Kız arkadaş ve dominantlık

Erkek Adam twitter hesabında 30 yaşındaki adamın 20 yaşındaki kızla çıkması başlığındaki şu girişi paylaşmıştım :

hiç de normal ve sağlıklı olmayan bir durum (arkadaşımdan biliyorum)

kız bara gidecek; izin yok.
saçını mor yapacak; izin yok.
kısa giyinecek; izin yok.
arkadaşlarıyla eğlenecek; izin yok.

kız fazlasıyla hayat dolu, güzel ve diri ama adamın içi geçmiş, saçlar dökülmüş, iş-güç derdinde. kız, bir kadının nirvanaya ulaştığı 30 yaşına geldiğinde adam antropozdan, prostattan malum organına söz geçiremez hale gelecek ve kadın asla tatmin olamayacak, en iyi zamanlarını yaşayamadan yaşlanacak. kız kendi eğlenceli dünyasından, adamın 30’luk – 40’lık arkadaş grubuna geçecek ve haliyle ‘ben niye buradayım’ hissi doğacak; bu, adam için de geçerli.

malum 30’luk şahıs, kıza hemen evlilik teklifinde bulundu mesela. çünkü o yaştaki güzel bir kızın uçup gideceğini ve maymun gözünü açınca kel kafanın ve ayva göbeğinin meydana çıkacağını çok iyi biliyor; haliyle de hemen kızın ayağını prangalamaya çalışıyor. e tabii kendi yaşıtındaki hatunlar da ona ilgi göstermiyor, milyonda bir ihtimalle oltaya takılan balığı da bir şekilde kapması lazım; olgunluğunu, maddi gücünü ve tecrübesini kullanarak bir baba figürü çizip kızı kendine bağlıyor, ki kız da bunu hakikaten yiyor fakat doğaya aykırı olan her şey gibi, bir sürü problem sebebiyle bir türlü beraber olamıyorlar (ki artık konuşmuyorlar).

genç kız dostlarım, sizi bir şekilde sınırlandıracak erkeklerden uzak durun; hayatınızı yaşayın!

Gerçi bu abi bir tık fazla kısıtlamış ama mor saç olayını görünce bunu yazan hatun olayın genç kız için ne kadar sağlıklı bir ilişki türü olduğunu anlatmış ama farkında değil demiştim.

Bunun üzerine Sorol rumuzlu kullanıcı şu yorumu yazmış :

Mahmut abi merhabalar.
Twitter hesabında ekşi sözlükten bir entry’nin paylşaşımını yapmışsın daha sadece başını okudum ve şunu anlayamadım kız neden erkekten izin alıyor? (durun durun vurmayın feminist değilim)çoğu kız günümüzde babasını bile takmıyorken sevgilisinden izin isteyen bir kız ilginç geldi (öyleki soruyu soramıyorum oturtamadım cümleyi) neyse biz nasıl kıza izin verecek konuma geliriz?
sorular üstte kalınca sanırım görmüğyorsun abi

Şimdi öncelikle babasını bile takmayan kız, kız arkadaş materyali değildir. Herhangi bir konuda kızdan “babam beni öldürür” lafını duyuyorsanız bu o kızın ilişki materyali olması konusunda önemli bir pozitif gösterge.

Örneğin şu yorumdaki kız gibi hatunlar ile çıkmayın ya da eğer çıkıyorsanız fazla uzun sürecek birşeye girmeyin :

hocam merhaba kız arkadaş çerçevesini sürekli dayatmaya çalışırsa ve bizim çerçeveyi korumaya çalıştığımız vakitte ben güçlü kadınım bildiğin ezik kadınlardan değilim tarzı bir cümle kurarsa tepkimiz nasıl olmalı ve sade bir siktir çekmeli miyiz ? bu durumda siktir çekersek kadın tüm suçu psikolojik olarak bize mi atar ? ilerki zamanlarda geri dönme gibi bir durum olma olasılığı düşüyor mu ?

Burada bahsedilen kadın ilişki açısından psikolojik olarak defoludur. Çok büyük ihtimalle kız arkadaşı materyali değildir. Kırmızı haplı bir erkek böyle kızlardan uzak durur. Dikkat edin sadece uzun süreli ilişki materyali olarak değil genel olarak zira sahte taciz iddiaları bu tip hatunlardan gelir (hepsi yapmaz bunu ama bu tip hatunların yapma ihtimali çok olarak daha fazla).

Feminizm günümüzde kadınlara erkek için herhangi birşey yapmayı veya erkeğin en ufak telkinini kabul etmeyi yenilgi olarak öğretiyor. Bu propogandadan etkilenen bir kadınla ilişki yaşamanız çok zor. Zira hatun iki ucu boklu değnek. Eğer normal bir ilişkide olan erkeğin karışacağı ölçüde karışırsanız feminizm virüsü ile size diklenip kavga çıkaracak, eğer her istediğini yapmasına izin verirseniz bilinçaltı devreye girip sizden tiksinecek yine kavga çıkaracak.

Yukarıdaki hatun tabii ki kendisinden ayrıldığınızda tüm suçu size atacak, sizi utandırmaya çalışacak ve her yerde sizin nasıl geri kafalı, sert, kazak bir göt vs … olduğunuzu söyleyecek. Size ne? Bırakın yapsın. Aptal kız gerçekten ilişki materyali olan kızlara sizin reklamınızı yapıyor daha ne olsun 😀

biz nasıl kıza izin verecek konuma geliriz?

Uzun süreli ilişkinin en başında çoğu erkek zaten o konumda başlıyor. Kendi farkında olmasa da. Kadınların özellikle de Türk kadınlarının büyük çoğunluğu, herhangi bir konuda karar vermeye üşenip bunu erkek arkadaşlarına bırakmaya eğilimlidirler. Çoğu kadın erkeğin sürdüğü arabada oturup, nereye gidileceğini erkeğe bırakıp yolun keyfini çıkarıp tırnakları ile oynamayı ister. Ama çoğu erkek dominantlığın tam tersi bir şekilde eşitlikçi beyin yıkamadan dolayı daha ilişkinin birinci gününden itibaren herşeyi kadına sorarak bu dominant statüsünden hızla aşağı iner.

Erkek Adamın 12 özelliğinden birincisine sürekli ters hareket ederler.

1 – Erkek adamlar karar vericidir.

Hayatınızı başkalarının karar vermesini bekleyerek mi geçiriyorsunuz, yoksa hızlı ama iyi düşünülmüş kararlar verebilen bir lider misiniz? Örnek verelim :

Gerçek bir erkek adam, kız arkadaşı / karısı “bu akşam dışarı çıkacak mıyız?” sorusuna asla şu şekilde cevap vermezler :

“Oh, bilmiyorum hayatım, sen ne yapmak istersin?”

“Bilmiyorum bebeğim. Sen ne istersin?”

“Himmm, bilmem ki. Senin kafanda birşey var mı?”

Bu ne lan!

Gerçek bir erkek, sorumluluğu ele alıp hemen olumlu ya da olumsuz bir karar verir.

“Evet, hadi çıkıp birşeyler içelim ve sonra sahilde yürüyelim.” ya da;

“Bugün birşey yapasım yok. Yarın konuşalım”.

Aradaki farkı görebiliyor musunuz? İlk örnekte alfa erkeği olumlu ve spesifik bir karar veriyor. Kadının kararı beğenip beğenmediği önemli değil. Önemli olan spesifik bir kararı hızlıca vermek. Zaten kızın soruyu sormasının sebebi de bu. Senin soru ile geri dönmen değil, bir karar vermen.

Erkek adam ne istediğini bilen biridir sonuçta.

Kadının her dediğine “sen bilirsin hayatım”, “sen ne istersen aşkım”, vs … diyen, her kararda ona soran (nereye oturalım bebişkom) erkek (ki çoğunluk) kadını izin istemeyen bir canavara çevirir.

Nasıl dominant olunur yazısında dominant olmayı anlatmıştık. Geçenlerde TRP Discord tartışmasında bir arkadaş “dominant olacaksın, ona kimin üstün olduğunu göstereceksin” gibi birşey söyledi. Yanlış, dominant demek egemen  / yönetici demek, üstün demek değil. Eğer üstünlük sanarsanız, bir yandan zorba olursunuz diğer yandan da ilişkide liderlik kısmını göstermeyi bilmezsiniz.

Başından itibaren kızla beraber iken hep dominant olursan, kız doğal olarak böyle şeylerde senden izin alır. Tavsiye alıyormuş gibi yapsa da. Sonuçta kızın izin almaması doğal değil.

Peki kız siz dominant iken böyle davranırsa ne yapacaksınız. Ali rumuzlu arkadaş ile mesajlaşmanız size fikir verebilir (Ali önce bahsetmeyi mavi haplı algıladığını söylese de hemen ardından asıl derdini söylüyor ve bu arada çoğu erkeğin içselleştirdiği mavi hapı dillendiriyor – altını çizdim) :

Ali : Kız arkadaşım instagramdan erkekleri geri takip ediyor bu durum benim hoşuma gitmiyor daha hiç bahsetmedim bahsettiğimde mavi haplı gibi kendine güvensiz davranıcağımı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım

Güzin Abi a.k.a Mahmut : Mavi hap kiz arkadaşına ve “aşk”a duygusal yatırımınla alakalı birşey. Neden kızı bu konuda uyaramayacaksın ki? Kıza muhtaçmış gibi görünmemek için mi?

Biz burada kıza nasıl göründüğümüzden çok kendi çerçevemiz ile ilgileniyoruz. Kırmızı haplı bir erkek bu konunun hoşuna gitmediğini kız arkadaşına söyler ve uyarır. Mavi haplıdan farkı nedir peki? Kız eğer direnir veya daha kötüsü “sen karışamazsın” gibi birşey söylerse kızın kıçına tekmeyi basar. Kendine güven budur. İçin içini yerken sus pus olmak değil.

Yani birader, eğer KHlı şekilde bitirmeyi göze alabiliyorsan söylersin. Eğer MHlı bir şekilde söyleyip de kız direnince devam edeceksen evet söylemek sakat.

Ali : Her hangi bir şekilde duygusal yaratırımım yok abi kıza karşı şuan bitse direk yoluma devam ederim fakat bu şekilde takip etmenden hoşlanmadığımı söylesem sanki ona inancım ve ilişkimize karşı güvenim yokmuş gibi görünmez mi bu da benim kendime ve ona güvenmediğim için kendine güvensiz, yatırım yapmış gibi gözükmez miyim

Mahmut :Kıza nasıl göründüğünü düşünmen seni onun çerçevesine sokar. Eğer kıza inancım ve ilişkime güvenim var desen rahatsız olmazdın. Senin için sen önemlisin, o ikinci planda. O nedenle kızın ne düşüneceğinden çok senin bu duygudan kurtulman lazım. Bunu çözmenin bir yolu olayı takmayı bırakmak eğer bu olmazsa kızı uyarmak. Aklına başka yol gelen var mı?

Bir de asıl olay şu ki eğer içinde bu iş yanlış diyen bir dürtü varsa ve kızı kaybetme korkusunun bahanelerinden biri olan “ilişkime güven ve ona inanç” balonları yüzünden bu dürtüyü bastırıyorsan söyleyeyim, o dürtü denilen şey senin içindeki evrimleşmiş uyarı mekanizması. Genelde doğru alarm verir.

Ali : Abiler kız arkadaşıma yazdım hoşlanmıyorum böyle yapamadan hoş bir şey değil yaptığın şey dediö ‘ istiyorsan tanımadığım kişileri takipten çıkabilirim şey senin için kimi takip ettiğim önemli mi dedi’ bende evet aynı davranışı yapmadığım için senden de böyle bir şey bekliyorum soruna gelirsek evet önemli dedim. Tekrar sordu ‘takipten çıkarayım’ mı diye bende takip ettiğin kişileri takip ettiğin için problem olduğu için onları takipten çıkarman gerekir dedim. Oda ‘tamam çıkarabilirim ‘dedi bende tamam çıkar o zaman dedim olay bu reisler

Mahmut :Kız arkadaşın, kız arkadaşı materyali olan bir kızın vereceği şekilde cevap vermiş. Bence sözünde durduğu sürece sorun kalmamış. Eğer sözünde durursa da sen kıza pozitif erkek dominantlığı uyguladın ki bu da senin hanene artı yazılır.

Bu arada kız arkadaşım dediğiniz kıza duygusal yatırım olur. Başlangıçta sınırlı da olsa. O yatırımı korumak için böyle şeyler yapmanızın ise maskülenliğe negatif değil pozitif etkisi var.

Bu arada orada yazılan şu yorumu da eklemek istiyorum zira bu tip bir duygusal güç nerden gelir sorusuna cevap.

Mahmut, okuyan da sanar am denizinde yüzüyorsun, alessandro ambrosio’dan çıkıp candice swanepoel’e giriyorsun! hiç nicelik değil de nitelik diye bir şeye baktın mı?

Baktım tabii. Erkekleri beğenip duran ve bununla ilgili rahatsızlığını söyleyen erkek arkadaşına diklenen hatun mu nitelik (kız böyle davranırsa)? Onu nitelik sayanların olsun ben almamayım.

Am denizinde yüzdüğümden değil, ilişkide benim çerçeveme zarar veren bir kadınla birlikte bir ay geçireceğime, 6 ay yalnız kalmayı tercih edeceğimden böyle davranabiliyorum. Herşey am değil. Benim ilişkide khlı olmam bu tercihimden geliyor. Am denizinde yüzmemden değil.

Ve evet, eninde sonunda birini, genelde daha iyi birini bulabileceğime inancım var zira hep böyle oldu. Dışarda adayların bol olması daldan dala atlamak anlamına gelmez. Bu dal çürükse başka dal var anlamına gelir. Çürük olmayan daldan neden atlayayım?

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

76 thoughts on “Kız arkadaş ve dominantlık”

 1. Kadınların ciddi anlamda farkedildiklerini bilmeleri çok enteresan gelir bana. On metre ötedeki hatun bile onu farkettiğime uyandı. Gizli bi vücut sinyali gibi bişey yayıyoruz ve onlar da bunu anlıyor sanırım. İnsan anatomisi sürprizlerle dolu valla. (Eski Yorumlardan Alıntı)

  ———–Aynı şeye ben de katılıyorum, sizin düşünceleriniz neler?———–

 2. hayvan,uyuz, gıcık, pislik gibi kelimeler duyuyorum kız arkadaşımdan. çok mutluyum mahmut abi 🙂

  oğlum bu adamın (mahmut abi) kıymetini bilin lan.

 3. “babam beni öldürür”

  Abi sorması ayıp ama bunu diyen kızla nasıl cinsellik yaşayacağız? Babasından gerçekten çok korkan bir kız asla sizle seks yapma riskini alamaz; ne kadar gizli kapaklı bile olsa babasının duyma riski var doğal olarak.

  1. Gizli gizli. Kizin hicbir sosyal hesabinda senin izin olmadan. Ortada muhallebicide bulusan kumrular gibi davranip cinselligi kapali kapilar ardinda yasayarak. Eski usul.

 4. “FEMEN’in kurucularından biri olan 31 yaşındaki Ukraynalı Oksana Shachko’nun Fransa’nın başkenti Paris’te intihar ettiği belirtildi.”

  Yazık.

 5. Nitelik olayını soran arkadaşa Allah kolaylık versin. Bu kafayla işi cidden zor. Ki emin ol en zor durumdaki khlinin yaşadığı ilişkiler bile mh li bir elemanın yaşadıklarının yanında am denizinde yüzmek gibidir. Her şeyden önce kafan rahat.

 6. Mahmut abi çok güzel bir yazıydı teşekkür ederim bir entry’nde işinin pazarlama veya satış üzerine olduğunu yazmıştın sanırım bende ilerde ticarete atılmayı düşünüyorum riskli zevkli ve karlı bir şey ama aptallıktan değil bilgimden cesaret almak istiyorum önerecrğin kitap kanal üniversite bölümü köşe yazısı konu başlığı yani her ne olursa tavsiyelerini bekliyorum saygılar

  1. İngilizcen varsa (öğrenirsen) bu tip sorulara youtube’da saatlerce süren video şeklinde cevap var.

   1. Bak bu tip sorular sana daha çok gelmeye başladı: Ticaret, sanat, spor, askerlik, iş, okul, aile, evlilik…
    “Erkek adam her zaman her yerde erkek adamdır. Böyleyse KH alan biri, artık erkek adam ise, sadece kız erkek ilişkilerinde değil her yerde bu erkekliğin gerekliliklerini yerine getirmelidir. Buna göre erkek adam, iş hayatında nasıl olmalıdır? Okulu nasıl seçmelidir? Ne tür giyinmelidir?”
    Gibi sorular sana daha çok gelecek Mahmut?
    Oku, araştır, ben ne bileyim, diyerek kurtulamazsın.
    İstersen “Bir Erkek Adamın Bir Ömrü Nasıl Olmalı (365/12/7/24)” gibi bir yazı / site / hatta kitap hazırlanabilir.

 7. Kızın biri ile tanıştım. Feminist bir kız. 24 yaşında. Bir kahve zincirinden içecek aldık kız kendi hesabını ödedi. (1 puan kaptı buradan) Ben de buradan aldığım kh ile rahatım. Kızla konuşurken onu yücelten bir yapım yok. Kızın salvolarına karşılık feminizmin ona kaybettirdiklerini yüzüne vurdum. Bir şeyler yaşamış, yara almış, feminizme sarmış belli. Gizli adam, sırları olan adam rolümü oynuyorum. Kızı bir kere geri çevirdiğim için bu yaptığımın ona çok değişik ve güzel geldiğini söyledi. 2.5 saat aralıksız konuştuk, yüzünde bir gülümseme ve gözlerini benden alamaması ile sohbetimiz bitti. Kızdan numarasını aldım, telefona Feminüs Kocayı Görünce Görümce Oldu diye kaydettim, bunu görünce güldü. Feminizmini hümanizme çevirdiğini falan söyledi. Ben de bırak bunları izm mizm, benim bildiğim insanın ne istediği önemlidir, feminizm sana kazandırmamış, kazandırsa idi en güzel çağında anne olmuştun, anne olmayı deli gibi istiyorsunuz dedim. Kız evet haklısın dedi. Konuşma boyunca anne olma özlemine dair sinyaller vermişti, lafı da yapıştırmış oldum. Mesafeli, kendi hayatıma bakan bir profil çizdiğim için kız bana buluşmaya vaktimiz olmaz senin antrenmanlarından dedi. Buluşmak istiyor ama programında bana yer yok bunu biliyorum diye de içerliyor. Kızla buluştuğum gün de dinlenme günümdü 🙂 27 yaşında olduğum için bana alttan alta kaybedeceksin diye mesajlar vermeye çalışıyor ki onun çerçevesine gireyim. Erkek için hayat 30’da başlar, kadınlar için 30’da biter dedim. Feminist, güçlü kadın argümanı var ama bu gerçekleri adı gibi bildiği için bir şey diyemiyor. Bu kızla konuşurken ayrı 2 tabak daha çeviriyordum, kızlar sosyal medyadan tanıştıklarımızla buluşmayız, ne doktorlar ne mühendisler istedi vs. ayağına yatınca siz bilirsiniz diyip next next devam ediyorum. Bu kızla bir süre tecrübe edinip next demeyi düşünüyorum. Zira kendisi feminizmin zehrinden kurtulacak gibi değil 😉

  1. Bakın, şimdi gördüm ve aklıma geldi. Feminist hatunların geneli, tercih edilmedikleri için aynı zamanda da çok hümanist(!) oldukları için çevredeki erkeklerin yürüme denemelerini 7/10 veya 8/10’luk kızlar gibi kafadan reddetmezler, açıktırlar. Konuşabilir, bişeyler yiyip içebilir hatta açık fikirli(!) oldukları için muhabbetin dozuna göre (gideri de varsa) cinsellik de konuşabilirsiniz. Mevzu ilerledikçe sizi argümanlı shit test (parça tesirli el bombası gibi düşünün) bombardımanına tutarlar. Shit testleri geçerseniz ve kendisi de rahatlarsa, size kalpkalpkalp bakışları atarlar ve size efsanevi güzellemeler yapabilirler, sakın yanıltmasın. Size öyle bir konuşuyorlar ki, kendinizi Antik Yunan heykeli falan sanıyorsunuz amk. Yemeyin ve dik durun.

   Böyle feminazilerin amacı, bir an önce saf görünümlü ama az biraz gideri de olan bir keriz kafesleyip, evlenebilmektir. Malum, orospunun tövbesi yarrağı görene, feministin feministliği kocayı bulana kadardır. Ben daha geçende böyle bir kızla flört halindeydim. Geçen akşamki canlı sohbette de biraz bahsettim. Kız bana öyle bir davranmaya başladı ki, “lan ben neymişim be” deyiverdim. Tipim de vasatın baya altıdır, görseniz “Sir Tristan, kusura bakma da tipini sikeyim ahoahoahaoa” falan dersiniz. Kızın götümü kaldırmasına izin vermedim ve gevşemedim.

   Red Pill ve MGTOW’a dair düşüncelerim yüzünden hemen shaming safhasına geçti, yine yemedim. Çokça da kendi saldırdığı konulardan göt edip bıraktım. Cinsel rolleri reddeden bir gerizekalıydı. En efsanevi olanı, bana annemin, ablamın, halamın ve ailemdeki tüm kadınların biz erkeklerin ev işlerini yapan köleler olduğunu ve onları kullandığımızı falan söyleyince şalterim attı. Baya bi döşendim, dediklerimi anladı ve salağa yattı. Sonraki günlerde konu evlilikten açıldığında, ıslak yavru köpek tavrımı giyinip, “benim evlenecek maddi durumum yok. dağın başındaki bir köy evinde ömrünü geçirmek istiyorsan sorun yok, hemen haftaya istemeye gelelim düğünü de oturacağımız köy evinde yaparız, kır düğünü gibi düşünsene” dedim ve kızın davranışlarında ani değişmeler meydana geldi. Ani dediğim, hemen o anda yani:)

   Daha sonra da sonsuzluk’un, “su testisi su yolunda kırılır” temalı tivitini favladığımı görmüş ve iyice soğumuş. Yersen. Sonra kendi götünü dönüp gitti zaten. Twitter’da stalklayıp duruyor biliyorum. Belki burayı da okuyor. O yüzden, feminizm zehri bulaşmış kızdan hiçbir şekilde olmaz, uzak durun.

   Özetle, daha önce dışarıdaki herhangi bir dişiden duymadığınız boyuttaki güzellemeleri duyup, gevşemeyin. Zaten amaçları da sizi gevşetip, çözebilmek. Çoğunun güzellik gibi bir silahı da olmadığı için ellerindeki tek kaynağı, cinselliği kullanmaktan da çekinmeyeceklerdir. Hem de öyle böyle kullanmıyorlar. Bunlara gelmeyin. Gerekirse elinizi sikin (çok sikmeyin tabi iyi değil), şerefli yaşayın.

   1. Ben de bir süre önce liseden beri feminist, sol örgütlerde olan ve baya aktif, 30 u geçmiş, erkek gibi kısa saçlı(arada yeşiller maviler de var), entellektüel seviyesi yüksek bir kadınla görüşüyordum.

    Konuşmaları ve görünüşü bu sitenin kaçın dediği kızlardan:)

    Ama bana karşı tam bir Anadolu kadını oluyordu. Su getir, rakı koy, yemek yap, masaj yap, yat, dön, gecenin 11 inde bogazı geç gel, ne desem ikiletmeden yapıyordu. Hatta saçlarını boyamayı bıraktı ve uzatmaya başladı. Evlenilecek kadın denecek davranışlar sergiliyordu.

    Tehlikeliydi.

    Bir ilişki istemiyorum dediğimde, 25 lik bir kız olsa isterdin, diyordu. İlişki dinamiklerinin de farkında yani.

    Bu sızlanmalar artınca kestik görüşmeyi.

   2. Beyler haddim değil ama bu yaptığınızın yanlış olduğunu düşünmekteyim.Bir defa bir kıza KHyı anlatıyorsun.Bu yanlış.Üstelik feminist bir kıza oyunu anlatıyorsun.Yanlışın da yanlışı yani.Kadınlarla KH konuşmanın her türlü zarar olduğunu düşünüyorum.Anlatıyorsunuz böyle böyle diye.Klasik ego ya da varolluşsal sancıları kapatma olayına giriyorsunuz ama farkında bile değilsiniz.”İşte kızım ben KHlıyım,siz yanlış biliyorsunuz,ben herkesten farklıyım,siz ilerde yarra yiceniz ben ise hayatıma devam edicem çünkü hayat 30’dan sonra başlıyor bla bla bla”Sonrasında ise karşınızdaki insanın çöküşünü görmeyi veya ”vaooov doğru lan” demesini bekliyorsunuz.Bir defa feminist bir kız kolay kolay bu ”vaoov” olayına girmez.Girse bile gizli bir düşman kazanırsınız.Kızın çökmesi ve sizin çercevenize girmesini beklemekte yanlış.Olmaz abi olmaz.Girmez o çerceveye cünkü oyunu anlattın.Çercevenize girmez üstüne açıktan bir düşman kazanırsın ve yine başın ağrır.Gerçekten KH ile ilgileniyorsanız böyle şeyleri anlatmayın abi kimseye.Sikin geçin,başınız da ağrımasın.Evlenmeyi düşünüyorsanız da evlilik materyali bir kız bulup evlenin.Velhasıl kelam böyle şeylere gerek yok.Anlatmadan yapın ne yapıyorsanız.Ona göre davranın ve bildiklerinizi hissettirin.Kız adını koyamasın ama bir yandan sizin çekiminize kapılsın

    1. Oyunu anlatmıyorum aksine farkında olduğu ama kendine yediremediği yaş problemini yüzüne çarpıyorum. Bu dediğim muhabbet paylaşımlarımdan dolayı yaşımı hatırlatması üzerine göt etmek istememle oldu. Kızın duruşu, konuşmaları zaten geçmişte bir naneler yediğini anlatıyor. Kaybedecek bir şeyim olmadığı için rahatım. Bir kadına çakmak ile ancak ona koz verirsiniz. Birisi ile beraber olur, sonra sizinle beraber olur bak karnım şişti, yaşım 24, benimle evlen. Karşımda telefonu masada olup, her bildirimine durmadan bakan kızı ben sikmeye değer bile görmem. Yalnızca egomu tatmin eder çıkarım hayatından. Kh’yi anlatmadım tekrar ediyorum. Kızın sorularına yuvarlak cevaplar verip kızı merakta tutuyorum yalnız kız yalnız kurt olmuş, yormuşlar belli. Kadınların zaten orta hali yok. Ya çok kolay elde ediliyorlar ya da zorlamanın bokunu çıkarıyorlar. Bu kız dışında çevirdiğim 2 tabak zor ayağına yattı. Kıvanç Tatlıtuğ yazsa evine gitmek için taksi tutarlar. Bu iki tabak da yaş konusunda sınıra doğru gidiyorlar ama gururları yüzünden yalnızlığı oynuyorlar. Mesaj atmayı kestim vakit kaybı olduğu için. Evlilik materyali kız kalmadı çevremde. Evlenip, gittiler. Evlilik gözü ile baktıklarım da babalarının piremsesi tipli, zengin koca avcıları. Hayatımı khye göre yaşamıyorum. Kh’yi bilmeden önce de kendi yolumda giden bir insandım yalnızca kadınların melek yönünü gören bir mavi haplı idim ve bu değişti.
     Şöyle ki kızla buluşacağım gün antrenmanım varsa antrenmanımı yaparım.
     Kız için antrenmanımı aksatırsam kendimden ödün vermiş olurum.
     Amacım hatunlar değil, aracım hatunlar. Bilgi toplayıp yoluma devam.

    2. Katılıyorum. Bu tür konulara girmek eğer kıza yürüyorsan aleyhine işler. Burada erkeğin lehine işleyen başka şeyler var muhtemelen etkisi az olmuş. Kızlarla KH, kadın – erkek ilişkileri muhabbetine girmemeniz hayrınızadır.

     1. Evet, kesinlikle girilmemeli. Bir kaç gün önce ben bu gaflete düştüm. Kadın erkek karıçık bir grupta feminizmi yerden yere vurdum, sonra burdaki uyarıları göz ardı edip TRP ile ilgili ilkeleri konuştum. Bana arıza gözüyle baktılar. Kadınlarla bunu tartışmıyorum deyip kaçtım sonra.

   3. abi cringesiniz ciddi anlamda. Neden görüştüğünüz kızla bu konuları konuşuyorsunuz ki, elinize ne geçecek, ne demesini bekliyorsunuz? Sizin yaptığınız ne biliyor musunuz? Kızla ayrılınca feministti zaten o yüzden olmadı diyeceksiniz. Kıza saçma sapan konuşmalar yapmışsın Tristan yok izm mizm bırak bak bu yüzden anne olamadın ömrünün işte bilmem ne. Kızın da ben yoklukta olduğunu düşünüyorum hala buluşmaya devam ediyorsa. Zira kızı eğlendirmiyorsun, saçma sapan konuşuyorsun. Kız feminist arkadaşlarına ya bu khciler harbi kafayı sıyırmış kafamı ütüledi durdu sürekli yok şöyle yok böyle dese haklı. Hayır sen bir de Mgtow filan diyorsun o zaman sana ne kızın evliliğinden boktan püsürden. Tekrar söylüyorum kızla birlikteyken khyi söze dökmeyin, saçma sapan felsefe yapmayın, aksiyon adamı olun. Okurken ben utandım. Neotakeredpill de zaten yazmış mantıklı bir şeyler.

  2. Feminist kadınla anca vur geç olur. Hiç feminist sevgilim olmadı ama en yakın arkadaşım kısa süre önce tanıştığı bir feminist hatuna ikinci buluşmada çakmıştı. Cinsel özgürlük palavraları olduğu için çakmaya çok müsait aslında ama kesinlikle sevgili olmaz . Bir kere illa ki kadın erkek ilişkileri konusu açılacak ve “oyunu söze dökmemek” ilkesi çiğnenecek. Onun dışında zaten bir feministle hatta normal bir kadınla bile kadın erkek ilişkisi dinamikleri hakkında konuşmak boşa nefes israfıdır. Eğer çok kaşınıyorsa lafı koyup göt edip geçecen.

 8. Mahmut abi, kahve teklifi edilen kızların bugün … işim var gibi cevaplarına en güzel tavır nedir. Ben, sen bilirsin başka zaman deyip kestirip atıyorum.

  1. Senin yerinde Kıvanç abimiz olsa bu hatun ona sence işim var der miydi? Demezdi.
   Kızın öncelik sırasında yukarılarda değilsin. Burada düşünmen gereken ilk şey senin önünde elemanlar var demektir.

   *Kızın gerçekten işi olabilir.
   Ama 1-2-3 sürekli ekiyorsa o kızı unut.(Ben üçüncü kez sormam) Yatırım yapma yani hemen başka hatunlara yönel.
   ** Biri senin teklifini reddederse “ayıp ayıp,sana hiç yakıştıramadım, ne o ekiyorsun yine galiba vs. ” ezikçe,değerini düşüren durumlara kendini sokma.

   Peki de geç. yüz yüze reddediyorsa gülümseyerek şansını kaybettin de. Önemli olan bu durumdan etkilenmeden durumu idare etmen.

   http://erkekadam.org/2017/09/22/kirmizi-hapli-cocuk-mavi-hapli-cocuk/

   Bu makalede Mahmut abinin güzel bir örneği vardı. Bunu oku kafa yapısını az çok anlarsın 😉

  2. Gerçekten bir mazereti varsa işim var demez işinin ne olduğunu anlatıp müsait olmadığı konusunda net olur. Başka bir defa bir daha dene olmazsa geri çekil . Şu an sevgili olduğum hatun ilk buluşma teklifime gerçekten mazereti olduğu için gelemem demişti mesela.

 9. Dün akşam yine ibretlik şeylere tanık oldum . hatunla konuşurken muhabbet akıp gitti daha sonra en yakın arkadaşının sevgilisi ile ayrıldığını söyledi normalde böyle konuları konuşmayı sevmem yani sevgilim bile olsa (friendzone sorunu yokken) bir erkek dedikodu yapmamalı, ben kısa kısa cevaplar verirken neden ayrıldığını açıkladı; eleman hatuna girdiği sınavların zorluğunu anlatıp durmuş sürekli dert yanmış ilişki boyunca sonunda hatun “ben sevgilinim bebek bakıcısı değil ” diyerek ilişkiyi bitirmiş. Mavi hapli dönemimde en çok yaptığım yanlıştır dürüstçe dert ve sorunları anlatmak. Tabii ardından telefonuna gelen mesajlara gözüm takıldı WhatsApp grubunda çocuğun arkasından bir sürü giydiriyorlar hatta grubun ismi ; mallarla mücadele vakfı (malın kim olduğunu anladınız) bir kez daha mavi hapın kızları ne kadar cirkefleştirdiğini , kadınlara dert anlatma gibi bir lüksümüzün olmadığını öğrenmiş oldum. WhatsApp grubunun ismini görünce çocuğa üzülmedim değil ve ilerde bende ayrılsam bu grupta benim için de böyle şeyler denir mi diye düşünmedim değil sonra kh’nın umursamaz tavrıyla banane lan ayrıldığım hatunun hakkımda görüşünden dedim 🙂 ha bu arada eleman özür dilemiş ve barışmışlar. Ayak paspası olmaya devam .

  1. Whatsapp grubunun isminden dolayı hatuna ayar çekmeliydin, ağzından “amaaan banane KH’lıyım kafam rahat” çıkmasına rağmen, mavi hapı hala atamamışsın, kaybetme korkun devam ediyor.

   Göz göre göre taviz bu.

 10. Mahmut abi bu konu iyi hoş ama daha önceden bize hep “kızın etrafındaki metinleri siklemeyin bu sayede kız size daha çok bağlanır” tarzı şeyler söyledin. Bu söylediklerin ve bu yazı birbirine zıt değil mi?

 11. Peki Mahmut abi kızdan hoşnut olmadığımızı dile getirdiğimiz de istediklerimizi yerine getirdi. Aynı şeyi bizden beklerse nasıl bir tutum sergilemeliyiz? Bizde onun yaptığı gibi hoşnut olmadığı durumları yapmamalımıyız yoksa; ” Tamam yapmayacağım” dememize rağmen yapıp çerçevemizi mi korumalıyız?

  1. Çerçevene ve maskülenitene zarar verecek, normalde yapmayacağın ama yokluktan ya da korkudan kabul edeceğin isteklerini yapmayacaksın. Diğerleri kafana göre. Siz yokluk zihniyetini ve mavi hap korkularını atarsanız siz bu sorunun cevabını bilirsiniz.

   Bu soruların altında mavi haplı kalmak ama yüzlerce kırmızı hap taktiğini öğrenmeye çalışma alt metni de var. Oturup maskülen olmaya mesai harcasanız içinizden gelecek şeyler.

  2. Şu Ali’li olay ve “o da benden mantıklı bir şey isterse” konusunda söyleyeceklerim var.

   Mesela sen kızın erkekleri Instagram’da geri takip etmesini istemiyor ve bunu dile getirme ihtiyacı hissediyorsun.

   Böyle bir durumda bu kızın “kız arkadaşın” olduğunu varsayıyoruz. Kızı gayet ilişki materyali olarak ciddiye alıyor ve yatırım yapıyorsun.

   Öncelikle bir durum ön-değerlendirmesi yapmak gerek. Sen aynısını yapıyor musun, yapmıyor musun?

   Eğer yapıyorsan, kıza bunu söylediğinde kızın da senden aynı şeyi isteme hakkı o-lu-şa-cak.

   Bunun maskülenlikle, dominantlıkla falan ilgisi yok. Sen patır patır kızları takip edip like’laşıyorsan kıza “erkekleri geri takip etme” diyemeyeceğin gibi, ya bunun zararsız bir şey olduğunu düşünüyorsundur -ki böyle olmadığını hepimiz biliyoruz- ya da ikiniz de o an ilişki materyali değilsinizdir. Bir diğer ihtimal, ikinizin de diğeri bunu yaptığı için birbirinize bunun iznini vermiş gibi bir ön kabul halinde olması.

   Şimdi bu örnek üzerinden girelim. Bu takipleşme, fıtı fıtı kalpleşme olayından hoşlanmıyorsun. Yapmasın istiyorsun. Müdahale edeceksin.

   Makul bir istek mi?

   Evet

   1. Kız reddetti. Ne yaparsın? Next. Neden? Çünkü KH. Güzel.

   2.Kız kabul etti. Mantıklı karşıladı. Süper.

   ‘Haklı olduğun’ için senden de aynı şeyi beklediğini söyledi.

   Makul bir istek mi?

   Evet

   1. Reddettin. Gerekçen nedir? Çünkü KH mı?

   İyi de bu nasıl çerçeve kardeşim? Sen bir kere tutarsız, mantıksız ve haksızsın.

   Yani;
   a. Daha bu dengeyi bile kafanda oturtamayacak kadar olmamışsın.
   b. Oyunu eşit şartlarda oynayabilecek kadar kendine güvenmiyorsun.

   Her türlü sorun sende yani.

   2. Kabul ettin. Anlaştınız. Güzel. Buna takılacağın kadar ciddi bir ilişkiniz olduğunu düşünüyorsan. Yani kız senin için ilişki materyaliyse, bir sorun görmüşsün ve çözmüşsünüz sonuçta. Bence sorun yok.

   Sence sorun var ama.

   – Ama ben çerçevemi zedeledim şimdi. KH falan sonuçta. Başka yolu yok mu?

   Yanlış. Sorun bu değil. Sorun, bu tarz dinamiklerin olduğu bir ilişkide böyle şeylere takılıyor olman. Bu ilişki türünde bir ayağın dışarıda olması her zaman iyidir. Seçenekleri açık tutmak ve bolluk zihniyeti de iyidir.

   Kaldı ki, başta ikiniz de aynı şeyi yaparken, biriniz bunu sorun etti ve dile getirdi. Yani biriniz bu ilişkide “muhtaç taraf” gibi davrandı. O da sen oldun. Bunu yaptığında zaten çerçeveni zedelemedin mi o halde?

   Elbette kişisel bakış açımla yaklaşıyorum. Ama sorudaki zihniyeti de anladığımı düşünüyorum.

   İkiniz de Instagram’da aktif olmaya devam ediyorsunuz. Instagram’ın amacı da tabir-i caizse ‘piyasa yapmak’ sonuçta. Yani ikiniz de piyasa yaparken biriniz kendini güvensiz hissetti. Diğerinin daha çok piyasa yaptığını düşündü ve karşısındakine yapmamasını söyledi. Bu da sen oldun.

   Ya bu ilişkiyi, bu müdahaleyi yapacak kadar ciddiye almayacak ve çerçeveni koruyarak hayatına devam edeceksin, ya da karşı tarafın senden aynı şeyi istemesini kabulleneceksin.

 12. isteklerini yerine getirirse onu ufak ufak ödüllendirirsin(gidip çiçek böcek almaktan bahsetmiyorum). Ama bu iş karşılıklılık işi değil, kaldı ki kızın hoşnut olmadığını dile getirdiği durumlar genelde “gerçekten” hoşnut olmadığı durumlar değildir, tiye al, dalga geç ve geçiştir onu, çerçeveyi böyle korursun; bildiğin shit test savuşturma.

 13. dal çürük değilse neden başka dala atlatayım.adamin dibi Mahmut abi yine döktürmüş. Herkese böyle bir Abi lazım.

 14. Mesela ben sevgilimden akşam 8-9dan sonra dışarıda olmasını istemiyorum. Bu konuyu hallettik o saatten sonra dışarıda olmuyor. Ama bazen ben o saatte dışarıda olmuyorum sen neden oluyorsun? gibi şeyler söylüyor. Yani benim yapmadığım şeyi sen de yapma diyor.

  Bu durumda nasıl bir cevap verilmeli ve ne yapılmalı?

  1. Kazaklık yap. Ben erkek adamım, bir daha ne yapacağıma karışma, de. İbo’nun Seda Sayan’a attığı tokadı at.

   1. Hocam inan ki GYM’e zor para yetiştiriyorum. Evdekilere fazla yük olmakta istemiyorum. Bakalım ileride inşallah imkanım olursa ilk fırsatta yaptırmak istiyorum. Açıkçası belli bir yaştan sonrada çok hoş görünmez o teller ağızda ama yapacak birşey yok.

  1. Çok kötü ise düzelttir. Benim dişler de yamuk, ama sıkıntı çıkarmıyor. Yüze yapılan her türlü ortodontik müdahale yüzü kötü anlamda etkiler.

  2. Bu konu aslında biraz senin kendini nasıl hissettiğinle ilgili.Sağlık açısından düzeltilip düzeltilmemesi gerektiğini bir ortodontiste danışabilirsin.Ama kendini nasıl hissettiğinle ilgili kısım sana bağlı.Örneğin dişleri çok yamuk olan biri kendinde bir problem hissetmeyebilir veya bununla barışık yaşayabilir.Aksine çok ufak bir çapraşıklığı olan biri kendini kötü hissetirebilir. Güzel bir gülüş önemlidir.Herkes bilinçaltında simetri arar. Ağzındaki teller seni kötü göstermez aksine bir şeyleri daha iyi yapmaya çalıştığının bir göstergesidir.Şikayetçiysen düzelttir.Not:Ortodontistim

 15. Biliyorum, betalıktan kurtulmak kolay değil, şimdi aşağıda kopyaladığım mesajlaşmada yokluk zihniyetinden bir çok örnek bulacaktır Mahmut hoca. Lakin şu da olabilir. Ben de hatun da 30’luğuz. Bu etkiyi de göz önüne alarak değerlendirebilir miyiz?
  ____
  B: ben
  H: hatun

  B:Günaydın

  H:Günaydın

  B: Saat 2’de ×’de buluşalım

  H:Buluşalım mi olacaktı sanırım

  B: Mı

  H: Senin cümle emir kipi olmuş Emir cümlesi

  B:Takma kafana böyle şeyleri

  H: Baş üstüne
  Böyle şeyleri çok takarım

  B: Saat 2. Uygun mu senin için

  H: 2.30

  B: Ahhaaha. 2.29 yapalım şunu

  H:Biz bence bulusmayalim
  Bugün

  B: Neden

  H: Tavrını sevmedim

  B: Ne varmış tavrımda

  H: Yazdıklarını oku. Anlarsın

  B: Mizah o. Alıngan olma

  H: Tanımadığın insana o kadar rahat mizah yapma
  Asker arkadaşın değilim

  B: Peki sayın çavuşum
  😉
  2.30’da anlaştık mı

  H: Bugünü erteleyelim
  Benim tatil var
  Artı ev taşıyoruz onun için alış veriş
  Sıkışırım yani

  B: Bahaneye bak

  H: Ne bahanesi
  Ne saçma tepki
  _____
  Buna cevap yazmayıp konuşmayı bitirdim.

  1. Bak işte ayarı tutturamamaya örnek.

   Mavi haplı bir erkek “ne zaman buluşalım, nerede buluşmak istersin” der. Bunun tersi olan dominant bir erkek “Saat 2’de X’de buluşalım” demez. “Saat 2’de X’de buluşalım mı” der ya da “Saat 2’de X’de buluşalım?” der eğer mi eki koymak zora gidiyorsa. Dominantlıkla zorbalık arasındaki çizgi. 2.30 dedikten sonra hala dalgaya almasan oradan çevirirdin ama orada da oyunun bokunu çıkarmışsın.

   Gerçi hatunun tepki veriş tarzından tahminim kırmızı alarmlı bir kız varmış karşında.

   Aslında buradan bile geri döndürürdün ama

   1. “Aslında buradan bile geri döndürürdün ama”
    Yani cevapsız bıraktığım son kısımdan mı bahsediyorsun?

  2. Bu yazıyı yeni gördüm. Naçizane görüşüm şu:
   “B: ben
   H: hatun

   B:Günaydın

   H:Günaydın

   B: Saat 2’de ×’de buluşalım.”


   İşte bundan sonra hata yapmışsın. Düzelterek kızı uyandırmışsın; bu bir. İşte bir Hanzoluk yapmışsın ve kıza emir kip kullanmışsın; hanzoluk yanlış da olsa, itici de olsa bir erkeklik göstergesidir ve erkek çerçevesinin geçerli olduğu bir süreçtir. Bunu korusaydın bu kızla sonraki Beta diyaloğunu yaşamazdın. Kız belki oradan kaçardı ama kızın bilinçaltında erkek adam olarak devam eder ve birden çok şansın olma ihtimalinin olması yüzde 50’den fazla olurdu.
   Ayrıca kendi elinle kızın çerçevesine girmişsin. Bak ne demişsin:
   “B: Mı
   …”
   İşte bunları (“mı” ve sonraki özürvari alttan almalar) demen neyi değiştirdi sanki.
   Bence bir hanzoluk yapmışsan devam etmeliydin ve şunlardan birini demeliydin:
   “Ben böyleyim.”
   “Benim teklif cümlelerim böyledir.”
   “Sana öyle gelmiştir. Bu bir teklifti.”
   gibi

   1. Haklısın. 32 yıllık betalık işte. Bir anda değişmiyor. “Mı”yı alaycı bir şekilde söylemiş olsam da, aslında geri adım atmayıp çerçevemi korumam gerekirdi. Görüldüğü üzere alttan almak hiç bir işe yaramadı.

 16. Kızları nasıl etkilerim diye oradan buradan taktik almaya ihtiyaç duyan, karakteri şekillenmemiş, kızlar için yapmacık triplere giren tiplerden anca kıçımın alfası olur.

  1. Yarrak yemeyi hunharca arzu ettiği halde manipülasyon yapan ve erkeği oyun oynamaya zorlayan, seksi ödül olarak sunan kancıklara TRP oyun ve taktikleri dışında nasıl yaklaşılmalı sence?
   Muhtemelem sen de bu siteyi takip eden bir kadınsın.

   1. Evet arkadaş kadının genlerinde olan yetkinlil testini yapmasına kızarak onlara “kancık” diyor. Hala öfke aşamasını atlatamamışsın.

    1. Kayra’ya katılıyorum Şevket. Bu öfke aşamasında fazla takılma, zaten yaş olarak da takılma lüksün yok. Kancık nedir yahu? Nüfusun yarısına kancık diyeceksek işimiz iş.

   2. Bilmem neyi hunharca arzu ettiği halde manipülasyon yapan ve erkeği oyun oynamaya zorlayan, seksi ödül olarak sunan kancıklarla işin ne peki?

    Evet 29 yaşında bir kadınım. Bu siteyi takip etmiyorum. Dün bir arkadaş söyledi, girip baktım neyin nesiymiş diye. Şimdi de cevap gelmiş mi diye girdim 😀

    5 yıldır biriyle birlikteyim ve böyle oyun moyun gibi şeylerle ikimizin de işi olmadı. Saygı ve sevgi dolu mis gibi bir ilişkimiz var. Kendinizi değiştirmeye çalışmak yerine kafa dengi insanlar arayın derim ben. İlla ki var etrafta öyleleri. Ama gördüğüm kadarıyla kancıklar daha çok ilgini çekiyor, bu durumda yapacak bir şey yok 😀 Cidden bak, laf sokmak için söylemiyorum. Kancıksa ilgilenme, olsun bitsin. Neden kancıkları alfalığınla etkileme peşindesin?

    TRP ne ya, kendi dilinizi oluşturmuşsunuz 😀 Feminist tripleri yetmiyordu, şimdi bir de sizin tripler çıktı başımıza 😀 Bunlar boş işler, cidden bak. Kendiniz olun. Kendiniz gibi insanlar bulun. Olay budur.

    İyi günler.

    1. Niyeti azıcık iyi olsa bile, bu yorumdan çıkaracağınız: “Neden kadınlardan tavsiye alınmaz?” sorusunun cevabı olduğu.

     “Ben zaten feminisleride sevmiyom, ne yani gerek yok, boş işler, boşverin helelö hölölö”
     yeri geldiğinde feminist zırvaların getirdiği avantajı gayet iyi kullandığınıda bilin bu dişinin.

     Bonus: Kendiniz olun (!)

 17. Mahmut bey merhabalar 8 aylık kız arkadaşım Avrupa’da work and travel yapmak istiyor yaklaşık 2 ay. Benim işlerim dolaysıyla ona eşlik etmem mumkün değil. Bu durumda nasil bir tavir ortaya koyulmali? Açıkçası ben onu yalniz basina Avrupa’ya göndermek istemiyorum fakat siz bu durumda ne yapardınız merak ediyorum

  Saygılarımla….

     1. Mahmut bey bi kızı 2 ayligina yalniz basina avrupada birakmak bana mantikli gelmiyor.Bir yandan diyorum acaba fazla mi paranoya yapiyorum o yuzden sordum sizin kiz arkadasiniz ayni teklifle size gelse ne yapardiniz diye.

     2. Istemiyorsan göndermezsin. Paranoya ayrı konu. 2 aydan ne olacak diyorsan da gider gelir. Bunun tek bir cevabı yok. Ben kendim eğer istemiyor olsam ne yapacağımı söyledim. Sadece 8 aydır beraberim yaşım da 25 ise mesela bu kızla evlenmeyeceğime göre ben pek takmayabilirdim.

     3. Muhtemelen erkek, kızın wat yapmasına izin vermedi ama kız diretince mecburen kararsız kaldı ve bloga yazdı.

      Cidden gitmek istiyorsa gitsin Wat eğlenceli ve değişik bir tecrübe gençler için .Kimse mahrum kalmak istemez.Havuz partilerinin yapıldığı zencilerle flört ortamlarının sıklıkla yaşandığı da bir ortam var aklınızda bulunsun
      Erasmustan daha çılgın bir yaz eğlencesi :))
      Yalnız Wat amerika avustralya kanada için değil miydi ya Avrupa falan demişsin orasını tam anlamadım
      Sonuç olarak
      En iyisi “fikrini belirtmek”
      Eğer kontrol edemiyorsan da next.

 18. Mahmut abi kız arkadaşımla aynı üniversitedeydik aileside benim olduğum şehirde yaşıyo şimdi o başka üniversiteye geçiş yapıcak uzak mesafe ilişkileri hakkında ne düşünüyosun nextlenmeli mi

   1. Ama lütfen yapmayın böyle @Mahmut Abi

    Uzak mesafe ilişkisinin çoğu kötü biter, acı doludur, özlem fazladır vs vs. Ama bunu kendi düşünemiyor, size soruyor.

    Ve direk değmez diyorsunuz ama kız nasıl biri? Ailesi nasıl biri? Ne yaşandı ne kadar mutluydu bu erkek olan kişi? Bunları düşünmeden direk değmez demek çok yanlış. Siz sırf ”uzak mesafe ilişkisi” kelimesini gördünüz diye pat yapıştırdınız ”nextle, nextlee” :))

    Örneğin kaç gün uzak mesafe ilişkisi yaşıyacaksınız? Buluşma imkanınız var mı? Bu soruları hep es geçip bu tarz olayları düşünmeden sonuçlandırıyorsunuz.

    1. Tamam abartmışım. Büyük ihtimalle değmez ama kızla kaç aydır beraberler, kaç yıl ayrı kalacaklar bunlar değiştirebilir.

 19. Mahmut abi bu kızları anlamıyorum. Olay ne zaman cinselliğe geldi hemen kaçıyorlar evlenmeden olmaz vs diyorlar. Kızla yiyisiyouz ediyoz ev tutiyim diyom tamam diyor. ertesi gün bir ton şey yazıyor evlenmeden düşünmüyor şöyle böyle gibisinden nasıl sikicez bu kızları bı akıl ver .

  1. Evlenmeden olmaz adamı olma sende. Paket de tam değil. Ev tutayım demeyeceksin. Evin olacak ya da kıza söylemeden tutacaksın.

   1. Anladım Oyundan hiçbir şekilde bahsetmicez. kıza planı yapıcaz ve uygulucaz, ve kızın ne dediğinin hiçbir önemi yok deilmi.?

    1. Var tabii saçından sürükleyip zorla mı götüreceksin? Ama ilkinde hep shit test sayacaksın, ama tekrar ediyorsa bırakacaksın kendi yoluna gidecek.

     Bazı kızlar evlenmeden olmaz kızıdır ama çoğu kızdan evlenmeden olmazı duyduysan senin kafasındaki rütben az çok belli olur.

     Oyundan gerçekten oyun konusunda en acemi olanlar konuşur. Oyunu konuşan adam genellikle kadınsız adamdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *