Saha Raporu – Dante – 2

İki gün önce bir saha raporum paylaşıldı ve birçok değerli yorum aldım. Öncelikle Medyum Memiş olmadığımın ve o gün beni rahat hissettirecek yolun bu olduğunu düşündüğümden, açılışlarımı bu yönde ilerlettiğimi bildirmek istiyorum ve bu set açmak, birkaç hatun indirmek için değil, tamamen Oyunun Kuralları (Neil Strauss) kitabının verdiği saha görevini tamamlamak içindi. Açılışlar her ne kadar kendi adıma başarısız gözükse dahi, bugün öğlen saatlerinde S Kapanış ile kendime ne söylediğimin değil, nasıl söylediğimin mühim olduğunu kanıtlamış oldum.

Olayın ilerleyiş süreci; Büyük bir alışveriş merkezinin, kitap ve bilumum entelektüel cihaz, cd ve benzeri ürünler satan mağazasında Instagram hesabını aldığım hatun ile dün gece geç saatlerde mesajlaştık. Birgün önce kendisine şöyle bir mesaj gönderdim.

– Vizyondaki filmlere baktın mı?

+ Sadece el falı demiştik? Hem tanımadığım biriyle film izlemem saçma olur sanki.

– Gökdelen filmini baya methettiler. Gidip izlemek istiyorum, filmden önce bir kahve içeriz tanıman için fırsatın olur.

+ Teklifin için teşekkür ederim.

– Rica ederim, yarın 15:00’da seni alırım.

+ İstemiyorum.

– Tamam, sen bilirsin.

Ardından geçen saatlerde birkaç Instagram story attım ve filmi bir arkadaşımla izledim. Gün içinde saha görevim olan 3 hatundan havalı bir mağaza önerisi almak adına adımlarımı attım ve biraz abartarak 4, 5 hatundan fikir aldım. Bunlardan biri Instagram hesabını verdi, ondan oldukça ümitliyim. Ateşli bir kız. Her neyse konumuza dönelim. Film ile ilgili story, ardından gelen mesaj ve benim birkaç saat sonra verdiğim cevapla bugün öğlen saatlerinde buluşmak için randevulaştık.

+ Geleceğimi görmek istiyorum.

– Geleceğin karşında duruyor. 🙂 (Piç gülüşü)

+ Baya ısrarcısın, birde sinir edici derecede sakinsin.

– Yaklaşsana biraz, gözlerinde ne gördüğümü söyleyeceğim.

+ Emin miyiz?

– Her zaman. Aklından geçenleri biliyorum fakat beni öpersen, seni tokatlarım.

+ Hahahaha sen yapmayasın onu?!

– Seni öpersem, tokat atmaya fırsatın olmayacağına eminim.

+ Ne yapacağız?

– Önce bir şeyler içelim, ardından mekan değiştiririz.

+ Anladık, patron benim diyorsun. İyi, tamam hiç uğraşamiiiicaaam seninle.

Kahveler içildi, yemekler yenildi. Birkaç mağaza gezildi. (3 hatun tarafından verilen mağazalar)
Ardından mekan değiştirilmek üzere arabaya binildi.
Birkaç yarı erotik parça (Hani şu kadınların ahladığı, ohladığı parçalardan), biraz samimiyet dozajının artırılması derken;

+ Nereye gidiyoruz?

– Bize?! (Yeni yeni oyuna adapte olan biri için baya korkutucu bir cevap)

+ Yok, ben gelmem abarttın iyice.

– Şarap sevdiğini söylemiştin, ayrıca benim evim perili ve kontrol alanım dışında geleceğini görmekte pek emin değilim.

+ Can sıkıcısın, korkutmakta üstüne yok.

– Biliyorum, merak etme seni perilerden korurum.

Velhasılı eve geldik, üstesinden gelmeye çalıştığım shit testleri saysam buradan, Missisippi’ye yol olur.
Kaç kez gelmesem daha iyi olur, kaç kez beklediğin gibi olmayacak, kaç kez el falı dedi hatırlamıyorum. Seks esnadında ses kayıt cihazını açtım ve kayıt cihazında sadece hatunun inlemeleri olduğuna adım gibi eminim, ha birde mahallenin zerzevatçısının böğürmeleri, en nihayetinde birkaç saatlik macera bitti. İlk andan bu yana, Rahibe Teresa’nın reankarnasyonu ile vakit harcadığımı düşünürken, hatunun içinden Elsa Jean (Selam olsun #NoFap’sız günler) çıkarmış olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Hikayenin belli bölümleri gereksiz uzun ve klasik shit testlerle bezeli olduğundan giriş / sonuç olarak aktardım.

Her ne kadar şimdilik erkekadam.org okumadığına emin olsam dahi, dün gece bana verdiği birkaç küçük taktik için büyük üstad Mystery’e teşekkürü borç bilirim. Her ne kadar pek siklemeyen ve kıl bir adam olsa dahi, onun izinden yürüyor olmak, mutluluk verici.

Yorumlarınız ve görüşleriniz için teşekkürler.

Konuk Yazar : Dante

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Dante

Dante, Türkiye’de Pick up Artist kavramını irdeleyen ve bunu kendi hayatında pratikleştiren bir yazar. Kendisini buradan olduğu gibi Twitter hesabından (askdante) takip edebilirsiniz.

31 thoughts on “Saha Raporu – Dante – 2”

 1. Olay kızın hayır cevabını aldıktan sonra gidip filmi izlemen ile yön kazanmış.Burada kıza ”amacım seninle film izlemek değil,film izlemek” cevabını otomatikman vermişsin.E haliyle kız da noluyoruz amk olaylarına girdi büyük ihtimalle :).Neyse bol şanslar,beline kuvvet 🙂

 2. Başarılı. Ciddi emek sarfetmissin zaten bir sürü hatuna yürüyerek. Içlerinde birinin olacağı belliydi. Son 3 günde 2 defa set açılışı yaptım . Ikisinde de numara alamadım. Bu yazıyı okuyunca tekrar anlıyorum ki ısrar etme konusunda sorun yaşıyorum. Biraz ısrarcı olmak çok faydalı buna eminim.

 3. Gercekten güzel bir saha raporu olmuş. Bu noktaya gelene kadar edindiginiz tecrübe ve yol haritaniz neydi acaba ? Sakıncası yoksa eğer kendinizi tarif ederek anlatabilir misiniz ? Bu noktaya nasıl geldiniz , hangi adımları uyguladınız , kırmızı hap öncesi ve sonrası nasıldı ? Yeni başlayan cehennemi döneminde neler yaptiniz ?gibi gibi , cok soru sordum farkindayim ama gercekten merak ediyorum. Eğer burda anlatmak istemezseniz,mail adresinizi verirseniz özel olarakta tecrübelerinizden faydalanip tavsiyelerinizi dinlemek isterim tabi

 4. Keşke atlattığınız shit testleri kızın eve gelme sürecini de yazsaydınız.
  Böyle geldim gördüm yendim tarzında olmuş önemli olan bizim de nasıl yapacağımızı öğrenebilmemiz.

 5. Dostum öncelikle tek nefeste okudum, emeğine sağlık 😛 bir sorum olacak.

  ”Kaç kez gelmesem daha iyi olur, kaç kez beklediğin gibi olmayacak, kaç kez el falı dedi hatırlamıyorum”

  Bu shit testleri nasıl püskürttüğünden bahseder misin? Ben dahil eminim ki bircok arkadas bu dirence maruz kalıyoruz.

 6. ortalamanın bayağı üstünde başarılı bir saha raporu tebrikler. bence el falı olayının artıları ve eksileri olmuş. shit testler ve şiddetleri artmış ama kızın bahane oluşturmasına da zemin hazırlamış. (El falıma bakacaktı birden işler çığrından çıktı. Koleksiyonunu gösterecekti birden oldu gibi.) Burada olaya asıl ivme veren şey kızı hiç siklemeden filme gitmiş olman. Sonuç olarak el falı işe yarıyor ama bana feminen geldiğinden yine de kullanmam.

  1. Mahmut abi sen neden kendi hayatından pek ayrıntılı şekilde saha raporu paylaşmıyorsun? içindeki alfayı cilalayıp parlatmak yazısındaki rapor çok güzeldi mesela.

 7. Tebrikler.

  Perilerin katkısı olmuş olabilir:)

  Yıllar önce bir Nat Geo programında kızı ilk buluşmada korku filmine götürürseniz size aşık olma olasığı artar,”hormon, bilimsel bir ton şey, vs…”, diye bir şeyler izlemiştim.

  Arkadaş fal mevzusunun bokunu çıkarmamış. Kayra nın dediği gibi shit test şiddetini biraz arttırmıştır.
  ” Fal işe yarıyormuş lan ” diyip, sokakta kızların horoscopunu çıkarmaya kalkmayın bence yine de.

  Ben erkek olarak bile yeni tanıştığımda burcumla fazla ilgilenen bir kız için ” aha bu da deli çıktı ” diyorum.

 8. bana kız kolay teslim olmuş gibi geldi bunda oyundan ziyade fiziksel özellikler etkili olmuş olabilir. hemen bir el falı bir yemek sonra yatak, bu kadar hızlı gelişmelerin ana sebebi fiziksel özelliklerindir bence.

 9. Geçen cumartesi sosyal bir ortamda 2 hatunla tanıştım.

  Biriyle daha yoğun olarak ama ikisiyle de gün boyunca flört ettik.

  Akşam rakı içmeye gittik. Hafif çakır keyif de olunca dans etmek istedim, hangisini seçeceğimi bilemedim elimi ortalarına uzattım. Daha az flört ettiğim atladı, dans ederken ağzımın içine girdi, öbür kızın önünde öpüşüp koklaştık.

  Sonra kulağıma ” …. çok bozuldu, çok kıskançtır o” dedi. Sonra oturduk.

  Diğer kız sinirden çıldırmış gibiydi. Hava alıcam diyip dolaşmaya çıktı.

  Ben dans ettiğim kıza akşam bende kalırsın dedim, hiç itiraz etmedi, tamam dedi. Bir kaç kez sırnaştıktan sonra da ”insanların içinde böyle şeylerden hoşlanmıyorum” diye tersledi beni.

  Sonra hava almaya giden hatun geri döndü. Gidiyoruz dedi ve kızı yanımdan aldı. Bir hışımla çekip gittiler.

  Mal gibi ortada kaldım:)

  İkisi de birkaç saat önce ekledikleri instagramdan beni silip engelledi.

  Ertesi gün aynı sosyal ortamda ikisini de gördüm, konuşmaya çalıştım kafalarını çevirdiler:)

  Hatun arkadaşının benimle ilgilendiğini, benimle dans ederse arkadaşının bozulacağını biliyor ve kızın gözünün önünde benimle öpüşüyor, bunları yaptıktan sonra arkadaşının kıskandığını bile bana söylüyor. Sonra ikisi birlikte beni defterden siliyorlar ve çok iyi arkadaş olmaya devam ediyorlar.

  Dedim, ben bu tongaya nasıl düştüm? Fazla içmeyin, değerlendirmeyi iyi yapın, hedefe odaklanın. Yoksa benim gibi olursunuz:D

  1. Bir kaç kez sırnaştıktan sonra da ”insanların içinde böyle şeylerden hoşlanmıyorum” diye tersledi beni.

   Surada muhtac abazan davranmis olabilir misin?

   1. Bilmiyorum.

    Burada dikkat çekmek istediğim nokta hatunların birbirleri arasındaki çekişmenin malzemesi ve sonunda kötü adam olmam. Onların ise biri diğerinin ilgilendiği tüm gün flört ettiği adamı ayartmamış gibi arkadaş olmaya devam etmesi.

    Arkamdan da her şeyi duygu durumlarına göre realize edip beni itin götüne sokmuşlardır.

    Ben de biraz hayvanlık yaptım tabi, kabul etmek lazım:)

    1. Ne olmus bu kadar ayrintidan anlamak zor ama ikisini de ayarinda tahrik edip hic yiyismeden evine alarak MFF threesome firsatini kacirmissin. Ben olsam boyle bir sonuca oynardim. Sen ise “hangisini sececegimi bilemedim” diyorsun ve nedense kizlari kapistirmaya oynamissin.

     Iki hatun ozellikle birbirlerini de halletmiyorsa cok yorucu ama cok zevkli bir deneyim 🙂 Bu hatunlar bal gibi o deneyime yuruyor olabilirdi. Emin olamam ama kizlarin tepkisi bu amaca acik olduklari ihtimalini guclendiriyor. Firsat kacirmissin zira yazdigindan anladigim sen saf bir anadolu genci olarak bunu aklindan bile gecirmemissin sanki. Ihtimalini bile neden hic dusunmedin?

     1. Seni uzmek istemem ama diger hatunun bunu alip kizginlikla goturmesi kizlarin 3some olayini dusunduklerine isaret olabilir. Yoksa kendi ceker giderdi.

      Artik hatunlarin fantazisini baska ve daha uyanik bir eleman tatmin edecek :p Tuh.

      Boyle 3lu bulusmada bu ihtimale oynamamaniz kadinlarin boyle kaka seyler yapacagini aklinizin ucundan gecirtmeyen mavi hap kalintilari. Hatunlar boyle seyleri bal gibi de yapiyor. Ertesi gun yataktan cikacak haliniz kalmayacak kadar da iyi yapabiliyorlar.

     2. Hocam yok artık MFF threesome imkansız bu devirde

      Kıskançlıktan birbirini yiyen hatunlar oldukça 😂😂😂

     3. Fazla detaylı uzun uzun yazmak istememiştim.

      Senin dediğin ertesi gün aklıma geldi:) Çok yorulduğum bir gündü o gün. Alkol de aldım.

      Ama yine de ilk kız tarafından ciddi bir sabotaj var. Gün içinde yoğun olarak arkadaşıyla flört ettiğimi gören hatun, akşam dans için boşluğa uzattığım elimi havada kaptı ve kalktığımızda direk yakın temasa başladı. Bende kafa güzel yumuldum.

      Diğer hatunun sert tepkisi gün içinde bana fazla yatırım yaptığından diye düşünüyorum. 30 üstü hb6-6,5 düğün hayalleri bile kurmuş olabilir:) (fiziği çok iyiydi)

  2. Bundan 6-7 sene önce, mavi hapın adeta kendisi olduğum dönemlerde, üniversiteden bir kaç kızla tanışmıştım. Biri sonradan eski oneitis’lerimdendi. Mavi haplı yavşak bedenim, oneitis’den aldığı sadaka sinyalleri bile büyütüp, götümü kaldırıyordu. O sırada oneitis’in arkadaşı hafiften yanlar gibi oldu. Bense, sevdiğime sadık bir beyaz şövalye olduğum için seviyeyi korumaya çalışmıştım güya. Akşam oneitis’den gelen nefret dolu mesajlar garibime gitmişti. Kızlar yurtta bunun üzerine baya bi kavga etmişler galiba. “Sen bizim aramızı mı bozmaya çalışıyosun, adi, aşağılık, pislik herif :(” modunda kapanışı yapmışlardı. Gerçi bunların hiçbirinin olmamış olması ve akşamında hatunların beni feci şekilde taşşağa alıp, gülmesi ihtimalini de düşünmedim değil. Aynı kız yurdunda, bunların baya ciddi tartıştıklarını, çok daha farklı ve alakasız yerlerden duymamla teyit ettim. Tecrübe yoksa, malsanız ve mavi haplıysanız (hatta direkt kendisiyseniz) iki hatunla uğraşmayın. Yalnızca biri için sayfalarca yazılar yazıp, tespitler kasıyoruz. İki tanesiyle, tecrübeniz yoksa hiç bulaşmayın.

   Böyle bir anımdır bu da.

 10. Mahmut Abi merhaba. Rica etsem hayatın her alanında sakin kalmayı öğreten bir yazı yazabilir misin. Feminizm yalanlarıyla büyümüş çoğu erkek öfkesini kontrol edemiyor ve bir sorun olduğunda gözü dönüp dünyası kararıyor. Ve ben dahil böyle insanlar sağlıklı düşünemiyor. Öyle bir yazı vardı ancak sadece kızlar hakkında idi. Benim dediğim hayatın her alanı için. Şimdiden teşekkürler.

 11. Başarılı. “Aklından geçenleri biliyorum fakat beni öpersen, seni tokatlarım” diyerek kızın aklına öpüşmeyi koyma şeklin akıllıca ve yırtık.

  “Velhasılı eve geldik, üstesinden gelmeye çalıştığım shit testleri saysam buradan, Missisippi’ye yol olur.” Bunlar aslında zevkli olaylar. Sonunda birden başlayan seks ile boşalan pozitif cinsel gerilimi yaratıyorlar.

 12. Dante onceki raporuna da yazdim ve cok begendigimi soylemistim Mahmut hocam da belirtmis bu raporun guzelligini tebrik ediyorum basarilarini takip edecegim. Soguk okumayi dolayli yoldan maskuleniteyle birlestirmen hosuma gitti.

 13. Selamlar uzun zamandır game ‘e başlamak istiyorum ama bir türlü kendimi ikna edemedim beraber çalışıp oyun oynayabileceğim bir WİNGMAN arıyorum
  İstanbulda iyi bir üniversite öğrencisiyim. yaş 20. boy 1.80. tip iyidir
  Oyunun terimlerini biliyorum. Bekliyorum beyler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *