Saha raporu – Tinder acemi şansı

Tinder’ı ilk kullanmaya başladığımın ertesi günü tamamen acemi şansı denebilecek bir şekilde s – kapanışı yapmıştım. Hatta Tinder’da bu başıma gelmese idi muhtemelen kullanmaya devam etmezdim.

Uygulamayı yurt dışında iş seyahatinde iken bir Cuma akşamı otelde kurdum. Yeni boşanmışım ve daha taze bekarlığımı sadece bir iki kez özgürce kullanmışım. Beraber çalıştığım genç çocuklar muhabbetini ederken bana da gösterdiler ben de neden olmasın diye kurdum. Sağa – sola ata ata belki bir 100 hatuna baktım ve uygulamayı kapatıp yattım. Tinder alarmları ancak Cumartesi öğleden sonra gördüm. 5 hatunla eşleşmiştim. Sonra biraz sağa sola kaydırınca bu sayı 10’a çıktı. Hayırdır inşallah diyerekten iki üç tanesi ile mesajlaşmaya başladım.

Hatunlardan biri 30lu yaşlarının başında, isminden ve üniversitesinden bariz Filipinli bir hatundu. Efsane vücut, daha efsane ve gayet güzel bir fotosu olan bir popo ile yarışmaya benden 3 km öteden katılıyordu. Sanırım sadece 5 – 6 mesaj yazmıştım ki pat diye “Tinder kullanmaktaki amacın ne?” diye sordu. Yılların emektarı shit test dedektörü anında devreye girdi. “En taze BFF’imi bulmak tabii ki” gibi bir cevap verince de “daha iyisi friends with benefits hahaha” dedi. Ben de içimden “Mahmut bu hatun yollu” diyerekten “yeni yetme gibi chatleşecek miyiz, gel bir kahve içelim” diye otelin dibinde bir Starbuck’a çağırdım.

Hatun fotoğraflarındaki gibi bir şeydi. Fakat çok resmi giyinmişti. Meğersem benim otele yakın bir yerde fotoğraf çekilmeye gelmiş. Yaş 32, 13 yaşında bir kızı olan (hiç evlenmemiş) bir bekar anne. Kanada’ya göçmenlik başvurusu yapmış ve Hong Kong’da 15 gün o işlerle uğraşıyormuş. AirBnb bir odada kalıyormuş falan.

Starbucks’tan sonra açız deyip hemen yan tarafta yemek yedik ve sonra bir şeyler içelim diye güzel manzaralı ve sarılma bahaneli bir çatı katı barına doğru yola çıktık. Fakat hatun lokantanın kapısından çıkarken kolumu kavradı. Erkekliğin unutulmuş kitabı der ki “hatun kolu böyle kavrıyorsa bu penisi kavramanın sembolik bir göstergesidir”. Hatunun bilinçaltından gelen vites topuzunu kavrama işareti üzerine ben de vites arttırdım. “Çok erken daha, bende şarap var, manzaranın kralı var, gel otelde içelim biraz” diyerek odama çağırdım.  Bende şarap falan yok aslında yani var da otelin şarabı. Hamburgerin 30 USD olduğu otelde o şarabı açarsam mantarını çıkışta götüme sokarlar. Neyse hatun kısık bir sesle “ok” dedi sadece. Kendisini aslında otelin hemen dibine çağırdığımı fark ettiğinde biraz affalladı ama asansörde de kolumdaydı. Odaya girdiğimizde pencereden biraz manzaraya baktı, sonra arkasında durmakta olan bana döndü. Tek kelime etmemiştik ve bundan sonra öpüşmeye başladık. Beni üstüne çekerek yatağa uzandı ve sonra olaylar gelişti …

Tinder kurduktan sonra daha 24 saat geçmeden s – kapanış yapmıştım. Üstelik ilk buluştuğum hatunla. Tamam, klasik hatunu seks eşiğinden aşırma modunda gittim ama acemi şansım şuydu ki hatun zaten o gün uygun ise bir erkeği yatağa atma modundaydı. Shit test olmadan, fazla konuşmadan yatakta idi. Pazara kadar bende kaldı ve Pazar’dan sonra bir daha hatunu hiç görmedim. 3 gün sonra iki satır mesajlaştık o kadar.

Yurt dışında Tinder gerçekten de böyle nokta atışı olabiliyor. Daha önce Asyalı Kızlar yazısının sonunda Filipinli başka bir kızdan bahsetmiştim :

Tinder çıktığından beridir o işe bulaşmıyorum zira gerek yok. Bu akşam, 200 metre ötedeki otelde kalan ve tatil için Bangkokta olan 29 yaşında bir Filipinli ile buluşacağım, bakalım ne çıkacak.

O da mesela hemen hemen aynı şekilde sonuçlandı. Onu da belki saha raporu olarak yazarım.  Tinder’ı gereksiz küçümsemeyin. Zira gündüz oyunundan daha verimli olabiliyor ve her ne kadar mesajlaşmanın yüz yüze konuşmaktan daha kolay olacağı düşünülse de, kızla buluştuğunuz andan sonrası bildiğin fiziksel oyun.

NOT : Şarabı açmadım tabii. Şarap hatunun aklına bile gelmedi. İnip bira aldım onu içtik. Fiyatını sonradan sordum 300 USD imiş zaten!

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

15 thoughts on “Saha raporu – Tinder acemi şansı”

 1. Erkekliğin unutulmuş kitabı der ki “hatun kolu böyle kavrıyorsa bu penisi kavramanın sembolik bir göstergesidir”

  Sesli güldüm aq ahahahahahahahaha
  Baya sağlam tespit

  1. Dediği doğru. Koluna girmek, bunun bir yansımasıdır. Benim de bir kaç kere (nasıl olduysa) başıma geldi ama mavi hap, bunu teenage movie sekansına evirdiği için sonuç sıçız oldu tabii.

   1. Bu sanırım ”Alfa vücut dili ve vücut dilinin önemi” yazısında ki oturuş şekliyle aynı gibi bişey.
    O şekilde oturduğumda göğüsüme yatan kadınla, koluma giren kadın aynı.

 2. Camiaya nur yağdı kaç gündür. Raporu okuyanlar öpücük sesi çıkarın, kulak memenizi çekiştirin ve üç defa tahtaya vurun eliniz olur, olmaz onu siz belirleyin.

  Endonezya, Filipinler, Çin ve Koreli hatunların bu denli ateşli ve açık ilişkiye yakın durmalarına hayranım. Her ne kadar bana hitap etmiyor olsalar da, seks kurunun yükselmesi ve serbest seks piyasasının hedeflediği rakamlara ulaşmasını istiyorum. Eline, beline, diline sağlık Mahmut.

  1. Hani ecnebilerin argosunda “once you go black you’ll never go back” diye bir laf vardır. Ben de diyorum ki “once you go Asian you’ll never go back to Caucasian” 😀

  2. Endonezya, Filipinler, Çin ve Koreli hatunlar daha ateşli değil. Bizim oralarda statümüz daha yüksek (Kore’de değil o nedenle Koreli kızlar zordur). Batı Avrupalı’nın Türkiye’de yaşadıklarını biz orda yaşıyoruz. Filipinli çocuğa kök söktüren hatun sana eriyor. Türk çocuğa kök söktürürken Batı Avrupalı adama eriyen Türk kızı gibi.

 3. Bu yazıyı okuyunca sesli güldüm.Siteye 2,3 haftadır bakıyorum 30+lık olarak hoşuma gitti.
  11 kere asyaya gittim sg,id,ph,th,hk ve mh de çok denedim tinderı ve çok güzel çalışıyor hatta otomatiğe bağlayıp 5 soru cümlesinden sonra nereye gideceği belli oluyor.Herhalde asyada 100 civarı hatunla sadece tinderdan buluşmuşumdur.Filipin tercihi mantıklı en azından ingilizce konuşup anlaşılabiliyor bu avantaj bi de singapurda var ama maliyetler malum.
  Buradaki game olaylarını bilmeden ben zaten cebu’da ayala ,makati’de greenbelt,bgc ‘de bonifacio high street civarlarında yapıyormuşum tam da o konsepte uygun yerler.
  Ama bu kadar buluşmadan sonra asyada klas ve kaliteli hatunlara bakıyorum mesela manila’da ermitaya takılan bir hatun gel dese gitmem hatta makati bile bir çok yeri öyle gözümde bgc sadece istediğim seviyede.Hatta döviz artışı malum filipinli arkadaşımın aldığı biletle şöyle bir program yaptım ekim sonunda önce negros bölgesindeki bacolod masskara festivali oradan cebu ya gidip manila da oradan da muhtemelen la union ile kapanışı yapıcam.
  Bende filipinli ilgili bir tüyo vereyim tavanda eğlence yaşamak istiyorsan nickteki festivalde bulunman 😉

  1. Benim Asya’da Filipinler en tecrübesiz olduğum yer ama Asyalı Kızlar yazısında anlattığım Yılmaz Bektaş etkisi sayesinde Asya’da Filipinlilerle çok haşır neşir oldum. Bizim tipi seviyorlar 🙂 Singapur’da (ve Hong Kong’da) Filipinli çok ama oralar çok zengin yerler, paran olsan bile kızlara göre statü farkın az. Oyun yine zorlaşıyor.

   Tüyonun üstüne bir de Filipinler saha raporu yazsan ne güzel olur? Yolu düşen faydalanır.

 4. DUYURU

  Iyi Günler Beyler

  19 Ağustos 2018 Telegram Grup Uyeleri ile İstanbul buluşması yapmayı planlıyoruz katılacak, katılabilecek olanlar yazarsa güzel olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *