Saha Raporu- Tinder Buluşması

Birkaç hafta önce Erkekadam.org ’ta edindiğim bilgiler ışığında ve kendi çapıma güvenerek Tinder eşleşmeleri ve set açmaya odaklandım. İlk bir haftalık süreç hızlı ve etkileyici geçti. Kırmızı Hap’ın 6. Ayında kendimi bu denli güçlü ve çekici hissedeceğimi düşünmezdim. Bir noktaya değinmeden edemeyeceğim, Kırmızı Hap size her kadını kaldırmanız konusunda yardım edecek bir öğreti değil ve hatta birazdan okuyacağınız tecrübeler doğrultusunda Kırmızı Hap size seçici olmayı öğretir, o halde başımdan gelen olaylar silsilesine geçelim.

Bir, iki gün önce Tinder’da bir match yakaladım ve içinde bulunduğum karmaşaya ve eğlence isteğine iyi gelebileceğini düşünerek, oyunu oynamaya başladım. Oyunu bilelim ya da bilmeyelim her Türk erkeğinin bana kalırsa büyük Shit Testlerinden biri olan ‘Geç cevap verenin, zor kız olduğu’ kanısı ile pek de istemeyeceğim bir açılış yaptım fakat hem kendimi hem de öğrendiklerimi sınamak istiyordum. 1 Saat süren cevaplama süresine 12 saat ile karşılık verdim, 20 dakika’ya düşen bekleme süresine 2 saat ile cevap verdim ve dün gece kızımız tam olarak istediğim kıvama geldi. Karşılıklı CV’ler değiştirildi, öğrenilmesi gerektiğine inanılan bilgiler edinildi. Telefon başında olsak dahi birkaç küçük (Ben her ne kadar küçük desem de, özellikle Discord grubundakiler neglerimi ağır buluyor (Bir kıza selülitlerin var demek büyük bir neg sanırım eheh : ) ) ve ardından buluşmak için yola çıkıldı, henüz buluşmadan yarım saat önce bir Drama Queen ile karşı karşıya kaldığımı idrak ettim fakat sabrımı sınamak konusunda takıntılıydım. Küçük detaylar halledildi ve tam olarak istediğim yerde buluşma gerçekleşti, buraya dek her şey güzeldi fakat plansız, programsız işe atıldığımı ve bu konuda yaptığım hatayı da belirtmem gerek. Buluşma yeri, hatunun adaptasyon süreci tamam fakat kendimi ve hatunu ikna edebileceğim sabit bir planım yok. Siz, siz olun kesinlikle plansız bir işe kalkışmayın.

Buluşmaya yanağa öpücük ile başladık, kızımız biraz çekingen davransa da genel olarak iyiydi, diş ağrısını bahane ederek soğuk bir şeyler içmek istediğini söyledi. Burada kendi çapımda bir neg attım, diş ağrısına buz basmak iyi gelir diyorlar dedim. Kendileri müstesna bir hemşire, saygın bir hastanede çalışan bir hemşirenin diş ağrısına soğuk bir şeyin iyi geleceğini düşünmesi, tamamen cehalet olsa gerek. Her neyse, eğitim seviyesinden bana ne istediğim şey oyunu oynamak ve ne kadar birikime sahip olduğumu görmekti. Açık konuşmak gerekirse, % 30 – % 70 kuralını birkaç kez bozsam da karşımda sürekli mızmızlanan ve çocuk gibi “Oraya değil buraya gidelim, aslında şurada iyi bir cafe var, şunlardan mı içsek” gibi beni hem maddi hem manevi test eden bir hatunla karşı karşıyaydım.

Bir kafeye oturduk ve 13.50 TL olan Portakal suyunu gördükten sonra, kızı huzursuz edecek birkaç davranışta bulundum. Çünkü kızımız bir Drama Queen ve ben, bana sürekli ajitasyon kasacak bir hatuna para harcamak istemediğime kendimi ikna ettim. Servis’in kötü olduğu konusunda hemfikir olduk ve cebimden kuruş çıkmadan kalktık, ilerleyen birkaç on dakikanın ardından yağmur bastırdı ve belediye otobüsüne atlayıp büyük bir AVM’ye gittik yol boyunca birkaç ILG ve küçük çaplı bir French Kiss aldım, fakat şuna emin olabilirsiniz bu hayatımda aldığım en kötü öpücüktü. HB 6,5 bir hatunun hiç öpüşmemiş olması ihtimaline inanmak istemiyorum. Hele kendi adıma çok iyi öpüştüğümü düşünüyorsam, bu kabul edilemez. AVM’ye geldik ve burada hatunun değerimin altında olduğunu ve ona hiçbir yatırım yapmayacağını küçük bir ima ile yüzüne vurdum ‘Buraya dek plan benim yönlendirmemle ilerliyordu, fakat bizi buraya getirdiğine göre içeceğimiz kahveleri de karşılayacağını umuyorum’ dedim. Çünkü o kızın bir an evvel siktir olup gitmesini istiyordum. (Beyler, ben Kırmızı Hap’ı götünden fitil olarak almış gözüküyor olabilirim fakat bunun adı tamamen seçicilik, benimle ya da sizinle sevişmek istemeyen yüzlerce kızı hatırlayın ve perspektifinizi değiştirin eheheh : ) )

En nihayetinde bir sigara içme bahanesi ile dışarıda bir yere oturduk ve bu esnada birkaç shit test aldım. ‘Bakayım şu biçimsiz dövmeye, sen sanki biraz kilolu musun?, Dişlerin ayrık mı senin? Saçların yağmurda bozulursa karizmatik gözükmeyeceksin gibi. İnanır mısınız, shit testlere bu kadar hayranlık duyan bir adam olarak her birini Rafael Nadal’ın set karşılamalarına benzer hareketlerle savuşturduğumu hatırlamıyorum. Özellikle Dişlerin ayrık mı senin? Sorusuna verdiğim; ” Evet, hatta tam şu aralıkta iki kişilik bir yatak var ve seni oraya atacağım eheheh” Dedikten sonra kızımızın yüzünde ki o ‘Evet, sen beni çatır çatır…’ çirkinleşmeyeceğim, tamam.

Velhasıl kızımız kahvenin 20, suyun 10 lira olduğu bir mekan seçti ve oraya gitmek konusunda ısrarcı oldu, bu esnada ben ne mi yapıyordum? Discord grubuna oradan ayrılacağımı ve seçici olmaları gerektiğini söylüyordum. En son kızı bir test ettim ve dedim ki, aslında böyle basit bir buluşmadansa, bir şişe şarap alıp sana gelebilirdim. Karşılığında, ” hayır, asla” Gibi bir cevap aldım. Eheheh, az evvel bana sırnaşan hatun, şimdi bembeyaz olmuştu çünkü istediği tamamen drama yaratmak, cebimdeki parayı son kuruşa kadar yemek ve benimle ondan sonra sevişmekti. Sevişmek konusunda eminim zira hatunun kalçalarına dokunduğumda gayet hoş bir tepki aldım. Velhasılı hatunu bir süre boş boş dolandırdıktan sonra o muhteşem sözleri duydum; Ben eve gitmek istiyorum. Sakince ” İyi fikir, benimde arkadaşlarıma sözüm var” dedim ve herhangi bir kapanış yapmadan, topuklarım götüme vurarak uzaklaştım.

Öncelikle Türkiye standartlarında Tinder kullanımı gereksiz ve kadınların egosuna hitap eden bir uygulama, bu konuda bir anlaşalım. Evet, olayın başında 9 date’in 6’sının yatakta bitmiş olması sizi yanıltmasın, ayrıca bir buluşmaya olayın sonu nerede bitecek olursa olsun, benim gibi plansız ve programsız gitmemeye özen gösterin bu her ne kadar benim iplememe seviyemle alakalı olsa dahi, vakit kaybeder ve diğer hedeflerden uzaklaşırsınız. Burada kızımıza tü, kaka demiyorum, elbette Drama Queen ya da değil, her kadının kendisine sağlanmasını istediği güvenceler olabilir, olacaktır da fakat önce bunları hak etmesi gerekiyor.

Ne kadar süredir buradasınız ya da ne kadar tecrübeniz var bilmiyorum fakat seçici olmak her zaman iyidir, Kırmızı Hap bana o ve benzeri hatunlarla tüm günümü öldürüp gece sıradan bir seks yapmamayı öğretti. Kırmızı Hap 1.72’lik sütun gibi hatunları, size yaratabileceği sıkıntı ve tabak olarak değerlendirmeme perspektifini kazandırır, Kırmızı hap hayat kurtarır.

– Eliot-

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

30 thoughts on “Saha Raporu- Tinder Buluşması”

 1. Anlamadım ben. 20 TLlik yere giden kıza gold digger muamelesi yapma sebebin nedir? Hani hatun drama queense tamam da kızın cebindeki parayı son kuruşuna kadar yiyeceği falan senin kendi kafanın ürünü. 20 tl kahve alt tarafı önce bunları haketmesi gerek ne demek?

  Gereksiz kasmışsın.

 2. Kadınlar için uğraşmak yazısında ve pek çok yerde belirttim. Hiçbir kadın ego tatmini için buluşmaya gelmez. Tinderda hiç buluşmaya niyeti olmadan mesajlaşarak ilgi açlığını gideren ya da instagramına takipçi ekleyerek ego tatmini yapan kız çoktur. Ama buluşma başka bir aşama.

 3. Benim anlamadığım plansız ve programsız gitmemeye özen gösterin demişsin.E sen zaten normal bir şekilde buluşup ara ara cinsel gerilimi de arttırmışşın amaç o değil mi zaten.Tek sorun buluşmanın sonunun yatakta bitmemiş olması.Ben olsam 2. buluşmaya direk eve çağırıp bir şansımı denerdim.Eğer ki gelmiyorsa next.
  Birde bu tarz buluşmalarda hatun gold digger değilse belli bir miktar parayı gözden çıkarmak gerekiyor.Yoksa karşı tarafa cimri pinti izlenimi veriyor.

  1. Belli bir mekan, belli bir program olsun demek istiyorum. Benim ki resmen kör dövüşü. Buluşmanın yatakta bitmemesinin ana sebebi benim, zira sevişmek istemedim. Hatunun gereksiz tavırlarını da raporlamak istedim. Bulunduğumuz bölgede çok daha uygun alternatifler varken, bir kadın çok daha lüks bir mekan tercih ediyorsa bu beni rahatsız eder.

 4. Üzdün Mahmut, mesele 20 TL’lik yere gitmesinden ziyade seksi koşullandırması ve sürekli mekan değişikliği istemesi. Girdiğim mekanlardan kendi hesabımla birlikte 300 liranın altında çıkamayacağımı öngörmem ve kızın bu ederin altında olduğunu düşünmem, bilemiyorum Altan. Kendi hatalarım bir yana elbet.

  1. Seksi koşullandırması? Nerede o? Senin hatan aranızda pozitif bir cinsel gerilim yaratmadan ki kızla ilgili düşüncelerin çok negatif o nedenle yaratman mümkün değil evine gitmekten bahsetmişsin. Yatırıma değmez çakarım moduna girmişsin galiba ama o iş öyle olmaz.

   Bir de gençliğin kadınlarla arasında çok fazla negatif gerilim var. O olay pozitif cinsel gerilimi engeller.

    1. Tinderdan buluşmaya gidip dudağa öpücük almışsın. Orası iyi. Olaylar sana daha pozitif görünse buradan ilk ya da ikinciye s-kapanış yapardın ama kızı beğenmediysen veya kafandaki imajından eminsen sorun yok.

 5. Mahmut abi malum artık ingizce bir + değilde gereklilik olmaya başladı. Boş durmak istemiyorum ingilizcem az nerdeyse yok gibi birşey. Günde 1-2 saat zaman ayırıp öğrenmek istiyorum. Gerek ingilizce metin okumak, gerekse lazım olduğunda konuşmak için.
  Abi senin veya çeviri manyağı nin bildiğiniz önerebileceğiniz bir uygulama veya web sitesi varmı?

  1. Parça parça öğrenemezsin dil. İçine atlaman lazım. Dizi izle, film izle. Bak bakalım adam ne dedi ve altta ne yazdı? Let’s have a drink dedi ve “Hadi bi içecek alalım” yazdı aşağıda mesela. Bunlara dikkat ederek izlersen geliştirirsin baya. Ben şahsen dokuz sezon HIMYM izledim de öğrendim. Şarkı sözlerinin anlamlarına, altyazılara, oynuyorsan oyunlardaki nesnelerin üstünde yazan şeylere dikkat et. Ha yok ille de uygulama olsun diyorsan Dualingo vardı. Tavsiye etmem ama denemeye değer. Fena bi app değil

 6. bu kadından nefret eden kafa yapısı çok yanlış mgtowcu tayfada ve yeni kehecilerde çok görüyorum
  paramı istiyorlarrr paramıııı kaslarımı seviyorlarrr kaslarımııııı euheuheheeuheuh

 7. Yeni kuşakta had safhada bir feminenleşme var ve maalesef farkında bile değiller, kırmızı hapçıların içinde de oldukça yaygın.

 8. Kırmızı hapı burnundan yutan çok.

  Kırmızı hap gibi mevzuları “saf” adamların öğrenmemesi gerek aslında.

  Ya kırmızı hapı tamamen reddedip mavi haplı kafayla devam ediyor.

  Ya da kadın düşmanı oluyor, bunun biraz yumuşak versiyonları mgtowlar.

  Kadınlara yatırım konusu kalibre işidir, yok öyle ben game kitabını okudum, kırmızı hap okuyorum deyip hiç yatırım yapmamak.

  Bu tipler başta kadına yatırım yapmaz, bir şekilde sevgili olduklarında köpek gibide bağlanırlar veya aldatılırlar.

  Nasıl sevgiye ihtiyacın varsa, kadınında ilgiye, sevgiye ihtiyacı var.

  Burayı okuyanların kafasında hala tüm yazılanlara rağmen: sikici, çakıp geçen, aşağılayan imaj var.

  Gerçi seçimle alakalı bir şey ama burda “tavsiye” edilen “lider, sosyal, iyi alfa” olmak.

  Playboy ya da Mafya olsanız burada işi olmazdı kimsenin.

  Bata çıka bu kalibre konusu oturacak, törpüleyeceksin davranışlarını.

  Yanlış bir çevrede büyümüş olmanın sıkıntıları bunlar hep, deneye deneye bazı şeyler törpülenir.

  Kadına yatırım yapacaksın, seveceksin ama yanlışında cezasını keseceksin, yanlışını yüzüne vuracaksın.

 9. Kusura bakmayın da, yerli malı kezbanlarımızın yaptığı bunca sakilliğe bizim yaptıklarımız az bile, tamam yatırım yapılsın ben de katılıyorum, fakat kırmızı haplı Romeo olmaya da gerek yok.

  Yeni kuşağın feminenleşmesine gelince, bence bizim zamanımızdaki Meriçler daha berbattı, “kızlar bizi sevmeniz için ibne mi olmamız lazzım” mantığı vardı, şimdi her ne kadar balkonda yetişmiş büsküvi çocukları çok göze batsa da, bir yandan da uyanışa geçen bir tayfa var, bunun devam etmesi lazzım.

 10. Ortalama bir yere gitsen ne bilim kahve ismi ile başlayan mekanlar fiyatlar yakın yani.

  Bence sen para yedirmem olayına o kadar odaklanmışsın ki her şeyi buna yormuşsun.

  Hatununa göre değişse bile ilk buluşmada davet eden erkek olduğu için beklenti hesabı ödemesi üzerinedir. Bu yüzden mekanı sen belirle. Yalnız şu var diyelim ki bara gittiniz zaten ikişer bira içseniz 50 -60 lira yapacak bir şey yok yani.

  Hatun güzel mi bilmiyorum ama öpüşmeyi yakalamışsın bir mekana oturup oradan beraber eve gidebilirmissiniz gibi geliyor

 11. Arkadaşımız kıza ayıp etmiş burada olan o aslında. Aynı zamanda kıza bir daha tinderdan buluşmama konusunda tövbe de ettirmiş olabilir 😀

  1. 🙂 Sen yaz biz senin yazdıklarını okuyalım. Kırmızı hap yeni girmiş ya da uzun süredir burada olan herkesin eleştirmekten çok yerdiği yarak kürek bir ortam oldu iyice. Becerebiliyorsan daha iyisini yaz, okuyup feyz alalım.

 12. Benim anlamadığım niye kızın hesabını ödüyorsunuz ki? Alman usulü en temizidir. Senin güçlü bir çerçeven varsa hiçbir kadın itiraz etmez zaten buna. İtiraz ediyorsa da nextle gitsin zaten. Gençler, kızın hesabını ödeme saçmalığını bırakın artık.

  1. Ilk gittiğinizde hesabı ödeyin ama pahalı bir yere gitmeyin. Klasik erkek olun azıcık zarar görmezsiniz. Modern eşitlik masalına inanmış görünen erkek beta görünür.

 13. Selamlar. Tinder gold kullanıyorum. Konumu Tayland’a kaydırdım ve tonla kızla eşleştim. Eşleştiklerimin bazılarıyla bir süredir muhabbet ediyorum. İstesem onlardan biriyle Tayland’a gidip bir şekilde görüşebilirim. Sizce eşleştiğim herhangi bir kıza çakmak için Tayland’a gitmeye değer mi? Mahmut Abi özellikle senin yorumunu bekliyorum. Herkesin yorumuna açıktır.

 14. Bu site PUA yazılarından çok kişisel gelişim yazılarını arttırmalı. Red pill’in esas amacı kişisel gelişim ise shit testler, saha rapoları gibi kadın odaklı şeyler değil kendini geliştirme hakkında yazılar yazılmalı.

  Örneğin Mahmut abi tecrübeli olduğu konulardan biri olan blog yazarlığı ile para kazanma üzerine yazabilir.

  Ya da saha raporlarımız “hatunu şöyle tavladım sonra şöyle yatırdım kafasına basarak siktim”ler yerine “sınava şöyle çalıştım şöyle başarılı oldum” gibi içerikler taşımalı.

 15. Bu saha raporu ders olarak okutulmalı diye düşünüyorum. Dersin başlığı da, “eğer kırmızı hapı yanlış anlarsanız ve kişisel gelişiminiz yeterli düzeyde değil ise nasıl bir sonuç ile karşılaşırsınız” falan olur büyük ihtimalle. Kırmızı hap felsefesi kendimizi türümüzü keşfetmeyi ve buna yakışır bir erkek olmayı bize aşılıyor evet, aynı zamanda kadınların yapılarını da anlayabilmemize olanak sağlıyor, ancak kırmızı hap öğretisinin gerçekleri ile yüzleştiğinizde bunu kaldıramazsanız ortaya bu saha raporundaki arkadaş gibi bir sonuç çıkıyor. Evrimsel sürecin getirdiği noktada kadınları oldukları gibi kabul etmek ve bunlardan yararlanmak yerine farkında dahi olmadıkları içgüdüleri yüzünden yaptıkları şeyler için onları suçlar, onlardan nefret ederseniz kırmızı hapı tam olarak anlayamamışsınız demektir bana göre. Saha raporunu yazan arkadaşta da bu nefreti görmek pek zor değil, seçicilik olarak addettiği şey ise tamamen kıza önyargı, gereksiz ego ve nefret ile yaklaşmaktan ibaret. Buluşma boyunca doğru dürüst iki kelime sohbet etmeden, sağlıklı cinsel gerilim yaratmadan kızın evine gitmeyi önerip reddedildikten sonra bunu test olarak adlandırmış olmana ayrıca baya güldüm. Kızın senin anlamsız tavırların karşısında kendisini kötü hissederek en sonunda eve gitmeyi isteyecek kadar kötü bir date geçirmiş olmasına rağmen senin hala onu yatağa atabilirdim ancak ben istemedim şeklinde düşünüyor olman da gerçekten ayrıca komikti.. Eğer bu perspektif ile devam edersen korkarım ki hiçbir zaman karşı cins ile sağlıklı ilişkiler kuramazsın. Ayrıca buluştuğun kişi ile bir şeyler içerken verdiğin 20 TL senin için gereksiz yatırım ise ve kızın bunu hak etmesi gerektiğini falan düşünüyor isen lütfen kimse ile buluşma. Çünkü biz halk arasında buna gereksiz yatırım değil pintilik adını veriyoruz..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *