Saha Raporu – Dans yürümesi

Ne zamandır saha raporu yorumlamıyorduk. Redist ilginç bir saha raporu yazmış ona el atalım :

Selamlar abi en son sadece hb7 ve üzeri kızlara daygame yapmaya çalışmamın bir problem olduğunu söylemiştin ve ben de zorla da olsa dışarıda hb7 altı kızlara yürümeye çalıştım.

Sonuç; az kıza yürüdüğüm için pek bişey çıkmadı ve biri sokağın ortasında sapıkmısın sen her hoşlandığın kıza böyle mi yaklaşıyorsun falan diye bağırdı çağırdı. Neyse bunu bi geri dönüt olarak yazmak istedim ve asıl saha raporunu anlatıyorum.

Kız hb6.5 (çok kısa bir etek giymiş ve hala betalığın kalıntıları sanırım bu tarz giyinen kızlar bir tık daha önde oluyor gözümde)

Ben yaş 22 boy 1.80 2 yıldır ağırlık kaldırıyorum ve mekana idmandan hemen sonra gittiğim için baya pumplıyım.
Dans gecesindeyiz .

Kızla birlikte başlangıç grubunda olduğumuz için hadi gel şu öğrendiklerimizi deneyelim diye kaldırdım dansa ve bir sürü IOI aldım ( O kadar gürültüde sürekli sohbet etmeye çalışıyordu benimle, soru soruyordu, gereksiz temasta bulunuyordu vs.)
Dışarı çıkalım mı dediğimde olur dedi sonra mekana geçtik buraya kadar herşey normal.

Mekana oturunca bir arkadaşımı çağırsam sorun olur mu dedi. Bende olmaz dedim. (Gerçekten bilemedim ne diyeceğimi)
Sonra işin daha kötü tarafı mekana gelen arkadaşı erkek çıktı. Çocuk cılız görünümlü tam bir beta ve gelir gelmez dedikodu yapmaya başladılar. Ben ne kadar çerçevemi sıkı tutmaya sinirlendiğimi belli etmemeye çalışsamda sohbet dışı kalmanın gerginliği vardı üzerimde.

Kalkıp gitmeyi düşündüm. Gitmedim.

Kız niye bu kadar sessizsin dediğin de ne yapayım siz eskileri konuşmaya başladınız ( kızın hoşlandığı bir çocukla ilgili konuştular) nerden katılayim sohbete dedim.
Ve kendimi gerçekten kötü ve çaresiz hissettim.

Ordan kalkınca kızın arkadaşını postaladık biraz tutmayalım dedik.

Turlamaya başladığımızda benim eve (aslında arkadaşımın evinde kalıyordum onada söylemiştim)geçelim mi dedim kızda yok ya turlayalim sonra sen beni eve bırakırsın dedi. Bende ısrar etmedim. Kızı evine kadar olmasada baya mahallesine kadar götürdüm(götürmem mi demem gerekiyordu karar veremedim).

Kız bi ara yürürken ben kursu bırakıyorum birdaha görüşemeyiz belki gibi bişeyler söyledi bende kısmet dedim. Ve kızın numarasını falan istemedim.

Kırmızı haptan sonra ilk buluşmamdı. Üzülmedim gece saçma sapan geçti diye ama çok garip hissettim.

Yorumlarsanız çok mutlu olurum.

hb7 ve üzeri kızlara daygame yapmaya çalışmamın bir problem olduğunu söylemiştin ve ben de zorla da olsa dışarıda hb7 altı kızlara yürümeye çalıştım.

HB7 altını guzel bulmamanız problem. Ama nedeni tam anlaşılmıyor. “Zorla olsa da …” diyorsun ya. O klasik düşük rütbeli betalara özgü güzellik tapınması asıl problem. Bu kafa yapısı ile HB7 üstü kız tavlayamazsınız tavlasanız da o kızın ayak paspası olursunuz.

Kız hb6.5 (çok kısa bir etek giymiş ve hala betalığın kalıntıları sanırım bu tarz giyinen kızlar bir tık daha önde oluyor gözümde) …

Çok kıza etek giyen kız o eteği cinsel olarak ilgi çekmek için giyiyor. Buna ilgi göstermek betalık değil. Buna ağzının suyu akmak ya da bakıp bakıp da yürüyememek betalık.

Tabii hatun açık giyiniyorsa bu onun her erkeğin ilgisini çekmekten hoşlanacağı anlamına gelmez. Onun öyle giyinme sebebi tepe erkekler için diğer kızlarla rekabet etmek. Tüm erkeklerin ilgi göstermesi bir yan etki sadece.

Şimdi danstaki kıza gelelim. İyi başlamış. Çok kısa etek giyinen kadını alfa evresinde varsayabilirsin. Kırmızı giyinmek de aynı şekilde buna işaret eder. Aslında giyim döngülerinden kızların adet döngülerinin neresinde olduğunu bile az çok çıkarabilirsiniz.

Mekana oturunca bir arkadaşımı çağırsam sorun olur mu dedi. Bende olmaz dedim.

Kız uydusunu çağırarak shit test atmış. Olmaz dememen ya da hemen kabul etmen hata. Şakayla karışık bir şekilde reddetmen lazımdı. “Ben mum ışığında başbaşa kalırız diye hayal ederken arkadaşının gelmesi olmaz” derdin mesela …

Diyelim ki ciddiye almadı (muhtemelen kız burada durur o adamı çağırmazdı) ve arkadaşı yine de çağırdı. Bu kızın sana ilgisinin o aşamada düşük olduğuna işaret eder. Burada yapman gereken bunlar konuşurken ya sessizce gitmek ya da kıza “ben gidiyorum sen de gel deyip kızı başka mekana götürmektir. Kız eğer gelmezse zaten orda zamanını boşa harcamayı bırakmış olurdun. Ya da kız kuyruğu ile gelirse mesela onları orda ekerdin.

Kalkıp gitmeyi düşündüm. Gitmedim.

“Abi şu durumda ne yapalım, bu durumda nasıl davranalım” diye sorulan sorular aslında çok saçma. Zira eğer damarlarınızı testosteron dolduracak aktiviteleri yapıyorsanız olay olduğunda yapacağınızı sezgileriniz size bağıracaktır. Bak mesela senin 2 senelik spor sana en azından bunu sağlamış. Önemli olan mavi hapı atmak. Burada sessizce ya da afedersiniz deyip gitmen ve başka avlara ve danslara bakman lazım. Kendi de bunu biliyorsun ve testosteron ile yağlanmış evrimsel algoritmaların da sana bunu hissettiriyor. Kalarak kendine hıyanet etmişsin ve …

Ve kendimi gerçekten kötü ve çaresiz hissettim.

Sonuç kaçınılmaz. Mavi hap işte gözü körolsun! Daha bir saat önce hayatında olmayan kıza “ya verirse” ya da “saygılı efendi çocuk ol, annenin gününe gelen teyzeleri gururlandır” mantığı ile orada ezilip büzülmeye katlanırsın. İçindeki maskülen erkek aslında hala aktif ve o nedenle kötü ve çaresiz hissetmişsin. Bu açıdan ümitsizliğe gerek yok ama tam olarak iğdiş edilmemiş olman orada kalarak kendini aşağıladığın gerçeğini değiştirmez.

Ordan kalkınca kızın arkadaşını postaladık biraz tutmayalım dedik.

Bu sana ne söylüyor? Maalesef kızın arkadaşını çağırma nedeninin seni postalamak ya da aşağılamak değil denemek olduğunu söylüyor. Sana shit test atmış. Shit testlerin sadece kadın erkekle seks yapabileceğini düşündüğünü gösterir ve iyi bir şeydir. Yoksa hatun seninle kalmazdı.

Turlamaya başladığımızda benim eve (aslında arkadaşımın evinde kalıyordum onada söylemiştim)geçelim mi dedim …

Hiçbir cinsel gerilim yükseltme olmadan şunu yapmayın. Sen gördüğüm kadarıyla hiç cinsel gerilim yükseltme yapmamışsın. Eğer kızı ve arkadaşını orada bırakıp başkası ile dans etsen ve o kızla da gitmezsen ve dönse idin o bile cinsel gerilimdir.

Arkadaşlar daha direkt söyleyeyim : kadınlar azdırılabilir yaratıklar (hafif dokunuş ve sözlerle) ve hafifçe azdırmadan eve meve atamazsınız … İstisnalar tabii olacak ama strateji olarak benim dediğim doğru.

Kız bi ara yürürken ben kursu bırakıyorum birdaha görüşemeyiz belki gibi bişeyler söyledi bende kısmet dedim. Ve kızın numarasını falan istemedim.

Kusura bakma burası facia. Bak o shit testi geçememene rağmen kızın sana ilgisi devam ediyor. “ben kursu bırakıyorum bir daha görüşemeyiz belki” ne demek? Burada karşılaşamayız lütfen telefon numaramı al seni bir daha görmek istiyorum demek !?!?!

bende kısmet dedim – aferim.

Ve kızın numarasını falan istemedim – bravo!

Ah işte aşağıdaki büyük başa giden kanın yukarıdaki büyük başa giden kandan daha fazla olduğu yaştasın 😀 35 yaşa kadar böyle maalesef. Düşünmek ve uyanık olmak için özel çaba harcaman lazım.

Sen muhtemelen kızın oradaki arkadaş shit testinin ve orada hissettiklerinin etkisinde kaldın. Ama tipin iyi, boyun posun yerinde ve duruşuna dikkat ediyorsun. Yani senin bir miktar shit test yenilgisini absorbe edecek avantajların var. Fakat telefonumu al diyen kızdan telefonunu almamışsın, avantajların işe yaramamış.

Üzülmedim gece saçma sapan geçti diye ama çok garip hissettim.

Bu da bir tecrübe sonuçta. Ama Amcığın 16 Buyruğundaki ekstra özgüven işini biraz daha kolaylaştıracaktır. Satışı da oldu kabul et ve ona göre davran.

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

41 thoughts on “Saha Raporu – Dans yürümesi”

 1. En büyük hatan idmandan hemen sonra yemek yemeden hatunun yanına gitmen beyindeki glikojen depoların boş yorgunsun üstelik kafa çalışmıyor…

 2. “Daha bir saat önce hayatında olmayan kıza “ya verirse” ya da “saygılı efendi çocuk ol, annenin gününe gelen teyzeleri gururlandır” mantığı ile orada ezilip büzülmeye katlanırsın. İçindeki maskülen erkek aslında hala aktif ve o nedenle kötü ve çaresiz hissetmişsin.”

  Arkadaş burada kötü ve çaresiz hissettiği için mi içindeki maskülen erkek aktif oluyor?

  1. İçinde aktif ama bastırılmış. Yani hareketler mavi hapa göre. Bu tür çelişki de adama kendini kötü hissettiriyor. Doğal olan maskülen tarafına göre hareket etmesi idi.

   1. Ben tamamen mavi hapın kendisi olduğumu sanmıştım. Genelde ergenliğimde ve gençliğimdeki başarısız olaylarda da aynı arkadaş gibi hissetmiştim. Demek ki o kadar vahim durumda değilmişim, güzel bişey bu:)

   1. Mahmut Abi,dekolte olayini bende sormustum sana,bu tepe erkek cevabi iyi oldu.beta iken dekolteli kizlara bakardim ve olumsuz donus olurdu.Simdi aldigim tepki bambaska artik rahat ve maskulen davraninca olumlu davraniyorlar.Eskiden Turk kizlarina karsi muthis ofkeliydim ama bence oyunu en iyi oynayabilecegimiz kizlar turk kizlari cunku alfa erkek cok az.hatta senin %3 erkekle rekabet ediyorsunuz gibi bir yazin vardi durum aynen o.

    Saha raporunun basindaki bagirip cagirma olayina ne diyorsunuz?Nadiren bende arkadasla ayni tepkiyi alabiliyorum.Acilis olayinda bagirarak terslenme shit test gibi durmuyor mu?

    1. o bağıran kadınlar shit test falan yapmıyor. oyle algilar devam ederseniz basiniz belaya girer. tek cozum eger yurudugunuZ kiz konusmuyorsa asla israr etmemek.

     1. Anladim.En sevdigim yonun bazi yerli yabanci cakal pua ozentileri gibi aman aslanim yaparsin demeden bildigini ve oyunda gercek olani dobra sekilde anlatman Abi.

      Test icin 3 gun once klinikteydim.iki sira arkamda ozbek/kirgiz gorunumlu bir kiz ve ailesi vardi.kiza bakis attim ve farketti.daha sonra islem icin onume gectiler ve kiz ilemlerini yaptirirken arkasini donmeden saclarini duzeltmeye kendini toparlamaya basladi.Yurumedim cunku ailesi yanindaydi 🙂 bunun yd oldugunu da dusunmedim desem dogru olur.

      Asil yd diger klinikte oldu.yanimda bir adam ve iki kizi vardi.adam icerdeyken geri gelen kizi gulumseyerek babam sizden once girdi galiba dedi.otururken de bakislarimiz karsilastiginda gulumsuyordu.

      Yakin zamanda ameliyat olucam Mahmut Abi.bu problem testosteron ve psikolojik durumumu degisken yaptigi icin monk mode devam ediyorum.20 gunluk bir ameliyat sonrasi istiharat ile saha raporlarina baslarim artik 🙂

      Sacma sapan sorularimiza dahi uxun uzun cevap verdigin icin sagol Abi 😉

 3. Hatunların ilk buluşmaya veya bazı buluşmalara kız kankası ile gelmesine ayrı ayar oluyorum kendimi jüri karşısında gibi hissediyorum bence bu çoğunlukla kendi kişiliği olmayan karar mekanizması çalışmayan hatunlarda var.

 4. Harika bir saha raporu daha. Kafama takılan şey şu, bir erkek HB7 altını beğenmiyorsa bunun Beta olmasıyla nasıl bir ilişkisi olabilir ki? Şahsen ben şişko olmadığı sürece birçok kızı ilişki yaşamaya değer görmek istesem de ne yazık ki göremiyorum. Bu durumda kendimi zorlamamın bir faydası olur mu?

  1. Ille de Hb7 üstü olsun diyen bildiğim erkeklerin çoğunun ellerinden başka partnerleri yok. Bu adamların çoğu kadınlar konusunda seçiciyim ayağında ama bildiğin başarısızlar. Gözlemlediğim alfa adamların böyle bir takıntısı yok ama hb7 ve üstüne erişimi var. Bildiğim seçici arkadaşların ise nedense yok. Istisnalar tabii ki vardır ama ben çoğunuzun farklı olduğunu sanmam.

  2. Yani escort hesabı. Escort çok güzel bir yöntem değil ama elini seveceğini escortu sevmek daha mantıklı. Aynı şekilde sürekli hb7 kovalayıp boş duracağına birkaç tane hb6-5 ile ileri aşamaya gitmek daha iyidir. Ki genellikle Mahmut abinin de dediği gibi hb7 sınırını koyanlar kadınlarda başarısız olduğu için boğulursam büyük denizde boğulayım mantığında olanlar

  3. Aslında söylemek istediğim şu: HB7 altı kızları beğenmek ya da beğenmemek bizim elimizde olan bir konu değil. Ama hiç olmayacağına en azından onlar olsun mantığında yaklaşınca da beğendiğimizden değil mecburiyetten yaklaşmış oluyoruz. Tabi ki de boş oturmaktan iyidir. Ancak amacı düzenli sex olmayan birinin HB6’nın altına inmesi bence gerekli değil. En azından Mahmut Abi’nin attığı o resme göre değerlendirirsek durum bu.

 5. Ya arkadaşlar benim durumuma dışardan bi analiz yapsanız (yorumlarınızı kolaylaştıracak doneler vericem size) kafam çorba gibi oldu. Kısaca anlatayım kendimi ortak durumlarımız olan arkadaşlar muhakkak çıkacaktır. özellikle mahmut kardeş senden bir yorum alsam.
  40 yaşındayım ama 34 35 gösteriyorum. vücut fit uzun boy(1.84) Kabul edilecek değerde tip iyi giyim etc.
  2 sene önce 10 yıllık evliliğimi bitirdim.(anlaşmalı)
  eşim yabancı hb 8 veya 8.5
  3 yabancı dilim var 2 iyi derece 1 tanesi kırık
  Ticaretle uğraşıyorum

  yetiştirilme tarzım itibariyle aşağılık kompleksiyle büyüdüğüm. Kendimi beyenmeme durumundan dolayı değersizlik inancı zirveye ulaşmıştı. (Bu arada korumacı bir anne tarafından yetiştirildiğim için bağımlı kişilik yapısı karakterimin bir parçası oldu ,düşük sorumluluk bilincim var.) o yüzden eşim dahil kız arkadaşlarım çok güzel kadınlardan olması gerekiyodu ve öylede oluyodu.
  Aslında bu yazıyı birazda dertleşme olarak alabilirsiniz.
  İçimdeki değersizliği bastırmak için daima bir sevgilim olması gerekiyor ve güzel olması gerekiyor inancı oluşmuştu. (internette bu duruma ilişki bağımlılığı diye bahseder) Bu kadınlara ulaşmak için belli donanımlara sahip olmam gerekir düşüncesiyle yıllarca kendime yatırım yaptım( dışarıdan baktığınızda sorun yok gayet iyi gibi görünsede) ama bir amaç için olduğundan dolayı beni gerçek manada mutlu etmiyordu.nasıl yatırımlar diyeceksiniz. Lütfen kendini övme olarak algılamayım durum biraz vahim çünkü
  ekonomik durum ok.
  yüksek espiri kabiliyeti
  bir çok sosyal hobi iyi derecede yapmak ( latin dans vb.
  Çok iyi sex ( partnerlerim ilk gece biraz şok geçirirler)
  Yani ilk iletişime geçtiğim anda hızlı etkileyeceğime emin olduğum için işlerim hızlı ilerliyor. bu forumu 1 yıl önce buldum ama son 3 aydır çok yakından takip ediyorum, kesinlikle adına çok yakışan bir forum şimdi yazacağımı çok duymussunuzdur. Geçen yıllarıma üzüldüm. Sabahtan beri kendini anlatıyosunda senin sorunun ne amk diyeceksiniz. Çoğu zaman kırmızı haplıyken ilişkinin kritik safhalarında mavi haplı olduğumu gördüm. En büyük problemim en son 10 aylık bir ilişkim vardı son 9 ayına kadar kırmızı hap davranışı sergiledikten sonra son bir ayda karşı tarafın korku oyununu yedim ve son 1 ayda mavi haplıya dönüşerek terk edildim. ( bu arada evliliğimin son 2 seneside aynı şey oldu artık o kadar pısırık görüyodum ki dayanılmaz hale geldi ben davayı açtım ama ben açmasan o zaten postalayacaktı beni.)ilişkilerimin çoğu böyle oluyodu. ayrılık sonrası yanlız duygusu beni yıktığı için yeni bir insan bulma çabasına giriyodum.(tecrübesiz olduğum yıllarda bu acıyı aşk zannediyodum) Tabi bunu dans ortamında buluyodum 10 aylık ayrılık acısını 1 hafta sonra bulduğum bir kız bana hemen unutturdu. Yanlız bu kızda borderline kişilik bozukluğu olduğu için beni yordu. ayrılıyo barışıyo falan (Kırmızı çizgim yok) aslında bu kızla tanışmadan önce bu forumdaki kritik noktaları okusaydım bu duruma düşmezdim.
  Şunu gördüm kendimde piç davranışları çok fazla ama maskülen davranışlar çok az.
  problemim 1- sosyal ortamlarda birini bulmak kolay(ama alternatif çok az buda yorucu oluyor)
  Problem 2- Bu durumu nasıl aşıcam biri gidiyo üzülüyorum başkasını bulunca hemen unutuyorum yeni biri glmesi için yeni bir ortam yeni bir uğraş çok yorucu. Yanlızda kalamıyorum. kaybetmemek için daha bir ilişkiyi bitirecek hiç bir cesaretim olmadı.
  Gündüz oyunu denedim bir kaç kere direk açılış yaptım
  Meğer ben ne kadar pısırıkmışım onu gördüm cesaretim kırıldı. (sosyal baskıya dayanamadım)Çünkü şu ana kadar hiç bir kız arkadaşıma ilk yaklaştığımda niyetimi belli etmedim.Valla işte böyle yukarıya yazdım
  sizden değerli yorumlarınızı bekliyorum.
  Bu arada yurt dışında var ama istanbulda botcamp olayı yapacak bir arkadaş yokmu.

  1. Allah başka dert vermesin. Ben 32 yaşındayım. Hiç sevgilim olmadı. Başkasının oluyor, onlar da ayrı problemlerden dert yanıyor. Yani insan evladının başına ne gelse yine şikayet edecek, bu muhakkak. Sen yine iyisin. Benim kafamın içi cehemmem gibi şu an. Tüm kadınları bir fare gibi görüyorum. Değersiz bir mal gibi. Binlerce oyın ve takla atarak elde edeceğimiz, asla insani değerlerlerden, erdemlerden anlamayan, manipülasyon canlısı, beni ancak sahtekarlıkla kazanabilirsiniz mesajları yayam aşağılık bir varlık bunlar. Ekşi’deki TRP’ci yazar Dies İrae’nin dediği gibi:
   “sen istediğin kadar düzgün adam ol, doktor ol insanların hayatlarını kurtar, bilim adamı ol icatlar çıkar, haftada 60 saat çalışıp evine ekmek götür, kadınlar yine siktiriboktan bir dj’in altına yatacak, uyuşturucu bağımlısı rock yıldızlarına ölüp biteceklerdir”

   1. siktiriboktan bir dj’ demissin :)) işte bende önümüzdeki hafta dj kursuna başlıyorum uzun zamandan beri istiyodum.clüplerde çalmak ve o ortamlara rahat girip çıkmak içi. memlekette bi clup a girmek için dam istiyolar. (haksız sayılmazlar gerçi)çevremi genişletirim kısa zamanda bakın bu yazıyı unutmayın ))) bi yerde çalmaya başlayınca buradaki arkadaşları davet edicem serengetinin bozkırındaki aslanların bizonlara dalması gibi diyecem ki sikin amk. )) bu rds elemanlarını izliyorum ara ara 7 8 kişi ortalığı talan ediyolar 10 numara eyleniyolar.

  2. Bu bahsettiğin yaygın bir durum. Ilişkiden önce alfa olup ilişkide betalaşmak. Mavi haplı alfa sendromu. Bu bende vardı. Ilişkinin her anında dominant ve maskülen olman ve kadın sana ne kadar hayran görünürse görünsün gardını indirmemen. Asla.

   1. zaten ben evliliğimde de diğer ilişkilerimde de anlamıştım benden dolayı kaynaklandığını ama bu site ile karşılaşmada önce nerelerde gardım düşüyo bulamıyodum. yani hızlı baştan çıkarma durumundan sonra karşımdakiler acı çekmeye başlıyolar isteyerek yaptığım bişey değildi ne zamn onlar için üzülüyodum işler sarpa sarıyodu.Bu site de gerçekten ilişki için yaralarıma merhem olacak cinsten resmen şok oldum bazı durumları gördüğümde o kadar hızlı kabul ettim ki şu anda kurşun atsan işlemez gibi geliyo bana. (İlişki açısinden bahsediyorum.)

   1. )) 2 tane çok yakışlı çocuğum var. dün akşam denemeler yaptım. klüpte yaklaşma, açılış, rezil olma probleminden zerre yok oranın sahibiymişim gibi hissediyorum. ama dışarıda başka oluyo. Forumu okurken yorum kısmında okudum, bu 3 korkuyu galiba mahmut kardeşindi. Şimdi dışarıda bu 3 korku yenmek için ayrı ayrı çalışmam iyi olur hallederim gibi duruyo öyle olmamış olsa clüpte veya sosyal ortamda da aynı korkular olurdu.

 6. Bu arada borderline ilişkim 2 hafta sürdü ama sanki 10 yıl birlikteli geçirmişim gibi üzgünüm. Birisini bulunca buda geçicek ama bu durum hep böylemi dvam edecek. Çok yoruldum

  1. Londra’lı PUA Nick Krauser’ın blogunu başından itibaren okuyabilirsin. Durumu senin durumuna çok benziyor. 9 yıllık evlilikten sonra 35 yaşında bu pick up işlerine sarıyor ve şu anda baya saygın bir PUA.
   https://krauserpua.com/2009/09/page/5/
   Aynı şekilde Tom Torero da 30 yaşında başlamış Day Game’e. Onun Youtube kanalını da öneririm.
   Bu arada ben de 35 yaşındayım, Bootcamp değil belki ama wingman’lik yapabiliriz birbirimize İstanbul’da.

    1. Yok yanlış anlaşılma olmasın. Ben PUA falan değilim 🙂 Approach Anxiety denilen illeti aşamıyorum. Şartlar uygunsa duruma göre açılış yapabiliyorum şimdilik. Yani sen benden daha ilerdesin büyük ihtimalle. Ben yaşın kesin bir engel olmadığını, 30’larında 40’larında hatta 50’lerinde bile Cold Approach Pick Up’a başlayanlar olduğunu belirtmek istedim. Tom Torero podcastlerinde özellikle bu konuyu sık sık işler. İng. bildiğini varsayarak şunu dinlemeni tavsiye ederim.
     https://www.youtube.com/watchv=T_inKSWi4do&index=2&list=PLAashnvW5YjD4hwPQYhNvptEbHB3qaW1a

     40 oldum benden geçti doğru bir düşünce değil. Torero’nun şu kalıbı güzel bi mind set:
     I’m not getting old, I’m evolving…

     1. Yaşımla alakalı hiç sorun olmadı kendimi bildim bileli genç hissediyorum.Forumda benim yaşımda insalarda varmış anlamında söyledim.

  2. Abi sen de farkındasın durumun, sende bağımlı kişilik yapısı var gibi duruyor. Hiç terapiye gitmeyi düşündün mü? Psikolog değil, psikoterapi eğitimi almış psikiyatri uzmanlarına? Şema terapisi, psikanalitik terapi, nesne ilişkileri terapisi gibi terapiler çok faydalı olabilir maddi durumun iyiyse tabi. Yoksa psikoloğa gidip iç dökmekle olacak şeyler değil tabi bunlar. 40 yaşına kadar böyle gelmiş bir insanın birden değişmesi zor tabi, ama imkansız şeyler değil bunlar.

   1. Yok kardeşim hiç gitmedim. ama kendimle alakalı bir çok durumu zamnla aştım. kendine güven(day game deki tırsaklığım hariç) sorumluluk kendini sevmek yeterli hissetmek gibi.ama bu yanlızlık duygusu daha yenemedim beni bayağı üzüyor.

 7. vaybe kendimi tek oldman olarak görüyodum yanlız değilmişim. sitede 35 yaş ve üstü pua larda var bu gayet güzel 🙂 tamamdır kardeş bu wingman olayı beni cesaretlendirir. yanlız ben iki farklı karaktere bürünmüş gibi hissettim kendimi sosyal ortamda full şarj yapan kendine güvenli bir tip olarak herkesle iletişim halindeyken dışarıda direk açılış durumlarında bi görsen beni gözüne ışık tutulmuş gibi ezik heyecanlanan tavşan oluyorum sanki tranva moduna girmişim gibi kendimi bu durumda yakaladığımda şok oldum inanamadım kendime konfor alanımın dışarıda 1 mt kare görünce yıkıldım.gerçi çok fazla denemem olmadı ama 3 5 tane açtığımda böyle oldu bana göre değil dedim devam etmedim. ama çok ilginç bişey oldu her iki denememde bu açılışları yaptıktan sonra dışarıda kadınlarla daha rahat sohbet başlattım. numaralar aldım buluşmada oldu zaten şu ana kadar hiç numara istediğimi hatırlamıyorum ismini yazıyorum numarayı yaz diyorum hipnoza girmiş gibi yazıyolar. (direk açılış yaparken kendimi şöyle düşünürken yakaladım hoşlandığımı söylemek beni çok geriyo 40 yaşında sapıkmışım gibi hissediyorum) bunları yazıyorum ki yanında daygame için çok acemi bir wing olacak en azından başlangıç için.

 8. Tamamen tecrübe ile ilgili. Burada güzel bir yazı vardı : Arada kaybedersiniz ama sonunda kazanan siz olacaksınız, diye. Hepimiz elimize geçen fırsatlardan birkaçını kaçırmışızdır gerekli dersi çıkar ve önüne bak. Merak etme bir sonrakine çok daha iyi olacaksın

 9. Mahmut abi selam. Saha raporu incelemelerinde şöyle ortak bi nokta fark ettim:

  Genellikle insanlara “orada şu cümleyi kurmalıydın” veya “şurada şunu deseydin” tarzı önerilerde bulunuyorsun. Ama sen de takdir edersin ki insanın ne kadar iyi bir oyun’u olsa bile böyle havalı cümleler kuracak doğaçlama yeteneğine sahip olamıyor. (Sen bile sonradan yazıyı okuyunca biraz düşünerek yazıyorsun önerilerini) En özgüvenli insan bile orada senin burada yazdığın gibi havalı laflar edemeyebilir. (Zaten 7/24 böyle konuşsak Clark Gable gibi gezeriz sokakta:) )

  Sorum şu: Bu tarz ani cevaplar yapıştırmak sadece oyunu geliştirmeye mi bağlı? ( Yani özgüvene paralel olarak o yetenek de mi yükseliyor?

  Yoksa daha özel bir formülü var mı?

  Teşekkürler.

  1. Bu eksik özelliğinizi geliştirmeniz için bazı yerlerde Spontane davranış atölye çalışmaları gerçekleştiriliyor. Onlardan birine gidip 2 saat boyunca kendinizi zorlamnızı sağlıyorlar. Bir düşünün derim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *