsan biraz da yatırım yapacaksın.

  2. Kırmızı hap seni kurtarmış birader ne reddi? 2 ayda aile.nedir? Bu kadar hızlı uzun süreli ilişkiyi söze döken hatunlar genelde sonradan adamın ağzına sıçar.

   Kırmızı hapın yararlarndan biri de adamı sonradan hayatı zehir edecek kızlardan korumasıdır.

   1. Burada problem kızın evlenmek istemesi, bakire olması (??) falan değil kısa sürede evliliği dayatıp yanaşmayınca rest çekmesi. Buna ancak bir beta atlar ve hayatı zehir olur. Buyur hayatım götüm artık senindir, ona istediğini yapabilirsin demektir. “Kafeslenme”den yanlış çıkarımlar yapılmış.

  3. Hatun kafeslemek istemiş seni, evlilik vardı büyük ihtimal kafasında. Büyük ihtimalle bakire (“ben kendimi kocama saklıyacağım” asdafasdfasd) ve ateşler içinde yanan salak bir Türk kızına denk geldin. Ucuz yırtmışsın bro.

   1. Kendimi kocama saklayacağım fikri neden bu kadar komik geldi kardeş? Anan da bunu yapmadı mı? Teyzen, halan yanı şekilde?

    Hala evleneceği adama karşı alnım açık yüzüm güleç olsun diyen erkeğine saygılı kadınlar var. Bu komik değil ciddiye alınacak değerli bir şey.

   2. Bence kızın kendisini kocasına saklamasında ya da evlilik istemesinde sorun yok. Ama ilk aylardan bu tür konulara hızlıca giren hatuna karşı dikkatli olmak lazım. Bunun birkaç anlamı olabilir : kız ilişkiler konusunda sıfır tecrübelidir ki bu çok kötü değil. Ama tam tersi kötü çocuk devrini geride bırakmış ve hızlıca iyi çocuk kafeslemek istiyor olabilir. Bu kötü. Kız duygusal olarak zayıf ve sahiplenicidir ki bu tür hatunların kıskançlığı çekilmez olur.

  4. Aynısı şu an bende mevcut bir aylık sevgilim “beni ailene ne zaman anlatacaksın” deyip duruyor ama o toplara girmem tabii.

    1. Yok abi benim ilişki bitmedi ama sanırım hatun senin dediğin duygusal olarak zayıf kategorisinde o gün çok soğuk davrandım “ben senin bir lafına bağlanırım , vazgeçemem” gibisinden şeyler söyledi. Yani draması yüksek gibi ama meziyeti düşük değil 😀

 3. @Mahmut abi
  Kadın, kendi oyunu gereği, uzun süreli ilişki veya cinsel ilişki potansiyeli konusunda, erkeğin kafasını karıştıracaktır. Bu önceden kabul edilmiş şüphe, aslında kadınların yararına bir sosyal baskıdır : biraz daha sabırlı olsan, ah biraz daha yatırım yapsan, hayatının kadını ve çocuklarının anası ve dünyanın en iyi amı ile ödüllendirilebilirsin – bunu şimdi mahvetme!

  Yazının son yukarda ki bölümünü anlamadım daha basit şekil de anlatırmısın?

  1. Hatun senin çakışılacak alfa mı kenarda tutulup zor günler için saklanacak beta mı olduğunu tam anlayana kadar kendisinin ne olduğunu (hızlı ve vuruşkan mı yoksa kendini kocasına saklayan azize mi) sana açık etmeyip masum melek oyunu oynayacaktır. Bu oyunun farkında olmayan betanın her IOI aldığı kadını melek sanmasının sebeplerinden biri bu. Zira günümüzde feminizm yüzünden kafası uçmamış her kadın, dışarıya masum melek ya da evlenilecek kadın oyunu oynar.

  1. Çoğunu çevirdim aslında. The Rational Male kitabı, bloğun ilk 2 – 3 yılından makalelerin seçmecelerinden oluşuyor.

 4. Hocam merhaba

  Rüyalanma olayı mastürbasyon kadar zararlı mıdır? nasıl engelleyebilirim haftada 1-2 kez rüyalanıyorum fazla mastürbasyon da yapmam haftada 1 anca.

 5. Mahmut Abi belki alakasız bir başlık altında soruyorum ama ben boksa aşırı ilgi duyuyorum ama kafaya alınan darbelerin de büyük sıkıntılar yarattığını biliyorum.Riskleri biliyorsundur zaten sıralamama gerek yok buna rağmen başlamalı mıyım bir de matematik fizik ağırlıklı bir bölüm okuduğumdan ekstra bir endişe biniyor üstüme ne önerirsin?

  1. Kardeşim senelerdir boks yapıyorum. Kimse kafanda odun parçalamayacak. Sen kendini hazır hissettiğinde isteğe bağlı olarak ringe çıkarsın ancak. Kaskını vs taktığın sürece de ciddi bir zarar görme ihtimalin çok çok düşük. Boksta sakatlanma oranın futbolda sakatlanma oranının çok çok altında oldugunu da belirtelim. Ciddi hasarlar ancak profesyonel boksta vs olur. O topa girmeyeceğine göre sıfır sıkıntı

 6. Mahmut abi arkadaşlık vs flört yeni tanıştığımız kızın bizi nasıl gördüğü ile alakalı yazı gelirmi

  1. Senin kıza atacağın adıma göre değişir, kız ilk gördüğü zaman statün yüksek değilse nötrdür sana karşı

 7. Kırmızı hap din ile çelişiyor mu? Çok eşlilik, pompa vs…
  Bilindiği gibi dinimiz tek eşliliği emrediyor.
  Daha bu tarz örnekler vardır. Ne yapacağız bu konuda? Nasıl düşüneceğiz?

  1. Kırmızı hapın özü kadının ve kadın – erkek ilişkileri dinamiğinin doğasını anlamak ve kendine bu bilgi ile yol çizmek. Kırmızı hap ile gidebileceğin yol tek eşlilik olabilir, tabak çevirmek olabilir ya da MGTOW olabilir. Tercih senin.

   İslam inancı ile tek eşli yaşayacaksan bile kadın doğasından anlaman gerekecek. Zira eşinde ne olursa olsun hipergami dürtüsü olacak. Eğer mavi haplı davranırsan kadın dini ve sosyal nedenlerce erkeği bırakma ya da aldatma şeklinde tepki vermeyecek bile olsa büyük bir dırdır ve mutsuzluk şeklinde tepki mutlaka verecektir. O nedenle tek eşli ilişkide bile olsan kadının üzerinde oyununu oynaman şart.

  2. Dostum ilk olarak dinin tek eşliliği emretmiyor. Duruma göre çok eşlilik için izin de veriyor. İkinci olarak İslam’ın bakış açısı Trp arasında ufak benzerlikler de var örneğin;(kelimesi kelimesine yazamam ama) Kadınları yönettiği bir toplum iflah olmaz mealinde bir hadis mevcuttur. Aynı şekilde kadınların duygusal olduğu için şahitliğinin yarım sayılması , hakim olamaması vs vs. Yani İslam kadını ikinci plana atmıyor ama fıtratına göre davranıyor. Bu yüzden Kur’an da erkeği kadının yöneticisi olarak tayin eder. Tabii bunlar benim fikirlerim Skeptico’ya sorsan kabul etmez 😀

 8. Mahmut abi çok önemli bir soru lütfen :

  Tinder ‘da ailesi muhafazakar bir kız denk gelince onunla sex yapıyor musun korkmadan ?

  Ben korkuyorum ailesi öğrenip veya kız şantaj yapar falan diye.

   1. Saksoları meşhur, doğal seçilim gibi düşün, ortam şartlarına en uyumlu özelliğini parlatıyor işte.

  1. Öncelikle cevaplar için teşekkürler.

   Ama soru yanlış anlaşıldı.

   Kız değil kızın ailesi muhafazakar olacak…

  2. Kızın ailesinin muhafazakar olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Sosyal medya stalkı mı? Ben kızın ailesiyle ilgili tek şey bilmem. Ama hiç muhafazakar aile kızına denk geldiğimi de sanmam.

   İnsan korkmak istedikten sonra korkacak şey çok. Ya kız psikopatsa ve uyurken pipini keserse?

 9. Mahmut kolay gelsin sana burası iyiden iyiye çocuk parkına dönmüş. Kickboksa yaziliyim mi fizik mi okuyayım gibi absurtunde ötesinde sorular okuyorum. Ya arkadaş hani nesil zekiydi? Bak sitenin içeriği, konsepti ve amacı belli, neden hala bu tarz sorularla gelme aptalligini yapıyorsunuz? Ya öyle bir soru soracaksin ki hem daha önce sorulmamis hem de yeni bir makale konusu olacak kadar spesifik olacak. Bin defa sorulmuş soruları sormak yerine sitede bı arama yapın en basitinden. Bir diğer onerimde liseli arkadaşlara beyler açıkça konuşayım hepiniz aşırı feminensiniz. Bir erkek kendi hayatı hakkında bu kadar kararsız olmamali. Buradaki insanlar sizin ne okuyacaginizi vs. bilemez yahu, bunu sizin bilip çoktan araştırmis olmanız gerekiyor. Bunu lisenizdeki hiçbir işe yaramayan rehberlik hocanizda bilmez. Bunu araştırarak siz bulabilirsiniz. Bir erkek kendi kendine yetebilmelidir. Ailenizden bir an önce bağımsızlasin ve kendi kararlarinizi uygulamaya başlayın. Kaçta evde olacağınızı ne zaman yiyip iceceginizi ve hangi bölümü okuyacağınizi kimse size direktif vermesin sadece tavsiyelere acik olun ve dinleyin ama kararlarinizi artik kendiniz verin. Ailenizden bağımsız olmayı ogrenemezseniz oğlan çocuğu olarak kalırsınız.

  1. Sorma bro kalite yerlerde. Baya baya kalitesiz, varoş kekoların doluştuğu bir site oldu burası. Mahmut’ta da iyi sabır var.

  2. Kral yorum ustat

   Mahmut Abi bu salaklara verilecek tek cevap once sitedeki tum yazilari okuyup icsellestirmeleri gerektigi
   Harbi sabirli adamsin

 10. İslamiyette erkek için tek eşlilik söz konusu değildir, Hristiyanlık genel kabulünde yasaktır.

 11. Mahmut abi merhaba bir konu hakkında tavsiyene ihtiyacım var. Durum şu ki üniversite 1. sınıftan bu yana tanışık olduğum bir kız var(yaklaşık 6 sene). Üniversitenin birinci yılında kızla ortamlarımız aynıydı fakat flört vb. birşey olmadı benim de kızdan bu yönde bir beklentim yoktu zaten o zamanlar. Zaten daha sonrasında muhabbetimiz genelde merhaba merhaba şeklinde oldu çok yakın değildik. Son zamanlarda kız instagramda gözüme çarpmaya başladı(kız güzelleşti 😂) fakat ben yazsam mı yazmasam mı bir türlü karar veremedim(bunun yanlış olduğunun farkındayım fakat kesinlikle oneitis falan değil). Kız bütün fotoğraflarımı aralıksız beğeniyor. Her neyse bugün kızın doğum günüymüş ve onunla ilgili bir fotoğraf paylaşmış ve 25. yaşımdan çok şey bekliyorum gibisinden uzunca bir yazı yazmış birde story paylaşmış. Bende bunu fırsat bilip burdan yürürüm diye düşündüm ve sonraki muhabbet aynen şöyle oldu.
  Ben: Doğum günün kutlu olsun 🎉👏
  Kız: Teşekkürler canım 😘(25 dakika sonra yazdı ve bu emojiyi atması düşündürdü tabi)
  Ben: rica ederim 🙂 Bence pek bi numarası yok ama 25. yaşın 😅

  Bu noktadan sonra kız mesajı gördü ve geri dönüş yapmadı.

  Burda benim sorularım şu;
  1- Net bir şekilde friendzone muyum ?
  2- Kıza yazdığım mesajlarda mı yanlış yaptım, oyunumda mı problem var ?
  3- Muhabbeti tekrar sürdürmeli miyim ?

  Bu arada tiple ilgili bir problemim yok, ağırlık kaldırıyorum, fit bir vücuda sahibim. CPD olarakta kızın bir iki tık üstündeyim muhtemelen yani kızın fiziksel olarak isteyebileceği herşeye sahip olduğumu düşünüyorum fakat burda tıkandım. Yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.

   1. Mahmut abim bi yazında aynen şunu demişsin Redmi nazmı anlayamama sebepleri yani şöyle söyleyelim kıza hiç teklif etmedik sevdigimizi söylemedik ama ilgimizi belli ettik ama kızdan hayır yada evet alamıyoruz yani reddedilme oalyını yaşamadık daha bu reddedilme illa hayırmı demek

    1. Yani hayır istemiyorum flean rahat bırak demiyor gördügünde sürekli bakıyor ama teklif etmedik tabiki sadece bakışmadan başlayan bişey mesela kız sürekli bakııyordu felan bende numarasını bulup yazdım kimden buldun felan dedi şu bu aramızda önceden belirli olaylardan dolayı uzak duruyrdu benden daha sonra konusma ben nkızı oneitis yapmıstım acıkcası öyle söylüyüm kızın üzerine gittim gittim hayır tanışmak istemiyrorum felan diye bişey veya hayır istemiyorum diye bişey duymadım aksine üstüne gittikçe olumlu cevaplar alıyordum örnegin kıza hesap soruyorum kız bana hesap veriyor. tanımamasına ragmen tam olarak

     1. Duyduğuma göre kız acayip zor kızmış TİP statü olarak baya iyiyim. Hiç reddedilmedim.
      Kızda 3 yıldır sevgili yapmamış bi tip bunun sebebi de nedir sence kral

     2. tek bir kız ile ilgili 3 koca yorum boyunca açıklama yapıp tavsiye istiyorsan kızı oneitis yapmışsındır ve yapman gereken nextlemektir zaten. kızın neden böyle yaptığı veya davrandığı ise senin sorunun değil ve kızın kendisini ilgilendirir. sihirli kelime “next”.

  1. Mahmut abi deģilim ama yinede cevap vereyim.
   1-Friendzone deģilsin
   2-Oyununda problem var. Canım diyip o emojiyi atarak senin kişiliğini tartmış verdiğin cevap aşırı beta kokuyor. Mesajlaşmada kıza soğuk su sıcak su etkisi yaratman lazım yani tahmin edilemez bir şekilde ilerlemen lazım.
   3-Bu mesajı görüyorsan hala zamanın var yeniden dene.

   Tavsiye: Kıza “bugün benim en sevdiğim değer verdiğim gün” felan yaz neden diye soracak. “cok sevdigim guzel bir hanfendi bugun dogdu da ondan” yaz. kiz cok olumlu veya olumsuz tepki verebilir. ustune alinip gulerek tesekkur felan edebilir 🙂 sonra bugun dogan unlu bir kadinin son postunu kiza at (or: amanda cerny) altina “ama dogruyu soyle cok tatli degil mi bugun onun dogum gunu” yazip gulucuk koy. Sonrasi sana kalmis umarim mantigi anlamissindir.

  2. Bir kızı üzerine uzun uzun yazılar döşeyecek kadar ciddiye almama taraftarıyım. Saygılar, sevgiler.

  3. O yazıyı sana yazmamış, peşinde olduğu birine yazmış.

   İlgini çek, merhaba merabadan fazla ilgi gösterme. Sakın ezik gibi triplere girme. Başka kızlara odaklan.

   1. Yok dostum bana yazdığını söylemedim zaten. 25 yaşıma girdim bana mutluluk getirsin gibi klasik doğum günü laflarından biriydi kızın yazdığı birine ithafen yazdığını sanmıyorun. Ben doğum günü muhabbeti üzerinden yürürüm diye düşünmüştüm sadece ama friendzone a takıldım 😀 Kızla zaten son 1.5 senedir karşılaşıp konuşmuşluğumuz yok zaten ilgi gösterme gibi bi durumum yok. Devam yani.

    1. Oldu dostum, önündeki maçlara odaklan. Değerli olan sensin, değerini devamlı arttır, kişisel gelişimini sürdür, sporunu aksatma, özgüvenini yükselt, devamlı kazanacaksın.

     Selamlar.

   2. Asıl bu düşünce ezik bir davranıştır. Sen hamleni en iyi şekilde yapacaksın köşene çekileceksin. Kızları gözünde ezik gibi görünmemeye çalışmak sizi daha çok ezik gösterir.

  4. Yazışırken o emojileri kullanmayın, hele koca koca adamlar görüyorum o türlü türlü aptal suratları kullanıyorlar yazarken, sahiden aptal gibi gösteriyor.

 12. Benim varlığım red pill ve mgtow ayarında. Bir kız ile konuşmam ikinci cümleden itibaren görüldü ile bitiyor. Hepsinde aynı. Kızın başına bir kaza geldi, geçmiş olsun dileklerimi iletip, yardımcı olmaya da çalıştım. Tabi beynim yardım teklif etme, kötü adamı oyna diyordu. Bir hafta sonra ben bir kaza atlattım, kız bunu gördüğü halde oralı bile olmadı. Mesaj atıp, arayanlar da hemcinslerim oldu. Kızın biri de kazayı bana getirenin kadın şoför olduğunu anlayınca feminist kesildi ve yalandan geçmiş olsun yazıp, ardına feminizmi dayadı 🙂 Normalde kıyamet kopsa yazmayacak kız, tanımadığı bir siyasi parti lideri için bana mesaj attı, yalnızca güldüm, bir şey de yazmadım. Aslında insan elin beş para etmez adamı için kafamı s.keceğine hiç konuşmasa daha iyi amq. Kızın biri ile oturduk, kahve içtik. Kız annelik istediği sinyallerini verince red pill’i okuduğum için bu beni kafesler diye daha da konuşmadım.Annelik diyorsa bir kız son çaresin anla. Şu an hayatımın merkezinde spor var. Bisiklet ve koşu sporu ile ilgileniyorum. Bir kız naz mı yapıyor, istemiyor mu diye düşünmüyorum. Tek düşüncem ertesi günün antrenman ve beslenme programı. Beni bu yola iten tüm kızlarımıza teşekkür ederim.

  1. Doğru yoldasın Kerem Tuna. Bozma kendini ama kızlarla iletişim fırsatlarını da es geçme. Denemelere devam 🙂

   1. Fırsatları es geçmesem de sonuç hep olumsuz oluyor Cango. Sporcu olduğum ve kendi bedenimi ve sınırlarımı keşfettiğim için kilo vermek istediğini ilan eden bir kıza ipucu verdim. Uzun zamandır yürümek istediğim bir kızdı. Kız birlikte koşalım teklifime bir ara haberleşiriz dedikten sonra ya benim bacağımda sorun vardı ben koşamam ki minvalinde bahanelere getirdi. Ben de doktora görünürsün olur biter dedim. Amq kız siyasi parti muhabbetine dünyaları geziyor. Benimle kendi yararına olan aktiviteye bile bahane buluyor. Baktım konuşma betalaşmaya doğru yol alıyor, belki de aldı bile, geber amq demeliydim belki de bilemiyorum, konuşmayı direk sildim.
    Üstüne 10 km koşup sürelerimi geliştirerek kendimi ödüllendirdim, o da fazlalıklarını elleyecek bir erkek bulur 😉

  2. Kizin annelik konusmasini seni son care gordugunden yaptigini nerden cikardin? Bazi kizlar alfa gorunce tohumunu alma gudusuyle de annelikten bahseder ya da “senden cocugum olsun istiyorum” der. Bazi kizlar da seni test etmek icin. Hemen atlamayip ne sirin seysin sen diye burnunu sIKIp testi gecmek ya da beta bet uzun ve arkadasca konusmalara kafi.

   Gencler kizlar sizi isterlerse kafeslemeye her turlu calisir. Kizlar asil alfa adami kafeslemeye calisir ama bu basarisizsa beta adami. OZellikle kiz 25 yas altinda ise beta adama bulasmayip alfa adama kafes atma pesindedir. Cogu kadin eger alfa kucagindan alfa kucagina atliyorsa bu onun alfayi kafesleyip onu uzun sureli iliskiye cekmek istememesinden degil alfa adami isteyip de kafesleyememesinden.

   Kirmizi hapi nasil yanlis yazdik ki sen kadinlar sadece beta kafeslemek ister anladin? Bu beni cok beta gordu kafesleyecek diye kizla konusmazsan hayat boyu 31 cekersin. Tek gece tek vurus yaratma yetenegin yoksa.

   Birinin size kirmizi hapin her kuralinda asiriya gidebileceginiz her yolu tanimlamasi imkansiz. Sizin biraz daha akillica davranmaniz lazim.

   1. Fırsatları es geçmesem de sonuç hep olumsuz oluyor Cango. Sporcu olduğum ve kendi bedenimi ve sınırlarımı keşfettiğim için kilo vermek istediğini ilan eden bir kıza ipucu verdim. Uzun zamandır yürümek istediğim bir kızdı. Kız birlikte koşalım teklifime bir ara haberleşiriz dedikten sonra ya benim bacağımda sorun vardı ben koşamam ki minvalinde bahanelere getirdi. Ben de doktora görünürsün olur biter dedim. Amq kız siyasi parti muhabbetine dünyaları geziyor. Benimle kendi yararına olan aktiviteye bile bahane buluyor. Baktım konuşma betalaşmaya doğru yol alıyor, belki de aldı bile, geber amq demeliydim belki de bilemiyorum, konuşmayı direk sildim.
    Üstüne 10 km koşup sürelerimi geliştirerek kendimi ödüllendirdim, o da fazlalıklarını elleyecek bir erkek bulur 😉

    Alfa olmadığımı bildiğim için olabilir mi Erkek Adam? Kızın üniversiteyi bitirmiş olması, bir çok ülke gezmiş olması ve sonunda bana annelikten bahsetmesi. Benim hatam kendimi tam tanıtmamış olmam. Ben iflah olmaz bir betadan red pill ve mgtow arasında olmayı kendine hedef edinen birisiyim ve kızların o shit test vb. saçmalıklarını gördükçe kızlara karşı soğuyup, buz kestim desem yeridir.

   2. Zamanında bu işin cılkı çıkacak demiştim. Bir süredir uğramıyorum buraya. Ve gördüğüm cümle:

    “Kız annelik diyorsa cart curt”

    Ne alakaysa artık… Olay tam tersi iken… 25 yaş altı, yeğenleri olan kız senin gibi bir erkeği-alfa diye bir şey de yok alayımız betadan devşirildik- bulunca tabii ki anne olmak isteyecek..

    Neyse herkese bol şans:)

 13. Hayatın boş, rastgele ve anlamsız gelmeye başlaması normal mi? Aylardır depresyondayım. Şöyle bir baktım da hayatımda hiç bir şey yolunda gitmiyor. Benim çabalayarak sahip olamadıklarımı hiç bir şeyin farkında bile olmadan sahip olanlar var ve bu canımı acıtıyor.

 14. ‘Durum aslında o kadar kasılacak seviyede değil-

  Bir daygame, bar veya herhangi bir buluşmada günümüz şartlarında kız düşürmemizin çok kolay olduğunu düşünüyorum. Hatalar yapsak bile görmezden gelinebiliyor. Yani kızın yanına gideceğim, bütün testleri geçmek zorundayım falan filan. Geçmeseniz de olur. Bir beta olmadığınızı ufaktan belli edin yeter. Tabi üstadlar bu duruma ne yorum yapacak bilemem. Bekliyorum.

 15. Öncelikle herkese iyi günler diliyorum.
  Bı ara yazmıştım yine sevgilimden ayrıldım diye bu meselenin üzerine düştüm kafamdan çıkaramıyorum hemen. Kızla ilk konuşmaya başladığında serseri gibiydim duygusal yatırım yapmamistim duygusal yatırım yaptıktan sonra bu kız baska abi muhabbetine döndü kızin sosyal medya hesaplarını gizliden takip ediyorum yazdığı şeyler falan benim gördüğüm kız değil yani ben aşırı mavi hapli davranmisim .

 16. Başka bir mevzuda kendimi geliştirmek istiyorum, spor yapıyorum, normal bi işte calisiyorum , kendime pozitif özellikler katmak istiyorum ama ne yapsam bilemiyorum tavsiyelere acigim

 17. Soru şu ki; kadın bir alfayı kafesleyemeyip 30undan sonra bir betayı kafesleyip çocuk yaptığında yine de amacını gerçekleştirebilmiş gibi tatmin olmuş hisseder mi?

  1. Kafesledigi betanin sunepeligine ve kadinin kendi degeri ile ilgili algisinin gercekciligine bagli. Erkekte sunepelik coksa ve kadin eger kendi cpdsini oldugundan yuksek goruyorsa tatmin zor. Erkek sunepe degilse ve kadin da artik 30 oldum alfa kim ben kim diyen bir kadinsa evet tatmin olur.

  2. Cok iskalanan bir olay var : iyi gen ve guven ihtiyacini alfa siker beta oder diye soyleyince kadinin guvenlik ve kaynak ihtiyacini asagiliyoruz. Yani alfa tohumu ihtiyaci dogal durtu ama digeri olmasa da olur saniyor cogu kirmizi hap takipcisi. Ikisi de guclu ve evrimsel. Kadin vahsi dogada alfa tohumu alsa ama erkek kaynak ve guvenlik saglamazsa cocuklarini nasil yasatacak? Ikisini dengelemesi lazim. Ikisi de guclu durtu.

   Burada anlasilmayan birsey de kadinin kapasitesi. Kadini kutsamanin kalintilari. Erkekler de HB9 hatun arzular ama zamani gelip de cocuk icin cpd kapasitesine gore evlenir. Ama erkegin kendi cpdsini dogru degerlendirip tatmin olmasini bekliyoruz. Kadin sanki ustun birseymis gibi ondan bu mutevaziligi beklememek garip.

 18. Daha önce son kez yazacağım dedim ama gene tutamadım kendimi amk. Bu sitede yanlış olduğunu düşündüğüm şeyler varsa da doğru olan şeyler beni kendine çekiyor.

  Oyunlardan ne istiyorsunuz amk. Kastım 78458998 tl yatırılan online oyunlar değil singleplayer oyunlar. Oyun oynamayı eziklik gibi görenler var amk. Oyunlar gerçek dünyadan çok daha iyidir,hele VR teknolojisi gelişsin de sanal kız sikerken zevkin dibine vuralım. Ya da gidip WW2 de ölüm korkusu olmadan savaşalım amk.

  -Shit test yok
  -İstediğin zaman free and limitless sex (Oyuna para ödedikten sonra yani)
  – Seks nedir bilmeyen hb 5 hatunlar yerine Alexis Texas’ı sollayan HB 10 hatunlar
  -Save ve load sistemi (Çok zevke geldiğin anı kaydet istediğin zaman tekrar yaşa)
  -Buluşma,buluşma mekanı seçme,bir am için 689867 tl bayılma durumu yok.
  -Red ihtimali yok
  -Kızı aniden babası aramayacak ve işiniz yarıda kalmayacak
  -Regl sebebiyle bir kaç gün beklemek yok
  -7357874 tane fantezi uygulayabilirsiniz ve sanal hatun ya bi siktir git diyemez
  -Erken boşaldın diye taşak geçilmez
  -Boyutunu dert etmez
  -Sadece senin zevke gelmen önemli,onu orgazm edecem diye uğraşmayacaksın (istersen de oyun sana bu seçeneği sunacak)
  -En kral beta olsan kız sana Brad Pitt muamelesi yapacak
  -Teknoloji geliştikçe gerçeğinden daha zevkli olacak

  Daha ne istiyorsunuz amk. Bu arada son nickim bu,alfa olmak isteyen betayı siktir edin. Artık alfa olmak değil hayattan zevk alan adam olmak istiyorum ve bu alfalıktan geçmiyor. Belli bir kalıba girdiğin hiç bir şey seni mutlu etmiyor (en azından benim için böyle)

  Ha diyeceksiniz Red Pill karı sikmekten ibaret değil. Haklısınız ama VR bunu da halledebilir

  -Ferrari mi istiyorsun,sana filosunu bedavaya yığar
  -Şirketin mi olsun istiyorsun onu da halleder
  -Kas mı istiyorsun,anasını bile siker
  -Başarılı biri olmak mı istiyorsun,tamamdır o iş

  Bak iddia ediyorum VR gelişince VR tayfası insanlara “Gerçek hayatta takılı kalıyor mallar,biz zevkten uçuyoruz onlar karı tavlamakla filan uğraşıyorkar” diyecek

  1. Realiteye 10% yaklasan VR bile yok senin bahsettigin kalite 15 yil uzakta. Gecen red men groupda mgtow bir konuk vardi. Adam sex doll ile tek esli iliski yasiyorum ve mutluyum diyor. Ben insan seklinde silikonla birlikte olmaktan zevk alacagimi sanmam. Cogunluk adina konusamam ama cogu erkek de tatmin olmaz diye tahmin ediyorum.

   Kadin nemli delikten ve seksten ibaret degil. Hayatini renklendiren bir varlik. Kirmizi hap zor degil. 2 veya 3 seneye erkegin otomatik dogasi oluyor ve isler genelde kendiliginden akiyor.

   VR kalite olarak sex robotunun gerisinde. Ikisi beraber daha yeterli kalitede degil. Olacak belki ama simdi degil.

  2. Bir insan Erkek Adam olmaktan bu kadar mı kaçar? Red yemek yokmuş, o yokmuş, bu varmış. Bilmem kaç MB’lık bellekte bunlar olsa ne olmasa ne? Siz böyle düşündükçe oyun oynayanları daha çook eziklerler.

 19. Ülkenin alfaları bile kalitesiz amk.Şu İngilizce kalıpları özgün şekilde Türkçe’ye çevirin,hem eğlenelim hem de Amerikan özentisi olmayalım.

  Manisa’dan selamlar kurtlar.

 20. Konu dışı:
  Mahmut bey; ben belki 150 kızla görüştüm ama bunlardan geri dönen hemen hemen hiç yok!

  Giden kızlar neden geri dönmüyor? Cidden inanılmaz bir durum gibi geliyor bana. Dönen kız oranı %3 yoktur.

  Nedir bunun sebebi? Burana cevap veren yazınız var mı bilmiyorum ama çok merak ediyorum bunu. Teşekkürler.

   1. Hayır 2.buluşmayı kastetmiyorum.
    1 haftalık 1 aylık 3 aylık vs bir süre ilişki yaşadığım kızdan ayrıldıktan sonra Kızın; pişman olarak, özleyerek vs herhangi bir gerekçeyle geri dönmemesi olayı bana cidden ilginç geliyor.
    İlişki bitince tamamen bitiriyorlar. Soru saçma gelebilir. Bittiyse neden dönsün diyebilirsiniz ama…
    Bitince asla dönüş yapılmayacak biriyle ilişkşi yaşamaları da saçma geliyor
    Umarım çok karıştırmadım. Velhasıl biten ilişkiden sonra asla dönmemeleri beni çok şaşırtıyor bunun sebebi?

   2. Biten ilişkiyi kastediyorum. 2.buluşma değil. Yani bir süre (3 ay vs) ilişkş yaşanıp bitikten sonra geri dönmüyorlar amq kızları…
    Çok mu iradeliler. Çok mu alternatif var çok mu betayız. Çok mu gururlular.. sebep ne?
    Çünkü ben gardı düşer ger döner diye bekledim hiç biri dönmedi
    Nedennn? Cidden çok ilginç bence

  1. O an ne yaparsan o. Sen 1000 tane yaptın ama 1000 tane yaptın diye 1001 inci sana gelmeyecek. Mekanizmayı söküp içselleştirmen gerek

 21. Merhaba Mahmut abi. Bugün bir olay oldu anlatıyorum;

  Kız:X
  Ben:Y

  X: Artık konuşmayalım Y.

  Y: neden :d

  X: Kadına insana saygı duymuyorsun*

  Y: yani en başından beri diyorum senin bileceğin bir iş istemiyorsan konuşmayız kimseyi zorlamam böyle bir şeye. Ama şu var mizah anlayışım biraz aşırıya kaçıyor o konuda haklısın fakat bu saygısızlık değil psikopat tecavüzcü değilim ben :d

  X: Bunu belli etmen için çabalaman lazım

  Y: yani şu ana kadar sana veya çevrene o şekilde herhangi bir eylem yaptım mı

  X: Neler yaptıklarını bilecek kadar tanımıyorum seni

  Y: Kimseye istemediği bir şeyi yapmadım güzelim. kadın düşmanı bana verilebilecek bir sıfat değil dolaylı olarak bunu yapıyorsun :d Yani konuşup konusmaman senin bileceğin bir iş ama bu sıfatla anılmak benim kaldırabilecegim bir şey değil.

  X: Neyse Y ya sınava 2 gün kalmis seni de kötü etkilemek istemem ben yatıyorum daha sonra konuşuruz

  Y: (hatam burada başlıyor) Sinav dolayısıyla hepimiz gerginiz her gün sacmasapan nedenlerden millete çatıyorum ben çoğu kişi de benzer şeyler yapıyor, şu zamanlarda destek olmamız lazım birbirimize olmazsan eyvallah iyi geceler.

  X: Kalırsam kafanı daha fazla meşgul edicem sanki

  Y: sen o kısımları düşünme cicim. bu şekilde bitmesi mantıksız olur :d

  X: Başka sorun göremiyorum ama bu sorunu net bir şekilde görebiliyorum

  Y: Şu an örtülü bir dille konuşma zaman değil

  X: Uykun mu geldi

  Y: evet

  X: Benim de ya yatalım mı yarın falan üzülürüz

  Y: pf tamam. varsa diyeceğin de açık açık kendi kendine tavır almak boş olay

  X: Onun üzerine inan çalışıyorum

  Y: Benim diyecek daha fazla sözüm yok X’cim.

  X: Gerilimi şu an yarattığım için özür dilerim

  Y: sorun yok benim için

  X: sevindim
  – (5dk sonra mesaj attı)
  X: Sanırım iyi geceler dediğin için uyuyamıyorum**
  Y: :d

  *:konusu açıldı kız dedi ki “seni seviyorum demenin bir başka şekli öldürmek” ben de cem garipoğlu temalı bir afiş vardı herkes keser sevdiğini diye o resmi attım. Sonra bu konuşma başladı

  **: ilk defa iyi geceler dedim o da sinirden yanlışlıkla oldu

  Değerlendirebilir misin Mahmut abi? nasıl konuşmuşum sizce gereksiz açıklamalar yapmışım çok hoşuma gitmedi

  1. Kırmızı hapı götlük sanan biri gibi konuşuyorsun. Konuşmalarında duygusal zayıflığını kapamaya çalışan birinin sahte böbürlenme “umursamazlığı” var. Ve en önemlisi maskülen bir erkeğin doğal olarak göstereceği neşeli, pozitif bir cinsel gerilime neden olan eğlenceli halinin zıddı, buz gibi ve zeka yoksunu bir şekilde yazıyorsun.

   Yani en başından beri diyorum senin bileceğin bir iş istemiyorsan konuşmayız kimseyi zorlamam böyle bir şeye. Kafası çalışan veya gerçekten böyle olan bir adam böyle laflar söylemez. Kimseye istemediği bir şeyi yapmadım güzelim. Böyle şeyleri ancak duygusal olarak zayıf adamlar söyleyerek belirtmek zorunda kalır.

   Dediğim gibi. Kırmızı haplıyı soğuk ve tepeden bakan götün teki diye algılayıp bu çerçevede taklit yapan biri gibi konuşuyorsun.

   MASKÜLEN bir erkek “ben böyleyim beni böyle kabul edeceksen et, etmeyeceksen etme” bilgisini davranışlarıyla yansıtır. Bu bilgiyi söze dökmek zorunda olan, böyle davranması gerektiğini bilen ama davranmayı beceremeyen (maskülen olmayan) erkektir. Shit testi aşan erkek bunu her zaman pozitif ve eğlenceli (genelde kızın da güldüğü) bir şekilde yapar. Buz gibi soğuk bir tepeden bakma ile değil.

   Bu soğuk ve cinsel gerilimden uzak strateji senin işine yarıyor mu?

   1. Teşekkürler yorum için abi.

    Cinsel gerilim yaratmada iyi değilim doğrudur abi. Ama oyunu dediğim gibi başarısız oynasam bu olay 4 ay sürer miydi? ki genellikle arayıp soran o ben çok ilgi göstermem 2-3 kuralına göre oynuyorum

    o kimseye istemediği bir şey yapmadım sözü geçen konusunu açmaya çalıştığı eski ilişkilerime bir gönderme.

    ve yani genel olarak konusmamizin %95 i daha neşeli ve eğlenceli geçiyor ama bu tarz muhabbetlerde agirligimi koymak için kasıyorum haklısın Mahmut abi.

    Tamam abi bundan sonra daha az kasıp daha pozitif ve cinsel açıdan aktif yaklaşıyorum o zaman. Daha az boş laf, daha fazla icraat yapacağım.

    Burada kızın yazdığı 1-2 lafa örnek olarak cevap verebilir misiniz bana da referans olur hem.

    1. Hocam bizim basari kriterimiz en azından bir el tutmak, bir buse almak. Aylarca mesajlaşmayı uydu erkek arkadaşlarımız da gayet güzel yapıyor.

     1. Elini tuttum, daha opusmedik zaten sınav dolayısıyla 3 defa buluştuk, herhangi bir yerini ellememe ses çıkarmıyor, gerekli fiziksel dokunuşları yapabiliyorum 🙂 o kadar başarısız değilim oyunda. böyle kriz anlarında zayıflıyorum onu da tecrübe ve sizlerin yardımı ile çözeceğime inanıyorum :))

     2. Örnek olarak siz nasıl bir diyalog izlerdiniz kısaca yazabilir misiniz? Benimki yanlıs olmuş sizinkini örnek alırım bir dahaki sefere

     3. Kızın numarasını ver istersen ben yazışayım senin için … Öyle herkese spesifik şeyler yazacak birebir koçluğu yapacak bir yetişkin bulmanı tavsiye ederim.

     4. :))) Tamamdır hocam çok teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için. Üslubum değişecek bundan sonra, karı gibi dolaylı naz yapma yok. Esenlikler diliyorum

  2. Bu ne amk. Kendini açıklama, dolambaçlı aptal laf söz oyunlarına girme. Bir şey yazarken de acaba bunu biri görse benim adıma utanır mı diye düşün. Neyse ki kız da senin gibi şuursuz bi salak.

   1. Şimdi senin dilinin 20 misliyle karşılık vermeyi bilirim de admin onaylamaz yazıyı güzel kardeşim benim. Hatalı olduğumu dusunmesem zaten yazmazdim buraya boş hakaretin manası yok

 22. Siktiredin alfayı betayı. Kız sizi isterse kendisi zaten tavlar. İstemiyorsa da teknik falan sökmez.

  Kız statüye bakar. Zamanında işyerinde kızın birinin peşindeyim, kız hep az yüz verip kaçıyor. Dedim herhalde yedeğim. Ama çok uzaklaştığım zaman da ilgisini eksik etmez. Neyse, bir süre sonra baktım herifin birisiyle. Öyle yakışıklı paralı ya da kaslı falan da değil. Ulan bunda ne bulmuş dedim. Sonradan öğrendim, bizim eleman tanıklarını ve çevresini kullanıp kıza işle ilgili hususlarda sağlam kıyak yapmış.

  Kız muhtemelen elemanı ayarlayamasaydı bana dönecekti. Ya da sağlam bir eleman çıkana kadar beni oyalamaya devam edecekti. O yüzden bana olan ilgisini tamamen öldürmedi. Hatta, uzaklaştığımda ilgiyi canlı tutmak için tam saha press bile uyguladı.

  Ben bu işe niye razı olup yedekte durdum derseniz de işin sonu nereye gidecek merak etmiştim, yanılmadım da.

  Kız sizi isterse dağları bile deler. Öyle oyalayıp da başka kızlara falan kaptırma riskini göze alamaz. Bu arada kız hep ilgili görünüp, üzgün numaraları falan da çekerdi, sanki elinde değilmiş gibi vs.

  Bu tip numaraları kızlar çok iyi bilirler. Sizi de öyle bir inandırırlar ki, kıza vah vah bile dersiniz. Sizinle ilgilenen kız sizi tanımak ister. Kimsin nesin sorar. Sen konuşmak istemesen bile bacadan girer.

  Naz yapan kız yoktur, sizi kendisine layık görmeyen kız vardır. Kimseyi bulamazsam, ortada kalmaktansa en kötü bu salakla takılırım derler.

 23. Şu pay eminim en önemli paylardan ve herkesin sorun yaşadığı paylardan birtanesi siteye yeni gelmişliğinde şeyinden dolayı yazıyorum.. Mesela hayır veya evetten çok bir kızın sürekli elde tutma çabası ama hiçbir şekilde kişihakkında düşünce belirtmeyişi yani reddetme gibi bir durum bile olmuyor reddedilmeyi bile anlayamıyoruz yani hayır kelimesi çıkmıyor ters bir cümle çıkmıyor yani biri çıkıp kızı rahat bırak dese ee kardeşim kız peşimi bırak demiyor ki yani belli ki hoşuna gidiyor o misal.

  Çünkü çoğu kızın bu looser erkekleri şutladığını yani direk silkelediğini hayır istemiyorum veya direk iletişimi kesişini her yerde görmüşüzdür. Fakat bazen kızlarda hiçbir şekilde fikir beyan etme olmuyor nezaman erkek nextleyecekse hop bir pas atıyor. Bu tabakta olduğumuzun göstergesi mi yoksa belki erkeğimiyiz?

  1. Yaklaştın ama değil Jamessat … Tabak kızla fiziksel olabilme potansiyeli olan erkektir. Bahsettiğin erkğin yörüngede olduğunun göstergesi … Uydu erkekler uyanıyor ne güzel.

   1. Kral demogoj olan adamlardan seni en büyük ayıran faktör bu zaten ben bu yüzden senin dediklerini çok önemsiyorum çünkü harbi samimi adamsın .

    Reis yalnız şu uydu erkeği olacak en son adamım şu payları okudum ve hemen hemen hepsini yapmış adamım bu yüzden bazı hatalarım olsada senin sayende kapatmaya çalışıyoruz..bu yüzden ayrıyetten sana teşekkür ederim.

    Peki bu yörüngedeysek napmalıyız yani nextmi yoksa devammı yani planımız nolmalı reddedilene kadar devammı etmeliyiz cevapmı almaya ugrasmalıyız ..

    Ve reyiz son olarak senin payların sürekli Düşük seviyeli erkekler üzerine kurulmuş gibi hissettim belki de yanlış hissetmiş olabilirim ama Cdpsi 8 erkekler mesela veya Cdpsi 9 erkekler nasıl yükseltebilir. daha fazla bunun hakkında okuyacağım bir pay veya tavsiyen var mıdır

    1. Uydu olacak kaçıncı sırada adam olduğun nextleyim mi diye sorduğun bu kızın uydusu olduğun gerçeğini değiştirmiyor. 2 kere yürüdüysen ve tık yoksa nextleyeceksin.

     cpdsi 8 9 olan adam buraya uğrayıp cpd mi nasıl yükselteceğim diye sormayacağı için yanıt düşünmesi gereksiz bir soru.

     1. Üstad CDP imin 8 9 olduğuna şurdan varıyorum yattığım kızların hepsi en güzel kızlar..
      Yani bizi küçümseme üstad 😀 Üstad bu arada tesadüfen geldim ben buraya.Okudum ve tamamen benim kafamdaki düşünceleri aktardığın için zaten kaldım sitede yeni geldim bu arada. ayrıca bence k usursuz erkek yoktur bunu sende demiştin neyse üstad ben anladım seni teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *