Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak

Eğer aktif bir cinsel hayatınız varsa, cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda dikkatli olmanız lazım. Bu tehlike konusunda çoğu erkek her konuda olduğu gibi uç noktalarda. Bir grupta ohk sosyal gelenekleri  ya da yanlış bilgilendirme neticesinde aşırı korkanlar var, diğer uçta ise “bana birşey olmaz” diye her deliğe kondom olmadan girenler var. Bunun ikisi de aşırı. Ama eğer aktif cinsel hayatınız varsa (parasız ya da paralı askerle) cinsel yoldan hastalıklar konusunda taviz vermeyeceğiniz bazı kurallarınız olmalı. Ben bir abiniz olarak size en önemlilerini sıraladım. Okuyun, cenge çıkmadan önce bir daha okuyun.

1 – Kondom şart : Cinsel partnerinizi yeni tanıyorsanız, asla kondomsuz yatmayın. Eğer kadınla düzenli ilişkiye giriyor olsanız bile kadının cinsel olarak aşırı ve çok partnerli aktif olmadığına emin olana kadar prezervatifsiz seks yapmayın.

2 – Zührevi hastalıklar sadece fahişelerden bulaşmaz : Bunu asla unutmayın. Kadını yeni tanıyorsanız prezervatif takacaksınız. Bu konuda taviz vermeyin. Bu konuda karar sizde olsun. Ben şahsen genç kadınların daha yeni tanıştığı adamla prezervatifsiz seks yapmaya hazır olmalarına dehşetle bakıyorum. Bundan daha önce bahsetmiştim :

Evde kondom yok (evet biliyorum büyük aptallık). Kondom yoksa bu abi seks yapmaz. Ben seks yapmamak için kasarken hatunun gece bu seks yapılacak ultimatomu (hatunların kondomsuz yatabilitesi beni hep dehşete düşürmüştür, hala da düşürüyor). Gecenin bir yarısı kıçım 4 ata ata iki apartman ötede tanıdık gençlerden kondom almaya gidiş …

Sanırım yeni nesil HIV belası eskisi gibi 100% ölüm demek olmadığından olayın tehlikesini yeterince anlayamıyor. Prezervatif şartı koymayan kızla prezervatif olmadan kesinlikle yatmayın. Hatun için iş biraz çikolotayı poşetiyle yemeye benzer ama sizin sağlığınız onun zevkinden daha önemli.

Tekrar ediyorum, cinsel yolla bulaşan hastalıkları sadece fahişelerden kapmazsınız. Onlarla özellikle de yabancıları ile kesinlikle prezervatif kullanın ama kadınla yeni tanıştığınızda mutlaka prezervatif kullanın.

Tüm HIV bulaşmalarının % 80-85’i korunmasız cinsel ilişki yoluyla olmaktadır.

3 – Prezervatifinizi kendiniz alın : Özellikle fahişelerdeki prezervatifler çok dandik. Kendi prezervatifinizi kendiniz alın.

4 – Prezervatifi doğru takmayı öğrenin.

5 – Prezervatifi ince almayın. Daha fazla hissetmeniz için satılan ince prezervatifleri uzun süreli ilişkinize saklayın.

6 – Oral seks vermeyin. Oral seks ile HIV bulaşma ihtimali çok çok düşük ama başka hastalıklar var. O nedenle şahsen başlarda oral sekste bile prezervatif takmanızı tavsiye ederim. Eğer kadın fahişe ise kesinlikle şapkayı takın.

7 – Prezervatifsiz seks yapmaya evet diyen fahişeyle yatmayın. Aynı şekilde anal seks yapan fahişelerden de uzak durun. Bunun için hatuna “prezervatifsiz olur değil mi” dersiniz, evet derse telefonu kapatın.

8 – Anal seks yapmayın. HIV’nin anal seksle bulaşması 10 kat daha büyük ihtimal.

9 – Aktif bir cinsel hayatınız varsa 6 ayda bir HIV testinin de dahil olduğu cinsel yolla bulaşan hastalıklar testi yaptırın. HIV, eğer erken yakalanırsa artık hayat boyu ilaç alınarak AIDS olmadan (*) yaşanabiliyor ama eğer HIV taşıyıcısı olarak kalırsanız ve AIDS başlarsa ordan kurtulma şansınız daha düşük.

10 – Olurda tanımadığınız biri ile seks yaptıktan 4 – 6 hafta içinde inanılmaz bir grip ile yatağa düşerseniz bir test yaptırın. İhtimal az olsa da HIV’nin ARS denilen ilk hastalığı olabilir. Bu ARS meredini öğrenen gençlerin 99%si kızla yattıktan sonra burnu tıkansa 5 tane HIV testi yaptırıyor ama ARS gribin anası gibi birşey. Öyle nezle oldum gibi birşey değil.

11 – En çok görülen cinsel hastalıklar; bel soğukluğu (gonore), HIV/AIDS virüsü, hepatit B, hepatit C, sifiliz (frengi), genital siğil, genital uçuk (genital herpes).

12 – Herpes, sifiliz ve HPV kondom taksanız da bulaşabilir.

13 – Yurt dışında bazı ülkelerde seks yapacaksanız o ülkenin riskini araştırın. Örneğin Kamboçya’da paralı askerlerin 23%si HIV taşıyıcısıdır o nedenle yolunuz düşerse fahişelerden uzak durun.

14 – Seks ile alkolü karıştırmayın. Seks yapma ihtimaliniz varsa çok alkol almayın (en iyisi hiç almayın). Cesaretlenmek için alacağınız alkol size sabah uyandığınızda pişman olacağınız şeyler yaptırır.

15 – Pre-exposure prophylaxis (PrEP): Namı diğer Truvada. Cinsel aktiviteniz zengin ve çok partnerli ise bu ilacı hergün alırsanız HIV riski 92% azalıyor.  Ama bir süre düzenli kullanmanız lazım.

16 – Post Exposure Prophylaxis (PEP) : Çok riskli bir cinsel ilişki yaşayıp da sonra paniğe kalılırsanız PEP var. Sanırım cinsel ilişkiden sonraki 72 saat içinde başlamanız lazım. Bir ay günde bir hap alıyorsunuz. HIV riskini 92% azaltıyor. Türkiye’de nerede var bilmem.

(*) – HIV ile AIDS arasındaki fark şu : HIV virüsün ismi. Bunu kapan insan kaptığından 4 – 6 hafta sonra ciddi bir şekilde hastalanıyor ama vücut bunu yeniyor. Daha sonra virüs vücutta aktif olarak insanın T hücrelerini (bağışıklık sistemi elemanı) öldürerek ortalama 10 sene içinde bu hücrelerin sayısını artık en basit hastalıklarla savaşamayacak seviyeye indiriyor. Bu aşama ise AIDS. Akut Bağışıklık Azlığı Sendromu. Adamı AIDSten öldüren ise diğer virüsler, HIV değil.

Şimdi böyle yazında zamazingonuzu çiş hariç dışarı çıkarmamaya karar verebilirsiniz. Öyle de olmayın. HIV heteroseksüel ilişkilerde çok kolay bulaşan bir hastalık değil. Taşıyıcı kadınla korumasız vajinal sekste bulaşma ihtimali, eğer ikinizde de başka bir zührevi hastalık yoksa 1’e 900, eğer varsa 1’e 29 gibi birşey. Anal sekste ise bu 1’e 99’a ve 1’e 10’a kadar düşüyor (o nedenle homoseksüel erkekler daha büyük risk altında). Türkiye’deki paralı asker harici kadın nüfusunda HIV çok az görülüyor. O kadar dert etmeyin ama bir kez bulaşırsa hayat boyu yük olacağından mutlaka korunun.

Aktif cinsel hayatın tehlikeleri var. Bunları bilin ve elinizden geldiğince korunun. Eğer bu hastalıkların olabileceği riskini göze alamıyorsanız, tek eşliliğe yönelebilirsiniz. Riski ne abartın ne de riski tamamen göz ardı edin.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

58 thoughts on “Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak”

  1. Daha önce de belirttim. Açlıktan duvara tırmanacağına arada ibreyi indirmek için bir alternatif. Paralı ilişki yapabiliten, çok az yapsan da, kadınların cinselliği sana karşı silah olarak kullanabilmesini neredeyse olanaksız kılar. Birkaç yüz liraya satın alabileceğin şeyi kimse sana altındanmış gibi pazarlayamaz. Ama cinsel yolla bulaşan hastalık riski var. Özellikle günümüzdeki gibi kadının internetten bulunduğu ve vesikasının olmadığı bir çağda.

   Paralı cinsel ilişkiden hastalık tehlikesi yüzünden uzak duranları anlarım. Ama “duygu yoksa zevk alamam” diyene de gülerim. İki çeşit seks vardır : alış – veriş seksi ve validasyon seksi. Validasyon seksi tabii ki daha zevkli olabilir ama erkeğin seks ihtiyacını ikisi de karşılar. Daha zevkli olabilir dedim zira burada çoğu erkek elma ile armudu karşılaştırıyor. HB9 kadınla validasyon seksi ile HB9 hatunla paralı seksi. Oysa realitede çoğu erkek HB9 kadını tavlayamaz ama HB9 hatunla seksi satın alabilir.

   Parası olan için iyi bir alternatif ise şeker bebek. Bunlar pseudo – fahişe ve ortalama bir fahişeden çok daha az erkek ile yatıyorlar. seekingarrangement sitesinden bulunabilir. Singapurlu sırma saçlı Brandon Wade abimizin kız okutmak isteyen hayırsever amcalara hediyesi bu sitede tek vuruş yapan kızlar da çok. Daha kullanmaya ihtiyacım olmadı ama ölmez kalırsam, silah arkadaşım da hala göreve koşabilirse 50 yaşından sonra düşünüyorum. Gerçi bu siteden parasız kız düşürmek de mümkünmüş ama ben denemedim. Aylık ücreti yüksek.

   1. ingilzicem yok, seekingarrangement sayfasına baktım da, kadınların profillerinde “net worth $100.000” gibi ibareler var. Bunlar fahişenin ücreti mi?

    1. Yok senin net değerin 100 bin olacak. Yaz oraya 1 milyon kim bilecek 😀 Ama giriş ücretli. 100 Dolar sanırım. Yaşlanırsam deneyip yazarım.

 1. Hocam bu cinsel hastalık korkusu + bizim sürekli kafa yağını boşaltma ihtiyacımız, insanı beta yapar yemin ediyorum.

 2. Bütün yazılarınızı ilgiyle okumakla beraber ilk defa yorum yapıyorum. Yazılanlar ve verilen tüm emekler icin adminlere ve erkekadama teşekkür ederim başta.
  Şimdi Biraz alakasız olacak ama dün yaşadığım garip olayı sıcağı sıcağına paylaşmak istedim. İstanbul’da popüler bir Starbucksta yakınlarımla oturuyordum hemen arka masamıza 2 kız oturdu. Sohbet etmeye başladılar kızlardan biri ilgimi çekti hoş duruyordu ve ona baktığımda bana doğru uzunca baktığını farkettim. Direk atlamayayım diye biraz bekledim yine baktığımda yine bakıyordu ve onun gözünü kaçırmasını bekledim. Arkadaşına “oda bakıyor” tarzında birşey dediğini farkettim. Sonra kafaya koydum yürümeyi. Masamdakiler acıktıklarını söylediler kalktılar ben oturdum. Benim yan masama geçtiler. Odağımdaki kız lavaboya kalktı hemen arkasından kalktım ona yetiştim ve ” ben masamı bırakamıyorum lavaboya cıkmam gerekiyor rica etsem gelene kadar masamda durabilir misin?” Dedim. Kız Gülümsedi olur dedi. Burda ki bana nerde oturuyorsun diye sormayarak bana baktığını ve adım beklediğini kanıtlamıs oldu. Sonrasında lavabodan geldiğimde masamda oturuyordu gülümseyerek geldim teşekkür ettim rica etti yan masaya geçti tekrar. Sonra dikkatimi çekmeye yönelik davranışlarda bulundu çok yüksek sesle hapşırmak gibi. Dönüp güldüm iyi misin dedim Boğazım acıdı vs dedi. Tam onunla alakalı soru soracaktım nerede okuduğunu vs eline telefonu aldı ve ” Anıl bıktım senden vsvs” konuştu telefonu kapadı arkadaşına bıktım bu psikopttan neymiş tatile yalnız gidemeyecekmişim dedi. Yani sevgilisi varmış. Bilmiyorum o hareket bana itici geldi ve konuşmadım sonrasında. Yani ne amaçladı o an sevgilisiyle konuşarak bunu anlamadım ama otomatikman bende kendime set çektim ve numarasını vs isteyemedim. Çok güzel başlayacak bir şey belki de benim göremediğim hatamla ya da onun saçmalığı ile başlamadan bitti. Burda benim göremediğim ne? Ben bu anlattığım ile ilgili sizin fikrinizi ve yorumunuzu çok merak ediyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

  1. Sıkıntılı bir hatun bu. Sevgilisi olmasına rağmen seni ayartıyorsa ileride sen onun sevgilisi olduğunda başka adamları da ayartır.

   Next’lemek doğrusu.

  2. Kızın erkek arkadaşı olduğunu anlamadan önce yaptığın tek hata, kıza yürümene ve fırsata rağmen kızların masasına oturmaman. “Kızın erkek arkadaşı olduğunu anlamadan önce” diyorum zira ben erkek arkadaşı olan kıza yazmanızı tavsiye etmiyorum. KH açısından bir sorun yok ama ben size kendi etik anlayışımı dayatıyorum 🙂 Erkek arkadaşı varken ayarttığın kız uzun süreli ilişki için sağlam kazık değildir. Yoksa kısa süreli için çakılır.

   O oğlana davranışını duysam ben de orada yürümeyi bırakırdım.

 3. Bence yürümek içinizden gelmiyorsa yani pek fazla istekli değilseniz zorlamaya gerek yok.

  Hata yapmaya daha meyilli hale gelirsiniz.

 4. Gerçekten bu olayda işi şansa bırakmamak gerekiyor.Bundan 2 ay önce 24 yaşında araştırma görevlisi bir hatunla birlikte olmuştum.Ulan bu hatun temizdir ders çalışmaktan bir çok partnerle beraber olma fırsatı yoktur diye korunmadan daldım.2 gün sonra genital herpes oldum.Bir haftada kremlerle filan anca geçti.O yüzden siz siz olun kimseye güvenmeyin.
  Ha bir de aklıma gelmişken genital siğil e karşı propolis iyi geliyor.Ama kullanmadan önce arı ve arı ürünlerine karşı alerjiniz var mı yok mu bi araştırın.Çok partnerli kişilerde illaki bu iki hastalık hayatınızın bir dönemimde karşınıza çıkabiliyor.

 5. Hollywood filmlerinin aksine gerçek hayatta çok az kişi prezervatif kullanıyor.

  Tek gecelik ilişkilerde bile bam güm dalıyor insanlar birbirine.

  Uçuk ve siğil çok yaygın.

  Mülayim gözüken kızlardan korkmaya gerek yok demeyin sakın.

  Az partneri olan kızları normalde az kişi istediği için bir yerde abazan kalmış bir piç kendilerine yürüyünce evleniriz hayaliyle hemen verirler. Heyecandan korunmak da akıllarına gelmez.

  Hem prezervatif kullanın hem de bir şekilde imkan yaratın, ilişkiden sonra organlarınızı sirke ile silin ve ağzınızı çalkalayın.

  Yoksa ‘Şeyin kopaydı da Peyker i şey edemeyeydin’ dersiniz birgün.

  1. Şunu eklemeyi unuttum;

   Kızların çoğu bu konularda inanılmaz sorumsuz ve yalancıdır.

   Sakın sordum bir şey yokmuş demeyin. Önlemlerinizi alın.

 6. Bu önemli yazı için teşekkür ederim ancak anlayamadığım bir şey var:

  “Herpes, sifiliz ve HPV kondom taksanız da bulaşabilir.”

  Öpüşmesek ve oral yaptırırken de prezervatif kullansak bunlar yine de bulaşabiliyor mu? Bulaşabiliyorsa nasıl?

  Burada söylemeden edemeyeceğim bir şey var ki o da insanların; özellikle kadınların bu konuda çok umursamaz olduğu. Bence sadece prezervatif olmaz diyen fahişelerden değil prezervatif istemeyen kadınlardan da uzak durun. Ayrıca yukarıda dendiği gibi az partneri olan kadın hastalık taşımaz sanmayın örneğin tek erkek arkadaşı olmuştur ama o adam da tonla fahişeyle korunmasız yatmıştır vs. Ama kaşar kadınlarda risk çok yüksek

  1. Mesela kadının etek traşı bölgesinde siğil yapar oradan bulaşır. HIVnin illa kafasından girmesi gerekiyor (ya da tam o an açılmış yaradan) ama bu virüsler öyle değil.

   KAdınların umursamaması enteresen zira mesela HIVnin erkekten kadına bulaşma ihtimali kadından erkeğe bulaşma ihtimalinden çok daha yüksek.

 7. Mahmut abi, kriz yönetimi ile ilgili bir post yazar mısın? Gelişim, ilerleme ve oyunun haricinde erkeğin en çok yamulduğu konu kriz yönetimi. Kadınların shit test attıkları durumlarla başa çıkma yöntemleri yani.

  Arkadaşlar, akşama muhtemelen Discord’da canlı sohbet olacak. Görenler gelsin ama önce sonsuzluk’un size onay vermesi gerekiyor. Geldikten sonra kendinizi mesaj yazarak tanıtın. Bugünün konusu gelişim ve nofap.

  Mahmut abi seni de bekliyoruz.

   1. discord uygulamasını indir. sonra bu sitenin sağında discord davet bağlantısı var. oraya tıkla.

 8. Hocam ben 16 yaşındayım. Bu siteyi bir aydır takip ediyorum ama öncedende bu konuları araştırırdım artık ben de Red pill i yuttum ve size aklıma takılan bir kaç şey soracağım cevaplarsanız çok sevinirim. Biraz kendimden bahsedeyim. 16 yaşındayım boyum 1.65 kilom 50 lisanslı kick boksçuyum kızlar konusunda pek iyi değildim sonralarda düzelttim ama yaz tatiline girince birden özgüveni düştü ve bazı düşünceler aklımı alıyor. 1) Hocam şu kızlara yürümek tabak çevirmek yavşaklık olmuyor mu bir süre sonra herkese yaklaşıp onları davet edersem adım okulda yavşağı çıkmaz mı bir de ben kızlara küstahça dalga geçerek yaklaştıpımda KIZLARLA aram gerçekten iyileşti ama o zaman da erkekler bana hep mesafeli davrandılar buda benim özgüveni mi düşürdü ve kızlardan uzaklaştım. 2)Hocam benim şöyle bir derdimde var aslında KIZLARLA iyi olmama rağmen benim derdim erkeklerle alfa olmaya çalışırken hep kendimi sorguluyorum kendim mizac olarak yumuşak mizaçlıyım kimseyi kırmamaya çalışırım. Ama erkeklerle konuşurken nedense hep beni küçümser gibi konuşurlar benle bende lider(alfa) olamıyorum bu yüzden sonra diyorum az konuşayım o zamanda kimse benimle konuşmuyor(yakın arkadaşlarım dışında) yine lider özellikler göstermiyorum birde boyum kısa olduğu için uzun boylu erkeklerin yanında hiçbir şansın yok diye düşünüyorum ve erkeklerin yanında KIZLARLA konuşmaktan çekiniyorum. Oysa sınıfın en maskülen çocuğuna kızlar yanaşmazken benim yanıma kızlar oturup sohbet başlatmaya çalışıyorlar hem de popüler ve güzel kızlar ama ben bu konuşurken kendimi ezdirmemden dolayı KIZLARLA görüşemiyorum ve kimse beni lider olarak görmüyor kınuşmamdan ve fiziksel yapıdan dolayı ben bu durumu nasıl değiştirebilirim belki konuşmam normaldir ama ben kendimi alfa gibi konuşmadığını düşünerek orada ezik gibi gösteriyorum bana bir yardımcı olursanız çok iyi olur. 3)Hocam ben bir kızla veya erkekle konuşurken bir sürü anım olduğundan onları anlatıyorum onlarda motordan düşmek gibi anılarım bunları anlatınca anlatmış tarzımdan dolayı herkes çokça gülüyor ama onlar gülünce kendimi ezdirmişim gibi geliyor böyle anılarımı anlatmamalı mıyım? 4)Bir de benden küçük bir çocuk bile olsa karşımdaki kişi onun yanında ciddi olmayıp biraz neşeli konuşursam bile alfa yapımı bozduğunu düşünüyorum alfalar hep ciddidir gibi geliyor. Bende ilk başta ciddi olsamda konuşma ilerledikçe biraz cıvık konuşuyorum bunlar beni alfalıktan alıkoyar mı? Biraz uzun oldu ama lütfen bana yardımcı olun kendimi çok mu küçük görüyorum yoksa sorunum başka mı ona göre kendimi düzelteceğiz lütfen bana yardım edin ve bu sorunları nasıl yenerim bilmek istiyorum. İyi günler

  1. Senin yaşında çocuksunuz, alfa – beta boşverin. O yaş bu olayı çok yanlış anlıyor ben de düzeltmekten yoruldum. Kendinizi geliştirin. Rekabet içeren bir spor yapın ki kendinize güveniniz gelişsin. Sınava hazırlanın.

   Okulda ve işte kızlara yürünmez.

   1. Hocam birde benim yaşımda bilirsiniz sevgili olayları felan olur. Bazen bazı kızlar yanıma gelip konuşma başlatıyor yada ıoı yolluyorlar ama ben tekrar gidip yanına konuşmaya çekiniyorum birde kız grubundaysa hiç konuşamıyorum bunu nasıl yenebiliriz.

  2. boyunu uzatmaya çalış. son yılların. en fazla 1 sene daha uzar ya da hiç uzamaz, kişiye göre.
   erkeklere karşı özgüvene gelince, profesyonel kick box’çuyum diyorsun, onu da ben mi söylüyorum. Bir iki kişiyi dövünce birden özgüvenin yerine gelecek. Özellikle ortalık yerde, herkesin gözü önünde dövmeye çalış. Yanlış anlaşılmasın, durduk yere kavga, dövüş; zaten dövüş sporlarının felsefesine aykırı. Sen şerefsiz, adi orospu çocuğu olanları döveceksin. Hani sınıfta arkadaşlarıyla alay eden, akran zorbalığı yapan, dersi kaynatıp öğretmenlerine sataşan piçleri. Özgüvenin kaynağı rekabettir, ve rekabette birinci hale gelmektir. Sadece dövüşte değil, rekabete girdiğin her işte rakibini yendikçe cesaret ve özgüvende zirveye çıkarsın. Bu okul dersinde olsun, işyerinde mesleki alanda olsun farketmez.
   Şimdilik kız arkadaş olayını bir kenara bak; derslerine ve ve fiziksel gelişimine odaklan. Kızlarla laubali olma.

   1. Aman hocam ne yaptın?

    Ben, sürekli kavgadan kaçarsan testesteronun sıfırlanır, kavga edersen zirve yapar, kızlar da inanılmaz bir feminen teslimiyete girer, korkarsanız kızlar bunun kokusunu alır ve bitersiniz, demiştim bir yorumda.

    Kendi yaşadığım örnekleri anlattım, beni beta, kavgayı betalık ilan ettiler.

    Kavgadan korkmak betalıktır ama biraz da adamları süzmek lazım. Siz alfa haraketlerinizle zor lokma olduğunuzu belli ederseniz çoğu kişi sizden iri ve güçlü bile olsa bulaşmaya çekinecektir. Ama psikopat görünümlü adamları yada dayak yiyeceğiniz kesin olanları fazla zorlamayın.

    Bazen betalık yapmak ve kızları kaybetmek ölmekten iyidir:)

    Kavga etmeyin!!

   2. İki sene lisanslı boks yapmış biri olarak kendi görüşümü belirteyim bana göre kavga etmek gayet erkeksi bir şey tabii ancak doğru zamanda ve doğru yerde ama ben yine de hatunların kavga eden erkeği çekici bulduğunu düşünmüyorum. Kavgacı erkekler hanzo gelir hatuna tabii karşına biri çıkıp sana dümdüz söver saygısızlık yapar sende kavga etmezsen o zaman hödük olursun tabii ama uç olaylar dışında kavga edilmemeli. Diğer ihtimallere gelirsek televizyonda gördüğümüz haberler çok uzak değil manyağı biri çeker bıçak takar onu geç burnuna yumruğa yersin ömrün boyu yamuk bir burunla dolaşırsın erkeklik uğruna veya sen birine zarar verirsin siciline işler kariyerinde önünde çıkar. Erkek kavgadan korkmamalı ama son çare kavga olmalı. Eğer içinde bu dürtü varsa zaten spor ile atarsın.

 9. Hocam benim de derdim erkekler konusunda alfa gibi olurum ama erkeklere bir alfa olduğumu ve bana saygı duymaları gerektiğini nasıl haraketlerimle gösteririm. Bir de ben gerçekten biraz psikopat ve narsist im çabuk sinirlenen biriyim de bunları dışa yansıtınca KIZLARLA aram ne kadar iyi olsa da erkekler beni dışlıyor bu da benim özgüvenimi düşürüyor

  1. Şu aralar gördüğüm kadarıyla duygusal olarak güçsüz ve sosyal olarak zayıf herkes kendini narsisist psikopat sanıyor. Narsisist psikopat iyi birşey sandıklarından.

   Erkeklere alfa olmaya kalkan ya da böyle genç erkek gruplarında alfa – beta hiyerarşileri gören adam genelde grubun düşük seviyeli betasıdır. Erkekler arasındaki dinamik öyle birbirine alfalık taslamak ile gelişmez. Erkek shit testini geçemeyen zayıf halkalar, kendilerini eziliyor ya da alfaların altında falan sanarlar.

   Rekabet içeren bir spora başla, düzelirsin. Erkek gruplarına angaje olmayı bilmeyen sensin, gruba birşey göstermene gerek yok. Sen değişmelisin.

 10. Bendeki korku, HIV’den değil, düzgün bir condom varsa HIV riski pratikte yok denilebilir. Gonore ya da klamidya falan da öyle, şapkasız çıkmazsan risk pratikte sıfıra yakın… Benim korku, şapkalı çıksan da bulaşanlar; HPV ya da HERPES.

  HERPES ve HPV’de de asıl sıkıntı da şu. Mesela gonore (ya da bakteriyel bir hastalık) kaptın, adam gibi tedavini olursan, hastalık tamamen bitiyor, hastalığı kapmadan önceki haline dönüyorsun… Herpes ve HPV’de böyle bir şey yok, ömür boyu taşıyıcısın. Evlendiğinde de karına er ya da geç bulaştırmama ihtimali yok; örneğin evlenirken bakire kız aldın, senden herpes kapıyor, rezillik.

   1. Şuana kadar hep kadinlarida orgazm etmeye çalışıyordum. (Oralla yani)
    Napayım peki abi ben?
    Bi yazı falan var mıdır bu konuda yazdığın?

  1. Michael Douglas oral yapmaktan Hpv nin kanser yapan bir cinsini kapıp gırtlak kanseri olmuştu.

   Herpes ve hpv den tam korunamazsınız. Hiç seks yapmamanız lazım riski sıfıra indirmek için.

   Ama riski baya azalta bilirsiniz. Kondom temas yüzeyini azaltır, kullanın. Oral yapmayın. Siz de yaptırmayın. Seks ten sonra sirke ile kendinizi temizleyin, ağzını çalkalayın ve duş alın.

   Benim içi sirke dolu küçük bir fısfısım var. Seks ihtimali olan yerlere yanımda götürüyorum.

   Herpes ve hpv teoride önür boyu vücutta kalır ama pratikte öyle değil. Bağışıklık sisteminiz güçlendikçe atar vücuttan. Bünyeye göre değişir.

   Ben yıllar içinde birçok hastalıkla yüzleştim. Hep en beklemediğim kızlardan bulaştı. Yalan söylediler, gizlediler, masum ayağına yattılar.

   Siz dediklerimi yapın!!

  2. Kadina oral yaparken normal prezervatifi makasla ortadan kesip kadinin vajinasının üzerine yerleştirebilirsin ama yapmamak daha iyi kim uğraşacak.

 11. Daha önce bir kaç defa set açtığım halde hala tanımadığım bir kadınla konuşmaktan ölesiye korkuyorum. Tavsiye istemiyorum söylemek istedim 😀

  1. Hatun evlenelim artık dedi evlendik. Teklif etmedim. Tek taş almadım. Aslında kız tarafını deli etse de Türk standartlarına göre çok küçük bir tören yaptım.

   Çoğu erkek evliliği ve bebeği benim gibi yapıyor maalesef. Kadın yapalım diyor erkek de tamam neden olmasın diyor.

   Ben o zaman 20li yaşlarımın ikinci yarısındayım ve evliliğin ve çocuğun nasıl sorumluluk olduğunu göremiyordum. Özellikle çocuk feminist bir yaratıkla büyük iş.

 12. beyler selam.burayı okuduktan sonra çok şey değişti.başıma gelen bir olayı daha doğrusu bir girişimimi anlatmak istiyorum.Zira sizin yorumlarınız benim için değerli.
  Geçen hafta bankada bir işim vardı ve herkes gibi bende sıra numarası aldıktan sonra daha çok kişi var diye dışarı çıkıp bir sigara içeyim dedim.2 tane yan yana bank vardı ve bankların birinde kafasını telefona gömmüş yolda görüldüğü zaman her 10 erkekten 11 inin bakacağı ve 1 dk da 100 tane fantazi uydurabileceği tarz giyinmiş bir hatun var.Ben de gittim yanındaki banka oturdum.5 dk bende telefona gömüldüm daha sonra bir sigara yaktım.O ara tabi ben kızı inceliyorum sinyal var mı diye ama kızdan bana sinyal oldukça düşüktü.Sigara bittikten sonra kıza ‘burada hep sıra yavaş mı ilerler ?’ diye bir soru sordum ve kız gülerek ‘evet ya bende sabahtan beri bekliyorum’ dedikten sonra ufakta olsa bir sinyal aldığımı düşündüm ki ben dedim bu işi sonuna kadar götürebilirim.Şimdi yaklaşık 10-15 dk süren aramızdaki konuşmayı ve gelişen olayları ikili muhabbet edercesine yazacağm;
  Ben:Burada hep sıra yavaş mı ilerler ?
  Kız: Evet (gülerek) bende sabahtan beri bekliyorum?
  Ben: Buralı mısın sen ? (İZMİR)
  Kız: Evet
  Ben:Belli oluyor
  Kız:(Gülerek) teşekkür ederim.
  Aradan 1-2 dk geçtikten sonra
  Ben:okuyor musun,çalışıyor musun ?
  Kız:İkisi de değil sınava hazırlanıyorum.Sen ne iş yapıyorsun?
  Ben: (Bende işimi söyledim)
  Kız:Immm baya iyiymiş seninkisi bende sınava girdim bekliyorum umarım iyi olur benim için
  Ben:Umarım.
  (buradan sonra nerelisin,neden buraya geldin tarz muhabbetler var onları yazmıyorum direk sona doğru geliyorum)
  Ben:ya senin sıra numaran gelmek üzere o yüzden senin instagramını almak istiyorum
  Kız:Sen evli değil misin? (o ara arkadaşım aramıştı biraz canım cicim diye konuşmuştum ona istinaden dedi)
  Ben:hayır o arkadaşımdı evli değilim ben
  Kız:hmm o zaman benim instagram adresim xxxx
  (ben tabi bulamadım bunun nickini,nasıl bir cesaretse zıplayıp kızın yanına oturdum,sonra buldum)
  Ben:tamam ekledimm
  (Allah kahretsin kızın 5000 küsür takipçisi varmış 🙂 bilsem istemezdim )
  Kız:tamam bende ekledim.
  (o ara kızın sırası gelmek üzereydi kalktı gitti içeriye ben dışarıdayım hala.neyse bunun işi bitti ben hala dışarıda iken yanma geldi tekrar)
  Kız:Benim işim bitti sıra hemen geliyor.
  Ben:Bana da gelmek üzere sıra sana bişey demem gerek
  (Kız o ara bana doğru eğildi)
  Kız:Tabi dinliyorum
  Ben:Yanıma otursana şöyle
  Kız:tabi oturayım (tüm vücudunu bana döndürdü.)
  Ben:ya şimdi senin instagramını istedim ben ama telefonunu da istersem çantayı kafama vurmazsın değil mi?
  Kız:(gülerek 2-3 saniye düşündü) ya vereyim telefonumu da ama nazım kalmaz o zaman sana karşı o kadarı da nazım olsun
  Ben:peki o zaman dışarı…(derken sözümü kesti.)
  Kız:Ya valla arkadaşım bekliyor çok özür dilerim
  Ben:Yok bende bugün çıkalım demeyecektim benim de bugün gelmem mümkün değil
  Kız:Peki o zaman (gülerek elini uzattı) tanıştığıma çok memnun oldum dedi.
  Ben:Ben de dedim.
  2 gün mesaj atmadan bekledim.sonra öğleden sonra mesaj attım.kız 2-3 saat sonra yazdı.bende o bana yazdıktan 3-4 saat sonra ona yazdım.o konuşmada dışarı çıkmayı teklif ettim o da kabul etti.ama tabi ben gerizekalı gün ve saat belirtmedim önümüzdeki hafta 1 gün çıkalım dedim.bu olaydan sonra kıza 2 gün sonra 1 daha mesaj attım ama gelin görün ki instagram da görmüyor kız mesajı.Büyük ihtimal ya DM kutusu ağzına kadar dolu ya da beni iplemiyor.
  BU BİR SAHA RAPORU OLARAK DEĞERLENDİRİLEBİLİR Mİ BİLMİYORUM ANCAK YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ.HERKESE TEŞEKKÜRLER….

  1. Başta numara istemeliydin vermezse Instagram isterdin. Bu konuda korkak davranmissin. Boşver 3 4 gün sonra hic mesaj atmamış gibi yeni bir mesaj at hafif eglenceli olabilir cevap vermezse next ve takipten çık

 13. Mahmut abi yazı çok güzel bizler için yol gösterici rehber niteliğinde ellerine o güzel yüreğine sağlık.

  Benim sormak istediğim kısa süreliğine Toronto’dayım dil okulu için. Bir önerin var mı genel olarak Mahmut abi ?

  Benim kafamda disiplin ve duygusal dokunulmazlığa odaklanmak var.
  Gyme yazılıcam sabah erkenden gidicem. Hafta sonları da 3-5 gündüz oyunu açılışı yaparım. Bir önerin varsa seve seve dinlerim.

 14. HPV virüsü kapan arkadaşlar, doktora gidin, HPV tipini öğrenin, kimisi çok tehlikeli gerçekten. Bende var HPV, en son 3 yıl önce çıkmıştı. HPV nin tedavisi basit, kendiniz de yapabilirsiniz. Elma sirkesi siğilleri öldürüyor. Bir kulak çubuğunun pamuğunu alın, sirke ile ıslatıp yara bandı ile siğilin üzerine yapıştırın. gece/gündüz takılı kalacak, arada bir değiştirin. Siğillerin önce beyazlaşıp sonra da yok olduğunu göreceksiniz. Doktorun yaptığı benzer birşey zaten.

 15. Mahmut abi her ilişkide prezervatif kullanıldığı taktirde hastalık bulaşma ihtimali çok düşük değil mi? Bir de abi baktık kızın genital bölgesinde siğil var, giydirip geri mi yollayalım ne dersin?

 16. Mahmut Hocam büyük hizmetler yapıyorsun sagliginida dusundun ya gencligin umarim bir gun yolumuz kesisir kendi adima tesekkur edebilirim sana.sag ol var ol Hocam.

 17. sırf şu hastalıklar yüzünden genç yaşımda evlenip gideceğim.

  Mahmut abi, sen gibi bazı saygı duyduğum yazarlardan, senelerdir farklı kadınlarla yattık da noldu değişen yok. riskleri de göz önüne alınca tek eşlilik iyidir evlenin diyen de var. ne diyorsun?

  1. Ben 17 senedir hatunlarla yatıyorum, bunun neredeyse yarısından fazlasında ilişki artı evlilik olarak tek bir hatunla yattım, diğer yarısında ise çok fazla sayıda hatunla. Zevk olarak sürekli hatun değiştirmek daha iyi diye düşünebilirsiniz ama bence zevk olarak pek farkı yok ve çok yorucu. Baba parası yiyen biri olsam belki ama sürdürülebilir bir hayat tarzı değil. Şahsen bana sorsan tek eşlilik daha iyi ama günümüz standart erkeği o kadar oğlan çocuğu kalıyor ki belli bir tecrübe atlatmadan tek eşliliğe girerse işi yaş. Bu nedenle gençken hemen dalmayın diyorum. Yoksa bence de tek eşlilik iyidir.

   Evlilik ise riskli. Evlenmeden yaşayabileceğine kanaat getiren adama illa evlen demem.

 18. Para ile yapılan cinsellik tamamiyle erkeğin kendine saygısını yok edecek olan tutkusuz,keyifsiz birşey.Size karşı hiçbirşey hissetmeyen bir hatunla yapacağınız seksten keyif almayı beklemeyin.(Eğer bir fahişeyi para vermeden beceriyorsan o ayrı).Ki bunun bir ileri versiyonuda fahişenin herşeyini feda ederek seninle seks yapmayı arzulamasını sağlamaktır.
  Para vererek yapılacak cinselliğe yaklaşmayın,düşünce yapınız “ben ona değil o bana bu iş için para versin” olmalı.Bu mentaliteyi gerçekten hissettiğiniz ve duruşunuza yansıttığınızda hiçbir hatun size karşı koyamaz.

  1. Cinsel ihtiyacı validasyon seksi ile dealiş veriş seksi ile de görülebilir. Kendisine saygısını validasyon seksine kadın bağlar. Bahsettiğin düşünce erkeklerin feminenleşmesinin bir göstergesi sadece. Bahsettiğin saygı vs maskesi feminen öncelikli propogandanın erkekleri sadece tavlayabildikleri kadına muhtaç kılarak ve bazı durumlarda aç bırakarak kullanışlı bekleyen beta yapma araçlarından biri. Sen de çoğu erkeğin içselleştirdiği bu propogandayı marifetmiş gibi burda tekrar ediyorsun.

   Validasyon seksi yani kadının seks yapmak için seks yapması daha zevkli ama iş ihtiyacı gidermek olunca öbürü de işe yarar. Hastalık korkusunu anlarım ama onun haricinde elde böyle bir imkan varken sirf bu feminen propogandaya kanıp sekse muhtaç olmanın bir alemi yok.

   1. Özellikle Türkiye gibi bekar erkeklerin sekse ulaşması askanın midesinde olan bir ülkede, paralı seksi küçümseyen erkekler, olsa olsa SJW’ci hassas kültürcü biridir. Fahişe diye küçümsediğimiz kadınlar olmasa, tecavüz, taciz ve abazanlık; hiç bir şekilde önüne geçilemeyecek derecede nüksederdi. Bir çok erkek, kadının seksi ödül gibi sunması ve yatapa giden yolda erkeğe kök söktürmesi (ben buna erkeğe cinsel şiddet diyorum) dolayısıyla normal kadınlarla ilişkiyi kesip, cinsellik ihtiyacını escortlarla gideriyor.
    Rekabeti düşürmesi sebebiyle kadınların bu paralı sekse bok atmasını anlarım. Ancak erkeği anlamam.

 19. Evet,her erkek her kadını tavlayamaz.Ama her erkeğin tavlayabileceği bir kadın vardır.Çevremde çok adam gördüm ki ihtiyacını alış veriş seksi üzerine dayandırmış ve hiçbir kadınla konuşamayan.Bir nevi porno izlemek gibi bu da bir bağımlılık oluşturup kişiyi kadınlar konusunda başarısız yapar.Uzun vadede tembelliğe iter.Uzaktan beğendiği kadını izleyip,onun hakkında konuşan,sürekli onu düşünen bu arkadaşlar seks ihtiyacını da rutin olarak fahişelerden karşılayarak kadına yaklaşmaya ihtiyaç bile duymaz.Bu yaklaşma içgüdüsünü bile tetikleyen şey içindeki seks arzusudur.

  1. Burada bizim yazdıklarımız da buna benzer şeyler zaten. Fahişeler seksin değerini düşürerek erkek için hayatı kolaylaştırıyorlar ama erkeğin ana seks kaynağı olmaları iyi bir şey değil, gerekli de değil. Fakat sen konuya böyle girmedin, “para ile yapılan cinsellik tamamiyle erkeğin kendine saygısını yok edecek olan tutkusuz,keyifsiz birşey” diye girdin. O iş öyle değil neyse ki …

 20. Muhtaç bir şekilde bir kadına para vererek seks yapmam.Bir kadına birşey ısmarlamam,hediye almam ya da seks için para ödemem.Vereceğim herşeyi hak etmeli,fahişe de olsa…Feminist akımın saçma sapan değer politikaları ile ilgili değil.

 21. Mahmut abi prezervatif kullanarak eskorttan hastalık kapma riskini ne kadar görüyorsun? Bu hpv, herpes ve hepatit bulaşabilir sanırım.

  Ve abi saatliğine 300 TL alan ve kendi evinde görüşen eskort hakkında fikrin nedir? Gidilebilir mi sence?

 22. Mahmut Abi merhaba. 24 yaşında üniversite öğrencisiyim. Üniversite hayatımın her döneminde sex oldu fakat şu 2 yıldır düzenli olarak farklı kızlarla sex tecrübesi yaşıyorum. Özellikle son 2 aydır artık neredeyse her gün birileriyle birlikte oluyorum (mastürbasyonu bırakmanın ve yazıları okuyup uygulamanın etkili olduğunu düşünüyorum) fakat ortada bir sorun var.

  2 ay önce mastürbasyon yapmayı tamamen bıraktım(iki ay içerisinde maksimum 2 kere yaptım) ilk günler zor olsa da şu an aramıyorum bunu cinsel hayatıma bağlamak istemiyorum çünkü daha önceden sex yetersiz kalıp mastürbasyon yapıyordum. Mastürbasyonu bıraktıktan yaklaşık 1.5 – 2 hafta sonra cinsel isteksizliğin baş gösterdiğini fark ettim. Psikolojikte olabilir ama sex yaparken bile taş çatlasın zorlaya zorlaya 3′ ü ancak görebiliyorum(Önceden 4ü çok rahat yapabiliyordum).

  Bazı kızlarda 1′ den sonra yapmak bile istemiyorum. Psikolojim bozulmak üzere ve ilk seferde en fazla 1 dakika dayanabiliyorum(erken boşalma). 2.de ise sertleşme sürem bayağı uzadı gün geliyor hatunun içerisinde küçülüyorum.

  Haliyle gelen tepkilerde ne kadar önemsemiyormuş gibi gözüksem dalga geçsem de psikolojimi yıpratmaya başladı (sorunun bende değil hatunda olduğunu kabul ettirip sıyrılıyorum çoğu zamanda hatun kendini yetersiz buluyor). Bu yaşta ek takviye de almak istemiyorum. Sorun psikolojik olabilir mi verebileceğiniz bi abi tavsiyesi var mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *