Saha Raporu – 1 aylık set açma raporu

Day game’e 1 ay önce başladım. Yazları ilçedeyim.

Açılan set sayısı : 15
Yaklaşılan yalnız kız sayısı : 7
Yaklaşılan ikili kız grubu sayısı : 7
Yaklaşılan üçlü kız grubu sayısı : 1
Başarılı set/tanışma sayısı : 3
Alınan numara/instagram sayısı : 2
Seks skoru sayısı : 0

Tecrübeler;

 • Bazen yaklaşsam mı yaklaşmasam mı düşüncesi.
 • Özgüvenli atmaca gibi yaklaşınca hakaret etmiyorlar tokat atma tersleme olayı hikaye. Kibarca reddediyorlar.
 • Reddedilince olumsuz bir duygu oluşmuyor içimde nedenini bilmiyorum ve önemsiz. Bakış açısı muhtemelen.
 • Kız/kız grubu yürürken yanlarına yaklaşarak iletişime geçmek verimli değil.
 • Gruba yürüdüğünde diğer kız bok atıyor muhtemelen kıskançlık.
 • Yürüdüğümde aşırı düzeyde olmasa da stres oluyorum.
 • Türk kızı ürkek tedirgin.
 • Etraftakiler cockblock yapamıyorlar göt yemiyor ancak kıskanıyorlar belli bakışlardan.
 • Sokaktan iş çıkmadı AVM’de de reddedildim ancak üçü tanışma da AVM.

erkek adam org da okuduklarımı birebir tecrübe ettim:

 • Kızın sana bakakalması tecrübesiz hatunlarda daha fazla görülüyor.
 • Sen böyle her gördüğün kızla tanışıyor musun, shit test klasik.
 • İstemiyorum anlamında telefonuyla oynamaya başlaması
 • Hipergami yanılmıyor abi.
 • Siyah tişört kutsaldır.

Enteresan olaylar:

 • 28-30 yaşlarında bi abi bi hatun tarafından ciddi terslendi karı bağırdı, eleman pek dominant değildi uysal gibiydi karşı kaldırımdan gördüm, muhtemelen ablamız bana özgüvensizler yaklaşıyor diye gururuna egosuna yediremedi.
 • Otogarda bi kızın masasına oturdum oturabilir miyim demeden, içimden izin istemek gelmedi, yemek yemek için oturdum, ilerleyen dakikalarda kız set açtı garson senin kolanı unuttu galiba diyerek. otobüs saatinden dolayı iş çıkmadı konu kapandı.

Konuk Yazar : Hoodie

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

7 thoughts on “Saha Raporu – 1 aylık set açma raporu”

 1. 1 ayda 15 set ya da hafta başına 4 set ideal oran. Daha hızlı gitmeye gerek yok bence de zararlı. 15’te 3 tanışma (20%) oldukça iyi. Alınan numaradan buluşma oranın nedir? Sıfır mı? Buluşmadan seks yapamazsın aslında o da önemli bir performans göstergesi.

  Kız/kız grubu yürürken yanlarına yaklaşarak iletişime geçmek verimli değil.

  Bunun tek sebebi diğer kızın köstek olması değil. Diyelim ki kız telefonunu verdi sana. Öbür kızın “ya kızlar dün sokakta bizim Merve’ye biri yazdı kız da tanımadığı adama çıkardı telefonunu verdi!” diyerekten kızın dedikodusunu yapma ihtimali var. Yani kadındaki slut shield (orta malı kolay kadın (görünmeme) kalkanı) ayaklanır. Kadınlar birbirleri ile birbirlerinin imajlarına saldırarak rekabet ederler. Kadın için telefonunu vermek riskli. Seni beğense bile.

  Sen böyle her gördüğün kızla tanışıyor musun, shit test klasik. Buna bir sürü cevap verilebilir ama benim standart ve genelde kızı bir anda gülümseten cevabım kızın özelliklerini sayarak sadece bu tip kızlara asıldığımı söylemek :

  … Kız şaşırdı ama hemen yapıştırdı : “Senden her yardım isteyen kıza böyle asılır mısın?”

  İşte oyun bilgileri burda birden işe yaramaya başlıyor. Kızın sesinden beni çekici bulduğunu hissetmiştim. Ama cevaben “git işine” demeyip de benimle iletişime devam edecek şekilde shit test atması bana yürü ya Mahmut gazı vermeye yetti.

  Gözünün içine bakarak ve hala gülümseyerek “Tabii ki hayır. Sadece kırmızı çizmeli, kıvırcık saçlı ve güzel olanlara asılırım” dedim.
  İçindeki alfayı cilalayıp parlatmak

  28-30 yaşlarında bi abi bi hatun tarafından ciddi terslendi karı bağırdı, eleman pek dominant değildi uysal gibiydi karşı kaldırımdan gördüm, muhtemelen ablamız bana özgüvensizler yaklaşıyor diye gururuna egosuna yediremedi.

  Bu çok doğru. Saçmalamadığınız sürece ne dediğiniz çok önemli değil ama nasıl dediğiniz ve nasıl durduğunuz çok önemli. Kadınlar dik ve sakin duran bir erkeği daha kibarca reddederler ama çok ezik ve heyecanlı konuşan erkeğin kendilerine yürümesini hakaret algılayıp çok ters tepki verebilirler. Dik ve sakin duran erkeğin kadını hafiften korkutması da bu tepki farkında önemli ama asıl sorun statü yansıtması.

  Ha bu arada hala dik duruyorsunuz, sesiniz kalın ve konuşmanız yavaş, kızın gözlerine bakıyorsunuz ve gülümsemenize devam ediyorsunuz. Vücudunuzu kontrol altına almayı öğrenin. Konuşma sırasında kızlar genelde daha kısa olduğundan kıza sesinizi duyurmak için kıza eğilme ihtiyacı duyacaksınız (çok fena bir vücut dili hatası), asla yapmayın. Ya da kız sizinle konuşuyor diye çapkın gülümsemenizi bırakıp, sahibinden bir kap mama almış köpek yavrusu gibi sırıtmaya başlayacaksınız, yapmayın. Heyecandan veya kızın çok olumlu tepki vermemesinden hızlı konuşmaya başlayacaksınız, yapmayın. Kıçınızda kurt varmış gibi kımıldayıp durmayın, ağırlığınızı bir ayağınızdan diğerine vermeyin. Eğilip büzülmeyin. Unutmayın asıl planınız şu: siz kızla ilginç bir muhabbet kurarken vücut dilinizin arka planda kızı tavlamasını bekliyorsunuz.
  Londra Gündüz Oyunu

  Umarım çoğunuz wingman denilen elemanı kol kola beraberce “gızlar gızlar gelem mi” diye yazacağınız bir badi olarak algılamıyorsunuzdur! Wingman siz kıza yürürken sizi uzaktan gözlemleyen kişidir. Kız onu farketmemelidir. Wingman’in işi başta gazlamak harici senin özellikle duruşunu görmek ve analiz etmektir.

 2. mahmut abi bu kinoları ve neglemeleri yeni tanıştığımız bir kıza fazla yaparsak büyük bir sorun teşkil eder mi?

 3. Acemiysen bence oran yetersiz. Abd kökenli Pua’lar bile ilk 1000 setin günahı yoktur bir şey bekleme diye söylerler. Eğer sadece daygame yapacaksan bence haftalık 30-50 arası set açmalısın. Tavsiyem tekli hatunlara aç.

  Benim yıllar süren daygame tecrübem bana şunu öğretti;

  – kadına yaklaşıyorsan kadın bunun tamamen tesadüf eseri olduğuna inanmalı. Altın kural bu. Eğer herkese yazdığına inanırsa değerin düşer.

  – olay sadece seni geçerken gördüm beğendim merak ettim olmalı daha asla iltifat etme. Sonrasında tanışmaya başla ama biraz samimiyetten sonra duruma göre ilerle.

  -Sadece daygame seni yorabilir. Ben bazen 6 saat sokaklarda geziyordum 😀 o yüzden instagram ve swarm gibi uygulamara önem ver hesabını düzenle.

  – giyim aşırı önemli bence bazıları aksini iddia etsede. Tarzına göre iyi giyin. Ya aksesuarlı spor giyin ya da klasik sade giyin.

  – Asla numara verme ve aldığın numaralara akşam mesaj at. Amacın buluşmak olmalı kısa sürede.

  En önemlisi ise erkek olarak değerini ve hayatını geliştir. Ben bazı şeyleri almak ve deneyimlemek için günde 12 saat çalışıyorum asla tembel olma çalışkan azimli hırslı ol.

 4. 2 si wingman 3 kişi ile çıkmak daha iyi olabilir

  Biri , yanınızda gurubun laf atan çirkini kapatır
  Siz de işinizi görürsünüz

  Diğer wingman da sizi analiz eder

  Ayrıca Mahmut Bey Forum ne zaman açılacak

 5. başarılı tanışma sayısı 3 ancak başka bir gün buluşma sayısı sıfır. tanıştıktan sonra hadi terasa çıkalım gibisinden ilerledi olaylar.
  ~
  2li ve 3lü gruplara set açmak ne kadar mantıklı bu düşündürüyor bize ne getirisi olabilir , sikmeyeceğin eşeğin önüne arpa koymaya gerek yok moruk. siz ne diyorsunuz?
  ~
  sevgili olma uzun süreli ilişki olayları boş iş gibi geliyor gereksiz yatırım gibi geliyor, sen kariyerine yada okuluna bakarsın kendini geliştirirsin. bu süreçte uzun süreli hatunla yaşayacağın problemler misyonundaki randımanı düşürür bence.
  ~
  hatunlarla konuşurken onlarla alay etmekten aşırı keyif alıyorum,sinir etmek çok eğlenceli dalga geçmek kelime oyunları vs. kötü konuştuğumda özür dilemiyorum içimden gelmiyor, ne biliyim pijamalarla avm ye gittiğim oldu defalarca. bu davranışlar nedense içimden geliyor nedeni ne olabilir sizce?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *