Kendilerini Şanslı Sanan Erkekler

Erkek düşmanı, riyakar tiplere prim vermemek adına uzun zamandır onedio.com videolarını izlemiyordum. Dün Youtube’da gezinirken “yengen vizesi” isimli videoyu gördüm ve izledim. Konu, tahmin ettiğim üzere tatile çıkabilmek için sevgilisinden izin alan erkeklerle ilgili. Sevgilisini erkek erkeğe tatile çıkabilmek için ikna edebilen, tatil kazanıyor. “Ee ne var bunda? ” diyebilirsiniz. Mesele, ikna etmek için kılı kırk yarmalarında ama yine de başarısız olmalarında. Bunu yaparken inanılmaz bir şekilde kıvrılıp bükülmelerinde ve mavi hapla tasvir ettiğimiz o çaresiz erkeğin tüm özelliklerini göstermelerinde.

Gerçekten de ipleri kadının eline vermiş, kadının kendi üzerinde otorite kurmasına müsade etmiş erkekler, sonu hüsranla bitecek olan yolun başlangıcında olduklarının ve kısa zaman sonra mutsuz olacaklarının farkında değiller. Vücut dillerine baktığınızda (özellikle 3.40’dan sonraki elemanın) gerçekten bir kadını mutlu etmekten çok uzak olan, özgüvensiz, kararsız, korkak erkek tipini rahatlıkla görebilirsiniz. Bunlar genellikle 30’una kadar altına yatmadığı piç erkek kalmamış, hem ruhu hem de bedeni çöp tenekesine dönmüş hatunlar tarafından, hayat sigortası olarak tercih edilen erkekler.

 

Video, mavi hapın zehirlediği, kendini şanslı sanan erkeklere çok güzel bir örnek. Bu adamlar 30’larına kadar hep friend zone’a atılan, kızların sırdaşı, en iyi arkadaşı gibi görünen ama içlerinde cinsel istek patlaması yaşayan tipler. Bir gün kızların kendi değerlerini anlayacaklarını sanıp avunuyorlar ve kadınlar 30’larına geldiklerinde eskiden beğendikleri erkekler tarafından reddedildiklerinden güvenli bir yaşam, garanti hayat için bu ılık erkeklere yanaşıyorlar. Buna yabancılar şöyle diyor: Alpha is her wet, beta is her secure. Yani alfa, amını ıslatan; beta güvenliğini sağlayan.

Ne yazık ki bu tipler, hayatlarının en güzel döneminde( erkekler için bu 30- 45’dir) işlerini, kariyerlerini oturttukları, para kazanmaya başladıkları, fiziklerinin yerinde olduğu bir dönemde 20’lik genç ve güzel hatunlarla birlikte olmak varken, nerede köşeye atılmış, yüzlerce darbe yemiş, ruhu kirlenmiş kadın varsa gidip onlarla birlikte oluyorlar. Aslında bu bir çeşit zorunluluk çünkü cinsel pazar değeri yüksek hatunlar tarafından beğenilmiyorlar. Tecrübesiz ve mavi haplı oldukları için de kendilerini ilk beğenen kadına kapılıp gidiyorlar. Sonrası duygusal hibe, ölü yatırım ve mutsuzluk…

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

76 thoughts on “Kendilerini Şanslı Sanan Erkekler”

 1. Asıl rahatsız edici olan adamların vücut dili ve adamlarla kızların ses tonu. Kız arkadaşlarını değil patronlarını ikna etmeye çalışıyorlar havası var.

  Eskiden böyle erkekleri belirtmek için “kılıbık” lafı kullanılırdı. Artık kılıbık lafı kullanılmıyor pek. Bence nedeni erkeklerin çoğunun kılıbık olması ve kılıbıklığın norm olması. 80lerde kılıbıklar onda bir falandı. Şimdi olmayanı onda bir olabilir.

  Amcanın karısıyla ilişkisi gençlere öyle tezat ki. Sadece bir nesilde meydana gelen feminizasyon inanılmaz.

  Bunun tersi versiyonunu da görmek isterdim. Kızlar kız kıza gitmek istiyor. Erkek izin vermezse ne geri kafalılığı kalır, ne de kazaklığı. Gerçi kadınlar tarih öncesinden beridir utandırma taktiği kullanır ama bu nesil bu taktiğe hemen boyun eğmek üzere yetiştirilmiş.

 2. Dayida alfalik sezdim. Muhtemelen eski toprak olmasindandir. Karisi direk ben karisiyor muyum sanki sana diyerek shit test atti. Bu da iliskinin hala canli oldugunu gosterir. Eminim kamera karsisinda olmasa o dayi cok daha rahat konusurdu esiyle.

 3. İki üç önce kız arkadaşımla buna benzer bir mevzu geçti izin almak değil de bir yere çıktığın zaman haber ver gibisinden. Topu taca attım tabii o da haber vermeyeceğimi anladı. Ah be eski günlerimde olsaydım kesin haber verirdim. Eski ilişkilerime şöyle bir bakıyorum da kızlar beni terketmekte geç bile kalmışlar amk 😀 neyse beyler hiçbir hatunun eline vermiyoruz ipleri ,çok zorluyorsa da yol veriyoruz. Mahmut abi der ki ;kötü bir ilişki içinde olmaktansa yalnızlık daha iyidir.

 4. böyle videolara bir kelime sarf etmeye değmez bence. kendi dünyalarında takılıyorlar işte ne mutlu onlara.

 5. Tipler aynı tornadan çıkmış gibi, romantik komedi tornası. Bir de çocuğa oğulcan diye isim mi konur, o çocuk hiç büyümeyecek mi.

 6. Bu adamlar bizim dusmanimiz degil. boyle davranmayi birakin Senin dusmanin sokaktaki it kopuk vb. Bunlar kendi halinde zararsiz insanlar.

  1. Bu adamlar düşman değil ama kadınların psikolojisini bozuyorlar. O nedenle yaptıkları her erkeğe zararlı. Kadınların bir kısmı alfa – beta bakmadan yakaladığına bacaklarını açsa idi erkeklerin psikolojisi bozulurdu ve bu kadınların zararı sadece kendilerine değil tüm kadınlara olurdu.

   1. Kadınların psikolojisini bozmuyorlar bence tam tersine hem alfalar hem de kadınlar için çok yararlılar. Kadınlar kimle evlenecek? Her erkek trp’yi benimsemesi felaket olurdu. Düşünün bir: trp evlenene kadar skoru maksimuma taşımayı, aynı anda tabak çevirmeyi ve evlenirken seçici olmayı öğütlüyor. Hem erkekler arası rekabet cehenneme döner; hem de çok partnerli geçmişi olan kadınlarla kimse evlenmezdi. Zaten kırmızı hapı alanların çoğunun varacağı yer mgtow. Bugün kadınlar sizle beraber oluyorlarsa bu adamların onlara verdiği güvenden kaynaklanıyor.

    1. Tabi siz böyle olmayın 🙂

     Bu adamların tek düşmanları kendileri çünkü sadece kendilerine zararları var.

    2. Bizim derdimiz erkeğin birey olarak mutlu olması. Çok partneri olan kadını erkeğin almaması kadının problemi. Bunu kadın gözünden yazmışsın. Alfaların yararı için uygarlığın sırtında yükseldiği erkeklerin ekstra acı çekmesi de bunu kendilerine saklamak isteyen alfa azınlığın problemi.

     Üstelik senin bahsettiğin şey alfalar ve kadınlar için değil genç alfalar ve genç kadınlar için yararlı. Çocuklar, 35 yaş üstü kadınlar ve erkekler için bir yararı yok zararı çok.

     Cinsler arasındaki bu ‘anlaşma’ beta erkekler, 35 yaşının üstündeki kadınlar ve çocuklar için oldukça avantajlı olsa da, alfa erkeklerin ve 35 yaş altı kadınların (ilkine göre sayıca çok az bir topluluk) aktivitelerini sınırlandırdı. Bunun tersi olan uygarlık öncesi toplumda, alfa erkeklerin 3 ya da daha fazla kadını kapatması, yaşlananı atıp daha gencini alması ve bu arada beta erkek yığınlarının az sayıda arta kalan / yaşlı kadın için birbirini yemesi oldukça kaotik ve istikrarsızdı. Beta erkekleri saldırgan ve üretimsiz bırakan bu sistemde, alfa erkekleri tarafından çöpe atılan anneleri de ser sefil bir hayata mahkum ediyordu. Sonuç olarak, geleneksel uygarlık kontrollerini kaldırırsanız, erkeklere ve kadınlara ne olur?

     Erkek Düşmanlığı Balonu

    3. KHyı alan erkeklerin çoğu MGTOWa çıkarsa bile olay bir nesilde düzelir. 20lerinde 30larını düşünmeyen kadınları piyasada değerleri düşünce kendi zararına kurtaran betalar azaldıkça kadınlar kendilerine mecburen çeki düzen vermek zorunda kalacaklar.

     1. “Çok partneri olan kadını erkeğin almaması kadının problemi.”

      Hocam 2 yorum önce bu adamlar kadınların psikolojisini bozuyor dememiş miydin?

      “kadınlar kendilerine mecburen çeki düzen vermek zorunda kalacaklar”

      Ve bu da bugün 20-35 yaş arası skoru 10-15 olan kırmızı haplı bir erkeğin skorunun en fazla 2-3 olmasına sebep olacak. Bu da cinsel olarak ciddi bir baskılanmışlık demek. Bu cinsel açlığın da sonunun iyi olmayacağını biliyorsunuz.

      30-40 yıl önce evli olmayan bir erkeğin seks hayatının ne derece sınırlı olduğunu biliyorsunuz. Türkiye için cinsel açlığın afrikası deniyor zaten.

      Elbette bu site erkeğin bireysel olarak mutluluğu ile ilgileniyor ama herkes aynı anda mutlu olamaz 🙂

      Ayrıca bu sistem beta erkeği cezalandırıp alfayı ödüllendirdiği için erkekler için maskülenleşme motivasyonu olduğunu da unutmamak gerek.

     2. Hocam 2 yorum önce bu adamlar kadınların psikolojisini bozuyor dememiş miydin? Ne demek istediğini anlamadim. Bana göre ikisi ayrı şey. Çok partneri olan bir kadını almamasından kastım 30larından bu hatunların ayak paspası olmak … bekleyen beta veya en iyisini sona saklamama olayı.

      Ve bu da bugün 20-35 yaş arası skoru 10-15 olan kırmızı haplı bir erkeğin skorunun en fazla 2-3 olmasına sebep olacak.

      Olsun. Sonuçta monogami doğal birşey değil ama betaların enerjisini uygarlık inşaa etmeye, çocukların çıkarını ve mutluluğunu sağlamaya itmek için icat edilmiş bir toplum teknolojisi. Monogami alfa erkekler için fedakarlık, betalar için ise iyi bir şey. Fedakarlık olarak varsın kırmızı haplı da 10 – 15 skor yapmasın. Ben aksi gidişi daha kötü görüyorum. 37 yaşında ve 60 üzerinde hatunla yatmış bir adam olarak bunu söylemem iki yüzlülük biliyorum ama benim düşüncem bu. Olan çocuklara oluyor ve olacak.

  2. Dostum buradaki zavallı hale düşmüş adamlara bakıp oh iyi ki öyle değilim ezikliğini gösterecek değilim. Çoğumuz o ya da bu şekilde bu yollardan geçtik ve mavi hapı bir şekilde yutturdular. Bunu izleyip ders çıkarıcaz, yorum yapıcaz. Mühim olan davranışları incelemek, yoksa ne alıp veremediğim olsun bu adamlarla.

 7. videoyu izlemedim. az çok tahmin ediyorum. çünkü etrafım bu adamlar ile dolu. ne yiğitler, ne delikanlılar harcandı bu hanımcılık uğruna. her boka izin almayı bırak aldığı maaşı karısına veren arkadaşlarım var.. birikim yapıyorlarmış, vırıkmış cırıkmış..
  adamın arabası arıza yaptı. karısının para yollamasını bekliyor ki çekiceye verebilsin. onu da gidecek atm den çekecek. çekici buna bakıyor bu telefona bakıyor. çıkardım ben verdim. “sen bana verirsin, rezil olduğumuz yeter amk” demeyi de ihmal etmedim.
  başka bir arkadaşım 3 yıllık evli bir de erkek evlat sahibi şöyle dedi; ” ayakta öpüşmeyi özledim kardeş” gözlerim doldu amk. ne diyeceğimi bilemedim.
  videoya dönersek, şuna da adım gibi eminim ki karıları kendilerinden daha çok istiyordur gitmelerini. en azından bir iki hafta kafa dinler, sokaklara çıkıp alfa kokusunu içlerine çekerler. ağır olmaz ise bir iki yarak bile yiyebilirler.

  1. Betanin maymun oldugu yerde ben de cikip karinizla ortak hesap acmayin diye tavsiye veriyorum 😯 Adamlarin zaten ortak hesabi yok. Tum para hanimda.

   Memlekette kilibiklik sandigimizdan da kotu durumda.

 8. babalar selam
  tabak çevirme konusunda bir sıkıntım var. şimdi benim bir tane normalde çevirdiğim bir tabağım vardı. Şimdi bir tane daha eklendi. Fakat haftada 6 gün çalıştığım aynı zamanda akademik kariyere odaklandığım için enerjimin bittiğini ve kadınları çok sallayamadığımı farkettim. Dün bir tanesiyle otururken kız ufaktan eski erkek arkadaşından (ilk ilişkisi kızın 7 yıl takılmışlar yuh amk) bahsetti. Sonra eski lisesinden bir adamın buna yazdığından bahsetti. Ben pek sallamadım. Sonra diğer kızla telefonda konuşurken bu kızda saçmalamaya başlayınca sorunun bende olduğu fikrine vardım. Sorun yeterli zamanımın olmayışından kaynaklanıyor. Açıkcası şöyle ifade edeyim. Metroda dahi kitap okumak zorundayım çünkü işim okumak üzerine. Ayrıca 6 gün 10-18 arası çalışıyorum. Bu tip bir durumdayken işin içinden nasıl çıkacağım konusunda kararsız kaldım. çünkü 24 yaşındayım kendi paramı kazanıyorum, giyimime özen gösteriyorum, temiz kokuyorum, boyum 1,75. iptal bir tip değilim yani.

   1. Ustat bu kesin bir sekilde tabagin dustugune mi isaret yoksa artik niyetini belli et gostergesi mi ? Cunku kiz gecenlerde hoslandigin kisiye niyetini belli etmede gecikirsen kaybedersim gibisinden bir aciklama yapmisti. Ben de pek siklememistim.

 9. En alfa tip de izin veren abla, gayet net git dedi, hanımabi gakguk edince kurcaladı biraz kimle gidiyosun falan diye, çerçeve, kontrol ne ararsan var, bi taşakları eksik.

 10. Merhaba, bilgi için teşekkür ediyorum 🙂

  Bir sonraki makalenin konusu olarak;

  ” Kadınlara İlgi göstermek, İlgilenmek, ‘ Kıvamında ilgi ‘ ”

  Gibi, İlgilenmenin çeşitlerini, doğru ve yanlışlarını bütünü ile ele alabilir misiniz ? 🙂

  1. Bu yazdiklarin mavi hap dertleri. Burada en iyi orani ve en iyi kivami yazsak bile mavi haplinin isine yaramaz. Cunku mavi hapli oneitis, yokluk, kadini merkeze koyma ve duygusal zayifliktan dolayi her zaman asiri ilgi gostermek isteyecektir. Boyle oran kasmak cok yorucu.

   Kirmizi hapli ve maskulin olursan icindeki erkek zaten ne zaman ilgi gosterip ne zaman gostermeyecegini biliyor. Emin ol. Illa basta rol yapacagim diyorsan altin orana uy yeter. En fazla 50 50. Ama dedigim gibi eger mavi hapliysan kadinjn dogal shit testi olan tam ilgi talebine karsi koyamayacaksin ve oran veya kivam bilsen de tutturamayacaksin. Korkun her zaman mantigina ve hislerine galip gelecek.

   Hislerin dedim. Aslinda mavi haplida nerede cok nerede az ilgi gosterdigini biliyor. Bunu hissediyor. His 6. duyu degil aslinda. Evrimsel mekanjzmalar sonucu sana dur ya da git diyen isaretler. Ama mavi hapliysan kendi istek ve hislerini merkeze koymaya korktugun icin bunlari dinlemeyeceksin.

 11. Konuyla alakasiz olucak ama filmlerdeki seks sahneleri veya cinsel gorselller de pornoyla ayni zarari verir mi beynimize Mahmut bey ?

  1. Sanmam. Pornonun derdi streaming olmasi. Filmlerdeki sahneler eger ozellikle sadece onlari izlemiyorsan bence zararsiz.

 12. Efendiler. Yarın Maskülin Cumhuriyeti ilan edeceğiz demek isterdim ama erkeklerde Atatürk gibi bir lider karizması yok. Bende de yok zağar. Ben kimseden izin almam yalnızca şuraya gidiyorum derim. 3 yıllık ilişkimde de böyle oldu. Alfa erkek gibi davranabildiğim tek ilişki imiş bu sitedeki yazıları okuyunca anladım. Sanırım kızın kendi hemcinsleri dünyasında beta olmasından kaynaklıydı. Orta halli bir güzellik ve hafiften şişman olması. Kendine olan güvenini yerine getirince değişti tabi. 2 yıl önce ayrıldık. 2 yıldır benim sevgilim yok. Benden ayrıldıktan sonra açıldı, saçıldı, bir haller oldu, kilo verdi falan. Bana vermediğini başkalarına vermiştir diye düşünüyorum 🙂 Ben hayatımda kimse olmadığı için kendimi şanslı hissedenlerdenim. Geçen birine yürüdüm, kahve içme teklifim oldu, belki sonra diyince dedim sen bilirsin 🙂 Kız yaşımı, işimi sordu böyle heyecanlı, komiksin falan dedi, e dedim karşılıklı konuşalım da güldüğünü göreyim. O dedi ben deliyim bilmezsin, ben dedim raporum var istersen göstereyim falan 🙂 Neyse, kahve teklifimi belki sonra diye geçiştirdi. Kız 26 yaşında, ben 27 yaşındayım ve hala oynayabileceği bir alan olduğunu düşünüyor. Müstehak bunlara 😉

 13. Abi bir çok şeyden bahsettikte bir iki şeye özellikle değinmedik

  -Erkekte kıl tüy mevzu

  -Giyim kuşam meselesi

  Bunlar hakkında ne önerirsin monk modede iken sorayım dedim

 14. Aklıma bir olay geldi şimdi bununla ilgili.

  Yemekteyiz diye bir yarışma programı var annem izliyor,adamın biri sunucuyla (Sunucu Kiralık Aşk dizisinde kibar tabirle yumuşak bir herifi oynuyordu ama adını unuttum) şöyle bir sohbete giriyor.

  A: Adam (görünümlü Meriç) S: Sunucu

  S: Evli misiniz?
  A: Evet.
  S: Evde kimin sözü geçer?
  A: Ben hanımcıyım Onur bey (adı aklıma şimdi geldi amk)
  S: Eşinizin sözünü dinliyorsunuz yani.
  A: Evet Onur bey. Karımın sözünden hiç çıkmam. Bir gün hanımcılık dünyaya hakim olacak biliyorsunuz değil mi?
  S: Evet,gidişat o yönde.

  Rollo Tomassi olsam sırf bunun gibiler yüzünden sırrımı saklar kimseye açıklamazdım amk.

  Bu arada arkadaşıma ONEitis makalesini okuttum (daha önceki yorumumu görmeyenlere kısa özet: Arkadaşım ağır ONEitis ve cüzdan gibi kullanılma kurbanı). Cevap aynen şu: Seviyorum ama o kadar da değil.

  B: Ben A: Arkadaşım

  B: Oğlum,sevgilim dediğin canavar akadaşlarının hesabını sana itelemiş sen de paranın yarısını alıp sesini çıkarmamışşın amk. Bal gibi de bu makale sana uyuyor.
  A: Düzgün konuş sonra fena kavga ederiz!
  B: Yalan mı amk,daha ne yapmasını bekliyorsun? Strapez ile seni sikmesini mi?
  A: Bak,para konusunda kötü olabilir ama diğer konularda iyi tamam mı.
  B: Seks var mı?
  A: Evlenmeden önce düşünmüyoruz.
  B: En azından öpüşüyor musunuz?
  A: En fazla yanaktan yanağa.
  B: Peki tartışıyor musunuz?
  A: Evet,ama hep onun suçu. Yok saçımı tarayış tarzımı beğenmemiş yok neden ucuz mekana gidiyormuşuz.
  B: Evlenmeden önce seks düşünmüyormuş dedin, evlenmek istiyor musunuz?
  A: Oğlum seviyorum diyorum amk beni götünle mi dinliyorsun, anlaştık üni bitince aileler ile konuşacağız.
  B: Seni ailesiyle tanıştırdı mı?
  A: Hele bir üniyi bitirelim de ondan sonra tanıştırırım dedi (arkadaş daha lise 4 amk)
  B: Kızın evine hiç gittin mi,yani en azından konuşmak için
  A: Hayır,hep kafede veya okulda konuştuk.
  B: (Kısaca erkeğin ilişki karşılığında seks alması gerektiğini,evliliğin kadınların erkekleri kafeslemek için kullandığı yöntem olduğunu,hesabı bazen sen bazen onun ödemesi gerektiğini anlattım,)
  A: İyi de evlenince seks yapacaz zaten. Ayrıca beni kafesleyeceğini de düşünmüyorum.
  B: Normal kız arkadaşların (burdan kastım sınıftaki kızlar) ile konuşabiliyor musun?
  A: Sevgilim yanlış anlayacak diye korkuyorum.
  B: Mekanı kim seçiyor?
  A: Ben seçiyorum ama ucuz yer seçersem bunun için kavga çıkartıyor.
  B: Bu ilişkide senin yön verdiğin ne var amk?
  A: Benimle ilişkisi olunca tüm erkeklerle iletişimi kes dedim o da tamam dedi ve facesindeki erkekleri sildi.
  B: Büyük başarı tebrikler,zira bu kızın senin sözünü bir kerelik te olsa dinlemesi büyük mucize (arkadaşı alkışladım)
  A: Sen kendine bak amk, hayatında tek kızla çıktın o da 2 ay bile sürmedi
  B: Ondan ben ayrıldım amk.
  A: Yaw he he,bana anlattığın Red Pill saçmalıkları sebep olmasın. Neymiş erkek kızı yönetirmiş, kızlar kendinden üstün erkekleri severmiş,ipler hep erkekte olmalıymış. Aha da avcunu yaladın,oysa ben 7 aydır çıkıyorum sevgilimle.
  ( İki aylık ilişkim vardı, asla seks yapmadık çünkü yanlış hatırlamıyorsam Mahmut Abi kız reşit değilse seksten kaçının demişti,zaten bildiğim kadarıyla kanunen de suç. Sadece redpill taktiklerini deneyeyim diye kıza yürüdüm ve işe yaradığı için sevgili olduk. Ama hemen yok sen hayatımın erkeğisin yok anneme senden bahsettim muhabbetleri başlayınca aklımda kırmızı alarmlar yandı ve onu terk ettim. Şimdi betanın biriyle çıkıyor ve eleman kendisini ne bekliyor habersiz biçimde sevgilim var yea modunda takılıyor)
  B: Aynen,o sebepten dolayı ayrıldık zaten. Kız beni hep ailesiyle tanıştırmak istiyordu ben de bunun tehlike olduğunu bildiğim için terk ettim.
  A: Yaw he he,oğlum daha geçen sene 31 manyağıydın şimdi 2 aylık sevgilin oldu diye götün kalkmış. Aha da kızın biri böyle siker seni.
  B: Tamam lan,sana okuttuğum makale var ya
  A: Evet
  B: Git onun altına ilişkini anlat,Mahmut Abi’nin yorumunu dinle. Eğer sana mantıksız gelirse söz sen haklısın diyecem
  A: Mahmut Abi kim lan?
  B: Bu sitenin sahibi.
  A: Oğlum saçmalama amk 15 yaşındaki velete abi diyorsun
  B: Velet dediğin adam 35 yaşında amk.
  A: At yalanı sik inananı.
  B: Tamam kardeşim sen haklısın,şimdi siktir git burdan. Sevgilinin seni siktiğini anlayınca “ühüüü Mahmut Abi ve sen doğruyu söylüyormuşsunuz ühüüü” diye gelip ağlama.
  A: Yaw he he,asıl sen Mahmut denen veleti dinleyip elini sikerken ben evlenip çocuk yapacağım için gelip ağlama

  Sonra evden kovdum. Ebesi sikilsin de aklı başına gelsin. Kabahat bende ki onun iyiliğini düşünüyorum.

  1. Bu soru bazen benim de kafamı kurcalıyor %5-10’luk olarak, yani kızların çoğunun yanında hep hanımcı tipler var. Bunun nedenini hala anlamış değilim.

   1. Kızların alternatifi ya yalnız kalmak ya da böyle bir erkekle birlikte olmak. Zira 10 erkekten 8i böyle ve kadın erkek sayısı birbirine eşit.

    Hipergami vakumda çalışan ve bilinçli işleyen birşey değil bir dürtüdür. Tüm erkekler böyle olduğunda yani hanımcılık normalleştiğinde kadın bu tip bir adamla olmayı (kadınlar yalnızlıktan erkeklere göre çok daha fazla korkarlar) kafasında 1000 şekilde meşrulaştırır ve bu sebeplere de içten inanır. Ama bunlar dürtüyü yok etmiyor ve bir erkek böyle olarak büyük risk alıyor. Bir kere kadınların 48%si aldatıyor ve bu rakam hızla artıyor. Bu tarz bir hanımcılık aldatılma riskini oldukça arttırır.

    Bakın hayat istatistiki çalışan bir zımbırtı. Böyle olup mutlu da olabilirsiniz. 10 bira içip direksiyona geçtiğinizde kaza da yapmayabilirsiniz. Rus ruleti oynadığınızda ölmeye bilirsiniz de. Ama şansına kurtaran adamlar hanımcı olmayı, alkollü araba kullanmayı veya rus ruleti oynamayı zararsız yapmaz.

    Bebek kuduzu (baby rabbies) de unutmamak lazım. Kadınlar bebe yapamayacakları yaşa yaklaştıkça bebek yapmak için bir erkek ararlar ve hipergami kriterlerini gerekirse arka plana atarlar. Yani üniversiteden mezun olan her genç 4,000 TL net ile işe başlamak ister ama böyle işler nadir. Genç mezun oldu, hadi 1 sene babanısının sırtına bindi ama eninde sonunda para kazanması lazım. “Ya 4,000 TL ya açlıktan ölürüm” demeyecek herhalde. Bulduğu işe girecek. Bazı gençler ise o kadar fazla bekleyecekler ki ellerindeki her şeyi kaybettikten sonra normalde çalışmayacakları berbat bir işe girmek zorunda kalacaklar. Ama finansal durumlarını toparlayınca bu gençler işlerinden tiksinmeye başlarlar.

    Kadın da eğer Bay. Doğru için fazlaca bekler ve bebek duvarına yaklaşırsa bulabildiğine halkayı takar ve tüm kriterlerini ise “ama Betacan çok tatlı, çok sempatik” falan diye bastırır. Ama hamilelik testindeki çift çubuktan bebenin 8 aylık olduğu dönemde yavaş yavaş Betacan’dan soğumaya ve bebe 8 – 18 aylık olduğunda ise tiksinmeye başlar. Zira Betacan’ın sperm sağlama işlevi bitti.

    Akıllı kadın realite ile hipergami optimizasyonunu dengeler. Kendi CPDsini bilir ve onun ve şansının getirebileceği en iyisini arar. Fakat günümüzde birçok kadının kendi CPD algısı gerçekçi değil ve feminizm neredeyse yaşla güzelliğin solduğu gerçeğini kadınlardan saklıyor neredeyse. 20lerinde realistik bir eş seçme işlemini tamamen ihmal edip 30’a doğru birden bu işe sarılıyorlar ama kafalarındaki öze CPD algısı çok fazla olduğundan realistik davranmayıp bebek kuduzu gelene kadar havanda su dövüyorlar.

    Bu tür kadınları eğer mavi haplı değilseniz sadece vücut dillerinden bile yakalarsınız ve uzak durursunuz.

  2. Benim de 22 yaşına kadar aklımda kalan 5 kısa ilişki ve 20’ye yakın takılma geçti ama hep kısa sürdüler.

  3. Hahahaha. Birine zorla mavi hap içiremezsine çok iyi örnek olmuş bu. Kendi KH aramayan adama KH içiremezsin. Bu adamın muhtemel uyanışını anlatayım sana. Kız bunu ünide terk edecek (umarım bu konuda yanılmam) ve ondan sonra belki yola gelir.

   Bu adamların mavi hap hayallerine ego yatırımı muazzamdır. Iflası yakın şirketin hissesine varını yoğunu gömen adam gibi. Senin uyarıların onun için felaket tellalığıdır ve adamı çıldırtır.

   Gençler böyle kız arkadaş yapacağınıza yalnız kalın daha iyi. Kendini ayak paspası yapan arkadaşın ayak paspası olduğunun farkında ama elinden şu an başka birşey gelmez.

   Daha önce yazdım bir yerde, kırmızı haplıysan savaştaki sıhhıye asker gibi olacaksın. Ölümcül yara almışın başında son duanı edip sipere taşınıp kurtarılabilecek olanı sipere çekeceksin. Herkesi kurtaramazsın.

   Bu arada 37 yaşındayım.

  4. Bro kusura bakma da arkadaşın süzme salakmış yani. Gerçi henüz lisede ,ben üniversitede olupta bu saflıkta olanları görüyorum. Ben şahsen kimseye kırmızı hapı önermiyorum gerçekten ihtiyacı olan kişi bir şekilde buluyor zaten.ben nasıl bulduğumu hatırlamıyorum ama tek hatırladığım şey ağır depresyondaydım. Kızları tanrıça yapan eziğin tekiydim neyse ki mental olarak çok toparladım bu site sayesinde. Spora başladım hayatımı az çok düzene soktum ve en önemlisi bir erkeğin mutlu olmak için hiçbir kadına ihtiyaç duyması gerektiğini anladım. Mahmut abinin dediği gibi bugün kırmızı hapı oral yoldan almayan yarın fitil olarak almak zorunda kalır 😀

    1. Sana değil o. Kız arkadaşım beni sömürüyor diye yazan arkadaşın ekran görüntülerinden birinde eleman güya kızın whatsapp ismini tam karalayamamış ve isimde Mehmet yazıyor. Donanım haberi ve burayı trolluyor olabilirler.

 15. Calıştığımız yerden yada okuldan kız arkadaşlarımızın bizi başka kızlarla tanıştırma konusunda ne düşünüyosun. Işten bir kız laf arasında bana böyle birşey dedi. Kizla sadece calisma arkadaşıyız. Maskulinite acısından doğru mu degil mi bilemedim.

  1. Ben şahsen oyunuma 3. şahıs bulaştırmam. Hele bu bir kadınsa. Ama ordan ekmek çıkmaz demiyorum, çıkabilir. Masküleniteyi bilmem de oyunun sıçarsa işte herkes bilecek. Böyle bir sıkıntısı var.

 16. Bir kıza değil kime olursa olsun fazla ilgi ve sevgi göstermek uygun değildir
  Eski nesiller yani Alfa dedelerimiz bir kadını merkeze koymadıkları gibi çocuklarına da fazla ilgi göstermezlerdi. Sevmezlerdi, aç burakırlardı vs. demiyorum. Dil ve hareket ile sevgi göstermezlerdi. Annem bana, babasının onları gece uyuduktan sonra gelip sevdiğini söylerdi.
  Bu fazla ilgi durumu hayatın her alanı için geçerlidir. Çalışanın varsa onlarla yüzgöz olmazsın, amir isen memurun ile iş yapmaz, aile dostluğu yapmaz, borç işine girmez hatta senli benli konuşmazsın. Asker ise emrindekilerle en üst perdeden konuşursun. Yani evinde, işinde, mesleğinde kuyruğu dik bir Alfa olursun ki erkek adam muamelesi göresin. Buna yönetim sanatı da denir.
  Karılara ve karı kılıklılara her ne kabiliyetin olsa bile kimse Muhtarlık bile vermez. Zengin de olsan, bir yerde amir de olsan evde bile itilip kakılırsın. Askerde teğmen olsan, çavuşun öttürdüğü er, sende bir zaafiyet (erkek adam eksikliği veya Betalık, disiplinsizlik hepsi bir) sezdi mi seni şeyine takmaz.
  Eskiler bizi yetiştiremedi maalesef. Böyle karı donuna giren adamlar olduk. Üst gördü mü yağcılık, emir makamındakilere itaatsizlik, alt gördü mü ezmek istedik. Eskiler üste saygı gösterir, amire ise itaat ederdi, alta ise hükmederdi. Biz bir şeyleri fena karıştırdık. Çocuklarımız bile analarındam beter bize itaatsizlik edecekler. Karıya dur diyemezsen yetiştireceğinden ne hayır gelir.
  Beta kafası hayatımızın her alanını işgal ederken Alfa ya da maskülin akıl her şeyiyle bizi terk etmektedir artık. Sonra duygusallığın rezilliğini izleyim durun. Yaşlılığımız daha kötü olacak. Eskiler ölene kadar ölün döşeğinde eser gürlerlerdi. Padişah kızıyla evli olsalar saydırırlardı. Vah halimize.

  1. Rollo buna çocuk kültü diyor. Kırmızı haplı baba diye bir seri altında çevireceğim. Çocuk kadının ve devletin erkeği kontrol etme ve erkeğin tüm hayatını kadına ve topluma harcatma aracıdır. Ama günümüzde hem erkekten çocuğa yapması beklenen duygusal yatırım arttığından (bunda az çocuk yapmamızın da etkisi var) hem de erkeğin bu alışverişten hiçbir şey alamamasından dolayı köleleştirme aracı oldu. KHlı koca koca adamların bile düştüğü bir tuzaktır ki ben de 3 yıl kadar bu çukurda debelendim.Kadını merkeze koymayı reddeden adamı duygu sömürüsü ve tehditle çocuğu merkeze koymaya itmek. Bir erkeğe kadını değil kendini merkeze koymayı anlatabilirsin ama çocuğunu değil kendisini merkeze koymasını, bunun çocuk için de en iyisi olduğunu anlatmak çok zordur. O seride anlatırım olayı.

  2. Sert baba profilinin çocuğa daha çok zarar vereceğini düşünüyorum. Çocuk ezik betanın elinde ezik beta olacaksa ilgi göstermeyen adamın elinde serseri veya katil olabilir. Elliot Rodger diye bir elemanın hayatı yazılmıştı bu sitede,en azından ailesi biraz ilgi gösterse o kadar kişiyi öldürmezdi. Zaten seri katillere bakın,ya aileleri yok yada ailesi ile ciddi problem yaşamışlar. Zaten ailesi iyi olup ta sırf sosyal değil diye saykoya bağlayan görmedim,en fazla ezik beta oluyorlar ki katil olmalarından bin kat daha iyidir. RP’yi sonradan sike sike öğrenirsin ama öldürülen kişileri geri getiremezsin.

   Benim kanaatim işin ehli tarafından çocuklara uygun redpill felsefesi oluşturulması,sonra da bunun çocuklara anlatılıp yaşı 18 olunca da normal felsefenin öğretilmesi gerektiği.

   Bu arada,hadi erekeğe redpill öğrettik te kız çocuk için ne öğreteceğiz.
   – Alfa ile evlen desek alfa buna bağlı kalmayacak.
   – Beta ile evlen desek kız mutlu olmayacak.
   – Evlenme desek kızlar iş hayatı için de uygun değil. (Lisa Su gibi istisnalar var ama istisnalar kaideyi bozmaz.)

   Ne yapalım Mahmut Abi,kız çocukları için Redpill var mı?

   1. Evlilik olayı senin düşündüğün gibi değil yanlış tanımlamışsın kafanda
    Sen yeter ki kızını iyi eğit o kendi başının çaresine bakar

 17. Merhabalar abiler . Öncelikle konumun ne olduğundan bahsedeyim ilk sevgili deneyimim kırmızı hapla tanıştıktan sonra bı kaç kıza yürüdüm biriyle sevgili oldum herşey çok güzel giderken en sonunda ayrılmak istedi benden saçma saçma sebepler sürdü ortaya sorun sende değil bende falan dedi . Ayrılırken dostane ayrıldık ayrıldıktan sonra şeytani yüzünü gösterdi . Bu olaydan sonra kırmızı hapımı kaybettim konuştuğum kızlarla mavi hapli olarak konuşuyorum zevk alamıyorum konustuklarimdan kırmızı hapımı nasıl bulucam yardımcı olur musunuz

 18. Sosyal deney videoları çeken Whyshy isimli kanalın söyle (https://youtu.be/6wEnUb_AMag) bir videosuna denk geldim az önce Videonun ismi Alfa/beta olarak numara almak ama içerikte pek alfalık göremedim.uğur isimli kısa boylu arkadaş beta taklidi yaparken bile kızlardan rahatça numara alıyor ama uzun boylu gözlüklü olanın durumu içler acısı.

 19. Aşk, meşk olaylarını tamamen bırakmaya ramak kaldı. Kendimi geliştirme, hatta hayat boyu monk mode takılabilirim. Cünkü çocuk istemiyorum, acıkçası evlilik kumarını da göze almayı hiç istemiyorum. Son zamanlarda seks bile git gel, boşal.. gibi boş uğraş geliyor. Bu arada mutsuz değilim, sadece içinde bulunduğum hâl bana zevk vermeye başladı.. insanlardan uzaklaşmak gibi.

 20. Uzun zamandır dile getirdiğimiz ama üzerinde beyin jimnastiği yapılmayan, bence önemli bir konu var.

  Mahmut bey ve diğer arkadaşlar, Ben ve benim gibi görme bozukluğu olanlar için göz kontağı pek mümkün değil, sizlere sorum, göz kontağının alternatifi ne olabilir, bunun üzerine düşünelim.

  1. Görme bozukluğundan kastın gözlerin mi görmüyor diyeceğim o zaman nasıl yazıyorsun.
   Neyse beden dili tabiki de.Bence yüzünü ona karşı dön yüzüne bak dik dur ezilip büzülme, çünkü çoğu erkek böyle gözlerini kaçırıyor sen kaçırmıyorsan sorun olmaz ya da konuşurken böyle HEBELE HUBELE davranmıyorsan yine iş olur .

 21. Bugün okuldan dönüyorum , bindim metroya oturan 3 kişi var 2 kız bi tane de büyük bi ablamız . Soldaki kız bana baktı . 1. ışığı aldım . Sonra göz menzilimi kızın bana baktığını anlayacak konuma getirdim ama ona da bakmadan , kız bi daha baktı 2. ışık , sonra saçlarıyla oynamaya başladı ,

  cam yeşili gözler sarışın simetrik bir yüz .

  hb7 denebilir. 3. bakışında yakaladım hedefine kitlenmiş güdümlü f16 füzesi gibi , çok hafif bi tebessüm ettim ve o da utanma + muziplik karışımı bir tebessüm etti . O sırada yanındakilerle konuştu . bi kaç kere daha bakıştık , bi ara dudaklarımla “kahve” dedim . Ses çıkarmadan . ( o anın büyüsünü ve heyecanını anlatamam . o kadar keyifliydi ki ilk defa gördüğün birine bunu yapmak.) anlamadı elimi bira içer gibi ağzıma götürdüm . Nasıl olcak dedi yüzüyle . Sonra yanındaki kuzeniyle halasıymış , onlara hangi durakta ineceğini söyledi oyunu kurdu ve beni de dahil etti . Onların indiği duraktan indim kızı takip ettim. Halasıyla kuzeni diğer çıkıştan gitti arkadan yavaşça takip ettim yavaşlayınca “merhaba” dedim .

  kız:k
  ben:b
  k:neden böyle bi şey yaptın?
  b:öyle bakınca kendimi tutamadım 😀
  k:yanımda da halamla kuzenim vardı bi şey de söyleyemedim 🙂
  b: evet farkettim , fena değildin , orda durağı söylemesen 2 durak erken inerdim . iyi yaptın .
  K: bu arada ben arkadaşlarımla buluşucam kahve içemeyiz bugün 🙁 .
  b: Sorun değil benim de nakitim yoktu zaten sen ısmarlardın artık hahahah ( bu detaya gerek yoktu ama o anın ilginçliğinin büyüsüne ben de kapıldım . )
  b: o zaman numaranı ver haberleşelim .
  K: olur , istersen ben vereyim..
  b: sen söyle ben mesaj atarım sana . (kızın sesi kesik kesikti en az benim kadar heyecanlıydı ) |||||

  metroda kızın yanında akrabaları varken haberleşme ve sonrasında onları takip edip kızdan numarayı alıncaya kadar nasıl keyifli bir adrenalin yaşadığımı anlatamam . kalp atışlarımı hissediyorum içimde ufak bi parça vazgeçmemi istiyor. Oyunu tam oynadım “param yok sen ısmarlarsın artık” kısmı dışında da hata yok sanırım . Bu arada kız oyunu kurmasa bana nerde ineceğini söylemese kesinlikle erkenden inip başarısız bi oyun olurdu . Kızın işin yarısını halletti . 6 saat sonra da lojistik için yazdım ve haberleştik .

  Paylaşılırsa Nickim Raptor olarak paylaşılsın . Mahmut Abi kim olduğumu biliyorsun . Teşekkürler .

  1. Edit : kızla konuştuk hafta sonu burda değil , ne zaman müsait olursun dedim bilmiyorum ki işe başlıycam dedi , haber verirsin o zaman dedim . Umarım verir . Kızı beğendim nextlemeden önce ne yapılabilir .

   1. Keşke numarayı aldığın gün yazmasaydın. Genelde aynı gün yazmak yokluk belirtisi verebiliyor. Daha önce numarasını bana “kendisi” veren bı hatuna aynı gün yazdım sohbet yurumedi soğuk yaptı. Başka bi hatunun numarasını aldım iki gün yazmadım sonra o tinderdan yazdı neden yazmadın diyip. Biraz da gizemli imajı uyandırıyor herhalde

 22. Böyle bir tatil mevzusu olmuştu. Yengeden izin almak için ben dahi yazdım benle olacak rahat ol vs diye. Kız Nuh diyor peygamber demiyor. Benim düştüğüm hal de zoruma gitti. Şimdi olsa hiç o topa girmem. Arkadaşka biletleri aldık. Otobüse bindik. kız buna hala gitmiyorsun zart zurt diyordu düşünün. Çılgın bir kardeşimiz 🙂
  Arkadaşa “Kardeşim beni dinle, o telefonu kapat, gerekirse dönene kadar açma” dedim. Mert kardeşimiz telefonu kapattı. Günlerce açmadı. Açınca da yazmadı. Bir hafta sonra geri döndük. Direkt kızın iş yerine gitti, bir iki gün shit test sonrası barıştılar. Tam üç sene geçti olayın üzerine, hala birlikteler aq. Kız askerdeyken dahi bekledi çocuğu.

  Olması gereken budur. kimseye köpek olmaya gerek yok. Şu adamların karıları emin olun gram saygı duymuyorlar şu adamlara.

 23. Bu site sayesinde bu kılıbıklar gibi bir tip olmucagim icin ne kadar saygı duysam az bu siteye.Her hareketlerinde,ses tonlarinda,egilip bükülen bedenlerinde ve izin isterken ki caresizliklerini gördügümde KH teorileri makina kodu gibi önümden film seridi gibi geciyor.Durum icler acısı resmen.30’undan sonra buldugu kıymetli sicak amı köpek olmaya eş deger bulduklari icin her gun defalarca kendilerinden nefret etmeliler.Gerci suç onlarda degil böyle feminizm sistem aşılanmasında ama ne çare.. Ders niteliginde onedio videolarının devami gelmesini talep ediyorum yazarlardan.Günümüzü özetlemesi bakimindan ve etraftaki mavi haplilarin icler acisi halini gorebilmemiz acisindan.Böylece yapilan hatalari genc/yeni basliyan kardeslerimiz daha rahat görür diye düşünüyorum

 24. Mahmut abi merhaba;
  Sahaya çıkıp tecrübe ettiğim çok şey oldu ama çoğunda doğallıktan çok ezber mantalitesine yoğunlaşmıştım(bkz. PUA Approach). Bu yüzden her kıza açılış yapmak yerine inceleyip seçiyordum. Beden dili de tam oturmuyordu haliyle. Bunun için ne yapabilirim? Ek olarak biraz beta açılışı yapmak nasıl olur? hatalarımı öğrenmek ve karşının tepkisini ölçmek için
  (Selam sizi rahatsız etmeyeceksem bir şey sorabilir miyim? Tarzı)

  1. Beden dilini ancak kıza yürürken beden diline dikkat ederek öğrenebilirsin.

   Beta açılışı zararlı. Yürüme ve açılış ile yapana kadar yapabiliyor taklidi yapmak amaç. Senin amacın beyninde bu işleri otomatize edecek nöron devreleri yaratmak. Bu nedenle ilk başlarda hiçbir şey otopilotta olmuyor (devreler kurulu değil) ve sonra onlarca denemenin ardından otomatiğe bağlıyor (devreler kuruluyor).

 25. Selamlar,

  İçinden çıkamadığım aklımı karıştıran bir konu var arkadaşlar sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum kimseyle paylaşamadım patlamak üzereyim.. Mahmut abi seninde bu konudaki tavsiye ve düşüncelerini istiyorum..
  1 aylık bir ilişkim var kız merhametli duygusal ve çok düşünceli değer veren ilgisini her türlü belli eden temiz bir kalbi var ve benim üzerime çok düşüyor.. yaşım 30 a yaklaştığı için bende malum evlenip güzel bir yuva kurmak istiyorum fakat bu kız daha önce nişanlıydı sonrasında çoçuk bazı şeyleri bahane edip ayrılmış. buradaki asıl sorun birlikte geçirdikleri 1-2 günlük tatilde çoçukla ilişkiye girmiş ve bekaretini kaybetmiş bunu sorun yapmak istemesem de aklımın bir ucunda kalmış durumda.. tamam bende çok temiz sayılmam bir çok ilişkiye girdiğim kız oldu bugüne kadar ama ne bileyim yinede takılıyor siz olsaydınız ne yapardınız bu durumda ? tavsiye ve düşüncelerinizi bekliyorum.

  teşekkürler..

 26. Ekşide, “30 yaşından sonra aşk meşk işlerinin bitmesi” başlığına bir göz gezdirin ve yazılanları okuyun. Rasyonel ve mantıklı yazılan şeylere öyle bi yorumlar yazılmış ki, adam bu şekilde yazdığına pişman olur (shaming tactic)

  “Senin mallığın o, 60’ında da aşk sürer, 70’inde de, bla bla bla” diyen koca koca insanları da göreceksiniz ayrıca.

 27. Beyler size de oluyor mu bu?

  Mesela bir AVM’ye gidiyorum ve yanında kız olan erkekler alfa mı beta mı ona bakıyorum. 1 hafta kadar önce bir lokantada yemek yerken aşağıya bakıyorum,avm girişine danışma masaı koymuşlar. Orada HB6 ve 23-25 yaşlarında bir kadın var. Avm çalışanlarından biri onunla konuşuyor.

  Gözüme çarpan detaylar.
  -Kıza eğilmiş.
  -Eli çenesinde.
  -Kız arada gülüyor ama genel olarak elemanı siklemeyip önündeki bilgisayara bakıyor.

  Ne konuşuyorlar bilmiyorum ancak içimden “Zavallı beta,elini sikmeye devam et” diyip gülüyorum. Bu arada kızla sohbet ettiğinden eminim çünkü yarım saat ayrılmadı eleman.

 28. Şu konuyu da bir ara yaz Mahmut. (Ben de 37 yaşındayım. İsminle hitap ediyorum.)
  Beta erkek olmak nerede başlar. Evet Feminizmin 1., 2. Ve 3. dalgalarını yazdın. Artık babaların değil annelerin ve çoğunlukla bayan öğretmenlerin etki ve iradesi ile çocukları yetiştirdiğini yazdın, Tv dizi ve filmlerin, popüler kültürün bu tip erkek yetiştirdiğini, kılıbık veya yeni adıyla hanımcı olmanın normal, maskülen olmanın anormal sayıldığını, kadınların CPD’sini abarttığını, erkekleri feminen ilişkilere ittiğini falan da yazdın ama bunları derli toplu bir başlıkta yazmanı bekliyorum.
  Bunlara şunları da eklemeni isterim. Testerestonu yok eden ve ostrojen hormonunu artrırıp orta cins yapan GDO’lü ürünlerden bahset. Eşcinselliği teşvik edip her 3 kişiden 1’inin 3. Cins olması gerekendir, diyen akımdan, anne karnında ve daha sonra alınan gıda ve hormonların erkeğin hormonlarına etkisinden, çekirdek aileden, az çocuk yapıp kız erkek tüm çocuklara eşit ve yoğun ilgi göstermekten, kız ve erkekler arasında ta çocukluktan başlayarak kıyafetlerin ve traşın (uzun veya kısa saçta benzerlik) eşitlendiğinden, eğitim olanaklarından, feminen veya kadına pozitif ayrımcılık sağlayan yasalardan, geleneksel Türk ve İslam kültüründen kopup Batı çizgisinin geldiği yere doğru gitmemizden, izlenen çizgi film ve oynanan oyunlardaki HB10 bayanların süper güçlü ve dominant olmalarından… da bahsedersen sevinirim. Bunları senin yazılarında ve çevirilerinizde dağınık bir şekilde okuduğumu hatırlıyorum.
  Not: Ben kırmızı hapı ağız değil, fitil ile bile değil; prostat ameliyatı ile alan birisiyim.

 29. Bence hala Türk ve geleneksel aile yapısında ve kafadaysan evlilikte bekarete önem ver. Kız ilk kime verdiyse gitsin onunla evlensin de ve geç. Yoksa buna önem vermeyen biriyle evlensin. Sana kapağı atmasın.
  Şimdiden kafana takılıyorsa, ileride evlendikten sonra kızı atarsın, affedemezsin, çocukları bile ondan düşünemezsin, benimseyemezsin. Boşanmak zorunda kalırsan ki olay buraya gider, kız bu merhametinin acısını senden fena alır.
  Tabi her şey bekaret değildir, bakire demek temiz demek de değildir. Bakirede hipergami yok da demek değildir. Bakire aldığın sana bunları yapmaz veya sonradan açılmaz da değildir. Bakireyle evlenirsen boşanmazsın da demiyorum. Ama ben, senin kafa yapına göre sorun çıkartabileceğin üzerine konuşuyorum. Gam ve kuşku insanı yer. Ortalama bir müslüman Türk erkeği, gençliği ve yaşlılığını geçireceği, ailesine gelin – çocuklarına ana edeceği birinin (en azından göz göre göre) başkasıyla yatmasını kabul edemez. Etse bile, o aşk meşk cicim aylarından sonra kabullenemez. Ve bu feminist yasalarda başına iş alır.
  Yazacak çok şey var ama uzatmak istemem. Bulabileceğinizin en iyisi ile evlenin. Hipergami erkekte olmaz ama o kafayı almaya çalışın. Hem bakire hem kafasının içi temiz olana bakın. Kırmızı hapı asıl bunun için kullanın. Bulamıyorsanız böylesini EVLENMEYİN. Çocuk mu istiyorsunuz. İyi ve temiz ve de seven iyi niyetli bir eş size çocuk verebilir. Aksinin vereceğine çocuk değil oburcan bir düşmanınız denir.
  Demedi demeyin.

  1. Erkekte hipergami olmaz ama erkek bir kadina bagli kalarak ve aile kurarak buyuk fedakarlik yapiyor. Bu fedakarliga degecek biri olsun.

  2. haklısın kardeşim söylediklerinde bu kafamın içinde hep olacak unutsam da ara ara vuracak bunu bile bile kabullenmek de hata olur ben sadece kız değer veriyor iyi kalpli biri diye kabullenebilirim diye düşünmüştüm ama anlaşılan bunu yapamayacağım sanırım kafam çok karışık doğrusu..

 30. Badboy kardeşim bak iyi dinle. Yazdıklarım sadece beni ağlar. Ama ben ortalama Anadolu erkeğine göre tavsiye vermek peşimdeyim.
  Bizim köyde bile nişanlısı ile bakireliğini kaybedenle evleniyorlar. Sorun bakirelik değil yani. Beni yanlış anlama.
  Sorun: Senden önce biriyle birlikte olan kadının sonra da bunu yapabileceği ve ayrıca namusunu kaybetmesidir. Anadolu kafasına göre konuşuyorum.
  Peki bu durum erkek için de geçerli midir. Kısa cevap: Geçerli değildir. Her ne kadar bu devirde aksini iddia etseler de bu böyledir. Feminen medya aynen şöyle demektedir. “Bir kızdan bakirelik isteyen erkeği anlarız ama erkek de kendisi hiç ilişkiye girmemiş olmalı.”
  Bu tırnak içindeki mantık evlilik için gayet sakıncalıdır. Bu, feminizmin, bekaret şartından bir türlü vazgeçmeyen Anadolu insanına biçtikleri yeni kefendir.
  Peki bu adil midir. Adil değildir. Kadın da el değmemiş olmalı erkek de. Lakin adil olmamakla birlikte doğru olan erkek ne olursa olsun kadının el değmemiş olmasıdır.
  Neden peki? İşte uzun cevabım şu:
  Kadının yaratılışı nedeniyle.
  1- Kadınlar, Alfa dul olurlar. Senden öncesi bazı açılardan senden iyi ise o kadın sana hayır etmez. Halk arasında buna gözünü açıp görme denir. Bu durum erkek için geçerli değildir. Erkekte bu işin kötü görülmesinin nedeni nikahsız yapılmasıdır.
  2- Kadınlar, kirlenirler. Yıpranırlar. Bağlanırlar ve her ilişki onlardan bir şeyler alır gider. Duygusal yapıları, hipergamik olsalar bile tek eşli olmaları ve dert – tasa gibi yaşanan şeylerin onları eğip bükmesi buna neden olur. Bana erkek kirlenmez mi demeyin. Erkek de kirlenir ama kadının yüzüne ve içine fışkıran her sperm, onun benliğinde yara açar. Ruhunu çürütür. Gençliğinde anlamasa ya da umursamasa da yaşlılığında ona yüz karası olur. En azından bizim kültürle büyüyenlerde. Ve kadınlar bozulurlar. Ahlaken bozulurlar. Buna İslamda haya derler. Kadın da erkek de bozulur ama kadının freni yoktur. Dönüşü de erkeğe göre azdır. Ve kadın bunu başka erkeklere ve çocuklarına da bulaştırır. Bir ara anlatırım bu maddeyi.
  3- En kötüsünü söyleyeyim mi hazır mısın. Kadın, yaptığı bir şeyin genel ahlaka ve ortak inanca aykırı olduğunun farkında ise ve erkek bu yapılanları affeder ise, kadın önce minnet eder sonra sana bu affın nedeniyle saygı ve sonra sevgisini kaybeder. Hala bir onuru varsa seni aldatmaz. Yok ise saygısını kaybeden bir erkeğe her şey layık mantığına veya bilinçaltına bürünür. Eğer erkek aldatmayı veya kadının kirli geçmişini bilmiyor ise kadın, yine erkeğe saygısını kaybediyor maalesef böyle. Bir kadın bir erkeği, evli veya değil bir defa bile aldatırsa o erkeği aptal ve ahmak yerine koyduğunu biliyor ve hiçkimse böyle birine saygı duyamaz, mantığı devreye giriyor. Bilerek veya bilmeyerek.
  Peki bizim köyü örnek olarak verdim. Ortalama bir İç Anadolu Sünni Türk köyünden bahsediyorum.
  Evlenen boşanan, eşi ölen vs. bir kadın da bakire değildir, o da gözünü açıp görmüş değildir. Tamam ama bizzat o kadına göre, topluma göre ve bu kadınla evlenecek erkeğe göre: bu kadın yanlış bir şey yapmamıştır. Buna göre, kadın kirlenmemiş, hayasını yırtmamış, erkek de aldatılan konuma düşmemiştir. Bu konuya matuf bir pişmanlıktan da bahsedilemez.
  Peki nişanlı olup da bakire olmayanlarla neden evleniliyor Anadolu’da.
  Bu kızlar açıkça bu durumu söylüyorlar. Ve kız alındığı gün dini nikah kıyılıyor ve o kıza bir düğün yapılsa bile alan erkek ve ailesi bu kızı dul aldım sayıyorlar.
  Senin kafana göre konuşuyorum. Ortalama bir Anadolu erkeği olduğuna göre yani. Bu durumda yapacağın şu olmalı:
  Kız sevgilisiyle (hatta başka sevgililer ile) yatıp kalkmış ve bakireliğini yitirmiş de sana nişanlıydım demiş olabilir. Bunu anlamak için ailesiyle de bu bekaret meselesini bir büyüğün görüşsün. Nişan fotoğraflarını bir şekilde iste. Ve kızı bu şartlarda kız değil boşanmış biri olarak ailece kabul edin ve ileride zerre kadar sorun etmeyin ve başına kakmayın.
  Tabiki bir bekar erkek, dul biriyle evlenebilir. İyi gördüysen ve buna eminsen, böyle bir kız, erkek düşmanı feminist propagandayla kirlenmiş, hipergamiye teslim olmuş 1 milyon bekar (veya görünümlü) kızdan iyidir.
  Normal bir nişanlılık geçirdi ise bunu dul olarak nikahına alabilirsin. Bu seni küçültmez, gerçek aşka ve namusa uygun olan da budur. Bakirelik önemli değildir, önemli olan dürüstlük ve sevgi diyorsan kızı bakirelik için atmazsın. Eğer duygulu ve dürüst gördüysen.
  Bu dediklerim beni bağlar. Mahmut bakire olmazsa daha iyi olur derken sanırım sevgililik ve tek gecelik ilişkileri kastetmiştir. Kendisi daha iyi açıklar.
  Ya çocuk; ya yaşlı ve yalnız erkek olmak ikileminde kalmayalım. Bu tip hipergamik erkek düşmanı kadınlarla evlenir ve çocuk yaparsanız, üzgün, ezilmiş ve maalesef yalnızlığa terk edilmiş bir erkek olmaktan kurtulamazsınız.
  Not: Uzun yazıp sayfayı uzatıyorum. Daha da zor yazarım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *