Sinir Harbi: Red Pill’i Sindirememek

Bugün aynı konu hakkında aldığım 2 mesaj bu yazıya esin kaynağı oldu. Mesajların içerikleri şöyle: Bir kızla bayadır konuşuyorduk. Hatta cinsel mevzulara dahi girdik. Sevişeceğimize %100 ihtimalle bakıyordum ama kız, bahaneler uydurarak bir şekilde görüşmeyi sekteye uğrattı. Ben de bunun üzerine kıza hakaret edip ” zaten benim seninle işim olmaz, pis orospu! diyerek kızı her yerden engelledim. ”

Şimdi burada yatan sinir harbi, mavi haptan tam olarak kurtulamamakla yakından ilgili. ” Kırmızı hapı aldığımda her kadın bana verecek, iyi bir işim olacak, çok para kazanacağım. Tek eksiğim kırmızı haptı, onu da aldım” kafası, emeksiz ziyafet çekmek isteyen arkadaşların çok sık içine düştüğü bir durum. Dahası, Red Pill’in büyük üstadları bile her kadına garanti gözüyle bakamıyorken ve reddedilme riskinin var olduğunu biliyorken sitedeki tüm yazıları okuyup ” tamam, artık ben oldum. ” düşüncesine sahip arkadaşların bu tavrı bana çok saçma geliyor. Sanıyorlar ki iki- üç kez kızla buluşup bir şeyler içince kesin sevişirim. Bir kızla bakıştım ve yanına gidip numarasını aldım. O halde kesinlikle bu benim manitam olur.

Hayır, o hatunun senin manitan olma ihtimali var. Bu ihtimali oyunla, parayla, görünüşle, maskülenlikle, statüyle arttırabilirsin ya da azaltabilirsin. O hatunun %100 senin olma ihtimali yoktur. Bu, Rollo Tomassi de olsan böyledir. Belki şansın %95 olur ama asla %100 olmaz.

Bir diğer mevzu da ” Millennial Nesli Ve Snowflake Kavramı” isimli yazıda belirttiğim gibi erkeklerdeki prens kompleksi. ” Ben her şeyin en iyisini hak ediyorum, o halde her şeyi elde edebilmeliyim. ” düşuncesi. Hayır, bu imkansız. Hiçbirimiz hayal dünyamızdaki şeyleri gerçekte elde edemeyiz. Güzel bir kadınla yatamayabiliriz, son model BMW’ye binemeyebiliriz ya da lüks bir villada oturamayabiliriz. Bunları elde etmek için çalışıp gereken emeği sarf edebiliriz ama bunları elde etme garantisi diye bir şey yoktur.

Başarısızlık halinde duygusal manipülasyona ve ajitasyona girmeden başarısızlığın esas sebeplerini bulup bunlar hakkında kafa patlatırsanız bu tip başarısızlıklarla bir daha karşılaşma ihtimaliniz azalır. Ağlayıp sızlarsanız ve mantığınızı devre dışı bırakırsanız yine aynı hataları yapma ihtimaliniz artacaktır.

Başarısızlıklarınızı gözünüzde büyütüp dev yapmayın. Onlara bakarak ne kadar talihsiz bir insan olduğunuzu düşünmeyin. Bazen %100 doğru hareket etseniz bile bir şeyin olmayacağı varsa olmaz. Kadınlar mantıklı canlılar değildir. Erkek arkadaşına kızıp size yazmış olabilir, sizi kafasında çok farklı hayal etmiş olabilir( online datingte sık karşılaşılan bir sorun) , diğer kızlara kendini ispatlamak için sizle buluşmuş olabilir vs vs. ” Her yürüme başarılı olmak zorunda, eğer olmuyorsa tek sorumlusu benim. ” kafası sizi ruhen ve fiziken tüketir. Kadınların dengesiz ruh hali yüzünden neden kendinizi tüketesiniz?

Öncelikle böyle ilgisiz bir tutum içine giren kadınla ilişkinizi sınırlandırın. Baktınız artık hiç yazmıyor ya da aramıyor, o zaman siz de onu aklınızın hurdalığına atın. Farklı hatunlarla yolunuza devam edin. Geçmiş hatunda yaptığınız yanlışları bir daha yapmamaya özen göstererek gelişme kaydedin.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

238 thoughts on “Sinir Harbi: Red Pill’i Sindirememek”

 1. Sabah bu kafa ile uyanmis sahilde dusunurken bu yaziya rastlamak 🙂

  Tesekkurler sonsuzluk,cogu kisisel gelisim zirvasi konusmacilardan daha dobrasin.Kirmizi hap sende iyi etki gostermis 😉

  1. 209 yorum var ve halen forum açılmadı
   Burada yazan çizen bir sürü insana zerre saygın yok Mahmut

   Millet her post sonrası yorumu patlatıyor forum açmak bu kadar mı zor

   1. Forum meselesi tartışılıyordu, bir aralar Mahmut Abi de düşünüyordu ama yorumlar bölumünde yapılan boş atışmalardan sonra vazgeçti galiba.

    Forum olmasa da, üyelik sisteminin gelmesi çok iyi olur. Birisi bize cevap verince bildirim alabiliriz, eski yorumlarımızı bulabiliriz.
    Aklıma takılan yorumlar var ama bulamıyorum nerede olduklarını 😀.

    1. Forum açılması verimin düşmesi demek olur. Forum açılsın ondan sonra en ufak yeni durum için herkes başlık açar şimdi ne yapmalıyım diye karı gibi soru sorar.

     Harekete geçmekten korkan, kendi başına durum değerlendirmelerini gerçekçi yapamayan adamlar uzun uzun sorar sorar sonra da verilen uzun cevapları okur okur okur.

     Aksiyon nerde peki? O yok. Okuyoruz abi!!!!

 2. 95% için Leonardo Di Caprio olman lazım. Çoğu yetenekli pua için 33%. Benim 25%. Bazen daha az. 12 yıldır pua teknikleri sayesinde düzenli seks yapıyorum yine de her 5 kadından 4ü ile olmuyor. Hepsi hayır değil tabii ama yarısı hayır.

  1. RSD’deki elemanlar %70. Şahsen vidolarında gerçekten de pick up artistlerden daha iyi olduklarını farkediyorum

   1. Öyle büyük sayı iddiaları yüzünden bir türlü tam ciddiye alamadım o adamları. Yine de videoları faydalı.

  2. Tip ve fizik tam olarak burada devreye giriyor.

   Beni çirkin alfa, arkadaşımıda ultra yakışıklı alfa olarak düşünelim. Arkadaşım ne kadar kadına yazarsa yazsın en kötü 5 kızın 2 si numarasını verir. Çirkin bana ise en iyi ihtimalle 5 kızın 2 si. Ee, ben beta mıyım şimdi sırf tipim olmadığı için??

   Ama sizin yaptığınız yanlış bir davranış var. Bu şans faktörü siz de doğuştan yok diye mal gibi sızlanıyorsunuz. İyi, dünyanın en zeki insanı olmadığınız için de ağlayın o zaman. İyi, bacaksız doğan çocukta ağlasın. İyi, hepiniz şanssız olduğu için otursun ağlasın, hiç bir sikim yapmasın. Yakışıklı berkecana “tipi var abi yeah ondan böle” densin, tipsiz ama kız ayıklayan dızo mahmuta “serseri şerefsiz, ben asla onun gibi olmicam” densin.

   Neyse gelelim asıl konuya. Bu uyuşturulmuş türk millenial beyinleri (2000 liyim) çirkin ve sabırsız olduklarından, bu siteye uğrayıp kırmızı hapı yutana kadar asla hayatında kadın-erkek konusunda başarılı olamayacaktır. Çünkü bunun tiple alakalı olduğunu düşünen neslin yanında hiç kırmızı haplı alfa modeli yoktur ki bu çocuk kötü çocukluğun ne anlama geldiğini anlasın.

   Ah türk gençliği ah…

 3. Kadınlar erkeklerden farklı olsa da sürekli tabak çevirir. Hikayelerdeki kadınlar eleman yerine başkasını tercih ediyorlar. Hayatın gerçeği bu. Siz de ipi göğüslüyorsanız ve siz de tabak çeviriyorsanız kabul etmek kolaylaşır. Hayat reddedilme üzerine kurulu.

 4. Selamlar. Çok yakın olduğum bir kız arkadaşım var. Yaklaşık 2 senedir arkadaşız. İlk gördüğüm andan itibaren onunla arkadaşlık kurmak dışında farklı bir ilişki yaşamayı hiç düşünmedim. Çirkin bir kız değil, çok güzel bir kız da değil. Ortalama güzellikte bir kız. Haftada en az 1 kere dışarı çıkıyoruz beraber. Mesela hastaneye gidecek olsa beni çağırıyor Veya ben bir yere çıkacak olsam onu çağırıyorum. Erkek arkadaşlarımdan daha yakınım. Ps oynayıp, maç muhabbeti yapıyoruz, siyaset konuşuyoruz hatta ‘karı-kız’ muhabbeti yaptığımızda oluyor. Bazen ‘az önce yanımızdan geçen büyük götlü hatunu gördün mü’ dediği bile oluyor. Tabii ara sıra çıktığımızda gratise maruz kalabiliyorum ancak bazen permatik tarzı şeyler aldığı oluyor bana. Kız kardeşim olarak görüyorum onu ve başka bir kıza bu şekilde davranacağımı hiç sanmıyorum.

  Sorum şu;
  Böyle yakın bir kız arkadaşa sahip olmanın bir sorunu var mı ? Birbirimizi hayatımızın bir parçası olarak görüyoruz ve ben açıkçası böyle bir dostluğa sahip olduğum için memnunun.

   1. Anlatıldığı gibi fazla samimiyet iyi değildir ama yine de Mahmut Bey etrafımızın askerlik alayı gibi olmasından iyidir

   2. Mahmut sen neden Cumhurbaşkanlığa aday değildin ya. 100 bin oyu toplardık be.
    Çok güzel cevap. Hiçbir zararını görmezsen, kankalık seni feminenleştirir. Ve ekleme yapayım:
    Hesapların çoğu sana girer. En azından böyle.
    Bir konuda akıl alacağın kişiler genelde en yakınındır. Bu kız milleti (ve feminen erkek arkadaş) sana duygusal akıl verirler. Sonu da kötü olur genellikle.
    Bu kızla kanka olsan bile yine de tatmin yaşarsın. Başkasını engeller.
    Kız ve kız karakterliler duygusal olurlar. Satıcılık, kıskançlık, dedikodu falan yaparlar. En iyisi seni de alıştırırlar. Ar
    “Kız kardeşim gibi…” demiş. Kız kardeşinle bile kanka olmak yanlış. Erkek adamlar kız kardeşleriyle bile düzeyli olamazlar.

  1. Dostluk? Kız? Çölde buz pateni yapmak?
   O kız yarın öbür gün yüksek değerli bir erkekle beraber oldu diyelim. Bak yüksek değerli diyorum. O erkek “bir daha o çocukla(yani senle) gezip tozma” dediği zaman, o kızın birlikte geçirdiğiniz 2 yılın hatrına hala senle beraber olacağını mı düşünüyorsun? Bi lafa bakar toz olman. Bu mevzunun farklı bir boyutu tabi.
   TRP külliyatında şöyle bir söz vardır :”Bir kızın ya sevgilisi olursun ya da kız arkadaşı. Sevgilisi değilsen kız arkadaşısındır; pipinin olup olmaması bir şeyi değiştirmez.”

   1. Aynen böyle. Kız kankan sana diyecek ki:
    “Ya kanki. Sevgilim Berkecan seninle konuşmamı yasakladı. O Meriç sana yazarsa oyarım, dedi. Bir daha görüşmezsek çok mutlu olurum.”

  2. Hastaneye gidecek olan kızla niye sen gidiyorsun? Aile üyelerim dışında hiçbir kızı hastaneye götürmem anası babası abisi ablası yok mu arkadaş nedir yani? Kız net bir şekilde seni kullanıyor. Hiçbir manası yok bir kızla bu kadar yakın olmanızın. Ayrıca bir kızla bu kadar yakın olan biri direk friendzoneda dır diğer kızlar için

  3. Bırak onu. Beraber fotoğraf çektirirsiniz, instagram’a koyar. Takipçileri sana GAY gözüyle bakar. Ben eskiden mavi haplı ağır beta iken dahi, yanında sevgilisi olmayan kızlarla fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşanların gay olduğundan şüphelenirdim. Ayrıca en büyük problematiğim şuydu: “şindi ben bu kadınla arkadaş gibi takılsam, yarın bir sevgilisi olsa o dostluk kankalık yalan olacak, bir daha arayıp sormayacak”
   Kadın erkek dostluğu biyoloji yasalarına aykırı. Beyaz şovalyelere bunu anlatamazsın. Ama kızlarla dostluk, kızın dağda Hamido’ya varmak için Salako’yu bekçi köpeği olarak kullanması misaline benzer.
   Ayrıca, Sprite 90’lı yıllarda beyaz şovalyelere ve neon saçlı feminazilere “acımasız gerçekler” serisinden darbeyi indirmişti bu konuda:
   https://m.youtube.com/watch?v=RusSL-vhJmw

  4. Yine de hiçbir zaman tam anlamıyla senin tarafında olmayacaktır. Herhangi bir konu üzerinden seni yine manipüle edecektir. Kızma ona, elinde olmadan yapıyor.

 5. kızlara da hak verin herkes onları sikmek istiyor.
  sekse ihtiyacınız olduğunu belli etmeyin tam tersine 5 dk önce sikişmiş gibi davranın. ben öyle yapıyorum çok istesem de o kadını, belli etmiyorum. onu sikmek istediğim aklına bile gelmiyordur eminim. sonra bakmışsın oluvermiş..
  bir de güzellik çıtasını biraz düşürmek de fayda var. hepiniz manken gibi kız istiyosunuz amk. ben de yakın zamana kadar çok takıntılıydım bu konuya. yüzü güzel olsun, boyu uzun olsun, götü şöyle, memesi böyle.. takılmayın bunlara genç kardeşlerim . yatakta işler değişiyor.. çıtayı biraz düşürünce gerçekten mutluluk ve doygunluk geliyor.
  devamında daha fazla kadınla birlikte olduğun için konuya da hakim oluyorsunuz. kimin verip kimin vermeyeceğini daha kolay anlıyorsunuz falan filan.. işler daha da kolaylaşıyor yani ..
  doğru mudur HOCAM ?

  1. Hocam hep kıyısında dolaştım daha iyi söze dökmeye çalışayım. Oneitis erkeğin kafasında soyut bir kadındır. HB8 10 arası bir melektir. Güzelllik takıntılı adamlarınçıtaları yüksek falan değil. Onlar oneitisi ete kemiğe büründürecekleri kadını arıyorlar! Oğlan çocukluğu hayalidir bu. O yüzden HB7 altına yürümeyi canım çekmiyor diyen adamın işi zor zira yürüdüğü hb7nin önünde heyecanlanacak. Eğer güzellik algınız çarpıksa (mesela görmüş geçirmiş adamların yaptığı hb skalasında 6ya koyduğu kadına tüm tecrübesizliğinle “6 olur mu ya bu en fazla 3.5” diyorsanız) dikkatli olun zira oneitis içinizde hala canlı.

   bakın güzellik isteğinin sağlam biyolojik temelleri var ama burada olay güzellik takıntısı. işin traji komiği de karakteri iyi bir kız hb6 ise çıkabilecek ben hb9 hatunu zerre ciddiye almadan eğlenen ustalık icraa edebilirim ama hb6 kızlayım diye beni küçümseyen kar tanesi hb9 kızın önünde heyecandan dona kalır.

   1. Ayrıca şunu ekleyeyim. Betaların oneitis ettikleri kadınlar HB’si öyle 8, 9, 10 olanlar da değildir.
    Bu mu ya dediklerimiz daha fazladır.

 6. Konu ile ilgili bir sorum olacaktı abiler.bunları sormak adetim değil çünkü kendim çözebiliyorum bu sorunları lakin ruh hastası bir kızla karşı karşıyayım ve beni sürekli manipüle etmeye çalışıyor.bu kız okulda benimle muhabbet ediyor,bana kahve ısmarlıyor dersi bittiği halde benle yemekhaneye gelmek için bekliyor.ertesi gün bir sonraki gün için buluşalım diyorum buluşuyoruz ama kız buz gibi davranıyor.kızın kaşar olduğunu biliyorum bu arada.her neyse buluşmamızdan sonra bir daha asla yazmam bu kıza diyorum bu sefer ders çalışalım diye yazıyor.ben çerçevemi koruyorum.kızın ayağına gitmiyorum.diyor ki ben sana geliyorum o zaman.ve tahmin edin napıyor? gelmiyor evime.sonra başka bir gün evine gittim yine çalışmak için beline sarıldım evde tip tip yüzüme bakıyor.o gün akşam eve dönünce hiçbir şey yazmadan Facebook’tan instagramdan engelledim ve numarasını sildim.ve kız(derslere gelmiyordu o dönem) 3 hafta sonra derse geldi ve telefonumla oynarken çat diye yanıma oturdu.böyle ruh hastası bir kızla ne yapılabilir abiler.benim en iyi yaptığım şeylerden biridir böyle ilgi orosbularıyla bağı koparmak ama bu kız gerçekten canımı sıkıyor.bu arada bu flörtümsü şeyi ben başlatmadım bunu da eklemek istiyorum.bana temas eden,benim için zaman yaratan hep o oldu ilk başta.

  1. kardeşim ukalalık/bilmişlik/yavşaklık yapmak istemiyorum ama “abi bi tane kız var” diye başlayan soruları sormayın şu adama artık.

  2. Samimiyetine veya soru sorduğuna inanmıyorum ama böyle bir derdin varsa niye konuşuyorsun hâlâ? Sikleme bitsin mevzu

   1. bana mı soruyorsun bu soruyu.ne yazık ki doğru.kız sürekli temas ediyor,geliyor yanıma oturuyor,kahve ısmarlıyor.ben onun için zaman yaratmadım bu en son olan ev olayından sonra.herhangi bir planım yok kız ile ilgili.heryerden engelledim kızı,numarasını sildim hala gelip yanıma oturuyor kız.bana psikolojik şiddet uygulamaya çalışıyor resmen.napıyım siktirgit mi diyim.bunu soruyorum sadece.

    1. aynen siktir git de. hala devam ediyorsa şikayet et. bir kızı da kendinden uzak tutmayı becer artik mümkünse.

     1. tamam abi soruma cevap buldum sağolasın.fazla ortak arkadaşımız var bu sürtükle(gerçekten sürtük) çekiniyordum bunu yapmaya ama sonraki ders yanıma oturursa siktiri çekicem.taciz filan diye yaygara koparmaz umarım.son ders video ve resim çektim bu arada yanımda otururken gizlice.

      ”bir kızı da kendinden uzak tutmayı becer artik mümkünse.”
      abicim elimi kolumu bağladı işte bu sürtük.tavsiyeleriniz için sağol.

     2. yaygara koparır da. diline hakim ol. sen siktiri çekince seni tahrik eder sürtük dersin sicilini kirletir. sana tavsiyem kızla yanlıZ kalma ve siktir ettiğin konuşmayı gizlice kayda al.

  3. abiler derdimi yanlış anlattım.bu kız sikimde değil.kızı umursamıyorum zaten.kız manipülasyon ustası.sinirimi bozuyor sadece.zaten her yerden sildim.bağı yüzde 100 kopardım.ama bu gerizekalı geliyor yanıma oturuyor hala.şiddet mi uygulayayım yada yanıma oturduğu zaman siktirgit mi diyim napıyım? bu konuda yardım istiyorum sadece.sonraki ders okula gelirse şayet yine yanıma oturacak bu kaşar.bu durumda ne yapmalıyım bunu soruyorum.

     1. hayır ben ara vermiştim iki buçuk sene okula.bir sene de geç girdim okula.o yüzden uzadıkça uzadı abi.iibfliyim,son dönemim kaldı okulda.kızın hikaye de az çok benziyor buna.uzun süre kimyasal kullanmış bir kız.

    1. Bana kalırsa öyle doğrudan siktir git falan sakın deme. Yalnız kalma bununla. Bir daha da görüşme. Yanına oturduğunda seni rahatsız ediyor madem hiç tepki vermeden kalk ve başka bir yere otur, bu ona yeterli bir siktir git olur. İlerde taciz tecavüz gibi bir suçlamada bulunmasına karşı mesajlar duruyorsa silme.

     1. mesajları sildim ama ekran fotolarını aldım bütün mesajların.
      son yaşanan olayda telefonumla oynarken çat diye yanıma oturdu göremeden,tepki bile veremedim.bir erkek yapsa bunu taciz diye kıyameti koparırlar kadın yapınca hiç bişey olmuyor.batı ülkelerinde ve Türkiye’nin seküler şehirlerinde kadın-erkek eşitliği olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

 7. Selam,

  Redpill bana çok şey kattı, duygusal gücümü tabandan zirveye yakın bir mesafeye kadar çekti ve bu sitede emeği geçen herkese teşekkür ederek başlamak istiyorum.

  Hayatımda fazlasıyla tabak var, hepsine oyunu çok iyi oynadığım için kafam çok rahat ve bir kaçı duygusal çekime kapıldığına bile fark ettim.

  Şunu yapmak istiyorum belki felsefimize ters belki doğru bilmiyorum, alfalığı elimden bırakmadan biriyle çıkmak istiyorum. bir süre tabaklara ara vermek tek kadını hakkıyla idare edebiliyor muyum bunu görmek istiyorum.

  Ne diyorsunuz?

  1. uzun süreli ilişki felsefeye ters değil. o mgtow. redpill mgtow artı khlı uzun süreli ilişki artı khlı tabak çevirmedir.

   1. Mahmut abi, bir sorum var bu daha çok kıza oneitis olduğum için değil, kız kimseyle çıkmamış ve beni aldatmaya en uzak olduğu için bu kızı istiyorum.

    -2 yıllık sınıf arkadaşım okulumuz bu sene bitti, 10 gün sonra kep atıcaz kısmetse.
    -Bu yılın mayıs ayına kadar bu siteyi ve felsefeye hakim biri değildim, uzaktan alfa ilişkide beta bir tiptim.
    -Bu kızın gözü önünde sınıftan 2 farklı kızı oneitis yaptım ve biriyle çıkmıştım.
    -Olayların üstünden 1 yıl geçti, ben bu kıza hiç yürümedim ve hatta alfalığını hakkıyla yaptım diyebilirim laflarıma çok saygı duyar dinler.
    -Kız güçlü bir kız bu yüzden çekim diyorum, babası bırakıp gitmiş kız kendini geliştirmiş karakteri hiç bozulmamış(alkol,sigara,cinsellik vb.) yok hayatında.
    -Kızla bir çok aynı ortamda bulunduk hatta dün bizim evdeydi birlikte sınıftan bir arkadaşımıza sürpriz hazırladık(pastalar,süsler vs.)
    -Kız ona yürüyebilceğimi hiç tahmin etmiyor çünkü geçen senenin başında seninle çıkmam minyon seviyorum tarzı bir cümle kurmuştum.
    -Arada bir aynı ortamda olduğumuzda bir aurayı hissediyorum(kızlarla öpüşmeden önceki his olur ya, o çekim,o karşılıklı enerji)

    Şimdi hayatımda ki bu kadar tabağa ragmen vs. bu kıza nasıl adım atıcağım bilmiyorum, çünkü çok uzak noktadayım lakin kız bana boş değil gibi bunu hissedebiliyorum(apaçi gibi oneitis tarzı düşünme abi,bakışlardan laflardan sohbetler vs) ama kendini tutuyor çünkü onunla bir şey yaşıcağımı tahmin bile etmiyor.

    Şimdi bu kıza nasıl yürüceğim bilmiyorum biraz önce aradım, merak ettim seni görüşmen nasıl geçti dedim iş ile ilgili vs.

    bu kıza o dozu bilmiyorum umursamazlık ve sahip çıkma ilgi gösterme vs.

    UZUN UZUN YAZDIM UMARIM OKUR VE CEVAPLARSINIZ TEŞEKKÜR EDERİM.

    1. Soru Mahmut’a sorulmuş ama naçizane tavsiyemi söyleyeyim.
     Sınıfta 2 kıza oneitis etmişsin. Oneitis kainatta tek demek. Böyle bir şey yok ama sen bu tekten aynı sınıfında 2 tane çıkarmışsın. Bu kafa yapısının düzelmesi kırmızı hap ile bile zor olur.Bunun 3. olması yakındır. Dikkat derim.
     Eğer şöyle deseydin, kırmızı hapla belki olur derdim. “Sınıftan 2 kişiyi oneitis yaptım. Artık kırmızı haplıyım. 4 tabağım var. Biri de sınıfımdan bu kız ama kızı uzun vadeli tutabilirim. Çünkü bu kız, rütbeleri hızla geçip hayatıma kendiliğinden giriyor. Rütbesi düşmezse bununla evlilik olabilir.”

    2. Dostum yazı tipinde hep kızdan bahsetmişsin o kızla birlikte olursan tekrar onetitis yapacaksın.Sırf bu kadar uzun şekilde yazman bile belirti,kh yi aldıktan sonra bu evreler malesef devam ediyor.Hayatın merkezine kendini koy.Kız hayatına girmeyi hak eder girer.Çok düşünme

    3. sınıftan bir arkadaşımıza sürpriz hazırladık(pastalar,süsler vs.)
     Kardeş yanlış anlama ama birlikte öyle pastalar süsler hazırlamak direk feminen hareketler.

 8. bu arada şunu söylemeliyim red pill benim hayatımı kurtardı.10 ay içinde uyuşturucuyu,alkolü ve bir buçuk ay önce sigarayı,10 gün önce pornoyu bıraktım.hayatıma çok olumlu katkıları oldu.başta skeptico abi olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim.

 9. Anladığımı söyleyeyim:
  Şunlar zaten mavi haplının kafa yapısına delalet eder:
  – Oruspu… (Cümlede bu kelime ve eş anlamlıları varsa mavi haplı zihniyete dalalet eder.) (Eğer bu kızla olsa idi kız kesinlikle oneitis olacaktı. Bu maviş hap ortayı siler.)
  – Başarısızlığı kabul edememe, suçu kızda vs. aramak. ( Oysa erkek adam suçu kendinde arar. Kendini de sulayıp kahretmez, hatalarından ders alır ve yoluna devam eder.)
  -Kızla cinsel mevzular konuşuyormuş da arkası gelmemiş. (Arzunun pazarlığını etmiştir, abazanlığını ortaya koymuştur.)
  -Kıza hakaret ettiğine göre onunla uzun uzun konuşmuş, mantıklı açıklama yapmış, mantıklı açıklama beklemiş, arzusuna mantık karşılığında aynı arzuyla karşılık verilmesini beklemiş… Olmayınca kıza hakaret etmiş ve en sonunda onu engellemiş.
  Bu çocuk boğazına kadar mavi haplı. Sadece girişi kırmızı hapla yapmış. O da çok işe yaramış. Beta zevki için mavi hapa geri dönmüş maalesef

 10. Çok umursamaz oluyorum, ortasını bulamıyorum arkadaşlar.

  Birine mesaj atasım dahi gelmiyor, mesaj gelse bile negleyerek bir cevap atıp bırakıyorum.

  Kızlara ; naptın nettin seni merak ettim, şöyle böyle vs. tarzı şeyler konuşulur mu tam ortasını bulamıyorum bu tarz bir konu yazılsa cok iyi olur.

  aşırı siklemez oldum 😀

 11. Hocam sosyal medyadan birisi ile konuştuk, kafalar uyuştu, bugün buluşmak için yer ve zaman belirlemiştik. İki gündür buluşmanın bugün olacağı belli idi ve kız shit test babında yarın buluşsak bugün arkadaşımın doğum günü idi unutmuşum dedi. Bir kadın asla özel günleri unutmaz. Ben de bunu yemedim tabi. Ben sporcuyum ve kendime çizdiğim bir antrenman programım var, bugün o kızla buluşucam diye antrenmana çıkmadım. Kıza da antrenmanım var, aksatamam diye cevabı yapıştırdım. 24 yaşında ve hala oynayacak alanı olduğunu düşünüyor. Hadi ya tüh, başka zaman buluşuruz dedi, cevapsız bıraktım. Neyse ki bu akşam buluşmayacağımız için bugün kü antrenmanı telafi edebileceğim. Çevirdiğim diğer tabakla yola devam 🙂

 12. Esas insanlara anlatılması gereken bu.Yakın arkadaşlarıma kh olayını anlatırken direk yapıştırdıkları cevap “madem kırmızı hapı yuttun niye yazdığın 10 kızdan 9 u seni reddediyor diyor?” Kırmızı hapın sihir olmasını istiyorlar yutunca her kız verecek sanıyorlar.Reddilmek bu işin parçası.

   1. Kötü olmuş, kendini bu olay adı altında pazarlamış.

    Her ne kadar yanlış yapsa da bunların dilinden anca böyle gelinir. Sonuçta her insanda hava atma dürtüsü de vardır. Bununla birleşince böyle anlaşılması gayet normal. Hareketini taktir etmiyorum ama doğru noktaya parmak basmış

    He probably got some under pressure for Turkey elevations with youtuber comments. He actually not only narcissistic person he might be who explain others people their actions.

   2. Savaş Cebeci’nin bu postunu yeni gördüm. Harbi yazık. Şimdi bunu desem adamda vücut var sende yok kıskanıyorsun diyecekler ama alakası yok. Bu vücutçuların çoğu kafayı yemiş kas büyütmekle tamam güzel bir şey ama din iman yapmışlar bu misyonu. Sanki eninde sonunda tabuta girmeyecek salak herif. Ayrıca ABD ‘de yaşamak güzel olabilir evet ama bir tek bizim Türk milleti ABD yıl gidip görmeyi orda okumayı çok büyük şey sanar İlber Ortaylı çok güzel konuşmuştu bu konu hakkında. Amele ruhlu bu Savaş. Neyse Cemil Meriç in dediği gibi ” vatanını yaşanmaz bulanlar vatanını yaşanmazlaştıranlardır”

   3. Savaş cebeci yi bayadır takip ederim. Sosyal olarak tam bir özürlü cidden. Spor ve beslenme hakkındaki bilgileri ise çok iyi. Spora yeni başlayanlar, zayıflamak isteyenler kesinlikle takip etsin.

   4. Ameirkan hayranı bir budala, vatansız daha.
    Şimdi buna ne söylesen; kaslı kollarından, pahalı arabasından, Manhattan’dan, 1 kg kuzu pirzola yemesinden bahsetmeye devam edecek.
    Peki o övündüğün Amerikan medeniyetine ne katkın oldu? Hiç. Besleme gibi gidip orada yaşamaktan övünüp ego tatmini yapar anca. Yine o övündüğü Ameirkan medeniyeti, ortadoğu ve Afrika halklarından sömürdüğü doğal kaynaklarla, soykırımlarla, yine bunun gibi kölelerin gelip kendilerine hizmet etmesiyle bu aşamaya geldi. Yarı aydın, müstemleke zihniyetli insanımız, gidip Haçlı ülkelerinde göt vermeyi sınıf atlama olarak lanse ediyor.

 13. Mahmut abi, kızlara yürümek icin nereleri tercih edebiliriz? Barlara falan gitmek icin vaktim yok. Sokakta kızları durdurup konuşmak mi gerekiyor illa? Malum yaz ayı üniversite falan kapalı.

 14. ilk saha çalışmalarında hafiften hissettim. hatun kişiden her türlü yeşil ışık ve hoş sohbetten sonra telefon istediğimde anasına küfretmişim gibi bir surat ve hayır cevabı.
  ee çok güzeldi noldu ki ya modu sebebiyle ölümcül hata ! ikinci kez numara istemek ve ısrar etmek.
  bir iki sınayınca hemen bu hatayı fark ettim ve bir daha yapmadım. onun yerine alternatif ürettim.

  örneğin: harika bir sohbet. hatun çalışıyor, telefon vermek istemedi, gerildim. bir yandan da içime düşecek.
  ben: ‘ şurada(yakında ki kahvecinin ismi) kahve içeceğim ve bazen kahveyi fondip içerim, acele edersen ara verip bana eşlik edebilirsin. hoşçakal
  kızın bir şey demesini beklemeden uzaklaştım.
  yarım saat sonra kız geldi. kahvem bitmişti (fondip içmedim ) merhabaaa deyip karşıma oturdu. gülümsedim. ‘hoşgeldin ama kahvem bitti, başka zaman ‘ deyip kalktım. uzaklaşıyordum ve o an dostlar içimde daha önce pek tecrübe etmediğim bir hissi iliklerime kadar yaşıyordum, insan kuş gibi hissediyor fakat ne yapması gerektiğini bilen ve bundan tuhaf bir haz duyan bir kartal kuşu gibi. bunu yapmak özgüven pompalıyor insana.

  ve bunu sırf canım istediğimde, rahatça bir kadından vazgeçecek tavrımı geliştirmek için yaptım.

  bir hafta sonra kız beni gördüğünde yanıma geldi ‘sana güvenmeyip numaramı vermemekte hata yaptığımı anladım’ dedi ve numarasını yazdığı kağıdı bana uzattı. ben de çapkınca sırıtarak ‘belki de güvenmemen gereken biriyimdir’ dedim ve kağıdı almadım. sonuna kadar zorluyorum ve kızın bozulması veya ne hissettiği umrumda değil. kız -ama deyip somurtup gitti.

  evet bokunu çıkardım ama normalde bu kadar yapmam zaten. sırf kendimi denedim diyebilirim. hani kız telefon vermeyince gerilmiştim ya hah işte o gerilimi sikip atmak için. bir kartal olarak ne kadar yüksekten uçabildiğimi görmek için. hiç bir şey olmamış gibi o anı unutup yoluma devam ettim.

  şimdi bir kızdan telefon istediğimde hayır deyince, bunun yüzlerce sebebi olabilir deyip kibarca ayrılıyorum. önüme bakıyorum.

 15. Abi, Recep Tayyip Erdoğan(Reis)’in çok büyük bir alfa olduğunu düşünüyorum. Hatta Reis’e kadınlardan(cogunlukla) ve erkeklerden giden oyların çoğunun bu sebepten olduğunu düşünüyorum. Hangi kadınla veya erkekle konuşsam Kılıçdaroğlu ülkeyi yönetemez(Beta) tepkisi alıyorum. Haklılar ve %100 katılıyorum. Bizde devletçilik kültürü avrupaya göre fazladır, kısaca alfa siker. Anadolu insanı biatçıdır. Reis ölmediği sürece iktidardan gitmeyecek. Muharrem İnce de alfaydı fakat Reis gibi sağlam ve yerleşmiş bir alfanın karşısında duramadı maalesef.

  Bu tarz bir lider/alfa Avrupada olsaydı o da uzun süre gitmezdi diye düşünüyorum.

   1. Niye? Reis bildiğin alfa. Seversin sevmezsin o ayrı. Ben akplilerden çok duydum Abdullah Gül olmaz o çok kibar diye.

    Ama Reisin apex alfalığı aynı zamanda kendisine problem. Oyu 51den 55e çıkmıyor. Zira karşı takıma çok sert.

    1. Alfa olmasına alfadır, hatta türkiyede ki en büyük alfadır, ama iyi bir alfa mıdır?

     Zaten beni sinirlendiren son cümle, mince hakkında yazdığı. Karşısında duramamış falan filan.

     Daha bir sürü yazardım ama birinin şikayetine bakıyor herşey, medya tayyip beyin yanındayken hemde. Zaten buranın amacı siyaset değil

     1. Ben zaten alfalar kötü betalar iyi demedim ki. Kötülük-İyilik kişinin karakterine kalmış

   2. @elnino denen ergen; götlük yapma, kimin burdan siktir olup gidip gitmeyeceğine sen karar veremezsin.

  1. Avrupa’da böyle bir adam bırak iktidar olmayı %2 bile oy alamazdı. Avrupa kültürünü bilmiyorsun ayrıca Avrupalı toplumları da tanımıyorsun. Anadolu’nun biatçı, vasat ve cahil insanıyla Avrupalıları karıştırma.

    1. Ohoo Mahmut, Amerikan toplumu ile Avrupa toplumlarını aynı yere koyuyorsan sen de Avrupa kültürünü bilmiyorsun ve Avrupalı toplumları da tanımıyorsun demektir. Amerikan toplumu cahil cühela bir toplumdur. Bu açıdan Türk toplumuna benzer. Avrupalı toplumlarının kültürünün 10’da 1’i bile yoktur Amerikan toplumunda.

     1. Ne guzel bol keseden salliyorsun bu cahil cuhela toplum yaftalarini. Iyi, tum ise yarar icatlar ABDden cikiyor ama adamlar cahil.

      Neyse siyaset olayina ayiracak vaktim yok.

     1. İibf okuyanlar bilir, davranış kuramcısı hocalar Tayyip’i “bilimsel olarak” ele alır ve “A tipi kişilik” olarak kategorilendirirler. yani bildiğimiz Alfa.

      hatta bir hocamızın anektodu var bu konuyla ilgili;
      eskiden “Fatih Terim” insanların gözünde tam bir alfaydı bu tip insanlar gücünü “karizmatik etki” ‘den aldıkları için güçleri ne kadar itibar gördükleriyle doğrudan orantılıdır. yani bakın Fatih Terim şu an itibarını kaybetmiş vaziyette ve karizmatik etkisi yok oldu. yani kendi çapında alfadır belki halen ama bizim gözümüzde “biz bitti demeden bitmez” diyip hiçbir başarı yakalayamayan boş konuşan adamın teki oluverdi.

      diyeceğim şu, Alfalık aslında bir kişilik tipi değil bir çeşit imajdır. sen ne kafar Alfa olursan ol karşıdaki insanda bir imaj uyandıramıyorsan betasındır onun gözünde. demek ki Tayyip bey toplumun %55’inde Alfa imajı yaratmayı başarmış bir şekilde. bunu reddetmek yerçekimini veya dünyanın yuvarlak oluşunu reddetmekle aynı şey bilimsel konjonktürde. Adam etkiliyor. nokta.

      bu arada etki ve güç tiplerini araştırmanızı tavsiye ederim. (yasal güç, karizmatik güç vs.)
      birçok kızın hakimler, polisler ve yasal olarak özel yetkileri bulunan diğer erkekler karşısında ne kadar ıslandığını daha iyi tahminn edebilirsiniz.

   1. Emin misin? 😀 Fransada Le Pen % kaç oy almış bak bakalım 😀 Anadolu ile Avrupa arasında sanki kocaman bir bariyer var ve sen bilmeden konuşuyorsun.

    1. @Ahmad Al Mansur
     %34 oy aldı Marine Le Pen. Seçilmesi bir facia olurdu. Ama %66 da Macron aldı ve sonuçta Macron cumhurbaşkanı.

     “Anadolu ile Avrupa arasında sanki kocaman bir bariyer var…”

     O bariyerin adına medeniyet diyoruz.

     @Mahmut Abi
     “Ne guzel bol keseden salliyorsun bu cahil cuhela toplum yaftalarini. Iyi, tum ise yarar icatlar ABDden cikiyor ama adamlar cahil.”

     Adam gibi üniversiteleri yok dediğimi hiç hatırlamıyorum. Senin o dediğin icatlar bu üniversitelerden çıkıyor ve o icatları çıkaran adamlar 325 milyonluk Amerika’nın içinden çıkıyor, yüzdesi kaç acaba toplam nüfusun içinde? Halkının çoğunluğunun kendi ülkesinin yerini haritada gösteremeyen bir topluma (bu bir şehir efsanesi değildir) cahil demeyeceğim de ne diyeceğim? O icat meselesine geri dönecek olursak, haritada bak bakalım o icatların çıktığı adam gibi üniversitelerin olduğu eyaletler kime oy vermiş? Bir de Amerikan cahillerinin en yoğun yaşadığı yer olan southern kısmına bak kime oy vermiş. Sonuçta bugün dünyanın koltuğunda iklim değişikliği yoktur diyen bir aptal sarışın oturuyor ve ABD toplumu seçti bu adamı. Bilim adamları su seviyesi 1 metre yükselse Florida sular altında kalıyor diyor. Florida gümbürtüye gittiği zaman görürsün iklim değişikliğini.

     1. Birader dalga mı geçiyorsun? Adam gibi cevap vermemişsin soruma. %34 aldı gelmesi facia olurdu hebele hübele…

      %34 alan cahil,gerizekali bir kadından bahsediyoruz. Bu kadın medeniyetin beşiği Avrupada, Fransa gibi bir ülkede %34 alıyor. Bu kadın Tayyipten 10 kat beterdir.

      Avrupadaki insanlar DÜNYANIN HER YERINDE OLDUGU GIBI cahildir. Fakat yerleşmiş bir aristokrasi/elit sınıfı bunu dengeliyor(bu türkiyede maalesef yok),icatlar onlardan çıkıyor. Artık Kral vb. olmadığından yavaş yavaş sorunlar hissediliyor(Avrupadaki insanlar da biatçıdır-Turkiyeden az da olsa-, özellikle Katolik ülkelerde).Le Pen iktidara gelseydi neler olurdu acaba 😀 Bu gidişle bir sonraki seçimde iktidar olabilir. Fransada mülteciler sorunu bayağı sıkıntılı.

     2. Belki de demokrasi seçme hakkı söz konusu olunca iyi birşey değildir. Birincisi hiç kimse siyasetten anlamak zorunda değil. Zaten büyük çoğunluk ülke nasıl yönetilir ekonomi nasıl düzelir gibi konular hakkında birşey bilmiyor, bilmesi de gerekmiyor bu bilenlerin işi olmalı. Ama bu noktada konuya vakıf olmayan halkın sanki vakıfmış gibi bu yönetsin diye seçim yapması esas sorun. Yönetimle ilgili hiçbirşey bilmiyorum ama beni kim yönetsin diye fikrim soruluyor? Yanılmıyorsam bu çarpıklığı ilk Sokrates ortaya atmıştı, demokrasinin doğduğu ülkede.

 16. Sorumu bilen birisi cevaplasin: Bir kadınla karşılıklı olarak birbirimizi gerçekten sevemez miyiz ya? Her sey yalan mi yani?

  1. Acı ama gerçek, kadın-erkek ilişkilerinde güç ön plandadır. Çok klasik bir laf vardır ergence olsa da hala doğrudur. Hatta hayatın her köşesinde örneklerini bolca görebilirsin; Seven sikilir, siken sevilir.

  2. Kadınlardan seni erkek arkadaşlarının veya annenin sevdiği gibi sevmesini bekliyorsan bu mavi haptır. Kadınlar erkeğin sevdiği gibi sevmezler, anlayışlarımız tamamen farklı, biyolojinin getirdiği durum bu, doğa onlara farklı şekil vermiş bize farklı. Kırmızı haplı olmak bu gerçeği fark etmekle başlar. Sorunun cevabı karşılıklı seversiniz ama farklı anlayışlarla. Eğer arabesk kafalı bir mavi haplıysan, tek suçum sevmekti abi diye ağlarsın, sakın sevme sikerler dersin. Sevgi yerine beğeni sözcüğünü koyarsak anlaması daha kolay aslında.

  3. Sevebilirsiniz. Yanlız mahiyet itibariyle sevgide farklılık vardır:
   Erkeğin sevgisi, bildiğimiz aşktır. Tarihte gördüğümüz ve kitaplarda okuduğun sevgi. Kendini feda etmek, karşılıksız sevmek, bunları yaptıkça daha da bağlanmak falan türü bir şey.
   Kadında bu tam anlamıyla yoktur. Var ama çocuğuna mahsustur bu.
   Kadının erkeğe sevgisi ise hayranlık temellidir. Güç, erkeksilik ve imkanlar bunun şiddetini ve süresini belirler. Kadın, önce kafasındaki bu erkek karaktere bağlanır. Asıl oğlan ilkse veya öncekilerden daha maskülin (güçlü vs) ise (veya kadın öyle zannederse) ona daha çok bağlanır ve saygı ile karışık ona teslim olur. Ve saplantısına göre senin aşkın ile benzer tepkiler verir.Bu anlamda kadın erkek aşkı, (verilen tepkiler, üzüntü, onsuz duramama…) aynı sayılabilir.
   Kadın bu aşkta fedakar oldukça veya erkek, erkeklere mahsus sosyal gücünü kaybettikçe veya kadına teslim olup bu güçsüzlüğünü gösterirse kadın hızla soğar.
   Erkek ise verdikçe daha çok bağlanır. Erkek bu aşkı, davasına da verebilir bence.
   Mahmut daha iyi anlatır. Bildiğim bunlar. Kesinlikle her şey yalandı, diye bir şey yok.

  4. Kadın ve erkek birbirlerini sevebilirler. Fakat senin “gerçek” sandığın ve tamamen hayal ürünü olan şey şu : Kadın erkeği, erkeğin kadının kendisini sevmesini istediği gibi sevemez. Kadın erkeği performans yükünü nasıl kaldırdığına göre, hipergamisine hitap edip edememesine göre sever. Gerçek bir erkek bu doğal sevgiyle gayet mutlu olabilir ama bir mavi haplı için bu mutsuzluk demektir.

   Kadının bu şekilde sevmesi gerçek olandır, erkeğe anlatılan masaldaki gibi erkeği o olduğu için, yan gelip yatan bir kaybeden olsa da sevmesi gerçek değildir. Hayal ürünüdür.

 17. Mahmut abi yanında erkek olan kıza veya kız grubuna nasıl yaklaşılır? ve tabiikide erkek arkadaş modundaysa bahsediyorum sevgili olduğunu düşündüklerinden değil.

  1. Güzel ol, bakımlı ol, seçici ol, sadık ol ve bir şeyler paylaştığın, güzel dakikalar geçirdiğin sevgilini çabuk harcama, ona güven ve güvendiğini hissettir. Sen bunları yaparsan erkeğinin içindeki sonsuz enerjiyi ortaya çıkartırsın, tarihin en büyük adamlarının birçoğu kadınından aldığı ilhamla büyük işler başarmıştır. Ve onu koluna takıp yürürken kıskanç gözlerle sana bakan kızlara ‘o benim, onu ben yarattım’ diyebilirsin.

    1. Kız tavsiye istemiş ben de kendimce tavsiye verdim, sen de verebilirsin. Bakalım hangimizin tavsiyesi daha faydalı olacak. Senin hoşuna gitmeyen şey ne, açıkça söylersen üzerine konuşup hata varsa düzeltebiliriz.

     1. hahahah. “erkeğin içindeki sonsuz enerjiyi ortaya çıkarırsın” ne. onedio müdavimi misin.

     2. Kayra, söylemek istediğim şey şu: Erkeğin bir potansiyeli vardır, bu potansiyeli fizikteki potansiyel enerji gibi düşünelim. Şimdi bu potansiyel enerjiyi açığa çıkartmak ve kinetik enerjiye dönüştürmek için bir uyarana ihtiyaç var. Nasıl ki petrolün potansiyel enerjisini açığa çıkartmak için bir kıvılcıma ihtiyaç varsa erkeğin potansiyelini açığa çıkartması için de bir uyarana ihtiyaç vardır ve bu uyaran genelde bir kadındır. Mesela benim en başarılı olduğum dönemler bir sevgilimin olduğu dönemlerdir, üniversitede sevgilim yokken 2 ortalamam vardı, sevgilim olunca 3.5 ortalamam oldu. Düşün, kadınların olmadığı bir dünyada başarılı, zengin, yüksek statülü olmak için uğraşır mıydık? Kadınlar tarih boyunca erkeklerin içlerindeki potansiyel enerjilerini açığa çıkartma konusunda önemli bir evrimsel rol üstlenmişlerdir.

     3. Rekabeti körüklemek adına bir fonksiyonları olmuş olabilir ancak ben büyük işlerin cinsel enerjiyle başarıldığı savına katılmam. Bilakis kadınlara ne kadar sararsanız büyük iş başarma olasılığınız da o derece azalır. Paul Allen, Beethoven veya Büyük İskender’in başarısının arkasında böyle bir uyaran olduğunu sanmıyorum. Geçen natgeo’da einstein’ın hayatını dizi yapmışlar, ne zaman denk gelse bakıyorum enişten birini bafiliyo. Ulan bu adam ne ara bilim yaptı dedim. Biraz mavi hap gazlaması sanki.

     4. Hasan, her erkekte aynı uyaran etkili olmuştur demedim zaten. Ama başarılı erkeklerin önemli bir kısmı cinsel enerjilerini motivasyon ve yaratıcılık enerjisine dönüştürerek başarılı olmuşlardır. Yukarıda dedim ya, kadınların olmadığı bir dünyada başarılı, zengin, yüksek statülü olmak için uğraşır mıydık? diye.
      Dopamin diye bir nörotransmitter(sinirler arası ileti taşıyıcısı) var, insan için en önemli kimyasallardan biridir. Dopamin insanların belli bir işe motive olmalarını ve o işten zevk almalarını sağlar. Başarılı insanlar işlerini yaparken beyinleri çok dopamin salgıladığı için başarılı olmuşlardır. Bu yüzden dopamin için başarının mimarı diyebiliriz. Aşık olduğumuzda beynimizde çok yüksek miktarda dopamin salgılanır. Bu yüzden aşık erkeklerin içinde büyük bir enerji ortaya çıkar, işlerinde başarı olmaya başlarlar.

     5. Fredmadison hocam anladım, sonuçta cinselliğin bir itici güç olabileceği konusunda hemfikirim. Kadınlar olmasaydı statü peşinde koşar mıydık? Valla askerlik yapmış biri olarak diyebilirim ki gayet de koşardık. Dünyada kadın olsun olmasın hiçkimse sürekli patates soyup paspas yapıp bulaşık yıkamak istemez 🙂 Herkes bir an önce hiyerarşide yükselmeye bakar.

     6. Hahaha alın size altın değerinde taktik. Arada yemle ve toz ol. Yok hayatımın kadını yapıcam yok içimdeki ışığı çıkarsın. Bi de tepeden bakıyor oluyoruz te allam ya.

     7. Hasan, kadınların olmadığı bir dünya demek milyonlarca yıldır birlikte, birbirimizi etkileyerek evrimleştiğimiz kadınların bir anda ortadan kayboldukları bir dünya demektir. Böyle bir şeyin olması, erkeklerin içinde büyük bir boşluk oluşmasına sebep olurdu; zenginliğinin, yakışıklı oluşunun, başarılı oluşunun bir anlamı kalmazdı. Mesela dünyanın tüm villaları, uçakları, hatta ülkeleri yani tüm dünya senin olsun ama dünyada hiç kadın olmasın, böyle bir dünyada yaşamak zevkli olur muydu ?

     8. Tabii ki dünya kadınlarla daha güzel sonuçta hepimiz insanız ve üreme içgüdümüz var. Hatta bu içgüdüyü ileri götürüp zevk için yapıyoruz. Ama sen konuyu farklı bir yere getirdin şimdi. Cinselliğin motive etmesi ayrı bahsettiğin gibi belli bir kadının motivasyonuna ihtiyaç duymak çok farklı. Söylediğinin tam aksine benim kendi adıma en verimli olduğum zamanlar hayatımda belli bir kadının olmadığı zamanlar oldu. En eğlencelisi de 4-5 kadın aynı zamanda olanlar. Yani bahsettiğin şey kendi idealin, herkes için geçerli olamaz.

   1. Kardeşim cidden alay ettiğini düşünmedim değil.
    Bildiğin, bir erkeğin kafasında oluşacak oneitis hayalini anlatmışsın ilk cümlende.
    Burada ise,
    “Sen bunları yaparsan erkeğinin içindeki sonsuz enerjiyi ortaya çıkartırsın, tarihin en büyük adamlarının birçoğu kadınından aldığı ilhamla büyük işler başarmıştır. ”

    dediklerine hiçmi hiç katılmıyorum. İnsanların, özellikle de karşı cinse, kendini beğendirme dürtüleri elbette başarı da etkili olmuştur. Ama buradan çıkarılacak sonuç “kadınından aldığı ilham” falan değildir. Ortada ne birisinin “kadını” vardır ne de bir ilham.
    Karşı cinsi etkileme, kendi gücünü sergileme ve de potansiyelini kanıtlama gibi durumlar vardır. Cinsellik hayatımızdaki her kararı etkiler ve de erkeğin başarısında kadınları etkileme dürtüsünü etkisi olacaktır ama bu sejin dediğon gibi “kadınını” etkileme falan değil, “kadınları” etkilemedir. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözü ancak analar için geçerli olabilir.

    “Ve onu koluna takıp yürürken kıskanç gözlerle sana bakan kızlara ‘o benim, onu ben yarattım’ diyebilirsin.”

    İğdiş edilmek daha iyi açıklanamazdı.

    Bu blogdan çıkarılacak felsefe bu değil.

    Benim tavsiyemi sormuşsun, benim kadınlara bu ortamda verecek tavsiyem falan yok. En son bir kadın tavsiye istediğinde Neym iyi dalga geçmişti 😀.

    1. Ben psikolojiden falan anlamam ama Freud analizinde karşı cinsi etkilemenin itici bir güç olduğundan bahsediyordh galiba.
     Ama etkilenecek nesnenin bir birey değil genel olarak kadınlar olduğunu düşünüyorum. Öbür türlü oneitise girer.
     Mahmut Abi sen ne düşünüyorsun bu konuda merak ettim.

     1. Arkadaşlar neden birbirinize girdiniz 🙂

      Ben sitedeki tüm yazıları okudum. Okumadan önce de çoğu farkında olduğum şeylerdi zaten. Alfa-betalık bir yana (ki var öyle bir şey bunu yanlışlamaya kalkan biyolojiden gram anlamıyordur) 26 yaşındayım hayatta bir şey öğrendiysem bir ilişkide bir taraf hep daha az seviyor ve daha az taviz veriyor, kazanan da o taraf oluyor.

      Bu sitede birçok erkeğe güzel güzel tavsiyeler verilmiş bana da bi el atıverin düşmanınız değilim 🙂 Bugüne kadar 5 sevgilisi olmakla birlikte 18 yaşından beri aynı erkeğe aşık onu oneitis’i yapmış bir kadınım. Adam karabatak arada ilgimi besleyip sonra toz oluyor düzenli olarak. (Seks yaptık onu da yapmadık değil. ) Açıkçası ilgim yüzünden değil beni ben olduğum için sevmesini istiyorum ilgimin dozunu ayarlayamıyorum bunu ayarlamakta sıkıntı çekiyorum ben.

     2. Öncelikle burası manspace yani erkek alanı. Hatun almıyoruz. Arada konuyla alakalı ve erkeklere ibretlik bir iki tane kadın yorumu cevapladım ama hatunlara tavsiye vermiyoruz. Versem sana evlenme yaşın gelmiş elemani nextle ve evlen diyeceğim de alfa dul olmuşsun evleneceğin çocuğun da işi zor.

     3. Alfa dul? Ben? Başkasıyla evlenirsem evlendiğim kişiye yazık o doğru, ben sadece ona betayım. Neyse ben iyisi sessiz takipçi olmaya devam edeyim.

     4. Merve sana bir şey söyleyim mi, bu dünyanın çivisi en baştan yanlış çakılmış. İki tarafın da birbirini çok sevdiği ilişkiler çok ütopik geliyor bana, mümkün değilmiş gibi. 18 yaşından beri aşık olduğun kişi ilk günden sana çok ilgi gösterseydi, aşkım, hayatım,her şeyim deseydi aşık olmazdın, ama öyle yapmamış sana çok ilgi göstermemiş bu sefer sen aşık olmuşsun. Aşk ilişkilerindeki evrimsel düzen taraflardan birinin acı çekmesi üzerine kurulmuş, iki tarafın mutlu olması, birbirini çok sevmesi sadece masallarda var, gerçek hayatta değil.

    2. Alfa Virginis, haklısın kardeşim “kadınından aldığı ilham” demek yanlış oldu, oneitis bir erkek ancak böyle söyler. Ama orada söylemek istediğim erkeğin potansiyel enerjisinin açığa çıkarılmasında kadının önemli olduğuydu.

     “Ve onu koluna takıp yürürken kıskanç gözlerle sana bakan kızlara ‘o benim, onu ben yarattım’ diyebilirsin.” Burada söylemek istediğim şey şu: Kızlar genelde şöyle bir hata yapıyorlar, mesela sevgilileri tecrübesiz, başarısız, öz güvensiz bir erkekse hemen onu terk ediyorlar oysa ona destek olsalar belki de çok kaliteli bir erkek ortaya çıkacak.

     1. Hocam çivi yanlış çakılmamış. Mavi hapın etkisiyle idealize edilen dünya yalan dünya, ama biz hala o yalan dünyada kalmak istiyoruz, bu sitemler öfkeler hep bu yüzden. Nedense doğanın kendi yasasını kabul etmek istemiyoruz ısrarla. İnsan evladı biraz da doğaya karşı gelerek yeni bir düzen kurmuş her erkek (hatta kadın) üreyebilsin diye ama doğaya karşı gelerek olmuyor, ancak doğayla uyum sağlayarak oluyor. Yani doğa kendi düzenini daima geri alıyor. Trp arada kalmış erkekleri kurtarır ama bütün erkekleri asla. Böyle bir derdi olduğunu da sanmıyorum.

  2. Merve. Senlik bir şey yok burda. Takip etmen de saçma olur. Biz gidip Cosmopolitan mı okuyoruz? En iyi yorumu Mahmut abi yapmış. Alfa dul musun, kara dul musun nesin, evlen desek sana, evleneceğin adamın da hayatını sikersin.

 18. Mahmut Abi kırmızı hap tavsiyelerinde de gördüm ve sizin görüşlerinizlede GYM’ye yazılmaya karar verdim. Liseye yeni geçtim ve 15 yaşındayım. Boyum 1.85 kilom 90. Yağ oranım %14. Tavsiyeniz var mı hocam acaba ne yapmalıyım gibisinden salonda falan. Sizin görüşleriniz bizim için altın değerinde.

  1. Hocam birde Kick Boxa da yazılmayı düşünüyorum en iyi sonuç için. Sizinde yazdığınız gibi ikisi birlikte çok iyi gidiyormuş. Ama yaşım nedeniyle kaldırabilir miyim acaba?

 19. Mahmut abi, yürüme davetiyesiyle alakalı bir kaç defa denk geldiğim bir şeyi soracağım. Şimdi kızı beğendim ve gözlerine bakıyorum, kız bana kafasını çevirip bakmıyor yani göz göze gelmiyor fakat benim ona baktigimin farkinda ve reklefsif olarak normalin çok otesinde gözlerini hızlı bir şekilde kapatıp açıyor. Hani gözlerini aşağı kaçırma yeşil ışık ya, bu nedir abi? Cevaplarsan sevinirim Mahmut abi.

  1. Abi bu kadar düşünme. Eğer gerçekten seni yürütmek isteseydi o halde senin anlayabileceğin bir yürüme davetiyesi atması gerekirdi. Eğer yüzüne bilhassa bakmaktan çekiniyosa bence yürümeni istemiyordur. En fazla yokla en kötü next. Yürüme davetiyesi üzerine fazla düşünme, anlık bir süreçtir hızlı karar vermeye çalış.

 20. Festivaldeki Saha Raporlarım ve Vaka Çalışması : Festivaldeki Mavi Haplı Beta
  Abiler, son bir haftadır Kuşadası gençlik festivalinde idim. Bilen bilir sahilde sürekli konser veriyorlar ve kızlara yürümek için aşırı iyi bir ortam. Orada büyük deneyimler kazandım.
  Kızlı erkekli bir arkadaş grubunda vakit geçiriyordum ve sarışın bir kız ağlaya ağlaya yanımıza geldi. Ben ondan önce grupta bir kızla flörtleşiyordum ve uzun boylu olduğum için konserlerde uzun süre ayakta durmak sırtımı ağrıtmıştı bu yüzden flörtümün bacağına kafamı koyup uzanıp yukarıyı seyrederken (Çok tavsoye etmem bunu bence yapmayın) bir yandan da kızla sohbet ediyordum. Derken sarışın bir kız ağlayarak geldi, normalde kırmızı hap farkındalığını az çok kazandığım için kızların bu duygu patlamaları ve sorunlarıyla falan pek ilgilenmem ama bu cidden ilgimi çekmişti, zira burada olanlar tamamiyle kırmızı hap öğretisinin bize anlattığı şeylerdi bu yüzden dinledim olan biteni. Olay şu ki, sarışın kızın sevgilisi kızı konserde öpüyordu ve kız da çoçuğu iterek sen beni nasıl öpersin diye kavga çığırıyordu. Anlatılana göre, çocuk kıza kek yapan ve her sorunuyla ilgilenen, kıza karşı aşırı hassas bir tip. Kız yanımızda çocuğa hakaret ederken birden duraksadı ve bu sefer ayrılacak benden falan diye iyice sıkıntılı bir tavır aldı ki, aslında erkekten ayrılan kızdı. Arkadaşına erkeği aramasını ve kendisinin bayıldığını söylemesini, hemen yanlarına gelmelerini söyledi. Ben olayı izlerken hayretler içindeydim, çünkü kızların drama kapasitesine bu kadar yakından tanık olmamıştım. Kız bayılmış numarası yapıyordu, oğlan kızı görür görmez koştu ve kızın üstüne kapanarak ağlamaya başladı. Bir beş dakika kadar salya sümük ağladı ve kız uyandı. Kız uyanınca (aslında rol yapıyor tabii, hiç bayılmadı ki) çocuğu azarlamaya başladı. O andan sonra neler oldu bilmiyorum çünkü gittiler ama oğlan için iyi şeylerin olmadığını biliyordum. Beyler, bu devirde mavi haplı olmak cidden o kadar rezil bir şey ki! Şükürler olsun ki genç yaşımda bir şekilde doğru yolu buldum ve kendi çapımda çabalıyorum. Bizim arkadaş grubumuz 7 kız 3 erkekten oluşuyor ki aslında onlara sonradan katıldım geçmişte onları bir kişi hariç tanımıyordum. Ben ise grubun içinden bana ilgisi olan bir kızla flörtleşirken, bazı zamanlar ortadan kaybolup başka kızlara yazıyordum, pua tekniklerini kullanarak açılış yapıyordum. Hatta bir keresinde konserde büyük bir dikkatsizlik edip bir kıza yazmıştım ki başarılı oldum, beni flörtümün arkadaşı gördü ve siz erkekler aynı anda 50 kıza yazma potansiyeli taşıyorsunuz demişti. Neyse ki o beni gören kızla samimiyet kurdum ve kendisine bira ısmarladım ki iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum zira kadın milletine güven olmaz fakat flörtüm bunu öğrenmedi. Grupta ittifak dengelerini iyi ayarlamıştım ve politik davranıyordum. Daha sonraki günlerde kaybolup kızlara yazmaya devam ediyorum. Bu sefer harbiden beğendiğim bir kız önümden geçti. Yanımda epey şişman bir arkadaş vardı ve ona o kızı beğendiğimi söyledim. Kız 183 boylarında ve hafif balık etliydi fakat bacaklarında selülit falan yoktu kısa bir şort giyiyordu beyaz tenliydi ve saçları da sağlıklı görünüyordu. Eğer biraz daha zaman kaybedersem heyecanıma yenileceğimi biliyordum ve arkadaşın omuzuna dokunup bana şans dile dedim ve kıza karşı yavaş yavaş yürüdüm. Kızın güzelliğini tamamen görmezden geldim onunla konuşurken. Önce omzuna dokundum ve bana döndüğünde merhaba dedim. Vücut dilim iyiydi ve ben bunu daha önce çalışmıştım. Kıza rock müzik sevip sevmediğini sordum ve 6 7 dakika sohbet ettik. Muhabbetin ilk dakikalarında seni gördüm ve hoş biri olduğunu düşündüm gelip bi’ merhaba demek istedim dedim. Dik duruyordum ve bacaklarım açık, eller de belimdeydi (açık duruş) fakat daha sonra kız yaşı sıkıntı etti o 18 olacakmış 3 hafta sonra benim 18 olmama daha 9 ay var. Arkadaşın yanına gittiğimde nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsun diye sormuştu bana. Her neyse festival boyunca çift haneli kıza yürüdüm ve 4 tane tabağım var şu anda. Normalde bu kadar oyunun iyi olmadığını biliyorum, hadi hatta yeni bir terim yaratalım ve buna Overgame diyelim. Sonuçta oyun bir günde 50 kıza yürümek değildir (ki ben festival boyunca 11 – 12 kıza falan yürüdüm) Oyun, düzenli ve istikrarlı yürümeyi gerektirir.
  Yıl boyunca haftada 2 kere yürüyen erkek sadece 3 gün boyunca günde 100 kere yürüyen erkekten daha avantajlıdır. Fakat bu ortamı bir daha uzun süre bulamayacağımı düşünüp yardırdım. 2 aydır düzenli gym var. Ve 8-9 gündür hiç mastürbasyon yapmadım porno desen 2 aydır çok çok nadirdi fakat şu aralar ona da fırsat vermiyorum. Bu çok önemli çünkü sizin kızlara yazmanızı teşvik edecek istek ve güç büyük oranda buradan geliyor. Bu arada yayınlanmaya değer buluyorsanız, yazıyı yayınlamanızı çok isterim. Umarım siteye faydası olur zira bu site benim için çok faydalı oldu. Sanırım sitenin en genç oyuncusu benim 😀

 21. Arkadaşlar yorumlarınızı rica ediyorum…
  Sıkıcı olmasın diye madde madde yazcam:
  1.Yemin ederim ki bu Kırmızı Hap’ın söyledikleri başta bana ağır gelirken her ilişki tecrübemde çok hafif olduğunu gördüm. Kesinlikle kızlar -kırmızı hapı yutup içselleştirememiş- erkeklere karşı asla tahmin edemeyeceğimiz kadar acımasız ve pislikler.
  2.Kızlara pislik demiyorum.. kh yutmamış erkeklere karşı acımasızlıklarına değiniyorum.

  3. Ben daha kh ile tanışmadan önce -aşırı beta halimle- kimse beni takmıyorken bile; asla evlenmeyeceğim demiştim hissettiğim bişeyler vardı. İşte bu hislerimin kırmızı hap okuyunca ne kadar haklı olduğunu anladım.

  4.Yaşadığım olayları anlatmak.. benzer olayları yaşayanları dinlemek için bir oluşum yapalım (WhatsApp vs) veya WhatsApp olmasa bile karşılıklı pratik şekilde konuşabileceğimiz bir uygulamada konuşalm. (Anonim bir şekilde de olsa konuşmak içimizi dökmek güzel olur) böyle bir uygulama varsa beni ekler misiniz lütfen

  5.Mental mastürbasyon mu dersiniz ne dersiniz bilemem ama anlatınca ve dinleyince rahatlıyorum.

  6.Güven ve samimiyet oluşunca 5 10 kişi aynı şehirde buluşup yemek gezmek anılarımızı anlatmak dertleşmek vb bir etkinlikte buluşalım.

  7.Sakin ol şampiyon 🙂 diyebilirsiniz amacidden bu gerçeklerle yüzleşmek beni ŞOK ETMİŞ durumda.

  8. Daha rahat mesajlaşabilmek bilgi-fikir-olay alışverişinde bulunmak isteyenler yorum yaZın ve bu paylaşımı yapacağımız WhatsApp vs neyse onu hayata geçirelim.

  9. Bu arada çok samimi söylüyorum Mahmut Bey helal olsun size. Beni em Çok etkileyen cidden farklı sorulara verdiğiniz tutarlı cevaplar. Özellikle dikkatimi çekti bu. Tekrar teşekkürler bu FARKINDALIĞI yarattığınız için

 22. Bunca şeyin ben sadece parayla ve biraz bakımlı olmakla çözülebileceğini düşünüyorum.

  Sorunun tüm kaynağı sanki para gibi arkadaşlar. Kırmızı hapmış mavi hapmış!! Bir de yurt dışında yaşayan adam ile Türk insanı kendini aynı kafada yarışıyor gibi görüyor! Türk kızı komple para statü güç vs ile bağlı değil midir? O kitabını ya da teorilerini okuduğunuz adamlar yaşadıkları ülkede çok daha rahat şekilde yüksek tier kızlarla birlikte olabilir diye düşünüyorum. Burada ise tam bi kadın kıtlığı var, bazı kadınlar çirkin ve sosyal statüsü düşük olanlarla birlikte olmak yerine taşa sürter ya da metres olur bu ülkede!

 23. oyun hangi tür kızlarda işe yaramıyor ya da az işe yarıyor.ağır feministlerde galiba oyun pek işe yaramıyor.ya da tüm hatunlarda işe yarar mı oyun?

  1. Genelde ülkemizde ki ortalama güzelliğin altında ki ego masturbatörleri ile hayata tutunan kadınlarda ters tepiyor. NEG, değer düşürme vs. direk hakaret olarak algılayıp. Bana başka erkek mi yok aq diye ters tepebilir.
   Başımdan geçen olay;
   Kız instagram 1k üstü takipçiye sahip ve hafif negleyerek, hafif hafif değer arttırarak ilerledim. Allem kallem edip ilk buluşmayı kabul etti, 10dk geç gittim ve kız gerçekten 4 puandı. Güzel zaman geçirdik, sonra madem boşuz boş duranı allah sevmez diyip buluşalım dediğim de bahane de bahane üretti. E sikerler kitabını diyip next eyledim. 3 ay sonra mesaj attı ben de keyfim yerinde diye kısa kısa mesaj atıyordum sonra başladı bu ben seni farklı düşünmüştüm falan diye. E be amınakodğumun kızı hipergamine eyvallah suçlamıyorum da,yani belli yapı itibariyle kültürel fiziksel anlamda her anlamda hipergaminin 3-5 tık üzerindeyim, hala ne diye düşünüyorsun daha iyi opsiyon bulcam diye, ben de seni başka düşünmüştüm vermiceksen ne uğraştırıyorsun. Bundan sonra 2.kez kaçıralan tren 3.seferinde aynı hattı kullanmayacak. AÇIK VE NET.
   Zaten ilişki de fiziksel yakınlıktan başka bir şey veremeyecek kızların bu tripleri ayrı bir sinir ediyor ya çıldırıyorum.
   NOT: Teşekkürer sosyal medya masturbatörleri 4 puan hatun kendini 7 sandığı için.

 24. Mahmut’a yazık oluyor ya.
  Gördüğüm kadarıyla millet Kırmızı Hap’ sadece açılış ve kızı tavlamak için kullanıyor. Sonra mavi hapa devam. Sonra da burada imdat diye bağrışıyorlar:
  Kurtar bizi Baba.
  (Özal’lı yıllarda meydanlarda halk yasaklı Süleyman Demirel için böyle ağlaşırlardı.)

 25. Çirkinlerle ilgilenin. Bu hem güzel arkadaşlarının götünü indirir, onları şaşırtır ve yarışa sokar, hem de çirkin kız arıza yapmaz, işi bozmaya kalkmaz. Bir taşla çok kuş.

 26. Selam site bir sorum olucak;

  Sınıftan samimi olduğum bir kız staj yerini ayarlamıyor ve ona destek olmak yanında olmak istiyorum.
  Gerekirse birlikte görüşmeye gidelim yanında oliyim okulu yanıcak yoksa.

  Bu tarz bir fedakarlık, bu mücadele yanında olmam kötü mü?

  1. Kızla niye samimi oluyorsun, sevgilin değilse?
   İnsani amaçlı yardım elbette olacak, kendini kullandırtmayacak kadar kafası çalışan bir erkek adam isen. Burada inisiyatif kullanman gerek.

   1. @Şevket Betaoğlu, 2 yıldır aynı sınıftaydık hiç yürümedim. hatta gözünün önünde 2-3 kızla da çıktım.

    fakat alfalığı bırakmadan uzun bir ilişki istiyorum artık ve umursamamazlık yapıp ayarladığım bir çok tabak var, sıkıldım.

    tek bir kadının güveneceği alfa olmak istiyorum ve zor gününde yanında olmak vs. bu tarz şeyler ne yapmam gerekir konusunda tecrübem yok(genelde artık kadınlarla hiç dertleşmiyorum, direkt eğlenceyi şeyler yapalaım tarzı konu değiştiriyorum)

    1. Dostum sen bir kadının kölesi olmak istiyorsun ve boğazına kadar mavi haplısın, zihniyetinin alfalıkla uzaktan yakından ilgisi yok ve bu şekilde nasıl tabak çevirdin hiç anlamıyorum, belki de öyle olduğunu zannettin. Daha önce de kızla aramızdaki aurayı hissediyorum falan demişsin, eğer bizi trollemiyorsan durumun hiç hayırlı değil. O sınıftan bir an önce dışarı çıkmalısın ama öncelikle red pill’i doğru anlamalısın, muhtemelen testosteron seviyen de düşük. Bunları da yardımcı olmak maksadıyla yazdığımı da belirtmek isterim umarım alınmazsın.

     1. Bundan sonra “kellikten şikayet edene” kelliğin erkeğin tipine negatif etki etmediğine örnek olarak senin instagramı linkleyeceğim.

     2. Hocam serdar ortaç da 4 tane mankenle geziyor. Bu foto senin haremin ise eğer helal olsun derim ama değilse hiç bir anlamı yok hatta kötü bir anlamı var. Neyse kolay gelsin

     3. Doğru demiş drummer. İçlerinden en azından biri sana sarılmalıydı. Yoksa birden fazla kızla fotoğraf çeken erkek; dışarıdan GAY gibi gözüktürür. Hatta sadece tek bir kız ile olsa dahi, sevgili değilse beraber poz vermemeli.

     4. Yaw arkadaş neden birbirinize yukardan bakıyorsunur? Adama mavi haplı dediniz adam da instagram fotosu paylaşmak zorunda kaldı. Nedir bu her şeyi biliyorum havası? Yok gaysin yok bilmem zararsızsın.
      Bakın bu üstenci tavırdan dolayı bu siteye gelecek kişiler dürüstçe eksiklerini yazamazlar. Saha raporlarını abartarak anlatırlar. Eğer meseleler daha iyi anlaşılsın, eğer herkes kendini bütün eksikliği ile anlatıp çözüm bulmaya çalışsın istiyorsanız, yorum yapan insanlara üstten bakmayın ki rahatça konuşsunlar. Yeni bir yalancı dünya oluşmasın.

    2. Anlamadım ben. Kıza hiç yürümemişsin ama şimdi yürüyecek misin?

     Tek kadının güveneceği alfa olmak istiyorum, zor gününde yanında olmak istiyorum demişsin ya. Bunlar kadını zihin merkezine alman demek. Bir kadının sana güvenmesi ya da zor gününde kadının yanında olman yanlış değil ama bunun olmamasını hayatında eksiklik olarak görmen senin için sıkıntı yaratır.

     1. @Mahmut abi, saçlar dökülen herkese kazımasını tavsiye ederim. tam 2 yıl boyunca sosyal hayatımda bere-bandana takıntısıyla yaşadım(saçların tepe ve önler gittiği için).

      @Drummer fotoğraf da gördüğün iki kızla yaşanmışlığım oldu.

      @Şevket Betaoğlu ”Gay gibi gözüktürür”… birden fazla açıyla empati yaparak baktım anlayamadım.

      @Mahmut Abi , Evet hiç yürümedim,aynı ortamlar da çok bulunduk gözünün önünde çok kızla takıldım, cpdem yüksek onu biliyor.
      Tabaklardan sıkıldım abi, o kadar çok kızla tanıştım buluştum ki anlık yorgunluk gibi bir durumdayım. tek kadına hakim olma konusunda kendimi geliştirmek istiyorum, ilişkide bir çok eksiğim oldunu biliyorum,yanlış yaparak tecrübe edinmek istiyorum(oneitis gibi değil,şunu şurda demem lazımdı gibi)

     2. Seni anlıyorum. Tabak çevirmek sıkıcı değil bence ama masraflı ve zaman alıyor. İnsan doğal olarak ilişkiye kayıyor. Ben bu siteyi yazmaya başladığımda tabak çeviriyordum şimdi 8 aydır bir kızla çıkıyorum. Tek eşli ilişki. Ama sen kızdan unicorn gibi bahsediyorsun. O nedenle riski bil ve gir o işe.

      Başta dediğim gibi KH ile 3 şey yapabilirsin : Tabak, uzun süreli ilişki ve MGTOW. KH MGTOW değil yani uzun süreli ilişki de var içinde.

    3. Arkadaş sosyal hayatında ezik biri olmayabilir, iş bitirici olabilir bunda bir sıkıntı yok. Ancak mavi haplı olması kadın erkek ilişkilerini yanlış anlayıp yanlış davranmasına sebep olur. Bu kadar hatunla foto instagrama sırf makara olsun diye konulur belki ama kadınlar bunu talep gören erkek olarak algılamaz. Daha çok zararsız bir tavşan gibi algılanır. Mavi hapın etkisinden kurtulunca gayet başarılı olabileceğini düşünüyorum.
     Gerçek bir çapkın karda yürür ama izini belli etmez.
     Biraz daha konu dışı olarak alfalık meselesiyle ilgili dün R.Tomassi’nin beğendiği bir tvit aşağı yukarı şöyle diyordu :
     Alfalar da her gün dünyanın her yerinde aldatılıyor. Kadınların alfalara “sadık” olduğunu düşünüyorsan bu bir sanrıdır. Kadınlar hipergamiye sadıklar.

  2. Ben yürüdüğüm bir kıza iş buldum. Profosyonel ve teknik bir mesleği var. Beklediği maaşın 1,5 katına.
   15 gün sonra işi bıraktı, benim buluşma teklifimi de reddetti.
   HB8 falandı. Kırmızı hapı unutup mavi hapa geri döndüm ve havamı aldım. İş ayarladığım şirkete de rezil oldum.

  3. Erkeğin fedakarlık yapacağı, zor gününde yanında olacağı kız araması mavi haplı hislerinin tam ölmediğini gösterir bence. Sevgilin, eşin, ailen olur da yeri gelir fedakarlık yaparsın. Hadi bu (kız seni kullanmıyorsa) anlaşılabilir. Ama bana öyle bir kız lazım ki onun yanında olmalıyım, ona bu tarz fedakarlıklar yapmalıyım, mantığına dikkat derim.
   Bir de kızla sevgili veya onun bir üstü bir birlikteliğiniz yoksa kızlara iyilik yapılmaması gerektiğini Mahmut Reis burada kırk defa yazmıştır. Bunlar kızın; bilinçüstünde sizi onaylamasına ve sizin iyilik sever biri olduğunuzu yüzünüze söylemelerine neden olur. Bu da biz erkekleri mutlu eder. Kızın bilinçaltı ise sizin; kızın donuna girmek için çabalayan bir abazan Beta olduğunuzu, onun çerçevesine daha sizden yardım bile talep etmeden giren biri olduğunuzu söyler. Ve iyi çocuk, iyi kanka olursunuz. Bunun gibi bir iki hareketinizde kız sizden buz gibi soğar. Sizi friendzone’a atar da ne kendi buna anlam verebilir ne siz.

   1. Aslında olay ne hocam biliyor musun iyilik değil o anki tavırlar

    Şimdi bi şöyle var;
    ayşe ben sana staj yeri bulurum rahat ol yardımcı olcam sana senin kötü olmanı istemem,halledicez birlikte vs. tip var.

    Bir de bu gün benim yaptığım gibi:
    naber napıyorsun yarın x şirketiyle görüşmeye geliyorsun nasıl yani? kafama göremi diyen kıza ;
    konustum hallettim dosya işlerini hallet ve gel yarın saatlerim uyarsa gideriz birlikte

    bugün bunu yaptım ve gayet iyi hissettim beta olarak değil tam bir iş bitirici alfa hissi

  4. Yani hipergaminin umrunda olacağını pek sanmıyorum. Senin ona yaptığın yatırım seni ona daha çok götürür. Onu sana getirmez. Bence yapma.

 27. Mahmut abi bi kız … Şaka şaka 😀 İngilizce için önerin nedir ? İyi bir kursa verecek 4-5 bin TL param yok. Şu an kendimi ifade edebiliyorum ancak akademik ve belli alanlarda yazılmış yazıları terimleri bilmiyorum. Evde öğrenilir mi sence ? Sen nerde öğrendin ?

   1. Otellerde çok iş baktım her yer tecrübeli eleman istiyor sanki bu tecrübe anne karnında kazanılıyor aq çalıştır tecrübe kazanalım işte.

 28. Şu yukarıdaki biatçı alfa kırıntısına 1-2 laf edecektim fakat, karşı çıkanların daha vahim argumanlarla kendisine karşı çıktığını farkedince vazgeçtim.

  AVrupa ya da Amerikadaki populist politikacıların yükselmesinde birincil etken Türkler dahil, ortadoğulu göçmenlerden bıkmış olmaları, Amerikadaki durumsa nmuhtemelen politik doğrucu yobazların artık bıkkınlık vermesi (daha elektronik oylama sisteminin nasıl bir hile-hurda makinesi olduğuna değinmedim bile).

  Dolasıyla gerek Abd, gerek AVrupada denize düşen yılana sarılır durumu var şu an, bir de tabii, doğru reklam enstrumanlarıyla kitleeleri istediğin adayya yönlendirirsin.

  bizim biatçılara dönecek olursak, ben genç bir insanın her türrlü sosyal özgürlüğün tırpanlamak için uğraşan adamlara bel bağlamasını hiçbir zaman anlamadımmm, anlamayacağım da, bak yukarıda Mahmut bey sitenin erişime engellenmesinden endişe ettiği için bir yorumu yayınlayamadığını söylüyor, bu bile yasakçı zihniyetin ne boyutta olduğunun gözümüzün önündeki delili niteliğinde…

  Uzun lafın kısası; politikacıların hiçbiri babanızın oğlu değil, politika bbaşlı başına berbat bir meslek, bunu aklınızdan çıkarmayın, taraf olmanız gereken her zaman hak ve özgürlükler, karşısında olmanız gereken ise kimden gelirse gelsin özgürlükleri tırpanlayanlar olsun, bu söylediğimde parti ayrımı yapmmıyorum, bilinçli olun, bu olursa, geri kalan eksikliklerin çoğunu ttamamlamak elinizde, bu sözlerim özellikle Mahmut bey ya da benim gibi 30’lu yaşlarını görmüş, farklı geçiş dönemlerine tanıklık etmişlerin yaşça bizden daha küçük gençliğine yeni adım atmış kardeşlerimizze söyleyebileceğimiz şeyler, bolca okuyun araştırın, akılcılık tek rehberiniz olsun.

  1. Ülkede muhalefet olmazsa hiçbir şey değişmez. Muhalif partilerden hangisi özgürlükçü ki? Biri çıkıp iktidar olursak su gazeteleri kapatacağız der , biri çıkıp seçim vaadi olarak trt’yi kapatacam der 😀 böyle muhalefete böyle iktidar maalesef.

 29. öncelikle yorumları sabırla cevaplamana hayran kaldım. benimkini de cevaplayacağını umarak sormak istiyorum.
  neredeyse 6 aydır redpill ile tanışmış durumdayım önceden de yaptığım spora, ağırlık çalışmalarına tam gaz disiplinli bir şekilde devam etmekteyim, derslerime çalışmaktayım, elimden geldiğince okuyup kendimi geliştirmeye çalışmaktayım fakat hala hayatımda bir kadın yok. çubuklar bomboş hiç tabak dönmüyor maalesef. yeterince girişken mi değilim bilmiyorum, çoğunlukla kadınların karşısında heyecanlanan bir tip değilim (tabiiki hatalarım oluyor) ve genellikle bolluk mentalitesinde (“fake it until you make it”düşüncesiyle ve üzerimde çok işe yaradığını düşünüyorum) bir duruş sergilemekteyim. fiziksel görünüş ne kadar önemli bilmiyorum fakat kendimi sınıflandıracak olsam yakışıklı-ortalama üstü olarak sınıflandırırdım, özgüvenim yüksek. tabak çevirmeye başlamak çok istiyorum ama bir türlü beceremiyorum bu konuda ne yapmalıyım? umarım kendimi doğru ifade edebilmişimdir ve cevabından bir şeyler kapabilirim. şimdiden teşekkürler.
  -trpj

 30. Mahmut hocam şu yaş takıntısından kurtulamıyorum. 26 yaşındayım fakat 30larıma yaklaştıkça 18-22 arası kızlarla şansım kalmayacak diye içim içimi yiyor. Böyle mal şeylere kafa yormaktan sıkıldım artık ama elimde değil

  1. oo reis senden geçmiş artık çıtırlar boşa uğraşma bizim onlar ejejkddk. millet 10-15 yaş farkı koyuyor benim de evlenirsem evleneceğim kadında düşüncem o, bu yüzden boşver bu düşünceyi umursama. ben şahsen 44’e kadar 18den 19a düşürmeyi düşünmüyorum çıtayı.

   1. 30 yaşında 24 yaşında bir kızla evleneceksenve iişkiniz 3-4 yıllık olacaksa 27 yaşlarında bu kızı bulman gerekir.
    3-4 yıl olması şart değil, belki de uzun bir zamandır bilmiyorum.

    1. 32 yaşındayken 21 yaşında bir kız arkadaşım vardı. 27 yaşında evlenmeye çalışmayın. Önce en az bir 30’u görün, sonrasına bakarsınız. 30lu yaşlar en güzel yaşlar, ben 20lerimde bir bok görmemişim diyeceksiniz, acele etmeyin.

   2. 44 yaşındayken çıtayı 18’e çekersen, kızın babasıyla asker arkadaşı olma ihtimalin var :).

 31. Sitenin müdavimleri sizden ricam, daha kendini bile keşfedememiş neyin ne olduğunu sindirip algilayamadan buraya gelip, sanki film senaryosu karşılıklı diyalog arayan, bunu dedim bunu yaptı şimdi neyapayim felan tarzi sorulara rica ediyorum cvp vermeyin, o kişi önce kendi ile olan mücadelesiyle baş etmeyi öğrenmeli..

 32. 30’lu yaşlarda 18 civarı kızların ilgisini çekemeyeceğini dşünenler yyanılıyor, 33 yaşındayım ve ilginç bir şekilde bu yaştaki kızların bir kesiminin özellikle olgun erkeklere daha fazla meyilinin olduğunu görüyorum.

  1. Evet ama yaşı konusunda yalan söyleyen bir kızla beraber olup başınızı belaya sokma ihtimalinden dolayı 20 altından uzak durmanızı tavsiye ederim. Gerçi Tinderda mesela reşit olmayan kızlar kendilerine 18 değil hep 21 diyorlar (sanırım göze batmadan söyleyebilecekleri en büyük yaş).

  1. Kanun doğru. Sorun bu değil.
   Sorun neyin tecavüz olup neyin tecavüz olmadığına kararın kadınlara bırakılmasıdır ve de kadının iddialarının delilsiz kabul edilmesidir. Ayrıca cezaların 15- 20 yıl gibi ağırlaştırılmasıdır.
   Dün barda flört ettiğin, el ele göz göze dans ettiğin, sabaha kadar seninle içen sabah gözünü senin yatağında açan kadının “Bana tecavüz etti…” sözüyle erkeğin 20 yılla yargılanması.
   Bu da feminizmin bir tuzağıdır.

   1. Metin hocam kanun neden doğru anlamadım?
    Şimdi kadınların tecavüz demesi ile tecavüzmü sayılacak? Öyleyse neden doğru olsun böyle saçma sapan bir kanun.
    İspanyol erkekler bir şey demiyorlarmı buna?

  2. Dünya, solcu ve marksistlerin tuzağına düştü, beter olsunlar. Bu ga vurlar artık seks yapmaya, kadınlara yaklaşmaya korkar hale geldiklerinde artık bir altüst oluş haliyle silkelenir de bu neomarksist cephesi anasının amını görür.

   1. Sağ da sol da aynı ataerkil düzene hizmet ediyor. Hangisi kullanışlı gelirse ordan gazlıyorlar. Satrançta hem siyahların hem de beyazların aynı kişi tarafından oynanması gibi. Bu şekilde daima kazanmak mümkün.

  1. Bu yasalar önce bir ülkede çılar sonra hızla yayılır. Kanun olarak dahi gelmesine gerek yok. İctihat şeklinde yine gelir bize.
   Size bundan daha kötü bir haber vereyim mi. Bak bunlar basın yayında kolay kolay çıkmaz. Geçen kadınlar konuşuyordu oradan duydum.
   Hani eşlerden biri, aldatıldığı 3. Şahsa (eş olmayan erkek veya kadın) tazminat davası açıyordu ya. Artık mahkemeler, 3. Şahıs kadın ise tazminat kesmiyorlarmış. Türkiye’den bahsediyorum.

 33. Herkese selam. Redpill ile askerde tanıştım, ortalama 2017 yaz aylarına denk gelir. Askerde kendime fazlasıyla yatırımı yapma imkanı buldum.Monk mode da bayaa takıldım. 200 kusur gün Nofap yaptım. Yazıların birçoğunu okudum. Ama pratikte is öyle olmuyor maalesef. Ama bizler insanız. Ve sürekli denemeye devam ettikçe yenilmez oluyoruz. Yenilmez olmanın tek ve altın kuralı asla yenilgi kabul etmemektir. Düştüğünde ayağa kalkabiliyorsan hala mücadele ediyorsan yenilmiş sayılmazsın. Fazla uzatmadan saha raporuma geçiyorum.

  Şehirlerarası belediye otobüsünde 4-5 kere kesiştiğim kızla aynı yerde inmeyi planlıyorum. Çünkü YD aldım 4-5 kez ve kafamda kurdum nasıl konuşacağımı. Oturduğu yer aracın en arka kısmındaydi ve oldukça sıcaktı altta motor çalıştığından. Burdan girecektim. Ki kiz teleofnumu çıkardı ayağa kalktık ikimizde biriyle konuşuyor belli ki biriyle buluşcak erkek arkadaşı falan olabilir diye düşünüyorum ama riske giricem kafay koydum. Tam o sırada kız dönüp “burası şu şu durağı mi?” diye soruyor. Evet diyorum ve cevabımı aldım. Kiz artık herşeyi yapıyor beni için kapılar açık yürü baba diyorum. Beraber iniyoruz otobüste, arkasında 1 adım geriden gidiyorum o hala telefonla konuşuyor. ‘Ne tarafta arkadaşın?’ diye gür ve tok bir ses tonu ile soruyorum. Kafasını arkaya çevirip Ya o ‘x ilçesinde, minibüsle geliyor’ diyor. Ha iyi falan diyorum bu sırada gayet yolumda ağır adımlarla yürümeye devam ediyorum ve o anda yanımdan yürümeye başlıyor. İkinci teslim oluş da geldi. Neyse üst geçide geliyoruz yol orda ikiye ayrılıyor. Ya düz gidecek ya üst geçide gelecek. O devam ederken elimle ve kafamla üst geçidi işaret ediyor kendimde bir adım atıyorum üst geçide. Tıpış tıpış gelmeye devam ediyor.
  K: Ben ilk defa geliyorum bu şehre. Sen?
  B: iyiymiş. Ben arkadaşinin geldiği yerde 12 sene yaşadım.
  K: Şimdi nerde yaşıyorsun.
  B: Bazen burasi, bazen İstanbul değişiyor duruma göre.

  Sonra otobüste kurduğum senaryoyu söylüyorum ‘merak ettim sen orda o sıcakta nasıl oturdun hayret doğrusu’. Diyorum ve piç sırıtışımı yapıyorum. Kız açıklama yapar bişeyler geveler ben umursamadan ‘bende geçen orada oturdum acayip sıcak, nasıl farketmedin insanin uykusu gelir orda’. Kız biseyler söyler. Ben sessizlik ardından ‘Arkadaşının gelmesi bi yarım saati bulur sanırım’. Kız ‘evet ya nerde vakit geçirebilirim buralarda bildiğin biryer var mı’. Ben ‘var. Benimle vakit geçirebilisin.benimde biraz vaktim var 15-20 dakika civarı bişeyler icicem. Benle gelebilirsin’. Kiz tamam anlaminda bişeyler geveler ve takip eder. Ben ‘senin adın buse olmalı, hatta kesin busesin sen, buseler soğuk kanlı olur’. K : ‘neden soğuk kanliymisim’. B: o sıcakta 1 bucuk saat oturabildigine göre soğuk kanlisin ki farketmedin sıcağı. Kesin buse adın.’ kiz güler ve devam eder. Hayır adım “Aslı. Senin ismin ne?” B:’ tahmin et bakalım ‘ k:’ mert? ‘ ben gülümserim ve hayır bilemedin.James benim ismim.’ k: güler, ‘hadi ama söyle iste ne ismini’ . B ‘ mert güzelmiş aslında onu mu kullansam’ diyip kahkaha atıyorum bildiğin eğleniyorum kizla. Mekanin önüne geliyoruz, buraya geçebiliriz, güzeldir Belediyenin yeridir ama ismi var diyorum ismini kalın sesle söylemeyip mekani over gibi yapıyorum
  Gülüyor falan. Geçiyoruz icerde masa beğeniyorum ‘burası gölge hemde iyi burası diger yerler güneş’ diyorum. Geliyor oturuyor.
  Garson geliyor ben corcil istiyorum ama limonlu olsun orjinal, yoksa sade soda ver diyorum. Sen ne icersin diye soruyorum, aynısından diye cevap veriyor. Ardından ‘kaç yaşındasın sen’ muhabbeti doğuyor. 32 diyorum.
  K:Ya sacmalama hadi söyle kac yaşındasın?
  B: Ee söyledim ya begenmiyosun.Tamam o zaman 18 (sırıtıyorum)
  K:Ya hayır söyle hadii.
  B:Ya napcan yaşımı ne önemi var. Mahallenim muhtarı misin sen. Kac duruyorum peki sen söyle.
  K : immm,24.
  Ben : güzel yaş he bak sana ısınmaya başladım güzel ben bu yaşı sevdim. Evet 24 ya aynen 24 olayım ben.

  Sonra birkac muhabbet oluyor hatırlayamıyorum su an. Kiz surekli söyledigim şeylere gülüyor olumlu tepkiler alıyorum esprilerime. Gayet iyi. Öğrenci misin sen diyorum . Evet sus su şehir diyor. Dur bölümünü tahmin edeyim diyorum. Sallıyorum bikac tane. Ordan espiri donduruyorum. Gülüyor falan gözleri sürekli gözlerimde ben ona yan dönmüşüm. Konuşurken fazla bakmıyorum arada donduruyorum kafami. Oturuşum da bi ayak bacağın üstüne erkek oturuşu yani. Baktığım zamansa gözünün tam içine bakıyorum ardindan döndürüyor kafamı. Bir sessizlik oluyor. Sessizlikle basa cikabilmelisin diyorim kendime susuyorum. Ardından telefonunu elime alıyor. Buyuk ihitmal arkadaşını bekliyor ondan msj falan geliyor. Ardından deneme için muhabbet acıyorum. Otobüste geçen söyle söyle bi olay oldu siye başlıyorum. Aninda telefonu bırakıp beni dinlemeye başlıyor. Espiri falan yapıyorum gülüyor. Ardindan
  B:hangi burcusun sen?(mahmit abi Sagolasin) K: tahmin et. (Cok guzel oyunun içine dahil oldu diyorum)
  Tahmin ediyorum. Bikac tane bilemiyorum. Ardından ‘uzat bakim ellerini’ diyorum tutuyorum iki elini de kendime doğur hafif çekiyorum dönduruyorum, icine bakıyorum.

  B:Bak, bu ortadaki çizgi varya burdam anlaşılır asıl hangi burç olduğu. (Orda avcunun icinde parmağımı gezdiriyorum)

  Bikac tahmin sallıyorum kesin su olmalısın diyorum. Hayır diyor. Söylüyor. Imkansiz diyorim. Olmaz abi ne alak falan diyorum. Benimkini soruyor. Tahmin et diyorum. 3 hakkin var. Bilirsen su hareketi yapcam diyorim. 2 tane söylüyor bilemiyor. 3. Soylemeden once uzatıyorum elimi bak öyle olmaz, ne dedim orta çizgiye bakacaksın. Diyorum, bi elimi uzatıyorum, diğer elimle parmağını tutup avcuma dokunmasını sağlıyorum. Ve burcu söylüyor. Doğur tahmim ediyor. Bak ne dedim ben sana dokunduğun an buldun doğru cevabı diyorum. Burcumu tekrar soruyor inanmıyor. Once hak etmen lazım diyorum.ama bildim ya diyor burcunu bildim. Evet doğru bildin hak etmissin diyorum. Ödülünü vereyim diyorum. Kimliği çıkarıp sadece gün ve ay gösteriyorum. Bak inanmıyorsun bide diyorim. Diyorki yay burçları cok konuşur ve yalan söyler. Bende diyorum tobe de olmaz bizde oyle seyler diyorum pic sırıtışimi yapıyorum. Bu arada birkac isimden bahsedil bu isimler Böyle olur falan diyorum. O da bana ‘sende her isme hakimsin’ diyor. Evet güzel meslek diyorum. Hakimlik vardır bende diyorum. Gülüyor. Evt çok kötü espiriler beyler farkındayım ama işe yarıyor işte lanet olsun ki 🙂 bi yazi okumuştum burda ’40 yaslarinda bir adam olarak nasol çocukça espirilerle fuck close yaptığımı bilseniz bana gülersiniz’ diyordu. Hakli da. Yaptığınız sey icerik değil beyler oyujda içeriğine değil gidişatına ve şekline bakılmalı. Neden o duraktan bindin orda mi oturuyorzun falana diyorum. Bu gün hastaneye gittim falan diyor. Hee iyi bari ne zaman ölüyorsun diyorum pic sırıtış yapıyorum.bu arada 15 dakka oldu olmadı arada saate bakıyorum birazda kacmam lazım diyorum.o sırada arkadaşı geliyor tanışıyoruz.kiz benim oturdugum yere yakin oturuyor. Gel cay yapatim bahcese falan diyor. Diyorum bak yüzsüzümdur gelirim falan diyorum.
  Birkac muhabbet oluyor yine.isimk soruyorlar. Hayırdır napcaksiniz velayetinize mi alçaksınız falan diyorim. Ya söyle falan diyorlar. Tahmin edin diyorim. Böyle diyosan işsizsin diyorlar hayır değilim diyorim. Söyle hadi diyorlar. Ben organ mafyasıyim diyorum. Beyim nakli yapıyoruz lazım olana diyorum.hatta kendimde yeni yaptırdım temiz buldum bitane pırıl pırıl diyorim gülüyorum falan onlarda gülüyorlar.. Muhabbetiniz güzel sarıyorsunuz diyorum. Ama benim gitmem lazım. Şöyle yapalım diyorum telefonu çıkarıyor ilk kiza veriyorum telefonu sen numaranı yaz diyorum. Yazıyor. Kendini benim telefondan arıyor. Telefon çalıyor mu diyorum evet diyor hank görmüyorum diyorum kizin telefonunu alıyorum acıyorum efendim diyorum o da alo diyor. Orda bi kopuyoruz, ‘sesin iyi geliyor teleofnda iyi yaa olur senle’ diyorum pic sırıtış yapıyorum. Kiz ‘pardon?’ diyor gülüyor. Umursamıyorum. Arkadaşına dönüyorum ‘sendeeee sende instagram ver diyorum ordan hikayende çay içtiğini paylaş ben gelirim oralardaysam diyorum’ telefonu veriyorum yazıyor instagramini. Diger kız atlıyor ‘benimde instagramim var ama yaavv’ diyor. Ben diyorum ki ‘bu ne yaa daha şimdiden kıskanmaya başladı bbu’ diyorum pic sırıtışimi yapıyorum. Sana instagram yok şimdilik diyorim. Diger arkadaşın dönüp, verme benim instagrami hee falan diyorim. Kalkıyorum ayağa. Once o ilk kestiğim kizin elini sıkıyorum ardindan iki elimle tutuyorum elini sarıyorum yani.. Sonra diğer kizn elini sıkıyorum. Hadi bakalım iyi eglenceler size. Arkamı dönüp ağır adimlarla ilerliyorum. Testo tavana çıkıyor 🙂

  Yaş 28

  Mahmut abi paylaşırsan memnun olurum. Olabildiğince düzenli yazmaya çalıştım.

   1. Niye gözünden gelsin? Hiç mi arada seks olmayacak? NOFAP sınırsız olmalı. Eli sikine atmayı unutmalısın.

    1. Aslında şaka maksatlı yazmıştım. Ama sanırım burada herkes sürekli pompada, hiç 1-2 ay kadınsız kalan yok mu? Yoksa burası odessa falan mı? Arada rahatlamanın bir zararı olmaz kanısındayım. Tabi gençlik full abaza olunca onun da bokunu çıkarıyor :))

  1. Giriskenlik iyi. Ama oyunun bokunu cikarmissin. Bu kadar tahmin oyunu sululuk olarak gorulur. Arada normal muhabbet yapman lazim. Bu is denge isi. Sadece tahmin oyunu oynarsan olgunlasmamis gorunursun.

   1. Haklısın abu bende farkettim sonrasında. Ama diğer türlü işimi, yaşımı, nerde oturduğumu vs sorup duruyor cevaplamak durumunda kalıyor insan. Mecbur cevap vermemek için tahmin yapıyor odağı kaydırıyorum. Bunlardan bahsetmeyin gizem kalsın diyordun. Diger türlü sorulara cevap vermis olacağım. Ne yapmak lazım bu durumda?

    1. Herseye uslu uslu direk cevap vermeyin dedim. Yani bazi sorulara verin bazilarina vermeyin demek bu. Herseyin bir orta yolu var.

 34. Kadınından ilham alıp büyük işler başaran kim var merak ettim. Benim bildiğim arşimet var, karısı yeter artık contayı yakacan bir banyo yap rahatla demiş. Sonrası evreka :))

  1. Millet bedtime masal da istemeye basladi.

   Mahmut Abi ask herseyi affeder mi ve dersin zamanla geçer mi mitini de anlatsin mi?

 35. Büyük işler kadınlardan ilham alınarak yapılmaz. Kadınlara rağmen yapılır. Her iki insandan 1’i kadındır. Kadın, erkeğe ayak bağı olur. Tarihte, Devletlerin duraklama, gerileme ve yıkılma nedenlerinden biri de kadınlar doğrudan veya dolaylı yönetimlerdir. İstisnası yok gibidir.
  Tarih boyunca çıkan savaşların, fitne ve kargaşaların altında ciddi bir kadın eli vardır. Erkeklerin de böyle şeylerde daha fazla payı olsa da, erkeklerin düzen verici, devlet kurucu, bilim ve sanatı, üretimi teşvik edici yapıları yıkımlarından çok çok fazla iken
  .. Erkeksi düşünme ve erkek mantığı ve sorumluluğu ile disiplinli çalışma ile başarılı olmuş sayılı kadın hariç kadınlarda bunlar hani nerdedir?
  Sen de Fatihler doğuracak yaştasın. Gibi sözleri geçin. Bunlar, kadının boylu poslu, aslan gibi bir erkek doğurduğunu gösterir. (Kadın al kalçalı, erkek doğursun aslan pençeli atasözü gibi) CPD ile akakalı yani.
  Tarihte başarılı şehzadeler ve prensler analarını nerede görmüşler de analarından ilham alsınlar. Bir şehzade daha doğduktan sonra sütü iyi bir süt anne görüyordu. 3 yaşında Lala denen bir vezire teslim ediliyordu. 7 yaşında Sancak denen vilayetlere gidiyordu. İlim, şairlik ve askerliği erkek adamlardan öğrenip 15’inde evlenip babasının yanında asker olup yetişiyordu. Sadece Osmanlı değil, Moğol, Roma gibi Devletlerde de böyle veya buna yakındır.
  Ansının dizi dibinde yetişen erkeklerden ve sonra hanımının sözüne bakan erkeklerden ben kahraman görmedim.
  Belki şöyle olabilir.
  Avrat, kocanın tüm ihtiyaçlarını gidermiş, gözünü arkasında bırakmamış, zor gününde onu terk etmemiş, çoluk çocuklarını rezil etmemiştir. Kafası evde olmayan erkek de güzel işler başarmıştır.
  Falan filan.

 36. mahmut abi 3 bucuk ay önce okuldan takiplestigim bi kıza profilindeki tarih ve kalbe istinaden gecen konusmayı özet geciyorum:

  “profilindeki köpeğinin dogum tarihi mi :p”

  “tahmin edecegin üzere hayır”

  “o zaman senin icin önemli biriyle tanısma tarihin?”

  “evet”

  “o zaman bugunu de not et ;)”

  —cevap yok—

  “noldu kalem kagıt mı arıyorsun”

  —cevap yok—

  “neyse okulda görürsem yüzüne sorarım :p”

  bu konusmayı beni tanıyan oda arkadasına söylemis o da kendi sevgilisine söylemis. sevgilisiyle tartıstık ve ben de sinirlenip kızı engellemistim. sonra okulda her gördügünde bana bakıyordu. her neyse bir kac ay sonra tesadüfen engelliler listesinde kızı görünce engeli kaldırdım tarih ve kalp yok olmustu. sansımı tekrar denemek istiyorum ama ne yazmalıyım? sen böyle şeylerde ustaca mesajlar üretiyorsun vallahi bi yardımını alırım.

  1. Ben alternatifsiz bir abazanim bir kez verir misin yaz. Zira ne yazarsan yaz o anlama gelecek zaten. En azindan kafa karisikligi olmaz.

   1. ahahah önce güldürdü sonra düşündürdü. okul acılınca cok fazla alternatifim olacak ama su an o kızla bir sans daha denemek istiyorum en azından bu sefer sevgilisi yok. bizim memlekette bir yemeği yesem mi yemesem mi diye düsündügünde “aklında duracagına karnında dursun” derler. muhabbet başlatabilecegim bir mesaj tavsiyesi verirsen cok iyi olur.

     1. Kıza yürümüşsün red yemişsin. Ŭstüne kız bunu arkadaşlarına söylemiş. Istemediğimi duble anlasın demek. Ŭstüne kavga edip kızı engellemişsin. Yani kız başkasına kalacak.

      Bu arada “o zaman bugunu de not et ;)” gibi iddialı bir büyüklenme yapacaksan (ki daha aranızda buz kıran tek bir konuşma olmadan yapılmaz) arkasıda duracaksın. Kız cevap atmayınca devam etmen büyük zayıflık.

     2. dayanamayıp yazdım. kız ilk mesajıma haha yazdi ikinci mesajıma da görüldü yaptı. muhtemelen ss alıp arkadasına atmıştır bile… hepinize ibret olsun. birden fazla trp’ci bir seyi yapmayın diyorsa yapmayın. simdiye kadar hep dinlemeyip kafama eseni yaptım ve her seferinde pisman oldum.

     3. Starker umursama bir kızı bu kadar
      Kızı başkasına kaptırınca o erkekle de kavga edecek gibisin

      Ayrıca bu kızda olup diğerlerinde olmayan ne var diye düşün aq

  2. Çok kötü yürüme şekli hocam ya iğrendim.

   ne kızı gülümsetecek bir sebep var, ne de o cool negleme şekli yok apaçi gibi üstü açık şekilde bunuda yaz falan.

   Durmak yerine, hata yapmak iyidir. bu sebeple tebrik ederim devam

  3. Ben gençkenki yürümelerimde böyle sıçmamıştım lan. starker kardeşim, açık açık sıçıp üstüne de tüyü dikmişsin. Aynı boku bir kaç ay önce alkollüyken ben de yemiştim, sonradan hayvan pişman oldum. Israrcı olduğun için kız ve çevresiyle temaslaştığın anda karnına ağrılar girebilir. Adının çıkması da cabası.

 37. Metin bey kusura bakmayın ama, Kanun doğru falan değil, ha Cahil Cemil, ha Cemil cahil, Kanunun Abstract kısmının göze öyle görünmesi kanunu doğru yapmıyor malesef, siz de aynısını söylemişsiniz, Bu evet’i hayırı kim nasıl tesbit edecek? nasıl olacağını ikimiz de biliyoruz, Kadının beyanı esastır zırvasının işletilmesiyle bir sürü masum insan mağdur olacak muhtemelen, tek temennimiz, daha yasa teklif halinde umarım geçemez.

  Bununlaberaber, artık iyiden iyiye hissediliyor ki, erkek hareketleri sosyal hareketlere dönüşmek zorunda, şurada her önüne gelen şu kıza öyle yanaştım, nası atlasam, ne şekil pompalasam diye sorup duruyor, ama iş hak arama mücadelesine gelince sıfır, geçende burada Feminazilere “EyvALLAH etmeyen, dik duran bir senatörün haberini paylaştım, sosyal medyadan destek olalım dedim, kimse oralı olmadı, harekete geçmeleri için feminazilerin hepimizi strapon’la gönddelemelerini bekliyoruz anlaşılan.

  1. Kanun: Kadının tecacüzden koruması.
   Burası doğru. Zaten böyle kanunlar var ama cezalar ağırlaştırılarak caydırıcılık sağlanmaya çalışılıyor. Buna kim itiraz edebilir.
   Yanlış olan ise neyin tecavüz olup olmayacağına kadının karar vermesidir.
   Burada çok ince bir çizgi vardır. Rıza ile tecavüz arasında bazen kıl kadar çizgi oluşur. Nedeni zamannın değişmesi ve kadın milletinin bu devirde yoldan çıkmasıdır. Kadın erkek eskisi gibi birbirinden ayrı değildir. Sevgililik, arkadaşlık, kankalık, barda muhabbet ve birlikte kafa çekmek, hatta ev arkadaşlığından tutun fuckboddy tipi sex hayatından, uzun süreli ilişki hayatına kadar işler eskisi gibi değil. Eskide kadın baba evinden koca evine zıplıyordu. Bir kadına tecavüz demek, dövmeli vurmalı vs. olurdu. Kadın erkekle eski zamanlarda bu devirde görülen dostluk kursa ya da kadın açık giyinse hatta olmaması gerekn yerde bulunsa ve başına ne gelirse gelsin kadın suçlanırdı. Tecavüz taciz değil kadının erkek milletine fırsat vermesi kınanırdı. Günümüzde bazı hoppa kadınlara otobüste vs. yapılan mahalle baskısı işte bu eski alışkanlıklardır. Toplumdan bazıları çağın değiştiğini yani kadının yoldan çıktığı devirlerin geldiğini görmek istemiyorlar. Onları koruyoruz zannedip kadına kızmak, onu utandırmak hatta çemkiren kadına vurmak gibi tedip edici davranışlara giriyorlar. Özgürlüklerine müdahaleyi gören yeni özgür kızlarımız ortalığı ayağa kaldırıyorlar. En büyük desteği de feministlerden görüyorlar.
   Özgecan gibi bazı münferit olaylar da tecavüz davalarının daha da ağır sonuçlarının olmasına yol açıyor.
   Feministler, çıkış noktası olarak tecavüz ve öldürme olarak belirliyorlar. Sonra kadının mağduriyetinden masumiyetine, oradan da kadının ne her söylediğinin doğru olmasına zıplıyorlar. Eskiden baba evinde oturan, erkekten uzak duran kadın tipinin yerini barda sabaha kadar içki içip erkeğin evine kahveye giden kadın tipi aldı. Sonra şiddetli bir sevişme ve kadının tecavüz davası erkeğin herşeyini kaybedip linç edilmesi. Hem de hem fiziki hem sosyal hem iş hem de 20 yıl hapis cezası ile linç edilmesi. Delil ve tanığa da ne gerek var.
   İşte kadın sabah dese ki: oldu bir kere, zaten bu hafta seviştiğim 4.kişisin. Erkek kurtulur. Yok şöyle dese: Senin gibi bir Beta kim oluyor ki benim temiz vücuduma el l sürüp beni kirletti. Erkek bitti.
   Bundan daha kötüsü de buradan ictihatlar çıkıyor ve çıkacak. Kız, aylarca gezdiği yatıp kalktığı sevgilisini başkasına kaptırınca tecavüzle suçlayabiliyor. Ya da kocasıyla gece yatıp ya da yatmayıp aile içi tecacüzle suçlayabilir.
   Son sözüm şu olsun bu konuda:
   Eskide kadınlara el sürmek onu gerçekten kirletmek idi. Şimdi ise bakın görün hallerini. Yedi kocalı hürmüzü elliye çarpın.
   Eskide bir iki koca değiştiren kadına bile iyi gözle bakılmazdı. Hele kadın beş altı yedi yapsa erkek sarrafı olur dünyayı eteğinde çevirirdi. Evlenmek demek sex yani yatmak demek, sevmek demek olduğu kadar erkekleri ve hayatı tanımak da demekti. Hayatın anasını satardı bu yedi kocalı hürmüzler.
   Şimdi 25 yaşında bekar Hürmüzler var. 10. belki 15. sevgilisiyle beraber.
   Bunlardan ne karı olur ne arkadaş. Gel de evlen ve boşan davalık ol. Gel de bir gece geçir. Gel de sırtını dön.

 38. Kırmızı Hap nedense sürekli o belirli kızı (vanitiz) elde etmek için kullanılmaya çalışıyor. Bu silah bu şekilde elinizde patlar. Daha dün dalgası geçildi abi bi kız var.. şeklinde. Hem de yok 2 senedir tanıyorum yok aynı sınıftayız, sütkardeşiz, beşik kertmesiyiz.
  O kızı kafanda çoktan bir yere koymuşsun zaten, başarısız olacaksın eli mahkum. Aksi olsa yazacak tonla şey gelir aklına akar gidersin düşünmezsin bile ne yazayım diye.
  Buraya yazacak kadar umursadığın kızla olmaz. İki akıl alayım şuna yürüyeyimle olmaz.
  Bütünü kavrayıp sonra harekete geçmek en doğrusu. 1 seneden önce oturursa kafanızda doğuştan yeteneklisiniz sayın.

 39. Abicim tecavüzden tabiki korunacak, tartıştığımız bu değil zaten, Kanun kanun gibi değil, adaletsizlik var onu söylüyoruz, hatta kısır döngü gibi aynı yerde bir çıkmaza girik, fakat; farklı şeyler söylüyormuşuz gibi anun olmasından olmamasından bahsediyorsun, ben de aynı şeyi söylüyorum zaten, yoksa gerçekten tecavüz edenin sikini kesip götüne soksunlar, o ayrı.

  Bu arada bu işin bir de kadın tacizleri ve tecavüzleri yönü var ki, bence bunu başlı başına konuşmak lazım.

 40. Yani kadının taciz ya da tecavüz eden tarafında olduğu durumlar, bunlar bu ülkede yok sanılıyor ama var.

 41. Hepinize iyi günler, Benim sorum yıllardır hem aklımı kurcalayan hemde yapmak istediğim bir meslek ile alakalı.

  Son zamanlarda şarkı sözü yazarak para kazanmayı düşünüyorum, açıkçası bu işte yeteneğim var ama bu işten anlayan birisi varsa eğer sadece tavsiyesini almak istedim.

  Sizce biraz zorlasam şarkı sözü yazarak bir yerlere gelebilir miyim? Yada en azından amatörler ile çalışıp 3-5 kuruş kazanıp yolumu bulmalı mıyım?

  Zor şekilde anlaşılır bir cinsten sorduğumu farkındayım ama en kolayı bu şekilde sormaktı, Herkese iyi akşamlar.

  1. Selamlar. Bende şu an altyapı işini öğreniyorum genel olarak ama özelde rap müzik ile ilgili. Her ne kadar rap müzik ergenlere bakıp bazı kişiler tarafından itin götüne sokulsa da … Müzikten para kazanmak çok zor bir iş dostum. Özellikle kısa vadede çok zor. Belki üç beş kazanırsın ama geçim sağlama hayatını idame ettirme hedefin varsa mutlaka bu işin okulunu okuyup iyi yerlere girmelisin. Söz yazmak beste yapmak çok büyük reklam ve marka değeri gerektirir. Ben seneye mezun olup işimi netleştirdikten sonra ( öğretmen) ikinci bir üniversite okuyup ses mühendisliği bitirmeyi düşünüyorum. Velhasıl kelam sanat icra etmek ve ondan para kazanmak zor iş , gerçekten istememize bağlı.

   1. Hocam, Ben geçen seneye kadar yabancılardan da olsa 1-2 kişiye beğendirmeyi başardım ( o kişilerde amatör olarak uğraşıyorlardı bu işle ) sonrasında nedense vazgeçmişlerdi o yazdığım sözlerden. Sonrasında bir arkadaş ile yukarıda yazdığım, 2 yabancı amatör sanatçının yazdığım sözleri beğenip bir süre sonra vazgeçmesi ile ilgili muhabbet ederken bana şunu demişti (kendisi de amatör olarak rap müzik ile uğraşıyor) ” genelde bu camiadaki amatör sanatçılar fazla para gitmesin diye nadiren bu tekliflere dönerler, aynı olayları bende yaşamıştım ” dedi.

    En azından iyi bir başlangıç yapmıştım ( yada yaptığımı sandım ), ama şunu öğrendim ki yabancı sanatçılar bu tip tekliflere daha sıcak bakıyorlar ve onlardan daha fazla dönüş alabiliyorum en azından ( sadece İngilizceyi iyileştirmem gerek, yabancı bir dilde yazmak bi hayli zor oluyor ).

    Gerçi bu Söz yazarlığının okulu var mıdır bilmiyorum ama beste işi sakat hocam, yani beceremiyorum sadece iyi ritim tutarım ama işte beste konusunda başkada bir yeteneğim de yoktur.

    Bu işte iyi kazanamazsam, başka bir işe girip en azından bu söz yazarlığını bir hobi olarak devam ettirmek istiyorum. Bir hedefimiz var bırakmak olmaz ve bu arada tavsiyelerin için çok sağol hocam sana da Ayriyeten başarılar dilerim umarım istediğin olur.

    1. Teşekkür ederim dostum. Yani okul meselesi bir unvan için gerekli oluyor ve unvanının olması her zaman iyidir. Örneğin biri senden söz bakacaksa kendini bir şekilde tanıtmalısın yazar mısın müzik öğretmeni mi edebiyatçı mı yani bunlar işin görünüş kısmı için önemli oluyor. Müzik piyasasında beş kuruş etmeyen mankenler , yüzü güzel olan elemanlar , götü güzel olan erkekler parayı basıp sanatçı olabiliyor maalesef. O yüzden rekabet zor ama yapmamız gerek sabırla çalışmak. Ben 5 seneden en az kredi tanıyorum kendime. Başarılar

   2. Hangi programı kullanıyorsun. Ben de altyapı işiyle uğraştım bir dönem cubase ve reson favorim.

    1. Yeni başladığım için fl 12 kullanıyorum cubase zor gelir diye düşündüm ancak fl mix ve mastering için yetersiz bence ilerde cubase ve reason da öğreneceğim hocam

     1. Ben de ilk fl ile başlamistim. Fl 10 du galiba. Cubase ve Reasona alışınca fl yi bir daha aramadim.(Cubase çok profesyonel, Reasonun ise grafiklerine hastayım, adamlar ne kadar renkli güzel bir arayüz yapmışlar.) Cubase kullanımı kolay aslında öğrenince. Reason biraz daha karışık mix yaparken kabloları bağlamak gerekiyor input output falan.(yeni sürümleri çok güzel görünüyor kolaylastirdilar mı bilmiyorum)
      Studio one da çok güzel tavsiye ederim.

 42. merhabalar, biraz alakasız olacak ama buraya yazmaktan başka çare bulamadım. kendimizi cinsel anlamda “doğru bir biçimde” eğitmek için hangi kaynaklara başvurmalıyız? Yani tabi ki google’a sorabilirim bunu ama burada sormamın sebebi şu: cinsel eğitimin cosmopolitan’ı, onedio’su gibi yerlerde vakit kaybetmek istemiyorum, tıpkı burada ve rp felsefesinde olduğu gibi gerçekçi bilgileri öğreneceğim yerleri merak ediyorum.

  Kuşkusuz temel şeyleri biliyorum fakat belki ileri derece bilgiler veren yerler vardır herhalde.. yani örneğin, geçenlerde seviye 0 ilişki yaşadığım bi kız baya böyle porno filmlerdeki gibi (eskiden izlerdim) boşaldı (squirting) ve hayretler içinde kaldım. Ben bunun fake olduğunu düşünüyordum hatta en samimi arkadaşım anlatsa içimden yalan söylüyor derdim. (ilgili mi bilmem ama o gün tavrım tarzım da epey maskülendi) Fakat şöyle de bir durum var, hatunun boşaldığı yerler biraz idrar gibi de kokuyor. İnternette bunun hem doğru ve normal hem de yanlış olabileceği bilgileri ile kafam iyice karıştı.

  Fakat bahsettiğim spesifik örneğin cevabını aramıyorum, yanlış anlamayın. Derdim doğru bilgilere erişmek.

 43. Giyinim tarzları ile ilgili bir başlık olsa iyi olur ve örnek alınabilicek dizi film önerileri başlığı

 44. 209 yorum var ve halen forum açılmadı
  Burada yazan çizen bir sürü insana zerre saygın yok Mahmut Abi

  Millet her post sonrası yorumu patlatıyor forum açmak bu kadar mı zor

  Kan kaybedecek site böyle giderse

 45. Gençler Jennifer Lopez ablamız yeni lafıyla gündem olmuş ; “erkekler 33 yaşından önce gereksiz ve son derece kullanışsız” . Ne desem bilemedim 😀

  1. Hatun tinder sessionda soylemis. Eh 33 yas alti ac bile olsa 48 yasinda teyzeye bakmaz o nedenle kendi acisindan dogru.

   1. Yalnız , kızlar duvara yaklaşınca da 33 lükler size bakmayabilir uyanık olun deseydi iyi bir abla olabilirdi gerçi Türkiye’de cpd tavan her hatun Jennifer Lopez 😀 evlilik gerçekten erkek için çok büyük fedakârlık ama toplum bunu öyle görmezden geliyor ki. Lan ben yaşıt bir hatunla evlensem 45te menapoza girecek benim ağır hastalığım yoksa ki sigara vs madde yok spor da yapıyorum 60 a kadar cinsel ilişki gücüm var aradaki 15 sene ne olacak ( müslüman olduğumu ve zinanın haram olduğunu düşünerek ) yani her türlü evlilik erkeğe pranga en az 6-7 yaş fark olmalı .

 46. Mahmut Abi “Belli bir yaştan önce spor, yüz hatlarını çıkarır” (böyle demedi fakat ana fikir böyle) demişti, O belli bir yaştan önce hangi yaş? 20 den öncesi mi?

  1. Buna çok takılmanı tavsiye etmem. Ben 20 yaşımda kickboks’a başlamıştım, kısa süre içinde 8 kilo verdim yüz hatlarım ortaya çıktı göbeğim eridi. Sporun yaşı yok.

 47. Lo hep hatun tavlamayı mı konuşcaz, birniz de bana özellikle Python’da şu Zip fonksiyonunu anlatsın, Map, reduce ve zip temelde bir boka yaramıyormuş gib hissediyorum, ben bunları alternatifleriyle de yaparım, ne gerek var düşüncesi oluşuyor 😀 Mahmut dostum, Python’dan anlarsın bi el at vALLAHa, kullanım alanlarıyla falan…

 48. Selam, daha önce tanıştığım bir kız vardı. Kızla yüz yüze 1 saat falan muhabbet etmişligimiz var. Fakat ondan sonra kızdan ilgi işaretleri almama rağmen yürümek istememiştim ve yürümedim de. Bahsettiğim olay 2 ay önce falan oldu. Şuan bu kıza yurusem muhtaç gibi algılanır miyim? 1 tane kız var ama ilgiyi dağıtmak icin bu kıza da yurusem diye düşündüm.

 49. Üstad merhaba,

  VENÜSTRAFOBİ yani güzel kadınlardan korkmak, çekinmek ! bunu insan nasıl aşabilir bu konuda yazı yazabilir misin?

 50. Sonsuzluk ve Bir Gün’ün yazdığı en iyi yazı. Eğer oyunu harika şekilde oynayıp yürünerek her kadını elde edebilseydik Tom Torero yürüdüğü her kadını elde ederdi. Çoğu erkeğin unuttuğu şey bu iki bilinmeyenli, iki tarafı olan bir denklem. Sende işler süper bile olsa karşı taraf 800 bilinmeyenli denklem gibi. Bu yüzden next kavramını anlayabilmek çok önemli. Sen elinden geleni en iyi şekilde yaparsın olursa olur olmazsa next.

 51. Bir kere ortalama bir Türk erkeğinin çirkin dediğinin illa çirkin olmadığı bir gerçek. Yani senin çirkinler gerçekten çirkin mi bilmem ama önemi yok. Önemli olan şu ki kadınlar arası cinsel rekabet var. Arkadaşımı koruyorum ayağına kızın cinsel olarak daha fazla çekici olmasının getirdiği ilgiyi azaltmak. Böylece de kendisine daha eşit (olabildiğince) konuma getirmek.

  Kızın yanındaki daha az güzel kız güzel bir shit testtir. Onu da baştan çıkarır gibi yaparsanız lehinize işler. Onun size olan saldırılarına sinirlenir ya da bunlardan etkilenirseniz bu sizin hedefinizdeki kıza sizin duygusal olarak zayıf bir erkek olduğunuzu gösterir ki öbür hatunun umduğu ve ortaya çıkarmaya çalıştığı da budur. Bazı saha raporlarında erkekler bu yancı kızı nasıl göt ettiğini övüne övüne anlatıyorlar ama övüne övüne anlattıkları şey hedefteki kıza duygusal zayıflıklarını ilan etmeleri.

 52. Sezen Aksu’nun ”Seviyorum Kahretsin” şarkısında bahsettiği adam Alfa ya da Dark Side mensubu.
  ”Geliver Yanıma Güldür Yüzümü” diyen Müslüm Baba Bekleyen Beta çıktı ya ben bunu sindiremiyorum abi 😀 😀

 53. Peki sizce tecavüz suçu süreci nasıl değerlendirilmeli ve cezası ne olmalı? Somut kanıt istense madde ile bayıltılıp saldırıya uğrayan kadınlar suçu nasıl kanıtlayacak? Hem bizim ülkemizle Avrupa ülkeleri bir değil hala şiddet görüp baskıdan şikayet edemeyen kadınlar var.

  1. Adli işlerde çalışanlar daha iyi bilir ama genelde gerçek tecavüzlerde madde de saldırı da gayet kanıtlanabilir oluyor. Şiddet görüp baskıdan şikayet edemeyen kadınların olduğu doğru ama bunu neden belirttin? Bu suçsuz yere tecavüz ve şiddet iftirası yiyen erkeklerin yaşadıklarına bahane olamaz.

   Zaten bizim bu konularda tek dediğimiz evrensel olarak uygulanması gereken “suçu kanıtlanana kadar suçsuzdur” ve “suçu kanıtlanmalı, kimse suçsuzluğunu kanıtlamak zorunda değil” ilkelerinin bypass edilmemesi. Yoksa erkeğe ayrıcalık yapın ya da “erkek bu döver de sever de” demiyoruz. Kadın adamı boşuyor, şiddet iftirası atıp evden uzaklaştırıyor ve sonra da bu iftirayı gerçek suçmuş gibi mahkemede lehine kullanıp adama boşanma tecavüzü uyguluyor.

   Feministlerin kısaca dediği şu : ruh hastası erkekleri bahane ederek normal erkekleri ruh hastası kadınların kurbanı yapacağız.

 54. Not : Yazdıklarım mantık sırasında olmayabilir .

  Ben şu anda ciddi anlamda kimlik karmaşası ve bunalımı yaşıyorum ve başım çatlıyor . Red Pill’i yaklaşık 8 ay önce keşfettim ve bilgileri sindirmeye çalıştım ama herhangi bir sorun yaşamadım . Bu akşam sessiz bir ortamda kendimi dinleyince fark ettim de ben kim olduğumı , ne olduğumu , nelerden hoşlanıp hoşlanmadığımı , ilişkilerde nasıl olmam gerektiğini , ilişkiye girmelimiyim girmemelimiyim vb. aklına hangi parametre gelirse hepsi derinden sarsılmış durumda . Böylelikle aslında bir enkaz olduğumu , nereden ve nasıl başlayacağımı hiç ama hiç bilmiyorum . Ben İslam dinine mensup birisiyim ve İslam bilgilerimle Red Pill bilgilerim çatışıyor ve hangisini kendime benimsesem , farklı yönleri çıkıyor . Veya kıyafetler seçimlerim nasıl olmalı , insanlara nasıl davranmalıyım , kadınlara nasıl davranmalıyım , hangi mesleği seçmeliyim… Cidden kafam çok karmaşık bir vaziyette ve ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum .

  Yardımcı olursanız çok sevinirim…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *