Red Man Group Episode 21 Notları – Tip mi, oyun mu yoksa para mı?

The Red Man Group Episode #21 – $$$ vs. Looks vs. Game grubun en bomba bölümlerden biri idi. Biramı alıp seyretmek isterdim ama olmadı. Onun yerine yükleyip uçakta bazı kısımlarını çevirdim. Bu önemli kısmı paylaşarak bitmeyen tartışmayı yeniden ateşleyeyim. Oyuncu Emre mi, yakışıklı Buğra mı yoksa BMWli Berkecan mı?

Rollo : Kırmızı Hap camiasında çok bilinen bir tartışmadır bu. Bu tartışmada taraf erkekler iki kamptan birine düşerler. PUA tarafındaki erkekler, kendine güvenin yüksek, oyunun iyi ayarlanmış olduktan sonra ve kadında bir duygu yaratıyorsan, duygusal bir iz bırakıyorsan nasıl göründüğünün önemli olmadığını söylerler. Bu adamlar size sokakta güzel kızlara yürüyen ve telefon numarası alan şişman erkeklerin videolarını göstereceklerdir. Oyunları iyi olduğu için bu kızları götürebiliyorlar mesajı vermek için bu videoları hazırlıyorlar. Bunları şimdiye kadar sadece RSD videolarında gördüm ama biliyorsunuz bu ihtimal dahilinde bir olay. Videolardan birinde şişman gösterecek şeyler giyen ve kadınlara yürüyüp oyun oynayan bir adamı seyrettim. Bu gerçek mi sahte mi bilmiyorum.

Neyse, iki kamp var. Oyunun herşey olduğunu düşünen erkekler ve olayın sadece dış görünüş ve yakışıklılık olduğunu düşünen erkekler. Eğer yakışıklı değilsen, 185 boyunda değilsen, simetrik surata ve hatlı kaslara sahip değilsen şansın yok ya da çok az adamları. Oyun kampındakiler dış görünüşü tamamen önemsiz sayarken tip kampındakiler oyunun tip yeterli değilse işe yaramayacağını düşünür.

Bir de herşey servet ve para diyen erkekler vardır. Eğer paran yoksa kızlar sana bakmaz diyen erkekler.

Rollo der ki :

Tip.

Oyun.

Para.

En azından ikisine sahip olun. 3üne de sahipseniz en iyisi. Ama sadece birine sahip olacaksanız oyun en önemlisidir. Zira oyun sizi en azından alışık olduğunuzdan bir basamak yukarıda kadınların radarına sokacaktır.

Bu üçü içerisinde en çok direkt kontrolünüz olanı tip. Zira daha değişik giyinebilir, gyme gitmeye başlayabilir ve kendinize çeki düzen verebilirsiniz. Eğer dış görünüşünüz iyi ise oyununuz daha kolaylaşır. Eğer tipinize özen gösterirseniz daha çok IOI (Indication of Interest – İlgi Göstergesi) alırsınız. Bu durumda kadınlar size daha çok dokunacaklar, daha dokunaklı olacaklar. Bu aşamada sıçmamak ise size kalmış.

Zira tipi çok iyi ama oyunu olmayan boğazına kadar mavi hapa batmış birçok erkek gördüm. Bunlar ilk aşamayı ve tanışmayı geçebilirler hatta seks de yapabilirler. Ama her zaman yanıp tutuştukları kız arkadaşa bir türlü sahip olamazlar. Zira boğazlarına kadar mavi hapa batmışlardır.

Birçok erkek olayın sadece para ile ilgili olduğunu düşünür. Eğer paran ve kaynakların yoksa kadınlar sana yüzvermeyecektir. Benim N-sayımın (yattığım hatun sayısı) çoğu cebimde beş kuruş para yokken oldu. Bir pickup arabam, amplifierım ve müzik aletlerimden başka birşeyim yoktu. Kadınlar benim Kuzey Hollywood’daki tek oda stüdyoma gelip benle seks yapıyorlardı. Zira ben o dönemde onların idealindeki alfa sikerdim. 22 yaşında (rock müzik grubu üyesi) …

Oyununuzu ve dış görünüşünüzü geliştirebilir ve biraz ekstra para da kazanabilirsiniz. Ama para çoğu erkek için 20lerinizin sonuna ve 30larınızın başına kadar gerçekten gelmeyecek. Bu nedenle erkeklerin cinsel pazar değeri zirvelerini erken 30lara koyuyorum.

Carl (Black Label Logic) : Son zamanlarda insanları sinir eden tweetler atıyorum. Geçenlerde böyle bir tweet attım. Biz erkekler kadınların peşinde onlara yürüyüp duran 6 – 7 milyarder koşuyormuş gibi bir izlenime kapılıyoruz ama gerçekte ellerinde olan 50 tane instagram takipçisi var. Bunlarda ortalama erkekler ise ortalama 1.77 boyunda, BMI indeksleri 29 civarında (obezite sınırı) ve 101 cm gögüs ölçüsüne ve yıllık ortalama 40,000 USD gelire sahip, kendilerine bir iki numara büyük gelen crocs ve kargo short giyen erkekler. Bu sürünün üstüne çıkmak o kadar da zor değil. Abur cuburu bırakıp, biraz daha fazla para kazanmanın bir yolunu bulup o bol giyecekleri arka bahçenizde yakarsanız …

Sorun şu : günümüz ortalama erkeği çıtayı o kadar düşürdü ki … eğer kendinizi o seviyenin üstüne çıkaramıyorsanız sizin asıl sorununuz çalışma ahlakınız.

AJ : Eğer erkeksen ve daha fazla kızın radarına girmek istiyorsan daha iyi giyin, hijyene önem ver, daha iyi ayakkabılar giy … Bunlar tamamen temel şeyler. Çoğu hergün duş almak ve nasıl göründüğüne biraz dikkat etmek ile alakalı. Ve bu konuda benimle tartışan adamlar biliyorum. “Benim ayakkabılarıma ve ne giydiğime önem veren bir kadınla asla birlikte olmam” diyen erkekler. Çıta o kadar hastalıklı şekilde düşük ki …

Eğer bir erkeksen ve fiziksel olarak fit olmak için çalışırsan vücudunda doğal fizyolojik değişimler meydana geliyor. Daha kendine güvenen ve kendini ileri süren biri haline geliyorsun. Bunu zaten gymde yapıyorsun ama gymdeki metafor hayata taşınıyor.

Kadınlar için çok hayal kırıcı olan şeylerden biri fit ve çekici bir erkek görüp sonradan bu erkeğin mavi haplı olduğunu anlamak. Böyle vücut geliştiriciler gördüm.  Fiziksel olarak 10 numara olmalarına rağmen bir kadının çevresinde yavru köpeğe dönüyorlar zira o mavi haplı kafa yapısı içindeler. Çok çekici görünüyorlar ama ağızlarını açtıklarında olay bitiyor. Azıcık oyuna sahip olsalar bile arzuladıkları hatunu bulunca AFC kafa yapısına geri düşüyorlar.

Rollo’nun dediği gibi bu alanların hepsini (para, oyun ve dış görünüş) geliştirmeye çalışmalısınız. Sadece birinde çok iyi olup kadın – erkek ilişkilerinde ve hayatta o şeyin sizi ileri götürmesini bekleyemezsiniz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

40 thoughts on “Red Man Group Episode 21 Notları – Tip mi, oyun mu yoksa para mı?”

  1. Bu soruyu tip elimizde mi ki en kolayı diyorsun demek için sorduysan : çoğu erkeğin derdi süpermen tarzı bir çeneye sahip olmamak değil kilo (çok ya da az olması), abur cubur ile beslenme, uykusuzluk, giyim temellerini bile uygulamama, hijyen, ağırlık kaldırmama nedenli. Genetik olarak betaların 90%sinin hiçbir ciddi problemi yok.

  2. Hem elinde hem değil. Genetik potansiyelini açığa çılarmak için yağ oranını düşür, çene kaslarını kuvvetlendirmek için sakız çiğne vb. Bunlar her yaşta etki eder ancak bu sana mükemmel bir arkaçene(jawline), geniş bir önçene(chin) ve harika zygolar(elmacık kemiği) bahşetmeyecek. Ki Rollo’nun dediğinin aksine tiple ilgili en önemli şeyler bunlardır çünkü erkeklerin genetik kapasitelerine dair çok önemli bilgiler verir kadınlara(dövüş kapasitesi, testosteron seviyesi vs.) ve değiştirmesi çok zordur. Palyaço gibi giyinmiyorsanız giyiniş tarzı önemli demek komik kalıyor

   1. Rolloya katılıyorum. Senin yanlış anladığın şey bahsettiğin genetik piyangonun çok az erkeğe vurmuş olması. Belki 3%. Yani tiple ilgili en önemli şey dediğin oldu mu diğer şeylere beş basan şeyler. Dolar milyoneri olmak gibi. Ama kadınlarla başarılı olmak için illa dolar milyarderi olmana gerek yok. Genetik piyangoya gerek olmadığı gibi. Çoğu erkeğin derdi bu değil derken çoğu erkeğin derdinin milyoner olmamak değil çulsuz olmak olduğunu söylüyoruz. Eğer yeterince iyi kazanırsan problemin hallolur. Yeterince iyi görünürsen olacağı gibi.

    Çoğu erkek çulsuz iken (tipi tamamen salmış iken) kızları elde etmek için milyoner olmak (akçeneli falan) gerektiğini düşünür. Milyoner olsan (akçeneli falan) tabii çok daha iyi ama çulsuz kalkıp sadece iyi kazansa da (gym, hijyen, giyim) yeter.

    Giyiniş o kadar önemli değil. Yani temelleri tabii uygulamak lazım ama mavi haplı erkek dergilerindeki gibi takmaya gerek yok.

    1. Dediklerine katılıyorum Mahmut Abi. Bahsettiğim şey %3ün de çok daha altındaki bir olay. Sanırım yanlış anlaşıldım, elbette kadınları elde etmek için mükemmel derecede genetik özelliklere sahip olmak gerektiğini düşünmüyorum. Pekala ortalamanın altında erkekler de fiziksel olarak kendilerinin üst seviyesinde kadınlarla oyunları sayesinde birlikte olabilir, oluyorlar da. Ben Rollo’nun en çok kontrolümüzde olan şeyin tip olduğunu öne sürmesine katılmıyorum. Oyun öğrenilir, para kazanılır, ancak tipinde gerçekten önemli olan şeyleri kolayca değiştiremezsin ve bazen bazı kadınları bu yüzden kaybedersin. Bence bu yüzden en önemli olan şey tiptir çünkü insanın kontrolünün en az olduğu şeydir. Bazı saha raporlarına bakıyorum adam approachta sadece 1-2 şeyi yanlış yaptığı için kadını yatağa atamadığını sanıyor. Böyle mükemmel bir senaryo hayatta yok, bazen sadece tipiniz yetmediği için bir kadını elde edemezsiniz ve bu doğaldır. Bu demek değil ki oyun önemli değil, çok önemlidir ve olabildiğince maksimize edilmelidir. Ancak bazı noktalarda “Oyunum mükemmel olmadığı için kızı kapamadım demek yerine” siyah hapı yutmanın bizi özgürleştirdiğini düşünüyorum. Yoksa bu adamlar her aldığı hayır’ı shit test sanıyor ve kızı nextlemek yerine baştan olmamış oyunu devam ettirmeye çalışıyorlar ki bu bünyede daha büyük zayıflıklara sebep oluyor

     1. Look (tam olarka tip değil de nasıl göründüğün) çoğu erkeğin gym, 12 – 16 parça yeni giyecek ve ayakkabı, hijyen gibi hemen yapabileceği şeylerle direkt ve hızlıca artacak birşey. O nedenle de en hızlısı. Oyunu öğrenmek en az 1 yıl sürer. Para da öyle hemen artan birşey değil. Gymin sonuçlarını ise 6 ayda görürsün.

      Sen ise tip sorunundan sadece kısa boy, çirkin bir yüz, vs … gibi problemleri anlıyorsun. Benim gördüğüm betaların çoğunun böyle problemleri yok. Dertleri salmış olmaları. Çoğu beta için Rollo’nun dediği geçerlidir.

     2. Hayır ve shit test arasındaki ayrımın taktik stratejisi belli. İlkinde shit test say, uzuyorsa uza.

     3. Tip karamsarlığı benim reelde çoğu durumda en gereksiz kelepçe. Yani Notre Damme’ın kamburu gibi ise adam birşey diyemem ama kızlarla başarısız olan erkeklerin çoğunun tipi 5 üstü. Toplam CPDleri daha çok oyun, para ve karizmadan dolayı düşük.

      Tip çoğu erkek için en hızlı değiştirilecek şey. Popülasyonun uçlarındaki adamlar için bu geçerli değil diye ortalama çevresindeki çoğunluk için geçersiz olmaz.

     4. “Biz erkekler kadınların peşinde onlara yürüyüp duran 6 – 7 milyarder koşuyormuş gibi bir izlenime kapılıyoruz ama gerçekte ellerinde olan 50 tane aç instagram takipçisi var.”

      Bu kısım çok iyi. Kadınlar Roissie’nin Amcığın 16 Buyruğu yazısının XI. Mantıksız bir şekilde özgüvenli ol maddesini çok güzel oynuyor çoğu erkek de ciddi ciddi ağzımı açık bırakacak şekilde yiyor bu dolmayı. Hatunlar “elimi sallasam elli tane Leonardo Di Caprio’ya çarpar” modunda ama realite diye birşey var. Hangi hatuna sorsan boyuna bakmadan 1.85, o koltuğa sığar mı diye götüne bakmadan BMWlu Berkecan, vs … istiyor.

      Ulan erkekler çıkıp “en az 1.70 olacak, HB8 olacak, dolma yapacak, höt dedim mi dolmamı ağzına alacak” modunda gezselerdi taşak geçerlerdi.

      10 kız başına 1 alfa düşüyor ama bu alfanın işi gücü ve zevki yok 10unun da peşinde 😀 Realite diye birşey var.

      Bu yanılgıya erkekler de çok düşüyor. Red Man Groupda bile çıkıp kadınların 80%si erkeklerin 20%siyle birlikte olur demişlerdi. Bunun olması için alfa adamların HB 2 – 6 arası hatunlara evet demesi lazım ama elinde HB 6 – 10 olan adam neden dönsün 2 – 6ya baksın. Kadınların 80%si erkeklerin 20^%sini arzular, biz erkeklerin çoğu kadının sahip olmadığı iri ve biçimli göğüsleri, mükemmel kalçaları arzuladığımız gibi.

      Kadınlar irrasyonel özgüven oyununu oynuyor. Saf oğlanlar da yemeye dünden razı. Yemeyin. Realite aklınnızda olsun.

 1. Türkiye gibi bir ülkede oyununu geliştirmek amerika ingiltere vs gibi yerlere göre çok daha zor, daha çok bu coğrafyaya uygun geliştirme önerileri olan yazılar var mı acaba?

  1. Shit test, eğlenen ustalık, çelikten çerçeven olsun yeterli. Bunları bilip uygulaman yeterli sex machine dönersin.

  2. Prensipler aynı dostum. Oyun aynı. Kimisi kolay modda başlayıp (amerika gibi ülkelerde veya zengin, yakışıklı vs. doğup) kendini geliştiriyor. Kimisi bizim gibi nispeten zor ülkelerde ,biraz daha hard modda, başlayıp kendini geliştiriyor. İki senaryoda da kendini geliştirmeyen, çabalamayan avucunu yalıyor. Kolayına zoruna takılma sen kendini geliştirmeye bak. Yurtdışına falan gidersen ekstra avantajın olur hem 🙂

 2. Mahmut abi uzun boylu olmanın güzel avantajları var ama 2 metre ve üzeri boyda olmanın dezavantajı varmı 202 cm boyundayım kızlar bazen çok uzınsun diyor ve o anda susuyorum şuan 20 yaşındayım belki sahada uzatım ben kendi boyundan mutluyum hatta biraz daha uzamak istiyorum.

  1. Daha uzamazsın umarım. Evet aşırı kısa gibi aşırı uzun boy da dez avantaj. Gerçi 202 cm ile yine 1.85 bir kızla çıkarsın. Bu arada kızların ne dediğine aldırma. Onlar her şeyi söylerler.

   1. Adam boyunun uzunluğundan yakınıyor. Ben 5 cm daha uzun olsam havalara uçarım.

    2 metre çok uzun ama cücesi olmaktan iyidir herhalde.

 3. Teşekkürler abi. Squatta ağır yüke girmeye başlayacağım işe yarar umarım.birde ben 160 boyundaki kızlar daha çok ilgimi çekiyor 40 cm sorun oluştururmu? Cinsel hayat filan

   1. Taşak geçiyor muhtemelen. bugüne kadar en uzun ölçülen 34 cm. meksikalı bir abi var 48 cm ama elle egzersizle uzatmış ve heveslenmeyin çoğu kafadaki deri.

    1. Yok yahu ben taşak geçtim 😀 Adam kızla aradaki fark 40 cm diyor 😀 Squat kendi boyumuzu mu uzatıyormuş diye sordum.

 4. Ben şimdi bu kızla konuşuyorum aynı okuldaniz hiç görüşmedik ama kız sevgili olayına falan hemen sıcak bakmıyor sanki aklı başında gibi görünüyor nasıl konusmaliyim neler konusmaliyim etkilemek için . Kırmızı hapımı kaybettiğini düşünüyorum bulamıyorum porno ve mastürbasyona başladım yeniden yardım edin

 5. Bazı acı gerçekler var, tipiniz iyiyse oyuna ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum.
  Çevremde yakışıklı elemanlar var, gerek kız gerekse başka toplarda çok rahatlar. Oyuna moyuna ihtiyaçları yok.
  E, boyum 1.80 olsa yakışıklı olsam ben de özgüvenli olurum zaten. Elmacık kemiklerinin 3mm daha kalın olması, çenenizin 3’er mm daha geniş olması çok şeyi değiştiriyor.
  Elinize bir cetveli alın ve 10 cm’in ne kadar kısa olduğuna bakın.
  10 cm lan 10 cm.
  Ama benim boyum 1.70 ötekinin 1.80. Farkı anlatabiliyorumdur umarım böyle küçük hesplardan dolayı oyuna ihtiyacımız oluyor.

  Ha bizde oyunun kralı bile olsa yakışıklı eleman bizden çok kız götürecek. Yakışıklılık, boyluluk posluluk +9 itemler gibiler. Bunlara sahipseniz işiniz çok çok kolay.

  1. Oyunsuzluk belli bir yaştan sonra kendini belli etmeye başlar. Tipiniz olsa bile oyununuz olsun. Tipi iyi olup da oyunsuzluktan kaybeden de çok.

   Babası zengin olan benden 10 0 önde başlıyor cebinde 10 milyon dolar var. Eee? Ben şimdi ayda 20 bin TL kazansam onla yarışamam ama niye yarışayım. Bana ne benden zengin olmasına.

   Geçmişte kadınlara özgü olan bir şeyi sıklıkla erkeklerde görmeye başladım. Feminizasyonun bir parçası sanırım. Kendinden daha iyi hemcinslerine bakıp mutsuz olmak ya da kendi elindekinin tadına varamamak.

   Dün otelde asansörle inerken erkek tanrısı gibi 190 bir çocuk ve 180 boyunda HB9 kız arkadaşı bindi. Benim bu adamın gördüğü ilgiyi görmem imkansız. Oyun bu adama daha kolay. Eee? Bana ne. Bana engel değil birşey değil. Ama sanki o yaşlarda mavi haplı bir genç binse o asansöre kendini kötü hissedecek.

   1. Belki de haklısın Mahmut Abi ben mavi haplı kafa yapımdan dolayı olayı dramatize ediyorum ancak dışarı çıkıp baktığımde benimle aynı ortamda olan ve de benden daha üst seviyede pek çok kişi var.

    Buraya gelen çoğu insanın derdi kızlar. Benim öyle değil ben kendime bir karakter bir kişilik inşa etmek, “Erkek Adam” olmak istiyorum. Kızlar sonraki planda olur ya da olmaz ancak ben daha toplumda sesimi çıkaramayan eziğin tekiyim.
    Dışarıdan biri bana baksa korkak, özgüvensiz, uyuşuk biri der.

    Aşağlık kompleksini yenme yazısına baştan başladım. İçimdeki eziği öldürebilirsem çözülecek her şey.

    Ha, yakışıklı olsam ezik olmazdım bu da bir gerçek :D.

    1. Senin kafan fena karışmış. Yakışıklılık kadın – erkek ilişkilerinde geçen bir akçe. Eğer erkek adam olmak asıl derdinse yapman gereken şeylerin hiçbiri yakışıklılıkla alakalı değil. Ezikliğin kadınlarla başarılı değilsem erkek adam olamam gibi absürt ama yaygın bir inanıştan muhtemelen.

     Kadınlarla başarılı değilsen eğer bunun tek sonucu çiftleşemeyecek olman. Biz erkekler (gerçek erkeklerden bahsediyorum, kadın ruhlu erkeklerden değil) birbirimizi cesaret, güç, yetkinlik ve onur ile değerlendiririz. Ama bunlara sahip olup da yukarı çıkan adamın hatunsuz kalmak için hatunlardan saklanması lazım.

    2. Dostum aynı şey bende de vardı . Bazen acaba bu Mahmut abi kim deyip hayatımda görmediğim bir adamı bile kıskanıyordum siteyi yeni tanıdığım da 😀 çünkü adam hatunları götürüyordu ama bunun yolu çalışıp değerine değer katmaktan geçer örnek verecek olursam iki sene boksa gittim , Osmanlıca öğrendim vs aktiviteler yaptım yani bunlar çok üst düzey şeyler değil ama en azından konusu açılınca konuşacak bilgin oluyor ve hatunların gözünde bilgili oluyorsun ama bunu asıl kendin için yapacaksın hatunlar için değil. yakışıklı olunca bir sıfır önde başlarsın ama inan ki ilişkiyi sürdürmek yetmez. 1.70 boyum var demişsin senden 17 santim uzunum ama öyle sürekli hatun yatağa attığım yok yani 😀 ha tavladigim hatunlar boyumu beğendiğini söylüyor ama asıl mevzu o değil. Erkeksi olmak ve tuttuğunu koparmak. Çalışacağız başka yolu yok . Özellikle bu genç yaşlarda

   2. Hocam o 1.90 lık erkek tanrısının senin olduğu asansöre binmesinde diğer adamları asıl rahatsız edenin bana kalırsa “ulan ben de 1.90 olsam bu 1.85lik pilici elde ederdim, neden değilim!!” değil de “ulan yanımda beni seven bi kız olsa bile bu herifi şimdi görse bir iç geçirecek ” stresi olduğunu düşünüyorum.

    1. Ihtimallerden korkarak yaşamak hiç de verimli bir strateji değil. Bak geçen Hong Konga uçtum hava da berbat. Ben aprondan aprona uyudum yanımda oturan eleman sanırım gece boyu besmele çekti dua etti. Uçak düşerse stresi. Varınca ben güzel güzel çıktım uçaktan, abi zombi gibi.

  2. @Alfa Virgins saçmalama bu site de takılıp halen böyle şeylere inanıyorsun. Benlik bir sorun yok. Kendi kendine yazık ediyorsun çok özgüvensizsin bu siteyi bir daha sil baştan tekrar oku.

 6. Evet, sanırım benin sorunum bu. Erkekler arasında sevgili konusu açılınca hiç sevgilim olmadı demeyi eziklik olarak görüyorum galiba. Ya da kızlara bunu yanıtsamayı.

  Linkteki yazıyı okuduktan sonra aklımda bazı yollar belirmeye başladı. Hedefime varmak için kimi başlangıçlar yapmıştım ancak şimdi nasıl ilerlemem gerektiğini de görüyorum.

  1 yıl Monk Mode takılsam iyi olacak gibi :).

  1. @Alfa Virginis Monk mode en az 6 ay yapmalısın. Maalesef kolay yolu yok bunun.6 ay sonra çok daha özgüvenli yazılar yazacaksın eminim.

 7. Beyler öncelikle merhabalar siteyi 2-3 haftadır takip ediyorum , 1 senedirde kırmızı hap ile ilgili yazılar okumaktayım, öncedende blackpill taraflarına kaymıştım, oralarda takılmıştım.Yok işte çekici yüzün yoksa sıfırsın, yok uzun boyun yoksa sıfırsın,oyunun yoksa sıfırsın felan, Bunlar faso fiso.2 tane çok yakın arkadaşımdan örnek vereceğim.Bir tanesi fena olmayan bir yüze , güzel diyebileceğimiz çene hatlarına sahip, toplamda 6/10 diyebileceğim bir çekiciliğe sahip arkadaşım ama 10 numara oyunu olan birisi.Bir diğeri sin city filmindeki marv tipli bir diğer arkadaşım,çıkık ön çene (chin), asyalılar kadar büyük elmacık kemikleri, ve güzel jawline ı olan, kalın sesli, erkeklerin dahi onun yakınındayken çekineceği, amerikadakilerin slayer diyeceği bir tip yani biraz fazla erkeksi yüz hatlarına sahip bunla beraber sıfır oyunu olan bir dostum. İlk bahsettiğim arkadaşım kız beğenince gidip yürüyor, konuşmaları felan gayet cool, fazla dikkat çeken bi tip olmamasına rağmen kızın yanına sokulunca birden alfalaşıyor ve sonunu getiriyor ,ikinci arkadaşım ise biraz agresif hareketleri ,konuşmaları olan , kızların ilgisini çekmesi için varlığının yettiği birisi.(durakta 3 müz otobüs beklerken 50 yaşındaki teyzeler bile 2. arkadaşıma ağzı açık halde dik dik bakıyor,30 yaşındaki ablaları saymıyorum bile ).Ama gel gör ki 2.arkaşımın o kalın dominant sesi kızların yanında eriyiveriyor, ben bile anlamıyorum sesi inceliyor, agresifliği kayboluyor, omuzları kıza doğru çöküyor,cinsel çekimi tipi sayesinde ilerde götürse bile 0 a indiriyor(bunun için ayrı çaba sarfetmesi lazım ama berbat ediyor).İlk arkadaşım skor kasmaya uğraşıyorken bu ikinci arkadaşım hala bundan 50 sene öncesinde kalmış, yok düzgün bir kız bulup evleneyim, yok aynı anda 2-3 kızla konuşulmaz olacaksa bir tane bulunur ayaklarında.Kendisine kabul ettiremiyorum hala işlerin öyle yürümediğini.Açıkca söyleyebilirim arkadaş topluluklarında kendisi baskın gerçekten grubun lideri, sağlam çerçevesi olan biri olmasına rağmen oneitisi ile konuşurken izlediğimde aşırı betalaşıyor,kendi potansiyelini yerlere saçıyor(oneitisindende siktiri yedi tabi).Şimdi bunu neden anlattım diyecek olursanız, ilk arkadaşım ”kırmızı hap” ne bilmiyor ama oyununu doğal geliştirmiş bir alfa, güzel giyinir, telefonunda düzenli olarak 4-5 kızla konuşur, kızların yanında umursamaz ve aynı zamanda dominant takılır, on numarada beden postürü vardır kızın karşısında, yani kızlar için ”yeterli-deforme olmamış bir yüz” testini geçmiş, oyunuyla , bolluk zihniyetiyle kızları (2 haneli sayılarda) götürüyor.Diğeride tam tersi,meydan okuyucu tip,agresif tavırları ve kalın sesiyle ıslattığı kızlarla konuştuğunda 5 dk da çöle çeviriyor amcığı.Daha çaktığı kız sayısı 2 , oda düzenli olarak sevgiliyken. Burdan size tavsiyem tam olarak şu ,Kızlar için ”yeterli” bir dış görünüş olsun, bundan sonrası tamamiyle oyun, kendini geliştirmen.Diyeceksiniz ki abi kızlar için yeterli dış görünüş süpermen çene , 1.90 boy , seri katil gibi gözler , asyalı elmacık kemikleri, vb. yahu bunların kızları elde etmek için yetmediğini arkadaşımdan görüyorum ki bu saydığım dış görünüş olayı tüm dünyada sadece % 1 de varken , geri kalan %19 (80:20 kuralı) böyle bi tipe sahip olmadığı halde kızlara çakabiliyor.Yapman gereken güzel giyin, fit ol, kendine bak, bolluk zihniyetine sahip ol,(sakın ama sakın oneitis edinme yarrağı yersin arkadaşım gibi),biraz çıkıntılı bir tip de oldumu, oh tertemiz bir amları şelale eyleyenlerdensin.Türk kızları hala 1.90 boy yada yakışıklıların hayalini kursun, 1.55 lik boylarıyla nereye elde edecekler,bu yüzden kızlar eldekilerin ”en iyisiyle ” birlikte olucaklar, hayallerindeki beyaz atlı yada amlarını çatur çutur siktirecekleri kara şovalyelerle değil.

 8. Oyun yoksa hepsi yalan. Belki zengin eleman bir kaç gold digger götürür ama oyunu olmadan onun da sonu pek hoş olmayacaktır.

  Oyununuz iyi olsun, çoğu fiziksel dezavantajı gayet güzel kapatırsınız. Para konusunu da bence çok takmamak lazım, mesele kaç paran olduğu değil kendini kaça sattığın biraz da.

 9. Resmi Discord grubu kuruldu.

  Mahmut bey sen de gelirsen, grup yöneticisi olarak atayacağım destek verirsen sevinirim. // hem daha interaktif oluruz.

  Detaylar için discord linkini bırakıyorum herkes mutlaka katılmalı.

  https://discord.gg/URxTvnP

   1. Onun gibi ama daha kapsamlısı diyebiliriz…

    Bu linki yayarsak anlık olarak konuşmak daha mantıklı olacaktır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *